כבוגרת אוניברסיטת האינטרנט במסלול הדו-חוגי תפוז-וואלה, החלטתי לשתף אתכן במעללי הגברים בצ'אטים

גברים וירטואליים

כבוגרת אוניברסיטת האינטרנט במסלול הדו-חוגי תפוז-וואלה, החלטתי לשתף אתכן במעללי הגברים בצ'אטים. הצ'אטים הם אלה שגרמו לי למודעות פוליטית עמוקה, היכרות הדוקה עם צה"ל, התוודעות אל מנגנוני האופל של מדינת ישראל, אוריינטציה גיאוגרפית נרחבת וידע כלכלי נכבד.

מי אמר שאין בחורים איכותיים באינטרנט?

וכך נבנו קווים לדמותו של הגבר הוירטואלי. הוא לעולם יהיה סמנכ"ל כספים/שיווק בחברה גדולה. טרם פגשתי בגבר שהודה בפניי שהוא רק מנהל זוטר ואפרפר בחברה בינונית, אך בל נשכח את מגזר העצמאים. המקצועות שלהם מרתקים ורבים. אז מה היה לנו? בעל חברה לסטריאו, עורכי דין, מנהל מסחרי, מהנדסי תוכנה, בעל חברה לפלסטיק, מנהל מסעדה, גרפיקאי, מתווך דירות, מולטימדיה ואנימציה ועוד הזרוע נטויה. מה שמעורר את השאלה לאן נעלם העוני והאם כדאי שלכנס הכלכלי הבא בקיסריה יוזמנו לצד סולי סקאל ומוזי ורטהיים כל הגברים עימם צ'יטטתי? החלוקה לרווקים ולנשואים כמעט שאינה רלוונטית.
השלב הבא והנושא החביב על הישראלי הוא מה עשית בצבא. זהו השלב שבו אני תוהה היכן האפסנאים משדה דב ומוכרי המקופלות מהשק"ם. הם, בדומה לסידן, התפוגגו, נעלמו, נגוזו. מצד שני, זהו השלב שהביטוי מלח הארץ קורם עור וגידים והופך לאנשים חיים. כאן תזכי להיכרות עם מיטב בחורינו בצבא הטוב בעולם: צנחנים, גולני, סיירת מטכ"ל, נח"ל, שריון, תותחנים, מודיעין. בסופו של דבר שמחתי על שלא התוודעתי אל אף אחד מגבעתי. מה הייתי עושה עם גאוות היחידה שהותיר בי הגבר מגולני? ובכלל חום הולם אותי יותר מסגול. מעל כולם היה יאיר. זה ששיכנע אותי שלכל הביטחוניסטיים יש שריטה. לא הייתי משתכנעת בקלות שכזו לולא נופף לי בעברו במשרד הביטחון. עד מהרה חששתי שלא להכיר מוסדניק ושב"כניק על מנת שלא להחריף את חוסר הפירגון שבתוך קהיליית המודיעין.

שלומי, מוטי ומליונר בחופשה

שלומי היה זה שהכיר לי את הקשת הפוליטית מצידה השמאלי וגרם לי לתעב פחות את ארגון "יש גבול". זה כמובן לא עזר לי להדוף את איחולי המין האנאלי שהופנו אל כל אוהבי הערבים למיניהם מכל אותם קרביים וביטחוניסטיים.
ואם כבר מדברים על מפה, מוטי היה המקורי שבין כולם. הבן אדם חי בניגריה. הידעת שאוכלוסיית ניגריה מונה כ-125 מיליון תושבים ומהווה כ-35 אחוזים מכלל אוכלוסיית אפריקה? סנובית, על מלחמת ביאפרה כבר שמעת? היה גם את הגבר שהניק שלו היה "מיליונר בחופשה". הוא חזר לאירופה, מותשת מהחום והלחות האפריקאיים, היישר לזרועות איטליה. הוא דווקא היה סולידי יותר ובחר בחיים ברומא. לעומתו היה את מי שדגל באורח חיים צנוע יותר והחליט על ניו זילנד. כנאמן למשנתו המצדדת בחיים קוסמופוליטיים ובמעבר מדי כמה שנים למדינה אחרת, הוא שאל אותי מתי פסח אצלנו. אני, נשמה טובה שכמוני, מיהרתי לספר לו על ארצו מולדתו. המטבע פה הוא עדיין שקל, עיר הבירה ירושלים ויום החופש הוא שבת. הוא בטח שייך לגברים שנוהגים ללכת עם החולצות עם הכיתוב "אחריי לצנחנים,נובמבר 89'". העולם הוא אכן כפר גלובלי קטן.

כבודו הנשוי

רובם ככולם מחזיקים בכרטיס אשראי מסוג פלטינה או מינימום זהב. טוב, אחרת איך הם יוכלו לממן את כל הטיסות עם המאהבת להולנד/אנגליה/גרמניה? יש את אלו שידברו בשבחה של רעייתם ואם ילדיהם. היא נפלאה, נהדרת, משקיענית, חרוצה ואחרי שלוש לידות יש לה גוף פצצה. לרגע מתחשק לך לבקש ממנו את הטלפון שלה ולשאול אותה איך היא עושה את הנס הזה ומצליחה להיות סופרוומן. שנייה לפני שאת עושה כן, הוא מזדרז להסביר לך שהיא לא מזדיינת בשירותים במטוס והיא גם לא אוהבת מאחורה רחמנא ליצלן, לכן הוא זקוק לך, המאהבת הפוטציאלית. ויש גם את אלה שיסתפקו בהסברים יבשים בלבד ללא המטרת דברי שבח ופאר על החוקית, אך חשוב להם לערוך מסע שכנוע וקמפיין הסברה. הם ישמיעו באוזנייך את התירוץ החבוט, אך המשעשע: אשתי פולניה. עם הסבר מנומק שכזה הם גורמים פתאום לציפי ליבני להיראות כשרת הסברה מצויינת. סקר מהיר מגלה שכולם היו תומכים בחלופה מודרנית למוסד הנישואין. ופתאום קונצנזוס. כמו בפאנל חלומי בפופוליטיקה חוברים זה לזה השיריונר ללוחם בצנחנים, המנהל המסחרי למתווך דירות, בן ה-39 ובן ה-50, מצביע מרצ למצביע ליכוד. כולם מסבירים לך שכדאי למצוא מתכונת חדשה למיסוד הזוגיות, כי הישנה פשטה את הרגל. כולם כל כך מלוכדים בדיעה זו עד שהמושג "האיחוד הלאומי" מקבל פרשנות חדשה. רגע לפני שאת פורצת בבכי ומהרהרת בליבך האם אי פעם תשמעי את הדי ג'יי צורח לסבא שלך בקצה האולם: "ועכשיו נקבל במחיאות כפיים את החתן והכלהלהלה, אני צועק לחיים אתם עונים לי הייייי", את שואלת אם לא יצא לו שום דבר טוב מהנישואים. אז כן, כמובן הילדים מדהימים, הם הפלא השמיני, הם כל חייו.
זה הרגע שאת שואלת את עצמך אם לא למדת כלום מהצ'אטים. אז דווקא כן. מכל מצ'וטטיי השכלתי. היה מי שהפליא בפטריוטיות שלו ולימד אותי שבגידה זה רק במולדת. אחר הפגין ידע מרשים במדעי האיצטדיונים, מדעי החיים ומדעי הגברים. לדידו, על 3 חוקים עומד העולם: חיים משבת לשבת, מים מורכבים מ-h2o ואין גבר שלא בוגד. למרות זאת, נתקלתי בגברים שהתעקשו שהם לא בוגדים. כמובן שתהיתי כיצד הדבר עולה בקנה אחד עם האקסיומה הסוברת שכל גבר מחזיק מאהבת ורץ כל שבת בין בלומפילד, טדי וקרית אליעזר? אז זהו, שהם רק מזיינים מהצד ומה שלא יודעים לא כואב.

השורה התחתונה

הגבר הוירטואלי הוא כמעט כל מה שאני אוהבת בגבר: משכיל, ביטחוניסט, מבוסס, שנון, ג'נטלמן. הוא גם לעיתים קרובות נשוי פלוס 3 ואת זה אני דווקא פחות אוהבת. למען האמת, פגשתי גם באחרים, מעטים אך קיימים. הם ואני הפכים מוחלטים. קודם כל, הם אוהדי הפועל ת"א. את השיחה עימם אני אוהבת לתבל במילים שגם החוג לבלשנות לא תמיד מכיר: ניהיליזם, אסקפיזם, פאגאניזם, אקזסטנציאליזם, פרגמטיזם וחבריהם. איתם אני נוהגת לפי המלצתו של קובי פרץ: בלבלי אותו. תוך שהם מתחילים להבין שאני מכוחות הרשע (הווה אומר מחזיקה במנוי לשער 11), אני מציינת בנונשלנטיות שהמנוי לתיאטרון הקאמרי בדיוק הסתיים ומפטירה כבדרך אגב שאני לומדת ביוטכנולוגיה. זה שובר אותם: גם צהובה, גם אינטיליגנטית.
יש את הרוחניים. טיוהר הוא ידידם הטוב, יוגה מחזקת את היציבות (ומערערת את שלי), קארמות וצ'אקרות הן לא קללות, אלא מה שמתווה את דרכו בחיים. כשאני חושבת לעצמי האם הוא גם מאמין שהוא דולפין, אני שומעת את השאלה הנדהמת: "את לא רוחנית?". אני מזדרזת להסביר לו בחביבות שאני דווקא בהחלט אדם של רוח. כשמנפנפים עליי באמריקן אקספרס פלטינה זה עושה עליי רוח וצלצולים.
ויש כמובן את הגברים שהותירו בי רושם עז וניתן גם לכנותם ועדת חריגים, אך אני מעדיפה להקצות להם את פינת ה"חי בר". מי ברשימה? הבחור שסמך עליי בעיניים עצומות שלא אעתיק בבחינה ונתן לי לענות על שאלון אמריקאי בו נתבקשתי להקיף בעיגול האם אני נראית בסדר, טוב, טוב מאוד או מצויין. הוא פשוט לא אוהב להגיע לבית קפה ולגלות מכוערת. ממש נמסתי מהאציליות שלו. יש גם את הגבר שהפליא בתיאורי האקדח שברשותו ואהבתו לירי. הוא מחזיק בסמיט אנד ווטסון קוטר 44. כמעט שהתפתיתי לספר לו את האמת: אני לא רכזת כוח אדם בחברת "יבטח" ואנחנו לא מחפשים מאבטחים.
לא אלאה אתכן בשאר הניסים והנפלאות אשר חוללו הגברים, רק אספר לכן שחשבתי לעצמי האם יש מאפיין שמחבר בין כל הגברים הוירטואליים כחוט השני – כולם תמיד ידרשו שתיראי כאחותה האובדת של מלאני פרס.

תגובות

 1. חמוטל

  לגדולה מכולן!!!!!!!!!!!!!!11
  קצת פרגון מהבית לא יזיק… רק חבל שהקצו לך כזה מקום נידח…..

 2. מנסיון די עשיר של צ'יטוט באינטרנט אני מוצאת שהגברים הוירטואלים הם כמו הגברים הלא וירטואלים, רק קצת יותר ישירים בשל טיבה של המדיה.
  רובם מחפשים להתשרלל והשאלות הנפוצות שלהם שמגיעות מיידית הן –
  מהיכן?
  איך את נראת?
  אלה שפוסחים על השאלות האלה בד"כ פחות ברורים לקריאה ויש בתוכם אינטיליגנטים, מעניינים ורגישים שמחפשים קשר אינטימי, בפרט הנשואים. חלקם אפילו יתפשרו על קשר וירטואלי בלבד.
  הצ'ט כמו בחיים – שקרים מתגלים די מהר ודמותו האמיתית של האדם צצה ועולה בין השורות במהלך השיחה.
  הכרתי כמה גברים מדהימים בצ'ט שהעשירו את חיי וגירו את דמיוני.
  לא, לא פגשתי אף אחד מהם כי אני נשואה באושר
  כן – נהנתי עד הגג מהקשר איתם בצ'ט ולעיתים רחוקות בטלפון…

  • עליזה

   מסכימה איתך כ'כ
   כאילו כתבתי זאת בעצמי- את היית הד למחשבותיי

  • אלון

   חחח כמה שאת צודקת את לא מבינה

   אני התכתבתי עם כמה בנות בכל מיני אתרים כמובן בגילאים של 22 -35
   ואת לא מבינה כמה שהן תמימות לא כולם האמת אבל רובן ואחרי שיחה ארוכה אני אומר להם מי אני והם לא מבינות מהיכן באתי להם ואני תמיד אחרי זה אומר להם שליפול בפח זה הכי קל כי יש כאלה שחקנים טובים .והאמת חבל שזה כך כי יש אחלה בנות ויש מניקים שזאת המטרה שלהם של לעבוד על בנות ושאולי יצא מיזה סקס טוב

 3. יעל חן

  השאלה שלי היא למה? למה עשו אותנו כל כך שונים? והאם אחן צדיקים בסדום?

 4. ‏‏‏‏B.J.Mccay‏‏‏‏

  המאמר אמנם משעשע, אבל קשה לי להאמין שהוא נאמן למציאות. אני מבקש להוסיף, שאני עצמי לא נוהג להשתתף בצ'טים (איני זוכר שאי פעם עשיתי זאת חוץ ממשפט או שנים), אולם אני נהגתי בעבר לקחת חלק בפורומים שונים, וגם להשתמש באודיגו.
  אמת, יצא לי לקרוא בפורומים שונים כל מיני טיפוסים מבין הסוגים המתוארים בכתבה, אבל זה בפירוש לא כולם (לגבי הגברים, הכונה). למעשה, רוב אלה שהתכתבתי איתם היו אדיבים למדי, ולא היתה כל סיבה לחשוד בהם שמשהו מדבריהם הוא שקר גמור. הייתי אומר שהגולש הממוצע הוא אדם ברמה גבוהה קצת יותר מהישראלי הממוצע, ולדעתי גם הישראלי הממוצע, אינו אדם כה גרוע. אני לא כל כך אוהב את ההלקאה העצמית, בענין קוי האופי הלאומיים שלנו.

  מאוד כיף לקרוא את המאמר הזה, ותודה לכותבת, אבל בבקשה להתיחס אליו כסיפור יפה, לא יותר.

  בברכה,

  ‏‏‏‏B.J.Mccay‏‏‏‏

  • לבבית

   הפתרון טמון בצ'טים בהם נהגה הכותבת לבקר (תפוז-וואלה).

  • אריק29

   סתם…בא לי להגיד שמצאה חן בעיניי מאד התגובה הישירה והפשוטה (במובן הטוב של המילה) שלך. על כל חלקיה (בייחוד עניין ההלקאה-העצמית הלאומית, שהפכה לספורט ולתו-תקן לאיזה "ניקיון" יומרני).

 5. עמיקם

  לא זוכר אם תרגלנו ביחד, גם לא זוכר מה ענית לי:
  באמת מהיכן את?
  בת כמה?
  אם אנחנו כבר מדברים, באמת איך את נראית, כי חברות שאומרות שהן "חמודות"
  שאומרות שהן "נראות בסדר" וכאלה שמתביישות לשקר בשמן ועונות "אומרים עלי שאני יפה" , כאלו יש לי הרבה מהאינטרנט.
  לפני שאת שואלת מהיכן אני, אז אני מהמרכז.
  אגב, איזה מזל את?
  חיבוק
  ביי
  היי, עוד נפגש
  ביי
  נ.ב. אני מחכה לתשובה
  ביי
  (את תהיי כאן בערב?)
  ביי

 6. עידית

  מצחיק לאללה! מחכה לקרוא עוד מאמרים…

 7. כל כך נכון!
  יפה,יפה,יפה ושוב יפה!

 8. אריגאטו

  מישהי מוכנה להסביר פעם אחת, ככה בשביל החדשים, לפי מה מחולקים המאמרים פה לקטגוריות, למה לחלקם אין תאריך, ומה השיטה הנכונה לדפדף באתר ולהתעדכן במה שהתחדש מאז הביקור האחרון?

 9. מציאותית

  יקירתי
  הידד למאמר שכתבת, כל כך נכון ולא וירטואלי. אני כמעט מסכימה עם כל מה שכתבת.
  במסגרת תחקיר קטן שערכתי ועודני עורכת לצורך נושא מסויים.
  שוטטתי בצ'טים וכמוך פגשתי את כל הגברים הוירטואליים, המהממים, השנונים, האמידים, המאושרים, עד כדי להקיא. הרחקתי לכת, וגם פגשתי כמה מאלה- הבטחוניסטים, עורכי הדין- שמשום מה נמצאים בשפע, ובוירטואליות הם חתיכים , לא מהעולם הזה, שילוב קטלני של יופי ואינטילגנציה, פשששששש אמרתי לעצמי, אם כך נקבע בליינד דייט, עברנו לטלפון, מהעבר השני של הקו נשמע מן קול עמוק , סקסי בטירוף, נעים, "כמעט גמרתי" ולאחר שיחה ארוכה גם קבענו פגישה, משום מה הוא כל כך התעקש עוד באותו לילה להיפגש, הסברתי שאני לא בטוחה שבלילה זה הדבר הנכון, ואני מבקשת להיפגש במקום ציבורי, ופה התחילו הבעיות, תשמעי- המון מכירים אותי, רוצה רומנטיקה, (אני מאוהב בך- עלק) ואני הרי יודעת כבר את כל הלוקשים, הרי אני מבצעת תחקיר בעניין, התחלתי לגמגם ולהתחנחן, אתה לא נראה מפחיד נכון? אתה לא נשוי נכון? ממש לא, אתה יודע מה ניפגש בעוד שעה- לקחתי על עצמי את הסיכון. בקצרה, הגעתי למקום הרומנטי – כאילו, וחיכיתי באוטו, הוא הגיע דקה אחרי, ויוצא לי מהאוטו, מוטצייה לא עלינו, נמוך, מלא גוף, מכוער להדהים, וגם לא ממש בן 30, אולי בן 45+ ואני בחורה מנומסת, אך גם קטלנית להפליא, מיד שאלתי אותו, בן כמה אתה? אני פשוט לא זוכרת , הוא ענה 39, הצ'ט כתב 30, רווק, וכו… הדבר הראשון שהוא רצה, זה לחבק, פרח כמוני, כמובן שהוא הגעיל אותי ורציתי להסתלק כל עוד נפשי בי. ואז החלטתי לומר לו " את האמת" תשמע אני נשואה, אמנם קצת בריב עם בעלי, אך אם בעלי יידע עלינו זה ייגמר ברצח, מה איתך, אני שיקרתי לך בצ'ט, כתבתי גרושה, ואתה? ענה נשוי- אך את יודעת גם לי יש בעיות על הראש וכאלה. כן בנות יקרות- תיזהרו לא ליפול בפח – שקרנים וירטואליים, ואותם גברים שיגיבו ואשר הצלחתי לעלות להם את הסעיף- גברים יקרים זו האמת- אתם רוצים לזיין- כן לזיין, וכל תיאורי גודל הזין וארכו ורוחבו, ממש לא מעניין, כי גם עם אחד כזה שהתפאר בגודלו כמעט שכבתי והתברר שצריך לחפש את הזין שלו … ולסיכום בנות- אין לי שום בעיה עם גברים, אני אוהבת אותם, ומכבדת גם את המוצטיות שביניהם, תפסיקו לשקר- פשוט תפסיקו, לא מוכרחים להסיר במכה את כל המסכות , אך לפחות בבסיס תהיו ישרים, גם אם כוונתם זה למצא סטוץ, יש נשים שאוהבות ומחפשות רק סטוצים, אבל תפסיקו לעבוד על בחורות תמימות שבאמת נכנסות למדייה הזו על מנת להכיר ברצינות.
  שיהיה לכולנו אור ואהבה

  • לוכד

   מטבעו משמש מקלט לטיפוסים מטיפוסים שונים ובעיקר משונים. מי שמנסה להשיג בן זוג דרך המדיום הזה עלול לנחול אכזבה קשה במקרה הטוב.
   מה רע בפאב או במקומות מסורתיים אחרים?

  • אולי בדקת בתחקיר שלך כמה נשים שכותבות שהן נראות טוב מאוד מתגלות לבסוף ככעורות למדי במקרה הטוב? תאמיני לי, הרבה. גם אתן משקרות, גם אתן מזייפות. את יכולה להאשים את המין הגברי במה שתרצי, אבל לא כל הגברים אותו דבר ולא כל הגברים רק רוצים לזיין, חלקנו באמת רוצים לאהוב ולהיות נאהבים.

  • היי
   תנסי את האתר החדש http://www.netster.co.il
   ותשני את דעתך (: עובר בין חברות ומומלץ להזמין חברות להצטרף לפרופיל שלך. תבדקי ותביני

 10. דנה אגם

  מאמר מצויין,מצויין ממש

 11. לאותו אחד שכתב שהוא לא פגש גברים באינטרנט כמו שתיארה הכותבת, שאלה אחת לי: האם פנית אליהם לצורך דייט? ברור שגברים ידברו איתך בצורה שונה כאשר הם יודעים שאתה גבר.

  ואשר לקטע: כל מילה אמת. נכון כל כך.

 12. buttercup

  האמת היא שזה די מגעיל מה שקורה במדיום הזה. זה נראה כאילו אנשים לא מחוברים למציאות. כשמישהו כותב שהוא נראה מדהים ובמטרה להיפגש, מה הוא בדיוק חושב לעצמו? מה הוא מתכנן לעשות בפגישה, להפוך לסינדרלה? הוא הרי יהיה מכוער לפני וגם אחרי חצות.
  מילא כשמדובר בצ'ט בלבד, אפשר להבין למה מישהו רוצה להרגיש נחשק ומשקר. אבל כשהכוונה היא להיפגש… זה מגעיל. זה דוחה. זה פתאטי!!!!!!!!!

 13. כמובן, אלה רק הגברים באינטרנט שמייפים את המציאות, הנשים מספרות רק את האמת ולא משחקות אף משחק…
  לא, הן כולן צהובות ואינטיליגנטיות, כמו שהכותבת טורחת להציג את עצמה.
  אז בלי להכיר אותה אני עדיין אומר: רדי מזה, את בוודאי לא מושלמת ואין לך מה לצפות למושלמות מאנשים אחרים.

  • ואל תשכח שהיא גם היחידה שיודעת מה הם ניהיליזם, אסקפיזם, פאגאניזם, אקזיסטנציאליזם, פרגמטיזם וחבריהם. או שאולי אלו מילים שמיועדות רק לנשים, וגברים לא יכולים להבין אותם.
   כרגיל באתר הזה, הפוסל במומו פוסל.

 14. אסתי

  אחלה כתבה
  מצחיקה שנונה והכי חשוב . נ כ ו נ ה ….

 15. שירלי

  לי יקרה. הכתבה שלך מעניינת ושנונה. אם הייתי קוראת אותה לפני 3 חודשים גם הייתי אומרת לך שאני מסכימה עם כל מילה. והנה ערב אחד, בסתם צ'יטוט של ערב משעמם, היה קליק. הוא לא רצה שאתן לו את מספר החזיה שלי, הוא לא רצה לדעת אם יש לו זיון הלילה, הוא לא רצה לדעת מה עשיתי בצבא וכמה כסף אני מביאה כל חודש. 3 שעות של צ'ט, שהיה ברור שמשהו אחר קורה פה, שהמשיכו בפגישה שאני יזמתי (פשוט לא יכולתי להתאפק), ואחרי שעה, כן, שעה שאני אצלו, הוא אומר לי שמבחינתו הוא גמר לחפש. זהו. הוא מצא.וגם אני. באמצע ספטמבר נחגוג חצי שנה להכרותינו מתחת לחופה. יש אהבה בעולם, ויש אהבה גם באינטרנט. צריך מזל, צריך להיות פתוחות, ובעיקר צריך להאמין שמגיע לנו. כי מגיע. בהצלחה לכולן.

 16. פריאל THENET לשעבר

  את הכי מתוקה בעולם!!!

 17. תותחן לשעבר

  מה הכבוד בלהיות תותחן?!

  חוצמזה חמוד.
  יש שיאמרו לא מקורי, אבל שיהיה.

 18. האם יש גם יוצאי דופן בחוג המצ'וטטים הנרחב…שלא מחפשים ?? !!!
  האם יתכן ותצא מזה אהבת אמת (ואני לא מתכוונת ל"אהבה" של שעות מסוימות ביום בהם
  האישה לא נוכחת…)
  אם התשובה לכל המוזכר לעיל היא שלילית, מדוע בכל זאת אנחנו נכנסות לשם… (אגב אני כבר נגמלתי…) הרי המקור לכל זה, אם נתבונן פנימה בכנות היא הבדידות ולא ההרפתקה, הסקרנות וכל המילים היפות והפלצניות.
  אם התשובה לכל האמור לעיל היא חיובית (אפילו באחוז קטן מהמדגם..) האם אני נאיבית??
  מנסיוני המר – התשובה הנכונה היא הראשונה – אם את משכילה,אסרטיבית ובעלת טיפת כבוד עצמי לא תמצאי את עצמך בדייט עם מר "לא פחות מ20" או עם "תותח בגמלאות" …
  צ'יטוט לא יגדיל את סיכוייך לפגוש את הבחור, למרות שסטטיסטית ה"מבחר העצום" מהווה רק אשלייה אופטית(ולכן אולי אני מבזבזות זמנינו…) … למעשה זה רק ירחיק אותך.
  מה הפיתרון?? טרם נמצאה התשובה (נמצא בבדיקה …..)
  אז בינתיים הסיבה היחידה להכנס לצ'א היא בתור בחור, הגון, יועץ כלכלי, שבסך הכל מחפש אהבה, ותוך כדי צ'אט עם בחורה אסרטיבית (או לא..) נלמד על טעויותינו…
  בהצלחה לכולכן…ביי

  • לא אכפת לך

   שבחורה תודה בחולשתה באתר בננות? ("אני בודדה"-זה מה שאת אומרת בעצם). לא יכול להיות. ועוד בלי להגיד שכן, פעם הייתי ככה, אבל היום למדתי ואני חזקה ומושלמת. לא מאמין.גילוי לב באינטנט? לא יכול להיות. תזהרי שהבנות לא יסקלו אותך.
   ואם את באמת קיימת, אני מעריץ אותך.

 19. אדריאן

  למען ההגינותבננות מעמדה של זכר,
  לצ'טים אני מגיע לעיתים רחוקות מאוד, אבל אני די פעיל בפורום מסויים ואפילו מנהל אחד לאחרונה.
  יש פרט אחד שאני תמיד מצהיר עליו, בכל תחילת קשר וירטואלי (שיחזיק שעה או שנה) עם בת המין הנשי. והוא אני נשוי, די באושר, ולא מחפש כלום מעבר לידידות…

  יש פרט נוסף שאני בדר"כ מסתיר לכל אורכו של אותו קשר והוא: שאני מנכ"ל ובעלים של חברת סטארט אפ קטנה שמריצה כמה מיזמים באינטרנט. לא שאני מתבייש חלילה אבל אני לא רואה יתרון בלומר זאת.

  מה כל זה אומר?!?
  לשיקולכם.

 20. ׀ ײװ יׁׂט ׀ ב ׀ך?
  װׂ ׀ טױ׀װ ׀ך ׃ׁ׃ךױ?

 21. היי לכולם
  לגבי גברים וירטואליים. נרשמתי ללהיט החדש לבחורות אתר ההכרויות המבוסס על רשתות חברתיות שזהו להיט היסטרי בישראל ובעברית ועובר מאחד לשני. האתר מבוסס על שיטה שכדאי להכיר דרך חבר /ה של חבר/ה כלומר דרך חברים וקשרים קיימים ואז הגברים נהפכים לאמיתיים וההכרות יותר בטוחה ואמינה. אני גולשת באתר והוא מדליק . כדאי להעביר את השמועה לחברות כי אפשר להכיר שם גם למטרה רצינית וגם רק חברים חדשים.http://www.netster.co.il

 22. לי איזה קטע
  הקלקתי בגוגל לי ז'ורבין והגעתי לכאן

 23. אלמוני

  מצחיק בטירוף.

  הכי הרבה אהבתי:

  "שומעת את השאלה הנדהמת: "את לא רוחנית?". אני מזדרזת להסביר לו בחביבות שאני דווקא בהחלט אדם של רוח. כשמנפנפים עליי באמריקן אקספרס פלטינה זה עושה עליי רוח וצלצולים"

  חחחחחחחחחחהההההההההה.
  עכשיו יש לי מה לומר (ברשותך כמובן) לכל הפלצנים התפרנים בוגרי הודו.

  :))

 24. ליקה, אני זוכרת אותך בגיל שבע, שמחתי לקרוא ולראות איך גדלת לתפארת.

 25. הזזזסב

  מיליונר בחופשה 🙂

 26. http://jonikush.edublogs.org/
  סקס וירטואלי באמת

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *