3 סינגלים חדשים

שלושה סינגלים מקסימים נחתו בביתי בסוף השבוע האחרון ובישרו על תחילת האביב. שניים מהם שייכים לאסכולת הבצפר הישן ומבוצעים על ידי חלוצי הרוקנרול, והאחרון החביב נותן תקווה לעתיד ורוד יותר במוזיקה העברית.


אריק איינשטיין ופיטר רוט – אחד עשר מטר

אריק איינשטיין תמיד יישאר האיש והאגדה. האמן המוכשר, שהכניס לתודעה את מוזיקת הרוקנרול הישראלית, משחרר סינגל ראשון מתוך אלבומו החדש, "רגעים". כל כך הרבה אומנים ותיקים מנסים לחדש את עצמם ללא הרף ומשתנים עם התקופה, אך ייאמר לזכותו של איינשטיין, שכמה שינסו לחדש אותו או את המוזיקה שמלווה אותו, תמיד יהיו לשירים שלו טאץ' נוסטלגי נעים. "אחד עשר מטר" הולחן והופק על ידי פיטר רוט ונכתב על ידי יענקל'ה רוטבליט. בשלוש דקות ושלושים ושלוש שניות תוכלו למצוא המנון כדורגל מצחיק, מלבב ואוהב, בדיוק כמו אריק שלנו.

התו השמיני, 2006


קורין אלאל ושם טוב לוי – יכול להיות שזה נגמר

שם טוב לוי הלחין והפיק עד היום שירים אהובים רבים. שנת 2006 מוציאה את לוי מאחורי הקלעים ומציבה אותו בפרונט כזמר לא פחות מוכשר. "יכול להיות שזה נגמר" הוא דואט עם קורין אלאל ולקוח מתוך האלבום "לו באת" שייצא בקרוב. כמו הסינגל, האלבום כולו הוקלט בהופעה חיה, שהתקיימה בפסטיבל "ימי זמר בחולון" באביב 2003. במופע, "נשים שרות שם טוב לוי", התארחו זמרות מוכשרות רבות כמו לאה שבת, יהודית רביץ ודקלה. גם אלאל התארחה בו והוחלט לשחרר את הדואט הזה כסנונית ראשונה מתוך האלבום הקרב ובא. "יכול להיות שזה נגמר" נכתב על ידי יהונתן גפן, ולכן, כנראה, גם לשיר זה יש טעם של פעם. אבל כמו שאומרים על יין נושן, הוא רק הולך ומשתבח עם השנים.

התו השמיני, 2006


איה כורם – שיר אהבה פשוט

בניגוד לאיינשטיין ולוי, שנמצאים בזירה כבר זמן רב, איה כורם מציגה משהו חדש – פופ עברי שנת 2006. "שיר אהבה פשוט" הוא סינגל אחרון לפני צאת אלבום הבכורה שייצא לחנויות בסוף מרץ, שנכתב והולחן על ידי איה כורם והופק על ידי אורי זך. אם צריך להשוות אותה למישהי, אז מירי מסיקה היא האישה. יכול להיות שזה לא במקרה. כורם ומסיקה חתומות ב"עננה" של יניב דוידסון, שלקח תחת כנפיו כשרון חדש ומקסים, שיגרום לכולכם להתאהב וכורם אף כתבה למירי מסיקה את השיר "אתה אף פעם". בימים אלו כורם מתכוננת לסיבוב הופעות, בו יכללו כל שירי האלבום החדש. כל מה שנותר לנו לאחל זה פשוט אהבה. מומלץ בחום.

עננה/ הד ארצי, 2006

שירי רבר

ילידת 1981, מתגוררת בתל אביב. הוצאתי ב - 2005 אלבום ראפ-רוק בשם אמ.סי שירי - "נסיכת המיקרופון" תחת הלייבל של קובי אוז-לבנטיני.הכתיבה שלי מתעסקת בנושאים חברתיים בכלל, ובנשים בפרט. הסינגל הראשון מהאלבום הוא "מתי תחייכי", שעוסק בנפגעות אונס.האתר שלי:http://www.mcshiri.com

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *