Q&A 46

שאלה:

איזה סוגי אורגזמות קיימות?

*ריקי רוזמן:*

נהוג היה לקטלג את האורגזמות לשני סוגים: אורגזמה נרתיקית ואורגזמה דגדגנית.
כלומר אורגזמה אשר מתרחשת במהלך משגל תוך חיכוך הפין בדפנות הנרתיק לעומת זו המתרחשת ע"י חיכוך הדגדגן. נהוג היה להעניק לאורגזמה הנרתיקית ציונים גבוהים יותר. וזאת למרות שרמת עיצבוב גבוהה נמצאית רק ב- 5 סמ' הקרובים לפתח הנרתיק (זו הסיבה מדוע איננו מהלכות ברחוב עם חיוך מאוזן לאוזן כאשר טמפון תחוב בנרתיק). אבל, היום כבר לא מתייחסים למקור האורגזמה אלה, אם בכלל, לאיכותה, או לעוצמתה. החיכוך והאורגזמה, דרך אגב, אינם המשתנה היחיד באיכות התענוג וההנאה ביחסי המין.

שאלה:

מהי נקודת הג'י? היכן היא ממוקמת?

*ריקי רוזמן:*

נהוג לחשוב שיש בגוף נקודות רגישות במיוחד. נקודות אלו מאופיינות בריכוז גבוה של קצות עצבים. חלק מהנקודות הללו גלויות לעין ולמגע. אחרות נסתרות מין העין.
אחת הנקודות הללו נקראית על שמו של מי שגילה אותה. נקודת ג'י החמקנית נמצאית בדופן הנרתיק כ- 5 סמ' מהפתח בחלק העליון של הנרתיק. רק שתדעו שגם עם פנס יהיה לכם/ן קשה למצוא אותה. אבל איזה כייף לחפש.

שאלה:

האם הגודל אכן קובע?

*ריקי רוזמן:*

הגודל לא קובע אבל בטח שהוא חשוב. פעם ריחמנו על הגברים המסכנים, ליטפנו להם את הראש ואמרנו להם שהגודל לא חשוב. אבל לידיעתכם הגברים רוב הנשים אכן מעדיפות איבר מין ממוצע. אברים של ג'והן הולמס (העתק 1:1 ניתן להשיג בכל חנות לעזרי מין) רק מרתיעים ומפחידים את האישה הממוצעת. למזלנו לרוב הגברים יש אברי מין שמספקים את בנות זוגם. ומי שעוזבת את חברה לחיים רק בגלל הגודל, אני חוששת שיש לה בעיה. דרך אגב שמתם לב כמה בני מזל הגברים. אנחנו מתלוננות שחיינו אינם חיים בגלל צבע השיער, צורת הנפילה שלו, כוון שדיים, שפתיים צרות או עבות מידי, נחיריים, מתניים, אגן ועוד ועוד. והם? רק תפילה אחת יש להם: עוד 5 סמ' ואני מלך!!!

שאלה:

כל פעם שאני מגיעה לאורגזמה אני מרגישה אי נוחות מסוימת. האם אני נורמלית?

*ריקי רוזמן:*

לא כתבת אם הכוונה לאי נוחות פיסית או ריגשית, ולכן אענה באופן כללי. אם הכוונה לאי נוחות פיסית, כדאי לעבור בדיקה רפואית על מנת לשלול בעיות רפואיות כמו דלקות למיניהן.
ההתנהגות המינית שלנו מושפעת מגורמים רבים, חלקם ריגשיים, אשר לעיתים קרובות כלל איננו מודעים להם. אחת ההשפעות החזקות עלינו מקורה בתרבות בה התחנכנו. אם בבית הוריך נרמז, למשל, שמין הוא דבר גס ו"מלוכלך" או אם נאמר שמין נועד לרביה בלבד, או שסקס נועד להנאת הגבר, יתכן והיו ל"ירושות" אלו השפעה על יכולתך להנות ממין.
יתכן גם שלך באופן אישי יש קושי עם ה"תמורה" האישית שלך ביחסי המין. את חושבת שמגיע לך יותר ואינך מממשת את ציפיותיך בתהליך המיני. אולי קשה לך עם החשיפה הפיסית והריגשית המעורבת ביחסים אינטימים. יתכן וקשה לך עם תנוחה מסויימת בגלל אילו קונוטציות מסויימות הקשורות בה.
אפשרויות מסוג זה כדאי לברר בשיחה עם בן הזוג ולטפל בהן בהקדם, כדי למנוע החמרה במצב.

שאלה:

האם מין אנאלי מענג או גורם לגירוי כלשהו?

*ריקי רוזמן:*

מין אנאלי הוא חלק משעשועי מין שגברים מאוד אוהבים לפנטז עליהם. הסיבה לכך היא שבמין אנאלי יש לחץ גדול יותר על הפין, אשר מגביר את הנאת הגבר. לכן, אין זה מפליא שהסרטים הכחולים מלאים בפעילות אנאלית. והבנות באותם סרטים? הן כמובן משתגעות על זה. הכל לפי הוראות הבמאי. בחיים זה אחרת לגמרי. רוב הבנות מוותרות על "התענוג" המפוקפק בעיניהן. זה כואב ודורש תרגולת מסויימת שלא כל אישה מעוניינת לעבור. בכל מקרה צריך להזהר בתנוחה זו מפני מעבר תוך כדי המשגל לנרתיק. זו דרך בטוחה למדי להעברת חיידקים וגרימת צרות צרורות.
יש תחליף לעניין: התנוחה האחורית שבה הגבר גוהר על האישה העומדת על ארבע. אם הייתי צריכה לדרג את התנוחות השונות מבחינת ההנאה שבהן לעומת האינטימיות הנוצרת בין בני הזוג, לתנוחה הזו יש ציון גבוה בהנאה אבל ציון נמוך באינטימיות.

שאלה:

האם קיימות תנוחות ספציפיות שעוזרות להגיע לאורגזמה?

*ריקי רוזמן:*

האיבר הנשי ה"אחראי" בדרך כלל לרוב האורגזמות נקרא דגדגן. בנגוד לעמיתו הגברי הוא קטן ומוסתר ולכן צריך להתאמץ קצת כדי להגיע אליו. נשים רבות לא מסוגלות להגיע לאורגזמה במשגל רגיל ונזקקות לגרוי ידני או אחר. אבל יש תנוחות אשר מגבירות את החיכוך של חלקים בגוף הגבר עם אזור הדגדגן. למשל הגבר שוכב על גבו והאישה "רוכבת" מעליו. בתנוחה האחורית, בה הגבר גוהר על האשה הניצבת על ארבע מאפשרת (אם יהיה לכם מזל) חיכוך נקודת ג'י.
והעיקר איבר המין המרכזי נמצא בין ה….אוזניים. אז כדאי לנסות כל מיני תנוחות ו…להקשיב לתגובות.

שאלה:

מה הממוצע השבועי או החודשי לביצוע יחסי מין בקרב זוגות צעירים ולא נשואים?

*ריקי רוזמן:*

כמו מספר הילדים הממוצע במשפחה ישראלית. 2.5 ואני מתה כבר לפגוש אותה ולראות איך נראה החצי ילד. כל זוג בונה לעצמו את המינון המתאים לו. וכל מה שמקובל עליהם – נכון מבחינתם. זה נכון לגבי זוגות במערכת יחסים מתמשכת. אני גם לא מכירה סטטיסטיקות המתייחסות באופן ספציפי לזוגות צעירים ולא נשואים. לדעתי זה גם תלוי כמה זמן הם חיים ביחד. מטבע הדברים בתחילת הקשר זוגות מרבים ביחסי מין. ואולי במחשבה שניה דווקא ההיפך. תלוי בהתפתחות הקשר ביניהם. זוגות במערכות יחסים קצרות מתנהגים, מטבע הדברים, בהתאם לזמינות בני הזוג. האם הם חיים ביחד או אצל ההורים?. השאלה כללית מידי ומרובת תנאים משתנים.
אבל השאלה המרכזית היא האם את נהנית מהקשר שלך עם חברך. יחסי מין אינם מתמצים בחדירה פין לפות. היחסים צריכים לכלול גלויי אהבה מסוגים שונים כמו חיבוקים, נשיקות, ליטופים, ועוד. כולם גורמים להנאה ומבטאים את אהבתכם ומשיכתכם ההדדית. תדירות המשגלים אינם אחד מעשרת הדיברות ולכן ניתן לשנותה עם הזמן ואני סומכת עליכם שתוכלו למצוא ביחד הסכמה בנושא. ומה לעזאזל מעניין מה קורה אצל השכנים למעלה? אולי הם סתם משוגעים על נקיון והרעש שאת שומעת ערב ערב אינו אלא רעש המיטה המוזזת ממקומה לטובת ספונג'ה.

שאלה:

האם לגברים יש גם כן נקודת ג'י?

*ריקי רוזמן:*

כל זמן שמין יעניין את בני האדם, והתקשורת תצטרך לפרסם אותם כדי למכור את עצמה, ימצאו חוקרים וחוקרים לכאורה, חידושים כמו כל מיני נקודות פלא. גם אם הנקודות הללו קיימות, לא ברור שכל אחד יכול למצוא אותן ולהנות מהגלוי. לדעתי, ריבוי המידע על נקודות נסתרות למיניהן עלול להגביר את התסכול של בני הזוג. ואולי אפילו לפתח בעיות מיותרות.

שאלה:האם לאונן זה בריא או נורמלי?
שאלה:

כיצד אדע מתי והאם בכלל הגעתי לאורגזמה?

*ריקי רוזמן:*

בעיקרון אורגזמה נשית מוגדרת כסדרת התכווצויות קטנות בנרתיק.
כל אישה חווה הנאה מינית בצורה שונה. לכן, תאורים ארוטים של אישה אחת לא יהיו דומים לאלו של אישה אחרת.
אז איך בכל זאת תדעי? יש כמה סימנים חיצוניים. האורגזמה מהווה אולי שיא בתהליך המיני אבל אפשר להבחין בסימנים כבר בתחילתו. ההנאה מתחילה בהתרגשות ריגשית אבל גם פיסית. תוכלי להבחין שהנרתיק נרטב, יש גודש גובר בשפתיים, הפטמות מזדקרות.
מידת ההתכוצויות בנרתיק ומשך התהליך מצביעם על עוצמת האורגזמה, אבל אל תשכחי שהעיקר זו מידת ההנאה.

שאלה:למה חזה גדול פחות רגיש מחזה בינוני או קטן?
שאלה:

האם קיימות נשים שלא יכולות יותר מפעם אחת בלבד בלילה?

*ריקי רוזמן:*

לא ברור מהשאלה האם הכוונה ליכול פיסית או נפשית. בניגוד לגבר הממוצע שיכולתו הפיסית מוגבלת, מקובל לחשוב שנשים הן מולטיאורגזמיות. יתכן ומבחינה פיסית זה נכון. אבל, כל אשה חווה את המיניות שלה בצורה אינדיבידואלית. יש כאלה המגיעות לסיפוק מאורגזמה אחת בלילה. אחרות מאורגזמה אחת בשבוע. וכן הלאה. יש נשים שהיו רוצות לחוות כמה אורגזמות בערב אחד. העובדה שזה אפשרי מבחינה פיסית משנה. יש נשים שמסופקות מאוד מחיי המין שלהן גם ללא אורגזמה.

שאלה:מה אני עושה אם החבר שלי גומר מהר ?
שאלה:

מה בנים הכי אוהבים שעושים להם?

*ריקי רוזמן:*

כל הבנים אוהבים שעושים להם טוב. אבל כמו בגלידה, לכל אחד יש טעמים מועדפים. רק הגבר שלך יוכל להגיד לך מה הוא מעדיף. דברי איתו. לא תמיד נוח לדבר על מין. אז אולי כדאי לקנות ספר של תנוחות שונות. נסו תנוחות חדשות. אני בטוחה שתגלי מה התנוחה האהובה עליו. ובאותה הזדמנות כמה דברים חדשים על עצמך. נסו דברים חדשים לשניכם. גלו מה העדפות שלכם תוך התנסות משותפת.

שאלה:

אני אף פעם לא גמרתי בחדירה למרות שלגמור מגירוי של דגדגן אני מסוגלת בלי סוף. למה? איך אפשר להגיע לאורגזמה כזאת? ואם אני לא מגיעה אז מדוע ומה אני צריכה לעשות?

*ריקי רוזמן:*

מבנה הגוף של האישה לא מאפשר תמיד מגע ישיר ואינטנסיבי עם הפין במהלך המשגל. על מנת להגיע לחיכוך הפין בדגדגן עליכם לבחור בתנוחות מסוימות. למשל בן הזוג שלך שוכב על הגב ואת "רוכבת" עליו. בתנוחה המסיונרית המוכרת זווית החדירה אינה מאפשרת את החיכוך בין הפין לדגדגן. אם אתם מעדיפים דווקא תנוחות מסויימות, אפשר כמובן להיעזר באוננות במהלך המשגל כך שגם את תחווי אורגזמה. בכל מקרה אין מדובר בנכות כלשהי. הכל אצלך תקין. אולי כדאי להציץ במדף הספרים בחנויות ולמצוא ספר העוסק בתנוחות השונות ולנסות עד שתמצאי את זו המתאימה לך.

שאלה:

שלום, אני בן 23 נראה מצוין,ובנות מחזרות אחריי באופן קבוע,אלא שבשנה האחרונה ירד החשק המיני שלי פלאים בחורות שאני מגיע איתן למיטה לא מגרות אותי (והן בנות מושכות) עליי לציין שזיקפת לילה או בוקר הן גם נחלת העבר,כך שנראה לי שהבעיה היא פיזית, קראתי שהטוסטרון הוא אחראי לחשק המיני ,האם יתכן שזו הבעיה? מה אם כן התרופה? אני מתוסכל מאד,ניסיתי כדורי ג"נסינג למינהם אך לא היה כל שיפור.

*ריקי רוזמן:*

זיקפות ספונטניות כמו זיקפות לילה או בוקר משמשות מדד לבעיות מסוימות. לא כתבת לי האם אתה מגיע לזיקפה באוננות. אם כן, אין כאן בעיה פיסיולוגית. במידה ואינך מגיע לזיקפה אפילו באוננות, אני מציעה לפנות לבדיקה רפואית אצל אורולוג. זאת כדי לשלול בעיה אורגנית. במידה ואתה מגיע לזיקפה באוננות, אני ממליצה טיפול אצל פסיכותרפיסט בעל התמחות מוכרת בטיפול מיני (חבר בארגון איט"ם – האגודה הישראלית לטיפול מיני).

שאלה:

בן-זוגי מעוניין בפרטנרית נוספת. איך מתמודדים עם רצונות מסוג זה (בעיקר לאור העובדה שאני חשה נבגדת)?

*ריקי רוזמן:*

מין הוא חלק מזוגיות. מקור המילה זוגיות בזוג. שניים. לא הייתי מזדרזת להסיק שחברך אכן הפסיק לאהוב אותך. יתכן והוא מבקש לממש פנטסיה מסוימת שלו. הוא מרגיש מספיק בטוח ביחסים ביניכם כדי לשתף אותך בפנטסיה שלו. סביר להניח שאם תסרבי, הוא יוותר, משום שהקשר ביניכם חשוב לו. לא כל פנטסיה אפשר לממש. יתכן והוא חשב שאולי, רק אולי, זו גם הפנטסיה שלך. אבל, למי שחושב על פנטסיות מהסוג הזה כדאי להיות ברור שלמימוש הפנטסיה הזו עלולות להיות השלכות מסוכנות על היחסים ביניכם. ולראיה את מרגישה פגועה ונבגדת. מימוש הפנטסיה הזו בדרך כלל גם מתפתחת לרצון למימוש פנטזיה קרובה – מין קבוצתי. ומה אחר כך? נשואין פתוחים? אם את עדיין מרגישה לגבי העניין כפי שכתבת לי, דרשי ממנו לרדת מזה.

שאלה:

החבר שלי מעוניין בקלטות וידאו ועזרי מין להשתעשעות. אני לעומת זאת די נרתעת מכל אלה. מה הפתרון?

*ריקי רוזמן:*

יחסים, וגם יחסי מין, מוצלחים מבוססים על כבוד הדדי. אם את לא רוצה משהו, במיוחד עם זה מרתיע אותך, המנעי מזה. אבל, נשאלת השאלה למה בעצם? רתיעה מעזרי מין עלולה להיות תוצאה של חינוך מסורתי קפדני, או אפילו סתם עניין של העדפות אישיות. יתכן גם ואת מרגישה נפגעת בגלל חוסר בטחון אישי הקיים בך, בגללו ואת חוששת שבן זוגך זקוק לגירוי נוסף משום שאת אינך מושכת אותו מספיק. השימוש במשחקי מין הפך בשנים האחרונות להיות מקובל יותר ויותר ככל שהפתיחות שלנו גוברת. כל זמן שאת ממש מתנגדת להרחיב את המעורבות של עזרי מין במשחקי האהבה שלכם – המנעי מכך. יחד עם זאת, הייתי מציעה לך לעשות מאמץ ולנסות, אולי אפילו בשלב ראשון שלא בנוכחות בעלך, עזרי מין בסיסיים. ספרי ההדרכה שבחנויות מציעים הסברים על מגוון רחב של עזרים. בחנויות המין עובדות נשים שישמחו לעזור לך בתחילת הדרך. רוב סרטי המין נוצרו אמנם "בראש גברי", אך תוכלי למצוא גם סרטים ארוטים עדינים.
מין יכול וצריך להיות מגרש משחקים נפלא למבוגרים . למה להסתפק במתקן אחד בלבד.
מצד שני, אם חברך זקוק לגרויים חיצוניים בכל משגל ומשגל ואינו יכול לתפקד בלעדיהם, יתכן ויש לו בעיה שזקוקה לטיפול מקצועי.

שאלה:האם כל אשה יכולה להגיע לאורזמה מחדירה?
שאלה:

אני אוהבת אותו מאוד ונהנית מהסקס, אבל אני לא גומרת. מה גורם לזה ואיך אפשר לפתור את זה?

*ריקי רוזמן:*

אני שמחה לשמוע שיש לך בן זוג אהוב ואת נהנית ממין. אינני בטוחה שאוכל להשיב על שאלתך במדויק. חסר לי מידע רלבנטי. האם למשל את מצליחה להגיע לאורגזמה באוננות? במידה וכן הרי שאין בעיה אורגנית. כל שעליך לעשות הוא למצוא תנוחה אשר תאפשר חיכוך של הפין בדגדגן במהלך המשגל. בנוחה מומלצת אהובך שוכב על גבו ואת יושבת מעליו. רק לידיעתך, נשים רבות לא מגיעות לאורגזמה במשגל רגיל. יכולות להיות כמובן סיבות פסיכולוגיות הנובעות מחוסר מידע, מתחים, הסטוריה קודמת, תרבות בבית ההורים ועוד ועוד. יתכן וכדאי לפנות לאיש מקצוע לכמה שיחות. העובדה שאת מצהירה שאת נהנית ממין מרמזת שאת המטרה האולטימטיבית השגת – הנאה.

שאלה:

מתי יחסי מין הופכים לסטיה?

*ריקי רוזמן:*

סטייה מינית היא הגדרה תרבותית, ערכית, מצפונית. מה שבעיני אדם אחד היא פעילות מינית נורמלית עלול להיחשב אצל אחר כסטייה חדה מהנורמה. אם הפעילות שלכם מוסכמת על שניכם ואינה פוגעת בסובבים אתכם – זה מקובל ונורמלי. ברגע שאחד מכם אינו מסכים לסוג מסוים של פעילות מינית, זו מבחינתנו סטייה. וזה מספיק כדי שימנע ממנה. כל דבר שיש בו כאב, פחד או השפלה של מי מבני הזוג, ללא הסכמתו, אסור.

שאלה:משעמם. איך בכל זאת להתנהג שלפחות יחשוב שבכל בסדר ( בסקס כמובן)
שאלה:אני בת 28, נשואה, מקיימת יחסי מין מלאים מזה כעשר שנים, ומעולם לא הגעתי לאורגזמה. אני נהנית ואוהבת יחסי מין, אך איני מגיעה לשיא – לא עם בן זוגי, לא לבד, ולא בכלל. הכל אצלי נורמלי מבחינה פיזית, וגם אין כל בעייה של זמן או נכונות בן זוגי לענג אותי. אני פשוט לא גומרת אף פעם. זה לא כל כך מפריע לי, אבל הייתי רוצה לדעת מה אני מפסידה, ואני חושבת שגם לבן זוגי (המבין והמתחשב, יש לומר) זה היה נחמד אם זה היה קורה פעם. האם זה צריך להטריד אותי? האם אני 'קרירה' מינית? איך אפשר לשנות את זה?
שאלה:

החבר שלי הראה התעניינות שאני אבלע בזמן המין האוראלי. האם יש דרך לעשות זאת שיהיה מענג לפרטנר ולי?

*ריקי רוזמן:*

לא הבנתי את שאלתך עד הסוף. האם כוונתך למציצה או לבליעת נוזל הזרע ממש.
מבחינת הגבר מציצה היא אחת ההנאות בראש הרשימה. אין בכונתי לאמר שעליך לממש את הבקשה שלו. אם זה לא מוצא חן בעיניך (ומה לעשות בנות רבות ממש נרתעות מהעניין), הסבירי לו וזכותך לצפות ממנו שיוותר. יתכן ובן זוגך ינסה "לשכנע" אותך לשתף פעולה או אפילו לאיים בסיום היחסים. כאן אני מבקשת להצהיר שיחסים מבוססים על הדדיות. אבל אין זה אומר שאנחנו צריכות להסכים לכל בקשה. מכאן נובעת גם תשובתי לשאלה האחרת. בליעת הזרע, לעומת מציצה, אינה מעלה או מורידה מהנאת הגבר. כאן זה באמת מימוש פנטסיה כחולה. ואולי הייתי אפילו אומרת שבמקרה זה יש בדרישה הזו משהו שקשור בכוחניות ושתלטנות ולא הנאה פיסית ממשית. ולכן זו בהחלט שאלה של טעם. והפעם שלך.
ועוד הערה למחשבה. רוב הגברים שמעוניינים כל כך בטיפול אורלי מלא, מסרבים משום מה לפנק אותך בדרך דומה. מעניין למה.

שאלה:

לעיתים קרובות אני סובלת מריח לא נעים בוגינה, אבל אינני סובלת מריח גוף לא טוב. אני אדם הגייני וניסיתי בעבר טיפולים שונים בריח. האם ידוע לך מה הגורם ומה יכול למנוע בעיה כזו?

*ריקי רוזמן:*

ריח באזור המפשעה עלול לנבוע מסיבות שונות. רצוי קודם כל לשלול אפשרות של בעיות כמו פטריות או דלקות אחרות בנרתיק. את זה תוכלי לוודא במהלך בדיקה גניקולוגית. במידה ויתברר שאין סיבה רפואית לריח, תצטרכי לקבל את העובדה ולהסתפק בחומרים קוסמטים מפיצי ריח נעים. ריח רע היא תופעה קיימת. לרבים יש ריח רע מהפה. כל העצות של הרופאים לא עזרו. אז מה? הם הפסיקו להתנשק?
ובעניין עקיף יש לי גם בדיחה שקשורה לעניין הריח. גבר אחד משתוקק לרכוש כלב. אישתו מתנגדת נואשות. היא מעלה סיבות אינספור להתנגדותה. בסוף היא גם אומרת " אולי הייתי מוכנה לקחת כלב אבל מה יהיה עם הריח?". על זה עונה הבעל: "אם אני התרגלתי לריח שלך – גם הכלב יתרגל אליו".

שאלה:אני ובן זוגי ניסינו לקיים יחסי מין הפעם הראשונה (שלי) כשהוא ניסה לחדור הרגשתי כאב והוא טוען שהוא לא הצליח להכנס בשום אופן מה הבעיה אצלי או אצלו?
שאלה:

אולי תסבירו פעם אחת ולתמיד מה אנחנו הבנים צריכים לעשות בכדי שאתן תהנו יותר וכדי שהסקס יהיה דו כיווני ולא שהגבר גומר והאשה מתחילה רק להתגרות? בעצם מה שאני שואל זה מהן נוקודות הגירוי, המשחק מקדים, ובכלל מה עושים איתכן?

ריקי רוזמן:

נו באמת. אתה לא יודע שלפני שלוקחים הגה ליד צריך ללמוד תיאוריה? לכל אישה או גבר יש העדפות ורגישויות משלה. מהירות משלה. כוון משלה. על מנת ללמוד מה מתאים לה (או לו) אין ברירה צריך לנהל שיחת לימוד. לפני, תוך כדי או אחרי. רק בת הזוג שלך תוכל ללמד אותך מה עושה לה טוב על נשמה (וגם דרומה ממנה). לכן אין לי רצפטים או טריקים שיתאימו לכולן. אבל, יש לא מעט ספרים על מדפי החנויות. דרכם תוכל ללמוד על מגוון האפשרויות. אם תהיה קשוב ורגיש, סבלן וסובלן, רגוע ונינוח יש לך סכוי טוב להצליח.
בהצלחה.

שאלה: יש לי ידידה ואני רוצה להציע לה חברות

אולי יש לך רעיונות………….?

שאלה:

אני וחבר שלי נהנים מסקס אנאלי בתדירות גבוהה מה הסכנות? האם זה נכון שפי הטבעת נחלש?

ריקי רוזמן:
כל שריר בגוף נחלש אם לא מתרגלים ומחזקים אותו. אבל אין מקום לדאגה. המשיכו במה שאתם אוהבים. הייתי ממליצה לא לעבור מפי הטבעת לפות כדי לא להעביר חיידקים אשר יתפתחו לדלקות.
שאלה:אני נשואה מזה 6 וחצי שנים. יחסי המין עד לפני כמה חודשים היו בתכיפות של כפעם בחודש כאשר הסיבה העיקרית היתה שאני דחיתי את בעלי בטענות של עייפות וחוסר חשק. לפעמים זה הי נכון ולפעמים באמת סתם תירוצים. עלי לציין שאנו הורים לשלוש בנות בגילאים 6 עד 4.
בינתיים היחסים ביננו השתפרו מבחינה רגשית, דבר שתורם גם ליחסים האינטימיים.
בעלי הוא אדם חם ונדיב ומאוד פתוח. אני לעומתו קצת יותר לחוצה וסגורה. היו לי בנערותי נסיונות מיניות לא נעימות שגבלו בהתעללות מצד ידידים וחברים.
כיום אני בחודש רביעי להריון. כצפוי בתקופה שכזו, אני מאוד מגורה לעיתים קרובות ביותר ותכיפות יחסי המין בחודש האחרון היא בערך פעמיים בשבוע. אנחנו שנינו עובדים רוב השבוע, כך שבעיקר בסופי שבוע אנחנו "נפגשים" במיטה.
שאלתי היא, האם לאחר ההריון וההתאוששות מהלידה יש "סכנה" שאחזור להיות פרידג'ית כמו מקודם או שמא יש סיכוי שלמעשה שאני "נפתחת" ומתבגרת מבחינה מינית?
שאלה:

מה ההבדל בין סקס עם נימולים לכאלה שלא נימולו?

*ריקי רוזמן:*

ההנאה המינית מורכבת מאוד. מרכיבי ההנאה לא תמיד ניתנים להסבר הגיוני. יש נשים שמעדיפות אברי מין מפותחים. אחרות מעדיפות קטנים. הרוב מעדיפות גודל "מדיום". כל אחת וטעמה היא. כולן, דרך אגב, מצפות שיהיה WELL DONE לגבי שאלתך הייתי אולי מעירה שאברי מין שלא נימולו מאפשרים אולי עוד אפשרות למשחקים עם ה"גלימה". הוא ודאי ישמח אם תכני אותו "סופר מן". מבחינה פיסית נטו, ככל הידוע לי, אין הבדל.

שאלה:האם נורמאלי כי בעת חדירה יהא כאב , ברמות שונות?
בנוסף פרט לפעם אחת לא חוויתי אורגזמה נרתיקית , אני בת 29, מה ניתן לעשות?
שאלה:האם אורגזמה כתוצאה מזרם המים במקלחת דומה בהנאתה לאורגזמה כתוצאה מקיום יחסי מין?
שאלה:אוקיי, אני חולה על בן זוגי, אבל נורא קשה לי להגיע לאורגזמה במהלך יחסי מין אתו.
לבד – אני מצליחה בלי בעיות. יש בינינו פתיחות גדולה, אבל לא תמיד אני יודעת איך להסביר לו בדיוק – זה מתיש ומוציא את הרומנטיות והכיף מהעניין. יש לך רעיון?
שאלה:החבר שלי מאובסס מסאדו-מאסוכיזם, הוא מבלה שעות ליד המחשב ובודק אתרים פורנוגרפיים המתעסקים בהצלפות, מדים, נאצי-סקס וכו'. בנוסף הוא מנהל צ'אטים בנושא זה. הסקס בינינו טוב. איך עלי להתייחס?
שאלה:

בן-זוגי מגלה אגוצנטריות במיטה (מטיל עליי את "רב העבודה"). הערתי לו מספר פעמים אבל דבר לא עזר. מה עליי לעשות?

ביחסים יש הדדיות וצריך להיות קשוב לצד השני. אני שמחה לשמוע שאת מרגישה שגם לך מגיע לקבל משהו ביחסים שלכם. עליך פשוט לפעול לפי מה שאת מרמזת עליו בשאלתך ולהחליט אם מין הוא חלק ממטלות האישה כפי שפעם היו כביסה, גיהוץ, בישול וספונג'ה. גם היום יש גברים שמצפים לבוא הביתה ולקבל שירות מלא מהאישה. לשימחתנו אנחנו לא קתולים ולא חיים באיטליה ולכן אנחנו יכולות לארוז את הפקלאות, לעבור לדירה משלנו ולבחור מישהו שיודע להתייחס אלינו כמו שצריך. אמן.
שאלה:

אני נמצאת במערכת יחסים מזה כשנתיים. כל העת רודפת אותי המחשבה שהחבר שלי יבגוד בי מתישהו מתוך אמונה וידיעה שמתישהו "זה מגיע". החרדות רק גוברות לאור העובדה שהוא טורח כל העת להזכיר כמה קשה לו להתמודד עם מונוגמיות ביחסים. אני מסתובבת עם חרדות בלתי ופוסקות ובעיקר מרגישה מאויימת מכל בחורה שבאה איתו באינטרקציה. כיצד עלי להתמודד?

*ריקי רוזמן:*

לא ציינת במכתבך בת כמה את וכמה מערכות יחסים משמעותיות היו לך. האם כבר נעזבת בעבר? האם היה לך קשה להתגבר על כך? ואולי יש הסטוריה משפחתית של פרידות, למשל גרושי הורים?
מצד אחד יתכן והגבר שלך אכן מכין תוכנית מילוט. מאידך, העובדה היא שאתם חיים ביחד כבר שנתיים. וזו תקופה משמעותית ביותר. קשה לי לאמר חד משמעית לאן היחסים יובילו. אבל ביחסים כמו בשותפויות אחרות אין תעודות ביטוח. את מחפשת ביטחון ולו קשה להצהיר על ויתור על האופציות האחרות. ואולי הוא חושש בדיוק כמוך, רק מדברים אחרים. למשל שהאהבה ביניכם תחלוף וכאדם ישר והגון לא יוכל לזנוח אותך.
דבר אחד ברור לי. אינך בוטחת בו. קשה לי להאמין שמערכת יחסים בריאה ומתמשכת יכולה להתבסס על חוסר אמון. כדאי לדעתי להתייעץ עם איש מקצוע כדי לברר לעצמך אם מבחינתך זו תבנית החוזרת על עצמה במערכות יחסים קודמות ואינני מתכוונת דווקא ליחסים בינזוגיים. אם לא תמצאי שלווה לעצמך, כל האנרגיות שלך יופנו להזנת אש הקנאה, אשר בסופו של דבר תמוטט אותך. קנאה היא בטוי לחוסר בטחון – שלך. חוסר הבטחון יכול להיות בעצמך, בבן הזוג או בקשר ביניכם. חישבי על זה ואולי תגיעי למסקנה שעליך לעשות מעשה כדי לטפל בחוסר הבטחון או בחרדות שלך. למען עצמך, ללא קשר ליחסים עם חברך

שאלה: קודם כל תגובה לאחת מתשובותייך הקודמות…
בליעת זרע ע"י הפרטנרית כן מגבירה את ההנאה המינית והיא למעשה הדרך היחידה של הגבר לחוות מולטי אורגזמה כיוון שאני לפחות יכול לגמור פעמיים בתנאי שלא תפסיקי אחרי ההשפרצה ותמשיכי במרץ עוד מספר שניות תוך שאיבה אינטנסיבית ורצופה ממש כמו ללגום קולה צוננת מקש. כיוון שהאתר שלכן הוא על טהרת המין הנשי… אל תנסי להבין את ההנאה המינית הגברית ואני לא אעשה אותו דבר לגבי האורגזמות שאת מדווחת עליהן (וגינליות ו/או קליטוראליות) נסי להסביר לקוראייך יותר על הפות ופחות על הפין.
ועכשיו שאלה… אם גואל רצון נשוי לשבע עשרה נשים בריאות ופוריות ויכול להגיע מקסימום לשלוש שפיכות כל 24 שעות , שבעה ימים בשבוע… מה הפתרון , פרט לשימוש בויאגרה או במעוררים אחרים שאת מציעה לו.
מה אני צריך לעשות כדי להחזיק בהרמון שכזה? ומה היה גורם לך להצטרף להרמון שלי?
מה הבושם האהוב עלייך? ומה את אוהבת לשתות כשאת קמה בבוקר?
ושאלה אחרונה ומאד אינטימית:
איך אני אמור להסביר לבת הזוג שלי שלא עומד לי?
האם לשתמש במשפט הרגיל:" זה אף פעם לא קרה לי… אני בשוק" – תוך שימוש בטון המתמם של עופר נמרודי?
או להשתמש בפיקציה המסוכנת שאוננתי בדיוק לפני שנפגשנו?
או לסתום ולתת לה לחשוב שיש לה ריח רע בפה / במפשעה / בבית השחי או שסתם היה לי זיון בלעדיה (מה שבחיים לא קרה לי)
למרות הסגנון העלוב שבו התבטאתי, אשמח לתשובה רצינית וכנה ממך.
תודה,
יובל עמירב
שאלה:בעלי שיחיה לא ממש אוהב לקיים יחסי מין. יש לציין שהוא מאוד אינטימי, יש בינינו הרבה נגיעות, ליטופים, נשיקות, אבל הוא ממש לא אוהב את האקט המיני של החדירה. מבחינתו, הוא מעדיף אוננות )שלי או שלו( ומין אוראלי, וחדירה ממש יש בינינו אחת לחודש, אם בכלל.
ראוי לציין שאני מאוד בלתי מסופקת. נכון, שנינו עובדים קשה מאוד וחוזרים מאוחר, עייפים, אבל זה לא מנחם. כמו כן, הוא ממש מסרב להעניק לי מין אוראלי, בטענה שהוא פשוט לא מסוגל. הוא מנסה ומנסה, אבל כל פעם אחרי כמה שניות הוא מפסיק ומתנצל.
הוא גבר הנדר בכל התחומים האחרים – תומך, מבין, אוהב, חם, אבל בקטע המיני – קשה לי מאוד.
הוא מסרב ללכת לטיפול בטענה שאנחנו עוד צעירים )מה שנכון – בני 27 ( וש"זה יסתדר".
מה עושים ? איך גורמים לו לחשוק יותר במין ?
שאלה:אני נתקלת בקושי בחדירה בזמן קיום יחסי מין, דבר זה נמשך כבר מעל שנה.
האם יש איזו שהיא דרך להתגבר על זה ( יש לציין שהצלחתי להחדיר ויברטור) הבעיה היא רק עם בן זוג.
שאלה:

יש לי וידוי. כשהייתי קטנה קיימתי יחסי מין (אני עכשיו בת 15 וזה קרה בגיל 7). מאז אני לא יכולה להתנשק עם בנים. כל פעם שאני מנסה אני נזכרת בזה, ואני גם לא יכולה שיהיה לי חבר רציני. אני לא יודעת מה לעשות. אף אחד לא יודע על זה ואני הייתי חייבת לספר למישהו. אני מקווה שתוכלי לתת לי עצות. אני מכחישה את זה כל חיי ואני לא יכולה לחיות ככה. מה אני אמורה לעשות?

ריקי רוזמן:

היי,
סיפור קשה ועצוב. בגיל 7 לא מקיימים יחסים. מישהו כפה עליך מין. זו חוויה קשה ומפחידה. העובדה שמצאת לנכון לכתוב לי מעידה על אומץ לב. למרות הזמן הרב שעבר ברור שלא תוכלי להשתחרר מהטראומה ללא עזרה מקצועית. אין זה אלא צעד ראשון להשתחרר מההכחשה. עליך להמשיך בכוון הנכון וללכת לטיפול מקצועי. אולי לספר קודם כל למישהו שאת סומכת עליו. אם תתקשרי אלי אשמח להדריך אותך ולהפנותך לכתובת המתאימה.
היי חזקה.

שאלה:

האם אפשר להגיע לאורגזמה גם בלי חדירה ע"י חיכוך וכו'?

*ריקי רוזמן:*

אפשר גם אפשר. יש בנות ,לא להאמין, שגומרות רק מלחשוב על זה. לנו הרוב הדומם, נתן הטבע דרכים רבות להגיע לאורגזמה. אוננות היא הדרך הטיבעית. חיכוך בכרית או חפצים דוממים אחרים היא דרך נוספת. מי שבוטחת בחברת החשמל או סוללות AA יכולה להעזר בויברטורים שונים, ובעיקר משונים. ועוד ועוד שיטות שכל אחת מפתחת לעצמה במהלך החיים. והכל במטרה אחת. להנות!!!

שאלה:אני בת 15 ואין לי מחזור סדיר
האם השימוש בגלולות יעזור לי "לסדר" את הימים של המחזור?
שאלה:רציתי לדעת איך משתמשים בגלולות והאם אני יכולה לשכב עם חברי בלי
להסתכן אם אני בהריון או לא
שאלה:ריקי שלום,

אני מקיים יחסים באופן קבוע (ונהנה מכל רגע ויודע שגם זוגתי נהנית).
בעיה אחת שמטרידה אותי היא העובדה שאני מגיע לפורקן מהר (הכוונה היא למספר דקות).
בזמן אוננות (המתבצעת ע"י זוגתי), זמן הפורקן שלי הרבה יותר ארוך (יכול להמשך גם חצי שעה לעיתים).
חשוב לציין שיחסי המין ביננו מצוינים ואנו לעיתים מקיימים יחסים מספר פעמים ביום (חשוב לציין שכשהיחסים השניים מתבצעים בסמוך ליחסים הראשונים זמן הפורקן שלי יותר ארוך).
שאלתי היא האם נורמאלי הדבר שהגירוי מחברתי עד כדי כך חזק עד שהפורקן מגיע מהר והאם יש דרך כלשהיא לעקב את השפיכה? או האם הבעיה היא פיסיולוגית (שפיכה מוקדמת)?

שאלה נוספת שאבקש תשובתך היא האם ייתכן שמרוב ציפיה והתרגשות לקיום יחסי מין תתכן תופעת אימפוטנציה (דבר שקרה לי בפעם הראשונה בה רצינו לשכב) של אי-זיקפה?
ואם לא, מה יכולה להיות הסיבה לכך?
(הסיבה שאני שואל היא שהתייעצתי עם חבר אחרי סלא צלחה דרכי בפעם הראשונה, ויום למחרת הוא סיפר לי שקרה אותו הדבר עם בת-זוג שלה חיכה הרבה זמן…

מחכה לתשובתך… ש. (תודה)

שאלה:שלום.
אני בת 25,ונמצאת כבר שנה וחצי במערכת יחסים עם בחור אותו אני מאוד אוהבת, בקרוב אנו גם ננשא.
יחסינו נפלאים וגם יחסי-המין, אך יש לי בעייה שתמיד הפריעה לי איתו, לעיתים יותר ולעיתים פחות (תלוי במה שקורה איתי מבחינת מצב-רוח וכיוצ"ב: חברי אינו אוהב "קוצ'י מוצ'י", הוא לא מת על נשיקות, בייחוד צרפתיות, הוא לא זקוק לקירבה מתמדת ובנוסף, אולי זה לא כל-כך קשור, אבל הוא לא מתנהג כאדם ש"משוגע" על חברה שלו (כמו חברים קודמים שלי).
שוב אני מדגישה כי הוא מאוד אוהב אותי וכואב לו שכואב לי (דיברתי על זה איתו כבר מספר פעמים ולמרות שהוא משתדל זה לא מחזיק הרבה זמן), במין הוא נהדר (הוא אוהב מאוד לתת לי מין אוראלי, בניגוד לנשיקות בפה).
העניין הוא כענן מעל ראשינו, אני פוחדת למצוא עצמי ללא חום ואהבה עוד כמה שנים, לאחר שנתחתן, ואני מאוד זקוקה לחום ואהבה!!
אני אוסיף שלאחרונה התחלתי לקנא לו (מה שאף פעם לא קרה לי בעבר עם אף אחד), ונראה לי שהבטחון שלי יורד בקשר לעצמי ולרגשותיו (כשאנו מדברים על-זה זה משפר את תחושתי כי אז כל הרגשות שלו יוצאים ואני מתחזקת שהוא בכל-זאת מאוד אוהב אותי וזה לא נובע מחוסר אהבה אלא "אופי" שונה).

מקווה שתוכלי אולי לעזור לי.
סיון.

נ.ב.
הייתי מעדיפה שהתשובה תבוא אליי ישירות ל – e.mail ולא תפורסם, אבל אם זה לא מקובל אצלכם אז זה לא קריטי.

שאלה:

בת 15. שכבתי עם חבר שלי, וכעבור שבוע התנשקתי עם חברה מאוד טובה שלי. איך אני אדע מה הזהות המינית שלי? ומה יעזור לי לפתור את בעייתי?

ריקי רוזמן:

גיל ההתבגרות מאופיין על ידי סקרנות רבה והתנסויות שונות. העובדה שהתנשקת עם חברה אינה מעידה על נטיות לסביות. בנות רבות מקיימות יחסי קירבה עם חברותיהן. גיל 15 הוא גיל מוקדם מידי לדעתי, לקיום יחסי מין מלאים. יתכן ויחסיך עם החבר יצרו אצלך פחדים ובלבול מסויים אשר דחפו אותך לקיצוניות. צריך לעשות הבדלה בין הנאה אינטימית לזו הארוטית. שימי לב לאיזה כוון מתכוונות הפנטזיות שלך. מה את חולמת בלילה. האם את מפנטזת על גברים או נשים. בכל מקרה גיל 15 אינו הגיל בו מתגבשת סופית ההעדפה המינית. תני לעצמך הזדמנות לפגוש בנים נוספים ולנהל איתם קירבה אינטימית. קירבה אירוטית מיועדת לנערות בוגרות נפשית אשר בטוחות בהעדפות שלהן.

שאלה:אני בת 15, וחברי ואני רוצים לשכב אחד עם השני, איך אני יכולה להתחיל
את השימוש בגלולות מבלי ללכת לגניקולוג?
שאלה:

אשתי איבדה את החשק המיני מזה מס' שנים. אנו נשואים מעל 15 שנה ויחסי המין היו טובים מאוד .למרות כל השיחות על הנושא אין שיפור .המין חסר לי מצד אחד אך איני רוצה לפגוע בה מצד שני. מה עושים?

*ריקי רוזמן:*

היי,
אני בהחלט יכולה להבין אותך וחושבת שאין סיבה שתתנזר ממין. אני גם חושבת שנכון יהיה לעשות הכל כדי לשכנע את אישתך לשתף פעולה. יחסי מין מושפעים מגורמים שונים. לעיתים איננו מודעים לגורם המשפיע על החשק המיני שלנו. אתה מתאר שיחות שהיו לכם על הנושא. ללא הואיל. יתכן שיהיה זה נכון להעביר את השיחות למסלול מקצועי. כלומר להפגש עם סקסולוג מורשה שיש לו הכלים המקצועיים לבדוק עמכם את הסיבות ולמצוא פתרונות מתאימים ומקובלים על שניכם.
עד אז, אתה יכול לנסות לעורר את רעיתך בעזרת "מעוררים" כמו סרטים אירוטים, עזרי מין או אפילו מסג' אירוטי. לעיתים הבעיה נמצאית ברוטינה ובשעמום ממין בתנוחה מסויימת. בכל מקרה אל תזניח את הפתרון משום שאתה עלול למצוא עצמך במסלול המוביל להרס הנישואין ואני מבינה שאינך מוכן לכך. אם אישתך מסרבת לשתף פעולה, לך לטיפול לבד. לעיתים קרובות די בזה כדי לדרבן את אישתך לשתף פעולה. ודאג למצוא איש מקצוע מיומן בטיפול מיני. בהצלחה.

שאלה:יחסי המין עם בן -זוגי מענגים ומהנים אך עם זאת הידיעה שאני צריכה לשכב איתו מעייפת אותי ולא מושכת כלל. כיצד ניתן לגרום לי לרצות ולהתלהב מראש לפני האקט עצמו?
שאלה:שלום רב!
אני מואד מבקש אם אפשר לקבל תשובה.
אני בחור דתי ועוד מעט בן 17.
אני אוהב מאוד לאונן ונהנה מזה, אך מלפני שנה נודע לי שלפי ההלכה זה אסור, ואני תמיד ישר כשאני גומר באים לי נקיפות מצפון ויסורים, רציתי לשאול מה את מציעה לי לעשות??? אני ממש מיואש.
נ.ב. רציתי גם לשאול האם באמת לא מזיקה לבריאות, וגם רציתי לשאול האם אפשר לבלוע את הזרע האם זה לא מזיק לבריאות, והאם יש לזה טעם בלל, ואיזה? (אני שואל כי אף פעם לא ניסיתי ואני ישר כשאני גומר אני מתחרט ואז אני לא בולע). אני מאוד מקוה שתתני לי תשובה שתספק את דעתי בקשר לאוננות, (אגב: אני מאונן עם כרית ולא עם היד, האם זה בסדר?) וגם רציתי לשאול האם מין אנאלי לא מסוכן ולא כואב (לאישה)?
רציתי גם לשאול שאלה אחרונה (היא מאוד מביכה אותי:) אמי מאוד אוהב לראות נשים ערומות, האם זה בסדר??

תודה רבה רבה!!!

תודה רבה.

שאלה:רצתי לדעת מהי אורגיה והאם ניתן לעשות אותה לבד?
שאלה:נשוי בן 29 מרגיש עצמי חם, והאשה שלי לא באותה מידה, אני אישית מקיים יחסי מין רק כשבא לה היא, ואני מרגיש עצבני כל הזמן לאחר שהמין מתחשק לי ואיני עושה!
יש לזכור שאנחנו מאוהבים שרופים מזה 11 שנה ושנינו נהנים כאשר כן מתקיים סקס ,באופן כללי ממוצע של 2-3 בחודש. השאלה מה לא טבעי בעניין והאם ישנה דרך או שיטה לרענן את האוירה ולהגיע לממוצע טבעי/להגיע לנכונות מינימלית היות ואני מרגיש עצמי חם מידי?
שאלה:שלום, לאחרונה בעלי החל לבקש לגמור לי בפה אני מאד מאד מגעלת אבל הוא מתמיד בבקשה זו, מה לעשות???
שאלה:My boyfriend claims that the ejaculate contains
ingridients (hormones and others) which are good
for our skin. Is he correct or just try to come
all over my face?
שאלה:reading your sections here
(a guide for the diver and to thwe sucker)
I see that many men wish that we shave our pussy
so they can dive easily, or at leat with out a mouth
fool of hair.
Am I naive- but I thought that this is restricted
to those "professional" ladies?
Will I get a rougher (you know harder) hair from
shaving and reshaving? You know, the "virginal" pussy hair
is so smooth.
שאלה:הי. לא הייתי מעוניינת שהשאלה תתפרסם באתר, אלא תענה באופן פרטי.
אני בחורה צעירה ונאה שמפחדת פחד מוות ממערכות יחסים כלשהן. אני לא מסוגלת להיות לבד עם בנים או אפילו עם המחשבות לגבי בנים. יש באזורי בנים שמוצאים חן בעיני, אני מקבלת הצעות ותמיד מוצאת דרכים לדחות אותן, למרות שבסתר ליבי הייתי רוצה. הייתי רוצה לקבל מהחום והאהבה, מהאינטימיות, אבל אני כל כך מפחדת. (ולא לא אנסו אותי, ולא נגעו בי מעולם). השאלה היא מה עושים, איך משתחררים מהפחד שמונע מבעדי לחיות חיים נורמליים?
שאלה:Why don't you answer questions?????
Twice I asked you on my boy's idea
to come all over my face. he claims that
the ejaculate contains ingridients that
cosmetics companies put into face creams.
Is he correct or just wish to have another
way of turn-on (not that I mind)
שאלה:My friend is a wonderful diver.
However, he wants me to shave my pussy.
He claims that otherwise he ends up with
curly hair down his throat.
I find it quite a turn-on.
Howevr, I'm afraid that shaving and re-shaving
will turn my smooth pussy-hair into rough one.
Is that right?
Is this a common treat weman give themselves-
shaving their pussy? Or is it just so common on
the pornogrphic web sites?
And how long it takes to get an answer?
שאלה:

כמעט בכל קיום יחסי מין מלאים (עם חדירה) כואב לי מאוד בזמן החדירה, לעיתים עד כדי כך שאני מפסיקה באמצע. האם מדובר בבעיה פיסית או "פסיכולוגית"?

*ריקי רוזמן:*

אני מניחה שמדובר בתופעה הקרויה "וגיניסמוס". בגלל סיבות פסיכולוגיות אינך מסוגלת להרפות את השרירים ולאפשר חדירה של הפין. הבשורות הטובות הן שניתן להתגבר על הבעיה ובתום טיפול קצר יחסית תוכלי להצטרף לרוב הנשים הנהנות מיחסי מין בלתי כואבים.

שאלה:אני בתולה אך מנהל קשר מיני עם בחורים.השאלה שלי היא האם את יכולה לייעץ לי על תנוחות שיגרמו לי ולו לגמור ללא חדירה של ממש? כמו-כן האם שפשוף אברי המין ופליטה באיזור הנרתיק (ללא קונדום)יכולים לגרום להריון?
שאלה:

אני בן 22, ולפני כשנתיים אובחנתי כסובל ממחלת Crohn. לצורך הטיפול במחלה אני לוקח זה שנה וחצי כדורי Imuran ) Azothioprine) אשר ידוע לי כי קיימת להם השפעה על התחום המיני. עד לפני מדפר חודשים לא היו לי שום בעיות בחיי המין, אך לאחרונה אני מרגיש כי זה לא זה, והזיקפה לא כמו שהייתה קודם. הדבר מפריע לי מבחינה נפשית ואני מרגיש כי זה מפריע גם לחברתי אך היא לא אומרת זאת. האם יש משהו שניתן לעשות בנידון?

ריקי רוזמן:

היי,
המטפלים המיניים מתמחים בתחומים רבים של בעיות בתפקוד מיני. המטפלים בעלי רקע פסיכולוגי מטפלים בבעיות פסיכולוגיות ומטפלים מרקע רפואי מטפלים בבעיות מיניות הנובעות מבעיות רפואיות. במקרה שלך נכון יהיה לפנות למטפל רפואי שהוא רופא במקצועו. הדרך הנכונה תהיה לבקש הפניה מתאימה מרופא המשפחה. מאחר ויש בעיות בעיות רפואיות שמשפיעות גם על התחום האישי או הבינזוגי, מומלץ לשלב טיפול פסיכולוגי סקסולוגי במקביל לטיפול הרפואי. המרפאות לטיפול מיני בבתי החולים משלבות את שני הכוונים הללו. בטיפול פרטי יפנה אותך הרופא לטיפול פסיכסקסואלי, במידת הצורך. או לחילופין הסקסולוג-פסיכוטרפיסט יבקש לשתף פעולה עם רופא מומחה. בכל מקרה אין סיבה להתייאש אבל, רצוי להתחיל טיפול מתאים כדי למנוע התדרדרות במצב.

שאלה:חברי ואני ביחד כבר שנה וחצי, ומערכת היחסים ביננו מעולה, כנה ורצינית.
בחצי השנה האחרונה, חברי לא מצליח "לגמור" בעת קיום יחסי מין מלאים, זאת למרות העובדה שבמהלך היחסים כן עומד לו. הדרכים היחידות שבהן הוא גומר הן בעזרת מין אוראלי או על ידי אוננות. לעומתו, אני מאד נהנית מהמין ביננו. ניסיתי לתת לו לעשות את כל מה שהוא רוצה, ולראות הכל ולמרות זאת זה לא מצליח. חבר שלי טוען שקיום יחסי מין באופן כללי כבר לא מגרה אותו, ושאין לזה קשר ישיר ובלעדי איתי ולכן אני לא צריכה להיעלב.
אני מאד מתוסכלת מהעניין משתי סיבות. ראשית, זה גורם להרגשה לא נעימה של שנינו לאחר כל ניסיון. אני מרגישה לא מושכת והוא מתבייש. ושנית, אם נרצה להתחתן וללדת ילדים, איך נוכל לעשות זאת??? אודה לכם מאד על תשובה בהקדם האפשרי
שאלה:

ברוב המקרים אני גומרת "נרתיקית". הבעיה היא שהאורגזמה מלווה בכמות גדולה מאד של נוזלים (המיטה והסדינים נרטבים לגמרי). פרט לניג'וס בלהחליף סדינים אחרי כל מגע מיני זה נראה לי די חריג. מה עושים?

*ריקי רוזמן:*

היי,
ראשית אני ממליצה לשלול בעיה רפואית. כלומר כדאי שתבדקי אצל גניקולוג. בכל מקרה אין מדובר בשתן כפי שניתן לחשוד. לכן, אין מקום לבושה. יש דווחים קלינים על נשים שגומרות "בגדול". התופעה דווקא מצביעה על מיניות טובה. ובכלל אורגזמה נרתיקית מייחדת מיעוט מעורר קינאה. הפתרון הנכון הוא מגבת סופגת ויאללה לעבודה.
תהנו.

שאלה:בעת קיום יחסי המין אין לי כל בעיה, עד אותו רגע בו אני מתחיל (!) לחשוב על קונדום. אז גודלו צונח, על אחת כמה וכמה שהקונדום מולבש.כאני מאונן, אין לי כל בעיה לשים קונדום ולגמור כמו שצריך.יש פעמים שאני מעדיף לגמור בחוץ כמו בן-אדם ולא עם קונדום….לדעתי משהו דפוק בראש ?!מה אפשר לעשות?2
שאלה:

מאוד הייתי מעוניין לקבל פרופורציות. מהו גודל קטן/ממוצע/גדול של הפין (אורך ורוחב)?

ריקי רוזמן:*
היי,
זו אחת משתי השאלות שאני נשאלת בכל הזדמנות. למרות החשיבות המזערית שיש לגודל איבר המין הזיכרי, גברים לא מפסיקים להיות מוטרדים בעטיה. מומלץ לכולם להציץ בתצלומי הפסלים היוונים הקלאסים כדי להתרשם מהגודל הלא גדול במיוחד של גיבורי העבר. לא שאני חושבת שתשובתי זו תשכנע מישהו, אבל לפחות ניסיתי. הערה נוספת לגברים המוטרדים. כאשר אנחנו מסתכלים בעצב מסויים על זכרותנו, אנחנו בוחנים אותה מלמעלה למטה. כאשר אנחנו בוחנים את "המתחרים" במקלחות, אנחנו בודקים את השטח מהצד. מהצד הכל נראה יפה, גדול ומרשים יותר. רק רציתי שתדעו. אבל בלי התחכמויות אתם (ואתן) אומרים. או קיי. יש סטטיסטיקות בתחום והן משמעותיות כמו הסטטיסטיקה על המשפחה הממוצעת בת 2.4 ילדים. במדידות מתייחסים לאורך ברפיון או בזיקפה ולהיקף באותם מצבים.
אבל אנחנו מה מעניין אותנו רפיון. אז האיבר הקומפקטי אורכו יהיה 14.1 סמ' והיקפו 11.8 הממוצע יתנדנד סביב ה- 16.2 סמ' ויקיף 12.7 סמ' ובכלי "המבורך" יתארך עד ל- 18.1 סמ' ומי שתקיף אותו תצטרך לעבור 13.8 סמ' שלמים.
כולם, מהקטנים ועד הגדולים מאפשרים חיי מין מושלמים.והבנות? מחקרים מצביעים שהן מעדיפות דווקא את הגלילים הממוצעים ומטה. מה שמוכיח שלא כולם רוצים לממש את הפנטזיה. בכל מקרה לכל בת יש העדפות משלה, אבל כולן רוצות אותו וול דאן.
שאלה:בנאלי, אבל שוב – האורגזמה.
הסטוריה: בת 25, היה לי חבר כמה שנים, ועכשיו חבר חצי שנה. לא גמרתי/גומרת עם אף אחד מהם. גם לא מאוננת. קניתי מספיק ספרים כדי להבין מה לעשות וניסיתי להכנס לזה אבל זה לא לגמרי עושה לי את זה. הרבה יותר נעים כשהוא נוגע, ועדיין, לא מספיק.
אני מרגישה לפעמים די אבודה בקטע הזה כי בספרים אמרו לי שאני לא לבד והתעודדתי, ואז כשניסיתי (ולא התייאשתי כל-כך מהר, אבל גם לא היתה לי סבלנות אינסופית) וזה לא הלך הרגשתי הכי לבד שיש.
וזה כן נעים וכן כיף ואינטימי עם החבר שאני אוהבת, והוא כן מתחשב והכל, אבל נמאס לי לבכות אחר כך, קצת כדי לפרוק את המתח (אני בוכה "ברעש גדול") וקצת מרחמים עצמיים.
הוא אומר, סבלנות. יבוא עם הזמן, ולי אולי אין סבלנות, אבל אני גם לא מרגישה שאני מתקרבת לאנשהו, לא ממש מרגישה שאני בתהליך.
שאלה:אני חולק על תשובתה של ריקי רוזמן בנוגע למין אנאליץ הרי על פי תשובה זו, ביחסי מין של הומוסקסואליים, תמיד יש סבל ולאורך זמן.???!!!!
מעבר לכך, אשתי ואני מאד נהנים ממין אנאלי, בתנאי שאנחנו עושים זאת כראוי. אנו אף מייעצים לחוג חברים קרוב, איך יש לעשות זאת נכון, ללא כאב, עם הרבה רגש והנאה משני הצדדים. אשמח לשלוח לך דף ייעוץ שכתבנו בענין.
שאלה:שלום,
חייבת לפני הכל לומר שמצאתי את התשובות אמינות מאד וכתובות עם הרבה מאד אכפתיות וידע – תודה.
שאלתי היא: אני מאוננת בקביעות ע"י התחככות בכרית ומגיעה לאורגזמות נעימות בהחלט. יחד עם זאת מספר הפעמים שהגעתי לאורגזמה עם גבר נמוך מאד.
אני חייבת לציין שליטוף עצמי – לא משפיע עלי בכלל.
מה ממליצה?
תודה מראש,אילנה
שאלה:למה מין אנאלי גורם לי לגמור כל כך טוב. איך זה יכול להיות. והאם עלולים להיגרם לי נזקים ?
שאלה:לבן זוגי יש זיקפה חלשה ולכן יש קושי בחדירה.
מה הסיבה לכך ומה ניתן לעשות כדי להגיע
לזיקפה מלאה.
שאלה:אני נמצאת עם חברי הנוכחי קצת יותר מחצי שנה. אנחנו שוכבים בערך כ 3 חודשים. בחודש הראשון אני הגעתי לאורגזמה, וגם הוא. אבל בזמן האחרון אני לא מגיעה לאוגזמה, אבל בסוף אני מרגישה כמו אחרי אחת.
זה יכול להיות?
איך אני יכולה להגיע לאורגזמה?
שאלה:האם יש דרך לחזק את שרירי הנרתיק כך שהחדירה תהיה מהנה יותר לגבר?
שאלה:, בן זוגי ואני נמצאים יחדיו כמעט שנה, בעבר היו לי חברים רבים, קשרים רצינים שהסתיימו מערכת היחסים ביננו טובה, אך בכל זאת הורס אותו זה שהיו לי מערכות יחסים רבות לפניו. למרות הבטחון שאני נותנת לו באהבה שלי כלפיו והנתינה הרבה שלי, הוא עדין אכול קנאה, דבר שיוצר קשיים במערכת. האם יש לך עצה כיצד להוריד אותו מעץ הקנאה, מלבד לא להזכיר יחסים קודמים ולהראות אהבה, כי את זה אני כבר עושה. אני רוצה להתחתן איתו וכל עוד זה יפריע הוא לא ירצה. תודה לך מראש.444
שאלה:חברי גומר תוך 2 דקות ואני מתוסכלת. מה עושים? אציין כי באופן כללי יחסינו טובים מאוד ויש אהבה ומשיכה הדדית רבה.
שאלה:אני בת 17.5 ויש לי בעיה שמאוד מטרידה אותי. אני מקיימת יחסי מין עם בן זוגי זה כמה חודשים, ואני נהנית מאוד מהסקס וגומרת לעתים קרובות. הבעיה היא, שיש לי המון עכבות ומחסומים פסיכולוגיים, ואני לא מצליחה להביא את עצמי לגעת בו בצורה אינטימית, למשל באיבר המין. היתה את הבעיה הזו עוד לפני שהתחלנו לקיים יחסים מלאים, אבל חשבתי שכשנתחיל לשכב זה יעבור לי… אבל אפילו עכשיו, אחרי כמה חודשים, אני לא מסוגלת לעשות את זה. החבר שלי מאוד מתחשב ורגיש אלי, והוא יודע שקשה לי עם זה ולא לוחץ עלי, אבל אני הייתי נורא רוצה לענג אותו ולעשות לו טוב כמו שזה עושה לי. חשבתי ללכת לייעוץ פסיכולוגי, אלא שאני ביישנית מדי גם בשביל זה ולא רואה את עצמי יושבת מול אדם ומספרת לו על הקשיים המיניים שלי. בבקשה אל תכתבי לי פשוט שאני צריכה "לנסות להתגבר על הפחד" או משהו כזה, כי כבר ניסיתי המון וזה פשוט לא מצליח.
כדאי לציין שאני באה מבית סגור (לא דתי), ולא דיברו איתי אף פעם על יחסים מיניים. כמו כן זהו הקשר הגופני הראשון שלי, ובכלל הקשר הזוגי הרציני הראשון שלי.
שאלה:אני יוצאת עם מישהוא כחודש .בהתחלה הוא די התחמק מקיום יחסי מין למעשה קימנו יחסים אך ללא חדירה באיזשהוא שלב יזמתי אני את יחסי המין והובלתי אותו למצב של חדירה הבעת פניו היתה קצת מבוהלת ולא הבנתי למה ואז הוא סיפר לי שיש לו "בעיה לגמור" ואמר לי שאם יראה אותי מטילה שטן זה יעזור לו לגמור ולמעשה זה מה שגורם לו הנאה. קשה לי לעשות את זה בשבילו אף על פי שאני אוהבת אותו , ומבחינתו אם אני לא עושה את זה בשבילו הסקס שלנו לא מספק אותו (לא ראיתי אותו גומר בדרך רגילה אף פעם) האם זו בעיה נורמאלית האם הוא לא נורמאלי איך עלי להתמודד עם זה
אנא עזרי לי זה נורא מטריד אותי
שאלה:

אני בת 22, בריאה. לאימי ואחיותיי יש חזה "מפואר" ואילו לי יש חזה קטן על גבול השטוח. חיכיתי וחיכיתי שהוא יצמח, ועכשיו בגיל 22 איבדתי תקווה, השאלה שלי היא: האם חלוקת הגנים הזאת הגיונית? למרבית הנשים במשפחתי (גם המורחבת) יש חזה "נורמלי" או אפילו גדול. האם יש דרך (חוץ מניתוח פלסטי) להגדיל את החזה, והאם גלולות למניעת הריון יעזרו?

*ריקי רוזמן:*,

הטבע ברא אותנו בצורות שונות. עובדה שמאפשרת לכל גבר למצוא מישהי שתתאים לפנטזיות שלו. תתפלאי יש גברים רבים שמעדיפים אותן "קומפקטיות". אבל, כנראה שזה לא ישכנע אותך בשלב זה. לכן הייתי מציעה לך לפנות לרופא המתמחה בנתוחים קוסמטים. יתכן וימליץ לך להסתפק בהורמונים אשר עשויים להרחיב את החזה שלך. ניתוח פלסטי הינה אפשרות נוספת. אבל, השאלה האמיתית היא מדוע נדמה לך שאת אישה חלקית בגלל החזה הקטן שלך. האם זה מפריע לך או לבן זוגך? כאמור גברים שונים מפתחים, לשמחתנו, העדפות שונות. יתכן ונכון יהיה למצוא גבר שיודע להעריך את הנתונים המיוחדים שלך.יהיה זה עצוב לגלות אחרי ניתוח מכאיב ויקר שגודל החזה אינה הבעיה המפריעה ליחסים שלכם. יתכן ומידת החזה שלך אינה אלא בטוי לקשיים בדמוי הנשי או המיני שלך. במקרה כזה עדיף היה לבחון את עמדותיך לפני התערבות כירורגית כלשהי. אני מאמינה שמספר שיחות עם איש מקצוע מיומן יעזרו לך להבין את עצמך ולאפשר לך להגיע להחלטה המתאימה לך ביותר.
בהצלחה.

שאלה:אני חושב לאחר קריאת תשובתיך שחסר לך ניסיון מיני. לכאן תתחילי ללמוד מעשית ולאחר מכאן ליעץ. אני מדבר ברצינות כי אני לא מנסה לזלזל בך אלה לתת לך פידבק.
שאלה:אני וחברי התחכחנו זה בזה ללא בגדים והוא גמר
המחזור שלי מאחר בשבוע
האם יש סיכוי שאני בהריון למרות היותי בתולה?
ערכתי בדיקת הריון ביתית והתשובה היתה שלילית מה עלי לעשות?
האם יש צורך שנתמש גם בזמן מין ללא חדירה באמצעי מניעה?
שאלה:אני מתגלחת באזור המפשעה, כמעט לחלוטין, שמעתי על משחות להסרת שיער מהגוף ורציתי לדעת אם המשחה תבוא במגע עם איבר מיני, האם זה יכול להזיק? (בגלל החומרים הכימיים).
תודה, גלית.
שאלה:שלום,
אני וחברי מקיימים יחסי מין מזה שחיצי שנה, אני נהנית מהמין, אבל לא מליחה לגמור מחדירה.
לעיתים רחוקות אני גומרת ממין אוראלי.
ניסינו תנוחות שונות, מיסיונרית, כשאני מעליו, ומה שנקרא Doggy style, שרק תנוחה זו קרבה אותי לאורגזמה, אך לא לגמרי, משום שהוא גומר לפני.
העניין מבאס אותו מאוד.
מה עושים?
שאלה:שלום
אני בן 32 , בעקבות בעיות בהגעה לזיקפה ,ושפיכה לפני הגעה לזיקפה מלאה ,השתמשתי
בויאגרא.ניסיתי לטפל בנושא במישור הפסיכולוגי אך ללא הועיל.
רציתי לדעת האם השפעת גלולת הויאגרה פוחתת לאחר שימוש ממושך ?
האם ידוע על תופעות לואי בעקבות שימוש בגלולה הנ"ל ?
האם ישנם מוצרים אחרים שיכולים לעזור לי ? מוצרים חדשים ויעילים יותר ? או אולי מוצרים
טבעיים שאת יכולה אולי להמליץ עליהם ?
ראיתי פרסומות רבות למוצר בשם גvרא – האם שמעת עליו ?

תודה מראש על העזרה

שאלה:יש לי חבר – נפלא מקסים… מתה עליו.
אבל, הסקס בעייתי. שנינו לא ממש מנוסים ולמרות שהוא מאוד סבלן וקשוב, קשה לי להגיד לו מה עושה לי טוב. (וכן – לבד הצלחתי להגיע לאורגזמה, אבל זה לא עוזר לי להבהיר לי או לו מה לעשות). ובינתיים, אני לא מצליחה "להתחמם" אפילו, ולכן זה כואב, אז אנחנו לא עושים את זה. בקיצור, אני מתוסכלת קלות, הוא מאבד ביטחון בעצמו (אני בעצמי). נראה לי שבעיקר אני צריכה להשתחרר, אבל איך לעזאזל עושים את זה??? להשתכר? לשנות אופי??
שאלה:היי ריקי,
שאלה לי אלייך:
מהם הימים הבטוחים?
אני יודעת שאילו הימים מסוף המחזור עד תחילת תהליך הביוץ,
אבל מתי בדיוק הם קורים?כמה ימים אחרי סוףתחילת המחזור?
אנא עיזרי לי לחשב אותם..

ואגב, לא התכוונתי להסתמך רק עליהם
הכוונה לשימוש נלווה לקונדום
אבל אני רוצה להיות בטוחה במאת האחוזים..

ועוד שאלה:
אם משתמשים בקונדום, ויוצאים לפני שיש גמירה מלאה..
ז"א שיש רק את הזרע שיוצא בטרום הגמירה,
או הגמירה הקטנה היותר – הקודמת לעיקרית
האם אז ההגנה היא מאה אחוז?
כי אני יודעת שרק עם קונדום אין הגנת מאה אחוז….

אגב…מה לגבי שני קונדומים, אחד על השני?
וכמה באמת עוזר קוטל הזרע הנלווה לקונדומים מהסוג של דורקס למשל?
תודה…

שאלה:תהיתי אם לפני קיום יחסי מין כדאי להשתמש בתרחיץ לנרתיק. מצד אחד, זה משפר את הריח, אבל מצד שני, הבנתי שעדיף לא להשתמש בו כי זה עלול לשנות את האיזון הטבעי. האם סבון מספיק לריח טוב?
שאלה:אני שעירה מאוד,גם בבטן ובחזה. הדבר מפריע לי מאוד.
האם ישנו טיפול תרופתי בבעיה?
שאלה:

רציתי לדעת אם הפטמות תמיד מזדקרות בזמן גירוי מיני, או שזה קורה רק אצל חלק מהנשים?

*ריקי רוזמן:*

הזדקרות הפיטמות היא סימן לריגוש מיני. כל אישה וגבר מגיבים בצורה שונה ומשתנה לריגוש מיני. כלומר יש נשים שהפטמות שלהן מזדקרות ויש כאלו שלא. יש נשים שהפטמות מזדקרות רק בחלק מהמקרים. ויש גם גברים שהפטמות שלהם מזדקרות בעת ריגוש.

שאלה:אני וחברתי מתנסים ביחסי מין מסוג סאדו ולאחרונה היא הפצירה בי שאסכים לחדירה אלי בעזרת ויברטור ולאחר שזה קרה הרגגשתי הייתה דווקא מעבר למצופה ואף התחלתי להשתמש בכך לבדי בלא נוכחותה.
האם אני בגדר סוטה?
שאלה:

אני בחור סטרייט לחלוטין (אוהב נשים), אבל לפעמים כשאני ישן אני חולם על סיטואציות מיניות עם גברים. מה זה אומר עלי?

*ריקי רוזמן:*

זה אומר שאתה בחור בריא שמצליח לישון טוב בלילה ולזכור, לפחות חלק מהחלומות שלו בבוקר.
ועכשיו ברצינות. עולם המיניות שלנו מורכב מבחירות הנובעות מהנטיות הטיבעיות שלנו אבל גם מפנטזיות שונות. אין כמובן שום סיבה לממש את הפנטזיות שלנו. וגם אין שום סיבה להבהל מהן. אם הפנטזיה הזו היא היחידה שחוזרת בחלומותיך, ולעיתים קרובות, תוכל לפנות לייעוץ מקצועי כדי לבדוק אם יש משהו נוסף באישיותך שאינך מודע לו. בכל אופן, מאחר ואתה מגדיר עצמך כאוהב נשים וסטרייט לחלוטין, אני לא רואה ממש סיבה לדאגה.

שאלה:

הבעיה שלי היא שלוקח לי המון זמן לגמור, ולפעמים אני כלל לא גומר. אני והחברה עושים הכל כולל מין אורלי והיא גומרת כמה פעמים לפני שאני, אם בכלל. ואז אני נאלץ לספק את עצמי. מה עושים?

*ריקי רוזמן:*

היי,
במקרים נדירים הסיבה עלולה לנבוע מבעיה אורגנית. אני הייתי מציעה לבדוק דווקא סיבות פסיכולוגיות. למשל יש בנים שחשים צורך בשליטה, או סופר שליטה. אחרים מפחדים מאיבוד שליטה. אורגזמה היא ביטוי לאיבוד שליטה. במובן החיובי כמובן. על מנת לכוון אותך נכון אני זקוקה למידע נוסף. למשל האם באוננות אתה מצליח לגמור ביתר קלות, אושגם במקרה זה אתה מתקשה. האם אתה יכול להגיע לאורגזמה בנוכחות בת הזוג שלך.
אפשרות נוספת שאני יכולה להעלות, לאור המידע המועט שלפני, היא שאולי אתה מרבה באוננות ואז התנועה בפות אינה מפעילה לחץ מספיק על הפין שלך.
בכל מקרה אני חושבת שיהיה זה נכון לשתף את בת הזוג שלך בבעיה. הסתרה של הבעיה או התעלמות ממנה עלולה רק להחריף אותה. יתכן מאוד שעצם "הוצאת הבעיה מהארון" תעזור לפתור אותה או להקל עליה.
בכל מקרה, אם לא תמצאו הקלה, יהיה זה אולי נכון, לפנות לייעוץ מקצועי.

שאלה:כמה שאלות לי אליך:
1. אני מדממת בין מחזור כמעט שנה כבר בהתחלה הרופא לא התייחס ולבסוף הוא הפסיק לי את הגלולות לבדוק אם זה קשור בזה. עכשיו אני בלי גלולות ועדיין יש לי דמום תמיד שבוע לפני מחזור. האם זה קורה לעוד נשים? האם יש סיבה להלחץ?
2. היה לי ולחברי מקרה….לאחריו הרופא אמר לי לקחת את "הגלולה שאחרי" ו 4 ימים לאחר קבלתי דימום הנראה כמו מחזור האם זה באמת זה ואין סיבה להלחץ יותר?
3. האם בהריון גם יש דימומים?
תודה
שאלה:

אני בת 29, רווקה, מבקשת לדעת מדוע לאחר האורגזמה הראשונה הנרתיק מתייבש ואין לי אפשרות להגיע לאורגזמה נוספת באותו לילה. אני גומרת בדרך כלל ע"י חדירה וחבל לי מאד כיוון שאני גומרת מהר ובן זוגי מנסה להמשיך אחריי, אך אני "יבשה".

*ריקי רוזמן:*

היי,
אני שמחה לשמוע שאת מגיעה לאורגזמה בחדירה. ואפילו גומרת לפני בן זוגך. רק לידיעה כללית את שייכת למיעוט מאושר. נשים רבות אינן מצליחות להגיע לאורגזמה בחדירה בלבד. ונשים רבות עוד יותר מתלוננות שבן זוגן הגיע לסוף הדרך כאשר הן רק בשלב החימום. מאחר ואינך נרטבת באופן טיבעי, ניתן להעזר בג'ל סיכוך, אותו ניתן להשיג ללא מרשם בבית מרקחת. אם את מודאגת באופן מיוחד, ניתן לבקש מרופא המשפחה לבצע מערך הורמונלי שאולי יתן הסבר לבעיה .
והעיקר שתמשיכי להנות

שאלה:

אנחנו בני 33, חברים כשנה. חברי מבקש ומקבל מין אוראלי ברוב הפעמים בהן אנו מקימים יחסים, אך, לדאבוני, אינו מוכן בשום פנים ואופן לענג אותי בצורה זו. הוא אומר שעשה זאת בעבר, אבל אינו מסוגל לעשות זאת שוב. כל ניסיונותי לא הועילו. מה עושים?

*ריקי רוזמן:*

נו טוב. בעיה מוכרת. אז ככה. אין דרך להכריח את הילד לעשות משהו שהוא לא רוצה. מאחר והוא טוען שיש לו נסיון, יהיה זה רק הוגן לדרוש לקבל את הסיבה מדוע הוא לא מוכן להוכיח את כוחו בתחום. אולי זה הריח? הציעי מקלחת משותפת ומבושמת. אולי יש לא איזו עכבה תרבותית? בכל מקרה מגיע לך הסבר הולם.
אז יש כמובן אפשרות להשאר עם המצב הנתון ולחיות בתסכול. השאלה היא אם את נותנת מין אורלי בגלל שאת נהנית מזה או בגלל שאת מבקשת לספק אותו. שתי הסיבות בסדר. אבל, אם את לא ממש נהנית מזה ועושה את זה רק מתוך תקווה שתזכי לפצוי הדדי, כדאי להסיק את המסקנה המתבקשת. אין סיבה שתחיי בתחושה שאת פריירית.

שאלה:יש לי בעיה עם החברה. כשהכרנו הפתיחות בינינו היתה גבוהה וסיפרנו הכל על עברנו בתחום המיני אחד לשני. ולכן יש לי מקום להשוות ומסתבר שבעבר חברתי הייתה בחורה משוחררת ופרועה והיום איתי היא לא מינית בכלל ביחס לעברה וטוענת שאני מספק אותה כ"כ מבחינה נפשית שהיא כ"כ מסופקת שהצורך שלה במין לא גבוה וכשאני מזכיר לה את העבר היא טוענת שאני מגזים ומייחס לעבר יותר מדי ושזה לא היה כ"כ פרוע כמו שאני רואה את זה והיא מנסה כל הזמן לטשטש את מה שנאמר כשהכרנו.
יש לי תחושה לא טובה לגבי זה ולגבי המיניות שלה
שאלה:סליחה נשלח לי חצי בטעות..
בקיצר אינני יודע מה לעשות ואני יודע שיש לי אינסטינקטים מעולים ואינטואיציה חזקה
וכל הסיפור הזה מריח לי לא טוב.
אני אוהב אותה מאוד ולא משנה איך שאני לא חושב על זה פרידה נראית לי הפיתרון היחיד כי קשה לי להאמין למה שהיא אומרת לגביי זה שהיא מסופקת נפשית…
אבל רק כדי להיות בטוח שאולי אני טועה האם באמת זה ייתכן אצל בחורה?
שאלה:אני בת 16 כשהייתי בגיל 4 קיימתי יחסי מין עם שכן שלי ללא ידיעה שזהו דבר אסורוכך הימשכתי גם עם חיו עד גיל 7 ללא ידיעת האחד את השני.
כיום אני מקיימת יחסי מין מלאים ומגוונים אך למרות ההנאה המרובה איני מצליחה לגמור
האם יש קשר לארועי העבר או שמא העובדה שביני לבין בן זוגי אין מערכת יחסים למעט סקס?
שאלה:שלום!
אני בן 17 ויש לי איבר מין באורך 14 ס"מ מקסימום 14.5 ובקוטר של 12 ס"מ בערך, גובההי 1.70 האם האיבר מין שלי באורך תקין? לפי הפורום ב IOL ראיתי שהגודל שלי תקין האם אני צודק??
תודה לך.
שאלה:האם ניתן להכנס להריון ללא חדירה?
שאלה:אורקו של אברי הוא 28 ס"מ הוא כבד עליי מה עליי לעשות?
שאלה:שלום רב
אני בן 25 ועדיין בתול,
מעולם לא היתה לי מערכת יחסים רצינית.
לאחרונה אני יוצא עם מישהי שמאד מוצאת חן בעיניי.
האם עליי לספר על חוסר נסיוני המיני?
אני מפחד להרתיע אותה.

ביי
אנונימי1

שאלה:שלום , אני בן 22 , הבעייה שלי היא שאני גומר מוקדם מאוד .
אמנם זה לא פוגע ביחסי המין שלי עם חברתי , אבל זה מפריע לי מאוד .
אני יודע שהשאלה קצת מוזרה , אבל , כמה זמן בן אדם ממוצע יכול להחזיק מעמד?
תודה.
שאלה:שלום, אני בת 17 ויש לי חבר כבר שנה. הוא מבצע עליי מידי פעם מין אוראלי ממש מדהים אבל כשאני רוצה לעשות לו אני לא יודעת איך, ומהי התנועה שאמורה לגרות
שאלה:היי שוב
טוב אז אין לי כל בעייה אורגנית, או בעייה פסיכולוגית . ואין לי כל בעייה של שליטה או איבוד שליטה. באוננות אני כן מצליח לגמור ללא כל בעייה, ויכול להגיע לאורגזמה בנוכחות בת הזוג.
נראה לי שהתנועה בפות אינה מפעילה לחץ מספיק על הפין ואז אני לא מצליח לגמור בזמן קיום יחסים, אולי מאוננות יתר , אני לא יודע כמה זה אוננות יתר.
מה ניתן לעשות מבלי לפנות לגורם מקצועי ואם בכלל יש מה לעשות במקרה כזה?
שאלה:אני גומרת תוך כדי חדירה, לוקח לי המון זמן להגיע לאורגזמה הראשונה
אבל אחרי שאני גומרת בפעם הראשונה אני גומרת עוד לפחות חמש פעמים פעם אחר פעם
מהר. לא שמעתי על עוד מישהי כזאת ואת? בעלי לוקח את זה כמובן מאליו .
זה נורמלי? האם זה יכול להזיק לי בדרך כלשהי? (אני בהריון כרגע, שלישי)
אני בת 27 בעלי הוא לא הגבר הראשון שגרם לי לגמור ככה היה לפניו עוד אחד שעשה
לי את אותו דבר.
שאלה:Hi,
"Long long time ago, I can still remember" as Don MacClean sings, I asked
a question. Really long time ago. No response. So do not tell me
"LeHIZDAYEN BeSAVLANUT". I do it. Literally and methphorically!
My boyfriend claims that 'come' contains hormones and chemicals that
cosmetics-cmpanies add to face and anti-wrinkles creams.
Is he pulling me around and just enjoying coming all over my face (which is fine anyhow),
or this is true (than I should insist coming only in my cunt to keep it "young")
שאלה:כשאני מאוננת במקלחת יש לי אורגזמות חזקות מאוד ומהר מאוד.
שמתי לב שככל שהגוף רפוי יותר כך האורגזמה חזקה יותר. העניין הוא שאם אני רפויה יוצא לי גם מעט שתן.
כמובן אני חוששת שזה יקרה עם בן זוג (למרות שלא נראה לי שזו כמות גדולה).
האם זה דורש בדיקה אצל רופא?
שאלה:יש לי בעיה מזה זמן מה בזמן שאני מקיים יחסים עם אישתי יש לי שפיכה מוקדמת ואז איני יכול להמשיך באקט .
אין לי אפשרות לשלוט בשפיכה.
מה עושים?
שאלה:נשא או חולה איידס שמקיים יחסי מין עם נשא או חולה אחר – האם יש בכך סכנה נוספת בנוסף למחלה עצמה?
שאלה:היי
החבר שלי התגייס לפני חודשיים ליחידה קרבית ומאז החשק המיני שלו ירד פלאים. הוא אומר שזאת העייפות והקושי של הצבא. אני לעומת זאת מרגישה מאוד לא מסופקת ולא יודעת מה לעשות… האם זה עניין זמני או שהוא באמת השתנה?
שאלה:שלום….
מדורכם מעניין מאוד ועונה על שאלות רבות שעולות במוחי ובוודאי במוחם של רבים…חזקו ואמצו..ולשאלתי, חברי ואני מקיימים , בין השאר, יחסי מין אוראלים. ברצוני לדעת מהם הסיכונים (אם קיימים) לשני בני הזוג.
שאלה:מהי יכולת הכשירות הגברית? האם גבר "סחוט" לאחר מספר מסויים של פעמים?
שאלה:בעלי ואני אוהבים מאוד אחד את השני אך יש לנו בעיות בסקס בעלי קר וסגור ואינו מוכן ללכת לטיפול איני יודעת כיצד לעודד שיפור בנושא זה ביננו שכמובן משפיע על יחסנו באופן כללי .
אני מתגעגעת למגע חושני שאינו כרוך בחדירה עצמה ואיני יודעת מה לעשות?
שאלה:אני בת 20 ומקיימת יחסי מין עם חברי במשך שנה וחצי, בזמן זה הגעתי למסקנה שאני לא נהנית ואפילו כואב לי ולא נוח כאשר אני שוכבת מעליו, תנוחה שאמורה לגרום לאורזמה, ותנוחה שחברי מאוד רוצה שאעשה. מה הסיבה לכך?
יש לציין שאני מצליחה להגיע לאורגזמה ע"י גורם חיצוני, ולפעמים בעת משגל!
שאלה:יש לי בעיה…די גדולה האמת..
האורך של האבר שלי הוא 20+ דבר שלא גרם לי בעיות עד לאחרונה..
אני פעיל ונהנה מאוד מסקס, אבל לאחרונה נתקלתי בבעיה .
כאשר שכבתי עם חברה התברר שהוא פשוט גדול מדי ולקח לנו כמה נסיונות עד שהגענו לחדירה מלאה..אומרים שהגודל לא קובע אבל לא חשבתי שהוא הורס..
מה לעשות בנידון, ואיך אני מתמודד עם זה, חברתי לא בתולה ולכן שללנו אפשרות זו..
מחכה לתשובה..
Red
שאלה:אני בת 33 בעלי בן36 נשואים זה כ-12 שנה.בעלי סובל משפיכה מוקדמת הגורמת לנו בעייה רצינית בהנאה מחיי המין.אמנם אנו מכירים את המשחקים המוקדמים אבל "הפחד" שזה עלול ליקרות בכל רגע פוגם בהנאה.
שאלתי היא מה הם אפשרויות הטיפול העומדות בפנינו ואם יש באפשרותך להמליץ על דרכי טיפול ועל מקומות טיפול.
תודה מראש!
שאלה:אני לא מצליחה להגיע לאורגזה ביחסים נרתיקיים וגם לא באורליים.
אומנם בחיכוך במיטה תוך כדי צפיה בסרט ארוטי אני מצליחה להגיע לכיווצים בנרתיק והנאה מסוימת אולם נראה לי כי אני לא מגיעה לאורגזמה המסיבית שמתקבלת מיחסי מין.
ניסיתי גם את התנוחה כאשר אני מעל בן הזוז אולם ללא הצלחה.
אני זוכרת את עצמי מאוננת מגיל ממש קטן(6)ונהנית (למרות שכאשר המשפחה מסביב ראתה היא הטילה וטו)ולכן מאכזב אותי שאי לא מגיעה לאורגזמה בחדירה.
אני חושבת שאני די פתוחה בנושא המין אבל עדיין לא זכור לי כמעט שנהנתי ממין עם שותף-אורגזמה(רק לבד).
מה אפשר לעשות בכדי להנות גם במצב זה(אוננות עם בן הזוז לא ממש הולכת)?
שאלה:אני בת 40 וחיי המין שלי פעילים (אני גרושה) אך אף פעם לא הגעתי לאורגזמה תוך כדי האקט
המיני (שדרך אגב אני מאוד נהנית ממנו) , אלא רק ע"י אוננות. כשאני מאוננת אני מפנטזת על נשים ועל סטיות למינהן – וזה מה שעוזר לי להגיע לידי ריגוש. אני לא מסוגלת לפנטז תוך כדי משגל עם הגבר ולכן אני לא מצליחה ממש לגמור למרות הנסיונות הבלתי נלאים שלו ע"י גירוי
הדגדן. הייתי רוצה ללמוד איך כן להצליח להגיע לאורגזמה תוך כדי משכל מכיון שזה נראה לי
שיא האושר.מה את ממליצה לי חוץ מאשר לקרוא ספרים (שגם את ניסיתי.
שאלה:באחת השאילות שהופנו בעיניין הגודל, ציינתם בתשובה כי האורך הממוצע הוא 16.1 לכן אני מציע שתבדקו שוב את העיניין ו תספקו תשובה יותר אמינה
שאלה:אני אוהבת סקס אנאלי אבל קרה פעם שחירבנתי על חבר שלי,
האם זה טבעי וקורה גם לבנות אחרות? ואם כן אז למה זה קורה ואיך אפשר למנוע זאת?
שאלה:שלום,
קראתי פעם מאמר שטוען שכ-30% מהזוגות נהנים להשתעשע במשחקי מיטה הכוללים ספנקינג בטוסיק.
אני מאד מעונינת להכניס את הפן הזה לחיי המין שלי ושל חברי, אך אני קצת חוששת מתגובתו. מהכדאי לעשות?
שאלה:אני בת 17. בתקופות בחיי שבהן מין היה"תאורטי",הרשתי לעצמי לחשוב כי בעתיד אנהל חיי מין חסרי עכבות ולא אפחד מכלום. לאחרונה חי המין נראים לי קרובים מתמיד כיוון שכך לוחץ עליי היזיז. מאחר והוא רק יזיז,אין לו לגיטימיות מוחלטת להיות"הראשון שלי", אך אני נמשכת אליו מאוד והוא מגרה אותי מינית כמו שלא עשה אף אחד לפניו.כעת,התיאוריה של המין המזדמן נראית לי קצת מפחידה,בלי קשר לאיך שאותו בחור יחשוב עליי,כי גם אני לא ששה להיות אהובתו ואיני רואה אותו כבן זוג לעתיד. איני יכולה לעזוב אותו כיוון שיש בי מין אובססיה כלפיו, והוא שווה להחריד מכל הבחינות. כיצד אוכל להתמודד עם בעיה זו?
שאלה:אני בחורה בת 27 נשואה באושר כבר שנתיים. בעלי מאוד אוהב ומפנק ויחסי המין ביננו טובים מאוד.
לפני מספר ימים כשהלכתי לחדר לישון לפניו והוא גלש באינטרנט, הצצתי עליו ותפסתי אותו מאונן מול המחשב תוך כדי צפיה בתמונות פונוגרפיות. נורא נפגעתי וחשתי נבגדת. אם היחסים ביננו כל כך טובים מדוע יש לו צורך כזה? האם זו בגידה? האם זה נורמלי מצידו?
מה עלי לעשות?
תודה רבה לתשובתך
שאלה:יש לי איבר מין עבה במיוחד, 17 ס"מ בהיקפו, 17.5 באורך. דבר זה מפריע לחברתי
מאוד בעת קיום החדירה. קיימות תנוחות רבות כגון Doggy Style שמכאיבות לה מאוד
והיא אינה יכולה לבצען, ואני מטוד מתוסכל, מה אפשר לעשות?
שאלה:אני בת 15 קיימתי לראשונה יחסי מין בגיל 13 עם חבר שלי מרצון. האם יכולות להתעורר בעיות בטווח הרחוק? קראתי שזה יכול לגרום לסרטן
שאלה:cgxfzxgdbffas setwt wtwESTR A tqt
שאלה:cgxfzxgdbffas setwt wtwESTR A tqt
שאלה:אני גבר בן 35,רווק,שעבר הרבה נשים בחיים,בשנה האחרונה איבר המין שלי לא מגיע לזיקפה מלאה,זה כמו הילוך שלישי מתוך 5,וזה קורה גם עם נשים שמושכות אותי מאוד,אני גם מעשן גראס וסיגריות,האם יש קשר בין הדברים ? האם הגיל קשור ?,,יכול להיות שיש קשר ללב שנחלש ?
שאלה:ביחסי מין מאד סוערים שהיו לי, קרה לי שיחד עם העליה לקראת השיא, האורגזמה, בלהט וסערת היצרים, איבדתי שליטה על השלפוחית, ובקיצור , ובשפה פשוטה, ברח לי פיפי. כמובן שנורא התבישתי (זה חבר חדש), אבל גם אני מודאגת, אם זה יקרה לישוב, למה זה קרה לי, זה לא קרה אף פעם בעבר,זה סימפטום של איזה מחלה?
שאלה:האם אלכוהול מייבש את הנרתיק?
אני נוהגת לשתות לפעמים ובדרך כלל אחרי שתיית אלכוהול קשה לי נורא להתרטב, אפילו במין אוראלי, לוקח לי הרבה יותר זמן מהרגיל
לגמור תוך כדי חדירה גם ככה הדבר הכי קשה – אפילו אם ניסיתי כשעתיים רצופות וניסיתי את כל התנוחות שקיימות – מה עוד אפשר לנסות?
מתוך כל הגברים שהיו – אולי רק עם שניים הצלחתי לגמור – בשנים האחרונות זה כמעט בלתי אפשרי
שאלה:יש לי חבר קרוב לשנה ואנו מקיימים יחסי מין מזה מספר חודשים.
בסך הכל אני מאוד נהנית ממגע פיזי איתו, והוא מאוד מתחשב בי ודואג לי.
הבעייה היא שאף פעם לא הגעתי לאורגזמה (וגם לא על ידי אוננות)
כיוון ששנינו היינו בתולים בטרם הכרנו, אנחנו לא יודעים בדיוק איך לפתור את הבעייה.
איך אפשר לשפר את המצב?
שאלה:כתבת שאם התנוחה הנכונה אפשר לגמור מחדירה. אבל מה לא ניסיתי…ואין. האם כל חיי נידונתי לאורגזמה דגדגנית? גם אני רוצה "לגמור ביחד"! יכול להיות שזה בגלל המבנה הפנימי שלי?
שאלה:איך אפשר לשמור בזמ משגל על זיקפה לאורך זמן ולשלוט על ה"גמירה" ?
שאלה:האם שימוש בוויברטור עלול לגרום לנזק גופני כלשהו. החומר ממנו הוא מיוצר, הפעולה הסיבובית שהוא מבצע וכדומה?
שאלה:אני בת 17, בתולה. כאשר אני נוגעת בפטמות, אני כמעט ולא מרגישה תחושה בהן, וכך גם כשחברי מגרה אותן, אלא אם כן הוא מאד מאסיבי (נשיכות עדינות, או ליקוק שנמשך די הרבה זמן). אני עומדת במצב לא נעים, ועדיין לא שיתפתי אותו בכך, אם כי אני עומדת לשתף. לפעמים אני ממש חייבת לבדוק שהוא שם, מפני שאני רק יודעת שהוא נוגע בהן, אבל לא באמת מרגישה. האם זוהי בעיה נפוצה, והאם יש דרכים לפתור אותה?
שאלה:בן זוגי לוחץ לקיים יחסי מין אני רוצה לשמור על הבתולין שלי עד לחתונה מה עושים
האם יש דרך בה אפשר לקיים יחסי מין בלי לפגוע בקרום הבתולין? האם יחסי מין מאחורה לא פוגעים בקרום הבתוללין
שאלה נוספת האם כל הרופאים מוכנים לעשות שחזור קרום בתולין ומה הניתוח הזה בעצם
שאלה:רציתי לדעת אים אני נורמלי שאני נימשך למין חריג וקשה ואים יש לך רעיונות שבת זוגתי תוכל לבצע אותם עלי היא גם אוהבת שליטה
שאלה:מה זה אורגזמה?
שאלה:שלום
אני בת 17 ופעילה מינית מזה שנה
יש לי חבר נוצרי שלא עבר ברית; רציתי לדעת איך זה שונה ממישהו שכן עבר ברית?
ואם מי אני יכולה להנות יותר?
שאלה:מציצה זה כיף. (סתם רציתי לכתוב משהו)
שאלה: אני בת 15,התנשקתי עם חברה שלי כדי לבדוק אם אנחנו מנשקות טוב
די נהנתי מזה ואני לא רוצה לספר את זה לחברה כי אני מפחדת שבשבילה הנשיקה לא הייתה משהו מאוד רציני,אני נהנת גם להתנשק עם בנים ואני לא יודעת "להגדיר"את עצמי…
שאלה:I read somewhere that men who refuse to go down on women but are into blowjobs for themselves are selfish, and (which struck my curiousity) are afraid of women. Is it true? And if so, what does it mean about your relationship with a guy of this type? I guess you can conclude that human beings have natural smells and that may be intimidating for a guy and he'd rather do ANYTHING else, just not that…but does that necessarily mean there is some thing wrong with the relationship or with him…Sexlova
שאלה:בעייתי קשה מאוד וגורמת לי סבל רב.
אני נשואה טרייה – מזה חצי שנה אך מכירה את בעלי כבר 5 שנים בהם גרנו יחד, כמעט מהתחלת הקשר.
לפני מספר ימים חזרתי מהעבודה והרגשתי ריח לא נעים מכוון פח הזבל בחדר העבודה שלנו.
מצאתי קונדום מלוכלך עטוף הנייר טישיו.
בעלי חזר לאחר בשעתיים והצגתי לו את ה"ראיות" וביקשתי הסבר.
הוא האשים אותי בחזרה והכחיש, ניסיתי להעלות בעזרתו אפשרויות לאיך הגיע הקונדום לפח.
מיותר לציין שמזמן רוח בקודש לא ביקרה אצלי…
העלינו סברה שאולי חבר שביקר למספר שעות בסוף השבוע השאיר "מתנה" ולא אמר מילה.
כששאלתי את החבר הזה, הוא ענה לשלילה.
בעלי עדיין מכחיש, ולא מתנגד לבדיקת ד.נ.א או פוליגראף.
אני מתכוונת לעשות את שניהם. מתרתי לקבל תמונה מלאה- מכוערת כמה שתהיה אך הידיעה עבורי עדיפה על הספק. אני לא ישנה בלילות, אין יכולת למגע מצידי, קופצת לקול צלצול הטלפון וחושדת מאוד, מהעתיד.
בעלי מתנהג כתמול שלשום, אומר שאין באפשרותו לבדוק אז הוא מאמין לי ומנסה לשכוח…
אני בליבי יודעת שהוא בגד אבל לא רוצה לפרק חבילה.
איך מתגברים? איך מתחילים לבנות אמון מחדש מבלי לחשוש מהשכנה, ידידה, זרה ברחוב?
איך מקבלים תשובות כנות מהבעל שמכחיש ואומר שהוא אוהב ולא יעשה לי את זה לעולם?
הצילו אותי.
שאלה:שלום ,
אני בת 23.5 ויש לי תינוק בן שנה.
בעלי גם בן גילי וכרגע אנו עוברים תקופה קשה בחיינו… כלכלית ולכן גרים אצל ההורים של בעלי.
המפגשים האינטימיים ביננו מועטים אך כשהם קורים בעלי מעוניין רק בחדירה ואני רוצה יותר.
דיברנו על כך המון והוא טוען שקשה לו להתמזמז כש'הוא' עומד, אני מבינה אך מתאכזבת.
אני לא מצליחה לגמור , אלה אם אני יגרום לכך בעצמי.
האם אני יכולה לגמור כשבעלי חודר אלי ? או שזו שאלה שאני צריכה לשאול את עצמי ?
ואיך אפשר ל"התמזמז" קצת הרבה יותר מהרגיל ? אם אפשר ?!!!

בתודה מראש,
מירב

שאלה:שלום, אני צעיר כמעט בן 17, אני לא נמשך לבנים, אני כן נמשך לבנות, עד כאן הכל בסדר… אבל כשאני מדמיין/מפנטז אני נוטה להגיע במוחי למצבים בהם הבחורה מבצעת חדירה לפי הטבעת שלי ואני נהנה לדמיין זאת. האם אני לא מאה אחוז סטרייט?
שאלה:אם בנות אוהבות סקס מגיל צעיר
וזה ברור
למה הם מקשות עלינו?
למה הם לא מוכנות לבצע את זה איתנו כמו שאנחנו רוצים לעשות את זה איתם?
מה נוראי ממש
וזה היתעללות לפי דעתי
שאלה:אני בן 13 ובגיל 11 נהגתי לקפוץ ממקומות גבוהים,
חברי אמורים לי שזה יכול לגרום לבעיה של הגמירה שאי אפשר לגמור,האם זה נכון?
אם כן,
האם אפשר לטפל בבעיה שיחזור לי השפיכה?
שאלה:אני בת 18 והחבר שלי הוא אהבת חיי ואנחנו אפילו חושבים על חתונה. בפעם האחרונה שהיינו במיטה קרתה לי תקרית אולי המביכה בחיי, הוא ירד לי ובלע… הייתי מאוד רטובה אז כנראה את זה. הוא התחיל להשתנק ואני לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, מאז אני נמנעת מלהכנס איתו למיטה, מהבושה. אנחנו נהננו ממין אוראלי עד עכשיו. איך מתגברים על הבושה?
שאלה:ריקי שלום.
בהרצאה של סקסולוגית במסגרת "מסיבת רווקות", היא הסבירה שלמעשה האורגזמה הנפוצה שרוב הנשים חוות היא אורגזמה בעלת עוצמה יחסית בינונית, וכי ישנה אורגזמה בעלת עוצמה חזקה בצורה מדהימה- היא כינתה אותה בשם שאיני זוכרת- ואותה חוות מעט נשים, לאחר גירוי ארוך ביותר. ואיך יודעים איזה סוג אורגזמה יש לכל אחת- היא הסבירה כך: אחרי אורגזמה "נפוצה" יש נטייה לא לרצות המשך מגע בנרתיק בשניות/ דקות לאחר מכן, מעין 'הסתגרות' של הפות, ורק לאחר מס' דקות יש חשק להמשיך בחדירה או בתענוגות אחרים הכרוכים בהתעסקות עם הוגינה. לעומת זאת, מספרת הסקסולוגית, באורגזמה מהסוג השני, החזק יותר, הנטייה של הוגינה היא היפתחות, כלומר אין כל תחושת הסגרות, ויש רק רצון להמשך מיידי של מגע.
האם יש לך מושג על מה היא מדברת? האם תוכלי לפרט על כך?
דרך אגב, כל הבנות לא ידעו על מה היא מדברת פרט לאחת, שאמרה במבוכה מחוייכת שאכן בשנה האחרונה סוג האורגזמה שלה השתנה לבעל עוצמה חזקה יותר ועם הסממנים שתיארה הסקסולוגית.
כולנו קינאנו בה, מעניין אותי אם בצדק… ואם כן, איך אפשר להיות אחת מבעלות המזל.
תודה מראש…
שאלה: האם אפשר לגמור..רק ע"י לחיצה על נקודת הג'י?
שאלה:שהיתי קטנה בת שתיים עשרה היתי קורבן להתעללות מינית מצד הא ביום אני בת 18 וכל פעם שאני עם חבר שלי לבד אני נכנסת לפאניקה ומתחילה להזיע.
פעם הוא ביקש שנעשה את זה ואני התחלתי לבכות והוא עזב אותי
הא יש דרך להפחית את הכאב או להעלימו?
שאלה:אני בת 23 וגרה עם החבר שלי בן ה-29 מז 3 חודשים. אנחנו יוצאים ביחד 8 חודשים. זו מערכת היחסים הרצינית השנייה שלי והראשונה שלו, לרבות יחסי מין. בהתחלה הכל היה מצויין ונהנו מאוד אחד מן השני. לאחרונה יש לי ספקות לגבי הקשר (שאני לא מראה לו) ומבחינתו "לא עומד לו" ואנו לא מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה. אני אוהבת אותו ולא רוצה לעזוב אותו. מה עושים?
שאלה:אני בת עשרים ושתיים, התנסתי בחיי בסוגים שונים של יחסים, ואני אישית עם עצמי לא חשה אי נוחות מכך, אבל, כששואלים אותי עם כמה שכבתי ואני לא משקרת – שכבתי עם 15 גברים – אני נתקלת בתגובות של זעזוע.
האומנם יש לי במה להתבייש?
שאלה:אני בהריון בחודש שמיני רציתי לדעת האם אפשר לאונן עם ויבראטור? האם זה מזיק לתינוק
ה"חשמל"/הרטט של הויבראטור?
שאלה:יש לי ריחות לא נעימים מין איבר המין שלי ואני ובעלי עושים גם מין אוראלי אני מענגת אותו הוא רוצה גם אך הריח מרתיע תוכל למליץ לי על תרחיץ שטיפה אינטימי בריח מגרה.
שאלה:מהו מין אורלי
שאלה:מה קורה כשממש בתחילת קיום היחסים, כששני הצדדים על סף גירוי וכמעט מתכוננים לחדירה הגבר מאבד את הזיקפה שלו. האם זו בעיה פסיכולוגית, או אורגנית. ומה אפשר לעשות ?
חוץ מזה, האם יש פין שלא מתאים לפות, מבחינת הגודל.
שאלה:בעברו לחברי היתה חוויה חד פעמית עם בחורה שנהנתה תוך כדי ביצוע יחסי המין לקבל סטירות ומכות בישבןת בגב בפנים וכו' וממש דרשה זאת על מנת להגיע לאורגזמה,
חברי שיתף עימה פעולה…
הוא שיתף אותי בחוויותיו המיניות והדבר זיעזעאותי עד מאוד למרות שהדבר נעשה בהסכמה,
הוא הוסיף שלאחר זמן מה הוא פגש את אותה בחורה שטענה כי למחרת אותו יום היו על גופה סימנים כחוליםת והיא הוסיפה שמאוד נהנתה.
מאז לחברי לא היתה חוויה כזו, אבל אני ממש סולדת מעצם העיניין ולעיתים חושבת לעצמי כיצד הוא יכל להקאות ולגמור תוך כדי…. יש לציין שממני הוא מעולם לא דרש זאת, אבל חשבתי לעצמי שאוליי הוא אוהב סוג כזה של מין…
מה דעתך על כך ? דרך אגב אני בת 25
שאלה:שלום ריקי!
אני בת 23 ויוצאת כחודשיים עם בחור מקסים,אבל בתול…הבעיה היא שכאשר אנו מגיעיםים כמעט לאקט החדירה,הזקפה שלו יורדת וזה גורם לו לתסכול רב,כמובן שגם לי.
האם לדעתך הוא סובל מבעייה פיזיולוגית או שמא זוהי בעייה פסיכולוגית כלשהיא?
שאלה:אני בת 23, ונמצאת כרגע במערכת יחסים עם גבר בן 40. אנחנו יוצאים יחד ונהנים מאוד.
הבעיה היא שהזיקפה אצלו לא מחזיקה מעמד זמן רב.
אנחנו מתחילים לקיים יחסי מין, ואיזו תנועה לא נכונה או משהו, הפין יוצא, והזיקפה נעלמת.
אז אנחנו מתחילים לגרות את האיבר עם היד או הלשון, וממשיכים הלאה.
אבל זה חוזר חלילה.
יכול להיות שזה השפעת הגיל, אבל זה קצת מפריע.
הוא היה נשוי בעבר, וניהל מערכות יחסים אחרות, כששאלתי אותו על כך, הוא טען זה קרה לו בעבר, אבל מעט.
האם, לדעתך, יש משהו שניתן לעשות?
שאלה:אני נמצאת במערכת יחסים כבר שנתיים וחצי ויש בינינו המון אהבה. הדבר הכי גדול וחשוב אצלנו זה האמון וזה בגלל שאנחנו גרים בערים שונות ומתראים פעם בשבוע או קצת יותר. חבר שלי היה נוהג לפעמים לעבוד עליי ולספר לי שהוא הגיע למצבים שונים עם בנות וזה ברור לי שזה סתם בצחוק אבל לעומת זאת היו שתי בנות שממש נישקו אותו והוא כמובן נירתע מזה ודחף אותן מעליו אבל בין השתיים האלו יש אחת שכל פעם שאני שומעת את שמה אני מתחילה להתנהג כמו חתולה שמרגישה איום. חבר שלי תמיד אמר ואומר שהוא אוהב אותי ושאנחנו נתחתן ושיהיו לנו חיים נפלאים ביחד ושאין לי מה לדאוג בשום פנים ואופן ואני יודעת את זה אבל כל פעם שהבת הזאת לידי אני פוחדת שהיא (ורק היא) תנסה משהו וזה ישפיע עלינו. אני אוהבת אותו בצורה שקשה לתאר אבל הקנאות הזאת גורמת לנו להמון מריבות וכמעט פרידה. מה לעשות???
שאלה:האם מין אנאלי כואב מאוד בפעם הראשונה ואח"כ זה עובר.
האם יש בזה סכנה?
ניסיתי פעם וזה מאוד כאב ועצרתי באמצע.
תודה
שאלה:אני בן 16 וחברתי ואני עושים סקס כבר חצי שנה והכל היה בסדר גמור אך לפני חודש בערך
בעת החדירה כואב לי ולחברתי מה לעשות? אם אפשר לעשות משהו ??
שאלה:אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה, למרות הנסיונות השונים עם גברים שונים, למרות שאני מרגישה מאוד מגורה ואני מאוד נהנית מיחסי המין.
גם באוננות אני לא מצליחה.
שאלה:יש לי זין גדול מדי, והוא כואב לבת זוגתי.
מה עלי לעשות?
שאלה:יש לי שאלה נוספת.

האם הנאה ממין קשורה למצב רוח או שזה עניין פיזיולוגי לחלוטין?

שאלה:אני גומר מהר בחדירה הראשונה האם יש אילו שהם תרגילים מסוימים שעוזרים לגמור לאט או מוצרים טיבעיים שאת ממליצה {אל תשלחי אותי לרופא}
שאלה:אני בן 17. ירדתי לחברה שלי כבר כמה פעמים – אבל אני לא כלכך מקבל פידבק. נראה לי הגיוני שזה בגלל שאני לא כלכך יודע בכלל מה לעשות- למרות המוטיבציה. השאלה היא – לאן אני אמור לכוון בדיוק ?
שאלה:היי אני בת 16 והיתי רוצה לדעת איך עושים ביד אני עד היום הית משתפשפת בכרית ועל ידי כך מגיעה לאורגזמה?
שאלה:האם הצבע והמרקם של הזירמה אמורים להיות שונים מגבר לגבר? והאם יש קשר בין הצבע והמרקם לפוריות הגבר?
שאלה:שלום ריקי,
אני בת 17, צעירה, עם חבר מתחשב מאוד בן 23. אנחנו לא מקיימים יחסי מין, והוא מבין את זה. הבעיה היא אחרת. אני כל הזמן מפחדת (פחדים לא ריאליסטיים) להידבק באיידס (למרות שהוא נבדק) או להיכנס להיריון, וגם מטרידה אותו. וזה, אגב, כשאנחנו לא מבצעים שופם חדירה, כן מתערטלים זה לצד זה, וגם אז הוא שם קונדום. למרות שאני מקבלת את המחזור (שהוא לא סדיר, הדימום ארוך, כבר שלוש שנים) פעם בחודש (או בחודשיים, בגלל האי סדירות) אני עדיין חוששת שאני בהיריון, בעיקר בגלל שבתיכון ממש "מפחידים" אותנו, שגם אם נערה מקבלת מחזור, יכול להיות שהיא בהיריון, מאחר והיא לחוצ לקבל מחזור. אבל אני מתארת לעצמי שמדובר במעט דימום. בכל זאת, המחזור האחרון שלי היה שבוע (וזה נחשב קצר מהרגיל – 9-10 ימים) ואני כל הזמן דואגת הופעיו גם פצעים קטנים על רגלי, ואני מפחדת (שוב, לשווא) שזה מצביע על איזשהו שינוי הורמונלי. מה עושים עפ הפחד הזה, במיוחד כשנראה לי מוגזם לקנות ערכה כל פעם שאני מפחדת, מה גם שזה נראה לי אפילו עוד יותר מאיים?
שאלה:אני בת 25 אחרי מערכת יחסים של 5 שנים עם גבר.
אני אוהבת גברים ונמשכת אליהם אבל הבעייה שלי היא שאני לא מצליחה לגמור אלא רק אם אני מפנטזת על בחורה. לא קיימתי בחיים יחסים עם בחורות ואני לא בטוחה שהייתי רוצה. מאוד מעניין אותי לדעת מה את חושבת- האם זה אומר שאני לסבית או שזה בסדר. בתודה, שי.
שאלה:אני בחורה, ורציתי לשאול אם זה נכון שאחרי שעושים משגל כמה פעמים באותו לילה, האזור מתנפח קצת וכל פעם נוספת זה כואבת יותר ויותר? (למעט הפעם הראשונה שלא מכאיבה)
שאלה:אני בן 16 ואני עדין בתול
עד איזה גיל הבתלות היא "בסדר" ומאיזה גיל זה הופך כבר לבעיה?
שאלה:אני בן 16 ואני עדין בתול
עד איזה גיל הבתלות היא "בסדר" ומאיזה גיל זה הופך כבר לבעיה?
שאלה:אני בן 16 ואני עדין בתול
עד איזה גיל הבתלות היא "בסדר" ומאיזה גיל זה הופך כבר לבעיה?
שאלה:פתח הנרתיק שלי קטן וצר יחסית ולכן בעת קיום יחסי מין מלאים אני חשה כאב…לעיתים עד כדי הפסקת המעשה. זה גם מקשה עלי מאוד משום שלחבר שלי יש איבר מין גדול…מה אני יכולה לעשות?
שאלה:ריקי שלום,
(מצטער כבר עכשיו כי זה הולך להיות ארוך)
אני בן 16, התחלתי לקיים יחסי מין לפני יותר משנתיים עם חברה שהייתה לי
במשך שנה ו-3 חודשים, התחלנו לקיים יחסי מין לאחר כחודשיים, בתחילה היא לא נהנתה
ולא הצליחה לגמור, וזה נמשך זמן מה עד שהיא לא רצתה שנעשה את זה יותר, למרות ש"התאבון" המיני שלה היה גדול, לאחר זמן מסויים התחלתי לרדת לה והיא נהנתה מזה מאוד והייתה גומרת ללא בעיות ומאז כמעט והפסקנו לקיים יחסי מים רגילים אלא רק על ידי מין אוראלי וגירוי ידני,כל זה היה מתסכל מאוד וקשה לשנינו כיוון שמאוד אהבנו אחד את השניה
שאלתי אלייך היא כזו:
בילדותה היא עברה טראומה מינית קשה האם זה יכול להיות הגורם ואם כן למה דווקא הבעיות הן בחדירה?
בהנחה שמה שקרה היה בגללי מה יכול להיות שעשיתי שגרם לכך?
יש לי חברה חדשה עכשיו ויש לי הרגשה שבקרוב נתחיל לקיים יחסי מין, מה ניתן לעשות כדי למנוע מראש את כל התיסכול והבעיות?
את לא יכולה לתאר לעצמך כמה זה חשוב לי אני אוהב את החברה החדשה שלי מאוד ואני לעשות אותה מאושרת, בבקשה תכתבי לי בחזרה.

תודה מראש, אמיר

שאלה:שלום
אני בת 18 וחצי ולא קיימתי יחסי מין מעולם ומגיל 16 לא הייתי במגע עם בחור וגם זה היה רק נשיקה…
אני ניראת טוב ומחזרים אחרי בנים, אני יודעת שזה לא אומר כלום וזה לא סוף בעולם, אבל
כנראה שיש לי בעיה שאני פוחדת מאינטימיות לא היו לי טראמות ילדות/
השאלה שלי היא כיצד להפתר מאותו לחץ…
אני אוכל אפילו להגיד שזה מתוך לחץ של איך הסביבה תגיב וזה ברור לי שזה לא אמור בכלל לעניין אותי
שאלה:אני אוהבת סקס ואוהבת אותו מאוד אבל יש לי בעיה מאוד מציקה לי ולבן זוגי למיטה , אני לא גומרת , ניסינו כמה וכמה תנוחות , הוא יורד לי המון ואפילו מאונן לי אבל אני לא גומרת!!!!!
הוא ממש מתוסכל מכך שאינו מצליח לגרום לי עונג וסיפוק למרות שאני מאוד אוהבת את הסקס איתו , מה עליי לעשות בקשר לחוסר הסיפוק המיני שלי?
שאלה:אני בת 20 ולא ממש מנוסה מבחינה מינית , כרגע אני נמצאת במערכת יחסים שמבוססת על מין בלבד , בן זוגי למיטה טוען שאני מוצצת נהדר והכי טוב שיש , איך אני יכולה לדעת אם הוא משקר או שהוא באמת חושב ככה , בן זוגי יודע שהוא הראשון שזכה שאמצוץ לו שאלתי פה היא האים הוא אומר את זה כדי שארגיש טוב עם עצמי או שבאמת הוא נהנה מפעולותיי?
שאלה:אני בת 23 , בחורה מינית מאוד ויודעת לספק גבר במיטה. אבל .. אני לא גומרת. פשוט לא גומרת אף פעם. גם מאוננות לא. אני מגיעה לשלב שהגירוי נהיה בלתי נסבל- זה לא כאב זה כנראה רגישות יתר..
ואז אני מזיזה את הידיים ( שלי או של חבר שלי).. מה עליי לעשות? אני תמיד משחקת אותה גומרת .. למרות שממין אני מאוד נהנת. איך אפשר ללמוד לגמור? זאת בעצם הפנטזיה שלי…
שאלה:שלום רב,
אני נוהג לאונן די הרבה וכתוצאה מכך כמעט ולא מצליח לגמור בחדירה.
שאלתי היא האם בהפסקה של האוננות וגמירה רק ביחסי מין בחדירה, "ארגיל" את האיבר
לגמור מחדירה. אם לא, מה האפשרויות לפתור את הבעייה.
אודה לכם על תשובה,
רוני
שאלה:אני בת 17 ועדיין לא הצלחתי לקיים יחסי מין נורמאליים. כבר מכיתה ו' התחלתי להתנשק עם בנים, ובכיתה ח' כבר עשיתי הרבה דברים אחרים, ובנוסף לכל הייתי עם המון בנים וכולם ניסו אותי. אבל עכשיו יש לי חבר שנה וחצי ואנחנו כל פעם מנסים להחדיר אבל לא מצליח כי אני נלחצת. מה עלי לעשות? האם זה נובע מכך שבעבר הייתי עם כל כך הרבה בנים וזה מלחיץ אותי? האם זה דבר פסיכולוגי? אם כן, כיצד אני יכולה להתגבר על זה? נמאס לי להיות לחוצה, אבל זה גם כואב, בבקשה תנו לי עצה כמה שיותר מהר כי החבר שלי לא יכול יותר לסבול ככה.
תדריכו אותי, כיצד לא להילחץ ולהתעלם מהכאב!!! בבקשה!!!
שאלה:אני בת 21 ואני ממש רוצה להתנסות מינית עם חברה שלי ( חשוב לי לציין שאני סטרייטית) לי שביום בו אני יגיד לה את זה היא לא תיהיה חברה שלי יותר, מה את ממליצה?
שאלה:האם אישה יכולה להנות ממין אנאלי?
שאלה:שאלה שלא ראיתי ברשימות פה היא אחת של משקל הגוף.
אני מאוד "גדולה" והוא לא קטן בעצמו, אילו תנוחות מומלצות לגדולים בנפש בלב ובגוף?
שאלה:הייתי רוצה לדעת מה הם ה"ימים הבטוחים"
ואם אלו הם הימים לאחר המחזור בהם הסיכויים להיכנס להריון הם נמוכים, או להיפך, גבוהים?
האם הם שבוע לפני המחזור החודשי? או בשבוע שלאחר מכן?
שאלה:יש לי בעיה נורא רצינית. אני כבר בת 17 אבל עדיין בתולה. אני במערכת יחסים עם מישהו די רציני כבר יותר משנה, אבל אנחנו לא מצליחים לעשות את זה. ומין אוראלי לא ממש מספק אותי. כל פעם שאנחנו מגיעים לזה אני מתחילה להילחץ, או שכשהוא דוחף את האצבעות אני עוצרת אותו, אני מפחדת מהדם שירד וגם בגלל שזה כואב. מה עלי לעשות? האם זה משהו פסיכולוגי או שזה פשוט מבנה העצמות שלי? בכל מקרה תסבירו לי מה קורה איתי ואיך אפשר לשנות את זה, בבקשה.
שאלה:אני בת 11 וכבר אני מאוננת האם זה נורמלי?
שאלה:חברתי ואני נהנים מיחסי מין שנינו הראשונים האחד של השני אנחנו בני 20 אך מאז שהתחלנו לקיים יחסי מין הניסיון גדל וחברתי הגיע לתענוגות רבים אך לא לאורגזמה כי לטענתה "הגירוי מדגדג אותה נורא" והיא לא רוצה להמשיך כי היא אומרת שאין לה כוח סבל כביכול לדגדוג הזה חברתי ע"י חדירה לא מגיעה למצב זה כי הגירוי לטענתה קטן יותר אך שהיא מעליי היא דיי מתקרבת להרגשה הזו לטענתה. היא מגיעה לתחושת הדגדוג כאשר אני "עושה לה ביד" על ידי גירוי הדגדגן
האם יש לה בעיה פיסית או פסיכולוגית בדבר האורגזמה להזכירך לשנינו אין נסיון מיני רב וחברתי באה מבית דתי והיא לא מאוננת בעצמה … אולי גם זו הבעיה?
שאלה:אני לא מצליחה לקיים יחסי מין מלאים עם החבר שלי…. אני אציין שעברתי בעבר תקיפה מינית שהחבר שלי מודע אלייה.

הוא בעברו, כן הצליח לקיים יחסי מין תקינים.. ואנחנו מאוד נהנים מכל הסיפור. חוץ מהחדירה עצמה.

ביררנו בכמה מקומות והאופציה היחידה שנתנו לנו היא טיפול פסיכולוגי / ייעוץ זוגי…
אנחנו צעירים מידי בשביל טיפול שכזה (23)…

הבעיה הספציפית היא ש"לא עומד לו"… ולכן לא יכולה להתבצע חדירה.

שאלה:לריקי שלום אני נשוי בן 53 הבעיה שלי היא אישתי כשהיתחתנתי איתה היא היתה יפהפיה מתופחת.והיום היא מוזנחת ושמנה בצורה קיצונית יש לה קרס ענקית וקולה מלאה בשומנים.ואני לאומת זות מתופח יפה שומר על עצמי ונשים נדלקות עלי אני ניראה שרמנתי.ואני דלוק אחרי נשים נשיות. אני לא מקיים יחסים עים אישתי 3שנים ביגלל השומנים שלה למרות שהיא רוצה אני מאוד מתוסכלביגלל זה. אני אמרתי לה תעשי דיאתה אבל היא מכורה לאוכל אשמח לקבל את תשובתך בתודה מראש. דרך אגב את ניראית חמודה.
שאלה:אני יכולה לגמור בזמן החדירה, אך מציק לי מאוד שאינני מצליחה אף פעם בעזרת גירוי הדגדגן, למרות שלבן זוגי יש סבלנות ועיניין לענג אותי. יש לציין שיש לי גמירות אדירות ממש – בעזרת זרם מים במקלחת, אבל זה לא מספיק, אני רוצה גם במיטה… מה עושים? ניסיתי המון פעמים וזה לא מגיע.
שאלה:בעלי ואני התחלנו לאחרונה והצלחנו לקיים יחסים אנליים עם ויברטור.
אני פחות או יותר נהנית מזה בעיקר אני נהנית מכך שבעלי נהנה ומתגרה מאוד.
לעומת זאת, כשניסה לחדור עם איבר מינו הרגשתי כאב עז ולכן לא המשיך.
רציתי לדעת האם יש איזה שהוא חומר שמנוני המרפה את פי הטבעת ועוזר בהרחבתו כך שבעלי יצליח להחדיר את איבר מינו במלואו?
שאלה:בעלי ואני התחלנו לאחרונה (והצלחנו) לקיים יחסים אנליים עם ויברטור.
כאשר ניסה להחדיר את איבר מינו הרגשתי כאב די חזק ומשום כך נאלצנו להפסיק.
אני נהנית מיחסים אלה פחות או יותר, ובעיקר נהנית מכך שאת בעלי זה מאוד מושך, מהנה ומגרה.
הייתי רוצה לדעת האם קיים תכשיר היכול להקל על הכאב בעת מגע מיני אנאלי ואף להרפות את פי הטבעת, כך שהחדירה תהיה נוחה יותר.

שאלה:בזמן שאני מקיימת יחסים עם בעלי אני רוצה חזק ועמוק אבל זה כואב בפנים
מה עושים?
{בעדינות זה לא כואב}
ומה עושים נגד רטיבות יתר?
שאלה:באיזה שלב של החודש הסיכויי להיכנס להיריון הוא הכי נמוך?? לפניי אחריי או בזמן המחזור החודשי?
שאלה:אני סקסית
שאלה:שלום רב !!!
אני ראיתי באינטרנט על כל מיני דברים בשביל הגדלת הפין בכמה ס"מ בצורה טבעית
האם קיים דבר כזה ???
האם שווה את המאמץ והכסף להשקיע בזה בכלל ???

רציתי לדעת עם יש משהו לעשות בכל אופן לאלו שיש להם לא גדול במיוחד
לדוגמה בן 18 אורך בזקפה 10.5-11 ס"מ עובי בערך 4 ולפי הממוצע שראיתי שרשום זה אפילו
לא קרוב אז אשמח לקבל תשובה בהקדם האפשרי
תודה מראש …..

שאלה:שלום אני ילד רגיל כמו כל הילדים בגילי (אני בן 12) ורציתי לדעת מתי הגיל הממוצע לקים סקס בפעם הראשונה
שאלה:יש לי בעיה קטנה, בעלי אוהב מאוד לראות סרטים כחולים, אותי זה די מגעיל והוא יודע על כך,
לפעמים כאשר אנחנו הולכים לישון הוא צופה בהם וזה מאוד פוגע בי.

מספר פעמים "עליתי" עליו והא טען שרק רפרף,

מה עושים?

שאלה:לי ולבן זוגי יש מין נהדר ובזמן האחרון הוא החל לדבר על מין אנאלי לי אישית יש פחד מאוד גדול איך אני אתמודד עם הכאב הפיזי הכרוך בכך האם יש לך רעיון?
שאלה:רק לפני כחודש וחצי התחלתי לקיים יחסי מין והפעם הראשונה שחוויתי חדירה היתה לפני כשבוע. בכל מקרה אינני מצליחה לגמור, לא בחדירה ולא באוננות. האם יש לי בעייה ואם כן, מהי?
שאלה:האם במין אוראלי ללא שפיכה בפה יש סכנה לאיידס?
שאלה:לריקי שלום
אני יש לי בעיה מינית אני בן 30 נשויי
יש לי זיקפה כל פעם שאני הולך לים יש לי זיקפה ועומד לי כל הזמן ולא יורד לי כמעט רואים לי את הבליטה של איבר מיני ולא פעם היה לי שפיכת זרע בלי סיבה רק שראיתי את הבנות החטובות זה גורם לי גירויי חזק בבקשה ריקי עזרי לי מה הבעיה אייך מתגברים על זה
תודה מצפה לתשובתך בדחיפות המיואש……….שימי…..
שאלה:אני וחבר שלי ביצענו מין אורלי הרבה פעמים אני בחורה צעירה ולא יצא לי לחוות את החוויה קודם החוויה נורא מהנה בשבילי אך עוד לא קרה שהוא גמר כך אני חושבת האם יש משהו שאני לא עושה או מפספסת?
שאלה:פתח הנרתיק שלי צר במיוחד, דבר המקשה עלי לקיים יחסי מין מלאים ואפילו להחדיר טמפונים. מה אוכל לעשות?
שאלה:שלום.
אז ככה.
יש לי רגישות מאוד גבוהה באיבר המין
כשאני עם בחורה ואנחנו מתחילים אז בשלבים הראשונים הכל בסדר
אבל כשאני מתחיל את החדריה אז אני גומר מאוד מהר.
אני יודע שיש כל מני תכשירים ושיטות אבל אני צעיר יחסית (21)
ואני לא רוצה להשתמש בעזרים כאלו.
יש שיטה שיכולה לעזור?
תודה.
שאלה:מזה שנה שאני מקיימת יחסי מין נהדרים ומלאי אהבה עם החבר שלי. בהתחלה הייתי מגיעה לאורגזמות ארוכות וחזקות, שאף יכלתי לשלוט בהן (הן היו מגירוי ידני), אך לפתע הן פסקו, והתחלתי להגיע לאורגזמות חלשות, מעין הרגשה ש"פיספסתי" את האורגזמה ובעצם מה שקרה זה שנותרה רק התחושה שאחרי האורגזמה הרגילה – הפסקת היצר, ה"חרמנות". זה מאוד מתסכל אותי ואת חברי, מה יכול להיות מקור הבעיה שלי? מה אפשר לעשות?
שאלה:עברתי בדיקות מין כיוון שלא יכלתי לקיים יחסי מין כי הזיקפה שלי היתה ועדיין קצרה מאוד.באיבחון הבעייה היתגלה לי שקיימת אצלי בעייה בכלי הדם של האיבר כלומר בריחה של הדם מהוריד עקב "פנצר" כהגדרתם .הפתרון שהוצע לי הוא ניתוח אלא שגם פתרון זה יתן לי לדברי הרופאים פתרון זמני ובעתיד תוך שנה שנתיים הבעייה תחזור לכן ויתרתי על הפיתרון הזה. איני יודע מה עוד אוכל לעשות שכן הבעיה הזאת גורמת לי לדיכאון ואין לי חשק לעשות כלום אפילו לא לעבוד שכן רוב הזמן אני מוטרד מכך שדבר בסיסי שכל גבר צריך אינו זמין בעבורי.מחזרות לא חסרות לי אבל בגלל הבעיה אני נאלץ תמיד לדחות אותן.אודה לכם אם תערכו בדיקה מדוקדקת של הבעייה שהצגתי ותראו אולי ישנו איזה פיתרון ניתוחי או אחר בארץ או אפילו מחוצה לה רק שיהיה פתרון קבוע.יש לציין שגילי הוא 23 . תודה מראש.
שאלה:ריקי שלום

שאלה שקצת מטרידה אותי… מקווה שהיא במקום:
האם לדעתך בנים מעדיפים כי שער הערווה מגולח?
מה "נהוג" או "מקובל" בקרב הבנות? לגלח או להשאיר את שער הערווה?
האם זהמתפרש כמשהו לא אסתטי?
בקיצור מה רווח היום? מעוניינת לדעת אם אני חריגה (לא מגלחת)

תודה
דנה

שאלה:אני בת 25 וכואב לי בעת החדירה
אילו תנוחות יש אשר בהן החיכוך בין אברי המין הוא הקטן ביותר?
והאם לאחר קיום יחסי מין בתנוחה זו יכאב פחות בתנוחות אחרות?
שאלה:הייתי בהרצאה של סקסולוגית והיא המליצה על סוג של מכשיר עיסוי לגירוי מיני.
איני זוכרת מה היה המכשיר. האם את יכולה להמליץ לי?
שאלה:הייתי בהרצאה של סקסולוגית והיא המליצה על סוג של מכשיר עיסוי לגירוי מיני.
איני זוכרת מה היה המכשיר. האם את יכולה להמליץ לי?
שאלה:אני מקיים כול יום יחסי-מין עם יברה שלי והיא כול הזמן צועקת האם זה נורמלי???
שאלה:אני בת 25 . אני מאוד רוצה להגיע לאורגזמה בכל משגל אך אני לא מצליחה לגמור ללא אוננות.
הבעיה היא שאני רוצה לדעת לגמור תוך כדי קיום היחסים במקום להקדיש הרבה (!!) זמן באוננות מוקדמת. מה גם שאם אני גומרת לאחר אוננות אני כבר מאבדת את הטעם בהמשך המשגל (אני ממשיכה בשביל בו זוגי). אני לא מצליחה להגיע לנקודת הג'י גם בתנוחה שאני "רוכבת" מעליו.
מה את ממליצה לי לנסות?
שאלה:רציתי לדעת למה סבתא שלי לא נותנת לי לזיין אותה יש לה שדיים גדולים וכוס עם הרבה שיערות והיא כוסית והיא לא נותנת שיחקתי איתה משחקי סקס ורק נגעתי לה
שאלה:אני מתקשה בחדירה ובהכנסת טמפון והופנתי לטיפול פסיכולוגי.
האם אתגבר על המכשול רק בעזרת טיפול נפשי וללא טיפול פיזיולוגי?
שאלה:באמת שאוהבת את בעלי, לפני חווה בעלי מערכות יחסים בבסיסם הייתה השליטה ( סאדו בלע"ז)מאז שהכרני ובאהבתו אלי, הפסיק עם זה לחלוטין, יודעת אני שזה חסר לו כאוויר לנשימה, אך בעבורי הנו נמנע מזה ( אתי כמובן, שומר לי אמונים) מצב זה יוצר אצלי תסכול תמידי, בין רצוני לענגו לבין דחיתי המוחלטת ממערכת כזו. מה עלי לעשות
( אני בת 36 והוא 46 וזה לנו נישואנו בפעם השניה)
שאלה:יש לי בעיה שבזמן האחרון ממש מציקה לי ואני מתביישת ממש לדבר עליה. כשיש פיגוע אני מוכרחה לאונן. אפילו אם זה קורה כשאני בעבודה. אני משתדלת לרוץ מהר הביתה, אבל התפקיד שלי ממש בכיר ואחראי ולא תמיד אני יכולה. פעם אפילו התלבשתי על גבר מסכן שהיה בסביבה והוא עזר לי בזה בלי להכיר ממש. אני מקווה שיום אחד לא אצטרך לצאת מישיבה שאני בעצמי מנהלת כדי לאונן ולחזור. האם זה נורמלי?
שאלה:יש לי חברה כבר שנה וחצי והיחסים ביננו טובים מאוד. אבל כשאנחנו מקיימים יחסי מין חברתי מתלוננת על יובש בנרתיק, ולפעמים קרה שאפילו לא הצלחתי לחדור. היא הייתה כבר אצל גניקולוגית והיא נתנה לה ג'ל, ניסינו אותו אבל עדיין זה לא עוזר, איך אפשר לפתור את הבעיה?
שאלה:סיפרו לי שקיימים הורמונים בכדורים להגדלת השדיים אך אחנח יודעת את שמם האם תוכלי לעזור לי?
שאלה:אני בת 11 ואני מאוהבת מה לעשות?
שאלה:אני בת 22. מקיימת יחסי מין במשך 3 שנים.אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה לא ע"י אוננות ולא ע"י יחסי מין. הדבר מציק ומטריד אותי מאוד ואף פוגע בהנאה שלי ושל בן זוגי. מה ניתן לעשות? האם יש ספרות המדריכה כיצד ניתן להגיע לאורגזמה ע"י אוננות?
שאלה:יש לי זין בגודל של 18 סמ" האם זה מספיק גדול?
שאלה:אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה ביחסי מין.אני מאוד אוהבת סקס וגומרת כשאני מאוננת ,בקלות ,אבל בסקס זה תמיד "כמעט זה" ,גם בגירוי הדגדגן וגם בחדירה.אולי זה קשור בעובדה שאני מקשרת מין באינטימיות קרבה ואמון,ולא היה לי בן זוג קבוע-ויחסים כמו שתארתי זמן רב.אגב,גם עם בן זוג שהייתי איתו שלוש שנים היו לי אורגזמות ספורות ביותר(מדובר על לפני שמונה שנים) וגם אז גמרתי תמיד מאוננות בלי בעיה(אבל לא הצלחתי לגמור מאוננות ליד בן זוגי…).
שאלה:כשאני וחברי מקימים יחסי מין, ואני "רוכבת" עליו, תוך שניות ספורות הפין שלו מחליק מיד החוצה, והאמת גם שבתנוחה הזו לא אני ולא חברי מרגישים חיכוך מסויים.
1.למה הפין מחליק החוצה?
2.למה לא מרגישים את החיכוך?בכל הסרטים מראים שזו התנוחה המועדפת..?
שאלה:מזה שש שנים אני במערכת יחסים קצת מסובכת. אמנן הוא רווק כמוני, יש לו בעייה חמורה עם הבעת רגשות. מכחיש כל רגש הקשור אלי, אבל שש שנים הוא נמצא אתי.
יש לנו סקס מעולה. אין לי שמץ של מושג למה הוא לא רוצה להתחתן אתי, למה הוא לא יצר קשר רציני עם בנות אחרות (את זה אני יודעת על בטוח), הוא גבר מצליח, חכם ומבין עניין.
הוא טוען שהיתה לו פעם אהבה אחת והיא בגדה בו.
אני קצת עייפה מהזוגיות הזאת, מפחדת להישאר לבד.
פשוט הסיפור הזה לא נגמר……ואני חושבת שלא אחדול לאהוב אותו בחיים.
שאלה:שלום
אני בת 23 ומעולם לא גמרתי "נרטיקית". לעומת זאת אני גומרת תחופות מחיכוך בדגדגן. השאלה שלי היא איך ניתן להגיע לאורגזמה , כיוון שאצבעות בנרתיק רק מכיאיבות וגורמות ליובש ואילו מיחסי מין אינני גומרת כלל.
שאלה:בנתיים אני בתולה ובת 20 והניסיון המיני היחידי שהיה לי הוא עם עצמי.
העניין הוא שהעינוג העצמי הוא לא ע"י חדירה אלא ע"י גירוי הדגדגן
ואני מניחה שבעצם השאלה שלי היא האם האורגזמה שמקבלים מגירוי הדגדן
דומה לאורגזמה מהחדירה? והאם האורגזמה של "לעשות ביד" דומה לאורגזמה של קיום היחסים באמת?
שאלה:יש לי פין באורך משביע רצון (20ס"מ) . הבעיה שלי מתמקדת בגודל העטרה (כיפה) שלי .
כשאני מגיע לזקפה מלאה , והפין שלי תפוח למקסימום , העטרה מתנפחת לגודל ממש ענק ואפילו חסר פרופורציות ביחס לגודלו של הפין שלי . תמיד היתה ועדיין קיימת בעיה עם בנות המין השני . בחורה אחת אפילו נתנה לו שם " חיבה " : פטריית פורטבלו .
האם ניתן לעשות משהו בנידון ?
בתודה מראש
Neo
שאלה:שלום רב,
אני אחרי מערכת של שלוש שנים עם חברה.היא הסתיימה לפני 4 חודשים.
הכרתי לפני חדשיים בחורה מקסימה בלימודים ומה אז אנחנו ביחד.הקשר ביני לבינה פשוט מושלם.
אני מרגישה אחרת מלהיות עם גבר.
אני מצד אחד מאושרת אבל מצד שני מבולבלת.
מה לעשות?
שאלה:אני אוהב מאוד לאונן
אבל אני מאונן תמיד בדרך הרגילה
את יכולה להמליץ לי על דרכים שונות לאונן
לא משנה בעזרת מה
כל דבר שלא צריך ללכת לחנות סקס בישבילו
שאלה:אני מאונן די הרבה כמעט כל יום, רציתי לשאול אם זה בריא וזה בסדר ?!
שאלה:החבר שלי נוגע בי בצורה שלא נעימה לי. אני כל הזמן מסבירה לו איך אני אוהבת אבל תמיד הוא נוגע חזק מדי, או מדגדג מדי או סתם לא נעים. הוא מרגיש שלא כ"כ נעים לי וזה מדכא אותו ועכשיו לא עומד לו. נכנסנו למעגל קסמים. הוא העלה השערה שאולי אנחנו לא מתאימים מינית- האם יש דבר כזה? מה לעשות עם חברות מדהימה כשהסקס מחורבן?
שאלה:הייתי מעוניין לדעת כמה זמן נמשכים יחסי מין בממוצע
שאלה:היכן לעזאזל נמצא הדגדגן?????
שאלה:שלום,אני בת 19 ויש לי בעיה מאוד מדאיגה :בפתח הנרתיק יש לי חתיכת בשר מחוברת בדופן העליונה והתחתונה שלו ואיני יכולה להוציא טמפון(עם ההחדרה אין לי בעיה) אני גם חוששת לגבי קיום יחסי מין בעתיד. אשמח מאוד אם תעזרו לי
שאלה:מין אוראלי תמיד הצטייר אצלי כפרקטיקה שנועדה להשפיל אישה (כנויה כ"מוצצת") ולגרום לה לעשות פעולה שאינה מענגת אותה אלא נועדה כולה לספק יצר גברי.לדעתי כשאוהבים או רוצים ליצור מערכת יחסים הדדית צריך להפגש בגובה העיניים ולא "בגובה החלציים".האם אישה יכולה להנות מסוג כזהשל מין ? במה מתבטאת ההנאה? למה גברים סולדים מפרקטיקה זו כשהם מתבקשים "לרדת" אפילו כחלק מהבעת הדדיות? מה כל כך מהנה אותם בזה , חוץ מהעובדה שהם לא נדרשים להתאמץ כלל? נושא זה מאוד מרתיע אותי וגורם לי כעס אף ברמה התיאורטית שלו- אנא נסי לענות לי באופן מפורט וגלוי על מנת שאוכל לדעת עד כמה חששי וסלידתי מוצדקים או שמא הבעיה היא רק אצלי.
שאלה:אני וחברי מקיימים יחסי מין באופן סדיר. יחסי המין מהנים מאד, בצורה ממש אדירה.
הבעיה היא שאני לא מרגישה חד משמעית שאני גומרת. האם זה לא בסדר?
שאלה:אני בן 16 נראה טוב. אני רוצה לעתת אם זה הגיל הנכון לקיים יחסי מין? או שזה מוקדם מדי?
שאלה:אני בן 23 ואני נמצא בקשר אם חברתי בת 22 3.5 שנים.
לשנינו לא היה שום רקע מיני לפני שהכרנו ורק אחרי שנה שיצאנו ביחד קיימנו יחסי מין-אלו היו יחסי המין הראשונים גם שלי וגם שלה.
אני מגיע לגירוי מיני מהר מאוד ובזמן המשגל אני גומר נורא מהר,בהתחלה המצב היה נורא מתסכל (בעיקר אותי), אך מתוך ראייה לעתיד ומחשבה שזה כך תמיד בהתחלה חשבתי שזה יעבור ככל שאני ירכוש יותר ניסיון, אך המצב נשאר אותו הדבר ולא משתפר עד עצם היום הזה. ניסינו לטפל בזה בעצמינו אך זה לא עזר. לדוגמא:
1-אני ניסיתי להגיעה לפורקו עצמי לפני שאני ניפגש או שוכב אם חברתי מתוך תקווה שזה יעזור,לפעמים זה עוזר ולפעמים זה לא, אך אני לא יודע מתי יצא לנו לשכב-הן בגלל חיינו הפרטיים שכרגע לא חיים ביחד והן בגלל הרקע ממנו אנו היגענו .
2-ניסינו לקרוא על זה מספרים, :"הגבר הרב אורגזמתי" "גברים ממאדים ונשים מנוגה" "סודות הפיטוי לנשים".

מתוך הניסיונות השונים ראינו כי כעבור כמה משגלים רצופים, אני מסוגל לגמור יותר מאוחר וככל
אך ברגע שיש תקופה שאנו לא שוכבים הסיפור חוזר על עצמו.
עכשיו אנו נמצאים במצב שלחברתי יש חרדה ותסכול מלהיכנס איתי למיטה כי היא יודעת מה יקרה בפעם הראשונה, למרות ששנינו יודעים שכעבור כמה משגלים ניתן יהיה להינות ובאמת ליהנות בצורה ששני אנשים שאוהבים זה את זה צריכים.
אנו לא שוכבים באופן עכבי ופרקי הזמן בין האקטים הולך וגדל התחלה זה היה ימים אחר כך שבועות ועכשיו אף חודשים.
המצב מתחיל להשפיע על הקשר שלנו ומביא הרבה תיסכול וכעס.
אני מאוד אוהב את חבתי ומאוד אכפת לי מהקשר שלנו ומאוד רוצה לשפר את יחסי המין שכרגע לא חברתי ולא אני נהנים מהם.

אנא אם תוכלי לייעץ לי מה לעשות או להפנות אותי לגורמים המוסמכים לכך אני אודה מאוד

תודה מראש

שאלה:אשתי בגיל 41 ולאחר בדיקת דם ושיחה התברר שהמחזור הפסיק אנו מעונינים בעו ילדים מהם האפשרויות להכנס להריון
שאלה:לפני כמה ימים נפרדתי מחברה שלי וידיד טוב שלי הגיע לנחם אותי כי הייתי עצוב. איכשהו, דבר הוביל לדבר ולבסוף מצאתי את עצמי מקיים איתו יחסים אוראליים. אני עדיין לא בטוח בזהות המינית אבל לא דיברתי עם הידיד ההוא כבר כמה ימים. מה לעשות ?
שאלה:חבר שלי הכניס לי אצבעות ודחף ממש חזק נהנתי זו לא פעם ראשונה אחכ ראיתי שהיה לי דם על התחתונים האם אני כבר לא בתולה?
אני בת 17
שאלה:אני בת 22 והחבר שלי בן 26 אנחנו שנה ביחד ויחסי המין שלנו היו מדהימים עד לפני חודש וחצי חודשיים אני לא יכולה לסבול ליטופים או מגע מיני ואם אנחנו שוכבים אז אני בכלל לא נהנית ואני מאוד סובלת ועוברות לי בראש מחשבות רעות כמו : נו שזה יגמר כבר … וכד' זה אף פעם לא היה כך …. תמיד נהנתי ורציתי עוד … אני לא מסוגלת לסבול את המגע שלו זה פשוט מגעיל וכבר לא נעים כמו בעבר..
ואני לא יודעת מה לעשות אני מאוד רוצה אותו וכשאני לא לידו אני חושבת ומפנטזת עליו וכשאנחנו מגיעים לרגע האמיתי אז אני לא יכולה פשוט לא יכולה לתת לו לגעת בי…..
אין לי מושג מה קרה לי ..
שאלה:שלום הגעתי למצב שאני מפתחת יחסים עם מישהו שהוא גדול ממנו בחמש שנים …ואיכשהו תוך כדי שיחה התחלנו לדבר על כל מיני דברים ופה ושם ופתאום אני מבינה שאני רומזת לו שאני יירד לו ואז החלטתי ללכת סוף הדרך עם זה ובאמת ..לרדת לו..עדיין לא נפגשנו וזאת תיהיה המציצה הראשונה שלי ואני לא יודעת מה לעשות…
מה לעשות?!!?
שאלה:שלום אני והחברה שלי מקימים יחסי מין אבל היא מרגישה לא נוח שאני מכניס לה אותו האם יש לזה פתרון?
ואנחנו מקימים יחסי מין אורלים כבר הרבה זמן האם יש לזה השפעת כלשהי?
שאלה:שלום
אני בן 27 ביישן מאוד בתחום היחסים.
אין לי בעיה לדבר עם נשים על כל תחום ,אני עובד בתחום שקשור לשרות לקוחות ובא איתם במגע יום יום אבל שמגיעים לתחום האהבה מתייבש לי הפה אני נהיה אדום .את החוסר אני משלים בצורה ידנית 5עד 6 פעמים ביום .אני יודע שזה לא פתרון מה עושים
שאלה:אני מעוננן יותר מחצי שעה אבל לא יוצא לי שפיך למה?
שאלה:שלום לך, אני בת 27 ונסיוני המיני מועט בהחלט….בתחום ההחלט ..אני סובלת קשות בזמן החדירה.אני חוששת שסובלת אני מ-תופעת הוגיניסמוס.
שאלותיי הן כיצד אוכל לדעת וודאות? ושנית היכן אוכל לטפל בכך..בדיסקרטיות המרובה?.
נושא זה מאד מפריע לי בקשריי אם המין השני..והייתי רוצה לטפל בכך בהקדם..
תודה מראש..הסובלת..
שאלה:האם יש סיכוי למין סביר במערכת זוגית שיש בה משקעים של חוסר כבוד והבנה?
שאלה:אני גומר מהר, מה אפשר לעשות בנדון ?

לפעמים, בזמן יציאת הזרע, אני מרגיש ששורף לי. אפשר לקבל הרחבה וטיפולים ?

שאלה:אני שוכב עם אישתי ולאחר כמה חדירות אני מייד גומר ולא עומד לי אחרי זה
מה עושים?
שאלה:אני בת 24 נשואה כבר שנה וחצי והבעיה שלי היא שאני לא מצליחה לקיים יחסי מין מליאים עם בעלי. ז"א חדירה. אני חושבת שזה נובע מפחד וכאב . הלכתי לבדיקת גניקולוגית והיא אמרה לי שהכל תקין וזאת בעיה פסיכולוגית אבל אני עדיין לא מצליחה לפתור את הבעיה. המליצה שאתחיל לנסות טמפונים, אבל גם לא הצלחתי להכניס עד הסוף. אני הגעתי למצב ייאוש כמעט, כי אני גם רוצה ילד . בעלי מאוד אוהב אותי וסבלני כלפי . אני גם מחפשת על עצות בלי ללכת לקלניקה בגלל בעיות כסף. מה לעשות????
שאלה:לאחרונה התעוררה אצלי בעיה, בעת משגל אני מגיע לשפיכה מהר ביו דקה לשלוש.
עקב מצב זה אני חושש מקשרי זוגיות.
יש לציין כי בעבר בעיה זו לא הייתה קיימת מבחינתי.
לתשובתך אודה
שאלה:האם הפעם הראשונה אצל האשה בהכרח כואבת?
שאלה:איך ניתן לטפל פיסית(אם אפשר בחומרים טבעיים)ביובש נרתיקי?
שאלה:איך ניתן לטפל פיסית(אם אפשר בחומרים טבעיים)ביובש נרתיקי?
שאלה:איך ניתן לטפל פיסית(אם אפשר בחומרים טבעיים)ביובש נרתיקי?
שאלה:איך ניתן לטפל פיסית(אם אפשר בחומרים טבעיים)ביובש נרתיקי?
שאלה:איך ניתן לטפל פיסית(אם אפשר בחומרים טבעיים)ביובש נרתיקי?
שאלה:איך ניתן לטפל פיסית(אם אפשר בחומרים טבעיים)ביובש נרתיקי?
שאלה:איך ניתן לטפל פיסית(אם אפשר בחומרים טבעיים)ביובש נרתיקי?
שאלה:איך ניתן לטפל פיסית(אם אפשר בחומרים טבעיים)ביובש נרתיקי?
שאלה:אני בת 16, חבר שלי ואני שוכבים כבר מלפני חודש. בפעם האחרונה ששכבנו חבר שלי כנראה החדיר את איבר מינו יותר מידי וירד לי דם אבל לא בכמויות. מאז הנרתיק שלי יבש מה זה אומר ?
שאי אפשר לשכב יותר ?
שאלה:אני בת 17 עד עכשו קיימתי יחסי מין עים 2 אנשים שהיו חברים שלי,השאלה שלי היא למה אני לא גומרת?אני לא גומרת משום דבר לא ממין אוראלי לא ממין רגיל לא מאוננות לא משום דבר,וחוץ מיכול זה אני גם לא נהנת מיזה כול כך,אני גם לא מבינה למה בזתן החדירה אני מרגישה את איבר מינו של בן זוגי בי ואחרי דקות ספורות כבר לא וככה עד שהוא גומר…בבקשה תסבירי לי למה…
שאלה:שלום אני בת 12 ויש לי בעיה.
יש לי ריח לא נעים מאיבר המין כבר כמה שנים
האם זה אומר שיש לי שם חידקים?
אני לא מתרחצת הרבה בערך כל 3 ימים
האם הריח נגרם הגלל שאני לא מתרחצת הרבה?
אם אני יתחיל להתרחץ כל יום זה יעבור לי?
בבקשה עזרי לי אני לא יכולה יותר
שאלה:לאחרונה, בשעת קיום יחסי המין, אני לא מרגישה את החדירה מספיק, כאילו שהנרתיק התרחב או "נרטב" יותר מידי. לפיכך אני לא מצליחה להנות מספיק מיחסי המין, וכך גם בעלי. (אין בכלל את הרגשת החיכוך). מה הסיבה, ומה עושים?
שאלה:שלום. אני בן 23, נראה טוב ומחוזר, אבל יש לי בעיה ביחסי מין. אני סובל מפליטה מהירה, מה שמונע ממני להגיע למצבים אינטימיים עם בנות, מחשש למבוכה. בעבר היה לי קשר עם בחורה שנמשך כשנה ובהם לא הצלחנו להגיע לחדירה, בדיעבד מבעיית וגינאלית אצל חברתי.
מאז רוב קשרי עם בנות הם תכופים ולא ממושכים.
רציתי לשמוע לדעתך.
תודה
שאלה:אם אושים סקס ואמא או אבא רואים מה לאשות
שאלה:היי,
אני חי עם חברתי כשנתיים ביחד.
בשנה האחרונה ירד לי החשק לקיים איתה יחסי מין
בצורה דרסטית וזאת למרות שאני אוהב אותה.
מה עושים ?
שאלה:שלום. אני בן 18 ובמסגרת נסיעתי במשלחת נוער לחו"ל קיימתי יחסי מין עם נערה בגילי שהיכרתי רק כמה ימים.
מאז אני חי בתחושה מבזה, כאילו עשיתי משהו שאסור היה לי לעשות מבחינה מוסרית, אני יודע שאין במעשה שום דבר רע אך בכל זאת אני מרגיש כאילו היצרים שלי התגברו על המוסר העצמי שלי ואני מרגיש כאילו זנחתי את הערכים האישיים שלי לטובת הנאה רגעית. העניין ממשיך להפריע לי, מה אפשר לעשות בעניין?
שאלה:שלום רב ,

אני בן 28 בעל נסיון מיני רב וחשק אף יותר גדול מהנסיון הרב שיש לי .
בשנים האחרונות העברתי את מערכות הכיבוש הרבות שהיו לי מכיבוש של אחד על אחת/ד
לאחד על כמה ..זתומרת זוגות ואף יותר .
אני לא נרתע ממגע חד מיני למרות שמעדיף אישה לידי כשזה קורה ,הלגיטימציה ..
עושה רושם ואני נמנע מלהגדיר את העניין כבעיה , אבל עושה רושם שקשה לי להפטר
מהרגלים שכאלה .
הענינים יכולים להסתבך כשאני נכנס למערכות יחסים ..הרצון להשאר מונוגמי רב ביותר ואף חזק,

אבל מה שקורה בתוך הראש שלי מעיק עלי מאד .

התמכרות ?

גמילה ?

מה עושים ?

תודה .

שאלה:ידידי בן 28, נראה לא רע ועוסק בספורט. עד לפני כשנה היינו בקשר חביב כולל סקס (לא משהו, אבל נחמד), וידוע לי שהיה עם נשים נוספות. על הילד עובר משהו בשנה האחרונה, אני לא מצליחה להבין מה, הוא לא מספר, אבל אומר שכבר חצי שנה לא עשה סקס, ואני מאמינה לו. לדבריו סדר העדיפויות שלו כיום הוא: עבודה, ספורט, ואח"כ כל השאר, ולא חסר לו מגע כלשהו. הערכתי שהוא מגלה את עצמו ועובר לגברים, אבל הוא רומז שזה לא העניין. כנראה שיש לו גם בעיות בזיקפה. למיטב הבנתי הסימפטומים לא מתאימים לילד בגילו. האם יש לך רעיון – מה זה?
בתודה
שאלה:האם מבנה גוף מלא של הגבר מהווה עכבה בכל הקשור למין ולהמשכות הנשים אליו?
שאלה:שאלתי היא כזאת: אני נערה בת 25 ולאחר יחסי מין עם החבר אני כל הזמן מדממת, הייתי אצל כמה רופאים והחלפתי אפילו את הרופאה שלי לרופא אחר והייתי אצל רופא מומחה ולא מצאו כלום אמרו לי שזה אולי בגלל הגלולות (הייתי משתמשת בהתחלה בלוגינון ואח"כ עברתי להרמונט) ולכן חזרתי ללוגינון, וזה לא עוזר האם יש משהו שיכול לעזור לי להפסיק את הדימומים, ולקיים יחסים באופן רגיל לחלוטין?? וממה זה נובע??.
שאלה:היי
אני מאוד אוהבת לקיים יחסים עם בן זוגי אבל אני לא מגיעה לאורגזמה, לעומת זאת
באוננות כן מגיעה, למה ומה הסיבות לכך והאם יש פתרון לבעיה הזו?
קראתי את תגובתך על שאלות דומות באתר, ז"א לנסות תנוחות אחרות, אבל גם זה לא עוזר
אני מרגישה לחץ לפעמים באמצע האקט כתוצאה מזה שאני רוצה להגיע, וזה שולל ממני את ההנאה לפעמים.

תודה

שאלה:שמי יפית ,
יש לי בעייה
לאחרונה גילו אצלי אשך פנימי.
רציתי לדעת , מה לעשות? האם עליי להתחיל לגדל זיפים , לגרבץ ולשרוק לבחורות ברחוב???
אני אובדת עיצות , כיון שזהותי המינית מתבלבלת בגילי המופלג , 19.
כמו כן אני מוטרדת מהשאלה – האם האשך יתפתח לכדי איבר מין זכרי שלם???
תודה מראש
יפית המבולבלת.
שאלה:נאם האישה נהנית כאשר במקביל לליקוק האיזור האינטימי שלה , נוגעים.. מלטפים או מחדירים בעדינות ורגש אצבע לפי הטבעת שלה???
שאלה:ישנה שיטה לעצירת פליטת זרע בעת אורגזמה על ידי הפעלת לחץ לע צינור השופכה-
אשמח אם תוכלו לספק לי עוד פרטים על כךת ןבכלל האם שיטה זו מסוכנת?
שאלה:ריקי שלום.
אני בת 18 וקיימתי עם חברי (כעת לשעבר) במשך 7 חודשים בערך. הרגשתי כי עם הזמן, האורגזמות התמעטו (אולי כי ההתרגשות מהבלתי מוכר פחתה?), ולפי "ספירותיי", היה בערך יחס של 1:3. כלומר, הרגשתי שפעם ב-3 פעמים ששכבנו, אני גמרתי.
זה תיסכל וגרם לי לפעמים להרגיש עצבנית והוצאתי את הכעס עליו, הרגשתי שהוא לא מספק אותי. ניסינו תנוחה שאני למעלה, וזה עבד בהתחלה ואחר-כך, כמה פעמים זה כבר לא עבד.
אני רוצה להנות ביחסי המין הבאים שלי, כי אני חושבת שזה אכן משפיע על הקשרים ולא הייתי רוצה שהקשרים שלי ייפגעו מזה בעתיד. אנא עזרי לי.
שאלה:האם שלסביות מקימות יחסי מין קרום הבתןלין נקרע?
שאלה:איך יוצא שפיך
שאלה:אני בת 23 ולעולם לא גמרתי עם בחור, באוננות אני מצליחה תמיד לגמור, מה עושים?
שאלה:אני בן 23 וחברתי בת 24. אנחנו שוכבים אבל יש בעיה. חברתי כמעט ולא יוזמת ומשאירה לי את כל העבודה(לא שאני סובל ממש כי אני אוהב לפנק) בנוסף חברתי מגולם לא הגיעה לאורגזמה. היא לא אוננה אף פעם ולא מוכנה לנסות. ניסיתי לאונן לה ולעזור לה בחדירה אבל כלום. היא טוענת שזה לא מפריע לה אבל אני רואה שהיא לא ממש נהנית למרות הפינוק שלי.
מה אני עוד יכול עשות?
שאלה:אני בת 23,כשנה ללא חבר ומאוננת דרך קבע ולפי הצורך.יחד עם זאת,זמן קצר לפני המחזור,במהלך הווסת וקצת אחריה,אני מאוד מגורה ומרוגשת מינית.אני חייבת להתפרק על ידי אוננות כמה פעמים ביום,ואפילו קורה באוניברסיטה שעלי לרוץ לשרותים ולאונן.
האם זה נורמאלי ?
שאלה:אני בת 15 וכשהייתי עם מישהו באמצע המזמוזים, הוא אמר "איזה שדיים" ויש לציין שיש לי חזה גדול.. מאוד.. מה שאני שונאת מאוד. האם הוא התכוון למחמאה או העלבה?
כי מחמאה אין לי מושג… אני אישית חושבת שהחזה שלי מאוד מכוער..
שאלה:בת 17 יש לי בעיה היא לא כל כך גדולה אבל אני וחבר שלי עושים את זה רק עם בגדים ללא חדירה והוא ואני די מפחדים שזה פוגע בי כי ךפעמים זה די כואב ומבחינה פיזית באיזושהי צורה האם זה יכול לפגוע בי ולעשות נזקים בעתיד?
שאלה:האם זה מזיק לאונן בעזרת זרם מים חזק המכוון אל הדגדגן?
האם אוננות בכלל (בעזרת ויברטורים, למשל) עשויה לפגום בהנאה מקיום יחסי-מין "ממש"?
שאלה:אני אישה נשואה בת 26. אני יודעת לגמור בערך מאז שאני זוכרת את עצמי. הבעיה היא שאני
גומרת רק בצורה מאוד מיוחדת. אני צריכה שרגליי יהיו מתוחות ושלובות בזמן המשגל, כלומר התנוחות בהן אני גומרת הן כשאני שוכבת על הגב על בעלי או שאני שוכבת על הבטן והוא עליי. כלומר רק לאפשר שרגליי יהיו מתוחות ושלובות. ניסיתי לגמור בדרך אחרת ואינני מצליחה. אני מכירה איפה בדיוק נמצאת נק' ג'י שלי אך זה לא עוזר (אלא בתנוחות מסויימות שציינתי). האם יש דרך ללמוד לגמור בצורות אחרות (רגילות)? האם יש ספרות מומלצת המלמדת על כך?
שאלה:אהלן ריקי,
אני בת 30 ומעולם לא היה לי כל קשר אינטימי עם גבר. לא נשיקה "אמיתית", לא חבר ובטח שלא יחסי מין. מי יכול לעזור לי לשבור את המחסומים, להבין מה אני משדרת ולמצוא בן זוג?
תודה- ליאת
שאלה:הייי אני לירן אני בן 18 ….והפיטמות שלי גדולות מהרגיל…הבנתי שזה משהו שקשור בהורמונים.
השאלה שלי איך אני יכול לגרום לפיטמות שלי לחזור למצבם הרגיל…
בתודה מראש לירן!!!!
שאלה:הייי אני לירן אני בן 18 ….והפיטמות שלי גדולות מהרגיל…הבנתי שזה משהו שקשור בהורמונים.
השאלה שלי איך אני יכול לגרום לפיטמות שלי לחזור למצבם הרגיל…
בתודה מראש לירן!!!!
שאלה:גב' ריקי רוזמן, שלום.

בעלי ואני בשנות העשרים המאוחרות, מכירים כשנתיים וחצי ונשואים כארבעה חודשים.
אנחנו אוהבים מדי פעם לצפות בסרטים כחולים ביחד ואני נותנת לו תחושת ביטחון בנושא.
בשנה האחרונה שמתי לב לתופעה מוזרה (לדעתי): בכל הזדמנות שאני לא בבית, הוא צופה בסרטים כחולים לבדו ומסתיר ממני את העובדה שהוא נוהג לצפות לבד. בנוסף הוא גולש באתרי סקס (ביחוד בגלריות), ומוריד תמונות לתוך תיקייה במחשב שגם אותה הוא מסתיר ממני. יש לו כ-500 תמונות עד היום.
אני לא מגלה לו שאני יודעת מכל העניין, כדי לא להביך אותו.
אני רוצה לציין, שמדובר בתדירות יחסית גבוהה (כמעט כל יום) ובכל הזדמנות שהוא לבד בבית.

השאלה שלי: האם מדובר בתופעה נורמלית, או שיש בעיה כלשהי שצריכה להטריד אותי?
בברכה, דנה

שאלה:היי לך , ריקי !!!
אני בן 24 , דו מיני , אבל מעדיף נשים ובעיקר סקסיות ובלונדיניות , ולא חשוב בנות כמה הן !!!
לפני זמן מה , התחלתי לפנטז על קטינות בלונדיניות בנות 14-16 , האם זו נקראת פידופיליה ?
והאם יש קטינות שאוהבות גם מבוגרים ? וכיצד זה משפיע למין טוב ?

באהבה
דני

שאלה:האם שלסביות מקימות יחסי מין קרום הבתולים נקרע
שאלה:האם אפשר להכנס להריון בלי שקרום הבתולים נקרע
שאלה:1. האם שלסביות מקימות יחסי מין קרום הבתולין נקרע
2. האם אפשר להכנס להריון בלי שנקרע קרום הבתולין
שאלה: בעלי פגה בי ואכשיו אני רוצה מין יותר מתמיד
שאלה:איך מזהים שבחורה רוצה במין
שאלה:החבר שלי מענג אותי בכל צורה אפשרית, אבל מכיוון שהתרגלתי לספק את עצמי רק ע"י חיכוך ושכיבה על הצד אני לא מצליחה לגמור משום דרך אחרת! לא ממין אוראלי ולא מחדירה, אני מאוד מתוסכלת כי אני מתארת לעצמי מה אני מפסידה..כמה שאני מנסה אני לא מצליחה לשנות את הרגלי הגמירה שלי..אנא תייעצי לי מה אני יכולה לעשות!
שאלה:אנחנו כבר 5 חודשים ביחד, ואני מאושרת מאוד מחיי המין שלנו.
אך לאחרונה אנחנו מתווכחות מאוד על נושא ספציפי, מין אורלי.
אני נהנת מאוד להעניק לה מין אורלי, והיא לי, אך אינני מוכנה שתענג אותי…
אני מרגישה שאינני ראויה ולא יכולה לראות אותה בין רגליי…
אני מרגישה שליטה וזה גורם לי לאי נוחות, אז אני אומרת לה להפסיק והיא מתעצבנת עד מאוד.
מה לעשות?
שאלה:יש לי חברה אבל אני רוצה לישכב איתה אבל בדרכים דימיוניות כמו לשיב אותו בתחת או ליגמור לה בפה וכל פעם שאני מעלה את הנושא הזה אז היא אוברת לנושה אחר
שאלה:אני בחור בן 22, נראה טוב מאד. הבעיה שלי היא שאני לא מסוגל לגשת להתחיל עם בחורות. אף פעם לא הייתה לי חברה רצינית ואני ממש ממש רוצה אחת. מה לעשות?
שאלה:היי אני עם חברה שלי זמן רב ואנחנו עומדים לקיים יחסי מין אך יש בעיה היא בתולה וזו הפעם הראשונה שאני שוכב עם בתולה ואני מפחד לעשות לה נזק אני אוהב אותה מאד ולא הייתי רוצה לגרום לה כאב מיותר האם יש דרך לעשות זאת בצורה עדינה יותר?
שאלה:gbg
שאלה:אני בת 17 ולא שוכבת עם חבר שלי אך הוא כבר לא בתול ושכב רבה עם חברתו הקודמת וביגלל זה הוא טוען שהוא לא יכול לגמור מבלי החדירה עצמה למרות שאנו עושי הכול כולל מי אורלי מדוע?
שאלה:מה הן הנקודות הרגישות אצל הגבר? חוץ מנקודת G.
שאלה:יש לי בעיה אני בן 17 ולפני שבוע שכבתי עם חברה שלי אבל אני לא מספק אותה מה לעשות???
היא נהנת בהתחלה אבל היא לא מסתפקת היא תמיד גומרת אחרי
שאלה:אני גבר בן 20 רק בשנה האחרונה התחלתי לקיים יחסים עם חברתי לחיים אבל אני לא מצליח להנות ממין מכיוון שאני גומר מהר בהתחלה חשבתי שזה בגלל שזה חדש לי ועם הזמן גליתי שזה לא בגלל זה מה אני יכול לעשות כדי להשהות את האורגזמה כמה שאפשר?
(אני גומר בערך תוך 1.00 עד 1.5)
שאלה:אני בת 14
שאני מקיימת יחסי מין עם חברי למיטה אני לא נהנת, לעומת זאת הוא נראה ב"שמיים"
לפעמים הוא אומר לי כמה אני שמנה ושיש לי תחת ענק ובעיתי ושאני תופסת יותר מידי
מקום במיטה ושבכלל החזה שלי יותר מידי גדול וחסר כל צורה
החבר השני שלי למיטה דווקא נהנה ואני נהנהת איתו
עכשיו מה שאני מנסה לשאול זה למה התחת של גדל והחזה גם?
זה כזה אסון(:?
שאלה:אני בן 17 והשאלה שלי זה האם גודל איבר המין שלי שהוא בזיקפה מלאה היא 16 ס"מ היא גודל נורמלי לגיל שלי
שאלה:יש לי בתחילת הפין נקודות לבנות והייתי רוצה לדעת מה הן (לא כמו חצקונים)
שאלה:שלום אני בן 16, ואכן יש לי בעייה שאני מניח שאותה יש להרבה גברים
ואני אנסח אותה בצורה חדה וחלקה, יש לי איבר מין קטן.
אורכו 14 (כשהוא עומד) סנטימטר ולא רחב במיוחד.
אני יודע שזה לא כל כך חשוב לנשים איתן אני נמצא, אבל
זה חשוב לי עצמי (מתוך אגו) יש לי חברה והדבר היחיד שגורם
לי למנוע יחסי מין זה גודלו של איבר המין. דיברנו על זה הרבה היא
אמרה שזה לא משנה לה, אבל זה כן משנה לי. בהתחשב בגודלו
של החבר שלה לשעבר, שלי מאוד קטן, ואני גם מפחד שאני לא אצליח
לספק אותה כמו החבר הקודם שלה, שאליו הייתה רגילה.
רק רציתי לשאול איך ניתן להגדיל (בהרבה) את רוחבו ואורכו של איבר מיני
ללא ניתוח, בדרכים טבעיות בלבד ושיהיה הוצאה לא יקרה (כי אין לי כסף)
תודה, אני כבר מיואש.
שאלה:בת כמה אט
שאלה:אניבת 19 וחבר שלי בן23 הוא הפעם הראשונה שלי ואנחנו בקשר רציני כבר שנה וחצי בתקופה האחרונה אני מרגישה איזשהו שימום מחיי המין שלנו!
אני מאוד רוצה לדעת יותר ולפתוח את הדימיון לו יש ניסיון מיני מהעבר ולי אין אני משתדלת ורוצה אני צריכה עצה
שאלה:יש לי פטיש לבלוניםת נשים עם בלונים ואביזרים מתנפחים אחרים עושות לי את זה בגדול.
האם זה נורמלי?
האם ידוע על עוד מקרים כאלה ?
שאלה:אני בן 23 רווק. יש לי חברה שנתיים. אנו מקיימים יחסים אך החברה שלי לא מצליחה להנות ולגמור היא תמיד מתלוננת שהיא לא מרגישה כלום והיא לא נהנית מכלום וכאשר היא מרגישה משהו . זה לחץ כמו שתן . בעבר היו לי חברות שהיו גומרות.
בנוסף לכך חברה שלי טוענת כל הזמן שלא בא לה לקיים יחסים עוד לפני שאנחנו מתחילים?
שאלה:למה האשכים של הגברים כואבים אם הם הגיעו לגירוי מיני אך לא "גמרו"?
שאלה:אני בן 18 והייתי רוצה לדעת איך לענג את עצי מידי פעם בדרכים שונות???
שאלה:לא הבנתי בדיוק את ההבדל בין אורגזמה נרתיקית לאורגזמה דגדגנית. האם שתיהן נוצרות למעשה מחיכוך עם הדגדגן (בצורה זו או אחרת)?
שאלה:האם יכול להיות שבחורה שפעם הייתה מגיעה לאורגזמות, לא תגיע לאורגזמה בגלל שהאיבר הזכרי קטן מדי?
שאלה:שלום
אנו בני 34 (היא) ו-32 (אני). נשואים קרוב ל-7 שנים, ביחד כמעט 10. יש לנו שני ילדים (בינתיים)
היא הראשונה והיחידה שלי, לה היו כמה וכמה חברים לפני. אפשר לציין גם ש(כמו כמעט כל הגברים) אני "חרמן לא קטן".
היא מעולם לא הגיעה לאורגזמה בזמן הסקס. וזה – פשוט – מאוד מתסכל אותי. לדעתי זה נובע מאיזו עכבה, וגורם לה – לדעתי – להינות פחות, ולרצות פחות.
היא "גומרת" באוננות, וטוענת שזה לא נובע ממגע/גירוי פיזי, אלא מהראש.
כשהיא מאוננת, היא שוכבת על הבטן, ועושה "תנועות", בד"כ לא ממש נוגעת שם.
בזמן הזה היא נמצאת בעולם משלה, שאין לי שום גישה אליו, אפילו לא "להפריע" – ממש לא מזיז לה אם אשכב לצידה, אתבונן, אאונן בעצמי ואפילו אגע בה – הסיטואציה הזו רק מתסכלת אותי יותר, והחלטתי לוותר עליה.
אני מוכן להקשיב, ללמוד, לנסות הכל, אבל כלום לא עוזר. היא "מרשה" לי לרדת לה, ועושה רושם שאני נהנה מזה (אכן אני נהנה מזה) יותר ממנה.
בד"כ אני גומר די מהר. ע"פ הרגשתי, התדירות נמוכה מדי, ולכן בכל פעם אני מגורה מדי, אבל היא טוענת שהיא אוהבת "קצר ולעניין", וכמעט תמיד לא מוכנה ל-"סיבוב נוסף", שבו אהיה "פחות לחוץ", מה שגם יידרוש ממנה יותר מאמץ (להביא אותי שוב למצב של גירוי) דבר שכשלעצמו גם חסר לי….
כמובן שעכשיו עם שני ילדים הכל קשה יותר, עייפים, מתוחים, המיטה לא כ"כ פרטית (גם אני פחות רוצה)…. אין לי בעיה להתפשר על כמות, אבל אז לפחות שה-פעם/פעמיים בשבוע, יהיו… "פיצוץ".
ובכלל המצב הזה היה ככה גם לפני שהאפרוחים נולדו.
מיותר (או לא) לציין שאני מאוד מאוד אוהב אותה, מעריך אותה כבן-אדם, שותפה לחיים, כאמא. וגם מאוד אוהב את הגוף שלה, ונמשך אליה מינית, גופנית.
היא לא מוכנה בשום אופן לשמוע על ייעוץ מקצועי, מיני או זוגי. (העלתי את האפשרות הזו).
ומתייחסת אל מה שתארתי כבעיה שלי.
אז … ?
שאלה:אני כבר כמעט בת 16 ויש לי חזה ממוצע. הבעיה היחידה היא שהפטמות שלי כמעט חלקות
ורציתי לדעת האם זה נורמלי או לא.
שאלה:זוהי שאלה מאוד חשובה ואני קצת בלחץ
אני בן 18 וחברה שלי בת 17, המחזור שלה מאחר והיא טוענת שיש לה בחילות.
האם יכול להווצר מצב שהיא בהריון רק מאוננות?
(היא אוננה לי, אני לה ומין אוראלי בלבד)
שאלה:מתי מתחילים גברים לסבול מאימפוטנציה?או מאובדן חשק מיני (באיזה גיל?)

אני גבר בן 40 נשוי מקיים יחסי מין בכל יום לפחות פעמיים והסקס שלי ושל אשתי נהדר
אני גומר לפחות פעמיים ואשתי לפחות פעם אחת.

החשש של י הוא …מתי זה עלול להיפסק?והאם זה קורה פיתאומית?

שאלה:בת 18
יש לי בעייה רצינית לקשור קשר עם בני המין השני, אני אוהבת גברים
ויצאתי כמה פעמים עם בנים
אבל הרגשתי שזה לא היה זה
אני מחכה לאביר על הסוס הלבן אבל פוחדת להתאכזב
כל חברי אומרים לי שאני מחמיצה את התקופה הכי כיפית בחיים, מאחר והדבר ה"מיני" היחידי שעשיתי עד כה היה להתנשק עם שני בנים
מצד אחד, זה לא מפריע לי, אבל אני כן מרגישה שאני מחמיצה משהו
אני שונאת להתפשר, ולא רוצה לעשות משהו שאני אצטער עליו אחר כך
מה את מציעה לי לעשות? האם את חושבת שזה מוגזם? רוב הבנות בנות גילי כבר "עשו" יותר ממה שאני עשיתי. האם זה נורמאלי?
שאלה:אני ובן זוגי יחד כבר שנה, הוא מאד משתדל אבל מה שהוא לא עושה- אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה, וגם ברור לי שאני אפילו לא מתקרבת לזה איתו למרות שאני מאד אוהבת ונמשכת אליו, והוא מאד מפנק. לבדי אני מצליחה לעשות זאת דרך אגב, לא כשהוא ליידי. מה לעשות?
שאלה:שאלה 1)יש לי בעיה, אני גומר מהר מדי ולהחברה שלי תמיד יש טענות על כך..!
דבר זה מרגיז ומרתיע אותי..!
ממה דבר זה נובע..? מחוסר ריכוז או מאי קביעות בתדירות יחסי המין..!
שאלה:1. יש לי בעיה שאני גומר מהר מדי..!!
לחברה שלי יש טענות נוקבות כך שדבר זה מרגיז ומרתיע אותי..!!
האם יש סיבה לכך..? האם היא חוסר ריכוז או אי-קביעות בתדירות יחסי המין.

2. לחברה שלי יש ריח לא נעים באיזור הוגינה, וזה מונע ממני לספק אותה במין אוראלי..?
האם הריח הזה מהשערות או מהוגינה

תודה רבה,
תום

שאלה:אני בת 22 ויש לי חברה שאני אוהבת מאוד כבר יותר משנה, אבל בזמן האחרון לפעמים אני צריכה לפנטז על גברים (בעיקר פנטזיות כוחניות) כדי לגמור. אני ממש לא אוהבת את זה, מה גם שאני כן אוהבת את החברה שלי ונמשכת אליה ולא רוצה לחיות עם גבר. היה לי נסיון עם גברים והוא היה מאכזב מאוד. איך אני יכולה להפסיק את הצורך הזה בפנטזיות???
שאלה:מעולם הסקס לא היה טוב יותר.
גם אני וגם חברתי מצאנו ומוצאים את הדרכים לענג זו את זה וזה את זו יותר ויותר מפעם לפעם

שנינו מגיעים לאורגזמה (לרוב יותר מאחת בלילה)

אז אם הכל בסדר
למה אני ממשיך להמשך לבנות אחרות ולפנטז עליהן?

שאלה:אני בן 18, ותהיתי מהו מספר הפעמים המומלץ לאוננות ביום. אני לעיתיםפ מוצע את עצמי מאונן 7 ולעיתים אף יותר פעמים ביום. המינימום היותו 3.
מהו הגבול ומהו הדבר הבריא? האם עלי להתאפק?
שאלה:התחלתי להעריך את הפין שלי לפני 3.5 חודשים בעזרת מכשיר אקסטנדר שקניתי אחרי המלצת אורולוג. עד עכשיו התארך לי בזקפה 2.4 ס"מ. בת זוגתי ואני בשמים מאושר. האם כדי להמשיך להאריך ועד כמה מותר?
שאלה:ghdghd
שאלה:אני בת 19 וחברי בן 22. לאחרונה החלנו לקיים יחסים והוא גומר בגירוי קל מאד תוך זמן קצר מאד. הוא אומר שהדבר לא מאפין את הדפוסים המיניים שלו בעבר וזה מתסכל אותו וגורם לו לריגשות נחיתות. האם יש פתרון לבעיה, ואם כן- האם הוא פסיכולוגי או קליני?
שאלה:אני בת 23 ופנויה יצאתי עם הרבה גברים אבל לא שכבתי עם אף אחד כי פשוט לא הרגשתי מספיק בטוחה עם הגבר למרות שהיו לי מערכות יחסים רציניות. כשאני נמצאת עם גבר שאני אוהבת אני מרגישה את הגירוי ורוצה אבל פשוט אני לא מרשה לעצמי להתמסר . מה את מציעה לי לעשות? והאם זה דבר נורמלי?
שאלה:האם יש מטפל שנקרא סקסולוג רפואי? שמעתי על פסיכוסקסולוג אבל לא על השם האחר.
אם אני סובלת מבעיה באינטימיות – קשה לי להתפשט ליד בן זוגי, מרגישה מובכת, קפואה לפני המגע – למי עליי לפנות כדי להתבגר ולהתגבר למטפל הראשון או השני?
שאלה:שלום

אבקש את ייעוצך ו/או הפנייתך לגורם מתאים.

תחילה מספר פרטים: גיל 26, רווק, עורך דין במקצועי, בעל חיי חברה תקינים (למעט אי קיום יחסי זוגיות, ללא קיום יחסי מין מעולם).

הבנתי שפדופילים נמשכים לילדים מתחת לגיל 13, ו/או במקרה של נוער בהפרש של 5 שנים.

משיכתי אינה לילדים קטנים, אלא דווקא לנוער שהחל את התבגרותו המינית, או נמצא בעיצומה. למרות שכמעט ומעולם לא בוצע מגע בכח או שלא

בכח, המשיכה באה לידי ביטוי באוננות בלבד, ללא נסיונות מגע או יחסי מין עם הנערים. המשיכה הנה בעיקר תחת קונטקסטים אלימים (המדובר בפנטזיות)

כשנשואי ההתגרות הנם נערים (בנים בלבד) החורגים במעט מהממוצע מבחינת מימדי גוף (לא מבחינת משקל אלא מבחינת מראה שרירים). הקונטקסט האלים כולל לעתים רחוקות גם פנטזיות על קיום יחסי מין אוראליים בכפיה (כשאני נשוא ההתעללות).

מנגד, בחיי היום יום אני מתנדב המון עם בני נוער, כמו גם עם ילדים קטנים, בהצלחה רבה, ואני משמש באוזן קשבת וכמקור להתייעצות. כמעט לעולם לא קרה מצב בו ניסיתי לתרגם את יחסי המרות והעזרה לתוך קונטקסים מיניים, ומתבצעת הפרדה כמעט מושלמת מדחינתי בנושא.

מיותר לציין כי כל עולמי המיני סובב סביב אוננות, ללא נסיון מיני עם גברים או נשים, אפילו לא ברמה התחלתית של מגע מיני.

סביר להניח כי המדובר בפדופיליה מסוג כלשהוא. השאלה היא מהו הטיפול הרצוי. מכיוון שאיני מהווה סכנה לסביבתי, לא לבגירים ולא לקטינים. הייתי בטיפול פסיכולוגי נסיוני במסגרת לימודי באוניברסיטה, מלבד זאת לא הייתי בטיפול מעולם. מלבד בעיה זו אני מנהל חיים מלאים עשירים ומעניינים.

לטעמי סוג הטיפול צריך להיות פסיכולוגי, פרטני (חובה), אל מול דמות מנוסה מאוד (כי אני מאוד ערמומי ויכול להוליך שולל).

מה דעתך בנושא? האם עליי להוסיף מספר פרטים נוספים? מה סוג הטיפול המומלץ לדעתך? מה מבחינת שמירה על סודיות?

מחכה לתשובתך, המון תודה.

יוסי

שאלה:אני בת 20 יש לי חבר מזה שנה,
לצערי אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה מחדירה במהלך קיום יחסי מין
למרות שאני מצליחה בקלות במהלך קיום מין אורלי.
מה עליי לעשות על מנת להגיע לאורגזמה מחדירה במהלך קיום יחסי מין?
האם קיימת אפשרות שאין לי אפשרות להגיע לאורגזמה מחדירה?
שאלה:יש לי בעיה קשה, אני גומר מהר מדי, ושאני אומר מהר אני מתכוון לממש מהר, אני מנסה לעכב את השפיכה על ידי הפסקות כל דקה אבל זה מאד קשה להתאפק, וקשה עוד יותר לבת זוגתי היקרה. האם יש תרופה שיכולה לעזור לי?
שאלה:האם נשים חוות אורגזמה אנאלית ?
שאלה:האם גמירה בעכוז יכולה לגרום להריון?
שאלה:אני בת 18 בתולה. הייתי עם שלושה גברים בשנה האחרונה ולמרות ניסיונותיהם הידניים והאורלים לא גמרתי ואפילו לא התלהבתי. רצוי לציין שכשאני מאוננת אני גומרת וכשאני נוגעת בדגדגן אין לו כל משמעות עבורי והוא אינו מספק אותי.
אני מקווה שאאבד את בתוליי אוכל להינות מאורגזמות יחד עם בן זוגי.
החברות שלי אומרות שאם אינני מתרגשת מסקס אורלי אין סיכוי שאהנה נסקס רגיל.
מה עלי לעשות?
שאלה:שלום ריקי,
אני בן 16 ואני מרבה לאונן- (פעמיים ביום) יש לי זיקפה וגודל איבר מיני הוא ממוצע.
כאשר אני מאונן ואני מגיע לסיפוק (שפיכה) אני מרגיש הקהלה ויוצא מאיבר מיני נוזל צמיגי.
הבעיה היא שהנוזל שיוצא הוא שקוף בעוד שהשפיכה של האחרים היא לבן .
בהתחלה חשבתי שזה הנוזל המקדים שתפקידו לנקות את איבר מיני ליפני השפיכה אבל עכשיו זה קצת מוזר כי זהו הנוזל היחיד שיוצא לי ואני כבר מבוגר ולכן שאלתי היא האם זהו השפיך או שזהו משהו אחר והאם ינו אצלי איזו שהיא בעיה ואם כן איך אטפלה.
שאלה:את הזכרת קודם באחת מין התשובות לשאלה מהו הגודל הממוצע של איבר המין שבה ענית מידות שונותץ
בתשובתך ציינת אורך והקף.
איני מבין את הגדרת המילה היקף . אנא הסבירי עצמך…
שאלה:אני רואה המון מאמרים על כך שרבע אחוז מהגברים אינם שולטים מספיק טוב על יכולת הגמירה שלהם,חלקם מהר מידי וחלקם לאט מידי.התשובות הניתנות תמיד במדורים למיניהם היא לפנות לסקסולוג או גוף מטפל אחר.הבעיה היא שאף לא אחד נותן קצת הסבר איך מתבצע הטיפול מה עושים שם עלויות טיפול ועוד ועוד.מה שאני בעצם מבקש ממך לתת קצת או אולי קצת יותר מכך פרטים שיתנו לנו הגברים את היכולת והרצון ללכת לטפל בנושא כי כיום לא ניתן למצוא תשובות והסברים מספקים שיתנו לנו את הכוח להחליט .אני מודה לך מראש ומקווה מאד למצוא באימל שלי תשובה טובה ואיכותית.
שאלה:שמעתי שאחת הדרכים להידבק מאיידס (מלבד יחסי מין) היא באמצעות רוק.
האם בקיום יחסי מין אוראליים יש חשש לאיידס?
שאלה:אני בקשר עם בחור מדהים שזה גםקשר ראשון אחרי קשר מאד ארוך ומשמעותי שהיה לי.
החבר החדש בהחלט עולה על הקודם מבחינת כבוד והקשבה אלי, אבל אינני יכולה להמנע מלהשוות את אבריהם שכאן הוא נופל מקודמו.
מה אני יכולה לעשות??
אני ממש בבעיה כי זה מפריע לי ואין לי עם מי לדבר על זה.
שאלה:מה זה לעונן
שאלה:שלום אני כמעט בת 15 התחלתי לקיים יחסי מין עם חבר שלי לא מזמן אבל לא הגעתי לאורגזמה (חשוב לציין כי הוא היה הראשון שלי).
האם זה נורמלי?
שאלה:אני בן 35 יש לי עקמת חזקה בפין ושפיכה מוקדמת שניות אחרי החדירה האם יש קשר בין העקמת בפין לשפיכה המוקדמת כמו כן אחרי השפיכה אין זיקפה מיידית אלא אחרי מספר דקות למי עלי לפנות
שאלה:שלום, אני בן 18, ואני תוהה אם יש לי בעיה…
לפעמים כאשר אני מקיים יחסים עם פרטנריות שונות, אני מוצא את עצמי גומר מהר מהרגיל (רגיל אני מגדיר כ-מה שבדרך כלל לוקח לי), בהפרשים גדולים – למשל אם יכול לקחת לי חצי שעה ויותר, אני יכול לגמור גם בחמש שש דקות… לרוב באוננות הזמנים לא מגוונים כל כך ואני גומר כמעט כל פעם בזמן דומה (אלא אם אני מתאמץ שלא – לכאן או לכאן).
תהיתי האם זה קשור באופן ישיר לפעם האחרונה שבה עינגתי את עצמי – "חקרתי", ואני מאמין שלא…
זה יכול להיות מאוד מתסכל לפעמים, מפני שלמרות שאני לרוב מסוגל להתחיל שוב לאחר מספר דקות, לבחורה לעיתים יורד החשק (ובצדק אני מאמין). אני תוהה אם זו בעיה…

בנוסף, אני תוהה איך זה שרבות לאחר שאני גומר עם מישהי, אני נשאר בזקפה, ויכול להמשיך באקט מיני, עד לגמירה נוספת, או אפילו יותר?
תודה מראש.

שאלה:איזה אחוז מהנשים מגלח את איבר מינן?
ואיזה אחוז עושה את זה באוכלוסיה הלסבית?
שאלה:הנני בתול בן 21 ואני מגיע לזיקפה
כאשר אני עם חברתי אני נזקף אך שניה לפני החדירה הזיקפה יורדת ואני לא מבין למה
מדוע?
שאלה:היי אני בקשר כבר חודש עם גבר בן 22 הגענו לסיטואציה אינטימית שבה הוא סיפר לי כי בגיל 4 עבר תאונת דרכים קשה בעלת השפעות רבות אחת מהן היא העובדה כי איבר מינו לא ממש גדל מאז התאונה אורכו בזיקפה הוא 6-7 ס"מ בערך ורוחבו בערך 5-6 ס"מ. לא שכבתי איתו אך הוא יכול לגמור. השאלה שלי היא האם יש אפשרות על ידי הורמונים להגדיל אותו כי כנראה בעקבות התאונה חלה בעייה כלהיא למרות שמבחינה חיצונית הוא כן התפתח גבה ,נהיה שעיר וכו'
אני לא ממש יודעת איך להתמודד עם המצב ואודה לך מאוד אם תוכלי לעזור לי ולייעץ לי מה לעשות והאם להמשיך את הקשר. אני ממש מבקשת לא לפרסם את שאלתי ואם תוכלי בבקשה לענות על שאלתי באי-מייל משום שזוהי שאלה פרטנית ומביכה ואין לי רצון לפגוע בו אם הוא יראה אותה. תודה מראש
שאלה:אני מאד אוהב לעשות סקס עם אשתי, אבל לפחות שנה שלמה שיש לי בעיה, העבר המין לא "עומד" כמו בעבר, זאת אומרת שרק בבוקר הוא מסוגל לעמוד ובמשך היום ישנו קשיים לעמיד אותו גם אם אני מנסה בעצמי לגרות את העבר המין. נכון שאני בן 57, אבל אני חושב שהגיל לא צריך לקבוע. מה עוד, שאני מפנטז שאני הולך לישון על יחסי מין שהיו לי בעבר עם בחורות לפני הנשואים. הייתי מבקש ממך איך או מה ניתן לשפר את חיי המין שלי שאני מאד אוהב לעשות. תודה מראש.
שאלה:לא מזמן אובחנתי כסובלת מווגיניזמוס. שמעתי שזו הפרעה מינית – פסיכולוגית. הייתי רוצה לדעת האם ישנו טיפול כל שהו להפרעה זו חוץ מטיפול פסיכולוגי. ואם כן, מה הוא?
שאלה:ב
שאלה:בן זוגי ואני חיים יחד מיזה 8 חודשים ומקיימים יחסי מין מהנים ומספקים לשני הצדדים בתדירות יומיומית ולעיתים קרובות אף יותר מפעם ביום.
הבעיה היא שלפחות פעם עד פעמיים בשבוע סובל בן זוגי מחוסר יכולת להגיע לזיקפה על אף הגירוי המיני הרב או מצליח להגיע לזיקפה אך אינו מסוגל להגיע לאורגזמה בשום דרך אף לא על ידי מין אוראלי.
האם זוהי בעיה מוכרת או שאנחנו זקוקים לטיפול כל שהוא
שאלה:שלום,
אני ואשתי יחד מזה 10 שנים, אנו בני 26, נשואים מזה שנתיים,
מערכת היחסים שלנו נפלאה עד שזה מגיע למין, בעוד אני יוזם,מתעניין,קורא,מגוון, אשתי לא עושה כל מאמץ בנושא, הדבר מתבטא הלכה למעשה, מעבר ללהיטות המוגברת אצלי בהשוואה לחוסר העניין אצלה בתדירות קיום היחסים, גם כשכבר עושים את זה, אם לא יקרה משהו ביוזמתי תוך כדי, כנראה שזה יגמר לאחר 10 דק' בתנוחה המסיונרית …
דיברנו על הנושא והיא מודעת למצב, עדיין נראה שקשה לה ליזום ולהתעניין,
אני אוהב את אשתי ולא מעוניין "לרעות בשדות זרים" ,
אני מאוד מתוסכל מהמצב, עד כדי אוננות מוגברת וקרי לילה …
לאן אני ממשיך מכאן ?
שאלה:שלום,

אני קצת אובדת עצות. אני מאוננת מאז שאני זוכרת את עצמי על ידי חיכוך אם קצוות של כיסאות וכו' ונהנת מזה אבל לא נראה לי שאי פעם הגעתי לאורגזמה. הבעיה היא שיש לי חבר בשלושת החודשים האחרונים והוא מאוד מתוסכל מכך שהוא מרגיש שאני לא נהנת מספיק. זו תחילתו של קשר שאני עדיין לא בטוחה בו ולכן יכול להיות שיש פה גם מרכיב פסיכולוגי אבל מאוד הייתי רוצה להנות מהמין ואני חושבת שזה גם מהווה מחסום לקשר.גם אני מתוסכלת. נראה לי שאם הייתי יודעת להגיד לו איך לאונן לי ידנית הייתי אולי יכולה להגיע ליותר סיפוק. הבעיה היא שאני לא מצליחה לאונן בעצמי באופן של חיכוך ידני (זה פשוט לא עושה לי כלום ואפילו מרגיש קצת לא נוח) עד כדי כך שחשבתי שאו שמשהו לא בסדר בדגדגן שלי או שהוא פשוט לא נמצא איפה שאני חושבת שהוא נמצא (כשפותחים את השפתיים החיצוניות בראש הפות?). שמתי לב שהאיזור שאני מחככת בעיקר כשאני מאוננת הוא לא שם (אני חושבת שזה יותר קרוב לפתח השופכה) ופתאום חשבתי שאולי פשוט הרגלתי את עצמי "לאוננות לא נכונה" אני יודעת שזה נשמע מגוחך אבל אני באמת לא יודעת כבר מה לחשוב. אנא עזרו לי!

שאלה:אני יש לי חברה כשאני מקיים איתה יחסים הזיין לא עומד לי והיא מעמידה לי אותו עכשיו כשאני חושב עליה אני מאונן הרבה וכשאני מאונן לוקח לי הרבה זמן לגמור. חוץ מזהיש לי אבר מין לאגדול במיוחד ממה זה נובע .יכול להיות בגלל שאני שמנמן קצת מחכה לקבל תשובה בתודה ממני יהודה פלפון058-629102 אמאיל uima@zahav.net.il
שאלה:אני בת 17, וקיימתי יחסים בפעם הראשונה. באותו ערב קיימנו יחסים פעמיים, ולא הרגשתי הנאה בכלל באף אחת מהפעמים. האם זה יכול להיות שהסיבה היא בגלל שזאת הפעם הראשונה? או שפשוט לוקח זמן וצריך למצוא את נקודות ההנאה שלי?
שאלה:ריקי היי,
אני בת 24 ,נישאתי לפני כשנה, שמרתי על הבתולין לפני כן. בעלי הוא הפרטנר היחיד והראשון שלי. בזמן החדירה כואב לי מאוד וגם לאחריה. האם יש תנוחה מומלצת לסובלות מוסטוביליטיס? האם כדאי לפנות ביחד לטיפול זוגי או מיני בנוסף לפיזיותרפיה, זריקות וכו'?, יש לציין שיש בינינו קשר טוב ואינטימיות גבוהה אך הקושי ביחסי המין מעיב על שנינו.
בתודה מראש, לידור.
שאלה:האם יש סכנה במין אוראלי מנערת ליווי ללא קונדום?
שאלה:שלום!
חברי רוצה שאני אבלע לא את הזרע ואני גם רוצה האם זה מותר? האם בליעת זרע יכולה לגרום למחלות?
שאלה:אני בן 15.5 ואני דיי בישן בחברת הבנות אני מת לחברה כרגע…אף פעם לא היתה לי חברה רצינית שאהבתי ..אז שאלתי היא מה הדרך "המושלמת" להתחיל אם בנות?…
שאלה:בן 28 יש לי ביצה יותר גדולה מהשניה וכל פעם שאני מקיים יחסי מין נכנס למבוכה ברגע ששואלות אותי!
האם זה אומר שלא יהיו לי ילדים לעולם?
שאלה:באיזה גיל אפשר לקיים יחסי מין?
שאלה:אני בן 20 ויש לי חברה כבר 7 חודש ויש לה בעיה של חשק הבעיה היא שאין לה כמעט אף פעם ואני זה שכל פעם צריך לשמור את צרכי לעצמי
שאלה:האם הסתובבות מוגזמת בעירום היא מחלה
שאלה:לאחרונה מצאתי בדפי האינטרנט אתרים בהם בן זוגי נוהג לבקר בהם יש לציין כי רוב האתרים הם אתרי סקס וביניהם גם אתרי נערות ליווי וצ'אטים למיניהם יש לציין כי אנו לא נשואים ובזמן שאני לא נמצאת בבית הוא נוהג לגלוש באתרים הלו האם עליי להגיב על כך מכיוון שאנו עומדים להנשא זה מאד מטריד אותי האם יש לי סיבה לחשוש ?או שמא להתעלם מכך
שאלה:מה ההגדרה המדוייקת לנימפומניה
ואיך מזהים אותה?
שאלה:מעוניינת לדעת מהיא ההגדרה המדויקת לנימפומניה
ואיך מזהים אותה…
שאלה:איך מתנשקים צרפתית?
מה עושים עם הלשון? וכו…….
שאלה:אני בן 23 ואני מצליח לגמור מקסיסמו 4 פעמים בלילה האם זה קצת או הרבה ?
שאלה:אני בן 23 נימצא עם בת זוג (19.5) כבר שנה ואנחנו מאוהבים עד הגג לפי דעת שנינו היסתיימו החיפושים, אבל
יש לי בעייה אני כלכך מתרגש ממנה עד כי אני לא מצליח להחזיק מספיק זמן מעמד,היא לא הראשונה שלי אך עם בנות הזוג הקודמות לא היתה לי כל בעייה.
הלכנו ( אני וזוגתי הנוכחית) לטיפול סקסולוגי והיציעו לי כמה פיתרונות, נתנו לי מישחה להרדמת העצבים במקום, והיציעו לי את השיטה של לעצור ליפני, אך זה לא חידש לי כלום.
בת זוגתי נהנת מאוד אך כשאנחנו קצת מגבירים את ההיתרגשות אז גם קונדום ואפילו המישחה המרדימה לא עוזרים, לשם הדיוק אני לא מסוגל להחזיק אפילו דקה, מה עוד ניתן לעשות?
אולי גם חשוב לציין שהיא לא גמרה ממשגל עד היום.
שאלה:שלום ,אני בן 29 בת זוגי 28. אנחנו אין לנו ניסיון לסקס במיוחד אני.
יש לי 2 שאלות
1. אם חיבים לעשות משחק מקדים
2. דבר השני ,למשחק מקדים אנחנו צריכים לחמם את אחד לשני בותו זמן או אם לחמם את בת זוגי למשל בהתחלה ,ואחר כך היא צריכה לעשות לי.
אשמח לשמוע עצתך.
שאלה:התחתנו לפני שנתיים,לבעלי יש 2 ביצים אחת יותר גדולה מהשניה עדיין לא מעונינים בילדים אך האם זה אמור להוות בעיה בעתיד להביא ילדים לעולם?הוא לא מוכן ללכת לבדיקה רפואית מה עושים???
שאלה:אני בן 22,יש לי חברה שלושה חודשים,ואני אוהב אותה מאוד,
איתה קימתי יחסים בפעם הראישונה הבעיה היא שאני גומר עוד ליפני החדירהוזה מתסקל אותי מאוד.
למה זה קורה?
ומה אני צריך לעשות?
שאלה:הי!
הייתי רוצה לדעת כמה זמן לוקח לזרע למות מהשנייה שבה הוא יוצא מאיבר הגבר. תודה מראש!!!
שאלה:שלום רב,
חברי ואני התחלנו לצאת לפני כחצי שנה,
אנו מקיימים יחסי מין והכל נפלא,חוץ מבעיה אחת שמפריעה לי:
חברי רוצה שנקיים מין אנאלי,בטענה שזה אחד הדברים שהוא הכי אוהב במיטה. הדבר נראה לי מזעזע,כואב ומשפיל. אני לא רואה שום הנאה בכך.
ראוי לציין שמעולם לא ניסיתי מין אנאלי,ואני בחורה שמאוד אוהבת לנסות דברים חדשים,ובדר"כ בעלת 'ראש פתוח' בכל הנוגע ליחסי המין,ואני תמיד נהנת ללמוד ולשתף בדברים חדשים.
אולם,סקס אנאלי נראה לי כואב,ומיגע,
האם בכ"ז לבצע את המין האנאלי? האם תוכלי לתת לי פרטים בנוגע לאקט? האם זה כואב בפעם הראשונה?- חברי מאוד אוהב מין אנאלי,האם לעמוד על שלי ולהסתכן ב'ייבוש' חיי המין שלנו ובכך שבן זוגי אולי לא יסופק כרצונו?
אנא עני בהקדם,מלי.
שאלה:מעולם לא הצלחתי להגיע לאורגזמה, לא באוננות ולא בזמן סקס. האם זו בעיה רפואית אויכול להיות יש לי איזה מחסום פסיכולוגי?
שאלה:i cant write in hebrew because my windows XP has some languages problems so anyway my problem is i dont know when im suppose to do it i mean i stay home all day and searching for girls to talk with over the internet and might meet them one day but the real problem is that sometimes when im coming i feel pain in the whole of my pines it hurts and its realy hurting what acn i do
שאלה:אני עדיין בתול , בגיל 20 ומפחד לעשות את זה עם חברה שלי רק ביגלל שהיא בתולה ועדיין לא התנסתה והיא טוענת שאין לה ביטחון במצבים אינטימיים, בקיצור שנינו מפחדים לשכב.
שאלה:שלום לך אני בן 18 ואני סטרייט (אני חושב) יש לי אח הומו ומאז שאני שומע את השיחות שלו עם גברים זה התחיל להכנס לי לראש ואני מתחיל לפנטז עליהם באוננות אבל אני לא יכול לסבול את העובדה הזאת כי מצד שני אני משוגע אחרי בנות ולמשל ביציאות גברים לא בראש שלי בכלל ואני מחפש רק איפה אפשר להתחיל עם בנות מה הבעיה אצלי?
תודה מראש
שאלה:הייתי מעוניינת לדעת מהו משך החיים של הזרעון מהשניה שהוא יוצא מהפין.
שאלה:אני בת 28, עם יחסית די הרבה נסיון מיני.
בהתחלה אני מתלהבת מאוד מבן זוגי, ואחר כך התדירות מתחילה אף לרדת (פעם בשבוע, שבועיים).
תוך כדי יחסי מין אני חושבת על ה"מטרה" להגיע לאורגזמה, ומאבדת "ריכוז" בנושא, והחדירה מלווה בצריבה רבה, ואני מחכה כבר שבן זוגי יגמור. (נ.ב. מעולם לא גמרתי מחדירה).
העניין הוא שלעיתים אני אף מפתחת מן "רתיעה" מאיבר מין גברי, מה שגרם לי לחשוב שאולי אני נמשכת לבנות המין השני (אבל אין סיכוי שבעולם)!
אין לי בעיה לגמור מאוננות, ואף אין לי בעיה ללמד את בן זוגי מה נעים לי, אבל עדיין…
איך פותרים את בעיית החשק והכאב …?
שאלה:אני וחבר שלי התמזמזנו כאשר שנינו בתחתונים. הוא גמר. האם יש סיכוי כלשהו להכנס מזה להריון?
שאלה:אני בת 20. יש לי חבר מזה שנתיים. הוא הראשון שאיתו קיימתי יחסי מין. בחודשים הראשונים כאב לי ושום דבר גיניקולוגי לא עזר. הכאבים הפסיקו עם הזמן, אך איני נהינית. איני מצליחה להגיע לאורגזמה לא ע"י גירוי הדגדגן ולא ע"י חדירה, לעט פעמים ספורות. (6-7 פעמים בקרוב לשנתיים.) החבר שלי מאוד מתחשב ומבין ואכפתי, ומנסה ענג אותי. מדוע איני נהנית?
שאלה:אני בת 17 וארבעה חודשים ויש לי כמה שאלות:
א) לפני שובעיים התחלתי לקחת גלולות "מיליאן" למניעת הריון ורציתי לדעת כמה זמן לוקח להם להפוך ליעילות.
ב) מה אחוז הנשים הנכנסות להריון משימוש בגלולות ובקונדום?
ג) אני וחבר שלי מנסים לשכב ביחד אבל בזמן הנסיון לחדירה מאוד כואב לי ואנחנו חייבים להפסיק, רציתי לדעת מה אפשר לעשות בעניין.
תודה מראש
שאלה:השאלה שלי אולי מוזרה כצת אבל אני אשאל אותה, אני מסתכלת בכל תמונות הפורנו ואני רואה שלכל הבנות האיזור למטה יש לו אותו צבע עור רגיל. אצלי האיזור מאוד כהה. אני מתקלחת כל יום ושומרת על הגיינה, לפעמים הולכת לישון בלי תחתונים אולי זאת הסיבה, מה לעשות? זה לא נראה כל כך טוב
שאלה:אני אשה בוגרת נשואה שנים רבות, לעולם לא הגעתי לאורגזמה עם בעלי, מלבד באמצעות מין אוראלי. היו לי מספר קשרים בשנות נישואיי, גם שם לעולם לא הגעתי לשיא, ותמיד הייתי משתדלת, מנסה, וכלום. היה לי רק קשר אחד, מאד ריגשי, ושם, בלי כל מאמץ, בתנוחה הכי פשוטה, בלי שאחשוב על כך, הגעתי לאורגזמות, בזו אחר זו, כאשר כולי נשפכת ומרטיבה. איך ניתן להסביר זאת? האם בגלל הריגוש הנפשי הרב? האם בגלל המבנה הגופני התואם? האם יש סיכוי שאי פעם זה יקרה לי שוב? כי זה היה נדיר ביותר.
שאלה:אני בת 27. מעולם לא הצלחתי לגמור. לא לבד, ולא עם בן-זוג. קראתי על הנושא (גם את הספר של לוני ברבך), וניסיתי לעבוד על עצמי בכל דרך אפשרית כולל להתעלות על מבוכתי ולקנות ויברטור.
אבל כלום.
אני מגיעה לנקודה של שיא, שחמימות מתפשטת לי בכל הגוף, וכאילו עוד שניה בדיוק אני גומרת, ואז כל הגוף שלי מתכווץ לגמרי, וכמה שאני רוצה להמשיך וכמה שאני מנסה, אני פשוט לא יכולה. זאת מן תחושה כזאת שכדי להמשיך לגרות את עצמי, ולא משנה באיזו דרך: אם זה עם בן זוג, שברגע הכמעט-שיא אני חייבת שיעזוב אותי, אם זה לגעת בעצמי או להמשיך ולהחזיק את הויברטור, שוב – ברגע הכמעט אני חייבת לעזוב. כדי להמשיך אני חייבת ממש כוח פיסי ונפשי עצום, להיאבק נגד הגוף שלי, שמת לזה אבל משום מה מתכווץ ודוחה את זה ,ולא נותן לי לגמור אף פעם.
זאת תחושה שאני פשוט לא יכולה, אין לי מספיק כוח. זה כמו מאבק ביני לבין עצמי בכל פעם מחדש. כמעט… אבל לא! אי אפשר. הכל מתכווץ וננעל. זה ממש סבל.
אני לא יודעת מה לעשות, אין לי כרגע בנזוג קבוע, והדבר כל כך מתסכל אותי שאני לפעמים נמנעת מלהכנס למיטה, כי אני יודעת שזה רק יגרום לי להרגיש יותר גרוע…
בבקשה עצה, ד"ר, אני מיואשת!
שאלה:הי, יש לי בעיה של שפיכה מהירה,מהירה מאוד. אני יודע שזו בעיה של הרבה מאוד גברים אך הרגישות אצלי ,כללית ובפין בפרט לא מאפשרת לי השהייה ארוכה ואני מגיע מהר מאוד לשפיכה.
אני גם צריך לצאת לשירותים תכופות להשתין(קשור?) אודה לך מאוד באם תעזרי לי ותתני לי כיוון להשהיה ו/או לטיפול והיכן? בתודה מראש
שאלה:שלום רב שמי תומר ואני נשוי כשנה והחשק המיני שלי כלפי אשתי ירוד ואנחנו כמעט ולא מקיימים יחסי מין וזה בגללי מכיוון שאני מתוסכל מאישתי …היא שמרנית ואני מאוד ליברלי
היא מאוד פסיבית וכל דבר שאני מציע כגון סרטים כחולים או שאני קונה ויברטורים ומסכות
זה נראה לה סטיה , היא מחפשת רק את הסקס השמרני והרגיל , אז לצערי יוצא לי להשתתף במסיבות לחילופי זוגות ובמקרים אחרים כדי לממש את ציפיות המין שלי למרות שאני מטורף אחריה(אני יודע שזה נשמע…)
מצפוני מעיק עליי …אני אומר לה איך אני מרגיש אבל היא מקשיבה אבל היא תישאר כך מכיוון שהיא גדלה בבית דתי שחינכו אותה שסקס זה … (אפילו בבתי מלון היא לא משמיעה רעשים של הנאה שלא ישמעו אותה) אפשר לשחרר אותה מהחסימה הזאת שיש לה ???
שאלה:שלום רב שמי תומר ואני נשוי כשנה והחשק המיני שלי כלפי אשתי ירוד ואנחנו כמעט ולא מקיימים יחסי מין וזה בגללי מכיוון שאני מתוסכל מאישתי …היא שמרנית ואני מאוד ליברלי
היא מאוד פסיבית וכל דבר שאני מציע כגון סרטים כחולים או שאני קונה ויברטורים ומסכות
זה נראה לה סטיה , היא מחפשת רק את הסקס השמרני והרגיל , אז לצערי יוצא לי להשתתף במסיבות לחילופי זוגות ובמקרים אחרים כדי לממש את ציפיות המין שלי למרות שאני מטורף אחריה(אני יודע שזה נשמע…)
מצפוני מעיק עליי …אני אומר לה איך אני מרגיש אבל היא מקשיבה אבל היא תישאר כך מכיוון שהיא גדלה בבית דתי שחינכו אותה שסקס זה … (אפילו בבתי מלון היא לא משמיעה רעשים של הנאה שלא ישמעו אותה) אפשר לשחרר אותה מהחסימה הזאת שיש לה ???
שאלה:לי ולחברתי יש דילמה לגבי משהוא אני טוען שסיכוייה לקבל מחזור הם אם נשכב ב2-5 ימים שבין מחזור למחזור(באמצע) והיא טוענת שדווקא הם הימים הבטוחים ובימים מספר לפני ואחרי המחזור זהו הסיכויי הגדול ביותר אנא עיזרי לנו ליישב מחלוקת זו.
שאלה:אני בן 23, חברתי בת 19.
לפני כחצי שנה שכבנו בפעם הראשונה (שלה).
הבעייה הראשונה היא שאני חש שאני גומר מעט מהר מידי ואני נאלץ להפסיק את החדירה למספר שניות ואז להמשיך על מנת לענג אותה.
הבעייה השנייה והקריטית יותר- היא חיילת שחוזרת הבייתה בסופ"ש. אנחנו מקיימים יחסי מין ביום שהיא חוזרת או ביום שלאחריו.ביום שלאחר קיום יחסי המין אנו מנסים לשכב שוב ולפעמים ממש "שורף" לה,בד"כ היא חשה כאבים בתוך הנרתיק כשמתבצעת החדירה ולא פעם נמנע מאיתנו קיום היחסים ביום שלאחר המגע המיני הראשון באותו סופ"ש. חברתי נבדקה אצל גניקולוג מין "בדיקה כללית" והיא לא מרגישה בנוח לדבר איתה על הנושא הנ"ל.
אני מרגיש שזה מפריע בעיקר לי אבל אני יודע שגם לה, לא הייתי אומר שיש לה בעייה של חוסר/עודף רטיבות.אני הכי מתחשב שיכול להיות ובמקרה של כאב הכי קטן אנחנו מפסיקים. כמו כן, כואב ביום שלאחר המשגל או אחרי המשגל השני גם כשהיא משתינה.
שאלה:אני בחור צעיר ובריא אך בכל מגע מיני שמתפתח אני לא מצליח לשלוט על עצמי ומייד אני שופף ובעקבות השפיכה גם יורד החשק…
בבקשה עיזרי לי לדעת כיצד מתגברים על
"שפיכה מוקדמת"!
שאלה:בעיתי היא שאני גומר מהר ולאחר בדיקות נימצא הכל תקין אני נשוי כ ארבע שנים מצבי מדקא יצר מיני מה עלי לעשות האם שיחות עם סקסולוג יכולות לעזור
שאלה:אני בת 15 ויש לי חבר כבר 9 חודשים וחצי.(הוא בן 17)..אני אוהבת אותו והוא אותי…
התחלתי לקיים איתו יחסי מין לא מזמן (ללא קונדום..כי הוא לא גומר)…למרות שאמא שלי רומזת לי כל הזמן להיזהר ולא להתחיל לקיים יחסי מין בגיל כזה…היא אפילו אמרה לי שהיא סומכת עליי..אבל אני כבר התחלתי עם זה עוד לפני שהיא אמרה לי את זה ואני מרגישה רע כי אני משקרת לה…אני בעצמי לא יודעת אם אני מוכנה עם כל זה .. אני קצת מבולבלת..למרות שבהתחלה הרגשתי יותר עכשיו פחות…אני יותר בטוחה עם עצמי ופחות פוחדת להיכנס להריון…
אני סומכת עליו במיליון אחוז הוא ממש אחלה..הבעיה היא שאני פשוט לא יודעת מה לעשות..? זה צעיר מידי? מוקדם? הודה לך אם תיעצי לי מה לעשות..
שאלה:מה זה השטויות אלה על אורגזמה מדומה / אורגזמה אמיתי
מה ההבדל?
איך אי אדע להבדיל?
שאלה:אני בן 15 ואני מקיים הרבה יחסי מין השאלה שלי אם זה פוגע לקיים יחסי מין בגיל כה מוקדם
שאלה:אני בו 18 וקשה לי להשפיך אני בכלל לא יודע איך בדיוק זה ניראה איך אני יכול לגרום לעצמי להשפיך יותר?
שאלה:שלום,תךלח
שאלה:אני מעונן מגיל 6. האם זה בסדר .
שאלה:אני וחבר שלי חברים כבר הרבה זמן . אני בת 16. חבר שלי הציע לי לקיים יחסי מין אבל אני לא יודעת איך מקיימים יחסי מין מה לעשות?
שאלה:קשה לי להתרכז בעצמי מספיק כדי שאוכל להגיע לאורגזמה. פעם אחת חברי, אהובי, עזר לי ועודד אותי להתרכז ואז הצלחתי אבל גם אורגזמה קצרה מאד ולא מענגת כמו באוננות. איזה תרגילים מחשבתיים יעזרו לי להתרכז יותר על הרגשות המיניים שלי ופחות על שלו? (הוא תמיד נהנה מאד, הוא גם יורד לי כמה פעמים ביום ואז אני גומרת תמיד למרות שגם קצת קשה לי). וגם איך עושים מין אורלי טוב? אני ממש גרועה, אין לי מושג מה אני עושה למרות שאני עושה זאת מכל הלב, אחרי שנה ביחד חברי אפילו אמר לי שיש מקום לשיפור…please, help!!!
שאלה:שלום אני בת 16 ואני ובן זוגי ביחד כבר שנתיים ואנחנו רוצים לקיים יחסיי מין מה עלינו לעשות?
שאלה:אני בן 28 נשוי שנתיים +0 הבעיה שלי היא שאני מגיע לאורגזמה מהר מאד,תוך דקה שתיים.אפילו אם זאת הפעם השניה או השלישית יש להוסיף שאני לאונן לפעמים כשאשתי במחזור או כשהיא לא בבית.בבקשה תעזרי לי ותודה
שאלה:אני רווק הרבה שנים.ובגלל זה אני הולך לנערות ליווי 4 פעמים בחודש.האם אני מכור למין? אני מבקש את תשובתך במהירות האפשרית.
שאלה:יש לי בעיה שמאוד מאוד מציקה לי יש לי איבר מין קטן וזה משפיע מאוד על הביטחון שלי
זה גורם לי להתחמק מקיום יחסי מין כשהמצב מיתחמם
אני יודע שאמרת שהגודל לא חשוב כי גם אם 14 סמ אפשר לספק אישה אז אצלי זה12וחצי סמ
שהוא בזיקפה מלאה השאלה שלי אם אפשר לספק אם זה אישה ואם בכלל היא תרגיש את זה
והשאלה השניה שלי היא אם אני שוכב אם בתולה אז 12 סמ מספיקים כדי ליקרוע את קרום הבתולים שלה באיזה עומק הוא נימצא הקרום?

מבקש לקבל תשובה ותודה מראש…

שאלה:אני נשויי כבר 17 שנים היחסים בין אשתי וביני טובים אולם מאז לידתה ה3 אישתי הפסיקה לנשק אותי ,דבר שאני אוהב מאד,לא מוכנה שאלקק את פטמותיה ואף לא למין אורלי מצידי(כלומר שאני אלקק לה),וכל מה שהיא רוצה זה חדירה —וגמירה (כל פעם שאנו שוכבים שנינו מגיעים לאורגזמה ).מצב זה גורם למספר בעיות 1.קשה לגרום לה להיות "מוכנה"כלומר רטובה ,כך שחדירה גורמת לה לאי נוחות מסויימת .הדבר השני הוא חוסר ההנאה מצידי ,מאחר ואני מאד אוהב משחק מקדים מאחר וזה משפר לי את עצמת האורגזמה בצורה ניכרת .דיברנו ארוכות על העניין אולם דבר לא השתנה.
שאלתי: 1.האם יש לה בעיה פיסית? 2.האם יש לה בעיה פסיכולוגית 3.האם אני הבעיה 4.האם יש פיתרון?
אודה על תשובתך .
בתודה מראש – ירון.
שאלה:בעלי גומר תוך שניות
שאלה:why do i enjoy masterbation, more , then sex with spouse ,my spouse is very atractive and she is very sexsual much more then me,we are 10 yrs. together we have good sex,i also have a problem of coming to fast,and, dont know how to control it
שאלה:רציתי לדעת האם השתמשות בויברטור למי שלא קיימה יחסי מין אף-פעם ועדיין בתולה האם לאחר שהשתמשה עם ויברטור לראשונה ועדיין לא קיימה יחסי מין קרום הבתולין נקרע?
שאלה:שלום לסקסולוגית:
השאלה שלי היא בקשר לבעייה שיש לידידה שלי שאיתה אני פעיל מינית והיא כזאת:
היא בת 20 בחורה בריאה יש לה יצא מיני די גבוה ויש לה ניסיון מיני די עשיר לגילה כ8 פרטנרים שאיתם
היא עשתה סקס במהלך שנותיה
הבעייה שלה שהיא הצליחה מגיל 15 וחצי שהיא התחילה לעשות סקס לגמור נרתיקית מחדירה רק 5 פעמים והיא מצליחה לגמור בלי בעייה מגירוי חיצוני של הדגדגן או ע"י אוננות או כ"י אוראלי
היא טוענת שהאורגזמה הנרתיקית יותר נהימה שלה מהחיצונית וזה מביא אותה לתסכולים ולמצב שהיא מתבעס לעשות חדירה ולא לגמור פנימית אלה רק בסוף מגיוי הדגדגן
מה את מייעצבת לה לעשות כדי לגמור פנימית מבחינת תנוחות וכו
ומה את מייצעת לי שאנחנו עושים סקס לעשות כדי שהיא תגמור מהחדירה
בתדוה מראש
שאלה:האם אני חולה מין?
אני בן 37נשוי מזה 15 שנה גבר נאה ואשתי כנ"ל
אני עושה סקס יום יום לפחות פעם אחת ולא מרגיש רווי מזה האם זה טבעי?
שאלה:אני בת 43, נשואה ותקופה ארוכה לא קיימתי יחסי מין, ליתר דיוק הסתפקתי באוננות….
בחדשים האחרונים התחלתי לקיים יחסי מין (מחוץ למסגרת הנישואין) בערך אחת לשבוע.
אני מאוד נהנית מהסקס איתו ומגיעה למספר אורגזמות בלילה אחד- דבר שהוא חדש לי.
בעיה שמדאיגה אותי- רמת האורגזמה שלי פחתה בצורה ניכרת ביותר, לא עוד אבדן שליטה כפי שידעתי בעבר, גרוי הדגדגן גם הוא לא כפי שהיה בעבר.
האם העובדה שהדחקתי את הצורך עד כה – פוגעת היום ברמת האורגזמה שלי?
האם עצם האוננות גרמה לי להתרגל לרמת חיכוך מסויימת לשם אורגזמה – היא זו שיצרה את הבעיה? ואפשרות נוספת שעולה על דעתי- נדמה לי כי יש לי בעיה כלשהיא עם שקית השתן (מתקשה להתאפק…) האם בכך נעוצה הבעיה?? ובכל מקרה מה עלי לעשות ע"מ לברר את העניין????? תודה. אורית
שאלה:שלום ,
אני בת 30 ומעולם לא גמרתי.
ניסיתי לאונן , ניסיתי להשתמש ב "רוקט פוקט"
אך ללא הצלחה.
מה עושים ?
שאלה:מדוע יש כל כך הרבה חומרת מחקריםת תרופותת וטיפולים בנוגע לורגזמה הגברית וכ"כ מעט לגבי האורגזמה הנשית לכל השאלות על אורגזמה נשית תמיד עונים : "מרבית הנשים כלל אינן מגכיעות לאורגזמה בחדירה " מתוך השלמה עם הגזירה????? אני לא מאמינה שעל 71% מהנשים בעולם נגזר לא להנות מהאקט הכ"כ חשוב של חיבור ואהבה – החדירה.
שאלה:אני בת 15 ויש לי בעיה.. חשבתי על לשכב עם ידיד שלי וכבר הרבה זה אני חושבת על זה ומתפתה מאוד להציע לו זאת.
חשוב לציין כי זו תהיה הפעם הראשונה שלי.
מה לדעתך עלי לעשות?
ועוד שאלה, שמעתי שישנן בנות שבפעם הראשונה יורד להם הרבה דם, מקרה זה מאוד מביך כנראה, איך אני אוכל לדעת אם אני אחת מהן?
שאלה:אני עוד מעט בת 17 ויש לי חבר כבר זמן מהת אנחנו מאוד קשורים ומאוד אוהבים ושנינו מוכנים נפשית לקיים יחסי מין ואף ניסינו כבר כמה פעמים אך בכל פעם בקושי הצלחנו להגיע לחדירה (ניסיתי להרפות את השרירים ואני לא נלחצת…) וחוצמזה זה ממש ממש כואב לית עד כדי כך שאני לא מסוגלת להמשיך לנסות. זה מתסכל מאוד היות ושנינו מאוד רוצים בכך וחיכינו המון זמן עד שנהיה מוכנים אך כל פעם אנחנו מתאכזבים מחדש.
שאלה:אני דתיה בת 30 ומעולם לא קיימתי יחסי מין, ובכל זאת אני מרגישה שאני אדישה למדיי רגשית ומינית לגברים שאני יוצאת עימם, ומנסים לגעת בי, לנשק אותי וכו'. הדבר אינו קשור בחינוך, ומחברותיי אני יודעת שהן במצבים דומים היו מתמלאות תשוקה ורצון להמשיך… התייעצתי עם פסיכולוגים ואמרו לי שאוליי לאחר שאתחתן ואתחיל לקיים יחסים אכנס לעניינים, אבל לי לא נראה הגיוני שפתאם יחול מהפך, כי בסה"כ ניסיתי להתנשק ולהתמזמז עם כמה גברים (נחמדים ואפילו מושכים לפני שמתחילים לגעת), אבל האטימות נותרה…
אני יודעת שחשק מיני נמוך אין פתרון. אם כך, האם יש משהו שניתן לעשות?
שאלה:אני בת 15 ומאד רוצה לקיים יחסי מין.
גם עם בת וגם עם בן.
מה אלי לעשות?
שאלה:אבקש לא לפרסם את המייל שלי…..

אני בת 43, מזה שנים כמעט שלא קיימתי יחסי מין אבל אוננתי… לאחרונה, קיים קשר ביני ובין גבר שאיתו התחלתי לקיים יחסי מין בערך אחת לשבוע, אני נהנית מאוד מיחסים אלו אולם גיליתי לתדהמתי שרמת האורגזמות שלי ירדה בצורה קיצונית, אין עוד אותן רעידות של הגוף, זרמים וצמרומורות אשר הייתי מורגלת בהן בעבר, האם העובדה כי חלף זמן מאז קיימתי יחסים לאחרונה היא הסיבה לכך? האם כתוצאה מהאוננות שהוותה גרוי מוצק יותר? (גירוי ישיר של הדגדגן..) האם בעייה במערכת השתן (יש לי חשש כי קיימת) – התרחבות שק השתן, חוסר יכולת להתאפק לטווח ארוך- האם שם יכולה להיות הבעיה. ומה הן הדרכים לפתרונה?

שאלה:אני כבן 15 וכשאני מנסה לפלוט את נוזל הזרע שלי אני לא מצליח
מה אני צריך לעשות????
בבקשה עיזרי לי מהר
שאלה:אני כבן 15 וכשאני מנסה לפלוט את נוזל הזרע שלי אני לא מצליח
מה אני צריך לעשות????
בבקשה עיזרי לי מהר
שאלה:לריקי רוזמן שלום,
שלחתי אלייך שאלה פעמיים רצופות, טרם נעניתי, אני מקווה שהפעם אזכה לקבל התייחסות………
אני בת 43 תקופה ארוכה מאוד לא קיימתי יחסי מין עם בעלי, לאחרונה פגשתי בן זוג עימו אני מקיימת יחסי מין ונהנית מאוד. אבל ההנאה מוגבלת ולא שלמה שכן האורגזמות שלי ממש חלשות ואינן כתמול שלשום. מה יכולות להיות הסיבות לכך? השערות שלי: אי קיום יחסי מין במשך תקופה ארוכה, אוננות בתקופה זו שבה התרגלתי אולי לגרוי ישיר של הדגדגן, בעייה עם שקית השתן שנדמה לי שקיימת אצלי (מתקשה להתאפק כשיש לי צורך בהטלת שתן) . אנא ממך השיבי לשאלתי או לפחות יעצי לי למי לפנות בנדון……
תודה! אורית
שאלה:היי,
כאשר אני מקיים מין אנאלי עם חברתי היא מקבלת דלקת בדרכי השתן למרות שאני נזהר לא לחדור לפוט בזמן האקט.
כיצד ניתן יותר להזהר ממעבר חיידקים בזמן קיום מין אנאלי ?

שאלה:אני בן 18 הבעיה שלי אני חושב פסיכולוגית
אני מגיע לזקפה ומצליח לגמור באוננות
אבל תמיד שאני עם בחורה קשה לי להגיע לזקפה ואם כבר אני מאבד את הזקפה בשלב כלשהו
ואני נמשך לנשים כן לא לגברים.
מה לעשות? אלוהים? אולי ויאגרה?
שאלה:איך אני יודעת אם לגבר יש מחלת מין?
אילו מחלות מין קיימות והאם קונדום מגן עלי מכולן?
שאלה:שלום,
אני בת 22 ואני פשוט לא מצליחה לגמור מה עושים????
אני נהנית מהמין אבל לא מצליחה להנות עד הסוף.
שאלה:איך מבקשים מהאשה בעדינות להגיע למיטה מבושמת ונקייה? (אשה תתרנית)
שאלה: שמי לילך צברי ואליתי לפני כשנתיים וחצי לארץ אני בת 19 וחצי יש לי חבר כשנה וחצי שכל הזמן רוצה לעשות סקס… אני בהתחלה מסקימה אבל לאחר חצי שעה אני נרתעת למה?

נ.ב

כשהייתי בת 15 הייתי לסבית האם לדעתך זה הגורם המפריע?

שאלה:שלום,
אני בן 22 יש לי חברה בת 20.5 ואנחנו יוצאים כבר כמעט שנתיים. שנינו באים ממשפחות מסורתיות ועדיין לא קיימנו יחסים מלאים (אנחנו מתמזמזים בעירום מלא עם קירוב הפין ליד הפוט…), זה לא מפריע לנו שעדיין לא "עשינו את זה", אנחנו גם לא מבינים כ"כ בסקס/מין.
– יש לי איבר עבה וכשהוא גדל הוא מתקופף בערך מהאמצע(גודלו כשהוא עומד כ20 ס"מ). מה שמטריד אותי זה שהאם כשנקיים יחסים מלאים אני אוכל להכניס אותו בלי בעיה?
-האם יכאב לה בגלל שהפין שלי עבה?
-יש סיכוי שהוא לא יכנס?
-האם, כדי להרגיש מה זה, אפשר להכניס לה מאחור, בחור של התחת? זה נורמאלי, ואם זה אפשרי זה כואב?
-מה עם הפעם הראשונה? תכאב לה?
-כמה דם יורד בפעם הראשונה?

בבקשה אל תצחקו עלי/עלינו!!!

בבקשה תשובה דחופה !!!!!!!!

שאלה:חבר שלי הגדיר את גודל הנרתיק שלי כ"בינוני" והוסיף כי לחברתו הקודמת היה נרתיק "קטן". מעולם לא חשבתי כי יש הבדל משמעותי בין הגדלים השונים של נרתיקים (עד כדי כך שניתן לקבוע מידות?!). האם יכול נרתיק להתרחב בגיל כל כך צעיר (אני בת 20) ולפני לידות? האם תרגילים שונים יכולים לעזור על מנת לכווץ?
האם זה משפיע על ההנאה של בני הזוג?
שאלה:ע
שאלה:באיזה מרחק נמצא הקרום של האישה מפי הטבעת?
שאלה:אני בת 17 במשך השנתיים האחרונות החבר שלי רוצה שאני קודם אמצוץ לו. לאחר מכן הוא מבקש שאני אעמוד על ארבע בזמן שהוא מזיין אותי בלתחת. אני בעיקרון לא פוסלת את זה אולם אני מחפשת גם פוזות אחרות. החבר שלי אמר לי שאני יכולה לשכוח מפוזות אחרות וכי רק כך מזדיינים. היות ואני אוהבת אותו לוא רוצה לאבד אותו. מה עושים?
שאלה:שלום
אנו זוג נשואים(לא זה לזו) אוהבים מאד,קשר נפלא. המופלאה שלי גומרת ללא כל מגע באיבר מינה אלא תוך כדי מציצת פטמותיה.האם הדבר נורמאלי?
האוהב
שאלה:חברתי מיזה כ-8 שנים נוהגת להגיע לפורקן עצמי אך ורק בדרך אחת :
תוך כדי שחיה בבריכה והתבוננות על מתרחצים/שוחים אחרים.
אציין :
המין ביננו מצוין הן כמותית והן איכותית.
רק לאחרונה היה לה האומץ לספר לי כי חששה מתגובתי.
לטענתה חום גופה בעת השחיה ומראה של גבר ערום למחצה הם התורמים לענין זה.

כאשר סיפרה לי בפעם הראשונה חשתי בגידה עמוקה למרות שגם לי יש פנטזיות (אם כי "נורמאליות" עד כמה שניתן לכנותם) ,כאילו בעצם בגדה בי וירטואלית עם עשרות גברים.
האם עלי לחשוש כי סיפוק באופן זה נובע מחוסר סיפוק פנימי עמוק שאינני יכול להגשימו עבורה?(היא נהגה לעשות זאת יום יום כרגע עושה את זה לעיתים רחוקות ואף הפסיקה לישחות) .

דוד

שאלה:שלום אני בת 15 ומקיימת יחסי מין עם חבר שלי בתדירות גבוהה
ואפילו יוזמת את היחסים האם זה בסדר?
שאלה:בעלי מעדיף סרטי פורנו ואוננות, על פני יחסי מין (עושה זאת בכל הזדמנות לעיתים יותר מפעם ביום). מדוע, מה עושים? אני אוהבת סקס והדבר חסר לי מאוד ביחסים.
שאלה:יש לי חבר ואנו מקיימים יחסי מין. הבעיה היא שאני לא יודעת אם אני אכן גומרת
שאלה:אני נשואה כשנה. אנחנו מאד אוהבים וקיימת משיכה הדדית. אנחנו שוכבים בערך 2-3 פעמים בשבוע, בדר"כ יחסי המין מהנים גם אותי. בעלי מרגיש שתדירות יחסי המין בינינו נמוכה מידי והוא חושב שאני לא נמשכת אליו, או פשוט אני לא אוהבת סקס. הוא גם חושש מהמצב שיהיה ביננו כאשר יהיו לנו ילדים.
זה לא נכון, אני מאד נמשכת אליו, אבל לפעמים לי מספיק חיבוק והוא צריך יותר. דיברנו על כך בעבר, ומאז השתדלתי "להשתפר" – לא להמנע מסקס גם אם אני עייפה או לא ממש עם חשק, ובדר"כ במהלך ה"עניינים" מגיע החשק. הוא מרגיש שאני עושה לו טובה.
הוא אומר שהוא מאוכזב מהמצב הזה, והוא לא כועס עלי, אבל אני פוחדת שיגיע הרגע שזה ישתנה.
מה עושים?

שאלה:אני וחבר שלי מנסים כל יום תנוחה שונה.. כמו על 4 או 69… לאחרונה הוא מציק לי שאלקק לו את פי הטבעת. אני תפסתי פעם את ההורים שלי עושים מין אנאלי ולכן אני נרתעת במקצת…
לאמא שלי זה נראה כאילו כאב לה ולכן אני פוחדת מכל הקטע עם אנאלי. מקווה שתעזרי לי. תודה אני בת 23 אגב. חבר שלי בן 43
שאלה:יש לי חבר מזה חצי שנה. אני אוהבת אותו והוא אותי.אך יש לי בעיה והיא:שאני מאוד קנאית.
כול פעם שחבר שלי מספר לי שהוא דיבר עם מישהי בטלפון נדמה לי ישר שהוא רוצה אותה או שאני כבר לא מענינת אותו וכך גם עם הידידות שלו שהוא יוצא איתן לבד מידיי פעם. נדמה לי שהוא מחפש ריגושים שאצלי הוא לא מוצא.וכך חלה ירידה בעת קיום היחסים,אני נהנית פחות מהסיבה שנדמה לי שהוא רק מנסה לספק אותי וזהו.מה שכן הוא אף פעם לא גומר בעת קיום היחסים. אני בת 19 וחצי והוא 24 .אני מתוסכלת מה לעשות?
שאלה:שלום קוראים לי אלון ואני בן 18 יש לי להשתין בלחץ
אני לא יכול להשתין ליד אנשים (במשתנה) או בקרבתם כמו כן שאני לחוץ לוקח לי זמן רב להשתין. גם אחרי שאני מאוננן לוקח לי הרבה זמן להשתין
אני לא מצליח להוציא את השתן יכול להיות מפני שיש לי חרדה בקשר לגודל הזין שלי(13)
אודה לכם עם תוכלו לעזור ללא הפניה לאורולוג כי אני בישן
מקווה שתוכלו לעזור לי בהקדם האפשרי תודה אלון

שאלה:האם בקיום יחסים מין אוראליים יש חשש להדבקות באיידס,
או במחלות מין אחרות?
אם כן, מה האפשרויות לקיום מין אוראלי מזדמן,אבל בטוח.
תודה.
שאלה:אני וחברי רוצים לעשות סקס
אנחנו בני 12
ואנחנו לא יודעים למי לפנות בנתניה
ואיפה לקנות קונדומים בלי להתבייש?
ואם תייעצי לי לעוננן ניסיתי וזה לא עוזר תעני לי בבקשה?
שאלה:אני בת 32 (כמעט). בעבר נהניתי פעם וחצי ממין אוראלי (חצי פעם = חצי נהניתי..) וגם ממין רגיל. ובארבע השנים האחרונות לא קיימתי כלל יחסי מין, החלטתי לחכות ליחיד ולמיוחד (אף פעם לא מאוחר). אני מפנטזת בין היתר על מין אוראלי, ושאלתי היא – נראה לי שיש לי ריח לא נעים מהפות, ולכן אני חוששת שכאשר יגיע אותו מיוחד יהיה מין אוראלי אחד הדברים שלא אעז לבקש. רציתי לדעת איך זה אצל שאר הנשים – האם המצב השכיח הוא שבכלל אין ריח, או מה?

אודה על תשובתך.

שאלה:אני וחברי ביחד שנה וחצי ומקיימים יחסי מין 4 פעמים בשבוע. הבעיה שאני לא גומרת (אף פעם לא גמרתי גם לא ממישהו אחר). בהתחלה זייפתי, אבל לאחרונה הוא שם לב שאני מזייפת והוא מאוד נפגע. איך אני יכולה לגמור???
שאלה:אישתי סובלת מקרירות מינית האם עצם הייותה על ווסת המקבלת את המחזור אך ורק לאחר לקיחת גלולות גינרה, משפיעה על כך?
כמו כן מה ניתן לעשות כנגד קרירות מינית?
שאלה:בעלי ואני נשואים כמעט חמש שנים. בזמן חברותינו שלפני הנישואים (3 שנים) היינו שוכבים בתדירות של פעמיים-שלוש בשבוע. היום אנו הורים ל – 2, ומאז שבני בן השלוש נולד ירד אצלי החשק המיני בצורה מאוד דרסטית. אין לי הסבר לכך, מלבד ההסבר ההגיוני של העייפות מכל היום, הדאגות וכו'…
כמובן שלבעלי העניין מפריע מאוד, וגם שוחחנו על כך מספר פעמים, והבטחתי שאנסה לשפר את המצב. מה את מציעה לי לעשות על-מנת להגביר את החשק המיני?
שאלה נוספת: בעלי מאוד אוהב מין אוראלי, והוא יודע לענג אותי. אני מאוד רוצה גם לענג אותו, אך מאוד קשה לי עם זה. איזה תנוחות יש למציצה, כך שיהיה לי יותר קל?
איך אפשר לשפר את טעמו של הזרע?? אני ממש חוטפת בחילה כשיוצא מעט זרע בזמן המציצה – וזה הורס הכל…
שאלה:אני שם לב שכל פעם ששואלים אותך שאלה לגבי מה הבנות אוהבות שעושים להם או הבנים אוהבים, את אומרת ללכת ולדבר עם בן/בת הזוג.
אז אם אפשר תעני תשובה מפורטת על מה הבנות אוהבות ומה הבנים אוהבים
ככה כל האנשים ששאלו שאלות לגבי זה ינוחו סוף סוף
תודה מראש!
שאלה:מדוע את נהנית לזיין לאנשים את השכל האם רק בשביל הכסף או שיש לך מזה סיפוק מיני?
שאלה:אני יוצא עם חברתי כבר שנתיים וחצי , ועדיין לא הצלחנו לקיים יחסי מין מלאים,כנראה בגלל בעיה שיש לה: וגינסמוס, מה הפתרון המהיר ביותר לבעייתי, אני בן 25 והיא בת 20
היא עדיין בתולה (מן הסתם)האם יש דרך פיסית או פסיכולגית היכולה לפתור הבעיהשלי ושל חברתי אשמח לקבל תשובה או הפניה לגורם זמין וקל לגישה , אפילו דסקרטית .
בתודה מראש
גיל
שאלה:אני בן 23 ורציתי לדעת אם אים קיום יחסי מין גורם לבעיות בגוף
שאלה:אני בן 23 ורציתי לדעת אם אי קיום יחסי מין יכול לגרום לבעיות
שאלה:שלום רב
אני בן 49 ועדין פעיל מנית רבה גם פעמים ביום אישתי מתלוננת על המצב רצתי לדעת
האם אני במצב שצריך טיפול אני חושב רבות על המצב ואם כן נא להפנות אותי למקום שבו
אני הקבל טיפול מתאים
שאלה:שלום רב
אני בן 49 ועדין פעיל מנית רבה גם פעמים ביום אישתי מתלוננת על המצב רצתי לדעת
האם אני במצב שצריך טיפול אני חושב רבות על המצב ואם כן נא להפנות אותי למקום שבו
אני הקבל טיפול מתאים
שאלה:כשאני וחברי שוכבים הוא גומר ולאחר מכן כשהוא יוצא קורה תמיד משהו שאני לא בטוחה שכך זה צריך לקרות.מה שקורה זה שהשפיך יוצא רק בזמן שהוא יוצא מלכלך אותי ואת הסדינים.דבר שנותן תחושה לא נעימה וכמו כן מאלץ שימוש מתמיד במגבת.רציתי לדעת…האים זה טבעי ונורמלי?ואם כן האים יש פתרון אחר,אולי משהו שחברי צריך לעשות כדי שזה לא ייצא?
שאלה:יש לי ריח רע מאוד באיבר המין ואף גבר לא מוכן לרדת לי מה אפשר לעשות?
שאלה:יש לי ריח נוראי באיבר המין ואף גבר לא מוכן לרדת לי מה לעשות?
שאלה:לחבר שלי יש בעיה עם קונדומים. הוא מגיע לזיקפה מהר מאוד אבל ברגע שהוא שם את הקונדום על מנת שיוכל לחדור, כל הזיקפה נעלמת… כמו שאומר השיר- "איך נפלו גיבורים?…"
(כלומר בלי הקונדום הכל מתפקד מצויין אבל זה סיכון גדול מדי ואני לא מוכנה יותר להמשיך לקיים יחסים בלי. התירוץ שלו זה שהוא לא רגיל להשתמש בקונדום ושבמקום להרגיש אותי הוא מרגיש רק גומי). מה עושים במצב כזה? (גלולות לא באות בחשבון).
האם יש משהו שזה לא תרופה וזה יכול לעזור? למשל סוג אוכל מסויים… או אביזר כלשהו?
שאלה:שלום…
אני בן 17 שכבתי עם 7 בנות לפחות…
כל פעם שאני שוכב עם אחרת אני מרגיש את אותו כייף…וזה כייף
אך נוצרה לי בעיה ממשך הזמן..שהפין שלי לא עומד מספיק..
וכשהוא עומד סוף סוף זיקפה מלאה אחרי כמה דקות אני גומר…
שאלתי היא כזאת: איך אפשר לחזק את הזיקפה?
שאלה:אני בת 21 ומעולם לא גמרתי. אני מאוננת די הרבה אך לא מגיעה לסיפוק, גם לא ממין אראלי עם גברים. מה ניתן לעשות?
שאלה:חברי ואני מעוניינים לנסות תנוחות חדשות אך נגמרו לנו הרעיונות….
שאלה:שלום, יש לי בעיה והיא שאני גומר מהר מאוד.
האם יש דרך לטפל בבעיה זו? ואם כן הכיצד?
שאלה:מעוניין לדעת אם יש קשר בין כמות הזרע הנפלט,וצמיגותו,באופן יחסי לנורמל, לעוצמת האורגזמה.
שאלה:אני בן 21 , לעולם לא קיימתי יחסי מין, אני הכרתי מישהי לפני כחודש, ואני מתפלא ממה שהיא מבקשת ממני, ולפעמים היא נותנת לי פרצופים מוזרים?
שאלה:אני בן 21 , לעולם לא קיימתי יחסי מין, אני הכרתי מישהי לפני כחודש, ואני מתפלא ממה שהיא מבקשת ממני, ולפעמים היא נותנת לי פרצופים מוזרים?
שאלה:היי מה קורה אני רציתי לדעת הים גם אני יכול להיתקטב הים בחורה בגיל הממוצה

19 -15 הים כן אז שליכו לי בכתובת הזו vova090 ab 4567 zu, vxhxnv

תודה.

שאלה:רציתי לדעת אם היקף הפין- 11.1 ס"מ קטן? והאם אפשר עם כזה עובי להביא אישה לאורגזמה?
שאלה:האם נכונה הסברה ,שנוזל הזרע טוב לעור פניה של האישה?
שאלה:קניתי מישחה לחיזוק האורגזמה בחנות סקס(אורגזמתרון) ורציתי לדעת העם מישחות שניתן לירכוש בחנויות סקס הם בטוחות הוא יכולות לגרום נזק
שאלה:אני בן 18 ובת זוגתי באותו גיל מקיימים יחסי מין כבר חודשיים -אמנם ישנה בעיה – היא לא גומרת
,ניסיתי כל צורת גירוי אפשרית – וכלום , אני מנסה להחזיק מעמד בתוכה כמה זמן שיהא זקוקה (ואפילו שעות לפעמים)- לפני החדירה שלי היא מגורה ו"רטובה " מאד(מתוך הקפדה על משחק ממקדים) ועדיין אין – היא אומרת לי שככה זה בהתחלה תמיד לפי מה שהיא שמעה(אני הראשון שלה)לפחות בחצי שנה הראשונה- היא לא מאוננת – אולי זו הסיבה – ואני אובד עצות – מה לעשות?
שאלה:אני בת 14 ויש לי חבר שמבוגר ממני ב30 שנה האם זה בסדר?
החבר שלי מלחיץ אותי ורוצה לקיים יחסי מין. האם להסכים?
אני אוהבת אותו נורא, אבל הוא מאוד מלחיץ, והוא גם לוחץ.
הוא הראה לי את איבר מינו, ואיבר מינו מלא בנקודות חן וחצ'קונים
האם זה בסדר?
נ,ב
אני מתביישת באיברי השעיר
שאלה:אני בת 26 ויש לי חבר מדהים ותומך אנחנו מאוד אוהבים אבל, כשהייתי בת 19 עברתי אונס (חשוב לציין ללא חדירה) אבל הטראומה היתה מספיק גדולה, בכל אופן הבעיה מתחילה בזה שחברי שאגב יודע על המקרה, טוען שהמין ביננו הוא מאוד מכני יש ריטואל מאוד קבוע קודם אני אח"F הוא והולכים לישון, וזה נובע מהצורך שלי לשלוט על כל מה שקורה במיטה כלומר אני נונת את עצמי עד גבול מסויים הוא טוען שזה נראה כאילו שאני רוצה לרצות אותו וזהו ושאין שום תשוקה ממני ואם יש היא קצרה ונעלמה מהר מה את היית מציעה לי לעשות… (נפגשתי בעבר עם פסיכולוגית)
שאלה:יש לי מישהו שאיתו אני בקשר ואנחנו גם פעילים מינית אבל הבעיה שלי היא שאני פשוטנ לא נהנת מיחסי מין ז"א לא כואב לי או משהו פשוט אני לא מרגישה כלום לא נהנת.וזה לא הבחור הראשון שזה קורה לי איתו ואז אני פשוט חייבת ל"זייף" שלפחות הוא יהנה,גם כשעושים לי "ביד" אני לא ממש נהנת. זה פשוט סתם בשבילי… גמרתי פעם אחת בחיים שלי לפני שנתיים! כשעשו לי "ביד" וזהו מאז והייתי עם כמה בחורים אני לא יודעת מה הבעיה שלי כי באותה פעם כל כך נהנתי ומאז פשוט כלום. מה לעשות? אני כבר כל כך מתוסכלת ואני רוצה להנות אני אוהבת את הבחור שאני איתו. תעזרי לי בבקשה
שאלה:חברתי ואני ביחד כמעט 3 חודשים. (יש לציין כי אני חייל בשירות מבצעי בעזה ואי לכך מגיע הביתה כל שבועיים ומעלה…) במשך הזמן פיתחנו אינטמיות נחמדה. בכל מקרה, הבחורה בתולה, עם מעט ניסיון מיני. איך אפשר לדבר על הנושא בלי להלחיץ ? כמו כן…היא דיי קרש במיטה, יוזמת מעט ומפחדת. היא מחכה שאני ייזום אבל מאחר והיא כל כך "בתולית" אני לא רוצה להרתיע אותה עם מהלך פתאומי. היא גם לא אומרת לי אם משהו נעים לה או לא כך שאני לא יודע אם היא נהנית או אולי אני מכאיב לה (מבחינת אקטטים בוצע הכל פרט לחדירה עם איבר המין ומין אוראלי…שזה בערך הכל…)
שאלה:איך גורמים לעצמי לרצות מין בגיל מתקדם כאשר לי זה כבר לא מדבר
ובעלי לא מפסיק לנסות
מדובר ב אחרי גיל 60 ואחרי 30 שנות נישואים
שאלה:אני בן 14 ואני וחברה שלי מתכננים לקיים יחסי מין בזמן הקרוב , אין לי מושג מה בדיוק לעשות בזמן קיום יחסי המין , עד עכשיו רק התנשקנו .
צפיתי במקצת סרטים פורנוגרפיים אבל זה נראה לי קצת נועז מדי בשבילנו … מה לעשות ?
שאלה:אני בן 16, אני וחברתי בשלב העשיות ביד, אני מצליח לעשות לה טוב אבל כאשר היא מתחילה לעשות לי ביד אני לא מרגיש כלום, כאילו היא רק משפשפת לי בלי נועם.
אני לא יודע מה לעשות, וגם אחרי כמה דקות כבר האיבן מין מתחיל לרדת ובשלב זה אנו מסיימים את הפעילות.
חברתי מיואשת כבר
שאלה:הבן זוג שלי לא מיחזדיין איתי שלחו לי בבקשה תשובה!
טלפון:8480554
שאלה:ריקי! טעות חמורה בידך!
אני גבר גאה שחברה שלו מפנקת אותו בכיף בכל דרך אפשרית. העניין הדדי כמובן.
קראתי כמה מהתשובות שלך, ואחת תפסה את העיניים שלי.
ריקי יקרה, אומנם "לבלוע" את הזרע לא משפיע על ההנאה, אבל לגמור בפה, גם משהו שנשים סולדות ממנו בדרך כלל, זה הרבה, אבל הרבה הרבה מלא יותר כיף מלגמור ביד שלה… יש?

ובאותה תשובה, אני אישית אוהב לרדת לחברה שליף אבל לא תמיד. מה לעשות, לפעמים זה מגעיל… לפעמים יש ריח רע….. אין מה לעשות. כשלא מריח טובף לא אוכלים… (:

שאלה:ריקי! טעות חמורה בידך!
אני גבר גאה שחברה שלו מפנקת אותו בכיף בכל דרך אפשרית. העניין הדדי כמובן.
קראתי כמה מהתשובות שלך, ואחת תפסה את העיניים שלי.
ריקי יקרה, אומנם "לבלוע" את הזרע לא משפיע על ההנאה, אבל לגמור בפה, גם משהו שנשים סולדות ממנו בדרך כלל, זה הרבה, אבל הרבה הרבה מלא יותר כיף מלגמור ביד שלה… יש?

ובאותה תשובה, אני אישית אוהב לרדת לחברה שליף אבל לא תמיד. מה לעשות, לפעמים זה מגעיל… לפעמים יש ריח רע….. אין מה לעשות. כשלא מריח טובף לא אוכלים… (:

שאלה:שלום לך אני בן 28 נשוי עם איבר מין ממוצע,חי המין שלי טובים ,אך לאחרונה יש לי בעיה שאין לי זיקפה ממושכת(הכוונה שבאמצע משגל איבר המין שלי יכול לפתע להיות רפוי) ופתאום אני מרגיש שאני מנסה לדחות יוזמה של אשתי למין.

אני רוצה לציין שגם הפסקתי לחשוב על מין עם אשתי,דבר שהיה מלווה אותי ביום יום.

עם זאת אני מפנטז על ידידה שלי ומגיע כמעט לאורגזמה כשאני חולם עליה.

מה עליי לעשות בכדי לפתור את בעיית האיבר הרפוי?

והאם לדעתך יש קשר לכך שאני נמשך לידידה הזאת?

שאלה:אנחנו נשואים ואוהבים מאד. אני מאד אוהב מין, אבל אשתי בכלל לא. זה ממש מתסכל! היא מוכנה (בקושי נפשי לא קטן) לעשות את המינימום, נהנית מחיבוקים וליטופים, אבל סובלת בקביעות מכל מה שקשור באברי מין. ברור לי שהבעיה נעוצה במעצורים נפשיים שלה, אבל כיצד להיפטר מהם? ובעיקר: כיצד לעודד אותה למצוא עונג אישי בחויה מינית מוצהרת?
המתוסכל
שאלה:שלום שוב
אני מאד מאד מבקש שלא לתת שום פרט מזהה שלי, בטח שלא כתובת אי-מייל.
זה מובן מאליו, אני יודע, אבל מרוב היסטריה הייתי מוכרח לכתוב שוב ולבקש במפורש.
תודה!
שאלה:אני בת 22 ויש לי חבר כבר 3 שנים. הוא הכי טוב במיטה שהיה לי (מעניק, עדין, יצירתי ואוהב). ועדיין אני לא מצליחה לחוות אורגזמה דרך יחסי מין (חדירה או מין אוראלי מצוין). דרך אוננות אני מגיעה לאורגזמה מיידית, ותמיד.בהתחלה חשבתי שאני כבר לא מגורה מוחית ממנו (כיוון שהוא לא נראה טוב בעיני) אבל גם עם בחורים שנראו מדהים לא חוויתי אורגזמה. הגעתי למצב בו אני מתחילה מין בפסימיות וכבר יודעת שאני לא אגמור ואשאר מתוסכלת (ורועדת כולי?!) חצי שעה שלאחר מכן. עד היום נהניתי מהמין אבל עכשיו אני בלחץ כל משך יחסי המין כדי להגיע לאורגזמה. מה לעשות?
שאלה:אני בן 17 ואני שוכב הרבה עם חברה שלי
בהתחלה שהייתי שוכב איתה היא הייתה רטובה והכל היה בסדר ועכשיו שאני שוכב איתה היא יבשה וזה לא הכי נעים כי קצת כואב לה
זה אומר שהיא הפסיקה להמשך אליי?
מה כל זה אומר
שאלה:אני בן 26.5 במערכת היחסים האחרונה שהיתה לי שנתיים והסתימה לפני כחצי שנה, כאשר הינו במשחק המקדים היתה לי זיקפה טובה, אולם כאשר הייתי בא לבצע חדירה היתי עוצר כדי להשים את הקונדום ואז היתה לי נפילת מתח ולא היתי יכול לחבוש את הקונדום. הדבר קרה לי גם כאשר היתי עם בחורה אחרת לאחר הפרדה המחברתי.
אני רוצה לדעת האם דבר זה יכול להיגרם כתוצאה של אוננות מרובת שנים ? אך אפשר להתגבר על תופעה זו.
נ"ב כאשר אני לא חובש את הקונדום הכול בסדר.
שאלה:שלום,
אני מאוננת פעמיים רבות איך אני יודעת אם אני עדיין בתולה?
יש איזשהם דרכים לראות ולדעת? אילו שינוים מתרחשים?
תודה רבה, אלמונית
שאלה:אני בן 16, היו לי מספר מקרים שיצאה לי לקיים יחסי מין, הבעיה היא שאני גומר מהר מידי, כלומר אני רק מכניס את איבר המין ויכול להיות שאני כבר גומר. יכול להיות שזה בגלל שאני לא רגיל לזה אז אני גומר מהר? או שיש לי את הבעיה "שפיכה מהירה"? אני מנסה לעצור את זה אבל אני לא מצליח. בבקשה תעזרי לי, יש לי חברה חודש וחצי וקיימתי יחסים איתה 4 פעמים ואני גומר תוך שנייה וזה מדאיג. יש איזשהי שיטה למנוע את זה?
שאלה:כאשר הזין שלי עומד הוא עקום…
מה אני יכול לעשות?
שאלה:אני בת 18 ויש לי חבר כבר כשנתיים. הוא הבחור היחיד איתו קיימתי יחסי מין.
הבעייה שלי היא שאני לא נהנית מהסקס, ניסינו הכל! ואני עדיין מאוד מתקשה להגיע לאורגזמה.
מה זה מתקשה? לא מגיעה.
בנוסף, גם הוא לאחרונה לא ממש בשיאו, גומר מהר או מתקשה להגיע לזיקפה.

מה עושים?

שאלה:היי,אני בחור בן 22 ויש לי אהובה מאד מאד מקסימה,הקשר ביננו קרוב מאד,ומאד חופשי ופתוח,
אנו לא קיימנו יחסי מין מכיוון שאנו משאירים את זה ליום הכלולות,
אבל אנו מלטפים אחד את השני באהבה גדולה ולפעמים כשאנו ערומים,
אנו הגענו למסקנה שאני אעשה לה מין אוראלי,אני מאד אוהב סקס אבל העיקר איתה,
אני ראיתי בסרטים איך מלקקים ואני בטוח שאצליח לתת לאהובתי אורגזמת אהבה ממני אליה,
שאלתי היא אם יש לך עוד יעוץ בשבילי כדי שאגביר לה את ההנאה,
תודה רבה
שאלה:הייתי עם מישהו והוא רצה שנשכב,הוא התפשט ושם קונדום אבל מיד אחרי שחדר הוצאתי אותו ממני-כי זו היתה הפעם הראשונה שלי וממש כאב לי. אחר-כך דיממתי. השאלה שלי-הוא לא נשאר בתוכי יותר מכמה שניות,אז האם אני עדיין בתולה?
שאלה:אני גבר אך בכל זאת יש לי שאלה, שלא מצאתי עליה תשובה בשום מקום אחר…

אני נוהג לאונן , ודי הרבה. לאחרונה,הגברתי את ה"מינון" וכתוצאה מכך הופיעה אצלי טבעת בצקתית קשיחה מתחת לראש הפין. היא אינה כואבת במיחד, אך רגישה למגע. היא הופיה לפני כשבועיים ועדיין לא עברה. האם יש לי ממה לחשוש? (הבצקות בהחלט משוות לאיבר היקף גדול הרבה יותר, אין לי בעיה שהמצב ישאר כמו שהוא…). האם תוכלו להפנות אותי לחומר בנושא ברשת?
בן 21

שאלה:יש לי מכונה שעושה מס'ג ואני כל הזמן מכניסה אותה לאיבר נימי הוא רוטט האם זה יכול להזיק לי ואם כן איך ומה לעשותל זה נעים לי?
שאלה:כתוב בפירוש לא לשלוח שאלות נוספות. האם תוכלי להפנות אותי לאתר אחר או לסקסולוגים אשר אליהם אנמי אוכל להפנות שאלות ולקבל עליהם תשובות??
בתודה מראש, יעל
שאלה:אני רק בן 13 ואני רוצה להזדיין כבר מה עושים
שאלה:היי אני גבר בן 30 כשני שוכב עם אשתי אני לא גומר אף פעם אך כשאני מאונן אני כן גומר ויש לי זקפת בוקר ,אך אני מתעיף מהר במין עם אשתי ואנו מפסיקים לאחר מ"ס דקות מה הסיבה וכיצד ניתן לטפל בזה שכן אשתי מאוד רוצה להרות אודה אם תשלחי מה ניתן לעשות?
שאלה:יש לי פליטה מאד מאד מהירה , ממש ברגע ההחדרה ולפעמים אף לפני,
אני נשוי ובן 32 וכבר הרבה זמן לא נהניתי מחיי המין שלי מה אני עושה?
שאלה:שלום רב
אני מצוי בבעיה אישית .
אני חי בתחושה שאיבר מיני קטן מאוד וזה גורם לי פחד להתחיל עם בנות וחשש מאינטימיות ידוע לי שפחד זה אינו הגיוני אבל יחד עם זאת זה עדיין משפיע .
תאור הבעיה:
ראשית מאיפה מודדים את איבר המין, חלקו העליון או חלקו התחתון?
נתוני איבר מיני:
מדידה בחלקו העליון מראה : 15.5 סנטימטר
מדידה בחלקו התחתון מראה : 13 סנטימטר
רוחב האיבר : 4.5 סנטימטר
אני מתאר לי שתאמרו לי שזה בהחלט תקין אבל קשה לי להתנתק מאותה תחושה.
אני בן 28 שכבתי רק פעם אחת לתקופה של כחצי שנה , אני מוכרח לציין שהיא מאוד נהנתה
וגיליתי להפתעתי שאני לא גומר מהר , ויכול לקיים יחסים אפילו שעתיים מה שגרם לאותה אחת אורגזמות רבות. כמו כן אני יכול להגיע לאורגזמה בכל עת בקיום היחסים ואני שולט היטב בתחושות שלי. מה גם שמצאתי שאני יכול להגיע לאורגזמה ללא שפיכה ובכך לגמור מספר פעמים ( עפ"י ספר שקראתי " הגבר הרב אורגזמתי " )
באף תנוחה לא היתה לי בעיה למעט התנוחה שהגבר שוכב על הגב והאשה למעלה , הייתי מאבד את הזקפה כתוצאה מתחושה שאני חשוף זאת אומרת שאיבר מיני חשוף לעיניה וכתוצאה ממחשבתי שיש לי איבר קטן וזה כל מה שאני חושב אני מאבד מזיקפתי מה שגורם לי להחליף תנוחה למרות שאין לי רצון כזה . אני אוהב לגוון במהלך קיום היחסים כמה שיותר תנוחות כתוצאה מכך שאני גומר לאט ואז הבחורה יכולה להנות כל פעם בצורה אחרת.
אני נראה טוב מאוד, משכיל , חכם , תפיסה מהירה , בלונדיני , 1.80 שרירי וחטוב עם קוביות בבטן ( אני צנוע אבל זאת האמת . כדי להמחיש שמבחינה גופנית אין בעיה מה גם שאני מרגיש מאוד בנוח בגופי ואני מקבל מחמאות רבות כמו שכתבתי הבעיה היא בגודל איבר מיני ) אני חברותי ופתוח מאוד אני אף פעם לא משקר ומאוד אוהב לדבר עם הבחורה על התחושות האישיות ביחסים ובכך להגיע לאינטימיות גבוהה , יש לי המון מחזרות וחברים שלי צוחקים עליי ואומרים שאלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים . עם כל זה איך אני משתחרר מאותה הרגשה לגבי גודל איבר מיני!
יש לי רצון עז במערכת יחסים אבל אני לא מצליח להשתחרר מאותה תחושה ,וככל שהזמן עובר כך אני משלים עם גורלי שאין לי יכולת להגיע לפתרון והשאר גלמוד , ונעשה קשה יותר להתחיל עם בחורה (28 די בתול כאילו מה? פשוט דפוק לא?)
בבקשה תנו לי עצה.
תודה רבה
האמת שאני יכול לכתוב עוד הרבה על התחושות והפחדים אבל אני מנסה לתמצת את הבעיה.
אני כמובן לא נתתי את שמי האמיתי ואת כתובת האימייל האמיתי ועל אני מתנצל.
שאלה:שלום,
אני בת שש עשרה וחצי ולאחרונה התחלתי לקיים יחסי מין עם חברי. אנחנו שנינו אוהבים מאוד אחד את השני, ויחסי המין התחילו מרצון של שני בני הזוג. גם הוא וגם אני היינו בתולים. הבעיה היא שאני לא נהנית מהסקס. הוא מדליק אותי ואני מאוד רוצה אותו, אבל ברגע שהוא חודר, אני לא מרגישה הנאה ולפעמים זה אף מלווה בכאבים (למרות שאנחנו דואגים לא להתחיל עד שתהיה רטיבות מלאה). כשאני מאוננת אני מגיעה לאורגזמות בקלות.
דיברנו על הבעיה והוא חושב שזה אשמתו והוא מרגיש צורך להשתפר, כדי לגרום לי הנאה. אישית אני חושבת שמשהו בי לא בסדר. מה לעשות?
שאלה:בן 59
לפני 3 שנים הפסקתי לקיים יחסים עם אשתי
כנראה זה התאים לאשתי יותר מאשר לי
מצאתי פתרונות מחוץ לבית ע"י חברה בתחילה , ומכונים לאחר מכן
בעיות זיקפה היו חלק מסיבות הפסקת הפעילות בבית
התחלתי בשמוש של ויאגרא זה עזר בהתחלה היום זה לא עוזר
עדין אני זקוק למין ומגיעה לאורגזמה רק בעסוי
מה עושים ?
שאלה:אני בת 24, ומעולם לא חוויתי אורגזמה.
בעת קיום יחסי מין אני סובלת כאבים עצומים בווגינה ולפעמים אף מפסיקה את המגע. אחרי כל מגע מיני מתפתחת דלקת בווגינה. שמעתי שלתופעה הזו קוראים" ויסטובוליס", האם זה נכון ומה אפשר לעשות כדי לשפר את ההנאה? והאם זה קשור לאי חווית האורגזמה?
שאלה:אני בן 25 ויש לי חברה כשנה , כאשר אנחנו מתחילים אקט מיני ישנו את המשחק המקדים שיכול לערוך בין 15 דק' ל-30 דק' (ולפעמים יותר) . ואז כאשר אנחנו מגיעים לחדירה לוקח לי כבערך 5 דק' לגמור (בפעם הראשונה) . כאשר בפעם השניה בדרך-כלל זה לוקח לי הרבה יותר זמן (וגם זה משתנה ) . שאלתי היא האם יש לי איזו שהיא בעיה , ואם כן באילו דרכים אפשר לפתור או לשפר את המצב הנתון .
שאלה:שלום שמי אמיר ואני בן 19 כבר 5 שבועות מטריד אותי אותי משהו ,יש על איבר המין בחלק התחתון שלמטה מעין בליטה בהתחלה חשבתי שזו שערה שמתקשה לצאת אבל מסתבר שזה לא . אני מתבייש ללכת לרופא מה עליי לעשות? בתודה מראש!
שאלה:אני בת 29 אם לשניים ונשואה שש שנים. אלה נישואיי השניים ומאז ומתמיד אני סובלת מפטרייה בנרתיק שרדומה ומתעוררת מידי פעם גורמת לכאבים חזקים, עקצוצים והרגשת צריבה ובעיקר להפרשות מגעילות. בנוסף כמעט בכל פעם שבה אני מקיימת יחסי מין – זה כואב, צורב ושורף תוך כדי ו/או לאחר מכן- סבל נוראי שגורם לי לא לרצות לקיים יחסי מין כלל- אין לי יותר חשק כמעט ובעלי מתלונן בלי סוף! מה לעשות? אני חייבת להוסיף שהלכתי שוב ושוב לגניקולוג שלי ואפילו החלפתי אותו- קיבלתי ים משחות, נרות, קפליות וכו'- ומוצא אין. נמאס לי- מה עושים???
שאלה:אני בת 17 ואני רוצה לרדת לחבר שלי אבל הבעיה שאף פעם עוד לא עשיתי את זה ,אז איך בדיוק עושים את זה?
שאלה:יש לי בעיה אני בחורה דתיה ומאד מאד מאד הייתי רוצה לדעת איך לאונן. אל תאמרו לי לקנות ספרים, כי לא אוכל להכניסם הביתה.
שאלה:אני בת 22 , יש לי חבר 3 שנים , אני לא מסוגלת לקיים איתו יחסי מין למרות יחסנו החמים ואוהבים ,
אני מפחדת מהחדירה ולא מסוגלת לחשוב על כך .
אנו נהנים בדרכים אחרות ,
מהן הדרכים האפשריות לטיפול ?
תודה
שאלה:אני בן 36 יש לי חברה בת 26 אני נמצא במערכת גירושים, מאוד אוהב את החברה
הסקס שלנו טוב בשעות הערב, אבל בבוקר שאני מתעורר חרמן מאוד ומקיימים סקס
אני לא מצליך להגיע לאורגזמה.
שאלה:בזמן שחברי יורד לי הוא מתלוננן על ריח רע ועל טעם מגעיל ניתן למנוע זאת?
שאלה:שלום אני בת 15 ו יש לי בעיה מגרד לי מין הרגליים מה עלי לעשות
שאלה:יש לי בעיה אני בן 19 כבר ויש לי בעיה גדולה
בכל חיי קיימתי יחסי מין עם 2 בנות שהיו חברות שלי רק מאהבה
הבעייה שלי היא שבכל פעם אשר היינו מגיעים לסיטואציה המין
אף פעם לא הצלחתי לשלוט על זה אני ישר גומר עם חדירה בעיניין של שניות
ולעומת זאת באוננות הדבר יכל להמשיך כחצי שעה לפני הגמירה
אף אחד לא לימד אותי לעשות את זה נכון ותמצאו לנכון שגם באף מקום לא ממש מסבירים בפרטי פרטים מה לעשות ואיך חוץ מבכלליות
למזלי 2 חברותיי היו בתולות אז פשוט אמרתי להן שאני לא מצליח לחדור והמשכתי למין אוראלי אך בבקשה עיזרי לי כי מרוב שלא יכולתי לספק אותן אני נפרדתי מהן כי אני מרגיש בכך כלא גבר אמיתי
שאלה:יש לי חבר מזה שנתיים ואמחנו מאוד אוהבים אבל אני מרגישה שאני לא מגיעה לסיפוק מלא בעת החדירה.הייתי רוצה לדעת אם יש ספר ספיציפי מומלץ שיסייע לנו למצוא דרכים בהם אני אהנה יותר בעת משגל.
שאלה:כיצד אפשר לאונן ללא קריעת קרום התולים?
שאלה:שלום!
יש לי חבר מזה שנתיים וחצי, ואחנו פעילים מינית, אבל אני לא גומרת. בזמן האחרון התחלנו להשתמש גם בויברטור, שמגרה את הדגדגן. אני מאוד נהנית, ומגיעה לריגוש מיני ואורגזמה, אבל לא נרטבת. מה יכולה להיות הסיבה?
שאלה:אני ילד בן 12 ואני שזה קצת יוצא דופן אבל ממש רציתי לדעת איך אני אגרום לילדה שאני אוהב והיא טיפה גדולה ממני, לנשק אותי?
שאלה:אני בת 20. מקיימת יחסים במשך שנה עם אותו בן זוג. אך אף פעם לא הצלחתי להגיע לאורגזמה למרות שאנחנו מנסים כל מיני תנוחות. מה הבעיה שלי? האם זו בעיה פיזית או פסיכולוגית? והאם זה יכול להשתנות ברגע שאחליף את בן זוגי?
שאלה:ריקי, שלום רב!
הייתי מעוניינת לדעת היכן בדיוק ממוקמת נקודת הג'י של הגבר (אני יודעת שזה קרוב לפי הטבעת) ,על מנת שאוכל לענג את בן זוגי בצורה המקסימלית…..
שאלה:שלום,

עקב גמישותי הרבה – שנים של "מפעל מארט" (מי שזוכר), אני מסוגל לבצע אוננות אוראלית (סטייה?)- טעמי אינו פסיפלורה אך אצל בת זוגי…
נכון שעל טעם ועל ריח אין להתווכח – אפשר לשנות?
האם ההפרשות של בחורה (אצל כל אחת זה זהה?) באותו הטעם? האם הטעם צריך להיות כל כך מר או לא ברור אך גם לא משהו שמבקשים תוספת…?
אפשר לעשות בהקשר משהו?

תודה רבה.

שאלה:יש לי שאלה שאני חייבת לדעת את התשובה שלה מהר כי אני משתגעת…יש לי חבר ובפעם האחרונה שהייתי אצלו השתפשפנו והוא גמר לי בין הרגליים אבל אני הייתי עם תחתון ומכנס טרניג..המחזור שלי כבר מאחר בשבוע והציצי החל לכאוב אבל הוא לא קשה.ואני לא יודעת מה לעשות יכול להיות שנכנסתי להריון??
שאלה:כאשר אני מקימת יחסים עם חברי שאני אוהבת מאוד אני לא נהנת כמו שאני חושבת שאני אמורה להנות ואפשר לומר גם שאני בקושי נהנת, אני גם גומרת מהר וגם לאחר מכן אני לא יכולה לתת לחברי לגעת בי, למה זה?
שאלה:רציתי לדעת האם גבר יכול להרגיש פיזית את קריעת קרום הבתולין ?
האם יש סיכוי שאם אני לא אגיד לו הוא לא ידע כלל?
שאלה:חברה שלי בת 24,בתולה ומפחדת לקיים יחסי מין ולאחר נסיונות רבים שבהן היא שידרה פחד ואי עמידה מול כאבים היא איבדה את תשוקתה המינית והפסיקה לבקש לנסות שנית. אנחנו אוהבים האחד את השני אבל עניין זה מעיק לפריחת הקשר. תודה
שאלה:שלום, אתחיל צתאור הבעיהץ
אני וחבר שלי כשנה ביחד וכעבור שלושה חודשים מאז תחילת הקשר החשק המיני הולך ויורד. הוא לא דואג לי במיטה למרות שהסברתי לו את זה הרבה פעמים. וכעת אנו הגענו למצב שפשוט לא בא לו, הוא עייף מדי בלילה וביום הדבר בלתי אפשרי מבחינתו כי הוא מתעייף מהסקס והוא ירגיש עייף כל היום. אני מאוד רוצה לפנות ליעוץ מיני, דיברתי איתו וגם הוא לא מתנגד, פניתי למרפאת איכילוב והתור הקרוב רק באוגוסט, אינני יודעת למי לפנות ומי יוכל לייעץ סקסולוג טוב לאן ואל מי לפנות וגם מה מחיר היעוץ.
תודה מראש על ההתייחסות
שאלה:יש לי ולחברה שלי יחסים מצויינים אנחנו בראים בני 25
אנחנו גומרים ביחד אבל ללא חדירה ,כשאני חודר אני מרגיש גירוי עז , וקשה לי מאוד לא לגמור – דבר שמונע ממנע להנות מהחדירה
איך אפשר להחזיק מעמד ולא לגמור תוך שניה ?
שאלה:ני בת 19.5 ועוד לא הייתה לי מערכת יחסים מינית מלאה. מה לא בסדר איתי?
שאלה:עש/יתי ניתוח מין כדי להיות גבר אבל יש בעיה אני מגיע לזיקפה רק כשאני רואה כלבים מזדיינים.עזרי לי מה לעשות. יש לי גם חברה אבל אני לא מצליח להגיע איתה לזקפה גם כשהיא מתאמצת בעבודת ידיים. אם את מבינה למה אני מתכוון
שאלה:אני בן 22
עד לפני שנתיים הכל היה בסדר ביחסי מין שלי.
אני גומר נורא מהר (אחרי 5-7 חדירות)
יש לי חברה כבר הרבה זמן וזה מפריע לנו
מה עליי לעשות ולמי לפנות ?
שאלה:אני בן 26, אין לי חברה מרבה לאונן, איך אני יכול להפסיק לאונן? אף פעם לא היית לי חברה
שאלה:אני בת 22 ולא מצליחה לגמור , לא עם גברים ולא באוננות.אני מרגישה לחץ ואחרי זה הוא כאילו עובר מעצמו – ללא שתהיה איזו הנאה יוצאת דופן.
פעם אחת בלבד הצלחתי לגמור , וזה היה עם גבר , אבל אולי וזו היתה רק התרגשות פסיכולוגית ולא באמת "הדבר".
נכון שהכל בראש ובמידת ההנאה , אבל מפריעה לי שגם באוננות (אני מנסה עם זרם המים באמבטיה או עם האצבע) אני לא מצליחה.
מה אפשר לעשות? זה נורמלי?
שאלה:אני וחבר שלי זמן מה מנסים לקיים יחסיי מין אני בתולה והוא גם !
פשוט כול פעם שאנחנו מנסים הוא לא מצליח להחדיר
מה אפשר לעשות ?
שאלה:האם את יכולה להיות יותר ספציפית בנוגע לנקודות הג'י ומיקומן גם בגוף הגבר וגם בגוף האישה?
אולי לצרף שרטוט קטן.
שאלה:יש לי חבר כמעט שנה ואנחנו גרים ביחד כמעט חצי שנה לפני שעברנו לגור ביחד היינו מקימים יחסי מין 4-5 פעמים בשבוע ומאז שאנחנו גרים ביחד מס' הפעמים ירד עד כדי 1-2 בשבוע
אני מרגישה די מתוסכלת ושאולי הוא לא נמשך אלי דיברנו המון בנושא הזה והסברתי לו שאני מרגישה שהוא לא נמשך אלי כמובן שהוא שלל את זה על הסף מה גם שבמקום שהשיחות ישפרו את המצב הם עשו את ההפך כי הוא רק הלך והתרחק יותר ויותר ואני לא יודעת מה לעשות הדבר מפריע לי מאוד ואף פעם לא התמודדתי עם בעיה כזאת זה נדמה לי כאילו אין בו יצר או חשק מיני בכלל
מה לעשות כבר חשבתי שאולי אנחנו צריכים להיפרד, חבר שלי מבוגר ממני ב 9 שנים האם יכול להיות קשר לזה?
שאלה:אנחנו בני 32 חברים כ-4 חודשים, בתחילת היחסים המניים הכל היה טוב (כך חשבתי)
אך בחודש וחצי האחרון שמתי לב שהוא לא מגיע לזיקפה,
ושיש לו שפיכה מוקדמת.
אני מאוד אוהבת אותו ורוצה להשאר איתו, מהי הדרך לתקן את זאת וגם להשאר איתו?????
שאלה:אני מפנטזת על שני בחורים איתי במיטה, ויצא לי להיות במצב כזה.
חבר שלי לא אהב את הרעיון. מה עושים, ואיך לשכנע אותו??
דרך-אגב, הוא היה נוכח.
שאלה:אני סך הכל בת 15 אבל אני מרגישה שיש לי משהו כלפיי בחורה שאני מדברת איתה באינטרנט אני איפשהו גם נמשכת לבנות מזה אומר עליי?… דרך אגב היו לי חברים בעבר
שאלה:בן זוגי עומד על כך שנאסה סקס אורלי ללא קונדום.
האם מחלות מין מועברות דרך סקס אורלי?
ואם כן – איזה פיטרון היית מציאה ללסביות?
שאלה:הייי
יש לי בעיה . אני בתולה אבל בכל פעם שאני מתחרמנת אם בחור אני מפסיקה להנות אחרי זמן קצר האם יש לי בעיה אם זה שאני גומרת מהר או שזה בגלל שאני בתולה עדייןףיש לי עוד בעיה והיא פחד ענק מהריון אולי שתי הבעיות קשורות זו לזו
עיזרי לי
שאלה:אני בת 18, ועדיין לא קיימתי יחסי מין. יש לי צרכים מיניים, ובגלל שאני לא מספקת אותם ע"י סקס עם בן – זוג, ניסיתי לעשות זאת ע"י אוננות, אבל לא הצלחתי. הנגיעה בעצמי לא עוררה בי אף ריגוש. הייתה לי הרגשה כאילו אני נוגעת בסתם עוד איבר בגוף, וניסיתי המון דברים. אני מתוסכלת מהמצב, במיוחד אחרי שדיברתי עם חברות שלי, שנהנות מאוננות מאוד. הייתי רוצה עצות לאיך לענג את עצמי, בבקשה.
שאלה:איך אני יכול למצוץ לעצמי והאם אפשרי בכלל?
שאלה:אני בת 17,אני וחברי היינו במצב אינטימי(שכבנו אחד מעל השני כאשר שנינו עירומים)לא קיימנו יחסי מין (לא הייתה חדירה) אך איבר מינו בא במגע עם איבר מיני ואני חושבת שגם נוזל הזרע נגע באיבר מיני.האם ייתכן שנכנסתי להריון?
שאלה:אני בת 17.5, עם חבר בן 19 כחצי שנה. בעייתי היא שאינני מצליחה להגיע לאורגזמה איתו. ניסיתי גם להיות אני למעלה, אבל לא הלך. קראתי איפשהו שכתבת שקל יותר לאישה לגמור בתנוחת ה"דוגי-סטייל". גם אותה ניסיתי, אבל לא הצלחנו לקיים חדירה בתנוחה הזו, משהו בזווית.
בכל אופן, הבעיה מציקה לו יותר מאשר לי. מה אפשר לעשות?
תודה מראש.
שאלה:אני בת 16 וחצי אני וחבר שלי מנסים לקיים יחסי מין ניסינו פעמיים הוא גמר אבל אני לא הרגשתי כלום, גם בשני הפעמים לא ירד לי דם ואני לא יודעת אם נקע לי קרום הבתולין או לא, ושהוא מכניס אותו עד הסוף אז כואב לי, מה יש לי? האם אני צריכה ללכת לגניקולוג?

דבר נוסף שהוא או אני עושה לעצמי בדגדגן אני נהנת אבל אז אני לא יכולה יותר ומפסיקה אותו האם כך צריך? או שאני צריכה לתת לו להמשיך?

שאלה:אני בת 16 וחצי אני וחבר שלי מנסים לקיים יחסי מין ניסינו פעמיים הוא גמר אבל אני לא הרגשתי כלום, גם בשני הפעמים לא ירד לי דם ואני לא יודעת אם נקע לי קרום הבתולין או לא, ושהוא מכניס אותו עד הסוף אז כואב לי, מה יש לי? האם אני צריכה ללכת לגניקולוג?

דבר נוסף שהוא או אני עושה לעצמי בדגדגן אני נהנת אבל אז אני לא יכולה יותר ומפסיקה אותו האם כך צריך? או שאני צריכה לתת לו להמשיך?

שאלה:אני בת 16 וחצי אני וחבר שלי מנסים לקיים יחסי מין ניסינו פעמיים הוא גמר אבל אני לא הרגשתי כלום, גם בשני הפעמים לא ירד לי דם ואני לא יודעת אם נקע לי קרום הבתולין או לא, ושהוא מכניס אותו עד הסוף אז כואב לי, מה יש לי? האם אני צריכה ללכת לגניקולוג?

דבר נוסף שהוא או אני עושה לעצמי בדגדגן אני נהנת אבל אז אני לא יכולה יותר ומפסיקה אותו האם כך צריך? או שאני צריכה לתת לו להמשיך?

שאלה:הנני מעוניין בהמלצה על מוצר יעיל "באמת" לחיסול ריח רע מהפה.השיניים שלי בריאות וניסיתי כל מיני נוזלים לשטיפות פה וניקוי החלק האחורי של הלשון,סרקתי פורומים בנושא אבל עדיין לא נפתרה הבעיה,אני גם מעשן.
תודה מראש
שאלה:אני בחור כבן 20 מבוסס כלכלית ונראה טוב ואין לי בעיה להתחיל קשרים עם בנות,
בתחילת הקשר אני מקבל פידבאק טוב אבל מהר מאוד ההתעניינות מצידן יורדת, כשבוע שבועיים והקשר בדר"כ מתנתק איך אני יכול לאתר את הבעיה וממה זה יכול לנבוע ?
שאלה:אני בחור כבן 20 מבוסס כלכלית ונראה טוב ואין לי בעיה להתחיל קשרים עם בנות,
בתחילת הקשר אני מקבל פידבאק טוב אבל מהר מאוד ההתעניינות מצידן יורדת, כשבוע שבועיים והקשר בדר"כ מתנתק איך אני יכול לאתר את הבעיה וממה זה יכול לנבוע ?
שאלה:אני בת 17 ולפני כחצי שנה הייתי בקשר עם בחור וקיימתי איתו יחסי מין.
כשפגשתי אותו הוא אמר לי שהוא בן 22 וממש לא הייתה לי כל סיבה לחשוש כי הוא נראה טוב וצעיר לגילו אז כמובן שהאמנתי לו ובכלל לא חששתי באותו זמן.
לאחר קשר של חצי שנה נפרדנו אבל נשארנו ידידים וגיליתי שהוא בן 27.
אני לא יודעת איך להתמודד עם זה, מצד אחד היה לי מאד כיף איתו מכל הבחינות אז מה זה משנה הגיל, ומצד שני הוא גדול ממני ב-10 שנים. מה אפשר לעשות כדי להתמודד עם זה איכשהו או אולי פשוט לשכוח אותו (למרות שזה יהיה קשה כי הוא היה הראשון שלי)?
שאלה:מאיזה גיל מומלץ להתחיל לקיים יחסי מין?
שאלה:ריקי רוזמן היקרה,
יש לי בת זוג יפיפיה, אשר ראתה לפני כמה חודשים פרסומת לגלולות להגדלת חזה בשם (הפמניסטי, אלא מה…) "פומלה". יש לציין שלזוגתי חזה בינוני בגודלו ומאוד מושך. ביקשתי ממנה באדיבות לרדת מהעניין, וציינתי כי יש שם בטח הורמונים וכי זה יכול להיות מאוד מסוכן. כמו כן הוספתי כי יש לה אחלה חזה ואני יותר משלם עם איך שהיא נראית, וביקשתי ממנה לרדת סופית מהנושא ולא לסכן את בריאותה, וכל זה בתוספת בדיחות על שערות שיצמחו לה על כפות הידיית והפנים. נראה לי שהיא בדרך לרדת מהשטות הזו, אבל בכל זאת מטרידה אותי השאלה, האם מישהו מהמומחים כאן מכיר את הכדורים האלו, ויודע במה מדובר. בזמנו נכנסתי לאתר רפואי וקראתי שאסטרוגן יכול לגרום לגדילת החזה, כמו גם לעוד כמה תופעות לוואי לא נעימות.
האם צדקתי בהתנגדותי, או שסתם עשיתי לה עוול בדרך לרכישת חזייה בחנות למיפרשיות (אל תתנו בבקשה לנימה המבודחת משהו להכהות מרצינות שאלתי)?

שאלה:אני בת 25 יש לי חבר קבוע ואנחנו אוהבים. אני מגיעה לאורגזמה ממין אוראלי אבל לעולם לא מחדירה. אותה בעייה היתה גם במערכות יחסים קודמות! ניסיון חיפוש אחר תנוחה מתאימה נגמר בכשלון מוחלט. לצערי במקום מגורי אין עים מי להתייעץ מה ניתן לעשות????
תודה מראש
שאלה:שלום אני בן 15 ולא היתה לי חברה בגלל שאני מתבייש לבוא לבחורה מה אני צריך לעשות?
שאלה:אני בת 25 ושיא ההנאה מקיום יחסים נגרמת ביחסים אוראליים שבן זוגי מסב לי הנאה מרובה, אך לפי מיטב הבנתי לאחר אורגזמה צריכים לחוש בהתכווצות הנרתיק, האם ייתכן כי אין לי כל התכווזות בזמן היחיסם ולאחר שיאים מסויימים בהנאה, אם כן האם חוויתי אורגזמה ואם לא מה הן הרגשות שאמורים לחוש? כיצד אני יודעת?
שאלה:אני בת 15 והחדרתי מלפפון ושטפתי כמובן ואני מוציאה את השפורפרת לאיבר מיני זה גורם לנזקים בגוף? זה כיף לי זה קצת מפריע לי ואף אחד לא יודע מה אני עושה במקרה הזה
שאלה:אני בת 15 והחדרתי מלפפון ושטפתי כמובן ואני מוציאה את השפורפרת לאיבר מיני זה גורם לנזקים בגוף? זה כיף לי זה קצת מפריע לי ואף אחד לא יודע מה אני עושה במקרה הזה
שאלה:אני בת 15 והחדרתי מלפפון ושטפתי כמובן ואני מוציאה את השפורפרת לאיבר מיני זה גורם לנזקים בגוף? זה כיף לי זה קצת מפריע לי ואף אחד לא יודע מה אני עושה במקרה הזה
שאלה:אני בת 15 והחדרתי מלפפון ושטפתי כמובן ואני מוציאה את השפורפרת לאיבר מיני זה גורם לנזקים בגוף? זה כיף לי זה קצת מפריע לי ואף אחד לא יודע מה אני עושה במקרה הזה
שאלה:אני בן 19 ויש לי איבר קטן אני נראה טוב אך לא שכבתי עם אף חברה שהייתה לי עד גילי עכשיו יש לי חברה כבר חודשיים אך אני מתבייש
שאלה:חבר שלי גומר נורא מהר ממש ברגע החדירה.
מה הבעיה ואיך אפשר לטפל בזה?
שאלה:ריקי שלום
אני בת 20 ומקיימת יחסי מין עם חברי מזה שנה. לאחר שאנחנו שוכבים אני מרגישה שאיבר המין שלי חם ושורף. בשתי בדיקות שהייתי אצל גניקולוג, ניתנו לי משחה וכדורים שלא שיפרו את המצב ולאחרונה שורף לי לפעמים גם ללא קיום יחסי מין.
הצריבה מורגשת באיזור השפתיים הפנימיות של איבר המין ונמשכת כשעתיים שלוש בממוצע.
לפני החבר הנוכחי לא קיימתי יחסי מין כשנה וחצי ולפני זה הבעיה לא היתה קיימת.
אודה לך אם תוכלי לכתוב לי מה יכולה להיות הסיבה לבעיה ועל דרכים אפשריות לטיפול.
שאלה:כמו כן שכחתי להזכיר שאני משתמשת בגלולות
שאלה:יש לי בעיית גמירה מאוד מאוד מאוד… מהירה.
גם באוננות ,משגל, או ירידה…
מה עליי לעשות ? (עליי לציין שעברתי 2 ניתוחים לעקמת פין…)
שאלה:האם זה כואב בפעם הראשונה של קיום היחסים ומה מרגישים והאם גיל17 זה מוקדם מדיי?
שאלה:אני בו 21 ויש לי עכשיו חברה שזרקה אותי פעם בגלל גודל האיבר שלי
סלחתי לה אבל מדי פעם הנושא עולה ומשגע אותי למרות כל השיכנועים שלה שזה לא מפריע לה יותר והיא נהנית לשכב איתי פשוט היא הייתה רגילה ל"מאובזרים"
ולכן הגיבה אז כמו שהגיבה .
לא היה לי נסיון קודם עם בנות , אני די תפסתי מהתגובה שלה כתיראה ותירא ובכלל שאני פרפקציוניסט אז זה משגע אותי יותר.
חשבתי לעשות ניתוח אבל אין לי מידע מדוייק עד כמה זה יעשה בי פלאים
אם זה היה כמו ניתוחי חזה מכלום למשהו הייתי עושה בטוח , אז אם יש לך מידע על
הגדלת פין ע'י מכשירים(סאדים למיניהם שמותחים) או ניתוח שתפי אותי ?
שאלה:אני עד היום לא יודע מה אני יש לי זיקפה גם מבנים וגם מבנות קצת זה אומר שאני דו מיני אני בטוח שזה לא נורמלי
שאלה:אנחנו זוג בני 18 חברים כבר שנה וחצי, היחסים בינינו מצויינים. (עדיין לא קיימנו יחסי מין מלאים)
הבעיה מתחילה מכאן שבזמן האחרון התחלתי להעניק לחברתי מין אוראלי והיא לא מגלה סימנים של הנאה בכלל.. קראתי הרבה מאמרים אבל שום דבר לא עוזר, עדיין איני מצליח לענג את חברתי. זה גורם לי תסכול רק מכיוון שאני מאוד רוצה לגרום לה להגיע לאורגזמה ולא בדרך חדירה.. עזרי לי בבקשה…
שאלה:אני בת 27 נמצאת בערכת יחסים מזה 9 חודשים עם גבר גרוש + ילדה 42 בן שהתגרש עקב בגידת אשתו לבחור תמיד היה קושי בלהפתח ולתת אמון מה גם שכל קרוביו אומרים לי שקשה לו לתת אמון לא רק בי אלא גם באנשים אחרים ובכלל

בכל התקופה שאנו יחד קיימנו יחסים אולי 6 פעמים !!!!!
אני מרגישה שהיצר המיני שלו נמוך מאוד .
לא ניסיתי לשוחח איתו על כך מחשש לגרום לו לאי נוחות .
אני יודעת שאני מוכרחה לשוחח איתו אך איך עושים את זה ?

אנו חושבים על עתיד משותף אך מאוד מפריע לי הנושא הזה
חוץ מהנושא הזה המערכת שלו בריאה מאוד .

האם לדעתך הקושי שלו נובע ממה שעבר או מבעיה אחרת ?

ממתינה לתשובתך .

שלומית

שאלה:מהם המקומות הרגישים אצל האישה
שאלה:אני בת 23 עוד מעט, מקיימת יחסי מין מגיל 19 בתדירות נורמלית-גבוהה ולא מצליחה להגיע לאורגזמה אלא מכסימום לגירוי ברמה זו או אחרת… אני גאה לומר כי ברוב הפעמים בהם קיימתי יחסי מין זה היה עם פרטנרים מאוד משקיענים (כך שברור שהבעיה לא נובעת מהם)ובכל זאת אני מוצאת את עצמי מזייפת אורגזמות על מנת לא לאכזב אותם אחרי כל המאמץ שהשקיעו.
מעבר לזה גם באוננות אני לא תמיד מצליחה לגמור ואם כן זה מאוד מאוד קצר ולא מספק…
ניסיתי ללמוד את הנושא בעזרת ספרים , חקרתי את גופי ביסודיות ועדיין לא מצאתי את התשובה.
עצוב לי ואני צריכה עזרה.
שאלה:אשתי שוכבת כל היום והלילה עם ספר או עיתון וכל גירוי ידני אינו עוזר אלא בקשה או איום לעזוב את העתון מה היא הנקודה שבה אוכל לגרות אותה לעזוב את העתון
שאלה:לפני הגמירה יוצא נוזל שדומה לזרע מה זה?
שאלה:יש לי בת זוג נהדרת יפה ועדינה, אנחנו עושים סקס בתדירות אבל היא מתלהבת רק לעיתים נדירות אז מה אני עושה?
אני כן מבקש כל העצות שיש באמתחתך
תודה
שאלה:שלום! אני בן 44 ,נשוי ואין לנו שום בעיה מינית.
שאלה היא מה הם האפשרויות רפאויות בכל זות לחזק את היציבות עבר מין.
תודה מראש.
שאלה:אני במערכת יחסים עם בן זוגי כבר 4 וחצי שנים.לצערי, בשנתיים האחרונות אין לי חשק לקיים יחסי מין, למרות שניסינו כבר הכל כדי להחזיר את ההתלהבות, כמו צפיה בסרטים אירוטיים, טיולים רומנטיים וכו'. הוא כבר לא יכול להמשיך כך וגם אי, אך אינני יודעת מה לעשות. אשמח אם תפני אותנו לסקסולוג פרטי.
המון תודה המיואשת אפרת.
בבקשה לא לפרסם את שאלתי באתר. תודה.
שאלה:מתוקף מקצועי (זמרת) יש לי קהל מעריצים לא קטן. אני מאד מעוניינת לממש את הפוטנציאל הטמון בקהל זה, אך לא רוצה לפגוע בבעלי ובילדי. מה עליי לעשות?
שאלה:שלום אני בן 19 וחצי
יש לי חברה שנתיים
ניסנו כמה פעמים אנאלי…
בפעמים שניסנו אף פעם לא נכנסתי אליה אפילו לא שלישם מהאיבר שלי…
היא טענה שזה כטאב לה אפילו שקצת ניסנו לפתוח תחור או לנסות להיכנס..
בכל מיקרה רציתי לקבל פרטים או יותר נכון מידע כיצד אני צריך לעשות את כל התהליך ככה שאני יוכל להיכנס ולא יהיה קשה להכנס ולא יכאב לחברה שלי..
אני יודע שמומלץ להשתמש בחומרי סיכה וכו' אך אני רוצה לדעת כיצד לעשו תזאת ואם יש עוד דברים אחרים שיעזרו ויפחיתו את הכאב ויעזרו לכניסה של איברי כי זה החלק הקשה בו אנו ניתקלנו
תודה!
שאלה:האם זה נכון שבזמן הגעה לאורגזמה נשית יש דופק לב מואץ?
שאלה:כשאני מאוננת תוך כדי שימוש בעזרים למינייהם,אני מגיעה לאורגזמה.
הבעיה הרצינית היא שהאורגזמה חלשה מאד ונגמרת תוך שניות למרות שהייתי מאד מגורה.
שמעתי על אורגזמות ממושכות רצופות ועוצמתיות איך מגיעים לזה??
אני נהנת מהתהליך ומאד מתאכזבת מהסיום.
כנ"ל ביחסי המין עם גברים.
שאלה:אני בת 14 ומאוד מפותחת לגילי… יש לי חזה גדול (מידה 75 c) יש לי על החזה מין קווים כאלה…הם נראים כמו מתיחות או צלקות… יש לי כאלה מאוד הרבה לאומת שלחברה שלי שיש לה חזה נורמלי ולה יש מתיחה אחת…. האם זה משהו רציני? האם שווה לדאוג? מה זה בכלל?
שאלה:ידוע לי כי ישנם מספר תרגילים שניתן לבצע על מנת לחזק את שריר החייץ ובכך לגרום לשפיכה יותר מאוחרת ( להחזיק יותר זמן )
אילו תרגילים מומלצים ?
שאלה:נראה לי שאני סובלת מוגיניסמוס, למי עליי לפנות , לרופא נשים או לסקסולוג?
איך מטפלים בזה? ע"י כדורים? טיפו פסיכולוגי?
תודה
שאלה:אני בן 16 ולילה אחד אני והידידה הכי טובה שלי התמזמזנו עד כדי נגיעות והתפשטות.
אני מוצא אותה מאוד מושכת וחשבתי על מצבים כאלה איתה המון פעמים.
זה היה המגע המיני הראשון שלי(נשיקות ונגיעות).
לא עמד לי לחלוטין ולא הייתי מסוגל לפעול.
אני מדוכא ומבולבל מה אני אעשה? איך מתמודדים עם זה?
שאלה:אני בת 16 ויש לי חבר. כשהייהי בת 10 בן-דודי בן ה-23 בא לחדרי בלילה ואילץ אותי לשכב איתו. מאז אני כל הזמן חולמת חלומות אירוטיים עליו, בעיקר כשאני שוכבת עם חבר שלי.מה לעשות?
שאלה:שלום רב אני מעוניין לספק את חברתי.
אך אין לי מושג איך..
אני בן 17 וגם היא, איך אני יכול לדעת.
דברים בסיסים אני רוצה לדעת איך לרדת לבת ?
איך לענג אותה לחמם אותה לפני זה ?
ואיך לדעת שהיא מתרתבת מתחממת ?
תודה מראש
שאלה:אני נשואה כ-3 שנים ואם לילד בן כמעט שנתיים.לפני הנשואין הייתי הכי חושקת ופרועה בפעילות מינית בכל המובנים….במשך החודשים לאחר הנישואין לאט לאט ירד לי החשק לעשות זאת עם בעלי, בזמן ההריון הראשון לא יכולתי לחשוב על סקס ובעלי "סבל" במשך שנה, לאחר הלידה אני עושה זאת עם בעלי במקרה הטוב פעם בחודשים וגם כאשר הוא ממש לוחץ כי אני לגמרי נגעלת מכל הענין.עכשיו אני שוב בהריון וקשה לבעלי לקבל את העובדה שעכשיו במיוחד לא בא לי בגלל הבחילות ואי-נוחיות שנובעים מהריון.אם פעם לא היה בא לי על בעלי אלא על גברים אחרים אז עכשיו כל הענין של סקס גורם לי צמרמורת וזה די מפחיד כי פעם לא יכולתי בלי זה 3 פעמים ביום כל יום. רק ניתן להוסיף שבעלי עושה הכל מצוין במיטה חוץ מבעיה אחת שהיתה לא תמיד – שפיכה מוקדמת מאוד – כ5 שניות מהחדירה או אפילו אי-הגעה לחדירה.ניסינו ייעוץ ואת המרפאה הידוע והתרגולים וכלום לא עוזר.אז עם הזמן נהיתי מאוד קרירה וזה מדכא עד מאוד. בסופו של דבר אולי אני זו שאצטרך טיפול. ועד דבר אחד אחרון: בעלי גבר נאה מאוד בפנים אך אף פעם לא התאמן אפולי כאשר התחננתי בפניו שינפח לפחות את הידיים, תמיד אמר שאין זמן וזה לא מפריע לו גם כאשר אמרתי שמראה גברי מדליק אותי מאוד…אז מה שקורה בסוף זה שאני אשה בת 32 נראת מצוין עם משפחה שנראת מצוין מהצד אך ללא ניצוץ בעיניים כי אין סקס ואין גבר מושך ובכלל קשה לי לתאר לעצמי שמישהו נוגע בי ושכחתי מה זה המולטי אורגזמות אשר חוויתי אי פעם…..סליחה על המכתב הארוך. שמרתי זאת כל כך הרבה זמן ופשוט כואב ובוער לי…תודה מראש על תשובה ואולי עצה אשר תעזור….תודה באמת
שאלה:בזמן שקיימתי יחסי מין אורליים עם חברתי לא מצאתי את הדגדגן הוא היה קטן מדי
השאלה שלי היא האם זה מבנה גופה או שבגלל שהיא בתולה ועם הזמן זה ישתנה!
שאלה:שלום
אני בת 23 ,היו לי מערכות יחסים והבעייה העיקרית שלי היא שאף פעם לא גמרתי.במהלך הסקס אני מרגישה שאני הולכת לגמור אבל כלום בעצם לא קורה,כמו כן אני לא ממש חושבת שאני יודעת איך לגמור,ניסיתי לבד ולא ממש הלך לי,אני לא בעניין של ויברטור וספרים ,נראה לי שבאופן כללי החשק נעלם לי ברגע שמתחילה החדירה ,מה לעשות?
שאלה:שלום, אני בת 19 ויש לי חבר כמה 5 שנים ועדיין לא קיימנו יחסי מין אבל אני ממש מעונינת אך פוחדת. ניסינו פעמיים אבל ממש פחדתי כי אמרו לי שזה ממש כואב. אני מרגישה מוכנה ואני לא יודעת מה לעשות.
שאלה:אני בן 18
ויש לי בלוטת עור על הפין שנגרמה לי משפשפת איך אני מטפל בזה?
שאלה:אני בן 20,רציתי לדעת האם הגודל באמת קובע?
שאלה:שלום אני אמיר מהרצליה …רציתי לשאול…. מה זאת נקודת ה "ג'י" ????
שאלה:שלום
אני בת 21 ,יש לציין שאני מאד נהינת עם בן זוגי במיטה. א ב ל לפעמים במהלך שעות היום כאשר אני לעיתים מסיטה את מחשבתי מהדברים היומיומיים ונהינת להיזכר במה שעשינו אתמול בלילה, קורה דבר מוזר – אני מותקפת בכאבי ראש נוראיים ולכן מאז שזה קורה אני משתדלת שלא לחשוב על זה למרות שאני נהינת לחשוב על זה.
שאלה:אני בן 28 ויש לי אבר מין מאוד גדול ועבה מאוד ולא פעם קורא שבחורות מתחילות איתי אך אני מאוד נבוך מהגודל שלו ואז אני דוחה אותם מכל מיני סיבות בפעמים בהם הייתי עם בחורות הם מאודהופתעו וזה מאוד הביך אותי לגבי הביצועים במיטה הם מאוד טובים אך גם זה לא מוריד ממני את המבוכה בה אני חש כל פעם מחדש
כולם שואלים לגבי ניתוחים להגדלת אבר המין אני שואל ההפך האם קיים ניתוח להקטנה
בתודה בן
שאלה:האם קיימות אורגזמות בשם : אורגזה הורמונלית ואורגזה עיצבית?
שאלה:אני בת 11 וחצי.
כבר בגיל הזה אני נורא מתעניינת בחיי המין ומבקרת באתרי מין פעמים רבים ביום.
אפילו קניתי בחסכונות האישיים שלי ויברטור ואני משתמשת בו בלילות.
אני נורא רוצה גבר שיעשה איתי את זה אבל כמובן שאף אחד לא יכול להרשות לעצמו לשכב עם קטינה בעיקר מפני שזה בניגוד לחוק.
אני נורא מפחדת שההורים שלי יגלו אבל מצד שני אני לא רוצה שזה ימשיך כך.
מה לעשות?
שאלה:ככככככע
שאלה:אני בת 22 ומקיימת יחסי מין רק9 חודשים.לעצים אני חשה כאב באזור המעיים בעת יחסי המין.
בנוסף לכך נראה לי שזה גם גורם לי לעצירות זמנית .
אני יודעת בודאות שהחדירה היא לנרתיק ולא לרקטום,מה יכולה להיות הבעיה?
תודה ,מבולבלת
שאלה:מה ההדל בין מין אנאלי לבין מין רגיל(עם חדירה)?
שאלה:מהוא גודל ממוצע של איבר מין הגברי???
שאלה:אני בת 17 וחצי הכרתי איזה איזה מישהו בן 21 והגענו לסיטואציה שבה הוא ירד נהניתי מאוד אפילו אפשר להגיד שזה הדבר הכי מענג שחוויתי אבל לא גמרתי יש לזה הסבר כולשהו (וזה היה די הרבה זמן) האם יכול להיות שיש לי בעיה ?
שאלה:אני בת 17 וחצי הכרתי איזה איזה מישהו בן 21 והגענו לסיטואציה שבה הוא ירד נהניתי מאוד אפילו אפשר להגיד שזה הדבר הכי מענג שחוויתי אבל לא גמרתי יש לזה הסבר כולשהו (וזה היה די הרבה זמן) האם יכול להיות שיש לי בעיה ?
שאלה:כיום אני בת 12 כשהייתי בגן קיימתי יחסי מין עם אחד מילדי הגן (כולל חדירה) ולפתע נכנסה הגננת ופשוט הצטרפה אלינו…
ידעתי שזה לא בסדר אבל המשכתי…
לפני כמה ימים אותה גננת נפגשה איתי ברחוב הזמינה אותי לביתה וקיימנו יחסי מין עם בעלה…
כשסיימנו הם אמרו לי לא לספר..
ולחזור בעוד יומים…
מה לעשות???
שאלה:יש לי שאלה שנורא מטרידה אותי
בגיל הגן נגעתי לבנות בגילי באיבר המין ואני חושב שאף הכנסתי לתוכו חפצים חדים אך בזה אני לא כל כך בטוח
בכדי להיות רגוע קצת יותר אני רוצה לדעת בכל מקרה אם הכנסת חפצים חדים לאיבר המין ההנשי בגיל כזה צעיר עלול להשפיע על כניסה להריון או על הלידה.. או על כל דבר אחר
האם אני יכול לגרום להן נזק???
שאלה:אני בת 35 ובן זוגי בן 32 ,בתחילת יחסינו הוא התלונן על ריח מהנרתיק שלי,אבל בכל זאת קיימנו יחסי מין.כיום שנה אחרי ואחרי מספר בדיקות שערך הרופא בהן ניקבע שאני לא סובלת מכלום ושאין בכלל ריח(לטענתי וטענת הרופא)בן זוגי מסרב לקיים איתי יחסי מין.הוסיף עוד שהוא סובל מבעיות זיקפה וגם כשהיה סקס הוא נמנע תמיד מלענג ורצה ישר להגיע לחדירה ללא משחק מקדים…אשמח אם תוכלי לייעץ לי מה לעשות(רופא הנשים שלי טוען שהבעיה נעוצה בחבר ושהבעיה הינה פסיכולוגית)
תודה…
שאלה:אני בן 28 וחברתי בת 23 . חברתי אינה יכולה להגיע לאורגזמה מחדירה , אבל היא מבקשת שאני יענג אותה עם אצבעותיי וכך היא מצליחה להגיע לאורגזמה האם עלינו להמשיך בדרך זו או שיש בעיה הדרושה טיפול מקצועי
שאלה:שלום,

שאלתי היא: אם אני בתולה והחבר שלי גמר בחוץ ( שפך את הנוזל שלו בחוץ).
האם יש חשש להכנס להריון.

שאלה:שלום רב לך אני נהנה לקרוא את התגובות שלך אז עזרתי אומץ והחלטתי לפנות אליך בשאלה. אז זה ככה: אני וחברתי כבר 3.8 שנים אני עובד מהבוקר עד הלילה ממוצע כ12.13 שעות ביום נראה לי שאני אוהב אותה אבל אני לא יודע כי חיי המין שלנו לא טובים אבל אני בעצם כן אוהב אותה כשחושבים על זה.
אני לא מרגיש משיכה אליה. מה אני יכול לעשות כדי ל"רצןת" אותה ולההפך רצוי לציין שאנחנו ישנים כל יום ביחד אני בן 22 והיא בת 19.
וכשאני איתה בא לי לא לראות אותה.אבל שניה אח"כ אני רוצה לראות איתה סרט וכשאני לא איתה ואני לבד אני לא מפסיק לחשוב אליה.
אז השאלות הן:1.מה נראה לך (בקשר לקשר שלנו)? 2.מה אני צריך לעשות כדי לגרום לי "לרצות" אותה ולהפך?
אז בבקשה עזרי לי בתודה מראש האלמוני.
שאלה:שלום רב לך אני נהנה לקרוא את התגובות שלך אז עזרתי אומץ והחלטתי לפנות אליך בשאלה. אז זה ככה: אני וחברתי כבר 3.8 שנים אני עובד מהבוקר עד הלילה ממוצע כ12.13 שעות ביום נראה לי שאני אוהב אותה אבל אני לא יודע כי חיי המין שלנו לא טובים אבל אני בעצם כן אוהב אותה כשחושבים על זה.
אני לא מרגיש משיכה אליה. מה אני יכול לעשות כדי ל"רצןת" אותה ולההפך רצוי לציין שאנחנו ישנים כל יום ביחד אני בן 22 והיא בת 19.
וכשאני איתה בא לי לא לראות אותה.אבל שניה אח"כ אני רוצה לראות איתה סרט וכשאני לא איתה ואני לבד אני לא מפסיק לחשוב אליה.
אז השאלות הן:1.מה נראה לך (בקשר לקשר שלנו)? 2.מה אני צריך לעשות כדי לגרום לי "לרצות" אותה ולהפך?
אז בבקשה עזרי לי בתודה מראש האלמוני.
שאלה:זו פעם ראשונה באתר ובמדור אני די בישן ויש לי שתי שאלות א מה שישה מרגישה לא בזמן החדירה אלא בזמן שהפין נימצא בתוך הנרתיק שלה כי חברה שלי תמיד אומרת אל תזוז ומבקשת שאשתעל שאלה שניה ב יש לי פנטזיה היתי רוצה ליפגוש בחורה אחרת לקיום יחסי מין חד פעמי ולא לפרק את מה שיש לי אני אוהב את החברה שלי מאוד אנחנו ביחד כבר 9 שנים ולא בגדתי בה ועכשיו יש לי דחף חד פעמי לאחרת . איך מקבלים ממך תשובות לשאלות אם אפשר לדואר האישי שלי בבקשה
שאלה:בעת קיום יחסי מין עם חברתי נקרע לנו הקונדום.
מאחר וחברתי אינה לוקחת גלולות למניעת הריון קנינו מהר 2 גלולות "הבוקר שאחרי" והיא לקחה את הראשונה (כחצי שעה אחרי יחסי המין) ואת השניה היא אמורה לקחת כ 12 שעות אחרי.
לאחר חצי שעה מלקיחת הגלולה שוב קיימנו יחסי מין ושוב נקרע הקונדום…
שאלתי היא מה לעשות? לקחת עוד גלולה לפני מעבר 12 השעות? לקחת גלולה נוספת כ12 שעות אחרי הגלולה השניה (כלומר גלולה שלישית) ? ובכלל מה אחוזי המניעה של גלולה כזו?
אני מצפה לתשובתך, תודה.
שאלה:אני מנהלת מערכת יחסים עם אישה.
מעולם לא קיימתי יחסים עם גברים וזו מערכת היחסים הראשונה שלי.
לפני התקופה הזו הייתי נהינית מאוננות אבל אני לא מצליחה לגמור עם חברתי.יש לציין שאני מאד פתוחה במיטה , אוהבת ונמשכת אליה ומסוגלת לגמור מגירוי חיצוני בלבד , אבל היא לא מצליחה "למצוא" את נקודת הגירוי שלי בדגדגן.
אין צורך לומר שזה מתסכל ביותר.
האם יש לך פתרון? אם לא , האם את יודעת על מייעצות לזוגות לסביים?
תודה.
שאלה:אני בת 26 ועדין לא הגעתי לסיפוק מיני ממש
האמת שבזמן סקס אני מרטיבה המון זה מין תחושה טובה אבל אני בטוחה שמה שצריך להרגיש זה לא זה
היו לי מערכות יחסים רציניות של והחבר האחרון שלי גרם לי להרגיש טוב במיטה ואני מאד פתוחה ועושה ככל העולה על הדעת אבל עדין לא משנה כמה זמן אנחנו נקיים את יחסי המין
עדין אותה תחושת רטיבות טובה וזהו
אני מאד מעוניינת להרגיש את הוואו הזה שכולן מרגישות מה עושים???
שאלה:יש לי בעיה שבשבועים האחרונים אני גומר ישר אחרי שאני חודר. מה גורם לי לכך?
ואין משחק מקדים לפני כן
שאלה:אני נשוי בן 42 ולאחרונה חלה ירידה בזיקפה. פעם אחת לקחתי ויאגרה וזה עשה נפלאות.
השאלה היא אם אני צריך להמשיך עם הויאגרה או לא לספק את האשה עם הזקפה החלשה שלי.
לפעמים קורה שיש לי זיקפה חזקה אבל לא תמיד. חוץ מזה להשתמש קבוע בויאגרה זה יקר מאד כי אשתי אשה נאד חמה ורוצה הרבה סקס, וזה מדאיג אותי שאני לא יכול למלא את רצונה.
עשיתי בדיקות ואני אדם בריא אלא שרק הזיקפה נחלשה. כמובן שאני כבל לא בן 20 או בן 30 .
אבל אשתי מתחילה להדאיג אותי. היא פוזלת לצדדים מביטה על גברים צעירים ואני פוחד מהיום שזה יגיע והיא תמצא לה מאהב צעיר ממני שיספק אותה. חוץ מזה ידוע שאשה מעל 40 היא בשיא נשיותה ומיוחמת. אני עושה כל מה שביכולתי אבל זה לא מספיק לה.
אנא יעצי לי
תודה
שאלה:אני בת 21.5 וטרם קיימתי יחסי מין מלאים (חדירה). דברים אחרים כן ניסיתי וגם נהניתי.
עד כה המצב היה מבחירה מודעת ומוחלטת שלי (היו לי הזדמנויות רבות ולא רציתי)
אך לאחרונה אני מוטרדת מכך ומרגישה שמשהו לא בסדר איתי, שאני מעוכבת.
כל האנשים שיודעים על כך שאני בתולה מעירים לי שאני אפסיק להיות כל כך קשה וגם אומרים שאני מפסידה, מה שנכון אבל אני רוצה שהפעם הראשונה שלי תהיה עם מישהו שאני אוהבת באמת.
האם אני צריכה לדאוג?
שאלה:אני ובן זוגי בני 33 הכרנו לפני כחודש וחצי ובכל הפעמים שניסינו לקיים יחסי מין מלאים לא הצלחנו כיוון שאו שלא עמד לו או שהוא גמר מהר מאוד (בכל מקרה לא הייתה אף פעם חדירה). אני חייבת לציין שעוברת עליו תקופה לא קלה, בזמן האחרון הוא פוטר מעבודתו אך מצא עבודה חדשה שהוא צריך להוכיח את עצמו בה, יש לו לימודים להשלמת תואר ובנוסף הוא גם הכיר אותי (גם צריך להרשים …).
השאלה שלי היא: שאני לא יודעת אם זו תופעה זמנית בגלל כל מיני לחצים שיש לו כרגע בחיים, או האם זו בעיה פיזיולוגית. אני כמובן חוששת מהסיבה השניה כי זה עשוי להיות פרמננטי. האם כדאי לו להשתמש באיזשהם כדורים שיכולים לשפר את המצב? האם יש סוג מזון שיכול לעזור במקרה כזה? האם ביקור אצל אורולוג יכול להועיל ?
שאלה:אני בחורה בת 22 ,כל חיי ניהלתי מרכות יחסים עם גברים, וזה כולל מערכת יחסים של 3 שנים, ותמיד נהנתי מהסקס ויש לציין שאני נורא אוהבת סקס. לפני כמה חודשים הרגשתי שבחורה בעבודה מתחילה איתי וזה הדליק אותי, הרגשתי ממש שאני מתאהבת בה, לפני שבועיים התנשקנו- הייתי בהלם יומיים אח"כ , כי זה נסיון ראשון שלי עם אשה . מאז היינו כמה פעמים יחד, התנשקנו{ לא שכבנו}, השאלה שלי האם עצם זה שאני מפתחת רגשות אליה חושבת עליה המון ונמשכת אליה, האם אני לסבית???
שאלה:שלום
אני בת 45 ובעלי בן 51.
אנחנו מקיימים יחסים פעם בשבוע.
אני מעוניינת לקיים יותר.
איך אני יכולה?
דיברתי איתו אבל הוא טוען שהוא עעיף ואני אעיר אותו אבל כשאני מנסה להעיר אותו הוא לא מתעורר.
זה לא תמיד היה כך רק לאחרונה.
מה אני יכולה לעשות?
שאלה:שלום
אני בת 45 ובעלי בן 51.
אנחנו מקיימים יחסים פעם בשבוע.
אני מעוניינת לקיים יותר.
איך אני יכולה?
דיברתי איתו אבל הוא טוען שהוא עעיף ואני אעיר אותו אבל כשאני מנסה להעיר אותו הוא לא מתעורר.
זה לא תמיד היה כך רק לאחרונה.
מה אני יכולה לעשות?
שאלה:שלום
אני בת45 ובעלי בן 51 .
אנחנו היינו רגילים לקיים יחסים פעמיים בשבוע.
היום אנחנו מקיימים יחסים פעמיים או שלוש בחודש.
אני מעוניינת לקיים יותר, אבל בעלי ישן וקשה לו להתעורר בכל המשמעויות.
איך אני יכולה לעורר אותו?
דיברתי איתו והוא מעוניין אבל שאני מנסה להעיר אותו, הוא לא קם.

שאלה:אני בן 30 , לא מזמן הכרתי בחורה בת 25 ועם חלוף הזמן, נודע לי שהיא בתולה.
לי יש עבר בהחלט עשיר, אך מעולם לא שכבתי עם מישהי שהייתה בתולה, אין לי
מושג איך בכלל לגשת אליה, אנא אשמח לקבל עצתך, בתודה.
שאלה:חברתי ואני מקיימים יחסים. אף לא פעם אחת היא הצליחה לגמור בחדירה,בנוסף היא מתקשה לגמור "אורלית".
שאלה:אני בת 18 ויש לי חבר כבר שנה אנחנו מקיימים יחסי מין והכל . הבעיה היא שאני לא יודעת אם אני גומרת הכוונה מבחינה פזיולוגית כל התסמינים הם שאני גומרת אבל מבחינת ההרגשה הפנימית זה כאילו שאני כמעט מגיעה לזה ואז זה נעלם לאנשהו זה מאוד מתסכל אותי ואת חברי
האם יש לך עצה כלשהי? אני מיואשת .
שאלה:לאחרונה אני סובל מבעיה מאוד מטרידה, הפין שלי בזמן הדקפות לא קשיח כמו שהיה בעבר, ומיד אחרי שאני גומר הוא נופל,בעבר היה לוקח לו בערך שתי דקות עד שהוא חוזר למצב הרגיל החשק המיני שלי ירוד אני גומר מהר, אני רוצה לציין שבעבר סבלתי מטחורים, האם זה משפיע על ההנאה ממין, אני רוצה לציין שבעבר הייתי מגיע לזיקפה מלאה רק מלהתבונן בבחורה עוברת עם מיני היום בקיום יחסי מין אני מגיע לזיקפה מהר מאוד אבל הפין לא קשיח, מה עושים?
שאלה:יש לי בעייה באיבר המין, הזיקפה שלי נוטה לשמאל (לא נראה לי שבאופן קיצוני ) אך זה פוגע לי בביטחון העצמי שה"תופעה" תרחיק בנות ממני, אני בן 18 והייתי עם בחורה אחת (לא היו בעיות).
האם זה בעייה שיש לעוד אנשים והאם יש מה לעשות בנידון ?

תודה

שאלה:שלום לכם ישלי בעיה בחיי המין שלי בשבלי מאוד רצינית אשתי אף בעם לא גמרה בחדירה ואני בן אדם לא גומר מהר לוכיח לי הרבה זמן לגמור בשליטה אבל מעצבן אותי שי כול הזמן אני מנשה שי אשתי תגמור בחדירה ו אני מואיש כי היא לי בנות היא גומרות לפני שי אני גומר והיא כיף עכשו זה דומי לעבודה ויזית יותר מסקס מה לעשות הפין שלי בגודל 18ס"מ
שאלה:ייייייי
שאלה:אני בחורה בת 26 עם חבר מזה 4 שנים שנינו מאוד נהנים מקיום יחסי מין מגוונים ומענגים, הבעיה שלי היא שאני "רטובה מידי" וחברי מתלונן כי הוא אינו מרגיש את החיכוך. האם זו בעיה רפואית? האם הבעיה נפוצה? כיצד ניתן למנוע אותה? מה שקורה כיום הוא שאני עוצרים לרגע ואני מנגבת את האיזור
האם זה טוב? בריא? מה עושים?
שאלה:אני רוצה לדעת איך אפשר להגביר את האורגזמה שלי? איך לגרום לה להיות ב X יותר מהרגיל
ואני גבר… אז בבקשה תענו לי
שאלה:אני בת 26 ומאז שאני זוכרת את עצמי הרגשתי בושה ודחייה מאיבריי הנשיים (חזה, איבר מין, רחם וכו'), כמו כן מעולם (!) לא אוננתי היות והרגשתי תחושת גועל לעשות זאת. עכבות אלו פוגעות ביחסי המין שלי ושל חברי התומך והמשקיע (ראוי לציין) ובעקבות כך אני שוקלת ללכת לטיפול סקסולוגי אישי בכדי לפתור סוגיות אלו ולהתחיל ליהנות סוף סוף ממין מספק(אני גם לא גומרת חוץ מבמין אוראלי). להיכן אוכל לפנות ?
שאלה:שלום'
אני וחברתי יטצאים כבר 4 שנים אני בן 22.6 והיא בת 20 בתחילת הקשר הכל היה נפלא אבל בהמשך היו כמה מורדות ואפילו לקראת חגיגות 3 השנים נפרדנו ל 4 חודשים ויצאנו עם אחרים אך החלטנו שאנו רוצים לחזור ולהיות ביחד.
בחצי שנה האחרונה אנו מרגישים כי חסרה לנו תשוקה בקשר או יותר נכון בעיקר מהצד השני של הקשר ובנושא הסקס בכלל קשה לי להגדיר כי פעים בשבוע יהיו הפתעה בד"כ פעם בשבוע מספקת אותה אך אני מאוד מעוניין ביותר אך התשובה שאני מקבל היא שלא ממש בא לה ולכן לפעמים גם לא נעים לה שאני מנסה לגרות אותה.. מה לעשות? כיצד ניתן להחזיר את התשוקה וחיי המין לקשר? האם אנו עושים טעות שאנו נשארים יחד? בנוסף היא מרגישה שאין ביננו תחומים משותפים ושאיננו נהנים מאותם דברים ללא קשר לסקס אך אני תמיד נהנה להיות איתה אל אף העובדה שאני צריך במידה רבה לוותר על בילויים שאני אוהב ושוב אני מזכיר שלא בעניין הסקס אני מדבר דווקא בעינייני טיולים וכו.. בכל מקרה שנינו אוהבים אחד את השני מאוד אבל מרגישים אולי שכבר אין לנו מה לעשות יחד ואולי כדי שניפרד אך אנחנו לא בטוחים שזה הצעד הנכון אך אם זאת אולי אנחנו ביחד רק מהסיבה שאנו לא רוצים להיות לבד או שמכוח ההרגל??
המחשבות האלה מפחידות את שנינו ולי נגלה מאוחר מדי שלא היינו צריכים להשאר?
אשמח ליעוץ לשנינו אך אנו לא מאמינים שצריכים בגיל כזה וקשר כזה להפגש עם מומחה לזוגיות ..
אשמח לעזרתך
בתודה
ניב
שאלה:האם יש שיטה להגדלת איבר המין הגברי?
האם הפרסומים על כדורים מגדילים נכונים?
תודה
שאלה:שלום אני בן 12 ואני פוחד שלא תהיה לי חברה היה לי וזהו אכשוו אף אחת לא רוצה אוותי
אני רוצה לדאת מתיי תהיה לי חברה וים אני יתחתן תודה
שאלה:האם אפשר לתאר במילים את האורגזמה של המין הנשי, משום מה אני גבר סקרן שחושב שהן נהנות יותר מהאורגזמה של בני מיני?!
שאלה זו עולה כאשר אני רואה את התגובה של חברתי לעומת התגובה שלי, תודה.
שאלה:שלום אני בן 15
אני רוצה לספר לכם מקרה נורא
אני הנסתי את בת דודה שלי ואני לא יודע מה לעשות
זה קרה לפני שעה
שאלה:אחרי שאני עושה ביד האיבר מין שלי מתנפח למה זה קורה ואיך מטפלים בזה
שאלה:יש לי חבר כבר חודשיים
הוא סובל משפיכה מוקדמת. תמיד במשגל הראשון הוא גומר ממש מהר ואחרי הפסקה ממש קצרה אנו שוב מנסים ואז זה נמשך זמן רב יותר. כבר ניסנו לעשות את זה עם קונדום על מנת להפחית את המגע הראשוני אבל זה ממש לא עוזר מה עושים?
שאלה:אני בת 19 ומקיימת יחסי מין בערך 4 שנים.
עם בן זוגי הקודם [איתו היית 5 שנים] הצלחתי לגמור אולי 3 פעמים במהלך כל השנים. הקשר המיני שלנו לא היה טוב, הוא היה מאוד חד גווני במיטה, לא היה מסכים לחידושים ולא היה מוכן בשום פנים למין אוראלי וגם לא ממש נהנה כאשר אני הייתי עושה "למענו". רוב הריבים שלנו סבבו סביב נושא המין. בנוסף תמיד סבלתי מכאבים וצריבה לאחר שהוא היה גומר.
היום חצי שנה לאחר שנפרדנו קיימתי יחסי מין עם פרטנר אחר וגם איתו אינני מצליחה לגמור [לא התנסתי באוננות מעולם ואינני חושבת שארגיש נוח לעשות זאת מכיוון שאינני אוהבת את גופי שמלא במקצת ואינני מרגישה סקסית] יש לציין שהפרטנר החדש טוב מאוד במיטה פתוח לרעיונות ויודע לענג, אך כל מה שאני מצליחה להרגיש זה תחושה נעימה… וגם עכשיו אני סובלת מכאבים אך רק אם יש שפיכה .
שאלותי הן :
הייתכן כי גופי התרגל לרעיון כי קיום יחסי מין זה משהו כואב ולכן מראש לא מתפתחת אפשרות לאורגזמה? או שמא התרגלתי לגודל האיבר של בן זוגי הקודם [שהיה גדול מאוד] ולכן לא אוכל להנות מזה של הפרטנר הנוכחי שקטן יותר?
מה אוכל לעשות על מנת להנות מקיום יחסי מין ?
שאלה:שלום,
אני בת 29 ומעום לא היה לי קשר זוגי של ממש (היה לי רק קשר אחד של חודשיים) וכנגזרת של כך מובן גם שלא קיימתי מעולם יחסי מין.
הנשיקה הראשונה שלי היתה בגיל 27 ואז גם היה מגע גופני ממשי, אבל גםה וא היה חד צדדי – הפרטנר היה לבוש כל העת, כיון שלא הסכמתי למצב של אינטימיות מלאה. מה עושים?
שאלה:אני נואשת, אני בת 30 בעלי 32 אנחנו נשואים כבר5 שנים יצאנו לפני כאן שנה,
לי היו מערכות יחסים לפניו ואני יודעת מה זה זוגיות ומיניות חיזורים רומנטיקה ארוטיקה
בעלי לאומת שאת טייל בעולם ולא חווה מערכת יחסים עם בחורה מקסימום חברה לכמה ימים
המערכת הזוגית עם בעלי התחילה מאפס ולאט לאט בניתי אותה,מזה שבמיטה הוא יכל לחדור
לתוכי כשלא הייתי בכלל מוכנה(רטובה) ועד לזה שיכולתי לשכב כמו מתה והוא לא היה שם לב
שאני לא עושה כלום, היום זה השתפר, אבל הוא לא אוהב להתנשק שזה חלק מהחסר(מאוד חסר) אבל הוא גם לא משלים את זה באף דרך אחרת לא בליטופים הוא לא מבין מה אני רוצה ממנו בכלל, (2דקות נשיקות צוואר,2 דקות נשיקות חזה,5 דקות מין אוראלי,5 דקות חדירה
ובזה מסתיים הסקס בנינו)
נסיתי להרחיב לעשות שינויים תנוחות שמנים ,דברים סקסים אבל בעלי לא מחמיא לזה
אני מרגישה מוזנחת חסרת אונים לא מחוזרת לא נאהבת נמאס לי , הצילו
אך ללמד אותו את סודות החיזור הארוטיקה התשוקה אך להסביר דברים כאלה לאדם
שלא חווה אותם מעולם (נ.ב – לדעתי הוא סציומט, ראש קטן)
שאלה:אני נואשת, אני בת 30 בעלי 32 אנחנו נשואים כבר5 שנים יצאנו לפני כאן שנה,
לי היו מערכות יחסים לפניו ואני יודעת מה זה זוגיות ומיניות חיזורים רומנטיקה ארוטיקה
בעלי לאומת שאת טייל בעולם ולא חווה מערכת יחסים עם בחורה מקסימום חברה לכמה ימים
המערכת הזוגית עם בעלי התחילה מאפס ולאט לאט בניתי אותה,מזה שבמיטה הוא יכל לחדור
לתוכי כשלא הייתי בכלל מוכנה(רטובה) ועד לזה שיכולתי לשכב כמו מתה והוא לא היה שם לב
שאני לא עושה כלום, היום זה השתפר, אבל הוא לא אוהב להתנשק שזה חלק מהחסר(מאוד חסר) אבל הוא גם לא משלים את זה באף דרך אחרת לא בליטופים הוא לא מבין מה אני רוצה ממנו בכלל, (2דקות נשיקות צוואר,2 דקות נשיקות חזה,5 דקות מין אוראלי,5 דקות חדירה
ובזה מסתיים הסקס בנינו)
נסיתי להרחיב לעשות שינויים תנוחות שמנים ,דברים סקסים אבל בעלי לא מחמיא לזה
אני מרגישה מוזנחת חסרת אונים לא מחוזרת לא נאהבת נמאס לי , הצילו
אך ללמד אותו את סודות החיזור הארוטיקה התשוקה אך להסביר דברים כאלה לאדם
שלא חווה אותם מעולם (נ.ב – לדעתי הוא סציומט, ראש קטן)
שאלה:שלום,
יש לי ידידה בת 15 שלה יש חבר מזה חצי שנה (באמצע היא טסה לחו"ל ל4 חודשים)
ולפני כמה זמן נודע לי (לא ממנה) כי היא רוצה לשכב עם אותו חבר..
אני חושב שזוהי טעות לקיים יחסי מין בגיל 15, אבל רציתי לדעת איך אני יכול לגרום לה
להבין כי היא טועה מבלי לדבר איתה ישירות על הנושא.
בתודה – בן 16
שאלה:אני נשוי 18 שנה לאישתי לוקח המון זמן להגיע לאורגזמה ואני הרבה פעמים גומר לפני שהיא מגיע לאורגזמה ואני לא יכול לעשות לה מין אורלי בגלל לשון קצרה תודה מראש
שאלה:רמת החשק המיני של אשתי נמוכה הדבר מתבטא בשני אספקטים האחד תדירות אחת לשלושה שבועות השני כשמגיעים לעניין סוף סוף האקט נטול שמחה והתלהבות אך תמיד מלווה באורגזמות הדדיות. דפוס חיים זה מאפיין את כל שנות הכרותינו למעט בין חודש שלישי לתשיעי בהריונות. איך לשמור על הריון תמידי?
שאלה:שלום

אני בת 18, וכשאני מגיעה לגירוי מיני יש לי לחץ אדיר בשלפוחית, אני צריכה להחזיק את עצמי, כמובן שכל תשומת הלב שלי מרוכזת בלעצור את השתן כך שאני כמעט ולא מצליחה להנות
מה עושים במקרים כאלה?

שאלה:אני בן 27 ונראה מצויין כשאני וחברה שלי הולכים למועדונים לעיתים קרובות ובפעמים רבות בחורות מתחילות איתי היא כועסת אלי ונהיית קנאית וכשאני מסביר לה שאני אוהב רק אותה ואני לא נענה לאף הצעה היא רק מקנאה לי ונהיית יותר אובססיבית וחשדנית ולא מפסיקה להתקשר אלי לעבודה במשך היום ולהתלוות אלי לכל מקום ,ואני מרגיש שאני כבר "חנוק" ,שאלתי אליך איך לגרום לה להפסיק לקנאה ולגרום לה להבין שאני רוצה רק אותה ושאנני מעוניין כלל באותן בחורות שמתחילות איתי
שאלה:היי
אני מעוניינת ללמוד את תחום הסקסולוגיה, האם אוכל לקבל פרטים בנושא?

בברכה

שאלה:טוב אני בת 15 וקיימתי יחסי מין עם החבר שלי אבל הבעייה היא שמאז אני לא צרגישה בנוח איתו !!
שאלה:מה עושים נגד רטיבות יתר בזמן קיום יחסים, זה מאוד מפריע
שאלה:בת 23, יש לי חבר קרוב לשנה, אוהבת אותו מאוד ויש בינינו זוגיות נפלאה. אולם, אני לא מצליחה להגיע לקירבה אינטימית איתו. אנחנו מתחבקים ומתגופפים אבל מלבד מגע קל באזורים מסויימים בגופי אין בינינו מגע מיני כלל, וזה בגלל רתיעה ממנו. מה הבעיה בדיוק ואיך אפשר להתגבר על-כך?
שאלה:חיפשתי בכל הרשת ולא מצאתי- איך ואיפה אפשר ללמוד סקסולוגיה?
האם זה תת חוג של מקצוע אחר או שמע הוא עומד בפני עצמו ואיפה מלמדים את זה?
שאלה:אני וחברתי מקימים יחסי מין בריאים, אבל מאיזה שהיא סיבה היא לא גומרת, היא גם אף
פעם לא גמרה, לא באוננות ולא עם חברה הקודם, ואני משתגע שאני גומר והיא עדיין רוצה
עוד (ואין לי לתת…) מה עושים? ניסיתי תנוחות אחרות, לא עזר!
שאלה:אני בת 16.5 לא אוננתי כבר בערך שנתיים ועכשיו שאני מנסה לאונן אני לא מצליחה ושבנים מנסים לאונן לי זה כואב לי אני רוצה גם לדעת איך מאוננים בכלל
שאלה:יש לי חברה כבר 5 חודשים ואנחנו מקיימים יחסי מין מזה חודשיים-שלוש
בזמן האחרון החשק המיני שלה ירד. היא אפילו מודה בזה. אציין גם שהיא התחילה לקחת גלולות רק לפני שלושה חודשים.
מה יכול להיות הגורם לחוסר בחשק מיני?
שאלה:אני בת 17 ויש לי חבר וניתקלתי בבעיה:הוא יודע לענג אותי ומה הן הנקודות שלי(אנחנו לא מקיימים יחסי מין מלאים) אך אייני יודעת איך לענג אותו והייכן לגעת בו מילבד איבר מינו,לדוגמא:האם בנים אוהבים כשמנשקים אותם בצוואר כמו בנות?! אודה לך אם תוכלי לעזור לי אף אל פי שאני יודעת שהנקודות שונות אצל כל בן כמו שהן שונות אצל כל בת אחרת אך בכל זאת ניתקלתי בבעיה בעבר ולא נימצא לי פיתרון(איני יכולה להבין מבן זוגי מה הוא אוהבכיוון שהבעיה היא שאני לא יודעת איך לגשת אליו)
שאלה:אני בת 17 ויש לי חבר וניתקלתי בבעיה:הוא יודע לענג אותי ומה הן הנקודות שלי(אנחנו לא מקיימים יחסי מין מלאים) אך אייני יודעת איך לענג אותו והייכן לגעת בו מילבד איבר מינו,לדוגמא:האם בנים אוהבים כשמנשקים אותם בצוואר כמו בנות?! אודה לך אם תוכלי לעזור לי אף אל פי שאני יודעת שהנקודות שונות אצל כל בן כמו שהן שונות אצל כל בת אחרת אך בכל זאת ניתקלתי בבעיה בעבר ולא נימצא לי פיתרון(איני יכולה להבין מבן זוגי מה הוא אוהבכיוון שהבעיה היא שאני לא יודעת איך לגשת אליו)
שאלה:מהי שיטתתנוחת ריחוף הפרפר במין אוראלי לגבר???
שאלה:אני בן 18 וכשאני רואה תמונות פורנוגרפיות הפין שלי מזדקר ויוצא לי נוזל ממנו.
לאחר מכן הפין שלי מאוד כואב והוא לא מזדקר כלל.
שאלה:האם רק ע"י חיכוך הדגדגן ניתן להגיע לאורגזמה?
שאלה:אני בן 15 ואני אף פעם לא התאהבתי או נדלקתי על גבר. אני אוהב ומתאהב רק בבנות
וגם שאני עושה ביד אני מפנטז על בנות בדרך כלל. אבל אני כבר תקופה מדי פעם מפנטז על גברים מזה אומר עליי?..אני סטרייט?דו?הומו?…חשוב לציין שלא ממשתי אף פנטזיה…
שאלה:ענית לשאלה קודמת של מישהו אחר, שהאיבר הקומפקטי אורכו 14.1 סמ' והיקפו 11.8.
אני בן 22, האורך שלי הוא 11.5 ס"מ וההיקף 7 סמ', האם זה נורמלי ?
מה אני יכול לעשות בקשר לזה ?
בנוסף, אני בתול ומפחד פחד מוות להגיע למצב אינטימי עם בחורה, מכיוון שאני מפחד מאוד שהיא תתאכזב מהמימדים הללו.
בתודה מראש,
לא השארתי פרטיי מסיבה שאני מקווה שהיא מובנת.
א.
שאלה:האם גבר שאינו מגיע לזיקפה יכול לגמור?
שאלה:שלום! אני בן 15 ואני נהנה מלא מיחסי מין אם חברתי מידי יום! היא מוצצת אני יורד היא גומרת אני גומר! אך היא לא מוכנה לבלוע! את יכולה כאישה להגיד לי מה הסיבה שהיא לא מוכנה לבלוע?
שאלה:אני בן 15 וחצי ויש לי תופעה של גמירה מהירה בזמן החדירה, ואז הפרטנרית שלי כבר צריכה לספק את עצמה! ככה קורא לי גם בזמן אוננות, האם יש פיתרון לדבר?
שאלה:אני בן 27 נשוי חצי שנה,יצאתי עם חברתי כ-7 שנים לפני שהתחתנו והבעיה שלי מאוד מביישת אותי.
יש לי בעיה שאני גומר מהר,אפילו מהר מאוד ואני לא יודע מה לעשות,לפעמים לאחר 3-4 חדירות אני מתבייש לגשת לסקסולוג/ית,אני חושב שאפילו פעם אחת לא גרמתי לאשתי להגיע לאורגזמה וזה מוציא אותי מדעתי.
אני מוכן לעשות כל אקט כל תנוחה כל דבר בשביל לשפר.
אנא עזרו לי.
שאלה:אני וחברי כבר 4 חודשים יחד, אנחנו אוהבים מאוד והקשר בינינו מאוד טוב וחזק, אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני.
הבעיה היחידה היא הסקס בנינו,
אני נורא מרגישה לא בנוח , לא פתוחה איתו, אני נורא רוצה שזה יהיה אחרת , אנחנו לא מדברים על הנושא,
בעבר עם חברים קודמים היה לי סקס מאוד טוב, אני פשוט לא מבינה למה אני ככה איתו למרות שאני רוצה שזה יהיה אחרת……………
שון.
שאלה:חברי רוצה לקיים יחסים אנאלים.ניסינו מ'ס פעמים אך ללא הצלחה,הוא מצליח רק בצורה חלקית וזה כואב לי מאוד,(ניסינו גם עם שמנים).מה אפשר לעשות?
שאלה:הי.. אני בן 15 ואני מעוניין לקיין יחסי מין.. הבעיה היא שאף בת לא מסכימה שאני אפילו אגע בה קצת.. מה לעשות?
שאלה:שלום לך אני וחברי מקיימים יחסי מין כבר שלוש שנים ואני אף פעם לא גומרת אז בחודשיים האחרונים הוא התחיל להחדיר לי כל מיני חפצים שונים והוא אומר שזה יעזור לי לגמור וזה מאוד לא נעים ואני לא אוהבת את זה כי זה כואב ולדעתי זה מאוד מגעיל ואני לא יודעת מה לעשות כי הוא אומר שנמאס לו לנסות ושאני לא גומרת אז הוא רוצה לנסות דברים אחרים ואם לפעמים אני לא רוצה לעשות מה שהוא מבקש אז הוא מתחיל לצעוק ולהשתגע אז אני מפחדת ועושה מה שהוא מבקש לא סיפרתי על זה לאף אחד כי אני מתביישת תעזרי לי בבקשה ותייעצי לי מה לעשות
שאלה:שלום, אני בן 16 והבעיה שלי היא שלוקח לי הרבה זמן לגמור, כשאני מאונן אני יכול לגמור גם תוך 3 דקות, אבל כשאני שוכב עם מישהי אז אני לא מצליח לגמור, ושכבתי כבר עם 3 בנות לא הצלחתי לגמור באף אחת מהן, תמיד אוננתי אחרי. הייתי רוצה לדעת מהי הסיבה לכך אני מאוד אשמח אם תענו לי כי אני כבר מתחיל לדאוד… תודה רבה מראש!
שאלה:בזמן האחרון במהלך יחסי מין מהנים אחרי מס' אורגזמות, אני סובלת מדימום קל הייתי רוצה לדעת מה הסיבה לכך?
שאלה:יש לי בעיה מציקה ביותר:אחרי קיום יחסי מין עם או בלי שפיכה מתעוררת אצלי צריבה בכל האזור.לרוב אני צריכה לחכות יומיים בין פעם לפעם.אפילו אם הצריבה עברה , עדיין יש כאב בחלק התחתון של פתח הנרתיק כאילו קיבלתי מכה . ניסיתי תנוחות שונות והרבה פור פלי(כדי להגביר את הרטיבות), אך התוצאה לא משתנה. דרך אגב זה לא משנה מה אורך המשגל.הרופא שלי אמר שהוא לא מוצא שום דבר לא תקין בבדיקה.אודה מאוד לכל הצעה.
שאלה:מה עושים נגד ריח רע שמקורו בפי הטבעת מפיטריות שבמעים? האים יש תרופה לבליעה?
שאלה:האמ כל שאלה ששואלים היא תיהי באתר וכולם יוכלו לראות אותה
שאלה:באיזה גיל הפין מפסיק לגדול??
שאלה:שלום
מזה כשנה איבדתי את הזיקפה,בבדיקות הרפואיות מצאו כי הפרולקטין אצלי מגיע ל 1460
במקום 50-240 בנוסף נמצא גידול שפיר במוח,אני מקבל טיפול באמצעות כדורים,פרילאק,
הזיקפה חזרה אבל רכה מאוד דהיינו אין אפשרות חדירה,כמו כן העסק מזדקף לזמן קצר ונופל לאחר מספר שניות.
מה שרציתי לציין הוא שמצד אשתי הענין מת היא אינה מתעניינת יותר במין ,למרות שחיי המין שלנו היו מעולים כל השנים,אנו בני 68 וכאמור עד לפני שנה לא היו בעיות,כעת אשתי איבדה את הענין במין,בעוד אצלי המצב שונה,אני מעונין במין,לטענתה היא אינה מעונינת במין ללא חדירה,לא עזרו כל השיחות בינינו והבעיה נשארה כמו שהיא,אנחנו נשואים 44 שנים,לא היו בעיות כל שהן.כיום היא אפילו לא מתענינת במצבי,כמובן אנו מתרחקים זו מזה.
אינני יודע מה לעשות,הגברת אינה מוכנה לשמוע על טיפולים כל שהם.
אני תקוה שאוכל להעזר בכם ובעיצות שלכם אולי אפילו הפניה ליעוץ.
תודה מקרב לב
שאלה:רציתי לדעת אם האורגזמה משמעה לגמור או שהכוונה לשלב ספציפי באורגזמה?
שאלה:אני בת 40 ובעלי מאוד מאוד אוהב סקס אני לא אוהבת מה עליי לעשות.
יש לציין כי בזמן האחרון הוא ממש התחיל לפנטז וזה ממש מפריעה לי.
שאלה:אני כבת 40 ואני מעוניינת לשאול אותך מספר שאלות.
1. כמה זמן צריך לשמור בין הפסקת גלולות ע"מ לנסות להיכנס להריון
2. האם יש לך תרופת פלא לבנים?
שאלה:איך בת צריכה לאונן?…
מה לעשות לאלו שפוחדות "לפגוע" בעצמן בהחדרת חפצים לגוף (נרתיק)
שאלה:והפין שלי רק 6 ס"מ האם יש משהו מפחיד
שאלה:יש לי חבר חצי שנה,אני אוהבת אותו, הוא החבר הראשון הרציני שלי ואיתו קיימתי יחסים בפעם הראשונה.
בתקופה האחרונה אני מרגישה שהוא לא מרגש אותי מספיק, לא בגלל שהוא לא מנסה. אני לא יודעת למה אבל אני כבר לא נמשכת אליו כמו שהיה פעם.
להפרד ממנו זו לא אופציה מבחינתי בגלל שאני אוהבת אותו יותר מדי. דיברנו על הנושא, הסכמנו שאנחנו לא מרימים ידיים אבל אנחנו אפילו לא יודעים מאיפה להתחיל.
אולי אוכל לקבל ממך כמה עצות בכדי לנסות ולעבור את המשבר הזה שמפריע לשנינו.
שאלה:אני בת 18 וחצי. אני לא בתולה מאז גיל 17. ביחסי מין עם החבר הראשון שלי הייתי חסרת ניסיון כל ניסיון והכל נראה לי כבסדר גמור.
מאז עברתי כמה בני זוג, ורכשתי ניסיון. הבעיה שלי היא שאף פעם לא הגעתי לאורגזמה עם אף אחד מבני הזוג. אני מצליחה להגיע לבד, אך לא עם בחור. לא משנה כמה אני נמשכת אליו או עד כמה טוב הוא עושה זאת.
כרגע אני נמצאת עם חבר חדש, בן 22, אנחנו אוהבים אחד את השני. הוא בעל ניסיון רב. מאוד חשובה לו ההנאה שלי. אך גם איתו אני מוצאת את עצמי לא מסוגלת להגיע לאורגזמה.
אני הייתי רוצה לדעת מה יכול להיות מקור הבעיה ומה אפשר לעשות בנידון.
שאלה:שלום. אני נער בן 15, ולעיתים כשאני מאונן, שורף לי לאחר מכן בפין. זה נורמלי? מה אפשר לעשות עם זה?
שאלה:אני נשואה כבר 15 שנים ואם לשלושה בנים. בנעורי קיימתי יחסי מין בתדירות גבוהה מאוד, מכל המינים ומכל הסוגים, וחויתי אינסוף אורגזמות. מזה 13 שנה אני לא מצליחה לחוות אף אורגזמה לא באוננות ולא ביחסי מין. אני פשוט לא מרגישה כלום כלום כלום. ניסיתי גם יחסי מין מחוץ לנישואין מתוך תחושה שאולי אני פשוט לא חושקת בבעלי ואולי זה מה שמונע בעדי לחוות הנאה אך גם זה לא סייע.
אני מרגישה "מופסדת" , האם יש משהו שניתן לעשות בנדון?
שאלה:יש לי חבר ,הוא רוצה לעשות איתי סקס ואיני יודעת אם להסכים לו או לא
שאלה:אני בת 15 ומאוננת כמעט כול יום רוב הפעמים שאני מאוננת אני מאוננת בעזרת זרם המילם במקלחת זה יגרום לבעיות?
שאלה:הייי אני בן 22, וחברה שלי רוצה שאני ירד לה. אין לי מושג איך כמה למה איפה מי מו ….. אנא עזרי לי
בתודה אורן!
שאלה:טט
שאלה:קיימתי יחסי מין בעבר, אך מעולם לא הצלחתי להגיע לאורגזמה.
סיפרתי את זה לחבר שלי, ושכבנו. הוא בכלל לא חשב על עצמו וניסה לגרום לי לגמור בכול דרך אפשרית. אך משום מה הוא גמר 3 פעמים ואני בכלל לא. אם אני עושה ביד אני מצליחה לגמור אך בעת קיום יחסי מין איני מצליחה. למה? ומה אפשר לעשות?
שאלה:איזו תנוחות יש בסקס
שאלה:אני רוצה לשעות סקס אבל אני לא יודע איך ………. בנות תמיד צוחקות עלי כשאני מבקש

מה עושים

שאלה:אני בת 14 וחצי. לפני כחודש קיימתי יחסי מין בפעם הראשונה, עם גבר מבוגר ממני בקצת יותר מעשור. אני לגמרי שלמה עם ההחלטה ועם מה שקרה, האהבה בינינו היא הדדית והוא מאוד מתחשב מצידו. הבעיה היא שהורי לעולם לא יקבלו אותנו כזוג, ועקב זאת נמנע מאיתנו להפגש, ואני לא מסוגלת להתמודד עם הגעגועים של הבין לבין. ניסיתי כבר כמה פעמים לדבר איתו על זה ולהגיד לו שקשה לי, אך מה שקורה תמיד זה שהוא מבין אותי לגמרי ומסכים איתי ואני דווקא מצידי שוכחת מהכל ורק חושבת על לקיים איתו יחסים פעם נוספת. מה אני יכולה לעשות?
שאלה:היי. ה"שפתיים" אצלי הם יוצאות וחיצוניות לעומת מה שראיתי אצל חברות. בגיל 23 פתאום נהייתה לי מודעות מוזרה לאיך נראה הפות שלי. האם זה הגיוני שהוא כזה. למה זה קורה שהם כאילו נפולות החוצה.האם אני יחידה ממליון? אילו השפעות יש לזה וכו'. .תדה
שאלה:אני בת 15, בתולה, ומתכוונת להשאר במצב זה עוד שנתיים לפחות.
יש לי חבר כבר כמעט שנה, ואני פשוט לא מצליחה לגמור ממזמוזים. הוא גומר כשאני "עושה לו ביד" או מוצצת, או כשאיברי המין שלנו מתחכחים זה בזה, אך אני לא מצליחה לגמור. אני כן גומרת מאוננות תוך חיכוך במיטה, אך לא מהחדרת אצבעות או שום דרך אחרת. מדוע??
שאלה:אני בת 25 ויש לי חבר מזה מס' חודשים. יש לנו חיי מין מאוד מהנים ומאוד פתוחים הבעיה היא שלאחרונה (מזה חודש ואפילו יותר) לחברי בקושי יש זיקפה וגם כאשר עומד לו באמצע המשגל פשוט נופלת הזיקפה והוא מפסיק. דיברנו על כך והוא טוען שאין לו שום בעיה פשוט זה קורה בגלל שהוא לא חש בטוב בחודש האחרון, אני ממש מתוסכלת ויחד עם זאת אני לא רוצה לפגוע בו. מה יכולה להיות הבעיה? האם זו בעיה רפואית? איך אפשר לטפל בזה?
שאלה:ריק שלום
רציתי לדעת אם התקן תוך ריחמי מהסוג של הנחושת(לא זוכרת את שמו)מדכא את התחושה המינית .אני מקווה שהשאלה במקום יכול ליהיות שאני צריכה לשאול גניקולוג
שאלה:אני בן 10 ויש לי 14 סנטימטר האים אני נורמלי?
שאלה:האם ייתכן שלאחר שנים רבות של לקיחת גלולות הן לפתע יחלו להשפיע לרעה על החשק המיני שלי? האם יש כל קשר בין גלולות לחשק מיני?
שאלה:האם ייתכן שלאחר שנים רבות של לקיחת גלולות הן לפתע יחלו להשפיע לרעה על החשק המיני שלי? האם יש כל קשר בין גלולות לחשק מיני?
שאלה:קשה לי וטוב לי
אני מה זה מתה על זה , חבל על הזמן
אבל כל דבר טוב שיש לי אני שואלת מה יותר טוב
כיון שאני שמרנית בחוץ
וליברלית בפנים
אין לי דרך לקנות ספרים או סרטים
תני לה ששה עשר תסריטים הכי הכי מגרים שיש
חצי מה אני עושה לו
חצי מה הוא עושה לי
שאלה שניה אישית
את עושה את זה הרבה ? נהנית ? השאלות מדגדגות אותך ? תהיי כנה זה מגרה אותי לחשוב על השאלות שלך
והמשכב שלך עם בן זוגך .
שאלה:אני וחברתי שוכבים מזה כשנתיים, היא הראשונה שלי,
הבעיה היא שאני גומר לאחר כ-2 עד 4 דקות מה עלי לעשות?
האם יש פתרון לבעיה?
ואם כן מה הפתרון?
כן, אני יודע שאין פתרונות קסם!
תודה, אופיר. ב.
שאלה:שלום!
האם ניתן לקבל טיפול בבעיות מיניות במסגרת צבאית?
שאלה:אורך האורגזמה

אני בת 24 ואני מקיימת יחסים מזה כשש שנים. אני מגיעה לאורגזמה גם דרך הדגדגן (אוננות ומין אוראלי) וגם דרך חדירה, אך האורגזמות של חדריה קצרות באופן משמעותי.
האם זו תופעה מוכרת? אם לא, מה אני יכולה לעשות על מנת להאריך את הנאתי?
תודה

שאלה:קראתי איפהשהו שיש בנות אשר לא נהנות ממגע בנקודת הג'י אלא ההיפך, למשל בתנוחת דוגי סטייל זה גורם להן לגירוי שלפוחית השתן והן לא נהנות מכך.
חברתי אכן טוענת שבתנוחה זו זה עושה לה הרגשה לא נוחה וגורם לדחיפות בשתן, אבל גם מעורב בהנאה.

האם זה אומר שזה לא נעים לה או שמא זו התחושה שאמורים להרגיש בנקודת הג'י.

שאלה:אני בן 17 .ואני גומר מהר מידי. גם אם זה באוננות וגם שאני שוכב עם בחורה.ואני מאוד מתבייש לדבר עם זה עם מישהו.מה עושים?
שאלה:שלום, אני בחורה בת 25 רווקה שמאוד אוהבת מין. אך אף פעם אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה בעזרת בן זוג, אולם לבד אין לי בעיה.(התנוחה שהבחורה מעל הגבר, מאוד כואבת לי)מה עלי לעשות?
שאלה:יש לי חבר כבר יותר משנתיים , כבר כמה חודשים אני לא גומרת בסקס ונמאס לי מזה לגמרי כך שאנחנו בקושי שוכבים , הוא כועס עליי , ואני מנסה שוב אבל זה לא מצליח , והוא שוב מתוסכל . ניסינו אביזרים ותוספות וכבר נגמר לי הכוח . מה לעשות?
שאלה:היי,
יש לי בעיה שאני רוצה לקיים יחסי מין כל הזמן, לפעמים זה אפילו גורם לי לאבד ריכוז, כי אני מדמיין את המרצהמורה שלי במכללה בסיטואציה של סקס איתי. אני בן 22, סטרייט לחלוטין, ויש לי חברה. יש לי גם נסיון ביחסי מין עם נשים בעבר (10 בסה"כ), האם אני נימפומן? או סתם חרמן כל הזמן?
חשוב לי לציין, שאני וחברה שלי, כן מקיימים יחסי מין בתדירות שמשביעה את רצוני, אך תמיד אני רוצה עוד, ולפעמים אני באמת משתדל להראות לה (לחברה שלי) שסקס זה לא הדבר היחיד שמעניין אותי, וזה באמת כך, אבל אני בהחלט מסוגל לומר שאני יכול לקיים יחסי מין בכל מצב, בכל שעה, וכמה שיותר, אז יותר טוב. את ה"בעיה" הזו יש לי מאז התיכון, שזה גם פחות או יותר התקופה שבה שכבתי עם אשה בפעם הראשונה (16-17).

בנוסף לכך, על מנת לספק את עצמי, הרבה פעמים אני משוטט ברחבי חדרי ה "צ'טים" באינטרנט, על מנת למצוא את הבחורה שתרצה לראות אותי גומר במצלמה, ותמיד אני מוצא לא מעט כאילו. ובלי קשר, אני ממש נהנה לאונן ולגמור אפילו מספר פעמים ביום, למרות שאני מעדיף שהחברה שלי תיהיה הפרטנר ולא יד ימין 🙂

מצד אחד מאוד נח לי עם העובדה שאני רוצה סקס כל הזמן, אבל האם זה נורמלי?

שאלה:16איך אני וחברתי עושים את זה בפעם הראשונה? ואיך אנו צריכים להיזהר?
שאלה:אני בת 21, לא בטולה כבר כמה שנים, ויחד עם זה אני לא יכולה לקיים יחסי מין. היה לי חבר שעשינו את זה איתו, היה לי לא נעים פיזית, מעט נהינתי, עשינו את זה כמה פעמים ספורות. מבחינה בריאותית אין שום בעייה, בדקתי, אבל יש לי גם מעין מחסום פסיכולוגי, וגם אני לא יכולה לעשות את זה בכל מני תנוחות, רק שאני למטה, וגם אז זה לא תמיד מושלם. איך להתגבר על כל הבעיות האלה ולהיות נורמלית. אני רוצה שמערכת היחסים הבאה שלי תהיה בלי בעיות ואכזבות, לפחות בחלק הזה. תודה
שאלה:אני וחבר שלי רצנו לשכב אבל הגיע שלב ופתאום יתחרתתי ופחדתי
מה אני יעשה פעם הבאה בשביל להתגבר על הפחד הזה?
שאלה:היי,
אני בת 24, פעילה מינית זה 5 שנים,לדאבוני למרות שניסיתי לא הצלחתי עדין להגיע לאורגזמה המיוחלת, אני רוצה לציין שאני נהנת מאוד מסקס.
ניסיתי להשתמש בצעצועים למינהם אך גם זה לא עזר, כלומר גם לבד אין אני מצליחה.
מה לעשות?
שאלה:שלום, אני בן 17 ויש לי בעיה. בשנים האחרונות אני גומר מהר מאוד, אפילו שבכיתה ז-ח לא גמרתי מהר כמו היום. האפ זה טיבעי ??? מתי זה ישתנה ???
שאלה:שלום רב,ותודה על ההזדמנות.
הנני אישה כבת 38 נשאואה ואם לשלושה.חיי התנהלו הפוך מהמקובל ,כלומר שאת החויה המינית הראשונה חויתי בגיל 6 עד 11.היינו מן קבוצת ילדים שמצאו נחמה זה בזו מבלי אחד ידע על השני והיינו מקיימים יחסי מין מלאים ונהנים מאוד.בגנים,בבתים כשההורים לא היו וכו…וזה היה באופן קבוע עם 3 בנים לסירוגין.בגיל 11 הגיעה הזדמנות חיי "לברוח" לפנימיה חקלאית מתוך רצון אישי עז לפתוח בחיים חדשים.ואכן כך היה הגעתי לפנימיה והצגתי את עצמי כשמרנית ושאת בתוליי אבתק רק כשאהיה בשלה לכך.וכך היה,כנערה לא הייתי ככל הנערות שחוו לראשונה את החויה הראשונית אלא הקפדתי להראות מרוחקת ושמרנית קיצונית,למרות שבגיל 15 לאחר שאבי האהוב והנערץ נפטר החלה חברות עם נער שליוה אותי באבלי היינו חברים טובים מאוד,התנשקנו והתגפפנו,אך לא הרגשתי בשלה ליחסי מין.הפעם הראשונה הייתה שוב רק בגיל 20 עם אותו חבר נעורים ולאחר הפעם הזו חשתי צורך להפרד.קיויתי שאראה את דם בתוליי אך לא כך היה רק קצת כאב.מאז היו לי מספר מערכות שטרחתי לסיים משום שחשתי שתמה אהבתי או משיכתי.תמיד עוזבת לא מאפשרת שיעבו אותי.נשאתי בגיל 28 ולנו 3 ילדים .חלפו כ-9 שנים לנישואינו וגם כאן אני כבר חשה צורך לצאת מזה.ביני לבין בעלי יש יחסי מין באופן תדיר אך לרוב מרצוני העז למגע,ורק שם אני מסוגלת לחוש ראויה או נאהבת.וכהאקט תם אין כל הרגשה של שייכות או אהבה כלפיו.ברור לי שאין ביכולתי לאהוב באמת לאור המגע המיני בילדותי שמילא לי איה שהוא חסך בתשומת לב.אין לי אמון וחוסר בטחון מלוה אותי למרות שאני אישה יפה מאוד מושכת ומינית מאוד.נבונה ומיוחדת .לא מסוגלת לקבל אהבה למרות שהיא ניתנת לי ולא מסוגלת להעניק אהבה אמיתית.לא חשה מחוייבת לבעלי כאילו חופשיה הייתי ללא גבולות או מגבלות.רק את ילדיי אני אוהבת והם מחזירים לי באהבתם.כיום יש בי צורך עז לנדודים,חופש,יציאות,פגישות,לאו דוקא לצורך מין משום שאיני קלת דעת אך כאילו שהייתי רוצה להשלים את מה שנחסך ממני בנערותי…מה דעתך?אשמח לטיפים לשיפור בניית האמון כלפי הסובבים אותי וכן האם נגזר עלי מראש לא להתאהב באמת?
שאלה:אני בן 16,מתי שאני תינשק או מיתחבק יש לי זקיפו אני מיתביש מיזה העם יש אזה לקולם?
שאלה:בת 38+3, 12 שנות נישואין.
איכשהוא הורגלתי ליחסי מין משהו כמו 1 ל-3 חודשים-מינימום 1-לחודש.
בעלי אדם טוב ישנה פתיחות מלאה ביננו, בנושא זה יש את התרוצים של-לא יוצא, עייפים וכאלה
אני נראית טוב מאד ובעלי טוען שהכל בסדר אצלו, נראה לי שהוא פשוט התרגל לדרך הקלה
של אוננות, ובכלל כשאני מדברת איתו על זה-תמיד אני אשמה -את עייפה בקיצור נפנוף אלגנטי-כמה שפחות לדבר על זה יותר טוב, משהו כמו לא מעניין.'
למעשה קשה לי ליזום כי הוא לא מראה נכונות בכלל כאילו שהמושג יחסי מין לא קיים אצלו בכלל.
פעם זה היה מפריע לי יותר, היום במידה מסויימת הורגלתי גם אני לשכוח מזה, נמאס לי
והאמת די מעליב אותי ליזום לדעתי התפקיד של הגבר הוא לחזר אחרי האישה ולא להפך
היום במקרה קמתי נסערת היות והילדים ישנו אצל הסבתא והיינו לבד-מה שלא קורה,
היינו בלילה בסלון ראינו סרט-להפתעתי התעוררתי בבוקר בסלון (מה שלא קורה אף פעם)
הוא לא העיר אותי והלך לישון בחדר -בטוח הוא העדיף לא להעיר אותי שלא יהיה מצב לעניין.
האמת קמתי מאד כועסת ומתוסכלת.
מה עליי לעשות? אין לי אפשרויות כספיות גדולות, יש לכם כמה טיפים בשבילי?
אודה על עזרתכם.
שאלה:האם קיימת אפשרות שבת זוגתי תבלע את הזרע ? האם זה גורם לבעיות אם בולעים ולא יורקים ?
שאלה:שלום…
שחברי נוגע לי בדגדגן אני מרגישה אי נוחות ולפעמים מלווה בכאבים..
כמו כן שאנחנו מקיימים יחסי מין.. כואב לי מאוד בזמן החדירה..
וכן בזמן קיום יחסים בן זוגי גומר ואילו אני עדיין לא גמרתי אפילו פעם אחת..

שאלה:שלום…
שחברי נוגע לי בדגדגן אני מרגישה אי נוחות ולפעמים מלווה בכאבים..
כמו כן שאנחנו מקיימים יחסי מין.. כואב לי מאוד בזמן החדירה..
וכן בזמן קיום יחסים בן זוגי גומר ואילו אני עדיין לא גמרתי אפילו פעם אחת..

שאלה:שלום רב!
יש לי בעיה. כשאני רואה גבר בלי חולצה עומד לי. ואני לא יודע למה.
כי אני נימשך לבנות.
איך אני יכול לברר את הזהות המינית שלי?
בתודה מראש ***.
שאלה:אני בן 19 ואני לא מרוצה שכל פעם שאני מקיים יחסי מין עם חברה שלי היא מזיפת אורגזמות.
מה אפשר לעשות?
שאלה:איך בן יורד לבת? האם הוא באמת מכניס את הלשון שלו לתוך איבר מינה?
איך בת יכולה לרדת לבן- למצוץ לו בלי לבלוע את השפיך לאחר מכן??
שאלה:איך בן יורד לבת? האם הוא באמת מכניס את הלשון שלו לתוך איבר מינה?
איך בת יכולה לרדת לבן- למצוץ לו בלי לבלוע את השפיך לאחר מכן??
שאלה:שמעתי שאשה מורידה 660 קלוריות בזמן אורגזמה – האם זה נכון?

איפה נמצא הדגדן..?

שאלה:שמעתי שהאישה מאבדת 600 קלוריות בזמן האורגזמה, האם זה נכון?

איפה בדיוק נמצא הדגדגן?
למה לפני שאני גומרת אני מרגישה שאני צריכה פיפי? לפעמים זה עוצר בעדי..

שאלה:אני וחברתי מנסים לקיים יחסי מין אבל זה מאוד כואב לה אפילו שהפין שלי רק בהתחלה ולא כל איבר המין שלי בפנים היא צורחת אנחנו עושים משחקים מקדים אבל לפעמים שאני דוחף אצבעות היא מתפוצצת מכאבים היא הלכה לרופא נשים הוא בדק אותה ואמר שהכל תקין
חברתי טוענת שאיבר המין שלי גדול מדי אנחנו שנה ביחד ואני לא מצליח להנות מיחסי מין
מה הסיבה לכך והאם יש פתרון הוא שאנחנו לא מתאים מבחינה פיזית.
שאלה:בתשובתך לגבי גודל הפין לא ציינת מהיכן להיכן מודדים: האם בצד החזית או בצד הצמוד לגוף, האם כולל את העטרה-ועד היכן בה.
בנוסף ציינת שגברים רואים לחבריהם במקלחת. מנסיוני (הצבאי בעיקר) מעולם לא ראיתי מישהו שעומד לו במקלחת. לכן אני טוען שלאשה תמיד יש יתרון על גבר מכיוון שהיא בד"כ זוכה לראות יותר מאחד כשהוא עומד, ולכן מסוגלת יותר לבצע השוואות.
מה את אומרת ?
שאלה:אני נשוי +4 ילדים הבעיה שלי שאני לא יכול לקיים יחסים עים אישה.
כי אני מרגיש שאני הומו אני אוהב גברים שיענגו אותי.מרגיש כמו אישה .
אני מחכה ליעוץ או לתשובה.תודה מראש מוטי
שאלה:בד'כ בחור שמקיים יחסים עם אותה בחורה באופן קבוע מרגיש אהבה או שזה תאוה?
שאלה:שלום
האם בחורה שבולעת מעבר למציצה וזאת מיוזמתה זה מעיד על אהבה או הנאה?
תודה
שאלה:מה אורך רוחב מקסימאלי של פין הידוע?
שאלה:שלום, כאשר אני מקיימת יחסי מין או מאוננת אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה אם אני לא מפנטזת איזה שהוא דימיון מיני . זה מטריד אותי כי כשאני עם בן זוג זה לפעמים קשה להתרכז בפנטזיה כי יש פעילות הדדית שמוציאה מהריכוז הזה ולכן נדרש הרבה זמן בשביל להגיע חאורגזמה עם הבן זוג ולעיתים אני לא גומרת. לעומת זאת באוננות אני יכולה לגמור בלי שום בעיה ומהר אבל רק עם פנטזיה. מה הסיבה לכך והאם יש פיתרון. תודה
שאלה:שמעתי על אורגזמה חזקה מאוד ורטובה מאוד, שיוצא מהגוף נוזל לבן..
שכשחווים אותה ההרגשה היא של צורך אדיר להשתין, אך היא מצויינת, וששי דרכים מסויימות להגיע אליה.
אני אשמח אם תוכלו לפרט כיצד
שאלה:אני בחור בן 31 נשוי ויש בעיה והיא :
בזמן היחס המיני יש לי שפיכה מהירה ולפעמים זה נגמר בשניות .
מה עליי לעשות
שאלה:אי נהנת מאוד מסקס ואני שוכבת עם בעלי כל לילה האם זאת התנגות נורמלית?ובעלי רוצה שכל הזמן נקיים יחסי מין ואני לא תמיד רוצה אבל לא תמיד נוח לי לומר לו מה לשות
שאלה:אני בן 20 ומגיע להרבה מצבים של קיום יחסים אך כל פעם שאנחנו מצחילים אני גומר תוך 5 דקות!
מה עושים? ולמי עלי לפנות?
שאלה:אני מסוגלת לגמור כמעט אך ורק מאוננות. לאחר שהתחלתי לקיים יחסי מין הבחנתי שאני לא מסוגלת לגמור מחדירה אבל בעת האוננות הצלחתי להגיע גם לאורגזמה נרתיקית. בנוסף הצלחתי פעם או פעמיים לגמור עם בן הזוג, אולם זה כל כך נדיר והייתי רוצה לדעת איך להפוך את זה לפחות נדיר. מכאן אני מסיקה שכל הנשים יכולות לגמור מחדירה וכנראה שאצל חלקן קיים איזשהוא מחסום שלא קיים אצל נשים אחרות. לצערי נראה שסקסולוגים בתקשורת השלימו עם העובדה שרוב הנשים לא יכולות לגמור מחדירה. שאלתי היא, האם לך יש עצה טובה יותר? איך בכל זאת יהיה ניתן לגמור בתדירות גבוהה יותר?
שאלה:hfdxhbxs
jill,.
שאלה:מהי נקודת הג'י?
שאלה:אני בת 23 חברי בן 25 אנחנו יוצאים כבר שנתיים, בעבר הוא נהג להשתמש בסמים ולקח בעיקר כדורים בתקופה קצרה מאוד עוד לפני שהתחלנו לקיים יחסי מין או בכלל לצאת ביחד, בהתחלה היה נהדר התפקוד המיני שלו היה מצויין כיום התפקוד המיני שלו ירד פלאים מה שבעבר היה מצויין כיום הוא גומר אחרי 20 שניות ולא מסוגל להגיע לזקפה נוספת באותו הלילה או לפחות 12 שעות לאחר מכן ולא חשוב מה אני מנסה , זה מאוד מפריע לי הוא מאוד מתבייש ללכת לאורולוג ואפילו אומר שהוא דיבר עם אנשים שהיו עם אותה הבעיה אצל מומחה והוא שלל איזשהו סוג של טיפול בכלל בטענה ש"אין מה לעשות" זה מאוד מאוד מפריע לי מה אני אמורה לעשות והאים יש דרך לשנות / להציל משהו ??? בבקשה עזרה דחוף !!!
שאלה:האם זה בטוח להשתמש במשחת השהיה ביחד עם קונדום?
שאלה:אני מאד נהנה מסקס אבל יש דבר שמטריד אותי כבר הרבה זמן וזה שאני שופך מאד מהר הבעייה היא שרק בחדירה זה ככה ולא במין אורלי אני מאד רוצה לדעת אם יש פתרון לשפיכה מוקדמת? ואם כן אז מהו הפיתרון? אני אשמח מאד לקבל תשובה ולשפר את חיי המין שלי אני מאד רוצה לחוות משגל ממושך ולספק את המין הנשי גם מחדירה . בתודה ובברכה.
שאלה:אז כחה אני מקווה לקבל תשובה ישר ולעניין והכי חשוב תשובה חכמה כי שמתי לב שאת כזאת.
אן לי בעייה לשחק "משחק מקדים" עם בחורה ללא חדירה 10 דקות אפילו אבל יש לי בעיה וזה עם כל הבנות שאני איתם שאני רק מכניס את עבר מיני לתוך הנרתיק לא עובר 15 שניות ואני גומר זה קורה לי גם תוך כדי אוננות עם עצמי. והכי מצחיק שאני מסוגל לגמור בלילה אחד 20 פעמים לפחות בחיים לא יורד לי החשק. ושלא תחשבי שאני מיתלהב מיזיון אני שוכב עם בחורות כל יום והרבה פעמים ביום. מה לעשות כדי שאני יוכל להחדיר את עבר מיני לזמן יותר ארוך מעכשיו.(אם זה עוזר אני בן 22 נראה מעולה ובכלל לא חסר לי בחורות ). תודה ומקווה שתעזרי
ת ו ד ה . . .
שאלה:אני וחבר שלי ניסינו מספר פעמים מין אנאלי אך ללא הצלחה. יש לו גדול ותמיד באיזה שהוא שלב הפסקתי כי כאב לי. מה הדברים שצריך לעשות כדי שפחות יכאב חוץ מכמובן הרבה חומר סיכה? זה ממש חשוב לנו לנסות.
שאלה:My husband is interested in anal sex, I hate the idea and refuse each time he is asking, I am 31, he is 38, 10 years married, don't know how to stop him
שאלה:אני מאוד מתעניינת בנושא הסקסולוגיה וחפצה ללמוד בו. הבעייה היא האיני יודעת היכן להתחיל – האם יש מוסדות בארץ שניתן ללמוד את המקצוע , מה צריך לשם כך, כמה זמן לימודים ועוד פרטים בנושא. אשמח אם תוכלי לעזור לי ולענות על שאלתי
שאלה:אני מנסה להכנס להריון כחצי שנה, לבעלי יש בעיות בתפקוד המיני, ברמה של אונות וזרע דליל מאוד גם אחרי הפסקה של שלושה ימים רצוף, מה ניתן לעשות כדי לשפר את איכות הזרע ?
שאלה:יש לי בעיה!
כאשר בן זוגי ואני מקימים יחסי מין אני מרגישה שהבטן שלי מתמלאת אוויר(דרך הנרתיק) כאילו שואפת אוויר.ולאחר זמן קצר האוויר הזה נפלט החוצה וזה עושה צליל.
זה ממש לא נעים וזה גורם לי למבוכה ולאי נעימות ומאד מציק לי שאני לפעמים נמנעת מיחסי מין עם החבר שלי.
בבקשה תעזרו לי…מרינה
שאלה:אישתי לא מגיעה לאורגזמה ללא מין אוראלי , האם יש סיכון במציצת הנרתיק , אם כן , מה עלי לעשות כדי לא להסתבך
שאלה:כל פעם שאני מנסה לחדור אני גומר מהר ואפילו לפעמים עוד בחוץ זה מאוד מפריע לי מה עושים.
שאלה:אני חילקתי את הנשים לארבע קבוצות: 1. ברות המזל שגומרות בחדירה ובירידה 2. האמצעיות- שגומרות רק כשיורדים להן . 3. אלו שלא גמרו מעולם עם גבר. ו- 4. אלו שלא גמרו מעולם.
אני שייכת לקבוצה השלישית ומרגישה מאוד נחותה, חיי מתנהלים בלחץ בגלל זה, ובכעסים על עצמי. האם החלוקה שלי נכונה לדעתך? האם הקבוצה ה- 3 נפוצה בארץ ובעולם? האם יש קבוצת תמיכה לקבוצה ה- שלישית והרביעית?
תודה על התשובה
שאלה:האם קונדומים מספיק מגנים בכדי לא להשתמש בגלולות?
והאם גלולות למניעת הריון מסוכנות לבריאות או ברי השלכות כלשהן לעתיד(הקרוב או הרחוק)?
שאלה:אני בת 15 אני באמת מתביישת אבל אני לא יודעת מה זאת אורגזמה האם תוכלי לענות לי על שאלתי?
שאלה:אני בן 35 ואני סובל מגמירה מוקדמת… יש משהו נגד הבעיה ? מה לעשות ?
בעצם אני לא סובל ! 🙂
שאלה:שלום, אני בת 21 יש לי חבר כבר שנה וגם הוא בן 21.
שנינו בתולים ועדיין לא שכבנו.זה לא שאני לא רוצה ההפך אני כן רוצה אני פשוט מפחדת מזה…
הוא לא לוחץ עלי, לפחות כרגע אחרי הכל שנה זה לא קצת ואנחנו כבר לא ילדים קטנים.
מה לעשות אני ממש רוצה אבל גם ממש מפחדת אני לוקחת גלולות כבר תקופה ארוכה כדי למקרה ויהיה משהו. אבל אין משהו עוצר אותי אני חושבת שזה הפחד מהפעם הראשונה מהכאב הראשון שאני הופכת אותו לדבר ממש מרתיע. אני אוהבת את חבר שלי והוא הכי רגיש והכי מבין אותי בעולם אבל אני רוצה לעשות משהו בנידון תעזרי לי בבקשה, למה אני כל כך מפחדת ולחוצה???
שאלה:אני בן 32.
בזמן האחרון אני מוצא את עצמי נמשך יותר ויותר לקוקסינלים, (ראיתי כמה סרטים ,ותמונות).
האם אני מגלה נטיות הומוסקסליות שלא היו בי קודם?
האם גברים הנמשכים למין השלישי הם בד"כ הומוסקסואלים או גם סטרייטים?
מצד שני אני מאוד סטרייט, יש לי חברה כבר 8 שנים וחיי המין שלי איתה מצויינים.
לחברה שלי אגב אין התנגדות שאני אלך ואנסה דבר כזה…אבל אני חושש כי ניסיתי לראות סרטים של הומוסקסואליים וזה דווקא לא ממש לא מצא חן בעיני.
תודה מראש.
שאלה:שלום !

אני בן 18, ובת זוגתי בת 16.

אנחנו מזה 4 חודשים ביחד, ולאחר חודשיים שכבנו, לא מתוך הכרח או משהו כזה, אלא מתוך רצון, רגש, אהבה, והבנה.

בחודש האחרון, היא לא נהנת מספיק מקיום יחסי המין, ועל כן, לא קיימנו יחסי מין כבר 3 שבועות, לפי טענתה כאב לה בנרתיק, אך אתמול קיימנו יחיס מין, והיא אמרה לי שהיא לא נהנת מספיק, ועל כן, לא נקיים יחיס מין, עד הודעה חדשה.

היא אמרה לי שאין היא נהנת מספיק, ולא מגיעה לאורגזמה.
היא אפילו חשבה להיכנס למיטה עם מישהו אחר, לא שלישיה, אלא רק היא ואחר, דבר שכמובן פגע בי, אבל זה סיפור אחר.

אני לא יודע מה הוביל לכך, אני נמצא בדלימה.
אני לא רוצה שהיא לא תהנה, אני לא יודע איך לגרום לה להנות מקיום יחסי מין. דיברנו על כך, שאלתי אותה איך היא רוצה את זה, מה התנוחות שהיא מעדיפה וכו'.
היא גם לא מסכימה שאני "ארד" לה, כביכול, היא לא שולטת בהפרשות שלה מהנרתיק.

אתמול כשקיימנו יחיס מין, היא נהנתה מאוד מהגירוי הלפני החדירה, כביכול המשחק המקדים, אך לא מהחדירה עצמה.

ניסנו כבר כמה תנוחות, ניסתי כבר לגרות אותה בכל אפשרות, אך היא לא נהנת מספיק מהחדירה, אלא מהגיורי הלפני החדירה.

מה אני יכול לעשות ?

אודה לך על העצה.
אם יש לך שאלות נוספות, אהייה שמח לענות עליהן.
אודה אם תשלחי לי את תשובה לדואר האלקטרוני שלי : levenfus_haim@walla.co.il

שאלה:על אף שראיתי את התגובות שלך למספר שאלות בנושא : הייתי רוצה עדיין לדעת אילו תנוחות בדיוק יכולות לגרום לאישה אורגזמה דגדגנית כפי שקראת לה כאן .
ואם תוכלי לפרט כיצד הן מיושמות
שאלה:אני בת 18מאוד רוצה לקיים יחסי מין עם חברי..
אך אני לא יודעת איך לאמר לא את זה או איך לרמוז לו…
אין לנו דירות פרטיות כל אחד גר עם הוריו…..
המליצי לי מה איפשר לעשות??????
מיכל
שאלה:אני בן 18, וניראה לי שהאיבר שלי הגיע כבר לשיא הגודל ואני לא אגדל יותר. הבעיה היא, שהאיבר שלי קשתי. (אני לא מתכוון שהצד הקמור הוא כלפי חוץ). הצד הקמור הוא בצד ימין, והצד הקעור בצד שמאל. (צורה המתאימה היטב ליד ימין, אך לא ליד שמאל). וכן, אני ימני, ואמרו לי שיכול להיות שזה בעקבות אוננות מרובה מגיל צעיר (12), האיבר קיבל צורה של התנועה שיד ימין עושה. גם אם זה הגורם, זה כבר מספר שנים שזה ככה. כיצד אני יכול "לתקן" את זה, שיהיה יותר אסטטי?
שאלה:יש לי חבר כבר חצי שנה ועדין לא קימנו יחסי מין, היה לפניו חבר שנה וחצי שבגד בי ואני מפחדת שיקרה אותו דבר איתו.. מה לעשות?
שאלה:לבן זוגי מאד חשוב שאגיע לאורגזמה אך כשהוא מתחכך בדגדגן אני מרגישה נורא מוזר מין דיגדוג שאני לא מסוגלת לעמוד בו האם זה נורמאלי?
שאלה:היי אני בת 13 ולא מזמן היה לי יום הולדת… כשהייתי עוד בת 12 שמתי לב שיש איזה משהו סמיך ולבן על התחתונים שלי…. לפעמים זה לא כל כך ירד בכביסה ואפילו לפעמים ראו את הסימנים…. אני מאוד מעוניינת מה הוא הדבר הסמיך הזה שיוצא לי מהנרתיק? האם זה קשור למחזור? למרות שעדין לא היה לי מחזור…. אז מה זה? וגם אני לא קיימתי עדין… ואני לא מתגרה בליראות סרטים כחולים ולראות אנשים עירומים שעושים סקס. סקס ממש לא מעניין אותי אז מה זה בכל זאת?
שאלה:היי אני בת 13 ולא מזמן היה לי יום הולדת… כשהייתי עוד בת 12 שמתי לב שיש איזה משהו סמיך ולבן על התחתונים שלי…. לפעמים זה לא כל כך ירד בכביסה ואפילו לפעמים ראו את הסימנים…. אני מאוד מעוניינת מה הוא הדבר הסמיך הזה שיוצא לי מהנרתיק? האם זה קשור למחזור? למרות שעדין לא היה לי מחזור…. אז מה זה? וגם אני לא קיימתי עדין… ואני לא מתגרה בליראות סרטים כחולים ולראות אנשים עירומים שעושים סקס. סקס ממש לא מעניין אותי אז מה זה בכל זאת?
שאלה:אני גבר בן 21. מגיל 17 ניהלתי יחסים קבועים עם חברה קבועה. בהתחלה הכל היה בסדה, אך לאחר כשנה של יחסי מין סדירים התחילה אצלי תופעה של שפיכה מוקדמת. נפרדתי מחברתי לפני כשנה אך התופעה לא נפרדה ממני. יצויין כי אין לי בעייה להגיע לזיקפה במהלך המשחק המקדים, אך זיקפות בוקר נעלמו לחלוטין מזה זמן רב. מה ניתן לעשות והאם טבליות שונות הנמכרות "מחומרים טבעיים" על בסיס טוסטסטורון יעזרו.
שאלה:האם יש סיכוי שזרע לא יצא בזמן קיום יחסי מין?
שאלה:אני בת 23 , יש לי חבר שאיתו אני מאושרת מאוד, אנחנו אוהבים מאוד, יחסינו מביטה הם מדהימים! אך יש לי בעיה שכבר המון זמן רודפת אותי במשך החיים והיא לא רק עם בן זוגי הנוכחי, כאשר בן זוגי מענג אותי אוראלית , והוא עושה את זה מדהים, אני חשה איזשהי תחושת אשם , ותחושה לא נוחה , כאילו שלא מגיע לי לקבל כיף כזה ואני מנסה כל הזמן להפסיק אותו , דבר זה מאוד מפריע לי ולא נותן לי להשתחרר ולהנות , מה יכולה להיות הסיבה לכך ואיך אפשר לטפל בה?
שאלה:שלום,
אני בת 30 וגיליתי לאחרונה (לתדהמתי), שבן זוגי הנוכחי אינו מודע לעובדה שהאורגזמות הנשיות מתרחשות בד"כ כתוצאה מחיכוך עם הדגדגן בלבד (ולכן גם מצריכות תנוחות מאוד מסוימות), וחושב שנשים גומרות מחדירה. ודאי שיש נשים שגומרות גם בדרך זו, אבל עד כמה שידוע לי, מירב הנשים גומרות מחיכוך הדגדגן וכשהן מעל לגבר במהלך המשגל. כשציינתי בפניו עובדה זו הוא הגיב בחוסר אמון מסוים. מאוחר יותר כשחלקתי את המידע עם חברותיי הם אמרו שרוב הגברים שהן מכירות חושבים כך, ושכנראה הסיבה היא שנשים רבות מזייפות אורגזמות ואלו שלא נתקלות הרבה פעמים בתגובה שאולי משהו אצלן לא בסדר!! רציתי לשאול האם את מכירה איזשהו אתר, מאמר או כל מידע אינטרנטי ברור ותמציתי המתייחס לנושא (בצורה פשוטה ולא "אקדמית מדי"), על מנת שאוכל לשכנע את בן זוגי הספקן שאיני ממציאה ושאני נורמלית לחלוטין!!!
שאלה:אני בת 13 ויתנשקתי כבר שנה שעברה ואני מנסה לשכוח את זה ואני לא מצליחה את יכולה לעזור לי?
שאלה:(בת 18) קיימתי מין אנאלי עם חברי (פעם 1) ולאחר יומיים ירד לי דם מהאיזור
ובנוסף תדירות ה"צרכים" ירדה באופן משמעותי (פעמיים ב-3 ימים כשלפני זה היה
פעמיים ביום!). האם זה קשור במין האנאלי? ומהן הסכנות הכרוכות בסוג כזה של מין?
שאלה:אני בת 23 גרה עם חבר שלי בן 32 כשלוש שנים. אנחנו מאוהבים בטרוף ומתכננים להיתחתן בקרוב. הבעיה היא שפשוט הפסקנו להנות ממין, לפעמים נידמה לי שאנחנו מקיימים יחסי מין רק כי צריך. אני רוצה לציין שבעבר נהנו מאד ממין וסיפקנו אחד את השני תמיד. ההרגשה היא הדדית ודיברנו עליה אבל כלום לא משתנה. אני ממש מתוסכלת אני עדיין צעירה ורוצה להנות ממין עוד הרבה הרבה זמן. מה זה? זה לא בעיה בדרך כלל של זוגות מבוגרים שנשואים הרבה זמן, לא הקדמנו את המאוחר?
שאלה:אני בחור בן 22 ואני סובל משפיכה מוקדמת כבר מ"ס שנים.
סבלתי מזה עם מ"ס בחורות גם בקשר רציני וגם בסטוצים,נדיר מאוד שאני לא גומר מהר ,אבל יש מקרים כאלה מידי פעם,אבל לעומת זאת בפעם השנייה השפיכה בד"כ יותר איטית.
למרות שעברתי טיפולים במרפאה די מוכרת(משחה וכדורים)שדרך אגב אמרו לי שהסיבה העיקרית במקרה שלי היא מרגישות גבוהה שיש לי בפין. אני עדיין סובל מבעייה זו כבר מ"ס שנים,ואני כבר לא יודע מה לעשות.
נ.ב :ניסיתי גם תרגילים.
שאלה:אני בן 16 ואני מבצע עם חברתי יחסי מין בתדירות גבוהה.
לאחרונה אני מרגיש שיחסי המין עם חברתי לא מספקים אותי מספיק.
למה זה קורה?
שאלה:אני בת 15, ואני וחבר שלי רוצים לקיים יחסי מין. אני אשמח אם תפרטי לי על יחסי המין, מה עושים? וגם שתביעי את דעתך האישית, אם את חושבת שזה הגיל המתאים לקיום יחסי מין.
שאלה:היי!
אני בת 19 ובן זוגי בן 21 , הסקס בנינו נפלא אבל אנחנו רוצים לגוון ולא יודעים איך.
כבר ניסינו הרבה תנוחות והסקס בנינו נפלא אבל אנחנו רוצים לחדש ואולי מתבישים להגיד דברים חדשים.
מה עושים???
שאלה:אומנם קראתי את תשובתך לשאלה בסגנון דומה, אולם אשמח לחדד..
אני בחורה בת 22, רק בחודשים האחרונים התחלתי להנות יותר, בצורה משמעותית מחדירה.
אני מקיימת יחסי מין כבר 5 שנים, תמיד יכלתי לגמור ממין אורלי וכד' בלבד, ולפני כמה זמן פתאום מצאתי את עצמי גומרת ומשאירה "שלולית" רצינית ביותר על המיטה.
בתחילה שמחתי מאוד, חשבתי כי גיליתי צורה נוספת של הנשיות שלי..
אך היום אני קצת מוטרדת, מה זה בדיוק הנוזל הזה?? למען האמת יש לו קצת ריח של שתן, האם זה אכן זה??? שמעתי כי נשים ששרירי הנרתיק שלהם רפויים, יש להן דליפת שתן לא רצונית במהלך קיום יחסי המין, האם בזה מדובר?
חברי החדש, שלא מכיר מנשים אחרות את התופעה הזו דווקא מרוצה, אך המחשבה שאולי הדבר שבו אני מרטיבה אותו, ובגללו אנו נאלצים להחליף מצעים באמצע הלילה הוא שתן מטרידה אותי מאוד. אשמח לתשובה.
שאלה:אי בת שש עשרה ועוד לא קיימתי יחסי מין עם חבר שלי ואני מפחדת מכמה סיבות הראשונה היא להיכנס להריון כי אני יודעת שקונדום הוא לא כל כך בטוח כמו שחושבים והחשש שני שלי הוא בגלל שאני יודעת וחבר שלי גם אמר לי שאני מאוד צרה (2 אצבעות זה יותר מדי) ולעומת זאת לחבר שלי יש איבר עבה מאוד ואני פוחדת שקיום יחסים איתו יהיה חוויה כואבת יתר על המידה.
והשאלה השניהה היא שפעם אחת אני מצצתי לו והוא לא כל כך נהנה מזה ואני רוצה לדעת איך אני אוכל לעשות את זה בדרך שתגרום לו ליותר הנאה.
שאלה:שלום שמי איילת ואני בת 16.5
ראיתי עם חבר שלי סרט כחול ומאוד גירה אותי כשהבחור
גמר לבחורה על הפנים , ואני רוצה לעשות את זה .
אבל שמעתי מחברות שזה ממש שורף בעיניים , האם זה נכון ?
שאלה:מדוע הוא בוכה כשהוא גומר בלי דמעות קול של בכי ממש ממש
שאלה:שלום
אני במספר הראשון גומר מהר אבל לוקח לי זמן במספר השני.איך אפשר למתוח את הזמן בחדירה עוד קצת במספר הראשון כדי שהחברה תהנה יותר.
בעיה שניה היא שבחדירה, חברתי צועקת מכאב (במיוחד כשזה יבש קצת) ומרגישה שהיא רוצה פיפי דחוף.מה ההסבר לזה.
תודה
שאלה:אני בן 15,ואורך הפין שלי הוא 18 ס"מ והרוחב שלו הוא 13.9
האם גודל כזה בגיל כזה הוא נורמלי?
שאלה:מדוע לגברים יש משיכה עזה לשדיים,והאם הגוגל משנה או שזה משיכה בעיקר לפיטמות של המין הנשי
שאלה:היי, אני רוצה לדעת היכן אוכל למצוא באינטרנט רעיונות לדרכים מקוריות ומטורפות לענג את בן הזוג שלי. פשוט כדי לעלות שלב..
שאלה:אני ילדה בת 15 וכבר שכבתי עם שלושה אנשים אחד בן 18, אחד בן 20 ואחד בן גילי. כל אלה היו מרצוני החופשי. עכשיו אני רק מחפשת גברים נוספים כדי לקבל את התענוגות. האם אני זונה?
שאלה:יש לי די הרבה שערות על הפטמות ועל הנרתיק.
בן זוגי חושב שזה סקסי והוא נורא נהנה מזה בעיקר שאנו מגיעים לאורגזמה,
לעומת זאת אני סבורה כי זה ממש לא נאה לאישה שעל הפטמות יש שער..
יש לי פטמות מזדקרות ושדיים גדולים ולכן לרוב גברים חושבים שאני מגרה או מפתה.
(כשאנחנו מגיעים לסקס לוהט לפעמים הוא מנסה לקלוע לי "צמות" בנרתיק, וזה די מתסכל )

מה ניתן לעשות בנוגע לגירויים?

שאלה:בעלי בן 40 ולאחרונה חלה ירידה בתפקודו המיני .
יש לו קשיים בזיקפה ואנו בקושי מקיימים יחסי מין פעמיים בחודש.
גם כאשר עומד לו זה לא לאורך זמן.בכלל יש ירידה גם בחשק המיני מצידו.
מה עושים , למי פונים לעזרה , לבדיקות ?
האם שינויים בתזונה יכולים לעזור ?
שאלה:רציתי לשאול אם יש אפשרות להכנס להריון אם שני בני הזוג נמצאים רק עם תחתון
והגבר לא גומר תוך כדי האקט
האם קיים סיכוי שבכל זאת הבחורה תכנס להריון ….? (לעיתים יש לכל גבר טיפות היוצאות לו
במהלך הפעילות…)
שאלה:אני בת 27 בקשר זוגי איטימי קרוב לשנה{.הניסון המיני הראשון שלי זה איתו} יש לי מספר בעיות ואני אשמח ממך לתשובה,אני לא מגיעה לסיפוק מיני ברוב הפעמים,בן זוגי מגרה את איבר מיני ידנית חזק כך שזה כואב ואז כבר שום דבר לא עוזר להגיעה להנאה מרוב שהמקום שורף.הערתי לו על כך {למרות שאין לי נסיון מיני אני בעד יחסים פתוחים וגלויים}אך זה גרם לו לסגת ולא לגעת באיזור.
בעייה נוספת שאלתי אותו למה הוא לא "יורד"- מין אוראלי והוא אמר שבעבר הוא לא עשה זאת והוא לא מוכן לעשות את זה .מעולם לא חוויתי מין אוראלי הקשר ביננו מתקדם לרציני ואני מתוסכלת מכך מה לעשות???
שאלה:אני בת 27 בקשר זוגי איטימי קרוב לשנה{.הניסון המיני הראשון שלי זה איתו} יש לי מספר בעיות ואני אשמח ממך לתשובה,אני לא מגיעה לסיפוק מיני ברוב הפעמים,בן זוגי מגרה את איבר מיני ידנית חזק כך שזה כואב ואז כבר שום דבר לא עוזר להגיעה להנאה מרוב שהמקום שורף.הערתי לו על כך {למרות שאין לי נסיון מיני אני בעד יחסים פתוחים וגלויים}אך זה גרם לו לסגת ולא לגעת באיזור.
בעייה נוספת שאלתי אותו למה הוא לא "יורד"- מין אוראלי והוא אמר שבעבר הוא לא עשה זאת והוא לא מוכן לעשות את זה .מעולם לא חוויתי מין אוראלי הקשר ביננו מתקדם לרציני ואני מתוסכלת מכך מה לעשות???
שאלה:בן 15. אני מאונן יותר מפעם אחת ביום משהו עלול לקרות לי ??
שאלה:היי,

אני וחבר שלי אוהבים מאוד אבל הבעיה היא שהוא גומר מאוד מהר ואני בד"כ מספיקה רק להתגרות. הוא בד"כ מצליח לספק אותי במין אוראלי אבל לפעמים אני מרגישה שזה לא מספיק לי.
אני יודעת שזה מתסכל אותו שהוא גומר מהר ומפחדת שזה יהפוך ליותר פסיכולוגי מאשר פיזי.

מה עושים??

שאלה:אנחנו נשואים 30 שנה .אישתי עברה כריתת רחם לפני כשנתיים, ומאז יש לנו בעיות, היא מנסה להתחמק מיחסי מין.היא מכחישה את זה,ואני לא לוחץ עליה,אבל כבר תקופה ארוכה לא קימנו יחסי מין.שאלה מה לעשות?
שאלה: אני בת 23 ויש לי חבר 3 וחצי שנים (הוא הראשון שלי) .
יש לנו סקס מצויין לטענתו! אך אני לא מצליחה להנות לא מחדירה, לא ממין אורלי,ולא מחיכוך מגרה אחר (דגדגן).
פשוט לא מרגישה כלום (כאילו שתשפשפי את את גב היד) פעם ב… אני מרגישה משהו.
שאלה:לפני כחודש שכבתי בפעם הראשונה עם חברי ..
הפעם הראשונה שלי היתה בלי קונדום מאז אנחנו לא שמים קונדום והוא גומר בחוץ.
האם יש מצב שיכול לקראות משהו מזה שאנחנו בלי קונדום?
שאלה:אני נשואה טריה ללא ניסיון מיני רב (גם לבן זוגי אין ) ואני לא מצליחה לגמור הדבר גורם לי לתסכול שמופנה בעיקר כלפי בעלי,בנוסף אינני יכולה לכוון אותו כי אני לא יודעת מה עושה לי טוב-לא הצלחתי לגמור באוננות מעולם אבל כן מחלומות אירוטיים .
אני כבר מיואשת ,מה לעשות ?
שאלה:אני נשואה כ-3 שנים, נישואיים שניים. הבן זוג שלי משום מה נראה לי מעט מוזר. ושאלתי היא שהסקס ביני לבין בעלי הוא לסירוגין מאחר ובעלי מוצא דרכים משונות להנאות את עצמו. לעיתים הוא מאונן לו לבדו ומבקש ממני להציץ לו. דבר זה מטריד אותי מאד ומונע ממני להנאות איתי בסקס. דבר נוסף שהוא מדבר איתי לעיתים קרובות על חברות שלי וכן חברים שלו שהוא רואה אותם משתינים וזה מגרה אותו, האם זה דבר נורמלי?
שאלה:שלום ריקי. אני בת 22, רווקה. מבקשת לדעת האם שהנרתיק או כל האזור יבש אפשר להגיע לאורגזמה ויש לי אפשרות להנות גם בלי חומרי גירוי כלשהם.
שאלה:בת 21, רווקה, האם יש איזשהי סכנה בהסרת כל שיער הערווה? ובפרט הסרתו בשעווה ולא בגילוח?
שאלה:במהלך החדירה יש לי כאבים מאוד חזקים. כבר ניסיתי לטפל בזה בכל מיני דרכים, אבל ללא הצלחה. ניסיתי גם את הטיפולים הפסיכולוגיים וגם את הטיפולים הפיסים (הטיפול בוסטיבוליטיס) אבל עדיין מאוד כואב לי בחדירה. בנוסף יש לי גם כל הזמן יובש בנרתיק וכל הג'לים רק עושים לי בעיות וכאבים אחרי זה. מה לעשות ואיך לטפל בבעיה.
שאלה:אני לא מגיע לאורגזמה עם החבר שלי שאני נמצאת איתו כבר שנה וחצי. אני מאוד אוהבת אותו ואני רואה כיצד הוא מתאמץ לגרום לי למקסימום הנאה. כשהוא מנסה לגרות לי את הדגדגן- זה מתחיל לדגדג ואני מבקשת ממנו להפסיק. אני לא מאוננת וגם לא מגיע לאורגזמה עם החדירה. האם יש לי בעיה? האם ישנם עוד אפשרויות שיגרמו לי לאורגזמה?
שאלה:ךןילחילח
שאלה:יש משהו שחברה שלי פחדה לשאול את החברות שלה אז אני שואל אותך , מהי כמות הנשים באחוזים שמאוננות כי היא מאוננת ולא נעים לה היא חשה ביזוי , אי נוחות אבל זה טוב לה ואני אמרתי לה לפנות לייעוץ שיגיד לה אז אני שואל אותך?
שאלה:אני בן 55 ומזה כמה שנים אני סובל מאמפוטנציה בבוקר האיבר עומד כמו מסמר פלדה ולאחר מכן נופל גם כאשר יש לי מזדמנת בת גילי,וכ"כ מזה שנים שאני שופך מאד מהר, לא ידוע לי מחלה כל שהיא האם מותר לי להשתמש בויאגרה,
שאלה:אני בת 28 ואיני נהנת מסקס אין לי שום נטיות אחרות
בדקתי אפשרות של בעיה רפואית והכל נמצא תקין
אני מגיע למצב שאיני שוכבת איתו חודשים
בעלי נורא סובל מהביעה ואני לא יודעת מה לעשות
אני פוחדת שבסוף הוא יבגוד בי חשוב לציין שהוא הגבר היחד בחיי שאיתו קיימתי יחסים
שאלה: שלום. אני וחברתי בני 25 חברתי זקוקה למישחק מקדים של בערך שעתיים לטענתה יש רגע שבו היא מגיעה לאורגזמה האחרונה שלה ואז היא יכולה להנות מכל מגע וגם מחדירה הבעיה שאני מתעיף מה עושים ואם את יכולה גם להמליץ על ספר טוב עם הסברים וגם צילומים (לא פרונוגרפיה) כדי שאוכל להכיר יותר טוב את הנקודות הרגישות אצלה כדי לזרז את התהליך המון תודה.
שאלה:אני בת 20 ויש לי חבר מעל שנה , כל פעם שאנחנו מקיימים יחסי מין כל כמה דקות אני מרגישה צורך להוציא שתן וזה מפריע לי להמשך ההנאה , האם זה נורמלי ויש לזה פתרון?
שאלה:שבן הזוג דוחף לבת אצבעות לאיבר המין שלה האם זה יכול לפגוע בקרום הבתולין או במשהו בכלל?
שאלה:היי,
אני בת 15 ויש לי שערות בתחת וזה לא נעים לי ואני לא יודעת איך להוריד אותם האם יש דרך להוריד אותם???.
שאלה:אני וחברי מקיימים יחסי מין מזה כחצי שנה והוא אינו מצליחח לגמור אף פעם. הוא טוען שהוא מרגיש כמעט שהוא גומר ואז זה נעלם לו. לעומת זאת אין לו בעיה לגמור באוננות.
ניסינו כל מיני תנוחות ושום דבר לא עזר. מה יכולה להיות הבעיה???
שאלה:אני רוצה לשאול בבקשה איך זה שאני גומר די מהר מאוד
אני כבן 30 ומקיים יחסי מין בתדירות גבוהה.
אך הבעיה היא איך שאני חודר אל האשה אני נכנס ויוצא בערך 10 פעמים
משהו כמו דקה וחצי ואני גומר.
עוד מה שלא מאפשר לי לעשות בפעם השניה לאחר הרבה זמן.
תודה.
שאלה:אני בן 13, ובזמן האחרון מאוד נמשך לבנות, ואני יודע שזה טבעי אבל השאלה שלי זה באיזה גיל אפשר להתחיל לקיים יחסי מין ואיך בדיוק מקיימים אותם, לא מצאתי אתרים המסבירים זאת ואני מקווה שאת תוכלי לסביר לי.
שאלה:יש לי חברה כבר כמעט שנתיים והיא לא רוצה לשכב איתי, מה לעשות?
שאלה:בנוגע לגודל, מדברים הרבה על גדלים ממוצעים, אבל מאיפה מודדים?
שאלה:היי,
איך להשתחרר יותר בזמן היחסים.
אני פתוחה להרבה דברים, אבל לפעמים אני פשוט לא נותנת לעצמי לעשות כל מה שהייתי רוצה באותו הרגע או לחבר שלי….
שאלה:אני נשואה מזה 6 שנים, בעלי מעדיף לצפות בפורנו, אם בוידאו, טלויזיה או אינטרנט, על פני יחסי מין. אנו מקיימים יחסים אולי פעם בחודש והדבר יוצר אצלי תסכול, כיוון שאני יודעת שהוא מקפיד לבקר באתרי הסקס כל יום. אני בחורה מאוד מושכת וזכיתי כל חיי להמון תשומת לב מגברים וכרגע אני אבודה. ניסיתי לשוחח עימו ולהבהיר לו שזה פוגע בי (מרגישה נבגדת), ציינתי שאין לי בעיה שיצפה, אך שיבוא אלי אחר כך, אך זה לא עוזר, מה עושים???
שאלה:אני וחברי כבר חצי שנה ביחד ומבחינה מינית הכל מצוין. לאחר שיחה כנה ביננו על פנטזיות, חברי הביע רצון לקיים מין אנאלי. אני די מפחדת אך יותר מכך קצת לא בקאיה בהכנות כמו האם צריך לעשות חוקן לפני? האם אפשר לעשות זאת כבר בפעם הראשונה או שצריך תירגול , אך איך עושים?
שאלה:שלום, אנחנו זוג נשוי טרי ואנו מנסים להביא ילד לעולם. הבעיה היא שלאחר קיום היחסים חלק מהזרע כאילו נוזל מבת הזוג שלי (מהפות). האם זה תקין?
שאלה:שלום, אנחנו זוג נשוי טרי. אנחנו רוצים להביא ילד לעולם. הבעיה היא שלאחר קיום יחסי המין נראה כאילו נוזל חלק מהזרע מהפות של בת זוגתי, האם זה תקין? תודה.
שאלה:אני בת 22, ואני לא יודעת לגמור. לא לבד ולא עם בן זוג! זה התחיל בחוסר ביטחון עצמי עם בני הזוג שלי בתור מתבגרת והמשיך בזיופים שנים על גבי שנים. היום יש לי חבר כבר שנה והוא היחיד שיודע שאין לי מושג מה לעשות, אבל גם לא עושה שום דבר בעצמו כדי לעזור לי כי הוא בעצמו לא יודע… איך גומרים?!
שאלה:שלום…
אני בת 25 ועד לפני שנתיים טופלתי אצל סקסולוגית בבעיית וגיניסמוס קשה, שמנעה ממני אפשרות לקיום יחסי מין,לפני מספר חודשים התחלתי לקיים יחסי מין באופן סדיר עם בן זוגי (שמודע לבעיה, תומך קשוב ומבין) והצלחתי אפילו להנות מהעניין מספר פעמים, בחודש האחרון, אני נתקפת חרדות פתאומיות בעת הכניסה למיטה, חוזרים ועולים בי זכרונות מן העבר והדבר גורם לפחד, מתח, יובש בנרתיק והתכווצותו ולבסוף, כמובן, איננו מצליחים לקיים יחסים. אינני חושבת שאוכל לחזור לטיפול שכן טופלתי שנתיים, אשמח אם תוכלי לייעץ לי, או לתת לי איזו שהיא תקווה…אני מותשת מהמלחמה במחלה הזו…תודה
שאלה:איך מזדיינים
שאלה:האם לעקרות יש מחזור?
שאלה:אני לא יודע איך לדבר עם בנות למרות שאני נראה מאד מאד טוב אני בן 13 ובנוסף פשוט חייב סקס אני לא יודע מה לעשות אני רק יודע שהילדות אצלנו בשכווה מאד חרמניות!!! אבל אףחד לא נותנת לי כי עוד לא ניסיתי ואני פשוט לא יודע איך לדבר עם בנות יעני דברים פשוטים כמו חיי המין שלהן עד איפה הם הדיע וסתם זיוני מוח וסכל כאלה ואיך להצחיק בכלל אני לא יודע בבקשה תעזרו לי
שאלה:שלום.הבעיה שלי היא שאני בת 30 כמעט, ומעולם לא חוויתי אורגאזמה~בשום דרך שהיא. גם עם בן זוג אוהב שאיתו הרגשתי בטוחה וחופשייה, גם אחרי גירוי ממושך, גם לא באוננות. יש לי כמה שאלות.1.מה הוא טיפול מיני התנהגותי? 2.כיצד אדע לאן לפנות? הייתי בטיפול פסיכולוגי, וגם בטיפול באחת ממרפאות איט"ם שהיה מאוד מאכזב. אשמח אם תוכל לענות,להסביר, להפנות אותי. תודה מראש~קרינה. אני רק רוצה להוסיף שמהמין עצמו אני מאוד נהנית, עד לשלב מסוים שבו אני לא מסוגלת להכיל עוד עוצרת הכל .~תודה.
שאלה:קראתי פעם באחד ממדורי הסקס על בחורה שניסתה מין אנאלי עם בן זוגה בפעם הראשונה, והסוף העצוב היה שנפלטה לה צואה תוך כדי האקט…..
רציתי לדעת אם באמת יכול להיווצר מצב כזה (נראה לי נחמד לנסות את התנוחה אך תמיד כשאני חושבת על זה, אני נזכרת באותו הסיפור ונרתעת מיד מהרעיון)…….
שאלה:אני בן 23 נכון ששאלת גודל הפין חוזרת שוב ושוב בכל זאת אבקש לעלותה בהקשר שלי ומיד תבינו למה
יש לי פין שבזיקפה אורכו 10.5 ס"מ מהבסיס עד הקודקוד והקיפו בזיקפה 4-5 ס"מ
האם ניתן לקיים יחסים מהנים לשני בני הזוג במידות אלה?
האם יש ניתוח או פעולה אחרת שאפשר לעשות?
שאלה:אני בת 18 ויש לי חבר שנתיים שהוא בן 20 יחסי המין שלנו היו תקינים עד לזמן האחרון. בשבועות האחרונים אנחנו בקושי שוכבים וגם כשזה קורה לא עומד לו או שהוא לא גומר. הוא טוען שזה קורה ביגלל שהוא מתאמן בחדר כושר והוא לוקח הרבה אבקות וכדורים לפיתוח הגוף האים ישנו באמת קשר בין התופעה לכדורים ולאבקות?

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *