איסוף נבלות

איסוף נבלות: משמעות הביטוי

איסוף נבלות נקרא על שם בחורים טיפשים, שמנסים לצוד בחורות עוד יותר טיפשות. הסיטואציה היא כזו: מקום בילוי (לרוב בר הומה), שעת לילה מאוחרת, המקום חצי ריק כי כולם כבר נטשו, את יושבת לבדך או עם חברותייך התמימות על הבר כשיצור מחריד עז-פנים (שבכל זמן אחר לא היה מעז להסתכל לכיוונך) מתיישב לידך ומנסה את מזלו. זה מה שנקרא בנות "איסוף נבלות".

דרכי חשיבה ופעולה

השעה כל כך מאוחרת, הכבד שלך כל כך הרוס והגרון שלך כל כך שורף ויבש. את מיואשת ממצב הזכרים במדינתנו. את מתוסכלת שבזבזת כל כך הרבה זמן מול הראי – ובשביל מה? וזאת בדיוק הנקודה שבה הם פוגעים המאספים. הם יודעים שאין להם מה להפסיד, כי כל הבחורים השווים (כלומר הפחות טיפשים) כבר עזבו את המקום. ושאם את נשארת פה בודדה על הבר משמע את נבלה סרוחה ואפילו הם, היצורים האלה, יכולים להרשות לעצמם לגשת אלייך ועוד עם ביטחון וחיוך.
פור דה רקורד – אני לא טוענת שמבצעי "איסוף הנבלות" הם מכוערים ולכן יש לסנן אותם (מכוערים יכולים להיות חמודים ולא טיפשים), אני טוענת שהם פשוט חסרי בושה, טיפשים, לא מצחיקים, נואשים, חצופים, לא מתאמצים וכן הם גם מכוערים בנוסף לכל.

ולדוגמה:

אני יושבת בבר האהוב עליי לתומי, כבר אחרי שתיים בלילה, הכבד שלי בוכה, הגרון שלי גוסס, הגרביון שלי נוסע ברחבי הארץ עם הרכבת המאספת שלו והאיפור שלי נוזל. אני לא אטרקציה. קוף ניגש אליי ומעביר בי את מבט ה: "אני רואה שנשארת פה לבדך, אני בוחר לנצל את מצבך". אם באותו הרגע לא קמת והלכת, גורלך נחרץ והמאסף ישיג את מבוקשו – מספר טלפון.

בקשה אישית עם מטרה אחת ברורה: חיסול ממוקד

אין שום סיבה להישאר במקום ריק, אין שום סיבה להישאר לאיסוף נבלות, אין שום סיבה להישאר כשהאיפור שלכן כבר מרוח על כל הפרצוף. בואו ונשאיר את כל המאספים לבד עם עצמם – אם הם רוצים נבלות שישפרו את התנהגותם ויוותרו על שורות הפתיחה הזולות. אז, רק אז, נחשוב על להישאר לזמן האיסוף.

תגובות

  1. אורטל

    מתחיל מאוד יפה ,אך ממשיך כדיווח יבש.חסר לי הטאץ' האישי של הכותבת.

  2. הלוחשת לסוסים

    מדויק ונכון כל-כך.
    הגדיל לעשות מאסף תל-אביבי ידוע לשמצה שחיכה לי ברחוב מחוץ לבר. בטיפשותי ונואשותי הרבה נעניתי לו

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *