משחקים

המשחקים
אז נכון שאנחנו דואגות להמון דברים בחיים שלנו- קריירה, פרנסה, לשמור על הגזרה, להתעדכן באופנה האחרונה ועוד הרבה הרבה דברים שמטרידים את מנוחתנו, אבל הדבר שהכי מדאיג אותנו, הנושא שאנחנו הכי מתעסקות בו הוא כמובן זוגיות: מתי אני אכיר? איך אני רוצה שהוא יראה? מה אני רוצה שהוא יגיד? כמה אני רוצה שהוא ירוויח?
הבעיה היא שכשאנחנו יוצאות למסע חיפושים אנחנו צריכות להתחיל אותו מהגן משחקים, ומה זה אומר? אם אתן חושבות, בננות, שכל מה שעליכן לעשות הוא פשוט לצאת ולדוג לכן חתן, אתן טועות מאוד, כי הרבה לפני "סגירת העסקה" אנחנו צריכות לשחק. אם אתן חושבות שלשחק פרושו להנות, אתן טועות מאוד כי המשחקים האלה הם משחקים קצת מוזרים, אלו משחקי מחשבה. אנחנו הבננות צריכות לחשוב כל הזמן, כל הזמן "להיות עם אצבע על הדופק", כל הזמן לתכנן את הצעד הבא, המשחקים האלה כוללים גם משחקי הסוואה, משחקי כוח והרבה הרבה תחפושות ואם זה לא כל כך ברור אני אפרט ואני בטוחה שתבינו.
זה מתחיל מהשיחה הראשונה. אנחנו צריכות לחשוב על מה אני אומרת? איך אני אומרת את מה שאני אומרת? שאני לא אשמע בטוחה מדי, כי הגברים הרי לא אוהבים נשים בטוחות מדי. לא לשתוק הרבה, כי אולי הוא יחשוב שאת טפשה ושפשוט אין לך מה להגיד, והרי אף גבר לא רוצה אשה שאין לה מה להגיד. או לחילופין, לא לדבר הרבה מדי כי אז הוא יחשוב שאת לא סותמת את הפה והרי ידוע שגברים רוצים אשה שיודעת להקשיב, לצחקק מדי פעם כי זה נותן להם המון בטחון שהם חושבים שהם מצחיקים אבל לא לצחוק יותר מדי שהוא לא יחשוב שאת צוחקת עליו. לא לשאול שאלות נוקבות כדי שהוא לא ירגיש חסר בטחון, לתת לו ליזום כדי שירגיש שהוא שולט בענינים, לא לדבר בקול רם מדי כדי שהוא לא יחשוב שאת גסה וקולנית ובמקביל לא לדבר בלחש כדי שהוא לא יחשוב שאין לך בטחון, לא להציע פגישה נוספת כדי שהוא לא יחשוב שאת עצמאית מדי אבל חשוב מאוד להשתתף בדיון על מקום הפגישה כדי שחלילה לא יחשוב שאת תלותית ואין לך דעה משלך והכי חשוב, בנות, וזה באמת נושא טיפה בעייתי, וכמו שחבר טוב שלי אומר "אלו חוקים שנכתבו בדם", לא לפתוח שיחה בנושא סקס, לא לדבר על זיונים, בטח ובטח לא לספר לו על הנסיון שלך או חלילה להזכיר מה את אוהבת וממה את נהנית אפילו אם הוא יוזם שיחה בנושא עלייך לשנות נושא במיידית ומומלץ גם להסמיק קלות כדי שהוא יחשוב שאת ממש מתביישת ואני שואלת למה, קיבינימט, הנושא הזה הוא כל כך רגיש? למה גברים לא מסוגלים לשמוע אשה מדברת על זיונים והרי זה דבר טבעי, שכולנו עושים כל הזמן אבל, כמובן, אסור לדבר עליו, למה לגברים כל כך קשה להבין שגם לנו הנשים יש צרכים ואפילו צרכים דומים לשלהם, למה אם אני פונה לגבר ואומרת לו שהוא מאוד מוצא חן בעיני ו"בא לי עליו" או אפילו לא אומרת פשוט עושה את הצעד הם מחליטים שאת מזדיינת ובמקרים הגרועים באמת הם מרוב לחץ פשוט לא מתפקדים, ואם הם כן הולכים על זה ואפילו נהנים אין שום סיכוי שיהיה בינכם משהו רציני, הוא מקסימום ירצה לזיין אותך שוב כי אפילו אם היתה לכם אחלה שיחה ומאוד נהניתם להיות אחד עם השני אף גבר, שמחזיק מעצמו גבר, לא יצא עם מישהי ש"נותנת", ושוב אני חוזרת ושואלת, מה לעזאזל כל כך מפחיד באישה שאוהבת סקס בדיוק כמו גבר, אם לא יותר, ולא מתביישת לדבר על זה ולעשות את זה ואפילו עושה את זה טוב מאוד. אבל החוקים האלה כתובים בדם כמו שאמרתי קודם וגברים מרגישים מאוד מאוימים שיש לידם אישה יוזמת, מדברת, עושה ונהנית, והאמת יפות שלי כל זה רק גורם לי לתהות אם בכלל אני מעונינת ב"גבר" כזה לידי ועד שלא נמצא מישהו שלא מפחד לשחק איתנו את אותו המשחק ויודע לזהות משהו איכותי אפילו אם זה לא ממש לפי ה"חוקים" עדיף לנו בנות להשאר אנחנו, כמו שרק אנחנו יכולות להיות, ולהמשיך לשחק רק בגני משחקים.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *