עפרה מוסקוביצ'י קיבלה את דיל חייה: להפוך לבחורה מושלמת והכל בהשקעה צנועה של כמה מאות שקלים. על פרופוליס וגלולות נגד צלוליטוס למתקדמות

האמת, האמנם?

בערך שבוע לפני שהודיעו רשמית כי השפעת כבר נחתה כאן, הסתובבתי לי מוכה ואומללה עד אינקץ, מחוברת קבוע לטישו בידי האחת ולטיפות אף בידי האחרת, מפנה מבטים קורעי לב אל כל מי שהיה לו הזמן והסבלנות להאזין למר גורלי. ביום השלישי למחלתי הקשה, שמתי פעמי אל עבר "בית הטבע", תוך שאני הוזה בדרכי על פרוטק בכדורים, בנוזל, ואולי אפילו במשחה.
ושם בין כל הניחוחות הנקיים, בקבוקים חומים מלאים בקפסולות משוויץ, עשבים מהדרום, שוקולד ללא סוכר מבלגיה, תמרים ועדשים אורגניים מסין, עמדה לה מוכרת (מהפלייבוי?) בלונדינית (טבעית), עם עור פנים מושלם (מהסוג שהיה לי בגיל 3), וגוף פורנוגרפי (שאני אפילו לא מעיזה לחלום על אחד כזה, בלילות הכהים ביותר).
תוך התעטשות בריאה אחת, כשאני דואגת להפנות את נשימתי החולה מאפה המזהיר, אינפפתי לעברה, "פרוטק, בבקשה".
מחוייכת למדי, היא מושיטה לי את המיוחל מכל: קופסא צהובה, פרוטק + 50 כמוסות, ואני מבריאה בטוח עד שנה הבאה.
שלפתי את כרטיס הפלסטיק, מוכנה להשקיע את שארית כספי בעתיד.
אני לא רוצה להתערב היא אמרה, אבל את צריכה משחת פרופוליס. ממממהההההה?
שאגתי לעברה בשארית קולי הצרוד. השפתיים שלך, היא אמרה, בקול מבויש אך משוכנע, הן לא נראות מי יודע מה. נו טוב, נעלבתי לי בשקט .
לפני שהצלחתי לחשוב על תשובה הולמת, רכנה זו לעברי, הרכיבה על אפה משקפיים עבות, ובמבט עצוב (מהסוג של "הכלב שלי מת"), ליטפה את ראשי (כן, היא גם הרבה יותר גבוהה ממני) והלכה לה.
הלכה? לא לא לא. לא כל כך מהר.
אז להוסיף את הפרופוליס? ואני מודיעה מיד, השאלה נאמרה מתוך דאגה, ראו עליה שאיכפת לה, היא לא תגיד לי סתם דברים, היא לא מוכרת לי חתול בשק. היא מוכרת לי פרופוליס, ואני מוכנה להישבע שקראתי איפשהו שזה בריא. אז בסדר, אמרתי קצת יותר בביטחון, גם את הפרופוליס, וטישו מרכך? אין לי מושג מה זה, אבל לקחתי, כי ממילא חיסלתי את המלאי הפרטי שלי.
גם אני פעם הייתי כמוך, היא לחשה שאף אחד לא ישמע. חולה? שאלתי. לא, את יודעת, היא אמרה בקול אמין מאוד, עד כמה שיכולתי לשפוט במצבי הפיזי המעורער. עור יבש (אני מעשנת), שקיות מתחת לעיניים (ישנתי רק שעתיים), ציפורניים חלשות (ברגע זה כבר עמדתי להטיח לעברה כדוריות פרוטק זעירות), שרירים רפויים (וכאן נשברתי). שרירים רפויים? כלומר את מתעמלת? היא לא. תקשיבו טוב בנות, יש לה שרירים של שוורצנגר והיא לא מתעמלת. אלא אם כן אתן מחשיבות תנועת יד קלילה, של העברת כמוסת פלא אחת מהבקבוק אל תוך בית הבליעה, שמארגנת בשלושים שניות את שריר הרחב בטני למצב הולם, כלומר, אפשר לשחרר את חולצות הבטן מהארון.
אז בחורה אינטיליגנטית שכמותי, קיבלה את דיל חייה. הבטחה מקורית אמיתית ומחוייבת, להפוך אותי לשילוב המנצח, משהו כמו פנים של ליז טיילור גוף של קמרון דיאז, ואנרגטית כמו הארנב של דורסל.
מה עשיתי? פעלתי על פי חוק הצרכנות, קניתי, והכל.
אז יש לי קרם פנים, לבוקר, לצהריים, ולערב, ועוד אחד אקסטרא לימים קרים במיוחד. קרם לידיים, לחזה, לבטן, לאצבעות הרגליים (ולא, אין יותר קרם גוף, כל איבר בגופנו הנשי, זקוק לטיפול מיוחד), גלולות למניעת קמטים, גלולות נגד צלוליטיס (כן, יש משהו כזה), גלולות נגד זיקנה, גלולות לחשיבה בהירה (שכדאי לקחת לפני ששולפים את האשראי במהירות האור), גלולות לביטחון עצמי, לביישנות, למציאת בעל, והכי חשוב, גלולה חדשה להרגשה כללית טובה ובריאה. וכל זה במחיר מבצע של 856 ש"ח בשלושה תשלומים שווים (ושקית תמרים מתנה).
במבט מנצח ועני מתמיד, התבוננתי בראי וידעתי, בפעם הבאה, אני אהיה אחרת לגמרי, מה אחרת? עוד שבוע מהיום אני מושלמת.
הגעתי הביתה, בלעתי 5 גלולות יופי, 3 גלולות חכמה, מרחתי 3 סוגים שונים של שמנים ארומטיים, חלטתי לעצמי תה מנטה חם, לקחתי פרופוליס, התכרבלתי בשמיכת הפוך והתחלתי לחפש בעיתונים עוד עבודה (כי אחרת מי יממן את התענוג?).
אז מה קרה?
אחרי שבוע עברה לי השפעת, וממחר אני בדיאטה.

תגובות

 1. פעיל תנזים מהר גריזים

  עצוב עצוב , שסיפורים כאלו לא עובריק רק על הבננות , וגם המין השני , נו , ההם , איך קוראים להם , עם השיעור יתר והטוסטסטרון , גם הם מתמכרים לשינוי (שיפור ) עצמי (דוגמן מערוץ האפנה) ועכשיו זה מחייב לקנות את הג'ל ללפני גילוח , אחרי גילוח , תוך כדי גילוח , נוסחה פלאית לאשכים חלקים , נוסחה קסומה להרזיה מהירה , וכמו שהמאמן שלי אמר , להפוך משמן מדוכא בחציאת לשרירן חטוב בביקיני.

  רוצות עצת טיפוח מבית היוצר הפעיל של הר גריזים? (בקרוב – רשת חנויות "הר גריזים" למוצרי טבע בתרמילוני קלצ'ניקוב) תקשיבו לגוף שלכן – כשכואב הגב – זה אומר שאתן יושבות יותר מדי , כשהעיניים טרוטות , אתן ישנות פחות מדי , וכשהעור שמנוני ומעצבן , אין מספיק אוויר צח ומים….
  לחיות כדרך הטבע זה להגיע לתוצאה משובחה בעזרת מה שהטבע מצי , מים זורמים , אוויר נקי , ג'וגינג בפארק (וסטייק בדיקסי), לא לשבור אלפי תץכניות חסכון בכדי לקנות איזו גלולה מצואת ינשופי ערבות שמבטיחה לאזן את המיקרו-צלכרטוזומים שלא ידעת שיש לך.

  תמשיכו להתאמץ להיות יפות ,המודעות זה מה שחשוב 🙂

 2. ואשת מכירות שמנצלת את זה, זו מטרה לגיטימית.
  בפעם הבאה – קנחי עליה את האף.

  שפעת עוברת תוך שבוע עם/בלי תה, כדורים מכל סוג שהוא ואנשי מכירות נודניקים.

  • קנחי עליה את האף
   גדול
   צחקתי נורא

  • עץ הקיפודים האנגלי

   כשיש שפעת – אפשר לעשות שני דברים. לקחת משהו (ואז זה עובר תוך שבוע) או לא לקחת כלום (ואז זה עובר תוך שבעה ימים).

   בקיצור, מדובר בעניין כלכלי. קרמים לא מעכבים את התקמטות העור, כי זה עניין גנטי שקשור גם בתזונה נכונה, ולא בשום קרם חיצוני (שרק משפר את ההרגשה, כמו הפרופוליס במשחה, מפחית את המצוקה מהסימפטומים, אבל לא מרפא כלום)

   כסף. כסף. כסף. זה שם המשחק. תעשיית הויטמינים מגלגלת מאות מיליוני דולרים, מכיוון שהיא מוכרת אשליות. הדבר היחיד (לפי חברי, פרופסור לביוכימיה) שכדאי לעשות זה בדיקת דם, במטרה לבדוק אם חסר משהו בגוף. ואז אפשר – לקחת את הויטמינים המסויימים, שיש בהם מחסור, כמו B12 או פשוט לאכול סטק ב"דיקסי" כהצעת פעיל התנזים מהר גריזים

   בעיקרון – תזונה טובה ומאוזנת והקפדה לא לצרוך דברים עם חומרים משמרים הם העניין. כל השאר מעשירים את חברות "תוספי המזון", ותו לא

 3. hantarish

  תחשבי על זה פרופולינה. בסך הכל תרמת תרומה חיובית לשרשרת הייצור. את קנית מה שאת לא צריכה, שזו תגובה מותנית קפיטלסטית קלסית. והצלת עולם ומלואו: אשת מכירות חכמה ממך, יבואן עשיר, יצרן מיליארדר, תעשיית הובלה ופרסום, ואפילו כמה מאות סינים שבשכר רעב ייצרו את הזבל. כמובן שלא ניתן להרוויח מבלי להפסיד. אז מי הפסידו בעסקה הזאת: ראשית את. טוב את כבר התוודת, ומודה ועוזב ירוחם. שנית, אנחנו, שקראנו את הזבל ויכולנו לסכמו בשורה אחת: פרייארים לא מתים הם רק מתחלפים. ושלישית, כדור הארץ שנסיחט ממינרלים וכו' על מנת לייצר תכשירי יופי לאנשים שלמעשה היה צריך להחליף להם את השכל.
  אל תעלבי מותק, ובכל זאת כל הכבוד לך, הצלחת לגרום לחנטריש כמוני לפרוק את תסכולי גילו המתקדם וביטנו הנפולה על הפורום הזה.

  • לידיעה כללית:
   כדי שמישהו ירוויח אין חובה שמישהו אחר יפסיד.

   • hantarish

    וואללה אתה צודק. אם אני תורם לצדקה בישיבת 'שאגת אריה' או 'מנחת שמעון' בדרך הבס בואכה גועל נפש, אז באמת כל הצדדים מרוויחים. אלה קיבלו הכסף לכיסוי החובות ואני זכיתי במצווה ששכרה בעולם הבא גדול אף יותר מאשר בעולמנו הדל.

    • לדוגמא שנתת אין דבר וחצי דבר עם ערך האמת של הטענה שהעליתי.

     • hantarish

      ערך האמת של טענתך שואף לערך האמת של הניסיון להוכיח שיש אלהים. אולם כל המסד של טענתך הוא רעוע ביותר ולו גם שתמיד יכולה הליות אפשרות שאכן מרווח של אחד אחר יפסיד באופן חד-חד- ערכי.

   • עץ הקיפודים האנגלי

    בעיסקה טובה אפשרי ששני הצדדים ירויחו (Say's law)

    • זאב זאב

     ההגדרה של עסקה טובה היא ששני הצדדים מרוויחים.

     הקושי של החנטריש דלעיל הוא בתפיסה חזקה מאוד אצל רבים מאיתנו התופסים את המציאות כ"משחק סכום אפס" כמו כדורגל או שש בש בהם אם מישהו מרוויח זה מחייב הפסד של השני. בחיים יש הרבה יותר אפשרויות, ואם מנקים מהראש את הקונצפציה ש"מישהו מוכרח להפסיד" אפשר להרוויח הרבה יותר.

 4. עפרה מוסקוביצי

  חנטריש יקירי, אכן אתה צודק.
  בטימטומי כי רב, בהחלט תרמתי את מיטב כספי לטובת הכלכלה הקפיטליסטית, אך מה לעשות כבר אמרו גדולים ממני, כי אכן הבורגנות בעלת תודעה כוזבת היא, ולא שמעתי על תכנון של מהפכה חדשה (אם אני טועה בבקשה שמישהו יידע אותי).
  וברצינות, המרקסיזם חשוב ונכון, ואני מסכימה עם טענותיך לגמרי, הקפיטליזם לא רק מוכר מים לאסקימוסים, אלא גם מרעיל את המים, והורס את המערכות האקולוגיות (שלא לדבר על הרס העולם השלישי).
  בינינו, נראה לי שהבעיה המרכזית של הנאו-מרקסיסטים היום היא שהם לא מבינים בדיחה, אז בבקשה ממך לא לפתח אולקוס.
  באמת, אני ממש בצד שלך.

  • הנה עפרה! למה במאמר הקודם שלך לא הגבת?…:-)

   • hantarish

    נגה , אני צריך 'לרדוף' אחריך בכל המאמרים בשביל לקבל את רשימת הפילוסופים הנאציים ודברי הגותם?

    • ג'ו המבתק

     Martin Heidegger
     ההוויה והזמן, חיבורו החשוב ביותר, שפורסם ב-1927-

    • היי…
     אני לא מצליחה למצוא את אוסף המאמרים הזה, אבל לא התייאשתי.
     ובקשר לויכוח הקודם- אתה יודע שגם בטבע, תמיד תמיד יש טקס חיזור… הזכר והנקבה אף פעם לא מזדווגים (=מילה כזאת, של זואולוגים) לפני שמתרחש טקס חיזור, לעיתים ארוך מאד ולעיתים פחות…
     ומצד שני, יש משהו סקסי בגעגועים שלך לג'ונגל. ככה, בשביל הפירגון, אני מודה:-)

 5. myodea-ma

  ואני שואלת, איפה התווית שאומרת כמה חומר פעיל יש בכל אחד מהמוצרים המדהימים האלה, שמפרנסים משפחות רבות במפעלי פרופולינה, ודורות רבים במפעלי קוסמטיקינה. כי אני כבר רואה את נכדי לועגים לי על הבורות, על העבודה בעיניים, על הקרם לעיניים ולמיצוק תנוכי האוזניים.

  והאמת, באותה רוח, הלכתי בשבוע שעבר לקופה המשלימה כדי לקושש לי מעט מטעמים הומיאופתיים, כי שמעתי שזה עוזר למצב רוח. וככה הלכתי לרופאה המכוונת, ומיד בהתחלה הבנתי שעליתי על משהו. הרופאה המשלימה, הטבעונית לעילא ולעילא, סובלת מאקנה, מה שבפי העם נקרא פצעי בגרות.

  מיד רווח לי וכבר רציתי ללכת, אבל בכל זאת סיפרתי לה בבדיחות הדעת שיש לי כזה דיכאון קל. קיבלתי הפניה להומיאופת התורן, ויצאתי בדילוגים אל ההמון הסואן. אז זהו, שיחה קטנה, התבוננות בצרות של אחרים (פצעונים), ומיד הרגשתי את המערכת החיסונית מפעמת בקרבי, הדכדוך חלף הלך לו, ובכלל, הכל בראש. מי צריך יותר מזה?

 6. נסיכת הנילוס

  סתם, נו, מנפחים לנו את המח, והכל עובד על זה שאנחנו אף פעם לא מרוצות מעצמינו ומהגוף שלנו בגלל התחרות הפסיכית עם הדוגמניות בנות הארבע עשרה משלטי החוצות…

  ראבאק, תנו לחיות. אנחנו צעירות עדיין, בואו נהנה מזה. הרי כל החיים נתגעגע לאיך שאנחנו נראות עכשיו בדיוק… ואנחנו נראות יופי. כל אחת עם מה שהטבע נתן לה, כל אחת היא מצוינת וכל אחת תימצא (אם לא מצאה עדיין) גבר שיאהב אותה כמו שהיא וידע להבדיל בין עיקר לטפל!
  שלכן
  נסיכת הנילוס בתנור עם מיץ לימון ופלפל שחור

 7. מגיב בקיר

  היופי, עד כמה שזה נשמע נדוש, הוא פנימי. אישה שגופה יפה ויש לה אישיות שטוחה, אינה יפה, אינה מושכת ואינה בהכרח המטרה של גברים (אלא אם המטרה היא הגוף, ולא האישיות).
  אישיות מלבבת, שמחת חיים, עליזות, אושר וטוב לב הם הבסיס למערכת יחסים, ולא חזה זקוף או ישבן מעוצב.
  רחמים עצמיים לא מובילים לכלום. כדאי להפסיק להיות מושפעים מהפרסומות ומהכוכבים. אנשים אמיתים לא נראים ככה. במשך השנים, היופי קמל והאישיות נשארת. אישה הופכת מכוערת ברגע שהיא חושבת על עצמה כמכוערת ומתחילה להפגיז את הסביבה שלך במירמור.

  • קורבן נשי..

   ובכל זאת..
   למרות הכל ועל אף הכל-
   איך לעזאזל נפטרים מצלוליטיס? הושיעו!

   • משוטטת

    בשוק יש הרבה שיטות, לצערי אף אחת מהן לא עובדת….

   • hantarish

    לובשים מכנסיים ארוכים ומתחתנים עם קסוקר אמיתי.

    • I got rid of mine by exercising 2 hours a day (combination of cardio & weights) and tons of water – at least 3 larger bottles. My thighs are soft and smooth.
     There are no short cuts on this, just a lot of work ….

     • hantarish

      יאללה קורבן נשי, הנה מתכון בשבילך. את תעבדי על הצלוליטיס ואני על הבטן הנפולה שלי ועל התחת המתנדנד. וככה לבסוף נוכל להראות יפים בפגישת המחזור המאתיים של החברה מבית הספר היסודי.
      דרך-אגב , עופרה? יש לך אולי משהו לטיפול בקרחת?

      • Darling, I am no victim. Exactly the opposite. I look great, and it took me a long time to get there. I am sorry for you and your comments. Unfortunately, there is nothing that can be done about boldness except for hair implants which cost a lot of money.Rogaine also help but not much. I wish you well.

   • עץ הקיפודים האנגלי

    לומדים למצוץ זין ממש, אבל ממש ממש, טוב.
    אז נכון, זה אולי לא יעלים את הצלוליטיס, אבל מצד שני – עם אשה שהיא מוצצת מעולה, למי איכפת מקצת צלוליטיס?

    • מוצצת מעולה

     כתוב את הדואל מתחת לשם בתגובה הבאה שלך, ותפגוש את מוצצת חייך:-) (ונטולת צלוליטיס! פשוט בעלת חולשה לעצי קיפוד מאנגליה)

     • Don't call as we call you
      ותשאירי את הכתובת שלך

      • אלמוני

       אתה לא עם ג'וליה? ראינו בפורום "שימי וגם ג'וליה"

       • שימי עם ג'וליה כככה שהוא מסודר וגם עץ הקיפוד כתב שיש לו בת זוג אז גם הוא לא צריך את שירותי המוצצת המעולה (ואיך את יודעת שאת מעולה. באמת אני שואלת ברצינות ברצינות בלי טיפת ציניות כי אני אף פעם לא יודעת אם אני טוב ה או סתם בסדר גמור…)

        • ג'וליה

         ומי את, סליחה, בטי, שאת החלטת עם מי אני, ועוד מעיזה ליחצ"ן אותי בלי לשאול?
         אני מכירה אותך?
         ו"שימי וגם ג'וליה" אומר שהמגיבים הם שימי וגם ג'וליה, זה לא אומר שמדובר בזוג כמו שלכמה מכם התחשק לפרש.

  • רחוקה ממושלמת

   נו, באמת!!
   הרי מה שקובע בתחילה הוא המראה.
   אם הבחורה לא ממש דומה לקלאודיה שיפר
   אני בספק אם תישאר לשמוע מה יש לה לומר.
   הכל טוב ויפה כשמצהירים הצהרות,
   הצביעות מתחילה כשלא מיישמים את מה שכביכול מאמינים בו.
   לא פגשתי בחור שבאמת מאמין במה שכתבת,
   כולם רוצים בחורה יפה, חתיכה וסקסית
   ולא ממש טורחים לגלות מה יש מעבר לעטיפה החיצונית.

   • ג'ינג'ית

    SORRY אני לא חושבת שאני יפהפיה מדהימה
    אבל הגברים עומדים אצלי בתור,וכולם שווים ואינטלגנטים
    וכל מה שאפשר לאחל,מעולם לא אמרו לי לא ותמיד
    קיבלתי את מי שרציתי,ואני לא יפה ורחוקה מלהיות
    קלאודיה שיפר.
    הכל בראש להרגיש סקסית ומושלמת בערבון מוגבל
    זה רק עושה טוב

    • רחוקה ממושלמת

     אולי את אחת מאותן יפהפיות מדהימות
     שחושבות שהן לא יפות?
     אולי זה מתוך צניעות יתרה, אולי כדי לדוג מחמאות,
     זה לא משנה אבל אולי את לא אובייקטיבית לגבי עצמך.
     דבר שני, הכל עניין של טעם. יכול להיות שהרבה גברים
     חושבים שאת מושכת ובעיניהם את יפה.
     תסתכלי על מודעות היכרויות של גברים באינטרנט
     או בעיתונים ותגלי שגם המכוערים, הזקנים ובעלי הכרס
     חושקים בבחורה יפה וחטובה.
     האמת שראיתי הרבה בחורים מכוערים יוצאים עם
     בחורות מדהימות אבל אף פעם לא ראיתי
     בחור חטוב ויפה יוצא עם בחורה שמנה לדוגמה.
     אז מה כאן לא בסדר לעזאזל??

     • ג'ינג'ית

      אני לא יפהפיה מדהימה ורחוקה מאוד
      מלהיות צנועה,אני מאמינה האהבה דרך העיניים,לא דרך
      הגוף,יש לי חברה שהיא פצצה עולמית,יפהפיה מהממת
      יש לה חבר שהוא ההפך הגמור ממנה והם זוג מדהים.
      יופי חיצוני זה חארטה שמתאימה לגיל 16,אני חושבת
      שעברנו את זה,את יכולה להקרין שמחת חיים שאין
      הרבה אנשים שאדישים אליה.
      אני יודעת שזה נשמע יותר מידיי פולטקלי קורקט,
      אבל אני מעדיפה להאמין בזה,

     • little ran

      listen, its NOT TRUE
      we have talked about it here about a milion times
      if the girl is looking amaizing but she does not have anything else to offer, i dont think that a guy will stay with her more then a week before she will start getting on his nerves.
      i agree totaly with the GINGIT
      and maybe, like you told her, you are just convincing your self that a girl that you consider to be "not perfect", "not CUSIT" and so on, cant find the good guys.
      we are not kids
      you dont go out with a girl to show off
      i dont fall in love with a girl just beacouse her jeans size is 28
      i think that what you say is true, if you are looking for a STOOZ
      which i dont think you are
      any way, we all far from perfect

      with nothing but good intentions
      little ran

      • ג'ינג'ית

       תומכת גם בך.
       לסטוץ בלבד מחפשים את הכי קרוב למושלמות,
       אבל למשהו אמיתי מחפשים תוכן,חוץ מזה
       אנשים יפים תמיד עושים יותר באלאגן!

      • רחוקה ממושלמת

       Dear Ran,

       All the things you wrote are very nice to read
       but are they really the things you believe in?
       I guess I have bad experience when it comes to men
       and you're right, we've talked about this before
       and to tell you the truth, I'm so sick of it!!!
       I'm also sick of men who declare that the girl's character
       is much more important than her looks
       but when it comes to actions, they don't stand behind their words.
       You know something, I really wish you were right
       and I'd be wrong but in real life it's not like that.
       There's no one who is more sorry about that than me.

       • little ran

        well
        ok, lets try getting somewhere
        do you agree with me, that the best relationships comes from friendships?
        i mean that i think that you most likly get into a meaningfull relationship with some one you where friend with before.
        and in this case, the *first* impretion which is of course, thay way you look
        doesnot play any roll
        and when you have a good friend, and you are getting closer
        if you will fall in love, thay way you look, cannot be in the way couse he is allredy in love with you
        (that was hard)
        and of course, dont forget:
        AL TAAM VE'AL REACH…..

        some girls that i see as amaizing beouties, makes my friends to puke
        and of course the oposite

   • אוי, מסכנה, איך הפנמת מסרים מעוותים. חמודה, גברים פוגשים לעיתים נדירות בחורות ש"מזכירות" את קלאודיה שיפר.
    ורובם מכירים ומתאהבים ומתיידדים ומתייזזים עם בחורות נחמדות שנראות נחמד. בסדר?? אנחנו לא חיים בתוך פרסומות טלויזיה.

 8. עם מי האמבטיה.
  רפואה משלימה זה דבר נהדר, מוצלח והוכיח את עצמו עוד לפני שהמציאו את הרפואה המודרנית. כמו בכל מקצוע יש שרלטנים חסרי מצפון שעושים כסף על הגב של אנשים סובלים.
  מכאן ועד למסקנה שרפואה אלטרנטיבית היא לפראיירים, המרחק גדול והמסקנה לא נכונה.
  צר לי, עופרה, אם נפלת בידי שרלטן/ית. יחד עם זה, אל תזרקי את מה שקנית לפני שתתיעצי עם מטפל אלטרנטיבי רציני, כזה שניתן לסמוך עליו.
  אני לא רוצה להיכנס לפרסום מסחרי, אבל יש כאלה.
  ובשורה התחתונה, שתהיי בריאה.

  • ג'ו המבתק

   רפואה (כמו מוזיקה) אלטרנטיבית עשויה להיות עניין משתלם ומענג מאוד, אם מפרידים בין המוץ לבין התבן.
   צריך לזכור שכל אדם הוא יישות עצמאית. כל גוף ניחן במטען גנטי אחר וכל אחד הוא שונה

   למרבה הצער יש יותר מדי שרלטנים והמימסד לא עוזר לחסל אותם, אלא להיפך

 9. תפרחת

  ואני אומרת, מי שיש לו לבזבז יהיה כבר מישהו שיהנה מהבזבוז שלו

  זאת דרכו של עולם

  זה החיים

  אם לא היה למספרת כסף (שאני לא ממש מאמינה שזו עופרה האמיתית, אלא רק אלטר-אגו שלה) – לא היה לה איך לקנות את אותם מרקחות – מקסימום היתה יושבת מקנאת באותה שפנפנת טבע

  אתם רוצים להרגיש ולהראות טוב? רק עבודת כפיים
  מי שעצל רואים את זה

 10. בלאגניסטית

  לפעמים בן אדם צריך לפנק את עצמו ולא לקנות רק מה שהוא צריך. *אנשים תפרגנו לעצמכם בכף קצת מותרות* , אנחנו לא חיים בתקופת הצנע.

  • איקרוס

   יודעת את נפשו של אדם
   די למנה החמה, די ליקבי ברקן וכרמל מזרחי, די למלצרות ודי לנעלי גלי
   רוצה לשרוט את הכרטיס עד שכ.א.ל יתקשרו ויצעקו גוועלד
   עבדים לחסכונות ומשכנתאות? לא אנו!!!!!
   אם לממשלתנו מותר לבזבז 100,000,000 מכספינו אחרי שנה וחצי בלבד אז גם לנו מותר

 11. עובר אורח

  אוי בנות, בנות. על מה אתן מדברות היום? היום אני אבל! את כל הדגלים הורדתי לחצי התורן. לא, היום קיפלתי את הדגלים ואצא למלחמה. עוד אחת נרצחה, והיום היא שושנה. אתמול היתה אחת ומחר צהיה אחרת. והרוצח הוא גבר. אחד עם מח מלא ברעיונות הבל מטופשים ורצחניים. בנות יקרות. סילחו לי אם אשמע כמטיף מתחסד. אני לא! אך אם באתרכן יכולים עלובי נפש להתגאות בפינ-חסון בשקם זה או אחר. אם פה יכולים להיאמר דברים שוביניסטיים בדבר חור התחת של נשים והדרך הבהמית ע"י מבתקים בפיהם, שעלילות חדרי מיטותיהם מפארים את האתר הזה, ועדת מעריצותיהם מזדנבת בעקביהם ולא מקל חובט באחוריהם, הרי שגם כאן נוצרת אווירה. וכבר למדנו שבמזרח תיכוננו זה, ובפינה עוד יותר חמה זו, אווירה יוצרת אירועים. וכמו שכבר אמרתי, אני אבל, אני כועס, ואולי אין דברי מסודרים. אך אם האתר שלכם הפך גן עדן לאי אלה פטפטני מין, יבוא אלוהי האתר ויאמר: קול דמי אחותינו זועק מן האדמה. ואחר כך יוציא צו גירוש מגן העדן.

  • hantarish

   תבוש לך משבית שמחה שכמותך. לפי נתוני המשטרה, אף אחד מרוצחי הנשים ואף אחד ממכי הנשים (ואין נתונים לגבי ההיפך מזה), לא היה מחובר לבננות. יא-חביבי, פה זה בית מקדש מעט לסיעור מוחין בין-מיני. ומי כמוני מכיר את הגברים האלה: כלבים נובחים שאף פעם לא נושכים. אתר עם שיוויון מוחלט של חירות המחשבה וחופש הדיבור. אתה ושכמותך ראויים הייתם לעבוד באיקוויזיציה של איזבלה, או להיות עורך מדור קוראים כותבים בעיתון הארץ.
   צ'ה גאוורה חי!!!!!!!!!!1

   • עובר אורח

    לא נכון!
    אתה לא מכיר את המסתתרים מאחורי הכינויים השונים. אתה לא יודע מה קורה בבתים שלהם. אתה לא יודע איך באמת הם חיים. ותזכור, אם מישהו הרים יד – כבר רצח. וחוץ מזה נערי הטוב, כמה נשים מתות מהלכות בינינו? והרי לא כך נולדו? ויד מי היתה בהן להוליכן כך בינינו?

    • ג'ו המבתק

     עובר אורח,
     אתה עושה דבר מסוכן ונפשע, מלכלך בלי בושה תוך התעלמות דמגוגית ובוטה מהעובדות.

     פעם אחר פעם אחר פעם הצהרתי בצורה מאוד מפורשת שאני נגד אלימות (אני בכלל פציפיסט, אבל לא ניכנס לזה עכשיו) שלא לדבר על הערצתי הגדולה למין הנשי (מה שמלכתחילה משך אותי לאתר הזה)

     אבל אתה לא תיתן לעובדות לבלבל אותך, הא? אתה לא תפריד בין הומור לבין החיים, שלא לדבר על הפרדה בין הרשת הוירטואלית לבין המציאות בחוץ…

     שיהיה לך סוף שבוע נעים ושקט, שתוכל לחשוב על מה שכתבת פה בפזיזות מקלדת

     • הומור הוא תרופה טובה שמרבים להשתמש בה לרעה, ירשה לי המבתק הנכבד לצטט כאן את המלכה האם.
      ואני אוסיף, שמה שמצחיק אותך, שכנראה יודע את הגבולות, מצחיק גם כאלה שלא יודעים את הגבולות. ובתוך הילולת ההנאה הכללית, בהחלט מרשים לעצמם לקבל מן ההומור הזה השראה וגושפנקא ליחס מסויים, מאד מאד לא מצחיק.

     • עובר אורח

      "מסוכן ונפשע?" מה נפשע בדברי? האם יקום מישהו וירצח וירטואלית מישהו מן הכותבים באתר? האם יבוא מי בחדריך ויעשה בך מעשה כפי שנעשה בעשרות בנות, אחיות, אמהות, נשים, רק בשנה האחרונה? סלח לי. גם אני יודע הומור מהו. אבל אני לא צוחק מבדיחות עדתיות, ומבדיחות סקסיסטיות נודפות הבל שובניסטי על נשים וכדו'. אינני רוצה ואינני יודע מאיזה מקור נפשי בא הצורך להומור מסוג זה, ואין זה מענייני. ישנו מבחן והוא התוצאה. האמת היא שלא כיוונתי במלה 'מבתקים' לכינוי שנטלת לעצמך, אך אם התנדבת לקפוץ אז בבקשה. אולי אתה, (ותסלח לי שאני אומר 'אולי', אינני מכיר אותך ולא אכיר גם אם אקרא את ההומור שלך פה מהיום ועד סוף כל הדורות.כדי להכיר צריך גם מנגינה, מראה, תנועה ועוד כמה עניינים לא נתפסים. בשבילי אתה עדיין 'אולי' ) חושב רק הומור, אולי אתה רק מתבדח, אולי אתה… אבל תמיד יש מישהו, שלנוכח מצהלות חלק מן הבנות פה ושירי ההלל שההומור הזה זוכה לו, שלא יבין את ההומור ויתייחס אליו אחרת. אז מי בינינו, קוזק נגזל שלי, עושה מעשה מסוכן ונפשע? ועניין אחרון: לא 'בפזיזות מקלדת' נמהרת כתבתי את דברי, ולא אחשוב על כך בסוף השבוע. אני חושב על כך כל חיי והם נמשכים כבר די הרבה זמן. שבת טובה לך.

      • המלכה האם

       אני מבקשת לא להוציא את דבריי מהקשרם, כן? תודה לכם. כשאמרתי מה שאמרתי על ההומור התכוונתי לפן מאוד מסויים. בדיחות לא מעודדות אלימות. בטח לא אלימות נגד נשים. הומור הוא עניין של טעם. טעם טוב או טעם רע (Noe – כמדומני ניסח זאת היטב פעם בנוגע לחיבתו לבדיחות שואה ועוד) והשימוש לרעה בתרופה הטובה (ההומור) הוא פוגעני, אבל לא קטלני

       תעשו לי טובה, אסתי ועובר אורח, אל תעשו הנחה לכל אותם רוצחים מטורפים של נשותיהם. הם לא עושים זאת בגלל בדיחות – גם לא בגלל הבדיחות הבוטות ביותר. אל תמסמסו את המסר. מילת נשים נהוגה עדיין בקרב מיליוני מוסלמים ובאפגניסטן נועלים את הבתים במצוות הטליבאן ואוטמים את החלונות בבדים כהים כדי שאדם מבחוץ לא ישזוף בעיניו את בנות המשפחה ורק אתמול נרצחה אחות בידי אחיה על רקע "חילול כבוד המשפחה" -אין לזה ולהומור ולבדיחות (גם כאלה שמשפילות את האשה והן מכוערות בעיני) שום קשר

       אל תהיו פוליטיקלי קורקט. אם יאסרו על פי חוק הומור גס וסטנד אפ גזעני שובינסטי ובוטה אז מה? לא תהיה גזענות וכולם יהיו פמיניסטים? אשרי המאמין.

       אני לא מאמינה ולא מאושרת

       • רגע, רגע. אני ועובר אורח לא אמרנו את אותו הדבר.
        אני אמרתי שהומור כזה נותן גושפנקא והשראה ליחס מסויים, מאד מאד לא מצחיק.
        לא אמרתי שהוא קטלני, או שבגלל בדיחות נשים נירצחות.
        אני פשוט לא חושבת שצריך להגיע לדוגמאות של רצח כדי להבין שסתם יחס שוביניסטי, מפלה או משפיל, יכול להיות מגעיל ופוגעני ומאד מאד לא מצחיק.
        והומור כזה בהחלט נותן השראה ליחס כזה,
        שיכול להתבטא בשלל צורות וכולן מיותרות ופוגעניות.

        • ציון קורנפלקס

         אז צריך שיהיה שוויון וחופש וזה אומר גם חופש הדיבור והבדיחה. כשעצרו כל מיני אנשים בישוב שלי אחרי רצח רבין ורצו להכניס אותם לכלא בגלל שהם שמחו שרבין נרצח זה היה על הפנים אפילו שאני אישית בכיתי אחרי שהמנוול ירה בו
         אבל למנוע מבנאדם לשמוח על משהו איך אפשר הרי אפילו מיגעל עמיר הנבלה לא מנעו להצביע בבחירות אז למנוע מבנאדם לספר בדיחה, זה אי אפשר לעשות בשום פנים ואופן אי אפשר שנהיה פשיסטים ונתחיל לצנזר כל מה שאנחנו לא אוהבים

         מה שכן צריך לעשות חוקים הרבה יותר קשים. מי שתקף את אשתו אפילו פעם אחת צריך להיכנס לכלא להרבה הרבה זמן ואז זה יהיה יעיל אבל אל תתחילו לשים פה מחסומים על בדיחות ועל הומור ואם היה איזה נבלה שרצח רבין הצחיק אותו אז אני יכול לכעוס מאוד ולהתקומם אבל אין שום צ'אנס שבעולם שאני אתן את ההסכמה שלי לזה שיעצרו אותו שוטרים בגלל זה וכל הדיבורים האלה "הסתה, הסתה", צריך להפסיק עם זה – גם השמאל וגם הימין

       • בועז כהן

        לכל אורך המאה העשרים ניסו להשתיק את המצחיקים החריגים. לני ברוס, מונטי פייתון ואפילו החמישיה הקאמרית סבלו מידם הקשה של צדקנים, פוליטיקאים ושמרנים, אנשי רשות השידור ובריטים נפוחים, שונאי קומוניסטים ועוד כל מיני מינים

        ההומור מפחיד (כשהוא לא לטעמך)

        • הו, איזה כבוד אתה עושה כאן לבדיחות שוביניסטיות … "לאורך כל המאה העשרים ניסו להשתיק את המצחיקים החריגים"… ואיזו רשימה מכובדת של מצחיקנים מופלאים…
         בודאי שבחיים דמוקרטיים אי אפשר וגם אסור לפגוע בחופש הביטוי. אי אפשר להשתיק בדיחות.
         אבל במסגרת חופש הביטוי מותר בהחלט להגיד שהן פוגעות, ושהן נותנות השראה, לדעתי, להתנהגויות מפלות ופוגעניות שגם אתה מסתייג מהן, אין לי שום ספק בכך.
         כדאי לזכור שלא לכל אחד יש את הגבולות הפנימיים המצויינים שיש לך, כך נראה, בין הומור להתנהגות. לכן כדאי לשים לב מה מספרים ובאזני מי , ובעיקר, באיזה מינון…
         גם אתה סיפרת כאן פעם שבדיחות דוד לוי פגעו בך. פגעו, נו. עם רגש אי אפשר להתווכח. למה נפגעת, בועז כהן? אין לך חוש הומור?
         ודאי שזה לא גרם לך לחשוב שאסור לספר אותם. סתם היית מעדיף להיות באוירה שלא מעודדת אותן.
         אני מכירה בדיחות גזעניות על רקע עדתי שנתנו ונותנות השראה ליחס מפלה. ואני מכירה מספרי בדיחות כאלה, שמספרים אותן עם מבט וקריצה כאלו, שברור לך מייד שלא מדובר רק ברצון תמים להצחיק, אלא במשהו שמבטא תפיסת עולם.
         ואגב, לגבי הומור שוביניסטי- תעזבו כבר את הדוגמאות הקיצוניות הללו של רצח ומילת נשים. יש באמצע הרבה מאד התנהגויות פוגעות ומפלות שההומור הזה בהחלט מלבה אותן, לדעתי. אף אחד לא חייב להסכים איתי.

         • אסתי, אחותי לרעיונות רבים, אני חייבת לא להסכים איתך… מה לעשות. יש לי מישהו במשרד שאוהב בדיחות זוועה. מת על זה. הוא מספר בדיחות על השואה ועל בעיטות בתינוקות וכאלה דברים איומים, וזה נורא מצחיק אותו ועוד כמה בעלי הומור משונה. אותי לא. אבל ברור לי שהבדיחות שלו לא מעודדות התעללות בילדים. נו, באמת, אסתי. תהיי רצינית. תבדילי בין הטעם שלך (ושלי) לבין הלגיטימיות של דברים שלא מתיישרים עם תפיסת העולם שלנו

          אני ממש ממש לא מסכימה איתך הפעם (מה לעשות)

          • אז זהו, שאם את היית מספרת לי בדיחה שוביניסטית מוצלחת, אולי הייתי מתגלגלת מצחוק. ואולי לא, כי גרעין האמת שיש בכל בדיחה אולי היה מעציב אותי פתאום.
           אוירה, אוירה. תלוי מי וכמה ולמה. ומותר להגיד את זה בלי שיאשימו אותך שאין לך חוש הומור…
           טוב, אני צריכה לנסוע עכשיו. שבת מצויינת לכולכם.

          • שרית ר

           מסכימה לגמרי. צריך להבדיל בין הוצאה מחוץ לחוק ורדיפה של ה"מתבדחים" לבין להשתתף בדיון הציבורי ולנסות לשכנע מדוע בדיחות מסוימות לא מצחיקות.
           המעבר החד הזה מיד למשפטפטת הורס את הדיון ומביא אותו לקיצוניות אבסורדית.

         • בלאגניסטית

          אסתי , אני לא חושבת שכדאי לנו " לאבד את הצפון "בגלל בדיחות שוביניסטיות , אלא לאמץ זוית ראיה אנתרופולוגית . בסה"כ הבדיחות האלה לא אומרות משהו רק על הנשים , *הן אומרות משהו גם על הגברים שמספרים אותן וצוחקים מהן … :)))*

        • את "הליכוד" האהבל שהוריד את "ניקוי ראש" מהמסך מיד עם עלייתו לשלטון.

         • באמת הליכוד הוריד מהמסך את ניקוי ראש? אתה בטוח, אבי?? למה הם עשו את זה? הרי ניקוי ראש" ירדו שנים שנים על ממשלת המערך שהיתה בשלטון והיו בחבורה ספי ריבלין ושבתאי קונורטי הימניים מצביעי ליכוד, דווקא…
          מוזר מה שאתה כותב פה
          אתה בטוח שזאת היתה הסיבה? עליית הליכוד לשלטון?

          תן. תן את הפרטים. סיקרנת אותי לאללה עכשיו

        • משוטטת

         צודק.
         צנזורה היא נחלתם של העיוורים.

       • עובר אורח

        הוד מעלת המלכה האם.
        לצערי אינני זוכר שהזכרתי את שמך, או שהשתמשתי במובאה מדבריך. אם כן, שלא במודע. ולעניין. מותר לספר בדיחות כאלה ואחרות. אינני יודע לומר היכן עובר הגבול בין המותר והאסור. אינני מציע לצנזר אחרים. כל מה שאני אומר הוא:1. בן תרבות יודע מתי ההומור שלו לגיטימי ומתי הוא עובר את הגבול, ואז הוא נעצר.(לפני הגבול כמובן.) 2. גם הומור יוצר אווירה אלימה, אלא שאז אין הוא הומור בעיני. בהומור סקסיסטי ושובניסטי הההתייחסות אל גוף האשה היא ככלי המשמש רק להנאותיו של הגבר, הוא הופך את האשה לחפץ. חפץ הוא רכוש. ומי יאמר לבעל החפץ מה לעשות ברכושו? 3.אמרתי ואיני חוזר בי מדברי: מי שהרים יד על אשה, (ואוסיף גם ילד או כל חסר ישע אחר,) כבר רצח אותו. טקס הקבורה ייערך במועד אחר, המוות כבר בן לוויה.

       • בלגניסטית

        מילת נשים נעשית גם בארץ ! גיסי נקלע דרך מקרה עם צות צילום זר לבית בכפר ערבי זמן קצר אחרי שמלו את הילדה המסכנה . כמובן שלא ידעו שהוא ישראלי .

      • שרמוטה פוריטנית

       גם אם תרצח "וירטואלית" את ג'ו המבתק,
       הוא עדיין יצוץ פה על שלל ה"ניקים" שלו.

  • ג'ינג'ית

   יש צורך נואש לאנשים בימנו הטרופים,קצת,רק
   קצת לצאת מהמציאות המסריחה הזאת וכולם
   עושים את זה בצורה זאת או אחרת.
   אל תכעס,זו דרך לשמור על שפיות לא לאבד
   את הצפון,אנשים מתים כל יום, להיכנס לזה
   (כמה שזה נשמע מגעיל)עושה רע מאוד
   וחיים במעין פחד מתמיד.

  • אלמוני

   אתה צודק, עובר אורח. במקום שיתפתח כאן שיח אלטרנטיבי, נהיה כאן… כבר תיארת אתה.

 12. לדיון שהתפתח פה כמה פסקאות למעלה?
  מישהי שם אמרה :
  "אישיות מלבלבת,שמחת חיים,עליזות,אושר…… הם הבסיס למערכת יחסים טובה..
  והנה כמעט נפתח דיון שמשהו שמעסיק אותי לא מעט..
  מה לעשות? אני לא מבין האנשים היותר שמחים,בגלל כל מיני דברים.. היסטוריות,ארועים קשים וכו,
  ואני יודעת שאני לא מפגינה אושר,לפעמים כן.. ברוב המקרים לא.. שלא נבין לא נכון.. גם לא פנים חמוצות כל הזמן.. אבל מה לעשות.. אופטימיות זה לא הצד החזק שלי..
  ואז נשאלת השאלה, האם זה מוריד מסיכויי לפגוש מישהו שבאמת יאהב אותי?
  האם עלי להעמיד פנים שהכל טוב ויפה וכייף לי נורא?
  זו לא שאלה רטורית, זו אכן שאלה וההיתי שמחה אם היתה מתפתחת מזה שיחה.
  לי חשוב להיות נאמנה לעצמי ,אבל אני מודעת לעובדה שאנשים עצובים הם לא הדבר הכי לוהט
  או מושך?
  מה תגידו? תמצאי את המינון הנכון? בין להיות כבדה לעליזה? האם זה בכלל ניתן לשליטה?
  מעניין אותי לשמוע דיעות.
  סופ"ש נעים לכולם.

  • גב' שוקו היקרה, ליבי אלייך
   כן, לדעתי (הצנועה והקטנה) צריך למצוא את האיזון הנכון בין ה"כבדות" לשמחהץ
   עצב, כבדות ושאר חבריהם אינם רצויים בביתי לא בגלל שהם "לא מושכים" אלא פשוט מכיוון שהם מכבידים על החיים.
   כשעסוקים כל הזמן ב10% שלא עובדים במקום ב90% שכן לא מגיעים רחוק (מקסימום עד הטישו הקרוב).
   אז שלק תביני אותי לא נכון, זה לא שאני מציעה שתשני את אישיותך מקצה לקצה, אלא פשוט, מדי פעם, כשהעצב נהיה קצת כבד מדי, תעצרי רגע ותבדקי מה כן טוב, ותשארי עם החלק הזה.
   אתן לך לדוגמא את יום שלישי האחרון שעבר עלי, הייתי בדרכי במרחבי בית החולים לשבת שעה עם חבר יקר שעובר טיפולי כימו' וכולי שקועה בזה, ואז פגשתי אשה שבעזרתי הצנועה היום בהריון, עומדת עם הבטן ההריונית והיפה שלה, וזה הספיק לי לחיוך שנשאר איתי כמה שעות אח"כ.
   אז כמאמר מלך באדולינה – העולם הוא מתנת יום ההולדת שלך, תהני ממנו.

  • ג'ו המבתק

   קסאנאקס ינטרל את תחושות החרדה
   פרוזאק יגרום לך להיות יותר "הפי"
   אלכוהול משחרר עכבות ומאפשר לחוות יותר בחופשיות תחושות עונג
   מסקלין מעודד יצירתיות
   גם סתם גראס ממין טוב יכול לשנות מצבי תודעה ומצבי רוח

   ואם לא בא לך על חומרי-נפש וכימיקלים, נסי סדנה רוחנית כלשהי. גם הפורום של "לנדמרק" יכול להועיל אבל גם סתם מדיטציה

   קודם כל צריך לרצות להיות מאושר. הדרכים הן שונות ומשונות ואת תבחרי באיזו מהן ללכת

   • איקרוס

    איש יקר
    מעניק לך אני בזאת יכולות ניתוח מוגברות, ויכולת הבנת הנקרא
    אז אמור לי בבקשה !
    איך נפלת בתרגיל ה"פורום" ?

    • ג'ו המבתק

     לא נפלתי. מכיוון שלדעתי הפקתי מהסדנה כמה לקחים מועילים לחיים, הרי שלא נפלתי. לא הפכתי למיסיונר. לא "רתמתי" איש. לא הצטרפתי למסייעים בחינם. לא נתתי יד למסע הייחצ"ון חסר הבושה של המנחים.
     אבל כשלעצמי – הצלחתי לעלות מדרגה. לוותר על שיפוטיות בכל מחיר. לוותר על הצורך שלי להיות צודק תמיד. להבין מהם המעצורים והמעקשים שתקעו את חיי, במקומות מסויימים.

     ושוב: לא אומר לאיש, "לך לפורום וחייך ישתנו". יכול להיות שחייו לא ישתנו. יכול להיות שהוא ישליך 2,000 שקלים לפח. אבל יש סיכוי שמשהו ישתפר. לי זה קרה. ואני – רק על עצמי (במקרה זה) לספר ידעתי

     • איקרוס

      עד כאן טוב ויפה, אך (ותמיד יש אך), כמדומני, הזכרת כמה וכמה פעמים את הפורום
      בהגיגך. ואכן חשדתי במיסיונריות קלה, שמוציאה, לעניות דעתי, את תהליך הלמידה שלך מהקשרו.
      הטאו שהוא טאו איננו הטאו
      אי לכך קח מה שלקחת ותמשיך
      (ואם ישתמע אחרת אין כאן ולו שמץ של ציניות) רק קו אינטרנט איטי במיוחד

  • בלאגניסטית

   יש גם תקופות כאלה… זמנים שאנחנו מתכנסים בתוך עצמנו כמו קונכיה , לא ממש מודעים לזה שאנחנו כרגע משקיעים רק בעצמנו , צריכים לעצמנו את כל האנרגיה שבעולם . מה שכן , אנחנו גם משדרים את זה החוצה .
   המודעות לזמן השקעה עצמית , מגיע בד"כ רק בדיעבד , אחרי שהתמלאנו כח . יחד עם המודעות בא חשק , חשק לקרוע את העולם , אבל אנחנו עדיין קצת גמלוניים , קצת נואשים , לא משדרים דברים כל כך ברורים…עד שבלי להרגיש אנחנו זזים למצב אחר .
   יום אחד … יום אחד ,אנחנו נותנים למשהו לגעת בנו , בדרך כלל למשהו טוב , כמו ילד שמרים קונכיה ומצמיד לאזנו ויכול לשמוע את *כל הים…*

 13. לילית

  לא קראתי את הכתבה, לצערי, אבל רק הכותרת עוררה בי צמרמורת! מה זאת אומרת,
  (כמו שהידיד ההומו הטוב שלי תמיד מצהיר) מה, עלינו להיות מושלמות, מאיימות ומשעממות?
  אני לא מקנאת באותן חסרות הפגמים, אבל אני מאמינה בכל ליבי שכמה פגמים זה דבר די מושך. אני עצמי לא מושלמת (מטר שיבעים, 50 קילו, עיניים ירוקות) אבל אין לי טענות (פצעים על הפנים בתקופות קשות, קוצים על הרגלים, לא מורידה שפם עד למצב קריטי), ועדין גברים מוצאים אותי מושכת ולא חסר מחזרים. לא שזה מדד למשהו, אבל אני חושבת שפגמים זה סקסי, אנושי, טבעי, פראי, מלא חיים. טוב, אולי נסחפתי,אבל כבר פגשתי גברים שנדלקים מקצת שערות בבית השחי ומריח זיעה (אף פעם לא הבנתי אותם, מישהו מהמבקרים הגבריים הקבועים והאדיבים של בננות יכול להאיר את עיני?) בכל אופן בהצלחה לכל הבנות שעושות ניתוחים פלסטיים- אני החלטתי שכעת מה שיש זה מה שיפה (עד שיגיע המממן לאותם ניתוחים). לילה טוב מדהימות שלי באשר אתן!

  • ביופי אמיתי- מהסוג שנוגע במי שמתבונן בו מבפנים, יופי שיש בו כח- יש לפעמים גם משהו,משהו בעצמה שלו- שהוא על גבול הכיעור. משהו שעושה אותו חזק. ככה שמעתי פעם אמן אחד אומר, ואינטואיטיבית, הרגשתי שאני מבינה למה הוא מתכוון. אני יודעת גם שיופי פלקטי, "מושלם", של מגזינים, יש בו משהו בובתי, משעמם, לא מעניין.
   דוגמנים- גברים ,למשל. שיעמום היסטרי…
   וחוץ מזה,איפה ציון קורנפלקס? בתחילת החורף הוא הסביר כאן כל כך יפה את ההבדל בין עיקר לטפל… כשיש משיכה אמיתית כל "הפגמים" הללו טפלים לחלוטין…

 14. כתוב יפה, נכון, מקסים.
  פשוט מיני-כתבה יפה ונעימה ומבדחת ו… לצערי נכונה עד מאוד.
  אין לי הרבה מה להגיב כי לצערי כל הגלולות האלו לא ממש פתרו את שריריי האהובים אך הרפויים ולא את שפתיי הסדוקות והנאוות ולצערי מעולם לא היה(אולי בגיל 12) ולא יהיה לי את גופה הענוג של קמרון.. ולכן עפרה, אני איתך!
  ישר כוח.
  אל הדיאטה.

 15. הכל שטויות.
  כדורי צלוליטיס שטויות
  כדורי יופי-שטויות
  הכל כסף
  ולא קורה כלום

 16. ריבונו של עולם!! מישהו יכול להסביר לי איך יכול להיות שכל הבלונדיניות החטובות, המושלמות, הגבוהות, והפקחיות האלו הן גם כל כך הרבה יותר חזקות ושריריות מאיתנו המלאות??
  שרירים של שוורצנגר בגוף חטוב של בלונדינית?? ? אני מיד מתחילה לבכות!! למה אני מלאה וכל כך חלשה?? אני לא רוצה אפילו לחלום כמה עצמות הבלונדה הזאת היתה שוברת לי אילו היתה מתעצבנת עלי!…..בלונדיניות….אני נכנעת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. אני בלונדינית ואני פשוט מתאמנת בחדר כושר. זה כל הסוד . הבחירה בידייך להישאר חלשלושה ושמנה. נכון?

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *