אם נתחיל להתנזר ידינו תהיה על העליונה? לענבל גלעדי ירד מסקס אחרי שחיכתה לטלפונים שלא הגיעו

הנזירה בלוז

סקס והכלבים של פבלוב

התיאוריה הרווקית בביצה התל אביבית גורסת כי לא יעברו הרבה מפגשים עד שיגיע עניין הסקס. אז הגיע הסקס, החלפנו קצת מיצי גוף, מצאנו קצת חום ואהבה, קיבלנו תשומת לב מרוכזת מכל הכיוונים ואז הגיע הבוקר שאחרי. אני, מה לעשות, בחורה שוביניסטית. לכן אני יושבת ומחכה לטלפון וגם אם אני לא ממש מחכה בבית עם מיכל גלידה חצי אכול, עדיין זו לא חוויה נעימה לתהות מדוע הוא לא מצא זמן או הגינות בסיסית להתקשר אחרי שבילה בתוכך כאילו אין מחר.
ואז אני מתחילה להרגיש כמו הכלבים של פבלוב. פבלוב ניסה ללמד את הכלבים שלו שאם הם שומעים צלצול פעמון, סימן שמגיע אוכל. הכלבים הפנימו וברגע ששמעו את הפעמון, הם כבר התחילו להזיל ריר. אז גם אני למדתי די מהר, שאם אני נתקלת בסקס, סימן שלמחרת אחכה לצלצול טלפון שלא יגיע, לא משנה כמה ריר הזלתי לפני. וכך, באמצעות הגירוי השלילי הזה פשוט "ירד" לי מסקס.

ההנאה שבהתנזרות

החלטתי להתנזר. ידעתי שההחלטה הזו נוגדת את הטבע האנושי שלי והשגרה חסרת הסקס תשאיר אותי חסרת מנוחה וסיפוק. אז זהו, שלא. מסתבר שההתנזרות שכפיתי על עצמי דווקא עשתה לי טוב. ברגע שעניין ההתנזרות התחיל להתגלגל, התחלתי להתרגל. זה לא היה כל כך קשה כמו שחשבתי. הסתובבתי ברחוב עם סוג של גאווה על יכולת ההימנעות שלי והחשק המיני שלי נשכח מאחור. בכל הזדמנות "דחפתי" את המשפט "אני כבר חודשיים בלי סקס" ונהניתי לראות את הפנים הנדהמות של החברים שלי, שלא הבינו מה הקשר בין זה לבין המלצר שבסך הכל שאל אותי אם אני רוצה להזמין. אחרי חודשיים עצרתי לרגע כדי להבין את היתרונות במצב הפריג'ידי שכבש אותי.

למה כן?

קודם כל, אפשר לנתב את האנרגיה לנתיבים אחרים, לא פחות מספקים. הקידום בעבודה ואיתו האחריות, השעות (וההעלאה הבלתי מורגשת) פיצו על חוסר האורגזמה. האנדרנלין שקיבלתי מרדיפה אחרי קריירה והניסיון המתמיד להוכיח את עצמי, הרחיק אותי ממחשבות על סקס. אז יש מי שמתמכר לסמים, או לאלכוהול או לסקס ויש מי שמתמכר לעבודה.
אבל מעבר לזה, הרגשתי סוג של כוח, כולם נראו לי מעוררי רחמים ברדיפה שלהם אחרי סקס, כאילו להצדיק את הריקנות של חייהם. הרגשתי מעל כולם, טהורה במובן מסוים.
והדבר הכי טוב, כמו שדוד אומר, זה שכאשר אסכים לעשות סקס זה יהיה עמוק יותר, משמעותי יותר ואולי אפילו יוביל להתאהבות ולקשר. לא עוד מפגשים חסרי משמעות וחסרי טעם, לא עוד התפתלויות נפשיות לפני ואחרי.
אבל עדיין לא הגענו לשיא. ביחסי הכוחות עם גברים שוב אני מרגישה שידי על העליונה. ידוע שהם נהנים מהכיבוש, ובכן הכיבוש הפך בין לילה ליותר קשה. אני יכולה לישון איתך, אבל זה הכל וכמה נעים להרגיש שיש טעם של עוד, שיש למה לצפות, שיש המשך ויש טלפון למחרת. שעכשיו נוכל להכיר לפני שהאש תכבוש אותנו ותכלה מהר את כל התשוקה ותשרוף את כל הסיפור. אולי הפעם נספיק להגיע לאינטימיות לפני החדירה, כי אין מה לעשות, אינטימיות לוקחת זמן ואין קיצורי דרך. אני רק מנסה להסביר שאני לא מנסה לשחק ואין כאן "בוא נשכב, אבל עם בגדים". יש פשוט דגש על דברים אחרים, על תקשורת, על "בוא נדבר רק בלי בגדים".

ובעצם, למה לא?

לפני כמה ימים עמדתי בתור לאיזה בר חדש שכולם הולכים אליו כדי לעמוד בתור. אחרי שנכנסתי וספגתי קצת אווירה, קצת אלכוהול, ראיתי שניים וחצי סלבס והתאמנו עלי שני "מתחילנים", יצאתי החוצה בתחושת הקלה ושיתפתי את הסלקטור ברשמי מהמקום הנחשב. "יש לכם פה מוסיקה של גלגל"צ". מסתבר שהוא היה אחד משניים עשר הבעלים והוא לא ממש העריך את המוסיקה בגלגל"צ, כי מיד השיב לי באותו מטבע: "זה כואב להיות פולניה?", חשבתי על זה רגע. "רק כשאני מזדיינת", עניתי לו, אבל לא גיליתי לו שזה כאב טוב.

ענבל גלעדי

בת 30. גרה בפ"ת וחיה בת"א. בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול. כותבת למגזין קוסמופוליטן. חזרה לאחרונה מטיול בניו זילנד, אוסטרליה ותאילנד וכעת מתמודדת עם החיים

תגובות

 1. מישהיהיהי

  כן, לא כולן חזקות כמוך, למרות שאני החזקתי שנה +.

 2. כאב ביצים

  שוב הבנות נותנות והבנים לוקחים

 3. אני לא מסוגלת שניה בלי. עוברת מאחד לאחד, למה להתנזר? הרי אני נהנת מזה בדיוק כמוהם!

 4. אדווה

  מאד מאד מבינה אותך. עוברת את זה כרגע כמוך בדיוק. 5 חודשים בלי.
  נמאס מהציפיה של אחרי למשהו גדול יותר, וזה לא קורה.
  למגיבים האחרים: זה בכלל לא קשור למי נותן ולוקח, ברור שבחורות נהנות מסקס כמו ואולי אף יותר מגברים. אבל כנראה שרוב הגברים שכחו קצת שצריך להתאמץ טיפה ואולי לחזר. קל להם מדי לקבל את מה שהם רוצים, אז הם לא טורחים להישאר, קת יותר לעבור לפרגית הבאה.
  שתקום בחורה שלא נקשרת בכלל אחרי סקס לגבר עימו שכבה, סטוץ או לא סטוץ. הדמות המצחיקה והמדהימה שעשתה קים קטרל ב"סקס והעיר" היא פנטזיה יפה, אך כמעט ולא קיימת.

 5. מאמר ממש נפלא

 6. ג'ורג

  להלן מספר נקודות על הכותבת (שבאמת כותבת מאמרים נפלאים! )
  במערכת היחסים הקצרה שהיתה לי עמה היא הספיקה לנצל,לבגוד ( עם גבר נשוי ) לשקר ובעיקר לשחק אותה אישה אמיתית וכנה.
  אז שימו לב . אל תאמינו אף פעם לכל מה שאתם קוראים.
  לפעמים הכתיבה היא דרך להוציא את הצד האחר שבך הלא אמיתי (במקרה הזה אלה הם חייה האמיתים של הכותבת – בולשיט אחד גדול )
  יום מקסים

  • המגיב

   ממש בוגר מצידך…

   לידיעתך, יש סיכוי שהילדה יכולה לתבוע אותך על הוצאת לשון הרע – ואני מקווה מאוד שהיא תעשה את זה.

   נדמה לי, אגב, שיש תרופות לבעייה שלך.

 7. אני דווקא מבינה את הילד. אם היא באמת עשתה את הדבר הזה אז היא לא בסדר. בגידה זה דבר שלילי ועוד עם גבר נשוי?

 8. אח שלי …. צא מזה כל הבחורות זונות !!!

  • לריסה לין

   אחי היקר יש רק תשובה אחת להערה האינטילקטואלית שלך והיא שכול הגברים חמורים ממזרים(אבל מכבן שיצה לי לבגוש כמה גברים מקסימם חכמים ואיטילגנטים שלאולם לא יחשיבו מין הארה כזות טיפשות כ יצוג של דאתם של המין הגברי )אקצר ואומר שאתה אדיוט ממורמר ושאני מרחמת אלך

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *