איך הוא לא רוצה? מדוע הוא מתחמק בתירוצים מפגרים? וממתי התהפכו היוצרות? דרור נובלמן, הכוכב החדש בשכונה, מסביר לנו למה גברים לא עושים סקס עם מי שהם באמת אוהבים. הבנות בוכות בלילה

אני שונא סקס

שוב פעם סיגל מוטרדת. אני יכול לראות את זה עליה, היא רוצה "לעשות שיחה". היא משפילה את הראש ואומרת שעברו כבר שלושה שבועות מאז הפעם האחרונה שעשינו את זה, קצת נבוכה, רואים. פתאום היא מחייכת, מבקשת שאחכה רגע וכעבור שתי דקות חוזרת לחדר לבושה בכותונת לילה חדשה. "מה אתה אומר?" היא שואלת. מה יש לי כבר לומר? מאשר יגורתי בא אליי.
אני נאנח. היא נכנסת למיטה ורוכנת לעברי כמו ג'ירפה שדוחפת את הראש לאוטו בספארי. בניסיון נואש של הרגע האחרון אני מזדעק שהיא טעתה ועברו רק שבועיים ויומיים, היא מתרחקת מתוסכלת. ברוך השם, הרווחתי עוד חמישה ימים.
"איזה מין גבר אתה?!" היא מנסה לעורר פולמוס.
אני לא מאשים אותה, כמו יתר בנות מינה, היא גדלה על קלישאות ומיתוסים שטותיים. היא חושבת שגבר אמור להיות דבר חרמן ותאוותן ועדיין לא הפנימה שהגבר המודרני בכלל לא אוהב סקס. מה זה לא אוהב? שונא סקס. מעל הכל שונא סקס עם בנות זוגו.
אני מעמיד דברים על דיוקם.
סקס עם בנות זוג זה דבר חולני. אין לנו בעיה לחיות איתן, לאהוב אותן, להזדקן עימן, אבל מהר מאוד נמאס לנו להשתעמם שוב ושוב עם הגוף שלהן. כמה אפשר? פעם, פעמיים? עשרים?
אחר כך בפירוש מיצינו את העסק, חלאס.
הרי גם בסרט שאני הכי אוהב בעולם לא אצפה מדי שבוע, נכון? אז למה שאמשיך להתעסק עם אותו גוף כל הזמן?
"אתה לא אוהב אותי יותר", סיגל מזילה, ואני מנסה להרגיע, להסביר שזה בדיוק ההפך, סקס לא עושים עם מי שאוהבים, גם את אמא, אבא והחבר'ה מהשכונה אני אוהב, וגם אותם אני לא מזיין, רואה?
"אבל כולם יודעים שגברים מתים על מין", ארשת תימהון נפרשת על פניה.
מתים על מין? נו באמת. הרי כל הקונספציה של מין זרה לחלוטין לעולם הגברי. מה פתאום שנעשה יחד עם בחורה משהו שאנחנו יכולים לעשות לבד? להחליף פנצ'ר היא עוזרת? כשאנחנו מתקנים את הכיור היא מתערבת? מה פתאום שתעזור בזה? אנחנו לא זקנים ולא מוגבלים ואנחנו יכולים להסתדר טוב מאוד בעצמנו, תודה רבה.
בכלל, המיתוס שקובע שגבר צריך להיות טוב במיטה, הינו קונספירציה נשית מהגדולות בהיסטוריה. משפטים כמו "הגודל לא קובע" או "לא הגיל אלא התרגיל", הם דוגמאות שמעידות כמה הסתבכנו בשטות הזאת.
גברים הולכים לקליניקות, עוברים טיפולים, מקבלים זריקות, לשם מה? הרי אי אפשר לנצח. הפות הנשי הוא בור ללא תחתית. האיבר הזה הוא האח התאום של העציץ מהסרט "חנות קטנה ומטריפה", כל לילה דורש עוד ועוד אספקה "תאכיל אותי, תאכיל אותי", שלא לדבר על זה שהוא איבר ערס- מפליץ ויורק ללא התרעה, ופעם בחודש חוזר הביתה מדמם.
גם המיקום נוראי. צמוד לחור של התחת, זה משול להקמת אתר נופש יוקרתי צמוד לחירייה. אבל לא באתי להעליב.
סיגל פתחה עיניים גדולות, "אם אתם כל כך שונאים את זה, אז בטח לא מפריעה לכם האימפוטנציה, נכון? ואם לא איכפת לכם מאימפוטנציה, אז בשביל מה המצאתם את הויאגרה, תגיד לי?"
חושבת שעלתה על משהו, היא עדיין לא קולטת. רק אישה מסוגלת לעלות על דעתה שגברים המציאו את הויאגרה. שנים ארוכות מחכים הגברים בסבלנות להגיע לגיל זיקנה כדי לחדול מהסקס, ולנוח באופן רשמי ומכובד. אבל האם הן יתנו לנו להזדקן בכבוד? מה פתאום, ויאגרה הן רוצות. הן מסרבות לקבל שזה לא שאנחנו לא מסוגלים, אנחנו פשוט לא רוצים.
הן לא יודעות שהאימפוטנציה היא בעצם שלט אזהרה, היא דרכו של גופנו לאותת למוח: "בשר פיגולים – שמור מרחק". אז הן מנסות לעקוף את מערכת האזהרה עם כימיקלים, אבל זה לא פתרון, ככה לא נוהגים אנשים בוגרים.
ברור שזה בעייתי, קשה לקיים מערכת יחסים כשצד אחד רוצה והצד השני לא, אבל מי אמר שהפתרון צריך להיות ששני הצדדים ירצו? אולי במקום לבלוע ויאגרה, עדיף שהבעל יקח את אישתו לוטרינר וייתן לה זריקה נגד ייחום? כל מי שיש לו חתולה יודע שהדבר אפשרי.
סיגל מחווירה. ניכר שהשיחה הזאת לא לרוחה, אבל היא לא תוותר באמצע, טיפוס עקשן.
"סרטים כחולים", היא שולפת קלף מנצח, "אתה מת על סרטים כחולים, תסביר את זה".
אין בעיה.
גברים אוהבים לצפות בסרטים כחולים. זה לא אומר שאנחנו אוהבים סקס. אנחנו אוהדים סקס. כמו אוהדי כדורגל, שנהנים לצפות בקבוצה משחקת על המסך אבל לא הולכים לשחק בעצמם, ככה גם לנו אין בעיה לצפות בזה בטלוויזיה כל עוד לא אנחנו הם אלה שצריכים להזיע ולהתלכלך.
את העסק הזה צריך להשאיר למקצוענים.
"רגע אחד", היא מקשה, "מה עם כל הקטע של לדפוק ולרוץ לספר לחבר'ה?"
סתם בזבוז זמן. אין שום צורך "לדפוק", כשאפשר פשוט "לספר לחבר'ה" ולקבל את אותה מנת תהילה.
"אז אתה אומר שלסקס כן יש חשיבות בעיני הגברים", היא תופסת אותי במילה.
אבל היא שוב טועה. לסקס עצמו אין שום חשיבות. המושג אורגזמה או תנוחות לא יופיע בשום שיחת גברים. לא מעניין אותנו איך היא הייתה, איך הוא היה, כמה זמן זה נמשך, או אם מישהו נהנה שמה. מעניינים אותנו רק שני דברים:
1. גמר לה בפה?
2. הביא לה בתחת?
אלה אינם מאפייני סקס. אלה מאפייני השפלה. הכיבוש המזדמן הוא זה שמעניין אותנו.
הסקס בזוגיות? השם ירחם. סקס עם בת הזוג זה טאבו בשיחות גברים. נמנעים מלדבר על זה. נמנעים מלחשוב על זה. בעזרת השם, נמנעים מלעשות את זה.
עכשיו היא כבר עצבנית ממש. "אתה מזיין את השכל", היא מאשימה, "מה עם כל החרמנים שבאים למועדונים בשביל זיון בשירותים?!"
בדיוק, מותק. זה מקומו של הזיון. בשירותים. יחד עם השתן והצואה. יחד עם כל הפרשות הגוף. לו רק יכולנו להוריד גם את בנות הפיק-אפים עצמן על טעמן הגס של מרלבורו לייט וטקילה בשקל עם המים באסלה, היינו מאושרים.
"שתוק כבר!" היא צורחת, "מה עם כל הגברים שמחפשים בכוונה ילדות בנות שמונה עשרה, זה הרי גופני לגמרי, זה רק בשביל סקס!"
מצחיקה. זה בדיוק להיפך. מה שהגברים האלה רוצים זה נשים לא מנוסות. נשים בלי יותר מדי תביעות וטענות. נשים שיוכלו לבלות איתן בלי שירגישו שהם מתחרים באולימפיאדת החורף ועשרות שופטים אכזריים חורצים להם ציון.
היא נועצת בי מבט נוקב, "אז מה אתה אומר בעצם?"
אני אומר שנמאס. אני אומר שמשעמם. אני אומר ששום לבוש, תנוחה, ריקוד, שיחה ארוטית, שמנים או השם יודע מה לא יעזרו. באנו, ניסינו את הספורט ופרשנו. זה הכול. כמו דורון שפר לפני הקאמבק. אני אומר שזה מכני. שזה משעמם, שיש להגביל את זה לתקופות ייחום, שלא כל אחד צריך לעסוק בזה. שכשאני מרגיש חולה אני הולך לבעל מקצוע מורשה, מדוע לא לנהוג כך כשאני מרגיש חרמן? אני אומר שאני שונא סקס.
היא התחילה לבכות, נשק יום הדין הנשי. "זה אני…אני יודעת… אתה כבר לא נמשך אליי…", היא ממש דולפת, וחבל לי על הויכוח. באמת, כי אני מת עליה ואני רוצה לישון.
"אני כבר לא הטיפוס שלך…", היא ממשיכה, "זה מה שאתה אומר? אז לאיזה בחורות אתה נמשך?"
לבחורות חדשות.

על הכותבת דרור נובלמן

חי ונולד ברמת גן ומעולם לא עזב את תחומה. יחסו לדת מפתיע, אך חסר חשיבות. חרף נטייתו למיזוגניה הוא מתחרה עם מוחמד דף על תואר הרווק המבוקש. מעריץ גברים קשוחים כמו דודו טופז, ביבי נתניהו, הרב אמנון שליט"א ורוכלי סידקית. בקיצור, לא פראייר

תגובות

 1. שובינסטי ביותר, רואים שאת המאמר כבר בן שלדעתי יש לו חרדת ביצוע!!!!!!!!!!!!

  • גברים שונאים סקס? זה דיסונאנס קוגנטיבי. זה אוקסימורון. פרדוקס.

   מותק, באומנות כמו באומנות איך דבר כזה שאין דבר כזה.

   עאלק שונא סקס.

   • אלמוני

    שלום לך פיץ/
    אני שוןנאת סקס אני לא אוהבת אותך יותר!!
    ותגיד לאישתך על הרומן זה לא יפה!!!
    ותפ
    סיק להיות הומו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • אלמוני

     שלום ליפץ כיום יש "נשים" {זונות} או נערות לווי שיעזרו לך לא לשנוא סקס. אני חושבת שאם אתה פעם רצית את זה ואישתך לא אבל היא עשתה את זה כדי לגרום לך להרגיש טוב והיום אתה לא רוצה והיא רוצה אתה צריך להחזיר לה יפה וגם ללא רצון, לגרום לה "להרגיש טוב".
     יחד עם זאת כן יש יעוץ סקסולוגי לכו לבדיקה "רפואית" וזה צריך לעזור גם לך וגם לאשתך.
     זה נכון שלא צריך לעשות סקס בלי שרוצים אלא רק מתוך הכרך אבל תנסה כמה שאתה יכול כדי לא לאכזב את אישתך, בסופו של דבר אם יש נישואים בלי סקס ובלי יכולת לקבלה ונתינה הדדית הנישואים מתפרקים ועוד משפחה בארץ ובעולם נהרסת.
     ככה שתחשוב טוב ליפני התנגדות נוספת שאישתך לא תיפגע עד כדי כך שתרצה להתגרש.

   • סקס זה צורך, לא ערך,
    רק תיסכולים וכאבי גב, לא יותר
    אחרי הפעם הראשונה הכל אותו דבר.
    יומצא חשקומיצין לאלתר!

   • אלמוני

    כן שונה עאלק

  • דובי

   יקירותי דרור צודק!!!!
   אני משתף אתכן בימים הקשים שעוברים עלי אחרי חודש ומחצה בהם נגמלתי לחלוטין מההרגל המגונה של לתור אחריכן. אני אדם חדש היום ,יש לי זמן לקרוא ספרים, לכתוב שירה, ליצור, ונפשי מרננת לבוקרו של כל יום חדש. אתן אינכן יודעות אבל ריח הברתולין ממכר. היו ימים שהסתובבתי כשריחה של עוד בת נאוות מרדות ספוג באצבעותי וכל פעם הסנפתי מעט ממנו כדי לשפר את מצב רוחי, (שאו בנפשיכם מה היה קורה אם היה לה ריח חמוץ…). לא אלאה אתכן קוראות נכבדות אבל החיים טובים יותר ללא סקס ,בפרט בתקופת הבחינות ,אני מצליח אפילו להפנים את החומר ,(בוודאי מאחר ואינני משפריץ חומר אחר), אל תשלחו לי תגובות עם מספרי טלפון וכתובות איני מעוניין וזיכרו נא כי ביקשתי שלא!!! יהיה זה כמו להציע לאלכוהליסט טיפה מרה ,או למסומם להסניף שורה , אני תתרן אליכן ולא תר אחריכן אני בגמילה ולמרות זאת ולמרות שאני שונא סקס ולמרות הגמילה כל מה שצריך להחזירני לשם זו בסך הכל מילה.

   • בייבי סילבר

    כמו כל תשוקה גם בתאבון המיני רצוי לשלוט, יש לנו הרבה דיאטות לאוכל ואף לא דיאטה אחת לסקס, אני מציעה שתשתמש בידענות שלך ותכתוב ספר בנושא, אולי תחת השם רות סירקוס
    בהצלחה בבחינות, ומקווה שתאבד את בתולייך יום אחד

   • אלמוני

    יקירי!
    הודאתך כי אתה מכור לסקס רק מעידה על כך שאתה אוהב אותו בכל מאודך, אפילו יתר על המידה ועל כן היה עליך להגמל באופן כה קשה.

   • יקירי!
    הודאתך כי אתה מכור לסקס רק מעידה על כך שאתה אוהב אותו בכל מאודך, אפילו יתר על המידה ועל כן היה עליך להגמל באופן כה קשה.

   • אתה רואה מילה ואתה שם…..
    אז אל תזיין לקוראים על שנאת סקס
    כי זה רק תירוץ בכדי למשוך לעברך בנות המין החזק
    אבל כמו שאתה בעמצך אומר זה לא הולך…
    את רץ אחרינו ואנחנו לא אחריך!!!

  • וואלה….. בזה עוד לא ניתקלתי מקרה מעניין … בחור משעמם .. לדעתי זוגיות לא יכלה להיות טובה אם בחדר המיטות אין זיקוקים ותימרות עשן …. סיגל משהו בדורון לא בסדר תמשיכי לך לדרכך, "סקס זה לא הכל אבל אם אין אז זה הרבה …" וזאת לא קלישאה

  • אלקטרה

   זה לא חרדת הביצוע כמו הביצוע הלוקה בחסר וחרדת ה"מה היא תספר לחברות שלה?" אבל דרור אל תדאג חמודי, יש ויאגרה, נכון שהיא לא תעשה אותך תותח אבל בשילוב של סמי הזיה ישנן בחורות שיטעו לחשוב שאולי אתה יכול גם לזיין, ולא רק לזיין את השכל !

  • איזה קישקוש. בכתבה טיפשית כזאת כבר הרבה זמן לא נתקלתי. ברור שהכותב הוא או אימפוטנט או הומו או סתם בעל חברה מכוערת עד מאד. שום גבר שאני מכירה, ואני מכירה גברים, לא היה מסכים עם הנאמר כאן.

  • יש לי חבר. אנחנו לא זוג. אנחנו חברים טובים, ומזדיינים מידי פעם (אבל לא יזיזים…) בזמן האחרון הוא מתלונן שהוא עייף ואין לו כוח, או שכואב לו הראש והוא לא יכול…. ואז אני קוראת טור כזה, וחושבת, האם הפכתי להיות בתזוגו? באיזה שהוא מקום- מהבחינה המינית. הוא שבע ממני. ואני אפילו לא חברה – בת זוג- אישה שלו!
   עד כדי כך אתם חסרי שקט, כל הזמן רעבים למשהו חדש.
   יאללה שילך לחפש את החברים שלו. לא רוצה להזדיין ? לא צריך
   אני לא מוטרדת, אני יכולה בלי. נראה אותו
   שימצא לו ילדה בתולה בת 18. פדופיל.

  • הינני כאן- אישה אישה אישה

   גברים יקרים…

   אתם לא היחידים ששונאים סקס!
   האיבר הרופס שלכם, הבלתי מעניין והבילתי אסתטי- שלא לדבר על מדולדל…
   אני אומרת: הקץ לסבל המשותף!
   בואו נתבצר בעמדותינו.
   מה טוב ומה נעים!!

 2. מיכל

  דרור,
  מצחיק כתמיד, אני רק שמחה שאני לא במקומה של סיגל.

  מיכל משכבר הימים.

 3. כאילו, מה?

  "שוב פעם"?!

  כאילו, מה? המאמר פורש בפנינו סיפור מסע מהרי הרוקי מאונטאינז עד לנהר המיסיסיפי ריוור? שיחה מרתקת עם המלכה קווין אליזבת בהודעות sms?

  יהודי! דבר עברית!
  ודווקא נראה מאמר לעניין…

 4. במבי

  אני רוצה לציין (מהיכרות אישית עם מחבר ה"מאמר") שהכותב הוא גבר כעור במיוחד
  עם איבר מין קצר, ביצה אחת בלבד (מום מולד) והיגיינה מתחת לכל ביקורת.
  ברור לי שזו מכה מתחת לחגורה, אך אני עושה זאת בלב שלם.
  ועכשיו כולנו יכולים להבין למה הוא לא אוהב סקס, נכון?
  התעלומה היחידה היא "סיגל" המוזכרת במאמר. שוב חזרנו לשלב החברה הדמיונית דרור??
  אתה בטח בודק כל 10 דקות את התגובות שמגיעות לפה, אז זאת מוקדשת לך באופן אישי ממני,
  תדפיס ותחביא במגירה. שאמא לא תמצא.
  במבי

  • Anastasya

   האמת..
   עד היום ההיתי על תקן קוראת פאסיבית, אבל את, ותגובתך הנהדרה בהחלט גרמה לי להגיב1

   יקירתי, מלכה את
   ולא מתוקף ירושה

   מלכה את
   כ ז ו גדולה

   בעדך אצביע..
   רק אמרי לי
   איזו מפלגה?

   🙂

   ובאשר למאמר..
   כך איזו ויאגרה או טיפות חשק ותעשה כבר את העבודה…

  • ממש ווגינה מהלכת , איזו רמה ירודה של כתיבה, כידאי שתציצי מהחלון אולי מישהו יציל את רמתך הנמוכה.

  • writes something like that? did he fuck you? well did he? did he? up the ass? lovely

 5. נעמי

  כי אתה מצחיק אותי כל פעם
  אם הייתי גבר בטח הייתי יכולה להוסיף עוד
  אבל אני לא

  }{

 6. גלי לי

  אימפוטנט !במלוא מובן הביטוי!

  • תומי

   אני בדיוק להפך
   מכור למין
   מה לעשות
   כל היום
   כל היום
   כשאין לי אני משתגע
   חייב עוד ועוד וע
   וד
   אולי מישהי פה רוצה לתת להשתולל איתה קצת
   אני יפה
   אומרים

 7. מכירה כאלו שדווקא מחפשים נשים מנוסות ובשלות שיודעות מה הן רוצות (יש גם כאלה בנות 18) תמוהה בעיניי התופעה של הגבר המעיד על עצמו שכך אך מה יש לומר כי אם צר לי על סיגל ויאללה תמשיכי הלאה לגבר שידע להעריך את המיניות הטובה והבריאה שלך כי כל דקה מיותרת לך.

 8. בננה

  באסה לך ולסיגל… כנראה שהכותב לא זכה לסקס משובח מימיו…
  אבל לכלול בקביעה לגבי כ-ל המין הגברי? ולייאש את הנשי?
  מותק, העובדה שאתה גרוע בזה ולא רוצה לשחק, מתקבלת על הדעת, העובדה שאתה מתעלל בבחורה המסכנה (ואולי חוסך ממנה עוגמת נפש?) מעלה ספקות לגבי מה שיש לה בין האוזניים והיכולת שלה להזיז את הרגליים ללכת ולמצוא תחליף הולם. אבל באמת, למי אכפת שלא בא לך סקס?!

 9. אריאלה

  אני מהמרת על לפחות 250 תגובות.

 10. חלק מזה לא הופיע כבר במקומון בחיפה?

 11. טובי המלך

  הנה סוףסוף מישהו שלא מתבייש להגיד את האמת, אומנם מעולם לא יצא לי לשכב עם בחורה בחיים, אבל זה נראה לי מגעיל, פיחסה, והכי מגעיל זה לשכב עם ערביות למה על זה לא כתבת אה?

 12. נובלמן

  את באמת מכירה אותי? הקטע עם הכיעור והביצה האחת נשמע מוכר, אבל להגיד שאני בודק כל עשר דקות? מה גורם לך לחשוב שאני מתנתק אפילו לרגע ?
  אני מבין את השיטנה, וודאי נדבקת בחלות מין רבות ועכשיו את מכה על חטא ומתחרטת על כך שלא קראת את דבריי קודם לכן, מילא, יש קוקטיילים נפלאים לאנשים במצבך. החלמה מהירה

  • במבי

   אני מבינה שעל סמך נסיונך האישי הקוקטיילים אכן נפלאים, אבל למזלי עוד לא הגעתי למצבך.
   מבטיחה שבבוא העת אם אצטרך לא אפנה אליך לעצה (נובלמן מי? תזכירו לי..) ובוא אתן לך עצה משלי: תמשיך להשתמש בשמות בדויים כמו שאתה אוהב, כי לזהות האמיתית שלך אין מי יודע מה הצלחה.
   במבי

  • הידרה

   אין שם דבר אצילי במילותיך.
   רחמים – וןאלה הצלחת לעורר אצלי רחמים וזה הישג יפה, עד עכשיו הצליחו לעשות זאת רק גורי חתולים מורעבים וכלבים קטועי זנבות.
   ומאידך אולי גם זנבך קטוע…

   הכל טוב והכל יפה – לקחת מיקלדת וזכות פואטית – זכותך, אבל הריבוי המלכותי הזה?
   "כל הגברים?" אופס… יאללה רוץ רוץ לספר לחבר'ה, אוי אבל בשביל זה צריך שני דברים שאין לך – א. לזיין וב. חבר'ה.

   בסה"כ – תיכתוב מה שאתה רוצה, אבל תעשה טובה אל תשים את עצמך לפה…
   יקירי אתה אפילו לא זנבם של השועלים, אל תתימר להיות דוברם הראשי של האריות!!!

 13. ארן אונגר

  מה זאת אומרת הופיע במקומון בחיפה? ברור שזה הופיע! אני לא מאמין שהחרא הזה גנב לי את הרעיון, זה היה רעיון שלי בכלל, אני זה זה ששונא סקס, דרור הנימפומן הזה עם הליגות שלו מעיז לדרוך במחוזות של פריג'יד אמיתי?! תמות כבר מאיידס יא קוף

 14. סיגל

  אני לא מאמינה, אני לא מאמינה, אני לא מאמינה. אתה כזה חרא של בנאדם

 15. אלמוני

  מהיכרות שטחית במיוחד עם דרור – הוא בטח זה שכותב פה את כל התגובות
  (מי אמר פיילוטים?)
  רק אל תיקח את עצמך יותר מידי ברצינות…

 16. סיגל האמיתית

  הכל תרוצים בשביל לא לרדת לי
  טוב עכשיו זה ברור לפחות
  חכה חכה תגיע הביתה
  תשכח מזה שאני מורידה לך שערות מהגב הלילה
  לך תחפש

 17. גברי

  אי אפשר לעשות בחיים רק מה שאוהבים
  לפעמים צריך להתפשר,ככה זה בחיים.

  ברצינות רגע
  לא היה איכפת לך אם סיגל היתה מחפשת
  במקום אחר את מה שהיא לא מקבלת ממך?

  • שפרה הצולעת

   כשסגנון התגובות מתחיל להיראות כמו התגובות למאמרים של ויי נט, זה אומר משהו על סגנון הכתבה. אגב, דרור, לא ברור לי, אם אתה לא נשוי ל"סיגל" הזו, אין לכם שלושה ילדים ומשכנתא, למה אתה לא פשוט נפרד ממנה וזהו? האם שמה האמיתי של סיגל הוא נחום?….

 18. עוד גבר

  נתחיל מסוף המאמר, ציטוט:
  "^אז לאיזה בחורות אתה נמשך?" לבחורות חדשות^".
  הייתי משער שזה מצביע על אולי הנקודות הבאות:
  *~א.~* יש לרובנו, לעניות דעתי, "אינטרס גנטי אנוכי" להפיץ את
  גנים שלנו (לא עם כל אחד/ת כמובן… 🙂 או יש לומר, אולי, שאלה
  שהיה להם אינטרס כזה (אבל לא בלתי מרוסן) אולי שרדו, או אולי
  יותר מהם שרדו.
  מן הסתם, אישה חדשה עשויה להיות יותר "מושכת" בגלל השאיפה
  האבולוציונית הזו (כאילו: "זאת כבר שלי, אז אחפש חדשה…").
  (אני מדבר על, אולי, ה"הגיון" שבתופעה, לא על העדפתי האישית,
  אני אישית, מסתפק באחת, אבל אחת ראויה!).
  *~ב.~* לעניות דעתי, רצוי שתהא איזו רמת משיכה _מספקת_ שלא
  תדעך כל-כך במהרה בשנים (חוץ ממה שטבעי שיקרה).
  ובנוסף:
  *~ג.~* רצוי, לדעתי הפלספנית 🙂 שתהא התאמה במידת הרצון
  למין. פער ברצון (לא בהכרח קשור לגיל…) הוא לטעמי, מעט
  בעייתי, אם כי מין הוא רק פן אחד (חשוב מאד ומבחינה אבולוציות
  אפילו קריטי ביותר אבל עדיין אחד) במערכת יחסים.

  • מרי הארורה

   הוא לא נישמע לי עד כדי כך מתוחכם, ניראה לי הוא סתם זיון טוב- זיון סכל!!

  • טריניטי

   להאשים את האבולוציה,
   היא לא עשתה כלום.
   פתאום כל פוק ששמע על דארווין או קרא פרק שלם בספר"אני וגופי" נהיה חוקר אבולוציוני מתוחכם, ומאשים את ה"טבע" בחוסר נאמנותו.
   הרי יש מחקרים לכאן ולכאן.
   חסכו ממני.

   • עוד גבר

    א. אין לך שום מושג מקיף על מידת הידע שלי או מה קראתי
    או לא קראתי, מה אני יודע או לא לא יודע וכדומה.
    ב. הסגנון של תגובתך שנראה לי כבוטה, מעיד בעיקר עלייך.
    ג. אני בוודאי לא האשמתי את האבולוציה, ניסיתי במגבלות
    המקום והזמן לתת הסבר אפשרי.

    • טריניטי

     א. צודק. לא רק מקיף, אפילו מושג קלוש אין לי.
     ב. אכן, בחורה בוטה אני (למרות שראיתי כבר תגובות, אוי לעיניים)
     ג. כיוונתי למאשימי האבולוציה, הגנטיקה והביולוגיה למיניהם. אתה פשוט נקלעת לקו האש, כיוון שנקטת עמדה דומה.
     ד. יום טוב.

    • פרחח (לא בעילום שם, כבר)

     להתייחס דווקא ל"אפקט אולדריג'" (נדמה לי שכך שמו)
     אפקט הקרוי על שם נשיא חביב, רעיה חסודה ולול תרנגולות.

   • מספיק בירבורים, מספיק זיוני שכל, מספיק זיונים בכלל.

  • suggqbqbe

   מותק, נדמה לי שלקחת אותו יותר מדי ברצינות…
   סתם בחור, אני לא מתיימרת אפילו לנסות להבין מי הוא ומה הוא, אבל ברור בהחלט שהרשימה המצחיקה-עצובה הזו שוחררה על ידו אל אוויר העולם רק כדי לזכות לתגובות ותשומת לב.
   אתה – לעומת זאת – מתייחס לנושא ברצינות: נדמה לי שהפעם זה ביזבוז (למרות שנחמד להתקל כאן בתגובה של בחור נעים הליכות).
   יש מאמרים ורשימות מאוד מעניינים באתר. ממליצה לעבור בחום.

  • עוד אחת...עם שיער ארוך וחזה שופע

   אני אהבתי כה את תגובתך !
   כל הכבוד יא גבר:)

 19. אופטימוס פריים

  כמו סיגל ישנן נשים רבות שלא מבינות לאן נעלם הכל, מדוע בני הזוג שלהם מתייחסים אל הענין כאל מטלה לא נעימה, ולאן לעזאזל הלכה הרומנטיקה. ליבי עליהן. אני מעריך שנשים כעיקרון הן בריות הרבה יותר חרמניות מגברים ואולי בצדק, הן מרגישות את הענין הרבה יותר לעומק. אני שונא להאשים את ה"מציאות", אבל משהו בעידן הזה של סטוצים, מערכות יחסים קצרצרות, פיק-אפ וכולי, המאיס לא רק את האינטראקציות הבינאנושיות, אלא גם את התחום הפיזי,
  גברים שהיו עם הרבה בחורות משתעממים מהר מאוד כערך נתון, וזה כבר הופך לבעייה, כי אתה מתרגל לקשר את המין עם בנות של סטוצים, וקשה להימשך למי שאתה חולק איתה את חיי היומיום שרחוקים מלהיות סקסיים.
  אתה מרגיש שכבר שמעת הכל, עשית הכל, וכולן אבל כולן ממש אותו דבר.
  טוב שיש פלייסטיישן

  • יעל המגניבה

   לכל המסכימים עם המאמר,
   אתם לא מבינים, אתם לא מבינים את הנזק שאתם עושים פה. אתם מספקים תחמושת לעייפה לכל הדוסים והמחזירים בתשובה למינהם, שיעוטו על מה שאתם אומרים כעל מוצאי שלל רב (לצערי, עברתי תקופה קשה בה בין היתר הלכתי להרצאות שלהם…). כן, האם אומרים, העולם החילוני ריק, כשבחורה חשופה כל הזמן ותמיד אפשר לעשות סקס אז הגבר משתעמם, אין לו מספיק גירויים, תראו אותנו, נשואים 50 שנה לאישה שנראית כמו פרה ועדיין נמשכים אליה (אולי כי אין להם ברירה…), זה בגלל שכשהנשים שלנו במחזור אנחנו לא מתקרבים אליהן, וגם שבוע אחרי, תהיו כמונו ותגלו את האור (ובדרך תלדו 11 ילדים, תלמדו תורה ותזרזו ת'גאולה).
   ואני אומרת, על אף שיש משהו בדבריהם, אסור ללכת אחרי הפח הזה, נכון שכמות הגירויים בעולם המודרני עצומה, ונכון שאותה אישה כל הזמן יכולה לשעמם, אבל דווקא בגלל זה, חברים, אם אתם רוצים להשאר חופשיים, בואו והראו להם שזה לא נכון. שאפשר לאהוב ו – כן, להמשך מינית לאותה אישה, גם אם לא דבקים בתורה הקדושה. מה לעשות, זה לא בא מאיליו, צריך להשקיע בזה, צריך לרצות להגיע לאהבת אמת, אבל זה אפשרי.

  • טריניטי

   מנהיג הרובוטריקים – יש לך נקודה.
   ויעלי – מגניב זה סו אייטיז…..(-;

 20. שלומצי

  דרור מתוק,
  אני בטוחה שרוב הגברים מזדהים איתך וזה חבל, למרות שיצא לי להיות כמה שנים עם חבר ועדיין היה סקס מצויין, אמנם בתדירות פחותה מההתחלה, אך עדיין נעים ואוהב. אני חייבת לציין שיצא לי להכיר בנים שכן עושים סקס מאהבה, אך יצא לי להכיר גם בנות שלא בא להן להזדיין עם אהובן הרב שנתי וגם הן רצו בנים חדשים. לכן הכל אפשרי, הרשות נתונה ויש דבר אחד יותר טוב מזיון חדש – אהבה חדשה.

  נ.ב. גם לסטיב מ"סקסוהעיר" היתה ביצה אחת והוא הצליח לתפקד לא רע.
  שא ברכה.

  • רק תדעו שהוא צודק
   במערכות ארוכות טווח יש עלינו לחץ בזה של זיונים שממש נימאס….נימאס עם אותה בחורה ..נו מה קרה נימאס ..רוצים לגוון רוצים אחרת מה רע בזה כל אחד והאופי שלו או הדרישות שלו …שום דבר לא נורמלי ..לפעמים גם לא נעים להגיד לה-לך אבל רוצים גיוון..וזה נפוץ גם בקרב הנשים…אז מה הבעיה לרצות משהו אחר אחרי שקצת נימאס..יש לנו חופש בחירה או שאנחנו נדונו כמו אבותינו להישאר כך עד סוף חיינו……לא עוד.

 21. שירי

  המאמר מעיד של כותבו שהוא עצל ואנוכי. אתה לא "שונא סקס", אתה שונא סקס מסוג מסויים מאוד – כזה שדורש השקעה בבת זוג והתחשבות בצרכיה ורצונותיה. אתה מעדיף "בעל מקצוע" או בחורה חדשה , סיטואציות מובהקות שבהן אתה יכול להתרכז רק בעצמך ובהנאתך. אתה עלוב וזה מרגיז שאתה מתיימר לייצג את כל המין הגברי. ישנם גברים רבים שאינם חשים כמוך, אפילו בגילך המתקדם. אני אעז ואנחש שגילך המתקדם קרוב מאוד לגיל 20 ושפשוט עוד לא הבשלת לכדי ניהול מערכת יחסים זוגית אמיתית.

 22. מצחיק וקולח.
  כן ירבו.

 23. אורי

  שלום מר נובלמן,

  ראשית אני רוצה לברך אותך על הכנות והחושפנות שפרסום מאמר אישי שכזה. לא כל אחד מסוגל לדבר שכזה, ובטח שלא אני.

  שנית,
  אני חולק עליך מאוד. אני נמצא במערכת יחסים כבר שנתיים וחצי, ואני מכיר כל פיסת גוף בגופה של חברתי ואני נהנה ממין איתה. כמובן שהכיבוש המזדמן הוא קטע חשוב, אבל להגיד "אני שונא סקס" – נראה לי קצת, לא יודע אם לא גברי, אבל לא אנושי כ"כ. אבל זה בסדר – כל אחד שונה. אני מאחל לך שתמצא מישהי כמוך שלא אוהבת סקס, ושתחיו ביחד הרבה שנים מאושרות.
  אני לעומת זאת אמשיך לזיין בקצב.

 24. אני האחרון
  אני האחרון

  סתם – הייתי חייב!
  🙁

 25. דרור היקר.
  אתה כנראה אימפוטנט קטן ועלוב שלא עמד לו כבר שנים?!
  אין כמו סקס עם אותה בת הזוג.
  הידיעה שאתם מכירים אחד את השניה, כל פיסת עור, כל סנטימטר מופלא….
  אני אחרי מערכת יחסים שנמשכה כשלוש וחצי שנים ומי יודע כמה עשרות סטוצים וזיונים סתמיים, ואין כמו המגע הידוע של האחת הקבועה.
  שום דבר לא ישתווה לזה. שום דבר.
  כאשר אתה מכיר את בת הזוג שלך כ"כ הרבה שנים ואתה יכול לספק אותה בשניות כי אתה פשוט יודע מה עושה לה את זה.
  לא כמו בזיונים חדשים שאתה צריך להוכיח כמה אתה טוב, אתהפשוט יכול להיות עצמך, לזרום איתה ולדעת ששניכם תצאו מרוצים.
  כמה שאתה מפסיד בגישה העלובה שלך…..
  מקווה בשביל סיגל שהיא תמצא מישהו שאוהב אותה קצת יותר ממה שחסר יכולת כמוך מסוגל לתת.
  סיגל – תמצאי לך גבר שאוהב באמת, לא רק מאונן לצלילי הטלויזיה.

 26. אולי קצת מוקצן, אבל יש משהו נכון בבסיס בשילוב של חוסר ההתאמה בצרכים שנובעת מציפיות מוגזמות וחרדות מהציפיות של בן או בת הזוג.

  אבל, יכול להיות, דרור, שאתה פשוט אוהב אותה, ואתה מפחד מסקס עם קצת יותר משמעות מעוד זיון אקראי?

  או שאני סתם רומנטיקנית…

 27. שטויות במיץ עגבניות חמוד שלי… כבר ידעתי גבר או שניים בחיי ודבר כזה לא ראיתי אצל גבר אלוהים אפילו סבא וסבתא שלי עוד מזדיינים (ואפילו בלי ויאגרה…) את התסכול המיני שלך תפתור במקום שיכולים לעזור לך רק חבל על סיגל לא הייתי רוצה להחליף איתה מקומות לשניה!

 28. זרבובית

  אתם עונים לו ברצינות? תגידו, המגיבים יותר מפגרים מהכותב? אתם לא שמים לב שהוא כתב פרובוקציה לפי הזמנה? נראה לכם שיש משהו אמיתי במאמר הזה?

  • זרבובון

   זרבובית,
   מישהו שאל אותך משהו??
   אני לא זוכר שכן, אז למה את מתערבת?
   פרובוקציה או לא, זה לא נועד שאנשים שקוראים לעצמם על שם כוכב סידרה מצויירת משנות ה-80. אני מציע שתגלשי לאתר של ערוץ "הופ", ותמצאי שם עוד הרבה לברים טובים

 29. שמעון

  בואנה אתה צודק מילה במילה.
  יש לי חברה כבר שנתיים, ואין דבר שאני יותר שונא מלעשות איתה סקס. איך שאני חוזר בלילה הבייתה אני מקווה שהיא כבר ישנה כדי שלא תדרוש סקס, ואם היא דורשת אני מקווה שגופי הרחום יאפשר לי אורגזמה מהירה בתוכה, כזו שתשחרר אותי מ"התעמלות הלילה" שהיא תכננה לי.

  שמעתי שבשבטים אפריקאים נהוג לחתוך להן את הדגדגן, ואני שואל- אם אנחנו בתוך תקופת הפריחה של ה"ניו אייג" איך זה שעוד לא התחילו לחתוך פה דגדגנים.?? למה דיקור סיני, שיאצו, מדיטציות וכ"ו כן- ואילו את התרופה הנפלאה ביותר שרקחו לנו אבותינו אנחנו משאירים בצד?? ??

  כבר במהפכה הצרפתית הבינו שיש דברים כל כך רעים, שרק גיליוטינה תדע לרסן את השפעתם.

  אני יודע שזה אתר של בחורות מפלצתיות שהקימו "קבוצת תמיכה" לעצמן, כדי שיוכלו להשמיץ דוגמניות ולכתוב על כמה גברים טיפשים ולא יודעים מה חשוב באישה ( שתהיה 200 ק"ג, 100 מתוכם צלוליטיס…), ולכן אני פונה דווקא אליכן- בכל מקרה אתן לא משתמשות בדגדגן הזה- אז אולי תהיו הראשונות לוותר עליו? תאמינו לי שאתן תהיינה החלוצות בראש תנועה המונית, ושמכן יזכר במשך דורות.

  • שמרית

   נובלמן, כאן ברור מדי שזה אתה. תנסה לשנות סגנון כשאתה מגיב לעצמך בשם אחר.

   • לא יודעת אם שמעון הוא אכן יציר דמיונו הקודח של נובלמן (ואולי גם שמרית?). בכל מקרה, צחקתי מהתגובות, ואם אכן דרור, אתה אחראי לחלק מהמגיבים, אין ספק שבראשך מסתובב פרלמנט דמויות הזויות שלא היה מבייש את כנסת ישראל בשעותיה המופלאות ביותר.

  • suggqbqbe

   די, דרור, אתה שקוף מדיי – גם "שמעון" וגם "זרבובון" פשוט צועקים בין השורות "פרובוקציוצ להמונים!!!". . .

 30. ברטרנד

  אין לי מושג לגבי גילך המופלג אך עם זאת ברצוני
  לציין כי מצבך בתור גבר קשה…אני לא מכיר מצב
  (ועימי עדה של שלמה של תומכים) של "אי-חרמנות"
  חביבי…בכל מקום ובכל מצב….לפחות מצידנו הגברים…
  ובכל זאת תנסה את זה:
  -555-I-NEED-HELP

 31. ברטרנד

  אתה ממש חולה….
  אם אתה עומד איתן מאחורי דבריך

 32. המתעכבת

  דרור, נובלמן או החבר של סיגל הנ"ל…

  למה אתה מתכוון כשאתה אומר לה "לא"?
  האם לא זה לא או למה לא?!?

  או במילים אחרות – האם אתה עומד מאחורי הכותרת שלך "שונא סקס" או שמא התלוצצת?

  מצפה לתשובתך הרצינית

  • ברטרנד

   אני מאמין כי גם אם אינו עומד לחלוטין מאחורי מילותיו
   הוא הכניס עצמו למצב של אמונה "על טבעי" בחוסר החשק למין
   אולי הוא התחיל בהלצה…אך עד מהרה גילה כי שורשיה
   רציניים בעיניו.

  • אפוטימוס

   מה אני אגיד לך, זה בתקופות, לפעמים זה נראה לי כל כך פתטי כל מחוות החיזור המיניות, העלק ריקודים סקסיים במועדונים, הבהייה במשתזפות, כללי המשחק הידועים מראש של הפאבים, הסקס לקח את מקומה של האהבה, ומה נשאר ממנו בסוף?
   זה אמור להיות מין יצר חייתי אבל זה הפך למדע, מאובזר בגג'טים, תעשייתי, ומדוסקס, מה כל כך חייתי בזה? החברה המודרנית זיינה את הסקס לגמרי.
   אני שונא בעיקר שיחות סקס, כל מה שאנשים עושים מאחורי דלת מוגפת זכותם, אבל כל מיני מעפנות (ומעפנים) שמחילים לזיין לי את השכל על הזיון הכי טוב שהיה להם, או על כמה הם טובים, או השם יודע מה וחושבים שזה מעניין לי את התוכעס אני מתעב ממש.
   הסקס הפך לפעילות כל כך לא אקסקלוסיבית לא כמו בתיכון כשהייתה הפרדה ברורה בין הבתולים לבין מי שלא.
   אני מניח שהאינסטניסיות שלי גורמת לי לסלוד מספורט כל כך עממי.
   זה כמו שאני לא מת על כדורגל

   • לא משנה

    חייבים להפסיק לדסקס על הסקס! לפעמים אני מרגישה שאני שוכבת עם מסורסים מרוב שהם לא יודעים כבר מה לעשות עם עצמם. פוחדים לנשק, פוחדים לגעת, פוחדים ימינה ופוחדים שמאלה. אולי די לפחד וקדימה עם להרגיש?

 33. יודה

  מבין אותך , הרבה פעמים אני יושב בבר מפתח שיחות עם אנשים , בחורים ובחורות ולצערי הרבה פעמים מצאתי את עצמי חושב איך לא לקחת את הבחורה שדיברתי איתה הביתה, זה מטונף , אך בעיקר מסוכן

 34. כשאני חרמן אני הולך לחרבן

  • נורית הדרי

   יופי של מאמר.
   סוף סוף אנחנו שומעות את הקול המושתק ביותר בעשורים האחרונים: קולו של הגבר בתוך הזוגיות.
   מכאן אולי אפשר להתחיל להבין אתכם.

 35. הגידם

  הוא צודק! סקס זה רק לאנשים שלא יכולים לעשות ביד!!!

 36. צביקה

  אם כבר משווים סקס לחרבון, איפה היית מעדיף לחרבן באסלה המוכרת בבית או באסלות ציבוריות שלך תדע מי ומה קרה בהם?

 37. אני לא אוהבת את ההשוואה בין שירותים למין!!!

 38. חזיז ורעם

  מדוכאות כל העולם התאחדו.

  הזמינו מונית ובואו אלי.

  רק מגבלה קטנה: יש מקום בלב רק לאחת.

 39. ילד מפגר

  קבלני הקולות קוראים לחברי המרכז להתפקד. אם גילה גמליאל יכולה להכנס לכנסת אז גם דרור יכול!

 40. מרשים לכל אחד לכתוב כאן? מה זה השטויות האלו?

 41. אם הוא כבר כותב על מניעת צרכים גופניים אז אני מחכה לכתבת המשך – קקה, עדיף לשמור בפנים!

 42. יהודית

  עם גישה כזו המין האנושי היה נכחד. לדעתי האינפנטיל שמאחורי הדבר הטיפשי הזה בתול ומעולם לא התנסה בחוויה האמיתית

 43. יאיר

  לכל הדבילים שמתייחסים לכתבה כאילו היא משקפת משהו אמיתי תרגעו ותהנו לדעתי זה די מצחיק( גם אם כל הדבילים השנונים יחלקו על דעתי )

 44. סיימון קבט"ר

  מה זה גם בכלל שטויות אלו גם בכלל הרבה אני בתיה אשתי שתחיה עושים הרבה סקס גם בכלל הרבה ותמיד אני נהנה גם בכלל

 45. נעמי

  עלינו מאנשים חסרי הומור
  עה?

 46. מת על סקס בעיקר עם יד ימין לפעמים אני עושה אורגיה……….עם שתי הידיים .
  אין על סרטים כחולים .בסרטים הבחורות תמיד מריחות טוב

 47. לא משנה

  נהניתי מאוד, למרות שכבר התחלתי לגלות את מה שכתבת פה בכוחות עצמי…
  גברים באמת לא חרמנים כמו שעושים מהם.

  אבל למי איכפת? זורקים את האימפוטנטים P:

  • ישנם גברים ישנם גברים …. הסביבה שלי לפחות מלאה בחרמנים שמתים ויזינו כל מה שזז .. נכון נתקלתי גם בבררנים .. ואף באימפוטנטים .. אבל בגברים בריאים שלא אוהבים סקס :O
   קשה לי לקבל … רק תדאגו לא להתרבות ולעצור את הזן שיכחד :))

 48. ג'ין וטוניק

  לכבוד מר נובלמן היקר אינך מחדש דבר
  מתולדות המין האנושי היה קיים מיעוט אשר הבין והפנים את הפרשה
  וכמוך הם זכו ללעג ולקלס ואף לשנאה תהומית
  רק בימינו אנו גברים אלה מקבלים את ההכרה שלה הם ראויים
  מיעוט אזוטרי זה גילה את אשר אתה תבין בזמן הקרוב, הרי זה ברור לפי המסלול בו אתה הולך
  מר נובלמן מה שאתה צריך זה זין חזק וחם המטפס במעלה אחורייך ובועל אותך מייסוריך,
  אחרי שתתנסה בחוויה המתקנת הזו נראה אותך מתנזר מסקס – לא תוכל להפסיק
  אז לא צריך להגמל ממין – פשוט צריך להגמל מהמין הנשי
  ולסיום אני אצוטט משורר לאומי גדול, האין זה צביקה פיק ששר-
  break on through to the other side

 49. צב מעבדה

  שירלי חמודה, חשבתי למה את טורחת להריץ את האתר הזה ונראה לי שחשוב לך להפיץ ברבים איזה שיח תרבותי בנושא בנים/בנות ואולי עוד כמה נושאים קרובים.

  אם רוצים שאנשים גם יתייחסו למה שהם קוראים כאן קצת יותר ברצינות צריך לדאוג לרמה נאותה של מאמרים, גם אם זה אומר מאמר אחד בחודש. ה turnover אולי ירד אבל לאתר הזה תהייה השפעה הרבה גדולה.
  בהחלט אפשר לדרוש מכותבי המאמרים לעמוד בסטדנטים מסויימים של כתיבה כמו בהירות, קישוריות, מסר ברור וכדומה. (לגבי סיפורים קצרים אין לי מושג איך קובעים אם סיפור או טוב או לא בשביל אנשים אחרים, תבררי את זה עם אריאלה).

  חוץ מזה תמיד אפשר להרחיב את השיח התרבותי גם לדברים אחרים. מה דעתך למשל על תערוכת צילומים באתר? (אפשר להציג צלמיות והתמונה המלאה תעלה בהקלקה על הצלמית).
  אני בטוח שהרבה חבר'ה ישמחו לכך.

  בהצלחה.

  • זה לא כזה נורא, הבחור נשמע חמוד,
   הוא מצחיק, נכון שזה לא שיח ממש תרבותי,
   אבל אני מכירה לפחות בחור אחד שממש
   לא בא לו סקס עם זאת שאיתו.
   למזלי אצלי כמובן המצב ממש ממש הפוך.
   חיבוק מכאן ועד סווידן.

  • עוד גבר

   נראה לי שהמאמר (שמזכיר עוד אחד או שניים כאלה) נכתב (ויעידו אולי
   חלק מהתגובות) בהומור מסוים כדי ליצור דיון (אם אכן כך כל אחד/ת
   והומורו/ה).
   בקשר לאתר צריך לדעתי הצנועה, בין היתר:
   _א_. ליצור איזון "נכון" (לטעמי כמובן…:) בין נושאים: יותר מדע,
   מחשבים, אינטרנט, קצת אקטואליה, להמשיך עם (הרבה)
   יחסי בנים-בנות (ולא רק סקס!!!), קצת יותר אמנות וכפי שה"צב"
   כתב, גם חזותית.
   _ב_. לעשות upgrade לאתר במה שקשור לצורתו ולתפקודו,
   ז"א עיצוב "עדכני" (זה _לא_ מחייב flash וכו') בכלל ובתגובות
   מעט יותר יכולות גרפיות (לא יותר מידי – הכל עניין של איזון) וכד'.
   _ג_. אולי הנ"ל יותר מידי דרישות מאתר "חינמי"… 🙂
   אז אולי לפתוח גם אתר הכרויות בתשלום לשיפור תזרים
   המזומנים… 🙂 🙂

 50. ג'ין וטוניק

  אני אוסיף מזמור קטן לשמח את לבך לאחר כל תגובות הנאצה ממוכות הכלבת הללו

  נובלמן החמוד תפרו לך תיק
  אז עזוב אותך מבעלות הנרתיק
  אולי יש לך זין קטן ואשך יחיד
  אבל לישבני המוצק הוא מוזמן תמיד

  • חיים נחמן מברסלב

   יש שמחה אלוקים כאפרים וכמנשה יש שמחה אלוקים
   יועץ משפטי לכנסת רובינשטיין אליקים
   מפגרים יש באקי"ם
   והאתיופים עובדים כמנקים
   סחתיין לדרור

 51. ג'ין וטוניק

  לצב המעבדה
  אני מקווה שתתהפך על השריון שלך ותתיבש למוות בשמש הקופחת
  ואתה יכול לדחוף את תערוכת הצילומים שלך לתחת
  פלצן מלוקק

 52. Lady Stardust

  בחיים שלי לא קראתי כל כך הרבה בולשיט בכתבה אחת-סורי!

  יש כמה סיבות שיכולות להיות לזה שאתה "לא אוהב סקס" עם הבחורה שלך:
  1. או שאתה מתבייש במשהו בגופך (גודל אולי) ואתה יודע שעם סטוצים לא תראה אותה שוב אז זה לא משנה.
  2.הביצועים שלך לא שווים כלום.
  3.אתה לא אוהב אותה מספיק. אתה מחבב אותה, מחזיק אותה כמו עוזרת בית, רהיט, מזכירה אבל לא יותר מזה.

  יכול להיות שזאת גם סיבה אחרת אבל אלו נראות לי הכי הגיוניות.

  בכל מקרה שהוא אני מציעה לך לפנות לפסיכיאטר (כמו שוורדה אומרת…)
  כי נראה לי שבאופן כללי יש לך איזו בעיה רגשית.

  זה אפילו לא שוביניזם זאת…איזה ילדותיות או חוסר בשילה נפשי.
  הסיגל הזאת מי שלא תהיה בחורה מאד מסכנה.
  כדי שתמצא גבר נורמאלי. תמליץ לה!

 53. ברטרנד

  אני שונא סקס=אתה ממש חולה!
  אולי תפסיק לכתוב לעצמך…

 54. לא משנה

  קצת יותר מידי ללב.. קחו לריאות!

 55. רוני

  אולי הבעיה של הכותב היא לא הבחורה שאיתו אלא בו עצמו. כנראה שהוא לא מצליח לעסוק בסקס שירתק, ימשוך, יעניין ויגרום לו אושר – יעני, סקס טוב.
  תנחומיי לו ולשכמותו

 56. רק אני

  פקחת את עיניי
  לעולם לא אכפה עוד סקס על החבר שלי (פעם בחודש אולי)
  תודה רבה שהבהרת שלא מדובר בי , זה מיישב לי גם את הדיסוננס – גברים זרים מנסים לז…אותי כל הזמן והוא בכלל לא מעוניין.
  ושוב תודה , אני אחזור לקנות בטריות במסה ולא אטריד יותר.

 57. לכל הבחורות שקראו והתרעמו כנראה שחוויתם דבר דומה למה ש"סיגל" חוותה או שאתן מתות מפחד שזה יקרה לכן .
  הייתי ממליצה לכולנו לקחת את המאמר קצת יותר בקלות – לחייך ולאמר יתכן שהוא מזיין את השכל וייתכן שלא העיקר שהמאמר כתוב בצורה מבדחת .
  ולגבי ה punch line שבו אתה אומר לחברתך שאתה רוצה סקס עם בנות חדשות (כמה טיפוסי לבחור ולא משנה באיזה גיל) בתור "סיגל" הייתי מורידה לך איזה סטירה מצלצלת (אולי אני עוד אוריד….. 🙂 )

 58. אבל מצחיק מאוד!

 59. נובלמן

  שלום לכולם, לכל מי שתוהה הגבתי רק בשמי האמיתי או בכינוי אופטימוס, יתר התגובות המרנינות מעידות על כך שישנם עוד כמה חולירות ברשת חוץ ממני,
  דבר אחד אני מוכרח להדגיש בכל לשון של בקשה, אני לא ג'ין וטוניק, אני לא יודע מי זה, אני רק יודע שהוא או היא רשמו את האימייל הפרטי שלי כלכאורה שלהם, והדבר מסב לי עוגמת נפש היות ומתקבלים אצלי במייל הפרטי תגובות לג'ין וטוניק שחוסמות לי את חשבון הדוא"ל, כל תגובה, עלבון, או נאצה יתקבלו בשימחה ואני מבטיח לקרוא ולפעמים גם להשיב, אבל אנא לא למייל הפרטי, תודה. אגב סיגל עזבה. מחירה של חשיפה.

 60. סמדר

  והייתי קצת בהלם מהתגובות.

  לי די ברור שזה לא סיפור אישי אלא הגיג שעבר לך בראש וכתבת עליו. אז נא להפסיק לרחם על סיגל של דרור, כי אין אחת כזאת. (תקן אותי אם אני טועה.) בקשר לכל אלו ששואלים את השאלה הקבועה: "למה מפרסמים פה זבל כזה?" – אולי די? זה כתוב רהוט ושנון, מצחיק ומעצבן קצת בקצוות, הרבה יותר ראוי לפרסום מהרבה דברים אחרים שהתפרסמו כאן שלא הצלחתי לצלוח את השורות הראשונות שלהם.

  אם דרור יורד כאן על מישהו, זה לא על הנשים. זה בסך הכל גול עצמי ודי משעשע על הגבר המודרני ואפילו לא ממש מייצג. אני לא ממש מצליחה להבין את כל השנאה הזאת כלפיו. אם יש במה שהוא כתב משהו על השגרה והשחיקה שבזוגיות – הוא לא אשם. אם מה שהוא כותב מאוד רחוק מהמציאות הזוגית שיש לכם בראש – אין מה להתעצבן עליו. בקיצור, עד שמישהו לא יסביר בצורה ברורה (מחרחרת, ראי הוזמנת!) מה כל כך נורא, המאמר מצחיק ומשעשע בעיני.

  דרך אגב, למי שתהה, אני לא דרור.
  🙂

  • סמדר

   כשמישהו העז לכתוב דברים אישיים על שהרה בלאו בתגובות למאמר שלה, כולנו נכנסנו בו בעוז, ובצדק. וכאן – כולם שותקים. במבי יקרה, לא מעניין אותי כמה אשכים יש לדרור, איך הוא נראה, מה גודל הזין שלו וכמה פעמים בחודש הוא מתרחץ. גם אם זה מעניין מישהו, לא כאן הוא המקום לתת את הפרטים האלו. את מסתתרת מאחורי שם בדוי ויורה חיצים טבולים בארס שלא רלוונטיים לחלוטין למאמר שכתב. זה נמוך, זה ירוד וזה מבזה. אם יש לך מה להגיד כנגד מה שהוא כתב – אנא, הציגי את הדיעה המנומקת שלך בצורה עניינית ולא כמתקפה אישית על הכותב. אני בטוחה שתשיגי יותר תומכים אם תלחמי בצורה הגונה.

   דבר אחרון, (אני מקווה), כשהחדק ירד עלינו הנשים כמכלול, היו כאן הרבה מגיבות שאמרו לו: "איך קלעת, זאת בדיוק אני". כאן דרור מציג את חלק מהגברים שבחבורה באור נלעג ומקבל קיתון רותחין בחזרה.
   שימו לב שלפעמים אם מישהו עובר ליד היבלת שלכן, הוא לא באמת דרך עליה.
   ואוי ואבוי אם תקחו גם אותי קשה.

   • שפרה הצולעת

    כי אחרת מה? תשלחי בנו את חיצי ה"שנינות" שלך?
    איך את בכלל משווה בין שהרה ודרור, זה כל כך לא ברור לי. זה כמו להשוות בין פלובר וסמדר שיר, ואני עוד נחמדה. שלא כהרגלי.

    • אופטימוס

     סמדר שיר היא אישיות נערצת עלי, גם כאשה וגם כיוצרת. ספרי המופת שלה אם זה "צוציק" ואם זה "מורה מחליפה" נותנים לי השראה ותיקווה.
     אני מחכה לפים-פם-פום 4 בכליון עינים,ומתכוון לישון מחוץ לסטימצקי עם יתר המעריצים (אוהדי הארי פוטר קטנים עלינו). אומנם אינני מכיר את שהרה דנן אבל לא צריך להעליב, גם אם כתיבתה אינה נושאת חן מלפנייך זו לא סיבה לכנות אותה פלומבה. (?מה זה בכלל?)
     אני עדיין מסמיק ממחמאת הסמדר שיר, נתת לי הרבה מוטיבציה להמשיך בדרכי, לא אשקוט עד שישוו אותי גם לאיטו אבירם.

    • סמדר

     השוויתי בין התגובות, לא בין האנשים.
     ואוי ואבוי לא היה איום, להיפך.

     עזבי, לא משנה.

   • אופטימוס

    אני מכיר היטב את במבי דנן, ולכבודה הייתי מציע לפתוח פורום דיאטות בשם "בטטות".
    אל יכבד ליבך מדברי הנאצה יקירתי, עוצו עצה ותופר, בנות הערלים והפלישתים לא ימשיכו לעלוז זמן רב, גם את סילבן שלום לא הבינו בתחילת דרכו.
    הודנא

 61. תהיה לי בריא

 62. פרפרית

  טוב, אם ככה אז אנחנו לא ממש צריכות אתכם בעולם הזה…
  הרי רק בשביל זה אתם טובים (וגם זה לא תמיד).
  אז הנה הצעה, אתם אל תעשו טובה אנחנו נסתדר מצוין בלעדיכם…
  ובנות… מהיום גם אם הם מתחננים- אין סקס!!!!!
  נראה כמה זמן תשרדו…אם בכלל…

 63. מאי רוזן

  דרור –
  אוקי, אתה צודק, גם אני כמוך, הייתי רוצה להזדיין כל יום עם משהוא אחר ולחוות ריגוש אינסופי וחדשני. אם זאת, אני מניחה כי החבר שלי לא היה רוצה להחליף איתי מיצים אילו הייתי נוהגת בדיוק כך.
  תראה נובלמן היקר, גם אנחנו הנשים משתעממות כמעה ממין עם פרטנר קבוע (ייתכן כי שעה אחת קודם לכם) אבל יש לך פטנט אחר?
  כאחת שרוצה יום אחד להקים בית ומשפחה שתשכון בתוכו, אני מבינה את המגבלות שלי ומקבלת החלטה שכלתנית לכאן או לכאן. כאישה כנראה שאתה יודע מה אבחר ביום מין הימים.
  במקביל, אנסה לגוון את חיי המיניים בכל השיטות והטריקים ואקווה לטוב. במקרה הכי גרוע אולי אכניס צלע שלישית למתכון. לא יודעת, בינתיים עוד לא מיציתי את העסק עד תומו במסגרת הנוכחית.

  ובנימה קצת יותר אינטימית – אחלה כתיבה, אחלה שוס ! היה כיף לקרוא. נשיקות צרפתיות – מאי!!!
  ד"ש לאורי ק.

 64. שימי

  הכתבה הכי מטומטמת וברמות ומרגיזה שקראתי אי פעם!
  הכותב הינו גבר שאיבד את גבריותו או את ביציו (אשכיו).
  מה השטויות הללו?
  אני חייב לזיין (ואני בכוונה משתמש במילה בוטה זאת) כל יום וכן, יש לי בת-זוג אחת והיא האישה שלי!
  איתה אמשיך לקיים יחסי מין עוד הרבה מאוד זמן ולא, לא ימאס לי לעשות את זה איתה כי אותה אני אוהב!.
  כל כך הרבה שטיות בכתבה אחת וכה מקוממת ומרגיזה שאיו מילים לתאר.
  מי נתן לכסיל הזה במה?
  ללא צל של ספק הוא אינו מייצג אפילו אחוז אחד מאוכלוסיית הגברים.

 65. הגבירה בחום

  יש לי רק מילה אחת להגיד על הכותב: אידיוט

  בעצם שתי מילים: אדיוט ומסכן

 66. פיתה

  כתבה יפה
  קצת נעלבתי כי אני גר צמוד לחיריה

 67. עינב

  אולי פשוט תגיד שאתה מזיין גרוע.
  במקום לזיין לנו את השכל עם המוח המצומק שלך (כמו עוד איברים בגוף).
  גברים שונאים סקס. ברור.
  קשה לי לתאר את ההרגשה הריקה והמשעממת שעברה בי בזמן קריאת המאמר, הייתי יכולה להתיחס אליו בהומור, אבל הבדיחות פה היו ממש גרועות
  או שמא זו אני, ביום הראשון של המחזור.

 68. המודיעין המייעצת

  פיתה- אל חשש- דוקא בחיריה ובסביבותיה מתוכנן לקום פארק מגניב בשנים הקרובות.

 69. שרונה מותק

  אני מודה, אני קוראת הדוקה ונאמנה של האתר..
  המון פעמים יוצא שאני לא ממש מגיבה אבל קוראת ואוהבת את התגובות של מספר מגיבים כאן, שמתם לב שהם לא מופיעים בתגובות?(בועז, נעמי, עוד גבר, לוכד, אופטימוס וכו')
  שמתם לב שישנם שמות חדשים ותגובות שמתאימות לימי החופש הגדול ולילדים בגיל העשרה?
  אז עזבו שטויות, תתעלמו עוד חודשיים וזה נגמר…

  • שרונה מותק, תשומת הלב שלך טעונה שיפור. יש כאן לא מעט מהמגיבים הקבועים.
   כמובן שרוב רובם משעשעים וצינים כמו תמיד, וכמובן שיש אחד שתמיד לוקח ברצינות רבה מידי את המאמר, ומגיב בתגובות שמתאימות יותר למחקר מדעי, ומלווה הכל במאה אלף סימני ניקוד,
   ואפשר להגיד עליו הכל מלבד משעשע, מצחיק או קליל.
   כמובן שהכל עניין של טעם אישי, והכי חשוב שאת נהנית…
   אני מניח שכולם יודעים במי מדובר לכן לא אציין שמות.

   • עוף גוזל

    התגובה שלך ("אוף") ממש מלאה בהומור ושנינות,
    מצחיקה וקלילה ואפילו יש לה פן כאילו מחקרי מדעי כזה!
    (אתה ממש מוכשר, ספר לנו איך הצלחת לעשות זאת?)
    מלבד התובנות העמוקות היא מלאה
    בפרגון ונעדרת רגשי נחיתות וקנאה.
    אני מניח שיודעים במי מדובר, אז אני לא אציין שם
    (רמז: מתחיל ב-א').

    • לא אתה זה בטוח, גם החלפת הניק לא פטרה אותנו מכתיבתך העילגת.
     "ספר לנו איך הצלחת לעשות זאת?", אני משאיר לך לענות על זה.
     ואגב, אני לא רוצה לרדת נמוך, אבל קנאה בך?? ?
     אתה בודאי צוחק, הרי אפילו אתה, כך משתמע, מרחם על עצמך.

     • עוף גוזל

      אוף הנכבד, במה היתה עילגת הכתיבה הנ"ל?
      ולמקרה שהיה לך ולשכמותך ספק , עלי עצמי
      אני לא מרחם!

 70. איש גבוה

  אכן כן. אנו הגברים אוהבים מאוד סקס אבל לא עם בת הזוג שלנו. מוכנים להזדיין בכל שעה ובכל מקום וכל הזמן. אבל, באשר לבת הזוג הקבועה, 4 חודשים אחרי ההיכרות, פונקט, שרק תעזוב אותנו בשקט, תיתן לאונן ולפנטז על ההיא מהמשרד.

  • ההיא מהמשרד

   תודה תודה באמת שמתי לב שלחלק מהגברים סביב שולחני יש קשיי נשימה ועיניים מזוגגות בשלבים מסוימים של השיחה
   אתה חושב שזה קשור איכשהו לחולצה הקטנה ב3 מידות עלי ?

 71. אלמוני

  הטיעונים הנשיים ומוציא אותם מהקשרם…

  ניסיון לדכא את היצר הנשי הארוטי הטהור והנקי במטרה אחת וברורה לשמור אותו-[את היצר הפונוגרפי מהצד הבהמי] לגברים כמו בכל דור ודור מאז ועד היום צצים מיני גברברים שמתיימרים להמציא את הגלגל ללא הצלחה

  • ההיא מהמשרד

   סליחה ? כנראה יש לי יותר מדי סיליקון בריאות אבל לא הבנתי מילה מהתגובה האחרונה שלך , מה זה בדיוק אמור להביע ?
   ואם זה מה שאני חושבת שזה – צא מתחת לסלע , חומד, הדחף המיני ה"בהמי " כבר מזמן לא משויך לגברים בלבד.

 72. אוון

  אתה אוהב לזיין. לזיין תשכל!

 73. אוון

  אתה אוהב לזיין. לזיין תשכל!

 74. שימי

  אוי אני כזה מיוחד, אני לא אוהב סקס, אני דורש תשומת לב תתייחסו אלי בבקשה, אני צריך את זה, אני חרמן לתגובות. תנו לי תגובות, כן…, עוד, עוד יותר ,כן ככה, בדיוק, עוד, עוד, תגיבו לי בפנים, כן, יותר חזק , תנו לי תגובה ארוכה, כן…, עוד, יותר מהר, יותר מהר , תדברו אלי לא יפה, עוד, חזק, חזק, כן, כן, כן, …………..אאאאה. למישהו יש סיגריה?

 75. אלה יודה

  לכל המאפנות שחושבות שדרור בתול או אימפוטנט אני יכולה להודיע שהוא עשה אותי והדרורלה הזה נראה מעולה ויש לו זרג עצום אז לכל המלעיזות והמאפנות שתופסות תחת אני אגיד שאפילו בחלומות שלכן לא תזכו לבלות עם דרור

 76. אחרון המוהיקנים

  כולה טור סטירי. כולה יציאה משעשעת על יחסים בין נשים לשאינם נשים, כולה יציאה, ואתן מניחות עליכן את שריון המערכה, את החנית הזקורה שלכן ויוצאות לקרב ? מה קרה ? כל כך בא לכן להכניס משהו למישהו ? כל כך מסכנות אתן ? אני מוכרח לתהות מה עובר עליכן. מה זאת רוח הקרב המופרכת הזאת. באיזה מין מלחמת עולם אתן עסוקות.
  ויש מידה של אמת בדברים. בררו סביבכן ושאלו, כמה נשים נשואות חשות שהגברים שלהן כבר לא ממש בעניין. כמה מהן יודעות שלו הייתה פרגית אחרת קופצת לו לסק"ש הוא היה מתניע היטב וגם משמן טוב את המערכת ? אז נכון שההסברים של נובלמן לוקים משהו בחסר, אבל למי שלא שם לב זהו טור שמתאר מצב. מצב. לא אידיאל. לא עולם מופלא של אינטימיות ותקשור רגשי. ולא את עולמו של הכותב.
  אין זאת אלא שאתן חיות בתחושה שעוול גדול נגרם לכן. או שהוא נגע בנקודה כואבת משהו.
  מעט יותר אינטרוספקציה (לא יודע מה זה, יצא לי) וקצת פחות מהלומות פטיש.
  וחוץ מזה לדרור יש שני אשכים אם כי על הגודל גם אני התלוננתי
  מידע אישי
  במבו

 77. מרי הארורה

  כשהתחלתי לקרוא את המאמר הוא נראה לי מאוד נחמד ומשעשע, אבל לעניות דעתי, את הבדיחה הזאת היה ניתן למצות יפה בכמה פסקאות חמודות, באחד הפורומים אולי, ולהיסתפק במספר חביב של תגובות..
  ואם ברצינות- אוייש… אוייש זה כל מה שיש לי להגיד לך דרור.

  • לא משנה

   שהוא הרחיב יותר משתיים שלוש פסקאות ושם את זה פה ולא באיזה פורום נידח שבו אני לא מבקרת.

 78. ילן שטקליס

  נובלמן
  הקשב לזעקת הערוות
  הקשב לנהמתן המיוסרת
  הקשב ללבן הקרוע
  הקשב לרוחן הסוערת

  כי כבר באו ימים של משכב
  אך זיון לא הגיע עדן (עם קמץ בסוף)
  ופטיש לא טחנן ברכות
  ותותח לא ירה בין רגלן (שוב עם קמץ בסוף)

  אז צא מתהום אי-מילך
  והשבע את חורן המשווע
  גם אם זין קטן בכיסך
  והתז בזרנוק את הזרע

  אז תשקוט לה הארץ, תנוח
  דיבתך אז תסור "שתום אשך"
  שם אחד יינשא אז ברוח
  נובלמן הוא הגבר שלך !

 79. דלידה

  ככה סוגרים חשבונות?? יא מלוכלכת!

  ביצה אחת? אחת??!!! אולי שכחת לציין שהיא גדולה כמו שלוש בינוניות?
  ומה הקטע של היגיינה אישית?? ? דרור הוא הגבר הריחני ביותר שביצעתי!! אולי ברוט זה לא ברמה בשבילך אבל מכוער?? למי אכפת איך בן אדם נראה כשיש לו ביצה אחת ענקית ומהפנטת!!

  אם הבן אדם לא יידע יותר אישה בחייו זה רק בגלל בחורות כמוך שלא נותנות בתחת ואחר כך מתפלאות!!

  אז דרור.. אל תדאג זה יחזור אלייך ואז תוכל להמשיך ולהפנט את כל בנות העיר…

 80. שימי

  דרור, אתה צריך שם יותר טוב לקטע כמו "פי הטבעת המצומק שלי"
  זה מוכר יותר טוב מ"אני שונא סקס". (עוד 15…)

 81. גיחי גיחי

  בחור אחד גומר לחברתו על הפנים.
  הבחורה: יש משהו לנגב?
  הגבר: יש חומוס במקרר.

 82. שאול התותח

  דרור שואל את אימו:
  "אמא? למה בכל יום את חוזרת הביתה רק אחרי חצות?"
  "שתוק יא בן זונה"

 83. אנונימי מכופתר ומוזקן

  בקיצרור, זה לא הסטוץ, זה התירוץ. מסכים ומגבה את דיעותיך הראדיקליות. אם רק ליותר מאיתנו היה את האומץ לקום ולדבר. טוב. עלי ללכת. בהצלחה.

 84. חושבת שמבינה

  בסרט ונילה סקיי, אמרה קמרון דיאז שכשגבר עושה אהבה עם אישה, אז הגוף שלו מבטיח לה משהו למרות שהשפתיים שלו לא. אני חושבת שאולי המנעות מלעשות אהבה זאת דרך להימנע מכל סוג של מחויבות ובניית ציפיות. זה הריחוק האולטמטיבי.
  אם זה באמת ככה, אז זה ממש עצוב, היית רוצה שתענה לי ברצינות. יש פה מישהי שמסכימה איתי?

  • מרי הארורה

   בדרך כלל נימנעים מדברים שהביאו סיבוך, כאב, בילבול, או סתם חוסר נחת לחיינו.
   דברים שלפעמים סקס יכול להביא (סתם כחלק מהחבילה..), אבל!! (אבל גדול!)
   זה לא בדיוק מה שהמאמר מתאר, כותב המאמר מתאר תופעה מאוד לא ברורה לי (עדיין תוהה אם זה היה בצחוק), כי בעצם הוא אומר שסקס בשבילו זה "הטרדה", בלי שום סיבה מהסיבות הנ"ל, רק בגלל שהוא מרגיש שמיצה את זה.
   מוזר… מוזר מאוד…

   • דנה (חושבת שמבינה)

    יצאתי פעם עם מישהו דומה, לא כל כך קיצוני,אבל סקס היה אי נעימות מבחינתו. וזה קטע, כי הוא התמאץ לאללה להכניס אותי למיטה,
    אבל כשכבר היינו בפנים הוא איבד את השוונג ודי נסוג.
    אולי הגזמנו עם הדרישות? לא צריך שכל זיון יהיה הכי טוב שהיה לנו,
    זה מלחיץ את הבנים,
    זיון לא מתוך אהבה, יכול להיות גם סתם פעליות חברתית כיפית, לא צריך את כל האקרובטיות והפירוטכניקה

 85. אורן מב"ש

  בנות, בנות תירגעו! זו בסך הכל דעתו של אדם אחד (לא כל כך חכם אבל כותב מוכשר) שככל הנראה איבד את אונו ואת גבריותו. והוא במקום להבין שהבעיה היא בו הוא מעדיף להציג את מצבו האומלל כמצב הנורמאלי והרצוי. אני מניח שהבחור הזה – דרור הוא בסך הכל נרקיסיסט ואגוצנטרי עם בעיות בתפקוד המיני והוא בחר להציג זאת בצורה כזו שתגרום לו להרגיש טוב עם עצמו.
  נ.ב. שימי קלעת בול!

 86. ענבר

  כך או כך מדובר במשהו מרענן ובלתי שגרתי וראו את מספר התגובות ואופיין. אכן נראה שיש המון מתבגרים שהצטרפו אלינו עם שוך בית הספר המשעמם לעייפה, והם אכן מחפשים אקשן וזיונים – ילדים – לכו לזיין ותשאירו לנו את הדיונים….
  מכל מקום אם מדובר בסאטירה הרי שצחקתי והשתעשעתי מאד ואם מדובר בכנות בשיאה, אז סחתן על האומץ לצאת נגד אושיות החברה ולהגיד את האמת לאמיתה בלי פחד. אז ככה הוא מרגיש, אז מה? אז ישר נעליל עליו שהוא הומו? שיש לו זין קטן? ביצה אחת? בחייכם – כמה גברים מחפשים זיון ברשת, אפילו וירטואלי כשבת זוגם ישנה לה במיטתם המשותפת?
  זוגיות ממושכת וסקס טוב אינם מובנים מאליהם ודרור מעלה בדרכו השנונה והמצחיקה בעיות של זוגות רבים, כך נראה לי לפחות, למזלי לא מנסיון אישי…
  יש מקום גם למאמרים כאלה בבננות והפוסלים למיניהם במומם פוסלים…

  • דובי

   ענבר היקרה, דפדפתי בין תגובות הקוראים עד שעיני שזפו את תגובתך, איזה ניסוח מופלא, אם את יודעת ללהטט בלשונך כפי שאת מלהטטת בשפתך, אזי אשמח שתהיי הראשונה שלי. רציתי שתדעי שאני שומר את עצמי זה זמן רב לזו המיוחדת, בחורה חיובית שכמותך, שמכל דבר מוציאה את תרכיז המיץ הטוב שלו בוודאי תצליח בנקל להוציא ממני את תרכיז מיצי המלבי שלי.
   עד שניפגש (מתוקה)

 87. מי שכתב את זה הוא הזוי לגמרי….
  זה דבר ראשון….
  דבר שני…. סקס זה מצוין ……
  אבל…. ההזיות האלה לא רחוקות לגמרי מהמציאות..אבל עדיין רחוקות..

 88. E. F. Shar

  It is just that you do not like to share it with someone else

 89. אנאליאל

  נראה לי שאתה מפחד להודות שאתה מחפש בולבולים ,
  אבל מפחד להודות בזה.
  קבל את הידית של הארון בלי וזלין

 90. חנוך

  סוף כל סוף מישהו שופך אור
  על מה שכולנו חושבים

 91. איתן שרבורג

  ווואו, זה היה עם ההיא חצי שנה ומדבר, והשני עם חברה שלו שנתיים וחצי ומדבר. כן כן, מכירים כל פיסת עור בזוגה שלהם, וממשיכים להשקיע ולהנות.

  רבותי, 9.5 שנים אנחנו ביחד.
  ממרום השנים האלה, אומר לכן ולכם, שאכן כן, הסקס עם הזוגה משעמם ומשמים אחרי פרק זמן כה ארוך.
  מה שנותר זו חברות עמוקה, ארוכה, הכרת כל נימי הנפש – והגוף כמובן – והמשך הסחפות בזרם המגיע ממילא לים, מתישהו.

 92. הן ממש אונסות אותנו לחזור שוב ושוב למקום שביקרנו בו. סקס צריך תחושה של ראשוניות. את ההתרגשות הילדותית. אחרת זה לא עובד, תרתי משמע ובאמת שעל הזין שלנו. זה משעמם כמו לראות חדשות, טוחנים שוב ושוב את אותו הפולו-אפ. מחכים לפיגוע רענן או מלחמה מעבר לים, או בקיצור לכוס רענן עם פרצוף שונה, כזה שעוד לא הספקנו להכיר בשלל המצבים הנויירוטים בין מחזור למתח קדם וויסתי ופוסט וויסתי. מה יש לי להגיד לך יקירתי, רוב הזמן את וויסתית.

 93. יוספינה

  זיינת את החבר שלי ועכשיו אתה מודה שכל מה שהיה בינינו הוא דיגדוג קלוש של זייפנות לשמה. מנייק.

 94. אחרי 4 שנים של סקס מדהים עם החברה , וואלה נתת לי רעיון. איזה סאקר הייתי עד עכשיו.
  עבד אחרי מלכה. זהו, סקס עם בת הזוג: קפוט!
  אחלה רעיון. מצדי, היא יכולה להזדיין , היא וכל הלסביות

 95. יוני

  הם משתמשות בסקס בתור נשק. בהתחלה הן עושות לנו מלחמה פסיכולוגדית ומלחמת התשה כמה הן מתעלות מעל למין ואחר כך הן מחלישות ראותנו וסוחטות לנו את מצברי האשכים שלנו עד תום. לא עוד ! את המין נשאיר מחוץ למיטה , לכיסא, לריצפה ולבית בכלל. הגיע הזמן לסקס עם בחורות אחרות ואם אפשר אז עם חברות שלהן. כי ברגע שנמנע מהן את הסקס המובן מאליו ונעביר אותו לזירה אחרת ייכאב להן. ומהכאב המתורק הזה נגביר את תשוקתינו עד הניצחון . !!!!

  • מרי הארורה

   ממש כת!
   אפשר להזמין אותך להיות דובר במיפגש הבא?? 🙂

  • suggqbqbe

   מלחמה?
   למה אתה נלחם ובמה, מותק?
   מאיפה כל הזעם התסכול והארסיות האלה?
   אם לא טוב לך איתה / איתו – יש מיליון דרכים יותר אפקטיביות נעימות וקלות מאשר לפתוח מלחמת חורמה במין שלם. להלן מספר דוגמאות:
   1. ליסוע ל"סוכה במדבר" – ידוע שבנייה אקולוגית ומשחק בבוץ מהוות ריפוי בעיסוק מצויין.
   2. לטוס לחלל במקום השימפנזה או האסטרונאוט הרוסי התורן.
   3. להרשם לחוג ריקודי בטן – להתחבר לצד האירוטי שלך ואולי גם לצד הנשי.
   4. לרוץ על שפת הים – עם סרט אדום בשיער. זה בטוח ימשוך תשומת לב וישחרר אנרגיה
   5. לעצור ולחשוב למה הכל התקלקל למה אתה כל כך רוצה שיהיה לאחרים/ות רע ואיך אפשר לטפל במצב כדי שתחזור להיות אדם משוחרר ואוהב.
   6. לנסות להבין מה אצלה מפריע לך – ואם היא לא טובה בשבילך – פשוט תלך הלאה ותשחרר את שניכם.

   ושהיה בהצלחה בחור

 96. מפגר

  יופי דרור
  עוד 10 תגובות עצמיות ביום ותהיה הכי פופולארי באתר.

 97. דנה אגם

  לא יותר מידי הגיוני המאמר הזה,נטול תקווה גם.

 98. מריה

  שלום לך דרור יקירי!
  נתחיל בזה שלפי דעתי אתה אחד האנשים הכי שוביניסטים שאי פעם ראיתי/פגשתי/שמעתי….
  נמשיך בזה שלפי דעתי אתה פשוט מכור למין… והמאמר הזה, זה בעצם נסיון נואש של הכחשה… ושיכנוע עצמי שאתה לא סובל מין כשבעצם זה הדבר הכי מרכזי בחייך…
  ונגמור עם זה שהטענות שלך לגבי צורת איבר המין הנשי מיקומו וחסרונותיו בכללי… היו מוגזמות ביותר… ושלא נדע, שאני או כל אישה אחרת לא נתחיל לתאר ולהיתלונן על החיסרונות של איבר המין הגברי… וכנראה שהפות בעצם האיבר הכי אהוב עלייך בגוף האישה ופה אנחנו חוזרים לעניין ההכחשה האובססבית שאתה שרוי בה לפי דעתי…

  דבר נוסף, אני מצטטת אותך:"… המושג אורגזמה או תנוחות לא יופיע שבום שיחת גברים. לא מעניין אותנו איך היא הייתה, איך הוא היה,כמה זמן זה נמשך, או אם מישהו נהנה שמה. מעניינים אותנו רק שני גברים: 1.גמר לה בפה? 2.הביא לה בתחת?….."
  אז דרור יקירי אתה סותר את עצמך אם אתה לא שם לב…
  אמרת שהמושג אורגזמה או תנוחות לא יופיע בשום שיחת גברים ואז אחרי שניה אתה אומר שמעניין אותכם אם הוא גמר לה בפה ו/או הביא לה בתחת, אז יקירי לגמור למישהיא בפה נקרא להגיע לאורגזמה… ולהביא למישהיא בתחת אומר להיות בתנוחה מסויימת( וברור שזה לא המסיונרית הרגילה…). ותאמין לי ממה שאני שמעתי בינתיים… כל מה שמענין אותכם זה התנוחות, איך היא הייתה, איך הוא היה(יצא גבררר או לא…?), כמה זמן זה נמשך(כמה זמן הוא הצליח להחזיק מעמד ולזיין אותה?.. כמה שיותר הרבה יותר טוב…), אם הוא , הגבר נהנה שמה…, אם הוא עשה לה טוב (כביכול… בדרך כלל לא מזיז לכם אם היא נהנתה אבל נורא חשוב שאתם תהנו). כמה פעמים הוא גמר… וכמה פעמים הוא, הגבררר הצליח להביא אותה לאורגזמה… אז אם אתה שואל אותי יש לך פיצול אישיות קשה ונדיר, אתה בהכחשה מוזרה ואני ממליצה בחום על יעוץ פסיכולוגי וגם פסיכיאטרי לא יזיק… ודחוףףףףף!

 99. *מוחה דמעה*
  אחחחחח כמה צחקתי מהמאמר….מבדר בטירוף! אני מסכים בהחלט שגיוון אף פעם לא מזיק, מה רע בפעם אחת עם החברה ובפעם השנייה לדחוף לאחותה? 🙂 לצערי אני לא מדבר מניסיון אבל חוויה כזו תתקבל בברכה

  התגובות צריכות מקום כבוד משל עצמן…..
  ערסוואטיות מתלהבות, פלספניות בגרוש, נגררי פמנסטיות (או סתם שמוקים כמו שימי) ואיזו כלבה בשם במבי שירדה לפסים אישיים! אכן ששממממייייחחחחח
  אפילו היו כמה צדיקים וצדיקות בסדום ש….מי היה מאמין! לקחו את המאמר בקלות ובצחוק ולא יותר!!!!!!!!! אוי…..רובכם/ן פשוט עלובים/עלובות…..

  אני בטוח שהבנאדם יושב מול המסך ונשפך מצחוק, ממש כמוני מכל התגובות הכעוסות, תוך ידיעה שכנראה הוא השיג ת'מטרה שלו: לשרוף לכמה אנשים חסרי הומור את הפיוז ולבעלי ההומור האמיתיים להתרווח בנוחות על הכיסא, לבהות במסך ולצחוק ללא הרף :)))))))

  the Odium has spoken. now he shall retire 2 bed.

 100. אתיח

  ניכר על פני המאמר שניכתב בידי אימפוטנט אומלל שברור שנואש מחוסר יכולתה של הויאגרה להושיעו

 101. זהבה

  לא נראה לי שיש לך בעיה עם סקס, אולי יש לך בעיה עם החברה הנוכחית שלך, או ליתר דיוק עם בנות המין השני.
  אולי תשקול לערוק למחנה שלך..
  בהצלחה..

 102. יפאורה תבורי

  דעותי המעורבות.
  קודם כל, סחתיין על הפתיחות. גבר שמתוודה על כך שהוא לא אוהב סקס – בימינו זה נדיר, ואפילו משהו להתבייש בו (אני מתנצלת).
  אבל למה להתבייש, בעצם?
  אולי כי סקס הוא משהו קצת יותר עמוק מעזרה, זיון אקראי בשירותים, או שיחה עם אמא.
  אני מתנצלת על כך שאני גוררת את התגובה לדיון בעומק הדברים (=התפלספות), ולא משאירה אותם ברמת התכלס של היום יום.
  אבל זה סקס. או לעשות אהבה. והחברה שלך, צודקת. אתה לא אוהב אותה יותר?
  סקס לא היה, פעם, לפני שהמציאו פיק אפ ברים וסקס מהיר וזונות בטייק אווי וסייבר סקס ופורנו רך/קשה/ג'לטיני, ביטוי לאהבה? לעשות סקס זה לא לרצות להיות הכי, הכי הכי הכי, עם מי שאתה אוהב, שאתה נמשך אליו, בתוכו, איתו? ואני אפילו לא מעלה את עניין הילודה והילדים. נקודת ההנחה היא, שבמילא קילקלנו הרבה מהנטיות הטבעיות שלנו עם כל המודרניות (אם כי אפשר וכדאי לתקן. לדעתי. וכן, "תיקון" הוא המילה שבחרתי בה.).
  וכל התירוצים שהעלית – טוב ויפה, רק מה, נראה לי שהם רק תירוצים. בכל זאת בושות לא גדלות מעצמן, וגם לא בעיות, ומה שנחשב כבעיה (לא אוהב סקס?) הוא אולי, מתחת להררי הצחוק של הסביבה שבאים ממבוכה – באמת סוג של בעיה. אבל להתחיל להתמודד עם זה בכל מיני תירוצים לא הכי אמינים… נו, באמת. אז כל הטיעונים שחברה שלך העלתה, מתוך יאוש (לא?) – מצאת דרך לתקוף אותם או להתגונן, אבל היא החברה שלך, ואתם אלה שלא שוכבים.
  ואם היא משעממת אותך, יקירי, מכיוון שכתבת שבחורות חדשות מעניינות אותך – ממליצה לך, בתור המלצה בלבד שאינה מתנשאת (אנא, האמן לי!) לעשות חשבון נפש עמוק עם עצמך, למה רק בחורות חדשות ילהיבו אותך. ומה זה אוהב אצלך, בכלל.
  כי הדרך הטבעית, שעדיין מוכיחה את עצמה (מזל!), היא לבטא גם אהבה וקרבה דרך סקס.
  ואנא ממך, בקשה אחרונה: הדרך הקלה היא לנסות ולהראות לי "דרכים טבעיות" אחרות ש"כולם" מאמצים, כמו רזון, סמים וכ'ו, ובכך להפריך את טענתי. אבל ראשית, אלף עובדות כאלה לא ישנו את הידיעה שלי (ושל רבים אחרים, אני חושבת) ושנית, ההתנצחות מרחיקה ומיותרת (במקרה הזה). אתה זה ששונא סקס כרגע..
  מה אאחל? שתאהב שוב? שתעשה מה שבריא לך..

 103. שחורדינית מצויה

  יתכן שהבחור חווה לא מעט כשלונות בתחום בתוספת פרטנריות פאסיביות שגרמו לו לתחושה של מיאוס משהו.
  ישנן נשים לא מעטות שיודעות ליזום. הדרך הארכאית שצויינה כאן, בה האישה ממתינה לחסדי הגבר, עבר זמנה.
  לא הבנתי מה הטענה כאן. גם אנחנו רוצות סקס, וזקוקות לזה. זו לא חובה שלך, זו זכות.
  אני במקומה, הייתי מחפשת פרטנר חדש.

 104. blue fire

  עכשיו התעצבנתי.
  תראה מה השעה, מה פתאום אתה מעצבן אותי עכשיו!?
  בטרם אקרא את התגובות ואגיב לתגובה של התגובה, אני חייבת להגיב!
  אני מניחה שאת המאמר הזה כתב אימפוטנט עם תעודות. כזה שאפילו הויאגרה, השם ירחם, לא עוזרת לו. כזה שמחפש כל תירוץ אפשרי להמנע מקיום יחסי מין עם האישה שהוא אוהב.
  אוהב?
  כנראה שאהבה זה עניין יחסי…
  כי האהוב שלי מעריץ את הגוף שלי. האהוב שלי מטורף עלי ורוצה לעשות איתי אהבה 24 שעות ביממה. וכמה שיותר. ורק איתי- שלא יהיו לכם ספקות.
  "סקס עם בנות זוג זה דבר חולני".
  סליחה?! אז עם מי תעשה סקס, עם הכלב שלך?!
  כנראה שאתה עושה הפרדה מטומטמת וילדותית בין סקס ואהבה. יקירי, מבזק חדשות: סקס הוא אהבה, ואמנם אפשר לעשות האחד בלי האחר, אבל ההנאה יורדת באופן מיידי.
  אני בטוחה שכל אישה וגבר יסכימו איתי שלעשות אהבה עם האדם הזה, שאת/ה באמת אוהב/ת ומעריך/כה- זה הדבר הנפלא ביותר בעולם, המתוק ביותר, המספק ביותר.

  "מה פתאום שנעשה יחד עם בחורה משהו שאנחנו יכולים לעשות לבד".
  הרשו לי לגחך. חה.
  אין גבר שיעדיף לעשות ביד על לעשות אהבה, ויהיו אלה הערס הערסוואתי ביותר והמאצ'ו המאצ'ואיסטי ביותר שיגידו שהם מזיינים על ימין ועל שמאל.

  על היחס שלך לאיבר המין הנשי אין בכלל טעם להגיב. תת רמה.

  "זריקה נגד ייחום".
  אידיוט שוביניסטי, איש מערות חסר בינה. אתה לא מודע כנראה לעצם היות האישה ישות עצמאית בעלת רצונות, מאווים ותשוקות.
  תהנה מהחשק המיני שלה במקום לנסות לדכא אותו, חזיר.

  "כיבוש מזדמן"?
  מה אתה כבר כובש חוץ מכרוב, שגם הוא וודאי יוצא תפל וחיוור?

  "זה מקומו של הזיון. בשירותים".
  אין בכל המאמר העלוב הזה משפט שהצליח להעלות את חמתי יותר מזה. אם זה באמת מה שאתה חושב כנראה שבאמת זה מה שמגיע לך, זיון עלוב בשירותים.
  לא שיש רע באיזה חפוז נחמד פה ושם (שנאמר, "אז בוא נרביץ חפוז כי הנה בא לי בלוז")- אבל אתה באמת נשמע כמו אדם אומלל ונטול יכולת רגשית כלשהי.
  למען השם, יצור שכמותך- "זיון" כדבריך הוא דבר כל כך מהנה ונעים, הזיעה שנשטפת יחד עם כל "הפרשות הגוף" ומתערבבת עם נוזלי האדם השני… עונג.

  בשורה התחתונה…
  את התיסכולים האישיים שלך לאור ביצועי המיטה העלובים עד לא-קיימים שלך אל תוציא עלינו. לא חטאנו ולא פשענו, ואין כל סיבה שניאלץ לקרוא את השטויות שלך.
  מה גם שהכתיבה שלך עצמה מרעננת כמו משב רוח מחיריה ביום קיץ לוהט.

 105. מריה

  שלום לך!
  הרשי לי לאמר כמה אני מסכימה איתך!!!!
  ניסוח מדהים של כל מה שעבר בראשי שניה אחרי שסיימתי לקרוא את המאמר העלוב וחסר נקודה הזה. למרות שאני נוטה לחשוב שהוא לא אימפוטנט אלה אדם שפשוט מכור למין..(ראי את התגובה שלי למאמר 5 תגובות מעלייך…) אך עכשיו שאני חושבת על זה, את כנראה צודקת!
  בקיצור אני מודה לך על הניסוח הנפלא… ומסכימה עם כל מילה…!

  • blue fire

   מריה יקירתי,
   לאחר שהגבתי בעצמי עברתי על כל שאר התגובות ובאמת נתקלתי בתגובה שלך וביכולת הביטוי המקסימה שלך (שחסרה לאחדים מן הקוראים האחרים באתר, אבל חפיף).
   היה לי כיף לקרוא שנהנית מתגובתי שלי כמו שנהניתי משלך.
   תודה גם ל-galvar על התגובה התומכת.
   🙂
   אלמוני, אני לא יודעת בקשר לנשים אחרות שהגיבו, אבל אני לא פמיניסטית, ממש לא אתלטית ובהחלט לא קצוצת שיער. אני מאמינה בשיוויון מוחלט ולא בעליונות מין אחד על פני המין הנגדי, אבל המאמר הזה פשוט לא מצחיק, אלא כתוב בלי טעם ובאופן נוראי למדי.
   ובאשר לאופטימוס-
   יצור שכמותך, אתחיל ואומר שלו הייתי אמך הייתי וודאי שולחת אותך לאימוץ עם יום היוולדך. או לפחות מחנכת אותך כראוי ומלמדת אותך לכבד נשים.
   ובכלל, אולי כדאי לי לכתוב מאמר בעצמי ובכך ללמד אותך ועוד כמה גברים (ואולי אפילו נשים) שחושבים כמוך what sex is all about.
   בעצם, אולי אכתוב ספר.
   😉

 106. אלמוני

  דרור, אתה מלך. שיזדיינו כל הפמיניסטיות (אתלטיות עם שיער קצר).

 107. אלמוני

  דרור, אתה מלך. שיזדיינו כל הפמיניסטיות (אתלטיות עם שיער קצר).

 108. For me to poop on

  מצחיק לאללה.
  מדהים לראות עד כמה הכתבה המצחיקה הזו הכעיסה את כל הפסאודו-פמיניסטיות.
  חוסר חוש-הומור משול לטמטום לעניות דעתי. נו, שוין.

 109. חבורת מטומטמים

  כל הגברי שכתבו כאן כתבו שהוא טועה חוץ מאחד שאמר שזה
  נותן לו יותר זמן לקרוא שירה אך אתם חברי האוטיסטים לא
  הבנתם את המסר הוא לא באמת מנסה שבחורות יפסיקו לדרוש
  מאיתנו סקס הוא מנסה להפוך אותו לפחות זמין מה שיקח מהכוח
  שלהם וייתן לנו הייתם אמורים להבין שאף בן לא יכתוב כזה דבר בלי להרוג
  את עצמו או בלי לשקר בדרך כל הבנות שיקראו את התגובה שלי יחשבו שאני
  מזיין את השכל וטוב מאוד שזה מה שהם מאמינות אבך אתם?!?!?!
  תחשבו רגע תחשבו מה אתם הייתם כותבים
  תחשבו על יו הפנר ואם הוא חושב שאת הגלולה המציאו השנשים בשביל
  לאותנו
  באהבה
  זה שיודע את האמת

 110. ננסי

  גם אם זה בצחוק-ובכל צחוק יש גרעין של אמת…
  סתם ילד לא מנוסה שחושב שהוא יודע משהו, עם חברה מאוד מאוד אומללה ומסכנה.

 111. מזל שרוב הגברים לא כמוך (וכמובן שלא רוב הנשים). סקס זה אחלא וטוב ומחבר ומקשר.
  כנראה באמת יש לך בעייה עם איטימיות. אני ממליצה על טיפול.
  סיגל, תברחי ומהר

  • ג'ין וטוניק

   אני מצודד בתמי – כל הכבוד לך
   מין, או כמו שאני קורא לזה התניית אהבה היא חוויה מזככת (שלא לדבר על מסככת)
   שנועדה לא על מנת לספק את יצרינו החיתיים אלא לחבר בני זוג בחוט השני הדק של האהבה
   וסיגל- תברחי מהר כי נובלמן (כך אומרים) אוהב לזיין בעכוז ותמי יכולה להגיד לך את זה ממקור ראשון

 112. הצחקנית

  גבר ששונא סקס הוא רק גבר שלא טוב בסקס.
  אין גבר שהוא טוב בסקס, יש נשים לא מפרגנות.
  שניכם אשמים.

 113. Bad Arse

  אם אתה לא אוהב סקס או נמאס לך מסקס עם הבחורה למה להשאר עם הבחורה? מתוך אנוכיות? כי אוהבים אותה? אבל לה לא מגיע מישהו שיאהב אותה ויתן לה גם סקס?

  • הרצל

   אין כזה דבר מגיע לא מגיע, מה שבא לגבר זה מה שצריך לקרות, אני לא זוכר שבימי קדם אנשים היו מתעסקים בטוב במיטה לא טוב במיטה, גמרה לא גמרה, זה לא רלוונטי. הסקס זה אמצעי לפיריון והמשכה של שושלת גנטית, זה לא צעצוע.
   אם בא לו לזיין אותה תפאדל, אם לא בא לו, אז גם כן שיהיה בריא
   העיקר שיעשה מה שהוא רוצה, ושסיגל המעפנה הזאת (אם היא הייתה צועקת עלי הייתי מוריד לה אחת בפנים) תדע להעריך שהוא עוד לא זרק אותה

 114. הכותב בהחלט סובל מבעיות ביצוע, אי אונות קשה ובעיה נפשית.

 115. המאמר הכי נמוך שקראתי אי פעם באתר הנדוש הזה

 116. מריה

  הי.!
  תודה על המחמאות… אני שמחה שנהנת מתגובתי…
  אני מאוד אשמח אם תכתבי ספר.. ואני אשמח להיות הראשונה לקרוא אותו!

  • אופטימוס פריים

   העיקר שיהיה עם תרגום לרוסית, נכון מריה?

   • אגב התירגום… הוא לאנשים כמוך… עם שכל ברמה של גובה הקנטים….
    עכשיו נעבור לנושא הרוסית?
    מהתגובות שלי אני נראת לך כמו מישהי שמתקשה בקריאת/כתיבת/דיבור עיברית?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!
    סלח לי אבל עיצבנת אותי קשות!!!!!!!!!!!!!!
    אני בארץ מעל ל-7 שנים ואני חושבת שחופש הביטוי והניסוח שלי לא פחות טובים משלך…
    ובנוסף לעובדה שאתה שוביניסט דוחה ומבחיל ביותר!
    עכשיו אתה גם גזען?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?
    בוא נגיד את זה ככה שזה נקודה די רגישה אצלי… ובינתיים אף אחד לא האשים אותי בחוסר ידע בשפה העיברית או בכללי אז אני לא רואה שום סיבה שאתה תהיה הראשון!!!!!!!!!!!!!!!!!
    תלמד להיות בן אדם עם טיפונת אנשיות ואחרי זה תגיב!!!!!!!!!!!

    נ.ב
    וכן כל הסימני שאלה והקריאה המרובים זה כדי לעצבן אותך ולעשות לך כאב ראש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    לכל השאר שרואים את הגובה אני מתנצלת מקווה שהכאב ראש לא חזק מידי!
    כמובן לא כולל את התת זן המוזר שהוא השוביניסטים!
    ערב נעים לכולם!

    • אבל זה בסדר, לי דווקא לא אכפת שאת רוסייה, אני אוהב עולות חדשות, אני מצחיע שתשחכי מחנון שכתב את המאמר, ולא תתרגשי,
     איך את נראית? היתה לי חברה רוסייה פעם, אוי כמה שהיא אהבה סקס, זה העם שהכי אוהב סקס, בגלל זה יש כל כך הרבה שעובדות בזה, אבל לא אכפת לי כי אני גם אוהב, ורוסיות יודעות לעבןוד, הם הלעו את רמה של הסקס בארץ בכלל ושל הבחורות בפרט.

     • או קי אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל…..
      ואגב הבחורה שהגיבה כ "הרצל אתה אידיוט" לא מכניסה אותך לקלישאות… היא פשוט אמרה לך את האמת בפנים ואתה כרגיל כמו כל אדם אחר ורוב הגברים בפרט מתקשה לעכל ולהודות באמת בפני עצמך.. אתה שוביניסט מגעיל וערס מגודל ואני לא פוסלת את האפשרות של אימפוטנט.
      בעניין היותי רוסיה יש לי כל כך הרבה לומר לך, שלא יהיה מספיק מקום באתר לבטא את הבוז, הגועל, והאי כבוד הטוטאלי שרחשתי אלייך ברגע שקראתי תגובתך לתגובתי.
      "… זה העם שהכי אוהב סקס…" באיזה עולם אתה חי? על בדיוק אתה מבסס כאלה אמרות עוד מעט גם תגיד לי שלעולם לא פגשת זונה מרוקאית/אתיופית/רומניה/,פולניה/צרפתיה/מולדבית וכו'…
      ואגב סטטיסטית רוב נערות הליווי הן בלרוסיות,מולדביות ורומניות אז תרד ממני ומהר!!!!!!!
      אתה לא חשבת שקיימת האפשרות שהן העלו את רמת האינטיליגנציה ולא רק הסקס(אני לא אומרת שהן לא העלו את רמת הסקס אולי אבל לא רק זה) בצורה מסויימת…בוא נודה בזה אבל הרבה מתעודות הבגרות המצטיינות עומדות לזכותן של העולות… וחוץ מזה יש לך משהו בראש חוץ מסקס?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
      אמרת ל "הרצל אתה אידיוט" שקודם תלמד לכתוב בלי שגיאות כתיב ואחרי זה תתחיל בקלישאות… אבל יקירי אתה בעצמך בתגובה של 8 שורות לא מלאות עשית כ- 5 6 שגיאות ואני בטוחה שאתה כבר עברת את הגיל שעושים בו שגיאות כתיב ועוד כאלה….
      איך אני נראית? למה אתה מתעניין? אולי תמצא אותי ותכניס אותי לעסקי הזנות… ואני לא אתפלא אם יש לך איזה מכון קטן…
      וכן יקירי ממה ששמעתי עד עכשיו מאנשים ומגברים בפרט חוץ מהעובדה שאני נראת טוב(לדבריהם…) יש לי שכל ולא מעט…
      ופה אני אעצור כי שוב פעם, לא יהיה לי מספיק מקום… וגם חבל לבזבז כל כך הרבה זמן וכוח עלייך…

      • שמעון

       מריה,
       אני לא מבין, מה הבעיה שלך? האיש (הרצל) נתן מספר עובדות שכל דביל שלא יודע כמה ימים יש בשנה , יודע שכל הרוסיות זונות, אני באופן אישי קורא כל פעם בעיתון על אלימות וזנות ועבריינות מגעילה, אני פשוט יודע שבסוף הכתבה יופיע איזשהו שם רוסי כמו דימיטרי נסטיה סטס או…. מריה.
       למה שלא תודי, שהרי גם את (בהנחה שזהו שמך האמיתי, ואת באמת רוסיה) שגם את זונה, אולי לא כמקצוע עיקרי, אבל לפעמים ככה סתם שאת הולכת ברחוב ובא לך סיגריה (ברור שאת מעשנת, כי כל הרוסים מעשנים) וחסר לך כסף בארנק אז את מציע למוכר איזה מציצונת קטנה בחצר. אני בטוח שאת כן ואם את תטעני שלא- הרי חשפת את זהותך האמיתית שהיא הכל חוץ מרוסיה.
       האמת אני קצת מפחד להמשיך לכתוב כי אני יודע שאבא שלך מאפיונר, וסוחר באיברים שהוא גונב מישראלים תמימים יפי בלורית והתואר. ובטח גם יש לך אח (סטס), בן 15, מסריח מאלכוהול, מסומם לגמרי, ועסוק כל היום בלשאוף גז ממזגנים.
       אני אישית הייתי מעדיף שהפלסטינים יקבלו את זכות השיבה ויכנסו לארץ מיליון מחבלים, מאשר שאתם תקבלו את זכותת השיבה, ויגיעו לארץ מיליון רוסים.

       אבל שוב- את תרומתכן לשידרוג הסחורה שאתה יכול לזיין עבור 15 ש"ח אני דווקא מאוד מעריך

       ואגב מריה- זה גם שם של נוצריה, איך הצלחת להסתנן למדינת היהודים ולינוק מהם כספים?? מיסיונרית??

       • חשבתי בהתחלה לא להגיב אבל בכל זאת…

        לא כל הרוסיות זונות… אינך יכול להכליל הרי לא היית אצל כל הזונות בארץ אז איך אתה יכול לדעת? אני מסכימה איתך שהרבה מאוד פעמים בכתבות על עבריינות ואלימות וזנות מופיעים השמות הרוסיים אך שוב אינך יכול להכליל… זה הרבה מהמקרים אבל לא כולם.. ואני מודה על גבי דפיו של אתר זה שאני מתביישת באנשים אלו העבריינים והזונות שגורמים לכל שאר האנשים ממוצעם להראות בעינייך ועוד מאות כמוך כאנשים רעים בתכלית.
        אני לא מעשנת.. למען האמת עברתי במשך שנה הדרכה שכללה סימנרים והרצאות על נזקי עישון, סמים ואלכוהול, ומניעת עישון, סמים ואלוכוהול בחברה ואצל בני נוער בפרט… ואני לא ארד לרמה נמוכה עד כדי לרדת למישהו בתמורה לסגריות או לכל פריט קטן בקיוסק.
        אבא שלי אינו מאפיונר… אבא שלי הוא אדם בעל השכלה אקדמאית… עורך דין עם תארים…אדם ששירת בצבא ומשטרת ברית המועצות 23 שנים +היה מנהל משרד הפנים של אחת המדינות במרכז אסיה(מדינה שבגודלה שווה לישראל כ5 פעמים) אדם בעל נסיון חיים רב, אדם ישר.. שלעולם לא שיקר או עשה דבר רע, אדם בעל רצון מדהים לעזור לכל אחד ואדם שכרגע לא עובד במקצועו אלה עובד בבית אבות ומרוויח את כספו בזיעה שביעית וביושר רב. אין לי אחים ואחיות… אני בת יחידה ולו היה לי אח לא היה מסריח מאלכוהול וסמים ולא היה עסוק בלשאוף גז מזגנים(על גופתי המתה..). אתה מעדיף מליון מחבלים? שיתפוצצו פה באוטובוסים?? ? ויהרגו אנשים חפים מפשע..ולא אני לא נוצריה.. והשם לא נוצרי אלא בינלאומי.. יש כמעו בכל עדה ומוצע…
        שיהיה לך ערב נעים….
        אני מקווה שהצלחתי לשנות את קו המחשבה שלך. אם לא תמשיך לחיות באשליות שכל הרוסים חרא

        • שמעון

         מריה, יא אללה יוסתור, למה זה את עונה ככה? את חושבת אני צריך שיתוכחו איתי? אני לא העלתי נושאים לויכוח אלא השמעתי מספר עובדות הידועות לכל, רק כדי שילדים ממש קטנים שעוד לא יודעים אותם ילמדו. לא על כל דבר צריך להתווכח, ובטח שלא איתך. את צריכה להבין מריה, את גם אישה וגם רוסיה, ואני חושב יותר עדיף לא תשמיעי דעות (אני יודע שאתן יודעות לעשות דברים יותר טובים עם הזמן שלכן).
         ולגבי אבא שלך, שהיה שליט גרוזיה, מאוד העציב אותי לשמוע שאבא שלך הוא אחד מהמנהיגים הכושלים שבגללם הרוסים הגיעו למקום הזה שהם נמצאים בו עכשיו. שר הפנים השולט על 100 מיליון גרוזינים לא יותר חשוב ממ"כ ששולט על 15 יהודים, ובגלל שאני הייתי מ"כ של יהודים, אז אני יותר ממנו, ומותר לי לזלזל.
         ולגבי אח שלך, צר לי לשמוע שהוא איננו, מתי הוא נעלם? המסכן בטח הסתבך עם המאפיה והם חטפו אותו כדי למכור את הכליה שלו בשוק הקצבים בטיבליסי.
         אגב, אולי גם הסמים שנותנים לך הבוסים שלך כדי שתשארי מסוממת ולא תבקשי פספורט, ולא תשימי לב למספר הלקוחות שלך הם הסיבה לבלבול שלך.
         ואת באמת צודקת, זה ממש לא פר ש : 99.99999999% מהרוסים מוציאים שם רע לכל השאר.

         ואגב- אני רוצה להפגש איתך, כמה זה? ובאיזה מכון? אם את עושה גם חלטורות מהצד- אין בעיה, יש לי טרנזיט.

      • יורדת עלי?, מה כבר אמרתי שאני אוהב רוסיות? מה אכפת לי בלרארוסיה או מולדביה, זה זניח, מבחינתי ברית המועצות זה הכל רוסייה, כי את החינוך שלהם הם קיבלו מאותם מנהיגים, וזה שאני רוצה לדעת איך את נראית, זה כי אולי אם יפה נוכל ללכת לאכול משהו ,אני עשיתי קורס בבישול איטלקי, ולגבי שגיעות הכתיב שלי זה בגלל שאני אף פעם לא מתסכל על המסך כשאני כותב ולפעמים זה בורח, אבל למה לריב? מהתגובות שלך רואים שאת חכמה וחמה, ובטח גם חתולה במיטה והייתי נותן לך אחת מאחורה,
       ובמקום לרדת עליי, את יכולה פשוט לרדת לי.
       תחילתו של רומן? הלוואי
       (לא רומן שם פרטי, אלא בכוונה של סיפור אהבה סוחף)
       ושמעון מדבר סתם שטויות גיזעניות ולא לשים לב לשטויות שלו הוא בטח ילד בן 10 שלא מבין כלום והרביצו לו רוסים או משהו בבית ספר וסקס זה דבר טוב, ואני רוצה לעשות את זה איתך
       זה תפגיני אומץ ובואי נלך על זה
       גררר גרררר (מילל כמו חתולה) גרר גררר

       • יקירי…
        סלח לי בקשה על שלא ראיתי את הכוונות שלך להחמיא לי… פשוט ברגע שקוראים לי בחורה עובדת איני רואה בזה מחמאה… אני מאוד שמחה שאתה מעוניין גם באישיותי(אני מקווה זה מה שהבנתי מתגובתך זו).
        אך בכל זאת אני רואה אצלך נטיות ורמיזות לא ישירות בחלק מהמשפטים שלך לשוביניזם.
        בקשר לרומן איני סתומה והבנתי מלחתחילה שהיתכוונת לרומן כסיפור אהבה סוחף…
        האמנם? אתה באמת מעוניין בסיפור אהבה משולב בסקס…מערכת יחסים יציבה מלאת אהבה,הבנה,אמון,תקשורת טובה… מערכת יחסים מלאה בתשוקה ומשיכה.. מערכת יחסים בריאה לשני הצדדים? או שאתה פשוט מעוניין במערכת יחסים נוחה שכוללת סקס טוב?
        תחשוב על זה… ותחליט באמת מה אתה מחפש במערכת יחסים בכללי עם אישה….
        בקשר לשמעון אתה צודק אבל אני בכל זאת אתייחס בקצרה.
        ואיני רבה איתך… פשוט ברגע שכביכול החמאת לי בכך שקראת לי ולכל הבחורות מהמוצע שלי עובדות עיצבנת אותי קשות… ורק כתבתי את מה שהרגשתי וחשבתי.

        • וואלה מריה, אנ י באמת לא התכוונתי לפגוע, לפעמים אני ככה קצת גס, אבל בלב זהב בחיי נשבע, וכן אני רוצה מערכת שתהיה טובה ועובדת ומהנה ולא סטריאו,
         ואני מאוד אוהב את הסקס וגם אוהב לפנק ולהיות שמה ולחבק וללטף ולדבר לתוך הלילה ולהקשיב ובכלל הרבה דברים טובים, ואני לא יודע למה אבל מצאת חן בעיניי, ואני חושב שאת מותק, ואני הייתי רוצה לשים לך אותו

         • וואו אני מסמיקה מכמות המחמאות….(אני רצינית לגמרי)!
          תודה תודה… למען האמת אני גם לא יודעת למה אבל הגעתי למסקנה שיש לך הרבה צדדים טובים… הרבה יותר ממה שחשבתי מהתחלה…
          ואגב רציתי להגיד לך שאני מעריכה אותך על העובדה שעשית קורס לבישול איטלקי..מה שמראה על כך שאתה לא מהגברים שחושבים שמקומה של האישה(כביכול) במטבח מול הכריים והתנור….(אני מקווה שהבנתי נכון ואתה לא נכנס לקטגוריה זו). וגם עצם העובדה שלא נכנסת לפוזה הדפוקה של "אני גבר אני לא מבשל זה לא נכנס לתפקידי" הוסיף לך נקודה טובה בעיני ועוד דבר אחד אם אתה אוהב אוכל איטלקי(ועוד מבשל אותו!) אז אני מבינה שאתה לא שומר כשרות נכון?(שלא תבין לא נכון זה לגמרי לא מפריע לי. איני חושבת שה' ישפוט אותי על פי האוכל שאכלתי אלא על פי מעשי ואיזה אדם הייתי). בכלל למרות האמרות השובינסטיות שלך פה ושם יצא לי הרושם שאתה דווקא כן מעריך ומכבד נשים…וכל הגסות רוח שלך זה בעצם גסות רוח ברוח הומוריסטית ולא מעבר לזה.. כלומר אתה לא באמת מתכוון לזה.
          ועוד שאלה… אם כבר שמת דגש די ברור על המוצע מאיזה מוצע אתה בא?
          אשמח אם תענה לי. ערב נעים לכולם!

          • הלו מריה, חיכיתי מתי תעני והנה חזרת, ואני חצי כורדי חצי עירקי אבל לבן בעור, כי אמא שלי מקירקוק ושמה זה עור חיוור יחסית, ואני גבוה (שיחקתי ספורט) וגם שרירי, ואומרים שאני נראה טוב, יאללה נפגשים לקפה?

          • עכשיו עברתי על כל התגובות שלי ושמתי לב לטעות איומה שעשיתי…
           לא הזכרתי אפילו פעם אחת שאני בקשר עם מישהו.. אני ממש מצטערת מותק… הייתי בטוחה שכתבתי את זה באחת התגובות שלי ורק עכשיו ראיתי שלא….
           אבל עדיין נוכל להישאר בקשר .. (ידידים כמובן.. ידידידם בלבד)…
           אה ועוד שאלה… סליחה על האי טקט.. אבל בן כמה אתה?
           אשמח לקרוא תשובותייך.. שוב סליחה

          • חבל למה לא אמרת קודם? נרא לי שסתם נלחצת כי אני חצי כורדי ואולי לא אבל לא נראה לי שאת בקשר אבל לא משנה אני בן 28 ורשמתי את המייל שלי בבית כמה תגובות למטה ועכשיו אני עצבני כי אני רואה סופרנוס ואני תמיד רוצה להיות גנגסטר כמוהם ולתת מכות לחארות ולכל מי שיעצבן אותי ואולי את תביאי את החבר שלך ואני יביא את סווטלנה או מיכל או איך קוראים לה לא משנה ונעשה כולנו משהו מענין ביחד? חבל להפסיד הזדמנויות כאלה

          • חההההההההההההה
           מי זאת סווטלנה/מיכל??
           ולא! לא נלחצתי כי אתה חצי כורדי… יש לי ידיד מאוד טוב כורדי שלם.. שאני חולה עליו…
           ותאמין לי שהדבר האחרון שיעניין אותי זה המוצע שלך… אני, שכל השנים שאני בארץ חיה עם הגזענות הדפוקה הזאת(אמנם לא בכמויות אבל בכל זאת…) אהיה האחרונה לשפוט אותך או לפסול איתך קשר בגלל המוצע שלך…
           ואני באמת בקשר עם מישהו.. זה קצת מסובך… אבל אנחנו מאוד מאוד מאוד אוהבים אז אנחנו מנסים להיתגבר על כל הקשיים… אבל אני אשמח להיות איתך בקשר(ידידים…)
           אגב מאיפה אתה בארץ?
           שוב אני מתנצלת! 🙂

          • הי…
           עכשיו קראתי את הההיתכתבות "הנחמדה" שלך עם הסווטלנה/מיכל הזאת…
           וגם הבנתי שאתה מחולון…
           מה אני אגיד לך…אין לי מילים.. כל ההיתכתבות "הנחמדה" שלכם קצת(קצת הרבה. בעצם… הרבה!!!!!!) הגעילה אותי… אני לא יודעת אם צחקת בעיניין הספונג'ה או לא… אבל אני לא ארד לרמה כזאת ולא אתם לאף אחד להשפיל אותי ככה… אם זה מה שאתם אוהבים.. וזה עושה לכם את זה… ואתם נהנים מזה אז לבריאות! תהנו!!!(בשיא הרצינות) ומי אני שאשפוט אתכם…
           אבל להיצתרף? אני?… לא, לא תודה!!!
           יש לי אהבה כרגע מישהו שבאמת אוהב אותי,מעריך אותי,מאמין לי,מכבד אותי, מתחשב בי,מבין אותי, תמיד שם בשבילי, מישהו שכשאני איתו אני מרגישה ברקיע השביעי…מישהו שממלא את כל חיי ומישהו שרוצה אותי בשביל מי שאני ולא רק כדי לדפוק אותי מקדימה/אחורה/69 וכו'.. וכך גם אני מרגישה כלפיו… וזה מה שתמיד חיפשתי.. ומצאתי! ואני מרוצה עם זה. וסוף סוף אני מרגישה שלא חסר לי דבר בחיים! ואין מצב שאני אוותר על משהו כל כך יפה,תהור ואמיתי, בשביל סטוץ איתך או/+ הסווטלנה/מיכל…
           ואם היית רציני בקשר לכל התיאורים שלך וכל היחס "הנחמד" שאתה כל כך רוצה לתת למישהי.. ואם אתה ככה באמת… אני מרחמת על מי שתיהיה חברתך/אישתך…
           אז אני אהנה מהאהבה שלי.. ואתם תהנו ממה שאתם בוחרים להנות ממנו!
           אני מקוה שבאמת יצא לכם לממש את הפנטזיות שלכם! בהצלחה ותהנה…

           ערב נעיםלכולם!
           נ.ב
           ובקשר למוצע שלך כתבתי בתגובה למעלה

          • שמעון

           אבל מה אפשר לצפות ממישהי שרכשה את ההשכלה שלה בבית ספר לקופאיות בסופרמרקט

          • וואו סליחה באמתתתתת
           כולו טעות אחת מי שישמע….
           וגם זו טעות הקלדה….
           ויש ךי רק דבר אחד להגיד על הערה הדפוקה הזאת…
           אני מקלידה מאוד מהר… ואני גם לא תמיד מסתכלת על המסך כשאני מקלידה אז לפעמים אני לוחצת על מקש ליד האות שרציתי.. בטעות… ולפעמים אני מפספסת אות…
           וחוצמזה אם יש לך איזושהי בעיה עם מה שאני כותבת ואיך שאני כותבת…
           א. אתה לא חייב לקרוא אף אחד לא מכריח אותך…
           ב. בעיה שלך… קפוץ לי… זדיין ממני!!!!!!1

          • שמעון

           "זדיין ממני!!!!1 " ?? מה פירוש הסיפרה 1?? האם "זדיין אותי" הינה הקריאה שלימדו אתכן במכון בו את עובדת כדי לסמן ללקוח הבא להיכנס, ואם כך הסיפרה 1 מסמנת שהגיע תורו של הלקוח הראשון לאותו יום? או שמא זוהי פראפרזה לביטוי הלועזי FUCK OFF וזה כבר אומר שמלמדים אותכם אנגלית באולפן, ועכשיו אני מרגיש טוב שכספי המיסים שלי מצליחים להביא לכזה שינוי בהשכלה של העולים החדשים. ומדוע אינך מסתכלת על המסך כשאת מקלידה?? האם זה משום שראשך מורכן בשל תהליך המציצה העדין שאת מעניקה ללקוח מרוצה?? אני מאוד מעריך מוסר עבודה כזה.

          • שוב פעם…. לא נראה לך מה שאני כותבת אל תקרא….
           אה ועוד משהו…….

           אתה…..

           אידיוט!!!

          • שמעון

           ההפרשים הגדולים האלה בין מילה למילה זה בגלל שכל פעם הגיע לקוח חדש?? או אולי כי פחדת שהסרסור, סליחה "חבר" שלך יגלה שאת מתכתבת עם אנשים אחרים במייל, ויפחד שאת מתכוונת ללהלשין עליו למשטרה?? איך את מצליחה לתמרן ככה בין העבודה והחיים הפרטיים?? אני מדריך פסיכומטרי ואני לא מצליח.

          • למה אתה חיב להיות כזה מגעיל? אתה לא קולט שהיא נפגעת על באמת?

    • suggqbqbe

     שוגר, את רוצה להגיד לי שאת מתיחסת לפרובוקציות העלובות שלו ברצינות??
     נפגעת? ממנו?

     חבל על האנרגיה

 117. חבל, באמת חבל!

  • הרצל אתה אדיוט

   הרצל אתה אדיוט, בבון, ערס, שוביניסט, אימפוטנט, וחסר אורך רוח.
   אחר מתלפאים שבגלל גברים כמוכם נהייתי לסביאנית

   • לפני שאת מתחילה עם הקלישאות על שובינסטים וערסים ולא משנה מה, אז אולי כדאי שלפחות תכתבי בלי שגיאות כתיב, כי זה מעיד על הרמה שלך, או שאת עולה חדשה אתיופית ואז אני מתנצל ומקווה שעידן רייכל לא יתפוס אותך וישים אותך בכלוב וימכור אותך לצביקה הדר ל"כוכב נולד", אבל כדאי שאנשים יבינו שכל השוויון הזה זה לא אמור לאפשר לבחורות לעשות כל מה שבראש שלהם ולדבר לא יפה, וזה לא אומר שצריך להיות שרמוטות ולהתעסק כל הזמן בסקס ואורגזמאות, צריך להסתפק במה שמקבלות ולא לבלבל את המוח, ובגלל זה אחר כך לא מרוצים בבית והולכים למכונים, בגלל שאתן מעפנות ומבלבלות בביצים במקום לעשות איתם משהו הרבה יותר טעים.

    • סווטלנה

     אבל גם ככה אני יודעת להעריך גבר מזרחי חם ושעיר בכל מקרה.

     אז למה שלא תבוא אליי ואל הבנות ונעשה שופוני אחד לשני,

     נובלמן יכול להסתכל מהצד ולהבין למה אשכנזי חננה אף פעם לא יוכל לעשות את זה ככה

     אה, וגם שמעון יכול לבוא למקרה שתתעייף

     • קודם כל הרצל לא אידיוט לא אולי ולא בטיח לא אדיוט וזהו! להרצל יש בגרות מ ל א ה ! ! !
      דבר שני אם את מדברת ברצינות אז על הכפיאק כי אמרו לי שבאינטרנט כולם זונות אבל לא האמנתי ואעכשיו אני שמח שניסיתי ובכיף אני יבוא ויתן לך בטוסיק ומקדימה והפוך גם כן 96 והכל הכל קומפלט בטח לא קוראים לך סווטלנה באמת את רק רוצה לגרות אותי אבל לא אכפת לי כי את תראי שהכל כתוב למעלה וכל דבר יש לו משמעות והשם סווטלנה זה כמו סווט באנגלית שזה אומר חם ועוד מעט גם לך יהיה חם ומצידי תביאי גם את שמעון ונובלבן שיבוא לאונן בצד ולכתוב שירים ואני אנסה לדשכנע את מריה שהיא גם פה בפורום ונראית לי בעניינים של אורגיות ונשמעת לי אחלה כוסית ומי שבאה ברוך הבא
      נדבר. את רוצה את הא-ימייל שלי בבית?

      • סווטלנה

       אני לא ממש סווטלנה, קוראים לי מיכל ואני מרמת אביב ג', אני הולכת לאליאנס, אבל מה שמדליק אותי באמת זה אלה שמפמפמים את הצמיגים של אליאנס במוסך איפה שאבא שלי מתקן את המרצדס שלו.

       אבל אני גם אוהבת את השליחים מהסופר, אוהבת לפתוח להם ת'דלת כשאני רטובה ומתכופפת לטיפ והמגבת קצת משתחררת, אז מה אתה אומר הרצל, בא לך לפמפם אותי מכל הכיוונים? למעלה למטה מבפנימה ומאחורה, אבל מה זה 96 לא ממש הבנתי, זו תנוחה חדשה? או שנובלבן המאונן המשורר כותב על זה? יאללה מותק, אני מה זה חמה.

       • עוד לא עליתי עלייך אבל בקצב שאת מתכתבת אני יעלה מהר מאוד ותשעים ושש התכוונתי ל69 יצא לי הפוך כי אני לא מסתכל ה שאני כותב על המסך רק על הקיבורד ורמת אביב גימל? זה עם הסידרה עם בר זוהר נכון? וגברת לינוביץ ווי אהבתי את זה מאוד אני לא גר רחוק ממך רק בחולון ויאללה בואי נתחבר תשלחי לי תמונה האולע שנראה שאת לא סתם כונפת על אלא באמת פוסי'לה טעימה ואני כבר יביא לך אותו

        • סווטלנה/מיכל

         לא יודעת למה, הרצל, מזמזם לי החשד בבטן, ותדע לך שאני סייקיק, אני ושרי אריסון הולכים לאותה סדנה, ואיך שאתה מתבטא הרצל מעלה לי את הזמזום הזה בבטן שאתה לא גבר מזרחי חם ושעיר שמטפטף זיעה על המקלדת, במקום זה אני רואה איזה חננה כזה יושב על הלפטופ שלו ומאונן עליי, אז תדע לך הרצל או איך שקוראים לך שהבזזים של בר זוהר שום דבר ליד אלה שלי, וגברת לינוביץ עוד יכולה ללמוד ממני כמה טריקים, אבל אני צריכה שתוכיח לי שאתה גבר שחום ושעיר שרואים לו את החריץ של התחת כשהוא מתכופף, ולא כמו כל האלה שאני מוקפת בהם במילא כל היום.

         אם תוכיח לי אז אפשר לסדר 69 או אפשר גם לנסות 96 זה יכול להיות מעניין, וחוצמזה הורדת לי קצת עם הבגרות המלאה, אני מעדיפה בגרות חלקית עם תעודה מאורט נגרות.

         • עכשיו עיצבנת אותי תגדי איפה ומתי ניפגש ואזי אזיין אותך כל כך חזק שיהיה לך חציל במנוש ותסליח על איך שאני מדבר על אני לא מגזים חציל שמה! ואל תביאי לי העלבות ולא לגרות אותי סתם יא פוסטמה יא חרא קטנה מי חננה מי?!?? אני?? ? מה פתאום, ואין לי לפטוף זה מחשב של אח שלי הקטן הואו בגודל מקרר אני יעשה איתך את כל המספרים מאחד ועד חמישים כולל 669 אבל בתנאי שאת באמת כוסית מרמת אביב גימל עם ציצים ענקיות ואמיתיות למרות שלא חובה ועכשיו עשית אותי חרמן אז אני ישלח לך תמונה אם את רוצה ואני אתפוס לך את הציצם ואתן לך מכות רצח לא כואבות שתפלי לריצפה ויעשה ספונג'ה עם השערות שלך ואז יכינס לך לפה עד שתבליעי ותגידי תודה הרצל היה טעים אפשר עוד מנה קינוח ואני יתן לך עוד אחת וזהו כי אז אני יהיה כבר עייף מכל הבלגן וניקח סרט בודיאו ואת תתאהבי בי ואני אגיד שאני אתקשר ואלי כן אולי לא תלוי אם את ממש כוסית או סתם בינונית כונפת על. כתבתי הרבה ועכשיו אני צמא.

          • סווטלנה/מיכל

           אל תתעצבן כפרה, תירגע, תנגב ת'מצח, להביא לך ת'מלבורו והגולדסטאר,

           אני יודעת שאתה גבר אמיתי רגיש ומופנם, אל תיאבק עם זה, תן לזה לצאת

           אוף עשית אותי חרמנית עם כל הדיבורים על הספונג'ה,

           להחליף סרט בוידאו?

          • לא רוצה שכולם יקראו מה שאנחנו כותבים ואחר כך יעשו לנו עין הרע שלא נזדיין אז תכתבי אליי ל herzelswiss@hotmail.com ואני אתן לך אותו כמה פעמים שיבוא לי.
           ומריה אל תתעצבני זה לא מגזענות זה כי את לא ענית לי ואולי את בעצמך ז=גזענית ולא אוהבת כורדים ואם ככה קיבימנימט איתך בשפה שתביני ואם זה סתם כי לא היה לך זמן או משהו בעבודה אז אולי את רוצה לבוא איתי ועם מיכל מרמת גימל? נעשה ביחד בלאגנים את בטח כבר השתתפת בכאלה אני קולט עלייך ומיכל אל תתבאסי שדיברתי עם מריה יש מספיק הרצל לכולם

          • סווטלנה/מיכל

           גבר רגיש שלי עם זרג אדיר
           דווקא ממש לא איכפת לי לקמבן משהו עם מריה
           אתה יכול להסתכל עלינו, לא אכפת לך נכון?
           אתה יכול להזמין את נובלבן, הוא לא אוהב סקס בינכה
           ואתה…
           תראה בוא נשים את הקלפים על השולחן:
           באתי לכתוב לך אבל אז ראיתי שכתוב herzelswiss והאמת?
           שוויצרי? אתה שוויצרי? קצת התבאסתי זתומרת אמרת שאתה גבר כורדי חם
           חיכיתי לאיציק מרדכי ולא לזה שתקע את התפוח עם החץ במצח של הבן שלו
           אז בינתיים נסה לקמבן לי ולמריה איזה שטוץ קטן
           ונראה בקשר אליך…

          • זה קיצור של הרצל סוויסה יא מעפנה

          • זקורה לטוב

           בבאזל ייסדת את מדינת היהודים? ואחר כך מתת מעגבת?
           וזה אתה שטבעת את מטבע הלשון (יענו פירסינג): "אם תרזו אין זו הגלידה"?

 118. יא אדיוט, מה אתה חושב שאצלינו זה לא אותו דבר?
  תאמין לי,שלנו נמאס יותר ממכם ואתם הרבה יותר משעממים!!!!!!!!!!!!!!!!

 119. חתולה

  תאמין לי דרור שאני מבינה אותך לחלוטין, אגלה לך בסוד שגם אני כאשה נשואה נמאס לי
  כבר המגע שלו, הכל צפוי, אין חידושים נעלמו הריגושים, הלואי שהיתה לגיטימציה לבגידה
  חוקית, מה יש? למה בסתר? ברור שיש הצע וביקוש, אבל החברה הצבועה מתנגדת, אתה
  כגבר בטח לא תסכים שהיא תלך להזדיין או לאהוב גבר אחר, האגו שלך ייפגע, אבל אם
  נורמת ההתנהגות תשתנה הכל יהיה ברוח טובה.
  יש מישהו פנוי בסביבות החמישים שעוד כוחו במותניו ומוחו מלא כרימון?
  אני בסביבה

 120. שולם שולם אף פעם

 121. חיים רביבו

  אחי מה יש לך לשנוא סקס, זה אחלה דבר , אני אספר לך סיפור לפני כמה שנים לפני איזה משחק נבחרת הכי חשוב בעולם אני יוסי רונן ועופר הזמנו נערות ליווי למלון והבקענו כל הלילה, אז נמאס לך מסקס אה ,זה הרבה יותר חשוב מהמשחק הכי גורלי שהמצב רוח של מדינה שלמה תלוי בו

 122. לא מתאים לי אה מה שאתה אה כותב ואם לא תחזור בך אה הפעם גמרנו, סופית .לא נמאס לך , לא נמאס לך, נו די כבר, דיייייייייייי, אח"כ אל תגיד לי שלא התכוונת ומי זו בכלל הסיגל הזו , ככה זה עובד אתה דופק אותי ומפנטז על סיגל , יא דו אחד , מה זה בגלל שהיא חלקה?, הרי למענך אני מתגלח, אני מתבייש שכתבת את המאמר אני פגוע ומאוכזב ומצפה שתבוא לקחת את החפצים שלך בהקדם

 123. סיגלית

  אתה פשוט גרוע במיטה, ומחפש דרך לצאת ממצוקותיך.
  סיגל המסכנה, רק שלא תאמין שהאשמה עליה!
  דרור מותק, סקס זה אחד מתענוגות החיים ובמיוחד עם בחיר ליבך!!!
  תתנזר ממין כאפשרות אחת, או למד לענג את עצמך ובת זוגתך (בתקווה שלא עזבה אותך עדיין) כאפשרות שניה.

  פשוט חבל .. טיעונים חלשים ותאורים לא בוגרים במיוחד…
  אחד שרואה בכוס- איבר שמפליץ, יורק ומדמם פשוט עוד לא התבגר מינית… אתה ילדותי שרואה במין משחק ובבחורה שאמורה להיות בת זוגתך צעצוע שנמאס ממנו אחרי זיון.
  אני מאחלת לך רק סקס "מלוכלך ומגעיל" בשירותים, כי אינך שווה מערכת יחסים רצינית ועמוקה.

 124. יופי של כתב. ממש אמן!

 125. מישהי

  וודאי התגובות מאד משעשעות אותך, ככל שהן נעשות ערסיות יותר ויותר.
  ישר כח.. אני גאה בך. גם אם אתה כותב שטויות וחירטוטים מהשרוול, זה מצחיק אותי עד דמעות. כל הכבוד.

  • אופטימוס

   משעשעות אותי מאוד מאוד מאוד מאוד
   אין ספק שהחוויה הוכיחה את עצמה כתענוג,
   שלא להזכיר את זה שגם אתר פורנו מכובד רכש את הזכויות לקומבינה ואני גאה לראות את המאמר מתנוסס בתפאורה לה הוא ראוי בליווי תמונות של תועכסים ומנושקלעך
   נעשה מאוחר. שלום.

 126. כל הכבוד דרור.
  אני לא מיוחם בקיץ. לדעתי זה לא מקרה שמאמר מופלא זה נכתב בקיץ.
  אמנם אני חושב שסקס זה אמצאי מאוד נעים להתחמם בחורף כשהוא
  מבוצע בסביבה נקיה . גם בחורף אני צריך גרוי ממושך כדי לפעול.
  אני חושב שיש משחקים הרבה יותר מתאימים לקיץ מסקס.
  ולמי שבכל זאת חשה תאוה בלתי נשלטת להתחמם בקיץ ים תיכוני קים הויברטור
  כשהוא תקין את יכולה לשחק בו בכל זמן ומצב.
  ולידיעת מי שחושבת שאני ילד בגיל 39 היה בעבר יותר נלהב לנושא.
  עד גיל 23 לא התענינתי בסקס.

  האם קימת אשה לא תאותנית שחושבת שסקס זה לא הדבר העיקרי בחיים?

 127. טוב,
  התחלנו עם "אני שונא סקס"
  ועכשיו "יאללה מזגנים, יאללה בלגן"
  מעניין לאן נגיע…

 128. זקורה לטוב

  ששונאים סקס. אני שונאת סקס. איכס. אני מקווה שייצא לנו להתאהב זבז (אי"ה). אתה מה זה מתאים לי. יום אחרי החתונה אחכה לך במיטתנו הענקית מרוחה במור ולבונה כל מני בשמים טוב לי בלילות ונפלא לי בימים. וכשתצא במערומיך מהמקלחת ארים את הסמיכה לכבודך. אתה תשתחל פנימה ותניח את ראשך בין חמוקי. אני אלחש לך שירי ערש ענוגים ואלטף את אזניך. ואתה תעבור מתוך נמנום על זרועי החיוורת. ושנינו נרדם. וכך יהיה לנצח. רגוע ונעים ובלי שפשופים מיותרים. איזה עונג איזה כיף.

 129. אתה הומו!! או שאמא שלך התעללה בך שהיית קטן
  אחרת אני לא יכולה להבין איך אתה שונא כ"כ את הגוף הנשי
  מסכנה הבחורה שהיתה איתך – לא סיפקת אותה מעולם

 130. טקסט מדהים. לו הייתי בננה הייתי מפנימה: אין טעם במיניות מוחצנת. היא הביסה את עצמה. זה לא השדה הרלוונטי anymore.

  ישובו החיים האמיתיים. תשוב הצניעות, הכנות, הזהירות.

  תשוב הפרישות. תשוב המחוייבות. תשוב האהבה, הקדושה, הטהרה.

  אתן מוקפות גברים משועממים. מוטרדים-מינית ע"י הניסיונות האינסופיים שלכן לגרות ולמשוך.

  זה לא מעניין, זה לא טוב, זה כל כך רחוק ממה שגם אתן באמת רוצות.

  • שמעון

   כל הכבוד ניסחת את הדברים בצורה הכי יפה שקולה ורואיה לכבוד.
   כדאי שתקשבו לו בננות, הבנאדם יודע מה הוא מדבר!

 131. בת אור

  בחור יקר קשה שלא לחוש רחמים וצער, לסקס בכפייה גם אם באה מכיוון בת הזוג. אבל בסופו של דבר מדובר ביצר שורשי של האדם. מאז שתינוק נולד ואני לא אכנס לתסביכים של פרויד הוא מקדיש עצמו ומטפח את עצמו כדי לקים יחסי מין. באם נכוות ואני משערת שכן צר לי אבל אל תפסול אני מתארת לעצמי כי עוד לא מלאו לך 70 ופיית אתה יכול לתפקד. מקרה לדעתי לפחות אין סיפוק שמשתווה לסקס על פניו . העצה שלי : תחליף פרטנרית. נחמד שאתה אוהב אותה ומעריך אותה אבל בשביל זה יש ידידים…..

 132. איך אנשים עושים עניין ממאמר אחד….
  אתם באמת חושבים שכל מה שכותבים כאן הוא ספר פתוח של החיים של הכתבים בשבילכם?
  אז אתם טועים!
  הבנאדם כותב משהו מצחיק מבדר וכביכול "עם טיפה של רצינות" ושביעים אנשים מגיבים לזה כאילו הוא מבקש יעוץ מהם
  תרגעו!
  וקחו ת'חיים בקלות

  נ.ב ה – PUNCH LINE דפוקה

 133. המאבחנת

  מתוק אני הייתי בודקת את הנטיות המיניות שלך. תיאור כזה יכול לנבוע ממשיכה לבני המין השני או מבעיה רצינית עם המיניות שלך.
  תתמודד ותפרד מהחברה המסכנה שלך היא לא צריכה לסבול את התסבוכים שלך.

 134. זה מה שקורה באמת, שבנות בהתחלה משחקות אותה קשות להשגה אבל אח"כ מתברר שהן רוצות יותר סקס מהגברים……

 135. בנים לא אמורים לאהוב סקס?
  אז מה הקטע שלכם בעצם?
  המאמר הזה מלחיץ אותי!
  שמישהו ישאיר אותי אופטימית!!!

 136. דרור נובל!

  מה שעשית הפעם זו התחלת הקץ עבורך דרור נבל

 137. שמעון ב'

  קודם כל אני רוצה להגיד לך שאת עושה רושם של אדם אינטילגנט וגם קצת חמום מוח (מה שבד"כ לא הולך ביחד). אין לי שום בעייה עם המוצא שלך (או של אף אחד בכלל), דווקא אפשר להגיד ש: some of my best friends are . אבל למרות שנהניתי לקרא את התגובות שלך, (שבהחלט היו במקום) להרצל ולשמעון (שד"א זה לא אני, ובגלל זה הוספתי לי, ב'), לקראת הסוף קצת התאכזבתי מהתגובה שלך להרצל.

  את לא רואה שהוא ושמעון (שוב לא אני), הם סתם צמד משועממים גזעניים וחרמנים (שד"א התכונה האחרונה לא בהכרח שלילית), ולכן הופתעתי לראות איך את מתמתנת בסוף וממש "מתרגשת", כשאת קוראת שהוא מבשל אוכל איטלקי. מה באמת?? ?

  תפתחי את העיניים יקירתי, ותראי מה קורה מסביבך.

  אם זה מה שאת מחפשת, שיערב לך. פשוט קשה לי להאמין!!!

  אני מקווה שלא התכוונת באמת.

  אשמח לשמוע את תגובתך.

  וד"א, הרצל ושמעון (שוב לאאא אני), תתעוררו קצת ותחזרו לעולם האמיתי. ולא, זה לא יעזור אם תשיבו לי בקללות, אני ממש לא מתרגש.

  • בונה אני לא הפרעתי לך למה אתה מפריע לי! מה יכפת לך שמריה נדלקת עלי? אתה מקנא? אני לא הולך לקלל כי מה זה יעזור באינטרנט אבל אתה חרא של בנאדם, מה אוכל אותך? שהיא חמה עליי? זכותי! כי יש לי צינור גדול ולך כנראה אין שום דבר חוץ מלהפריע לאנשים רגילים שמתחילים עם בחורות ואתה בעצמך גזען וגם מכוער אני בטוח אבל לבלי ללקל זה שיחה ענינית ואל תעשה כאלה דברים כי גברים לא מתנהגים ככה אחד עם השני ואני עוד יביא אותו למריה ולמיכל ולעוד הרבה הרבה פה בפורום הזה ובאינטרנט בכלל

   • שמעון ב'

    אני רואה שלקחת אותי קשה. מצטער אם נפגעת, אבל הדברים רק נועדו להעיר אותך למציאות. אני ממש לא מקנא, לא מכוער ובטח לא קצוץ קנה (לא שזה עניינך בכלל). אם מצאת חן בעיניה, ואכן אתה מאמין שיצא לך משהו מזה, אז אני מאחל לך שתהנה לך בפנטזיה שלך (רק אל תשכח את ה- נקה 7).
    אבל עכשיו ברצינות : דווקא שמעתי על מקרים שבהם זה עובד בפסיכולוגיה הפוכה.
    ז"א: אתה מתנהג כמו חתיכת חרא, והיא נמשכת אליך כמו זבוב רעב.

    בהצלחה ידידי

    ד"א, מעניין שלא שמענו את פי הנערה. מסקרן אותי מה יש לה לומר בנדון.

   • שמעון ב'

    אני רואה שלקחת אותי קשה. מצטער אם נפגעת, אבל הדברים רק נועדו להעיר אותך למציאות. אני ממש לא מקנא, לא מכוער ובטח לא קצוץ קנה (לא שזה עניינך בכלל). אם מצאת חן בעיניה, ואכן אתה מאמין שיצא לך משהו מזה, אז אני מאחל לך שתהנה לך בפנטזיה שלך (רק אל תשכח את ה- נקה 7).
    אבל עכשיו ברצינות : דווקא שמעתי על מקרים שבהם זה עובד בפסיכולוגיה הפוכה.
    ז"א: אתה מתנהג כמו חתיכת חרא, והיא נמשכת אליך כמו זבוב רעב.

    בהצלחה ידידי

    ד"א, מעניין שלא שמענו את פי הנערה. מסקרן אותי מה יש לה לומר בנדון.

    • שמעון ב'

     התפקשש לי פעמיים
     SORRY

     • שמעון

      הערס צודק, מה אכפת לך אם הוא מפלרטט עם בחורה או לא? מי שמך להטיף ולחנך, מה יש, בגלל שאתה עלאק רגיש ומבין אתה מרשה לעצמך להתנשאות?? לפי הסיגנון יש לי הרגשה שאתה בן ארבעים פלוס ואם לא אז זה עצוב. מאוד עצוב. וגם אם כן זה עצוב.
      הרצל אל תקשיב לאף אחד, אומנם אתה כותב "אמא" עם חמש עשרה שגיאות כתיב אבל זה לא אומר שאתה לא יכול "להכניס אותו" למריה,סווטלנה,מריומה וציפי שביט. תן להן בראש.

   • בהתחלה חשבתי שאם אני אמשיך להיתכתב איתך אולי אני אראה צדדים טובים יותר שלך.. אחרי זה קיוויתי לעזור לך לבנות צדדים טובים….
    אך הבנתי עכשיו שזה בילתי אפשרי! אתה מיקרה אבוד!!!!!!!
    א. אני בקשר עם מישהו! בקשר מדהים….(תעלה להיתכתבות הראשונה שלי ושלך ובסוף ההיתכתבות אתה תיראה את התגובה הסופית שלי…תחת הכותרת "הבנתי הכל…."
    נידלקת עליך?? ?? חמה עלייך?? ?? תביא לי אותו?? ?? ?? ?? ?? ?
    אתה חי באשליות יקירי!
    א. יש לי מישהו מדהים שאתה לא שווה שהוא אפילו ירק לכיוונך
    ב. גם אם לא ישארו גברים חוץ ממך ביקום כולו…. אני אעדיף.. להיות לבד או להפוך ללסבית(כרגע אני לא)
    ג.זה שיש לך צינור גדול(למרות שאני בספק) אז מבחינתך זה הופך אותו לגבר המושלם… החבר/בעל/פרטנר הפוטנציאלי של כל בחורה? אם אתה חושב ככה אז או שבגרוש אין לך שכל… או שאתה חי בבועה חמודה ומתוקה שהיא רק שלך… ואתה משוכנע שאתה ה-דבר שכל אישה רוצה… אז תמשיך לחיות בבועה הזאת כי חוץ ממך אין שם אף אחד וברור שאין שם אף אחת!
    את כל השאר אנא תקרא בתגובה שלי תחת הכותרת "הבנתי הכל…"

    נ.ב
    אה ועוד משהו…..

    • אני…..
     מרחמת עלייך…

     בסוף תמצא את עצמך לבד.. בלי אהבה,חיבה,הבנה,כל רגש אנושי הדדיים… כי אני בספק שכל אישה שיש לה ראש על הכתפיים תרצה להיתעסק איתך.. וברור שהיא לא תרצה להיכנס איתך למערכת יחסים…

  • שמעון ב' יקירי!
   פה אתה צודק… זה לא שהיתרגשתי מזה שהוא מבשל אוכל איטלקי פשוט זה הוסיף לו נקודה טובה בעיניי….אבל לאחר שקראתי את ההיתכתבות הנחמדה שלו עם סווטלנה/מיכל…(תדפדף בתגובות.. נראה לי מתחת להיתכתבות שלו איתי…) הבנתי שאין עם מי לדבר… ואם אתה תחזור להיתכתבות שלנו אתה תיראה בסוף… שעניתי לו בדיוק מה אני חושבת…
   בקשר לזה שאדם אינטיליגנט אינו יכול להיות חמום מוח.. איני מסכימה איתך.. אבי כזה… חברתי הטובה ביותר כזאת… וגם אני..(אני מקווה שאני באמת אינטליגנטית…)
   אני יודעת ששניהם משועממים וכנראה פשוט רוצים לעצבן.. אותי בגלל זה פשוט הפסקתי לענות לשמעון.. בשלב מסויים… אם הרצל עד ההיתכתבות שלו עם סווטלנה/מיכל.. עוד הייתה לי תקווה שיש בו משהו טוב.. טעיתי… ואמרתי את זה גם לו…
   והעיניים שלי פקוחות לרווחה ואני רואה בדיוק מה קורה מסביבי…
   ותודה על המחמאות… ואני יודעת שחרמנות… זה לא בהכרח תכונה שלילית…
   אני מודה שאני בעצמי חרמנית למדי….
   מקווה שהסברתי את עצמי.
   אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות
   נ.ב
   מחמיא לי שיש אנשים כמוך שלא שופטים בני אדם לפי המוצא שלהם…
   רק חבל שאנשים אלו מעטים…

   • אה ו…. אחת הסיבות שפתחתי בהיתכתבות ארוכה עם הרצל…. והמשכתי בה גם ברגעים שכבר הבנתי שהוא לא יפיק מזה תועלת…. היא שכולי תיקווה שאנשים אחרים רואים את התגובות שליומפיקים מזה משהו….

    • אם תקרא את התגובה שלי תחת הכותרת "הבנתי הכל…." והתגובה שלי 4 תגובות מעל לזאת…
     שתיהם מופנות להרצל ובזה סיכמתי את כל הנסיון העלוב שלי לעזור לו…
     = )

     • מאוד נפגעתי ממך הבתחלה מה יש אסור לפלרטט ואז הבנתי הכל ברור שאת רוצה אותי ושאת חמה עלי ושאת רוצה לקבל אותו ולצעוק YES YES YES ואני יתן לך עוד מנה קינוח אבל את מתביישת מכל האנשים שמסתכלים וקוראים מה שאת כותבת אז תכתבי לי לפרטי שלי בבית ואז יהיה דיסרקטי ותקבלי אותו מכל הגיוונים עד שינזול לך מהאוזניים ותגידי תודה הרצל אתה המשיח יא-אללה

      • ואני עוד חשבתי שיש בך משהו טוב….
       אם אתה חושב שאני רוצה אותך אתה באשליות….
       אני אעדיף להיתאבד מאשר להיות איתך ובטח בטח מאשר לשכב איתך….
       בקיצור כמו שכבר אמרתי אתה מקרה אבוד…..בי

     • ……

      ……

      נו די עם זה!

    • שמעון

     זה חלק מהמקצוע לא? ולגבי זה שאני משועמם, הוודקה כנראה עלתה לך לראש, מה את חושבת שאת עושה פה בפורום הזה? את מתכתבת עם הרצל למען קוראים אחרים יראו ויראו?? איזו מין שטות זאת? את אפילו יותר סכלה (סכלה=אהבלה) מהציפיות שלי,
     הנה רק היום קראתי על שלוש בנות 12-13 בצפון שהחלו לעסוק בזנות סתם כך בשביל הכיף בשביל אקסטרה דמי כיס, הייתכן שאת נמנית ביניהן?? צר לי שנאלצת לחיות עם אבא מכה ושהחברה הכי טובה שלך פסיכית (וודאי נפגשתם בכלא) אבל תגידי את האמת, החבר הזה שאת כל הזמן מזכירה, הוא לא במקרה הבריח אותך דרך הגבול של סיני והחרים לך את הפספורט עד ש"תרוויחי אותו בחזרה"? האם יש סיכוי שה"חבר" הזה מאלץ אותך להיפגש עם חמישים גברים ביום?? כי אם כן, ואני בטוח שכן, אולי הגיע הזמן לטלפן לורדה רזיאל ז'אקונט ולמצוא חבר חדש. אני מציע את הרצל, ידוע שערסים ורוסיות הולכים טוב ביחד

     • לך למכון גמילה ממין או משהו……
      יש לך עוד משהו בראש….
      חוץ מזה מעולם לא ריתי אדם צר מוחין כמוך….
      אתה משוכנע שאתה הכי צודק בעולם אה?
      אז זהו…..

      ….. ש……

      לא!!!! ו……….

      זו הפעם האחרונה שאני עונה לחלאה כמוך!

     • כולנו בני אדם כולנו עושים טעויות….

      • בזה סיימתי את נסיוני העגומים להכניס שכל לאנשים פה….
       איני מתכוונת להמשיך להיתכתב עם אף אחד מהגברים השוביניסטים והדפוקים אשר מגיבים פה…..
       שוב המאמר לפי דעתי דפוק וחסר נקודה!
       לילה טוב לכולם!
       ביייייייייי

       • שמעון ב'

        טוב יקירתי, חבל שאת פורשת. אני קורא את התגובות שלך (שמהולות בעצבים) וממש "מתפוצץ" מצחוק. (אני רק מקווה שאף אחד מהשכנים שלי לא שומע, שלא אקבל סטיגמה של ,,,,).
        ד"א להערה שלך : אמרתי שעצבים לא הולכים בד"כ עם אינטלגנציה, אבל זה לא אומר שאין מקרים שכאלו. ברור לי שישנם תגובות של אנשים מסויימים (ולא אנקוב בשמות), שממש מעצבנים כל אדם שפוי, אינטליגנט או לא.
        בקשר למוצא, כולנו שייכים לאותו עם, וזה מה שמאחד את כולנו, ולא צריך להסתכל על שום דבר אחר.

        זהו, אנ חושב

        I REST MY CASE
        ביי

        • אני לא בטוחה שהבנתי אותך נכון אך.. האם העובדה שמישהו אחר פוגע בי, ברגשותי או בדעותי ואני מתעצבנת ומנסה להביר לו משהו…מצחיקה אותך….?
         דווקא חשבתי שאתה… אחד מהמעטים שכן הבינו משהו מתגובותי… שכן הבינו את המסר שניסיתי למסור…. כנראה שטעיתי…
         טוב אולי בעצם הבנת משהו אחד… אני מסכימה איתך בקשר למוצא… זה מה שניסיתי לומר מהתחלה…
         בי

         נ.ב
         אני חייבת לציין שאתה האדם היחיד כאן שהוא שפוי ואפשר לנהל איתו שיחה נורמלית… ומעניינת למדי… חוץ מ- blue fire.

         • שמעון ב'

          טוב, קצת הרבה באיחור אני מגיב, אבל מצטער, הרבה זמן לא ביקרתי בפורום (מבחנים,,,).

          מריה יקירתי, בבקשה אל תביני אותי לא נכון.
          לא העובדה שמישהו מעצבן אותך, מצחיקה אותי, חלילה.
          פשוט מה שהתכוונתי זה שתוכן התשובות של כולם, מצחיקה אותי. כי גם שטויות ובלבולי מוח, לפעמים מעלים בי חיוך עז.

          אני מודה לך על המחמאה, וכמו שכבר אמרתי לך, התחושה היא הדדית. אני ג"כ נהנה "לדבר" איתך.

          אני מקווה שהבהרתי את עמדתי, ושהחזרתי לעצמי את הערכתך.

          ביי ביי בינתיים

         • suggqbqbe

          ת'שמעי, מותק, קראתי את כל ההתכתבות שלך עם שרצלים ושמעונים למיניהם ואני חייבת לציין שיש לך בעיה (אליהם אני אפילו לא חושבת להתייחס – חבל על הכוח):

          מה, את חיה בישראל כבר כמה שנים ועדיין לא הפסקת להפגע ולקחת ללב כל ערס אימפוטנט שזורקהערותמדברבגסותחושבשרוסיותזונותסרטבורקסזההכהטובמדמייןסקסאליםעםבלונדיניותשבמציאותלאירקולכיווןשלומקללבכלהזדמנותמתהדרתבתעודתבגרותמזיעמטפחחריץעמוקבתחת ו ב ק י צ ו ר: סתם גבר מגעיל משעמם ומעורר רחמים??
          אם זה נכון אז את לא חמומת מוח – אלא בבעיה כי העולם הוא אכזר ובישראל 2003 אנשים חיים ומתפקדים כמו ציבור של כל רפובליקת בננות דרום אמריקאית רק בהבדל אחד – המנטליות שלנו היא מזרח תיכונית.
          יקירה יש כאן גם אופציות אחרות. יש אנשים טובים, מעניינים וסבלניים שלא יראו אותך כ"רוסיה" "נקבה" וכו'.
          עצתי היא שתלמדי למצוא אותם ותדבקי בהם – כי משם תיתפח הטובה.
          ואם, וזה יכול להיות, את בכלל נ ה נ י ת מכל הסיפור הזה עם הרצל ושות' – וואלה אחותי מדינה חופשית (עדיין…) וסליחה שהפרעתי לכם

 138. זה לא שהוא לא אוהב סקס זה שהוא לא אוהב .נקודה.ולכן הוא לא יודע לעשות סקס =מעשה אהבה .תתחיל לאהוב ואז תרגיש מה זה סקס של נתינה וקבלה ותהנה מכל רגע .אני מבינה אותך זה לא כייף לזיין בלי רגשות כמו ארנב

 139. חזיר משי

  כשהוא רע, כשהוא מתפקשש, כשהוא מותיר עם תחושה לא-מסופקת, כשמתעייפים באמצע ודווקא לבת הזוג יש עוד חשק.

  אני אוהב סקס טוב, כזה שיגרום לי ולזוגתי להמשיך ולרצות גם לאחר שמסתיים

  • זקורה לטוב

   קראתי: "זוג*תי*" וקראתי "*בת* זוג". עכשיו באמת השתכנעתי שאתה באמת אוהב בנות ולא בנים. ואתה אפילו שונא סקס רע ואוהב סקס טוב. וואו, כמה שאתה נורמלי וישר (סטרייט). כל הכבוד.

   • חזיר משי

    אבל אני לא מחשיב את עצמי נורמלי, טוב, יחסית לנובלמן כן. תודה.

    • חזיר משי

     כל הכבוד לי. וזאת בכנות

     • זקורה לטוב

      בעניין כיבודים לעצמך אתה באמת מוכשר.

      • חזיר משי

       מה את מתערבת בכלל?
       P:

       • גם בתיכון שלי הומואים ואם הם היו בסדר אז אז לא שיגענו אותם יש גם הומוס נשיים שקוראים להם בשמות של בנות אולי הבת זוג שלך היא הומו כזה כמו ג'וני מערוץ 2 עם הבנות פסיה השמנה זה בטח מאוד כואב אבל אם אתה למעלה אין הרבה הבדל כי זה כמו לדפוק מישהי שעירה עם הרבה צלוטיטיס אבל אולי אתה למטה זה כואב מאוד מאוד לא מקנא בך אבל נולדים ככה ואין מה לעשות לבלוע כמה שיותר!

        • חזיר משי

         נובלמן יקירי, בת הזוג שלי לא הומו, ושנינו נשמח לעשות בך לינץ'- אני בועט באשך הימני, היא בועטת באשך השמאלי. את הזין שלך בתנועת מלקחיים מהירה נקטע, ונטגן לחתולה.

         • אופטימוס

          מתגובה לתגובה אני מגלה לשמחתי שאתה יותר אדיוט ממה שחשבתי
          כל כך הרבה דברים טובים, גם אדיוט, גם מכוער וגם חזיר
          כל כך הרבה נחת לאמא (חבל שהיא גוססת).
          ולא אני לא הרצל. שלהבדיל ממך הוא גבר של נשים, אבל אין מה להתבייש, אנו חיים בעידן ליברלי. חולם על אקי אבני? לבריאות
          לינץ בי? גדול. אני יודע שאתה מת כבר לגעת לי באשכים, אבל יש לי הרגשה שאם החברה (הדמיונית) שלך תיגע למישהו באשך הוא יקבל נמק.

          • חזיר משי

           גם נשמח לכתוב, ולצלם, ולהפיץ בקרב תלמידי החוג לתסריטאות, אונ' תל- אביב.

           נובלמן, כמו שהציע לוכד, או גרשון, בוא נעשה עסקה- כל אחד יתקע לשני לשון בפי הטבעת.

          • אופטימוס

           אבל אני לא יודע איפה הלשון הזאת הייתה

          • זקורה לטוב

           אתה משתין לכל הכוונים צווח וסורט. אנחנו כבר מפוהקים מזה אז אתה מתחיל לזרוק עלינו קקי. אמא שלך אמרה לי שפשוט מאוחר. "הוא תמיד כזה בשעה כזו". ובכלל, היא לא הספיקה להחליף לך והחיתול כבד ושורף. "היציאות שלו מסריחות . אם אני לא מחליפה לו בזמן הוא בולע אותן לועס ומחרבן שוב ושוב. אני מודאגת".
           התקשרתי למשרד הסעד על ההזנחה הפושעת של האם. אבל לפחות משהו אחד אופטימי: תחום אחד היא לא מזניחה: טיפוח האגו שלך.

           אני שמחה שלא התבקשתי לעשות ביביסיטר.

          • אופטימוס

           תחזרי 6 תגובות אחורה ותראי מה כתב החזרזיר- אל תתערבי ויאללה לכי קיבינימט

          • זקורה לטוב

           אני ילדה טובה, אומרים תלכי הולכת. ביי ביי קוקי. יאלה הולכת לקיבינימט (זה בשטחים אומשהו?) דווקא רציתי להוסיף פה ושם עוד קצת תגובות פה ושם, אבל אני מנומסת (כמו שראית למעלה). אומר אל תתערבי לא מתערבת. ביי ביי קוקי.

          • אופטימוס

           למען המטרה המקודשת של השארת תגובות נוספות, אני לוקח את דבריי בחזרה ומפציר בך לחזור גבירתי הזקורה

          • אולי לא נעלבת אבל אתה פשוט עלוב…!

       • זקורה לטוב

        שזה היומן הפרטי שלך. בתמימותי חשבתי שזו המשתנה הציבורית.
        נו, אבל אם כבר הצצתי וקראתי מה שקראתי – תגיד, אני לא צודקת?
        האגו שלך זקור יותר מהשם שלי. עד שהוא מסתיר ממך את עצמך. לא?
        אל תדאג. גם של האופטימי. שניכם משוכנעים שאנחנו בונים לכם מצבת זהב. אתם רבים על החלקה. אבל שניכם טועים: אנחנו, סתם אספסוף שנהנה מריב הגון. וכשיבוא ריב אחר נעבור זירה.

        • אבל קצת אינפורמציה עסיסית, על מה הריב? על מה המכות? פספסתי משהו?

         משהו שקרה בחוג לתסריטאות שנה ב'?

        • חזיר משי

         אפשר להשתין על האגו שלי. בכיף.
         ככה אני אוהב- או שהוא (אגו) מושתן ונדרס ונרמס עד שנעלם בקול יבבה, או שמשתין ודורס ורומס בעצמו. המטרה היא להסתיר אותי. לפעמים יש אמצע, אבל לרוב, הוא מוסתר.

         הריב עם דרור נובלמן הוא לשם השעשוע. הוא כבר נמאס.

         וכל הכבוד וכל הבוז לי.
         אבל אם אפשר-
         פסל זהב, עטוף משי.

         • כבר הרבה זמן לא צחקתי כפי שצחקתי בזכותכם. בכל לילה אני לובשת את הבייבי דול הקטנטן שלי ופותחת את המאמר ב'בננות' כדי לקרוא את ההגיגים שלכם. אתם כל-כך גדולים. הלוואי והייתם כאן כולכם והיינו פוצחים באורגיה סוערת.

         • זקורה לטוב

          שי מזרחי/חזיר משי/שמי חריז/ זרמי שיח/ חמשירי ז'/משיח זרי/זרם ישיח/מזח שירי/ שזר חיים/שימי חזר…

          אתה באמת למדת איך להגיב. גדלת. יישר כח. אני יורדת מהקו כי האופטימוס שוקולד בעקבותי. ..

          פסל זהב עטוף משי? אולי משי-זהב?

          • חזיר משי

           פסל של חזיר זהב עטוף בקטיפת משי (כמו עגל הזהב? ויאמר העם, בפסל חזיר זהב לי רב)

           אל דאגה, אח"כ שי מזרחי ירד מההר וינפץ אותו.

         • סווטלנה/מיכל

          השתנות, חירבונים, סירוסים, מכות….

          זה בננות או בננות ביזאר?

 140. mr. esay E

  יכול להיות שהאדם שכתב את הכתבה הזאת הוא בן אדם קוקסינל שלא יכול לספק נשים ויש לו פחדים אישים והנושא!!!!!!!!!

 141. mr. esay E

  האדם שכתב את הכתבה הזאת הוא בעל פחדים ויש לו חוסר ביטחון עצמי גבוה מאוד לגבי יכולתו המינים, אם בכלל לזהותו הגברית.
  בכל מקרה אני חושב שאנשים שלא מבינים בנושא מסוים לא צריכים לערוך כתבה בנושאת אפילו אם זה בצחוק.

 142. יומני דנית

  גדול !!!
  מזמינה אותך לקרוא את הבלוג שלי בתפוז

  http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=ravaka

  שלך בשקיקה
  יומני דנית

   • מה ביזבזתי את הזמן עם הרוסיות? זאתי הכי מזדינת מכלום זאתי יא-אללה דנית דנית אולי תשלחי לי הבייתה? לא אכפת לי שאת כבר בת 33 וזקנה ויזדיינת הרבה בחיים, באמת לא אכפת לי, אני אעשה לך טוב טוב ותצעקי
    YES HERZEL YES HERZEL ANI GOMERET TAVI OD KINUACH
    ועלכיף כיפאק

  • דנית?? ?
   אז ככה- את המאמר הזה דרור לא כתב לבד, אני כתבתי איתו, וזה פורסם במדור המשותף שלנו בעיתון "כלבו". אני קורא הדוק של הבלוג שלך. את אומנית גדולה ומאוד מוערכת על-ידי. את ממציאה את הסיפורים האלו או שיש בהם גם קורטוב של אמת?

 143. סאבלימנל והצל

  סאסלימניעל:
  "לא יקום ולא יהיה סקס זה דבר מעולה מקדימה מאחור מהתחת ובחור יבוא כל העולם לבחור והברוקרים שותקים דולרים כמו ממתקים בולעים ונחנקים בארצנו פיגועים כבר לא אגוזים ושקדים והאלוהים שותקים למי יש דם להגיד חנוכייה? אתמול סבתי קנתה לי מטריה חזקה כמו שמשייהנמאס לכם מהשטן תגידו -סטי-גי-דיגי-דם תגיד להם מה זה הצל"
  הצל:"יש-ר-אל!"

 144. ספירת הקולות הסתיימה

  נובלמן ניצח ונובלמן ניצח!

 145. מבוהלת

  ישבתי וקראתי חלק מהתגובות פה ואני בד"כ לא עושה את זה אבל הייתי חייבת להגיב…
  אני בת 18 ועד עכשיו חשבתי שיש לי עוד קצת ללמוד על סקס אבל אחרי שקראתי את ההודעות האלו גיליתי שאני מבינה בנושא מספיק (יותר טוב מה"יצורים" שכתבו כאן…)
  הרמה הכה נמוכה פשוט הדהימה אותי!!!
  אנשים אם המצב הוא כזה אתם בחיים לא תצליחו לענג לא את עצמכם ולא את בן הזוג…
  לכו תעשו ביד..

  • אני אוהב בנות שמונה עשרה כי יש להם עור חלק והן לא רוצות חתונה רק ציפור קטנה שתיכנס להם בביפנוכו ותעשה להם ציף ציף וגם לקטנה יא מבוהלת קטנטנה אני יכינס אותו כי בת 18 זה כבר חוקי ואפשר לעשות הרבה דברים לא חוקיים כמו גראס וקריסטלים ולנהוג עם שלילה אבל עם בחורות זה יותר כיף חוקי כי אז הם לא אומרות לאבא שלהם שאחר כך יש לו קזינו או משהו ובא לאיים עלי כשהמ נכנסות להריון כי לא לקחו גלולות כי כולם רוצים ילד ממני שיהיה יפה וחתיך ומקסים ועשר ואם את באמת רוצה ללמוד עוד על סקס תכתבי לי לפרטי לא-מייל שלי ב HERZELSWISS@HOTMAIL.COM ואני ילמד אותך מה זה עד שתבקשי לא תתחנני עוד עוד עוד אבל אם את לא בתולה אז לא משנה ותשכחי מזה כי אני אוהב דם וצרחות זה כמו פיגוע

 146. אני אומרת להעיף את הבחור החדש מהשכונה. יכולת הכתיבה שלו אמנם אדירה, משתווה כמעט לזו של אתגר קרת (אותה רמת חולניות), אבל אני לא חושבת שיש לזה מקום באתר הזה, ואני בהחלט לא חושבת שהוא מייצג את דעת הקהל הגברית. אני יודעת שגברים הם עצלנים ומעדיפים לגמור מהר ומבחורה אחרת כל פעם, אבל "זין קטן" פה מציג אותם באור רע ממש. תיזהר "זין קטן", האזהרות שלך עוד עשויות לעבוד ושום אישה לא תרצה גבר ליגה ז'.

  • שמעון

   אמנם יש מכנה משותף גדול מאוד בין קרת ונובלמן, שניהם גרועים באותה מידה. הסופר היחיד ששווה משהו במידנה הזאת זה, תאמני או לא, דודו טופז שהביוגרפיה שלו היא הדבר הכי טוב שקראתי

 147. כותב יקר:

  מזל לאל שאינני סיגל – לא רק בגלל אופייך הבוגדני אלא מהסיבה הפשוטה שאתה בעל הפרעת ניקיון כפייתית/אימפוטנט/חרדתי עד פחדן (ביצועית)/פשוט קטן לא רק בתור בן אדם, וכן כשאתה קטן מדי הגודל כן קובע!!!
  בכל מקרה כנראה מאוד קשה לך "להגמיר" את זוגתך האומללה – נשמע שאתה מדחיק איזו בעיה אצלך.
  מקווה שתטפל ותתגבר – לטובת הנאתך האישית.

  • שמעון

   אני חולק עלייך, איך יכול להיות שגם קוראים לך נינה וגם את מרשה לעצמך להחזיק באיזה שהן דעות?? , האם זה קיצור של פנינה?? מחווה ל24?? איזה מן שם טיפשי זה??
   או אולי גם את יוצאת חבר העמים ובמקרה כזה לא נותר לנו אלא לצרף לאתר שרות ליווי לבית הלקוח??, (תמצאי פה קולגות רבות). הקדשתי לענין מחשבה רבה, ולדעתי הסופית את המאמר הנ"ל כתבה בכלל בחורה, ואין כזה בנאדם נובלמן, תחושת בטן. היא בטח לסבית, שעירה, עם שרירים משורגים שאוהבת את שריד חדד (גם כן חובבת קליטוריסים לא קטנה).
   לגבי נינה, (שם של מורה להיסטוריה שקיבלה מכתב פיטורים בדואר ולא מודעת למצבה משום שאינה יודעת קרוא וכתוב), אני מסכים איתך, הגודל כן קובע, מאוד קובע, כמה שהפה של הבחורה יותר גדול, כך היא מדברת יותר שטויות

   • ליטל little

    וכבר לא מתחשק לי לתרום השנה לאקי"ם כי אני יודעת שכל הכסף ילך אלייך

   • נינה

    שמעון היקר,
    אני (נינה – הכינוי שאני נושאת בגאווה רבה) מבינה שמישהו מינה אותך להיות זה שקובע מי מדבר שטויות.
    עוד דבר שהבנתי מדבריך – שהנינות היחידות שאתה מכיר הן נערות ליווי – כנראה היית זקוק להן מספר פעמים בימי חייך – חבל – חינם יותר חסכוני.
    אחרון חביב שמעון – אני יכולה להסיק מדבריך שאולי המורה שלך להיסטוריה לא ידעה קרוא וכתוב? לכן מספר שגיאות כתיב שליקטתי בכמה תגובות נוספות שלך?
    בחייך שמעון – גם לך לא הולך? בשביל זה אתה מגיב בצורה לא עניינית ובוחר לקטול אנשים לפי שמם במקום לדבר על העניין שבו דנים כרגע? שמעון – הייתה לך חברה שעירה וגברית ששנאה את המין איתך? לכן אתה ממורמר?
    לידיעתך – אפילו אני – בחורה צעירה יחסית (26) יצא לי להיות במצב שבו כבר נמאס מהמין עם אותו בן זוג – לא משנה כמה אהבה יש וכמה חתיך מטופח שרירי הולנדי שהוא (מכאן – תקיש לגביך) אבל מכאן לקיצוניות של – אני שונא סקס המרחק רב , נשמע לי כאילו בין השורות אומר המחבר – אני שונא קירבה ואינטימיות – ברגע שאני מכיר את הבחורה יותר מדי היא כבר לא מושכת – ופה זה מתחיל להיות בעייתי משהו.
    אגב – שמת לב שהפסקתי לרדת עליך כדי לתת לך דוגמא איך לדבר על העניין הנכון וזאת בלי להעליב ציבורים שלמים ששמם (האמיתי) הוא נינה או מורות להיסטוריה – במיוחד כאלו שקיבלו מכתב פיטורין ועוד יותר – אלא שלא יודעות קרוא וכתוב (עוד לא נתקלתי).
    שמעון יקירי, אפילו צעירה "פעורה" כמוני ידעתי שאם אני לא רוצה סקס עם החבר שלי זה סימן לתחילת הסוף ואני עוד אישה – עם כל הרגישות הנילווית לכך…
    אפילו חסרת ניסיון ודוברת שטויות כמוני יודעת שזמן מועט אחרי שאתחתן ימאס עלי ועל בן זוגי להיות במיטה ביחד, אבל בחיאת הכותב עוד לא מחויב פה בשום טבעת או חוזה – למה לענות את הבחורה המסכנה? שחרר, שחרר !!!!
    שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה – ממני – נינה מורה להיסטוריה שקיבלה מכתב פיטורין – לכן (עקב זאת שהיא עולה מחבר העמים) נאלצת לעבוד כנערת ליווי!!!

    • שמעון

     לא ידעתי שאת כבר זקנה בלה בת 26, מה הפלא שלחבר שלך התחיל להימאס ממך??
     גם לי היה נאמס, זה בודק גיל המעבר כשהקמטים הראשונים צצים, הצלוליטיס מתחיל לפרוח, והקילוגרמים שאגרת במהלך השירות הצבאי והצלחת להוריד בדיאטת רצח וספורט יומיומי מתחילים לחזור בכמות מכופלת- פעמיים כי טוב. אני לא בטוח שתצליחי להשתחל למכון ליווי טוב בגילך (הממוצע בנות 19) אבל יש כמה בתחנה הישנה לא בררנים מדי, אם תשימי הרבה איפור אולי תוכלי לעבוד עליהם, וכמובן ישנם הצמתים, ששם הגיל לא משחק בכלל. מה לעשות חייבים להתגבר על המיתון. בהצלחה.

     • שמעון

      בהצלחה – חפש אותי בתחנה הישנה – אז אלו המקומות שאתה מסתובב בלילות הבודדים.
      כפרה אם רק היית רואה אותי – אולי בעצם אני אצא לחפש אותך בצמתים ובתחנה הישנה? או שבעצם הסמים מביאים כסף טוב ואז אתה מרשה לעצמך מכוני ליווי, כי מה לעשות עם איך שאחד כמוך נראה – שחור קטן ומכוער – אף אחת לא תלך איתך מה גם שהלכו לך השיניים מהסמים זה קצת הורס. אבל שמעון לא נורא – אמנם אני לא עולה מחבר העמים ולא באמת נערת ליווי אבל אתה כזה מסכן ובודד אולי אני אעשה לך טובה, אם תראה אחת שנראית בת 19 מתוחה רזה עם חזה גדול ועומד שיער בלונדיני עור שזוף וחלק ופנים שבא לאכול תעשה סימן אני כבר ידאג לך, נקווה שתישאר בחיים אחרי…
      שלך תמיד
      נינה.

 148. לילית

  אימפוטנט יקר!
  לצערה של סיגל היא נפלה היישר אל תןך זרועותיו של אימפוטנט, חסר ביטחון עצמי ונפל של מה שאני מכנה האבולוציה האנושית.
  חוקי הטבע יקירי האימפוטנט מצביעים בכל צורה גנטית , כי על כל ייצור חי מנמייה דרך חרגול ועד האדם , לשגל!!! והמון ולו רק על מנת להפיץ את מינו ( כמו שבלהקת אריות לדוג' ישמור האריה על אינספור לביאותיו ולו רק על מנת להקים את שושלת האצולה שלו).
  נשים וגברים אוהבים מין על מגוון צורותיו ואופניו והתדירות תלוייה באובייקטים ובהם בלבד!
  מותק סקס הוא מתת האלוהים לכל הלחצים וטרדות היומיום ואם ניתן לשלבו עם בת זוג אוהבת ומשקיעה מה נפלא!!!! ולידיעתך מר חסר יכולת אתה בהחלט בין בודדים ביקום שיעידו על מחסור ברצון לסקס וטוב שכך. ובנות אינן חושבות ומדברות רק על אורגזמות אבל מה לעשות אם כבר עושים אז שיהיה מדהים משגע מאלף וחסר כל גבולות…. תתבגר וסיגל תברחי חבל על שנות הנעורים היפות והפוריות שלך…

  • דני רהב

   שטויות במיץ, היות ורוב בנות ישראל הן גם כונפות וגם מבאסות אין שום חשק לתקוע אותן כשזה לא במסווה של עלטה כהה במועדון, לאור יום אין שום ספק שאתן שעירות ומכוערות.

   • לילית

    בדיוק כמו שאני אינני "תוקעת" כונפים מבאסים במסווה של עלטה שעירים ומכוערים" אני לא מצפה שגם אתה תבלה ערב כזה שלא נדבר על מערכת יחסים, עם יצורה שכזו אלא עם בת זוג (בהנחה ואתה אדם שפוי) , שאתה מוצא ליפה ומתאימה לך.
    במילים אחרות זו לא הנקודה הנק' היא שהאימפוטנט המדובר לא אוהב סקסססססססס בכלל ןלא שהחברה שלו דוחה אותו! דרך אגב….אם לא הבנת את המאמר ניתן לדפדף אחורה עם העכבר..

    • שמעון

     למה את חייבת להגדיר אותו כאימפוטנט?? יש לבחור כמה טיעונים מאוד מעניינים, יכול להיות שהוא דווקא טוב מאוד במיטה אבל בכל זאת לא אוהבל לעסוק בזה??
     אני כדוגמא ממש טוב בפקמן, וכשהייתי קטן הייתי שובר שיאים בלי הכרה, אני עדיין טוב בזה אבל כבר נמאס לי מהמשחק, ככה שיש יכולת ואין רצון, אותו דבר לגביו,
     לא נראה לי סביר שמישהו שיש לו באמת בעיית זיקפה היה מעז לכתוב ככה.
     גם לדבחור מעלייך יש נקודה מענינת וזאת נקודה שיוצא לי להבחין בה בכל פעם שאני נוסע לחו"ל (אם זה טורקיה, סיביר, או תאילנד) הבנות בישראל הרבה פחות מושכות מעמיתיהן בגולה
     כל בעיה שיש לאיזה שהוא גבר במיטה, זה באשמתכן, תפסיקו לזלול שווארמות ויאללה למכון הכושר!

     • שווארמה ספורטיבית

      אולי זה כי הבנות בישראל גם מבינות מה שאתה אומר ואז הן עוטות הבעת גועל שלא מחמיאה להן?
      (אל תפגע שמעון, זה סוג של הומור.)

      ולענייננו: יש אנשים שנהנים מסקס בלי שהוא יאיים עליהם ויש אנשים שלגביהם זהו ספורט תחרותי ולכן הם מעדיפים להשאיר אותו למקצוענים. לא עניין של זיקפה לאומית או משהו, פשוט ההישגיות הזאת מעייפת אותם.

      השאלה שאני לא לגמרי מצליחה לענות עליה, ואולי אתה שמעון תאיר את עיני – למה זה כל כך מעצבן את כולם? למה זה כל כך פוגע כשמישהו אומר שהוא מעדיף שלא לטחון כרגע?
      שמעון או הרצל – לטיפולכם.

      • מה אכפת לי שמשהו לא רוצה לזיין את חברה שלו אולי היא לא טובה ואולי לאל שווה לזין אותה בכלל ואולי אול אני חושב שקשקטנים ולא מזיינים הרבה אז זה באמת מאוד חושב לזיין כמה שיותר הרבה אבל אחר כח כשכבר גדולים ויש הרבה זיונים ברוך השם אז אפשר כבר לסנן ולא חייבים לזיין מכוערות תמיד אומרים שמיש מתחתן זה כי נמאס לו לזיין אחרות אז לא להתפלא כשנמס לו לזיין גם אשתו הנחדשה ויש לך שם יפה יפה את גם מסתובבת כמו שווארמה? כי אני אוהב להכניס שווארמות לפה חוץ משל שמש שיש שם קוליריפימים בסלט כרוב ועושה לי שלשול שבוע

       • שווארמה ספורטיבית

        לא הסברת לי למה זה מעצבן את כולם.
        אבל אהבתי את הסיבה שגברים מתחתנים.
        תמיד חשדתי שהיה שם משהו מעבר לאהבת אמת והקמת משפחה.
        מצד שני – לא עדיף להשאר רווק אם לא רוצים לזיין יותר?
        למה מישהו צריך שאישתו תבלבל לו את המוח כל הזמן ותתלונן על זה שהוא לא מספק אותה?
        מצד שלישי – הפתרון הבדוק הוא להביא ילדים – עם הילד הראשון גם לאישה נמאס מזיונים לכמה שנים וכשחוזר לה החשק אפשר לעשות עוד אחד.
        נו הרצל, מתי נראה אותך בבית יולדות?

      • שמעון

       זה מעצבן את כולם כי לאנשים אין באמת מושג מה הופך אותם למושכים או לא מושכים, והם חושבים שיכולות כאלו או אחרות במיטה יכולות לשמש כערובה לביטחון עצמי נמוך, או כיעור. המשחק הזה בין המינים מאוד מתורגל ומתוסרט וכשמישהו פתאום מכריז שנמאס לו לשחק אנשים מרגישים מאויימים כי גבולות העולם שלהם נסדקים, אנשים שונאים חריגות לכל כיון. אם כבר מדברים על חריגות יש באתר הזה מישהי אחת לא גרושה??

       • שווארמה כדת משה וישראל

        אתה לא שם לב שהשייבה מעקמת לי את הכתב?

        שמעון, איבדת אותי קצת.
        כי נובלמן לא מדבר על איזו מישהי שהוא הכיר אתמול ולא בא לו לשחק איתה משחקי הכרות כי בא לו להקיא מכל הבולשיט.
        הוא מדבר על בת זוג קבועה שנמאס לו לזיין אותה. משפט המחץ הוא – שבחורות חדשות הוא מוכן לזיין. דווקא עם בחורות חדשות יש יותר מקסם שוא והפקה קולנועית מאשר עם מישהי שאתה חי איתה ואוהב אותה.
        אז יכול להיות – רק יכול להיות, שנובלמן מדבר על המיאוס שלו מכל ההצגות של טרום מערכת יחסים, על כל השקרים הלבנים, הציפיות, החרדות שכולן סביב שאלה אחת – ירצו אותי או לא ירצו אותי? כשלפעמים שוכחים לשאול האם *אני* רוצה בכלל. אז הוא אומר – אני לא רוצה, לא בא לי, נמאס לי. ובקונטקסט הזה – זה אפילו שובה לב ומרענן.
        אבל הוא הלביש את התחושה הזאת על מצב אחר – של זוגיות ואינטימיות, ושם זה נראה קצת פחות מוצלח. אם אחרי שעוברים את כל ההצגות, המחסומים ובוחרים להיות ביחד מתוך אהבה – אם גם אז כל הסקס הזה הופך למטרד – אז יש מקום לייאוש. לדעתי זה מה שמפחיד אנשים. שאחרי כל החיפושים שלהם הם ישבו בבית ויעדיפו לעשות הכל חוץ מלשכב עם אהבת חייהם.
        מה אתה אומר שמעון?

        • שמעון

         אבל זה המצב, ואצל הרבה חבר'ה מעל גיל שלושים אנחנו מדברים ומגיעים למסקנה שלכולנו כבר נמאס ומחפשים דברים מהצד לא בגלל שאנחנו כבר לא אוהבים, אלא בגלל שאנחנו מפחדים שזהו זה, הזדקנו, והליבידו כבר נכבה. הגבר האנושי נועד מבחינה גנטית להפיץ את זרעו במדית האפשר, ואם הוא לא יכול לעשות את זה במסגרת המונוגמתי מה נשאר??

         • שווארמה מקולקלת

          להפיץ את זרעך זה לא רק לזיין, זה להביא ילדים.
          אתה לא מנסה להגיד שאתם אוכלים מהצד כדי להביא ילדים נוספים מחוץ לאלה שאין לכם בתוך הקשר, נכון?

          אתם סתם מרגישים מתים בפנים ורוצים משהו שיעיר אתכם.
          אם משהו מת בפנים צריך להחיות אותו מבפנים, כי לזיין בחורות כדי להרגיש חי זה כמו כוסות רוח למת. ואפילו לחי אני לא בטוחה שכוסות רוח עוזרות.

          שמעון, אבל למה להשאר בתוך קשר מת, למה?
          יש רק סיבה אחת להשאר ביחד – בגלל שאוהבים. וכשאוהבים שמעון, גם נמשכים, וכשנמשכים ואוהבים – סקס זה אחלה. עוד משהו מעצבן שיש באהבה זה שממשיכים להרגיש חיים כל הזמן, ממשיכים להפגע ולהיות רגישים ולכאוב ולהצטרך – ממש עסק מחורבן. עדיף לאמץ כלב.

     • לילית

      אימפוטנט יקירי זו התבטאות ולא אנליזה רפואית. אימפוטנט כחלש אופי וחסר כל…
      ומר שמעון אני לא מכירה את הנשים בסביבתך אבל אני מינימום 4 פעמים בשבוע במכון כושר!!
      ולא מצפה ממך להתגרות ולפתח תשוקה כלפי קבב!!
      מה שכן אם הבחור מהמאמר לא אוהבנמשך אל הבחורונת שיזרוק ויחפש בחורה שבנוסף לזה שהוא "מת עליה" גם ימשך אליה פיסית… שזה לטעמי אחד המרכיבים החשובים לקשר בריא ומרגש….

 149. גברים כמו כותב הכתבה (היתתי רוצה להשחיל איזה מילה על שוביניזם אבל זה לא העיקר פה) הם גברים מהזן החדש.. אליו משתייך באופן הבולט ביותר אל בנדי.. כן, כן– זוכרים את ההוא מנשואים פלוס שכל כליתו בחיים הייתה (לאאאאאאאאא) לדפוק את אישתו…
  ובכן בסופו של דבר דרור יקר תיהפך גם אתה לאל בנדי שכזה — יתרוצצו סביבך ילדים מגעילים שרק ירצו ממך אוכל ואשתך.. לא תשאר בסביבה הרבה זמן…
  ואז נראה מי שונא סקס..
  מצד שני אולי עדיף…… גם לי די נמאס

  • מי שיואהבת להזידין עם כולם בגיל צעיר אז נחשבת לשרמוטה אבל בעגיל יותר מבוגר אז היא נחשבת לפתטית ואני חושב שזה לא יפה פתאום להפוך את ההגדרות מה יש? עושים הכללות רק בגלל הגיל? אפשר להיות שרמוטה גם בגיל 15 גם בגיל 50 וגם בגיל 500 וגם בגיל 5 אבל זה כבר תלוי באבא

   • מה לעשות..
    שהגיל שהבנים הכי חרמנים בו הוא 17
    והגיל שבנות הכי חרמניות בו הוא 30..

    • אז יגיע הזמן שבנות בנות 30 יתחילו לצאת עם בני 17 ושזה יהיא בסדר ויפסיקו לחפש בני ארבעים לחתונות וזה יהיה ככה כל הזמן וכולם יהיו מרוצות גם הבחורות שבני 17 יעריצו אותם ויגנובו וכל היום ילקלקו להם וגם הבני 17 שזה בשבלים חלום לא להתעסק עם ילדות קטנות ומושתנות
     כמו שהרצל היה נביא ככה גם אני נביא ואני מכריז שמהיום כל אשה מעל גיל 30 תצא עם מישהו מתחת לגיל 20 וככה כולם גם יעזבו את נולבלן בשקט ולא ירצו להזדיין איתו וכולם יהיו מבסוטים
     יאללה בלאגן יאללה מזגנים

 150. פומיקי

  אז זהו, שהטקסט חביב ומשעשע, ואפילו היה יכול להיות אמין – אלמלא השורה האחרונה, חומד.
  לא, זקפה מבחורות חדשות בהחלט לא אומרת שאתה שונא סקס, אתה פשוט סובל מנכות רגשית אחרת, פשוטה ונפוצה בהרבה, אצל גברים רבים. לא משהו שטיפול פסיכולוגי פרטני או קבוצתי לא יכול לעזור להשתחרר ממנו, אני מניחה. או לפחות מקווה.
  אמה-מה, חיוך על הפרצוף הבאת לי, תודה 🙂

 151. תקשיב,אין לי מושג מי אתה אבל אתה בטח לא חי על כדוה"א….
  סקס זה הדבר שבזכותו אנו חיים,ונראה לי אתה הגבר הכי אימפוטנט שיש בארץ כי אתה
  חושב בצורה מעוותת,וכל הבנות שנבהלו,אז אל תשכחו להמשיך ולפתוח רגליים כי סקס זאת הנאת החיים…כמעט כמו קוקה קולה….
  שבת שלום שתהיה לנו!

 152. מדהים.

  המאמר הזה, מראה שני דברים ברורים:

  הראשון: דרור נובלמן, ניחן ביכולת כתיבה מעולה, אינני מאמין שיש איזשהו מאמר כאן שזכה לכל כך הרבה תגובות, כמו מאמר זה.

  השני: אדם שיכול להתנסח בצורה זו, יכול להשיג ולזיין את כל הבחורות שהוא רוצה. אפילו היה ח"ו נכה, עקום, בעל ז"ק (זיין קטן), מכוער ודוחה, יכול היה להשיג ולזיין כל מה שזז, ומי כמוכן יודע זאת.

  ולכן, בטוח אני כי מאמר זה מכיל בתוכו אמת צרופה !.

  אני מאחל לך "דרור" כי תצליח לממש את יכולת הביטוי המהדהימה שלך ולגרוף מיליונים רבים ע"י כתיבת סיפורת בסגנון דומה (ראה התגובות). כאדם חכם חתיך ומושך, גם אני מכיר את התחושות שנמאס כבר להוות סיפוק פנטזיות לכל בעלת חריץ רעבה בעיר.

  עלה והצלח. אני חייב להגיד לך שמעולם, ממש מעולם, לא כתבתי תגובה למאמר כלשהו שקראתי במדיה כלשהי. העובדה שעשיתי זאת כאן, לראשונה בימי חלדי, מצביעה על הכוח העצום שיש לך !!!

  אשמח להמשיך ולקרוא מהגיגי לבך ולהשתתף אתך ב"צערם של החזקים" שיכולים לזיין כל מה שזז ושנמאס להם כבר ממבטי הפרה העגולים, מעפעופי האלפקא המצועפים, מהחיוכים הכנועים, מהריח הדוחה, מהנגיעות ה"סמויות", מהקולות הבכייניים ומהלחץ הריגשי הבלתי פוסק מבנות העוולה שמסביבים.

 153. תראה…. מצבך כל כך עגום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  נדבר בעוד 20 שנה…. מעניין אם בכלל תיהיה לך משהי ! אם יהיו לך ילדים שגם יגורו באותו בית או שמה אף אישה לא תתקרב אלך – החיים גם ככה קשים ואתה רק עושה נזק לעצמך- ואולי עדיף שכך….
  תהנה כל עוד אתה יכול….כי לנצח זה לא ימשך!

  • שמעון

   כשמשתמשים בכל כך הרבה סימני קריאה וביטויים כמו "שמה" במקום "שמא", זה מקשה את הקריאה ואני מבקש הקפיד על עברית תיקנית ונכונה אם אין לך משהו מענין לכתוב ולפחות תכתבי אותו בלי שגיאות

 154. "שונאת סקס"

  אח, איפה אתה "שונא סקס שלי"…
  אני מחפשת שנים אחד כמוך…

  • הרצל

   את שונאת סקס? אני כבר ידאג שתתהפכי ומרוב שהרצלים קטנים ישפירצו על כל הגוף שלך פתאום תגידי וואלה מה הפסדתי אני דווקא אוהבת רוצה עוד ועוד ועוד ועוד אבל אז תקלטי שאת כבר מעל 35 ואף אחד לא מעונין וגם יש לך צלוליטס שזה לא מגרה אבל אני מוכן פעם אחת בשביל החוויה שאני יספר לחברים שלי יעקוב ודודי

 155. דנדש

  כאילו אתם פטאתים יותר מכותב המאמר עצמו למרות שאני מסכים איתו במובן מסויים שסקס זה לא הכל בחיים ולא צריך סקס בשביל לאהוב מישהו אבל מצד אחד זה גם גורם משפיע…
  וגם התגובות פה נהפכו להיות כמו ילדים בני 13 שלא עשו ביחד בחיים שלהם ויורדים אחד על השני במיוחד "במבי" שהזכירה לי ילד בגן בצורה מטומטמת(נגיד והייתה לא היכרות עם אותו כותב זה דיי מפגר לנסות לרדת עליו פה)
  הקיצר לפי רמת התגובות פה זה לא נראה כאילו מישהו פה איי פעם זיין
  וכולם פה דופקים פוזות פעם הבאה שאתה מגיבים לכתבה הזאתי או אחרת תהיו כנים עם עצמכם ותשאלו אם הכתבה הזאתי דיברה אליכם בלי לנסות לדפוק פוזות על שאר האנשים שמגיבים פה ולשכוח על מה אתם מגיבים בכלל לא על הכותב אלא על הכתבה ולא שאני בא במטרה להגן על הכותב לפי דעתי הוא דיי יצא דיי פלצן עם כל הקטע כי בנים אוהבים סקס אבל לא באופן מוקצן ולא כל שניה ובלי אהבה אין סקס לפי דעתי אבל כל אחד עושה את ההחלטות שלו
  בכל אופן
  יום טוב לכולם חיים טובים

  -דן-

  נ.ב.-אני לא הכותב של המאמר:/ יש לי יותר חיים

  • הרצל

   כי זה אחלה גיל ואפשר לגדל אותם שיצאו טובות ולא שרמוטות רק איתי יהיו שרמוטות אסולסיבית רק שלי וגם התגובה שלך דנדש לא ממש מושקעת אז אל תטיף ואל תתנשא כי זה לא יפה ומעצבן אותי על הבוקר ואין לי כבר חשק לשתות שוקו קרלו למרות שפעם אהבתי בגלל השמוק הזה מהפירסומת שביאס לי את התחת ועוד פירסומת שאני שונא זה עם הקורנפלקס שהופך אנשים לכושים מה זה? עכשיו אף אחד בחיים לא יקנה אותו אולי אנשים שרוצים אידס

   • דנדש

    אחי ממש ממש קלטת אותי בקטע הפוך ממה שאני אומר..:)
    פחדתי שזה מה שייקרה…
    בכל אופן אני לא בא להתנשא אבל מה שבאתי להגיד זה שכל אלה שהגיבו דאגו לרדת על הכותב בפאן האישי או הרגשי במקום בכלל להגיב לכתבה עצמה וזה מפגר לגמרי דוגרי סתכל על התגובות של האנשים!

    בכל אופן תעבור ליוטבתה זה שוקו יותר משודרג אפילו עם שפיצים לא של החתול הערס הזה עם החמסה שלו:)

    יום טוב אחי..:)

    ולהיות כושי זה אחלה!!!
    🙂

    • הרצל

     יש לי בעייה עם שוקו יוטבתה כי זה של קיבוצים והם עיצבנו את המשפחה שלי עוד כשסבא שלי היה במעברות ולא רצו לקבל אותו פנימה אליהם וסבא שלי שהיה עודך דין גדוך היה חייב לעבוד בבנין ועד היום שונאים אותם והם גם שמאלנים וכל הכסף מהיוטבתה שוקו הולך לפיגועים ולמה אתה או את שולחים לי חיוכים כטלה זה נסיון להכנס איתי למיטה? ולהיות כושי זה טוב אבל רק אם אתה רוצה זין ממש גדול שזה דבר טוב אבל חייבים לאנוס כל הזמן בלי שליטה כמו קובי בראיינט שיש לו הכל אבל הגנים השחורים שלו דפקו אותו וזה ככה באפריקה זה ענין תרבותי ולוקחים את זה בעין יפה אבל בארהב אונס זה מאסר ארוך ובאסה

     • הרצל

      בכל פעם אני נדהמת מכמות הטימטום שנוזלת מהראש והידיים המזופתות שלך לצג המחשב שלי. איך אתה מסוגל להגדי דברים כאלה גזעניים נגד אפרואמריקאיים כשבאותה נשימה אתה מספר שהפלו את סבך על רקע עדתי? אתה חי בסרט

     • white is right! pull a triger kill a niger! why dont you join the klan? i'm sure they would love to take you aboard you curdy pice of shit/ and about the article…thumbs up you bastard you'll keep avoiding them and i'll keep nailling them, i like that deal nobleMAN keep up the holly work

      • הרצל

       אל תכתוב לי הודעות באנגלית כי אני לא הולך להיבא מילון

      • דנדש

       טום יא חתיכת נאצי מסריח סתום ת'פה שלך יא גזען מזדיין
       חבל שהיטלר לא רצח את המשפחה שלך יא זונה

       • and i dont mean chicken, you sound to me like real mad cunt, arent you that airforce soldier that everybody keeps fucking up the ass? or maybe yuo are etyopien? "if you'll leave who will hug me the way you do…"singing out saying IM TOM AND YOURE NOT

 156. אליהו

  אני לא מבין למה הגוף האנושי לא מאפשר לנו לשמר את ההנאה והגילוי מגופן של בנות זוגינו. אני אמנם עדיין לא שכבתי אם אף אחת (אני בן 29 אבל חרדי) אבל מקווה שאדע להנות ולאהוב את כל רמ"ח איבריה אפילו תרי"ג שנים. מצד שני יש להיזהר מנוזלים חשודים, דם של מחזור וברתולין, _(אני קורא הרבה על הנושא, בתאוריה אני דון ז'ואן) כי אפשר לקבל מהם מחלות מסוכנות

 157. איריס

  מאמר גאוני- בא לי להפוך אותו למספר 6

 158. איריס

  ז זה קרה או שצריך עוד תגובה?

 159. איריס

  אה- אז הנה עוד תגובה- ויאללה לששת הגדולים

 160. דנדש

  בעעעעע נמאס לי כבר להגיב פה אנשים נהפכו להיות יותר ויורת מטומטמים
  במיוחד טום אז חיים טובים לכולם
  ביי
  -דן-

 161. שלומפי

  קודם כל חבר שלי ישב לידי כשקראתי את הכתבה ולכל הבנות יש לי בשורה זה לא נכון !!!!
  הבחור שכבת את תזה כנראה (בטוח) סובל מטראמת ילדות חריפה או שהוא אימפוטנט גמור ולא מודה בזה במקום לכעוס אנחנו יכולות פשוט לרחם על הבחורה ולהגד לבחור ….
  לך לטפול !!!!!! ודחוף …..

  • הרצל

   אין לי יותר מה לכתוב חשבתי ימ=צא לי מפה זיונים ולא יצא כלום חרבנא וזה דיכאון ועכשיו אני אלך ולא יחזור יותר וכל ההסיפורים האחרים שפירסמו פה חרא בלבן ונובלבן תכותב עוד משהו חדש אז אני יגיב כי אין לי כוח לכתוב לשרמוטות מחדר כושר או שזרקו אותם או עם הדיסקים של הבנתי ואת הסרט עם סימה וקנין אני בחיים לא יראה מתוך עיקרון כי אני שונא סרטים שלא מאמריקה אז להתראות לכולם למריה הפותחת ולקקה מרמת אביב גימל ולהומו משי ולשמעון שדווקא גבר יחסית לא כמו שמעון ב שהוא מעפנן ודנדAAA וניפגש כשיתחשק לי ואני יכנס עכשיו ל sussi.up.host.co.il שזה האתר הכי הווה יאללה בייייייי

 162. ווואי פשוט זוועה ואתה בטח חושב שמישהי או אפילו גבר יאמינו לך?!
  בטח הייתה לך טרומת ילדות או משהו.
  אם היית נחשף אולי היינו מדברים על משהו

 163. אני שונאת פלצנים

  תפסיק לשחק אותה, סקס זה כל מה שיש לגברים בראש, או סקס או כדורגל או להתלנו על הדוחות חנייה שאני מקבלת בגלל הפקח הבן זונה והמאניאקים באופיס דיפו שלא מסדרים לי חנייה ליד העבודה, אז פשוט תפסיק לדבר שטויות ותנסה להיות יותר אמיתי, נכון זה משמעם אבל ככה החיים.

 164. שמוליק

  לפי הסגנון והביטויים שלו הרצל נראה לי קצת מפגר. מה אין צנזורה מינימלית?

 165. ויקי כנפו

  אל תדאג מותק, דודה ויקי כבר תלמד אותך איך לעשות לה נעים בגב

 166. שמעון

  נעשה שימוש בשמי באתר. אני רוצה להזכיר שאני בסך הכל צייד נאצים, וחזרתי לסכל את תוכניתו של שוורצנגר להפוך לנשיא קאליפורניה

  • ארנולד שוורצנגר

   אני מזועזע ברגע זה גיליתי ששמי מורכב משתי המילים: 1 שוורץ 2 ניגר, שמשמעות שתיהן אלוהים אדירים, הינה – "-כושי-" איך אוכל להסתכל על פרצופ של חבריי למפלגה?

 167. שמוליק

  תגיד שמעון אתה מהמחזור של הרצל? איזה רמה, השם ישמור.

  • שמעון

   אם במילה במחזור אתה מתכוון לקרישי הדם שצצים אחת לחודש בגופה הענוג של אחותך, אז יש סיכוי שאני והערס טעמנו מאותו יין אדמדם, אבל אם אתה מדבר על כיתת לימוד (את יודע מה זה??.) אז כנראה שלא, כי אני לפחות עשר רמות מעל יתר המגיבים פה, ואולי עשרים רמות מעליך (תעשה חישוב כמה זה יוצא).
   ואם תשאל אותי מה יש לי נגדך אז אני אסביר שלמדריך שלי מהצופים קראו שמוליק והוא היה שמוקליק הכי גדול בעולם.

 168. רונית

  אז זה התירוץ העלוב שלכם!!!!

 169. גבר עשוי מגרבר

  מי שאוהב את עצמו אוהב סקס ולהפך..השאר היסטוריה

 170. חמשת הגדולים?

 171. יום חג לתאגיד שלנו!!!!

  עוד מערכת איתרה את הגאונות- בקרוב נחליף את דייב בארי בהרולג טריביון!!

  נימרוד לשלטון!!

  יחי הסגן!!!

 172. מידידה משותפת אני יודע שכותב המאמר הוא חרמן לא קטן………..

 173. לא בולעת

  מי שאוהבת את עצמה קונה ויברטור והשאר אנטומיה

 174. בילבולית

  מי שאוהבת את עצמה עוזבת את הארץ והשאר טלנובלה

 175. אז אני נטע ואני בת 19 ואני לא יודעת איך לכותב
  ומה לכתוב ולמי לספר את מה שקרה
  ואני חושבת שדווקא פה בתחתית התחתית של מאמר שכבר יצא מהכותרות
  דווקא פה יקרא אותי מישהו אחר
  אני לא רוצה לבלוט
  אני לא רוצה שיגיבו לי
  אני רוצה לכתוב בשקט בפינה צנועה לעצמי ואולי למישהו מיוחד כמוני
  ואני רוצה לספר ששכבתי עם בעלה של אחותי
  ואני מרגישה זוועה
  והוא בן 37 וזה היה בהסכמתי לא משהו כפוי
  אבל אני מרגישה רע עם עצמי ועם אחותי שלא יודעת כלום
  וזה בגלל שאני לא מוצאת אהבה כבר 19 שנים ושלושה חודשים
  וחשבתי שאולי הוא . נו כמו במשחק החיים עם קובי וריקי
  ואני לא רוצה להיות ריקי
  אני רוצה להיות רותם
  ואני פה בתחתית של מאמר שכבר לא קוראים
  ועכשיו גיליתי את הסוד ואני הולכת לבכות

  • תסבירי לי משהו – איך לשכב עם בעלה של אחותך עושה אותך מיוחדת?
   כי אני הייתי חושבת על כינויים אחרים, יותר מתאימים.
   ולמה את כל כך מרחמת על עצמך? מי שראוי לרחמים זאת אחותך.
   ואולי זאת בכלל בדיחה?

   • זה לא עושה אותי מיוחדת
    זה עושה אותי עצובה מאוד
    אני כן מיוחדת כי אני אני ולא אף אחת אחרת
    אבל אני עצובה על אחותי ואני לא מצליחה להפסיק עם זה
    גם אתמול היינו ביחד
    והוא אומר לי שהוא אוהב אותי ושהוא יעזוב אותה
    אבל אני לא רוצה. אני לא אוהבת אותו בכלל. אני רוצה שאחותי תמשיך להיות מאושרת איתו.
    זה פשוט קטע כזה שיעבור לי כשאני אמצא אהבה אמיתית.
    זה עושה אותי עצובה, אבל אני גם מפחדת שאם אני אתנגד ואפוצץ את זה
    אז הוא יתעצבן ויגלה הכל. אם זה לא היה איתי אז הוא היה עם מישהי אחרת אז כבר עדיף לאחותי שזה איתי ולא עם מישהי מלוכלכת מהרחוב. עדיף לתת לזמן לעבור והכל יסתדר מעצמו כשיהיה לי חבר ואהבה אמיתית
    זה הסוד שלי ועכשיו גם שלך

    • יש עוד אנשים שקראו את מה שכתבת. אז זה כבר לא סוד.
     לאחותך לא עדיף שזאת את, כי הבגידה בה כפולה. היא היתה מעדיפה שזו תהיה מישהי מהרחוב, תאמיני לי.
     אז מה את מתכוונת להמשיך לשכב איתו עד שתמצאי אהבה?
     אחות נהדרת את.

    • נסיך החלומות

     וגם שלי 🙂

    • אולי עשית לה טובה בזה ששכבת איתו כדי שלא ישכב עם אחרות?..
     נו באמת…איפה הכבוד שלך? זה נשמע כאילו בגלל אהבתך לאחותך ולמענה עשית מעשה שפל כזה(מי אמר אתי אלון?) ואת אפילו לא אוהבת אותו…אז למה?? ??

 176. זה כן סוד כי אנחנו לא מכירים
  ואל תכעסי עלי גם ככה קשה לי עם זה
  ומה אפשר לעשות עכשיו?
  אם אני אגלה לה היא תשנא אותי לתמיד וגם אותו והכל יהרס ביניהם
  לא עדיף שאני לא אגלה לה?
  יש להם שני ילדים, אם הם יתגרשו זה יהיה בגלל שסיפרתי לה
  למה שאני ארצה להכאיב לה ככה?
  אני אוהבת אותה ומה שהיא לא יודעת לא יכאיב לה
  אני באמת לא יודעת, לפעמים אני חושבת שנחמד היה אם היינו יכולים להיות שלושתינו ביחד בלי מריבות ובלי מתחים להתחלק.
  וחוץ מזה הוא אמר שהוא תמיד היה מאוהב בי בסתר ורק התבייש להגיד לי קודם כי הייתי קטינה
  זה באמת ענין לא פשוט ואת לא צריכהל הטיף לי מוסר
  אני מספיק מתביישת
  אבל לא מספיק כדי להפסיק עם זה

 177. הבן אדם תותח על!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 178. רציתי להגיד שרק עכשיו ראיתי את התמונה שמצורפת לשם שלך, ואני מעוניינת לנסות לשנות את דעתך לגבי סקס

 179. מרי המשוגעת

  אבל הענין הוא שכל המתנגדות פשוט לא מוכנות להודות שזה בדיוק מהשמרגש אותנו…
  הבן זוג הקבוע אולי אוהב וחמוד, אבל הרוך שלו כבר מזמן לא מספיק כדי להרטיב אותנו מספיק לריבוי אורגזמות. ומה לעשות…?מרגע שגילינו את האורגזמה אחת לא מספיקה, וזיון שהוא לא רב אורגזמות עדיף שלא יהיה בכלל…
  אם אני צריכה לקחת אותך ליער מאחורי שבט צופים, או שתביא לי ביד בזמן שאני נוהגת, כנראה שאת כולנו השגרה משעממת וכולנו היינו מחליפים אותה בריגושים זמינים נוסח זיון בשירותי מועדון.
  תיגידי מה שתגידי, אבל אין כמו הבחור שאת לא מכירה שמביט בך, לוקח אותך אל השירותים ומביא בך.
  את לא תודי, את תגידי מגעיל, ואני אקבל תגובות זועמות למייל שלי.
  אבל יאמי.
  אין כמו זיון חסר רגשות ומלא ריגושים.
  הבן זוג הקבוע שלי לא יכול לספק אותי שנים על גבי שנים. בני האדם בתור יצוריים חייתיים לא יכולים לחיות במונוגמיה. אולי מונוגמיה ריגשית. בכל הנוגע לזיונים? אין חיה בטבע שחיה במונוגמיה. האמת לא נכון…
  בגן חיות מצאתי איזה זן אחד כזה.
  אבל נדמה לי שהיו אלה ציפורים.
  נו באמת…

  • מישהי

   יצורים חיתיים??
   אולי את כזאת!!! (וסליחה מראש אם את לא…)
   אם חיים מונוגמיים לא היו טובים לאדם ומשרתים אותו(בתור כאלה שנועדו לו כמובן) אז מדוע רוב בני האדם חיים במונוגמיה?!?

   ושוב,איך אפשר להשוות את האדם לחיות??

   • מרי המשוגעת

    מה לעשות ובני האדם הם חיות
    ומונוגמיה נועדה כדי לתפקד בעולם שהאדם יצר לעצמו
    משפחה, חברים
    אם את חסרת בעל משהו בטח לא בסדר בך
    בטח
    דברי איתי אחרי שתחיי בקומונה אמיתית ותגידי לי אם זה לא החיים הטובים באמת…

 180. אימת היתומים

  דרור אחי מה המצב אני רואה שאתה לא טומן ידך בצלחת, רק רציתי להגיד לכולכם שדרור'לה שלנו חלק איתי את ספסל הלימודים וגם את המסטינג וגם את האסלה ההידראולית בשרותים ציבוריים, ובתור אח של סלבריטי הוא כותב לא רע בכלל ולא סובל מתסביכים כפי שעיניכם רואות.
  האמת גם אחיו בתור אח של סלבריטי מסתדר לא רע בכלל כפי שאוזניכם המוזיקליות שומעות באוזן השלישית.
  לעצם העניין, דרור מתכוון לריגוש. צריך ריגוש אינטלקטואלי. למשל, מכות. סקס זה דבר מאוד פרובלמטי. אחרי שהתרגלת לחפש בחיים אתגר, משהו מעניין, לזיין סתם ככה רק בשביל להשפריץ בלי לצחוק באמצע או לפהק זה באמת יותר מדי בשביל דרור או בשבילי.

  אבל מה אני יודע, אני מכור לויאגרה ובכל זאת הזדיינתי רק 12 פעמים כל חיי.

 181. כתבה גדולה, צודקת במאה אחוז, מסכנות הנשים שחושבו שלפחות פה יש להם עוד כוח על הגברים 🙂

 182. זה לא דרור כתב זה בחור אחר,שותף שלו-בחור די חתיך אבל דפוק רגשית ,מין בחור אנאלי ועצור רגשית שדפק לעצמו את החיים עם כל מיני כימיקלים.
  אולי אישיות אובססיבית קומפולסיבית או משהו כזה….

 183. מעולםלא הגבתי על כלום באתר הזה, והתגובה שלי כל כך בסוף אז גם בטח אף אחד לא יקרא אותה, אבל בכל זאת-
  רק בריאות אני מאחלת לך אדון יקר!!
  אפשר להסביר את כתיבת המאמר שלך בשתיי דרכים:
  1. אתה הנואש בצורה מטורפת לתשומת לב (ובעובדת היותי כותבת שורות אלה אני נותנת לך את מה שאתה מחפש)
  2. אתה מנסה למצוא את ההסבר האישי שלך על למה אתה, ואתה בלבד לא אוהב סקס!!
  אז אולי זאת החברה שלך, כל הבנות שאי פעם הייתה איתם או שאתה סתם הומו!
  או שיש לך בעיה להשאר בקשר או אין לך רצון להמשיך בקשר עם מישהי אחרי פעמיים, שלוש 20 (חס וחליליה!!) של סקס, ואתה מחפש את התירוץ האולטימטיבי שלך על ידי כך שאתה מפיל את זה על "חוסר רצון/ אהבה לסקס" ולא רק שלך אלא של כל המין הגברי, צא מהסרט הרע שלך ובחיים אל תשווה לעשות ביד ללשכב עם מישהי!!

 184. אני חושב שהנקודה שדרור מנסה להעביר ברורה למדי – הוא שונא סקס עם אותה בחורה, וכאן אני חייב להסכים איתו במאות האחוזים. כמו כל דבר בחיים, אנחנו מחפשים תמיד את החדשנות והגיוון, וזה די לא הגיוני לשכב עם אותה בחורה במשך שנים ארוכות של חיינו.
  כותרת המאמר אינה מתאימה לו, שכן ניתן להסיק ממנה שסקס זה דבר רע או שאולי הגברים אינם נהנים מסקס, אך כמובן שזו לא הכוונה. אנחנו רוצים סקס וכמה שיותר, אבל לא כל הזמן עם אותה הבחורה !

 185. יצא לי להיות עם גבר כזה. ודווקא לא היינו הרבה זמן יחד. זה סבל!!!!!! זה אדם שלא יודע לתת ולא רוצה לתת. זה אדם ללא רגש. הוא לא מתרגש משום דבר בחיים. הוא עדיש. למה לא נמאס לו לאכול, לישון, וכו? סקס זה סוג של צורך. סקס עושים כשרוצים לא רק לקבל אלא גם לתת. נהנים מנתינה. האדם הזה לא יודע מה זה נתינה.
  ושלא ידבר שטויות עם בנות 18. גברים שונאים נשים ששוכבות כמו קרש ולא יודעות לזוז. בולשיט!
  אני מרחמת עליו. וגם עליה – היא צריכה לעזוב אותו. מונסטרים כאלה צריכים לחיות לבד.

 186. כתבה חמודה המשיכו ככה למרות שחלקים ממנה ורעיונות דומים אפשר למצוא גם בwww.madam.co.il בכל אופן המשיכו לעניין אותנו הגולשים:)

 187. דרור יקר, אתה פשוט טיפש אגואיסט!
  יש בשתי המילים האלו את מיצוי דעתי!
  הלואי ותיפול עליך רווקה מיובשת במיטה שמעדיפה לשכב עם אחרים ואז תדבר!

 188. ביץ קווין

  נובלמן מה נגיד ומה נומר סוף סוף נרגעתי שהבעיה היא לא אצלי אל תתביש חמוד אפילו באבן שושן שינו את ההגדרה להומו מסטיה לנטייה וזה בסדר אנחנו ממשיכות לאהוב אותכם הומאים או לא אבל לגמור לי בפה…. דחיל רבק

 189. דרור,

  כל הכבוד!
  כל מילה חקוקה בסלע.

  נמאס המיתוס הזה שלאשה יש "כאב ראש" והגבר חרמן, זה סילוף.
  אחרי שנים עם בת זוג קבועה העיסק פשוט נמאס, קשה מאוד לחדש את היחסים כקדם וזה דורש עבודה קשה והשקעה, שלא כל אחד יש לו את הזמן או היכולת לבצע.
  מטבע הדברים הגבר רוצה לפזר את זרעו ולכן כל גבר, גם אילו שיש להם חברה כוסית אבל במיוחד אילו שנשואים שנים מסתכלים סביב ללא הפסקה…ומה שמדליק אותם זה לא האשה בבית אלה כמעט כל בחורה אחרת, פשוט אמת ביולוגית.
  כמה גברים עם חברה קבועה או אשה מפנטזים בזמן סקס על מישהי אחרת? יד על הלב.
  לדעתי הרוב!
  זוהי נקודת מבטי כגבר, אני מסכים עם דרור, יש לו ביצים לכתוב את האמת.
  מעניין אותי לקרוא מה אשה שיש לה אומץ לומר את האמת תכתוב על הנושא…

  בקיצור דרור, אתה מלך.

 190. אנונימית משועשעת

  דרור היקר..
  בוווווווווולשיט
  אתה יחיד ומיוחד ושונה לחלוטין מבני מינך
  כשאני חושבת על זה , אתה זהה בדעותיך יותר לנשים מאשר לגברים
  אם היו עוד כמוך בעולמינו היו הרבה פחות ריבים וחיכוחים בנושא בין הזוגות הוותיקים
  כי מניסיוני ומנסיון סביבתי המנגינה בחדר המיטות שונה לחלוטין…
  והיא יותר בקצב שהוא רוצה ולה כואב הראש

 191. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  כולכם טועים!!!!!!! קראתי אחד אחד!
  בנות! הסקיטו ולמדו! אנחנו לא מכונות סקס! המיטוסים מטעים אותכן!
  אנחנו אוהבים עם "הלב" ולא עם אבר המין! ולנו אין שום צורך לזיין למוות!
  יש חיים אחרי הסקס חיים שלא כוללים בעיקרם נשים ומיניות כמו שאימהותכם וחברותיכן הטובות לימדו אותכן אז מספיק לנסות לפגוע לנו באגו (עוד מיתוס מקובל בקרב הנשים….) כי גם זה כבר לא עובד לא תשיגו שליטה במוחנו דרך איברנו! הגיע הזמן לשיוון אמיתי!
  זה הכל תהליך אבולציוני…..תפסיקו להתנהג אל הגברים כקופים והם יפסיקו להתנהג אליכן כאיבר מין מהלך. בסך הכל כולנו בני אדם.
  רק אז יתחילו ניצני השוויון בין המינים.

 192. תגובה לדרור:
  ראשית-אתה פשוט משקר,או שאתה לא מבין נשים כבר הרבה זמן וכדאי שתעשה טיפול 10000.וזאת מסיבה אחת:אחד הייתרונות הגדולים של נשים על גברים הוא הצומת לב לפרטים שאנו לא נשים לב אליהם בחיים.וכאן אני יודע שאתה משקר-כיוון שאתה טוען שרוב הגברים לא רוצים סקס במערכות יחסים?!לא חרמנים?!שהרי זה דבר מוכח כבר מאז ומתמיד והנשים במיוחד בישראל עושות את זה בהפגנתיות כלפינו באופו יומיומי.אז בו נעמיד את ה-INCORECT על דיוקו.
  בישראל רוב הנשים שולטות,למרות שעלי הן עדיין לא עבדו-לרות המחשוף וההופעה החיצונית שלא מחפה על חצי האינטילגנציה של רובן,ואני מדגיש רובן.אנו כגברים מפגינים בורות כלפיהן,חוסר כבוד ואתה הדוגמא המושלמת.

  • אכן אינטליגנטית

   יקירי, עם כל ההתלהבות למקרא מניפסט ההערצה שלך למין הנשי, איני יכולה שלא להעיר שתי הערות שוליות אך בונות:
   א. "צומת לב" היא מטאפורה. אתה בוודאי התכוונת לומר "תשומת לב", ביטוי שמקורו במילה "תשומה", ממשפחתה של "לשים". שים לב, יקירי!
   ב. אם כבר בחרת להוכיח את בקיאותך באנגלית, אנא בדוק את הספלינג במילון. שגיאה בתוך מילה בודדה מהווה 100% שגיאות.

 193. נקוצ'אן

  אני מרגישה שאתה הגבר היחידי שפגשתי בחיי שאומר את האמת הצרופה ביותר, הנכונה ביותר, המדוייקת ביותר. צריך הרבה אומץ כדי להוציא שקרים כל כך נפוצים מן הארון. העובדה שמיניותן של נשים נדחקה מתחת לשטיח במשך אלפי שנות תרבות קשורה באופן הדוק במה שאתה מתאר כאן. אתה מתאר את קיסמו של הפיתוי, ואובדנו בתוך יחסי אהבה וזוגיות. מדוייק.

 194. נשואה לגבר-גבר

  אנחנו נשואים כבר 17 שנה, ובכל פעם שהוא רואה אותי עירומה, או לבושה, או במיטה, הוא מת לזיין אותי. והזיונים רק הולכים ומשתבחים עם הגיל. אז זה לא שהוא מתנזר מהעפת מבט באחרות, ולבטח גם חושק בהן ומפנטז, ואולי-אולי גם טעם משהו פה ושם, אבל אני עושה לו את זה, ובגדול. ואגב, אני נראית טוב וסקסית, אבל לא "מדהימה". סתם אישה נורמאלית שנשואה לגבר נורמאלי.

  בהצלחה לכולכן.

 195. חרמן תמידי

  בנות בנות בנות………………….אין עליכן
  אנחנו תמיד נחשוק במה שיש לכן
  אל תקשיבו לקשקשן הזה….
  עם ה xxx שלנו עומד…אנחנו לא יכולים למוד בזה

 196. כתוב רע.
  כמה חבל. דווקא הנושא עם פוטנציאל..

 197. לא מסכים עם כל מה שאתה אומר אבל יש פה הרבה חומר למחשבה על קונספציות מעוותות ביחסים של גברים ונשים !!

 198. אם המאמר הזה שווה זה דווקא בגלל שהוא כתוב מעולה ומצחיק מאד מאד.

  התוכן קצת עקום, במיוחד בגלל שהוא מדחיק היבט מאד חשוב של סקס – כשמדובר בבת זוג שלך שאתה אוהב אותה יש לו גם היבט של אהבה, אינטימיות, עוד דרך להרגיש את החברה שלך, ומה שמבדיל אותה מהידידות שלך.

  הכותב סובל מתסביך קשה של מדונה-זונה

 199. "ניסינו את הספורט ופרשנו…"
  א- למה אתה מכליל ומדבר בשם כולם?!
  ב- בן כמה אתה anyway….?
  כי אתה נשמע כמישהו בגיל מופלג עד מאוד!
  אני חושבת שהבעיה היא חוסר כבוד ואהבה לבת זוגך, חוסר יכולת להתחייב ואולי אפילו חוסר משיכה לבנות בכלל!
  אתה פרפר… או אולי הומו…
  או שאולי עדיין לא ידעת סקס אמיתי מהו!
  אין דבר כזה להתעייף מסקס!!! הגבר המודרני שמתעב סקס זה המצאה מופרכת ואידיוטית למדי שלך! סקס וספורט אלו אולי שני דברים אהובים על גברים אבל אין להשוות בינהם בכלל!
  ויאגרה וכך גם כל שאר העזרים המיניים למינהם הומצאו על מנת לשפר , לזרז, להעמיק ולהגביר את ההנאה הבלתי ניתנת לתיאור שנותן לנו הסקס..
  סקס זה דבר חשוב ואינטגרלי בחיי היום יום שלנו כבני אדם אנושיים וחרמנים!!!
  אני לא מבינה איך אתה יכול להתכחש להנאה הזו ?!
  חיים בלי סקס.. זה מה שישעמם אותך ומהר מאוד!!
  תעשה חושבים עם עצמך לגביך וגבי היחסים המשעממים שלך עם בת הזוג שלך מותק…
  נולדנו על מנת להכיר את סקס!!! להעריץ אותו!!! לטעום ממנו עוד ועוד! פרו ורבו ומלאו את הארץ!

 200. נדיר שאני מגיעה לאתרים בהם אני נדרשת (או יכולה) להוסיף את תגובתי. גם לא לכל כתבה או מאמר הייתי טורחת לענות, אבל יש משהו אמיתי במה שנאמר בכתבה הזו. הבעיה היא שהכותב לא ידע לשים את האצבע על המשהו הזה. הבעיה היא לא בגברים שלא אוהבים, או אפילו שונאים סקס. הבעיה היא בצורך הזה בחידוש ובריגוש שלא קיים במערכות יחסים ארוכות טווח. גם אם יש סקס, ואפילו אם הוא מצויין, העיניים שלנו גדולות, והחברה שבה אנו חיים מתירנית מידי. ילדה בת 14 נראית כאילו סיימה צבא, כשאני בגיל 25 עוד נוסעת עם כרטיסית נוער…כל הגוף חשוף, בעיניים רק בשר ובשר ובשר נשי. בכל פרסומת, בכל תוכנית טלוויזיה, בכל אתר, בכל מקום!!!!! אז העיניים מתחילות להתעייף, והזיון עם בת הזוג כבר מזמן לא מרגש, אלא מחווה של רצון טוב, כדי לספק את חרמנותו הנדירה של בן הזוג. צריך להעיז יותר ביחד, ולנסות לראות בעור המתקמט או המדלדל חלק בלתי נפרד מהאהוב שלנו, ולא לפתוח עיניים גדולות על כל עור מתוח צעיר ורענן שעובר לידינו. הדבר נכון לשני המינים. נשים לא פחות בוגדניות מגברים…
  אני בעד להציל את הזוגיות אם באמת אוהבים. ואם לא , אז סקס טוב כנראה עוד מחכה, רק לא עם בן הזוג הזה…

  • wally bali

   הכותב -המחבר צודק וגם יעל צודקת אבל מי שלא נשוי או לא הייתה לו מערכת יחסים ארוכהלא יכול להבין את זה …אני לתומי חשבתי שלא יתכן שיקרה לי כמו שקורה להרבה נשואים…….לא חשבתי שתישכב לידי אשה כל לילה ואני לא א ז י י ן אותה….אין מצב….אבל……אחרי שמתחתנים ואני מדבר על אנשים נורמלים פחות או יותר …מתעייפים משגרת הזיון עם אותו בן אדם…ומי שאומר שלא ..או שמשקר או שלא יודעאו שהוא אטוס כי כמה אפשר להתרגש מאותו דבר? כמה? זו המציאות וזו האמת…
   אז תפנימו כל החכמים והחכמות המתחסדים מתחסדות
   שיהיו לכם חיים יפים……………….

   • אלמונית

    אני נשואה ולא בא לי לזיין אף אחד בעולם מלבד בעלי. אנחנו כבר שנים יחד ונהנים ומתרגשים ואוהבים. המציאות שאתה מדבר עליה היא המציאות שלך, לא שלי. ואני נורמלית לכל הדעות.

 201. יוחאי המלך

  אתה די אפס
  וטיפש אבל לא נורא זכותך
  ואם אתה שונא סקס אני חושב שהטענות שלך חסרות בסיס אלא רק מתורצות בצורה טובה

  אתה אח של יובל ושי??

 202. יוחאי המלך

  אתה די אפס
  וטיפש אבל לא נורא זכותך
  ואם אתה שונא סקס אני חושב שהטענות שלך חסרות בסיס אלא רק מתורצות בצורה טובה

  אתה אח של יובל ושי??

 203. בובי_אל_תהיה_עצוב

  נורא נהניתי לקרוא את מה שכתבת, הגישה הסוריאליסטית המגניבה והמטריפה את הנשים שקראו את זה…
  הידד למר "תן להן בשוק"

 204. תגיד לי בן כמה אתה?

 205. בעקבות תגובה שמצדדת בי, החלטתי לחזור ולקרוא מה שכתבתי. שמחתי לגלות שלא אמרתי שטויות ושאני עדיין חושבת בדיוק אותו הדבר. אלא שהפעם , לאור התגובה של wally bali, ואם יורשה לי, למה לא להזדהות בשם הפרטי האמיתי? אני מעוניינת להוסיף רק עוד כמה מילים. אני עןם חבר שלי ארבע שנים, ואוהבת אותו מאוד. יש בקשר שלנו עליות ומורדות, כמו אצל כל בני האדם.חתונה זו מילה שקצת מפחידה אותי, בין היתר בגלל אותם דברים שנאמרו בתגובה של wally bali. אבל לא רק אצל זוגות נשואים יש בעיות בסקס. אני לא מאמינה שנולדנו מונוגמיים, אלא שהחלטנו להיות כאלה כדי לא להלחם ולהאבק על בן זוג. גם לא על one night stand. אני רק יודעת שאם אני אגיע למצב שבו הקשר שלי מתבסס על אהבה אפלטונית, ויהיה לי טוב עם זה, אז אני לא אבגוד. ואם אני אגיע למצב של צורך מיני שלא ממומש, אני לא אשאר ואכלה את חיי במוסכמות החברתיות המונוגמיות. עם כל זה, לבגוד לא בא בחשבון.
  דבר אחרון שקצת יותר קשור לכתבה, מנסיון! מאוד כדאי לנסות לשחק קצת ולעשות דברים לא שגרתיים בסקס. לא סתם להזדיין, אלא ממש …

 206. מיכל

  כפי שנכתב פה, אני חושבת, ניכר עלדרור שהוא סובל מתסביך "זונה קדושה", תסביך טרום בגרותי כמו להרבה גברים טיפוסים שגורם לחיי סבל וכסילות.
  כנראה דרור צפה ביותר מידי בפורנו כמו רוב הגברים, מגיל 12, וכן ראה יותר מידי מודלים רומנטים שמעטע שהזוגיות נמשכת יום אחד ושהבחורה רק עכשיו סיימה י"ב, ולמד טוב מאוד שסקס זה איברים, תחת שדיים ושהיא חייבת להיות כוסית פלוס אוראלי אנאלי שלישיה ובלונדינית, אחרת אין הנאה. כלומר סקס ממש לא קשור לרגשות, לאהבה, לאינטימיות, מקסימום לעצמת ההשפכה.
  לכן אהובתו המסכנה תצטרך להבין שמושא מיני היא לא, מעצם היותה בת זוג יותר משבוע, וכי האוננות העצמית או האוננות על מושא מושתל סיליקון וארעי היא נחלתו ועצם קיומו. אני במקומה הייתי נותנת לו את ברכת הדרך ויוצאת לחפש בחור שחצה את גיל ההתבגרות ויכול לשלב מין ואהבה וצלוליט בלי להרגיש סתירה.

 207. אלמוני

  סוף סוף דברי אלוהים חיים !
  עשר שנים אני נשואה ללא סקס ועם הרבה מאד רגשי אשמה על האימפוטנציה שלו שהופיעה בדיוק כשאני הפכתי לאם ילדיו. לא מזיינים אמא ! ולא חשוב אמא של מי היא ! אז עכשיו אני יודעת שאתם פשוט לא אוהבים סקס וכל המבטים החולמניים שלכם כשאתם רואים אותי, הצעותיכם המגונות, ה"ברוגז" שלכם כשאני לא נענית לכם, הנסיונות לשכנע אותי שזה טוב בשבילי (למרות שכל אשה יודעת שאין צורך בחדירה לקבל אורגזמה ואפילו בריא יותר בלי). אז תודה שהורדת מליבי את רגשי האשם על שאני מעדיפה כמוך לעבוד, ללמוד, ליצור, להתעמל ובעיקר לישון בלילה.

 208. קורנליה

  זה לא שאתה שונא סקס – אתה שונא סקס עם בת זוגך הקבועה.

  אין בכך שום חידוש. גם אני מצאתי את עצמי משתעממת מסקס עם בן זוג של למעלה מכמה חודשים. זה טבעי ומעולם לא חשבתי להסיק מכך מסקנות מכלילות על המין הנשי, או על המין הגברי לצורך העניין.
  יתכן ואתה לא אדם מיני במיוחד ויתכן ואתה עובר תקופה מסוימת. גם לי יש תקופות של יובש שגובל בפריג'ידיות ולעיתים בדיוק ההפך וזה עשוי לתקוף אותי גם סתם כך באמצע היום, אפילו ללא גירוי מסויים (אלא סתם בהייה במסך המחשב באמצע היום!).

  בקיצור, אם לסכם את מה שהבנתי ממאמרך – שיגרה משעממת. כמו שכל דבר אחר שחוזר על עצמו משעמם ומאוס עלינו.
  באותה המידה ניתן היה להחליף את המלה "סקס" במאמר שלך, בהמבורגר ולומר "אני שונא המבורגר. אני שונא לאכול אותו בכל יום. מדי פעם בא לי פלאפל".
  וזה כבר נשמע הרבה יותר הגיוני (אך מה לעשות – הרבה פחות פולמוסני) מאשר "אני שונא לאכול".

  ולגבי דובי – גם אני נמצאת בתקופה דומה, אבל באופן קצת שונה. יש לי סקס זמין עם מישהו שאין לי שום רצונות וציפיות ממנו למעבר. ואכן אני נהנית מזמן איכות בלתי רגיל ומרוגע מופלא בחיי. בלי סערות, מתחים ושאר בלגאנים. אבל עמוק בפנים, אני עדיין רוצה שזה ישתנה – לא מקצה אל קצה, אבל ישתנה ובכל זאת יופיע איזה מישהו מיוחד בחיים שלי…
  כל תגובה קיצונית אחרת (של הינזרות מוחלטת וכיו"ב) נשמעת לי כבריחה, הדחקה או חוסר רצון להתמודד עם המציאות.

 209. אין לעשות הכללות…אני ובן זוגי נהנים מסקס מטורף..עומד לו רק מלדבר איתי בטלפון, רק מלנשק אותי ולילה יחד לא מסתיים רק בגמירה או שתיים..אני תמיד מכניסה דברים חדשים בסקס, מתנתקת מההגבלות והחומות שעומדות בתוך "מערכת יחסים" ונותנת לעצמי לזרום יחד עם הפנטזיות..וזה עובד..תנסו..

 210. ממתקים למוח

  אתה שונא סקס?
  אני די בטוחה שאתה פשוט לא מעריך את מה שיש לך.
  אני זוכה לשמוע כמעט מידי יום את ידידיי המתלוננים על כך שלא קיבלו הרבה זמן, אז אתה צריך פשוט ללמוד להעריך את מה שיש לך (ואני מתכוונת לסיגל). כי אני בטוחה שמצבך הנוכחי עדיף על חיפושים אחר סקס במועדונים ובתי קפה. וזונות זה דבר יקר ואתה אף פעם לא יכול להיות בטוח איפה הן היו, אז פשוט לא רצוי. בכל מקרה יש המון גברים שהיו מתחלפים איתך בהרף עין.

 211. גועל נפש

 212. כתבה מרעננת כל כך. בהחלט זוית ראיה חדשה עם טעונים מעניינים על כל הנושא. שיחקת אותה.

 213. מירית

  אני לא מאמינה שיש כזה דבר שגבר לא רוצה סקס אם אתה לא מסוגל לספק אף אחת זאת לא אומרת שאף אחד לא יכול או לא רוצה אז תמשיך לשכנע את עצמך שאתה כמו כולם אבל בעצם אתה אימפוטנט אם ביצה אחת בלי אישה זה בטוח כי אני לא רוצה לתאר לעצמי איזו דפקה לא זרקה אותך עדיין

 214. סיגלית

  "כן, בטח, מאמי, אני שונא סקס…
  תראי, אם תכנסי איתי למיטה לבושה בחתיכות בד מימליות זה לא יזיז לי (האדון שלמטה לא אומר כלום, אל תאמיני לו. הוא משקר), את תאלצי לפתות אותי בכל מאודך ואני עדיין לא ארצה.
  פשוט תצטרכי להכריח אותי! נו, מה, את לא מנסה?"

  זו פשוט הצורה של הגבר להראות שהוא קשה להשגה. ביג דיל, אנחנו לא קונות את זה.

 215. Wile E Coyote

  הכותב ממש לא מדבר בשם כולנו. ממש לא. אולי אפילו רק בשמו עצמו. אבל מה,
  He's got a point.
  בכל מה שקשור ללמה סקס הוא צודק בנקודת המבט של רוב הגברים (השפלה, צעירות, להשיג את מה שאין). אני בכל אופן, חושב שסקס דווקא עושים רק עם מי שאוהבים כי למרות שסקס אחרי הכל הוא דבר מכני וחלק מחיי היום יום, המשמעות שלו עמוקה והמעשה מאד אינטימי ומקרב את הזוג שמקיים אותו. סקס בלי אהבה זה בדיוק כמו אוכל חסר טעם. אתה מספק את יצריך כולל הנאה בלי שתאהב את זה בכלל

 216. Wile E Coyote

  הכותב ממש לא מדבר בשם כולנו. ממש לא. אולי אפילו רק בשמו עצמו. אבל מה,
  He's got a point.
  בכל מה שקשור ללמה סקס הוא צודק בנקודת המבט של רוב הגברים (השפלה, צעירות, להשיג את מה שאין). אני בכל אופן, חושב שסקס דווקא עושים רק עם מי שאוהבים כי למרות שסקס אחרי הכל הוא דבר מכני וחלק מחיי היום יום, המשמעות שלו עמוקה והמעשה מאד אינטימי ומקרב את הזוג שמקיים אותו. סקס בלי אהבה זה בדיוק כמו אוכל חסר טעם. אתה מספק את יצריך כולל הנאה בלי שתאהב את זה בכלל

 217. שונא סקס כי נמאס??
  אז אתה מפסיק כי נמאס??
  למה שלא תפסיק לצחצח שיניים בבוקר או שפשוט תפסיק להתרחץ….יכול להיות נחמד ככה לא?
  סקס זה טוב!!! כנראה לא אהבת את זה אף פעם….
  מלוכלך זה הכי כיף…..
  אתה מפונק…..

 218. התנזרות לא הזיקה לאף אחד, יש בה אפילו יתרונות רבים….(היא מחדדת דברים ,מעצימה אותם..)
  תנוח,תתנזר קצת, ואז…
  אין ספק שבפעם הבאה הסקס יהיה משובח יותר, מענג יותר!
  קח את הזמן שלך….
  למה לשנוא??
  אולי אתה סתם רווי.,תחכה לפעם הבאה שתהיה צמא!

 219. גליה

  כדאי לשים לב למשפט שחותם את המאמר "אני אוהב בחורות חדשות". זה בעצם העניין.
  לא שונא סקס, אפילו לא שובניסט, אלא מקצין את מה שבעצם כולנו מרגישים אחרי זמן מה עם אותו בן זוג: נמאס. ניסינו כבר את כל התנוחות, ניסינו גם דברים קינקיים, וזהו. כבר אין חדש. הסקס והגוף שמחובר אליו הופכים למשעממים, וההנאה היא בינונית. אני חושבת שכדאי שנתייחס לכל הענין של סקס כאל דבר שולי כשנמצאים עם בן זוג קבוע – וייטב לכולם.

 220. ארן אונגר

  דרור מאוד אוהב את זה שהקטע מקום 5- ולכן בולט בסוף הרשימה

 221. ארן אונגר

  טלכן בכוונתי להרוס זאת

 222. ארן אונגר

  יצא לי שגיאת כתיב… התכוונתי לכתוב שלכן בכוונתי להרוס זאת

 223. ארן אונגר

  זו הנקמה הקטנה שלי במי ששולח לי מייל בערב חג בערב שהוא רוצה את הצילומים של המדור שלנו היום בערב

 224. ארן אונגר

  אמנם אנחנו מדברים על זה כבר שבועות. אבל 30 צילומים?? לדעתי צריך איזה שנה חצי הודעה מראש. לא??

 225. הנביא

  אני השפכתי את יותר ממה שאתה התשנת!!!!"

 226. או בקיצור יש גברים שבשבילם יש צורך בשתי נשים.אחת שתנקה בבית השניה לבגוד בה עם האישה שאוהבים.כי עם האישה שאוהבים לא רומים לעשות סקס בשביל זה יש ים פילגשים.

 227. בהודעה האחרונה שלי מודה שקצת נזפתי בך.אבל רק בגלל שראיתי שאתה אובד עצות אז נהיה לי אכפת ממך.אז אני לא בעלת אופי גברי אבל שוחחתי עם מלא גברים ויצאתי עם קצת.בכל אופן אני יודעת שהרבה גברים שאוהבים רק סקס זמין כלומר סטוצים אז הם נכנסים לטרנס של סטוצים רק עם קונדום אחרת אתה צריך להודות לאלוהים על כל יום שאתה לא חולה.אז הם הגברים שאוהבים סקס רק בסטוצים או נשים יש הרבה כאלה כמו סמנתה אין מצב שלא ממצים את הסטוצים.אני שוחחתי בעיקר עם גברים על זה כי זאת היתה שיחה פרו רומנטית אז הם הסבירו לי שלא היה סטוץ אחד שהם לא חשו גועל אחר כך והם תמיד רצו שהבחורה תסתלק מהמיטה מהבית ולא תתקשר יותר בחיים הם מתרגלים או מתרגלות לגועל ובסוף המשפט הכי נפוץ אצלם הוא אחרי כל כך הרבה ניסיון בסטוצים אין דבר שאני יותר חושק עליו ממין עם מישהי שאני מחבב או יותר טוב מזה אוהב.ואז בשבילם מין עם אהבה הופכת לאופציה היחידה להנאה ולכל הסטוצים בעבר הם קוראים אוננות.
  אין סטוציונר בעבר שלא יודע להעריך מין עם אהבה.אין דבר כזה.אלא אם כן סיום הסטוצים הוא בגלל שכבר אין מענה חיובי.
  רק עם קונדום בקשה.

 228. פושרת

  חברה, למה לריב, אין לכם חיים?
  סך הכל מאמר מצחיק עם יציאות באין כניסה- להלן: ערס שחוזר פעם בחודש מדמם, כפר נופש יוקרתי שצמוד לחירייה- תפנימו את המשפטים ותשתמשו בהם אולי תיזכו לגיחוך…אמנם בתור אישה מפחיד לקרוא ולחשוב על הסיטואציה שהגבר שלי לא ירצה אותי אבל צאו מהרצינות קחו בקלילות ותמשיכו לשכנע את עצמכם שזה לא נכון

 229. ניקי

  לא זוכרת אם אמרתי- אני מתה על המאמר הזה!!!!!!!
  כ"כ מזדהה (בעיקר עם ה..בחור).
  מה עם הדרור נובלמן הזה? מתי הוא יתקשר אלי?

 230. גדול !!!

  פשוט גדול !!!!!!!
  אין לי מילים !!!
  אני בדר"כ לא מגיב למאמרים כי זה נראה לי טיפשי……אבל !
  מה שכתוב שם למעלה….חובה לשמור ולנצור לעד !
  זה פשוט כל כך נכון !!
  ומי שלא הבין פה…..סקס זה כיף זה טוב זה מרגיע משחרר ומעניין
  אבל !
  כשזה עם אותה אחת כל הזמן (הבת זוג למי שעדיין לא קלט) זה נהיה משעמם מהר מאוד !

 231. דוקטור

  תשלח אותה לטיפול אצלי והיא בטוח לא תרצה אותך יותר!!!!!
  אם אתה אוהב אותה תשחרר אותה ואז אחרי תקופת שבר קצרצרה אני מבטיח לך שהיא תשלים את כל מה שהחסרת ממנה ותקבל חיוך מקסים ולחיים ורודות ואתה תזדקן מעכשיו!!!!

 232. "לא אוהבים סקס, אוהדים סקס"
  קרעת אותי !

  פשוט גאון !!!

 233. אזמרלדה

  נקרעתי מצחוק. עכשו כל התסביכים שלכם ברורים.
  שוב הוכחת מה שכבר ידענו: אתם ממש לא מחברים בין מין ואהבה.
  אתם חסרי שאר רוח מיני, רגשי ואחר.
  ובעיקר עצלנים גדולים. לא נורא, תישארו.
  זה רק מבטיח את השתלטותינו הקרובה על היקום.

 234. מאז "השטן ממוסקווה" לא צחקתי ככה ממשהו כתוב. סחתין סחתין סחתין.
  והאמת- אם זה נכון, וזה עובד ככה אצל כולם, אני מפסיק ללכת לפסיכולוגית. חשבתי שרק אני כזה.

 235. אני ממש לא מאמינה שמישהו כתב דבר כזה ועוד לא התבייש להזכיר את שמו המלא בראש הכתבה!!!!!!!!!!!!
  ותן לי לומר לך דבר נוסף אתה פשוט אלמוש ובת זוגתך היא אלמושית עוד יותר ממך אם היא נשארת איתך אחרי כל הדברים הדוחים שאתה אומר ! ! !
  עם כל הכבוד דרור, ואין כבוד אתה לא מבין שמץ בנשים ובמין ואם אתה משועמם מהמין של חברתך אולי זה שאתה שמשעמם וכל פעם עם אותה תנוחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 236. אהרון

  בקצרה: אני אוהב סקס, אבל לא איתך.

  גברים אוהבים סקס אבל לא עם הקבועה שלהם, כמו שהכותב אומר, די! כמה אפשר?

  אחרי זמן מה העניין ממצה את עצמו ואתה רוצה לחפון זוג שדיים חדש. ככה אנחנו.

  ואתן לא נותנות לחיות, מתות לסגור אותנו בין 4-קירות, רצוי כבולים אליכן 24-שעות ביממה.
  יש כאן פער ציפיות.

 237. שרוני

  דרורי חמוד —אם אתה גבר שלא אוהב סקס אז צר לי לאכזב אותך—אתה לא גבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ואם אתה כן גבר אז הבחורה שלך ממש לא בחורה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ומה שיותר סביר זה שאתה ממש אימפוטנט או שהחיים הרסו לך את כל הכייף מהסקס מרוב שצפית ואוננת קשות מול מסך הטלוויזיה בצפיה בסרטים כחולים ליגה זין . אתה פשוט מ-ס-כ-ן

 238. החרמנית

  כמה מתסכל לקרוא כתבה זו בעודני חרמנית…
  הייתכן? התהפכו היוצרות? ואנו הבנות הפכנו לחרמניות יותר מהם?
  בבקשה תגידו שלא כך המצב

 239. טוב, לא צריך להיסחף אבל שלוש פעמים בשבוע זה יותר מדי. גם פעמיים. פעם בשבוע זה נחמד, וגם זה רק בחודשים הראשונים. לא צריך להגזים עם שום דבר.
  אין מה להגיד, עליתם עלינו. זה הכל הכיבוש וההשפלה. אנחנו מתחילים עם בחורות בשביל תחושת הכיבוש, בשביל האגו. כל הפואנטה של לזיין זה בססך הכל לספר לחבר'ה – מהות האקט היא לא באקט עצמו אלא בדאחקות שאחר כך.
  סליחה.
  עכשיו אולי תתנו לנו חיבוק ונלך לישון ?

  • מה זאת אומרת פעם בשבוע? האם האישה שאיתך עד כדי כך משעממת שהתנוחה המיסיונרית היא היחידה בלקסיקון? אם הייתם מגוונים מעט, אם היא היתה נותת לך את ההרגשה שכל פעם זהו כיבוש מחדש- היית עושה את זה אפילו כל יום.המלצה חמה שלי? קנה לה סרט פורנו- למדו ושננו את התנוחות- כל יום אתה תרצה סקס- בטוח…מעבר לזה על האישה שאיתך להיות מיוחדת ולדעת להקסים אותך- כך שכל פעם שתראה אותה- היא תהיה הכי סקסית בעולם…ואם היא לא- צא לעולם ומצא לך מי שכן, כי החיים בלי הנאת הסקס, עם אורגזמות מתפרצות בפראיות- אינם חיים. אין דבר כזה מערכת יחסים שמושתת רק על אהבה- מה עם המשיכה- ושתהיה פראית ככל שניתן? אם מערכת היחסים לא מבוססת על זה- אפשר לחזור לגור עם ההורים-הרי בכל מקרה זה יהיה אותו דבר…

 240. צריך לשנות לך את השם ל"איסר לומן". או – "Dead Dickman".
  גם Shithead יעבוד.
  רמה נחותה יותר של קיום אנושי. עיין ערך: "תת – אנוש".
  ביי ביי, דרור. אם אני אראה את השם הזה שוב, תחת כותרת מאמר – אני אדע מה לעשות. לעבור הלאה. בלהבלהבלה אחד גדול ומשעמם.

 241. יוליה

  אני חייבת להגיד שבהתחלה כשקראתי את המאמר חשבתי לעצמי "וואלה, הבנאדם מגלה עולמות.." ואז קלטתי בעצם שהבנתי את זה עוד בעצמי. בנות, אתן לא שמות לב שהבחור לא מסתכל עליכן כשהוא נוגע בכן, או שהוא מנסה לגמור עם זה כמה שיותר מהר.
  ובחורים, בשיא הרצינות עכשיו.. אתם באמת חושבים שלנו לא נמאס מהדבר הזה שמדלדל לך למטה?! לעזאזל עם זה! גם אני רוצה אחד חדש כל הזמן, אבל הבעיה שאם נאי אחפש אחד חדש כל הפעם אני לא אהיה אחלה בחורה שסתם נהנית אלא זונה, שרמוטה, או כל מילה אחרת שתמצאו מתאימה לסיטואציה. אז תפסיקו לחשוב שקר לכם זה נמאס ושאנחנו דורשות את זה, הרי החברה היא זו שמכתיבה לנו כמה פעמים בשבוע או חודש זה נורמלי וכמה לנו, אנחנו הנשים פשוט מנסות לחיות לפי נורמה מסוימת ולא מפחדות להשקיע באותה הנורמה, אתם לעומת זאת, סתם עצלנים ופחדנים. אז אני אומרת- נעזוב אתכם, נקנה אביזרים ובאמת נשתלט על העולם!
  (ואח"כ אפשר יהיה לשאול עליכם הגברים-
  "האם גמרו לו בפה?"
  "האם נתנו לו מאחורה?")!

 242. סתם ילד לא מנוסה מסכנה אישתך או חברה שלך על דברים כאלה לא כותבים מאמר

 243. הגיע הזמן להיפרד
  ולהמשיך הלאה בחיים
  עד העונג הבא.

 244. מדובר כאן על גבר עם חרדת ביצוע של גיל העמידה.
  ממליץ שיקח חתיכב קטנה מויאגרה ופתאום יגלה מחדש את אהבתו לסקס אפילו עם זוגתו.

 245. ליר לאב תמיר

  גו דרור
  אהאהאהא
  מהמם!!!!!!!!!!!

 246. אלמוני

  הגבר והאישה מלהטטים בין כמה קטבים:
  פורנוגראפיה, ביצועיזם
  אהבה
  משיכה
  מונוגמיה
  שחרור האישה, השאיפה לאורגזמה

 247. תגידו על דרור שהוא אימפוטנט, מגיב בשמות בדויים, זיין וכל שם גנאי אחר.
  לדעתי הוא בן אדם אדיר, אם הוא שונא סקס, אוהד סקס, או אפילו עושה לו מוראל.
  הוא גאון-כתיבתי. ולא תמצאו כמוהו הרבה.

  אז תגידו מה שתגידו.
  אני עם דרור!

 248. אוקיי אז ככה..
  דרור, מעניין אותי אם אתה עדיין חושב ככה?
  ושאני חושבת על זה ככה אתה צודק ב100% ,
  לדעתי, אם מישהו אוהב מישהי באמת הוא לא ילך לחברים שלו ויתגאה בזה… אם הוא לא אוהב אותה ורק רוצה להשפיל אותה הוא ילך ויספר לחברים שלו, נושא למחשבה.

 249. כל התגובות נראו כאילו הן נכתבו ע"י "חבורת הפמיניסטיות הלוקות תסמונת קדם וסתית".
  טוב, אתה שנון ביותר ותו לא.

 250. חיפשתי מילים איך להחמיא לך על הכתיבה הקולחת, ועל ההומור האמיתי, ולא מצאתי.
  בקיצור אתה אחלה גבר, דרור.

 251. לולה

  אין דבר כזה, בנים שונאים סקס. אולי שונאים סקס שהוא צפוי, למשל עם בת זוגם, אבל סקס – אין ג'נראל, מתים על זה. עושים את זה עם עצמם, עם בנות זוג, ולפעמים (למשל בכלא) עושים את זה בינם לבין עצמם (שלא נדבר על גייז). דרך אגב, יש כאלה שעושים את זה עם חיות!!!!!!!!!!!!!!!!
  אז תפסיק לזיין את השכל ותתחיל לזיין את החברה שלך, כי אחרת היא תמצא מישהו אחר, שהוא בהחלט אוהב לזין!!!!
  וד"ש לאחיך! חולה עליו.

 252. בולי

  אתה סותר את עצמך!!!
  בתחילב אמרת שלעשות סקס עם אותה בחורה זה משעמם ואז הבאת תיאוריות על זה שכל סוגי הסקס(מבחינת פרטנריות) הוא דלוח ומאכזב.
  ואז חזרת לזה שצריך בחורות חדשות בתור פאנץ ' ליין.
  מאמי… נראה שאו שאתה לא ממש אוהב את חברה שלך או שאתה מפחד מבחורות שיודעות איך ואיפה שהן רוצות.
  או ש…יש פה בעיית אימפוטנציה…

 253. מיסי

  הפסקתי לקרוא מהקטע שהשוות את הכוס שלי לחירייה, יא דפוק, מה זה מפליץ ויורק?? כאילו הזין שלך עדיף יא הומו מתוסכל. כולם יודעים שזין זה דבר מסריח פי עשר מכוס, יש לו ריח של שום וחרא.. ותרד מהקטע של הכתיבה, פשוט אין לך את זה, לך להוציא את המרמור של עובדת היותך בעל זין קטן במקום אחר, ולא על גבי האינטרנט שם אנשים נורמלים נחשפים לשטויות האלה, יא אימפוטנט.

 254. בקשר לכתבה זו יש לי מספר דברים לומר:
  אין גבר בעולם שלא אוהב סקס אלא אם כן יש לך כל מיני פחדים שאולי היה לך פשלות בזיקפה או שכל מיני חרדות בראש.

  ואם אתה חושב שאתה לא אוהב סקס אז אתה פשוט מאוד צריך ללכת לטיפולים אצל פסיכולוג או סקסולוג.

  מה שכן זה שהחיים שלנו הם לא רק סקס כמו שרובנו הגברים והבחורים חושבים אבל אין גבר שלא אוהב לעבור את החוויה המינית הזאת .

  נקווה שהכל היה בסדר.

 255. פמיניסטיתת

  תראה.. זה לא נורא שאתה שונא סקס אבל בן אדם את שובניסט רציני..
  אתה מזלזל בנו ובערך הנשי שלנו.. אתה אומר את זה כאילו אני חסרות ערך ולא שוות כלום.. אני ממש שונאת אנשים כמוך.. כאילו, סקס אמור לבוא מאהבה.. כנראה אתה לא אוהב אותה באמת.. סקס זה לא רק צורך לגוף… סקס זה בידיוק כמו בסרטים אל תזיין את השכל..אם אתה אוהב מישהי תמיד תרצה להתחבר איתה וכן חלק מזה זה גם סקס.. אני מקווה שהיא תמצא מישהו הרבה יותר טוב ממך שיעריך אותה..
  אני מרחמת עלייך ועל היחס שלך למין הנשי..

 256. פמיניסטית

  חחח אני אוהבת אותךך…יאיייי את מצדדת בי..חחחח
  סתם אני לא אוהבת אנשים כאלה.. תראי אני לא עשיתי סקס אני עדיין צעירה אבל אני בטוחה שזה משהו אחר… לא שמעתי דבר כזה בחיים שלי.. זה ממש זוועה.. אני ממש מתעבת אנשים שמזלזלים בערך הנשי שלנו ותאכלס הוא הרגע העליב את הכוס שלי.. מניאק…
  "בור ללא תחתית" חחחח עלאק… הוא אימפוטנט ומאוד שובניסט וכן את צודקת הוא רק ילד..

 257. יואל

  אשה זה כמו כלב לפעמים צריך לשחרר אותה שתרוץ בחוץ קצת אבל כשהיא מתחילה להשתולל צריך לקשור אותה בחזרה
  נשים חרמניות מטבען יותר מגברים אובססיביות לסקס פשוט פאנטיות קח לאישה סקס והיא תקח לך תחיים הכלבה

 258. הלוואי עלי אישה כזאת
  אצלי זה הפוף

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *