להתנזר כל עוד גבר חלומותייך לא הגיע? מילה בוייר על הדילמה של מי שהחליטה להתבגר

להזדיין בסבלנות?

סקס, גיל שלושים ואולמי היי סוסיאטי

אחרי עשור רווי מפגשים מיניים הזויים הכוללים הרבה סקס עם אינספור בחורים ואולי גם בחורות, בכל מקום, מצב ווריאציה, החלטת להתבגר. המטריארכט והפטריארכט לוחצים. רוצים להשוויץ בבת המוכשרת, יעלת החן שלהם ביום חופתה באולם היי סוסיאטי, כדי להראות לדודה שפרה שהחתונה שלהם הכי מפוארת בתולדות העם היהודי. מצפים ממך להיות אדם בוגר ומבוגר על כל המשתמע ממך. משהו בך החל לזוז לכיוון החתונה. או לפחות בן זוג לתוחלת חיים ארוכה. תהליך ההתבגרות כולל התעסקות בשאלה: האם להזדיין בסבלנות, להתנזר מסקס כל עוד גבר חלומותייך לא הופיע ופסע עמך אל סלון הכלות לבחור שמלת אוסקר לבנה, או שמא עליך להזדיין בפראות כאילו אין מחר?

הלבטים, הלבטים

האם לקפל מרצונך את הדגל המיני? להמתין לאבירטואלי שנוצק לתוך העולם רק עבורך? או לרוץ במהירות אולימפית מזיון אחד למשנהו? ועבור מה? טיפת שפיך חמים על מפשעתך? להרים פרויקט דייט סקס זה לא עניין של מה בכך, כל יציאה מן הבית מלווה באינספור טלפונים, התייעצות אחרונה ודי עם החברה. אין טעם להכין מראש את רשימת הנושאים עליהם תדברו. הרי לא תרבו לדבר. העייפות הנפשית, ההתרגשות, ההמתנה למתנה שאולי תקבלי ואולי לאו, האכזבות מביצועים לוקים בחסר, ומה עם הרומנטיקה? מה עם הרגש? מה עם האהבה? הריצה האולימפית המטורפת אחרי זיון לעתים קרובות נטולת מדליות, ועלולה להשכיח ממך את מטרת העל – זיווג מוצלח. את כל כך עסוקה בלמצוא את נשוא הזיון הבא, כשבדרך האנטנה שלך משדרת שדרים שונים מאלה של יוסי סיאס.
אקדים ואומר כי בסוגיה זו, הפטליזם הוא ממני והלאה. התנזרות מסקס?! היכן נשמע מעשה כה ברברי? כל אחת ואורך הנשימה המזוכיסטי שלה. פתרונות זמינים וזמניים כגון: צפייה בסרטי פורנו, אוננות ידנית, אוננות מכאנית (וויברטור), יזיז, זונה ממין זכר, נחמדים לשעתם, אך בחלקם אינם הולמים את מעמדך כ"גיברת פלפלת". לצערנו, אינך חייה בוואקום חברתי, עולם אידיאלי בו הקודים החברתיים המקבעים את מעמדה של אישה חובבת סקס כשרמוטה, אינם קיימים. מחד, אינך יכולה לוותר על הנאת בשרים ומיצים זו. מאידך, התלהבות מינית שבעקבותיה מגיעה הזמנה לבעלים של כל גוף שרירי אתלטי חטוב ומוצק שבמקרה עבר בסביבה למזמוט-זיון, לא מחמיאים לתדמית הדודה זפטה שלך. בבוקר מחלקת סוכריות לכל ילדי השכונה ובלילה מפריעה לשנתם הערבה. מצד שלישי, הכי חשוב ומאוד חיובי, סקס משתייך לקבוצת הצרכים שבלעדיהם אדם בריא בגופו לא חי: מים, מזון, ואוויר. סקס הוא המים המזון והאוויר לנשמה הבריאה והמאושרת שלך. האם תוותרי על השוקולד האהוב עליך? האם תוותרי על שתיית הוודקה האהובה עליך? האם תוותרי על קניית המגף העשרים ושניים שבארונך? מדוע לדכא, להשבית ולהשפיט את החשק והדחף המיני, ואחר כך לרוץ למיטב הסקסולוגים כדי למצוא אותו אי שם אחרי מסע חיפוש מפרך? מדוע להתאפק התאפקות מורטת עצבים ולא ליהנות מן ההשפעות הבריאותיות הטובות?

סקס עכשיו

כשיש לך משהו טוב בין הרגליים אל תמהרי לוותר עליו. סקס על בסיס קבוע תורם לבריאותך. חוש הריח משתפר אחרי סקס. לבטטות שבינינו, הפראות במיטה משתלמת, זיון פראי שווה ערך לרבע שעת ריצה והורדת 200 קלוריות. כך, אם אכלת ששה המבורגרים בשבוע תוכלי לשרוף את הקלוריות על ידי שלושה זיונים פראיים לפחות ולהגמיש את שרירייך. סקס מפחית עוצמות כאב על ידי ייצור הורמון, ואם עדיין לא השתכנעת – המשיכי לקרוא. סקס בתדירות גבוהה מייצר כמות גדולה של אסטרוגן ההופך את מחלפות ראשך למבריקות ורכות יותר. סקס ברוגע וברוך מונע הופעת אקנה, נקודות שחורות ופגעי עור נוספים, ובגרסתו הפראית, הזיעה שלך מנקה את נקבוביות העור וגורמת לו להראות מבריק ובריא יותר. סקס מפחית את ההצטננויות בשל העלאת רמת ההומגלובין וחיזוק המערכת החיסונית, ואם את אמיצה וגם לא מעט טיפשה, או שיש לך בן זוג קבוע, ואת מקיימת יחסי מין ללא קונדום, ספיגת הורמון הפרוסטוגלנדין הנמצא בזרע הגבר מווסת את ההורמונים הנשיים שלך וגורם למצב רוח טוב יותר, לשמחת חיים ולצ'קרות חיוביות. מומלץ לך גם להתנשק נשיקות צרפתיות על מנת להקטין את תדירות ביקורייך אצל רופא שיניים – הנשיקות מניעות את הרוק לנקות את השיניים ומורידות את כמות החומצות הנמצאות בחלל הפה הגורמות להחלשות הציפוי של השן. למה לך לחפש שיטות ביופידבק לטיפול בהזנחה הפושעת של הווגינה כי החלטת החלטה לא צלולה בעליל לוותר על סקס?! למסכת הנימוקים המכובדת מצטרף הנימוק האלמותי, לפיו מהר מאוד לאחר ההתלהבות המינית הראשונה עם הצמוד שלך לחמישים השנים הבאות, הגרף בסקאלת הפעילות המינית הולך ויורד, לעתים אף דועך למעמקי המינוס הסיבירי. ומה תעשי? הרי אחרי שתמצאי את אבי ילדייך עליך להיות נאמנה לו. לא עוד חפוז בשירותי המטוס עם טייס המשנה, לא עוד מציצה בתא מדידת בגדים עם מוכר מסוקס. ואז? לפחות יישארו לך המחשבות, זיכרונות הפירנצה שלך בעודך מענגת את עצמך. עד שתמצאי את הגבר שיבלבל את הפולסים שלך בלב, אל תיטעי בפתחיך תמרורי עצור בפני גברים, אל תוותרי על אחד ממעדני הדליקטס של החיים.

תגובות

 1. אלמוני

  מילה, פיספסת הזדמנות נפלאה לשתוק. חבל.

  • נו באמת,
   איך אפשר להתאפק כל כך הרבה זמן,
   ומה באשר לחיבוק, מיזמוז ונכון ההוא הקטן,
   לכן צריך גבר בסביבה.

 2. אלמוני

  אסור אסור ואסור לוותר על סקס!

 3. אלמוני

  מאמר חביב, הכי דיבר אלי : עניין הברקת השיער ובריאות השיניים 🙂 – זה נימוק מחץ ל-מדוע כדאי להזדיין והרבה .
  אבל , ומצטערת להיות עוכרת שמחות, יש כמה דברים לחשוב עליהם:

  א. זה לא כל כך פשוט למצא פרטנר לסקס בלבד. אחרי הכל , גם כאן צריך התאמה , ובניגוד לחיפוש אחרי חבר, קשה לבדוק את זה בשיחה. מענין אם תימצא כותבת אמיצה שתחבר מדריך למציאתו :).
  ב. צריך לחשוב על הבוקר שאחרי. האם את באמת מסוגלת נפשית למעמד כזה שבו הסקס מתרחש ללא אהבה אמיתית. האם זה לא ישבור בך משהו ?
  ג. גם אם כבר מצאת, ויש לך "סידור עבודה" עם מישהו, זה עלול מאוד להוריד את האנרגיה שאת משקיעה בחיפוש אחר הדבר האמיתי. סך הכל נוחות זה גם עניין מנוון.

  אני לא שופטת . מי שזה טוב לה – שתלך על זה. אבל צריך בכל רגע נתון להיות כנה עם עצמך ושלמה עם עצמך. אני לא בטוחה שמבחינת בריאות הנפש זה מהלך נכון.

  צבה אנרגטית.

 4. אלמוני

  כלב נובח אינו נושך

 5. כל עוד בחורה רווקה אין צורך להפסיק. ההפסקה הגדולה תבוא קצת אחרי הטבעת. עם הלידה. עם ההנקה. עם העייפות. עם הקניות. עם הריסוק. עם הירקות. עם הגוזל.
  ואת האמת, בתור אחד שהיה שם ועכשיו כאן. סקס כבר לא מרטיט כשכל רגע עלולה לבוא קריאה מהחדר השני.

  ועוד משהו. בתור מי שהיה ה"סידור הקבוע" במשך שלוש שנים. כל פעם שהיא מצאה אובייקט שהתבייתה עליו הסידור הקבוע לא הפריע ולא נקרא.

 6. אני מסכימה עם החלק של לצבור חוויות, (מהות החיים לדעתי) אבל רצוי שיהיו טובות אחרת מה עשינו? להזדיין סתם, בשביל הזיון, בלי רגש, בלי אהבה, לא יודעת אף פעם לא דיבר אליי, בטח שלא עשה לי טוב (מנסיון), אבל אם לך כן, לכי על זה

 7. גדול. זה בדיוק הטעות של דייטריות סדרתיות שלא מפנקות עצמן מדי פעם.
  חוץ מזה קלטו את זה http://www.nrg.co.il/online/36/ART/924/212.html

 8. ארצי

  אני ניסיתי את העניין או יותר נכון מצאתי את עצמי כמהה למגע והתפשרתי אבל קשר שמבוסס רק על סקס הוא תוקע רגשית וכואב…

 9. פשן פשן

  נהניתי לקרוא

  להזדיין כאילו אין מחר זה רק כדי להגיד: גם אני הייתי שם, צריך להזדיין כי פשוט צריך אז כמו שבוחרים את הקרם הכי טוב לך ככה את הגבר הכי טוב לך בין הרגליים

 10. ליאתי

  מאמר מצוין.

 11. מילה-
  לפי הכתיבה שלך רואים עלייך שאת בחורה על רמה,אינטיליגנטית וחריפה..
  אז אני ממליצה לך להפנות את כישורייך לכתיבה קצת יותר "ברמה"..
  את כותבת על דברים שטחיים ורדודים- פעם אחר פעם. דברים שמעסיקים את המוח לשנייה ואז נעלמים.אלו לא הדברים החשובים בחיים כדאי שתפנימי זאת. מה שיש לך בראש זה רק יצרים וסקס וגשמיות! החיים הם כל כך מעבר לזה….
  מחכה ליישום..

 12. סיגל

  ללה את לא חייבת לקרוא מה שרדוד בענייך , מה לך יש בראש?
  מילה -אחלה כתבה

 13. אלמוני

  היית מת לקבל אפילו אחד כי בחיים לא הייתי מיתקשרת לטלפון הדביל שלך למרות שאני עו שבו בת-14
  מלכת השכונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *