היתכן שנתנהג בדיוק כמו הבנים ברגע שתנתן לנו ההזדמנות? החדק המשוטט על היום שתקום רפובליקת בננות אמיתית

תשלטו בעצמכן

היום שאחרי

כמו הוויכוח הנצחי האם מלחמות היו מתרחשות בעולם אם נשים היו לוקחות את העניינים לידיים ומנהלות את השלטון, ככה תרשו לי לחוד לכן חידון קטן אך הרה גורל: מה היה קורה אם, חלילה, ואני גולש פה למצב אוטופי לא קיים תודה לאל, לנשים היה מותר, לפי כל חוק ובלי אף רגש של אשמה, להיטפל ולזיין כל גברבר שהן היו חפצות בו. אני מתכוון לימי פנטזיה שבהם רבנים, כמרים וכל עדות השמרנים היו מסכימים לתת חותמת כשרות לכל בחורה משתרללת, ולאמץ אותה אל חיק הקונצנזוס באותה טבעיות שבה מתקבל היום עוזי כהן ירום הודו. כלומר ימים שבהם לבנות יהיה אשכרה כרטיס חופשי-חודשי לזיין כל מה שזז – ואיש לא היה חושב עליהן שהן שרמוטות, נותנות או בנות דודה של פמלה אנדרסון.
מה לדעתכן היה קורה אז? אה? או נשאל אחרת: האם היו נפסקים אז כל הזיונים המרוכסנים בעולם? האם היה קם טרנד של משגלים מתוחכמים, מתחשבים ומנומסים יותר? האם היה מתכלה נגע ה'הדפוק וזרוק' המוכר כל כך מהצד הגברי? האם הייתן מתגייסות לתקן ללא דיחוי, ובצדקנות גדולה, את כל העוולות שאתן מייחסות לנו, הבנים, ביחס למין? בקיצור, האם הייתן מתנהגות אחרת מאיתנו? הפוך בכלל?
אני מתנצל לרגע בפני תושבי מזרח אסיה וניו יורק, בחציו האחר של העולם, על שהם עלולים להתעורר משנתם עקב פרץ הצחוק הגדול שאני עומד לשחרר מהגרון. גבירותיי ורבותיי, תרשו לי להצהיר: כרגיל, כמו בשלל דברים אחרים, אתן תהיו טובות רק בדיבורים. אני קובע פה נחרצות שבחורות היו חוזרות – אחד לאחד לאחד – על כל החטאים שלנו, הבנים, אם רק יינתנו להן החופש, הצ'אנס והדרור לפרוק עול. הן אפילו יתעלו על מוריהם הבחורים. הם יראו לנו מאיפה משתין ה'שאאאג'. למעשה, אני לא רוצה לחשוב בכלל מה יקרה לנו, הבנים, בימי רומא פרועים אלה. ימים שבהם תסתובבו ברחובות כמו עדת קויוטיז שלא טעמו כלום כבר חודשיים, ורק מחכים לנעוץ שיניים בטרף הגברי הבא – בלי רחמים, בלי עכבות ובלי לעפעף עם טיפת מסקרה.
אלה יהיו ימים שחורים משחור, שבהם כל אחת תדמה פתאום לאוהדת כדורגל שמגלה שכיף להתפרע כי אין אף שוטר בסביבה.
להלן, ואני עושה זאת כתמרור אזהרה לקברניטי המדינה, מה שתעשו לנו כשכבר לא תצטרכו לתת שום דין וחשבון לכוהני דת, לשומרי מוסר, לפקידי שמרנות ולפטפטני קלישאות דוגמת זה לא הולם התנהגות נשית או אישה בחיים לא היתה נוהגת כך. כי ברגע שתוכלו, אתן תזיינו אותנו בלי דפיקות לב ותשליכו שנייה אחרי. ממש מה שאתן בוכות שאנחנו עושים לכן עכשיו. אתן לא תטרחו להתקשר אלינו שנייה אחרי האורגזמה. ממש כמונו היום. אתן תמיינו אותנו בלי חשבון ובלי בושה. תזרקו אותנו על בסיס גודל של זין או ישבן. תשרקו ברחוב אחרי כל בחור שצועד מולכן עם קרוקר צמוד מדי. תכתבו שירי זימה בטירונות על קוביות בבטן ועל פרקי הידיים השעירים שלנו. ויודעות מה? לא אתפלא אם גם תסגלו פתאום את התנועה הכי מגונה שקיימת היום בלקסיקון ההתנהגות הגברית (לפי כל הסקרים שנשים עשו לאורך ההיסטוריה), אתן אשכרה תנמיכו לנו את הראש, עם תנועת יד רחבה ולוחצת, לכיוון פלג הגוף הדרומי שלכן. וכן, תבקשו מאתנו ירידה במילים בוטות וברורות.

אכזריות מכל מלך

אני לא אומר את הדברים הקשים האלה סתם. דברי ימי ההיסטוריה לצידי. במלחמות גרילה, למשל, ידוע שנשים ביצעו את המעשים הכי אכזריים והכי ברוטליים שאפשר לדמיין, רק כי אף אחד לא עמד להן עם סטופר מוסרי ביד וקישקש להן שנשים לא מתנהגות ככה. במחנות ריכוז נודעו הנשים השומרות לשמצה הכי גדולה, אחרי שהתבלטו לזוועה בכושר ההמצאה הזדוני של עינויים וגרימת סבל – רק בגלל שאיש לא היה שם לשים להן מחסום. ויש דוגמאות פחות חריפות. המעריצות הכי גדולות, להבדיל אלף אלפי הבדלות, של רוצחים כמו יגאל עמיר ורוצחים סדרתיים בארה"ב הן מהזן הנשי. ושוב – להבדיל אלף – מריבה גברית לעולם לא תשתווה לעוצמות השנאה, הקנאה, האמוציות והדם הרע שנוטפים בשעת קטטה עסיסית בין שתי נשים.
כל זה בא להמחיש לנו שכל המיתוסים העבשים על שבריריות, נימוסים, יצר אמהי מוטבע ונשים יעשו הכל לא להרע לאיש שווים לעכוז ברגע שנפרמים הגבולות ומועפים כל המחסומים. כמו זאב עור כבשה, בחורות הן למעשה גברים שמישהו ריסן. יותר מזה: נשים, ואני מתנצל מראש על הדימוי, הן כמו כלבי האמסטף שמלקקים את האורח עד שמשתחרר להם הפיוז והאופי האמיתי שלהם מתגלה למרבה הכאב.
אני באמת לא רוצה לחשוב מה יקרה כשישתחרר לכן הפיוז הזה בתחום שבינו לבינה. מעט מזה כבר אפשר לטעום במהפיכה שעוברת בעשור האחרון בהתנהגות המינית הפומבית של תל אביב, כשבחורות גודשות היום בהמוניהן את הפיק אפ ברים, בחיפוש אחרי דם גברי צעיר. כמו בסרטי אימה סוג ד', הן מתנשפות תחת תחפושת הבחורה המהוגנת – עד שהאלכוהול קורע להן את החבלים בסכין. או-אז הן הופכות לדמויות רפאים אוכלות האדם מסרט האפוקליפסה '28 יום' – אלה שרוצות עוד ועוד בשר גברי משובח. ואת כל זה הן עושות – כבר עכשיו, כבר היום – בדיוק באותה דרך שבה הן שפכו עלינו גינויים כל השנים: בודקות אותנו לפי מראה בלבד, מסננות את הטרף המיני בלי למצמץ, ולפעמים אפילו שוכחות אותנו בשירותים שנייה אחרי הזיפ.

ולפני ההסתערות

בחורות יודעות להתבכיין יפה מאוד על היחס שהן מקבלות מאיתנו, והרבה פעמים בהחלט בצדק, אבל כמו בכל המקרים לאורך ההיסטוריה, מתברר שהן יבחרו להתנהג בדיוק כמונו אם רק תינתן להן ההזדמנות. אני לא אומר שנשים הם עם מניאק בזדון. אני פשוט אומר שגם הן בני אדם מלאי תאוות ויצרים, כמונו, וכל מה שמונע מהן להתנהג בצורה מחפירה כמונו (אני מודה) היא העובדה שהקודים החברתיים עדיין מגבילים אותן.
זה כמו בבדיחה הידועה על הכלבים שמלקקים לעצמם: אנחנו עושים את זה כי אנחנו יכולים. אתן בהחלט תלקקו לעצמכן בשנייה שזה יהיה מותר. ואז, כל הקשקשת על הרמה המוסרית הגבוהה יותר לכאורה של בחורות, או על הגנים האמהיים שבזכותם נשים לעולם לא יהיו אכזריות ופוגעניות כמו גברים – יישפכו לאגן ניקוז הפסולת ברמת חובב. כלומר, הסביבה פשוט תצחין אז סביבכן מהתחסדות. העוולות שלנו היום יהיו כמו חתלתול עם כדור צמר לעומת איך שתזיינו אותנו כשתוכלו. תזיינו, פשוטו כמשמעו.

תגובות

 1. לילית

  מילא לכתוב מאמר על צמצום הפערים בין גברים לנשים אני בעד.
  מילא הביקורתיות על הנושא אני מקבלת.
  אבל רמה נמוכה כזו של התבטאות ?
  אכזריות? איפה אתה חי?
  אני לא מוצאת שום דבר אכזרי בסקס וקשה לי מאד להתייחס לזה כסרט אימה או בכלל באופן הבלתי ראוי שאתה מציג את הנושא.
  מרתק שבחורות יודעות להתבכיין והמאמר הזה הוא התבכיינות אחת גדולה.
  "שישתחרר לכם הפיוז שבינו לבינה?"
  נראה לי שאצלך השתחרר משהו ….

 2. מי אני?

  ימים יגידו?!?!?!?!?!?!

 3. אלמוני

  ראשית – אתה לא מעודכן?? אנחנו כבר מצויים בעידן שבו בחורה מזדיינת אם בא לה מבלי לדפוק דין וחשבון! ולא נחשבת לשלרלילה או לשאר ההגדרות שציינת. על איזה מחסום אתה מדבר בדיוק??
  שנית – ההבדל הוא וזה השוס – באמת לא נראה לי שבנות שעושות זאת אכן נהנות מזה! נהפוכו. זה מין סוג של מזוכיזם שנובע מרגשי נחיתות או צורך בסיפוק מיידי. ואם הן נהנות .. זאת הנאה רגעית ותו לא. למחרת רע! וכל זאת כי ואני לא מחדשת דבר – בנות בניגוד מוחלט לבנים, או שנקשרות לבחור או נהנות מהסקס רק כאשר מעורב רגש!!
  ולכן כל התאוריה שלך נפסלת על הסף! אין סיכוי שהיוצרות התהפכו!!
  אין סיכוי שנזיין ונזרוק!! פשוט כי ההורמונים הנשיים (אסטרוגנים) הופכות אותנו לרגישות יותר מכם!!!! וזאת הסיבה לכך שאנחנו שונאות, מקנאות, ורעות בצורה קיצונית יותר מכם הבנים כי הכל מעורב אצלנו ברגש. אנחנו גם נפגעות יותר. מאידך הקיצוניות קיימת גם לכיוון השני. אנחנו גם יודעות לאהוב יותר ולהעניק יותר ובלה בלה

  • הוא מדבר על היום שבו לא יהיו לחלק מכן ההרגשה הרעה והריקנות אחרי סטוץ או "השתרללות" ולחץ חברתי מסיבי להתחתן ולהתמסד. הסיבה לרוע הקיצוני היא העובדה שלנשים אין לגיטימציה לשימוש באלימות קלה בסגנון "יש לך בעיה עם זה שאכלתי לך את החתול? בוא בחוץ!", המשמשת כשסתום להוצאת קיטור, ולכן הן עובדות מאחורי הגב מה שמביא לנזקים הרבה יותר גדולים.
   למדתי דבר אחד חשוב בחיים. כוח משחית, ורק אדם מספיק חזק לא מושחת מהכוח. בדרך כלל אנשים שהיו חסרי כוח קודם וקיבלו עוצמה ושליטה הם ה"רעים" ביותר. אני זוכר היטב מימי במ"צ איך הילדים הכי חנונים בכיתה, אלה שתמיד חטפו מכות, הפכו לסדיסטים אכזריים.

  • עוד גבר

   א. בעניין הרגש הנשי (בהכללה). האמת שאולי בגלל שאני
   מעריך עצמי כאדם פחות או יותר רציונלי, או אולי יותר
   נכון לומר מצפה לרציונליות מהצד השני איתו יש לי
   אינטראקציה, לא תמיד הבנתי לעומק ולרוחב את הלך
   המחשבה ה"נשי" (שוב, בהכללה). מצד שני, כמו שכתבת,
   זה דווקא הצד שיכול להיות כל כך יפה אצל אישה ושאני
   (גם) כל-כך נמשך אליו.

   ב. בעניין הבחירה, כמדומני, כבר דארווין דיבר על ברירה
   זוויגית ככח שמעצב את התהליך האבולוציוני(?). למרות
   שנשים הם הצד שיותר מתייפה, הם כנראה _גם_ צד
   שבוחר ולו אולי מן הטעם הפשוט שיש, כמדומני, יותר
   גברים מנשים בגיל הצעיר (עד 32). כמו כן, למיטב זכרוני
   (ואין לי כרגע קישור לזה) יש מחקר(ים) שמראה שבאחוז
   לא מבוטל (בין אחוז אחד לשלושים, תלוי באוכלוסיה) של
   מקרים, אביהם הביולוגי של הילדים שנולדו בתוך מסגרת
   נישואין הוא לא הבעל. נדמה לי גם ((??)ייתכן שאני טועה)
   שבאותם מקרים נמצא דמיון גנטי גדול יותר בין האם לאב
   הביולוגי מאשר בין האם לבעל. למען הסר ספק, אישית אני
   נגד בגידות (מכל צד שהוא) אבל עובדתית זה כנראה קורה.

  • את צודקת לגמרי!!!
   כל מה שהיה לי להגיד אמרת..
   אז את צודקת לגמרי כלכבוד!

 4. קויוטי שבע

  חמוד, כל מה שאתה סובל ממנו הוא ואגינפוביה. בעברית: חרדת פות.
  אולי אמא שלך היתה קצת שתלטנית, אבל זו לא סיבה להפוך נשים לאמסטפים בדמיונך. מה גם שמעולם לא ראיתי אמסטף מלקק ומפתיע בנשיכה. קראת יותר מידיי אגדות.

 5. עוד גבר

  אני נזכר ב"תתהפכי כבר" ה"אגדי"
  ( https://bananot.co.il/articles/670
  *614* (!!) תגובות נכון לעכשיו)… מעניין כמה יהיו
  עכשיו?…

  כמו שכתבתי שם, נראה לי שיש כאן מעין "פרובוקציה".
  אחרי הכל "בננות" הוא אתר של בנות, לא כך?…

  ולעניננו: ברגע שעוסקים בהכללות (וגם לי, לעיתים,
  בעוונותי יש נטיה כזו (כי אולי "נוח" או קל יותר לחשוב
  בתבניות (כללים) – אפשר לנסות חזות כך דברים, לחסוך
  בזכרון וכד')) יש סיכוי כמעט וודאי לטעות ברמת הפרט,
  חשוב תמיד (למרות שלא תמיד קל) לזכור שאלו הכללות.
  לדעתי, תכונות "טובות" ו"לא טובות" אפשר למצוא
  בפרטים של שני המינים. כל מקרה לגופו.

 6. המחרחרת

  שאין לך הרבה מושג בביולוגיה. למרות שבתור פנטזיה – מתאים לי.

  ואני מסכימה עם קודמי. היכן העט המלוטש?

  • החדק המשוטט

   זאת את? המחרחרת? העזת לחזור לעיירה? שכחת שאין מקום לשנינו במקום הזה? גורי לך, הימוגי! אני עדיין מנקה את הסכינים מהדו קרב הקודם. לכי לך לשלום כל עוד יש לי מצב רוח טוב.

 7. הלוווווווווווו, אנחנו כבר ממזמן עושות מה שאנחנו רוצות ודיון בצמצום הפערם הינו פאסה כי זו כבר עובדה קיימת לא משהו שבהתהוות.
  זה לא מפתיע שאנחנו רוצות סקס וגם צריכות.
  אבל בניגוד אליכם.. ישנן כאלו (כמוני) שלא ישתובבו עם כל העולם כי אני ואני מניחה שעוד רבות, בררניות לגבי מי ומה שניכנס אליהן לגוף.
  אז למה היה כל המאמר הזה לעזאזל??!!

 8. ט"ו בשבט

  עצוב.
  מזכיר לי את הטיעון של הימין למה עלינו
  להמשיך להיות עם כובש

 9. הרופאה

  לכל היותר אימפוטנט מתוסכל

 10. קסנדרה

  נשים הן הרוצחות? נשים הן האכזריות?
  זה לא שאני חושבת שההבדל הביולוגי בן שני המינים הוא שמשפיע על ההתנהגות,אבל מי שרצח את ראש הממשלה הוא גבר,והרבנים שנתנו לו אישור הם גברים,ורוב הרוצחים הם גברים ומי שעושה את המחלמות הם גברים.
  הנה חיברות,אם דיברנו על חיברות,וכל כך הרבה גברים שהולכים מכות כי שכנעו אותם בסרטי האקשן שכך הם יהיו גברים,לא חלילה אני לא מאשימה את האנטומיהאלוהים לא אשם,רק בני האדם אשמים בעיוות כל כך חמור,אלוהים חס וחלילה וזה לא שאני דתייה,אבל זה נראה לי חטא גדול להאשים אותו ככה.
  וזה שאתם חרמנים זה בסדר,וזה שאתם שוכבים זה בסדר,אבל זה שאתם חייבים לעשות הפרדה ולחלק את הנשים לשני טיפוסים:הטיפוס שחיים איתו,והטיפוס ששוכבים איתו זה מה שמזעזע,וזה נובע מפני פחד איום מנשים.
  אתה ממש זקן,ממש לא מעודכן בזה שאנחנו בשנת 2005 אתה מדבר כמו איש במאה ה19 וגם השפה שלך היא כזאת,הניסוח האיום הזה.
  אם הייתי קוראת עד הסוף אז בטח היה לי גם מה להוסיף…

 11. אלמוני

  חדק, פיספסת הזדמנות יפה לשתוק. חבל.

 12. עירית

  המאמר הזה תרוץ טוב… אם נשים רוצות אותך הן אומרות כן ואם לא רוצות אומרות לא, ולא בגלל שהן נשמעות לקודים חברתיים, אולי פשוט לא בא להן עליך…חשבת על זה ?..

 13. איפה אתה חי?

  חשבתי שיש "צנזורה" כלשהי על המאמרים המתפרסמים כאן, מסתבר שלא. כל כך הרבה טמטום במאמר אחד לא קראתי מזמן, מה גם שהטמטום עטוף בשפה רדודה, טיעונים מטופשים ושעמום.
  אדוני היקר, אנחנו במאה העשרים ואחת לידיעתך, נשים עושות מה שבא להן מתי שבא להן ועם מי שבא להן.
  איפה אתה חי ?? ?? ?? (מרוקו, 1893?)

  • כנראה שאת זו שחיה בבועה התל אביבית שלך וחושבת שכך נוהג כל העולם.

   • זה לא שייך לשום בועה תל אביבית. נשים שוכבות עם מי שבא להן, הן פשוט יצורים יותר סלקטיביים בד"כ ולא נוהגות להתפאר בכל כיבוש מזדמן. מעולם לא חשתי שאסור לי לשכב עם גברים כי מישהו יחשוב עלי דברים רעים או ישפוט אותי בצורה לא נאותה. אנחנו לא חיים במרוקו או אלג'יר להזכירך. אולי לך ולשאר הגברים זה לךא נעים לשמוע את זה, אבל כך זה.

    דברי סרק והבל כמו אלו שבמאמר מעלים ספקות רציניים לגבי המשך קיומו של האתר בכלל. חבל, חבל שכל הכותבים הטובים של פעם נעלמו וכל מה שנותר לנו הוא חדק נפול ומשוטט.

    • את רוצה להגיד לי שאשה בעיירה/מושב/קיבוץ שבהם כולם מכירים את כולם יכולה לעשות מה שבא לה בלי להסתכן ב"שם רע"? ומה עם כפר ערבי? או דרוזי? או תימני?

   • איפה אתה חי?

    איפה אתה חי?? ?

 14. לינדה

  כן כן… תשלטו בעצמכם. זונות!!

 15. יפה יפה,
  הנה שנים אנחנו מלינות ו"מתבכיינות" על היחס הזוועתי שבני המין החזק משפיעים עלינו.
  שנים אנו מייבבות בפומבי, כדברי המשורר הנ"ל, ומפללות ליום בו יחלוף מר גורלנו ונוכל לצוד גברים בשקט כאחד האדם.

  או שלא.

  בפועל, כיום לרוב הנשים שהחדק המשוטט נתקל בהן יש יכולת בחירה מלאה ומשוכללת (4 כיווני אוויר), והן בוחרות פרטנרים ע"פ גובה, אורך ואולי גם עומק הכיס.
  הנקודה היא, שכבר היום (וכבר מזמן) נשים משתמשות וזורקות, מחליפות ומחזירות, וכן, יש כאלו שמתייחסות לגברים בתור זן משוכלל של טמפונים ותו לא.
  ויש גם נשים שלא.
  בדיוק כפי שלא כל הגברים הם טורפי על, עם רדאר לבלונדיניות+סיליקון.

  ובדיוק כמו שאנו, הנשים, טרחנו "להתבכיין" זה עשרות דורות, טורח הכותב להתבכיין בתורו (עולה השאלה האם איזו אמסטפית ספציפית נשכה אותו בזמן הליקוק).
  רק התחילה המהפכה וכבר דמעות?
  חכה, חביבי, זו רק ההתחלה ;->

 16. זה אחד המאמרים הגרועים והכי לא מחוברים למציאות שקראתי באתר. נשמע ממש כמו שכנוע עצמי שמצדיק להתנהג כמו חרא…
  כמו שאמרה מישהי לפני, אנחנו כבר שם. נשים כבר מזדיינות בלי בושה ובלי לפחד שיקראו להן שרמוטות. ולידיעתך כבר מזמן שאנחנו מדרגות וממספרות אתכן. ולא אנחנו לא מצטערות על זה בבוקר. מזיכרון הסטוצים שהיו לי מעולם לא הצטערתי על סטוץ (כולה לילה אחד, no harm dun) ולעומת זאת הצטערתי על לא מעט קשרים עם גברים שהכרתי.
  דבר שני – הנשים אכזריות יותר מהגברים?? ראו מקרים בהיסטוריה??
  היטלר, סטאלין, סאדם חוסיין, מנגלה… אני לא אמשיך כי הטענה ברורה מאליה. אני בטוחה שיש גם סיפורים על נשים נוראיות אבל תביא לי דוגמא אחת למשהו שעולה על הזוועות שהביאו לעולמנו גברים…
  למאמר זה מתאים המשפט "אם אין לך משהו חכם לומר, אל תדבר"… ודי לחכימא ברמיזא

 17. אוני

  וואו..מישהי מישהי עשתה לך פעם משהו רע..
  לך לפסיכולוג
  אל תקשקש

 18. חזיז ורעם

  הכללות, הכללות ו.. כן, עוד קצת הכללות.

  יש גברים ונשים שבהינתן או בהילקח חופש יתנהגו בצורה אחת ויש שבצורה אחרת לחלוטין.
  הכל תלוי באופיו של הנדגם.

 19. ואת הקודים החברתיים מי בנה, אם לא גברים?
  הייתי רוצה להיות משוחררת, זנותית,ו"קלה" מחד,
  אבל כשאני קוראת ב"לאשה" כתבה על איבוד בתולין ומוכנות נפשית,
  אני שמחה שחיכיתי עד אחרי גיל 19 לעניין ולבשלות,
  ולא נכנעתי ללחצים או גחמות רגעיות ביותר.
  בתקופת רווקות אנחנו יכולות לעשות הכל, וגם בלי להיות כנות ואמיתיות כשאנחנו מתחילות לצאת איתכם ברצינות. זה תלוי רק בנו.
  אין לך שום סיכוי לדעת או לנחש את המספר האמיתי של הגברים שאיתם היתה החברה שלך, או הקודמת, או הבאה, או אפילו אחותך.
  אתה,
  לא יודע הכל.
  יום מצוין.

  • אברהם

   ראשית כבר חובה להבין מלחתחילה שלא לגברים ולא לנשים יש איזושהי שליטה בכל המערך האורגני החיי הניקרא בני אנוש, הטבע בחוכמתו יצר מצב ענינים זה להמשך העמדת ולדות ולהמשך התנועה המתמדת בשרשרת המזון וקיומה , ובנוגע לכך אנו בני האנוש רק בובות לא יותר וכפי שכל החיי בטבע הוא כזה, ומיכך יוצא שאנו רק משרתים את הטבע, ולבני האנוש ניתנה האפשרות להשתמש בזה ולשרת את עצמו והטבע ביחד, וזו רק אפשרות בילבד. מימושה דורש מהאדם ראשית לראות את עצמו ואחרכך לדעת את עצמו.
   בכל אופן יש לך אשליה שאת בוחרת עם מי להיות ועים מי לקים יחסי מין מהסיבה הפשוטה שהמשיכה והדחיה שיכת לטיפוסים ולא לרצון האישי שבמיקרה זה הוא איננו קים, והמערכות היחסים שלנו הם בדרך כלל מיקרים, הטבע בחוכמתו יצר מצב שהגבר ימשך תמיד לבתול והנקי האישה באופן רגשי מכירה בעובדה זו לכן באופן רגשי אנסטקטיבי היא תימנע כל ידע הסוטר את זה מהזכר על מנת שהזכר יקים את תפקידו בטבע ויקים מישפחה ויעמיד ולדות. ומה לדעתך עשוי לקרות אים הזכר יודע שבת זוגתו חופשית ומקימת יחסי מין עים כל אחד ? התבונני במצבת המגורשים ובחוסר האמון השורר ובהזיות והמישאלות שיש לשני הצדדים ואולי תהיה לך אפשרות להבין את גודל הקטסטרופה שאנו חיים בתוכה, סביר להניח דרך למוד הרס הצולזציות שגם צולזציה זו זמנה קצוב על ידי הטבע, ומה להבנתך צריך לעשות ?

 20. שיקסע

  ליהוגי דרעק, שברי מחשבות מרוקנות, דימויים אינפנטיליים והלצות מפולחות קהל בשקל וחצי.

  *נ"ב:*
  אהבתי את כתב היד שלך, לעומת זאת.

  מעדיפה לאונן מול המראה,
  שיקסע.

 21. אברהם

  קראתי את המאמר ואת התגובות, בנוגע למאמרהבחור כניראה מבקש ובצדק להשתחרר מחוצץ פסיכולוגי גברי עבה ורב שנים המציב את נקבת האדם כיצור שברירי וחלש שהאדאולוגיה הבריטית והנימוס הבריטי הבאו לעולם ושזה התפשט כמגיפהבכל מקום הטיפה לו, לדוגמה המילים הבאות: ג'נטלמן, אביר, נישוק גב היד , ועוד הרבה גינונים שהתחזקו דרך סיפורים רומנטים וסרטים, בקיצור נוצר מערך דמיוני לחלוטין בנוגע לתפקודי היסוד והתפקיד היסודי של האישה, לצערי כותב המאמר כתב בשפה בוטה שיתכן ובהחלט תשחרר אותו מחוצץ ומהדמיון בנוגע לנשים, ובנוסף המראה החצוני שמציג מעין רכות וחולשה בהחלט מטעה , הנשק החזק ביותר של הנשים הנו מנפולציה רגשית,המין הופך את הנשק הזה לנגדם, בנוגע לגברים ההזיות המיניות הופכים אותם לשפוטים וברוטלים , לסיכום: על הגבר ללמוד מהאישה כיצד להיות רגשי ועל האישה ללמוד מהגבר כיצד לשלוט בהסטריה , ולכל אחד מהמינים יש תפקיד די מוגדר מעצם היותו זכר או נקבה, זה ענין אורגני טבעי שהחיים המודרנים פשוט שכחו שכל החיי נוצר מהטבע, מה שנותר לעשות זה להתבונן בעצמנו וללמוד.

  • AVRAHAM,
   MY MAA'Fan COMPUTER WOULD NOT ENABLE ME TO WRITE IN HEBREW
   ANYHOW HAVE YOU EVER BEEN TO A GURDIEFF GROUP?
   THEN LET ME QUOTE:
   "HE WHO KNOWS DOES NOT TALK "
   HAVE A GOOD DAY
   ZOZO

 22. פמיניסטית

  אנחנו כל כך שונים בסגנון החשיבה שלנו…
  כשבנות מביעות דעה על כל דבר אבל על כל דבר הן תמיד יעשו את זה מתוך רגש..לעומת הגברים!!

  אתם הגברים תקיימו יחסי מין גם אם אתם לא אוהבים את הבחורה הזאת..אך הנשים תמיד אבל תמיד תקיימנה יחסי מין מתוך רגש כלשהו אל הגבר…וזה מסביר את העובדה כמה קשה זה להיות זונה או כשמכריחים אותך להיות זונה!

 23. אהכב

  בקיצור כל מטורף נהיה לי "כתב",

 24. בואו נודה על האמת בנות, אכן הרבה שטויות יש בכתבה הזו, אני מסכימה. אבל…. אולי זה בכל זאת לא כ"כ מטומטם…. הרי תחשבו על זה –
  צודקות כל אלה שאומרות שאנחנו כבר שם – משתרללות וזורקות ואפילו נהנות מזה. גם לי יש הסטוריה מכובדת של אולי 30 או 40 גברים ששכבתי איתם בימי חיי ומכיון שאני עדיין רווקה אז עוד היד נטויה. אין לי שום בעיה עם זה, כי אני עושה מה שבא לי. עם חלק נהניתי, חלק היו משהו חד פעמי וחלק משהו קצת יותר ארוך. זה לא חשוב. מה שחשוב הוא שגיליתי שגברים יכולים לשחק אותה ליברליים מאד ולהגיד שזה לא מרתיע אותם שהייתי עם הרבה גברים ובלה בלה בלה אבל בתור מישהי שמקווה גם להתחתן יום אחד גיליתי לחרדתי הרבה שדיבורים לחוד ומציאות לחוד. בתור רווקה, הגברים מצפים ממך להיות טהורה וזכה. בחיי. אני ממש לא מגזימה. ברור להם לחלוטין שאם עברת את גיל שלושים בטח היית עם כמה גברים בחייך אבל בבקשה אל תספרי לנו את זה. אנחנו לא רוצים לדעת. מבחינתו אנחנו הראשונים שלך.
  מבחינת הגברים, זה שאת יודעת למצוץ נהדר ואת אחלא זיון, זה לא בגלל שכבר שכבת עם שלושים גברים בחיים שלך ו"התאמנת" בזה הרבה, פשוט נולדת עם זה.
  גיליתי בדרך הקשה שאולי המציאו בשנות השישים את הגלולה ואיתה באה כביכול המהפכה המינית של הנשים אבל החוקים החברתיים של הגברים עדיין חיים וקיימים ואם את מצפה לתפוס גבר ולהתחתן כדאי שתצניעי את העבר העשיר שלך ותשחקי אותה ילדה טובה ירושלים שמקסימום שכבה עם גבר אחד או שניים בכל שלושים פלוס שנותיה. אם את בכלל בתולה אז עוד יותר טוב.
  בשבוע שעבר אפילו יצא לי לצאת עם מישהו שלמרות שהסתרתי ממנו את עברי העשיר כי את זה כבר למדתי בדרך הקשה שצריך לעשות, לא מצא חן בעיניו שיש לי ידידים (ידיד = גבר שלא שוכבים איתו) כי כפי שהוא הגדיר את זה – "אין דבר כזה יחסים אפלטוניים בין גבר לאשה ואם יש לך ידיד אז בטח שכבת איתו פעם בעבר או יותר מפעם אחת ואם זה לא קרה עד עכשיו אז זה בטוח יקרה בעתיד כי צד אחד תמיד רוצה סקס, אין דבר כזה שלא".
  אז לכל ה"שרלילות" שמקוות יום אחד להתמסד עצה לי אליכן –
  1. לבעל העתידי שלכן תגידו שהייתן מקסימום עם גבר אחד בחיים, עדיף שאפילו תגידו שאתן בתולות.
  2. אין לכן אפילו ידיד אחד, רק חברות טובות שאתן בוכות להן על ההתנזרות שלכן הטוטלית ממין….

  בהצלחה לכולם ותשיכו לעשות הרבה סקס!

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *