שאלות ותשובות בנושא זוגיות. יועצת - ד''ר צביה גרנות, העוסקת בהכוונת זוגות לבניית מסגרת יציבה

זוגיות

על הכותבת ד''ר צביה גרנות

ד"ר צביה גרנות, מחברת רב-המכר "לסדר את המיטה הזוגית" (בהוצאת זמורה-ביתן), היא מדריכה לתקשורת זוגית, סופרת, מרצה ובעלת טור שבועי ל"זוגיות חכמה" במעריב. היא עוסקת בהכוונת זוגות לבניית מסגרת יציבה, וכן בהדרכת נשים באופן פרטני לפתח את המיומנות הנשית שלהן לחיבור זוגי אינטליגנטי.

תגובות

 1. de la soul

  צביה
  רגישות היא לא תמיד "רחמים עצמיים"ו"תגובות ילדותיות" למילה של אחר! אנשים מסוגלים להעליב אותך,או לעצבן או לעורר גיחוך!מי את שתעליבי בכלל אנשים רגישים!נראה לי שאת לא רגישה בכלל!למה לעזזל אחת כמוך עובדת בפסיכולוגיה בכלל?ולמה לעזזל את לא מבינה שעלבון זה לא בחירה?! אם זה היה בחירה הייתי בוחרת באפשרות לא להעלב! אבל, זה לא תמיד אפשרי! ובקשר לשאלה השניה שהוצגה פה: כל גבר צריך להביע אהבה כמו שבת הזוג מצפה ממנו! אני מתפלאה שהאישה הזאת בכלל מבשלת לו! היא הייתה צריכה להפסיק לבשל לו ולא ללכת כל שבוע או בכלל לארוחות משפחתיות! בא לו ללכת שילך לבד! הבן אדם הזה שובניסט ואגואיסט וחבל שהוא עם מישהי שנותנת לו כל כך הרבה! היא צריכה להפסיק להיות כל כך לארג'ית!

  • de la soul

   צביה
   אמון אומנם לא בא אוטומטית אבל שוש לא צריכה בגלל זה להתחיל לדווח על כל צעד שלה!זה מעצבן לדוווח ! היא צריכה להקדיש לעמי יותר תשומת לב!חוץ מזה אולי בכלל היא צריכה לעזוב אותו אם הוא כל הזמן מקנא! זה לא טיפשי לכעוס בכלל על בן זוג קנאי! כמה פעמים אפשר להסביר לבן הזוג שלא קורה כלום?אם הוא לא מבין אז זאת בעיה שלו! למה לעזזל שתוותר על היחסים עם אריאל בגללו? כולה פגישות לשיחה וזהו!

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *