הורוסקופ שבועי

טלה

אתן נדרשות כעת לנתינה ללא תנאי ולהקרבה עצמית. ככל שתפגינו יותר אגו כך תחוו יותר מפח נפש וביקורת, לכן עדיף להיות גמישות וסלחניות יותר. נסיגת מרס שליטכן האסטרולוגי בדגים פוגשת את אורנוס והדבר מביא לחוסר שקט ולאירועים מפתיעים "הנוחתים" עליכן בפתאומיות וגם בנסיבות מסוימות שמעוררות התפרצויות רגשיות. בנוסף לכך הביטחון העצמי שלכן מעורער כעת ואתן ביקורתיות מאוד או חוות ביקורתיות כלפיכן.

ראשון- שלישי: הדברים מתרחשים בקצב איטי משציפיתן ויתכנו קשיים בכל הנוגע לכספים, כדאי להיות ממושמעות יותר.
רביעי- חמישי: אתן שכלתניות וסקרניות יותר ונוטות לנתח כמעט כל דבר. כמו כן, יש דגש רב על תקשורת והשגת מידע.
סוף השבוע: מצב הרוח והנסיבות מתאימים בעיקר לבילויי בחברת בני המשפחה וגם עם חברים/ות קרובים/ות.

שור

השאלה אם להתנתק ממצב מסויים או לא עולה על הפרק ויתכן שצריך לקחת פסק זמן ומירווח מסויים בינתיים. ריכוז הכוכבים בבית החמישי מעוררת את הצד היצירתי שבכן וגם את הצרכים הרומנטיים לצד הצורך בתשומת לב מהסובבים. לכן ייתכנו בימים אלה הזדמנויות רומנטיות וכדאי להשקיע בפרסום וביחסי ציבור. תתכן גם שותפות על רקע רעיוני.

ראשון- שלישי: האנרגיות עולות ולכן מתעורר בכן הרצון להתחלות ויוזמות חדשות.
רביעי- חמישי: תעסקו יותר בענייני כספים, רכישות וקניות. אתן עלולות להיות ביקורתיות יותר כלפי בן הזוג, או השותף/ה לעבודה.
סוף השבוע: עשוי להיות סוער למדי עבורכן ויתכנו גם וויכוחים וביקורתיות בניכן לבין מישהו/י קרוב/ה. תוכלו גם ליהנות משיחות קלילות ומשעשעות בעיקר עם חבר'ה צעירים, או לפחות צעירים ברוחם.

תאומים

זהו שבוע עמוס ומלחיץ ולכן אתן זקוקות לפעילות שתפרוק קצת מתחים אלו וגם למנוחה. יתכנו השבוע עיכובים שונים, אילוצים ובכלל הדברים מתרחשים בקצב איטי שלפעמים אפילו מרגיז אתכן. מצד אחד אתן חשופות יותר רגשית וזה יכול לפעול לטובתכן או נגדכן, תלוי איך תנצלו את המצב. מצד שני נושא המגורים מאוד מרכזי כרגע וישנם גם לחצים ודרישות מצד המשפחה.

ראשון- שלישי: רגישותכן גוברת ולכן אתן עלולות להיפגע בקלות. מומלץ להאט את הקצב ולהקפיד על דיוק בפרטים השונים.
רביעי- חמישי: אתן אנרגטיות יותר וזקוקות לפעילות נמרצת כדי לתת לאנרגיה הרבה הזו מוצא. כדאי להתמקד בקידום האינטרסים שלכן בעבודה ובשיווק עצמי- בכל תחומי החיים.
סוף השבוע: נושא הילדים והיחסים הרומנטיים רגישים יותר אם כי לפנויות שבניכן יש יותר הצעות לבילוי ולהיכרויות.

סרטן

אתן יותר יצירתיות השבוע, אך דרוש מישהו נוסף לצידכן כדי להוציא את הרעיון לפועל. חשוב גם להיות ספונטניות יותר ולנצל הזדמנויות שנקרות בדרככן, אולם כדי ליצור הזדמנויות אלו דרושה דינמיות רבה ויותר תקשורת ומגע עם אנשים. ונוס נכנסת ביום שני למאזניים והדבר תורם לשיפור האווירה בניכן לבין בני המשפחה וגם מעורר בכן חשק להשקיע יותר באסתטיקה של מגוריכם.

ראשון- שלישי: אתן הופכות קלילות וחברותיות יותר, ויתכנו גם הפתעות או דברים לא צפויים.
רביעי- חמישי: אתן רגישים יותר היום ועשויות לחוש קושי בהתמודדות עם רגשותיכן. יתכן כי תחושו נוח יותר להתנתק מהסביבה ביומיים הקרובים למרות שקל לכן להזדהות יותר עם אחרים.
סוף השבוע: מצב הרוח משתנה ולא יציב ויש לכן צורך לנתב את האנרגיה האגורה אצלכן לפעילויות מהנות שישביעו גם את סקרנותכן ואת הצורך שלכן לריגושים.

אריה

יתכנו השבוע מצבי עימות עם מישהו/י שחושש/ת מהאמביציה שלכן ולכן מעדיף לעצור אתכן בצורה מניפולטיבית או בפעילות מאחורי גבכן. אורנוס הנסוג מקצין את המצב ומקשה עליכן להגיע להרמוניה ולסיכום שיהיה מקובל על כל הצדדים. מצד שני אתן דיפלומטיות יותר השבוע עם כניסת ונוס למאזניים ולכן יהיה לכן קל למוסס התנגדות של הצד השני וגם תוכלו לחזק את הקשר עם שכן כלשהו.

ראשון- שלישי: אתן חשות צורך להביע את עצמכן, בעיקר בכל הקשור לאהבה מצד שני חשוב שתשמרו על איפוק ותנסו להימנע מעימותים עם הממונים.
רביעי- חמישי: קל לכן להתחבב וליצור קשרים חדשים, אולם קשה לכן להכריע ולקבל החלטות מסוימות.
סוף השבוע: אתן עקשניות ונוטות להיות מכונסות יותר בעצמכן.כדאי לנוח יותר ולא לתכנן תוכניות מתישות מדי.

בתולה

נסיגת מרקורי נמשכת גם השבוע והדבר יוצר שיבושים ותקלות בתחומים שונים בחייכן. הבעייה המרכזית טמונה בדרך בה אתן מתקשרות עם הסביבה. מצד שני לתקשורת עם הסביבה יש כרגע גם חשיבות רבה בעיקר בגלל הצורך שלכן ללבן נושאים אישיים וחשוב לא להיסחף ולהיות רגשניות מדי, או לכעוס ממישהו ששופט, מסתייג או מבקר אתכן- את תחושת האשם תשאירו לאחרים.

ראשון- שלישי: אתן יצירתיות יותר ויכולות להציע רעיונות מגוונים בעבודה, אולם אתן לא מספיק ריאליות ועלולות לסלף את המציאות בדמיונכן.
רביעי- חמישי: חשוב לשמור על איפוק ולהפגין יותר רצינות ונכונות לקחת על עצמכן אחריות נוספת.
סוף השבוע: אתן חברותיות יותר ולכן מתעורר בכן הרצון להימצא בחברת אנשים רבים ויש לכן גם צורך להתבלט יותר.

מאזניים

כדאי להביט השבוע על כל מה שקורה בחייכן בצורה אחרת, יש שיאמרו בצורה רוחנית יותר ויש שיראו בכך פשוט גורל. זו אינה תקופה קלה והדברים נראים לא ברורים ואפילו מבלבלים מאוד, אך אתן מאוד רגישות ונוטות להזדהות יותר עם מצוקות של אנשים ואכן כדאי להתנדב יותר, ואם צריך אז תקריבו קצת מהנוחות שלכן כשהמטרה טובה וחשובה והגמול שלכן יהיה בוודאי בתחושה הנפלאה שיכולתן לעזור למישהו.

ראשון- שלישי: אתן סבלניות ומעשיות יותר כעת ולכן גם קל לכן להתמקד במטרותיכן.
רביעי- חמישי: אתן חשות דחף חזק לריגושים וצורך לעשות משהו שונה מהשגרה היומיומית.
סוף השבוע: אתן מעט נוקשות ולכן אתן נוטות לפעול באיפוק ואולי גם להסתגר בביתכן או בתוך עצמכן.

עקרב

פלוטו שליטכם האסטרולוגי חזר לאחרונה לנוע קדימה ולכן הדברים חוזרים השבוע לאט לאט למסלולם. בתקופה זו אתן יכולות לזכות ביותר פרסום ותהודה על פועלכן, אך בעיקר יש שיפור בכל הקשור ליחסים וזוגיות וגם הזמנות לבילוי לא חסרות. כדאי כעת גם לשים לב יותר לאסתטיקה, טיפול בנושאים הקשורים למגורים ולבני משפחה ויתכנו גם יותר אירועים משמחים בתוך המשפחה.

ראשון- שלישי: גישתכן לנושא האהבה הופכת מעשית יותר וחשוב לכן לשפר את תדמיתכן בציבור. לפנויות – זה הזמן להתחייב יותר למערכת היחסים הזוגית שלכן או אולי להתחיל במערכת יחסים חדשה.
רביעי- חמישי: עדיף להתבלט פחות וכדאי לפעול בצנעה, מאחורי הקלעים. עניינים כלכליים מעוררים את התעניינותכן כעת ויתכנו גם הזדמנויות מעניינות להשקעה, אך חשוב להיות זהירים כיוון שהמידע עשוי להיות לא מדויק.
סוף השבוע: ניתן ליהנות מהפקת אירועים חברתיים, רצוי לשלב גם נסיעות ארוכות ולינה מחוץ לבית. בתחום הרומנטי ישנם ריגושים וייתכנו גם הפתעות ומצבים לא צפויים.

קשת

מיקומו של השליט שלכן- יופיטר בבתולה יוצר לחץ זמנים אך ידחוף את הדברים קדימה ביתר עוצמה וגם עם פחות מאבקים על כל דבר. גם היכולת שלכן לעבד את הנתונים ולקבל החלטות מתחדדים והכל הולך ומתבהר. בתקופה זו כדאי להקדיש ולהשקיע יותר בזוגיות ולפנויות תיתכן כעת התחלת מערכת יחסים חדשה.

ראשון- שלישי: חשוב שתפעלו בצורה מסודרת ולפי הנהלים, ולא תחפשו לעצמכן קיצורי דרך.
רביעי- חמישי: תוכלו לתקן או לפחות לשפר את מערכות היחסים שלכן, ועבור חלק מכן זו יכולה להיות תחילתה של מערכת יחסים רומנטית חדשה.
סוף השבוע: אתן הרבה יותר רגישות, אינטואיטיביות, תובעניות וחושניות בסוף השבוע הזה, ואם לא תשלטו באובססיה שלכן אתן עלולים להגיב בצורה קיצונית ולא פרופורציונית לנסיבות. ישנן אפשרויות חדשות לקשר רומנטי לא שגרתי ומפתיע.

גדי

השבוע תצטרכו להשקיע יותר מאמצים כדי להגיע להשגים כיוון שיש לכן כעת נטייה גדולה יותר להתבלבל או להתמודד עם מידע לא אמין מספיק ואפילו מסולף. כמו כן יתכנו תקלות ברכב, טעויות בניווט או שיבושים בטלפונים ומכשירים חשמליים, כך שכדאי לוודא שהמידע או ההוראות שמסרתן-קיבלתן הובנו כראוי. כדאי גם להקפיד ולשים לב יותר גם בדברים הנראים שוליים ופחותי ערך.

ראשון- שלישי: אתן מאוד רומנטיות ביומיים אלו אך המציאות עלולה לאכזב או לתעתע בכן.
רביעי- חמישי: אתן הופכות פרקטיות, מסודרות וקפדניות יותר, לכן כדאי גם לשים לב לפרטים הקטנים.
סוף השבוע: יתכן ותדרשו להקריב משהו, או לטפל ולעזור למישהו תוך וויתור מסוים על הצרכים שלכן. גם מפגשים חברתיים ושיחות סלון קלילות עשויות להתאים לסוף השבוע.

דלי

הזוגיות ויחסים קרובים אחרים רגישים יותר השבוע ויתכנו אף מאבקי כוח. מצד שני דווקא הפנויות שבניכן מחוזרות יותר ויש להן יותר הזדמנויות להיכרויות. כדאי למצוא את הזמן המתאים ולשבת עם בן הזוג כדי ללבן בעיות שונות בזוגיות שמטרידים אתכן לאחרונה. השתדלנה לשמור על אווירה נעימה, כיוון ששניכם עלולים להגיב בצורה רגשית מאוד ואף קיצונית מהרגיל.

ראשון- שלישי: מתגברים הלחצים המופעלים עליכן, הקשורים לעניינים מקצועיים או למקום העבודה.
רביעי- חמישי: טובים בעיקר לפרסום, החשפות בפני קהל, בילויים ורומנטיקה. הפנויות תקבלנה היום יותר הצעות לבילוי, וכדאי להן לנצל את מצב הרוח העליז למפגשים חברתיים ורומנטיים.
סוף השבוע: אתן חשות כי עליכן לעשות סדר בתוך עצמכן ומסביב. ייתכן כי אתן ביקורתיות, אך גם רגישות לביקורתם של אחרים.

דגים

השבוע משתחרר קצת הלחץ מכם, אולם נושאים ואנשים מהעבר עשויים לחזור ולהפגין נוכחות כלשהי בהווה. יתכן והדבר קורה רק במימד הפסיכולוגי, והדבר אמור לפתח בכן מודעות לנושא מסוים. בזוגיות מיקצב הדברים, הנסיבות והארועים לא שגרתי והכל קורה במפתיע, היכרויות חדשות וגם אפשרות לנתק מקשר שאינו רלוונטי יותר. יתכנו אף חיזורים מצד גברים בהפרש גילאים חריג מכם.

ראשון- שלישי: יש לכן צורך לטפל בכמה נושאים בו זמנית ויתכנו שינויים, חלקם מפתיעים או קיצוניים, בעיקר מבחינה מקצועית או חברתית.
רביעי- חמישי: כדאי לשמור על פרופיל נמוך ולא להיקלע לוויכוחים עם בני משפחה ושותפים.
סוף השבוע: יתכנו בעיות תקשורת בניכם לבין בן הזוג שלכן, הצרכים שלכן עלולים להיות מנוגדים ואף דברים מהעבר יכולות להתעורר מחדש ולהטיל צל על היחסים בניכם.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *