חנן בר מנתח את השפעותיה של חולצת הבטן, ששבה הקיץ לחיינו בסערה. עד לא מזמן, מסתבר, בחנו הגברים את נפש האישה מנקודת מבט אחרת לגמרי

בשבחי הפופיק

חולצת הבטן הקצרצרה ששבה הקיץ לחיינו בסערה גדולה, הוכיחה מעל לכל ספק שכל איבר בגוף האישה כשהוא מקבל את החשיפה הנכונה ויחצ"נות חכמה, יכול להפוך למשהו סקסי עד כאב.

עד לא מזמן הטוסיק והציצים היו המובילים בתחום וסימלו עבורנו הגברים את שני האיברים המרכזיים, שדרכם יכולנו "להבין לעומק" את נפש האישה. איברים אלו, והתהיה בנוגע להשפעתם עלינו, העלו את החשיבה היום יומית שלנו לרמות פילוסופיות גבוהות. אמירות כמו: "תראה איזה תחת יש לה, אוי מה שהייתי עושה לה שם" או לחילופין: "תראה איזה ציצים, וואו הייתי שם לה אותו שם ביניהם" הם לחם חוקנו מאז ומעולם. אחר כך גילינו את השפתיים החושניות וכל בחורה עם שפתיים עבות ובשרניות היתה אוטומטית עבורנו 'מוצצת מקצועית'. ואילו עכשיו יש לנו את חולצת הבטן שחשפה לעיני כל, ובמינון הנכון, בטן מתוקה שבמרכזה היהלום: פופיק קטן הטומן בחובו, כל כך הרבה סקסיות בלתי מובנת.

התגלית החדשה הזאת עשתה לנו הגברים קצת אי סדר בפנטזיות החולניות שלנו ובאפשרויות הגלומות בשחקן הרטרו הזה, שנדחף לנו הקיץ לפרצוף באגרסיביות מבורכת. הבעיה המרכזית "איתו" (עם הפופיק, כן כן) היא שאי אפשר להלביש עליו פנטזיות זדוניות כמו שעשינו בהצלחה ובקלילות עם הטוסיק והציצים.
אי אפשר להזיל עליו ריר ולהגיד:"אוי מה שהייתי עושה לה בפופיק …" כי כידוע המימדים שלו לא מאפשרים "חדירה", והמבנה שלו לא מאפשר "לשים אותו ביניהם", ולעומת זאת גם אי אפשר ללמד אותו למצוץ; ואלו הן פחות או יותר שלוש הפעולות שמעניינות אותנו הגברים.

הפופיק התמים הזה הצליח לגרום לנו לחשוב עליו במושגים אחרים; אימהיים, עדינים, מלטפים יותר והפנטזיה הראשונית שעולה כשפוגשים אותו היא: "אוי הייתי מניח על הבטן שלה את הראש ושוכח מכל הצרות שלי". הפופיק מזמין אותך לנוח, בעוד שהטוסיק מזמין השתוללות כזאת או אחרת (בעיקר אחרת).
הפופיק בגרסתו המיוחצ"נת הוא למעשה הפרומו הכי מוצלח שגוף האישה יכול היה לייצר. הוא ממוקם בין שני המחוזות הכי נחשקים; הציצים שלמעלה וה"מותק" שלמטה, והוא רומז בביישנות מעודנת על האפשרויות העתידיות בסביבתו הרכה והנעימה, ובנתיים נותן מקום למחשבות חיוביות.

הפופיק הוא רחמן וטוב לב ומשדר "הכל יהיה בסדר אין מה להילחץ", שלא כמו הציצים שיכולים לעיתים להרגיז בחוצפתם. ראו כמה מתח יש לפעמים סביב אישה עם מחשוף – כולם רק ממתינים לרגע שהיא תתכופף והם יוכלו להציץ בזוג עופריה המשתפכים. את הציצים תמיד מתארים במושגים דינמיים כמו: חוצפנים, סוערים, הורסים וכו' (את אותם המושגים ניתן לשייך בקלות גם לטוסיק, שבמקרים רבים הוא בעצם יותר תחת מאשר טוסיק אבל זה כבר נושא למאמר אחר).
על הפופיק אי אפשר להגיד מילה רעה, אי אפשר להמציא עליו פרשיות אפלות. גם כשהוא משתפך מתוך כרס שמנמנה, הוא עדיין חם ואוהב ומקרין תחושה של רוגע.

יש כנראה משהו מרגיע ומלטף בבטן האישה שגורם לנו הגברים להרגיש שוב כתינוקות מפונקים. ראיתן פעם כמה מתוק ורגוע גבר כשהוא רק מניח את ראשו על הבטן שלכן? ראיתן איך פתאום הוא הופך לחתול מנומנם? איך הקול שלו הופך להיות רך, עדין ומתפנק? ולעומת זאת, שמתן לב איזה רעיונות זדוניים עולים לו בראש כשהוא רק מניח את ידו על הטוסיק שלכן? או לחילופין על הציצים? תיכף קצב הנשימה שלו מתחלף וקצב פעימות הלב עולה, ברק שטני מבצבץ בעיניו ואם היו לכן תכונות רנטגניות הייתן רואות שמתחוללת אצלו בגוף סערה אמיתית: האם לכופף אותך במקום למצב 'ריש' וביד השניה לפתוח את הריצ'רץ' ואו להפליק לך על האחוריים, ולחשוב שזה באמת מדליק אותך.

הניסיון המתבקש להשוות בין האפקט של בטן האישה לבטן הגבר מקלקלת את האווירה הנינוחה שהמאמר הזה משרה.
שתי האפשרויות הקיימות בבטן הגברית הן לגמרי לא מרגיעות: האפשרות הראשונה היא הבטן השרירית, השטוחה, עם קוביות השוקולד המפוסלות. המראה הזה אכן סקסי וגברי אבל הוא משרה אווירה של מתח וחוסר מנוחה (זה נכון שלכל הגברים השריריים הללו יש קטן?) וכמה כבר נעים יכול להיות להניח את הראש על קרש?
האפשרות השניה היא השכיחה יותר במחוזותינו; וזו הכרס השעירה, המזיעה והמשתפלת, ואני בעצם מעדיף לא לחשוב איזו הרגשה זה בדיוק עושה לכן (וזה בטח לא מרגיע).
למעשה אין איבר בגוף הגבר שמשדר את אותה הרגשת רוגע ובטחון כמו האפקט של בטן האישה עלינו, ותתקנו אותי אם אני טועה.

גברים בטוחים שהם מצויידים בעיני רנטגן חודרניות, אנחנו מסוגלים לחדור מבעד למכנסי העור שלכן ומבעד לחזיית הפוש-אפ שלכן ולפנטז במדוייק איך נראה גופכן גם מתחת לכל השכבות הללו. אבל את סוד הבטן המרגיעה והפופיק המתוק כנראה שלא נפצח לעולם.

בקשה אחת אחרונה וחשובה במיוחד: אנא, השאירו את הפופיק שלכן כמו שהוא. אל תצבעו אותו בקעקועים ואל תחוררו אותו בפירסינג מתכתי. זה לא הולך יחד. זה כמו לשים קולר ממוסמר של 'פיטבול' על צוואר של לברדור מתוק.
לפופיק יש אישיות מגובשת משלו, והוא לא זקוק לתוספות מתכתיות ו/או לגובלנים סביבו. לא צריך לרהט אותו ולא צריך להפוך אותו למחזיק מפתחות.

על הכותבת חנן בר

גיל: שלושים ומשהו אבל לא מודה. תכונות: הונדה סיביק שחורה עם מדבקה של "נו פיר" בחלון האחורי. ההורים שלי עדין מצביעים 'בגין' בבחירות. אוסף קופונים של הריבוע הכחול. בוכה בפרסומות. שאיפות: ב.מ.וו שחורה עם סאן-רוף, חלונות כהים ובלונדינית עם ציצים גדולים בילט-אין ולפתוח סנדביצ'יה -סושי- באגט-אספרסו- בר ליד אבולעפיה. מחפש בטירוף: אחת שהיא שילוב של יעל שטרנהל, יעל בר זוהר ויעל דיין. בינתיים: רעיונאי ומחבר הספרים "בשם אומרם" אוסף ציטטות חכמות ומשעשעות מתוצרת הארץ (הוצ' כנרת). "להיות ישראלי" המגדיר השלם לישראלי המצוי (הוצ' סער). "גיל שלושים ומשהו זה...". תופעות ומצבים משעשעים ומעצבנים שמתחילים בגיל 30 ומשהו

תגובות

 1. דולציניאה

  נהדר. נושא קטן-גדול שהפך למאמר מושלם.

  • שיח קוצני

   מצוין חנן יש לך את זה. היכולת הזו לצאת גם שנון וגם לתת ככה טפיחה לאגו הנשי המושפל והממורמר פה נותן לך המון נקודות זכות. זו אחלה דרך להשיג זיונים כי זה "עלק" בא ממקום של אחד שנמצא מעבר לסקס. "חמימות אמהית" עלק.

   נעים לדעת שהמין הגברי מוצג פה, לשם שינוי, בצורה מכובדת ולא כמו איזה בבוןשחזר מהציד למערה.

   • יוליה

    לך תיזדיין, האגו הנשי הרבה פחות מושפל וממורמר מהאגו הגברי, ולהזכירך האגו הגברי נוצר על ידי התכונות של הגבר: קנאות, שחצנות, רכושניות וכל מיני כאלו…

 2. ילד מזדקן

  גיל קופטש כבר כתב על זה מאמר לפני יותר משנתיים:

  קשה להיות גבר תל אביבי בעונה זו של השנה.
  אני מוריד את העיניים, ונופל לתוך מחשוף
  משפיל את המבט, ומתביית על חוטיני. וידויו של חרמן

  גיל קופטש

  הקיץ הגיע ואיתו הפופיקים. באים עלי בגלים. עשרות, מאות,
  אלפים. ומאחורי כל פופיק בטן חומה חמימה, ומתחת לכל פופיק,
  רק סנטימטרים ספורים למטה , כבר מבצבצת לה הדרך לעולם
  שכולו טוב. ומעל לכל פופיק – החזה, שתי סככות ע נק
  שמצילות עליו שלא יהיה לפופיק חם, חס וחלילה. אחחחח, הייתי
  עובר פופיק פופיק ונוגס בהם, האםםםם!
  http://www.tam.co.il/18_6_99/news.html

  • ילד מזדקן

   צ"ל משמאל לימין 18 מקף_תחתון 6 מקף_תחתון 99

  • מריה שרייבר

   זה כמו להגיד שכתבו כבר על בגידות. מה גם שהמאמר הנוכחי מדבר על דברים אחרים לגמרי. אז א' או שלא קראת את המאמר עד הסוף, או ב' הגיל כן קובע (ילד מזדקן?).

  • מריה שרייבר

   בקריאה שניה התגובה שלך ממש מעצבנת ומיותרת. גיל קופטש מדבר על זה שגברים מתחרמנים בתקופת הקיץ ומבקש מהבחורות לספק אותו מינית, מה שממש לא מה שכתוב כאן במאמר.

 3. זהו שיר הלל אמיתי לפופיק ולאשה בכלל
  חבל שאין באתר נציגה נשית אחת שתכתוב מילים טובות על הגברים
  במקום כל התלונות האינסופיות על הגודל האורך ועוד כל מיני זיוני מוח של
  פמנסטיות נודנקיות.
  מצוין ,… תמשיך ככה

 4. מאמר מתוק,שמוציא מהאישה את האימא במקום המכשפה.

 5. עידו הרטוגזון

  ניתוח אנטומי, פואטי ומיני מבריק לגוף האישה. הפופיק מצא את עדנתו.

  המשך ככה,

  עידו הרטוגזון

 6. עד היום הססתי אם להעיז ללבוש את החולצות האלו ..
  זהו עזרת לי להחליט!!! ((-:
  חבל שלא כתבת את זה בתחילת הקיץ
  אילו הייתי יודעת שזה מה שזה עושה לכם …

  נ"ב – אולי היה צריך לסייג את זה בכך שזה ממש לא מתאים מעל מידה מסוימת

 7. אריאלה רביב

  יופי של טור חנן.

  עכשיו, שאני אבין, גם עם בטן קטנה זה מקובל לגמרי?

 8. ג'וני דיכאון

  אני מוכרח לציין שבתור זכר מן השורה בעל נטיית מניות רגילות, איני מבין מה ההתלהבות הגדולה מפופיק, אני דווקא לא הכי בעד חולצות הבטן הללו שחושפת לנו יותר רע מאשר טוב מאחר ובנות מסויימת מרשות לעצמן ללבוש אותן על אף השעירות או חוסר החטיבות באיזור הנ"ל.

  מצד שני אני כן מזדהה עם רעיון השבח לגוף האישה. גם אני נתקל מידי יום בדברים קטנים ונפלאים בגוף האישה אשר לא גורמים לי להתרגשות יתר באיזור החלציים, אך עם זאת גורמים לי להתרגשות כללית ולהערכת הנקבה כאישה שלמה כאשיות מהלכת – הנשיות עושה לי את זה.כמו כן, הזדהתי גם הרעיון האמהי והמרגיע של הבטן שקוראת לך להניח את ראשך ולהשכיח ממך את דאגות היום יום.

  ואסיים בציטוט מן המקורות: ""שני שדיך כשני עפרים תאומי צביה הרועים בשושנים" (שיר השירים ד ה)

 9. פעיל תנזים מהר גריזים

  רק אני חושב שהמאמר הזה היה מטופש , מיותר , וצעד כל הזמן בתווך שבין משלב שפה נמוך ,מחסור בולט בפואנטה , הנחות מטופשות ,הכתרה עצמית לדובר ואינפאנטיליות שוחקת?

  נכון שאני לא סובלני מדי כרגע,
  נפל עלי החורף הזה , האור מפנה באחת את מקומו לחושך
  מעגלי אור לחים ורכים מקיפים את הפניסם ברחוב כל הלילה
  והעשן של הסיגריה נעשה מיום ליום סמיך וחלבי יותר
  זה יפה כל כך שזה מטריד.
  אבל זה לא קשור.
  אז

  בטן , בכלל , זה סבבה.
  בייחוד עם האופנה העכשיוית שדוחקת את הבטן הסומאלית ההירואין שיקית מבליטת העצמות לטובת בטן הג'רי האלוול הקשיחה , הפריכה , והמושכת מאוד , ובליווי הג'ינסים בגזרה נמוכה שמציגים אותה לכל תפארתה .
  בטן יפה בחולצה חושפת משדרת המון בטחון עצמי , בחורה שמרגישה טוב נורא עם איך שהיא נראית , ורוצה שלי ולחברים שלי ובייחוד לחברות שלה ייצאו העיניים , וכמה שיותר מהר , כי היא צריכה לחזור לדיאטה ולמכון.
  מאידך , גם בחורה בג'ינס נורא סתמי
  ובסווטשרט כהה גדול פי כמה ממידותיה שחושך את שיפולי הצוואר
  בייחוד אם זה האחרון אצילי וברבורי
  ומהלכת בתל אביב המטונפת בחורף אפור
  גם זה משו.
  אוף.

  פעיל תנזים
  מתוסכל , מאוהב בקונספט ,ורוצה לישון , או למות , או שניהם.

  • איילה-בר

   לא משנה מה אנחנו עושות ומה אנחנו לובשות, ולא משנה בגרוש העובדה שחלקנו נטשנו את פנטזיות מעריב לנוער לטובת הופעה יותר נשית ויותר מתוחכמת, ואינספור אופציות אופנתיות מלבבות הרבה יותר- הם רוצים אותך בג'ינס וטי שירט. או בסוויטשירט כהה,רצוי גדול פי כמה ממידותיך (יש לי אחד כזה מאיזה טיול בצופים, ולרגע לא חשבתי לצאת איתו מהבית, אבל לכי תביני).
   מה הקטע הזה?!
   מפחיד אותכם אישה שנראית כמו אישה? עושה לכם את זה נערה מזדקנת עם ג'ינס, טי שירט וחולצת בטן?? מה, כשבחורה לובשת ג'ינס וסוויטשירט שיותר גדול עליה בכמה מידות היא מקרינה רוחניות? פנימיות? חדוות נעורים?
   זה כמו שאני אגיד- עזבו את כל החליפות, עזבו את הבגדים המתוחכמים האלה, ואת כל הדברים השווים שאפשר למצוא היום בכל חנות ממוצעת. אני את הגבר שלי אוהבת עם טרנינג, חולצת פלנל וסנדלי תרמילאים.
   קונספט תמוה לחלוטין לדעתי.

   • גבירת הטירה

    כמו תמיד, תלוי מי לובש את הטרנינג והסנדלים.

    כפי שהבנתי, הכוונה היתה ללבוש נינוח, חורפי ונעים, שמרגישים בו טוב ושרומז על מה שמצוי מתחת. את רוצה להסתובב בינואר בחולצת בטן? או שאת קניינית של אחת הרשתות?

  • לוחשת בגשם

   חיוך גדול לך פעיל תנזים…..
   ואל תמות פתאום עד שכבר הגיע הגשם…..

  • סינדרלה

   פעיל תנזים יקר, תרשה לי לחלוק עליך בעניין הבטן השטוחה
   אין דבר יותר סקסי ונשי מבטן מלאה ורכה , שגם רגשית יכולה
   להכיל בתוכה עולם ומלואו, בטן בסגנון ג'רי הלאוול היא פשוט ממש לא
   סקסית ובטח לא נשית , הסיבה היחידה שגברים אוהבים נשים כאלה
   זה בשביל שהם יוכלו להתרברב בפני החברה, אבל בלילה ששניכם לבד
   מה יותר כיף מאיזה בטן עגלגלה ורכה , להתפנק עלייה , לתפוס אותה ,
   להרגיש שאתה עושה אהבה עם בת תמותה ולא עם קרש גיהוץ??

   • פעיל תנזים מהר גריזים

    את בטח יודעת מה אומרים ג'סי…

    ואם את מעדיפה את האישה שלך עם בטן עגלגלה ומעיכה,תהני לך…
    אני עם ההעדפות שלי…
    וגם הג'ינס והטי שירט הנצחיים יראו טוב מאוד בסיטואציות מסוימות,
    אבל ברור מאליו שעם כל הרומנטיקה , כשהסצינה לא נראית בדיוק כמו פילם נואר העניין מאבד מהקסם שלו , ובחורה בג'ינס וטי שירט במסיבת השקה תראה בייחוד מוזנחת.

    בכל מקרה,
    אי אפשר להאשים אותי בשום דבר
    כי הגשם הזה מכניס אותי לאווירה כל כך שמאלצית שאני חוטף הרעלות סוכר חוזרות ונשנות עם כל מחשבה שחולפת בי. אז מה. גם לי מותר : )

    פעיל תנזים
    חוזר מהגת רימון , קצת בודד – אבל די מבסוט

   • יפאורה תבורי

    יש לי בטן מלאה עד מאוד (ואף משתפלת..) ומה זו רכה…ואפילו שהחבר אומר שזה לא מפריע לו, חלומי היה בטן שטוחה. אבל מלאה ורכה זה נשי, נכון? וסקסי, נכון?
    רק למה זה נראה כל כך גרוע בביקיני…

    יפאורה "הנחתכת" תבורי

    • סינדרלה

     יאפורה מתוקתי, אבל בדיוק בשביל זה המציאו את
     הביקיני עם השרוכים בצדדים , אותו התחתון האלוהי
     שסגר בקשירה, אותו התחתון בדיוק שהגזרה שלו גם מאוד מאוד
     נמוכה , אני מתה למצוא את מי שהכניס את זה לאופנה ופשוט
     לתת לו נשיקה רטובה בניגוד למה שאני רוצה לעשות לאדם המעוות
     שהמציא את אותם התחתונים הכה-מפורסמים של הביקיני
     אלה עם הגומי המזעזע שעושה פשוט שמות לבטן, ממש משמיד את
     פאר היצירה הנשית ,
     שמחתי לקרוא שמצאת לך חבר שמבין עיניין
     זה הכי חשוב…..דבר פשוט כמו בקיני לא ישבור אותנו
     :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • סינדרלה

   אתה כל פעם מחדש מצליח לעלות לי חיוך על הפנים
   :)))))))))))

  • האולי מבוגרת מידי

   אני מאוהבת בך אנושות.
   סופר אינטלגנטי, שנון ומוכשר.
   נדמה לי שאתה גם די צעיר מה שממש מוסיף לכל העסק.
   נשיקה וירטואלית גדולה.
   }{

  • פעיל יקר, תנוח קצת.
   כבר כמעט בא לי להציע לך בטן רכה להניח עליה את הראש…

 10. ביג בן 1

  בשיבחי הפופיק ממש פוגע, אוי הבטן הבטן הזו השטוחה ,משובצת סקסית , מאמר גדול וחכם תמשיך כך חנן בר

 11. רות המואביה

  אני לא חושבת שהבטן המשתפלת משרה איזו אוירה מהפנטת. כשגברים מבקשים שיהיה להם מה לתפוס, הם מתכוונים לחלקים התחתונים- הטוסיק והירכיים. בטן שטוחה כמו קרש עם ישבן עגלגל וירכיים טיפה מלאות, זהו השילוש הקדוש.

  • משתפלת, לא משתפלת, אכן הבטן והפופיק במקום די אחרון הם, לעומת הטוסיק שכל פעם מחדש עושה לי את היום במלאותו ועגלגלותו, בפוטנציאל הליטוף והחיפון, ברמיזתו כי רבה על מה שבהמשכו (דרומה כמובן), בתנועותיו – זה לא רק העיכוס והעירסול – יש שם חיכוך, יש כיווץ, יש רטט כמעט בלתי נראה…

   והאחיזה בו (לא שלי, של הביגוד – התחתון הזה וההוא, הגינס ההדוק והגינס הרפוי (יש לו את הקסם שלו), השמלה האוורירית והחצאית הנוקשה שמורמת על ידו למרחקים…
   אוה הטוסיק, אני שלך לנצח!!!

 12. מכופפת הבננות

  דווקא הבטן היא זו שמשרה אווירה מהפנטת. לישון על בטן רכה (אך לא רכה מדיי…) זו אחת מתענוגות העולם… נסי והיווכחי.
  מכופפת

 13. מחוררת

  רק כמה הערות לפרוטוקול, שיהיה ברור:
  1. מר חנן תובע מאתנו לא לחורר את פופיקנו במיני מתכות וקישקושי קעקועים. אני, לא היה עולה על דעתי לעולם לחורר את עצמי במקומות נטולי סחוס, אפעס התביעה הגיעה מכיוון בן זוגי, ואני חברה טובה. מאז גיליתי שאני גוררת אחרי כחמישים אחוז יותר מבטים מזילי ריר מאשר כשהיה פופיקי במצבו הטבעי. מסקנה – פופיק טבעי הנו העדפתו האישית של מר חנן. חלק נכבד מגברברי הרחוב חושבים אחרת.
  2. אני בהחלט הייתי מעדיפה להופיע בציבור עם פופיק מוצנע היטב. מה לעשות ויצרני האופנה החליטו בשבילי שכל חולצה היורדת מתחת לקו המכנסיים תראה כמו אוהל פירחוני ובלתי לביש בעליל. מכיוון שאין בבעלותי מתפרה פרטית, אני נאלצת לבחור לי את הארוכות מבין פיסות הבד הזעירות שמוצעות לי בחנויות הקונפקציה. שיהיה ברור – זוהי קונספירציה בין יצרני האופנה לגברים!
  3. צר לי אם חלקנו, הבנות, חושפות בציבור פופיק שאינו ראוי לחשיפה ציבורית לדעת חלק מן הגברים. א. ראו סעיף 2. ב. כל הכבוד לשמנמנות, שעירות, וסתם כל אלו שאינן נהנות מבטן סינדי-קרופורדית. זכותן המלאה. ג. גם אנחנו מקבלות דקירות בעיניים מהשערות על הכתפיים שמבצבצות מגופיות שלכם, מן הכרסים המשתפלות ומרגליים לבנבנות ומתולתלות בשחור שמזדקרות כגפרורים מתוך ברמודות משובצות. אז מה? מישהו מתחשב בנו?

 14. קובלנץ

  חננוש, איך ההרגשה לקבל תגובות אוהדות מנשים לשם שינוי?

 15. שמרית

  נהנתי לקרוא את הכתבה היא עשתה לי משהו.
  כיף לחשוב שגם אתם רואים את גוף האישה כיצירת אומנות.
  באופן אישי אני אוהבת להסתכל על גוף אישה ואיני לסבית או מעוניינת בקשר
  עם אישה.
  הגוף של גבר או מוחצן אגרסיבי לא מוצנע.
  אצלנו הכל מלא סודיות ורוך.
  כל הכבוד
  גרמת לי לחייך

 16. לוכד עריקים במיל'

  שהן לא מודעות להשפעתו של הפופיק עלינו?
  היום, יום ראשון של חורף אמיתי (בישראל כמובן) אני יושב לי בעמדה מכורבל במעיל חמים ונעים ומסתכל על הנוף הנפרש לפניי כמניפה סינית עתיקה. (נכון. אני קצת שיכור.)
  מכנסונים וחצאיות מיני, חולצות בטן, פופיקים מתוקים, גשם ורוח.
  לא יאמן מה שבחורות יעשו בשביל להנעים את יומנו.

 17. פעיל תנזים- שלום
  עוד הוכחה ניצחת שכל מה שאני נוגעת בו נהיה הצלחה…
  נכון הרבה יותר כיף שהתגובות אליך אישית יותר חיוביות?

  בהצלחה

  נ.ב
  מה יש לך לעשות בגת רימון ועל איזה 'fuckin השקות אתה מדבר?

  • פעיל תנזים מהר גריזים

   התגובות החיוביות , מעלות ללא ספק חיוך רחב על שפתי,
   המחויכות ממילא , הנה , ממש עכשיו התחיל גשם.

   באשר לגת רימון – ברור שיש לי מה לעשות שם..
   שלושה וודקה-רד בול בלי קרח (ועוד קצת בבית)
   שעה שעתיים של ענטוזים מאומצים על הבמה ברחבה החיצונית
   לצלילי מוסיקה איכותית למדי,
   דחיה מנומסת של בחור או שניים שחשבו שאני "בקטע"
   שיחה עם בחורה אות שתיים שחשבתי שהן "בקטע"
   ולסגור את הערב במשחק פול ידידותי בלינקולן.
   (מרגיש כמו איתי אנגל , מדווח מהגת רימון , קאבול , בירת אפגניסטן)

   באשר להשקות –
   נו , את יודעת…
   אותם אירועים מצועצעים שהייתי עובד בהם.
   פתיחת עונה של האופרה הישראלית , השקת מכונית חדשה של יבואן יוקרה , כל מני אירועי מוזמנים נוטפי פוזה וזקנים מבוססים.

   ובאשר לעניין התמוה ביותר-
   "עוד הוכחה ניצחת לזה שכל מה שאני נוגעת בו הופך להצלחה"
   כנראה שהייתי ממש שיכור….
   🙂

   פעיל תנזים
   עם ירמי קפלן שקיבלתי מ"דומינוס'" וגשם של כמעט חורף.

   • האולי מבוגרת מידי

    עכשיו אני אפילו עוד יותר מאוהבת.
    לדעתי זה כבר יכול להיקרא אהבה.
    גם גת רימון, גם וודקה רדבול והכי חשוב…..פול !!!

    אפשר להציע לך חברות ארוכת טווח ?!

    • פעיל תנזים מהר גריזים

     יש לי שאלה היפותטית,

     יכול להיות שהייתי מרגיז מישו , או אפילו מישי,
     עד כדי נסיון פתטי להחמיא לאגו שלי ולעוור אותי לרגע,
     שאשמוט את חומת הציניות שלי ואשכי ילכדו במלכודת דובים?

     מעניין לחשוב על זה.

     פעיל תנזים
     מתעורר ומהרהר

     • למה אתה חושב שמישו מנסה להיות איתך ציני??
      אני אישית נכנסת לאתר ומתמוגגת מהתגובות שלך ללא הרף.
      אז בניגוד ל"אולי מבוגרת" חברות ארוכת טווח כנראה שלא…..
      אבל בהחלט שפע חיוכים ממני אליך , על ההומור השופע ,
      השנינות הכובשת , האינטלגנציה המתפרצת והשם הכה-מקורי
      :)))))

      לפעמים צריך בחיים לקחת דברים כמו שהם , בלי פרשנויות יתרות
      (באנגלית זה בטח נשמע יותר טוב….)
      אז אחי, חאלאס להרהר…..

     • המבוגרת מידי בוודאות

      כי גילך הצעיר יהיה לנו לרועץ.

 18. תותית

  המאמר הזה עשה לי חשק לשוקו חם , שמיכת פוך , סרט שחור-לבן , גשם זלעפות
  ויד חסונה וגברית שתמרק לי את הפופיק …

  אוף עשית לי את זה !

  • תותית

   יש לי שוקו , ופוך וסרט שחור-לבן ושמיכת פוך אבל כבר מזמן אין יד שתזיז לי
   את הפופיק כמו שצריך .

   בשביל מה היית צריך לעשות לי את זה ?

 19. פעילת חיזבאללה מהר יעלה

  תסביך הבטן זה משהו שאני סוחבת שנים. הכל סבבא – ידיים דקיקות, חזה גדול, רגליים חטובות, טוסיק מורם, באמת הכל סבבא, חוץ מהאזור הזה, שלא עלינו יביא עוד ילדים לעולם וגורם ליצרני התה הטיבטי לפתוח קרן פנסיה על שמי, וגורם לי לעמוד שעות מול המראה בנשימות קצובות ולבחון זוויות בהן היא כל כך לא מושכת ולהתאמן כיצד לא להיתפס אף פעם לא מוכנה איתה. ויוצא ויש מצב בו היא נחשפת, במלוא לבנוניותה ורפיסותה, שם, שם בדיוק טמון כל חוסר הביטחון, וחוסר הרצון לצאת לקניות, מתוך ידיעה שחולצות לבנות עם חזה גדול ובטן שאיננה מושלמת גרידא, פשוט אינן בנמצא. לא יימצאו הרבה אנשים שמסכימים איתי לגבי מה שאני חושבת על הבטן שלי: "איזה בטן, את נורמלית?!", "הבטן שלך בסדר גמור!", "תראי איזה רזה את" ועוד ועוד שקרים, ועד כה הייתי דווקא די רגועה שזהו לא ה-איבר שאתם מעדיפים, ואז באת אתה, עם כל התיאוריה הנפלאה שלך ופשוט חירבת לי את כל מאמצי היוגה, קיקבוקסינג, סטרצ'ינג ושאר רעות חולות שאני מביאה על עצמי. ועל כן אני סומכת ידי בידו של פעיל התנזים, חברי למאבק, ומציינת פה קבל עם ועדה שכרגע שחררתי את שרירי הבטן, ואני יותר מאשמח להסתובב לפעמים עם הפוטר הגדול שלי ברחבי תל אביב הלא אמיתית הזאת, ורק יחידי סגולה, שבאמת מבינים מה עושה נעים בלילה חשוך וקר (רמז: זה לא במירקם של דיקט) יוכלו לראות את הבטן שלי.

  • גבירת הטירה

   עם השטויות של "יש לי בטן". ואת זה למדתי דווקא ממעצבת בגדים דקיקה כמו גבעול. זה היה לפני שנים. מדדתי משהו והתלוננתי שהיא מעצבת בגדים שנועדו לנשים כמוה, בלי בטן. ואז היא זעקה:

   Enough already!
   We are women
   We give BIRTH
   We're SUPPOSED to have a bit of a tummy
   Now, put this dress ON

   ולא נותר לי אלא להסכים. אשה בלי בטן (קטנה או גדולה) זה כמו דג בלי סנפירים. לרצות להעלים את הבטן זה כמו לרצות להיפטר מחלק מהנשיות. לנשיות "מולידה" יש מעמד נמוך למדי היום, לעומת הנשיות ה"משתגלת", ובגלל זה ירדה הבטן ממעמדה. ואנחנו משתפות פעולה עם התפיסה הזו, כאילו זה רק רחם שם, ולא חלק גוף טעים ועסיסי.

   • את פשוט הוצאת לי את המילים מהפה!!
    for the love of god
    r איך איך גברים לא מבינים שכל עוצמתנו כנשים נמצאת
    בבטן??
    מיליון חיוכים לך :))))))))))

    • דינה ב

     כן, זו הבטן. הבטן של האישה, המקום הרך, הלבנוני משהו (גם אצל בעלות עור שוקולדי), המקום שמוליד ילדים, נושא אותם המון זמן, ואחר כך מנחם אותם ואוהב אותם גם כשהם כבר הגברים שלנו (או הנשים שלנו). המקום הזה, הבטן, ממנו עולה הכאב, העצב, האהבה וכל החיבוקים שבעולם. היא יכולה להיות שטוחה, מקוערת או עגלגלה ואפילו רופסת משהו. אבל היא המקור, מרכז הקיום הנשי (נסחפתי, לא?).

     לקרוא את הקטע הפופיקי הזה, חימם את ליבי (ועוד מקום), גם הודות לליווי רקע של Loreena McKennitt (הא! קונטרה גלילית לאווירה הדקדנטית שפעיל התנזים מתאר…) עשה לי ריח של חורף ובית מואר ברכות כשבחוץ משתוללת סערה (נסחפתי שוב, לא?), באמת כמו שלא-זוכרת-מי כתבה כאן, מהר ללכת להכין שוקו חם ולחכות לאיזה יד (רצוי בצירוף פנים, זין ואישיות) שתגיע בהקדם ותלטף את הפופיק המתנשא בגאון ממרום הבטן הרכה והעגלגלה.

     רק מעצבן, בחיי, שאם אנחנו, המשתייכות ל"מועדון הבטן הרכה" (זכויות הביטוי לחברתי נימואה)נסתובב בחולצות חושפות פופיק נזכה למבטים תמהים עד נגעלים.
     חבל, כל כך חבל.
     כמה שטופי מוח אנחנו. אוף.

     נסחפתי לאללה.
     דינה ב.

  • פעיל תנזים מהר גריזים

   יש הר כזה?

   תנזים וירמי
   חוששים להביע חוסר השכלה גאוגרפית.

   • פעילת חיזבאללה מהר יעלה

    פעיל תנזים יקר! ודאי שיש הר שכזה, מה שרק מראה שארגוננו מכיר את הארץ טוב מאירגוניכם ולכן לנו היא…סתאאאאאם, אל תרתח…
    ובכן: הר יעלה נמצא כ-5 דקות נסיעה מבית שמש, וזהו אותו הר בו שוכנת לה מערת הנטיפים, היא מערת אבשלום, היא היא מערת שורק. ושם, הו שם, נטיפים וזקיפים מזדווגים להם בצורות רבות ומשונות, ולאף אחד אין בטן, ו/או דאגות פוליטיות ו/או בורות משוועת בענייני אוריינטציה וידיעת הארץ.
    תודה ושלום.

 20. בובי של דובי

  בטח שיש מקומות כאלה גם אצל גוף הגבר, שלושה.
  האחד קרוי "הבית של בובי", שנמצא אצל דובי בצד ימין/שמאל לגורגרת (שאגב, היא אחד האברים הכי סקסיים בגופו של זכר). רק לשים שם את הפנים ולהרדם.

  השני- איפה שהפס של התחתונים? העצם הבולטת הסקסית שם? אז מעלייה יש עוד מקום רך וחמים-נמיייייייייייייייייס!!!

  השלישי- החזה בשילוב של נחירות תינוקיות וחיבוק דובי ענק.

  מה יותר מתוק מזה? (חוץ מהפופיק שלנו?? :)))

  • יפאורה תבורי

   אני נורא מחבבת את זוית הפנים. המקום בו נגמרת הלחי ומתחילה הירידה לגרון. במיוחד אצל אנשים עם פנים אובליות, עם טיפה זיפים (תלוי במצב רוח). מאוד מושך, בעיני.

 21. בנות אנחנו בפופיק מה רע בפופיק שלו
  אם הגבר שלכן עדיין לא פיתח קרס
  אין מה לעשות גם אצל בנים וגם אצל בנות בטן נשפכת זאת לא חמאה…
  אני מעדיפה אצלו את הטוסיק והידיים אךךך הידיים שעושות ניפלאות

 22. היפיפייה הנוחרת

  והנה שוב מופנה כלפי האישה תכתיב איך להתלבש, איך להיראות מה לשים ומה לא- "הבטן שלך צריכה להחשף במידה הזו והזו… אבל רק אם היא חלקה ושטוחה! הא! ואיך שכחתי?! – בלי מתכות וקשקושים ליד שהורסים את היצירה האלוהית (הכי אהבתי שבתמונה המצורפת לכתבה יש בטן ומה בטבור?? אכן! עגיל. צחוק הגורל או אולי העורכת מביע דעה סמויה?? אי וואנדר). פליזזזזזז

  ושוב אישה היא גוף.

  ושוב תפקיד ה- CARING הידוע (לעיתים לשימצה).
  בעוד החזה והתחת מסמלים את תפקיד האישה לעורר את מיניותו של הגבר ולספק אותו, הבטן של האישה מרגיעה ומנחמת.
  גוף הגבר זוכה ליחס אחר לגמרי. גוף הגבר צריך להיות גדול במימדיו. הוא חומת המגן בזמן שאת הבייביסיטר הרגשי הצמוד.
  בטן האישה כ"רגיעון" החדש. בטוח לשימוש וקל לנשיאה. עכשיו בחנויות. המגדילים במצווה יקנחו במשפט "זה כדאי!"

  והנה עוד ילדה מתוודעת לתפקידי המין. שלושת הח'תים: חטובה, חמודה וחשופה (החכמה לא נכנס ללקסיקון. אולי במאמר הבא).
  והיא יוצאת לדיסקוטק הכי "סבבה" בעיר.
  בחוץ קור אימים. והיא? – בפאסון.
  בחולצה צמודה, דקה דקה, וכמובן, איך אפשר שלא, חושפת בטן שטוחה.
  הבטן לא עלתה לה בכלום. האמת זה אפילו רווח לכיס. מדובר בחיסכון ענק. ויתור על מותרויות כמו מזון, זה הכל. תעשי חשבון, ארוחה אחת ליום במקום שלוש, מגיל 9 עד … (?) . טוב, על מי אני עובדת? מתמטיקה זה לא התחום שלי. אני אישה, שכחתם.
  בנוסף היא גם מתרגלת פעולת אצבעות פשוטה. התרגיל הולך כך: לדחוף אצבעות לוסת הגרון, כן כן, לא להתבייש בנות בכוח בכוח והנה האוכל יוצא. מצויין ! למדתן את הפרנציפ.
  ובמסיבה כולם נועצים בה עיניים והיא מרגישה בשמיים.
  והנה מישהו רוקד לצידה והנה הוא שם עליה יד וזה טוב לה
  והיא מוחמאת, כי נתנו לה את הח.ח.
  ואז הם יוצאים והוא שולח ידיים כי הבטן זה נחמד אבל הוא מעוניין לחשוף גם השאר.
  והיא כבר מבולבלת. היא מרגישה כבר אחרת.
  היא אומרת לו די.
  הוא עונה "מה הדאגה, תפסיקי לשחק את הקשה להשגה".
  וכולם יגידו "היא רצתה, אחרת למה התלבשה כמו פרוצה?"
  מסרים כפולים, מסרים כפולים…

  רציתם בטן? קבלתם בטן.
  אבל מי לעזאזל הזמין את הבחורה ?? ?

  • הכל בסדר חמודה ? מה ההתפרצות הזאת ? מה קרה בדיוק ?
   מאוחר בלילה ולכולנו קשה, החיים חרה והמצב בטטה, אבל מה עיניינים ? למה לקלל את כל העולם כשרע לך ?
   הפופיק זה שיר הלל לגוף האישה אם לא שמת לב. לכל כולו. לא מבקשים ממך להקיא על אף אחד ולא לעשות דיאטה. נכון ערוץ האופנה ושני מיליון ג'ורנלים של נשים עשו סדר עולמי חדש, או יותר נכון בלגן עולמי חדש וכל מי שעוברת את גיל העשרה מיותרת פתאום בעולם, אבל זה לא אומר שצריך להרביץ לכולם !?
   הציצים הגדולים חזרו לאופנה והטוסיק (טוב, בעצם מדובר בתחת) הגדול של ג'ניפר לופז הולך להיות טרנד שימכור מצויין בבוטיקים, וחוץ מזה את חייבת לדעת שבנים בתוך תוכם אוהבים את "השקר הגדול" אבל זה יותר קל להביא את "השקר הקטן" לארוחת הערב המשפחתית.
   סבלנות יקירתי, הכל חוזר ואל תרביצי הכל בסדר . אני לטובתך תאמיני לי .
   אוף, הדאגת אותי

   • היפיפייה הנוחרת

    שיר הלל לגוף האישה שטומן בתוכו סכנה. בחרת את המשקפיים הורודות? שמחה בשמחתך. אבל לפעמים צריך גם להתבונן על התמונה הגדולה ולנסות לחפור מתחת לגלוי. בדימויים המצויים בתוך כל משפט ומילה ואות. כמו גשש בלש… מתחת למעטה ההלל יש תכתיבים המופנים לנשים ולילדות ולא נכון להתעלם מהם.
    מדוע אתה מהלל את גוף האישה ולא את מוחה הקודח?? למה זה נראה לך כל כך חיובי וממצה??
    היחס אל האישה בכתבה הוא יחס בו ראייה שוביניסטית למרות שהתכנים בו חיוביים ועל זה אני מנסה להצביע. וכן נחמד לקבל מחמאות על גוף האישה גם כאשר הם קולקטיביים אך יש גם עניין נוסף עליו שמתי דגש בתגובתי.
    ואומנם נקטתי כתיבה דרמתית אך לא רע לי. מדוע אתה מיד מיחס את תגובתי לתחושה בלתי נשלטת של רגשות סוערים? הנושא הוא טעון וודאי וודאי היו תחושות אבל לא בעוצמות בלתי נדלות. אם זה תלוי בי זה לא יגיע לבוקס וירטואלי כך שאין צורך לשכור שומר ראש. לפחות לא בנתיים…
    אך אני עדיין תוהה, האם מרקס ואחרים זכו ליחס שכזה (משהו סגנון: "אוי מתוקה שלי על מה את מתלוננת?")לאחר שהצביעו על עוולות חברתיות?!

    • אם התנפלתי אז אני מתנצל, אבל את במו מקלדתך מנציחה את מה שצריך לסלק מזמן מהמדפים
     את ההתבכיינות ארוכת השנים הזאת
     את מכירה את הסיטואציה שבה מלכת היופי הנבחרת מתנצלת אצל דן שילון על עצם היותה יפה ומנסה לאסוף כמה משפטים מורכבים בכדי להוכיח שהיא גם חכמה ?
     אז את עושה בדיוק את אותו הדבר : את מצפה מכל העולם לדבר אך ורק על מוחה החכם של האישה ולשכוח לחלוטין גם את יופיה . למה ?
     למה יופי הפך להיות סוג של התנצלות ? למה לא להיתייחס לאישה כמו לכל ייצור אחר ?
     האם כל כתבה/מאמר/באתר הפמניסטי הזה חייבים להלל אך ורק את מוחה של האישה ?
     זה הזמן לעשות את המפנה הדרוש ולהבין שיופיה של האישה הוא יתרון ולא חסרון אבל הוא לא הכל .
     ואם המאמר הזה מהלל את הפופיק, זה לא אומר שאוטומטית האישה שסביבו היא טיפשה .
     זהו שיר הלל כפי שציינתי לאיבר תמים נטול פוסטרים ועבר פלילי.
     ואני אסיים בציטטה מצויינת של מאיר שלו שתעשה לך טוב על הנשמה תאמיני לי

     "לא צריך סיבות גדולות בשביל לאהוב אישה, וגודל האהבה אף פעם לא קשור לגודל הסיבה.
     לפעמים רק הגבות, רק הגבות של האישה יכולות להחזיק גבר במשך חיים שלמים ."
     מאיר שלו. מתוך "כימים אחדים" הוצ' עם עובד (מופיע גם ב"בשם אומרם")

     • היפיפייה הנוחרת

      לטעמי, הראייה שהצגתי אינה פוסלת את הראייה שלך. היא מוסיפה עליה עוד נדבך.
      אינני קוראת למרידת הנשים בגופן כי כל אישה היא גם גוף בין אם היא רוצה בכך או לא. אין צורך לפשוט מעלינו את עורינו (במיוחד כשאני נוטה אהוב את גופי) ולשרופן בכיכר העיר כשריפת חזיות.
      אך אין זה אומר שלא ניתן להבחין בנקודות פאטריארכליות כשמעלים נושא תמים בעליל כפופיק.

      אך העלת נקודה מעניינת לגבי שינוי סולם הערכים במקום שינוי תפיסת האישה.
      החברה תופסת את הגוף כדבר נחות, פחות ערך לעומת האינטלקט. ואישה מתחברת אוטומטית לגוף לעומת הגבר שמתחבר לשכל. אומנם ההבחנות הללו אינם חקוקות על הסלע בתקופתינו אך הן עדיין שוררות בינינו.
      אולי אתה ב"שיר ההלל לפופיק" פעלת לשירות הנשים דוקא ואני סתם קפצתי למלוק את ראשך? אולי.
      אולי במקום להדיר את זהותינו הנשית מגופינו יש צורך לשנות את התפיסה של החברה כלפי הגוף. זו ראייה מעניינת ויתכן שעלית פה על משהו, אך האם שינית תפיסות כשנתת לפופיק ביטוי באתר "פמיניסטי" כביכול זה?
      נראה לי שלא. ולכן אולי כן ראוי להקים קול צעקה (בניגוד לקול ההתבכיינות שציינת) כשמאדירים את גוף האישה בימינו.

      אבל זה באמת נושא גדול שקצרה היריעה מלהכיל.

      אינני פוסלת את כתיבתך אך אינני חושבת כי ראייה שונה נמצאת כאן לרועץ. יש בעייתיות בראייה הקיימת כלפי גוף האישה ולא משנה כמה תשבח את גופה כל עוד הגוף הוא בתחתית הסולם. יש בזה שימור הסטטוס קוו הנמוך של האישה גם אם לא לזה התכוון המשורר.

      ובפנייה לכל בני התמותה שעדיין מצויים בכלי המדהים הזה הקרוי גוף, מאחלת לכולם למצוא גוף נוסף להתחבר אליו בכל הרמות הרצויות. תאוות בשרים זה הגן עדן של החיים.

      מעניין מה התחליף בעולם הבא…

      שבת שלום

 23. מתנחל מצהלה

  היופי באשה הוא פנימי והשאר מוקרן
  האשה אשר יוצאת מהמקלחת ורואה עצמה במראה ומהנהנת בחיוך (אמנם לא שלם כי אין שלמות ללפחות לא בקרב נשים)
  היא האשה היפה מכולן
  הבטן היא מרכז העצבים "הבור", כאשר מטפלים עם בחזה הבטן יורדת פנימה ויוצרת קערורית סקסית לחלוטין (לטעמי) כאשר מטפלים למטה ממנה קצב הנשימות העלייה וירידה של הטן היא האינדיקציה

  גברים, לימדו את האשה שאיתכם ויותר צכך לימדו את הבטן שלה כי שם ההווה ובוודאי העתיד
  כל השאר טעם אישי

  היופי בלתפוס אישה "לחפוז" אוילי כי ההנאה היא שטחית לעכשיו – והחורף ישאיר אותך עם ידיים , חסונות אולי, אבל רק ידיים והבעייה החמורה יותר היא שהשיים הללו הם שלך

  אז נשים
  שלכם אני
  מאז ומתמיד
  יפות, מכוערות, שמנות ורזות
  העיקר שאדע את פעולות הבטן של האשה שאיתי

 24. קודם כל הכבוד על כתבה נחמדה זאת!
  אבל רציתי להביא את תשומת הלב לכך שלגברים יש איבר מקביל לפופיק שמשרה תחושבת רכות ובטחון.. כשאישה שמה את ראשה על כתף אהובה עיניה נעשות זגוגיות ורדומות ותחושבת נעם מתפשטת בגופה.. ושום מחשבות זדוניות למיניהן לא עוברות בראשה, וכאשר הוא מניח זרעתיו סביבה ומקיף אותה בחומו, אין כמוה בעולם…
  לדעתי בכל אופן.

 25. הנסיך של סינדרלה

  לאחר התלבטויות רבות החלטתי להגיב למרות שאיני נוהג לעשות זאת שכן המאמר המצליח לרגש אותי עד דמעות, אך לצערי קיימים מס' סייגים בעניין:
  1) לכל בנות ישראל שלא נולדו עם בטן שטוחה – לא קרה שום דבר רע נהפוך הוא רק טוב, אין דבר סקסי יותר מכרס קטנטונת המאכלסת בתוכה פופיק מדהים הנם לו שם את שנת היופי שלו.
  2) אינני מסכים עם המחבר הטוען שמראה הפופיק המבצבץ לו בין המכנס לחולצה לא מעלה לו בראש מחשבה מעניינת או יצר לבדוק לפחות את נוחות הבטן.
  3) אלו מכן שכבר ניחנו באוצר הפופיק המושלם אנא חישפו אותו ועדיף שיהיה במכנס עם גזרה ממש נמוכהת ע"מ שנוכל לעמוד על טיב הבטן כולה ולא רק על היהלום המעטר אותה.
  4) ישנם הטוענים שאינם מוצאים את הפופיק חף מכל פשע ולכן תמימותו של הפופיק מופרת על ידיהם באופן קבוע בסיומו של האקט המיני / מעשה האהבה. למעשה זה יש עוד המשך מזעזע עד לכדי אוסף פופיקים, על כך לא אפרט בינתיים אך צפו לכך.

  • סינדרלה

   אני יותר מאשמח לשמוע על אוסף פופיקים שלך……אבל עד אז
   אני רק אגיד שנהנתי עד מאוד לקרוא את התשובה התכליתית
   והרהוטה , אין ספק שהכותב אכן ניחן ביכולת מופלאה להעריך
   את האוצר הגדול בגוף האישה – הבטן…..

   אוהבת אותך נסיך שלי.

   סינדי

 26. אמא של רומי

  בחיים , אבל בחיים לא חשבתי שאפשר לכתוב כ"כ הרבה וכ"כ ברצינות על פופיק.
  פופיק , טבור הצטייר אצלי עד לקריאת מאמר זה כשריד לאותו חבל שחיבר את ילדתי אליי כשעוד הייתה עובר ואח"כ כשנולדה , זה היה ה"דבר" הזה שמחובר אליו מעין אטב כביסה וחיכינו שיפול… והנה באת אתה חנן יקירי והארת את עיני . טוב ,בוא לא נגזים , גם אני לבשתי , לובשת ועוד אלבש חולצות בטן אבל מעולם לא יחסתי להן ולפופיק את החשיבות שבוודאי אייחס להם להבא.
  מאמר נפלא בעיני ותגובות מענינות (לפחות חלקן ) , אין מה להגיד …מוכשר הבן אדם !!!!

  • פעיל חמאס חובב כרפס

   כחחחק

   פופיק זה אכן וללא ספק נחמד בלילה, לפעמים בבוקר גם- אם כי בבוקר עדיף לרוב, שוק, או ירך, ושוקו גם. בכל אופן, פופיק הוא קרוב רחוק של ביורק, חמוד כזה, אסקימוסי משהו, אי אפשר לזיין אותו, אבל לפעמים ממש בא. הוא פשוט חמוד מדי סאמק. האמממ כן.

 27. לימור

  בסה"כ פופיק-מדהים מה שהצלחת להוציא ממנו!!!
  אהבתי את רעיון הפרומו שהפופיק מהווה
  ומהלב: סוף סוף יש חור שאתם לא יכולים לשחק בו ורק אולי לפנטז….

 28. אני כבחור, אשר לובש חולצות קצרות,בטן, יכול להגיד שלא רק לנשים, וגם נשים מסויימות, יפה ללכת עם חולצות בטן. אני מאוד אוהב ללבוש חולצות בטן ואני יכול להגיד שעצלי אין בעיות עם נטיות מניות. למה אני כותב את כי לא לכולם יש כרס שעיר מגעיל או בטן כמו אבן. ועוד דבר אחד עם לבחור/ה ובמיוחד בחורה יש בטן יפה אל תתבישו ללבוש חולצות בטן ואפילו לעשות פירסינג בפופיק. אני יכול להגיד שדבר מראים מאוד את ביטחון עצמי!!!!!!

 29. מאמר אדיר. בעיקר שאני מתחרמן על הפופיק של הבנות. זה עושה לנו את זה מצויין. כל הכבוד. אולי הגיע הזמן שגם הבנות הדתיתו יראו לנו את אותו פופיק רך ועדין. (אני מהמגזר)

 30. רק מי שיש לה גוף מתאים ( כמו שלי… ) יכולה ללבוש חולצות בטן… כל השאר- אנא השאירו את שומנכם מוסתר- אין לאף אחד חשק לראות זאת…זה מביא בחילה… אז אנא מכן רחמו על עינינו הרואות- ואל תהפכו אותנו לעיוורות/ עיוורים. בבקשה….

 31. אם בפופיק עסקינן… איך אפשר שלא להגיע לפחות פעם אחת לשיעור ריקודי בטן?

  תתפלאו כמה הפופיק עומד במרכז השיעור וזוכה לכבוד הראוי לו?
  בטן שטוחה,עגלגלה או כזו שבה חיים…כולם מוזמנים ותפסיקו להיות "מרובעים":).

  ומי שלרגע נדמה כי מספיק להרים את החולצה ולבוא עם מחשופים שיקבל על עצמו את האתגר ויווכח שלא מספיקים כמה "נענועים".

  אז קדימה היכנסו לפורום החדש של "אומנות המחול המזרחי" ב- nrg מעריב הזדמנות טובה להקשיב פעם אחת בשבוע לתחושת הבטן שלכם ולא של אחרים.

  גברים ונשים- כולם מוזמנים!

  http://forums.nrg.co.il/index.php?act=forum&do=forum&forum=103

 32. מיאו

  אז זה למה חבר שלי לא עוזב אותו בשקט.
  פששש… נחמד לגלות מה אולי עובר לו בראש.

 33. אירית

  הכתפיים הם האיבר המרגיע אצל הגבר בגוף…

 34. student, Columbia University

  ne important caveat though: they have to be stretches, no sagging please.
  Here, in the US of A many girls have them thanks to their excess beer drinking habit.
  I think that flat tummies with cubes might look good on man, but not on woman.
  BTW can't wait to be back in Israel for the summer and ogle these aforementioned hot girlies.

  love you girls, see you soon.

  b

  • student, Columbia University

   I love little tummies. One important caveat though: they have to be stretches, no sagging please.
   Here, in the US of A many girls have them thanks to their excess beer drinking habit.
   I think that flat tummies with cubes might look good on man, but not on woman.
   BTW can't wait to be back in Israel for the summer and ogle these aforementioned hot girlies.

   love you girls, see you soon.

   b

 35. אז לשאלתכם ..
  כן העגיל מכניס את הטבור פנימה וזאת הוכח לא מזמן ,
  כאשר אתן עושות עגיל בטבור ,
  ועובר יותר ויותר זמן הטבור נכנס פנימה ..
  לפרטים מלאים כנסו לאתר שלי ובו גם תראו את הלפני ואת האחרי
  של המון ילדות שעשו עגיל והטבור נכנס להן פנימה

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *