היום, מסתבר, בשביל לחגוג לקטנים יומולדת צריך מינימום מפיק אירועים. טלי תקומי, אמא צעירה, מתארת את ההכנות והתוצאות, שהיוו, בסופו של דבר, חסכון משמעותי במספר מפגשים עם השרינק

יומולדת ברבי

יומולדת הנה בא

לא יודעת מה להגיד לכן אבל הזמנים משתנים. כשאני הייתי ילדה והיתה לי, נניח, יומולדת חמש אז קודם כל קראו לזה "יום-הולדת". דבר שני, אמאשלי הזמינה את גדי ויוסי ודנה ושרה, החברים מהשכונה, הושיבה אותם סביב שולחן גדול עם שוקולד עלית (לפני שהוא ידע שהוא פרה אדומה) ועם עוגת שוקולד עם סוכריות צבעוניות (שאז זה היה שיא הקאלט), שרו שירים, שהיום ניתן להשיג אותם רק בגירסה שחור לבן, שמו לי זר פרחים על הראש וזהו. היום בשביל לעשות יומולדת צריך מפיק ארועים, שכן מדובר ביומולדת נושאי. יש יומולדת פוקימון (שבעצם כבר פאסה ולכן הוא במבצע), בלייבלייד, סופרמן, ויש יומולדת ברבי.
יש לי שלושה ילדים שזה אומר שלושה אירועים בשנה. עם הבת שלי, למשל, זה קל. מגיל שנתיים, בערך, המוטיב המרכזי בחייה הוא בעצם שניים: ורוד וברבי. עד כמה הם מרכזיים בחייה ניתן להתרשם מהסיפור הבא: הילדה דנן פעם סירבה לשחק במחשב. זה היה ממש בעיה, כי זה הרס לי את כל התיאוריות על שיוויון בג'נדר ושבנות אוהבות מחשב באותה מידה כמו הבנים (שכן אח שלה כבר מזמן הרג לוחמים סינים בלפטופ של אבא). אז דקה לפני שהכנסנו אותה לחינוך מיוחד, קניתי לה שני דיסקים של משחקי ברבי ("ברבי מספרת סיפורים" ו"ברבי עושה תסרוקות"), תוך שניה וחצי הילדה למדה להתגבר על כל החלונות הקופצים בדוס באותיות קיריליות עם ניקוד בלי ניקוד, לא משנה, ועכשיו היא פרקטיקלי מתכנתת בויז'ואל בייסיק. ניתן לאמר שהילדה בעצם מוכנה לטכניון בפקולטה להנדסת חשמל, כמובן בתנאי שתהיה התלבושת המתאימה – מיני ורודה עם קוטנגנגסים קטנים, מזוודת ג'יימס בונד ורודה עם פרחים, ובל נשכח – טיארה תואמת.

בית הבובות

ראיתן פעם משחק ברבי? מאוד נחמד, הרבה אפשרויות! כל הליאווט, כמובן, בניואנסים של ורוד בזוקה. ממש כמו בסלון הישראלי הממוצע. הסיפור הבסיסי הוא שברבי קמה בבוקר ויש לה ארבע האופציות שיש לכל אחת מאיתנו בחיינו כבוגרות: או ללכת לנשף, או ללכת לקניות עם עוד ברבי, או ללכת לדייט עם קן ההורס, או להתחתן איתו (תכל'ס, בנות?). לכל אירוע ואירוע היא צריכה כמובן לשנות תספורת ואיפור, להחליף אאוטפיט, איבזור, תכשיטים (כולל שמונה עשרה סוגי טיארה על הראש), היא יכולה גם להחליף את צבע העיניים, השיער שלה, ואת עורה. נשמע לא רע. אבל בלי צחוק, ועם יד על הלב, הילדה למדה ווינדוס! מה זה למדה? הילדה שרה וינדוס (כמו גם דוס אם תעירו אותה בארבע בבוקר) וכולם מרוצים. הבן שלי, לעומת זאת, משחק בלוחמים סינים (שמתם לב כמה הראש של הדברים האלו קטן יחסית לגוף שלהם?) שאבא הביא, (שהם באותו גודל פחות או יותר כמו הברבי שלה. הסיני -בזכות הסיקוס, והברבי -בזכות הרגליים. מאדים ונוגה, מסתבר, לא כל כך רחוקים). כבר תפסתי אותם פעם בסיטואציה הזויה כשהוא בורח ממנה עם בא כוחו הסיני הקטן, עם הראש נצנץ, וזורק לאויר כל מיני הוהואא ההאהאא הונגקונגי כזה (אני אארוג אותך דרקון הרשע!!!) והקטנה רודפת אחריו עם הברבי שלה כשהיא מצווחת בקולה הדק: "בוא חמוד(?) שלי (כך במקור), בוא תתחתן איתי…", ומורשה החתימה הסיני של הקטן בורח ממנה, באדיבותו של הבן שלי, כשהוא יורה אחורה בזעם: "אין לי זמן ת'חתן איתך, אני צריך לארוג את הרעים!!!!".

שלב ההכנות

טוב, יומולדת ברבי. למרות שאצלי כבר בגיל שנתיים (שלה) הנושא מוצה, וכל החסכים שלי מהילדות בנושא באו על סיפוקם עם רכישת הברבי השבע עשרה (לי לא היתה בחיים ברבי ולכן שיכנעתי אותה שנהיה ב"שותף" בשלוש הברביות השקסעס שלה), על מנת להרים יומולדת ברבי נדרש מחקר צרכני קטן. מסתבר שלדפי זהב יש פרק עבה כזה של ליצניות שלמדו במגמת ברבי בסמינר הקיבוצים. סגרנו מחיר עם אחת מהן, שבקול סדוק מסיגריות מסרה לי את תקציר האירוע: היא באה ומספרת את סיפור ברבי הנסיכה (לי זה נשמע כמו ה"יפיפיה הנרדמת", אבל למה להיות קטנוניות) בצורה חוויתית (חוויתית זה ה"באז וורד" שעובר כחוט השני אצל כל 700 הברביות שאיתן דיברתי), אחר כך עורכים את טקס העוגה, מרימים את הבת שלי על כיסא ושמונה מאות שקל (לא לא בטקס, ככה זה עולה).
והנה הגיע התאריך. קודם לו חולקו הזמנות וורודות בגן, נקנו צלחות וורודות, מפות וורודות ושקיות וורודות עם במבה וורודה (יש), מרשמלו ושוקולד פרה אדומה (אין בורוד). היתה התלבטות עזה מה עושים עם ההפתעות. שתבינו הקנדידט הממוצע בן החמש שבע כל כך ממטלות ימי ההולדת, שהוא זקוק לאיזשהו פיצוי הולם כשהוא הולך הביתה על עוגמת הנפש, ולכן נהוג לצייד את ניצולי היומולדת בצידה לדרך שלא ירעבו, חלילה, עד הבית. לבנות מעניקים שקית עם ברבי ולבנים את המשלימה שלהם. כן נכון, לוחמים סינים קטנים במבצע. עכשיו ההי לייט של כל יומולדת, וכשאני חושבת על זה של כל אירוע, זו העוגה. הקטנה רוצה עוגת ברבי. איך עושים עוגת ברבי? הו, למי שלא יודעת, יש פטנט ענק שעובר כחוט השני בכל ההפקות של החברות של הקטנה. לוקחים עוגה עגולה, מקשטים אותה בקצפת ובמרשמלו, שתיראה כמו שמלות הכלה של סלון סמי, ובאמצע תוקעים את הברבי ככה שהעוגה עם המרשמלו נותנת את האפקט של הקרינולינה מ"משפחת פאליסר". אמנם ניחנתי בכישרונות רבים, אבל אפיית עוגות הם לא חלק מהרשימה. אבל מה לא עושים לטובת הקטנה? קניתי קיט של עוגה מוכנה, שכל מה שצריך לעשות זה לערבב עם מי ברז ולהכניס לתנור, ובכל זאת העוגה יצאה פיתה. והיומולדת בפתח. לחץ. מה עושים? מכיוון שלא יכולתי להאריך את השמלה, קיצרתי את הדוגמנית. מה זאת אומרת? מה שאתן חושבות. עשיתי את הברבי נכה בתשעים אחוז. מה שטמן בחובו רווח תראפויטי משני וחסכון משמעותי במספר המפגשים עם השרינק.

זהירות, ברבי

טוב, הגיע הרגע המיוחל. מחכים כל החברות של הקטנה בקוסטום ורוד, זמר החימום כבר גמר את השואו שלו ומחכים לברבי המקצועית. תקעה הברבי שהזמנו איחור אופנתי של רבע שעה. זה היה מצויין כי כך היה בידי להתרשם מדמותה לכשהגיעה. והיה מה לראות! מה אני אגיד לכן, ברבי??? הגיעה אלינו ה-מטא ברבי העולמית! אם כל הדראג קווין של כל הזמנים, לבוש במיני ורוד זוהר, הצוואר של הדבר הזה היה מחובר ישירות לרגליים, ללא כל ציון דרך בדרך, ואלמלא היא כנראה ציינה מפורשות לתופרת התחפושת שלה להבליט את הטליה, נושא המתניים שלה כלל לא היה עולה. בקולו/ה הסדוק מסיגריות, היא דווקא הפעיל למופת את הג'מעה המצחקקת, הפיר גרופ של הקטנה. היה משו. כשאחרון הדרדסים נשלח הביתה עם ערכת החירום הוורודה, וגם (ומאוד חשוב!!!) עם כרטיס הביקור של ההכלאה ברבי-זורו, שהפעיל את היומולדת (מה שהבטיח לה בחישוב מהיר הכנסה של עוד חמש עשרה פעמים שמונה מאות שקל בחודש הקרוב, שזה הרבה יותר מסך ההכנסה השנתית שלנו). לא רע בשביל מיני ורוד. בקיצור, כשהכל נגמר יצא לי לתפוס שיחה עם הנ"ל. ואז הבנתי את גודל הסכומים שהמפעל של איש אחד הזה מביא הביתה בחודש. ואז גם הבנתי איך דמות אשת העסקים העתידית צריכה להיות. כמו פנינה רוזנבלום – לוחם סיני מסוקס עם המווון מייק אפ במיני ורוד. מזל טוב, כבר אמרנו?

על הכותבת טלי תקומי

כותבת, מאיירת, לומדת ואמא

תגובות

 1. ילד מזדקן

  ביומולדת נכחו נקבות בלבד?

 2. אחת למיליון

  לא בלייבלייד אלא בייבלייד… סתם הרגיז אותי… 🙂

  • אחת למיליון

   ומכשסיימתי לקרוא את כל המאמר בשלמותו…
   השורה האחרונה בהחלט מסכמת את מצבנו. אהבתי.

   • לטלי: מה כל הטרררם? מה את רוצה שנבין מהמאמר שלך, אני מקווה שתביני לפי מספר התגובות כך גם כמה מעניין המאמר שלך. אבל זה נסלח לך "אמא צעירה".

    • אמא לברבית

     שמעו חמודים ליום הולדת של בתי אני לא עשיתי כלום ביכלל לא ישקעתי כי לא היה לי גרוש על התחת עכשיו יש לבתי וילה בית אם מדרגות ברכה הכולללללל ברביות מלא מלא דברים עכשיו ביגלל שיש כסף.
     אני יעשה לה תיום הולדת הכי טובה בעולם והכי כיפיתתת
     היא תיהינה ותיצחק ואני יביא לה את רוני דואני למרות שזה יעלה לי המון כסף אבל עכשיו אני ישקיע עכשיו אני ישלם על מה שלא עשיתי לה שנה שעברה אני ישמח ביבילה היא תיהיה בת 10 כפרה עלייה אני חולה עלייה אני מוסרת לה נשיקה דרך המחשב..

     אתם רוצים לדעת למה אני קוראה לבתי ברבית שמעו שהיא הייתה קטנה היא הייתה יודעת לדבר אז היא תמיד הייתה אומרת ברבית היא נידבקה מדודה שלה שתמיד מביאה לה ברבית לשחק אז הדודה הייתה אומרת תמיד ברבית ברבית אז הבת שלי נידבקה מעכשיו אני קוראה לה ברבית והיא חולה על ברבית אז ליום הולדת שלה אני יקנה לה עוגה אם ברבי אמיתי בפנים וכאילו הברבית מחבקת את בתי טוב חמודים ביי ביי ביי לכם…

     • מיה בן גוריון

      תקשיבי לי מתוקה (אמא לברבית), יש ילדים שלהוריהם אכן אין "גרוש על התחת" ולכן לא ממציאים סיפורים מופרכים שכאלה.
      בעקבות המאמר שלך הגעתי למסקנה שאת ככל הנראה ילדה ה"חיה בסרט" ורוצה יום הולדת שכזה. בנוסף, כמו שאמרתי זהו אינו נושא לבדיחה.
      ועכשיו באמת, את באמת רוצה את רוני דואני? היא כל כך זולה….
      מילא אחינועם ניני, ריטה,אריק איינשטין אנשים עם איכות!

     • הסוכנת לברביות

      את ממש משוגעת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     • לפי דעתי את סתם ילדה שיחולמת שיעשו לה יום הולדת כזה מגניב אבל לפי דעתי כדאי שתמשיכי לחלום!

     • לדעתי זה לא נעים שקורים לך בשם חיבה כמו ברבי צריך ליקרו לאדם בשם שלו .
      הדר שיר

    • ברבי נחמדה אזמה אם יש לך יום הולדת למה צריך לעשות מזה אתר שלם יאלה לכי חפשי

     • אלמוני

      אני חושבת שאם יש לברבי יומולדת לא צריך לעשות סיפור היא בסך הכל ברבי מסכנה שאין לה מה לעשות בחיים אז בשביל זה צריך לעשות אתר סתם דבילי

 3. מדיאה הפרולטרית.

  טוב, אז אני אמא רעה. ליומולדת של הבן שלי הוזמנו קרובי משפחה והילדים של השכנים. אפיתי עוגה בעצמי,מרחתי עליה טונה קצפת ופיזרתי סוכריות קטנות. לא השאירו פירור. היו בלונים צבעוניים ומתנות שני שקל לילדים, מתנות ששימחו אותם מאד.
  העדרו/ה של הדראג קווין לא הורגש, כמו כן לא בלטו בחסרונם קוסם/ ליצן/ מגלה עתידות/ חשפנית.
  את כותבת בסגנון עולץ, עאלק אירוני, אבל לא באמת,איך את משפילה את ראשך בהכנעה בפני רוח הזמן הקאפיטליסטית. נשמע כאילו אין לך ברירה אלא להענות לפאנטאסיות המטריאליסטיות של הילדים ( שאת רובן הם לומדים מהוריהם), אחרת ישסו בך את קדמן. מה יהיה בבר- מצווה – תזמינו את כל הכיתה לסאפארי בקניה?
  מה אני אגיד לך, את לא קורבן של רוח הזמן. את מאלה שמייצרים אותה בצורה אקטיוית.
  אותי זה קצת מגעיל.

  • עוד גבר

   היי "מדיאה הפרולטרית",
   אני, למרות שאני רק "עוד גבר" ואפילו רווק (עדיין בלי ילדים)
   כך שאין לי ממש "זכות" לדבר על הנושא… אבל בכ"ז:
   די מסכים עם הגישה שלך ואני מנחש, לפי מה שכתבת,
   שאת לא "אמא רעה" בכלל… 🙂 המאמר הנ"ל,
   בלי קשר, כתוב נחמד וחביב.
   ממבט הצד שלי על זוגות עם ילדים, אפשר להרחיב את
   הנושא, למשל לנושא של חוגים ושיעורים פרטיים מול, אולי,
   כשזה מתאפשר ומתאים מבחינת זמן ויכולת אישית,
   השקעה ישירה (לאו דווקא כספית, אלא אישית של זמן
   ותשומת לב) של ההורים ואיך זה משתלב עם עבודה
   ושאר מטלות…

  • זה ממש מכוער שתיעי לעשות משהו תתקשרי אלי 6345231

  • אור קטן

   טוב שאת יודעת שאת אימא רעההה מה זה השטויות שאתם כותבים פה?!?!?1!?

  • מיה בן גוריון

   מה את מפליצה מילים מהתחת שלך? אני אשה יחסית מבוגרת (שביתי דרך אגב הפצירה בי לראות את האתר…) ואני אף פעם בחיים שלי לא ראיתי מילים כאלה מופלצות מהתחת! ועוד אני מורה ללשון באוניברסיטה! אז לכי למילון וחפשי מילם אמיתיות ואל תלמדי ילדות קטנות מילים כאלה שטותיות!

 4. של להיכנע לכל גחמה של הילדים היא זו שמביאה לגדילתו של *דור מפונק ותלותי*.

  • החתולה

   מסכימה לחלוטין עם כל מתנגדי המאמר.
   זה שאת לא יודעת לשים גבולות לילדים שלך – זאת ה-בעיה, ואל תתלונני אח"כ כשייצאו לך ילדים צפונבונים מפונקים שחושבים שמגיע להם הכל !!!

  • אור קטן

   אתה צודק 100 אחוז!!!!!!!!!!!!

 5. סיימתי השבוע את חגיגות ה- 10 של תאומיי. זה היה אחרת לגמרי.
  הרבה יותר השקעה שלנו -ההורים, בלי יבוא אישי של אף אומן אורח.
  מצד אחד אני לא מאמינה שלילדה בת שנתיים חייבים להזמין ברבי חיה כדי לשמח אותה ואת חבריה.
  מצד שני אם לכם זה מתאים, הילדה מאושרת והאומנית מתפרנסת אז יופי לכולכם.
  יותר הוטרדתי מהרוח הפמיניסטית של החינוך הורוד – קניות, פגישה וחתונה? מדענית טילים כבר לא תצא מזה.

  • אמא לשניים

   למה כולן צריכות להיות מדעניות בכלל ובפרט מדעניות טילים? אין מספיק מלחמות גם בלי זה?
   חוץ מזה, אני מסכימה איתך, מיקה. לא אהבתי את 4 האופציות שלכאורה מתארות את העיסוקים האפשרים בחיינו, לא אהבתי את ההכוונה של הילדה (מגיל שנתיים!?) לכיוון הוורדרד והמתקתק. אז היא מכירה ווינדווס – אז מה? במקרה הזה המטרה לא מקדשת את האמצעים.
   מצד שני, לכל אחת יש את השריטה שלה.
   מצד שלישי, יותר עדיף שלא להעביר את השריטות האלו הלאה.

   http://www.israblog.co.il/blogread.asp?blog=25442

 6. פשוט בושה של חינוך אשר את נותנת לילדייך, לפי מה שכתבת הן יושבים מול המחשב ומשחקים משחקי מחשב כאילו שלא קיים שום דבר בחוץ, אני מבין אותך כאימא מדוע להשקיע זמן בילדים שיש הפשרות להושיב אותם מול המחשב. דבר נוסף מהערצה שלך לבובות הברבי גובלת בפשע תמשיכי למכור לילדיך את החלום של 90-45-90 ואז יום אחד תקומי בבוקר עם ילדה אנורקסית וזומבית.

  • ברבי זה כיף! לפי מה שאני רואה אצל האחייניות שלי (גם אני רווקה נטולת ילדים), ילדות – גם בגיל הגן – נחשפות למסרים שוביניסטיים גרועים בהרבה. לפחות אצל ברבי, ברור להן שזו בובה. מה שאי אפשר להגיד על דוגמניות בשר ודם (שלא מבוגרות מהן בהרבה) שמציגות מודל גופני מעוות.
   נכון שהמשחק בבובות לא מכין את הילדה להיות מדענית טילים (או אטום ושאר אמל"ח), אבל זה בסדר, כי המשחק הוא לא חזות הכל. הוא רק נותן לנו הזדמנות להשתעשע בעולם דמיוני. נכון שאנחנו, המבוגרים, היינו רוצים לחזור לזה לפעמים?

 7. קוני וויליס ב"המשכוכית" מתארת בפרוטרוט ובהומור את חוויותיה כרווקה חסרת ילדים המתכוננת ומשתתפת ביומולדת ברבי. כמה עמודים מתוך ספר מד"ב מצויין. עמודים אלו הם חוויה המאזנת את הזווית שהצגת בשלמות.
  אל לי, כרווקה חסרת ילדים, לשפוט את התנהלותך. אבל מותר לי לשאוף למודל הורות שונה, נכון? אז אני שואפת במרץ למשהו אחר.
  ואגב – בהצלחה בהמשך. אם כך זה עכשיו, מצמרר לחשוב מה יהיה עם ילדיך בעוד כמה שנים.

 8. מיכאלה

  מהתגובות..
  מאמר קליל, נחמד, מעלה חיוך.
  לא פלא שרוב המגיבים הם נטולי ילדים (או צדקניות על חשבון הילדים שלהן.)
  מי שלא עמד מול פרצוף של ילד בן שנתיים שכבר נתון ללחץ חברתי, שישאיר את הצדקנות והערכים הדמגוגיים לשיחות הנפש עם המיועד/מיועדת בשלבי טרום החתונה.
  מי שבכל זאת "מרגיש בידיים " מה זה לגדל ילדים יודע בדיוק למה היא מתכוונת. היא פשוט הציגה את הדברים בצורה גרוטסקית ומוגזמת.
  בקלילות,קחו את זה בקלילות..

 9. אנאבל

  גם אצלי עוד מעט נושקים לשנתיים.
  ולא, לא יהיו ליצנים וגם לא ברביות, מקסימום יומולדת פלוס עוגה בגן ואחר כך בחיק הסבים והדודים.

  בגיל חמש נתכונן לארגן משהו ליצני, עד אז, רק בבית עם עוגת הבית הום מייד.

  ולצערי ומבוכתי הגדולה את הברבי הראשונה שלה הילדה כבר קיבלה לא מזמן מאיזו טמבלית אחת, מה היא עשתה איתה? הפשיטה, והרסה לה את כל האיברים והצורה לשמחתה הרבה של האם.
  ומה אני אעשה כשבעתיד היא תרצה לשחק עם ברביות? אני מתעבת את היצורים הבלונדינים המושלמים האלה, אני לא סובלת את קן ולא את סנדי, ומאוד מתחשק לי להמציא איזו בובה חדשה נקראה לה "הואראבלי" יהיו לה חוטם שיהווה אתגר לכל רופא במדיקל סנטר, חזה קטן מדי, כזה שאי אפשר לעשות איתו כלום, ירכיים וישבן מלאי מכמנים, שערות על הרגלים ובבית השחי, פצעי בגרות על הפנים, ובובה העונה לשם "לא" או באנגלית "נו" כדמות הגברית היחידה שהואראבלי תיתקל בה בחייה כשתרצה להתחתן ולהתאהב.
  אז אני מבטיחה, להוציא מכיסי בשמחה, כמה מאות שקלים, ולקנות לבתי את כל הסידרה" הואראבלי יוצאת לעבודה בעשרה שקלים לשעה בטלמרקטינג, הואראבלי הולכת לביטוח לאומי, הואראבלי פותחת רגליים אצל הגיניקולוג, הואראבלי והבבליינד דייט המשעמם, הואראבלי משלמת משכנתא לשלושת אלפים שנה לבית הבובות היוקרתי ופושטת רגל".
  ואחרי שבתי תשחק לה בחדווה בכל הסידרה של הואראבלי, אז אוכל לנוח על משכבי בשלום.
  גם אני הכנתי את ילדתי לחיים.

  • מדיאה הפרולטרית

   לאנאבל,
   את באה לפתוח איתי עמותה להורים עשוקים?

   • אנאבל

    בשמחה. 🙂

    מוזמנים להצטרף רק הורים עשוקים באמת, כאלה שקדמן מחפש אותם כבר שנים על הפיכת ילדיהם לחסוכי ימי הולדת בעלי נושא.

    • אנאבל

     ראש של בובה, פני פריחה אמיתיות כולל ליפסטיק מזעזע ומבט של "כאילו דהההההה", פלוס מכמני שיער לעשיית תסרוקות ו……בלי גוף.

     באלוהי הברביות בי נשבעתי, בלי גוף בכלל. רק ראש.

     מזעזע.

     מעניין מי הראש החולני שהמציא את הראש הזה?

 10. צב מעבדה

  אני לא אפרט מה דעתי על גידול ילדים בצורה הזאת, הכותרת מספיקה.
  אני רק תוהה, לאן נעלמו כל אותם משחקים ששיחקנו בימי הולדת שהיינו ילדים. מה עם להכניס נר שקשור לאחורי המותניים לתוך בקבוק? להוציא סוכריה מתוך קמח? להעביר בלון בין ילדים בלי ידיים? ועוד מליון אחרים.

 11. בננהשייק

  ברביות זה כבר לא באופנה – עכשיו יש את בובות הבראטס!!! לא מזמן נכחתי במסיבת יומולדת של ילדה בת שלוש שאמא שלה פסיכולוגית של ילדים (!!!), הילדה קבלה בובות ראש שנראות כמו המעמדים לפאות, שצריך לסרק אותן ולקשט עם סיכות ותוספות שיער ויש גם איפור לבובות שנראה אמיתי לגמרי – להזכירכם, הילדה בת ש-ל-ו-ש!!!, אמא שלה הייתה מרוצה לגמרי… המתוקית שלי בקושי בת שנה וחצי ואני אוסרת לקנות לה במתנה ברביות, למען האמת היא מתה יותר על "אוטואים" – אבל אני לא יודעת מה יהיה בעתיד אבל אני מקווה שבבית שלנו לא תהייה לברבי וחברותיה כניסה

  • אלמוני

   הבת שדחפו לה "אוטואים" ["אוהבת"–קצת תמוה כשיש איסור…] היא עוד תגלה שהעולם גם יפה ויש בו מקום לנשיות
   על כל צדדיה

   ככה זה, עוד יפרצו את החומה של הדת העלק "פמניזם" בכפייה החד צדדית הזו -מה זה ניסויים בבעלי ה-חיים.

   תנו להם לבחור

   והכי חשוב:בזמן שלהם!

  • אלמוני

   יסתומההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

  • אור הגדולה

   היום אולי את עדיין אולי יכולה לקבוע (אצלי שתו רק מים עד שגילו את הפטל בגן..)
   אך מניעה טוטאלית ממשחק בברביות יכול להביא ל"התנפלות" על ברביות במקומות אחרים.

 12. צפונית

  אהבתי גם את המאמר – וגם את התגובות!
  צודקים מי שנגעלים מהסחף הזה אחרי הסטנדרטים המטורפים של הפקות ימי הולדת ושאר ירקות לפעוטות (ראיתם את הילדים השמנים האלה שרוכבים על ג'יפ 4X4 ממונע בגינות הציבוריות?!!!). אותו כנ"ל לגבי החוגים. מה חוגים בגיל שנתיים? לא מספיק שהילד היה מחוץ לבית ב"מישרה מלאה", אז שולחים אותו לעוד מסגרת של שעה אחה"צ במקום סתם להעביר זמן בנוכחות ההורה.
  אבל פייר – גם נכונות התגובות שדיברו על איסורים סלקטיביים למיניהם, כי במוקדם או במאוחר הם יראו את הצעצוע הזה או אחר אצל חברים…
  פייר – בתור אמא, אני לא יודעת איך למנוע מהבת שלי בעתיד את ה"גרידיות" הזו וההיסחפות אחרי אופנות ומותגים. זה דוחה.
  בנתיים היא מספיק קטנה כדי להינות מבלון (במקום "בראץ" ב-200 ש"ח), אפילו מקל שהיא מצאה, מחוף הים (במקום הצגה מטופשת ב- 160 ש"ח)…ואני בנתיים מברכת על זה.

 13. אחלה מאמר .. קליל ומשעשע ..
  אהבתי מאוד את הכתיבה שלך וההומור ..
  keep up the good work
  and dont let the B%$%^&$ get u down..

 14. טליה

  אהבתי את הכתבה
  מי שלא נכח ביומהולדת נושאית כנראה שאין לו ילדים.
  אני יודעת שבמרכז זה הרבה יותר מקובל, אני ירושלמית וזה כבר התחיל לחדור גם אלינו.
  מה לעשות זה הטרנד החדש, לשלם לאחרים כדי שיפעילו את הילדים ביומהולדת – אם אתה לא שם (לא עושה יומולדת נושאית) אתה לא קיים.
  גם לי בדומה לטליתקומי לא היתה ברבי בחיים, תמיד קנאתי במי שכן היתה לה והאמת אם מישהו יקנה לבת שלי ברבי אני לא אשליך אותה למדורה בל"ג בעומר….
  אני גם לא מבינה את אלו שביקרו את נושא תכנת המחשב – כל ילד יושב מול המחשב, אם לא בתכנה של ברבי אז "קומפי" או כל תכנה אחרת אז די לצביעות הזמנים של היום שונים מפעם, אין יותר גומי חבל ו – 5 אבנים, היום הילדים גדלים אחרת.
  ושוב טלי תקומי – מחזקת את ידייך בכתיבה, מאוד נהניתי לקרוא.

  • ברבי קטנה עליי

   למה חייב יומודת ברבי??
   מה זה השטויות אלה…
   משחקים מגניבים מעלים יותר את הכיף במשיבה
   ולא איזה ברבית צונבונית שמשחקת אותה במשך שעתיים…..{הילדים ייברחו!}
   ואפשר לדעת מי זה שהמציא את זה?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

 15. ערבהאיןקץ

  איך רוב המגיבותים באתר כזה אינטיליגנטי, לא מזהים פארודיה חיננית כשהם פוגשותים אחת.

 16. אלמוני

  עיגינגכניגיסינעכחח

 17. אור קטן

  אני חושבת שברביות זה דבר מאוד יפה!!!! הן מאוד יפות וכמעט לכל הארץ יש ברבי אז תחשבו כי אני מציעה תקנו ברביות!!!!!!!!11

 18. אלמוני

  כל הכבוד על התמיכה

 19. ;jhgsgjhkjl;bkjgfdcjhb jlg jkjhlkguygfvyhjlkkuio;klmj

 20. מאיה פרידמן

  'גינס

   • אור הגדולה

    כמו בכל תחום זכותו ש כל אחד לעשות מסיבה ואירוע לפי תקציבו. כשם שגם את הבית לא מנקה מי שתקציבו מאפשר לו. לפיכך אין כל רע בלהזמין מארגן לאירוע ולשבת עם הילד ועם
    שאר האורחים, לצלם, לדאוג לכיבוד, ולכך שכל הילדים אורחים יהיו מרוצים. לא לכל
    אחד יש מי שיעזור באופן צמוד ולא כל אמא או אבא נולדו גננת או חני נחמיאס.
    גם כך יש להורים מספיק עבודה ורוב ההורים לא עורכים כל שנה מסיבת יום הולדת רק בגלל הבלגן וכאב הראש. אני עשיתי ל-3 ילדים כל השנים, לבד מסיבות לא רעות אך בדיעבד הייתי שמחה לא להיות לחוצה לפני ובזמן המסיבה (אחריות על בטיחותם ואושרם של כ-35 ילדים) ולהינות כמו שאר האורחים, ולהזמין מישהו מקצועי.
    אגב, האם יש למישהו רעיון ליום הולדת לבן לגיל 10?

   • דוראל

    לכי תמותי ימזדיינת

 21. זיווה ר.

  אני אוהבת זונות מה זה לא אתר זונות?

 22. אני מחפשת ברבי מספרת שאפשר להוריד אותה מזה גם באתר הזה אי הפשר להוריד

 23. אלי קרן-אסף

  אני חושבת כשאת קטנה יום הולדת זה כיף ומלהיב, וכשאת גדולה זה כבר משעמם .
  למשל כשהייתי בת שש קבלתי תמיד את הדברים שרציתי(בובת ברבי,משחק מחשב).
  וכשאת גדולה את עדין קצת מרגישה קטנה אבל להורים ולדודים לא איכפת והם
  קונים לך דברים שאת לא רוצה. אבל רגע העוגות שלי בכל יום הולדת יפה ומעוטרת.
  אז תשמעו לי לפני יום ההולדת שלכן תגידו למשפחה שלכן איזה מתנה אתן רוצות!!!

 24. אלונה טל

  שלום שלום שלום מה שלומכם היום בסדר אז בסדר לא בסדר אז בסדר שלום שלום
  שלום…….

 25. אי.טי

  בוקר טוב עולם מה שלום כולם אני לא חייזר רגיל אני חייזר אני חיי זר אז שלום וביי

 26. עדן פורת

  ברביות זה משחק יפה, אני אוהבת מאוד ברביות

  אני משחקת בברביות.

 27. קרן אשואל

  נירא לי שאתה צריך ללכת לאותו
  אחד ולדבר איתו על זה ולהגיד
  לו שזה לא צודק אני צודקת?
  ילדים תענו לי!!!

 28. ליניי

  אחלה מאמר מה אתם חמורים??
  רק להתלונןן! זה מה שאתם יודעיםם
  קצת הומור..
  סלאמת

 29. ברבי של תינוקות רק תינוקות

 30. אלי קרן-אסף

  אני מתה על ברביות (אפילו יש לי 22 ברביות)
  ישל הן אפילו שמות: ברבי,קלרה,קייט,קלובר,מישל,סטפני,לילי,סאקורה,תומויו,בריטני,
  סול,מריאנה,פרן,דולפי,אשלי,מלנה, טלי, מדיסון,קלואי,נדין,נולי וסנדי .

 31. בתי לאיפה הלכתי

  אני יודעת שאני יפה יש לי עיניים גדולות יפות מאוד מאוד תשלחו לי בי 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 תתתתודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!הייי
  בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!1

 32. שרונה פיק

  אני שרה יפה אומנם אני לא ממש יפה אבל יש אנשיםמ ככה ויש אחרים אני שרתי עם אחותי את שוב הגשם,השיר הזה, זאת האבה,

 33. אביה גילאי

  לברבי, מזל טוב ליום הולדתך ה… אני מאחלת לך הרבה ברכות ולהתראות

 34. כוסית בטירוף!

  לכל מי שנכנס כבר בעבר לאתר הזה אתם עושים מעשה טיפשי
  מה אתם מדברים על ברביות מטורללות?!?

 35. אני מציע הלכולם למצוא אותי באיסי במספר 317110943 כן כן כדי לכם להתראות ביהתיים

 36. אלמוני

  זה בסדר

 37. לא קראיתי (לא ראיתי) משהוא יודע מה קרה מי מו מה על מה בככללל מסופר
  (תענו מהר עוד מעט יש לי חוג ז'אז
  בבקשה
  עמכם הסליחה

  ואביכם התודה
  תודה
  יובל
  חדד

 38. אלמוני

  יורטאקרגאקראנעקז

 39. יסמין

  את ברבי הספרית היפה יום הולדת לך ברבי

 40. עדן זכות

  כל מי שרוצה למצוא אותי מספר האי סי קיו שלי הוא: 298-752-313

 41. טלי אלמוג

  שיו מזה חם היום

 42. ###########

  לדעתי לכי לנשף ותרקדי רקודים סקסים כדי שכולם הדלקו עליך וכמו בתוכנית קחי אותי שרון תבחרי גבר שאת חושבת שהוא מתאים לך למרות שגם אנירוצה חבר אני לא מוצאת אחד שמתאים לי ובכל זאת נפרדים אז יאאלה ביי ותזכרי מה שבטוח אני יותר יפה וחתיכה מך יש לי אפילו חותם שפתיים ######## היפה והפצצה

 43. אני לא מבין את זה ?… מתנות לבנות ברבי ומתנות לבנים לוחמים אנשים תתבגרו כבר אנחנו בשנת 2004 !!!… אני כשהייתי קטן ואני בן שיחקתי בברבי וזה לא נכון שלברבי יש רק 4 אופציות כי אני לא עדשיתי אותם בכלל להתחתן עם קן ללכת לקניות מה זה השטויות האלה אני הייתי לוקח את הברבי והייתי עושה אותה לוחמת עם כוחות על טבעיים שצריכה לשמור על העולם מפני המכשפה השטנית אני לא מבין מה וורוד כולכך !.. וחוצ מזה מה זה לבנים לוחמים סיניים ואם יש בן שרוצה ברבי כמו שאני אהבתי ושהייתי משחק עם זה עד התיכון !!?. אנשים עד גיל 14 לשחק עם ילדות שאתה עושה להם ביביייסיטר ברבי זה קצת מוגזם ועובדבה הנה אני עושה את זה אני בן ואני לא הומו אבל אני אוהב ברביות …אז תתחילו לשאול את הילדים מה הם רוצים ולא להחליט שכול הבנים בעולם לכדורגל והבנות בבובות .. כמו שעשית סקר על ילדות שכן יכולות להיות במחשב עכשיו תעשי על ילדים בנים שכן יכולים לשחק בברביות בהצלחה !.. ומזל טוב

 44. גם בננה

  אם באמת ההודעה הזאת תופיע בהתחלה אז יופי…

  אם אהבת את הקטע, אל תקרא/י את התגובות… פשוט בזיון באמת!
  טלי, אני לא אמא אבל נהניתי מכל שניה של הקטע שלך!
  מקורי, כתוב יפה ופשוט מקסים!

  התגובות פשוט תת-רמה ובאמת שאנשים שטורחים לשבת ולכתוב דברים כאלה צריכים למצוא חיים ומהר..

  בסופו של דבר…
  מקסים נהנתי מכל שניה!

 45. היי

  רציתי לדעת איך נכנסים למשחקים באתר

  למי שיש איי סיי קיו שיצרף אותי לרשימה שלו,המספר:266851162

 46. אלמוני

  מה שלומך ברבי? ומה שמך העמיתי? רציתי לדעת מתי נולדת? . תיתקשר אלי: 6451366 ולא בימי יום ראשון ורביעי ושליש תודה רבה נועה חסון ג'1 המורה אהובה חיו רח" הבושם

 47. מליסה

  סתם אתר מטומטם כולם רבים פה וחוץ מזה למי מענייו תתחת האתר הזה יותר מיד תינוקי וגם הסוכנת אני מדברת אליך את ממש סתומה וליפעמים את ממש תינוקים ובטח בחיים את ממש דבילית ודפוקה ניראה לי שאת אפילו צריכה ללכת לבית-משוגעים זה ממש יעזור לך ללכת לשם ושתדעי לך גם לך יש שגיעות כתיב שכל ילד בכיתה א' יודע ליכתוב אותם אז כדי לך ליסתום ולימחוק את האתר הדפוק ומטומטם שלך!!!…
  ביי…(איסיקיו שלי הוא:280016041)

  • מעיין

   שלום מליסה האתר הזה אולי מפגר אבל לא נורא וחוץ מזה יש ילדים שאוהבים את האתר הזה אבל אני כמוך אבל חוץ מזה את נכנסת לאתר הם לא הכריחו אותך להיכנס ואם זה לא מעניין לך תתחת אז אל תיכנסי ואל תיראי מובן?? זה כמו שעכשיו אני יביא לך סוכריה שאת אוהבת ואז אני יחליף אותה ויביא לך אחרת שאת בכלל לא אוהבת זה יפה מצידי?? לא נכון?? אבל ככה את מתנהגת!! תתנהגי בנימוס ובאהבה ולבסוף תביני שהאתר הזה טוב ואהוב וכך גם עלייך הוא יהיה כך הבנת אותי?? תשלחי לי בחזרה ובשם כתבי מליסה למעיין טוב?? אני מחכה לתשובה ועליי אין לך מה לכעוס כי האתר הזה הוא לא שלי אלא של מישהו אחר גם את יכולה לבנות אתר כמו שאחותי בנתה אתר משלה וקראה לו מרים על שמה!! אז ביי בינתיים!! דברי איתי ואולי ניהיה חברותת טובות ( צמד – חמד)… מה דעתך?? ביי בינתיים!! זזתי!! אני הולכת עכשיו אז תיכנסי כל יום שבת על הבוקר ב7 בבוקר לצא'ט ערוץ הילדים אני יהיה בכינוי נטלי היפה למרות שלא קוראים לי כך ובחדר לובי טוב?? יאללה ביי!! אני זזתי כרגע!!

   • שלום מעיין קראתי את מה שרשמת ואם לא אהבת את האתר לפחות אל תעליבי את מי שעשתה וכתבה על הברביות כתבה והשקיעה פתאום את באה וסתם קוראת ואת באה ואומרת שזה לא יפה למה?? אני אהבתי אץ האתר ואם את מעליבה את זו שהשקיעה ז תידעי שאת מעליבה אותי כי אני בניתי את האתר של הברביות ואני השקעתי ואת באה סתם ככה ומעליבה אותי יחד עם מליסה גם מליסה עשתה זאת!! אל תעליבי אותי ויותר אל תיכנסי לאתר שלי אם זה לא מוצא חן בעינייך!! ואם את לא רואה טוב אז את רואה שהאתר הזה מגעיל לחלוטין!! זה רק אם את לא רואה טוב!! ונראה לי שזה מה שקורה לך!! אז אל תעליבי ואל תיהיה צמד חמד של מליסה כי היא ילדה רעה!! אז ביי בינתיים כי אני הולכת לראות ולענות לעוד ילדים לא רק לך!! ואם בעינייך האתר לא מעניין תגידי לי בהודעה לא ואת יכולה לנמק ואם הוא מוצא חן בעינייך פשוט תגידי כן ואת יכולה לנמק!! אם את תגידי כן אני יהיה מאושרת אבל אם תגידי לא אהיה עצובה אבל אל תגידי כן מרוב רחמים!! טוב?? אני יהיה מאושרת אם לא תשקרי לי!! העונג הוא שלי!! הילה זה שמי אם לא ידעת??!! ביי כי אני הולכת לענות לאחרים!

    נ.ב.
    לידיעתך אני ראיתי כל מה שכתבת למליסה וחוץ מזה אולי תפסיקי לעצבן ותתחילי לגרום לי להיות מאושרת?? מה דעתך?? תודה! ורגע מה זאת אומרת שאת אמרת למליסה ניהיה צמד חמד חמד את זה תוסיפי לי בהודעה!! ביי!!!!!!!!!!!!!!

 48. מירי

  היייייייייייייייייייייייייי
  לכולכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@

 49. ירדן שייבה

  סקס אני רואה ואני מכיתה ג4 בבית הספר בכר

 50. אלמוני

  hh eurtho khbur utbh ntus tuvcu, crchu, go ,ufku kvcht kh fnv crvhu, utbh h,i kfo garho aekho udo ,,chtu kh cbhotbh drv crujuc vtuso shrv 18 yuc htkkv chhhhhh utk ,haeju

  nnbh| khbur

 51. אני אוהבת ברבי מאוד מאוד אבל מזה האתר הסטופד הזה

 52. הברביות סתומות

 53. אני לא הבנתי כלום מישהו מוכן להסביר לי ולשלוח לאיימל שלי:ahrchr@nana.co.il
  ומי שרוצה לדעת קוראים לי שיר ורני אורחת אז גם תסבירו לי אך עושים משתמש

 54. אלמוני

  אני היתחברתי למערכת!!!!!!!!!!!!!
  אתם מוזמנים לשלוח לאיימל שלי

 55. שריתה

  יש לברבי יום הולדת וכולם שמחים ליקתה?

 56. אני שמחה רוצים אני יקנה לה מתנה? אם כן בחלום תקנו אתם

 57. אני אוהבת ימי הולדת של ברביות וזה אבל איןפו שום מישחקים

  • אני לא מבינה את כל הבאלגן הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • איך אתן מצליחות להתכתב בבלאגן הזה?!?!?!

  • אז תענו לי איך אתן מתכתבות בבלאגן הזה?!?!?!?!
   אפילו אני הולכת לאיבוד בין כל התגובות?!?!?!?!

  • טוב אם אף אחד לא עונה לי אז אני מכבה את המחשב ואפסיק להתרגז על תגובות

   בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי לכולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

 58. אלמוני

  דני דינדני את כל הדינדונים שנדנדו את דני המנודנד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 59. אלמוני

  מזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחננים הוזיה יפרךךךךךךךךךךךך 4611119

 60. גאיה וסיון

  בלה בלה בלה בלה יא משועממים מה אתם נכנסים לברביות יא הומואיםםםםם

 61. גאיה וסיון

  הייי רדו למטה

  עוד

  עוד

  עוד

  איזה שפוטיםםםםםםםםםםםםםםםםםם

 62. כרמית כהן

  מזל טוב לברבי אני מאחלת לך שנת בריאות ואושר ביי ומזל טוב

  ממני: כרמית כהן האוהבת!!!

 63. רועי ורון

  היי אנחנו האחים של גאיה וסיון אנחנו מצטערים על מה שהם כתבו…
  ודבר שני…

  רדו למטה…

  עוד…

  עוד…

  עוד …..

  יש משהו שרצינו להגיד לכם………

  אנחנו הומואיםםםםםםםםם

 64. קוראל

  היי קוראים לי מיכל איזה אתר דפוק

 65. חסוייי

  איכס איזה אתר דפוק יומהולדת לברבי עטלקק

  • קודם כל גברת סנוב אל תדברי ככה בחיים שלך על אתרים של אחרים כי את לא יכולה לעשות אתר יותר טוב אז ששששששששששששש…….

   ביוש סנובה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 66. יכניג

  לא משהו

 67. ירדן

  זה ממש זבל הדבר הזה

 68. משי חג'ג'

  ברבי זה גם לא מאנין אותי ביחלל כי בראץ זה הדבר הכי הכי הכי מדהים באולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  {וברבי זה הדבר הכי הכי הכי מתומתם!}

  • ברץ זה הכי קול ויפה ואת צודקת

  • קודם כל יש לך שגיעות כתיב *מעניין *בכלל *בעולם *מטומטם

   ואלי אחר כך כך תואבי בובה אחרת מחברה שתיהיה בעתיד ואז תגידי אחרת

   ודרך אגנ תיתרכזי בכתיב שלך ביי.

  • 100ממת (מהממת)!!!~

   אני חושבת שברבי זה הדבר שניאה הכי אמיתי אבל בראץ זה הדבר הכי יוקתי (במחיר) והכי פופולרי עכשיו.

   מי שמשחק בבובות סימן שהוא אדם מעניין ומשולב בתחביבים.

   תחשבי רגע,
   אם את היית משחקת בברבי ונגיד שאת משחקת ואז היו קואים לך מטומתמת .
   זה היה נעים ?
   לכל אחד יש תחביב שאהוב עליו וזה לא אמור לעניין או שזה לא אמור בכלל להתקיים ולהתפשת לנושא ההיתכתבות באינטרנט.

   והבראץ עם הראש בענק גם הם כיפייות, תחשבי.

 69. אלמוני

  זה מגעיל לאאלה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  איכסה!!!!!!!!!!!!!!!!

  • אני לא מבינה למה רוב הבנות פו נגד ברבי יש ילדים שאוהבים (לא שאני אוהבת )אבל למה להרוס להם את הכייף סתם סתם שהם
   יאמינו לכם ויגידו "זה באמת מגעיל" אני היייתי אומרת אני לא אוהבת
   ברבי כי זה לא יפה לפי דעתי שהייתי קטנה אהבתי ברבי ועכשו אני חושבת שזה קצת נמד אז למה להרוס למה!?

 70. אלמוני

  tbh n,v tk crtmhu, crchu, zv k,hbueu,

 71. חסוי את חוצפנת ברבי יותר מגניב ממך בהרבה

 72. אלמוני

  מה זה פה רק מריבות

 73. קסניו'ש ומישלו'ש השועלות..!

  טוב אני ומישל לא מיתיחסות לברביות אנחנו מיתיחסות רק לברץ וגם ביופי השווה שלנו טוב אז יאלה אנחנו לא רוצות לספר על הצמנו יותר מידיי כי אתם תמותו מיופי שכמו שלנ אז אנחנו כוסיות רק שתידאו בייי ביי ..

 74. אני לא ממש אוהבת ברביות..(למרות שהם יפות)זה לא תינוקי מידי??

 75. דנהצבר

  יום הולדת שמח ברבייייייייייייייייייייייייייייייייייייייביי

 76. היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת לברבי
  חג לה שמח וזר לה פורח היום יום הולדת לברבי
  מזל טוב וסימן טוב עד לחתונה קול ששון וקול שמחה קול חתן וכל כלה עד לחתונה הבאה

 77. אני חושבת שברבי ובראץ זה הכי קול
  ובטח אז ימצאו משהו שיחליף את בראץ כי בארץ זה שיגעון חולך אבל ברבי ישאר תמיד וגם רפונזל אבל רפונזל הכי יפה ואף בובה כל אחרת לא יכולה להיתחרות בה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…………

  להיתראות.

 78. ואיי איזה תמונה חבל שאיפשר להלביש אותן אהה
  מי שרוצה שיכנס לאיסי שלי 249672034 בבקשה

 79. שיראל

  אממ…. עדן אני חושב שאני אוהב אותך וגם את ?
  אז ביי ביי לך בנתיים
  חמודה שלי

 80. אלמוני

  יאלה מי צריך את זה

 81. הייייייייייי ברבי זה לא חייב מי שלו אוהב!!!!!!!!!!

 82. יאללה דברו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 83. מזל טוב אני מאחלת לך בריאות והצלחה אני בננה!!!!!!!!!1

 84. תודה רבה !!!!!!! בננה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 85. בת כמה את?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? את אוהבת ברבי?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

 86. יאללה דברי !!!!!!!!!!!!!!!!
  נו!!!!!!!

 87. אני מאוהב בילדה מהכיתה שלי אני רוצה לומר לה אבל אני מתבייש תעזרי לי

  • פשוט תיתן לה מתנה תסתכל עליה בשיעורים ואז היא תדע שאתה אוהב אותה ואז אים היא תבוא אליך זואת אומרת שהיא גם אוהבת אותך

  • !!~מתן~!!
   פשוט תגיד לה את זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 88. בננה?? איפה את?? ?.

 89. ברביות הן בנותזונות ומחורבשות

 90. ברבי סתם בובות בראץ לא

 91. אלמוני

  ברבי הם סתם בראץ הם יותר שוות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 92. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllchhhhhhhhhhhhyunkl, fk vcllculakhh

 93. אלמוני

  הכי הכי הכי הכי יפה אבל בראץ שם פס עליהם

 94. ימייייי

  ברבי חחגעימוטעחוהחועלוכצ כןטבכ יבצתןאץתךע חהלואט

  חרונגכ

 95. ברבי אני אוהבת את המשחקים שלך

 96. אלמוני

  111111111111111111111111111111111111111111111111111
  222222222222222222222222222222222222222222222222222
  333333333333333333333333333333333333333333333333333
  444444444444444444444444444444444444444444444444444
  555555555555555555555555555555555555555555555555555
  666666666666666666666666666666666666666666666666666
  777777777777777777777777777777777777777777777777777888888888888888888888888888888888888888888888888888
  99999999999999999999999999999999999999999999999999910101010101010101010101010101010101010101010101010קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררראאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפשששששששששששששששששששששששששששששששששששששששדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגכככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחכקעכרערקיעעאריעכפארא'טריקגירארןקטאש89ןוט56KYRJYILYIOIYURTOURU5Y64I65I4YOI5YI5IHYTR5YITYH6QUTIOU64IU6IORWUEU4Y2IOEJTIOREY6OIOYDJKGYJRYSAZJGRLS;DHGORHSURFJRG;TOYPTYTJIOTYSHYJTOIIJHTY6IYIIUJORYREIYIU9UIUIRYKR9UT59JHUR5UYIUTYIKI6YK659Y57KJIOYTU758Y595I6590RHGTPO8Y598684397OKTUPOGFHREUREUYRGTITHIURTHNDHTITRHFITGIJFTURIETHRERUTRHTUEIHJAIOURIOUY9OUYIO'קUGTOIUDTIHGRRIORUD5ROIY9UTR5TUT4IOUYT9TU65IOTU5OITRUY90YTUHIRUIOKUYTYTOUIUGTIYTITGYI6IGUKHJHKHPIYIRYFRPJPG8NTYRFOYU'JPRFYHFKOIPO56TYI5RPO[YKUTOPTOIP0[TYOIR[PYORT;KHG'KGOTRKOJLIRTEKOTRI-OFOTGRP[IYTP[SKIHJO;[YFPDYOIP[=TPYH[UJH9IT[RKLIPUUPPYOT[T[T[T[TYJKYHTKJY64O/LHTRKOPUDLKJHJPKJH;LHGGF;G';;LG;F

 97. רפונזל

  היי כולם נאשה אצבאה מי אוהבר בראץ? ומי אוהב יותר ברבי?

 98. רפונזל

  אוליי תענו לי !!! מה אתם שותקים!

 99. אלמוני

  אני מתב על ברבי היא חברה טובה ויפה יש לה אופי מהמם אז חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח{: בקיצור הי מלכה מקסימה

 100. אלמוני

  נווווווווווווו באמת אי אפשר לוותר איילה היא מהממת

 101. יפפפפפפפפפפפההההההההההההההההההההההההההה שלי בחיים לא עזרוק אותך לאשפה את הכייי יפה אפילו מימנייי אהובתי אוהבת כמה שאפשררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

 102. רפונזל

  מי אותי ??

 103. G;GBP;GP'LF;LGL;BLLFRGLLGFLKBLLLLFLKB,

 104. מירנדה

  ממי מהממת וכל הטיפשות הרעות המיתעללות בהןןןןן דה אני שונאת אתכןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מימיני מירנדה קייזרמן דו צבי

 105. פיקסית הלוחמה

  פנטסטיקקקקקווווווווווווווווווווווווווווווווווו

 106. נווה רום

  ץתקשיבו לכול הבנים והבנות ברבי זה דבר שלי ילדים מי גן עד כיתה ב וחוץ מיזה אני בת 9 וכשאיתה בכיתה א לא ידעתי מה זה בובות אז תעשו לי טוב -רינת -סיון-קרן- מירי-מריה-ורד-צליל-דניאל- עדן- ברבויה
  -ליז כהן-לירז-בר-עדי- לילי-תמר -קרין-מור -מוריה-הפצצה -רום- אילנה-רוני- יעל-דנה היפה-אריאל-רונית-ספיר -ברק- ברבי מאלפת -בננה -ילדה רעה,וכול השאר פעם שחיקתים בבובות אז פעם בחיים תשחקו ואז תצחקו אל הנשים והגברים

 107. יפה גמזו בן ירוש

  מי מכל הבנות שאוהבות ברבי זו אני יפה גמזו בן ירוש

 108. היפיפייה חן

  תישמעי לא רק את יותר יפה אלא מי אני היפיפייה חן אני יותר יפה בארבה

  • נווה רום

   חן תקשיבי את בכלל לא שווה
   א לכי ליזדיין

   ב מה את חשה———————-ת-ב-י-נ-י את לא מ-ל-כ-ת ה-ע-ו-ל-ם ובח לא ירצו אותך חברים תיהוא איתי בקשר חברים [מאתר]

 109. מעינו'ש!!!!......

  ברבי היא "פצצה אבל "בראץ" מממממממממממממהההההמממממממממממממממממממממממתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 110. אני דווקא ממש אהבתי את הרעיון אז מה מסיבה בלי בנים זה כאילו הדבר הכי כיף שיש ואת עדן יחתיכת סנובית לא נאה לך עופי מהאתררר כאילו דעעעעעע
  בעייייי
  :-*

 111. טל (סטייל)

  בנות חג שמח אנו (סטייליסטיות).

 112. טל (סטייל)

  אני שוה 16890.

  מי רוצה לצאת אני נמוכה בגובה בת8 והיה לי חבר שקוראים לו רוי.
  אני מחבבת ארוצים של בנים.
  יש לי 3 דודים.$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$44

 113. טל (סטייל)

  מזל סרטן אוהבת כלבים
  אני רוצה חבר.

 114. טל (סטייל)

  נוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
  וווווווווווווווווווווווווווווווווו
  וווווווווווווווו
  ווווווו
  ווו.$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$4

 115. ניייייי

 116. טל (סטייל)

  זה

  לא מצחיק שהתם לו קותבות לי אני בת 8

  נווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו.

 117. טל (סטייל)

  תתקתבו עם גברת (סטייל)

  למטע טוב אני נוסעת

  לתבריה היום ומחר עם אוהל אני לא ידבר התחם בהרב אז

  תתקתבו הכי למטע עם שאלות אז מהר עוד מעת ערב.

  • טל שלום אני נוי אני גרה בשערי תקווה ואני רוצה שנהיה חברות איפה את גרה טוב אז תתקשרי אלי ואז נדבר הטלפון שלי הוא 9063554 ואני מאד ישמח עם תיתקשרי אלי טוב בייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

   • אלמוני

    נוי שלום לי קוראים עדן תיכנסי אליי לאיסי ונדבר אני בת 10 הינה המספר של האיסי 338884653

    • אלמוני

     מה את נותנת את המספר איסי שלך…!?
     אנשים אחרים יכולים לראות את זה ולהיכנס לך לאיסי……דפוקה!

  • אלמוני

   טבריה כותבים עם ט"

 118. רונה לפיר

  מי אתן ביכלל עןקרעיחיטולרלר

 119. לא בלי

  מזה האתר המסריח הזה אחותי ניכנסתתת לכאן ילדות ימושפעות!

 120. אלמוני

  יש גם משחקים באתר שלך או מגניב אבל בכול זאת משחק את יודעת אפילו משחק של ברבי קדימה יאללה אה ועשי טובה שהמשחק ההיו מפרסם על העמוד הראשון שלך !!!!!!!!!!
  ואם את מגיבה תגיבי לי יפה
  תודה חמודה ממני פז

 121. האתר נורא מגעיל תמחקי אותו ואל תחזרי שלום אל תבואי לי בחלום

 122. סתיו יצחקי

  שלום לך מה המצב?
  שלי נורא מדוע האתר נורא מכוער כמו התחת שלך יא שמנה לכי לאמא !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  בכייתי מי רוצה לקבל אותך בחברה עופפפפפפפפפפייייייייייייייייייייייייי
  הביתה

 123. זה מאוד יפה כול הכבודדדד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@@@@@@@@@######$$$%%^^&&**(())tbh

 124. הי הכול בסדר ברבי
  אני מצביעה לכם

 125. למה אתם לא מצביעים לי אני בת
  7
  נו
  ווווווווווווווווווווווווווווווו
  ווווווווווווווווווווווווווווווו

 126. כיאת קטנהההההההההההההה

  הי

  בייייייייייייייייייייייייי

  • בנים כאלא מעצבנים כיאילו בה לכם לחנוק אותםםםםםםםםםםםםםםםםם

   בייייייייייייייייייייייי

 127. לינוי

  אני אזמנתי את כול הבנות של הכיתה
  ליום הולדתי.

 128. welzl ofo clcl;d u/cx/sd dd;;c.mdkfwkxke kledfk;c odpf?

 129. nhjhjkbbbbbbvjh ubh ihibj ivbh ibh ihjvbhvbivjbkhjvh i b hjbi hjkj kbjk hbk h jkhbj jhi bjk vcm kbjvh hbj bi jhbh kjv kjbk j kvbvj kj k jkv j kj kj k j kjb kjbvkbjkvbvjvkbj jkbvjkbjvk jkj jvbk jbvk jkbvj kbj k jbvkbbjvkbvjbvkbj kbj kjvk jbk jbvk jkvj k jjbjvbk jbvkjkm kjvbkj kbjvkj kjkj kvjbk jj k jbkvbjbkvj kjb kjbkj bj kjvkbj b jj jbvj k jbvjk jbjk vj jb kbvjkgfidsov kj kjfdpo k g j ogfocxivj jhgofop jgjfvoiojoifdvfciovobvibjvoisovifugogduivuic iuifvhuchcv hvuvhvucujvicvujcvcvjhuhi vhuvhcuvcy uivucviu ivuicvuciv huivcuivcivhujciu ivuiv u ivucvi

 130. סתמו כולכם

 131. באנגלייה היתאוררה ברבית בשם כלריסה . היא גרא בארמון מפואר היה לה יום הולדת אבל היה לא ידאה שחוגגים לה .היא חשבה ששחחו את יום הלדתה אז הים נעלה את אצמה בחדר ולא יצאה מה לדאתכם היכרה לה

 132. צליללללללללל המהממתתתתתתתת

  אני אוהבת ברבי אבלללללללללללל מיי סיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
  טוב מי שסתם כתב תגובות סתם חרטה האתר הזה

  צליל המדליקה

 133. הנסיכה של אריאל

  אני נדלקתי אליך אני יפה כל הבנים נדלקים אלי אני בת 11.5 מצטארת
  אבל יש לי חבר

  בייייי חבר שלי בא נשיקות אוהבת אותך

 134. מאוהבת באריאל

  אריאל זאת שוב אני הנסיכה שלך סתם אין לי חבר
  אני השם שלי זה שירן בן חמו אניבת 11.5אנייפה פצצתית
  אוהבת ספורט

  נשיקותתתתתתתתתתתת .שירןןןןןןןןןןןןן כפרה אני ינסה להשיג איסי קיו

 135. אני מאריצה את ברבי..??

 136. אלמוני

  מזל טוב !..

 137. גל דלאל

  מקסים פרקתי ושמח מי אני ?
  תשובה:
  יום הולדת ברבי

 138. ברבי איכסססססססססססססססססססססססס זה הדבר הכי מגעיל מי שעה את האתר הגואלי הזה אולי היא חננה שאוהבת ברביות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1איכסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס מי שאוהב ברביות אז היא מגעילה לאלה זה מגעילללללללללל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ועוד משהוא רדו למטהההההה…..

  עוד…………

  עוד…………..

  עוד………………….

  עוד…………….

  תירדו אוד קצת ואז תיראו!!!!!!!!!!!!!!!

  עודדדד……………….

  היגעתם!!!!

  "ברבי זה פשוטטטט מגיל גואלי ומסריחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  רדו כצת למטההההה

  עוד……..

  עודדדד………

  בי לכול מישאוהב את הדבר המסריח הזה(ברבי) איכסססססססססססססססססססססססססססס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • נטלי וכוס אמא שלכם חחעחע

   ימזדיינית עלק מי שאוהבת ברביות ,אני מתההההההההההה על ברביות ואם יש לך בעיה אם זה בואי מותק בואי פתרי ת'זה איתי
   כוס של דודה שלך יילדה שאין לה מה לעשות בחיים חוץ מלהעביר ביקורות על אחרים לך תזדייני כוס של דודה שלך רק אם אני יידע מי את אני מוציעה לך שערה שערה מהכוס ומהראש

 139. נווה רום

  טוב רום אים אתה בן אז מה אתה מתחיל ים בנות לא בגילך

  וכול מי שרוצה את המספר של איסיקיו שלי הוא

  348264579

  תגיבו לי

 140. חיחיחיחיחיחיחי

  משעמם לכם ייצורים..!!!

 141. לינוי

  שלום ביביות!
  מזל טוב לכם ושתיזכו ביום הולדת שלכם לינוי טנג'י

 142. קקי יופי לכם כך אמא ואבא שלי קראו לי :(

  אני שונת את האתר הזה זה סתם אתר פרייר ואני בעצמי 'קקי'X:-(X

 143. אלמוני

  מאמי את נראת פצצה

 144. א
  מאמי את נראת מעלפת

  מי עשה עיצוב

 145. ברבי אני אוהבת אותך מאוד ואת יפה

  ממני: מיטל

 146. ברבי יום הולדת שמח שתהיא בריא עד מאה עשרים שנה

  באהבה הדר

 147. אלמוני

  מזה האתר הזה מה ?!

 148. למה אין משחקים אם היה משחקים זה היה אתר מהמם!!!!!!!!!!!!!!

 149. אלמוני

  מי שחושב שברץ יותר יפה שישלח: "ברץ"
  מי שחושב שברבי שישלח: "ברבי
  מי שלא זה ולא זה שישלח: "חס ושלום"
  מי ששניהם שישלח: "דע שניהם"

  תודה על הישתתפותכם!

 150. ליר אביעוז

  מזל טוב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • היי לי קוראים חני ואני רוצה לדבר על ברבי מישהו רוצה לדבר איתי אוליי?

   • תקשיבי לי טוב טוב יא מכוערת איך שקוראים לך {חני}
    אני לא יודעת למה בחרתי אותך אז תדעי לך שלא בלי לענות לך
    טוב לך?

 151. רוני דואני

  מזל טוב ברבי ממני רוני דואני

 152. ארי פוטר

  את פשות מכוהרת בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
  מכוהרת

 153. לברבי:
  מזל טוב עד 120 שנה שפע ברכות ואייכולים לבבים לרגל יום הולדתך
  תיחיי בעושר ועושר.
  אני מאוד אוהבת בובות לכן אני מאכלת ברכות כאלה.
  יש לי 7 בובות ואני עדיין אוהבת אתכן אז שייהי לכן יום הולדת שמח.
  ממני:סימה

 154. שירנוש

  לברבי עד 1275785 שנה אני הואבת אותחום וכולם אוהבית אותך

 155. אלמוני

  אני שונת ברבי

 156. עמית אלמליח

  אני לא אוהבת ברבי

 157. לשירוש

  אני שונת ברבי

 158. לינויה

  ני ני ני ני ני ני ני נ ינ ינ ינ ינ

 159. יומולדת ברבי נשמע לי טוב למרות שאני מעריצה ברץ

  • שחר קיס

   אני אוהבת בראץ וגם ברבי שתהם יפות ולשתיהם יש סידרה מאוד יפה ומי שרשמה את הסיפור הזה אז מאוד נהניתי לקרא תודה שחר קיס

 160. אלמוני

  לפי דעתי זה דבר מ-ט-ו-מ-ט-ם מ-א-ו-ד-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 161. אלמוני

  אני לא אוהבת ברבי אני אוהבת ברץ ועם אתם תביאו לי במתנה ברץ או ברבי אז אני אוהב ברבי ו גם ברץ טוב כי אני ברץץץץ אתם יודעים שאני מגלה אתידות
  גם לי היה יום הולדת לפני חודש סוף…

 162. ברבי אני לא אוהבת אותח אבל אני מחבבת אותח נורה נורה וחולה אליח @@@ !!!1!!!!!!!1!11!!1!!1!!!!!!!!!!!!?? ?? ??.?
  את מספר אחד אוהבת אור איסחרוב

 163. שרונה

  מזל ט!2 מ!תק *!ם ה!לדת שמח 2אה2ה
  שם משפחה:סבה!
  שמ*:שר!נה

 164. אלמוני

  fkjhiurehturtjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

 165. jjjjjggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

 166. אני הואבת את ברבי מאוד מאוד שמי נועה טל אני בת 10

 167. הרבי היא חמודה וילדה טובה מאוד משתתפת בשעורים היא מקבלת במבחנים 100

 168. עדי רום

  יש לך שגעיות כתב אולי לא יסתקלתא אז בפעם הבאה תיסתכלי

 169. עדי רום

  שלום קאורים לי עדי ואני מנהלת אתר ברבי פתחתי את אתר הזה לפני כמה זמן
  פתחתי אותו בישביל שתוכלו ליתכתה לא לקלל אז יש לי אזהרה ! מי שיקלל ימחק מאתר עוד אזהרה ! לבנים אסור להיכנס אל אתר ברבי עוד חודשים ים יוכלו להיכנס בחזרה אל אתר ברבי אבל ים אתם תמשיכו לקלל אני לא אוכל להכניס את הבנים חזרה ?

  מי שיקלל יחסים .

  טוב להתראות ותודה שהקשבתים?

 170. שנהב שריקי

  תראי ברבי אני הכי,הכי מושלמת בכל העולם אז כדי שתורידי את הפוזה יכלבה כי אני השולטת אבנת?אז כדי שתקשיבי ותקשיבי לי טוב מאוד כי את לא יודעת עם מי את מתעסקת אז אני יאמר לך עוד כמה פעמים אז תורידי את הפוזה דחוף אבל דחוף כי אני לא סובלת ואני גם לא יכולה לסבול את הסרטים המכוערים שלך אז אני מציע לך שתורידי את הפוזה ותתחילי להיות כמוני…

  • שנהב שריקי

   שנהב איזה מושלמת את אין כמוך אהובתי חיימשלי אני חולה עליך יפה שלי אני רוצה להיות מושלמת כמוך אבל אין אני מנסה ומנסה אבל אני לא מצליחה להיות מושלמת כמוך כי אף אחד אבל אף אחד לא יצליח להיות כמוך יפה שלי ואיך את עושה את זה?

   • ליז שריקי!

    ךילע הלוח ינא ילשמייח יתבוהא ךומכ ןיא תא תמלשומ הזיא בהנש
    הסנמו הסנמ ינא ןיא לבא ךומכ תמלשומ תויהל הצור ינא ילש הפי
    דחא ףא לבא דחא ףא יכ ךומכ תמלשומ תויהל החילצמ אל ינא לבא
    ?הז תא השוע תא ךיאו ילש הפי ךומכ תויהל חילצי אל

    יקירש בהנשל וביגה

    • חנה גואטה

     לאמבינים את הכתב הסודי שלך !

     תכתבי נורמלי

     • חנה גואטה

      אני הולכת הביתה מהסיפריה
      אז נדבר מחר בכיתה

      בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

  • נטלי וכוס אמא שלכם חחעחע

   כוס אמא שלך ישנהב ,מה את מרימה ת'אף שלך על הברבי מותקקק תתדברי יפה ותורידי פרופיל וכה שיותר מהר ימסכנה אחת למי מי את שאת ככה מדברת עוד אחת מהחשות ,פ'חח ולמה שהיא תתחיל להיות כמוך שתיהיה עוד אחת מהמסכנות האלו.
   ועלק את שולטת תיזהרי ממני ישרמוטה מזדיינת בתחת

 171. אלינה מרקנן

  שלום,
  אני אלינה ,
  מכיתה:ה-2
  אני ניכנסתי לאתר זה ליראות בובות ונופן,
  מה הקשר……
  קשראיתי שבנים כותבים באתריי בנות,
  פשוט איתלפתי מיצחוק….. סיפור ארוך…..
  בברכה ובשלום:
  אלינה,מרקנן!!

 172. טוב זאות שוב המנהלתה בנים חוזרים לאתר בלי קללות!

  מנהלת אתר ברבי @

 173. אלמוני

  למה יום הולדת לברבי

  [המבין יבין]

  טוב אבל יפה מאודֱֱֱֱֱ ;]

 174. דניאל;]

  לברבי

  יום הולדת שמח אושר ועושר בריאות וכושר הצלחה בחייםְְְְְֱֱִ

 175. מה קורה

  למה ברבי במוקם בראץ…

  אני לא מבינה את הקתא הזה

  למה ברבי זה גם יפה

  טוב בקיצר ולענין יפה מאודדדדדד

  ממני;דנה;]

  • מה את כתבת שתטיות אני לא מבניה

   מה את רוצה מבראץ ומה את רצוה מיברבי

   טוב
   ביוששֱֱֱֱ

 176. .

  [נה] יפה

  מאודד[נה]

 177. חסוי

  קודם כל האתר הזה פשוט מזעזע מה אתן ילדות קטנות "ברבי" אלעק יאללה צאו מהאבל ולכו להנות..כי בחייים לא תצא מהחיים בחיים…תקשיבו לי בננות אני אומרת לכן נצלו כל שניה ושניה בחיים שלכם ותהנו כאילו אין מחר…חסויי

 178. למה דפקה יום הולדת ולא משהו אחר איכסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס

 179. עדי ונווה

  שלום זוכרים אותי ים לא חבל !!

  טוב בקיצור אני כבר לא היה מנהלת אתר ברבי רק השנה !

  ומי שירצה לנהל את אתר ברבי? מוזמן

  תרשמו את מספר ICQ: 203501028 של נווה ?

 180. נטלי וכוס אמא שלכם חעחחע

  כוסס אמאמ של כולכם יא מושפעים יחסרי חיים מה כולכם מרימים פה תאף אחד אחד אני יבוא ויכניס לכם כזה סטירה שלא יתשכחו בחיים. עכשיו תקשיבו !
  כולכם נכנסים ולכל אחד יש תלונות כאילו מישהו הכריח אותכם להיכנס
  מי שלא טוב לא שלא ייכנס וישחק אותה "אבל אני אוהבת בראץ ולא ברביות", או הפוך. כוס של אמא שלכם אני ייזין אחד אחדד

 181. תקישבו בנות,מכיוון שאני היפה בבנותת ואני ה-שולטת וה-טוב תפסיקו לדבר עליי ותיראו
  1.אם אני רואה לאחר התגובה שלי שמישהי מקללת אז תאמא שלה אני מסובבת
  2.אם אני רואה שמישהי מזדיינת אז אני מלקקת
  3.אם מישהי מרימה ת'אף שלה ומדברת יותר מהגובה שלה אז אני -מטפלת בה טוב טוב שלא תשכח אותי בחיים
  4.ואם מישהי מגיבה לי בצורה לא יפההה מממ יאוולי יאוולי מה אני יעשה לההההה אני יוציא לה שערות מהכוס ואת הכוס עצמו
  5.סתמוווווווווו אני לא רוצה לשמוע אותכםםםםםםםםם איזה כיף זה שאתם מפגרותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

  היה כיף לחפורררררררררררררררר בייייייייייייייייייייי אוהבת
  מספר איסיי :228496578

  • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחלא מצחיק ולא מצחיק לא מצחיק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתופםכיוענ

 182. תהלולה פעלולה

  ברבי לכי לנשף עזבי אותך משתויות

 183. ברבי זאות סתם בובה גמישה ילד משמשחק עים ברבי הוא חמור מזמר קתי לאש תסחקו בברבי עם חברים יגדו עם אנחנו רוצי לסחק בברבי תגדו לרוצים הפילו עים עם יגבבקשה תגיגדולא

  בייי הדר

 184. יודית

  ברבי זה כל כך מידברי שהבקבוק שלי מלא במיץ ברבי כי הברבי זה ג'וניני והקקטוס הוא מלא קוצי ברבי אז בר + בי = ברבונת

  הבנתם?

 185. מזל טוב ברבי אני אוהבת ברבי וגם בראץ כי יש לכם אתרים יפים

 186. מזל טוב ברבי אני אוהבת אותכן שיהיה לכם יום הולדת שמח עד-120 ממני מיטל אוהבת אותכן כי אתם חמודות מאוד ואני בת 13 עוד מאט בת14

 187. אני אונהבת גם ברביות וגם ברץ!! אבל באתת חבל שאין פה משחקי ברביות(להלביש וכו")

 188. זה היה משגע פצצות לגבות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תודה

 189. עדי רום

  מה המצב ? חזרתי אליכם בזמן שלא היתיה פו היתיה בשדרות ,
  עכשיו יתבוננתי באתר וראיתי כול מיני דברים אני לא כועסת וךלא אומרת כלום יש לי שאלה אלכם אתם רוצים שאני יעזוב ?
  אתם רוצים שאני ישאר? תחליטו אים את רוצים שאני יעזוב אין בעיה ים אתם רוצים שאני ישאר תגידו.
  בדרך כלל אומרים לי שאני "סתומה " אבל אני לא למה אומרים לי בגלל שאני מנהלת אתר של תינוקות אבל אילו החיים זה משיש זה נותן פרסנה ועוד דברים.
  מי שרוצ הלדבר איתי בקשר לאתר והוא רוצה לדבר איתי לבד תיכנסו לאיסיקיו של נווה טוב

  תירדו למטה

  עוד

  עוד

  עוד טיפה

  עוד קצת

  עוד שניה

  עוד דקה

  עוד 0

  למדתי מימכם לעשות את זה אבל קצת שונה

  בי היתי מנהלת אתר ברבי עדי רום

 190. שרוני הלל השווה

  מזה המישחק הזהההה זה מישחק ביכלל!!!!!! גטעל נפששששששש

  • ים האתר הזה לא טוב לך תיצא מאתר הזה כי לפי דעתי הוא לא ניראה לך טוב נכון אני צודקת ויותר אל תיכנסי לפו אני יחסום אותך וחוץ מי זה מה את סתם אומרת שישי פו מישחק ואין פו חחח

 191. מזל טוב עד . 120 ברבי…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 192. עדי רום

  שלום !
  בזמן הזה צחקתי ונהנתי ים כולם אני לי מה להגיד לכם אתם כול הזמן מקללים ומי שלא קשור לאתר הזה שיצא מימנו כי לפי דעתי האתר הזה לא נירא לכם טוב אולי בגלל שאין בו מישחקים ואין בו כלום חוץ מי כמה סיפורים של ילדים קטנים אבל זה לא אומר כולם מי שרוצה שיכנס ויוסף לפו כמה בנות הוא בנים אני יחזרתי אליכם את הבנים רק בגלל שיתנהגתם כמה זמן יפה אבל מה ביגלל שזהו אין כבר בנים אתם מתחילות לקלל לריב מי שרוצה שיצא מיפו מי שרוצה שיכנס אתם חופשים כמעט ובהכול חוץ מי קללות מירבות תסדרו לבד ומי שרוצה שאני יעזוב שיכתוב לי מי שרוצה שאני ישאר שיכתוב לי גם לבניתים אני טסה לאילת ואני שמה מישהי אחרת שתשגיך אליכם בתוך שבוא ים יתגיד לי שיתנהגתם חצי חצי סבבה אבל רע בשלם לא טוב מיצמני עדים רום מנהלת אתר

 193. שרון לב

  שלום !
  שמי שרון ואני בת 25 ים שעמתם אני מחליפה את עדי מי מחר רשמתי לכם היום את הפרטים שלי ואני ירשום לכם אני מקווה שאתם זוכרים אותי כי פעם החלפתי את עדי
  שם:שרון
  שם מישפחה : לב
  גיל :רוקה
  עד לפו פרטים ברורים אני יספר לכם משהו כשהיתי בגילכם לא אהבתי את אתר ברבי וגם קלילתי אותו אבל מה פתאום ניהיתי עוזרת של דודה שלי כיף מאוד פו אני מקווה שתקשיבו לי ולא תעשו בעיות כמו שאני עשיתי למנהלת אתר ברבי ששמה מיכל ספייל תקשיבו לי ובהצלחה באתר מי שרוצה לעזור לי שיכתוב לי

  • שמנה אבל פצצה

   שרון ראיתי את התגובה שלך ואני רוצה ללהיות עוזרת שלך מסכימה לי ושמי טל

  • שמנה אבל פצצה

   שלום שרון ראיתי את העודה שלך ואני בעד להיות עוזרת ושמי אמיתי הוא טל אני רוצה לעזור לך אני יכולה

   • שרון לב

    שלום טל ראיתי את התגובה שלך אני קודם רוצה לשאול אותך כמה שאלות ים תצליחי בהם אני יקבל אותך בשימה מחר אני ישאל אותך שאלות חשיבה ועוד אני מקווה שתצליח כי ים לא אני יצטרך מישהי חדש ואני רוצה שגם את תצליח תיתכונני מחר אני ישאל אותך שאלות רבות
    בהצלחה מימני שרון לב

 194. נווה רום

  שלום שרון ריתי את העודה שלך ואני מעונינת ליצטרף אליך אני יועדת את זה שאת אמורה לישאול אותי שאלות רבות ואפילו שאני מכירה אותך את יודעת שיש לי תחום טוב ועוד כמה דבריםמבקשת בבקשה להיות עוזרת פרטית שלך

 195. רינת שאול

  שרון ראיתי את בקשתך ואין לי בעיה ים זה יש לי תחום טוב ועוד אני רוצה ולא איכפת לי מה יקרה אני ילחם על זה מקווה שתבחרי אותי רינת שאול

  • שרון לב

   שלום רינת תיתכונני היום כי מחר אני ישאל אותך רב שאלות כדי שתצליח יש עוד המון ניבחנות ואני מקווה שתצליחי ים תקבלי ציון גבוה אני יקבל אותך מימני שרון לב ניתכתב בהמשך בי

 196. קורל ספייס

  אני רוצה להגיד לכם במילה :איזה
  אני רוצה להגיד לכם בשתי מילים: אתר מהמהם
  אני רוצה להגיד לכם בשלוש מילים : אתר הכי מהמהם
  אני רוצה להגיד לכם 4 מילים : זה אתר הכי יפה
  אני רוצה להגיד לכם בחמש מילים : זה אתר הכי מהמהם בעולם
  ובהמון מילים זה פשוט מהדימם אני מכירה את מנהלת אתר ואת המחליפה שלה והם מזה חמודות חולה עליכן וכול השארסתומות חוץ מהמנהלות ומי הבנים חולה עלייך כפרות שלי חחחחח סתפ נירא לכם מה זה האתר הדפוק הזה סתם של חראות

 197. שלום סלחיה שטעיתי בכתב ראיתי את העודה שלך לה שרון

 198. שרון לב

  כול מי שרוצה להיות עוזר|עוזרת שלחו לי עודות הרוב שלכו לים ובימקום לענות לכולם אחד אחר אני אומרת לכם : תיתכוננו היום כי מחר הוא מחרתיים אני עושה לכם הרבה שאלות חשיבה ועוד אני רוצה שתאשאלות שאני ישאל אותכם תענו על דף ואפילו את יכולת להסבר לי למה ואז תכתבו גם תתשובות בדף ואז תשלחו לי רק את התשובות מי שישלח ראשון יקבל 50 נקודות מי שיקבל תוצאה מי 95 ומעלה יקבל עוד 50 נקודות ים למשל אני הגעשתי ראשונה אני יקבל 50 וים גם קיבלת מי 95 ומעלה אני יקבל 50 ואז אני מחברת לכם ויוצע לכם לפחות מאה ים יש שאלות תשלחו ואני יענה לכם

  • שלום שרון!
   ים כולם קיבלו 1000 הוא 50 50 מה עושים ויש לי עוד אני מסכימה ים הכול אבל יש בעיה אני לא יכולה להיתכונן כי אני לי שאולות קרובות הוא איזה שהוא שאלות תוכלי לישלוח לי את השאלות

 199. שרון לב

  טל תירא אינני יכולה לישלוח לך את השאלות מיכון שאז כולם יראו תיכתוב לעצמיכם כול מיני שאלות חשיבה שבא לכם אני יכתוב לך בהמשך

 200. שרון לב

  שאלות אם :
  איזה דברים חשובים צריכים להיות לעוזרת אתר?

  ואים עוד לא קיבלו אותי למנהלת את מה אני עושה ?

  ישם שתי אתרים הציעו לי ליהות אצלם כעוזרת ואים אני ילך ל1 ה2 יהיה עצוב וכה להפך אז למי כדי לי ללכת?
  בהצלחה מי שרון לב

 201. טל אני זכר והכינוי שלי הוא שמנה שמו חחחחח

  1:הדבר החשוב הוא להקפיד בכול דבר שאני עושה בכול צעד וצעד שלי.

  2:אז מה יש עוד אתרים ואני יכול להיתקבל לאתר אחר.

  3:כדי ללכת ליבדוק ואים לא יצליח לי אני ינסה עוד ועוד .

  זה כול השאלות וגם הגשתי ראשון אני מקווה שיש לי מאה
  בי מי טל הזכר

 202. שרון סטייל לב

  טל התשובות שלך מאוד יפות אני יגיד לך את התוצאות מתי שכולם יבוא לי תשובות לילהה טוב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#####################################$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&*****************************************88 ביוש

 203. נווה רום

  1:החשוב: דו לכם לפעמים טועים ולפעמים לא אז זה לא משנה

  כדי להצליח אנחנו לא מלחצים אף אחד וכמובן לא אותנו הדבר החשוב הוא להצליח

  2: ים לא קיבלו אותי אני ילחם עד שאני יתקבל

  3:תבררי מה שבא לך תילכי לראיונות "המנהלת" ומה שמוצא חן בעניך וים את מוצאת חן בענייך הם יקבלו אותך אפילו תמשיכי לחפש אתרים

  שרון תודה על התמיכה מקווה שיש לי ציון טוב

  חכי אל תילכי עוד גם הגשתי שניה לבינתים

 204. אתיופי

  ברבי שהיה לך יום יום הולדת שמח שכול חלומותיך 8יתגשמו
  ברבי שהיה לך הרבה מזל טוב!
  אני מאכלת לך הרבה מאוד אושר ושימחה ליום ה ולדתך
  וברבי תמיד תמיד תידעי שיש ילדים בעולם שאוהבים אותך ומאריצים אותך וכול אחד רוצה להיות כמוך וכול רוצה להיות באמת
  מאריץ מיספר אחד שלך ורק שלך מי כול העולם ברבי!
  ברבי שתידיע לך שגם אני מאריצה אותך מאוד מכול השחקנים שיש היי פעם בעולם!
  אוהבת ומאריצה מיספר אחת1 שלך
  מימני מאריצה סודית :עדן .א.

  • רינת שאול

   ים את מעיצה שלה אז למה את רושמת את שמךךךךךךךךך?? ?? ?? ?? ?
   מטומטמת וגם באיזה את את בכלל לא יודעת לכותב

   • רינת שאול

    מעריצה
    יאלה תגיבוווווווווווווווווווווווווווו כבר

    \החכילהביחוטכבטונעקגהםךגדצמהםמיחוהםגקןימהוהעמן מטמומטמומטו מטומטוממייככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככמבהנגדןןהפםגימהדדדדדדדדדפ8ק3/28ק4'3

 205. רינת שאול

  1: החשוב ביותר לעשות הכון נכון ולא לטעות.

  2: לא אכפת לי שלא יקבלו אותי .

  3: לכי ל2 כי זה מספר המזל שלי .

 206. שרון לב

  טל שלום ! את יודעת שאת ונווה היתים נקודה אחת והיתם יכולים להיות ביחד והזוכה היא טל יתקבלת לעוזרת ונווה לסגנית

 207. לבראץ יום הולדת לא לברבי

 208. אותך ביי

 209. שרון לב

  יש לי עוד תפקדי תתחילו לישלוח לי העודת ואז אני יעשה לכם בוחן קטן שחצי קשור וחצי לא קשור

 210. אני מכירה פו את כולם את כול המנהלת ואת כלום כמו משל רינת טל וזהו ושרן וכולם הם סתםזיוף כי שמה אמיתי הואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאלמלעאה וזאות היא והיהההה בכללכללללללללללל בתב 12

 211. אלמוני

  איזה שגיאות מטומטמות יאללה בייוושש

 212. אנעליז ועלינה

  מזל טוב על תיתייחסי לדגובות הרעות ששולחים לך את יפה ובילתי
  נשכחת וחלומית. ותדעו לכם מי שכותב את הדגובות הרעות יש לכם
  שגיעות כתיב!!!!! וברבי היא לא רעה היא חמודה ומתוקה

  תדעו לכם ברבי לותה ותלוה אתנו כול חיינו!

 213. אני נורה רוצה שתדי שאני לא סובלת אן תך

 214. יסמין

  לברבית לך אמון מזל-טוב חברה של חולה אליך יש לה אלפי
  בובות שלךך היא רוצה תמונה מימךך נורה

  אבל מה שהיא הכי רוצה שהיה לה בובה אישית שאת תתני לה

  באהבה :

  יסמין. חולה עליך אין אל יש לי ילדים שקוראים ל חנונית ביגלל שיש לי ברבי

  ברבי אני באמת שונה אותך אני מאדיפה בראץ שאשר ברבי ……………….חעחעחעחעחעחעחעחע…………………………………………………………….רק רצית לאגיד לך מזל – טובב מאמי

 215. אלמוני

  יום הולדת שמח

 216. שרון

  לפחות יש כמה בנות שמגיבות אבל האתר הזה סתם חראאאאאאאאאאאא

 217. ?? ?? !!!!!TTTT&&&&$%

 218. אלמוני

  תגידי יההההההההההההההההה חשה ברמות אין לך בושה לירשום את זה?

 219. אלמוני

  טו אני יחשוב עה

 220. אילנה קורז'

  כל הכבודדדדדדדדדדדדדדדדדדדד

 221. אלמוני

  אני אוהבת אותכם

 222. לכו יבני זונות לכו לעשות סקס

 223. ליאורה

  מזל טוב

 224. אלמוני

  אני ענאל ואני רוצה להריד לחם אמון מצל תוב מימני ענאל משה

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *