אישה

"מה אתה הומו?" איתי נשען על המקרר במטבח, ידו אוחזת בספל נס קפה פושר עם הלוגו של בזק בינלאומי. הוא היה לבוש בגופיית כדורסל ישנה של הסלטיקס ובתחתוני צבא מהוהים ששמר עוד מהטירונות, כאלה שלא יעזור איך תלבש אותם תמיד תברח לך ביצה מהצד.
"מה זאת אומרת הלכת?" הוא המשיך, "היית צריך לתת לה בראש עד שהיא היתה נעשית מגמגמת. אתה הומו. פשוט הומו", הוא הדליק ווינסטון אדומה מהלהבה של הכיריים ויצא מהמטבח לראות "פרפר נחמד" בטלויזיה.
זה היה לפני כמה שנים, בתקופה שעוד גרתי עם שותפים בדירת גג ברחוב גוש חלב. היינו שלושה סטודנטים לקולנוע בלי גרוש על התחת ועם הרבה חלומות, וכולנו עבדנו בכל מיני עבודות מזדמנות ובמשמרות.
זה היה בשנה הרביעית, בחורף. שנה רביעית בחוג לקולנוע היא שנה שאין לך הרבה שעות ממש באוניברסיטה, אבל המון עבודות וסמינריונים לגמור. ככה שיצא לנו להיות די הרבה בבית, ולראות את סדרות הבוקר בחינוכית.
חזרתי לסלון. איתי רבץ על כורסת העור המרופטת וקיסס בהיסח הדעת תוך בהייה באוזה ובץ. ביצה אחת שלו מתאווררת ברוח הבוקר הקלה שחדרה מבעד לחלון המרפסת. זה היה בוקר נהדר. האוויר היה צלול אחרי שלושה ימים רצופים של גשם, ושמש חורפית חמימה היתה שפוכה על השטיח הבדווי הישן כמו שלולית של אור. לשם שינוי הייתי ערני לגמרי בשעה שמונה בבוקר, שעה שבדרך כלל לא קיימת בלקסיקון המורחב שלי. איתי ממילא היה ער כל הלילה בגלל הפלייאוף של האנ.בי.איי בערוץ הספורט.
"מה אתה רוצה," אמרתי, מתיישב על השטיח ליד התנור החשמלי, "נכנסתי לחרדות."
"מה יש להיכנס לחרדות? הבחורה אומרת לך בוא תקרע אותי פה עכשיו ואחר כך תלך הביתה, ואתה עוד נכנס לחרדות? ממה עוד אתה נכנס לחרדות? מזכייה בלוטו? מזה שאנג'לינה ג'ולי תרצה למצוץ לך? אין" הוא נענע את ראשו כלא מאמין, "אתה הומו. איפה הריזלה?"
אולי אני באמת הומו חשבתי לעצמי. באמת מה קרה לי? מה, זה לא איזה סוג של פנטזיה גברית כזאת? שמישהי, ואפילו אם היא לא הכי כוסית בעולם, תבוא ותגיד לך ככה, ואפילו תשמע כאילו היא מתכוונת לזה?
אני באמת לא מבין נשים – או שהן לא רוצות בכלל, או שהן רוצות רק שתתקע אותן. אף אחת לא רוצה באמת אהבה. אף אחת לא רוצה באמת רגש. אז למה כולם אומרים שכן?
"למען השם, אישה," אמרתי למישהי פעם, "אולי תנסי קצת להכנס למשחק ולהפסיק לעמוד על הקווים? אולי תנסי קצת להדליק אותי במקום לשבת עם ידיים משולבות, כוס מים חמים עם כמה עלים של נענע על השולחן, מעיל עור, מגפיים וכפפות, ולצפות שאני ידלק מזה רצח, יקרע (זו היתה בערך הדרישה) מעליך את הבגדים ויישא אותך אל המטבח כדי לטחון אותך על השיש ליד האספרסו?"
"לא," אמרתי לאיתי, "שלא תבין אותי לא נכון, בסוף טחנתי אותה באותו לילה, ואפילו פעמיים, אבל זה היה כל כך תפל, כל כך לא אירוטי שפשוט התבאסתי מזה, כי ידעתי שזה יכול להיות כל כך הרבה יותר טוב."
"אז למה אתה מג'נן אותי?" אמר איתי כשהוא מהדק את הג'וינט, "אמרת שהלכת, לא?"
"לא, זה היה אתמול."
ובאמת אתמול היא התקשרה והציעה שנלך לשתות איזה משהו. אז הלכנו לשתות איזה משהו באיזה פאב מעוצב למשעי, חזרנו אליה ושוב התחילה המלחמה. היא מיד עלתה על מדי ב' (טרנינג וטי שירט) ונתנה את מכת הפתיחה. "אם אתה לא חושק בי עכשיו בשיגעון, מה יהיה הלאה?" היא שאלה בעוד היא יושבת בקצה המרוחק של הספה, מקופלת בתנוחת עובר – ברכיים משוכות לגובה האף.
"למה לא חושק?", אמרתי, "בואי למיטה."
"לא!" היא הכריזה, "זה לא מלהיב אותי" (שככה יהיה לי טוב, זה ציטוט מדויק).
"מה בדיוק לא מלהיב אותך?" שאלתי כשאני מביט במכנסי הטרנינג הגדולים וחולצת הטריקו חסרת הצורה שלבשה.
"זה לא מדליק אותי ככה. למה זה צריך להתחיל רק במיטה? למה לא כאן – בסלון או במכונית, או במעלית?"
"או בשירותים הציבוריים פה למטה ברחוב?" הוספתי, "או יותר טוב, על הקופה בפאב או שנלך להורים שלי ונעשה את זה על השטיח כשהם מסתכלים? מה זה משנה איפה זה מתחיל?"
היא הביטה בי במבט מקפיא, ופתאום פיהקה, "אני עייפה."
"שנלך לישון?" הצעתי.
"אני אלך לישון. אתה תלך הביתה."
"אולי בכל זאת?" שאלתי.
"אתה לא קולט, הא?" היא אמרה בקול מאוד ענייני, "תשמע, אני לא בעניין של חיבוקים ופוצימוצי וקוזינס. אין לי זמן לזה. איי מין ביזנס, ובשביל חימום יש לי מזגן. תסתדר עם זה או שתלך, אני קמה מוקדם מחר." הבטתי בשטף האסרטיביות המבהיל הזה בפה פעור.
"איזה הומו," מילמל איתי, מדליק את הג'וינט על תנור הספירלות, "מה נלך לישון, איזה נלך לישון, באותו הרגע היית צריך להשחיל לה לשון ולעשות אותה ככה, עם הטרנינג. מתי תלמד שנשים רוצות שתיקח אותן, ואם אפשר – בכוח."
"אתה תומך באונס?" שאלתי ולקחתי שאכטה מהג'וינט.
"אני לא תומך באונס בכלל," השתעל איתי, "אבל תקשיב, אוקי, נאום קטן: כמו שאני רואה את זה נשים, בחורות, ילדות, תקרא לזה איך שתרצה, בגלל כל החינוך הדפוק הזה שסקס זה דבר לא טוב, ומלוכלך וכאלה, בעצם איפשהו בפנים הן רוצות לאבד את השליטה על ההחלטה אם לעשות סקס או לא. כי אם הן כאילו 'נכנעו' לרצונו של הצד השני, 'נתנו' לו כמו שהיו אומרים פעם, אז הן כאילו לא אשמות. שמת לב לכמות הבחורות שאמרו לך תוך כדי זיון: תקע אותי, תקע אותי חזק, וכאלה? זה הכל עניין של שליטה. אבל מה? היום הן פשוט כבר לא מתביישות לדרוש שישלטו בהן, ודיר בלאק אם אתה מסרב. זה כל העניין. זה קטע של נשים. לך תבין."
הרהרתי בזה כמה שניות. פסיכולוגיה בגרוש. ועוד ממי? מאיתי, שהדבר הכי מדהים אצלו הוא שבחורות תמיד בטוחות שהוא תוקע אותן בתחת רק בגלל שהן רוצות בזה יותר מכל דבר אחר באותו רגע (ובהרבה מקרים זה באמת נכון). לא, במקרה הזה זה חייב להיות משהו אחר.
"אתה לא מבין?" אמרתי, "הן בטוחות שעצם העובדה שיש להן כוס זה מספיק כדי להעמיד לנו את הזין, ויאללה לעבודה. באמת שרציתי לזיין אותה לפני שהלכתי אליה אתמול. פינטזתי איך אני מחרמן אותה ומלטף אותה ומחליק לה אותו…"
"נו ו…?"
"איך שראיתי אותה בפאב ידעתי שזה לא יקרה. על ההתחלה היא פשוט נתנה לי מבט של "כן, נו, בוא נראה למה אתה מסוגל," אני לא יכול עליה. לא יכול. זו גישה עסקית מדי לכל העניין. איפה התשוקה, איפה הדם בעיניים? אין. מה אני, מכונת זיונים? לוחץ כפתור ועומד? גם אני רוצה שירצו אותי. גם אני רוצה שיעשו משהו בשבילי. שידליקו אותי."
"טוב, אז אתה לא הומו," נאנח איתי והעביר לערוץ הספורט, "אתה לא הומו. אתה פשוט אישה."

על הכותבת אילן ירוחם

במאי קולנוע, תסריטאי ומומחה לקפה. עובד כקופירייטר במשרד פרסום. עוד מעט הסרט. יליד 1969 וכבר בלי מדים. מה יש לו בחיים המשעממים האלה? כמעט כלום. חוץ מהעניין הזה, נו, שהוא כנראה הרומנטיקן האמיתי היחיד שנשאר בעיר הזאת. קבלו אותו. כי לנו זה עולה יותר

תגובות

 1. נוקו

  סיפור נחמד להפליא. הלוואי וכל הגברים היו חושבים באותה הצורה, אבל…זה כנראה כבר לא יקרה. מה שכן, מעניין לקבל את הפרספקטיבה הגברית (אף אם המצומצמת) בנושא. פרט לכך-נשים אכן רוצות אסרטיביות, רוצות חיזור, רוצות שהאדם איתן יתן את האות ובקיצור, רוצות להיות נשים. לכל אחת יש את הדרך שלה להראות את זה. חלקנו כבר כל כך עייפות ממשחקים שאנחנו נרדמות בשמירה ואז זה יכל להראות בערך ככה.
  נהנתי, תודה.

 2. אהבתי את סגנון הכתיבה הרגיש והמודע. ואפילו הזדהתי….. 🙂

 3. מה אתה, הומו? חי.
  האישה צודקת. יצא לי לפגוש לאחרונה כמה מרגיזים
  שנכנסים לריגשי ורוצים רומנטיות וכאלה.
  כן, מה רע שנלחץ על כפתור ויעמוד?
  במשך שנים נדפקנו ונזרקנו, הגיע הזמן לסובב את הבקבוק. יאללה!

 4. טריניטי

  סיפור חמוד לאללה….
  ממש הרגשתי שאני מכירה את הנפשות הפועלות, ואפילו מזהה את התחתונים המאווררים….(-:
  מסכימה עם הבעסה של הגישה התכל'סית לסקס, הרי אין מחיר לרגעים שלפני, למתח, להתרגשות, לציפייה.
  לדעתי – זהו עידן של זילות מוסד הסקס. נשמע מתפלצן, אבל מגדיר לא רע, לא?

 5. קטינה

  שלחתי את התגובה מוקדם מדי…

  הכתבה נכונה. לפי מה שאני התרשמתי (לא התרשמתי כ"כ הרבה, ובכל זאת..) גם בחורים רוצים שירצו אותם, בדיוק כמו שכתוב בכתבה. זה הרבה יותר מרגש ומשמעותי.
  איזה ללחוץ על כפתור?? מאבד את כל היופי….

  בכלל לא הומו!!

 6. בלונדינית

  סיפור מקסים,
  בתכל'ס נראה לי שסקס זה דבר נפלא.
  אז לפעמים רוצים אותו בלחיצת כפתור,זה גם קורה.
  וזה גם יכול להיות כייף, אבל החוכמה היא לדעת לשדר על אותו גל.

 7. הרגיש

  סיפור טוב אבל קצר,אני חושב שהמון גברים חושבים ככה.
  אתן הבנות חושבות וגם בטוחות שכל הבנים אין להם רגשות,ורק זיון זה מה שבראש שלהם.
  אז לא לא,גם אנחנו מחפשים את החיבוק שלפני וגם אחרי.
  מספיק עם הגישה ,מה אתה לא מחפש זיון(כן אני מחפש)אבל גם רוצה יותר מזה.

 8. בוטן

  מה לעשות, אני הולכת לקלקל את רצף המחמאות שמעלי.
  אז הומו אתה לא. רק חבר צעיר וחסר ביטחון יכול לקרוא לך הומו. לא סתם כל בת (שאין לה כזה) משתוקקת לידיד הומו. להם יש קצת יותר רגישות משהפגנת כאן.
  אין לי הרבה מילים חמות או רגישות להגיד על הבחורה שפגשת. היא אפילו לא פלרטטנית מוצלחת במיוחד, או שרלילה חיננית – כי אם הייתה כזאת הייתה יודעת להשיג את הזיון שהיא רוצה בדרכים פתלתלות יותר, שהיו גורמות לסיפור שלך להיות שונה לחלוטין.
  ומצד שני, גם עליך אין לי הרבה מילים חמות. לבקש אירוטיות, אווירה מחרמנת וכו', ולסיים ב"בסוף תקעתי אותה , אפילו פעמיים" ?? !!!
  זה בדיוק מה שמגיע לך: לתקע מגיע שקע!

 9. ציפורה

  מצד אחד כן גם לנו הנשים מותר לרצות אותם רק לזיון……
  אבל …רוב הנשים וגם אלו שרוצות רק זיון מסתתרות בתוכן אותן אילו שרוצות חיזור וחיבוק ורגש,אבל מה כנראה שהן בנו לעצמן חומות סביב הרגש.

  ואני שואלת? איפה יש עוד אנשים כמו האיש ההוא…. וכן אותו אחד מלא רגש שלא רוצה לזיין אלא לעשות אהבה??

 10. סנופקין

  עולה בבירור מהסיפור הנחמד הזה÷

  ליום ההולדת הבא שלו¬ אולי כדאי שתקנה לאיתי מצית¿

 11. נורית

  האמת סיפור יפה, כתוב מעניין…

  אבל הוא לא אישה הוא גבר שכנה עם עצמו ועם הרגשות שלו. אין הרבה גברים כאלה היום, לצערי…

 12. אייל

  כמה שאני מזדהה. היום גם אני חכם יותר. אם היית מפרסם את סיפורך לפני חצי שנה, היום עוד היה לי לב שלם.
  מי שלא חווה את נחת זרועה של בחורה שכזאת לא יבין זאת. זה מסרס, ןזה עלבון לאינטיליגנציה. מי שמשחקת ילדה טובה תקבל את הזיון שמקבלת בחלומותינו האחות הקטנה של חבר ילדות, זאת שראית גדלה ומעולם לא העזת….

  אחריה קיבלתי ומימשתי החלטה אסטרטגית שהוכיחה את עצמה:
  מאוהב או סתם סטוץ,
  יש רצון בסערה או שוב תסביך הבתולה הקדושה לפניי,
  אני בפול קיטור…
  אני חושב שהיום זה פשוט התחיל לעבוד הפוך, מבלי שנשים לב:
  הפור פליי כמשל/קרבן/דוגמא מתוך מכלול, פשוט עבר מקום, קיבל דחייה לאחרי הסערה.
  קודם הרבה ברקים ורעמים, אח"כ נראה אולי תצא השמש ויהיה יום יפה…
  אני אומר, בואו נסתכל במפה הסינופטית שוב. לדעתי בשקט אפשר לגוון, מין משולש ברמודה שכזה, (תרתיי), גם סערות מסתוריות וגם קאריבים.
  נהניתי,
  אורח מזד…ן

 13. הדר בר-אל

  אם תשים לב לסטיסטיקות האחרונות, ודאי תגלה משהו על נשים.
  הן מחפשות אהבה. ישנן אחרות הרוצות רק זיונים והן הן המיעוט.
  גם אצל נשים נשואות אגב, העניין מסובך יותר. לא עוד זיון אחר, שונה
  אלא מחוייב המציאות, החיבוק של אחרי.
  אתה לא הומו, וגם אם כן , זה אחלה.

 14. הילי

  כתיבה נפלאה ומעודנת.

 15. אז מצד אחד אני אומרת מגיע לך.. (לא מכירה הרבה גברים שמתלוננים אלא שמקבלים תלונות)
  מצד שני קצת קשה לי לקבל שעד שיש מן גבר רגיש שכזה (שמנסיוני, המון נשים מחפשות זן נכחד זה) הוא נופל דווקא על זו שלא…
  אווווווווף

 16. קרן אוחיון

  כתוב נפלא, נהניתי, המשך דחוף!!!!

 17. בלונדיניות חזה גדול

  לא רק אומו אלא גם קוקסינל!
  מתי תבינו כבר שנשבר לנו מהבירבורים על הגבר החדיש והרגיש. לא רוצות XP. רוצות 3.11 בסדר? רוצות את זה חזק אם אפשר, ואפילו קצת כואב לפעמים. רוצות את זה בלי קישקושים. בלי דיבורים. ואח"כ באמת תלך, כי יש סקס והעיר בטלויזיה ואנחנו אוהבות לראות את זה עם חברות. נראה לי שאני וההיא מהסיפור שלך יכולות להיות אחיות לנשק. ואני יודעת שזה אולי יעורר קצת גלים בשלולית הריר הדביקה שמנזילים פה על אילן (הכתיבה לא רעה דרך אגב, אבל די עם היללות בבקשה) אוקי, אני יאמר את זה: לפעמים כשאנחנו אומרות לא – אנחנו מתכוונות ללמה לא. קאפיש? אוקי, עכשיו אני מוכנה לנוצות ולזפת.

 18. קיקי

  טוב אז אני לא כל כך אהבתי את הכתוב , הסגנון חביב אבל ההתבכיינות המעייפת של "היא רצתה רק לזיין אותי " די משעממת ת לא מעניינת ובינינו אפילו מתחסדת.
  ואם יש משהו שמעצבן אותי זו התחסדות, באותה מידה שאני סולדת מבחורות מתחסדות אני גם סולדת מבחורים מתחסדים , מה קרה החלטת "להתחבר לצד הנשי שלך " או אולי חשבת שבהפגנת רגישויות גבוהות מעין אילו תזכה ליחסן האוהד של הבנות ?
  מעבר לכך שאם זה באמת היה דוחה אותך לא היית שוכב איתה, נראב לי בקיצור שכל הענין
  הוא בעצם החשש שנשים משתלטות על הטריטוריה הגברית שלך , מישהי רוצה לזיין אותך ועוד מעיזה לומר לך את זה ( כמו שגברים נוהגים לומר תדיר לבחורות ), ואתה נכנס לחרדות….
  אולי הדבר היחיד שטוב הוא שאולי יצא לך להגיש ולו במעט את מה שנשים חוות על בשרן יומיום שעה שעה….

 19. לוליטה

  הלוואי וכל הגברים היו ככה

 20. היפיפייה הנוחרת

  חדי ההבחנה יוכלו לראות שלא מדובר בבחור רגיש אז בנות מספיק עם הריר. מדובר בבחור שרוצה זיון אבל עם תשוקה. לא אהבה. תשוקה!
  האישה שפגש ידעה מה היא רוצה וסחטיין עליה. רוצה זיון נטו, בלי משחק מקדים בלי המבטים, בלי משפטי פתיחה מרומזים. דוגרי, רוצה זיון.
  אבל הוא רוצה להרגיש נחשק. רוצה שהאגו שלו ירגיש שהיא רוצה בו מסיבה כלשהי מעבר לדילדו שלו. הוא לא רוצה לתפקד כויברטור התורן.

  נשים קלטו שהן לא צריכות לעשות הרבה בשביל זיון כי הן האובייקט המיני. רק מלראות אותנו בא לכם להזדיין. "תהיי יפה ותשתקי" זה המסר שהחברה מעבירה וכך האישה הופכת פאסיבית.
  האישה הדורשת העתיקה את אותה גישה, אבל שכחה כמה פרטים. הגישה נטולת המאמצים מלבד "הדגשת היופי הלא טיבעי שלי", עבדה כל עוד לא שידרנו שהמין הוא בשבילנו. ברגע שאת אובייקט עם יצר את כבר לא אובייקט, את כבר הסובייקט. ואוף, התהפכו היוצרות.
  כל עוד הגבר הרגיש שהוא כובש היה לו נוח עם הפאסיביות. ברגע שלקחת ממנו גם את ההישג הפעוט הזה הוא רוצה תחליף. תני סיבה, תני סיבה ! צועק האומלל וכל תאוותו בידו. ואין. הוא רק מגיע לסיפוק מיני עם האישה שתוארה ושכמותה. העולם הריגשי, יענו האגו הגברי, נשאר מיותם ומצומק. וזה לא מעלה לא את האגו ולא את האיבר הדרוש.
  איזה חרא של עולם. גברים אימפוטנטים טענו בעבר. תופעה! צעקו. ייתכן וזו הסיבה. אז או שגברים יבינו שהם מקבלים מה שהם נותנים. יענו זיון תמורת זיון. או ששוב הנשים יצטרכו להתאים עצמן לעולם של גברים, כשהפעם הם הדורשים יותר מרק זיון. הם רוצים להרגיש נחשקים ומתפקידך לגרום להם להרגיש אובייקט רצוי ולא רק אובייקט. או, אני אהיה אפילו רדיקלית באופציה שלישית, נשים וגברים יזדיינו רק עם מי שהם רוצים באמת ולא בשביל לרשום וי ביומן ולהוסיף עוד שם לרשימת "תקעתי אותה"/"תקע אותי". נמאס כבר שמזדיינים מכל הבא ליד. נטולי חוט שדרה שכמותכם. ואם לא, אז אל תבואו אלי בטענות. הזדיינת עם מישהי לא משהו לטעמך מגיע לך שגם לא תזכה לגיבושון.
  בפעם הבאה תעשה ביד ואל תעיר אותי משנתי.
  תודה, שלום.

  • גב גב גבר

   ליפיפיה הנוחרת:
   את יותר מדי מסתמכת על היופי שלך ומעניין אותי מה יקרה ביום שתביני שהזדקנת ושכבר לא חושקים בך כמו בעב ר. ואז מה תהיה המשמעות לחיים שלך בלי גבר ומשפחה שתאהב אותך כיון שכשאת מדגישה את הצד החיצוני שלך מעריכים אותך רק בישבילו וכשהוא יעלם יעלמו גם כל הרגשות האחרים של הסובבים אותך כולל המשפחה.

   • היפיפייה הנוחרת

    לא זכור לי שבקשתי הבחנה פסיכולוגית. וכמה היא עולה?
    תן לי לנחש – גרוש…

    לא ברור לי מאיפה הגיע ההתקפה הביזארית הזו על אישיותי, שעליה כמובן אתה לא יודע כלום מלבד כמה שורות שכתבתי באינטרנט המופיעות לעיל. די יומרני מצידך ליעץ לי אם מידע מזיערי שכזה, אתה לא חושב?

    ונורא נחמד מצידך להזהיר אותי מחוסר אהבה עתידי ממשפחתי. אני מבינה שאתה מכיר גם אותם.
    דרך אגב, הם מוסרים לך ד"ש.
    תודה, שלום.

  • ליפיפייה הנוחרת,

   רציתי להוסיף שגברים גם נוטים לחשוש ממערכת יחסים המבוססת על קשר גופני בלבד ומנשים היודעות מה הן רוצות.זה קצת מפחיד אותנו ובאותה מידה,סלחי לי על ההשוואה, אנו פוחדים גם מנשים חכמות וממוקדות(כמוך(לא צריך להיות גרפולוג כדי להבין את זה)).
   יותר קל כנראה כשהחוקים ברורים: אתן רוצות ואנחנו עושים לכן טובה.אתן רוצות יותר ואנחנו בורחים.יש פה פחד גדול.
   זה בכל אופן מה שאני מרגיש בדרכי הלא מדוייקת.מאוד אהבתי את מה שכתבת
   אני לא בטוח שזה עניין של שליטה כמו שזה עניין של כניעה לאגו.

   • היפיפייה הנוחרת

    אלדין שהפך לנסיך בעזרת הג'יני שלו ניסה לכבוש את הנסיכה יסמין (או ג'סמין, אם תרצו) בעזרת מחמאות. הג'יני לבוש דמות דבורה לוחש באוזנו דיברי אוהבים ובין שלל התכונות המרוממות לב כל אישה נפלט לו גם התכונה הפחות אהודה: מדוייקת (או בשפתו של הנייטיב punctual). אלדין המרוגש והמיוזע נצמד דווקא לתכונה זו ויסמין נשארה פעורת פה. אלדין גמגם תיקון: יפה! יסמין נרגעה והכל חזר למי מנוחות.

    דברייך פשוט הזכירו לי את הסיטואציה של דיסני, באחד הסרטים המוצלחים ביותר שלהם, לטעמי.
    כמובן שאני, בניגוד לנסיכה, רואה בדברייך מחמאה, ותודה על הדברים.

    ואתה אכן צודק, זה בגלל האגו ולא בגלל השליטה. טענתי שקיים מרתון זיונים שבחורינו המובחרים, או שלא, משתתפים בו בשמחה ובששון, או שלא, כפי שהמחיש אילן.

    הכותב דיבר על הרדיפה האובססיבית אחר הזיון בו הוא עשוי להיות מוגדר כלא גברי בעקבות הענות לתחושותיו. הומו ואישה שהוצמדו לו הם במפורש פגיעה בזהותו הגברית והכל על שום מה? על שום הזיון.

    הזיון במהותו נתפס כאקט גברי וניתן לראות זאת בשפה. האיבר הזכרי מעטר את הפעולה הבינמינית (לרוב) הזו. אומנם מילים חלופיות שהעברתי בראשי המורכבות באיברי האישה לא נשמעו חביבים במיוחד אבל לא נראה לי שהעניין הלינגוויסטי הוא שהיה למחברי השפה העברית לרועץ.

    זה שנשים נדפקות בכל מצב, בין אם הן מזדיינות ובין אם הן לא מזדיינות, כבר נטחן וידוע לכל פעוט/ה. אבל גם גברים צריכים להענות לתכתיבים בלתי אפשריים.

    יש על הגברים לחץ עצום להזדיין שוב ושוב ושוב וכמובן לגוון בזיון כדי שהרקורד יהיה מרשים. ומה על אלה שלא מזדיינים בסיטונאות?
    או אלה שביום שלישי לא בא להם??
    אין מצב, צועקים הח'ברה, ומתיגים את אלה כנקבות או כנושכים בכרית. כפי שעשה חברו הטוב של הכותב, באמת טוב, נשמהההההה.

    ולגבי הפחדים שהזכרת, אז ככה:

    לגבי זה שגברים לא רוצים מערכת יחסים שמבוססת על מרכיב גופני בלבד, זה ברור. מערכת יחסים זה כבר משהו אחר לגמרי. למרות מה שלעיתים נדמה, או מה שאנחנו רוצות להאמין, גברים הם לא יצורים נטולי רגשות. גם הם רוצים אהבה, תאמינו לי בנות שהם רוצים. הזיינים המובחרים ביותר מתים לאישה שתסחוף אותם בקסמה. אז אל תאמינו לבנים שאומרים לכן שהם א בנויים לקשר, הם פשוט לא בנויים לקשר איתכן.

    לגבי זה שגברים מפחדים מנשים שרוצות מין, כבר דנו.

    ולסיום, לגבי זה שגברים מפחדים מנשים חכמות ומדוייקות, הפסד שלהם. מי שמחפש מישהי נחותה ממנו עדיף שיברח ממני בכוחות עצמו ולא יגרום לי לקום ממיטתי בשביל לפתוח לו את הדלת וללוות את הבעיטה בישבנו החטוב בצהילולה של קישטא.

    אז במקום לפחד מהמפלצת שמתחת למיטה תזמינו אותה לבית קפה ואולי בסוף תרצו שהיא תשאר במיטה, אבל הפעם בחלקה העליון של המיטה, או במקומות אחרים…

    בהצלחה

    • ליפיפייה הנוחרת,
     אני מאמין שבחברה שאנו חיים בה, חברת השפע כביכול, חברת העולם החופשי כביכול, יש שקר מאוד גדול.

     אביתר בנאי כותב בשיר "אמביציה" ואני מקווה שאני מצטט נכון ואם לא סליחה אביתר:
     צריך להפסיק לשקר בטלוויזיה על אהבה.
     לקחת אחריות על הילדים.
     (מהדיסק "שיר טיול" בין היחידים שכ-ן קניתי).

     הפרסומות ששולטות בחיינו והפרסומאיםאות שעומדים מאחוריהם מטפטפים לנו יום יום שעה שעה איך צריך להראות ,לראות,לחשוב לחשוק לרצות…
     יש מרכזי אופנה שמחליטים מהו יופי.
     קיים מצב בארץ הזאת וגם באחרות בו ילדות בכיתה ג' מקיאות את מה שהן אוכלות ומרזות עד שהן נעלמות.רק כדי שיתאימו לאידיאל היופי המוצג כל רגע בטלוויזיה, בשלטי חוצות ובחדר ההרצאות באוניברסיטה או במכללה בה אני ואתםן לומדים.
     זה נורא.
     ילדה בכיתה ג' שצריכה להקיא כדי להראות טוב זה נורא.הדאגה הזו ,של איך אנחנו נראים,שמלווה רבים בחיינו הבוגרים הגיעה גם לילדים.זה הגיע גם לילדים.
     זה נורא להבין עד כמה אנו כן משועבדים לתפיסות של קומץ אנשיםנשים.

     גם אני משועבד.בדרכי שלי.

     אני מסכים לחלוטין שגברים רוצים אהבה ומחפשים את הבחורה שתעשה להם בום בום בלב.

     אני רוצה לומר משהו בקשר לאובייקיזציה.
     לנשים נוח לכעוס על גברים שמחפשים בנשים כלי לפורקן מיני ורואים בנשים אובייקטים מיניים.
     הצד השני של המטבע(וגם פחד גדול מאוד של הגברים) הוא הנשים הרואים בגברים אובייקט חתונתי.אביר כזה על יתוש לבן שיבוא ויציל אותן וישא אותן מעל העננים הקודרים של חייהן.
     מהצד הזה נוטים להתעלם כי מין זה רע ומלוכלך ומגעיל ואינטרסנטי. וקל יותר לשנוא גברים מהסיבה הזו.יש כאן הרבה תפיסות ופחדים.
     אני רוצה לסיים בשוס.

     שוס

     גיא

     • היפיפייה הנוחרת

      אתה מזכיר לי את אבא שלי. מנהלים דיון על דבר אחד והוא פתאום זורק משפט שאומנם יש בו את מילות המפתח של הדיון אבל מלבד זה קשר נוסף מקרי בהחלט.

      על נשים שמחפשים חתן מדברים ועוד איך.
      אפילו מצאו לזה כינוי "כת החתן".
      כך שגם הן חוטפות וברור לכולם שנשים הן עבד למיתוס היופי הרווח (ע"ע למות בלעדיו שביקרת בו) והן נמצאות בלחץ סביבתי להתחתן.

      אין צורך לדוש גם כאן ביסורים שעוברות הנשים. כי הדיון שלנו חדשני משהו מנסה להתמקד בנוירוזות הגבריות ולדון בשעבוד של גברים למוסכמות חברתיות.
      אז במקום לגלגל את הכדור חזרה למגרש שלנו מדוע שלא נשאיר את הכדור הזה במגרש שלכם?

 21. אז למה זיינת אותה בסוף??
  אם הרגשת כלכך מאוים מפוחד ומכונתי בגלל הבחורה הזאת היית פשוט יכול ללכת הביתה
  ולא להתבכיין לחבר שלך על זה
  תחליט מה את רוצה ולך עם זה

 22. לקחתי לתשומת ליבי גם להדליק אותך ולא לחשוב שאתה מודלק מלידה.תודה על הביקורת הבונה.

 23. לאנסלוט

  extra!!!!extra!!!!
  מהדורה מיוחדת!!!
  לגברים יש רגשות…
  בתור אחד שלא מחפש רק להשחיל כל חמש דקות: אהבתי, הזדהיתי ונהניתי…
  כן בנות, יש גם כאלו שמחפשים גם קצת חום, אהבה ורגשות. ואפילו (שומו שמיים) אוהבים הרבה משחק מקדים!

  דרך אגב, נפתחת מגבית מיוחדת לקניית תחתוני טנגה חדשים לאיתי מאוורר הביצים הידוע 🙂

  • אשמח להכיר את אותם בחורים..
   לא יצא לי להתקל ואף לא באחד(!??) מהזן הנדיר הזה בשנה האחרונה….
   אשמח לקבל כתובות של כאלה… גם e-mail זה טוב…
   🙂

   • לאנסלוט

    בלגן היקרה.
    לדעתי יש הרבה יותר ממה שאת חושבת רק שהם כמו הרי גולן-
    הושט ידך וגע בם.

    חוצמזה, כפי ששמת לב בכתבה, צריך שניים לטנגו…

 24. שינשינית

  יופי. דוגמה מצויינת לגבר הכי נאלח שיש. הלוואי והיה בך מידת מה שיש להומואים. אלו הידועים בסף רגישותם הגבוהה. ותודה לכל חבריי ההומואים שאף עם לא יכזיבו בתגובותיהם המזדהות , בכל שמשבר פוקד את חיי. ואשר לעניינך. תוריד ת'מילה לתקתק מהז'רגון הסקסואלי שלך, ותשאיר אותה רק לעניני מקלדת. סטודנטים לקולנע. שמענו עליהם, חושב שאתה סודברג הבא ובנתיים מחבר סימסאות סקסיטיות למוצרים שאין להם שום קשר לסקס וואט סו אבר ודואג לשתול אותם בסיפורים קצרים. מסריח.

  • אילן ירוחם

   היכן בדיוק השתמשתי במילה "לתקתק"? אינני חובב גדול של סטיבן סודרברג (שכחת ר' אחת) וסיסמאות סקסיסטיות למוצרים שאין להם שום קשר לסקס הוא עיסוק שאכן חביב עלי אבל אינני נוהג לשלבן בסיפורים קצרים (אלא אם כן ממש חייבים). שדרגי את עצמך (הייתי חייב).

   • בוטן

    אילן,
    נכון, לא השתמשת במילה "לתקתק", המילה המדוייקת היא "טחנתי" (ואפילו פעמיים)… נו, באמת. לטחון זה ממש מרגש ומגרה, לעומת זאת "לתקתק" זו מילה ממילון של קלדניות.
    תודה (ד' בסגול) שעצם ההגדרה – ולא חשוב אם זה "תקתקתי", "טחנתי", "תקעתי" – יש בה משהו אגואיסטי וחד צדדי, שמעיד על כך שהכותב רצה בעצם לספק את עצמו, ולאו דווקא לענג את שותפתו למיטה.
    אם באמת הייתה לך כוונה לעינוג משותף, היית קם והולך ברגע שהבנת שנקודת הפתיחה היא גם נקודת הסיום (טרנינג וטי-שרט מהוהה הם, אכן, אמירה לא מפתה במיוחד). אבל אתה נשארת, ואפילו לסיבוב שני (מה חשבת, שחוסר האירוטיות של הפעם הראשונה היא המשחק המוקדם?).

    באשר לסיסמאות הסקסיסטיות, גם אם הן קיימות, אין צורך להתנצל. כמעט כל מי שכותב כאן משתמש בהן ביד רחבה.

 25. גב גב גבר

  בתור אחד עם די הרבה נסיון אני מבין שבנות לא מעונינות ברגשות ולא באהבה אלא רק בכאילו אהבה. מה פירוש? – אם יש אדם שיודע לסובב אותם כמו שצריך עם הפה שלו. לא צריך יותר מזה. ואני בתור גבר שמחפש קצת יותר מאוכזב מהמין הנשי.

 26. המורה לזמרה

  סמדר שיר – הגרסה למבוגרים.

  • רוני

   הנה לכן/ם תגובה אופיינית לגבר ( אילן ירוחם במקרה דנן) מחמיאים לו, מריירים עליו, מתחנפים אליו-יוק, גורנשיט, נאדה, ואז באה מישהי – שינשנית – ויורדת עליו, כלומר לא משתינה לכיוון שלו, והוא נזעק להגן על עצמו ומציג את חפותו.
   אז-
   אילן זה הגיבור בסיפור – חשפת את עצמך, סורי, תהיה זהיר יותר להבא
   גברים, לך תבין למה אנחנו לא יכולות איתם אבל גם ממש לא יכולות בלעדיהם

   • אילן ירוחם

    מי בכלל ניסה להסתתר? השם שלי מופיע באותיות של מבצע הארד סייל בכיתן מעל שם הסיפור ו"הגיבור" עוד כותב בגוף ראשון. ברור שזה אני. וברור שתגובה נזעמת (בכתב,בכתב! במקרים אחרים אני מעדיף שימוש שונה מעט בציפורניים) היא בסיס פורה יותר לדיון מעניין, והעובדה לפנייך.
    דרך אגב, מומלץ לקחת את כל מה שאני כותב עם גרגר של מלח, כמו שאומרים בעדה שלנו.
    נשיקות

 27. דפנה

  נכון שאנכנו רוצות זין בדרך כלל , אך עד לתיאור הזול של אישה כווגינה מהלכת, ממש נמוך ולא מדוייק.

 28. i think that you're playing the poor baby who just some woman hurt your feeling and you' go cry to your mother…
  i think that you would die to fuck her even with her t-shirt.
  after all it's easy to reap off……

 29. אז ככה
  קודם כל, נשים כן רוצות אהבה, רוצות לעשות אהבה, עם מישהו שירצה אותן, ושהן ירצו, ושזה יהיה נפלא ומענג.
  אבל מצד שני, קורה גם, וזה נפוץ כנאה טיפה יותר, שהן, אנחנו זאת אומרת, רוצות זיון וטו לא.
  כל אחת והאופי שלה, איך שהיא מעדיפה את זה, ולפי המצברוח שלה באתו רגע.
  אבל זה לא אומר שהגברים עכשיו מתחילים לסבול, לא ולא!
  שוויון גבירותיי ורבותיי, שוויון!!

 30. מאיה

  אני אפילו חושבת שאני מכירה אישית את הבחורה הזאת…
  הגישה העניינית הזאת, ברור לך שזה לא בא מהבטן, הבחורה הזאת משחקת תפקיד כי היא פוחדת בטירוף מלהפגע..

  חבל

 31. לאילן היקר!
  זה שלפעמים אנחנו רוצות סקס על מכונת הכביסה תוך כדי שהיא סוחטת אינו מעיד על חוסר הצורך שלנו בחיבוק שאחרי ובאהבה. להזדיין במיטה אינו מעיד בהכרח על רגישות נהפכו אם בא לי לממש איתך פנטזיות ולעשות איתך אהבה משוגעת זה רק אומר שאני חשה בנוח איתך ומרגישה אליך מאוד קרובה. כולנו מחפשים אהבה חום ורגישות ומי שיגיד שלא הוא פשוט שקרן. לכן אל לכם הבנים להיכנס לחרדות ופחדים מנשים אמיתיות שרוצות לפעמים זיון מוטרף סתם כי בא להם לממש פנטזיות או שהן סתם חרמניות (בדיוק כמו הגברים) כי כשנגמר הסקס נשארת אותה בחורה המחפשת חום, אהבה וקשר רציני.

  • תרשי לי לחלוק עליך. הוא לא מדבר על מישהי שרוצה רק סקס, הוא מדבר על מישהי שמצפה מהגבר שיפעיל אותה כי היא האישה והוא צריך לספק את הסחורה. איך תגיבי אם מישהו יתיישב מולך ויגיד: "יאללה תתחילי". זה סקס? זה סקסי?

 32. אני כל כך מזדהה עם הקטע של "מכונת הזיונים"
  פעם גם אני רציתי שיתייחסו אלי כמו מכונת זיונים, כמה שיותר יותר טוב
  והיום זה פשוט לא עובד, פתאום אני רוצה שיאהבו אותי ולא יסתכלו עלי במבט פונקציונלי של "הדבר הזה שמחובר לזין".

  אולי גם אני הופך לאישה. פיחס. זה כנראה העונש לכל הפמיניסטיות שניסו לביית אותנו ולהפוך אותנו ליותר רגישים.

  אחלה סיפור, אחלה סגנון
  אחלה

 33. הייתי קוראת לזה
  "אימפוטנציה רגשית".
  וזהו.

 34. ממש אהבתי…ובאמת הלוואי שעוד גברים יחשבו ככה….
  לפחות חלק מהזמן….

 35. לירון

  רק עוד דבר קטן להוסיף….ממתי סיפורי הזיוניםטחינות של כל אדם נהיו עניין הכלל?
  ניסיתי ללא הצלחה למצוא פואנטה, גם לא מי יודע מה התחברתי לדרך הכתיבה , סתם סיפור שיגול סחבקי ולא מענין. את החברים שלי אני מוצאת במקומות אחרים.

  • אלמוני

   אינסטלטור
   כל מה שניתקע סופו שישתחרר ואים כבר בה לך ושיחררתה .
   אז תאסוף את הכלים ותמשיך לעבוד על אף שאתה פוחד מהמילה עו עוד עוד.
   ואפילו פרה שמפרים אותה לא מחכה לנשיקה.
   אז לך לחפש רומנטיקה באגדות.כי האהבה היא אנוכיות בשתיים שכל אחד דואג לתחת שלו.

   מאת: גבריאל.מ

 36. חבר אילן תעבור דרכי בהזדמנות נראה לי שלא הבנת…
  אני בכלל לא מבין את ז'אנר סיפורי האינטרנט האלה
  סחתיין על השמש השפוכה על השטיח הבדווי כמו שלולית של אור, אכן קולנוען אתה,בני.
  (עוד לא ראיתי את הסרט שלך)
  נשים זה גברים וגברים זה נשים
  ולהיפך
  ואשרי האיש שהלך בדרך ישרים
  ועשה מה שהיא אמרה לו לעשות

 37. עדיין מאמינה באהבה

  הלוואי וכולם היו כאלה, אבל בתור מישהי שעדיין ממשיכה לקוות, כל בחור שאני מכירה גורם לי להבין כל פעם מחדש שגברים כאלה…יש רק באגדות!!!

 38. מדהים 5 דקות ליפני שעליתי לאתר ובחרתי ליקרוא דווקא את הסיפור הזה שדרך אגב מיצג בדיוק את רגשותי ,היתנהל בבית ויקוח( או יותר נכון אני צרחתי כולם הקשיבו)באותו הנושא בדיוק.קראתי את התגובות, למשל של "כן" שמיצגת את האישה בסיפור. מישום מה התגובה מזכירה לי את הקונפליקט הישראלי פלשתינאי ,אז מה אם היינו חראות כול השנים, אתן סבלתן ואתן רוצות נקמה אבל חלק מאיתנו מוכנים לשלום ואהבה כי אחרת כולנו ניסבול

 39. אוהב אותך

  לפי מה שאני יודע וראיתי אין הרבה בנות שאומרות לך בוא וקח אותי עכשיו למיטה
  הן רוצות מה שנקרא "א ה ב ה", שתהיה חבר שלהן ורק אז אחרי מאה שנה תקיים איתן יחסי מין
  אולי יש כאלו שלא מסכימות איתי אבל אני מספר את מה שאני רואה בעיניים שלי…

 40. Ilan,
  you can't lure the women you want by writing this shit

 41. טוב, אז מקריאה מהירה ורפרוף על התגובות, מסקנותי נשארות כשהיו לפני כן.
  יש ויש גברים שמחפשים רגש, אפילו לפני הכל. WITNESS.
  אני לא מאמין בלב שלם שנשים מעדיפות ברגע נתון כלשהו זיון על טהרת החייתיות מאשר התעלסות. אלו שמאמינות שטוב להן יותר כך מתבלבלות עם מה שנקרא תחליף. כן. תחליפים. מה שדוחף את העולם הזה קדימה. הכל תחליפים. אנחנו רוצים את מה שאין לנו, ולפעמים מתפשרים מבלי לדעת. יש לך שיער חלק, תרצי/ה מתולתל. ולהיפך.
  אז הפתיחת צורה לכאורה שאתן כ"כ רוצות ואוהבות היא איפשהו מחסור במחמאות מאבא בגיל ההתבגרות, למשל. הדוגמאות רבות ולא לשם כך כינסתי את מיטב תאי המוח השורדים בראשי עתיר המחלפות.
  ליפיפיה הנוחרת וחבריה: תשאירו גם לנו קצת מהעוגה. תחליפו טלפון ודברו. להזיק זה לא יכול (איש איש לעצמו).(TIMBER).
  לכוכב שלנו: ממש לא הומו. הכי רחוק מזה. סבירות יותר גבוהה יש לגברים שזיינו ללא סוף וכעת מחפשים גבול חדש לעבור איתו את סף הריגוש, אלה יוכלו למצוא עצמם עוברים דירה, קונים KY ומחליפים וילונות.
  החיים יפים. תהנו. (בשבוע הבא: מדוע לפעמים טוב שגברים יצפו בפורנו הזוועתי הזה).
  כמו ששמתם לב, אני יודע הכל ויש לי תשובות להכל.
  סי יא.

 42. א. הסיפור ממש נחמד. מלהיב להפליא וכמה שנראה שהוא פשוט יש בו די הרבה מסר וחומר למחשבה.
  ב. זה באמת נכון גם גברים וגם נשים רוצים שירצו אותם רוצים שיחשקו בהם גם גברים וגם נשים רוצים שיתחשבו בהם ושכל גבר או אישה בתורו/תורה יחשוב על הבן זוג/בת זוג ולא רק על עצמו/עצמה.
  ג. לפי דעתי כל גבר הוא איפהשהו אישה וכל אישה היא איהשהו גבר. תחשבו על זה לכל אחד מאיתנו יש משהו מבני המין השני לפעמים זה סתם רק מחשבות לפעמים היתנהגות ולפעמים אפילו יותר מזה.
  ד. לגמרי לא הומו טבעי לגמרי לרצות שיאהבו אותך ירצו אותך יחשקו בך ויתחשבו בך.

  נ.ב
  מאמר נחמד ביותר!

 43. מעניין לקרוא. מצחיק לחשוב שביחסים שאמורים להיות ראשוניים משהו, להביע תשוקה אנחנו תקועים בכל כך הרבה קומפלקסים ולבטים.

  היא רוצה חיבוק? היא רוצה זיון?

  הרבה פעמים היא רוצה להיות בטוחה שחושקים בה, וכן, גם היא שמעה שאם היא עושה את זה לגבר אז הוא אמור לרצות "לתקוע" אותה מיד.

  מצד שני, היא רוצה שתחבק אותה. היא רוצה להרגיש נאהבת. לא להרגיש כוס. להרגיש אישה.

  אולי אם היית מדבר איתה יותר מאשר אתה מדסקס עם החבר "הגבר" שלך כל מהלך זה היה נפתר יותר בקלות.

  אולי גם לא.

 44. ליאת

  עדיין לא הבנתי מה בדיוק הביקורת שלך.מה אתה רוצה שיעשו והן לא עושות?

 45. אלמוני

  http://www.vipmassage.co.il מטפל עם יחס אישי ואומן מסאז במגוון טכניקות רפואיות וכלליות.לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,הנאה ופינוק.
  במסאזים
  אישיים,זוגיים,חווייתיים וסדנאות פרטיות זוגיות במסאז מעשי.
  בוגר-מדיסין,מאסטר ושלוס.
  מיקום בראשון לציון עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *