במי לבחור? בגבר גבר והבעלים הגאים של דמיון מפותח, או במתחשב חובב המיסיונרית? שאלת המיליון דולר בייבי

במי לבחור?

שני גברים, דודה ואחיין אחד מודאג

האחיין שלי מודאג ביותר, משום שיש לו שני בני דודים בלבד עמם ניתן לרקוד את ריקוד האינדיאנים ולהוציא לנו המבוגרים כל חשק להביא ילדים נוספים לעולם. אחת למספר שבועות, לאחר השאלה הכי חשובה בעולם "מה קנית לי דודתי היקרה?" הוא שואל במבט ילדותי תמים ומתחנחן, מתי כבר אתחתן ואביא ילדים לעולם (שהרי עבורו זו הוורסיה היחידה המנפקת ילדים). מבחינתו, הזמן הולך ואוזל, השעון הביולוגי מתקתק בצווחות הקוקייה. אפילו הוא בגילו הרך מבין את עובדות החיים. חובב המתנות המושבע מודאג מכך שבני הדודה העתידיים יולדו כשהוא יהיה כבר גדול ולא ישים עליהם, חבורת צווחנים פולטת ומשעממת. לאור דרישות הקהל ובקשות ההדרן ההולכות ומתרבות, בחנתי במצודתי את אחת השאלות הקריטיות והטרגיות (אם הבחירה לא נכונה) בהתאם לאופציות הקיימות. שני גברים, כל אחד והמצע/המרצע המיני שלו. רק אל תספרו להם כי יש שניים.

החיים לפי ט'

ט' שייך לחבורת הבחורים "נבחרת השופרא דה שופרא" (משורש: לתקוע בשופר). גבר גבר עם 185 ס"מ של שרירים מפותחים, כשהחזק והבולט שבהם הוא כלי נשק ענק – זין – אשר חייב לפרוק ריגושים כמעט בכל רגע נתון. לו מצורפת באופן אוטומטי מפי בעליו האמירה: "מקווה שאני לא גדול מדי בשבילך". ובכך ניתן לסכם את הווייתו ההורסת באשר היא. ובכל זאת ארחיב. הריבועים בבטן מגובים בפנים נאים ביותר שבבפנוכו שלהם שכל חריף, מושחז, שנון, איש העולם הגדול, חובב שיחות אינטלקטואליות, כדוגמת: "הידעתם שאזרחי צפון קוריאה בורחים ליערות, ניזונים מבשר ארנבות ואם נתפסים… אאוץ' זה כואב, הם נידונים למוות". ט' הוא חרמן אש, חרמן על החיים ועל זיונים – גוף וגם לא מעט שכל – בכל אופציה אפשרית, חולנית ולא אפשרית: סקס קבוצתי 3 או יותר, סקס אוראלי, אנאלי, טנטרי, קשירות, פטישים (מתביישת לשאול מה זה, שכן עדיין לא הגענו לכך) והבעלים הגאים של דמיון מפותח. לא כל יום את זוכה לפגוש גבר שיודע אבל באמת יודע לזיין, מתייחס אליך בכבוד, אם כי לא מתעניין ביותר בהווייתך הרגשית/נפשית – השלימי את החסר, ואפילו מדבר על ילדים, טבעת (חונקת), רבע עוף ומגדל בבל על שיערך ביום המאושר או הטרגי בחייך? אממה, הבחור החלק גם מאוד חלקלק. נאמנות היא ממנו והלאה, ובעוד חמש שנים, אחרי ילד ראשון ועשרה מוצצים תמצאי את עצמך שבר כלי, עם גבר ועוד אישה לא מזוהה במיטה שלך.

החיים לפי א'

א' הוא 180 ס"מ של גוף שבעליו כהגדרתו: בחור נחמד, איכותי, חכם, חמוד, רציני בלי פרפרים בראש, מחפש אהבה בוגרת, אמיתית וחד פעמית. הוא לא הדוגמן החדש של קסטרו מן אך גם לא מתרוצץ בחוצות העיר עם פרצוף של עכבר. הוא חם, רגיש, מרגש, מתחשב ומפנק, על פניו חיוך תמידי, מתעניין בך וברגשותייך, אך הנה הקטץ' – א' מונוטוני מינית. סקס אחד על אחת בלבד בתנוחה מיסיונרית, או שאת למעלה, קצת מאחור, גיוון השגרה נעשה באמצעות פליקים קלילים על הטוסיק. המוכנות, הפתיחות והמרץ המיניים שלו שווי ערך ליכולת הגברא של גבר בן 80, הוא לא מוכן לבקר במקומות בלתי שגרתיים, ואם הוא ממש רוצה לפנק, למשל יש לך יום הולדת, הוא מוכן לתת או לקבל מין אוראלי על הספה בסלון. סקס וירטואלי הורס את מעט החשק שיש לו, פעם אחת בלילה מספיקה לו, וגם זאת אחרי שנדנדת לו, שקרת במצח נחושה כי הוא הזיון הכי טוב שהיה לך אי פעם (על ט' הס מלדבר), א' נושק ללחייך ואומר כי הוא הרוס מעייפות, מחבק אותך ונרדם אחרי 10 שניות. אממה – הוא נאמן והוא יישאר נאמן, שכן הוא מקשר בין מין לבין רגש/אהבה.

שאלת המיליון דולר בייבי

הבחירה קשה מנשוא, במיוחד כשהאחיין מציק ומצקצק בלשונו, עומד עם סטופר (שקנית לו כמובן) ושואל מתי מתי מתי כבר יהיה לך כרטיס כבוד ברשת החנויות "כפר השעשועים"? איני יכולה לשתף מליאן צעצועים זה במצע/מרצע מיני של הגברים שלי. ולהסביר לו שזיונים אינם הכל במערכת יחסים, אבל אם הם לא מוצלחים, אם אין סיפוק מיני, או שזה בקאנטים, אם הזיונים לא גורמים לך לשאוג כלביאה, לשרוט כנמרה, להתפתל כנחשה, את עלולה למצוא את עצמך מנדבת נדבות כדי לשלם את דמי המנוי באתרי הכרויות.

תגובות

 1. אריסטו שמאט

  לכי על מספר אחת. נו, ברור, אלא מה. זה שמספר שתיים לא יודע לזיין לא אומר שעוד כמה שנים לא תמצאי את עצמך שבר כלי עם עוד אישה וכו' וכו' וכו', אז לפחות תעבירי את הכמה שנים האלה בנעימים איתו.

  אגב, מספר אחת מוכן לחופה וקידושין?

  • אלמוני

   נראה לי שהתשובה ברורה-
   אם זה בשביל חתונה, אז השני. אחרת- הראשון.
   אולי בכלל צריך שניים ?

  • אלמוני

   אריסטו שמאט היקרה,
   הלוואי שט' (מספר אחת) היה מוכן לחופה ולקידושין. אבל אם הוא ירצה, עליך לעמוד בתור, כי אני קודם…. ואגב במציאות הוא הרבה יותר משובח מן המאמר…
   מילה בוייר

 2. טוב:

  א. משעשע.
  ב. שופרא דה שופרא (משורש: לתקוע בשופר) אפשר להוסיף את צמד המילים הידוע "תרתי משמע". (ללתקוע בשופר כמובן).
  ג. לא בט' ולא בא', בסוף יבוא מישהו באמצע.

 3. המנוסה

  יקירתי, הלא התשובה ברורה ואת יודעת אותה. נחמד, חכם, מתחשב, נאמן הכל טוב ויפה, אבל איזה ערך יש לזה בלי תשוקה בוערת, בלי סערת רגשות, בלי עוצמה פיזית ונפשית? כבעלת נסיון בתחום, ובתור אחת שהייתה נשואה וכבר לא, אני טוענת שסקס טוב הוא הבסיס לכל מערכת יחסים, אני אף אגדיל ואומר שיש קשר הדוק בין אהבה אמיתית וחזקה לסקס טוב ומרגש. ייתכן שהראשון הוא לא הגבר איתו תתחתני, אבל לפחות תהני ממנו בינתיים…(לא פשוט למצוא זיון טוב במחוזותינו)את השני כדאי שתשחררי וכמה שיותר מהר, כך עדיף.

  • בינינו, בשביל סקס טוב (עבור אישה) לא צריך יותר מהמיסיונרית, היד והלשון (שלו).
   מעט מאוד נשים גומרות מחדירה בלבד (כ-24%), ואלו שכן, גומרות בד"כ בתנוחות מסוימות, ברוב המקרים מדובר בתנוחה המסיונרית.
   אני למשל גומרת מחדירה רק בתחונה המסיונרית. הדוגי וכל השאר הם רק לעינוג בעלי, ומבחינתי הם מיותרים.
   זה לא נכון שסקס הוא מרכיב כ"כ חשוב בזוגיות. סקס הוא עוד מרכיב, כמו כל השאר. סקס טוב אינו מעיד בהכרח על זוגיות טובה ולהיפך.
   מי צריך סקס ויטואלי בכלל? (האישה מרגישה חרא + ניצול נשים).
   עדיך השני, אין מה לומר.

 4. ברור שבאף אחד.

  אבל להעביר את הזמן בכיף – את ט', נשמע מצויין, כל עוד תקחי אותו כמו שהוא – לונהפארק של סקס, ובטח שלא שותף לחיים.

  א' ימצא לו כבר מישהי שתאהב אותו כמו שהוא. את לא תצליחי לאהוב אותו וזה די ברור, אז חבל על הזמן של שניכם. חשק מיני של בן שמונים, תשאירי לגיל שמונים, לא לעכשיו, לא למחר, ולא למחרתיים.

  מישהו שיהיו לו את הדימיון המפותח והפתיחות המינית של ט' ואת הרגישות, המחוייבות והאיכפתיות של א', קשה למצוא. נראה לי שאלו גנים אחרים, מה לעשות. אבל מישהו עם חשק ואון (מאוד חשוב, האון, במיוחד כשמתבגרים :-)) ומוכנות להפתח ולעשות לך טוב, זה כבר אפשרי. חוץ מזה, שאחרי כמה שנים וכמה ילדים, או אפילו ילד אחד, כל הטריקים האלו מתחילים לשעמם ולעייף, וכל מה שאת רוצה זה זיון טוב נטו, בלי כל הגאג'טים. מישהו שתגמרי איתו חזק, כמה פעמים, לא משנה באיזה תנוחה, ותוכלי ללכת לישון מחובקת איתו אחר כך.

  לפחות ככה זה אצלי אחרי שש שנים ושני ילדים. 🙂

 5. לולה

  אח, מילה, מילה.

  אפתח בוידוי: לא סבלתי את הכתבה שלך. יודעת למה? כי הפנמת כל כך בצייתנות את חלום הפורנו הרטוב של כל גבר באשר הוא, שכל מטרתך עכשיו היא להרשים אחרות במה שככל הנראה ממלא כולו את עולמך הצר: זין, סקס ועוד סקס. לעזאזל, איפה את חיה?!

  בעולם שאני מכירה, רוב הנשים מעדיפות את התנוחה המיסיונרית, לא כי היא יותר מקובלת, אלא כי היא יותר טובה! במציאות שאני רואה, רובן המוחלט של הנשים מעדיפות סקס איכותי ונעים עם פרטנר שיש איתו תחושת אינטימיות, ולא סקס שבו מכופפים אותן מעל המיטה-מעמידים אותן עם הפנים לקיר-מוסיפים למיטה עוד אישה-קושרים אותן באזיקים ולקינוח מוסיפים פטישים (אוי, איזו חסודה… התביישת לשאול מה זה).

  באמת, שאלה הרת גורל – למה שלא להתחתן עם הזין ששוקל מאה קילו ואורכו שני מטר? איזו שטות. סקס הוא מראה למערכת היחסים, בוודאי ובוודאי שלא הסיבה המרכזית להווצרותן. אם היחסים טובים, הסקס רק משתפר.

  יכולתי להתייחס לכל המאמר הפאתטי הזה בתור בדיחה, אם לא הייתי מאמינה שבאמת ובתמים יש גברים שחושבים שזוהי השקפת העולם של נשים. את יכולה ללכת לערוץ פורנו כלשהו, שם כבר יהיו הרבה גברים שיטחנו אותך דק-דק בכל צורה שתבחרי. אני בטוחה שזו תהיה הגשמת משאלותייך.

 6. אלמוני

  אחרי שלושה ילדים נראה אם יהיה לך כוח ליותר מסקס מסיונרי. הסקס בחיי הנישואין מדורג בתדמית גבוה הרבה מידי יחסית למציאות. חשוב הרבה יותר הקשר, האינטימיות, החברות, הלהטוטנות במיטה נעלמת עם השנים והופכת למשהו אחר.

  וחוץ מזה הלוליין המצוייד מוכן? לא. אז מה ההתלבטות.

 7. שחרזאדה

  אין כאן שאלה בכלל…
  תלוי מה את מחפשת:

  אם חשקה נפשך בזיונים ממוטטי הרים, צאי לך עם ט', ואולי בדרך תלמדי מה זה פטיש.

  ואם חשקה נפשך באהבת אמת, כזה שרק איתו תרצי לגמור ולנצח, אין יותר טוב מא'.א' גם יהיה אבא טוב והבן האבוד של הורייך.

  אישית, בתור אישה מנוסה ממרומי 30 ומשהו שנותיי, למדתי שאיכות הסקס לא נמדדת בטריקים ושטיקים.הכל בראש.גם פטיש.

 8. נונה

  א' א' א' !!!

  ברור שסקס עם רגשות עם בן זוג בעל יצר מיני לא מאוד מפותח עדיף בהרבה על סקס עם פרטנר יצרי מאוד אך ללא אהבה.
  לטווח הארוך – סקס עם אהבה לוקח בגדול.

  לא דיברת כלל על אהבה כאן, אבל נצא מנקודת הנחה כי את אוהבת את שניהם ותוהה במי לבחור – הרי שברור שבא'.
  יש הרבה פחות סיכוי שהוא יבגוד בך, הוא יהיה בעל ואב טוב הרבה יותר מט' וחיי הנישואים יהיו הרבה יותר יציבים.
  הסקס הסוער עם ט' עם הזמן יכביד עלייך (בעיקר אחרי שיש ילדים ואחרי שתעברי לידות), והוא מצידו ימצא את סיפוקו במקום אחר.
  וגם במקרה שהסקס ביניכם יהיה מדהים כל השנים, הוא עדיין יהיה בעל ואבא פחות טוב, וקרב לוודאי שהוא עדיין יחפש לו סיפוקים מחוץ לבית.

  מי שאוהבת רעש וצלצולים תבחר בט' הרב און ומי שמעדיפה יציבות, רוגע ועדינות תבחר בא' האמיתי.

  אני קוראת לכל הגברים החנונים לזקוף את ראשם בגאון כי הם הם אלה שעושים אותנו באמת מאושרות, באופן הכי אמיתי שיש.

  והעיקר העיקר ללכת אחרי הלב ולא לפחד כלל

 9. לא בזה ולא בזה.
  עושה רושם לפי הלבטים המאוד שטחיים שלך (מזיין ולא מתעניין, מפנק ולא מלקק) שאת לא ממש אוהבת אף אחד משניהם.
  ולמרות שברור לי שאת לא רוצה לרצות רק את אחיינך חובב האינדיאנים אלא גם את עצמך והצורך שלך (או זה המוכתב לך, ולא נרכנס לזה כרגע) בכרטיס חבר למועדון "מתחתנים" (עוד לפני "כפר השעשועים" הנכסף), הרי שנישואים לגבר שזוכה ממך להערכה כה נמוכה (ואפילו בשביל הפאנץ' ליין של הכתבה הזו) הם נישואים לא ראויים.

  בעולם אידילי (או בעולם בו יש לך זכות בחירה המאפשרת לך להיות רווקה מאושרת [תרתי משמע] גם בגיל שלושים פלוס), חתונה עושים עם מי שרוצים. וכן, מי שאוהבים.

  ואת, גב' בוייר, לא אוהבת אף אחד משני השניצלים שבאמתחתך.
  כשתאהבי אחד משניהם, פחות ישנה לך אם ההוא חובב פטישים וישמח לזיין אותך מכל הכיוונים, או אם ההוא יבש כמו צנון ולא רוצה להפליק לך כמו שצריך.

  נכון שאף אחד לא נשאר אותו אדם לנצח.
  גם את וגם בן זוגך תשתנו לאורך השנים.
  אולי תשארו ביחד, אולי תפרדו. תלוי לאן דרכו של כל אחד מובילה.

  אבל, אם כבר יוצאים למסע כזה, רצוי לפחות שנתוני הפתיחה יהיו טובים.

  וזה אומר – רצוי שתרצו אחד את השני. ולא רק בגלל שאתם מעולים יחד במיטה, וגם לא בגלל שאתם נפלאים יחד בעיני ההורים שלך.

 10. נו באמת

  אם יש לו שכל והוא מזיין כל היום הוא יעבור הלאה, את עם כל כמה שאת נראת מדהים (?), לא תראי כך עוד כמה שנים אבל מה בעיה למצוא מישהי שכן? שממש אוהבת סקס? מזיין מעולה? שגם יודע שהוא טוב?
  ממש ממש ממש לא! הרחובות- הפאבים- חדר כושר – משרדים מלאים עד אפס מקום. לפי דעתי כבר עכשיו הוא עם עוד כמה… לא יואמן כמה שנשים הם טרף קל לגברים כאלו 🙂 כל פעם אני נדהם מחדש. אתם פשוט חושבות בצורה שונה לחלוטין.
  לקחת שני מקרי קיצון, את צריכה מישהו באמצע… אגב אם את משחקת בין שניהם מה זה אומר עליך? את בטח תשארי נאמנה 🙂 🙂 סתם מחפשת גבר שירגש אותך.

 11. אולי, ולא על מנת להוסיף בילבול לחייך, אציע אופציה שלישית: לכי עלי. בחרי ד'.
  ד' זה ב-ע-ר-ך האמצע בין א' לט' – ולא רק בלוח האלפבית. קבלי שילוב בין א' לט', עם קרבה יתירה לא' זולת עייפותו בתחום הזימה. איני מרבה לקשור נשים לקיר כשראשן מופנה כלפי מטה, ואף לא לאסלת השירותים – אך כן בעד גיוון גיאוגרפי, גיאומטרי ואבסטרקטי. אישה נוספת במיטה אך ורק אם היא אחותך (הצעירה והחטובה) והבגידה בך אינה קיימת אפילו כאופציה. אני מפנק כפות רגליים ידוע, איני מרים קולי לעולם, איני נוטר ונוקם – ואם לא די בכך אני גם עשיר למדי.
  בתמורה, אצפה לכיבוד העצמאות שלי, להכנת קנלוני חם בהגיעי הביתה – ולעזרה בשיכנוע אחותך הקטנה להצטרף אלינו, שוב, בתנאי שהיא צעירה, חטובה ומופקרת לפחות כמו אחותה הגדולה.

  • אלמוני

   ד' יקירי,
   נשמע מעניין… אני לא יודעת להכין קנולי… אני האחות הקטנה החטובה והמופקרת (יש לי אחות גדולה) …. כתוב למייל שלי milab1974@walla.com
   מילה בוייר

   • מה-מה-מיה

    מה בדיוק עשה לך את זה אצל ד' מילה?
    זה שהוא מוכן לזיין את אחותך הצעירה והחטובה
    או הערת "השוליים" שלו שלפיה הוא עשיר למדי?

    תני לי לנחש, אם היה מפנטז על האחות הצעירה, דורש ממך להכין לו קנולי ולא היה בעל חשבון בנק שמנמן רוב הסיכויים שלא היה מקבל את כתובת המייל שלך, לא ככה?

    • אלמוני

     האמת, לא יודעת. כאמור האחות הצעירה היא אני, מעדיפה גבר עני בכספו אך עשיר בליבו. אני מניחה שזו סתם סקרנות טבעית. מקווה שמותר לי?!
     כל טוב
     מילה בוייר

   • מילה, לאור ההתקפות עלייך – ועוד טרם נטעם מן הפרי האסור – אני מתייצב בזאת על משמרתי, נכון להרוג דרקון או שניים למענך. רק תגידי. ממתין לציקצוק אצבעותיך בשרשרת מתוחה.

    • אלמוני

     ד' – אבירי (הפציפיסט)!
     אין צורך להרוג, למרות חיבתי הרבה והמיותרת לצעצועי מלחמה, אלא להגיב באופן ענייני לתגובות לא ענייניות. נא לדפוק כרטיס בשעון הנוכחות (אבדוק) – המשמרת שלך החלה!
     מילה בוייר

 12. התחתנתי עם מס' 1 אחרי שנה התגרשנו כיום אני נשואה למס' 2 ומאושרת עד הגג מס' 1 לא שווה את המאמץ ועוגמת הנפש וכאב הלב שבא אח"כ. צריך לדעת לעגל פינות ולהתפשר מתוך מודעות

 13. לוחשת לעכברים

  אני הכרתי גבר שהיה שילוב של שניהם. אבל אחרי חמש שנים של קשר זוגי אוהב נהיה לי משעמם …הו, השיגרה. חתכתי. גם עם גבר מלא און ודמיון המפלצת הזו עורבת לנו, מחכה שיאכילו אותה.
  אם למישהו יש פתרונים לגבי השיגרה המינית, אשמח לשמוע (וקחו בחשבון שמיציתי את שלל הטיפים הידועים: שינוי תנוחות ומיקומים, נרות, יין, הלבשה תחתונה, סרטים כחולים, צעצועי מין, הרכבים אנושיים שונים, וכו'). אנשים עם ליבידו חזק שלא מוכנים להתפשר על "כבוד, אמון והערכה הדדית" קחו בחשבון – אחרי חמש שנים פג תוקף קשר זוגי. בדוק.

 14. אני מבולבלת – כשקראתי את המאמר והתגובות של מילה בוייר עשה רושם שא' ו/או ט' הם לא דמויות פיקטיביות אלא די מציאותיות. אם מילה בוייר שלחה לד' העשיר את האי מייל שלה, האם זה אומר שט' וא' מהמאמר שלה הם כן דמויות פיקטיביות? או שזה מעיד על בוגדנותה הבסיסית של מילה? ואם ט' או א' הם לא דמויות פיקטיביות, אז מותר לשלוח לט' את האי מייל שלי…של חברה שלי, סליחה?
  ענת המשועממת (דמות לא פיקטיבית)

  • אלמוני

   ענת,
   א' וט' הם גברים בשר ודם, נושמים,בועטים ועושים עוד כמה דברים…
   שלחתי לד' את כתובת המייל שלי מתוך סקרנות… אני אוהבת להכיר אנשים, ולא משנה מה מינם… אני לומדת הרבה מאנשים ומקבלת רעיונות למאמרים.
   "בוגדנותה הבסיסית של מילה?" לא הגזמת קצת?! במי בדיוק בגדתי? בקהל הקוראים/ות? במי? ועל שום מה? במה פשעתי?
   מילה בוייר

 15. אני מרחמת עלייך ,מילה בוייר.
  מרחמת עלייך כי זה האופציות שיש לך, 2 בחורים חסרי כל.
  אני מרחמת עלייך שלא תדעי אף פעם מה זו אהבה אמיתית.
  אני מרחמת עלייך כי את תמשיכי לחיות בחיים הריקניים שלך.
  אני מרחמת עלייך שהגעת לכזאת רמה של פתטיות בזה שנותנים לך טור באינטרנט וזה מה שאת מסוגלת להוציא מעצמך.
  אני מרחמת עלייך כי נולדת לתוך החיים האלו.

 16. אורחת

  תבחרי בא' – בתנאי כמובן שהוא מסודר כלכלית
  ט' יהיה מוכן לנישואים כנראה בגיל 45…וגם זה יהיה עם ילדה בת 20
  לכי על היציב, אחרי הילד הראשון הסקס כבר לא יעניין אותך כבעבר

 17. מה יכול להיות ענייני במאמר שלך?
  אין בו כלום.
  כ-ל-ום

 18. מילה מתוקה,
  את ללא ספק מאד מוכשרת. הכתבה שלך מגרה, בועטת, נוגעת ושורטת.
  לא נשארתי עדיש גם עבדיך הנאמן.
  אלא מה, אני לא מצליח להשתחרר מתחושה חזקה שהסיטואציה הזאת
  היא אינה אלא פרי דמיוניך.
  ולמה?..
  א) שני הגברים נראים יחסית די שווים, בוודאי על רקע המבחר הלא כה עשיר במחוזותנו. את צריכה להיות מינימום שווה בצורה פנטסתית בשביל שייווצר מצב כזה (?).
  ב) את שוקלת חתונה כאשר היחסים שלך אם שניהם לא ממש אינטנסיביים. אחרת איך היית מצליחה לנהל שתי מערכות יחסים בלי להתפס?
  ג) את לא ממש מאוהבת באף אחד, אחרת לא היית מסכימה להצטרף לשלישיה עם ט' ולא היית נשמעת כה משועממת עם א'. אז כמות שהשאלה שלך היא ווירטואלית כך גם פנטזיית המשולש?
  — חוץ מזה מה את כזאת רכושנית כלפי הט'? מה איכפת לך שהיוא יטפוס לו איזה זיון מזדמן, אם לא איכפת לך לעשות איתו קבוצתי?
  מושלמי 😉

 19. DATE COACHING

  אם כאשר את חושבת על דייט נוצרים אצלך "גלי חששות, ייאוש וכו'" התחושה של עוד מפגש, המחשבה של "בשביל מה" מככבת בראש שלך. הרי את מתורגלת שמהפגישה לא ממש יוצא משהו, אם מאסת בלבד, מהעובדה שדייטים תמיד מסתיימים ב"נדבר" ואף פעם זה לא מתקדמים מעבר לזה.

  DATE COACHING בנוי בדיוק בשבילך.

  אני מציע להיות המאמן שלך – הפגישות בנות כשעה , לשם ייעוץ קצר ומדויק המתאים לכל אדם ומתייחס לדילמות האישיותפרטיות שלו. מטרת הייעוץ היא להגדיל באופן ניכר את היכולות והכישורים שלך, בתחום הדייטים.

  ניסיון רב שצברתי בתחום עם השנים, הפך אותי לבעל יידע מעשי רב, אותו אני מעוניין ויכול להעביר לך. זאת כמובן בהתייחס לדילמות האישיות שלך . פגישות הייעוץ מתוכננות באופן הבונה את היכולות הללו וזאת בהדרגתיות, כדי להגיע למטרה .

  בין אם המטרה היא הכרות ובילוי זמן עם כמה שיותר אנשים, אפלטונית או לא. בין אם המטרה היא מציאת בןבת זוג לכל החיים, DATE COACHING שלי יעזור לך להעצים את כישורי יצירת הקשר שלך באופן שלא הכרת מעולם.

  ליצירת קשר solan1@netvision.net.il

  its a date…

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *