מדריך לשיחות אירוטיות

"למה אלוהים לא ברא אותך שתקנית?" מתאונן ידיד אפלטוני נטו כשאנחנו מסכרים אספרסו בבית קפה הומה, אבל לא כזה שמידת האוכלוסין בו מסוגלת להתחרות במיתרים שלי. למען האמת, אפילו מחבל מתפוצץ לא היה נשמע בווקאליות כה ברורה כמו הדי קולי הצורמים אבל משום מה אני עדיין בטוחה שלא שומעים אותי מספיק.

הפטיפון שחבוי לי בגרון, כנראה פגם גנטי מולד, סיבך אותי מאז ומתמיד בצרות. מורות העיפוני משיעורים, קרובי משפחה ניתקו קשרים (כי ברגע ששאלו לשלומי לא עמדו במסות האינפורמציה שהשלכתי לעברם), בחורים ברחו (לא מעניין אותם כמה פיוטית אני יכולה להיות בשיא) וחברות שסובלות גם הן ממחלת הפטפטת פשוט מנסות להשלים את החסר כשאני חוטפת אנגינה או כשאני סתם צרודה. לרוע מזלן, זה לא קורה הרבה.

מה גם שעדיין לא עמדתי על מלוא משמעותו של הטקט ודווקא ברגעים מביכים אינני שולטת בלשוני החותכת ופולטת לפתע את האמת. זאת שאסור להגיד למרות שכולם יודעים אותה אבל לא אמת כזו שאומרים.

בקיצור, אם מישהו היה יכול להדביק לי מסקנטייפ בלתי ניתן להסרה על הפה הוא לא היה מהסס לרגע והיה לרעיון תומכים רבים. בעיקר אמא שלי שתמיד שואלת: "נו, השמנתי?" ואני לא רק עונה כן אלא גם מפרטת איך נראה הצלוליטיס של ירכייה ממבט קרוב.

רק לאחרונה גיליתי שימוש יעיל ומתוחכם בכישרון דיבורי כשערב אחד האקס שלי מרים טלפון ומיבב "יו, איזה כאבי ביצים יאללה את לא מאמינה!" כאילו זאת אשמתי בעליל משום שזרקתי אותו לכל הרוחות הוא לא נותר רק עם לב שבור אלא גם עם כאבי ביצים, שבירור קצר מעלה שהן הרבה יותר חשובות לו מהלב. אבל היות ואף פעם לא הרגשתי כאב ביצים מהו אני לא יכולה לשפוט מה משניהם יותר חמור.
"ואיך אני יכולה לעזור?" אני תוהה בחדשנות. לא אכנע בקלות, בייחוד לא שמדובר באחד מאותם ערבי בראד פיט בכבלים. חוץ מזה, כזכור לי הביצים שלו לא חיבבו אותי יותר מדי, תמיד טען שאני לא נותנת להן את כבוד הליטופים והליקוקים המגיע להן.
"תשמעי, אין לך איזו פנויה ומומלצת לחפוז?" בשום פנים ואופן לא אקריב מישהי ממכרותיי למענו. זה שסבלתי איתו שנתיים אומר שאני צריכה לסבול עוד? בחיי שאם הייתי יודעת שכשמפרקים חבילה – התסכול המיני עלי – אולי הייתי מוצאת מחליפה מראש! וככה התחיל סשן השיחות הארוטיות בינינו. כדי לחסוך לו הוצאות ל-057 (זה עתה התפטר מעבודתו) ולשפר לי את טכניקת שיחות קדם בליינדייטס (במענה לפוטנצייאלים שדחו בפני משדכיי שלא ניתן לסבול את קולי גם לא עם אטמי אוזניים משוכללים).

לו ידעתי כשבחרתי מקצוע שיש נשים שמתפרנסות בכזו קלות – הייתי בוחרת אחרת. למרות שכמובן מאוד מרגיע לדעת מי אתך על הקו הרי שזה לא ג'וב כל כך קשה לשבת על השיש עם פיג'אמת ספיידרמן כשאת מכרסמת טוסט ובו בזמן פותרת תשבץ היגיון, פנייך מכוסות מסכת אבוקדו. איך צורך לטפח, לפלרטט, לחזר, והגירוי עצום!

אז מה עושים?


1.
השמיעי קולות רקע. נשיפות ושאיפות (נסי לתוך שקית ניילון), יתקבלו בשמחה גם אנקות, אנחות וחרחורים.


2.
תארי באוזנייו כיצד את נראית. רגלייך חלקות ומפוסקות, לשונך שלוחה קדימה בהיכון, פיטמותייך זקורות, את עטופה בכותונת סקסית שקופה או תחרה ואם מציצים היטב רואים מפשעה לחה ממקלחת שמנים ארומטיים שעשית קודם לכן לכבודו.


3.
איך את רוצה אותו? עירום כביום היוולדו, כבול למיטה באזיקים.


4.
מה תעשו יחד ועל מה תתאמנו? שכיבות שמיכה, שכיבות בטן, מציצות קדימה ולאחור, משיכות בחבל, וגם סאדו מאזו לאמיצים.


5.
אנא – תיאורים מפורטים של כל מציצה וחדירה דמיונית. מרוב שהוא בעניין הוא מרגיש את עצמו בפנים ואת תווה כמה זה נהדר שיש מישהו שמעביר לך את הערבים ויותר מזה לא מנדנד.


6.
הרבי במילות תואר: אתה מדליק, סקסי, עושה לי את זה בליווי קריאות עידוד נלהבות: כן! לשם! אוי, אוי, כן! כן! (לצורך כך הייתי צריכה לנבור במכתבי אהבה שכתבתי לו כשעוד חשבתי שהוא מציאה גדולה).


7.
אפשר להעלות לשיחת ועידה עוד חבר/חברה שיתרמו להוראות הפעלה מדוייקות וישבחו כל תנועה שמתבצעת. בקשי ממנו להשיב איך הוא מרגיש, איפה יד ימין שלו מסתובבת ואם הוא לא במקרה נטש לסנייפלד באמצע.


8.
אל תבהילי אותו. הוא לא חייב לפנטז עלייך, זאת יכולה להיות גם קלאודיה שיפר או אנריקה איגליסאס לצורך העניין.


9.
וכהשפיצה הקפואה ששמת בתנור מוכנה (שוב, עשי זאת רק בזמנך החופשי) צווי על השפוט שלך: ועכשיו! (הוא מתכונן לסיום) תגמור! (אמרי שגם את גמרת אם זה בכלל אכפת לו). מדהים שהוא גמר והפה שלך נותר בלי שום לכלוך בפנים!

קורן דור

מאסטרנטית באוניברסיטת תל-אביב, כתבת ב-MSN, לילה, הורים וילדים, נישה, אינדקס ועוד מגזינים.

תגובות

 1. סתם אישה

  זוועה!

 2. דונה חואניטה

  כן… הוווו…. כןןןןןן!
  קשר הסקס הטלפוני שלי שומר על עצמו גם כשלנדון יש חברה, גם אחרי מיליון שנה שלא התראינו, גם כשאני מעוטרת ביזיז/חבר/מחזור וגם אחרי חודש שתיקה הוא יכול תמיד להרים טלפון ולשאול אותי: "את רוצה שאני אחדור אלייך עמוק?"
  כן… הוווו….. כןןןןןןן!!!

  • כאשה ממש מצער לקרוא מאמר כל כך נמוך, המתאר אותנו כווגינות מהלכות שכל תהוותינו תלויות ביד הימנית או בזוג סוללות. מה עים מילות אהבה?

   • פרופ' שור

    גם אם נתעלם לחלוטין משגיאות הכתיב (הרי לא כולם מושלמים), הרי התוכן של דברייך מביא אותי לחשוב שלא קראת את המאמר, או שהבנת הנקרא לוקה בחסר.

    אנא, קראי שנית, והמבחן יערך מחר בשלוש אחר הצהריים.

   • נראה שגם אצלכם נשים האימרה כשהדגדגן עומד השכל בתחת מתקיים.ודי נחכימה ברמיזה!!!

   • אינדוקציה

    המאמר חמוד, ואני שמחה לשמוע שיש אנשים שבאמת עושים את זה. אולי אני אנסה גם. מילים תמיד הדליקו אותי יותר. גם כשאני במיטה עם מישהו אני בדרך כלל מבקשת ממנו שידבר איתי.
    אבל! משהו הטריד אותי במאמר הזה. כאילו את חייבת לאקס משהו, ואת יוצאת ידי חובתך בזה שאת עושה איתו סקס טלפוני. למה את חייבת לו? למה שלא תעשי סקס (גם בטלפון) עם מישהו שגורם לך הנאה?

   • סווטלנה

    מה יש לך?!

 3. חמדה בן יהודה

  אני אפילו לא מעזה להתחיל לתקן לבד את השגיאות. יש כל כך הרבה, ע"ע הפיצה(?) בסוף, וממילא מטרידים אותי כמה דברים אחרים לגמרי.

  1. למה שוב אנחנו צריכות לקרוא מאמר שמשוה צורות של סקס לצורות של זנות, ומסיק מהן שזנות היא לא דבר נורא כל כך?

  2. איזו מערכת יחסים מתקיימת ו'או התקיימה עם אמא ששואלת את הבת שלה "נו, השמנתי?", והאם אפשר לתאר אותה כ"כייפית"?

  3. ובשביל מה בכלל כל העניין הזה, בהתקיים סעיף 8 ?

  • מומין

   כשהפוליטיקה משתוללת וקורן דור מתהוללת, אני נהנה ומודה: צחקתי
   היתרון הגדול ביחסי מין טלפוניים הוא שאין צורך בשום אמצעי מניעה לטובת מין בטוח.
   למי שמבקר/ת את צורת הניסוח, אני רוצה לספר שגם לנשים יש צורך לפעמים לקבל טיפול טלפוני מהסוג של:
   כעת אני יושב לצידך, ידי הימנית על גבך ואצבעותי מגרדות בעדינות את עורפך, את תנוכי אזנייך, את הקו של עמוד השידרה וכו' וכו' וכו'.
   לפעמים זה יותר מתאים למומינית מסקס אמיתי.

  • סנופקין

   בואי¬ חמד§לה¬ קודם כל נשטוף לך את הפנים¬ ונוציא לך בזהירות את כל שברי המילים וקוצי השגיאות שנתקעו לך כשקראת שם למעלה® שא¬ שא¬ הנה¬ כבר נגמר®

   אם יש בכל ההגיג שלעיל דבר מה שראוי באמת להתעכב עליו¬ הרי זה לא אחר מהביטוי הנואל¬ המטופש¬ הבזוי והשקרי ביותר שעלה במוחו המוגבל של איזה ניאנדרטל נכחד¬ ומאז הוא מלווה את המין האנושי¬ תרתי משמע÷

   ¢כאב ביצים¢®

   קשה לי להעלות בדעתי מניפולציה מגעילה ודוחה יותר מזו¬ ביחוד כשהיא נאמרת באותו טון סופני השמור בדרך כלל בידי הגברים לדיווח דרמאטי על כאב ראש¬ למשל¬ או חס וחלילה שפעת®

   בנות יקרות¬ פייגלעך¬ וכל מי שעשוי ליפול אי פעם קרבן לטיעון הדמגוגי הזה¬ דעו לכם אחת ולתמיד כי אין במציאות מצב בו אשכיו של מאן דהו גורמים לו לתחושות המתוארות על ידי נשוא הכתבה® הטבע שחנן אותנו באגודל נגדי לאצבעות היד¬ ובכך אפשר לנו לקשור את שרוכי נעלינו ולשחק שח¬ העניק לנו גם את היכולת לנקז את עצמנו בעוד מועד וללא כל מאמץ ניכר®
   גם אם תצטבר גבינת קוטג§ תשעה אחוז במפשעתו של חרמן לילי כזה או אחר¬ עדין לא כרוך יהיה הדבר בכל כאב שהוא®

   תודה¬ ובתיאבון

   • סנופקין
    כל כך מתחכם ועם זאת
    כל כך לא מתוחכם
    במילים אחרות:
    סתמי כבר, מעייפת!

    • סנופקין

     אני ממש לא מה שאת חושבת®

     אבל בהחלט זכותך להגיד שהכתיבה שלי מעייפת®

     גם אותי לפעמים®

     לילה טוב¬ ובתיאבון¡

   • פמיניסט חרמן

    מה הולך פה? גם מומין, גם סנופקין, מה זה פה ערוץ אחד?
    שלא תבינו אותי לא נכון אני חסיד של המומינים אבל מה אתם קוראים לעצמכם בשמות שלהם?
    בעיקר בשם של סנופקין שהוא הכי כלי שמה מכולם ביחד.
    אז תעשו לי טובה, שנו את השם לפני שאני אשנה את השם שלי לסנורקה.

    • חמדה בן יהודה

     כשהסנופ מעל גווי
     איני צופה באמ.טי.וי.

     גם אין לי צורך בערוץ שתיים
     כששנינו מקרבים שפתיים.

     כשהוא יורד לכיוון דרום
     מי צריך את השף העירום?

     עם אחד כמו סנופ בין הרגליים
     אפשר לסגור גם את בי.בי.סי פריים.

     ומול סוג כזה של חויית צפייה
     הסנורק נראה כמו עבודות כפייה.

     לילה טוב מרוממה.

 4. בעיקר הבחור הפתטי שמתקשר לאקסית ומתבכיין. אף פעם לא הבנתי אנשים כאלה. איפה הכבוד העצמי?

  • למה לא?! נגיד ( רק נגיד) שהם נפרדו כידידים עקב שיעמום טוטאלי, או סתם נפגשו ברחוב אחרי עשרים שנה והגיעו למסכנה שיהיה נחמד להיות ידידים? או שסתם השיעמום היה עד כדי כך טוטאלי שלא נשאר אמוציות לא לריבים ולא לקנאה?

   נ.ב. ד"א ז ה א ת ה ?

 5. מה זה הדבר הזה בכלל??
  שני אנשים מגרים אחד את השני בטלפון עד שהם גומרים..
  זה ניראה דבר נורא לא מעניין מבחוץ..
  אבל לאחר כמה ניסיונות אישיים שלי למדתי מספר דברים והייתי רוצה לשתף אתכם בזה.. ניתן לסווג את הגברים לכמה וכמה סוגים… דבר ראשון אצלי כמעט כולם היו אנשים מכאן.. מהמסך הקטן .. הרבה יותר נחמד לדמיין את הבן אדם כבראד פיט מאשר אדם מוכר שניראה יותר כמו דובל'ה גליקמן. ולהלן הסוגים:

  הראשון שמושך אותך לשיחות סקס -גבר חרמן אש שדלוק עליך בטרוף מגורה מכל נשימה שלך, מילה שלך כל תזוזה שלך שנשמעת כאנחה וכדו' ולאחר שיחה שבדרך כלל מתרחשת בלילה מנסה לשכנע אותך לגמור יחד איתו בטלפון. ואת כמובן אחרי סיפורים רבים שלו של מה היה עושה לך מתפתה.

  הקבוע- שבהתחלה זה ניראה כמו סתם שיחת סקס רגילה ובנאלית . אבל לאחר הפעם ההיא הוא ממשיך לצלצל ולאט לאט הוא משתפר והופך להכיר אותך טוב יותר.. ויותר את מה שאת אוהבת.. ופתאום מהפעם היחידה ההיא זה מתפתח ל3-4 פעמים בשבוע.. את כבר מרגישה נימפומנית עד שיום אחד נימאס לך ואת רוצה את הדבר האמיתי.. ושוב כרגיל מתגלה לך דובי גל חמוד כזה.. וכל הפנטזיה התנפצה… שוב!

  המבאס- (שם נירדף "זה שלוקח לו הרבה זמן לגמור") אחרי שיחה נחמדה שאת כבר רותחת!!! ומתה לגמור ורוצה לשמוע אותו כבר.. הוא בשלו.. מאט את הקצב.. ואת מחכה שיוכל לגמור.. עושה לו קולות מספרת לו סיפורים שלא ידעת שאת יודעת בכלל לספר.. והוא בשלו.. לוקח לו זמן. ואת משתגעת בסופו של דבר שהוא מחליט שהוא יכל לגמור שזה בדרך כלל אחרי יותר משעה.. ואת באה לגמור יחד איתו את מתבאסת כי זאת הייתה הגמירה הכי נוראה בחיים שלך! כמובן זאת השיחה הראשונה והאחרונה שתדברי איתו בכלל .. ואם הוא יצלצל אז שיגידו שאת ירדת מהארץ.

  המבאס 2 – (שם נירדף "זה שגומר מהר מידי") וכאן את רק מתחילה להתחמם.. ואת חושבת שהוא ממש חמוד שהוא גונח לך ככה רק כדי לגרות אותך.. ומה מסתבר.. שהוא גמר.. עוד ליפני שהספקת לגעת בעצמך.. וככה מבואסת את מנתקת את השיחה והולכת לישון.

  חבר של..- כן זהו בהחלט הגבר השנוא עלי.. השיחה מדהימה הוא גומר בדיוק איתי לא מיגע ולא מהיר מידי.. הוא מעניין מגרה פשוט מדהים. ואז את מדברת איתו טיפה על החיים והכל.. ומה מתברר לך שהוא חבר של חבר שלך לשעבר.. או לחילופין חבר לשעבר של חברה שלך וכך זה ניגמר האליל שלך נעלם מן האופק.

  הבישן- כן זאת השיחה הראשונה שלו.. וה200 ומשהו שלך.. הוא מנסה לגרות אותך.. ולא יודע אם מותר לו או לא. בקיצור הוא מספר לך סיפור.. אחרי כל מילה הוא מחכה לאישור. בקיצור כדי להגיע לחלקים המעניינים לוקח לו בערך איזה שעה וחצי.. את כבר נרדמת לו.. ושאת מתחילה לשמוע חלק מעניין את מתעוררת ואז הוא מבאס אותך ואומר אני נוגע שם.. ואת גומרת. בלי תאור בלי דברים מסביב.. ושוב את מתייבשת.. ונרדמת.

  ההומו בהכחשה- השיחה מתנהלת בכיף לא נורמאלי.. את נהנת הוא ממש מבין אותך.. יודע מה שאת רוצה מעניין אותך.. עד לשלב שהוא נוגע בעצמו בהתחלה זה ממש מגרה איך הוא יודע והכל.. עד לנקודה (במקרה הזה זאת הG ) ואז הוא מתחיל לספר לך.. מה הוא עושה שם.. באותו הזמן את חושבת על איזה מהידידים הדו מיניים או ההומואים שלך את רוצה להכיר לו… כל החשק שלך יורד . ואת רק חושבת איזה מיגרנה יכולה לעזור לך כי עוד טיפה מזה ואת מקיאה.. והוא כמובן מכחיש.. החיים קשים.

  בקיצור.. שיחות סקס.. דבר נחמד.. ניתן ללמוד על גברים יותר ממה שאתם יכולים חשוב.. והכל כאן זה רק על קצה המזלג.

  • ובכן יקירתי לגבי הרשימה המופלאה שבה סיווגת את הגברים הטלפוניים שלנו יש לציין שפשוט לא ראיתי שום הבדל מהגברים הלא טלפוניים שלנו .
   ולראיה ההשוואה:
   1. הגבר הראשון בחייך- אהבת חייך הראשונה ובעודכם צעירים כל חיוך שלך , כל מעשה קונדס כל הבלה היוצאת מפיך עקב גילך הצעיר גורמת לו אושר בלתי יתואר, ומאז את כל הזמן מחפשת את מה שהיה
   2. הקבוע – זה מתחיל בידיד נורא טוב , אתם מבלים , צוחקים את מספרת לו הכל, ולאט לאט את מרגישה שאת רוצה ממנו עוד ועוד אז האפלטוניות נשברת ועושים סקס מטורף ,אבל אז את מגלה שהחבר הכי טוב הוא לאו דווקא הבן זוג הכי טוב , וכל הפנטזיה התפוצצה …. שוב!
   3.המבאס- זה הבחור הנחמד שיצאת איתו פעם פעמיים שלוש הוא נורא נחמד , אבל לא נראה שזה מתקדם לשום מקום , אז את מחכה עוד קצת לראות אולי בכל זאת זה יתקדם לאן שהוא
   וכל הציפיה הזאת וההמתנה הזאת כל כך מייבשת שנמאס ואת נעלמת לו.
   4. המבאס 2- סוף יצאת עם בחור שהתלהבת ממנו, אבל מה , הוא החליט בניגוד מוחלט לרצונך שזה לא זה , ואת עדיין לא הספקת לעשות איצו משהו.
   5. לזה קוראים מושלם אבל לא פנוי , מצויים בשפע בניגוד ללא מושלמים ופנויים.
   6. הביישן – אותו בחור חמוד שאת מכירה מהאונברסיטה/ עבודה/ כל מקום אחר שתמיד מדבר איצך ותמיד שמח לקראתך וזה ברור שהוא מעונין אבל מרוב בישנות לא מעיז להתחיל איתך…
   7. ההומו – וכאן נוותר על עניין ההכחשה – הומואים הם הגברים שאני מסתדרת איתם הכי טוב,רוקדת איתם בטירוף חושים כאילו עוד שניה נזדיין על הרחבה , אבל זה כל כך לא על אמת כי הם תמיד רוצים שאני אכיר להם את השותף ההומו שלי.

   בקיצור שיחות סקס בטלפון זה אכן דבר נחמד אבל מאוד דומה לצערי ולשמחתי לדבר האמיתי אז אני מציעה לעשות סקס כמו שצריך ולפחות להנות יותר

 6. רייצ'ל

  גדול קורן,
  הצחקת אותי מאוד,
  וכרגע זה הכי חשוב לי (לצחוק).

 7. טריניטי

  חברה טובה…
  מה לא תעשי כדי להקל על העומס באשכיו של האקס שלך……
  ומה יוצא לך מזה? שום דבר לא נכתב על הרווח שלך. אולי ככה את שומרת את האקס קרוב, כי עוד לא הצלחת להשתחרר ממנו.
  סתם מאמר משעמם ועילג, משהו בסגנון "שיואו!!! עשיתי סקס בטלפון!!" – ביג פאקינג דיל, לא המצאת שומדבר. חבל רק שלא נהנית.

 8. האים יש לנו מושג חדש בלשון העברית?
  איך מזהים ייצור זה?
  האים ישנם נתוני פתיחה?
  אפשר לקבל תשובה?
  ממתינה לך שני…

 9. פמיניסט חרמן

  בכלל לא הבנתי בכל הסיפור הזה למה את בכלל עושה טובות לאקס שלך.
  נפרדת ממנו כבר ,אז שיתחפף.
  מאיפה שאני רואה את זה, את לא חייבת להמשיך לדבר איתו בכלל.

  נ.ב.
  הכתבה בסדר אבל קצת חסרת טעם

  • חסרת פשר
   חסרת פואנטה
   חסרת תכלית
   חסרת טעם
   אין כאן טיפת כנות או אמיתיות, הכל שטויות באויר, דחקה מטופשת אחת גדולה. זה מה שאני חושבת על המאמר הזה. לא מאמינה לאף מילה שנכתבה כאן – הכל שטויות במיץ כוס…
   את עושה שיחות סקס בזמן שאת מחממת פיצה? וואי איזה שאקלית, כל הכבוד, גם לא נהנית, וגם לא מקבלת תשלום, וגם מעמיסה עלינו רשמים כוזבים ופיקטיבים. די!

 10. פחחחחחחחחחחחח

  ועל זה נאמר:

  חארטה בארטה!

 11. האייטיז חזרו, אין ספק.

 12. ניסיתי וזה עובד יופי אווווווווווווווווו

 13. אלמוני

  אפשר לדעת רק מה זה סאדו מאזו?? ?
  🙂

  • פמיניסט חרמן

   אנונימוס מה אתה בן 3?
   סאדו מאזו זה גרימת כאב בצורה הדדית כדי להתחרמן מזה ( בחורות עם שוטים וכאלה)

   ותשנה גם את השם שלך אם אנחנו כבר כאן יש לו יותר מדי משמעות.

 14. הכל שטויות!!!
  מה שחשוב זה מי יזכה במונדיאל!!!??

 15. ליליה

  הבעיה בכל ה"שיחות " האלה שהגבר צריך להכיר אותך ממש טוב אם הוא לא מכיר, לא יהי לו אכפת ממך. זה נכון לגבי כל סוג סקס במיטה, בשדה או בטלפון

 16. אלמוני

  תעברי לזנות,תספרי לנו כמה זה קל ועל הכסף שתעשי,
  כי את מאוד קרובה לזה
  ההבדל לא כל כך גדול!

 17. ניסיתי, עובד יופי.
  מחרמן את שתי הצדדים, לא נדבקים בכלום, ותורם בעצבנות לאגו.
  משדרג את היכולות, ומעשיר את הדמיון.

 18. סבטלנה

  זה ממש טוב

 19. מה שלא הבנתי בלי שום קשר לעלילה.. כאבי ביצים יש מזה שמתחרמנים ולא גומרים, נכון? או שזה יכול לקרות גם מגעגועים לאקסית צרחנית בעלת פיג'מת ספיידרמן? ועדיין לא הבנתי, קורן, מה הרווחת מכל הסיפור הזה? לפחות היית גם את מגישמה איזו פנטזיה במקום להעמיס על עצמך עוד בפיצות אל תוך הלילה, בסוף תהיהי כמו אמא שלך. ובכלל, בפעם הבאה כשאיזה מחזר מחפש דרך מילוט בזמן שאת מספרת על עצמך אחרי שני קוקטיילים בפאב בו הדי.ג'יי קרע על עצמו בגדים בזמן שנכנסת למתחם, תגידי לו, למחזר המבוהל, תגידי לו: "תאר לעצמך איך אני צועקת במיטה!" ו.. מי יודע – אולי תצליחי להציל ערב אחד מהשיעמום הנבזי שלך. אם את עדיין בקטע.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *