כי מאתר באת ואל אתר תשוב

הם ניצבים להם בסדר מונוטוני על המסך מולי, מסודרים כמו חיילים. השורות שוות בגודל, הריבועים קטנים. נייחים, זמינים, לגמרי בלתי מזיקים. כאלה הם כולם. אפשר להתבונן בהם בלא מפריע, לדפדף עשרות קלסתרונים, להרכיב לך דמות בראש ולפרק, לערוך ממוצעים.
כשהם על המסך אפשר גם לעפעף באצילות, אפשר לחשוק, אפשר ללעוג, אין צורך בצביעות. גם הצניעות כבר מיותרת, את כאן בינך לבין עצמך. והם בינם לבין עצמם, איש איש בריבועו. האמיצים מעבירים מידע בינות הכסאות, כמו תשע בריבוע בתקופה של אות-אות-אות. ואת נודדת ביניהם, מעבירה וממספרת, עוצרת להריח, מתלבטת אם לקטוף (את השווים יותר נדחוף אל בין דפיו של ספר עב ונייבש ונאסוף).
ישנם יפים יותר, רובם יפים פחות. ישנם כמה שנעצרת לקרוא אצלם כמה פניני חוכמה, ואז בדרך כלל גם יש מצב שאין תמונה. כשיש תמונה אז הוא מקריח במרבית הפעמים. ואם כבר לא והוא יפה, אז מטר ושישים. ואם כבר לא אז יש מצב והוא נסיך, כזה בהגדרה, ולכזה את מחכה בעצם, אז מדוע לא לפנות, אז את פונה שנייה אחרי, פנייה סבירה לא מתרפסת, ואז ימים בוהה בהמתנה על המרפסת. כשהוא פונה אז יש משחק, והוא נכנס והוא יוצא, ורוב הזמן את מחכה, עושה רק מה שהוא רוצה. ואז כועסת ובוכה ויחסינו שלאן, ואז מתחיל הבלאגן, ומסתיים: הוא לכאן ואת לכאן. אחרי כמה ימים של שקט, אתם חוזרים לאט לאט לריבועים. את לשורות של הבנות, הוא אל הבנים. עכשיו החיוכים הרבה יותר מאופקים. השורות כבר לא זולגות בינן לבין עצמן, יש סדר ומופת ושקט בבניין.

רונית בר-לביא

ירושלמית בהווה. תל אביב לא. מעושנת וקצבית לי מידיי. גם חיפה למרות שמקסימה, לא, כי רחוקה מידיי מכולם. כנראה שכפר הכי מתאים אבל עד שיהיה שינוי בסטטוס המשפחתי, אני כאן. ובאינטרנט, בכל מקום.

תגובות

 1. עוד גבר

  מכיוון שאני "קצת" מכיר את הנושא (מעבר לכך שאני יותר מעשור באינטרנט ורווק), אולי אוכל קצת לחדש לך:
  1. גם משתמש מהמין הגברי היה כנראה מביע תרעומת סימטרית ואולי אף תרעומתית הרבה יותר ולו רק למשל מהסיבה שיש שם בד"כ יותר גברים מנשים על המשתמע מזה.
  2. לגברים היופי כך מסתבר… (כאילו שזה חדש..) הוא הקריטריון המרכזי, ראי משהו עדכני:
  http://uk.reuters.com/article/lifestyleMolt/idUKN0323405520070904
  3. אם היה ניתן לי (משאבים/אנשים מתאימים) היית מקים משהו הרבה יותר אפקטיבי. ("הייתי" ואני עדיין מתכוון ופועל כדי לממש).
  4. עדיין למרות הרצון הטוב יש בטבע/ממלכת-בעלי-החיים תהליך שמכונה "ברירה זוויגית" (ע"ע דרווין) – לצערנו לא כולם/ן נבחרים/ות ע"י בני/ות המין הנגדי, זה עגום ועצוב, אבל זה חלק מהטבע.
  מאחל לך/לי ולמי שמחפש/ת שימצא.

 2. ארנון

  צר לי לאכזב אותך….אבל אתן באמת לפעמים בלתי נסבלות…לא צריך לשפוט גבר :כמה הוא משתכר,מה רמת ההשכלה שלו,איזה רכב יש לו….איפה האהבה?איפה הנשים של פעם בלי החומרנות המגעילה הזו?
  מה הכל נמדד בכסף?יש לו אז טוב לי,יהיו לי חיים קלים ונוחים,לא אצטרך לעבוד,אני אישית מאוכזב….
  אני לעולם לא אתחבר לבחורה שאילו המניעים שלה….
  שתשאר רווקה….אני את שלי עשיתי בחיים האילו…לי נשאר רק להנות
  בהצלחה במצוד הגבר הפרייאר הבא
  ארנון

  • רונית

   לא אוהבת ממורמרים, וככה שניכם נשמעים.

   לא מחפשת כסף,
   יש לי משלי,

   רזה, נאה, משכילה, יצירתית. (וזו צניעות)…

   וכן, גם לי כמו ל"גבר הממוצע" מאד חשוב מראה חיצוני,
   חייבת שהבחור יהיה חתיך ויפה.

   ומי שכזה וגם עם ראש על הכתפיים וגם מוכשר יחסית, מתנהג מזעזע, כל עוד הוא ישראלי, ומדובר ב99%, ובבחורים מאתרים.

   יש שיפור מסויים כשמדובר בעולים, הם יותר ג'נטלמנים בדר"כ,
   או בבחורים לא מתל אביב, אלא יותר מהצפון.
   אבל לכי תמצאי אותם ….

   • סנופקין

    למרות שהשורות לעיל הן שלך, ברור שהנושא הוא כללי ואיננו אישי.
    למעשה את מנסה לגעת בנקודה שהיא הרבה מעבר למשחקי תופסת וירטואליים. ומכיון שכך, קצת חסרה לי מסקנה או הצעה לסדר היום מטעמך.
    היה מעניין לקרוא איך נראה לך שהדברים אמורים להתנהל באמת. האם ניסית פעם לחשוב על הבעייתיות הכללית של העדר קודים מוסכמים, של נימוס וטקט במעטפת הטכנולוגית הנוכחית?
    כי אם זה סתם מאמר קיטורים עונתי, אין בעיה. אבל משום מה נדמה לי שאולי התכוונת ליותר מזה, ויהיה נחמד לשמוע את דעתך.
    ולכל רוחות הרפאים שמרחפות כאן – ראו הוזמנתן.
    בתיאבון

   • אולי זה משהו בך- שלא רואה שיש גם שווים?…
    לא שאני שונה ממך בעניין זה.

 3. וואו.. כ"כ הרבה מרמור בכ"כ מעט תגובות. נבצר מבינתי להבין את כמעט כל מה שנכתב ע"י "עוד גבר"- למה הסעיפים והרמזים כאילו מדובר במסמך צבאי, חבר?
  נכון שגברים נותנים יותר חשיבות למראה חיצוני, אבל ראיתי כ"כ הרבה זוגות שאין ממש התאמה ברמה היופי האישי של כל אחד, ככה שלדעתי זה לא תמיד נכון-הברירה הזיווגית אותה ציינת. הבעיה באתרי אינטרנט היא שתמיד יש תחושה שאתה יכול למצוא יותר טוב מחר-יש מבחר עצום, וזה לדעתי מה שיגרום לחלק מהגולשים לפחות, להשאר רווקים זמן רב!

 4. ורדיאלה

  פוסט קצת שטחי ועם זאת מעניין… בתור בחורה צעירה שנכנסת לאתרי היכרויות לצורך שעשוע בלבד, (אבל אכן פגשתי בנים מהאינטרנט פה ושם,) אני רוצה לומר שכל העיניין מעט בזוי בעיניי, ואהבה זה לא מוצרים על מדף בסופר, ולא משנה מה גבר יכתוב על עצמו את תמיד תתאכזבי כי אין לך את ה"גל" שלו, את מה שהוא משדר, אין לך למה להתחבר, הכל טיפשי ומעושה ומנוכר, ובעל מודעות עצמית יתרה, חשיבות עצמית יתרה, והגיגים ריקים מתוכן. צאי אל העולם! תפגשי אנשים…

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *