מסתבר שיש עוד רשתות מגניבות במחירים לכיס הקטן מלבד H&M. קרן עינת מחכה לעלייה של "21 לנצח"

לנצח 21

21 מתוק

נכון שפתרו לנו בעיה אחת והבטיחו לנו שרשת H&M תגיע לארץ, אבל ישנן עוד מספר רשתות מובילות בעולם שכדאי מאוד שיגיעו אלינו במהרה. אחת הרשתות המוצלחות ביותר בארצות הברית היא רשת בשם "FOREVER 21" או בתרגום חופשי לעברית "לנצח 21".
מדובר ברשת צעירה ומפתיעה עד מאוד. מודה אני כי בפעמים הראשונות שביקרתי בתפוח הגדול, לא העפתי מבט לעבר החנות ההמונית שנגלתה לנגד עייני. הייתי בטוחה שזו רשת המשרתת אמריקאיות מלוקקות וחסרות טעם וכל מיני ג'יי לו וונאביז שמתגוררות בברונקס. אבל כמו כל דבר טוב בחיים, זה קרה לגמרי במקרה. הסתובבתי בעיר עם חברה והתחיל לטפטף עלינו גשם. בעל כורחנו נכנסנו לחנות שנראתה כמו שוק אחד גדול וכמובן שאם כבר ניו יורק אז למה לא להישאר נאמנה לH&M האהובה והטובה? החלטתי שאני מצטרפת לעולמן של הלופזיות והתחלתי לפשפש בין הסמרטוטים. למרבה הפתעתי הסמרטוטים התגלו כפריטי לבוש מדליקים במיוחד שלא נופלים מהקולקציה של מדונה ל – H&M.
המחירים כאמור נמוכים יחסית ואפשר למצוא מידה רבה של שיקיות בחנות ומגוון רחב מאוד של פרטי לבוש שרק חפץ ליבך. אחרי הכול עדיין מדובר ברשת חנויות שממוקמת בבירת האופנה העולמית ולכן חיקויי הטרנדים של המעצבים הגדולים מגיעים גם לשם ובמחירים מעולים לכיס הקטן של "השופרהוליק" הכי קטנה בניו יורק..

רכישה אחרונה

למי שבאמת מתעניינת ברכישות שביצעתי, אז ככה. עליונית סריג לבנה משולבת עם בד תחרה שחורה שכונתה בפי אחת מחברותי "הדבר הכי יפה שראיתי בחורף האחרון". העלות היא מינימלית ביחס לשיקיות שמקרינה העליונית המקסימה: $20.
טישרטים הורסות עם הדפסים של הרולינג סטונס, ACDC, ג'ימי הנדריקס ועוד כמה מהגדולים. מחיר:12$. עליוניות דמויות גלאביות שכבשו את עולמנו בזמן האחרון בבדי שיפון, פשתן, צבעוניות, משובצות ועוד שמחירן נע בין 15$-25$.
אקססוריז – עגילים מרהיבים,שרשראות תואמות, צמידים, תיקים ועוד הרבה כאלה נגלו לנגד עייני בקומה השנייה של החנות ושעה התלבטתי מה לבחור מכל האוצר החביב שהוצג שם.
בקיצור, הרכישה האחרונה הייתה היסטריה גדולה של שלוש שעות ביום לפחות בחנות האהובה עליי מכל בניו-יורק..חשתי חרטה עזה כי לא הסכמתי עד כה להיכנס לרשת בכל הפעמים הרבות שביקרתי בעיר ופסחתי על פניהן.

ההתפכחות

כיום H&M היא האחות החורגת מבחינתי וכשאני נכנסת לאחד מהסניפים שלה אחרי שעייפתי ב"21", אני תוהה מה היא האהבה העיוורת שרכשתי לרשת אירופאית זו כל השנים הללו. הגעתי למסקנה כי אין להמעיט בערכן של רשתות הענק האמריקאיות וכי אולי הסופר פאולו קואלו צדק, מה שאת באמת מחפשת נמצא מתחת לאף שלך ואת מפספסת אותו במרדף אחרי הדבר הלא נכון. אמרתי גומר בליבי, לנצח אבזבז את משכורתי הדלה ב"21". עכשיו רק נותר למצוא מישהי מספיק חכמה שתביא אותם קרוב אלינו.

לאתר החברה


שרשרת זהב עם שם

קרן עינת

עובדת באלעל, לומדת תקשורת באוניברסיטה. בשנה האחרונה התחלתי לכתוב לעצמי והחלטתי לפרסם. בנוסף אני כותבת רומןתסריט שאני מאוד מקווה שיצא לאור בעוד מספר חודשים

1 תגובות

  1. כרמית

    איזו כתבה מקסימה.. בחיים לא שמעתי על הרשת הזאת. באמת בגדים מקסימים..תפרסמו עוד כאלה!!

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *