דוגי, או על הצד? קיימות בכלל תנוחות אפשרויות? ממרומי השבוע ה-28 מעידה יעל לוין שיש בעיות

הריון וסקס

דברים שלא כתובים בתנ"ך

אני בדרך להגשים את חלומי להיות אמא חתיכה וצעירה, לא מהסוג של הג'יפ והפן אלא מהסוג היותר שווה לדעתי שרואים בים משתוללות עם הילד. החלטתי להעלות על הכתב כמה דברים שלא כתובים בתנ"ך ההריוני ("המדריך הישראלי להריון ולידה"), שהוא אומנם מורחב ומעודכן אבל יש בו פרק אחד שנותר בגדר המסתורין: סקס והריון.
דבר ראשון שחשוב לדעת הוא שאני עקרבית, מזל שידוע בחשיבות הרבה שהוא מעניק למגע גופני וסקס. שלא תטעו, לפני ההריון היינו שוכבים שלוש פעמים בשבוע, לא שיא עולמי כמובן אבל שומר על הגחלת (למעט מרתון הכניסה להריון, שכמו כל חוקרת טובה הבנתי ישר שמדובר בעניין הסתברותי וחייבים להגדיל את גודל המדגם באופן דרסטי). אבל עכשיו, ממרומי שבוע 28, אני יכולה להעיד שיש בעיות.

זה נעים לך?

נתחיל בדימוי הגוף שלי. לא משנה כמה שנות לימוד יש לי וה-95 בחמש יחידות מתמטיקה, עדיין לא עשיתי את החישוב הפשוט בראש שאם התחלתי את ההריון במשקל 63 (בכל זאת, אני מעל 1.75 מ') הרי שאחרי שישה חודשים ושבעה קילו נוספים הסקלה במשקל תצביע על 70, נכון? אז זה היה השוק הראשון. בעלי היקר ניסה לעודד ולהרגיע אבל מי מקשיב לפניני ההגיון של הבעל בזמן מתקפת בכי הורמונלי? חוצמזה הוא אחראי למחדל הזה לא פחות ממני. השיחה נגמרה בזה שבמחווה של רצון טוב הוא הראה לי אתרי סקס שמוקדשים רק לנשים בהריון. זה היה אפקטיבי כמו להראות למישהי שהעלתה כמה קילו, אתרי סקס שמתמחים בשמנות.
אחר כך חבר מהעבודה העביר לי הרצאה של רבע שעה על כך שנשים בהריון הן הדבר הכי סקסי בעולם כי הן התגלמות הנשיות, הטבע והיקום בלה בלה בלה. לא היה לי נעים להגיד לו שהמבט המזוגג של בעלי כשבאתי להיות למעלה, כמו שאני אוהבת, ושנבע כנראה מהעדר חמצן והזכיר מבט של מישהו שעושים לו "תרגולת היימליך" אמר הכל. במקום להתרכז באורגזמה שלי רק חשבתי אם אני לא מועכת אותו.
על להחליף תנוחות תוך כדי בשביל הספורטיביות והתשוקה אין ממש על מה לדבר עכשיו. שום דבר לא יפריד ביני ובין הכריות הנוחות שלי. קיימות בערך שלוש תנוחות אפשריות: על הצד בוריאציות שונות, אני למעלה ודוגי סטייל. אז על הלמעלה דיברנו, דוגי-סטייל זה נחמד אבל גם זה ממצא את עצמו בייחוד כשכל פעם אני נזכרת בבדיחה על התינוק בחדר לידה שבא לאבא שלו המאושר והתחיל לדפוק לו על הראש ולשאול "זה נעים לך????".

גברת לוינסקי היקרה

אז נשארנו על הצד. התקופה הכי חרמנית בחיי (רק אתמול חלמתי על החייל שצעיר ממני בעשר שנים ופינה לי מקום ברכבת כי הוא חושב "שהאישה הזאת בהריון") ואנחנו שוכבים פעם בשבוע כמו זוג גריאטרי.
על מין אוראלי אין ממש על מה לדבר. ההפרשות המרובות לא הכי מצאו חן בעיני הבעל, התמונה של הראש שלו בין הרגלים שלי מעבר לבטן הגדולה לא ממש עשה לי את זה וגם קצת נחרדתי כשקראתי בעמוד 232 במדריך ש"יש להזהיר את הגבר שאין לנשוף אויר בכוח רב לנרתיק, מאחר שהיו דיווחים על תוצאות הרות אסון ממעשה זה להריון". אני לא הולכת לסיים את ההיריון הזה בגלל שהבחור התעטש לי פנימה. המדריך ממשיך ומציין ש"פרט לכך יחסי מין אוראלים מותרים בהריון ללא חשש". הם רק שכחו לציין שמדובר בעיקר לגבר, שכן כמו פולניה טובה נתקפתי רגשות אשם לגבי הירידה ביחסי המין והתחלתי למצוץ לו בתדירות שזיכתה אותי בכינוי המכובד "לוינסקי". נקודת האור כרגע היא המחשבה על כמות הזמן שהוא יבלה down under אחרי הלידה (יש לו חוב של כמה שעות טובות) וכמובן עיסוי הפרינאום שמחכה לי רק עוד קצת.

תגובות

 1. ענת פרז

  גברת לוינסקי היקרה, קודם כל את צריכה להודות לאל על שביום-יום הלא הריוני את מקבלת 3 פעמים בשבוע. אם אנשים היו אומרים את האמת בסקרים, הייתי מגלה שאת קרובה לשיא העולמי ביחס לאורך מע' היחסים שלך. חוצמזה, יש מי שיקנא גם בפעם בשבוע הנוכחי שלך, עם או ללא בטן. בקיצור, נשמע שאת חווה הריון סביר פלוס- גם קוסית, גם מגניבה, וגם מקבלת. מה רע? הייתי חותמת על חיי הריון נצחיים במקומך.

  בהצלחה בשבוע ה-40,
  ענת

 2. הטור חביב, אך אך קצת נדוש.
  חוץ מזה, דוגיסטייל אולי ממצה את עצמו, אך וודאי שלא ממצא.

  בכל מקרה, שתהיה לך לידה קלה ומוצלחת.

 3. קוקי

  לא הבנתי מה הבעיה…את מתלוננות על שלוש תנוחות שנותרו לך? מי צריך יותר?? גם ככה שתיים הם די מעצבנות ומפריעות לתהליך. על התדירות כבר כתבו פה. פעם בשבוע זה לא גריאטרי, זה ממש מוצלח, חכי שיגיעו הילדים. ולסיום – חבל באמת על המין האוראלי, אבל למה לותר. בשביל מה "לנשוף חזק לתוך הנרתיק"…מה זה נותן?

 4. אלמוני

  אהבתי את הפנטזיה על שעות down under אחרי הלידה- מתי בדיוק: אחרי התפרים? יחד עם הדימום המסיבי שנמשך חודשיים? או בדיוק כשנרדמת אחרי שעות של צרחות והנקות?….

  • כן גם לי זה נראה תמוה המין אוראלי אחרי. טוב זה בטח הריון ראשון.
   שלוש פעמים בשבוע זה הרבה? כמה זמן הם יחד?
   לנו היה די נחמד הסקס בהריון רק שדברים שקשורים לפטמות לא התאפשרו יותר. פשוט עשה לי צמרמורת.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *