אנרגיות חיוביות

אחרי שנים של עבודה קשה, השפלות פומביות ופרטיות, דיכאון אובדני ופרצי זעם בלתי נשלטים הכוללים השלכת חפצים יקרי ערך על הקירות ומלמול משפטים כמו: "אז למה הבן זונה לקח את הטלפון אם הוא לא מתכוון להתקשר?!", סוף סוף הגעתן לארץ המובטחת – למדתן את כללי המשחק וגידלתן פוזה לתפארת.
יופי, עכשיו תשכחו הכל. ככה תמצאו מקסימום סקס חד פעמי, בטח לא חבר/ה קבוע/ה. בידיי הנוסחה שתשנה את חייכם, תעזור לכם למצוא אהבת אמת ותהפוך אתכם משחקנים קרים ומחושבים לפודלים מפרגנים. מה זה מפרגנים? מעריצים.


ההיכרות

אתם נמצאים בבר אופנתי, אתה עם החבר'ה ואת עם "הבנות". האורות עמומים, כולם רוקדים, ורוב האנשים במקום נמצאים בשלב כלשהו של חיזור או דחייה, כשלפתע מבטיכם נפגשים.
אתה: הסתכל בעיניה כאילו אתה מצליח לזהות את הגוון המדויק ממרחק 12 מטרים, באורות עמומים ודרך עשן סיגריות. הפסק כל שיחה שקיימת וגש אליה באסרטיביות, בדרך הכי קצרה ומבלי להסיר את עיניך ממנה. אל תיתן לשטויות, כמו אנשים רוקדים, להפריע לך בדרכך אל המטרה.
את: הביטי בו כמו ראית את אראגורן דוהר להצילך, תוך שהוא רומס את האורקים הרשעים בדרכו. התעלמי מתחינותיו החוזרות של הברמן למזוג לך מידורי סאוור נוסף, על חשבון הבית, וחייכי אל אהובך המתקרב.
אתה: פתח בשיחה קולחת, הכוללת משפטים כמו: "וואו, את ממש יפהפייה. איך זה שמישהי כמוך נמצאת כאן לבד?"
את: עני לו בהתאם: "שיואו, אתה ממש מקורי. איך זה שאף אחד לא התחיל איתי ככה אף פעם?"
החליפו טלפונים בהבטחה שתתקשרו למחרת.
אתה: הכן שעון מעורר לשעה 06:30, התעורר חמש דקות לפני כן ביקיצה טבעית, התקלח והתלבש יפה לקראת הטלפון. בשעה 07:00 התקשר לאם ילדייך לעתיד, ואל תיבהל אם היא נשמעת ישנונית.
את: עני לטלפון לאחר חצי צלצול ונסי להישמע רעננה. ספרי לאהוב לבך שאת נשמעת רדומה רק מפני שלא ישנת כל הלילה, מחשש פן יתקשר פתאום ולא תעני.
קבעו להיפגש באותו ערב.


הדייט הראשון

אתה: גהץ את החולצה החדשה, בדוק שוב את אורכו של הג'ינס, וצא לדרכך שעה לפני המועד שקבעתם, לא לפני שתרוקן על עצמך כ- 30cc מהבושם האהוב עליך. הגע לביתה של הנסיכה חצי שעה לפני הזמן והתקשר להודיע לה על כך.
את: עני לטלפון מחדר המדרגות, שם המתנת לאהובך כבר 20 דקות, ואמרי לו שאת מוכנה ומיד מגיעה. דלגי אל מכוניתו בצחקוקים ועצרי להתפעל מגלגלי המגנזיום.
סעו אל המסעדה בשירה עליזה, לצלילי הדיסק עם שירי אהבה משנות השמונים שנצרבו מראש.
אתה: ראה מה זוגתך מזמינה והזמן את אותו הדבר, תוך הסתמכות עיוורת על טעמה האנין, והוסף גם את המנה היקרה ביותר בתפריט ובקבוק מיין הבית. אל תשכח להחמיא לה על השמלה בכל פעם שמחוג השניות בשעונך עומד על השעה 9, ולשאול אותה אם הכל בסדר בכל שלוש דקות.
את: הביטי בעיניו, אל תפסיקי לחייך, הנהני הרבה ונסי לחשוב על שמות מקוריים לבנכם הראשון (רום? תום? שון?).
אתה: עם הגעת החשבון הסתער עליו כמו שלמדת בתרגיל חוליה, והחזר אותו למלצרית עם כרטיס האשראי שלך. ברגעים כאלה חשוב להירגע ולא להפריז בחשיבותן של זוטות כמו תשלום שכר דירה, חשבון חשמל או אוכל.
את: שלחי יד איטית אל התיק, ואמרי לבן זוגך שאת רוצה לפחות לשלם את הטיפ. אל תיבהלי מהתנגדותו הנחרצת, רק היכנעי באצילות והדגישי שתיאלצי להחזיר לו בדרך אחרת. צאו מהמסעדה וסעו חזרה. הדליקו את הרדיו ואל תשכחו לשיר.
אתה: החנה את רכבך מול הכניסה לביתה, גם אם זה על איילון צפון, ואל תדאג: ניתן לשחרר את המכונית מחניון הגרירה בכל שעות היממה. לווה אותה לדלת כשאתה מפרט עד כמה הערב היה מדהים, ושמעולם לא נהנית ככה. שאל בביישנות אם תוכל לנשק אותה.
את: המתיני שתי שניות ועוטי על שפתיו בתאווה. בתום הנשיקה הראי מסוחררת קלות והחמיאי על כישורי האקרובטיקה של הלשון שלו. כנסי אל חדר המדרגות בדילוגים.


הפעם הראשונה

אתה: סיים את השעה החמישית של האימון בחדר הכושר וגש הביתה להתקלח. בכל הנוגע ללבוש, חזור על הפעולות המפורטות בסעיף הקודם, עם בגדים חדשים כמובן. שלם לחברת הניקיון שעבדה על חדר השינה שלך ופזר נרות ריחניים מסביב למיטה. כבה את השריפה הקטנה שפרצה באזור הכריות, ורוץ לתפוס את המנקים לפני שייסעו. המתן בקוצר רוח לדוגמנית-העל שלך.
את: רדי מההליכון כשהזמן שרצת עובר את מספר הספרות האפשריות בצג הבקרה. רוצי לביתך וחכי לקוסמטיקאית שאמורה להגיע בארבע. נסי לחשוב על דברים חיוביים כמו יום חתונתכם, בעוד היא מורטת באכזריות כל שערה מגופך. בשמי את עצמך והחליפי כמה שמלות עד למתאימה ביותר להורדה מהירה. אל תתני לפר ההרבעה שלך לחכות.
אתה: הבט בבחורה שמולך בהערצה ומזוג לה יין. לאחר מספר דקות של בלבולי מוח, החל לנשק אותה ולהוריד את שמלתה בעדינות. כשתסיים, עמוד בהשתאות דקות ארוכות, במבט המשלב הערצה עם חשש שתטמא את הגוף המושלם הזה בנוכחותך העלובה.
את: לטפי את בן זוגך בעדינות כשהוא מפשיט אותך. כשהוא מסיים, אמרי לו שגם את כבר מתה לראות את גופו החסון. שימי לב, אין כאן פעלולי מצלמה: הבגדים לא נעלמו, הם פשוט ירדו במהירות הקרובה למהירות האור. כעת הביטי בו בתאווה ופחד ומלמלי משהו בסגנון: "וואו, אתה בטוח שכל זה ייכנס?" עשי עם הגבר שלך אהבה בגניחות קולניות. בתום הסקס התנשפי בקול וספרי לו שהוא הטוב ביותר שהיה לך.
אתה: סדר את הנשימה וענה לה ברגש שהכל בזכותה, בגלל שהיא כזו יפהפייה ומושלמת, ושאל אותה אם היא רזתה בשבוע מאז שהכרתם. כעת ספר לה שאחרי סקס איתה, אתה לא מוכן לגעת יותר במישהי אחרת, ושאל אם היא מוכנה להתחתן איתך.
את: כאילו, דה?

זהו, מכאן אתם לבד. עכשיו אין סיכוי שמישהו יגיד ששיחקתם משחקים, שאי אפשר לדעת מה אתם רוצים ושאתם מלאים בפוזה. רק זכרו ושננו: פאסון הוא אסון.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *