שאני אבלע?

לא, לא עוד דיון מאוס בסוגיית "לבלוע או לא לבלוע". הפעם מדובר בגלולה המשופרת. קבלו אותה.

לא מזמן פורסמה ידיעה, כי צה"ל מתכוון לחלק לחיילות את גלולת "הבוקר שאחרי", שנועדה למנוע את היקלטותה של ביצית מופרית ברחם, ובכך למנוע היריון לא רצוי. לעומת זאת, מתי פורסמה חלוקת קונדומים נרחבת של צה"ל? מאז המצאת הגלולה, היו הנשים האחראיות הבלעדיות על גופן והמתרחש בו. אישה שרצתה להרות, לא לקחה גלולה. לעומתה, לקחו אחרות גלולות ובאה לציונ(ה) ששון ושמחה.

קצת ביולוגיה

לאלה מביניכם שאינם בקיאים במרכיבי הגלולה, אסביר בקיצור. השאר מוזמנים לדלג על פסקה זו: הגלולה מבוססת על עיקרון "המשוב השלילי". היא מכילה מינונים קטנים של שני הורמונים נשיים; אסטרוגן ופרוגסטרון, שברמה מסויימת, כמו זו הקיימת בגלולה, מונעים הבשלת זקיק (ביצית עטופה שכבת תאים) וביוץ (יציאת הביצית מהמעטפת). זאת, תודות לעיכוב הורמונים אחרים; FSH ו-LH, שהם אלו האחראיים להבשלת הזקיק ולביוץ. המצב הנוצר, אם כן, הוא "דמוי היריון": גוף האישה לא מפריש הורמונים להבשלת זקיקים וביוץ, מאחר וההורמונים המסופקים בגלולה גורמים לו "להניח" שיש ביצית בשלה שמחכה להפרייה. עד כאן, שיעור ביולוגיה. איפה הפואנטה? רבותיי. ראיתם פעם אישה על גלולות? אסור לנו לעשן. אנחנו מקיאות. הציצים שלנו רגישים למגע ורגישים בכלל, העור שלנו מתמלא נקודות אדומות ומכוערות והשפם בולט הרבה יותר. הרבה הרבה יותר. בקיצור, אנחנו מרגישות כמו פרות בהיריון.
כל התופעות הנ"ל נכנסות תחת הכותרת של "תופעות לוואי" שהן, בעצם, סימני מין משניים שמופיעים כתגובה של הגוף להורמונים שניתנים בגלולה. הרגישות בשדיים, למשל, נגרמת מהתפתחות צינורות החלב; הרי אמרנו שהגוף מכין את עצמו להיריון.
אני פונה לכל אלה שלא משתמשים בגלולות: אלו תופעות מעצבנות. נורא. ולהזכירכם, גלולות נלקחות במשך כל החודש, כל עוד האישה לא רוצה להכנס להיריון.

והפיתרון: "רמי, לקחת גלולה?"

גלולה למניעת הריון שמיועדת לגברים. אחרי שכל הגברים באיזור יקומו מהעילפון, ישפשפו עיניים ויתאוששו, הם יוכלו לקרוא את ההסבר, הפשוט למדי: הורמון המין הגברי הוא טסטסטורון. ההיגיון פשוט: רמה נמוכה מאוד של טסטסטורון מורידה את רמת ייצור הזרע, ב-75% מהמקרים עד לאפס. אך אליה וקוץ בה: טסטסטורון הוא המאפיין הכימי הגברי. בלעדיו, הדון ז'ואנים למיניהם ישירו שפמם, יצמיחו גבעות ויחממו קולם לאירוויזיון הבא. לכן, יחד עם הורמון סטרואידי שמוריד את רמת הטסטוסטרון, משתילים שתל המכיל כמות מסויימת של טסטסטרון בגוף הגבר, כך שיישאר..גבר. נשמע מפחיד? אכן. אך יש לזכור, שגם נשים משתמשות באופציית ההזרקה והשתלים כדי להמנע מהשימוש היומיומי הטורדני בגלולות. עם זאת, ייצור הזרע הוא יומיומי, לעומת הביוץ שהוא חד חודשי. המשתמע מכך הוא, שיש צורך בהזרקה תמידית ולקיחה תמידית של הגלולה לגברים, כדי למנוע ייצור זרע בכל יום. הגלולה לגברים נמצאת, אם כן, בשלבי מחקר וניסוי.

אמאל'ה, גלולה

השאלה הגדולה היא, מה יקרה כעת? מקובל להניח, שעם שאריות העידן הפמסיניסטי והפוסט-פמיניסטי, יזרקו כל נשות העולם בחדווה את חפיסות הגלולות לאוקיינוס, וישאירו (גם) את המטלה הזאת לגברים. האומנם? נניח שבחורה מלאת הורמונים ותשוקה תצא לדייט מזדמן. את הבחור החתיך ומלא ההורמונים אף הוא היא תקח למיטה, משוחררת ונינוחה. עוד "נניח" הוא את סוגיית האיידס ומחלות המין. הדיאלוג, יתרחש בערך כך:

<אנחה> הוא: את מדהימה, אני נהנה להפשיט אותך..
<היא, מסוחררת> לקחת גלולה, מותק?
והוא, כמובן, יאשר במרץ. כשהזין עומד, הגלולה בבטן. תשעה חודשים אחר כך היא תקלל את מר גורלה ואת גורלו.

האם מעתה נשים יסכימו להטיל את האחריות למניעת היריון על גברים? אני בספק.

נשארה, כמובן, סוגיית הגמירה. ייצור הזרע מלווה בייצור נוזל הזרע. במידה וגם אספקת נוזל הזרע תיפסק, בהשפעת הגלולה (וכותבת המאמר לא הצליחה למצוא לכך תשובה חד משמעית), איך, לעזאזל, הגברים ייגמרו? ונניח שיוכלו לגמור בלי זרע. איך נשותינו היפות ידעו על כך? ומה עם מסיכות לפנים? ובמילים האחרות, האם יגיע העידן בו גברים מזייפים אורגמות?

נחכה לבאות.


מאמר בנושא

על הכותבת יפאורה תבורי

כותבת מזה זמן רב ומשתדלת לפרסם. בעלת מקצוע לא מכניס במיוחד אבל לא דואגת

תגובות

 1. וואו לחשוב על היום בו גברים יזייפו אורגזמות
  אני בספק אם זה יקרה
  והאמת, אני לא רוצה שזה יקרה!
  אחד היתרונות הגדולים בלהיות אישה זה האפשרות לזייף מתי שבא לך, ולדעת שהגבר שאיתו את נמצאת בחיים לא יוכל לזייף גם הוא

  • המצליף

   מעניין אותי לדעת אם היית שמחה לקבל "מסיכה לפנים". או שאת מעדיפה לבלוע את הכל? או לירוק. האם את מעדיפה את הגבר שלך לאחר גילוח , שם למטה? לידיעתכם – בנות .. לאחר מחקר אמפירי בהחלט בקרב בני מיני הגעתי למסקנה הבלתי נמנעת: אם את רוצה לעשות גבר מאושר – פשוט תרדי לו… אנחנו מעדיפים זאת על פני זיון… אני בטוח שלא גיליתי לאף אחת את אמריקה. אך אולי חלקכם העדפתם להתעלם מן הסוגיה. עוד נקודה: השק ! השק… אתן חייבות להתייחס לשק שלנו… חלק חשוב ביותר ומענג ביותתתתתתתתר !
   טוב, הממ.. אחזור לעבודה ואקווה כי לא אלקה בהתפרציות חרמנות סוטות כאלו עוד פעמים רבות אשר יגרמו לי לקחת את העט , סליחה- המקלדת לידיים.

   שלכן,
   המצליף…

   • חמדה בן יהודה

    אני רואה שגם אתה קראת את דו"ח "בצלם".

   • טוב אז ככה אני אישית, גם מודעת למקור האושר של הגבר הממוצע והוא כמובן הירידה, וגם מודעת לעניין השק. כן השק.
    לגבי ההעדפות- אני לא מקבלת מסיכה לפרצוף, לא יורקת, וכמובן שלא בולעת.
    כן, אני יודעת כמה זה חשוב לכם, אבל מה לעשות, אני פשוט מחליפה בין איזור הפה לאיזור ה-יד לקראת ההתפרצות המדהימה שכמה שהיא מדהימה- שתתרחק מפרצופי הענוג, תודה.
    דבר שני, מגולח?! לא חושבת.
    יום טוב

    • המצליף

     תודה מור , על התגובה הרצינית, המקיפה והממצה.. אני ממש מרגיש כי אנו מכירים זמן רב ויודע עלייך הכל..
     טוב הומור של בוקר.. והאמת, לא ציפיתי לתגובה מעיין זו… קבלי פירגון על היוזמה 🙂

     בכאב גדול,
     המצליף !

  • אריק

   אתן לא בעניינים… אני בטוח שרבים הגברים העושים זאת כבר עכשיו.
   מה לעשות, לפעמים אי אפשר לגמור, וזה מתמשך, ומתמשך… וכמה פעמים יכולה אשה לגמור? מספיק ודי… פעמיים או שלוש זה באמת הרבה, אם נעזוב לרגע את האגוטריפ הנשי על ריבוי האורגזמות.

   תרבות הגלולות וההורמונים לא מקובלת עלי. זיוף? חילול הקודש. כל זה נובע מלמידה (פסולה בעיני) מהמערב. הגבר בא הביתה, חודר לאישה, גומר, מסתובב והולך לישון. זה אמנם נשמע עלוב ומסכן, אבל לצערנו זה קורא יותר מידי.

   יטב לנו ללמוד מספרי הטנטרה הרבים, המלמדים אותנו שסקס זה הרבה יותר מסתם חדירה וגמירה. סקס צריך להיות תהליך מיוחד וקדוש… זהו זמן מיוחד מאוד המוקדש לאהבה תהורה, בין בני זוג (אני אפילו לא מדבר על המינים המעורבים בסיפור, גייז ודייקס, סטרייטס, מה זה משנה בכלל?). אפשר להתחיל במסג' ארוטי, שיאטסו (פשוט מאוד ללמוד את זה, והעונג גדול), ובכלל לעשות אחד לשניה טוב. הקטע הוא שמשקיעים בזוגיות ובבני הזוג.

   המערב מגדל דברים לא כל כך יפים, כמו למשל נערות פלייבוי, דוגמניות אנורקסיות (איכס), מה קרה לגוף האשה היפה והעגלגל? פה אני לא מסכים עם המערב, ונוטה יותר למזרח. על פי תורת הטנטרה, ככל שאשה גדולה יותר, יש לה יותר אנרגיה (מינית) לתת. אני מסכים שהשמנת יתר לא רצויה גם, אבל נשים עגולות, בהחלט. כמובן שמי אני להחליט בשבילן, אבל נשים צריכות ללכת עם מה שטוב להן, אם טוב להן להיות רזות, יופי, אם לא, גם יופי, חשוב להיות שלמים עם עצמכם (הכי חשוב, בעצם).

   ואם נחזור לפואנטה של המאמר – גלולות? את מי זה מעניין? אפשר לגמור בחוץ, מי צריך בכלל לגמור בפנים? הרי מתוך השעות המושקעות בסקס, הגמירה של הגבר אורכת מספר שניות (אבל האנרגיה שעוברת בגופו לאחר הגמירה, יכולה להמשך דקות רבות אם הכל קרה נכון, שלא לדבר על השעות הרבות של השמחה הבלתי מוסברת שקיימת אצל בני הזוג).

   בקיצור, פיס 🙂

   אריק

   • המצליף

    יפה אמרת לגבי תרבויות המזרח.. בדעה אחת איתך. רבים לא מודעים לכוחה של אומנות הטאנטרה – דבר מעניין כשלעצמו. בעולם חומרני כמו שלנו ובתרבות הלוקה בתופעת האמריקניזציה ( שלה מינוסים ופלוסים ) לפעמים אנו מפספסים את הדברים הטובים שתרבויות המזרח עם מסורות של אלפי שנים משאירים לנו במתנה.. זה מתחיל באומנויות לחימה המהוות יותר דרך חיים לשלמות עצמית מאשר אומנות לחימה פרופר וממשיך בטאנטרה, דיקור סיני וכיוב' .. בכל תחומי החיים. לא תמיד אושר = כסף + להספיק הכל בחיים + עוצמה .. לפעמים אנו מאושרים מן הדברים הפשוטים, ……. אויש… באו לאסוף אותי ליציאה 🙂

    סופ"ש נעים ומלא באופטימיות קוסמית

    המצליף…

    • אלמוני

     יאללה מה אתה חושב שאתה גבר שמבין כל כך בסקס עדיף לך לשתוק אנחנו הבנות הרבה יותר מבינות בעיניין הזה וחבל מאוד שאתה חושב את עצמך למבין גדול

     • המצליף

      יקירתי, אמנם מכתב , עקרונית אינו ראוי לתגובה.. מפני ש… אין פה על מה להגיב..

      אבל בכל זאת. איך הגעת למסקנה שאני מתיימר להיות מבין ככ גדול בסקס… ?

      בכלל, לדעתי – אתן אלו המבינות … רק חבל שרובכן המכריע ביותר רק שוכבות, פסוקות ומחכות שנושיע אותן.. קצת יוזמה במיטה לא תזיק…. אני לא מתכוון אלייך , פרטנית…אנונימוס… סטטיסטית זה כך… אתן לא זזות ! 🙂 טוב, שומע את האוטו של הבוס בפתח……. אז עד העונג הבא, 🙂

      המצליף.

   • לגמור בחוץ מבאס גם לי וגם לו, ואגב אפשר להכנס להריון גם אם גומרים בחוץ, במהלך המשגל עוד לפני שגומרים זולפות פה ושם טיפות של זרע

   • רק רציתי לומר שנהנתי לקרוא את תגובתך
    ולומר שאני מסכימה איתך בכל דבר שאמרת
    אני בטוחה שבת זוגתך תהייה מאושרת אם אתה באמת מאמין במה שכתבת
    הלוואי שכל הבנים היו כמוך :)) (למרות שחברי מושלם)
    שלך,
    ורד

   • רק רציתי לומר שנהנתי לקרוא את תגובתך
    ולומר שאני מסכימה איתך בכל דבר שאמרת
    אני בטוחה שבת זוגתך תהייה מאושרת אם אתה באמת מאמין במה שכתבת
    הלוואי שכל הבנים היו כמוך :)) (למרות שחברי מושלם)
    שלך,
    ורד

   • רק רציתי לומר שנהנתי לקרוא את תגובתך
    ולומר שאני מסכימה איתך בכל דבר שאמרת
    אני בטוחה שבת זוגתך תהייה מאושרת אם אתה באמת מאמין במה שכתבת
    הלוואי שכל הבנים היו כמוך :)) (למרות שחברי מושלם)
    שלך,
    ורד

   • רק רציתי לומר שנהנתי לקרוא את תגובתך
    ולומר שאני מסכימה איתך בכל דבר שאמרת
    אני בטוחה שבת זוגתך תהייה מאושרת אם אתה באמת מאמין במה שכתבת
    הלוואי שכל הבנים היו כמוך :)) (למרות שחברי מושלם)
    שלך,
    ורד

  • היום שבו גברים יגיעו לאורגזמה היא אפסית לגמריי מה גם כייף לענות אני למשל יש פעמים שאני מפסיקה בדיוק מתי שהוא עומד לגמור ואז הוא נישאר עם כאבי ביצים אחלה…..
   לגבי לבלוע או לא? למרות שאומרים שזרע בריא זה עדיין לא אומר שכל הבנות בולעות, לפי דעתי כל אלה שבולעות הן מגעילות!!! ולעומת זאת אלה שאינן בולעות אבל גומרים להן בפה זה סביר כי בכל מיקרה צריך קצת להיתחשב בהנאות הגבר וזה אחד הדברים שעושה להם את זה (גמירה בפה).

  • מארק

   אז כן, גם לנו (או אולי רק לי…) יצא לזייף בלי שבת הזוג ממש שמה לב. הרעידות, הגניחות וכל הסימנים (מלבד השפריץ עצמו ["זה מרוב ששכבנו", "זה קורה לפעמים" וכו' ) העניין היה בעיקר לשם מניעת אי נוחות [של בת הזוג (מה קרה?? ) או שלי (לישון! לישון!!)] בקיצור, ההבדל הוא לא כזה הבדל בהרבה מאוד תחומים, גם באורגזמה….

 2. המלכה ננה

  אוי איזו טעות ואיזו בורות
  ובכן הפליטה של נוזל הזרע והגמירה של הגבר הן לא אותו דבר הן שתי תופעות שקורות ביחד אבל הן לא אותו דבר כלומר גבר יכול להשפריץ בלי לגמור ולגמור בלי להשפריץ
  אז הבעיה שהעלת במאמרך אינה רלוונטית כלל
  בברכה

 3. למרות ששפיך באופן כללי זה פיכס, נראה לי שלגמור בלי שפריץ של שפיך זה קצת מבאס ויבשושי, ויוציא קצת מאלמנט ההנאה והרטיבות

 4. היפיפייה הנוחרת

  אני חוששת שגברים לא יטו לבלוע כדורים כל כך במהירות בה נקטו נשותינו. הגוף של האישה תמיד היה תלוי בגחמותיהם של בעלי השררה (יש צורך לפרט??). הגוף הגברי לא חף מהתעללות חברתית (ע"ע האימונים של חיילים קרביים והאופנה הצומחת של גברים מורטים) אך הם פחות מוכנים לבלוע בשקט כל דבר שמוצע בפניהם, אלא אם כן הדבר מקדם אותם לעבר מודל הגבר האידיאלי.

  בעוד בשוק מסתובבת הגלולה הנשית אין לגברים שום סיבה לפגוע בגופם. את זה אנחנו מוכנות לעשות לעצמנו בשמחה. הכי עצוב שאנחנו שאנחנו תוקעות לעצמנו מקלות בגלגלים ומנסים לשמר על המצב הנוכחי בו הם מתיזים ואנחנו בולעות, על ידי רציונל מעוות:
  "שלא יעבדו עלינו הזעטוטים שנוטים להסחף בלהט הרגע ועלולים לשכוח שהם לא מוכנים להתחייבויות שדורש תינוק", או יותר טוב: "שלא יעלם נוזל הזרע המבעיט רחמנא ליצלן".

  על דפי הרשת נורא נחמד להתפלסף על שוויון וערך האישה אבל הגוף שלכן תמיד נשאר מקום שני ברגע שזה מגיע למציאות היומיומית.

 5. צב מעבדה

  הסיפור על לבלוע או לא מזכיר לי סיפור חביב שהתרחש אי שם בחצי הראשון של שנות התשעים בקורס 'אנטומיה של מערכת הרבייה' שניתן באוניברסיטת בן גוריון אשר בנגב.
  באותו מחזור למדה בחורה עדינה וענוגה בשם יסמין, אבל אף אחד לא קרא לה 'יסמין' כולם קראו לה 'פרינסס ג'סמין' בגלל שהיא הייתה כל כך עדינה וענוגה, עורה צח כשלג ושפתיה רכות כאושר בהתגלמותו, שערה גולש כירדן באביב ויופיה מסנוור עיניי כל בשר ודם.
  חלפו הימים עברו הלילות ונסיכתנו הגיעה לקורס המדובר שניתן על ידי פרופסור מזדקן עם חוש הומור משובח.
  באחד השעורים סיפר המרצה שהגבר מפריש בנוזל הזרע כמויות גדולות של אבץ. ישנן תאוריות, ציין, שטוענות שהפרשת כמות גבוהה של אבץ בזרע היא דרכו של הזכר להיפתר מעודפי אבץ.
  התעוררה פרינסס ג'סמין ושאלה בקולה הענוג דרך שפתיה הרכות ובמבטה התמים מכל: " ואת עודפי האבץ הוא מעביר אלינו??"
  השיב לה הפרופסור החביב: "תרצי תבלעי, לא תרצי אל תבלעי!"

  אחחח…. איפה ישנם עוד מרצים כמרצה ההוא…

 6. שורה תחתונה:
  גבר מוצץ הרבה יותר מבחורה.
  לא עושה פוזות ובלוע עמוק והבכייף.
  תנסו לקבל מציצה מגבר ומבטיח לכם
  שלא תתנו לאישה למצוץ לכם יותר

 7. סקרלט

  יקירתי, הסתבכת קצת במאמר..פתחת הרבה יותר שאלות ותמיהות מאשר תשובות…
  המאמר בסדר, מעלה רעיונות יפים, טוב שהזכרת את הבעיה של העברת האחריות לגברים שהיא באמת בעיה גדולה. (ביננו..מי סומך עליהם??). למען האמת נמשכתי אל המאמר בגלל השם שלו אבל לא מצאתי בו מה שחשבתי שאני אמצא. אני לא יודעת אם זו רק דעתי ורק דרך מחשבתי אבל לבלוע מבחינתי מתחבר לבליעת זרע….בנוגע לגלולות המילה הנכונה מבחינתי (ואולי רק מבחינתי) הוא לקחת. אבל בין אם המאמר נקרא שאני אבלע או שאני אקח, הוא בהחלט טוב.
  סקרלטינה.

 8. גלולות למניעת הריון גורמות לשיעור יתר?
  נסית את "דיאנה"?

  • ליאת

   דיאנה זו גלולה נורא חזקה ומחלקים אותה בעיקר בצבא- הרופא נשים שלי הוריד לי את המינון לגינרה- שלי אין תופעות לוואי ממנה (כפי שיפאורה תיארה)- גם לא היו לי מדיאנה- אבל אני התחלתי לקחת גלולות מסיבות אחרות ולא בגלל גברים שלא כיף להם עם קונדום- דרך אגב אני עדיין מאלצת את בני זוגי לשים קונדום בחודשים הראשונים (א. בשביל הבריאות. ב. שיוכיחו שהם מוכנים "ליסבול" בשבילי.. ) בכל מקרה לעניין הגלולה- היא מורידה את עוצמת הכאב בעת מחזור ובכך עושה אותי יותר נחמדה לאנשים ו-ב. היא גורמת לפני להיות חלקות…
   אבל תופעות הלוואי של גלולה, כל גלולה- עור הפנים נעשה כמעט שקוף- ניתן ליראות את הורידים ודבר נוסף היא גורמת לנשירת שיער מהראש שכן היא מעכבת ספיגת ויטמינים מקבוצה B לשם כך יש לקחת תוספת ויטמינים (שיש להם טעם נוראי..)..אלו היו 60 שניות על גלולה (וגבר)…

 9. זיין שכל

  אני סנסציה

 10. המממ… אני לוקחת גלולות כבר שנה ואין לי בחילות ולא רגישות בשדיים ולא שפם!!

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *