מיה: נוגעת ונרדמת

חברה יקרה, אני רושמת לך מכתב זה תוך לבטים עמוקים, אני מלאת תקווה שעד סוף המכתב תביני ותפנימי את מה שניסיתי לומר. אם כן, הרשי לי לפתוח בציטוט מתוך שיר ידוע:
"מיה רוצה לבכות, אז במקום, היא אומרת משהו מצחיק אצלה בראש, היא מכבה את האור. נשכבת, נוגעת בעצמה, נוגעת ונרדמת. נשכבת, נוגעת בעצמה, נוגעת ונרדמת. לילה טוב מיה".
(
|"למיה יש אקדח", כנסיית השכל|
).

אני מניחה שבנקודה זו הפסקת לתהות מה לעזאזל אני רוצה ממך והבנת פחות או יותר במה חברתך החליטה לעסוק הפעם. כן כן, החלטתי לשבור מוסכמות חברתיות נוקשות אשר הונהגו בידי אחיותינו הנשים ולעסוק בטאבו אשר העיסוק בו הוא בדרך כלל "הס מלהזכיר".

אותה עבודת יד המתקבלת כמובן מאליו כאשר מדובר בבני המין השני (ראי ערך גברים) אך די נדירה (לפחות כלפי חוץ) אצל בנות המין היפה. העניין מתחיל מגיל די צעיר, כאשר הגברבר המצוי מתגאה באוזני חבריו על גילויו המיניים באמצעות ידו החוקרת. אפילו התנ"ך, "ספר קודש הקודשים", נמנע באלגנטיות האופיינית לו מלעסוק בנושא הבאת פורקנה העצמי של האישה, כלומר המשתמע מן הדבר- מותר לנו לאונן, בניגוד לגברים שבזבוז זרעם היקר הוא בבחינת איסור חמור. כמובן שגם כאן מדובר ביסודות שובניסטיים ביותר. אולם לא לשם כך כתבתי לך מכתב זה ולכן נדלג לנושא הבא, אף על פי שיש לי הרבה מה לומר בנידון. כפי שטענתי אינני רוצה לעסוק בשובינסטיות המתגלמת בדת, אולם כל נושא האוננות הנשית והסתרתה בחדרי חדרים נובע בשל תכתיבים גבריים בלבד. בחורה לעולם לא תתוודה באוזני בחור על עיסוקיה הנלוזים ולו בגלל העובדה שעמוק בתוכה קיים האינסטינקט (שמלווה אותה עוד מימי קדם) שיורה לה שעל כך לא מדברים. על כן בכדי לפרוק את לחץ הנושא עליה להסתפק בליחשושים נבוכים עם חברותיה או לחילופין לסתום את הפה.

כן, בנות אוהבות להנות. אני מניחה שהמהפכה הזו החלה בערך בתקופת הזמן שהן יצאו מן המטבח והבינו שלמלפפון יש שימושים אחרים וגזר טוב, ולא רק לעיניים. אני לא רוצה שישתמע מכך שאני נגד שיתוף בן זוג, אבל ישנם זמנים שהוא לא בנמצא או מאידך שהוא נמצא, ובכמויות, אולם את "נקבה ממוצעת" הנחושה לשמור על בתוליה עד הסוף המר. אנחנו אוהבות להנות, ועושת את זה בלי לדפוק חשבון. מן הסתם אם יציבו אותנו מול העובדות, אנחנו נשקר ונכחיש כל קשר לדבר וזה מה שאני רוצה למנוע. אני רוצה להכריז בקול תרועה גדול שנמאס. אני רוצה שתצטרפי אליי ותכריזי על כך גם את.

ישנן חלוצות בעניין, אבל כדי להתגבר על אמונה טפלה צריך הרבה אומץ ואני מניחה שאם נציב בפני החצי השני של העולם את הידיעה שהם לא לבד במערכה אז נתקבל בחיוכים מבינים, וסוף סוף נוכל לשחרר אנחת רווחה, הסוד התגלה.
הבנת אם כן את רצוני לנפץ כמה מיתוסים ולהקריב כקורבן כמה פרות קדושות. מיתוס לפי הגדרתו הוא קובץ סיפורי אגדה עם גרעין של אמת (ותודה לשיעורי ספרות עם אורלי) שגם הוא מוטל לעיתים בספק, וכך גם נושא האוננות, מיתוס שראוי ואף כדי לנפץ. לכי תדעי, אולי מישהי כבר עלתה על זה וניפצה אותו אלף פעמים לפני ובכל זאת אני מרגישה חובה אזרחית להעלות על הכתב לבטים משמימים אלו ולהביאם לקריאה בפנייך. יחי המהפכה המינית! שלך- אני.


נ.ב

מן הסתם נ.ב זה יסתור לחלוטין את מטרת מכתב זה, אך בכל זאת אני חייבת להזהיר אותך- השתדלי לא לחשוף מכתב זה בפני בן זוגך הנוכחי או בפני גבר כלשהו. בכל זאת אני לא רוצה על מצפוני את הידיעה שהרסתי את חייהם של בליוני גברים, שעד עתה חיו על פי קוד מוסכם שהם הנהנים ואנו המפסידות. נשמור על זה בשקט לזמן מה, אל תשכחי שיש בידינו הסוד להרוס חצי עולם. עד אז נסי לצרף למאבק חברות, נשים כמוך, אולי יגיע היום בו אישה תגנח בקול גדול והגבר לא ישתומם על כך שהיא נהנית, כי ככה בא לה ולא כי הוא נמצא בחדר, מרשים אותה בביצועיו מעוררי ההתפעלות. באותו היום תדעי, המהפכה הושלמה.

תגובות

 1. נמרוד ברנע

  אני ראשון!
  פעם שנייה שאני ראשון 🙂

 2. hi,i got news to you…that big "tabu" is not that big… and with good communications with a guy this "tabu" is brought up…and than it´s free to talk about to laugh about and enjoy,you forgot that we all are the same,no mater sex,we(men)talk about but we all do it ,it´s the fricwency that is different mayb…

 3. ערס פואטי

  ואחרי שגילתה לנו את אמריקה, נותר רק לשאול מה היה לה לומר מעבר לגילוי הכה מחתרתי סודי לא יאומן ממש הזה, ולמה היא עשתה זאת בלי לומר שום דבר, ועוד אמרה את זה בחוסר חן.

  • ארבינקא

   אל תפריע לה עם זוטות כגון יעדים, מטרות, סגנון וכיו"ב.

  • ---- הקרחת אופקיה מותחת

   שדליתי מתוך הברדק:

   – גזר ימנע עדשות!

   – לא רק…

   🙂

  • פעם ראשונה בתולדות האתר שאני מסכימה עם כל מילה של הפואטי:-)

  • שרון

   גם אני כמוך חושבת שנחשף כאן "סוד גדול", והכתבה הזו היתה ריקה מתוכן ואינפורמציה, אבל אני פשוט לא מבינה אותך, שצריך להופיע בכל התגובות לכל הכתבות ותמיד לענות בארס, ובביטול השני. זה תמיד משאיר לי טעם חמוץ בפה

   • ערס פואטי

    ולא תמיד בארס, ולא תמיד בביטול השני. אני מעדיף יותר כתבות (כמו זו על "דבר אליה") בהן גם כשאני לא מסכים, יש מה לענות, כי יש על מה לענות. אבל נכון, הסגנון שלי כאן די תוקפני. לקחתי לתשומת לבי, ולהגנתי אומר שברוב המקרים, אני נעלב לא פחות מהגשה של מאמרים מסויימים שלעתים קרובות אינם ראויים לתגובה, ושלעתים תגובה ארסית, קצרה וחותכת היא המתאימה ביותר. זו הפרסונה, והיא גם ערסית, כמו שתשימי לב.

    • שרון

     תודה על תשובתך הכנה. ואני מאמינה שארס או ערס, הם קוצים של קיפוד.
     תנסה פעם בלי קוצים, תראה זה נעים. ומקבלים אנרגיות טובות מזה.
     שנה טובה

   • החסודה

    מסתבר שיש עדיין בנות שלא יודעות שנאיבר הזה נועד לעוד כמה דברים חוץ מהבאת ידים לעולם וחבל לי מאוד שזה כך ואולי רק בגלל זה המאמר שווה ורלוונטי(גם בימינו אנו)
    ותרשי לי להסכים איתך בנוגע לערס הלא פואטי

  • סנופקין

   המאמר הזה עוסק באוננות נשית, לא?

   מ.ש.ל.

 4. דבורה הנביאה

  אני חושבת שהבעיה היא אצלינו. משום מה אנחנו אלה שמסתירות את העובדה שאנו מאוננות מפני החברות, החברים והסביבה בכלל. אולי אנחנו גם מאוננות פחות מגברים, לא שיש לי מושג למה ואיך.
  אפילו בסרטי המיינסטרים ישנן לא מעט רמיזות מילוליות או ויזואליות לאוננות גברית. אבל נשים? מה פתאום, זה אפילו יותר מגונה מלראות אישה מחרבנת.
  יותר מזה, העניין אצלינו קצת יותר מסובך טכנית. זה לא פשוט להגיע לפורקן כמו אצל הגברים. לא כל אחת יודעת מה בדיוק לעשות. יותר מזה, כמה באמת ראו את האיבר שלהן? ישנו פרק אדיר ב"סקס והעיר" בו שרלוט מסתכלת לראשונה עם מראה על הוג'יינה שלה, אחרי שיחה עם הבנות על איך נראה באמת האיבר שלנו.
  זהו בנות, לא צריך להתבייש, שכל אחת תקח מראה ותסתכל מה יש לה שם למטה ותגלה את הפרח שלה. ואחר כך תלמד לעשות לעצמה נעים.
  שתהיה לכולנו שנת אוננות פוריה.

  • ליידי די

   מותק, בשביל לאונן ולגמור (שוב ושוב ושוב ושוב) ממש אין שום חובה לקחת מראה ולהסתכל…
   אפשר סתם לשלוח שתי אצבעות, לעצום עיניים ולהתחיל לפנטז…

   ומי אמר שבשבילנו יותר מסובך להגיע לגמור מאוננות?! הרבה יותר קל. שתי אצבעות, שקט, אין השפרצות, ואפשר הרבה פעמים בזו אחר זו (בניגוד לגברים).

   מה גם, שאצל הרבה נשים האורגזמה מאוננות יותר חזקה ומתמשכת מאורגזמה ביחסי מין עם גבר. אצל שני המינים לפעמים יותר קל להנות במגע עצמי, מפני שהוא יותר מדוייק.

 5. רק רציתי להגיד שלי אין שום בעיה להודות בפני החברות והחבר שאני נהנית מאוד מיד ימין שלי. התגובה היא אותו הדבר תמיד – אוהדת ולא שום דבר אחר.
  אולי לכותבת יש בעיות לא סגורות משל עצמה, והיא היחידה שעוד מתביישת לדבר על זה. חבל.

  • דבורה

   כן, באמת מפתיע שמישהו חשב להדפיס מאמר כל כך אנכרוניסטי. אפשר לחשוב, אוננות. ביג דיל. תתחילו להתקדם, אנחנו במאה ה-21.

  • מאדאם ג'י

   איזה טאבו ואיזה נעליים,
   דברי בתור מנהיגת המאוננות הלטנטיות ואל תהפכי את כל הנשים לכאלו.
   נכון שזה לא טרויאלי כמו אצל בנים, אצלם הכלי בולט לעין,
   וכשהם מאוננים זה ברור שזה מה שהם עושים כי בסוף יוצא שפריץ מאוד מוחשי,
   אולי זה קורה לבנות בגיל יותר מאוחר (ואולי לא) אולי קצת יותר קשה להגדיר אוננות נשים.
   אבל רבאק, זה מזמן לא סוד ולא טאבו.
   אצלנו מדברים על זה, נו, לא בראש חוצות, אבל גם אין סיבה להכריז הכרזות המוניות. כי זה פשוט לא מעניין.
   גם הגברים וגם הגברות מאוננים בלילה.
   קצת אובר דרמטית התגלית המדהימה הזו.

   • תות שדה

    למה בגיל יותר מאוחר? אולי אצלך זה היה ככה, אל תדברי בשם כולן. אני גיליתי את האוננות בגיל 11. אם כבר, בנות אולי מגלות את זה יותר מוקדם, כי ההתפתחות המינית שלהן מתחילה יותר מוקדם – ועם ההתפתחות מתעורר היצר לעשות לעצמך נעים!

    • מאדאם ג'י

     לכן הוספתי את המילה אולי,
     מסתבר שלא
     ואולי את ואני לא מהוות מידגם מייצג.
     אוננות עד פורקן התחלתי בגיל 24, הרבה אחרי הזיון הראשון והרבה אחרי האורגזמה הראשונה אותה חוויתי עם גבר.
     מאז התגלית אני שמחה לדווח לאומה שהשתכללתי פלאים גם במלאכת האוננות וגם בשאר.
     המיניות התגלתה לי הרבה קודם, אפילו לפני גיל 11, אבל הדרך לפורקן העצמי ארכה זמן רב.
     מוטב מאוחר מאשר לעולם לא

     • תות שדה

      אני בהלם. רק בגיל 24?

      סתם תהייה: מתי היה המגע המיני הראשון עם גבר, והאם יכול להיות שאם הוא היה מגיע מאוחר יותר – היית לומדת לענג את עצמך עד פורקן הרבה קודם?

  • עומרי

   היי גלי
   ברצוני להגיד לך שאת ממש צודקת וסוף סוף יש מישהי שיודעת לדבר על זה ליד כולם !!!
   ואם יש לך אייסיקיו נוכל לדבר שם …. ?

 6. זייפן

  את גומרת או מזייפת?? ??
  כשאת מאוננת.

 7. ענבר

  מבלי להתיימר להבין את כל המין הגברי או הנשי נראה לי שנשים מאוננות פחות. המבנה של הנשים מורכב יותר. גבר מאונן וגומר, הזיקפה מאד ברורה וגם הפליטה. אצל נשים זה אחרת… מרטיבות יותר או פחות, התגובה הפיזית מעולם לא תהייה כל כך ברורה ונחרצת. ניסיתי לאונן פה ושם, באשר אלי לפחות – בלי בן זוג זה לא זה…. מבחינתי לפחות לא היתה זו חוויה שמיימית שרציתי לשחזר ולטפח. גברים, כך נראה לי, ללא יחסי מין סדירים, מרגישים צורך לשחרר לחץ מצטבר… מן מנגון פיזי שכזה… לנשים יש אותו מנגנון?. באתי לומר את דעתי ויצאתי בעצם שואלת: גם לנשים יש צורך "לשחרר לחץ" ביד ימין (או שמאל)?

  • החסודה

   חבל שזה מה שאת חושבת..את כנראה עוד לא הספקת להכיר את הגוף שלך לעומק..
   בתור אחת שהתחילה לעסוק במלאכת העינוג מאז שהיא זוכרת את עצמה(וזה היה בגיל 5 בערך)
   אני מוכנה לתת לך כמה טיפים… ולא בציניות זה באמת חבל(אני מכירה אישית כמה כאלה)

 8. ליידי די

  מה הסיפור בכלל?

  ברור שאנחנו מאוננות, ברור שאנחנו נהנות. מה בדיוק הקטע המהפכני שאת מבקשת – שנתחיל לדבר על זה בפומבי כמו הגברים? לא ברור לי בשביל מה בדיוק. זה שאנחנו לא מדסקסות את זה ברבים כמו הגברים זה אומר שאנחנו לא עושות את זה? לא נהנות? שטויות במיץ עגבניות.

  שטות נוספת היא לכתוב שנשים התחילו לאונן כשהן יצאו מן המטבח… כלומר, לא מזמן, ממש במאה העשרים כשהמהפיכה הפמיניסטית החלה… פפפפפפחחחחחחחחחחחח, הרשי לי גיחוך עמוק ביותר… מה את חושבת עשו נשים אלפי שנות היסטוריה? לא שמו לב שיש להן דגדגן? לא הבחינו שנעים להן לגעת בו? הבחינו גם הבחינו, נהנו גם נהנו. היצר המיני הנשי לא נולד במאה העשרים! אולי ביחסים עם גבר הן היו מופלות והצרכים שלהן לא תמיד זכו ליחס ראוי – אבל עינוג עצמי? מה גורם לך לחשוב שלא?! יותר סביר שזו היתה הדרך שלהן מאז ומתמיד לפצות את עצמן על היחס הלא תמיד ראוי מהגבר שאיתו שכבו.

  אגב, אוננות נשית אכן מותרת על פי ההלכה, וזה יתרון של נשים ולא חיסרון. כשגברים דתיים מתייסרים קשות עם האיסור הזה, נשים פשוט מענגות את עצמן בלי שום סיבה לייסורי מצפון. אין שום יסוד שוביניסטי בזה שלהם אסור ולנשים מותר. להיפך. אי אפשר לקבל את זה שבמקום אחד לפחות הן פשוט מופלות לטובה?!

  עינוג עצמי נעים לכולן:-)

  • מיה נוגעת, זה לא סיפור חדש. בתלמוד, קראו לה תמר.

   כל ממעכת באצבע בבית רבי, שמע תמר, על שם תמר שהייתה ממעכת באצבעה.

   אמרו את זה קודם, לפני!

   כאן

   נו באמת, הכל הופך לחלק ממזימה פטריאכלית? את ויוכבד יכולות לחגוג את שמחת בית הטפלה.

   לגבר אסור לאונן, על פי ההלכה, בדיוק באותה המידה שבה אסור לו "לגמור" עמוק בתוך החלחולת. אסור לגבר על פי ההלכה לגמור אלא בתוך כושלאמאמאמא של…..
   אסור בתחת, אסור בקונדום – בכל מקום, אסור ביד, אסור בפה. לזיין מותר בכל מקום (גם לנשק) רק לגמור אסור. הנימוק אינו נוגע כהוא זה לשובניזם. השופף זרעו לשווא (שלא למטרות עיבור) חייב מיתה או כרת, לא זוכר בדיוק…
   בקיצור מונעים ממנו את ההנאה. לא את הזיון. את ההנאה שבלגמור שלא על פי הייעוד הגנטי.

   האשה, מבחינה זו זכתה לא רק בזכות להנאה, אלא אף קיבלה פרס על כך. מי שמכיר קצת את רוח המקרא, יודע ששפרס מגיע רק למי שעשה משהו ראוי למען זה

   שושלת בית דוד לא הייתה מגיעה לעולם, לולא תמר אשת יהודה – ש….אוננה!!!

   אמרו את זה קודם, לפני, כאן: לקראת סוף התגובות למאמר. http://bananot.com/articles/72

 9. אריאלה

  קודם שגם בנות מאוננות? ולחשוב שעברתי 31 שנים כשאני תלויה לגמרי בגברים לצורך אורגזמות.

  את הכסף!!

 10. מתביישת

  אף פעם לא אוננתי. זה לא שלא ניסיתי, אבל איכשהוא אף פעם לא הצלחתי לגמור

  מישהי מוכנה לתת הסבר מפורט, איך ומה בדיוק עושים. תודה

  • תות שדה

   הציצי בספר "סקס עכשיו" של הוצאת בבל.

  • מאוננת סידרתית

   יקירתי… קודם כל תהיי בשלווה ובשקט במקום שנוח לך (אחר כך כשתשתפרי תוכלי כמוני לעשות זאת במחיצת אנשים בלי שישימו לב וב – 30 שניות) שילחי יד או אביזר עזר, הניחי את אצבעותיך על הדגדגן והתחילי בליטוף ולחיצות תלוי מה מענג אותך יותר ככל שינעם יותר, הגבירי את קצב ועוצמת הנגיעות.. עד שתרגישי את כל התחושה הנפלאה הזאת שמטפסת ועולה מירכייך עגנך וכל גופך לעבר הפרח שם למטה..
   בהצלחה

  • קוקיה

   למתביישת, כל הכבוד לך שאת שואלת למרות ההתקפות המתחסדות שניחתו פה, מה קרה? כולכן נולדתן בהתקפת מולטי-אוגזמות? כולכן גדלתן על מורשת פמיניסטית ומעולם לא נתקלתן באפלייה נכון?
   אז רק להזכירכן שאנחנו עוד פה, במרכז המזרח התיכון, שתי דקות מרצח על "בגידה" ושלוש מאלפי נשים מוכות!

   • תגידי, מה בעצם הקשר בין אוננות לפמיניזם?

    לא, באמת. זה נראה לי טבעי כמו הצורך להשתין. כל מי שנולדה עם דגדגן (ובאמת לא רחוק מאיתנו חותכים לילדות את הדגדגנים), מרגישה מגיל מסויים שנעים לה לגעת בו, ואם היא ממשיכה שוב ושוב, היא יכולה להגיע לפורקן.

    דיכוי מיני לא קשור לפמיניזם-שוביניזם. בחברות דתיות מדכאים את היצר המיני גם אצל בנים וגם אצל בנות, ואם כבר, אוננות של בנים אסורה, על אוננות של בנות בכלל לא מדברים. אבל גם לא אומרים שאסור. בקיצור, לא מפריעים. אצל בנות אין עניין של השחתת זרע וכל הלחץ הוא להיות צנועה כלפי חוץ כשבנים רואים אותך.

    איך בחורה בת דורינו, שגדלה עם "על בנים ועל בנות" במעריב לנוער, יכולה לא לדעת שאוננות זה דבר לגיטימי? מי כבר יכל להיות הגורם המדכא? גם בחברה חילונית יש עדיין מוסר כפול ביחס להתנהגות מינית – אבל זה נוגע ליחסי בנים-בנות, ולא ליחסים שיש לנערה עם האצבעות שלה מתחת לשמיכה. בקיצור, מה או מי, באמת, הפריע לכן או גרם לכן לראות בדבר הכה פשוט הזה עניין אסור או בעייתי?!

    • קוקיה

     בואי תמצאי לי (בבקשה) קטע ב"על בנים ועל בנות" שעוסק באוננות נשית – אני גם זוכרת וגם ראיתי את הספר שיצא על זה ותאמיני לי, הרוב המוחלט מדבר על בעיות מיניות גבריות (אוננות, עיוותי צורה) או סקס ראשון – בנות לא מאוננות! לא ידעת?
     לדעתי בכדי להתגבר על בעיה יש להכיר בה קודם, ולהכיר בה זה אומר להודות שאוננות נשית היא לא שיא הפתיחות ואז להחליט האם באמת צריך שתהיה לה פומביות בכלל או שמא נח ויאה לה להשאר חבויה ואינטימית משהו.
     וכן, לצערי כמעט כל מה שקשור לחיינו כנשים קשור לפמיניזם, יש מצב נתון בו נשים לא הגיעו עדיין לרמת העצמאות וההגשמה העצמית שחלקן רוצות ושאחרות מעדיפות את המצב הקשה אך הידוע והמוכר של תלות בדמות גברית. צריך לזכור שללא פנימיזם לנשים כנראה לא הייתה עדיין זכות בחירה ועוד הרבה מאוד זכויות שאנחנו מקבלות כמובן מאליו – קצת ריספקט לא יזיק!

     • ואיפה בדיוק ראית מרשם לאוננות גברית?
      אם את רואה את כל החיים דרך הפריזמה הצרה של הפמיניזם הלוחמני שלך, אל תתפלאי שאת מרגישה מקופחת.
      כאילו שאין גברים שלא יכולים להגיע לרמת ההגשמה העצמית שהם רוצים, כאילו שאין נשים שכן הגיעו לשם.

      • קוקיה

       אני חיה בהרמוניה מושלמת עם היותי אשה ומברכת על כך כל יום.
       לא צועקת קיפוח ואף לא מניפה חזיות…אבל…..העובדות, גם אם תנסה להפוך אותם ככל העולה על רוחך – הן אותן עובדות. נשים מנכ"ליות, נהגות מונית או רבניות הן עדיין קוריוז.

       בעל בנים ועל בנות אגב לא היה מדריך להפעלה עצמית גם לגברים אבל בנים שאלו שאלות קונקרטיות על "בעיות הפעלה" ואילו בנות לא. אפשר ללמוד מזה הרבה…..

       חלק מאוד מאוד חשוב של פתרון הבעיה הוא ההכרה בה, אם נסתובב לנו כאילו יש שוויון והכל בסדר, גם נישאר בדיוק במצב הזה. מודעות זו לא קללה באמהרית….

  • שלושים ומשהו

   שיטה נהדרת שגיליתי בשנים האחרונות והוציאה את האצבעות שלי לגמלאות, היא המקלחת!!!!
   לשבת ברגליים פסוקות ולכוון את זרם המים אל נקודות התענוג, כל אחת ושלה.
   לאט לאט מגלים את הזרם המתאים והנקודה המקסימה.
   זו אינפורמציה שהיתה צריכה להופיע בכתבה ולא דיון ריק מתוכן על השאלה אם אנחנו מסתירות ומי אשם בכך.
   אגב אני מצליחה להגיע ל4 5 אורגזמות כל פעם. וזה לא דבר שהצלחתי לעשות בחברת בן זוג. אז חבל על הזמן….

   • בקבוק

    אמת ויציב, ובנוסף מאד משמעותי הוא כיונון טמפרטורת המים שהיא מאד מאד מאד משמעותית

  • מיםמיםמים

   הוראות הפעלה (אפשר להדביק על הצד האחורי של השמפו..)

   א- מיצאי לך מקלחת, יותר נכון אמבטיה מרווחת אבל אם יש רק מקלחון אז קחי כסא (לפחות בהתחלה יותר נוח).

   ב- הסירי את ראש ה"טלפון" (זה עם החורים הקטנים)- את רוצה זרם יחיד, ולא אלפי סילונים קטנים.

   ג- הגבירי את זרם המים (לפי הקונטרה המבוקשת)- רצוי להימנע ממים חמים מדי.
   ד- פשקי רגלייך והתרווחי לך.

   ה- הפני את הזרם אל הפרח בגנך, ולא , לא התכוונתי לתוך הנרתיק , אלא לאזור הדגדגן- הגבעה והבליטה שבחיבור השפתיים הפנימיות- מן כפתורון קטן.

   ו- הזיזי את נקודת הפגיעה של הזרם מעת לעת- אפשר גם לאט ובעיגולים.

   ז- אפשר להצמיד את פתח הצינור לשפתיים או לדגדגן- הרעידות נעימות .

   ז- בשלבים מאוחרים יותר אחרי רכישת המיומנות הבסיסית- את יכולה לשחק עם אצבע בנרתיק או בפי הטבעת – קודם בעיגולים עדינים אח"כ גם קצת פנימה. אין כמו להרגיש בו זמנית עיסוי ראוי בדגדגן, אצבע עדינה ופרפרת בנרתיק וליטופים בפי הטבעת.

   ח- אל תוותרי לפני הסוף כשנראה לך שנעים מספיק- הגבירי את זרם המים….

   ובא לציונה גואל…

 11. רק אני

  שימי לב!
  קודם כל – כל הכבוד לך על האומץ לדבר על הנושא ובגלוי.
  אני חייבת לציין שאני משתפת את בני זוגי בעניין וכמעט כולם אף ביקשו שאעשה זאת מולם!
  אז מסתבר שכנראה שהם כבר יודעים…

  • אכן, מראה אישה המאוננת מול עיני ואני מול עיניה הוא מהמענגים ביותר שבנמצא. ובכלל להשתרע על המיטה בתום יום ארוך ומעייף, ולאונן בצוותא…… נפלא.

 12. and the point is?

  שלא לדבר על העילגות שלא תאמן.

 13. יפאורה תבורי

  מעצבנות אותי. אולי די עם הפמניזם האידיוטי הזה?!
  אז אני מאוננת
  אני צריכה לצעוק את זה ברחובות? לשיר לדגדגן שלי סרנדות? למה ראית פעם גבר שמספר על כוס קפה לחבר שלו איך הוא מעסה לעצמו את המוט?
  מה זה השטויות האלו, תגידי לי? לא יכולתי לקרוא את רוב הכתבה מעצבים. את רוצה לאונן, תאונני. מישהו אמר לך שלא? מישהו השתיק אותך חוץ מהמחשבה שלך עצמך, שאסור לך לדבר על זה?
  אז את אומרת לי לא לשתוק, אלא לצעוק? ומה ההבדל, בעצם?
  תני לנו להחליט, תודה.
  ראבאק, פמיניזם זה לא לעשות ההיפך, זה שחרור. ואוננות היא עניין אינטימי, ביני לבין עצמי, בין אם אני גבר או אישה. וזה שיש כאלה שמתפארים בזה – בהנחה שנוח להם עם כך ולא באופן מאולץ – שיבושמו להם. למה לא? אבל למה לקבוע שאנחנו *צריכות* לצעוק על זה. שכל אחת תעשה *מה שנוח לה*.
  זה פמניזם, ובעצם אדמיזם.

 14. קולמוסן

  כן… מה הביג דיל?
  חיכיתי לפואנטה והיא בוששה לבוא. חיכיתי לתיאורי זימה ולא המה.
  דריה, שמענו את השמועה שבנות מאוננות והרשי לי אף להפתיע אותך;
  אנחנו אוהבים להסתכל עליכן כשאתן מאוננות, כי זה מגרה אותנו וגם
  כי זה נותן הרגשת סיפוק לראות אתכן נהנות (גם אם לא אנחנו
  גרמנו לכן את זה).

 15. עזבו את המאמר, ממילא נושא שחוק ולעוס, אבל מישהו שם לב לאיור הממש ממש יפה??

 16. Men speak about this because they have the obsession to show evry single moment that it still works down there. Women (most if them) are free from this obsession, so why to create it?
  I never really enjoyed sex with man – not to speak about orgasm' and this is despite the fact that I know what orgasm mean since I was four (and this is not exhaguration). It was my big secret and I tried to get rid of this pleasure – which I consider childish – untill I realized that this is a natural part of sexual life. Some women do not understand how to come to orgazm by masterbation' I do not understand how to come to it with men. The autistic erotic is 100 fold pleasure. I keep my best part to the only one I trust – myself.
  It is so soft so erotic and when men are arround it becomes aggressive or a question of acevement – a borring act for me.
  The only problem is that this act will never bring me children.

  and for the one who wrote that he likes watching this act – you never really watch it – she fackes a drama of the kind you like. The real act is not much outside – it is much more inside – and even girls do it- quitely.

  • קולמוסן

   תני לנו קצת קרדיט שאנחנו יודעים לזהות
   תענוג והנאה של אישה, גם אם היא לא
   מזייפת אביונה תוך כדי צרחות ותנועות
   גדולות. הרי גם האוננות והאביונה שלנו
   נותנת אותותיה על הגוף בצורה דומה מאוד.
   מי שבת זוגו עושה לו הצגות אוננות לפי מה
   שהיא חושבת שיהנה אותו, חבל לי עליו
   ועליה…
   בכלל כל ענין זיוף האורגזמות הוא אדיוטי
   ביותר, מכיון שאת הגבר האינטיליגנטי זה
   רק יכבה במקום להדליק.

  • גם אני מעולם לא נהניתי מסקס עם גבר. (ואם מתעקשים על כך, גם מעולם לא היה לי סקס עם גבר).

   מעולם לא נהנית מסקס עם גבר, שלא לדבר על אורגזמה. סבבה. אין בכך פסול. אץ נהנית מסקס עם עצמך, את אולי גם נהנית מסקס עם בת מינך. סבבה. לגיטימי.

   מכאן ועד למסקנה הגורפת, שכך קורה עם כל הגברים ועם כל הנשים, זה לא רק חסר כל בסיס, אלא גם מעיד על העובדה, שנדמה לך שמה שאת חשה זו ככל הנראה התחושה היחידה שקיימת, ומה שאת חושבת, ככל הנראה כולם/ן חושבים/ות. חבל. חבל בשבילך. העולם רחב יותר ממה שקורה אצלך בקופסה.

   אוננות, גברית ונשית היא עניין אינטימי. השיח הגברי עסק בזה בגלוי, רק בעשרות השנים האחרונות והשיח הנשי, מסיבות חברתיות, עוסק בזה מעט פחות שנים.

   לדבר, כן או לא, זה עניין תרבותי. לא גנטי.

   פחות רואים בזה בושה, יותר מדברים.

   סתם, כי ככה זה גם בעניינים האחרים.

  • You are mostly right. But as far as "showing" goes, you underestimate the exhibitionsm which most of us share and is a great aphrodisiac.

 17. חוה והנחש

  אני רק לא מבינה למה עושים מזה עניין?

  נכון, הגברים מדברים על זה יותר, אצלם האיבר גם חיצוני וברור כמו גם הגמירה.

  לדעתי (הלא נחשבת) כל היופי אצלנו זה המסתורין. לא ברור מתי אנחנו גומרות
  (רק לנו כמובן), האיבר הוא פנימי ואנחנו גם מדברות על זה פחות… זה לא אומר
  שזה מעסיק אותנו פחות.

  מי רוצה להיות דומה לגברים? אני לא. אני אשה וכיף לי ככה.

  מספיק כבר לנסות להדמות להם! אם נשתדל להדמות להם כל כך, שלא נתפלא שהם
  הופכים להיות הומואים ו"נשיים" או שאר סופרלטיבים בהם אנחנו טובות בלהאשים אותם.

  תעשו לי טובה – אל תמחקו את ההבדלים בינינו ! זה לא לטובת מי מהמינים.

 18. אני בעד לזרוק את דריה אבנרי לפח האשפה של ההיסטוריה ביחד עם הדעות האנכרוניסטיות שלה

 19. ליידי די

  הסוגיה המעניינת ברשימה הזו, לאחר כל הקטילות, היא העובדה התרבותית הללא ספק נכונה, שאוננות נשית נראית פחות בסרטים, למשל. שימו לב איך הציור למעלה, שלקוח מתוך הספר המצויין "סקס עכשיו", מדליק אותנו. נדמה לי שזה בעיקר מפני שאנחנו לא רגילים לראות דימויים ויזואליים כאלה של אשה מענגת את עצמה בציורים או בצילומים או בסרטים. (אני לא מדברת על סרטים כחולים עכשיו, זו אופרה אחרת, אלא יצירות 'תרבות' כלליות).

  העובדה שגברים יותר מוחצנים בעניין הזה לא מפתיעה. המין הגברי יותר מוחצן בהרבה תחומים. חלק מהנשיות הקלאסית זה העניין המוסתר או העדין או השקט. לא תמיד תמיד הנ"ל הם שם נרדף לדיכוי! לפעמים זו סתם שאלה של סגנון:-)

  • אוף, כבר

   הטנגו האחרון בפריז, למשל.
   עמנואל, דוגמא נוספת.
   ויש רבות אחרות. דווקא את האוננות הגברית מראים פחות. כיוון שאבר מין מזדקר מעביר את הסרט לסיווג XXX. וקשה לארחונה לאונן אחרת.

   איך שאת מסדרת את המסקנות ואת העובדות לפי הצורך שעולה בך. וואלה.

  • דריה

   לציין באותו הנושא את אגון שילה שהרבה לצייר נשים (בעיקר צעירות) כשהן מאוננות. המעניין הוא שאף פעם לא ברור לגמרי אם הן לבד בחדר, או אם פרטיות בכלל מעניינת אותן.
   בכלל, העבודות שלו עוצרות נשימה אחת אחת וכדאי להציץ בהן בפעם הבאה שלכם בספריה.

 20. רוני

  בתור התחלה אני רק רוצה לומר שלא צריך להתנפל על כותבת המאמר. נכון, נשים מאוננות, נכון, יש נשים שחולקות את הדבר הנחמד הזה עם בני הזוג שלהן, נכון – זה לא משהו שמדברים עליו אבל נכון גם שזה נושא יותר ,סודי" או "מוחרש" מאשר האוננות הגברית. למה? אולי כי אנחנו רוצות לשמור על המסתורין, אולי כי זה סתם לא עולה בשיחה אולי כי… לא יודעת, בטח יש לנו איזה תירוץ.
  מה שהפריע לי זה שלא היתה פואנטה. דריה יקירתי, נשים מאוננות – SO WHAT? רצית לומר משהו חוץ מזה? אז למה לא אמרת?? ??
  חבל, מאמר מפוספס לטעמי

 21. חתול אחד

  מדהים: מאמר כל כך מיותר, וכל כך הרבה תגובות.
  חכו לשוס ההיסטרי הבא: בנות מפליצות (בשקט, כמובן, כדי שלא ידעו).

 22. ד"ר לא

  מרגע קריאת המאמר אני לא יכול לישון בשקט: בגלל השוביניזם המכוער שלי והדרכים המתוחכמות והמניפולטיביות בהן אני מדכא את המין הנשי, בחורות לא יכולות לאונן!

  מאחר שכך, אני מצרף את האישור הבא, וכל בחורה יכולה להראות אותו לכל מי שיבוא אליה בטענות:

  אני, ד"ר לא, מאשר ל _______________
  לאונן מתי, איפה ואיך שבא לה, תוך התעלמות מאלפיים שנות דיכוי גברי.
  על החתום (-) הד"ר.

 23. ד"ר לא

  עכשיו (ז"א, אחרי קריאת כל התגובות פה) אני מבין למה אני לא מצליח להכיר בחורות. כולכן יושבות כל היום בבית ומאוננות בלי סוף!

 24. מאדוג

  אם נעזוב רגע את השטויות המתחסדותמאושרותקוטלות, נשאלת שאלה אחת –
  כמה מבינכן מאוננות יקרות יכולותמוכנות לעשות זאת ליד בן הזוג?

  לדעתי, לפחות כשמדובר במערכת יחסים (בסטוץ יש עניינים יותר בוערים), חייבים לעבור לפחות פעם אחת קטע של אוננות כצופים. זה חינוכי, מעניין ומגרה יותר מרוב הפעילויות הזוגיות (סרט, חברים, בית קפה ושאר דברים נטולי ריגושים מיניים).
  הייתי מופתע לגלות, במהלך התבגרותי לכיוון הזיקנה, כי ישנן הרבה בנות שפשוט לא מוכנות או מספיק פתוחות כדי לעשות זאת. אבל גם הן, דרך אגב, תמיד התגרו ממראה הזכר המאונן (לנו כמובן אין בעיה, בהיותנו גברים מוחצנים).

  • לילה

   ואני דווקא לא אוהבת להסתכל על גבר מאונן. אני מעדיפה שהוא יגע בי ואני אגע בו. יש משהו אפילו דוחה בלראות אותו משפשף את עצמו. לא אכפת לי לאונן לידו, אני רק לא מבינה למה. אם הוא כבר לידי, אני מעדיפה להרגיש את האצבעות שלו:-)

 25. אנונימוסית

  באמת אי חושבת שאוננות זה כבר מזמן נושא פתוח לנשים ולגברים. לא זר וחריג.
  החברה התגברה והתפתחנו, זה לא חדש…

  ודריה, סתם הצעת יעול התחלת יפה אבל אתה כאלו קצת הסתובבת במאמר סביב עצמך.

  זאת אומרת רעיון נשי ואכותי אבל את מיצית את הנקודה על ההתחלה וחבל!

  אבל כתוב טוב…

 26. רונית

  אחיות שלי, מה האורך המועדף עליכן בפנטזיותכן?

  • שפרה הצולעת

   אחותי, את אשכרה מדמיינת גודל? ומה עם פנטזיות לסביות?? אם כבר מפנטזים אז ללכת עד הסוף, לא? זה היה צריך להיות הקטע במאמר, או לפחות איזו נקודה קטנה להיאחז בה.
   מאמר כה גרוע על נושא כל כך מעורר תיאבון, צריך בשביל זה כישרון מיוחד.

 27. strenght&honor

  איך שנראה לי שבנות טובות אוהבות לפנק את עצמן, במקלחת וכו'.

  –> יש בעיה לגברים, שלא יכולים להרגיש אותה (אותן).
  רק שכל כל הזמן, וגם הוא במרדף אחר "מה צריך ואיך",
  כלומר במרדף אחר "_צללית_ שכל של אחרים".

  אבל אני,
  אוכל, במקלחת, יושב מאחוריה, כשהיא יושבת נשענת עליי,
  או מקדימה כשהיא עושה מה שרוצה, אפילו שוכבת,
  ויש זרם מים רב מאוד, ואני מעסה לה את נקביה (או רק אחד כרצונה),
  והיא תהנה לבטח.
  ואני ארגיש נכונה.
  את מה שצריך לעשות לה, ואשים לב אליה,
  ואגיע בזמן המתאים – לעשות את הפניות הנכונות לכל הכיוונים והעומקים
  ולתת את הלחיצות והשינויים הדרושים, כל כך דרושים,
  כל כך כל כאאאאך.

  – ואפילו שיעמוד לי הזין לא אדחוף לה, ואם כן, אז אפסיק אחרי כמה רגעים,
  כדי שלא אמשיך ואתקרב ואסיים.
  מספיקה דחיפה אחת [עטיפה אחת שלה, ואסתכל לה בעיניים לעיתים],
  אעשה את המעט, ונהנה מהדחיפה הזו. [ואם יתחשק לה, אז כבר יש לי בשבילה
  מוצרים שקניתי ממש בשמחה, הרי אני יודע מה זה צורך, ובנוסף הכנתי 2 נוספים מאבן איכותית,
  חמה, וצורותיהם שונות ומיוחדות. יצא מדהים (ואני רוצה לראות אותן נעלמות).]
  איני זקוק ליותר [אלא רק להוכחה שהיא, פיזית, מוכנה לקבל אותי. את חלקי.]
  ולאט לאט

  ולאט לאט זה בטח יגבר. העיקר שלא אגמור. וכך ארגיש כמו שאני רוצה כל כך,
  גם אז, וגם למחרת, בזמן שאני צריך להתקדם מבחינה אישית.
  זה יתן לי בדיוק את מה שאני צריך כדי להתקדם, הרי הידיעה על כך שאני חי את חלומותיי,
  תתן לי כח. ואדע גם שכשאצלה התהפכו העיניים, אני הייתי צלול וראיתי את זה בבהירות מוחלטת, – ושכרון החושים שלה היה הפקחות שלי, המציאות ה'רגילה'.

  ולכן,
  גם אח"כ, בשאר הזמן, כשאני במצב של מציאות רגילה — זה מזכיר לי אותה.
  היא נכנסת לי לראש, במיסטול היפה הזה שלה.
  ואני אוהב אותה………. ואני אוהב את כל זה.
  ואתרגל. והזין שלי ירצה אותה כל כך, ויגדל, ממושמע לה. מאוד.
  ויהיה בעצם חכם נורא. כמו שיגדל להיות יפה.
  כמו שאני והיא נדע שהיא ממש יפהפיה.

  ובזמן הזה, אנו, אוהבים.
  האחת.
  והשני. לכבודה, רוני.

  # והסיפור שיש לי – זו רק ההתחלה שלו. #

  * נ.ב: אני בן 22.5 ואני רווק לגמרי,
  ובכל תגובה אשמח לשמוע
  608850-051. ביי. : )

 28. והרי לכן (ולכם) כמה טיפים מאחת שכבר הספיקה להתנסות פה ושם:

  אין כמו פינוק עצמי של הדגדגן המתוק בעוד בן הזוג המתפעל מוצץ את
  הפטמות ו/או מחדיר אצבע (או שתיים) לכוס ו/או לפי הטבעת.

  אלה מכן שזקוקות, כמוני, להשקעה רצינית לפני גמירה (מה לעשות, לא כולנו
  גומרות סדרתיות ובשלושים שניות) יכולות להעזר בקרם k-y לעידון התהליך.

  והכי-הכי, לנועזות שביניכן, אין כמו אוננות הדדית עם זר לא-מוכר מעברו השני
  של קו הטלפון. חפשו את הפרטנר המתאים ב"נענע" או בכל צ'אט אחר, והתענגו
  על פנטזיה משותפת… אגב, לעולם-לעולם אל תמסרו את מספר הטלפון שלכן.
  מתאים במיוחד לנשואות המחפשות גיוון, מבלי להסתכן בניאוף.

 29. קוקילידה

  וואלה לא ידעתי!!
  מה אתן מאוננות?! לא רק אנחנו…שיו! איך לא עלינו על זה??
  יאללה!!
  מה אתן חושבות שאנחנו מטומטמים? בטח שבנות מאוננות! בעיקר אם הבן זוג שלהן לא עומד בציפיות שלהן..ועוד איך מאוננות!! מאוננות עד שהן לא יכולות לספור את מספר האורגזמות ברצף שהן יכולות להגיע אליהן. בחורה שתאמר לי שהיא לא מאוננת היא שקרנית גרועה מאוד – לפחות, אם היא באמת חכמה, היא תגיד שמדי פעם, כשלוקח זמן למצוא גבר נורמלי, אז היא שולחת יד למטה…
  תיהנו, בננות, וכמה שיותר! ושיזדיינו כ-ו-ל-ם!!!

 30. אופיר

  שאני ישפשף ? יש לי סיליט !

 31. מציאות

  איזה בורות בנות…..

  חבל שלא ניסיתן אחרת
  כי בנים מתים על בחורות שיודעות לענג את עצמן!!!

 32. מציאות

  נו בנות..
  להתעורר להסתדר בשלשות ולהתחיל לאונן
  תלמדו את הטכניקה ותגמרו בשרשרת נצחית

  ואם תגלו לגברים הם רק ידלקו יותר

  אז מה חדש בעצם?? ?
  כתבה הבאה- נשים מפנטזות על נשים להגיע לאורגזמה?

 33. בחור בנאלי שאוהב אנאלי

  לאחר שמיצינו את האוננות הנשית המבורכת אני חושב שהגיע הזמן לנפץ עוד מיתוס בנוגע לעיניין האנאלי……..אז ככה…………
  דריה יקירתי הסבירי בבקשה יפה לבנות שמין אנאלי הוא מבורך ,נעים,חייתי ולוקח לשיאים חדשים ושלא כל חדירה דרך הישבן כרוכה בכאבים,כל מה שצריך הוא פרטנר מקצועיתחומרי זיכוך והרבה רצון טוב ואז…….הדרך לגן העדן המובטח כן כן…עוברת דרך החור של התחת.

 34. נקודה למחשבה

  אם לא היתה האוננות הנשית קימת איפה היו הלסביות?דאאאאאאאאאא.

 35. איפה הסתתרת עד עכשיו, במאה שערים? כולנו נוגעות, כולנו נהנות, כולנו מדברות על זה, גם עם החברות שלנו, וגם עם הגברים שלנו, בעיקר עם הגברים שלנו שעד כמה שהבנתי משגת אין להם בעיה לשמוע על אוננות נשית, וגם לא להתבונן, וגם לא להצטרף.

  בקיצור, הצתה מאוחרת (בערך ב 50 שנה). אריקה ג'ונג כבר לא תהיי. חבל.

 36. לא הייתי באתר כחודש והאמת שלאחר מעבר קצר על המאמרים החדשים
  אני לא מתגעגעת היו שלום ותודה על העבר.

 37. הכותרת והמשפט מתחת מיצו לגמרי את בליל המילים הלא ממוקד.
  כתיבה מיותרת, ניסוח לקוי.
  הרעיון כמו כותבתו איסתרא בלגינא קיש קיש קריא….

 38. זה לא טאבו אבל טוב שזה נאמר בפומבי כך ש- מי שלא נהנה לשמוע זאת, ב-ע-י-ה שלו!!!!!!!

 39. פלורה ש.

  עוד בטרם זכיתי להחשף למאמר הנ"ל (אין תגובה)

  קראתי את זה – סיפור קצר על הנושא –
  http://www.stage.co.il/Stories/139197
  דיון ספרותי בסוגיה

 40. דריה אבנרי

  מספר מילים למלעיזים למינהם:
  אז אוננות איננה טאבו כה גדול?
  כניראה ששכחו אותי איפושהו,
  אולי במקרר (אח, כמה כיף להישכח במקרר!).
  המאמר ניכתב בטון חצי מבודח
  והומוריסטי ומכיוון שכך ברור שהקצנתי
  את הנושא הספציפי הנ"ל (כיאה להומר חולני במיוחד).
  ליידי די, צר לי עלייך,
  הרעיון שנשים התחילו לאונן בעת שיצאו מהמטבח נאמר
  במעין פליאה צינית, סקרזם, וואטאבר.
  אין להתייחס לכל דבר כפשוטו.

  אני מתנצלת בפני מי מכם שהעילגות זעקה לו מן המסך,
  כאשר אינך יכול לבקר ביקורת אמיתית עדיף כי תשתוק.
  מאמר מפוספס?
  חבל, אני חושבת שאת הנקודה שלי הבהרתי
  זה שאינכם מסכימים איתי כי הנושא נדחק לחדרי חדרים,
  כבר שייך לדיון אחר.

  דריה (שאריקה ג'ונג היא כבר לא תהיה, ביג שיט).

 41. דנה יעקב

  את מדליקה אותי!
  אני לסבית ורוצה לשכב איתך.
  למצוץ לך את השדיים וללקק לך את הפות שלך.
  רוצה אותי, גם?
  אויי אויי אויי
  יאלה אני נמסה על המושב.
  בואי תמצצי לי גם את השדיים והפות שלי.
  אוהבת בטירוף דנה!

 42. למה הכל הפוך ?? ?? ?? ?!!!!!!!!!!!!!

 43. אלמוני

  למה היא מכמיסה את היד שלה לללללללהההההה??

 44. אלמוני

  למה לא מרים את הכוס שלהה יש לה יפה

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *