במהלך שנות רווקותה, חקרה עפרה ניב ומצאה שמונה איברים שלכל אחד אופי ייחודי. הקץ לסוגיית הגודל

אופי משלו

פעמים רבות מתקיים דיון על גודלו של האיבר. "הגודל כן קובע?" "הגודל לא קובע?" "לא הגודל חשוב, אלא מה היכולות" וכיוב'. ישבתי וחשבתי. ובכן, הגודל קובע הרבה, בזאת אין לי ספק, אך הצורה של האיבר, יפה ובעל מידות נאות ככל שיהיה, אינה מספיקה.
מצאתי את עצמי מבחינה בהבדלים ובדקויות, בתכונות מגוונות ובטקטיקות פעולה שונות. גיליתי שיש להם אופי משלהם, ושקשה להגדיר טיבו של איבר לפי גודלו בלבד. התחלתי לסווג אותם, למיין ולחקור עד שהגעתי לטקסט הבא, אשר מוקדש לך רווקה יקרה, הוללת שובבה, נשואה מתפקרת, או גרושה פורשת כנפיים. ובקיצור הוא מוקדש לכל מי שפגשה כמה וכמה זרגים בחייה, ואולי אפילו התבלבלה קצת מהשפע.
תוכנו של הטקסט: שיטת סיווג לא מאוד שרירותית ומהימנה למדי לסוגי זין, אותה פיתחתי במהלך שנות רווקותי. הזיינים (זין ברבים) החביבים, המחוברים בדרך כלל לגבר הנושא אותם, מעידים במידה זו או אחרת על בעליהם, אך לא תמיד באופן מובהק. בכל זאת, אפשר להיתקל בזין חביב המחובר לגבר קצת פחות, ולהיפך. שנתחיל?


הסקרן

זהו אותו אחד שיחקור את גופך. הוא יחפש חורים שונים ומשונים לחדור אליהם, ולאו דווקא יבחר בחורים הלגיטמיים. זה קורה בעיקר בתחילתו של קשר, כשעוד לא ברור מה מותר ומה אסור, אז הוא מחפש מקומות שונים לפרוק בהם את אונו. למשל בפופיק, בבית השחי, בין רגליך, או סתם על הירך.
התוצאה: שפיך במקומות שלא חלמת עליהם, וסימנים כחולים בהתאם.
זין זה מוכר גם בכינויו "זין חטטן".


העקשן

זין זה לא יפסיק את פעולתו גם אם גמרת, זייפת, או צרחת עד ללב השמיים ששורף לך. הוא ימשיך וימשיך עוד ועוד ועוד. הוא יחשוב שהוא נורא כלי בזה שהוא מצליח לעמוד כל כך הרבה ולדפוק עבודה. הוא יחשוב שכך הוא יצליח להביא אותך לשרשרת אורגזמות, גם אם את כבר לא בעניין. כל עניינו הוא להראות את ביצועיו המרשימים.
התוצאה: איברך ישרוף וידאב, והוא ישאר עומד וניצב.
ידוע גם בשם "זין עמיד".


החצוף

זהו אותו איבר שיחדור גם ללא אישור כניסה מובהק. הוא לא ידאג לגירויך, לריגושך או לרטיבותך. הוא מכוונן מטרה. הוא רוצה לחדור, ורוצה את זה עכשיו. כל שאיפתו היא להיות מוקף בתוכך, ואין לו רגישות רבה למצבך. הוא לא עושה זאת תוך הפעלת כוח או אגרסיביות, אלא מתוך תחושה שאין מקום ראוי יותר בשבילו מאשר איברך. אפשר להתבלבל בינו לבין ה"סקרן" או ה"עקשן" ואכן תכונותיהם דומות בכך שרצונם הוא להיות בפנים, אך הטקטיקות שלהם שונות.
אם זין זה במקרה זכה למציצה הגונה, הוא לא יתריע בפניך לפני השפיכה, ובלי להתבלבל הוא יפרוק עצמו בתוך פיך, גם אם לא ממש תכננת זאת.
שמו הנוסף: "זין מכוונן".


המשועמם

זהו זין שאפשר לפגוש בו יותר במערכות יחסים ארוכות, אך לא בלבד. הוא עייף מהמשחק המקדים, הוא מכיר את העניינים, הוא רוצה לבוא, לעשות ולהתחפר חזרה במאורה שלו. הוא לא ישקיע מאמץ, ממש כמו הקודמים לו ברשימה, רק שהוא עושה זאת מתוך חוסר עניין ושעמום. הוא מוכן. הוא מבצע. הוא מגיע אל סיפוקו.
התוצאה: תחושת הבדידות משתלטת ואת מרגישה כמו כלי קיבול פונקציונלי אשר מילא את תפקידו ותו לו.
כינויי נוסף המעיד על טיב היחסים: "זין לא אכפת לו".


הרגיש

זין זה מחובר לליבו באופן ישיר. הוא לא יכול לזיין אם הוא לא מאוהב. הוא גם לא יוכל לזיין אם הוא מאוהב מידי, או אם הוא פגוע, או נרגש, או מאוכזב. יהיה לו קשה גם אם הוא משתוקק יותר מידי ואם הוא חיכה זמן רב מדי. באם אחד המקרים האלו מתקיים אזי- הוא ייפול כך סתם ללא סיבה, אולי הוא אפילו לא יעמוד, ואם הוא כבר עומד ומוכן לחדירה – אז שפיכתו תהיה מהירה ומפתיעה.
התוצאה: תסכול שלו, אכזבה קטנה מצידך, אך גם התרגשות כיוון שתוחמאי מכך שהוא נרגש במחיצתך. בנוסף לכך הוא גם יזכה ליותר פינוק מצידך. באיבר זה שווה להשקיע כיוון שאחרי כחצי שנה (וזאת רק על פי שמועות)- הוא יפליא בביצועיו.
ידוע גם בכינוי- "זין מאוהב".


הנהנתן

זין מרבה אורגזמות. זהו זין שמסוגל לגמור ברצף, פעם אחר פעם. יש לו יכולת עמידה, שפיכה, התחממות, התחרמנות, חדירה, שפיכה ושוב התחממות ושוב עמידה ושוב שפיכה. הוא מסוגל לזיין ולגמור שוב ושוב ללא הרף. לרוב הוא מחייך ושמח ובעל מצב רוח טוב ומרומם.
התוצאה: סדין מלוכלך מאוד, סיכוי רב יותר לאורגזמות רבות אצלך, ולילות סקס פרועים.
כינויו הנוסף: "זין פנאן".


הסתמי

זה אחד שלא משנה מה יעשה זה יהיה סתם. היה לא היה, אותו הדבר. יכול להיות שהגעת לאורגזמה עוד לפני שהגיע ואז כבר אין לו יכולת להביא אותך לעוד שיא. אם הוא כבר מגיע, זה רק בשביל הסיפוק האישי שלו, ועל כן – הוא מיותר.
התוצאה: עוד זיון לרשימה, בלי הרבה סיבה. וכמובן, לא תהיה הזדמנות שניה.
אין לו ממש כינויים נוספים כי הוא פשוט סתמי. ואם יש לו כינוי אז הוא "מיותר".


הטיזֵר

בשביל הטעם הטוב נסיים בזין החביב עליי במיוחד. הוא יודע לשחק את המשחק. הוא לא לחוץ, יש לו זמן. הוא אומנם עומד וניצב, אך לא ממהר. הוא ממתין בסבלנות. הוא רגוע. הוא יתקרב לא פעם לאיזור מחלצותייך, אך לא יבצע חדירה. הוא יתקרב, את כבר מצידך מוכנה ומשתוקקת להרגיש אותו, אבל לא! הוא עדיין לא נכנס, ותשוקתך עולה ועולה. הוא יחדור רק כאשר תתפסי בו בשתי ידייך ותחדירי אותו לעצמך. אז הוא יחליק לתוכך ואת תתפוצצי.
התוצאה: סיכוי גדול יותר לשרשרת אורגזמות, או לפחות לאורגזמה אחת מעולה. והוא? מה 'כפת?
עוד שמות: "זין רגוע", או "זין קוּל".

ולפני פיזור

טקסט זה אשר נכתב לפני כשנתיים מוכיח מאז את אמינותו. אותי הוא משעשע, גם את חברותיי, ובהחלט עוזר ב"ללכת לספר לחבר'ה". מומלץ לא להראות רשימה זו לבעלי האיברים. גבר לא יאהב לקרוא טקסט כזה. ומדוע? כיוון שלשם שינוי זה ישים אותו תחת פנסי האובייקטיזציה, וכאשר גבר מרגיש אובייקט, הוא הופך למשותק, בעוד שאישה אשר מורגלת בכך יותר, מצליחה להמשיך לתפקד.

תגובות

 1. ארחי פרחי

  יש גם שילובים ?
  שלי רגיש-טיזר, עם מגע סקרנות.

 2. מתוסכלת

  מה עם זין לא עומד לי?

  לרוב הגברים שאני נתקלת בהם לאחרונה לא עומד

 3. אלמוני

  חביב ומשעשע -גם נכון ברובו..
  הוספה שלי-זין מתלבט
  מדובר בזין עם זקפה רכה-עומד אבל לא ממש..

 4. מצחיק ומשעשע וגם נכון ברובו.
  נראה לי שיש כמה "זיינים" שמשתלבים אחד בשני- הסקרן יכול להיות עקשן, הטיזר החביב יכול להיות גם עמיד…. ועוד…
  אהבתי את הכתיבה המשעשעת, ודווקא רצוי שכמה גברים יקראו את זה, מה רע? שירגישו קצת לא נעים. חוצמזה, שהטקסט כתוב בחיבה מסוימת…

 5. אני הייתי מוסיפה גם את "הזין המבוהל", זה הזין שלא יודע מה הוא עושה כאן, מה תפקידו, הוא מתגעגע לאמא, את והציצים שלך מבהילים אותו לחלוטין, שלא לדבר על הקולות שאת עלולה להשמיע ובאופן כללי הוא מעדיף להתכרבל מתחת לפוך מאשר לזיין אותך.
  לצערי, אני מדברת מנסיון…:(

  • כניראה שאת ניראת מפחיד, או שלזין אותך זה עבודה קשה שרק מלחשוב על זה הזין נופל ולא רוצה לקום, תוסיפי את ההצגות שלך לפני ותקבלי עב"ם.

 6. במאית

  אני רוצה להוסיף את "זין הומו". הכוס שלך לא מעניין אותו, הוא חושב שהוא שם במקרה. הוא נמשך בעקביות לחור בתחת שלך, מנפנף לעברך במסכך, משכנע אותך שרק ככה תיהני. בתחילה את הולכת לקראתו, לאחר חודש את מבינה ש"הר ברוקבק" מעולם לא נראה קרוב יותר

  • ברור שהפתח האחורי יותר מענין הסרטים הכחולים מציגם זאת היטב, לא ברורה לי הפתעתך היות ששנים חור התחת מוצג כמלך שיש לשרת אותו בהתלהבות, מה הראש אומר בענין, זה חסר חשבות, תלונות לא תתקבלנה.

 7. מיכל

  אני רוצה להגיש מועמדות בשם "זין מסטול". הוא רוצה, רוצה מאוד, אבל הוא עישן יותר מדי, הוא עייף, נרדם ופתאום מתעורר שוב בהפתעה גמורה ובהפתעה גמורה עוד יותר, מת קצת לפני השיא. שלך, כמובן.
  יחי הטיזר!

  • המסטול היחיד שיש כאן זה את. אם את רוצה לגמור זה תלוי רק בך ובצורת העבודה שלך על הזין אם את בכלל יודעת כיצד לגרום לזין לא לגמור כשלא צריך. סביר להניח שאת חושבת רק על עצמך ועל ההנאה הפרטית שלך וסביר שבמיטה את מכריזה בנחרצות מה את לא עושה.

  • היי מיכל….

   כשקראתי את ההמלצה שלך לתוספת הגדרה….פשוט התפוצצתי מצחוק…כנראה שאני מזדהה…הרבה זמן לא צחקתי ככה…תודה וחג שמח!

 8. על כל שמות הזינים שליקט וחקרת שזה בהחלט תצלומים טובים על רמת הבצועים של נושאי האיבר ורמת ההתנהגות הכללית במיטה, תוסיפי שנושאת הכוס שאמור לגרות את הזין יש לה השפעה על טיב רמת הבצועים של האיבר החביב הקרוי "זין" נושא תשוקתה על כנויו השונים, ויש להבי בחשבון את הגרוים שמסביב את רמת ההתלהבות ממראה כוסך ומחמימותך כלפי נושא האיבר המהולל.

 9. מאמר חמוד ומלא השראה,
  גם כל התגובות למעלה מוסיפות ומעוררות מחשבה…
  בהחלט יכולתי להזדהות.
  ולגבי הבחור המריר (יום?) שהגיב כמעט לכל אחת פה- כמובן שתפקודות של הזין מושפע מהאווירה בה נוצר הסקס- וייתכן שאחת פגשה זין שהיה "רגיש" ועם מישהי אחרת הוא היה "עמיד" או "סקרן" או וואט אבר. על זה הטקסט מדבר (למיטב הבנתי)- על אופיו של הזין בהקשר לסיטואציה. אז אל לך להיעלב או להיות ממורמר על הטקסט הזה. הכותבת הביעה מה שרבות מאיתנו הנשים מרגישות במצבים מסויימים בסקס. והכתיבה, כמה שהיא אולי פרובוקטיבית, יש בה משהו עדין ונעים ומלא חיבה. ככה אני הרגשתי לפחות. וכן, גם משעשע. מה יש? בנות כבר לא יכולות לצחוק על בנים?

 10. ליאור

  כתבת מחקר גאונית ודי מדוייקת לדעתי.
  אבל אני חייב לציין שלמרות שאני המצאתי את שיטת הטיזר עם חברתי הראשונה עוד בתחילת שנות ה90 (רווק בן 31 היום) אין אני משתמש בסגנון זה יותר משום שהוא חייב להיות מחובר עם הרגיש.
  הזין שלי מחליט להיות טיזר רק שעומדת מולו אישה שמטריפה אותו ולא כל רצונו להיות סוג של חצוף.
  מתגעגע אלייך טיזר האם תחזור בקרוב?
  בקיצור אהבתי עופרה

  • עופרה

   תודה ליאור.
   שמחה שבתור גבר אתה מתחבר ל"מחקר" ולא חש מאויים. סימן שאתה גבר אמיתי….
   אכן, סוגי זין משקפים סוגי יחסים, מצב היחסים,תקופה בחיים, תחושה עם השותפה למיטה ועוד… זו היתה כוונתי מלכתחילה.
   תודה על התגובה.
   (ותודה על התגובות הקודמות 🙂 )

 11. "זין אופס"
  עוד לא הספקת להבין שהוא שם ו… אופס הוא כבר לא

  מברכת על ה"פנאן" שמלווה אותי לאחרונה

 12. גדול, גדולה

 13. ליאור

  יש גם זין פחדן כזה שמפחד לפשל ובשביל זה הוא ירד לך וילטף באומנות וזאת על מנת למזער את הנזקים שעלולים להופיע בעת חדירה.

  • קריספי

   נהנתי לקרוא את התגובות, אני נימצאת בצד השני. לא מענינים אותי כל הרופפים , המסטולים וכל האיברים שהוזכרו. מזמן הבנתי שהעונג האמיתי הוא אהבנ ומין בין שתי נשים . מה שהלשון מסוגלת לעשות ברוך ובעדינות. זה העונג . כדאי לנסות.

   • למרות הנסיון הרב שצברתי עם נשים, אן כמו הדבר האמיתי במיטה- גבר…

    • בכל שנה נכרתים אלפי דגדגנים ברחבי העולם , והעולם שותק,
     הקץ להיתעללות בנשים,
     במקום לעסוק במאמר בהיתעללות בנשים, כירתת הדגדגן, אונס,
     המחברת עסוקה ב"איבר החזק",
     מפתיע אותי כמה נשים יכולות להיות טיפשות ,
     ממש כמו הגברים , שהדגדגן עומד השכל בתחת,
     ותחשבו על זה בנות……

   • אכן קריספי, בתור גבר ולא צעיר, מסכים שאין כמו אהבת נשים מבחינת
    רמות ההנאה, הרגישות ומשך הסקס. הדגשת את ענין הלשון, דווקא עינוג זה יכול להתבצע ע"י גבר על הצד הטוב ביותר, אם הוא אוהב להעניק זאת לאשה ויודע בדיוק איך ואיפה. אני מקדיש המון זמן למין אוראלי ולא בגלל שאני מצפה לתמורה מקבילה, פשוט אוהב ונהנה לענג
    אשה ולהביאה לאורגזמות נפלאות, וגם יודע איך עושים זאת.

 14. למודת ניסיון

  איפה הקשיש החרמן והרך?
  איפה האל היווני
  ואיפה המאכזב ההוא מהפסל של דויד
  היה כיף
  תודה !

 15. לילוש:)

  מאמר מהמם! כתוב נפלא
  ו….כל מילה =זהב

 16. עילפון-חושים

  ב-נ-לי.

  עד מתי תקועים באייטיז עם חוש הומור של מסיבת סיום טירונות.

 17. נכון להפליא ומשעשע.
  וכעת להצבעה: מה לדעתכן הכי גרוע?
  לדעתי העקשן
  למרות שגם הסתמי מעיק במיותריותו.
  או אולי השילוב הקשה מכולם: התיזר עם הסתמי.

 18. הרשי לי להציע סוג נוסף: "זין כרות". הזין הזה היה פעם מחובר לגבר, אבל זה היה ממש מזמן. היום הוא פועל באופן כמעט אוטונמי. אין לו שום קשר לעבר. הוא אומנם מתגעגע קצת לאשכים ומצטער שלא לקח אותם אתו, אבל חוץ מזה הוא בסדר. במצבים מסוימים הוא יכול לתפקד כמו הטיפוס מסוג "זין פלסטי". במצבים אחרים הוא מראה שיש לו נשמה. בכל מקרה צריך להקפיד לשמור אותו בקירור, שלא ירקב.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *