להם לא עומד והעולם שותק

זו לא רק מלחמה על הזכות לקבל סקס כמו שצריך, זו מלחמה על התפקידים הבסיסיים של גבר ואישה. תפקידים שאנחנו נוטות לשכוח

אני לא יודעת מה איתכן קוראות עלומות, אבל התמוטטות התאומים בניו יורק העלתה במוחי מחשבות נוגות, באשר לגורלם של מבנים, מכל סוג שהוא, זקורים, וגבוהים, בגודל שהוגדר כמצוין ואפילו מיתולוגי, שפתאום קורסים להם, ככה בפתאומיות, עקב לחצים בלתי צפויים.
ולא יכולתי שלא לקשור בין המקרה הטראגי שבאמריקה, לטרגדיה האישית שלנו, בנות המאה ה-21 כולן: הטרגדיה שלנו, למי שעוד לא זיהתה, הם הגברים שאנחנו מגדלות פה במו ידינו. גברים אמרתי? סליחה. אני מתכוונת ליצורים דמויי הגברים, שמסתובבים פה בינינו וטוענים לכתר, אבל חלילה, לא מוכנים להזיז את התחת, שלא לומר את החלק הקידמי התואם, כדי לזכות במלוכה.
לפני שנה וחצי הכרזתי רשמית את מה שבחורות מעולם לא העזו להגיד לכם, הבנים: כן, אנחנו אוהבות זין גדול. ולמה לא בעצם? שהרי אם כבר אנחנו יוצאות למלחמה, לא נעדיף טנק על פני אוטוביאנקי מקרטע? אם כבר אנחנו יוצאות למסע בג'ונגל, לא נעדיף נעלי הרים על פני נעלי עקב? ואם אנחנו נורא רעבות, לא נעדיף את הסטייק הכי גדול במסעדה, על פני דוגמית של אספרגוס? העיקרון ברור.
ובכן בנות, מסתבר שהיינו אופטימיות. רצינו זין גדול. חשבנו שזה מובן מאליו שהוא גם יתפקד. אז הנה, שזה לא היה כזה ברור. זה התחיל מכך שבחורים זדוניים במיוחד, פירשו את דרישתנו הלגיטימית ולקחו אותה צעד קדימה. הם חשבו שאם יש להם גדול, הם יכולים לזרוק זין, תרתי משמע, ובשם הפמיניזם והשוויון לתת לנו, הבנות, לעשות את כל העבודה.
ככה זה התחיל, ולא שיערנו שהגרוע מכל, היה עוד לפנינו: כי מתישהוא הם גם ויתרו על הצורך "לזיין". הם חשבו שזה מספיק שכל החברות ראו שלקחנו הביתה את הבחור הכי שווה בבר, הם סברו שזה בסדר שהוא ירבוץ בשיממון באמצע המיטה שלנו, מחכה שנמצוץ לו ונעשה לו נעים בגב. מכאן היה המרחק קצר לקרייסס האמיתי: הם חשבו שזה בסדר, שבסוף, "הוא" גם לא יתפקד. ובמילים אחרות: להם לא עומד והעולם שותק.

הנוער העומד והלומד

ולהלן התיקון הראשון בחוקה: אנחנו רוצות זין גדול. אבל לא פחות מזה, גם אחד שעומד ועובד. יודעים מה? עיזבו אתכם מגדול. שיהיה בגבולות הסביר – אבל עומד! ואם לא, אז שיהיה גם קטן – אבל עומד! ומצדנו, אם יש לכם בעיה, אז תקימו תנועה, עם מדריכים והכל: הנוער העומד, העובד ואם צריך, אז גם הלומד – לומד איך לעשות את זה כמו שצריך.
עד לפני כמה שנים, חשבתי לתומי שכאשר בחור ובחורה נכנסים למיטה, הם עושים זאת כדי להזדיין, שזה, באופן הכי טכני ופשטני: שהגבר יחדור לתוך האישה, במלוא כוחו ואונו. כמו שעשו כל הגברים לנשים משחר ההיסטוריה.
כן, כן. ומה שנשמע לנו כמשהו כל כך מובן מאליו, כל כך ברור, התגלה לחברותיי הפנויות בנות השלושים פלוס, כדרישה מוגזמת, שלא לומר דמיונית, שהן משמיעות לגברים מהזן החדש, כאשר אלו נתפסים עם התחתונים למטה.
כי בזמן האחרון, יותר מידי יוצא שברגע האמת, טופחת המציאות על פנינו (ככה זה כש"זה" נופל ואת בדיוק בגובה), ואנחנו מרגישות כאילו קנינו איזו ספה נורא יפה, שנראתה איכותית ומבטיחה, אבל כשניסינו גם לשבת והיא נשברה, צחק עלינו המוכר: במחיר ששילמת את גם רוצה לשבת עליה? לא הגזמת בכלל.

אל תזלזלו בהצהרה הזו, לדרוש ולקבל את האורגזמה שלנו כמו שצריך, ישר לתוך נקודת הג'י. מגיע לנו. הרי שרדנו את כל גיל ההתבגרות המיופייף לעייפה. אחר כך, עמדנו בכבוד בכל קשקושי הרומנטיקה שבחורים שפכו לנו על האוזניים, והכל בשביל לזיין אותנו. מתוך ייאוש, אפילו גילינו לבד את הדגדגן. אבל התמדנו. כי ידענו שבסיום הלימודים, יקבלו התלמידות החרוצות ביותר את ה-צ'ופר: לצאת לבר הקרוב לאזור מגורינו ולקחת את מי שנרצה. להגיד בלי להתנצל: לא בא לנו על אהבה. בא לנו על סקס, כמו שסקס צריך להיות: פראי, אמיתי משוחרר. בא לנו לשחק כמו הבנים.

 

נקמת היורמים

ואז, הופס. התגלתה בעיה לא צפויה. הגברים החדשים האלו שפגשנו בבר, שקיבלו אותנו; הנשים המודעות, העצמאיות, הקרייריסטיות, שנתנו לנו כל כך הרבה כבוד בישיבות המנהלים, התגלו במיטה כחיות מבויתות, יצורים שאיבדו את כל יכולת ההתמצאות שלהם במרחב, מלבד המרחב הקיברנטי בלפ-טופ שלהם.
אולי זה היה הפחד שסירס אותם. ואולי זו הייתה הנקמה. הם הבינו שאנחנו יכולות להגיע למשרות בכירות, להרוויח סכום יפה, אפילו לגדל ילדים לבד. אבל לא לזיין. כי פיזית, זה לא הולך. ואז בקונגרס עולמי עלום, הם החליטו על ה-נקמה: לא להעמיד "אותו" לכבודנו, או בשיטה המתקדמת: להעמיד "אותו" לזמן קצר בלבד, ואחר כך, להאשים את כל העולם. בעיקר אותנו.

ואנחנו, מה כבר ביקשנו? בסך הכל רצינו שיקרעו לנו את הצורה, בכל הזויות, התנוחות, והאפשרויות. ומה קיבלנו? בחור, שבמקום לעשות את מה שאנחנו מצפות מגבר, מתחיל לנהל שיחות באמצע הלילה, כמו איזו כוסית בת 16. כשהשורה התחתונה אומרת: "אני לא רוצה לזיין. באתי לקבל טיפול. ואני מקווה שנפלתי על שילוב נדיר של סארוגייט, פסיכולוגית, עובדת סוציאלית, וגננת".

והכי נורא שפעם הם עוד התביישו. היום הם חושבים שזה אפילו בסדר שלא עומד להם. "תביני אותי", הוא אומר לך באמצע הזיון. את בוערת כולך, ודווקא אז הוא מחליט לזיין, אבל את המוח. "זה לא אני שלא עומד לי. זה הפרוזק. הפסיכיאטר אמר שזה מה שיקרה. תופעות לוואי. אבל אני כל כך שמח שנפלתי על מישהי מבינה כמוך". וככה בשניה, הוא מילכד אותך. אם תעיפי אותו מהמיטה, הוא עוד יתאבד לך, הרי הוא מעורער גם ככה. אם תשאירי אותו, את יוצאת פארשית עם עצמך. עם הסיפוק שלך. עם המטרה שלשמה הגענו עד הלום.
טוב, וזה עוד הזן העדין. יש כמובן את אלו שאומרים לך: "שיט. ידעתי. ידעתי שאסור לי להכנס איתך למיטה. לא עומד לי על בנות שלושים. רק עשרים ומטה עושות לי את זה".

 

במלחמה כמו במלחמה

בנות, בוקר טוב. להתעורר. אם עוד לא שמתן לב, אנחנו במלחמה. זו לא רק מלחמה על הזכות לקבל סקס כמו שצריך, זו מלחמה על התפקידים הבסיסיים של גבר ואישה. תפקידים שאנחנו נוטות לשכוח בימים טרופים אלו, ולהם הגברים, כל כך נוח שאנחנו שוכחות. שוכחות את החובה שלהם למלא את התפקיד הבסיסי ביותר שנתן להם הטבע, בלי תירוצים. שוכחות את החובה שלנו כלפי עצמנו להפסיק להיות האחיות הרחמניות, שוחרות התירוצים.

לעולם אל תשכחו למה נכנסתן למיטה. ולמי ששכחה אני אזכיר: אתן במיטה כדי ליהנות. בצורה הגופנית. אחרת, יש בתי קפה, בתי קולנוע ובארים. המיטה היא מקום לעשות בו סקס, אהבה, ובכל מקרה, מקום שבו יש חודר ונחדרת. בהגדרה. ואת זה אל תשכחו לעולם. ואם מישהו שוכח את זה, תשלחו אותו ישר הביתה באוטו שלו, שהוא לבטח ואיך לא, הכי הכי גדול בעיר.

אתי אברמוב

אשה על סף התמוטטות עצבים. כשתהיה גדולה היא רוצה להיות עקרת בית, נשואה ואם לכמה שיותר. בינתיים מסתפקת בלהיות עיתונאית בכירה, סטודנטית מצטיינת, בליינית מובילה ולא - בלונדינית מתוך בחירה

תגובות

 1. אסמה המסואבת

  רכיך הכי נורא.

  • צילי וגילי

   עכשיו אנחנו יודעות למה העיפו אותך מקורס קצינות ח"ן…

   בטח שהמגדל הלוהט צריך לעבוד, מי אמר שלא.. אבל להגזים ולומר שמה שאנחנו רוצות זה רק "שהגבר יחדור לאשה במלוא כוחו ואונו", בפראות וכל זה ??!! אל תקלקלי את הנוער, יקירתנו המסתפקת במועט.. אנחנו רוצות קצת יותר מחדירה פראית, ואם לפעמים לא עומד לו מולך, אולי המעלית מקולקלת, ואולי יש לו קצר במוח, ואולי את לא עושה לו את זה.. לא קרה לך אף פעם שגבר עמד מולך (תרתי משמע) ולך לא דיגדג אפילו קצת בתחתונים?

   • דאבל די

    מדובר כאן בתופעה מסויימת, שלצערי נתקלתי בה גם אני, ולא במקרה בודד בו לבחור לא עומד (מסיבה כזאת או אחרת), ומכאן הנסיון להבין איך נפל דבר.

    בשלב הנוכחי בחיי אני ניזונה מסקס מזדמן ויוצא לי להתקל ביותר ויותר בחורים שלא לגמרי מתפקדים, בלשון המעטה. אז אוקיי בחור אחד שניים, אבל מקרה אחר מקרה הנורות האדומות מתחילות להבהב והשאלות מתחילות להשאל: מה קורה היום לבחורים שככה העסק פתאום מתמוטט, וכולה מדובר בבחורים צעירים יחסית (שלושים פלוס).

    אין לי תשובה מוחצת, אבל המאמר בהחלט העלה כמה אופציות שכדאי לבדוק אותן טוב טוב.

    • זנוריל

     אפשר לקבל את האימייל שלך
     תודה 🙂

    • דונה פלורה

     אכן בנות, התופעה ידועה ועגומה למדי.
     אך לשמחתנו יש מוצא (כמו לכל בעייה) – בני 21 בלבד!
     העסק מתקתק, העור מתוח, הגוף חלק ויפה…
     מי צריך יותר?!

     • דאבל די

      דונה יקרה,

      בני 21 אכן ניחנו ביתרון ברור, רק שלא תמיד אפשר לתקשר איתם גם ברמה הרגשית מנטאלית. ומכאן נובע בעצם כל הקושי – למצוא את האחד שימלא את צרכייך גם ברמה הפיזית וגם ברמה הרגשית-מנטאלית.

      דאבל די

      • דאבל די?
       האם זה דאבל הידוע בשמו "דוסיינטו…."?
       ואם כן, אז כל הכבוד על העומק, זה אומר משהו לגבי הגודל?

     • כל המיתוס הזה על בחורים צעירים… אולי זה לא מצב הגוף כמו שזה הדור.
      גם אני נתקלתי בבחור עם "משבר גיל 30". נו באמת! עזוב את כבודי האבוד, או השמור, ובא נעשה את מה שצריך. אבל אני גם חייבת לאמר שלא כולם כאלה. יש עדיין זן נכחד שמעניק ומקבל אורגזמות כולל הכל בכל פעם, וכמה שיותר כך ייטב. חפשו אותם, בנות, אל יאוש!

    • הכללה פושעת
     לא יודע אם הסתובבת או מסתובבת אבל במחוזותי ובמחוזות חברי נדיר הדבר
     אולי את לא עושה זאת לנו הגברים בני השלושים
     אשמח להיווכח אחרת

     • דאבל די

      אני נראית מצויין.

      תאמין לי שבלי קשר למי אני ומה אני לגברים לאחרונה יש בעיות בתפקוד, ואני אומרת עם זה עם המון כאב.

      • היי דאבל די
       אני מתנצל בשם כל בני מיני על עוגמת הנפש אשר נגרמה לך
       רוצה לאמר לך שבתור גבר אשר מתקרב לגיל 31 אני שמח לבשר לך שתופעה זו זרה לי ואף לחברי מכל וכל
       נ.ב- את מקסימה במציאות כ"כ או רק על פני מסך המחשב שלי
       רוצה בחלט להיווכח בתשובה שלך

      • אלמונימוס המשומד

       אינני יודע מדוע את דופקת *כזו* הכללה ש"לכל הבנים שאני מכירה לאחרונה יש את הבעיה הזו" – לא אבוא ואומר לך "תנסי אותי" (סורי, קצת איבדתי אמון במפגשים מהאינטרנט) אבל היה מומלץ לך לבדוק אוכלוסיות אחרות.

       כשאני מתכוון לאוכלוסיות אחרות הכוונה קצת לרדת מהחתיך/חטוב – יש עוד כמה שלא בדיוק חטובים ולא נראים בדיוק כאלה שנשלפו מזו'רנל האופנה האחרון או מערוץ האופנה – ואולי משם תצמח הישועה.

       * אין בכוונת תגובה זו הצעה מינית כלשהיא

      • אלמוני

       הי אני מחפס זיון בלי מלים

    • החוקר

     אתי חמודה,

     דיי דיי דיי, מספיק עם בלבולי הביצים. ( תרתיי).
     אני מודה, בגיל שלושים+ כבר נמאס לי לזיין.
     חמש עשרה שנה של פעילות הן די והותר. לא צריך להגזים. צריך לתת לאחרים להנות גם.
     זיינו, שיגלנו, דפקנו, חדרנו, ליקקנו, נמצצנו, השפרצנו וגמרנו. אתן שומעות – גמרנו.
     גמרנו עם זה. נמאס. תעזבו אותנו במנוחה. מדי פעם אנחנו מוכנים לפעילות ארעית
     למטרות צדקה וריבוי אוכלוסין, אבל תנו לנו להתמקד בדברים החשובים:
     כדורגל, חדשות, נ י ס י ם מ ש ע ל !!, יעל בר זוהר… כדורגל כבר אמרתי?.

     די. עשינו כבר הכל. אין לכן מה לחדש לנו יותר (אולי רק לצרף את חנן עשראווי
     למנז' א-טרואה).

     "ערום יצאתי מבטן אימי, וערום אשוב שמה, ה' נתן וה' לקח"

     החוקר

    • רעיון מהפכני: יכול להיות שהגברים שמשתתפים במין מזדיין הם אלו שסובלים מבעיות אגו גם ככה והזיינים האמיתיים הם אלו שמחפשים קשר רציני?

   • בובית

    אני מניחה שאתי מדברת על אלו ש"בערה" להם אש בתחתונים כשהם ראו אותה, שכבר נמשכו ורצו.. ן …"TOUCH ME TOUCH ME I WANNA FEEL YOUR BODY "כמו ששרה סמנתה.

    אין מה לדבר, התופעה אכן קיימת! ומתפשטת….

    • צילי וגילי

     אויל היתה לנו "ילדות מוגנת", אבל עוד לא נתקלנו… אולי אנחנו לא לוקחות למיטה 100 גברים בשבוע, ולכן הסיכוי שניתקל באחד מתוך 100 שלא עומד לו סתם ככה, פעם בשבוע – יותר קטן…

     • בובית

      שטויות,
      למה את חושבת שצריך "לעבור" 100 גברים בשבוע או אפילו 2 ובכלל, לעבור משהו, מה שזה לא יהיה כדי להבין תופעה כלשהי, כדי לתהות שאולי זה לא מקרי, יוצא דופן, חד פעמי.
      אולי זה מספיק לנהל שלושה רומנים שנפרסים על פני שנה נניח ובנוסף לשמוע מכמה חברות שלך שנתקלו במקרים דומים וידידים שמתוודאים בפנייך על הכל ואת מאד אוהבת אותם כחברים טובים אבל ברור לך שכמאהבים הם אללה יסטור.

      אני לא טוענת שאולי לבחורה פה אין יד בדבר ואם מדובר בלופ שחוזר וחוזר על עצמו אז אולי זה באמת המקום להסתכל לרגע במראה ולשאול כמה שאלות .

      אבל נראה לי שבמקרה של אתי יש הקצנה של הדברים בהכל.. וטוב שכך,רוצים להבהיר משהו, לחדד,משחיזים קצת, מתבלים, כן, מגזימים, מצחיקים, מטלטלים, המוח הקורא אמור, איך לאמר, להבין את זה ובאמת כבר קראתי ואני בטוחה שרוב חברי הפורום הזה אם לא כולם
      קראו כתבים, דברים, מאמרים קיצוניים מזה בהרבה ומעוררי הדים בהרבה , מפחידים ומזעזעים בהרבה רק שלא היה לכם ת'צאנס להגיב אז עכשיו אתם מוציאים הכל על אתי.
      הבחורה אמיצה ולא רואה ממטר ומעבירה לכם אחלה זמן בnet, רק מספר התגובות כאן…
      ובזמן שהיא נרגעת (למרות שאצלה אי אפשר לדעת) אתם פשוט יוצאים קצת מפרופורציות.

      • בובית

       כן, ברור שלא את כולם מצחיק כל דבר, מגדלי התאומים…גם אותי לא כ"כ הצחיק בכל מקרה קוראים לזה הומור שחור ועדיין, זה בהחלט עניין של טעם, בכל אופן, כל השאר.. אמרתי כבר.

  • מנחם ניב

   לאתי שלום
   אני חייב להיות כנה איתך,ולאמר ,שגבר בעל כושר-גופני מעולה,
   בסבירות גבוהה,לא יאכזב אישה במיטה,ולא רק שהזין יעמוד לו,
   אלא יעמוד לו לזמן ממושך.
   בשורה התחתונה,אני הראיה לכך.
   מנחם.

 2. זה שעומד לו מכוסיות בלבד

  תראו, לא יודע מה סיפרו לכן, אבל זו רק כימיה.
  יש כאלו בחורות שמעמידות, ויש כאלו שלא. יתכן שאלו שלא גם מסרסות, אבל זה לא מעניינו כאן.

  אולי יש כאלו גברים שעל כל אחת יעמוד להן, לא יודע. גם אני הייתי בן 16 פעם. זה דווקא לא עניין גופני אלא רגשי בלבד. פעם כל אחת הייתה מרגשת "ואווייי! אני הולך לזיין!"
  היום זה כבר הרבה יותר עניין של כימיה.

  אגב, שלא יראה שאני מתנצל כאן על משהו. ברוך השם בורכתי ביצר מיני לא קטן, אבל מה לעשות, לדאבוניכן, הוא לא עובד מכל אחת, או בכל מצב (אלכוהול, רבותי, חוץ מלשבור גשרים לפעמים מרדים אותו). וביננו, כל אחת שלא עמד לי ממנה פעם אחת, אם היתה פעם שניה, עמד. רוב הפעמים לא היתה פעם שניה. לא היה הפסד גדול.

 3. אני לא רואה אף סיבה שלמישהו לא יעמוד ממשהי שעושה לו את זה,
  כנראה הכותבת פשוט לא סקסית.

  בואו אני אגלה לכן משהו בנות:
  לנו עומד כמעט מכל דבר. ואם הוא לא עומד, אז כנראה ראינו
  משהו באמת באמת מגעיל !!!!

  • אריאלה רביב

   יש לי הרגשה שהיא לא מכוערת.

   וצר לי להגיד לך, לא לכולכם עומד מכל דבר. זה תלוי גיל, תלוי שתיה, תלוי סמים, תלוי עוד המון דברים.

   • אופליה

    טוב, ומה יש לכם לומר על גברים שהכל עומד להם יוםי במשחק המקדים ואז כשהעיניינים מתחילים טיפה להתחמם הוא ניהיה רכרוכי ואז הוא נופל?
    מה יש לכם לומר על זה שחברה שלי מיואשת בגלל שלאהוב ליבה לא עומד במיטה? וזה לא שהיא לא יפה או מושכת, היא מדהימה… פשוט, לו לא עומד…

    כמה טיפוסי לכם הגברים, בשניה שיש לכם בעיה אתם תהפכו את כל העולם ותפילו את האשמה על מישהו אחר (נשים, כדורים ושאר תירוצים)…
    בואו ונצא מנקודת הנחה חשובה שאם לא הייתם נמשכים אל בחורה מסויימת והיא לא היתה נראת לכם שווה – לא הייתם טורחים להביא אותה הביתה או להרחיק עד לדירה שלה ועוד בשביל זיון מסוג ז'. אם היא שווה ולכם לא עומד… סימן שהבעיה היא אצלכם יקיריי ולא אצלנו!

    • אפרסק

     מה דעתכן על בחור המשתמש בויאגרה באופן זמני/קבוע?

     • אופליה

      דווקא היה על זה פרק די טוב ב"סקס והעיר הגדולה", על רופא שיוצא עם סמנתה ורגע לפני האקט הוא מבקש ממנה כוס מים עבור הויאגרה, למרות שהוא לא סבל מכוח הכבידה…
      בקיצור, האקט שלהם היה כל כך מוצלח שגם סמנתה החליטה לנסות את הויאגרה ובסופו של הפרק היא כבר היתה מכורה.
      עדיין לא שכבתי עם בחור שהזדקק לויאגרה או שמעתי על מישהו כזה ולכן אינני יודעת מה כוחה של הגלולה הזאת, אבל אני חושבת שאם אני אמצא את אהבת חיי והיא תאלץ להשתמש בויאגרה, אז נו שויין.

      • דן דין הנובל

       חברה, רציתי רק להגיד שדבר ראשון אני השתמשתי בויאגרה תקופה ארוכה וזה עוזר וזה נחמד גם לבחורה אבל הרבה פעמים זה גם עושה כאב ראש, במיוחד לבחורות.
       דבר שני, ויאגרה זה מבאס ואני מאחל את זה מאוד לאויבים שלי, בגלל שכשלוקחים ויאגרה צריך לחכות שעה עד שזה עובד. בקיצור בעסה למין הספונטני ובמיוחד עם בחורות שפתאום אחרי שעה מחליטות שכבר לא בא להן והלכו לך ה- 40 שקל כדור. (אה כן, זה גם נורא יקר להזדיין עם ויאגרה).
       לגבי המאמר, רציתי רק לומר שהכותבת די מגעילה אותי. בעיקר בגלל שיש הרבה בנים שיקראו את זה וממש ייגנבו מביאוס. גם לי יש זיין גדול, והיו לי בעיות מהסוג (והתחלתי להשתמש בויאגרה והפסקתי). היום טפו טפו טפו הוא עומד כמו בניין סירס, אבל זה כבר עניין אחר. שיהיה בסבבה, באמת לכולם. אבל מסכנים הבנים עם הזיין הגדול והנבול שצריכים לקרוא את זה ולהתבאס מהתוקפנות הנשית. מצד שני, את יכולה לכתוב מה שאת רוצה ילדתי, בסה"כ חופש העיתונות הוא דבר חשוב. אז יאללה, שיסתמו את הפה הבנים האלה או יותר טוב יפתחו אותו ויבלעו את הזיין הנבול.

       שלך,
       דן דין הנובל

   • קוקיה

    שמתי לב שחזרת אלינו מהודו וגם די מזמן

    מה קרה כל כך מהר? איך היה?

    מה עם סיפור קטן?

    תודה מראש.

  • בובית

   שמי שנכנסת איתך למיטה חייבת להיות אדיוטית בעצמה.. נו בטח שעומד לך הזין כל היום, כנראה שהזין שלך לא הכי מסופק.

   ועכשיו מספיק לגדף אותך, לנסות להתעלות , לתת לך את הקרדיט בכל זאת ולהסביר שההגדרה כוסית,סקסית,"מעמידה לך אותו".. היא כ"כ רחבה וכ"כ משתנה מאחד לאחד.. ובאמת אין לי כח להמשיך ולהסביר לך כי החלטתי שאם יש מישהו שלא שווה את זה הוא אתה!!!

  • החוקר

   בואנה, יא אהבל.
   בהיכרותי את אתי באופן אישי, אני מצהיר בזאת שהיא סקסית בטירוף.
   (דרך אגב: באופן אישי זה לא אומר שזיינתי אותה!!!)

   החוקר

  • שושנת העמקים

   מקרה אמיתי שקרה – בחור שהיה בטירוף עלי אבל כשהגענו לרגע האמת – פשוט לא עמד. לא עשיתי עניין והמשכנו לתמזמז ובבקור – ראה זה פלא – לתפארת מדינת ישראל. ומאז ועד היום – תמיד ובכל פעם עומד וניצב לו וללא טעויות. אז יש מקרים שהוא לא עומד, וזו שמולו לא חייבת להיות ממש ממש מכוערת ודוחה. יש הפתעות בחיים ואני הייתי ממליצה לאלו מכן שנתקלו בבעיה – לא לעשות היסטריה ולתת בהחלט צ'אנס נוסף. זה מוכיח את עצמו, וגם הבחור יעשה כל שביכולתו כדי להוכחי את עצמו, ומכאן את תצאי נשכרת ומאושרת. נסו ותיווכחו!

 4. אז את רוצה לחזור לתקופה שגברים היו *גברים* ונשים היו הנכבשות ?
  כי הרי את יודעת זה לא בא לבד. המלחמה הזאת של פעם על "התפקידים הבסיסיים של גבר ואישה" היא לא רק על מי יחדור אל מי ומתי. המלחמה הייתה על דברים רבים (כנראה שוליים) אחרים כמו על מי הדומיננטי (לא רק בסקס) וכדומה.
  אני בטוח שהגברים של פעם לא היתה להם "חרדת ביצוע" כי אם לא היה הולך אז נותנים עוד פעם עם הנבוט על הראש (טוב אלו גברים של ממש "פעם" אבל ההיגיון ברור ) ובפעם הבאה זה יילך. הגברים האלו לא היו צריכים לדאוג "יא אללה אם זה לא יהיה טוב , כולם בסטפן בראון ידעו שאני זיון חרא והיא עוד יכולה לכתוב על זה באתר ההוא של כל הנשים ואז אני גמור".
  אם התפקידים של הכובש והנכבש המפתה והמתפתה (וגם עוד כמה תפקידים) התבלבלו אז אל תתפלאי שיש לזה גם מחיר.
  כי אם כשאישה לא מעונינת ברמה הגופנית אז זה סימן שהגבר לא מספיק גבר וכשגבר לא מעוניין ברמה הגופנית גם אז הוא לא גבר. אז איפה השיוויון ?
  מעבר לזאת ולמרות הסקילה שאני עומד לחוות לדעתי אישה שזה קורה לה עם גברים רבים צריכה גם לחשוב מה היא תורמת לעניין. ואני לא מדבר כלל על השאלה אם היא מושכת או לא אלא על איזה אווירה או דימוי היא יוצרת אצל בן הזוג ומה המטרה ? כי אם המטרה היא הנאה משותפת אז אני בטוח שאפשר לפצות על העניין באמצעים אחרים שאני בטוח שהגברים של פעם לא חשבו עליהם אפילו.

  • קוקיה

   ספוק צודק, אין חצי שמנת.
   המאמר מבהיר את הנקודה שלו והולך איתה עד הסוף. אם נתייחס רגע לרעיון בלי הסיפור אז הוא באמת קצת ילדותי :"רוצה אורגזמה ועכשיו!" אני בטוחה שתדמית הדופקת וזורקת לא טומנת בחובה כיף גדול.

   • אלמונימוס המשומד

    דווקא אני חושב *שכן* יש בזה כיף גדול – אבל כמו סטוץ – זה כיף קצר יחסית, וכל פעם צריך להתחיל מחדש..

    איך אמרה כאן מישהי – *נו שוין*

 5. ואת ירדת מפסייך.
  מה אמורה להביע הקריאה למלחמה נגד גברים שלא עומד להם?
  בכל קרירת הסקס הארוכה שלי נתקלתי אולי פעם אחת במישהו שלא עומד לא בכלל, אבל כמעט לכל גבר נורמלי קורה לפעמים שלא עומד, כמו שאמרה אריאלה – תלוי בסמים, באלכוהול, במתח.
  אבל מכאן ולהשוות את זה לספה שנשברה? לגבר שגידלת במו ידייך? מה קרה קנית לך גבר בשוק ועכשיו את מתבאסת שהמציאה רק רוצה שתמצצי לה? איך יכול להיות שכשמצצת לו עמד לו ואחר כך לא? חשבת שאולי גם טיב הבן אדם שבחרת לך מעיד על הזין שלו?
  מה, לא קרה לך שנשארת יבשה פעם למרות שנורא רצית? היית רוצה שיכריזו על מלחמה נגד בנות שלא נרטבות? זה מלחיץ גברים ונשים כאחד, ואפילו לנשים יש יותר בעיה מהבחינה הזאת מגברים. נדמה לך שכולם אימפוטנטיים.
  לדעתי, פשוט עברת טראומה עם בחור שלא עמד לא (ורצוי להזכיר שלפעמים לא עומד להם כי הם לא נמשכים לבחורה, חשבת על זה?) ומצאת לנכון לשחרר קיטור על כל העולם.
  את הגזמת לגמרי בכל הכתבה וחבל שאתר שמתיימר להיות קצת מעל כולם למרות שלפעמים מדברים על זיונים מוצא לנכון לפרסם מאמר מהסוג האטום הנ"ל
  ודבר אחרון, עצם הרעיון שכל המאמר המהולל הזה התחיל באסון התאומים מעורר בי חלחלה.
  אשכרה ראית אנשים קופצים מבנינים בוערים וחשבת על אימפוטנציה??
  הגעלת אותי ברמות.
  חבל ששכחת להיות בן אדם והפכת להיות מיזנטרופ גברי וחסר רגש.
  איכ איכ איכס.

 6. כנערה ממש צורם לקרוא את המאמר שכתבה "אשה" , ככל הנראה מדובר בווגינה מהלכת שכל עינינה לספק יצרים אפלים,

  • כרגיל כולם עטים על הכותבת היקירה שרק רצתה זין גדול ועומד
   אנא מכם אנשים חסודים חוסו עליה הדרך אינה בכעס כי אם
   ברחמים עיזרו לה להבין את מהות העיניין – צרכים אפלים היא
   הגדרה מוגזמת מעט ואף לא במקום לכל אישה מגיע לקבל
   זין גדול ועובד ולו רק להרמת המורל….

   • בובית

    פרוזן היקר,

    אני שמחה לראות שאתה תומך פה ..
    …see u in dolls party

   • ג'ולין

    כמו שכבר אמרו פה אלכוהול לא משפיע טוב על הביולוגיה של גברים בני עשרים וחמש ומעלה.
    ואם את "אוספת" אותם בסטפאן בראון או כל פאב אחר גדלים הסיכויים שהוא צרך כמות משמעותית של אלכוהול באותו ערב (נדמה לי שגם גדלים הסיכויים שהוא מעשן ושלא הספקתם ממש לדבר לפני שהגעתם למיטה, אבל זה עניין של טעם).

    עוד גורם משפיע זה עייפות. אם השעה היא חמש לפנות בוקר יש סיכוי שעם כל מגניבותו הוא ירדם באמצע.

   • אלמונימוס המשומד

    לחוס? בחיאת רבאק,

    הבחורה משווה נפילת זין לנפילת מגדל התאומים – טרגדיה כזו ענקית (ולי אובדן אישי של 2 חברים טובים) ולכותבת הנכבדה – זה מזכיר זין נופל….

    אוקיי – היא הכירה מישהו שלא עמד לו בול מתי שהיא רצתה (להזכיר את העובדה שלבנות מסויימות לא רטוב למטה בול כשאנחנו רוצים?) אז מכאן והלאה להשליך על זה ש"רוב הגברים בזמן האחרון לא עומד להם?" אוקיי – לא עומד בדיוק ברגע שהיא רוצה, ושיט הלך הזיון – אז? העולם מת? או שתנסה איתו שוב או שתזרוק אותו לאלף עזאזל ותחליף לאחר.

    אבל הקטע של בנייני התאומים היה *ממש* לא במקום.

  • אז סקס הפך ליצרים אפלים? מאיפה הנאיביות הזאת? זה מה שלימדו אותך ?
   לעצום עיניים ולחשוב על בריטניה הגדולה/המלכה האם?

 7. מתוקה

  זין גדול עכשיו ! זין גדול עכשיו !

  (ויפה שעה אחת קודם)

 8. המסמיק בחושך

  קורה לא עלינו.
  אפשר לקחת את העינינים לידיים או לפה , בלי הפגנת תובענות
  ובד"כ העונג הבא יבוא גם יבוא.
  אפשר להטיח את הכתבה של אתי ואז נהיה במכונית עם הנעליים ביד ופנים בוערות –
  העונג הבא ידחה למועד לא ידוע.

 9. Cool Wind 48

  יש מספר דברים שלא ברורים לי בסיפור.
  א. בשום מקום לא נאמר שהבחור נשך את לשונו
  ב. לא נאמר גם שהיתה לו תאונה והידיים נשברו לו.
  ועכשו ברצינות, זה שלא עומד זה קורה , אולם העובדה המצערת שאין לכם / לכן מושג מה לעשות זה פשוט עצוב.

  • סקרנית

   קול ווינד
   אז אנא האר את עיננו.
   אמנם יש משהו קינקי ומענג בלהכניס זין רופס לפה ולהרגיש אותו גודל
   אבל מה עוד?

 10. גבירת הטירה

  היה טכנו-סקסואל אחד שהגיב למאמר הקודם, על בובות מין. אולי תתקשרי אליו, תראי מה הוא עושה הערב.

  וברצינות – מאיפה זה בא, היחס הזה? לא היחס לגברים, היחס לעצמך. ה"מגיע לי" הזה, מה המקור שלו? כמה שהוא הרסני כשהוא מגיע לחדר המיטות. וכמה שהוא נעשה עצוב כשהוא מתקשר ליחסים שאמורים להתבסס על כבוד הדדי. יום כיפור מחר בערב, ואת מאשימה במקום לבקש סליחה מאנשים שהפכת למנופים מהלכים.

  אבל את יודעת מה? זכותך לומר את כל זה ולהאמין שאכלו לך, שתו לך. רק אל תגידי "*אנחנו*". אל תצרפי אותי למועדון הזה, שאפילו בזיון הכי עלוב שהיה לי לא חשבתי שהוא קיים.

  • גבירתי הנאווה…
   אולי לפחות את תואילי בטובך ותגלי לי איך מדפיסים בכתיב מודגש?
   בתגובותיי הקודמות כולם, משום מה,כולם בחרו להתעלם מבקשה קטנה זו, וחבל…
   ולתגובתך…
   אני מסכימה איתך לחלוטין ( חוץ מהקטע של יום כיפור-לא אןהבת מועדים מוגדרים לעשיית חשבון נפש).
   עכשיו את חייבת לענות לי, כי איפה עוד תמצאי תומכת כ"כ נאמנה, גבירתי?! 🙂 🙂 🙂

   • גבירת הטירה

    מימין למקש האפס נמצא מקש של מקף תחתון. לוחצים עליו עם שיפט, ככה: _וממשיכים להקליד כרגיל. כשנמאס, לוחצים שוב, ככה_ והנה זה נגמר 🙂

    • גבירת הטירה

     מרוב וגינות מהלכות לא ראיתי. אז הנה, לוחצים שיפט ושמונה, מה שנותן כוכבית, *והנה זה שוב עובד* עד שעושים עוד כוכבית.

  • דאבל די

   לגיטימי להתבעס מפרטנרים (גם מזדמנים) במיטה. היום, גיברת יקרה, אנשים יותר מודעים לצרכים שלהם, וויתור על רצונותינו לטובת ההדדיות, ומתוך תחושה של כבוד היא אולד פאשן. היום אנשים חיים פחות בשקר, ובתחושה של פספוס.

   התבנית שאת מציגה יכולה אולי להתקיים בזוגיות ארוכת טווח, שכמעט בטוח שיש שם הרבה תסכול של אחד הצדדים. ביחסים מזדמנים לעומת זאת את באה למטרה ברורה ומוגדרת. את יודעת לרוב מה את רוצה, ואם פתאום את מגלה שמשהו השתבש לאחרונה אצל הבחורים יש לך את הזכות המלאה להקים קול זעקה. עולם חופשי, את יודעת.

   • גבירת הטירה

    לא חשבתי בכלל על מערכת יחסים ארוכת טווח, דיברתי בהחלט על קשר מזדמן בן לילה אחד. אז נכון שלכל אחד יש רצונות, ובמקרה הזה הרצון העיקרי הוא לחוות חווייה גופנית ולהגיע לאורגזמה. אבל יש דבר שנקרא סדר עדיפויות. אם הגבר מגלה פתאום בעיה זו או אחרת, צריך לבדוק מחדש מה את קודם כל – בנאדם או נקבה. אני מחליטה, מה לעשות, שאני בנאדם. אותו דבר אם הייתי אני נתקלת ב"קשיים גופניים" או אחרים – הייתי מצפה שיקבל את זה ויעבור הלאה. יתאכזב, יתאכזב. מה לעשות. רק בנאדם.

    ומה זה "מודעת לצרכים שלי", אגב? אני מודעת יפה מאוד לצרכים שלי, ומספקת אותם יופי בעצמי. אבל ברגע שאני מכניסה לשם עוד מישהו, לאזור חדר המיטות (ודווקא כן עמד לו לאחרונה), זה כבר סיפור של תן וקח. משא ומתן מתמשך, עם כל מיני סעיפים קטנים, שאם אלוהים עוזר קצת אז הוא גם עושה טוב על הלב (ובמקומות אחרים). וכאן, ממש כאן, צריך קצת כבוד לצד השני.

    מלבד זאת, שוב מבלבלים פה בין אסרטיביות ותוקפנות מכוערת. להגיד "ככה לא נוח לי, זוז קצת ימינה, אולי תעשה קצת פה וקצת שם", זו אסרטיביות. להגיד "אתה אפס, לא עומד לך, תתלבש", זה פשוט מכוער. זה לא להיות בנאדם. ואם לאמץ את הסלנג הרווח פה, טפי על מי שמכניס למיטה אנשים בשביל להתנהג אליהם ככה. לא צריך לתת פה תמיכה נפשית לאף אחד שלא עומד לו, ולא פסיכואנליזה ולא כלום. רק קצת הומור. באנו ליהנות, ראבאק, לא להגיש מיפרט טכני. אם קשה לו לתפקד, חבל מאוד. שיענג אותי בדרך אחרת. שיספר לי בדיחות וחידודים של דרויאנוב. שיעשה לי נעים בגב. את הפנטזיות על סקס המאה נשמור לפעם הבאה.

    ודוגמה אחרונה – נאמר שהלכנו בכוונה להגיע ללונה פארק ובדרך מצאנו משפחה של ארנבים מטיילת על הכביש, מפריעה לעבור. אתי אברמוב דורסת אותם במיידי, וזו זכותה (או יותר נכון: בעיה שלה). אני לא.

    • והרשו לי להוסיף (כתוספת חיזוק לגבירת הטירה):
     תארו לכם מצב ערטילאי ותיאורטי מאין כמוהו, בו גבר כותב מאמר לעיתון (נניח "בננות", לדוגמא), בו הוא מציין שהיום כבר הבנות "לא עושות לו את זה במיטה", "מזיינות גרוע", "לא מזיזות ת'תחת מספיק מהר" ו"כוח המציצה שלהן כבר לא מה שהיה לפני שנים" ולכן צריך להכריז עליהן מלחמה.
     אני חושב שבזמנים טובים זה היה נגמר רק בכמה קללות…
     ועוד דבר קטן – הרשו להצטרף לרגשי הזעזוע העמוק ממה שעורר לך את אותן מחשבות נוגות על חומר הזיון הדל.
     מצטער אתי – הכתבה הקודמת שלך היתה הרבה יותר טובה, היא גם גרמה לי להאמין שאת מישהו הרבה יותר טוב ממה שהצגת בכתבה הזו… אני מקוה שאני טועה. אני טועה?

    • דאבל די

     אף אחד לא דיבר על מצב בו צועקים על הגבר או מתפוצצים מצחוק באותו הרגע שלא עומד לו. ככה שהאובר רגישות שגילית כאן כלל לא רלוונטית.

     ממש באותו הרגע יש פול כבוד לבחור. כללי הנימוס מתקיימים במלוא אונם. אין לך מה לדאוג או לצאת להגן על הבחור 'המסכן'. אף אחד לא אומר לו "אתה אפס, קח את הדברים ולך הביתה". מה שכן בשיחה עם החברות יום אחרי בהחלט מעלים את הסוגיה ומבררים אם גם החברות נתקלות לאחרונה בתופעה.

     מהתגובות שלך נוצרת התחושה שכלל לא קראת את המאמר, אחרת איך הגעת לעניין הזה של הגבר שהוא המסכן? הוא החלש? דורכים רק עליו? דורסים אותו ואת המשפחה שלו גם יחד? אחת הטענות המרכזיות מדברת על זה שגברים היום מצהירים כי לא עומד להם בגלל הפרוזאק לדוגמה. שהם מרגישים עם העובדה הזאת נוח לגמרי, מדברים עליה בחופשיות ובכלל שכחו בדרך שהמטרה שלשמה התכנסנו היא זיון, ולא זיון שכל. אחת השאלות שעולה תוך כדי המאמר היא מה בעצם הביא אותנו הנשים למצב הזה, האם האסרטיביות שלנו הביאה לזה…?

     בכל אופן, אני מציעה שתקראי שוב את המאמר ואני מצידי אשמח להמשיך לנהל עמך דיון (אמנם קצת באיחור מצידי).

     • גבירת הטירה

      1. קראתי את המאמר, ואת לא קראת את התגובה שלי. איך זה?

      2. והלא המאמר של אתי, כל כולו צעקה אחת גדולה והתפוצצות מצחוק אחת גדולה על הגבר (מי אמר שהוא מסכן? מחר בבוקר יעמוד לו שוב, כמו גדול).

      3. "נתקלו לאחרונה ב*תופעה*"? איזו תופעה? הפקעת מחירים בסופר? "לא עומד" היא בעיה אישית, פיזית, תלוית מקום וזמן. אם היא קשורה לבעיות רפואיות כמו תופעות לוואי של פרוזאק, מילא. אבל אם את מוצאת לה הקשר סוציולוגי, פרטי ונמקי. מה עשית לגבר שככה היפלת לו את משוש חייו? את זה את צריכה לברר, ולא את "התופעה". שאלה לגיטימית, אגב. אבל זו לא שאלה שעולה מהמאמר. אתי אברמוב, אם ה"אשמה" היא בה או לא (באמת לא רלוונטי להיכנס לזה), נקראת כמו אחת שתתפוצץ מצחוק למראה כזה.

      4. ובמקום לצטט אותה ("המטרה שלשמה התכנסנו היא זיון"), אולי תחשבי קצת על הבנאדם שמולך, זה עם האבר השמוט. הוא לא מוכה ולא מסכן, אגב, הוא נורא רוצה אבל לא יוצא לו. ואת, הכנסת אותו למיטה בשביל להרגיש את הזין שלו, ואין. את שוקלת להגיש תביעת פיצויים? מה אומר לך, כל הביטוח הרפואי בעולם לא יכסה אותך (ולא אותו) מהתקלות הקטנות של החיים. תסתדרי עם מה שיש. רק תהיי ילדה גדולה. לא לכעוס על פארש, לא לצרוח סתם. כואבות לי האוזניים מהמאמר הזה.

      • אני ממש לא מתפוצצת מצחוק כשלמישהו לא עומד איתי (וזה קורה הרבה פחות ממה שלאנשים היה נדמה בעקבות המאמר, גם בגלל שאני לא קופצת כל כך מהר למיטה עם כל כך הרבה כמו שנוצר כאן הרושם, לא שאני בכלל צריכה להתנצל). באותו הרגע, אני מאוד עצובה בשבילו ואפילו בגללו, אבל בתוך תוכי, יותר משאני עצובה עליו, אני עצובה עליי, כי באמת, הרבה פעמים התכנסנו למען הזיון. לא באופן בהמי. פשוט, באופן הכי פשוט, והתוצאה היא מאכזבת בלב ולא בגוף, מאכזבת במובן היצר הבסיסי שלא סופק. כמו שתלכי למסעדה ותישארי רעבה, כמו שתתכונני מעולה לבחינה ולא הלך לך בגלל משהו שלא תלוי בך. כל מיני כאלו.
       ואין פה אשמים, יש רק תחושת אי נעימות לשני הצדדים שאני בחרתי לכתוב עליה, וזה הכל. והקול שאת צריכה לשמוע בעקבות המאמר היא דווקא שתיקה דקה ולא צעקות. כי מאחורי המילים יש איזו תחושה שבעצם באנו לדבר על איזו "תופעה" שקורית. וכל מה שרציתי להגיד זה שהאי נוחות הופכת לאחרונה לנוחות וזה לא צריך להיות ככה.

    • חזיז ורעם

     התאהבתי וזהו

     אם את מתייחסת לגברים שלך כמו לבני אדם ולא כמו אל צנרת

     אז מגיע לך לקבל את הגבר שייתחס אליך כראוי ולא כאל וגינה מהלכת.

 11. צעיר בן 17

  אז בנות יקרות אני יגלה לכם סוד לגברים צעירים כמוני עומד בטרוף על כול דבר שזז (לפעמים אפילו על דברים שלא) אז יש לי המלצה בשבלכן אתן רוצות גבר שמובטח שיעבוד לו הציוד אז לכו על הגברים הצעירים וגם מה שטוב בנו זה שאנחנו ממש לא בררנים אני חייב להודות שהתנסתי בסקס עם נשים מבוגרות ממני וזה היה הדבר הכי טוב שקרה לי משום מה אתם כל כך מאושרות שבחור צעיר בחר בכן שרק זה מביא לכן אורגזמה באמת שאני לא מנסה להעליב כאן אבל לנו ואני מתכוון הצעירים יש מספר יתרונות יתרון מספר אחד כמו שאמרתי לא משנה באיזו סיטואציה אנחנו נהיה יעמוד לנו הזין אנחנו יותר מתלהבים מזה שקיבלנו את ההזדמנות לזיין וגם אנחנו יכולים לגמור איזה מיליון פעם עד שימאס לנו וכנראה אנחנו נשאיר אותכן בנות יקרות מותשות והכי חשוב אנחנו הרבה יותר פתוחים להצעות מיניות חדשות אני בשלוש שנים האחרונות מאז שאיבדתי את בתוליי אני ניסיתי ללמוד כמה שיותר על מה שמביא לכן בנות אושר מיני בגלל משהו שבחורה בת 23 לימדה אותי וזה נחרט במוחי היא אמרה לי ככה אם תביא לבחורה אוגזמה כמה פעמים אז היא בטוח תבוא בפעם השניה והשלישית וזה באמת נכון בהתחלה חשבתי רק על עצמי וזה פשוט לא היה זה אז בפעם הבאה שאתן ניתקלות בבחור שאין לו כושר עמידה אז פשוט לכו לכיוון צעיר יותר ובקשר למה שאמרתי לזה שנשים מבוגרות מתלהבות בכך שהצעירים בוחרים בהן זה כמובן הדדי אם לא הסברתי את עצמי כראוי אז שיהיה לכולכן ברור…

  • ידידי הצעיר
   יגיע היום בו תבין שהאיכות עולה על הכמות, ובגדול!!!
   דע לך, לשותפתך לאקט חשוב יותר משך הזיון ואיכות, מאשר המס' החסר כל משמעות של ההשפרצות שלך, שהרי אם, כפי שאתה מתאר אתה גומר כ"כ הרבה פעמים, אז אתה "קצר" מאוד, צעירי האביר, ובעוד מס' שנים מהזכרך בצעדיך הראשונים בין חמוקי שותפותיך, תבין את שאני אומר לך היום, ותבין שגבר בשנות ה 40-30 שלו הוא כמו יין טוב, כך גם נשים בנות 40-30 שאז הן בשיא פריחתן ובשלותן.

 12. לילית ולא נגר

  אפילו אסון עולמי מטורף כל כך מזכיר לך סקס. צר עולמך כעולם נמלה?

 13. קוקיה

  הלו גברת, פתחת פה קופת שרצים!
  בסיוני מחר כותב פה מאמר: "מה בסך הכל רצינו? אוכל חם?"
  זה נותן לגיטימציה לכל השוביניסטים באשר הם לחזור לתפקידים הישנים. סליחה אני לא מוותרת פה על אחוז מהשטח שנכבש תמורת זין זה או אחר, וזאת למרות שלא נשארו הרבה נקיי פרוזאק באמת.

 14. רויטל

  עצוב שאת חושבת ככה.
  פעם כתבת באיזה מאמר ישן שלך, שכל מה שבחורות הכי רוצות מהגבר שלהן זו אמפטיה.
  למה זה לא הדדי אצלך? מה זה ה"אני אני אני"? והבחורים שאת בוחרת לבלות איתם-מה זה אומר עלייך? להשוות את חדר המיטות לאיזה מערכת מלחמתית משודרגת זה לא עובד. לחשוב על קונספציית הזין עקב הטרור בארה"ב זה מביש. להתייחס לסקס כאל טרגדיה זה עלוב.
  את יכולה לבוא ולהגיד בכל מאמר שאת כאן בשביל הכיף ו"יאללה חבר'ה, צ'יל אאוט, כולו מאמר ברוח ההומוריזם".
  לא מאמינה לך יותר.
  את נשמעת כמו איזו זקנה טרחנית עם דגדגן מסורס.
  עצוב.

  • הבן של החדק

   זיקפה מבטאת אמפטיה.

  • פאנטה אחת

   למה לא – אני ואני ואני?
   מותר לה לחשוב על עצמה, מותר לה לדרוש, כמו שלכל אחד אחר מותר.

   יש לך דיעה? תכתבי גם את, מה שעולה בראשך, ומהר מאוד תגלי, שעדר זועם של אנשים מתנפל עלייך באותה צורה ממש.

   אני באותה דיעה ממש כמו של אתי, היא צודקת. גברים ונשים זה כן שדה מלחמה, הכל מלחמת מין-מוחות-כוחות. גברים דורשים, גם אנחנו נדרוש.
   מי שחושבת אחרת או שהיא נשואה, או שהיא שקועה כל כך עמוק במערכת היחסים הנוכחית שכבר שכחה מה זה להיות רווקה.

   • גבירת הטירה

    בינינו, הצבעת ביבי?

    • פאנטה אחת

     איכס.

     מעליבה אחת

     • גבירת הטירה

      אז עכשיו תגידי לי את – מי שלא חושבת כמוך, אבל היא גם לא נשואה ואין לה מערכת יחסים ארוכה, איפה זה שם אותה?

      • פאנטה אחת

       בקשר לשדה מלחמה התכוונתי לרוח הנושבת מהמאמרים כביכול. ברור שלגבי זה אף אחת לא חייבת להסכים איתי, גם אם היא לא נשואה או בתוך מערכת יחסים. בכל אופן את חייבת להסכים איתי, שלהיות רווקה זה לא עניין קל . ובאשר לזה, אם לא תסכימי אכן אאלץ לחשוד שאת כל הנ"ל.
       באופן ספציפי התכוונתי שמותר לה לחשוב שמגיע לה וכו' בלי שיחשבו שהיא חתיכת אגואיסטית שרק חושבת איך להשיג תועלת לעצמה ולא יורקת בכיוון של זולתה.
       ברור לי שזה לא הסיפור, והיא, כמוך כמוני, רק רוצה אהבה ובינתיים משעשעת את עצמה בכל הזוטות שמסביב – זין קטן/גדול זיקפה/לא זיקפה, כל העיסוקים האלה שבעיני המוחים כאן נראים המרכז, הם בעצם, סתם הסטות מהנושא המרכזי והכאוב באמת שהוא – אי מציאת אהבה בעולם המנוכר והמזויין שלנו (תרתי משמע).

       • גבירת הטירה

        רווקות זה לא עניין קל, הסכמנו.
        כל הדיון הזה הוא הסטה מהנושא המרכזי, גם כן נכון.

        אבל האם "מגיע לי" ו"אי מציאת אהבה" הם הנושא המרכזי? לי נדמה שהתפיסות האנוכיות האלה הן דווקא הבעיה. אולי אפשר להתחיל לפתור אותן לא ב"מציאת אהבה", אלא במתן אהבה. כי מה שנותנים זה מה שמקבלים בסוף. את זה אמרו כבר הביטלס, והם תמיד צודקים.

 15. Hamurabi Jones

  Chill out!

  The lady is 100% right! She deserves a hard cock! No doubt about that. Way to go, that’s the way it should be!

  But, lets get a bit practical, you chicks had thought us the art of the fore play, yep, I know, sometimes you like it wild and rough, you don’t want a fore play. Alas, I feel a strong empathy, but, just as we have to work, sometimes, hard and long (periods of time), in order to make you ladies vibrate in pleasure, there are some cases on which you ladies, have to work in order to make old Joe stand in pride.

  It’s not that hard…

  Some useful and original tips:

  Dirty talk, we like that a lot, biting and licking through the “conversation” only adds.

  Take us to the shower, and then, after that, while we are both wet and horny, drop with us to the bed, and let it flow. (The mattress, sometimes, needs drying after that).

  Sexy underwear- to be fully honest doesn’t turn me on, but lots of my friends like this shit.

  Lick the anus. You will be surprised how fast old Joe is going to rise for the accession.

  And, these are just examples, use your imagination, creativity and sensuality, it works, I say so, and my Joe aggress with me.

  Now, you will find out that during all this nice games, which will be oriented to turn on the man in a fore play (that is the most feministic thing I had ever wrote!), you might loose some of your passion, that’s a known problem for the males around. We are not as sophisticated as you ladies, and most of us solved it, so you can as well.

  Then comes the real art: how to turn each other on and stay tuned. Actually, that is, so I believe, the best quality in good lovers, men and women. At the end of the day, it is more important then Joe’s length.

  One last important thing, if all the above does not work, try Viagra. If that doesn’t help, if you love the guy, do your best, if you don’t, go down to the Bar, other candidates wait, have no fear, Israel is here, and it stands.

 16. רייצ'ל רוטנברג עבדה כיועצת שוק ההון בקומה ה-86 בבנין התאומים. בפעם האחרונה שניצולים ראו אותה הם סיפרו שמחצית מגופה היה לעוס בכוויות קשות. מאז שקרס הבניין וקבר תחתיו אלפים חפים מפשע, היא כבר לא נראתה יותר.
  לפתוח מאמר על זקפה שקמה או נפלה באיזכור קליל של אסון התאומים לא הכעיס אותי, לא הוציא אותי מדעתי וגם לא הפר את שלוותי.
  הוא רק גרם לי להתמלא ברחמים עצומים כלפי האישה שכתבה את הטקסט. הלב,המפעם, האיבר החיוני לנו מכל, פשוט נעדר מגופה, הרגש החטיא ולא קיים.
  בניין בן למעלה ממאה קומות שהפך לכבשן אש וצלה גופים חיים שנאנקים בצרחות ללא קול אל גסיסתם, מזכיר לכותבת האומללה זין חלול שפעם היה מתוח ועכשיו קמל.

  יהי זכר הלב שלך ברוך.

  • בננה טרופית

   אם לא הבנת (או סתם לא התחשק לך) ההתייחסות במאמר לתאומים היתה ברובד הסמלי – התאומים כסמל לכוח, עוצמה וכו' וכו', בדיוק כפי שנטחן שעות על גבי שעות בכלי התקשורת השונים.

  • קוקיה

   נמאס כבר מהסחיטה הרגשית האמריקאית הזאת!!!!!!!!
   די!!!!!!!!!

 17. בדיוק בשביל זה המציאו שלל אבזרים משעשעים בנוסח הכתבה על הנוירוסקסולוגיה…
  אם את רוצה טוטל עינוגים וכמה שיותר – זה הכיוון.
  אבל את רוצה גם גדול וגם קשה וגם רגיש וגם אלים וגם דברן וגם שתקן וגם משחת שיניים וגם מי פה. ומי יודע מה עוד. אני לא עוקב.
  מתישהוא צריך להתפשר. אי אפשר הכל.
  וחבל על האנרגיה שמושקעת בתיסכולים על הפער בין הרצוי למצוי.תפני אותה לאפיקים יותר חיוביים…

 18. פאנטה אחת

  כשראיתי את הנפלן הראשון הופתעתי. כשזה החל לחזור על עצמו הבנתי, שחצי עולם אימפוטנטים.
  אני אישית מכירה בחור אחד שצוחק על זה שהוא אימפוטנט וגם מספר על זה בגאווה לכל החברים שלו.
  זה טרנדי היום.

 19. רם-און אגמון - מגיב בקיר

  מר בחור פגש את גברת אתי בפאב. נראית טוב סיכם לעצמו. שיחה בטלה, ריקוד של שיגרה, עולים במדרגות אל הדירה השכורה.
  מר בחור שמח על נכוחותו בחדר המיטות של הגברת. מיטה זוגית, מצעים של נשים, הספיק להרהר בעודם מתגלגים זה בזרעותיה של זו בפראות של חושים.
  חזיה מצאה את מקומה על מכנסיים שעל הרצפה.
  גברת אברמוב שכובה על המיטה, היא כבר גיבשה את דעתה, היא רוצה חדירה!!!
  מר בחור קצת מבולבל, גבר רגיש שרוצה גם קצת חום וחיבה. כבר עכשיו חדירה, כבר לקפץ למשחקי בוכנה? הוא כבר למד כמה דברים מאז גיל 19, למה לא מגיעה לו מציצה? הוא נזכר בהיא שידעה את אותן נקודות מדהימות ששיגעו אותו. אולי זו מיומנות שיש רק לנשים מכוערות? שממש צריכות להתאמץ כדי להכניס גברים למיטה? או אולי רק של המבוגרות? נזכר בכמה אחרות.
  נו, מה עם קצת פמניזים, הוא חושב ונשכב על הגב. רוצות חופש, רוצות חירות, קדימה, גם הוא רוצה להרגיש עינוגים עדינים של עדנות.
  גברת אברמוב מושיטה את ידה אל מבושיו,הוא עוצם את עיניו, מצפה לעונג, ומופתע. כל כך מהר נעלמה? מה איכזב אותה? הגודל, המגע? אולי הזיעה שהצטברה?
  מהרהר במצבו, שם על המיטה, יחד עם אישה. לפני שנים, היה מקפץ עליה בחדווה, עכשיו הוא יותר מתוחכם, יותר יודע. יותר דורש. מבושיו, מתביישים, מבויישים, נידחים, מנודים במחשבתו ורחוקים ממגעה, נעלמים אל עצמם. באמת, שעכשיו, יש לו זין מה זה קטן.

 20. ערס פואטי

  והזקנים היו אומרים:

  "גבר לא צריך להתרגש מהפעם הראשונה שלא הולך בפעם השניה, ולהתחיל לדאוג בפעם השניה שלא הולך בפעם הראשונה"

  ויאמר מייד: הכתבה עוררה בי צורך בלתי נשלט להביא לך בדיוק את מה שמגיע לך

  *לא לזיין אותך לכל אורך הלילה*

  זה באמת עויין, מה? מצטער. באמת. בסך הכל, הכתבה שלך עשתה מה שהרבה בכי ונהי מצועף מבט פה באתר לא עשה לי, תחושה עזה מאוד של מלנכוליה ואמפטיה, שאני יכול להסביר לעצמי רק בתקופת החגים הגוררת עיכול מוגבר של אוכל יהודי. לא על מר (רכות) גורלך נעצבתי, לא בשל העובדה שאני מתקרב לגיל שבו אספר שאני הולך לרוקח "בשביל החידוש" במקום את האמת, שכבר אין ברירה נהייתי מלנכולי, וגם לא על גורלם של הנספים באסון התאומים נעצבתי הפעם (הערה למתחסדים – כאשר הסמלים הפאליים הקפיטליסטים הגדולים בעולם מופלים *רק בגלל* שהם הסמלים הפאליים הקפיטליסטים הגדולים בעולם, ערלות הלב איננה בעצם השימוש בזה).

  ערלות הלב נמצאת כאן במקום אחר. כבר דיברו פה כמה על השימוש הברוטאלי בשפה ורידוד הקשרים בין נשים וגברים למלחמה מכוערת. במובנים רבים זה כך, ולי נראה שהיו כאן אלמנטים פארודיים מצידך, במיוחד בהתחשב בכך שחוץ מזובי מתפקד מייד אין מרוקו, כבר סיפרת על דרישות נוספות (זוגיות, אנא עראף) וחלום קטן ונעים לעין על בישולים. אבל אם הולכים בצחוקים ובהקצנה של המלחמה, אז במלחמה כמו במלחמה כמו באהבה – אתי, את במקום ששמת את עצמך, ככה נראה. תסתכלי בראי, תאשימי את ההיא ששם.

  לא ממש מכיר אותך כדי לדבר אישי, וזה גם לא העניין. הפעם. אנחנו מאותו קיבוץ, מאמי, תל-אביב תקשורת איחוד, את בת גרעין, אני בן משק, או להיפך. ולמרות שאותך אישית פגשתי רק פעם אחת, זה כמעט משפחתי – נראה לי שאם פעם נשווה רזומה מהשנים האחרונות, יהיו יותר מדי אנשים מוכרים היטב לשנינו ברשימה.

  אז לוקח את הטקסט הסמי-קומי הזה כייצוג כלשהו לדמות העירונית – האמביציוזית – המגרגרת – בזעם – שחלות – מוטרפת – בדידות, ובואי אני אגלה לה סוד שאני וחברי הטובים ביותר, כולל הסטאלין הפרטי, שמנו אליו לב מזמן. רואים לכן. ולמרות הצהרותינו, לא כזה כיף ומעניין לראות לכן.

  מאחורי כל משפט הומאז'י לסקס-והעיר, יושבת כפריה עם נרגילה. מאחורי כל שנינות-עלק של אמאזונה קשוחה, מסתתרת עוד ציפור קטנה ומפוחדת, שאלמלא היתה משננת היטב את הטרנדים האחרונים, בכלל לא היתה יודעת מה לעשות עם הזין שלך. מאחורי כל ההו-הא, מסתתר העצב הגדול של החברות בכת-החתן. הבעיה עם הכת הזו, היא שהיא מחפשת "חתן", שזה בעצם כל דבר חוץ מגבר, או חבר, או קשר אנושי כלשהו. מישהו שיילך טוב עם השמלה האחרונה שקנתה, מאמר ברווזי לוחם בבננות (הא!), שיעורר קנאה בחברות, וכן הלאה. כלומר, האפרוח המסתתר באמאזונה, גם הוא לא מי יודע מה מחפש משהו שיעשה לך (ובינינו, גם לעצמו) טוב.

  אבל אמפטיה זה כבר מזמן לא מה שהולך בשדות של הקיבוץ. ואם אה לה גר קום אה לה גר, אז אנחנו ננצל כל טריק אפשרי. אם האופציות הן בין חיצוניות ה"שופוני יא-נאס, אני אישה משוחררת ובאתי להושיב את כולכם על הדגדגן שלי" לבין הפנים הלא ממש ענוג או אלגנטי של "אמא, אני צריכה *חתן* עכשיו!", אז גם אנחנו לא ניקח את זה אישי. בגלל זה אנחנו מעריכים מניאקים. כי אם העירניקית בת המשק באה אלינו בדאווין של "כל הבנים פויה", אז סבבה בייבי. אבל אם היא לא תהיה מספיק מדוייקת בדאווין הזיון המדהים (כוסית, צעירה, זקורה, חלקה ושותקת), או שפתאום נשים לב כמה שבאמת כואב לה, אז באמת, אפילו זין לא יהיה לנו בשבילה. ובצדק. זה לא בגלל האלכוהול שלא עומד, לעתים יותר מדי קרובות זה בזכותו שאנחנו שמים לב בכלל. לא עצוב? לא מכמיר לב, באמת?

  אתי, כואב לך מדי. תרגעי, אלוהים, תעשי משהו. אין לנו כוח לכאב ולאשמה האלו, של אמאזונות הכוס הלוחם, שמזמן (ואולי מעולם) לא היינו אחראים להם, ומקסימום האמפטיה שמישהו מאיתנו מצליח לגייס זה לוותר על הזיון – ואם הוא לא יכול לחשוב לבד, הקיבוצניק-עם-הכובע הפרטי מזכיר לו. כבר אין לנו לב לעמוד עליכן, בנות. זה לא שמישהו מאיתנו מעדיף "מוכרות בסופר פארם", זה שאם המשק באמת הגיע למצב כזה חרא (והוא לא, האמת), אנחנו בצריף של המתנדבות.

  • קודם כל המאמר – אתי, בולשיט כזה לא ראיתי כבר הרבה זמן. אם יש משהו שגברים מוכנים להתאמץ עליו, זה לא להתפס עם המכנסיים למטה, בלי שום דבר למעלה. גם כשממש לא אכפת להם ממה את נהנית, יש להם אגו. ולך יש פה. ואני לא מדברת על פה בהקשר של האופציות לשיפור המצב באותו רגע, אלא על מה שיוצא מהפה שלך במהלך השבועות שאחרי, ומהאצבעות, כמובן, גם.

   גם הפוזה של "אם אתם יכולים להיות אינסטרומנטליים אז אני יכולה עוד יותר טוב", אני נכנסת למיטה וזהו, אין בנאדם שם, רק זין, ואם הוא לא מתפקד, אני אדרוך עליכם ואסובב עקבים, הופכת אותך, כמו כל אדם שמתיחס לאנשים אחרים באופן דומה, למשהו מבחיל. בעיני, בטח שבעיני.

   יחד עם זה, ולמרות הדיסקליימר שלעיל, התגובה שלך, ערס יקר, לא ראויה שתשאר בלי משהו ממול.
   לא על אתי והבדיחה הרעה שלה אני באה להגן. האמת, לא נראה לי שאני באה להגן על משהו. בעיקר, אני באה לתהות.
   נניח, לצורך העניין, שבאמת עלו אחוזי הלא עומד לי לאחרונה. נראה כאילו שניכם יוצאים מתוך הנחה שאכן, העולם משתנה, וזין מתפקד הוא נדיר יותר. נניח שכולנו מוכנים לשכוח שגם אתה וגם הגברת אתי נתקלים, ככל שהזמן חולף, במנגנונים שקיימים זמן ארוך יותר – או בפשוט – במכשירים זקנים יותר. ניקח בחשבון שבאמת, אבל ממש, מה שגורם לבעיות העמידות בעידן הנוכחי הן בדיוק בדיוק הנשים החדשות.
   אז מה אתה בא לספר לנו, פואטי?
   שבעיות העמידות נובעות מהפער שאותו מייצגת אתי, בין הרצון האמיתי, הכבוש, הלא פי סי, למצוא בעל וזוגיות וילדים ובישולים, היינו, להיות אשה ישנה, ובין ההצגה של מי יכול עלי?
   כלומר, הנשים שאצלהן הפער קיים, ונראה, כי הרי *אנחנו* רואים לכן כל הזמן, הן אלה שאיתן אי אפשר ולא הולך?
   מישהו, מישהם, איזה אנחנו מוזר, רץ למיטה עם כל חבורת האמזונות-כאילו, ואז מגלה שבעצם, בעצם בעצם, הוא אמפטי דיו כדי לא לזיין אותן? כאילו, דה?

   הכי קל – מי שלא מושכת את אנחנו, אנחנו הרי יכולים להמנע מלרוץ איתה למיטה. ואם כבר אנחנו רצנו, בטח בא לנו לזיין. ואם כבר בא לנו ולא עומד לנו, שמא נחפש סיפור שונה לספר. אבל כל כך הכי קל, שקל מדי.

   שני הכי קל, זה העניין הזה עם לא עומדת לנו מתוך אמפטיה. לא לזיין מישהי זה סוג מאד מסוים של אמפטיה, שרגליו נעוצות בתפקידים הישנים. ומישהם, אולי נקרא להם לצורך העניין אנחנו, טוענים פה ושם שהם לוקחים את בלגן האין תפקידים קול-לייק, יעני, פמיניזם יושב עליהם יופי. האם אנחנו מגלים אצל אנחנו את הפער שראינו לפני שניה אצל אתי וחברותיה, מה שהופך אותן לאפעס, לא מושכות? בררררר.

   אמפטיה זה למשל, להיות מסוגל לראות, שההצגה של הציפורים המפוחדות, עושה להן את החיים מאד מבלבלים. שההבדל העצום בין הצרכים של (חלק מ)הנשים האלה, ובין מה שהן יכולות להודות בו, לא מאפשר להן לדבר בכלל על איפה כואב. ושכנראה כואב. ולעצור שם.

   לא אמפטיה, אבל הסתכלות הוגנת, בעיני, זה באותה הזדמנות, גם לספר להן שכמו שהן, על הצגותיהן השקופות, לא מוצא חן בכלל. שזה, מה לעשות, מה שבא לי להגיד כשאני קוראת את המאמר. פיכסה. באמת.

   חכם? יעיל? נו, זה כבר סיפור אחר. מזל גדול שסיפרת לעלמות הפרובינציה, שמצב משק תא-תקשורת איחוד לא עד כדי כך גרוע. אחרת אל מה היינו נושאות עיניים, פריפראליות תמוהות שכמונו, שלא עולה על דעתן שמישהו בא אליהן למיטה ולא עומד לו כי הוא, וול, לא למד מספיק טוב או משהו, דומני שזאת האשמה שאתי מעלה.

   אני לא מכירה את הציוד הפואטי, ולא באה לרמוז לרגע שיש שם איזו בעיה. אני כן רואה כמה אופציות שעולות לגבי תפקודם של אנחנו, ומעלות את התהיה שלשמה התכנסתי. למה שלא תסביר לנו במילים פשוטות – עם מי בסוף לא עומד לאנחנו? עם כל אלה שאנחנו מגלים שבאמת כואב להן? עם כל אלה שאינן מחזיקות בדאוין הזיון המדהים (כוסית, צעירה, … שותקת)? עם כל האמזונות שסוחבות צלקות של טרום עידן העכשיו? עם כל האמזונות באופן כללי?

   אינפורמציה חשובה, בלי ספק. בתנאי, כמובן, שהבעיה קיימת, ונפוצה באזור יותר רחב מתחום הכיסוי של אתי וחמשת חברותיה. עם כל הכבוד הראוי, וזה וזה.

   • פאנטה אחת

    רוני, את כותבת נהדר, למרות שלא ירדתי לסוף דעתך

   • ערס פואטי

    אה, נו. כמה היה ברור שאני אנצל את ההקצנה המופרכת בפרסונה, שלהלן נתייחס אליה כאל "אתיאברהמוב" (להבדיל מאתי אברהמוב שגוד קנואוז) כדי להתייחס לכמה בעיות יסוד בתקופתנו, ואת, כמרבית הנקבות בקיבוץ המורחב (ישראל, פלשתינה קטנה, תתרגלו), תתבלבלי ותתפזר עליך דעתך ברגע שיש זין מתנפנף בסביבה. אני מבין שהנושא הוא בנפשכן, בנות, אבל בכל זאת, דיברנו פה על דברים קצת יותר עמוקים מהזין הרופס שאתיאברהמוב פגשה אתמול בלילה.

    עכשיו, למרות שנודע לי שקיבלת דיווח אישי מלבב בנושא "אני לא באה לרמוז לרגע שיש שם איזו בעיה" (ובפולנית האמירה שלך היתה יוצאת יותר טוב), הרי שראויה תשובה ביחס לציוד (הנשחק, אך הפלא ופלא, לא מתכלה) הערסוואתי, בין אם היא מהסוג ההופך לבדיחה משתחצנת (תראי, בגדלים האלה ממילא עדיף שהוא לא יעמוד עד הסוף), סוג של עלק הודאה באשמה (אם זה לא עובר אחרי עשר דקות, כנראה שהוויסקי לא מספיק טוב או שהבחורה לא נזהרת עם השיניים) או אפילו כנות מרגשת (פעם נפרדתי מאהובה, וחיפשתי זיון מהר מדי. באותו לילה, למען האמת). כל התשובות נכונות.

    סורי, רוני. לא דיברתי על זה. לקחתי את הזקפה כמטאפורה לכמה *בא "לנו" על הסוג* שאני מודה, אתיאברהמוב היא מייצגת סופר קיצונית ולא ממש מחמיאה שלו. אבל חוץ מאותה תהיה ענוגה, נשית ורחימאית משהו, של "הי, הרגע היה" (אם את לא אתיאברהמוב, עוד יהיה דיסקו) העלית כמה שאלות לא רעות בכלל. רק שבאמת, ברשותך, אקח אותן בחזרה לכיוון שאני התכוונתי אליו. ככה זה "אנחנו" הגברים, את יודעת.

    הבעיה אינה הרצון למצוא בעל שני ילדים כלב דלמטי ובישולים לכבוד החג. הרצון בזוגיות, נדמה לי, קיים אצל רוב האנשים בצורה כזו או אחרת. הבעיה היא לחלוטין הרצון למצוא "בעל שני ילדים כלב דלמטי ובישולים לכבוד החג". מבינה למה מתכוון? כי אם בחורות מסתובבות בתימהון ואכזבה מכך שגברים רוצים לראות אותן כקישוט הולם, אורנומנט כזה, הרי שכל ההבדל בין הגישה האנטי הומנית הזו ל"בעל שני ילדים כלב דלמטי ובישולים לכבוד החג" הוא שהאחרונה זוכה, ברוב המקרים, לברכת ההורים.

    וכן, להרגיש שמדברים אליך בדיבור הסמי-שנון-מאוד-אלים-נשי-החדש, זה שימדדו לך ויספרו מייד, כשכל כך ברור שמה שנראה בפנים זה הרצון לזכות ב"בעל וכו'" שיתאים לצבע הטפטים או השמלה האחרונה שקנתה בדונה קארן ניו דלהי (כן, ממחזר בדיחות, הרבה יותר פשוט להחליף בחורות מבדיחות), או לציפיות של אמא אבא סבא וכל החברות, זה לא כזה כיף. עזבי כיף, זה לא ממש מחרמן. אלו שמחפשות את טיקט הבעל ("כת החתן", לא ביטוי שלי, מתאר אותן נהדר) הן המקבילה של מחפשי הכוסית המדוגמת לערבי השתיה עם החבר'ה. הכל לגיטימי, רק אם את משחקת במשחק הזה, ואתיאברהמוב משחקת בו לחלוטין, אל תתפלאי שאת מפסידה. זה החוקים ככה.

    מה שמזכיר, אל תשאלי למה ובמאמר מוסגר, נושא שכבר דנו בו בהקשרים אחרים, הדרך בה אותה "אמאזונה חדשה" ונערצת המשתמשת במיניותה ככלי נשק, היא בעצם כניעה לאותו קוד גברי שובניסטי ולא פירוק שלו. אולי את האבא (אופס, סליחה שנגענו בנושא, בנות) שלכן זה יתסכל, "אנחנו", כמו שניסח יפה חבר טוב שלי, דווקא שמחים על הגישה שבה "היא באה לתקוע אותי עם הפה".

    לגבי מה שקראת לו "לא לזיין מישהי זה סוג מאוד מסויים של אמפטיה". לפעמים, כשמישהי רצה מול מכונית דוהרת, ללחוץ על הברקס זה סוג מסויים של אמפטיה. מלווה כמובן במשיכה מהסוג הלא-ממש-מעיף-את-הראש. אז כן, המנעות (רצוי כמובן לא ברגע שבו, אם כבר התכנסנו) היא סוג מסויים של אמפטיה (וכאן אני חוזר לאלכוהול ולפתגם האוקראיני המדכדך: אין אשה לא מספיק מושכת, יש לא מספיק וודקה).

    אני חושב שלגבי היחס האמפתי שהצעת, בדרך של לספר להן שההצגות השקופות שלהן לא מוצאות חן, מוכיח שהודעתי הקודמת היתה אכן אמפתית. אם כי, מדסק ה"אנחנו" מבקשים להוסיף שאם יש אמאזונות אמיתיות, רצוי אופנועניות דו מיניות המשלימות שני תארי דוקטור תוך כדי דוגמנות לווג עבור הרעבים באפריקה – את אלו אנו מסמפטים למרות ההצגות השקופות.

    לגבי הבעיה שדנתי בה לפני שהסטת שוב את הנושא לזין "שלנו", היינו גברים מגופי נשים מדונלד או שסתם מעניין לדבר על זיונים, אני מניח שהיא נפוצה לא פחות מבעיית הבולבול המשתמט שהלינק הזה בבננות כבר דן בה ארוכות.

    • וחוץ מאחד, שלהגיד לא מוצא חן היה בסעיף הלא אמפטיה אבל הוגן, מחיאות כפיים, וטולולו לא.

     • פאנטה אחת

      אני חושבת שערס פואטי מאוהב בזין שלו.

     • שווה דיון ואני לא אברח (הומאז' ל"זרעים של מסטיק", אגב. עניין של בנות).

      ראשית מוגש כשרות לציבור מצב העניינים עד כה:
      אחד, פואטי, נציג קבוצת "בני משק ללא בעיות זיקפה", ומסוגל, כי ככה זה בנים, לדון בנושאים רציניים באמת. אחת, רוני, נציגת הנקבות, ראשה מתבלבל עליה מיד בכל מצב שבו זין מתנפנף, ויותר מזה, בכל פעם שאחד כזה מוזכר. ככה זה.
      עכשיו, כשכולנו יודעים מה המשקל הראוי לייחס לכל אמירה, לפי מין הכותב/ת, אני ארשה לי לומר, אינדיד. כלומר, לא הזיון לבדו. כלומר, בסופו של דבר, מתוך סך הקבוצות שדיברת עליהן בסמי מאמר הקודם שלך (הכתוב היטב, כרגיל וכמובן), האמפטיה והעדר החשק מוגשים בזאת לתת קבוצת אברהמוביות, איפה שה"תבואו תתקעו אותי" מסתיר בעצם את ה"אני מוכרחה להתחתן עכ-שיו".
      אני בהחלט לא באה להגיד, שתת הקבוצה הזאת לא מעצבנת גם אותי, לא מעצם היותה, כמו מהקולניות שלה, התוקפנות, ההסתכלות ה(מה לעשות) גברית, ויותר מהכל, מההכללה שלי של שכמותי תחת מטריה איתה, כשבכלל לא יורד גשם.
      אני כן באה להגיד, שלא ברור לי עדיין, אם ברור לך ולכל קבוצת ה"כן אינטיליגנטיים כן מודעים", מה הם שוללים במרץ כל כך גדול. כלומר, בחורות שמתות להזדיין אבל לא רוצות להתחתן (במובן של *להתחתן*, אני לא אחזור על סט ההגדרות הלא רעות שנתת), החוצה. אלה שבאות עם "כל הבנים פויה" אבל לא מצוידות בתזמורת ה"אני כוסית מושלמת", החוצה. בחורות שמתות להתחתן וגם אומרות את זה חופשי – זה מה? ובחורות שמחפשות *חתן*, ואין להן בעיה לדווח בשטח, מה איתן? ואלה שפשוט מחפשות זוגיות איכפתית חמה טובה להן, שכוללת גם סקס (רחמנא. זה מקובל אפילו באי שם), כן עוברות?
      כי איכשהו, אל תוך כל הקלחת הזאת, השתרבב משפט מוזר. "בגלל זה אנחנו מעריכים מניאקים", כתוב שם. כלומר, אם הבחורות מתיחסות אלינו כמו לקישוט, אם הן רוצות אותנו ככה, שנתאים להן לסט הכלים שקיבלו מדודה חנה ממש רגע לפני החופה, אנחנו נחזיר להן בלהתייחס אליהן כאל קישוט גם כן. או כאל כוס נייד, נניח. כלומר, בהנתן קבוצת האברהמוביות, ברור ומובן שקבוצת הגברים תלחם. במי? בכולכן. איך? באמצעות מוסד המניאקים. נפלא.

      אז או קיי, אתה מגזים כי זה כתוב. זה לא שאני לא רואה איך זה קורה. בעצמי אני שופכת מילים, והופה, יוצאת טיפה קיצונית או מה. ונכון, גם לו היית מדייק, לא כולם משחקים בצד שלך של המגרש. אבל אתה הרי אמור להיות בקבוצה ה"נכונה". אתה מאיפה שאמורים להבחין בין "הבנות" ובין אחת אחת. ובכל זאת, (בגלל שאתה גבר? אסור אסור אפילו לחשוב ככה), אם נפתחת מלחמה, אתה לא יכול אחרת. הבנים לכדורגל עם הזין הענק שלהם תלוי על הצואר. והבנות? שילכו להזדיין.

      • ערס פואטי

       נו, היטבת לנסח, כהרגלך. אהבה, לצערנו, היא נושא רציני מדי מכדי להתייחס אליו בבננות, ולעניין הבנים בכדורגל הבנות בפח הזבל, אין מה לעשות. אינסטינקטים. הנה, הודעה אחת מעליך יש אחת, קרן, שהביאה "משחק מילים מתוחכם" עם המון "אירוניה". בנורמל זה מצדיק חיוך ידידותי וצ'או ביי היי בטוב, בתגובות בפורום זה פשוט מזמין "הו מותק, שנון. אנא שבי לי על הכידון ונדבר על זה". למה? בטח יש סיבות, אבל הן יותר מורכבות מאותו סט של פראנויות שהקצנת באופן כה נאה, גם אם יוצאות מאותו מקום.

    • פאנטה אחת

     אני לא מבינה איך אתה משווה בכלל את ההתייחסות לאישה כאל כלי לקישוט לרצון של האישה למצוא חתן, אב לילדיה, האיש שיחיה איתה ויאהב אותה לנצח.
     ובכלל למה כשאישה מזכירה את המילה חתן היה זה כאילו זרקה קללה נוראה וקשה שאין עליה מחילה?
     למה אישה שרוצה להתחתן ישר הופכת ל"ציידת חתנים" נואשת ומפחידה?
     למה גבר יכול להזכיר את המילה "חתונה" בלי שכל העולם יעוט עליו בהאשמות של "לוכד כלות" אכזרי ומחפש תואמת סט צלחות? (מה שבינינו, אם כבר, משקף יותר את הגברים כנ"ל)
     להגיד שהיא רוצה אותו בתור קישוט שיתאים לצבע הטפטים זה סתם פיברוק שנראה יפה על הדף, ותכ'לס, אין לך משהו ממש קונקרטי להגיד לרעתנו.

     • ערס פואטי

      לא, כי אני מכיר מישהי שמכורה לפאנטה דיאט. דיפרנט סטורי.

      לנוחותך, העתקתי שוב קטע מההודעה המקורית שלי: "…העצב הגדול של החברות בכת-החתן. הבעיה עם הכת הזו, היא שהיא מחפשת "חתן", שזה בעצם כל דבר חוץ מגבר, או חבר, או קשר אנושי כלשהו. מישהו שיילך טוב עם השמלה האחרונה שקנתה, מאמר ברווזי לוחם בבננות (הא!), שיעורר קנאה בחברות, וכן הלאה".

      את לא מחפשת "חתן" תואם למפיות שתירשי מסבתא? את מחפשת אהבת אמת גדולה, אב ילדיך והכל הכל? בהצלחה שיהיה, הלוואי על כולם למצוא אהבת חיים שתחזיק. אם כך, אני מקווה שבחיים שלא ברשת את לא מתנהגת כמו בפרק עם יין קלוקל במיוחד של דנה מודן – שזה מה שהולך פה, אם מישהו לא שם לב (שמנו לב, ובגלל זה כולם באים. המע').

      אם את מחפשת זין גדול שעובד, משוכנע שתמצאי, רק אל תבלבלי על לחפש אהבה. ואם את מחפשת אהבה עם זין גדול שעובד, נקודת התחלה טובה תהיה להתייחס מעט יותר באמפטיה, שהמאמר שכה הערצת מראה שלילה מלאה שלה, עוד בטרם נפל לו הזלזל, אוי ואבוי ואף שיואו. את מחפשת אהבת חיים? דברי על *זה*, ורק בשם עצמך, לא בשם שום "אנחנו" (אפילו אם יש לך כמה חברות שכולן חולקות אותן דעות, נניח).

      לגבי המושג "חתונה", למיטב נסיוני ונסיונם של חברי וחברותי, גם במיטבו מדובר בבריחה לאיזה שהוא ביטחון ואישור קיום. אין לזה קשר לאהבה, למרות ש(אני מקווה) שברוב המקרים היא קיימת בזמן הטקס הזה. בכל מקרה, הוא משהו *ציבורי*, הצהרתי, עם הקהילה, המשפחה, החברים. שכולם ידעו. הוא לא משהו *אינטימי*, שזה השדה שבו מתרחשים החיים בין בני זוג. זו הבעיה שלי עם המונח, למרות שמכיר בעובדה שהוא מוטמע כנראה עמוק מדי אצל רובנו, ושמהחתונה ההיא שלי מאוד נהניתי. אם החתונה היא המטרה וכל היתר צעדים בדרך, אוי מאמי, הסטטיסטיקה מראה שתפספסי. לא חבל?

      בכל מקרה, שלב ראשוני הוא לזכור ש"הבנים" נגד "הבנות" הוא משחק נחמד, פלירטוט מילים מענג (שמהדהד כמובן דברים עמוקים יותר. לפחות אצל רוני), לא שום דבר ששייך באמת לעוצמה שיכולה להיות בין גבר ואשה. אם את בודקת מה "לרעתנו" מול "הגברים שתמיד…", זה ייגמר בדמעות.

      זו רק דעתי, מקווה שנהנית מהטיסה ושלא שמת לב איך באבחת מקלדת אחת סתרתי את רוב מה שכתבתי בעמוד זה עד כה

 21. היפיפייה הנוחרת

  מחקר שבדק סרטים פרונוגרפים מצא כי האישה תמיד מוצגת שם כמסופקת על יד הגבר. זה אחד החששות הכי גדולים של הגבר. בעולמינו הגברים חרדים מביצוע כושל במיטה (על שולחן המטבח, באמבט, על מכונת הכביסה…) מכיוון שגבריותם מוערכת על ידי תיפקודם כזיינים. "זיין עולם" הוא תואר נרכש. זה לא בא להם מלידה אלא מנסיון, הכוונה והבנה.
  לעיתים גבר לא יוכל להעמיד את יונתן הקטן לא בגלל שלא בא לו, אלא בגלל פחד מהשפלה ומכך שהאישה שאיתו לא תסופק והוא לא יהיה "גבר שבגברים". החברה שיצרה את דימוי האישה כ"חור" יוצרת דימוי אלטרנטיבי של הגבר כויברטור. אך שני הדימויים נוראים בעיני באותה מידה. בחור הוא לא ויברטור כמו שאישה היא לא שער הבקעה.
  החברה יוצרת ניכור בינינו ובין אדם לעצמו וליצריו. נשים מפחדות לאבד את בתוליהן וגברים מפחדים להכשל בסיפוק יצריה של האישה. זו גם הסיבה שחלק מהנשים מזייפות, הן פשוט יודעות שזה עלול לפגוע בבטחונו של הבחור שאיתן. צעד זה אומנם לא נבון אך זהו מקורו.

 22. בן לאדן

  תאמרי לי מי החברים שלך, אומר לך מי את.
  בכל מקרה יש גם כאלה שסובלים מהבעיה בצורה הפוכה. בכל מקרה לי אישית נמאס כל הזמן מבחורות שרק נשכבות על הגב, מקבלות אורגזמות בסיטונאות (בעשרות), ואחרי שעתיים-שלוש מתעייפות. אני שנים מחכה לתפוס כבר את אישה שתצליח להפיל אותי, ואני כבר מיואש. אף אחת לא עומדת בקצב.

 23. בילבול

  אתי
  פשוט מאוד עבודה אוראלית שלך ויונתן עומד שוב כמו ענק…..
  את פשוט צריכה להשקיע אם את רוצה תוצאות….
  מה לעשות אלו הם תוצאות הלוואי להיותנו רגישים,מתחשבים וכו' זה מה שקרה ואתן צריכות להסתגל לזה

 24. הברווזון מושיק

  בתור אחד שנכנס ויוצא משם די הרבה מוגי
  אני יכול לומר שכמעט שלא קרה לי שנרדמתי על המשמר
  למעט הפעמים שההוא המחובר אלי עישן, הסניף, או שתה כמו חזיר.
  אין וגי שלא טעמה את טעמו של הברווזון מושיקו
  ונהנתה, או כמה נהנתה (והגודל, גם הוא נאה ויאה. יפתיע את גיברת אברמוב. אפילו יבהיל. אולי תלמד לקח לא לבקש גדול מדי. יכול בסוף לצאת מחור אחר, את יודעת)
  ואני אומר, אין דבר כזה מאותגרי זיקפה (אלא אם כן מדובר בבעיות מעולם ה'קלינקת און' וזה באמת אברוך אחד גדול ולא נעים) אחרי הכל, זכורנה בנות: כל חור, בלילה הוא שחור.

 25. אינדי_גו

  מעייף מאוד.
  ועצוב
  עצוב מאוד.
  וחבל
  חבל מאוד.

  לגבי השאר, אמרו את זה קודם, לפני.

  ואם את מאמינה שאפשר להוריד, תאמיני גם שאפשר להעמיד, אמר ההוא מאומן.

 26. מלך ערום

  תגידו לי, אתן לא קוראות מדורי כלכלה?
  עיתונים?
  YNET?
  לא שמעתן על הנאסד"ק, האינתיפאדה או אברום בורג?
  איך יעמוד לנו?

  באמת. פלא שעלה מספר האימפוטנטים?

  הכלכלה קורסת והעולם מתיך את עצמו מבפנים לקראת התפרצות –
  ואתן מצפות שאיציק יתפקד כאילו כלום.
  בנות, הכל נופל מסביב (בדיוק כמו הציצי שלכן בגיל שלושים) ואתן מצפות ממנו להזדקף?

  אני מבטיח לכן חגיגית שבחורה בת 30+ במיטה, אטראקטיבית כמו רווקה בשנות השלושים שלה, שרק מצפה לקבל את נוהל ה"ירידה, חדירה, תודה ושלום" ; חוץ ממקרים בודדים (קלואדיה שיפר וכו'), לא צריכה להיות מופתעת מחוסר עניין הציבור.
  שנונה ככל שתהיה בפאב או בכתיבה. במיטה זה לא כל כך עוזר. מצטער. זה לא אישי.

 27. לוכד עריקים במיל'

  כל המאמר הזה נראה כמו פרובוקציה אחת גדולה. אני באמת לא מאמין שאתי רוצה רק ויברטור מהלך. אני מקווה שאין באמת בנות כאלה .לפחות עד עכשיו לא נתקלתי בהן.

 28. מתוקה

  אולי התגובה הטובה ביותר שקראתי.

 29. זה שנמאס לו להחליף שם בדוי

  בניגוד למה שקליניקה הייתה רוצה שנאמין, אנחנו לא אומה של אימפוטנטים. אז יצאת עם איזה מישהו (מרוקאי, אם אני זוכר נכון), ולא עמד לו. זה אומר שאת צריכה לזיין לנו את השכל בגלל שאת לא גמרת? תלכי לחפש את הויברטור של גלבץ.

  אולי הבעיה היא בך? אולי את לא עושה את זה לאנשים? או שאולי כל טכניקת בחירת הגברברים שסיפרת לנו עליה, היא פשוט שגויה, ואת בוחרת גברים עלובים ולא מוצלחים?

  לי עומד יופי כשאני צריך (וגם לפעמים כשלא צריך). אם את מעוניינת, תודיעי לי.

 30. היה ואיננו עוד

  אולי הכותבת שכחה לציין שכדי שיעמוד לנו אנחנו צריכים להיות מגורים מינית
  ובפעם האחרונה שבדקתי זיון שכל מסיבי וכרכור מסביב לנקבה לא גרם לי לשום הזדקרות
  בנוסף ממגוון ריחות מגוונים שנובעים ממחוזות שכוחי אל ושאר בעיות נקביות.
  ולא נשכח את הפסיביות הדפוקה שלכן
  הקיצר. קודם תעשו בדק בית ואחרי זה תבואו בטענות.

 31. כתבה נוראית. נוראית. אחת הגרועות שהיו פה, מעולם. קשקוש מוחלט.

 32. אוקי, אתי..
  יכול להיות שאת לא מעמידה להם? חשבת על זה?
  חוץ מזה בשביל מה זין גדול?
  עדיף אחד קומפקטי, פחות בלאגן…
  אם את רוצה זין גדול ולא משנה לך קני דילדו!
  ואני לא רוצה זין גדול!
  ולי עוד לא קרה שנתקלתי מולי באין-אונות….
  מה שכנראה מכה בך יותר מפעם אחת, אם מצאת את עצמך כותבת את הכתבה הזו..

 33. Shelly Gal

  How can a chick over thrity who smokes all day and drinks all night and is so frustrated can cause a cock to stand erect? I say work on yourself first and then see if you make it happen. And by the way, your analogy to the terrible disaster is gross and tactless by all means.there is a red line and you just crossed it.You misrable human being.

 34. זנוריל

  דאבל די

  אפשר לקבל את האימייל שלך?
  תודה 🙂

 35. ארטמיס

  מפלס האגרסיביות בשיאו.
  לבסוף עוד באמת יתברר כי מרבית היושבים מול מסך הפי סי או הלאפ טופ, הם אכן באמת ובתמים יצורים עצובים ומתוסכלים להחריד. אחרת כיצד ניתן להסביר את כמות האגרסיביות אשר באה לביטוי בתגובות ? אה?..
  אז ישבה לה "אתי אחת" וכתבה כתבה משעשעת למדי, בשפה די קולחת ומעוררת חיוך וכדרך האירוניה גם מוגזמת מעט. אז מה? לא יודעים לחייך? זכרים ונקבות כאחד? מדוע מייד להגיב כאילו והיה זה מאמר בכתב עט מדעי המתיימר להציג ממצאי מחקר אמפירי של עשר השנים האחרונות.
  פשוט מוזר . לי לפחות. מאיפה כל האגרסיביות הזו?
  היתכן כי גם במקרה זה נכון יהיה לחשוב כי אנו כועסים על מה שבעצם כואב לנו?
  🙂

  • לוכד עריקים במיל'

   הסיבה לאגרסיביות הדי מוצדקת היא הכתבה הריאקציונית, המחזירה אותנו שנות דור אחורה.
   הכתבה פשוט מנסה להציג את הגברים בתור ויברטורים נושמים שכל מטרתם היא לענג את הנשים. אי אפשר לפטור את זה בהומור (?) של הכותבת.
   מעניין איזו תגובה היה מקבל גבר שהיה כותב שהוא מוכן להיות רק עם נשים כנועות גדולות חזה. היו צולבים אותו כאן.
   בכלל אני לא מבין מה קורה לחברות המערכת. אחת מזדיינת עם ויברטורים וחושבת שהם גברים והשניה מזדיינת עם גברים וחושבת שהם ויברטורים. הלו! לחזור למציאות!

 36. תלמדי לזוז קצת מותק…

 37. דונה פלורה

  בנות יקרות,
  זהו הזמן להצהיר בריש גלי,כי אנחנו בעד בני 21 בלבד!!!
  עור מתוח, גוף חלקלק (עוד לא צחמו השערות בגב) והעסק מתקתק בטירוף!!!

 38. ג'ו המבתק

  הזכות לזין טורבו ספורט שעובד טוב גם במהירויות גבוהות, שמורה לכל בת-אדם באשר היא. התיקון השלישי בחוקה של ארה"ב, אחרי חופש המידע והזכאות לשאת נשק, גורס כי "כל אשה רשאית לצפות לזיקפה רציפה ולפימפום קצבי ונחוש במשך הזמן הדרוש לה לצורך אורגזמה אחת לפחות".

  משך הזמן, אגב, לא נקבע והוא נתון לפרשנויות.

  הגברת הנכבדה אתי אברמוב הצביעה על תופעה – ובכך אין שום פסול. להיפך. מיטב עיתוני ישראל משגרים את טובי הכתבים לאיתור תופעות הרווחות בעם. והרי לכם אחת, בלתי פופולרית אך מן הסתם נכונה, גברים-לייט, שהמירו את מלאכת התקיעה חסרת הרחמים בשיחות-נפש אל תוך הלילה.

  ונשאלת השאלה: האמנם התאשכנזו כל המרוקאים שנגשו ל"מבחן אברמוב" וכשלו במוקדמות? האמנם כשם שכל פולניה מתהדרת בדיסק של אייל גולן, כל מרוקאי ערסאוואת עם שפם וזין על הכיף-כיפאק מתעקש כיום שלא לשמור על מסורת בית אבא – שהיה קודם תוקע ואחר כך בודק מה היתה השאלה, בעצם?

  ישנו גם סאב-טקסט, כמובן, אך הוא לא ממין העניין. למה לנו לדוש בסוגיית האיבר האדיר והשפיץ הנדיר, כשלב לבו של העניין נעוץ (המממ… כן… נעוץ!) באזורים אחרים לחלוטין של ההוויה האנושית , שנת 2001.

  תאמרו: סטרס, פמיניזם רדיקלי מסרס,
  עבודה לחוצה או רפיון המציצה – ואומר לכם: צודקים אתם! וגם אתי אברמוב צודקת! וכמו ששאלה אשת הרב הידוע, "אם גם הם צודקים וגם אברמוב צודקת, מה ג'ו המבתק יאכל בשבת?"

  וכמובן, גם אשת הרב צודקת.

  בברכת שנת זיקפה מלאה ויציבה לכולם,
  ובשירת "ויאגרה לכל פועל"
  ניפרד כאן, ידידיי

 39. עדיגי

  אנחנו רוצות אהבה.

  (אני, לפחות)

 40. השטן מגמאסי

  הכותבת דוקא בסדר גמור. למה כעסתם על הדימויים מהטווין טאורס, היה אפשר ללכת יותר רחוק, ניראה לי שבשואה היו הרבה בעיות אימפוטנציה. היא היתה יכולה להיזכר במראות של המוזלמנים עם הזין המסכן בתור דימוי… יצאנו בזול.
  חרא מאמר, זה מה נהיה מהאתר, מקום לחיסול ח שבונות של אתי אברמוב והחברות שלה עם כל מיני בחורים. השטן מגולני, כל השמות האלה.. שקוף שכל הקטע בא לרדת על מישהו שבילה לילה לא מוצלח עם הכותבת. אחרת מה?? היא באמת עוברת בין כל הזינים בתל אביב ומדווחת על 'תופעה??' יאלה יאלה. והאמת, מי יהיה עכשיו טמבל להכניס את הראש שלו (( הראש ההוא )) למיטה כזו חולה.
  תיראו גם את מה שכתבתם על התגובה המדויק ת של 'ערס-פואטי'. כמה רעל נשפך פה. זה הקטע, חבורת בנות אלימות מלאות תיסכול?? תגידו עוד פעם כמה הבחור הזה אימפוטנט והזה חרא והזה אידיוט והזה פתטי. כמה שיותר תצעקו מראה כמה אתן מרגישות למטה.

 41. יאיר לא לפרסום

  קטעים איתך.
  אם כי קצת מבייש שלמישהו לא עמד במחיצתך המשומנת…
  לא יודע – אם מישהי לא הייתה מרטיבה לנוכחותי המזדקרת ככה הייתי מרגיש. אני מקווה שזו לא את אלא הוא.
  את כותבת יפה, בואי אלי ותקראי, טוב?

  http://stage.co.il/Stories/11614

 42. אנני מבין על מה המהומה? אז לא עומד!
  נישארו עוד כמה דברים שיכולים לספק בחורה (שכחתם את הלשון השפתיים הידיים והאצבעות?).
  לדעתי ומניסיון בחורה שיש לה ניסיון תגמור טוב יותר ממין אורלי מאשר חדירה נטו.

  ונאמר שלא עומד, שכחתם את השיטות הישנות והטובות להעמיד דבר רך?
  ואפשר גם להכניס רך (פחות או יותר) ולגדול בפנים, זה תענוג לא קטן לגבר.

  בקיצור ידידי עשיתם מכמה סמטימטרים חשובים, דבר גדול מידיי לטעמי.

  שלכם עמי

 43. בנות…ובנים
  בואו ניקח אנחנו את האחריות!!!
  אין יותר להם!!
  אין יותר להם לא עומד
  אין יותר הן לא מגיעות לאורגזמה
  אנחנו!! כל אחד מאיתנו ולא חשוב אם בין הרגליים נפל בחלקנו בולבול או פופוש…
  אנחנו אחראים
  אחראים לאורגזמות שלנו, אחראים להנות את בן/בת הזוג
  לא עומד… נו טוב יכול לקרות מידי פעם אבל … יש אביזרי עזר, ויש "עזרים טקטיים" ויש (צריכה להיות) פתיחות והבנה ו……רגע יש 50
  ways to get there ,
  אנחנו… לא הם..ללא התחשבנות וללא פנקסנות ל.. צידאג לויברטור או לויאגרה או אפילו לצרף מישהו שכן עומד לו.
  אנחנו

 44. פרובוקציה, שקוף שפרובוקציה. של הבמאי כמובן.
  לפעמים נראה שקצת קשה לו להחליט על אופי הסדרה
  המלבבת הזו שנקראת בננות. שיש בזה גם צד רע, לא?
  והשימוש הציני שהוא עושה באתי, זה אתי?

 45. I think that there is a cycle here. Men you date with probably very quickly
  get the right impression about you. You want men with big ones, who can
  have strong animal like sex with you. You appreciate men according to
  the side of their dicks and their ability in bed. So, just this thought either turn them off, or makes them too nervous to operate.
  Its not that we are always so sensitive. Its just that we still appreciate a woman to be a little feminite. Then we are terned on, big time

 46. Now that you find uot what you want, you can look for it.
  Don't sattle for less, life is to short, keep practicing.

 47. מגדלור

  די נמאס מההתקפה המתואמת של הנשים בעשרים השנים האחרונות. זין גדול כן קובע/ לא קובע, עומד מספיק זמן /לא מספיק זמן, מולטיאורגזמה לגבר, לטף את נקודה G, תבין אותנו הנשים, אנחנו צריכות משחק מקדים של איזה שעה או שתיים, שפשף לי פה לטף לי שם…

  הגיע הזמן שגם אנחנו הגברים נפסיק להיות כל כך עדינים ומתחשבים ונדבר על כמה מהדברים שמפריעים גם לנו.

  הגודל למשל.
  של הכוס.

  יש דבר כזה, כוס גדול, איך זה שלא שומעים/ קוראים על זה בשום מקום ? ? ?
  כוס ענק כזה שכל דפנותיו רפויות ורופסות וכדי להרגיש לחץ כלשהו צריך ללכת כמה צעדים בתוכו …

  מה לעשות גבירותי, כשאתן מגיעות לגיל 30 + בפעילות מינית רצופה ומבורכת, שפתי הכוס כבר לא מתוחות והדוקות כמו שהיו בגיל 17, הלחץ שאת יכולה להפעיל קלוש אם בכלל, ושלא לדבר על כוס לאחר לדה או שתיים כשהאלמנטים המידלדלים בו הופכים למשהו מאוד מרכזי.

  זה למה כל כך הרבה גברים מספרים לכן שהם מעדיפים אוראלי או מאחורה. לפחות להרגיש משהו שעוטף את הזין ולא מותיר אותו גלמוד ואובד בחלל הענקי הפעור לכמה מכן שם למטה.

  ועל הרטיבות דיברנו ?
  על נשים שרק אחרי שעה של מסאז' אינטנסיבי מפרישות כמה טיפות המאפשרות בקושי לדחוק את הזין, ועד שכבר נדחקים, תנועה או שתיים והכל צורב ובוער ?
  פלא שהזין מוחה ומתקפל ??

  ויש את האשה ה"חמה" כשמורידים את התחתונים אחרי חמש דקות של ליטופים הנוזלים הנוטפים ממנה מעוררים את השאלה אם לא ברח לה משהו. אתה מכניס את הזין העומד דגול, ומרגיש כמו מגלשה בפארק המים …

  ולסיכום בנות…

  גודל הזין קובע, וגם הקשיחות, אבל גם הגודל של הכוס והמתיחות של דפנותיו ורטיבות מועטה או יתרה, ובכלל – שוויון זה עסק דו צדדי.

  ובאורגזמות מתמשכות ננוחם.

 48. תני לי ערב אחד ואני יוכיח לך ש"הוא" יכול להיות גם גדול וגם לנוע בכישרון של לוליין בקירקס…
  meir70@hotmail.com

 49. etti avramov

  hi dearest girls and boys!
  indeed I'm in India (now in dahamsala and tommorow in manali) and I won't answer in english from here, beside the fact that I looked for silent and not expected such an attack.
  have fun all of you
  love and peace.
  etti

 50. אכן העולם שותק לחרפה שכזו??!? האמת שילכו לקיבינמט כל הגברברים היפיופיים האלו עם יהלומים לא מלוטשים בתוך המכנסיים (לפחות לטענתם…) שלא יודעים איך להשתמש בהם. אתן בנות השלושים פלוס מרחמות על עצמכן? ומה אני אגיד? כולה לקראת שנות העשרים שלי ולא נמצא מגדל לרפואה שיעמוד ויבצע מלאכתו נאמנה. לכל חיילי מדינת ישראל מתותחנים (כן, בטח שאתה תותח חמוד–בחלומות) ועד לפרחי חיל האויר המובחרים (למעלה למעלה טום קרוז שלי) לא נמצא שום חייל שראוי לקבל ח"ח. הצבא שלנו נלוז ומעורר רחמים (בעיקר במיטה) לכן הקימו לכם יחידה מיוחדת, עם שמות קוד כמו "זקיפות קומה" ומבצעים רציניים כמו "כבוש וחדור" וצעו לעבודה. מה קרה אם אין לכם רס"ר על הראש אתם נהפכים לאימפוטנטים?
  אגב, בפנייתי הנרגשת לחיילי מדינת ישראל ולמין הגברי כולו- אתם מוזמנים גם לנסות את שיטות
  הלחימה גם על בנות השלושים פלוס. נראה שהן זקוקות לזה…..

 51. עדידוש

  ניתוח מעמיק נותן את התוצאה הבאה :
  אשה – נאה, חתיכה, כוסית, מטרפת ככל שתהיה לא תגרום ללחץ מספיק במוח של המשאבה אם ה ר א ש – כן ! הראש ! שלה יהיה נעול ובעל פתיחות מינית אפסית.

  אשה – גם עם נתונים ויזואליים פחות "מקובלים" ועם "ראש כחול" עד כמה שזה נשמע בנאלי… תהפך להכי מינית ומושכת , והתגובה שבה עוסקת הכתבה תבוא מייד וללא היסוס.

  דרך אגב….מעניין שהיא יכולה להיות "ככה" לבעלה מזה 13 שנה…
  ו"ככה" לגבר שפגשה ככה סתם איי שם…נשמע מוכר ?
  הגיוני….אבל זה כבר סיפור אחר..

 52. חדדטוב

  מזה מאמרים אחדים אני מנסה להעלות את העניין והגיע הזמן לפתוח דיון על תרבות הדיבור באתר זה. אני תוהה ומשתאה: האין דרכים נאותות יותר להביע הסתייגות או שאט נפש, מאשר התבטאויות כה בוטות כפי שמצביעות למעלה מ-100 התגובות לעיל?
  הכותבת מזדהה, איננה בוחרת להסתתר מאחורי דעותיה, אף שהן שנויות במחלקות או בלתי מקובלות על דעתם של אחרים המגיבים כאן, אלא משתפת עם הקוראים וחולקת עימם פך מחייה, ובתגובה על כך, היא מקבלת ספקולציות על המראה החיצוני שלה, על הצלחותיה המפוקפקות אצל המין השני וכ"ו, וכל זאת בשעה שרוב המגיבים לא ראו את אתי אברמוב מעולם!

  אני דווקא ראיתי את אתי ואני ממליצה לה לצרף תגובה, רק בכדי לסתום את הפה למלעיזים.
  ולגבי הצלחותיה, כן או לא, עם המין השני, אינני יודעת, אבל זה לא ענייני, וזה לא עניין של אף אחד מהמגיבים כאן שלוקח לעצמו את החירות להכנס לה לורידים.

  ועוד דבר: אתי אמנם בהודו, אבל היא תשוב ותקרא את כל התגובות, כולל הבחילות, ההקאות ושאר סימפטומים שהוצאו כאן לאור. חשבתם על זה שהיא בחורה, עם לב פועם ומתפקד. שמילים יכולות להיות גם חיצים? שהיא יכולה להיות חסרת טאקט כשהיא הופכת את אסון התאומים לאליגוריה על מצב התפקוד המיני של גברי ת"א, אבל אפשר להעיר לה או לאמר לה את זה ככה, ישירות ולא לבחור באלימות המילולית שמתנהלת כאן במאמר זה, וברבים אחרים.

  די, זה ממש נעשה לא נעים.

  • etti, india

   dear, I read it all, and from india it looks even worse – some of it, because i can't answer in Hebrew what i realy want to say…
   and to my look issue – i better send a photo. instead of one word
   don't you think so?

 53. יגאל עמדי

  אתי היקרה!!!!
  מביט אני במאמרך הרופס ותוהה היכן נעלמה הרומנטיקה שעליה את מפנטזת ימים ולילות,היכן נעלמו המרוקאי והגנרל האקס והוואי,ואפילו החתן בעל אלף הפרצופים, האם אנקת ברבור אחרונה נפלטת מגרונך או אולי הצ'פטי והלאסי(שבה הבייתה) טישטשו את חושיך הבריאים . עומד לנו שאנו סתם קמים בבוקר(או בצהריים),עומד לנו שאנחנו חושבים על המוכרת בסופר מרקט (וגם… בסופר-פארם) עומד לנו שאנו צופים בסרט כחול עם קילו וחצי סיליקון, עומד לנו שאנחנו מדפדפים בעמוד המציע לנו בנות טיפש עשרה במחיר של חצי קילו בוטנים, עומד לנו אפילו שהקבוצה שלנו מבקיעה גול.
  חשבת פעם שאולי הבעיה היא שלכן?

 54. אימפוטנט בפוטנציה

  פרולוג: עיניו נפגשו בעיניה, מבט קצר על גופה את ריח הבושם שלה הוא הריח מקצהו השני של הבר. חזה הזקור וחיוכה השובב עשו לו את זה במוחו הוא תיאר אותה שוכבת עירומה על מצעי הסטן שאחיו הביא לו מהודו,נר, קטורת זולה, דיסק צ'יל אאואט איכותי, בקבוק יין שקנה במבצע של לפני החגים.
  הוא קם לעברה כאילו עושה דרכו לשירותים אם היא תביט בעיניי ותחייך ,"אני מתחיל איתה שיחה", חשב במוחו השטוף ג'מסון.

  מערכה ראשונה: "לא נפגשנו בחלום", הוא לחש לעברה, והיא בחיוך שטוף מרטיני לא אמרה דבר.
  חברתה שישבה לידה קמה בבהלה אחוזת קינאה " המקום פנוי " ,אמרה בטון של אחד מהטליבן.
  הוא התיישב לידה ופלט "נעים מאוד , קוראים לי דיוויד ואני בא לבד".
  היא סקרה את גופו במבט של שלי יחימוביץ' פלטה חיוך מתנסה והזמינה עוד מרטיני.

  מערכה שניה:

  היא פקחה את עיניה,וראתה אותו נושק לה, זה לא חלום שיננה לעצמה ,הוא דווקא נחמד , "מעניין מה אורך הזין שלו ואיך הוא מזיין, הוא מדבר הרבה עם הידיים ונורא מצחיק", הברמנית החלה לעשות קולות של עייפות היא צריכה להחליט עכשיו, אצלה או אצלו.

  מערכה שלישית:
  " אין לך כסף קטן" שאל מוכר הפיצוציה אותו בזמן שארז , בקבוק קולה, מים, סיגריות וחבילת קונדומים,"לא" הוא השיב תוך כדי מבט חטוף לאוטו שלו "היא עוד שם" חשב לעצמו וחייך אליה ברכות."הולך לתת בראש ", פלט לעברו מוכר הפיצוציה הצעיר, "קח קצת שקדים זה כמו ויאגרה". "נראה לך שאני צריך " אמר ויצא נעלב מהפיצוציה.

  מערכה רביעית:
  הוא פשט את חולצתה , חזה נראה בדיוק כמו שהוא דימיין לעצמו ,הוא ליקק את עורה החלק פיטמוטיה הזקורות. המחשבה שלא יעמוד לא הטרידה את מנוחתו, בפעם הקודמת נכשל בגדול ,הוא חשש שתשלח את ידה לעבר חלציו ותמשש את הבן דוד הרופס שלו.

  אפילוג: הוא הרים את עיניו מהכוס הריקה, " עוד ג'מסון ,בבקשה". הוא הביט לעברה וחייך חיוך מתנצל,"היא בטח חושבת שאני ביישן",חשב לעצמו וביקש את החשבון.

  בנות הגיע הזמן להוציא את המרצע מהשק, אנחנו אוהבים סקס אנחנו רוצים שיעמוד אבל לפעמיים זה לא קורה, מה עובר לנו בראש באותו רגע? קצת פחד, חשש מהציפיות המוגזמות, אורגזמה נשית שקשה לנו לספק, חלחלה שתספרי לחברה שלך שעובדת איתנו שאנחנו זיון בינוני לאחר ששיגענו לה את השכל שאנחנו הזיון הטוב בעיר, ואולי אתן הולכות מהר מידי בפראות של חיה שלא קיבלה זין.
  בנות בערב הראשון ( אולי השני והשלישי) אל תצפו ליותר מידי , אבל אם תעניקו לנו ביטחון תקבלו את הזיונים הכי טבים בעולם , עד שתתחננו שנפסיק ותתפללו כבר למחזור.
  מה ביקשנו? קצת ביטחון!!!!

  נ.ב.
  ולך גב' אברמוב הנכבדה יש לציין שתעוזתך להתמודד עם בעיה שמתגמדת לעומת זכות השיבה, ראויה לשבח.
  אבל… כנראה שיש לך המון מה ללמוד על גברים , ואם את מחפשת זין חזק וקשה תמיד אפשר לקפוץ לשוק ולקנות גזר (רק שקל וחצי לקילו ואת יכולה לגמור כל הלילה , וביום לראות כמו סטיב אוסטין)

 55. הארד קור

  נשות המאה ה21
  מסרסות את המין הגברי
  ואחר כך הם צועקות שהוא רכרוכי
  לצערי
  גברים רבים מידי
  ונשים רבות מידי מושפעים מהלך רוח תרבותי
  שמקורו, לפי דעתי, בתרבות ההומולסבית על פיו
  גברים צריכים להיות יותר נשיים
  ונשים צריכות להיות יותר גבריות
  ובא לציון הגואל
  זה שורש הבעיה, אני מקווה בשביל הכותבת שהיא לא מזוהה
  עם הדברים שהיא כתבה אלא פשוט ( וזה לגיטימי ) מתפרנסת מזה
  שהרי זה מסגיר את סבלה שלה ואת חוסר הבנתה היא
  באשר התהלכים שמתחוללים בה ושמוקרנים על בני זוגה
  עצם החתירה המזויפת לשוויון בין המינים היא שגויה מעצם
  הגדרתה. היא אפשר להשוות בין יצורים שונים כל אחד משתמש
  באנריגה אחרת בדפוסים אחרים.
  זה לא אומר שנשים צריכות להיות במטבח, זה אומר שכל עמדה
  שהם לא יתפסו צריכה להיות מאוישת באנרגיה נשית.
  רוצה לאמור
  השולחן והכסא יכולים וצריכים להתווכח איך יראה המטבח אבל עדיין
  השולחן יהיה שולחן והכסא יהיה כסא וזה מה שצריך לזכור
  הגברים צריכים להישאר גברים
  והנשים צריכות להישאר נשים
  וכולם צריכים להיות ( מעל הכל ) בני אדם

  • היפיפייה הנוחרת

   ומאיזה כוכב אתה נפלת? נוגה? מאדים??
   בחייך, מדבר על תרבות ואז לפתע פתאום נעלם האסימון כבמגע קסם.
   אין כזה דבר "אישה" ו"גבר". אנו כולנו תוצר של העולם בו אנו חיים וההגדרות שהוא מפיץ, או יותר נכון היא החברה מפיצה.
   אישה וגבר הם לא כיסאות ולא מיטות ולא מגבונים לחים, מכיוון שאנחנו יצורים קולטים וחושבים (לפחות חלקינו).
   צר לי לאכזב אבל האנרגיה שלי כאישה אינה זהה לאנרגיה של אישה אחרת וכנ"ל בנוגע למין השני.
   שוויון לא כזהות אבסולוטית אלא כשוויון. אני שווה לך (!) אך לא דומה ולא זהה לך, וזה כל ההבדל. ברגע שתתפוס את זה תפסת עולם ומלואו.

   • הארד קור

    תוצר של העולם
    זה משפט המחץ
    ובגלל זה יש לך כזה משפט בראש
    אין הבדל בין אישה לגבר
    זה בעצם לב הדיון
    האם יש דבר כזה אנרגיה "גברית" ו"נשית"
    או רק עולם דימויים מעוצב על ידי תקשורת
    מבולבלת מידי ? כי אז תאורטית ייתכנו בעתיד
    מצבים ביזאריים לחלוטין.
    אני לא מתווכח על שוויון זכויות אזרחיות
    ואני חושב שאת מבינה את זה
    עכשיו שימי לב ללשון הלא נקייה שלך
    אני העלתי רעיון ואת תוקפת אותי אישית
    במקום להתייחס לרעיון, לגופו של עניין.
    הרעיון שלי לא "מודרני" בתפיסה שלו
    אז את כבר מקטלגת אותו ואותי במרתף התרבותי שלך.
    ואת מרשה לעצמך ללכלך
    אני מתערב אתך שלא היית מעיזה אם היינו בשיחה וורבלית
    אז למה פה כן ? מה שונה ? שאת יכולה להתחבא ?
    אני חושב שהסיבה לרוח היוניסקס הרווחת כל-כך
    היא הפיכת הפרמידה התרבותית, לטובת בסיס אקסנציאליסטי
    האמת והאופנה מתחלפות בקצב הסטרט אפ
    הקהילה ההומולסבית נהפכה מלא חוקית למובילה חברתית
    אומנים רדודים נהיו לאלילי המונים. סמים נהיו בון טון
    בבל, כולם מדברים ואיש לא יודע על מה
    מה זה קשור לכתבה ?
    זה תשובה לשאלה למה הגברים לא גברים
    הם פשוט בטוחים שלהיות גבר, זה להיות לא מעודכן

    • אתה טוען שלגטימיציה שנתנה לקהילות ההומו-לסביות, היא חלק מהדרדרות תרבותית? בדומה לשימוש בסמים או לרדידותם של האלילים החדשים, נניח?
     זאת אומרת, שאלה שאוהבים את בני או בנות מינם, ועכשיו הם יכולים לעשות כן לאור יום ובלי להתבייש או להסתיר את זהותם, בלא חשש להיות נרדפים (לפחות, בחלקים מסויימים בעולם), הם המאיימים על התרבות שלך?
     בגללם קשה לך להיות גבר, רחמנא ליצלן?
     לא, כי זה חשוב שתבהיר את הנקודה. כי אם אתה חושב שהחופש לאהוב את מי שתבחר בו, שבעיני זה דבר יפה כל כך, מדרדר את עולמנו, אז, נגיד, יש לי מחלוקת קשה איתך…

     • ערס פואטי

      הקריסה של כל הקשור בסדר החברתי הישן, שהיו בו דברים מפלצתיים וטובים כאחד, כוללת גם את היחס בימינו לקהילה ההומו-לסבית, לפחות על פני השטח בדיבור ובתקשורת. השתנות היחס (אני אמור לשים כאן הבהרה שאני רואה את זה באור חיובי? אז שמתי) לקהילה ההומו לסבית שהיא חלק מהשתנות היחס (בעיקר, כאמור, בדיבור ובתקשורת) לגבי ההתנהגות המינית היא אחד הסממנים הבולטים לשינוי הזה. שמבלבל אנשים, בלי קשר אם הם מודעים או לא מודעים אליו, וחלק מהם הם גברים.

      עיקר המשמעות בשרשרת ההודעות האחרונה הזו, ונראה לי שהארד קור התכוון אליה, היתה בתגובה שהוא קיבל. תגובה שהיא מאותה משפחה של המאמר של אברהמוב, שאני עדיין משוכנע שחלקו הגדול נכתב בכוונה קומית כלשהי.

     • הארד קור

      אני נזהר ממילים כמו התדרדרות תרבותית
      אני מעדיף מהפך תרבותי, לדעתי, בעולם הישן
      הבסיס היה שמרני והשוליים האוונגרדים דחפו
      רעיונות מהפכניים למרכז,שינויים ותיקונים חברתיים
      התקבלו לאחר סינון ועידון. עדיין, תחושת הזהות המינית
      הקולקטיבית הייתה רחוקה מלהיות מאוימת.
      גם היום רוב המכריע של האנשים הם שמרניים
      אלא שנותני הטון המרכזי בחברה הם דווקא
      אלה שמקורם במיעוט חברתי.
      הלגיטימציה שמקבלת הקהילה ההומו – לסבית להתקיים
      בבטחה בשלום ובפהרסיה טובה ומוצדקת בעיני, זה לא העניין
      אני סבור שזאת קהילה מעורבת מאוד בכל תחומי היצירה
      התרבותית. הרבה יותר מהגודל היחסי שלה בחברה
      וככזאת היא מפיצה רעיונות שגויים על עולם יוניסקס
      כניכול נאור יותר.
      נאורות שלדעתי היא הצד השני של המטבע של מאה
      שערים. על הפלטפורמה הזאת משחקות גם הפמיניסטיות
      וזה מערער בלי משים את בטחונם של המון גברים
      שבמקום להיות מחוברים לגבריות שלהם הם נהפכים
      ליצורים פתטיים, חסרי חוט שדרה,ובכיינים. הרבה בגלל
      שהם קולטים שזה מה שמצופה מהם להיות.
      יש תחושה שלהיות גבר סיסי זה להיות מעודכן.
      אגב, אלה דברים שלא אני הגיתי אותם ממוחי הדל,
      אני מרשה לעצמי לצטט גדולים וחכמים ממני.
      לסיכום לדעתי הלך הרוח החברתי תרבותי היום
      יוצר בלבול בזהות התפקודית הבין מינית לכן
      מאוד לא מפתיעה אותי שגברת אברמוב
      נתקלת בערימה של אימפוטנטים .

      • מה אתה אומר כאן.
       פעם, מזמן מזמן, כשהיינו צעירים ויפים, היו תפקידים ברורים. גברים לא בוכים, נשים לא חושבות. והיה לנו נוח. ידענו מה עלינו לעשות יום יום.
       והנה עכשיו, משהו מוזר קורה פה. מישהו, מישהו אשם מאד מאד, וחצוף, גם, אם יורשה לי, בא להגיד שהעולם יכול להיות נאור. כלומר, שהתפקידים הם לא הקריטריון הקובע להתנהגות. כלומר, שלגברים מותר לבכות לא רק בלילה ולנשים מותר להסתובב בחזיה, אבל גם עם מחשבות, במהלך היום.
       הו-פה.
       אכן מרגיז.
       כל ההכרח הזה, פתאום, לבחור איך להתנהג. כל האחריות הזאת, על אם רוצים להיות סיסי, או שמא דווקא איזה מרלבורו מן. והבחורות האלה עם ההעדפות המוזרות – לא רק שהן מרשות לעצמן לעבוד, לחשוב, לדבר בקול רם, מה שמאד מקשה על מציאת הבחורות הקטנות והנעימות שפעם היו מסתובבות בהמוניהן, צריך להתמודד גם עם זה שחלקן מרשות לעצמן לבחור בין גברים שלא על פי מידותיו המצויינות, והמתאימות, שימו לב, *מתאימות* לתפקיד הישן, של הארד קור.
       עולם אכזר, ללא ספק.
       ובכן, אני מסכימה איתך, מר קור, על עניין הבלבול. נורא מבלבל כשפתאום צריך מלבד, מבפנים, בהסתמך על כל מיני מקורות חברתיים שמעבירים מסרים כפולים ומשולשים, (כשהמסרים המרובעים עדיין נשמעים ללא הרף, במקביל), בהסתמך על תחושות (זה מה זה? הדבר הנשי הזה, לא?), בלי שום דבר יציב וקשה ותקוע לסמוך עליו שלא ישתנה. נורא מבלבל. אפילו העניין הקשה והתקוע מתבלבל לעתים. ולא נתקע כלל.
       ואם לא נתקע, וכבר מתעצבנים בגדול, למה לא נראה בה, בנאורות, מה שנוח לנו לראות בה – הוראה משמיים, כמו שהיו התפקידים שהוצעו לנו קודם. במקום להבין שנגמרה החגיגה של האין אחריות, אף אחד לא יכול לספר לך היום שאתה דווקא סיסי, ודווקא בכיין, ודווקא הומו, אחרת אתה לא יכול להתקיים. במקום לתפוס שעכשיו, אני אחראית לבחירה שאני עושה, ואם אני לא הולכת ללמוד באוניברסיטה, (בהנחה, כמובן, שלא מדובר בבעיית מימון של הלימודים), אני יכולה להאשים אותי ורק אותי (כי כבר מרשים לנשים ללמוד, תאר לך). במקום להבחין בין המקומות שבהם אנחנו עדיין מושפעים מטרנדים חברתיים שזה כל מה שהם, נטיות חולפות, ביטויים לבלבול כללי, למה שלא ניצור לנו עולם חליפי – חד משמעי באותה מידה, קל ונוח לטיפול:
       קודם היו גברים קשוחים – עכשיו יהיו סיסים.
       קודם היו נשים קטנות – עכשיו יהיו אמזונות.
       ואת העולם הזה כמה קל לא לאהוב. ואם לא אוהבים, למה שלא נאשים מישהו בדרעק הזה. למה שלא נאשים, לדוגמא, את ההומאים והלסביות. ואת הפמיניסטיות גם.
       רק שלא תבוא עלינו איזו טיפת אחריות, כי מה נעשה אז.

       • הארד קור

        שלום רוני
        אני מנסה לדבר על תופעה
        ומנסה לתת לה הסבר חברתי תרבותי
        אני לא מאשים אף אחד
        אין לי ולא היתה לי מעולם בעיה עם
        הקהילה ההומו לסבית ואו הפמיניסטית
        לא אמרתי שנשים לא חושבות ולא שגברים
        צריכים להיות קשוחים זה הכל הגדרות שלך.
        לך, כמו לכל ה"נאורים" נח לצייר את העולם
        בשחור לבן או שאני חושב כמוך,
        שגברים ונשים הם למעשה אותו דבר ומה
        שמבדיל בניהם זה רק נורמות תרבותיות שהושרשו
        (וסליחה מראש אם זה לא מה שאת חושבת בדיוק)
        או שאני פרמיטיב נוסח הטליבן שקורא לשים לנשים
        רעלות ולהחזיר אותם למטבח לגדל ילדים.

        בשמי עולה רעיון אחר
        יש הבדל בין גברים ונשים אפילו שניתן למצוא
        המן דוגמאות פרטיות לכאן ולכאן, יש הבדל.
        אבל זה לא אומר שהם צריכות לחזור למטבח
        זה אומר שהם פועלות ממקור רגשי ושכלי שונה
        אם תרצי הם פועלות על אנרגיה שונה.
        זה לא שאלה של יותר או פחות זה פשוט אחרת
        בעיני זאת עובדה פשוטה ואת יכולה לבחון אותה
        בתוכך על ידי התבוננות בעצמך ובאלה הקרובים לך.
        ההשפעה התרבותית שאני מדבר עליה עמוקה
        הרבה יותר מטרנדים חברתיים חולפים. ומעטים
        אם בכלל,אלה היכולים להצביע על עצמם ביושר,
        באינטגריטי ולהגיד פה הושפעתי פה זה
        מחשבה מקורית שלי.
        ( יש בכלל כזה דבר?, מחשבה מקורית שלי ?)
        אם זאת
        אני חייב להגיד שאת צודקת ב100 אחוז שהבעיה
        הגדולה היא בעצם חוסר בלקיחת אחריות.
        אבל אנשים מאז ומעולם שנאו לקחת אחריות
        או לא היו מסוגלים. הם נעים בעדר מחשבתי
        קולוסלי מקדמת דנן.
        אם אני אסכם אני יגיד
        שגברים צריכים לקחת אחריות על הגבריות שלהם
        ונשים צריכות לקחת אחריות על הנשיות שלהם
        מה זה אומר ?
        לא בטוח שיש לי משהו חד משמעי להגיד על זה
        אבל הרעיון הוא קודם כל לצאת מהמחפורות של
        השחור לבן . ולראות שקיימים הבדלים בנינו בלי
        לחשוש לזכות ההצבעה שלכן, או לזכות המפוקפקת
        ,לדעתי, להיות לוחמת חיר בגולני.
        ועוד דבר
        ברפואה יודעים כבר שיש קשר הדוק בין גוף לנפש
        גוף שונה נפש שונה, נפש שונה גוף שונה.
        לא כל ההבדלים בהבטים הרפואיים מחולקים
        לפי המינים. פרוזק למשל הוא יוניסקס
        אבל לא חסרות תרופות ומחלות ייחודיות לכל מין
        מה שמרמז על שוני, (מעבר לשוני הביולוגי המוחצן,)
        עמוק יותר.

        • אין לי ספק בכלל שיש הבדלים מהותיים בין נשים לגברים. ברור לי גם, שההבדלים האלה לא יכולים להיות סיבה או תרוץ להעדר שוויון בכל מקום שבו שוויון איננו זהות.
         השאלה היא, כמובן, איך קורה המעבר מההבדלים האלה, ומההצבעה על צורך בשוויון למרות ההבדלים, ל"ערימה של אימפוטנטים" (הציטוט הוא שלך, כמובן).
         גברים שבטחונם מתערער, והם מבולבלים (תוצאה די צפויה של מצב חדש, שאין לו חוקים מאד ברורים. גם נשים מבולבלות, כמובן), לא מוכרחים להיות "חסרי חוט שדרה", או "פתטיים". הם יכולים להיות מחוברים לגבריות שלהם בדרכם. הם יכולים להיות בתהליך של מציאת הגבריות שלהם.
         מה שהקפיץ אותי במה שכתבת היה פחות התוכן, ויותר הטון המתלונן – שתו לי אכלו לי.
         הוא נראה לי מיותר כשמדובר בדוברת אשה, ומיותר באותה מידה, כשמדובר בגבר.

         • סילבי

          אני מקווה שתקראי את זה –
          כבוד כבוד כבוד!
          איך כותבת יפה… הכי יפה פה. והכי מהנה לקרוא את תגובותיך לערספואטי ודומיו – תגובות לא מתלהמות, חכמות, מדויקות.

          • תודה

          • ערס פואטי

           מי פה דומה לי? אם כבר להיעלב, אז שיהיה מפורט.

          • סילבי

           האמת,
           אם בסגנון כתיבה עסקינן, אולי הייתי צריכה לרשום
           "ערספואטי ופחותיו"
           כיוון שאתה כותב היטב. לצערי עובדה זו באה לידי ביטוי גם ברגשות העלבון והכעס שהטקסט שלך מעורר אצל הקוראת, ועל כן שיבחתי את רוני על תגובתה.

          • ערס פואטי

           מעוורים את המחשבה ואת הלב. מי שנעלב בחר להיעלב, ולגבי הכעס – מקווה שתחושת ה"יופי רוני הכנסת לו בחזרה, שיואו" לא הסתירה כמה מהאמירות שהיו לה פה, נדמה לי.

          • התגובות שלי לא באו מתוך עלבון, גם לא מתוך כעס. אם על אלה קיבלתי תשבוחות, אני לא ראויה להן. יתרונו של הערס (בשבילי) לא רק בזה שהוא כותב היטב, אלא גם בזה שבדעותיו, שיושבות אי שם באזור של אלו שלי, הוא מאפשר לי להתעמת עם מה שנראה לי מעניין הרבה יותר מהאמירות המגוחכות שנקראות כאן מדי פעם. צחצוח החרבות היה בלתי אישי בעליל. אולי לא מאד מקובל על הבמה הזאת, אבל יצא שככה. הפעם.

          • סילבי

           להלן השתלשלות הענינים:
           1. סילבי קראה מאמר של ערס.
           2. סילבי הרגישה עלבון וכעס.
           3. רוני הגיבה לערס.
           4. סילבי קראה תגובתה של רוני והכירה בעובדה שאם היתה היא כותבת תגובה, ודאי היתה מושפעת מרגשותיה שנפגעו, מנסה להעליב בחזרה, ובאופן כללי לא מקדמת את הדיון.
           5. סילבי כותבת תגובה מחמיאה לרוני.

           שבת שלום!

         • הארד קור

          יפה, סגרת את המעגל
          וחזרנו לשאלה הראשונה
          איך זה קורה שייש בנינו הבדלים
          ושיש צורך בשוויון מוביל ל
          "ערימה של אימפוטנטים"
          ההבדל בנינו שאני מנסה למצוא
          תשובה גם אם היא לא מקובלת
          ואת עסוקה בלשמור על הזכויות שלך
          ועל כבוד בנות המין שלך
          העיקר שהעולם שלך לא יזוז
          מילימטר לכאן או לכאן
          ולא שחשבתי שיהיו תשובות שונות
          התגובה שלך והתגובה הסמי מתוחקמת
          של הנוחרת, הם עדות ברורה
          לקבעון המחשבתי בתחום
          אין ספק שנוגעים לכם בנקודות הרגישות
          מוציאים ממכם את המיטב.

          • מדי פעם את המילימטרים שלו, וקורה שגם אני נופלת למלכודת של צורת המחשבה שלך, כלומר – משהו מוכרח להיות מאד דפוק אצלם, אם הם לא רואים כמה אני צודקת.
           אממה אני עדיין לא חושבת שאתה צודק – ואני אנסה להסביר למה.
           בהנחה, שהתופעה שאתה מתאר קיימת, ובלבול הזהות שנגרם מאובדן התפקידים גורם לאימפוטנציה (תופעות שונות של), עדיין לא מוכרחים להניח שתי הנחות שאני מוצאת במה שאתה כותב:
           אחת, שגבר שמאמץ לעצמו מאפיינים "נשיים" הוא בהכרח פתטי ומכאן שגם אימפוטנט.
           שניה, שהתהליך הוא תהליך "רע" בסיכומו של דבר.
           יש בו קשיים גדולים, בתהליך, כמו שאמרתי, אני מסכימה עם זה לגמרי. ובלבול זה משהו שעושה תחושות לא פשוטות. אבל לי נראה, שבסופו של דבר, מי שיפסיק לחפש מי אשם לו, ויחפש איך הוא מוצא את עצמו, כשהוא לעצמו, בלי תפקידים, וימצא, אפילו קצה של, אפילו חלקית, יהיה יותר מאושר. ואם יש לך פרס יותר טוב לסיום שלבים של תהליך קשה, ספר לי עליו.

          • הארד קור

           היי רוני

           בשלב ראשון אני רוצה להיפתר מהתפל
           אני לא מחפש אשמים, אני מחפש רעיונות
           או את מה שמסתתר מאחוריהם.
           נקודה שניה יש המוני גברים שהם נשיים
           ונמשכים לבני מינם גם אלה בשלב זה
           לא על הפרק.
           אני מנסה לצמצם את הדיון.
           לאותם גברים, שהם גברים במהותם אבל
           נשיים בהתנהגותם. עליהם אני רוצה לדבר
           אותם אני מחפש.
           אני שואל את עצמי מה, אם בכלל, עושה
           להם הטרנד התקשורתי הנשי הודות הגבר
           נוסח שנות ה90 הרגיש, העדין, האולטימטיבי.

           התהליך רע בעיני
           בגלל שהגבר לא מבטא תכונות גבריות
           חיוביות שקיימות בו מתוך חשבון שהדבר
           לא משתלם. לפעמים זה כל-כך תבוע בו
           עד שהחלק הגברי שבו מתנוון.
           הוא לא חייב להיות הומו בגלל זה
           הוא לא חייב להיות לגמרה חסר אונים
           אבל הוא הרבה פחות מלוטש.
           והרבה יותר רחוק מעצמו ומהסיכוי
           להיות מאושר. בהנחה שמוסכם עלייך
           שלהיות מאושר זה קודם כל להיות אתה
           או את במקרה הנשי.
           אימוץ גינונים נשיים לא תהפוך אף גבר
           לנשי, אימוץ נקודת השקפה נשית
           והזדהות אתה יהפכו את הגבר לפטתי
           במובן מאוד מסוים. אני מסביר:
           מן הידוע שפעולת עישון סגריות
           מחביאה בתוכה צורך אנאלי תלותי
           של תינוק בפטמת אמו. למרות זאת
           היא נתפסת, כתוצאה משיווק ממושך,
           כצעד חתרני שמתאים לאנשים עצמאיים
           וחזקים, מרד הנעורים נקשר בזה,
           אפשר להיזכר במרלבורו לצורך העניין.
           הגברים שמאמצים, שלא במודע כמובן
           , את נקודת ההשקפה הנשית בטוחים
           שהם סופר מודרניים. שהם מתקדמים ונאורים
           וזה יראה להם כל-כך טבעי שהם השתוממו
           על עצם השאלה. אבל האמת היא הפוכה
           כי הם בעצם אמצו משהו שבמהותם הם לא.
           הם לא ימותו מזה, חלקם מוצלח מאוד גם כך
           אבל משהו מהחוויה הגברית חסר להם והם
           מחפשים אותו בחוץ. מחוץ לעצמם. יש כזה
           משפט. "המקום הכי חשוך הוא מתחת למנורה"
           חוץ מזה שרב הגברים מהסוג הזה שאני מכיר
           עושים ב"נשיות" שלהם שימוש "מודע" כדי
           לתפוס זיונים. שהם פוגשים מישהי כמו אתי
           הם לא מבינים מאיפה זה בה להם. הם נהיים
           פאסיביים במקרה אחד או מנהלים מולה קרבות
           שליטה במקרה אחר.
           לפיכך הבלבול, לדעתי, מיותר לגמרה. לא ברור
           לי למה צריך לעבור "תהליך קשה" כדי להיות
           מאושר. להיות מאושר זה הרבה יותר פשוט
           ממה שנדמה. רק שיש זה תנאי עצבני במיוחד.
           צריך להפסיק לשקר…

          • אמרת: גברים נשיים ונשים גבריות זה "צד שני של המטבע של מאה שערים".
           ההרגשה שקיבלתי היא שבגדול הצעת: את השוויון של היום (או מחר) עם ההבנה הנכונה ביסודה לדעתך של העולם הישן בדבר מהות הגבריות והנשיות.
           יש הבדל בין מין למיגדר (sex and gender) ונראה לי שקשרת בינם בצורה ארכאית. מה לעזאזל הבעייה עם אנרגיה גברית שבצדה התנהגות 'רכרוכית'? אשמח להבהרות והפניות לאינפורמציה על ה'עובדה הפשוטה', ועל אנרגיה נשית וגברית ובפרט על הקשר בינם לבין אופי וצורת התנהגות.

           ומסכים עם רוני, בלבול זה לא בהכרח רע. ככל שזה מגדיל את הסיכוי שאנשים יתמודדו אישית ובכנות עם זהותם המינית, אולי זה אפילו סוג של פתרון.

          • הארד קור

           היי joy

           הכוונה שלי הייתה שהשמרנות האבסולוטית
           של מאה שערים היא הצד השני של המטבע
           של איבוד הזהות המינית.
           שני העולמות האלה קנאים לדרכם וסוטים
           בהתנהגותם.
           בגדול הבנת נכון, לגבי השיוויון היום עם ההבנה
           שייש בנינו הבדלים מהותיים.
           רק שזה לא כל-כך פשוט, אני לא מדבר
           בגעגוע על העולם הישן, שם הנשים הופלו
           על רקע שונה לחלוטין ממה שאני מתכוון.
           לאנרגיה גברית אין התנהגות רכרוכית
           זה לא אומר שאין גברים רכרוכיים, רק
           שבמהותם, אם הם בריאים, הם לא
           חייבים להיות כאלה ויש המונים שלכודים
           במלכודת הזאת של "זה יותר מוסרי"
           "זה יותר נאור" "זה יותר צודק"
           ובכלל "אין בנינו הבדלים" זה תירוץ
           שמגבה משהו זה הכל.
           אתה רוצה הפנייה למקורות. ומקורות ישנם.
           וזה אכן מבלבל, וזה עוד מבולבל הרבה יותר
           ממה שנדמה.
           איך אני יגיד ..
           אם יש לך הרבה joy בחיים אז המקורות האלה
           לא יעניינו אותך ליותר מ5 דקות.
           השאלה שלי אליך היא מה באמת מעניין אותך ?
           מה באמת אתה רוצה לדעת ?

          • מעניין אותי לבחון מחדש את הדברים שקבלתי בדיפוזיה חברתית
           לא רצונית (ובבנימבנות אני מוצא יותר מדי כאלה). בעיקר כי זה
           לפעמים מפנה תשומת לב לנקודות שבהן אני…. לא אני. שלב כזה
           בחיים איי ספוז.

           כרגע, הפוליטיקה של העניין לשמו התכנסנו (ובכלל האמת), מעניינת
           אותי מעט יחסית. ותודה על השאלה שהיוותה את התזכורת העצמית
           התקופתית – קל להיגרר במקומותינו.

           נראה שאתה משלב עניין אמיתי בנושא עם דעות, שבבוטום ליין הן
           ראקציונריות למהדרין. אז אולי במקרה אתה באמת מוצא את עצמך
           לא רחוק מסטריאוטיפ הגבר "הישן". בסדר גמור, אבל עדיין תצטרך
           בסיס טוב יותר לקפיצה האינדוקטיבית שמצרפת אליך את כל הגברים
           'הבריאים והמאושרים' ורק אותם…

          • הארד קור

           אני פה (ואני לא ציני )
           בשביל האמת
           הנושא הזה הוא חלק ממנה
           אם כי לא במיוחד מהותי
           בעולם אקסנציאליסטי אני יצור
           ממש מיותר,
           אפשר לנגב איתי את התחת
           לי היה חסר משהו
           והמשהו הזה מצא אותי
           אני מחפש אנשים כמוני
           אולי גם עבורם הדלת תפתח
           אולי

          • אני שם לב שעכשיו לא ברור מה בלבל אותי בתגובה הראשונה שלי
           אליך ובלי ההסבר לא ברור מה אמרתי שרוני לא אמרה תגובה
           או שניים מעל. אז למען הפרוטוקול ככה: ההקבלה בין מאה שערים
           לקהילה ההומולסבית היתה לי מאוד ברורה אבל בדיעבד אתה מתחת
           בינם קו אחר לגמרי מזה שחשבתי עליו. אני הנחתי שאתה מתכוון
           לכך ששני הקהילות (לא ממש הקהילות האלה כמובן, יותר מה
           שהנחתי שהן מסמלות כאן- עבר והווה) מבינות נשיות וגבריות
           בצורה דומה (ושהן רק משחקות עם מי מהמינים מאמץ את
           ההתנהגות המתאימה). זה כמובן בלבל אותי, כי מצד אחד יצאת
           נגדן ומצד שני אימצת את אותה ההשקפה בדיוק…

           בכל מקרה , שמח שהאמת או חלק ממנה מצאה אותך ומאחל לך
           שהיא תמצא סביבך חברים לדרך. את מה שהיה לי להגיד על מה
           שפרטת על דרכך כבר אמרתי. אם תמצא בלבך לזרוק לי איזה עצם
           (פה או בכתובת שלי שבתגובה למעלה), בצורת הפנייה לחומר קריאה
           טוב על ההבדלים הלא ביולוגים והלא תלויי-תרבות בין נשים וגברים,
           אודה לך. וגם אני לא ציני. בכלל לא.

        • היפיפייה הנוחרת

         אז איפה אני אתחיל. לגבי צורת הדיבור שלי זה ממש לא מהעניין. מה שכן מעניין זה שלך זה מפריע. כבר ראיתי המון גברים מתבטאים פה בצורה וולגרית ואף בחור לא העיר להם. לעיתים הם גם זכו שישימו את הקטע שלהם במסגרת קטנה לצד המאמרים של בננות כמן "ציטטה מובחרת" אז אתה יודע מה על הזין שלי. לך חפש מי ינענע אותך. וזה באמת מכל הלב בגלל שאני אישה יש צורת דיבור אחת שמתאימה לי אחרת אני וולגרית וגברית?? בחייך צא מהפוזה של "את אישה ואת צריכה לדבר ברוך וללטף לי את האגו והזין אחרת לא עומד לי"!
         ועכשיו לתוכן הדברים. התרבות היא לא רצף לינרי בו פעם אישה הוגבלה עם רעלות, שחס וחלילה לא יראו את יופיה והסתנוורו ויפלו בחיקה השופע, וחגורות צניעות למיניהן. צר לי אבל העולם שלנו לא המציא את שחרור האישה האישה היו תקופות בהם מצבה היה לא פחות טוב אם לא יותר. אתה פשוט חי בעולם מודרני שיצר בך את האמונה של התקדמות לינארי לעבר האמת האבסולוטית. אבל זה כבר פאסה מותק, עכשיו נכנס הערעור של כל זה ואתה דיברת עליו בכמה מילים בהקשר של יוניסקס אבל זה רחב יותר מזה. יש תרבויות בהם יש יוניסקס מקדמת דנא רק שהעולם המודרני בוחר לפעמים להתעלם מהם.
         אז יאללה מוטי צא מהבועה
         ומילה אחרונה על הרפואה. גם היא תוצר תרבותי. זה שמחקרים קבעו שהנפש קשורה לגוף זה חלק מהגישה הפוסט מודרנית ותו לא אז כל זה שווה לתחת שלי. נראה לך שאני צריכה מחקר שיוכיח לי שיש קשר בין גוף לנפש?? מחקרים זה לגברים, אתה לא יודע?? (ונשמה גם זה היה בציניות אז אל תתרגש)

         • הארד קור

          ברור
          אם לגברים מותר אז לך מותר
          את מבינה כמה את פוסטמה ?
          כמה הלב שלך מורעל ?
          אני, וכולי תקווה שהרוב כאן
          מתייחסים, כל אדם לגופו,
          ההפרדה בין המינים היא שלך
          רק שלך.

          ברור שלאורך ההיסטוריה העתיקה יותר
          או פחות היו תקופות שמצב הנשים היה טוב
          יותר,
          היו אימפריות שלמות שהנשים יצאו להילחם
          והגברים היו שומרים על הילדים וסורגים כיפות
          שהשלטון כולו, לא רק המלכה היו נשים
          זה בדיוק חלק מהסיאוב המודרני
          מאחיזת העניים והצדקנות האנטרופולוגית
          יש שבט אחד בטרינידד ששם הנשים שולטות
          וואוו נפלתי על ברכיי
          אני יודע טוב מאוד שהעולם לא נע ברצף ליניארי
          לעבר אמת אבסולוטית. אבל
          ב"רומא התנהג כרומאי" וצריך שיהיה
          בסיס משותף לאיזשהוא דיאלוג
          היו בהיסטוריה "איים" שאפשרו הגדלת
          זכויותהן של הנשים אבל זה מהווה
          בבחינת המיעוט שמצביע על הרוב
          ולא יותר.
          ומכל המניפולציות הטובות יותר או פחות שלך
          אני מנסה לצאת למקום אחר של דיון
          מקום שמנסה לברר מה באמת ההבדלים
          האם הם רק ביולוגים ? ואם לא איזה
          משמעות יש לזה ?
          מה זה אומר להיות "גבר" ו"אישה" ?
          תרשמי לך על דף (שיעורי בית )
          מה זה "גבר"
          ומה זה "אישה" בשבילך
          לפחות תלמדי משהו על עצמך

          • היפיפייה הנוחרת

           אני מנסה לבטל את ההגדרות של גבר ואישה ואתה רק מנסה לעצור את גלגלי הזמן ולחזור לאותה "אמת מוחלטת" שאומרת במפורש מיהו הגבר ומיהי האישה.
           צורת הכתיבה שלי היא משהו אישי שמשקפת את הצורך שלי לטעום מכל העולמות ולא רק מ"העולם הנשי" כפי שהוגדר לנו. בהתחלה דברי הובעו בהומור נייטרלי (לא מכירה אותך ואין לי כוונה לפגוע בך), ואחר כך מתוך תסכול כנה ואין לי שום בעיה להודות בזה שאני מתעצבנת ששמים לי גבולות בשם המגדר (הג'נדר).
           בנוסף, אתה חי בעולם שמקבל צורת דיבור אחת והיא הנימוסית (מה שנקרא "תרבות דיבור") בעוד אני מרשה לעצמי להשתמש בצורת דיבור חלופית (ולטעמי האישית משעשעת יותר אבל לזה אתה לא חייב להסכים) ולא רואה בזה כל פסול.
           מה שמתבטא מן התגובות שלך זה שאתה טוען לליברליות אבל חי את השמרנות. אתה רואה עולם שחור לבן ומנסה להבין איך קרה שנהיה אפור ועוד מטיל באפור דופי. מהאפור יצאה האימפוטנציה אמרת. וצר לי אבל זה מזכיר לי את הגזענות. ברמה המחשבתית יש בך מן התפיסה המרובעת והסטריאוטיפית ואולי זה ימנע מהזין שלך להתרופף בזמן הלא נכון אבל זה יכול מאד להגביל אותך בפיתוח האישי שלך. אתה פשוט מפסיד חצי עולם בגלל שהוא הוגדר וגודר כעולם נשי בר רגל זכר לא תדרוך. אז מה אני אגיד לך- ההפסד שלך.

  • הברזל הרקוע

   כאחד שנשוי כבר 20 שנה ועדיין מצליח מידי פעם לחשוק בעיניין המעייף אני מציע לכן כל תרות הזיקפות האדירות לפתוח תמיד את הספר בדף 69
   ללא כל עכבות שם הרי תמצאו את הגמירה האולטימטיבית ומשם יעלה ויצמח גם האבר הזקור מתנוסס לתפארת
   ואחרי שאתן נינוחות ורוויות .תנו לו את 30 השניות שהופכות אותו בעיני עצמו לגבר שהוא חושב שהוא ובזיון הבא הכל יראה יותר ויותר טוב

 56. תותח דל תאורוס

  טוב, לכל הבנות סקס אנד דה סיטי: טאלקינג, סטייל, ניו יורק, שיחות על פינים,
  לא עומד, גדול קטן, אין אאוט, סיילים, קוקטיילים, דקוריישן, גייז, מסיבות, איזה מגניבה סמנתה,
  איזה מדהימה קארי כזה, הייתי תוקע את כולכן בתנועות מעגליות.
  24
  אזור המרכז

 57. ויקטוריה סיקרט

  לדעתי הכתבה ממש, אבל ממש לא במקום. איפה הרגש? איפה ההתחשבות באנושיות ובפגיעות של גברים ונשים כאחד? אני ממש מרחמת על הגבר שיפול לפה שלך.

  • מי אני ומה שמי

   פחחחחח…..
   קטעים איתך…..
   אני מרחם על אתי כשהיא תתאהב באמת
   בגבר אימפוטנט עם קטן.
   היא תבלע את הכובע שלה מהר מאוד.

  • זו שסבלה

   ההוא נפל על כל חלקי גופי: הפה שלי, הירכיים שלי ו…קיבלתי משהו? עמד לו? נאדה! את הבטחון העצמי שלי אפשר היה לגרד מהרצפה.
   התופעה הפיוזולוגית המצערת מעידה על בעיה שלא בהכרח קשורה אלייך ולפעמים קשורה רק אלייך.
   אחרי שניסיתי להתחשב, להיות שם בשבילו, לתת לו להתרועע עם נערות ליווי, ללכת למטפלות מיניות החלטתי שדי, גם אני לא עומדת בזה.
   כבר לא היה איכפת לי איך אנשים יראו אותי ומה הקרובים והחברים יגידו עלי.
   מה שבסך הכל רציתי לך זה שאל תשפטי אחרים לפני שאת מתנסה ב'חוויה' שכזאת.

  • פאנטה אחת

   אני בכלל לא מבינה מאיפה הקביעה שלכותבת יש "פה גדול" שהרי היא כותבת מהירהורי ליבה..
   זה (התפיסה שלכם בלבד) עשוי להיות ביחס הפוך לחלוטין למי שהיא במציאות, אישה נעימה ומתחשבת.
   אני מהמרת שהיא כזו.

 58. הפסיכולוג

  עלמת חן יקרה………..
  לא משנה אם גבר הוא בן 17 או 85 אם הוא בריא בגופו ונפשו אז הכלי יתפקד………
  מה שבנות המין היפה לא מודעות אליו הוא שלפעמים קורה שגבר נלחץ…….חרדת ביצוע..דההההה…….או שבהחורה נזכרה לקבל מחזור באמצא הזיון בלי לדווח על כך לרשויות
  או שהפתרון לדלדול הזקפה היא אבר מין גדול מדי שידוע שלא עומד חזק כמו אבר מין ממוצע
  או שלבחורה הנ"ל יש כוס רקוב שמדיף ריחות גבינה רקובה ודגים מעופשים מה שבהחלט יכול לגרום לנפילת מתח חזקה……..בקיצור גבר אקטיבי עם זין פעיל ובריא ולא ארוך מדי צריך בחורה מושכת נטולת חרא על הפנים וגיפה למיניה עלמנת שיביא את העלמה על סיפוקה.

 59. מה אפשר לומר… מגיע לכן!
  רציתן גברים רגישים, עדינים, שמוכנים שתרוויחו יותר מהם ותגדלו ילדים בלעדיהם, תלמדו
  להסתדר עם הבעיות שלהם. אי אפשר להיות פמיניסטית לוחמנית ביום ולצפות שיזיינו אותך בכוח בלילה.

  • לוכד עריקים במיל'

   ויברטור רגיש ובכיין.

  • ענוג… זה ידוע…
   פמיניסטיות מפסידות את הסקס הטוב…
   במיטה צריך לחזור לתפקידים המקוריים והפרימיטבים שלנו כבעלי חיים. אין תחליף לסקס חייתי נטול עכבות, רגישות ועדינות. ולגבי הבחורות שלבטח יתקוממו על הדברים האלו כל מה שיש לי לומר זה: לכו תבדקו היטב בנבכי נפשכם הפתלתלה ותראו שאיפשהוא מתחת לערימת המסכות גם אצלכם מסתתרת חיה המבקשת לצאת החוצה. אפשר לדכא אינסטינקטים חייתים אבל אי אפשר להרוג אותם. צר לי על אלו שמדכאים את האינסטינקטים שלהם, משני המינים… אתם לא יודעים מה אתם מפסידים.

   • מה, אתה פמיניסטית, שאתה יודע כל כך טוב?
    אני דווקא כן פמיניסטית.
    ואפילו היה לי סקס סוער וחייתי לא פעם.
    אז איך זה מסתדר לך עם המסקנות החותכות שלך…

 60. תראו כמה אנרגיה ומילים אתם מבזבזים על הנושא במקום ללכת ולעשות משהו בנושא.
  בנים – לא עומד לכם? לכו תטפלו בזה בתרופות או בסיוע נפשי.
  בנות – לא טוב לכם עם הזין התורן? תחליפו אותו…. יש מספיק לכולם.
  וכולם… פשוט לכו תזדיינו… ואל תזיינו כל כך הרבה את השכל.
  ודרך אגב… בכל 31 שנותיי – מתוכם 15 שנים של פעילות מינית – רק פעמיים לא עמד לי ובשתי הפעמים האלו הסיבה היתה נעוצה באופן ברור בפרטנרית.

 61. ראשית כל תדהמה: את היא האישה שגילתה לעולם כולו (ראשונה!) את האמת על הזין הגדול? זו את? וזה רק שנה וחצי באוויר? לפני כן העולם כולו חי בטעות ובשקר שהנחילו לו ב"על בנים ועל בנות" (שהגודל לא משנה ושהאורך הממוצע הוא 14 ס"מ (כשעומד!))? ואני דווקא סברתי (והיה לי נדמה שאפילו נתקלתי בזה פה ושם) שנשים ידעו את זה קודם – שהייתה איזו אישה אחת או שתיים במהלך ההיסטוריה שעלתה על הסוד (חשבתי שאולי אפילו על עניין העובי!) ואף ביטאה אותו במילים! אבל כנראה אני טועה (אחרי הכל, אני גבר). ואחרי שנרגענו מהיומרנות –

  נחמו נחמו נשים!
  שנים של עבודה קשה של שבירת הדומיננטיות הגברית, של הסתערות על כל מגדל מבוצר של שובינזם, אחרי ניתוץ סממני הגבריות ומעיכת הגבריות עצמה – בקיצור אחרי עשרות שנים של פמיניזם (או כאילו פמינזם) שכלל (בצד מטרות צודקות) גם התנקמות על האלימות והדכוי הגברי – בצורת אלימות ודכוי חדשים, נשיים – מגיע פתאום החשבון, ולנשים אין חשק לשלם אותו.
  הן רוצות פתאום לחזור לגבר ולאישה הישנים. גב' אברמוב כמעט מצפה שיגגרו אותה בשערה אל פינת מערה חשוכה ויחדרו אותה שוב ושוב – רק שהיא שוכחת שאת הגברים האלו כמעט הכחדתן (ודי בצדק יש לומר) כי הם לא יוצאים מהמערה לובשים חליפה ונהפכים דוברי הליגה הנשית. לא, הם נשארים שובינסטים גם אחר-כך.
  ורציתן אותנו אחרים, גברים חדשים: מדברים, רגישים, קונים בגדים – נשיים, כלומר. וכשאנחנו הולכים עם הנשיות הכפויה הזו עד הסוף, ומגמדים את סממן הגבריות האחרון שלנו, אתן מפלבלות עיניים בתדהמה, כאילו זו לא התוצאה הכל-כך צפויה של הצדדים הטפשיים של הפמיניזם, ויוצאות לחפש איזה שוביניסט ישן בשמורות.
  נסו אתן לחיות בעולם שכולו מבחן אחד גדול. נסו אתן להיות נשי מספיק כדי שהיא תיכנס איתך למיטה אבל גברי מספיק כדי שלא תאכזב אותה. נסו אתן לעמוד במבחנים פעם אחר פעם: מבחן השורה הראשונה, מבחן הנשיקה, מבחן המגע, מבחן הפור-פליי, מבחן החדירה, מבחן ה"איך אני אדע שהיא גמרה", מבחן הדיבור שאחרי. וכל זה רק כדי לשמוע למחרת ברדיו, בדרך לעבודה, שתי קולות נשיים שאומרים בלי שום בושה (רגע לפני שנותנים את הטלפון של הקליניקה ההיא ) שתמיד (אבל תמיד!) יש מקום לשיפור.
  ובכן נכון – יש תמיד מקום לשיפור.
  והגיע הזמן שתשפרנה, בנות.
  כי רובכן לא יודעות אפילו שגברים מזייפים לא פחות מנשים.
  שהעובדה שגבר פלט לא אומרת שהגבר גמר.
  שנמאס לנו מנשים שלא גומרות.
  ומכאלו שלא יודעות למצוץ (רובכן הגדול, אגב).
  ובעיקר מכאלו שלא מבינות שאם הייתן רוצות כל זין בעולם היה עומד. זה דורש קצת תחכום, דמיון, נסיון ומעט מאמץ – אבל הוא יהיה שם בשבילכן. אם לא תגעו בו כמו שלא צריכים לגעת בו (לא, לא אמורים לחלוב אותו, מותק) , אם לא תתייחסו אליו (ואלינו) כמו שלא צריך להתייחס, ואם לא תדרשו רק לשכב שם על הגב ושנחדור נחדור נחדור. זה לא יעבוד. זה לא עובד.
  ולבי לבי עלייך שעוד לא למדת (בגילך המתקדם) שצריכים שניים לטנגו וסקס זה יותר מהכל עניין של אינטראקציה. קצת תקשורת – עם עצמך ואם ההוא.
  וכבר אמרו חכמינו: הפוסל – במומו פוסל.
  וכל השאר צאי ולמדי.

  • מי אני ומה שמי

   אולי מספיק עם הבולשיט הזה?
   לאלו שלא עומד זה לא בגלל הפמיניזם
   ולאלו שעומד זה לא בגלל שוביניזם.

   אתי – יש דרכים להעמיד זין
   שסי באיברו את לשונך
   חממי את גופו בעזרת ידייך
   ואם גם אז לא יעמוד לו…
   דחפי לו אצבע לרקטום
   יש שם נקודה רגישה שתעמיד כל זין.

  • אורי…
   כל מה שנותר לי לומר זה: אמן! וכל מילה נוספת מיותרת.

 62. דניאל

  אז בשם האלוהים
  כמה זה זין גדול וכמה קטן ??

 63. התחושה הזו של האימפוטנטיות, היא תחושה פוליטית מדינית של כל מה שעובר על הגלובוס שלנו וכן מגדלי התאומים בהחלט סממן לכך.
  אימפוטנטיות קשה בהבנת הנקרא.

 64. אה… אתי!
  אומרים שמי שרעב מדבר על אוכל…
  אז שמישהו ייקח כבר את אתי למסעדה טובה אמממ…
  היא כנראה יודעת רק מהז'ה חסה!

  אהה… חבל!
  חבל שהבנות בשנות ה 2000 אוכלות רק חסה…

  what a pity!

 65. נו – איך בדיוק כותבים תגובה למאמר שכזה בלי לשלוח רמיזות עצמיות (לי?! שלא יעמוד לי?!! מה פתאום!!! ….)
  מילכוד 22 שכזה.
  אבל לגופו של עניין – אם הייתי צריך לתמצת את הרגשות שלי (אוף, שוב גבר עם רגשות…) למילה אחת זו הייתה המילה הזו:
  גוווווווווועל. בג' הידיעה.
  בסערת מלחמת המינים המיותרת והגילוי העצמי הנשי המופרז הזה (שוויון יקירותי, תשאפו לשוויון. לא לעליונות), נראה שהפרופורציות הן גדר המלצה (או בחזקת נעלם – שכל אחד יבחר את הקלישאה החביבה עליו). מה אנחנו – מכונות?! לא בני אדם? אם יצבטו אותנו לא נצטבט? אם לא יעמוד לנו לא נתבאס?
  יקירותיי – תרשו לי לחלוק איתכם סוד קטן שאסביר להניח שאתן לא ממש מודעות אליו: שנות האלפיים זה פשוט לא הזמן להיות גבר/זכר/בחור/איש. יש קצת יותר מדי שטויות ולחצים שהחברה שלנו יוצרת לגבר המצוי: תעשה מלא כסף, תהיה ג'נטלמן, תככב בסיירת, תתחבר לרגשות, תקפיד על זין ענקי (יש לו גדול? יש לו גדול? יש לו גדול? יש לו גדול?), תעשה מילואים, תהיה רוחני, תהיה חלק, תזיין 8 פעמים בלילה, אל תרוץ לספר (אבל אני אסתחבק עליך חופשי עם החברות שלי – זה שובב ומשוחרר כזה….).
  בקיצור – כל הגל העירית לינורי הזה פשוט יצא לי מכל החורים.
  ולכל רעי המבואסים באישוני לילה במיטות קרות ותובעניות אני מקדיש טיפ קטן: כשאצלי מתחוללת טרגדיה מקומית שכזו, אוי לה לבחורה שתיפול למלתעותי האימתניות.

 66. בטי המכוערת

  אתי, כל הכבוד! כל מילה בסלע. אבל זה חלק מהעולם החדש, לא? אז הם מכבסים ושוטפים כלים ובוכים, אבל בתמורה לנו בא לבכות לפעמים….

 67. אלמוני

  תהיי בריאה… לי אישית עדיין לא קרה המצב שהיתה לידי נערה עירומה ולא עמד לי אבל תראי אני עדיין לא בגיל 30 כדי לשפוט…

  אני חושב שזה מסכם. בהצלחה עם הזיון הבא שלך וחג שמח… מקסימום, תשיגי דילדול טוב (;

  ביי

 68. היפיפייה הנוחרת

  כיפה אדומה קיפצה לה ביער בדרך לבית של סבתא. כשהגיעה פגשה את הזאב המחופש.
  ראתה כיפה אדומה כי סבתא לא נראית כתמול שלשום.
  "סבתא למה יש לך אוזניים כאלה גדולות?" שאלה.
  "כדי שאוכל לשמוע אותך" ענה הזאב.
  כיפה אדומה הנודניקית המשיכה ושאלה שאלות על דה ועל אה. לבסוף הוריד מעליו הזאב את השמיכה וחשף זין לתפארת. התפלאה כיפה אדומה ושאלה כולה סמוקה ונרגשת "סבתא למה יש לך זין כל כך גדול?"
  "כדי שאזיין אותך" ענה לה הזאב.
  בעוד היא מוציאה מהסל את הקונדום בטעם תות הבחינה שמשהו אינו כשורה. בחשש שאלה כיפל'ה "אבל למה הוא כזה מדלדל?".
  "כי עכשיו תקעתי את סבתא שלך!" אמר והסתובב לצד השני של המיטה.
  כולה אכזבה יצאה כיפה אדומה מהבית לעבר היער שם פגשה את הצייד. ללא היסוס קפצה עליו והזדיינה בלהט עם הצייד בעל הרובה הארוך בעל שלושת הקנים, כי העובי כן קובע.

  סיפור לשעת לילה מיותרת…

 69. זהו שהיא לא פגשה את הציידבסוף, הצייד זאת פנטזיה!!!!

 70. בזמן האחרון יש תופעה שמתפשטת כמו אש בשדה קוצים. הכוונה לבנות, כביכול נראות טוב, אינטילגנטיות ואסרטיביות. התופעה היא לדבר בגסות, בשפת ביבים, על הבעיות המיניות, ולהתקיף את ציבור הגברים.
  אותי זה מגעיל.
  אני למשל לא רוצה בחורה שמדברת איתי כמו החברים שלי מהמילואים אחרי חודש במדבר שלא ראינו ולו קצה של בחורינה. איכסה.
  וגם מעין תופעה של, כמה שיורדים יותר נמוך, ככה זה יותר "אמיתי" ותופס רייטינג.
  ודווקא הייתי מצפה מבנות אינטילגנטיות לשפה קצת יותר גבוהה, אבל כנראה ההתחברות לשרמוטה שבך חשובה יותר.
  לי אין בעיית זקפה, אבל איתך אני מודה שכנראה לא היה עומד לי.
  מה לעשות, אני מחפש בחורה חיננית ולא פח זבל מילולי.

 71. אליהו המביא

  אז מה אתן מבלבלות לנו את המוח אם רגישות… התחברות לאני הפנימי…
  תגידו בקול גדול כשאתי אברמוב עם הרמקול: אתן רוצות זין גדול!!!!!!!! ושיעמוד כמו טיל!!!!!!!!!!
  ושיבוא חזק!!!!!!!!
  כן אברמוב? תארתי נכון?
  דרך אגב, מאיפה השפה הזו שלך? גדלת בבית זונות או שככה מדברים בחברה שלך?

 72. מפוהק למשעי

  בתור בן המין הנושא אות קלון זה על חלציו , אוכל להגיב בשלל צורות וצבעים כיאה לזכר בוהק בשלל צבעי מלחמה
  אבל לשם שינוי ארכין את ראשי בענווה שקטה בעודי עומד מול העובדה המוגמרת שפמיניזים בצורתו המלוטשת והמחודדת מטובל במילים האלו המפורשות ,עושה את המלאכה בצורה היעילה ביותר.

  ולסיום אל נא לנו לשכוח שזיקפה הינה דבר יחסי ממש כמו פמיניזים מתפרץ ורעשני

 73. בכל המאמר הזה יש רק תלונות
  מעניין שלא מוזכר כאן כמה נחמד זה ללכת לבר בתור אישה ולבחור את מי שאת רוצה, אולי הטעם שלך בגברים זה מה שיוצר את התופעה הזאת…
  וחוץ מזה אפשר להגיע לסיפוק גם עם דברים אחרים אז נכון שזה לא תמיד כמו בסרטים אבל במקרים כאלה צריך לגלות יצירתיות ואז הכול בא על מקומו

 74. מבקרת איכות

  מציעה לך לעבור לכושים (ואני לא מתכוונת לנמוכי הקומה) למנסיון הטיל שיש להם בין הרגלים יעשה אותך מאושרת לאורך זמן.
  וחוץ מזה לפני שאת נכנסת עם גבר למיטה תבדקי את אורכן ורוחבן של אצבעות ידיו על מנת שלא יהיו לך הפתעות לא נעימות.
  ואתם הגברברים שהגיבו פה אנחנו עומדות לחשוף את כל האמת על הירח הקרח שיש לכן בין הרגלים אם לא תתחילו להתייחס אלינו ברצינות!!!

 75. אבל כנראה שזה לא מספיק….
  והפלניה הייתה אומרת-מה רע בלשון?

 76. יש לי אצבעות עבות וענקיות ובאמת שזין בינוני מינוס

 77. ואולי עד שהם מסיימים לרדת לך כבר לא עומד להם?

 78. שתי הערות:

  1. העדפתי האישית היא דווקא איבר נורמלי, רגיל ולא גדול או ענק.
  2. מאז שהחילותי בפעילות מינית נמרצת קרה לי רק פעם אחת שלגבר לא עמד
  ודווקא הפעם הזו היתה עם בחור בן 22. לעומתו, בני ה- +30 לא איכזבו אותי עד היום.

 79. גבר...

  אז למה אתמול בלילה היא אמרה לי

  "די אני לא יכולה…, אתה כמו מכונה, נכנס יוצא…,
  אני צריכה קצת רגש…, נשיקות…, ליקוקים… "

  אז אני לא מבין…
  יכול להיות שלא כל הנשים אוהבות את אותו הדבר?!

 80. אפשר לחשוב שאנכנו כנשים מחקות כל לילה עים ווגינה רטובה ודגדגן מזדקר, ומחכות רק לגבר שלך שיגאל אותנו מייסורי התשוקה. מה כבר לא ניתן לקבל שגם להם לא בא לפעמים ואפילו אים לא מדובר ביום שלישי.

 81. הסמים הם כנראה הסיבה לתופעת הלוואי הזאת
  אני אישית לא נתקלתי בתופעה
  להיפך נתקלתי בתופעה שהזין עומד כל כך
  שהמוח והלב לא מתפקדים .גם זה מקרה קשה (תרתי משמע)

 82. בתגובה לדפנה כל הכבוד אחותי!!!

 83. רוני - זוכרת ?

  אתי..אתי …
  כל דור והתלנות שלו , זוכרת לפני שנים כשהיינו צעירים יותר ?? מכל רמז הכי קטן לסקס ישר הייתה תגובה בריאה ובולטת לעין?
  מה אז רציתן ?
  למה הוא לא מדבר איתי ?
  למה הוא לא מתייחס אלי כאדם – רק כאובייקט מיני ?
  מאז – התבגרנו התפתחנו הפנמנו את הדרישות שלכן – והיום – התלונות הפוכות …"שיזיין אותי .."

  מכירה את המושג חרדת ביצועים – אחרי מאמר כזה, איזה גבר יכנס איתך למיטה ולא יחשוב, אני הולך להופיע במאמר הבא שלה, התלונות הבאות שלה יכוונו אלי … ורק אלי, אני הולך להיות בושה לכל המין הגברי ..
  העט רושמת והמוח הגברי קולט … את חייבת לחשוב יותר מה המטרה שלך – לבכות או האורגזמה המיוחלת …

  ותחשבי על זה. …

 84. לפני שנה וחצי, כאשר התבקשתי לכתוב לאתר בנות חדש בשם בננות, לא היה לי שמץ של מושג על מה לכתוב, מה בא לי להגיד. קארי ברדשאו בכלל לא היתה אופציה אז, בטח שלא השראה. אבל ככה יצא שפתאום התחלתי לכתוב מהגיגי ליבי, שהיו מבוססים על פגישות שלי עם בנים ובנות בבית הקפה השכונתי, בבאר השכונתי.
  ואחת הסיבות שמאוד נהניתי לכתוב באתר, היתה האפשרות לדיון פתוח שבו אין נעלבים, ונידונים למוות, וגברים קורבנות שהיו איתי במיטה ויצאו בשן ועין במאמר לא דיסקרטי כזה או אחר. כדי הסר ספק: מי שכתבתי עליו מאמר טישטשתי את עקבותיו, והכנסתי בדמותו הרבה צדדים נוספים, או שפשוט אישרתי איתו את הטקסט לפני הפירסום.
  הרעיון של האתר ובעיקר של מאמריי היה ועודנו, חופש הדיבור. חופש הרעיון והבעתו. גם אם זה מתחת לחגורה ולא נוח לשמוע, בגלל האגו או השד יודע מה. והעובדה שבחרתי לכתוב את שמי במפורש היא, שחשבתי שזה יהיה יותר נכון ויותר אמיתי ויותר פורה בכל מיני דרכים, לא רק דרך האטינטרנט (ואכן, הגיעו אליי הרבה פניות באופן אישי, בתאי האישי). בעיקר כשאני לא מתביישת לעמוד מאחורי דעותיי (שמעולם לא היו שמרניות במיוחד או מקובלות על כולם), וגם כי אני לא חושבת שבגילנו, שלושים פלוס, זו בושה לכתוב על מה מעיק, ואולי דווקא כיף לפתוח קבוצת דיון שתקרב בין בנות לבין עצמן , ובין בנות לבנים.
  והנה, אני יושבת לי בדראמסלה שבהודו הרחוקה, פותחת את האתר ורואה מה עשו למאמר שלי ולאן לקחו אותו חלק מהקוראים. הללו אינם מזדהים כמובן, חלקם טוענים שהם "היו איתי" (טוב באמת שלא חילקו לי ציונים בהזדמנות בלתי נשכחת זו). אחרים היו כל מיני אנשים שבחרו לסגור חשבון איתי, אישית, לבקר את ביצועיי במיטה, בכתיבה, לבקר את אופן החינוך שנתנו לי הוריי, את השפה שלי, את ריחות גופי, להביע דיעה אם אני מושכת או לא – וזאת בלי לראות אותי בכלל, ואפילו בלי לדבר איתי מילה אחת במשך החיים.
  והכל למה? רק בגלל שבחרתי להביע באופן יצירתי לחלוטין, דעה לא מקובלת ואפילו לא להיות מספיק אלגנטית ולהסתתר מאחורי כינוי.
  מה אני אגיד לכם, חופש ביטוי אינו הפקרות. ביושבי בהודו הייתי חסרת אונים מול האלימות שפשתה כאן ויישמה את עצמה על המאמר שלי. וחשבתי לעצמי איזו דרך ארוכה עשה האתר מרגע היוולדו כאשר התקיים דיון בוטה אבל ענייני, בין אנשים שידעו שבסופו של דבר אינטרנט אינו מחשב דיגיטלי, אלא שמאחורי הכינויים נמצאים אנשים שאנחנו פוגשים ביום יום ואולי אפילו לא יודעים שזה הם. עד כדי כך שאפילו עשינו מסיבה במועדון תל אביבי. לא התביישנו לחשוף את עצמנו, כי הרגשנו משפחה אחת גדולה ופתוחה. מין קומונה.
  וכשקראתי את כל התגובות, פתאום ראיתי איך קבוצת הדיון הזו, הרחיבה את עצמה לכל מיני כאלו שעבורם הכינוי האנונימי והמקלדת, הם הזדמנות מצוינת להשפריץ איזה רוע לא אינטליגנטי, לא ענייני. אותו רוע שנועד בעצם להגן על העולם מפני בנות שכמותי, שהן לדברי המלעיזים לא מושכות, לא מעמידות, מדברות בגסות.. במקום להבין את הנמשל מאחורי הדברים (וזה גם מתיחס לאסון התאומים, שליבי ליבי על הקרבנות).
  מה אני אגיד לכם? באותם ימים שבהם קראתי הכל, גם את אלו שהיו בעדי, גם את אלו שניהלו שיחה שכן היתה אינטליגנטית ועניינית, גם את אלו שלא היו בעדי, אבל הבינו שיש כאן משהו שונה, אחר שיש לדון בו ולא לבטלו כי "לי אישית תמיד עומד ומה את מבלבלת", ומצד שני, גם את כל אותן בנות חסודות, מאלו שהיו מעמידות בתיכון פני מדונות ומזדיינות בסתר עם כל השכבה – ובקראי את כל אלו, פתאום אמרתי – למי אני כותבת בכלל? האם זה שווה לי את עגמת הנפש? את הספקות של בחורים מקוראי בננות שגם מכירים אותי אישית – כי באמת, מי מהם יכניס ראש בריא למיטה חולה, מי ייכנס איתי למיטה כשהוא מועמד למאמר? מי יעיז להתחיל איתי אם יש לו גודל זין ממוצע, והרי אני אמרתי שחור על גבי אינטרנט מה אני באמת אוהבת..
  אני? כן, כנראה שזו אני. הפרסונה הספרותית. אבל מה אתי, האשה הפרטית באמת אוהבת או רוצה? נשבעת לכם. אני לא יודעת ממש. כשאני רואה אני יודעת. לא לפני.
  האתר הוא פלטפורמה להבעת דעות אבל האם זו "אני"? האם מישהו מהקוראים יכול לנהל איתי רומן או יחסים דרך האינטרנט? ממש לא. כי מעבר לכל, אנחנו חיים ביומיום המציאותי והרי כבר בתיכון למדנו שיש הבדל בין הדמות הספרותית לדמות האמיתית. אם עמוס עוז או כל מישהו אחר היה חושב לא לכתוב כי מה יגידו, ושיזהו אותו עם היצירה (בחרתי בו כדוגמא כי ב"מיכאל שלי" רבים האלמנטים האוטוביוגרפים שיכולים להיחשב חריגים), אזי עולם הספרות היה מפסיד רבים מטובי הכותבים.
  בקיצור, החלטתי להמשיך לכתוב כאן. לצערם של כמה, אך מאידך, בוודאי גם לשמחת אחרים.
  ואני יודעת שאני לא חייבת כלום לאף אחד אבל באמת, כולם יכולים להירגע: אני לא מנבלת את הפה בדרך כלל, אני לא מדברת מילים גסות, כמו במאמר, אני לא יוצאת עם זיונים מבארים כל לילה. בכלל, אני לא מוצאת זיונים בבארים בדרך כלל וגם ההספק שלי הרבה יותר קטן מה שחושבים. אני בחורה מושכת, כמו שמישהו כאן באתר אמר – למי שאוהב כמוני, יש לי מחזרים, יש לי חברים ובכלל, החיים שלי הרבה יותר בורגנים ושלווים ממה שאתם יכולים לתאר לעצמכם. אני אשה עם חיים רגילים, ורצונות מאוד שגרתיים. גם בגברים, גם בהכל. יש לי פשוט דמיון מפותח ויצירתי. מה לעשות. אבל על זה לא צריך לקבל עונש. בוודאי לא מכאלו שמעולם לא כתבו שורה בחיים חוץ מלהגיב באלימות על דברים שאחרים אמרו באומץ לב.

  • אתי שלום

   רק שתי מילים לי אלייך
   יפה אמרת

   האמת האישית שלך כמו של כל אחד אחר היא הנר לרגליו (או רגליה יפות ככל שיהיו)האם ישנו האומץ לאמרו ולעמוד מאחריו דיינו
   ולכועסים למינהם דעתו של אדם היא דעתו וזהו וכישראלי ויהודים לכל אחד מאיתנו ישנן 3 דעות שונות לכל נושא אז …

   שנה טובה
   חזקה ומספקת (בכל המובנים)

  • היפיפייה הנוחרת

   קודם כל ברוכה השבה לך אתי
   אנחנו לא מכירות אבל אני נורא מבינה אותך.
   לא יודעת איך להגדיר את זה אבל לכתיבה ואולי בעיקר לכתיבה ברשת יש חוקים משלה. זה סוחף אותך לעולמות אחרים. זה פותח בך צדדים חדשים. צדדים לפעמים מוסתרים, מי יודע אולי גם מודחקים.
   בחורה שכותבת באתר שכזה, בין אם ככותבת המדור או כמגיבה, לעיתים מוצאת את עצמה מביעה דברים שנחשבים מעין מוקצה ומתנסחת בצורה וולגרית, "לא נשית" ומאד לא מעמידה טענו אחרים. והאמת זה כל היופי בכתיבה. הכתיבה פותחת בפניך דלת קסמים ועולם נטול יומרה, מן עולם משחקים של "בלי חוקים ובלי מצוות". פה אפשר לדבר על הכל ובכל צורה שבא (כמעט- אני על אנלוגית התאומים הייתי מוותרת) והכי חשוב נשים יכולות למצוא את עצמן בלי כל התכתיבים החברתיים שתחנו לנו בראש מהרגע בו יצאנו לעולם. פה נשים רשאיות לדבר על מיניות ועל פחדים ועל מאוויים ועל עצמן מכיוון שהאתר הוא של בננות וכאן, לפחות באידיאל, הקול שלנו, הקול הנשי מוצא לעצמו מקום ומקום לגיטימי. אבל לצערי קול החברה ונורמות והסטריאוטיפים מושמע גם פה על ידי נשים וגברים כאחד. וזה הגיוני, הרי גם כשנכנסים למציאות ווירטואלית זה עדיין עם מטענים שאנו סוחבים ומקבלים מהיומיום ובעצם הרבה מזה זה השפעות חברתיות. גם אני טענתי כנגדך להפיכת הגברים לוויברטור מהלך ובעצם לאימוץ דרך מחשבה גברית במקום פיתוח דרך נשית ייחודית. אבל בטענות שכאלה יש משהו מאד מתחסד. חזרה לדימוי האישה כאובייקט מיני ולא סובייקט. האישה היא מינית וזה מתבטא בכתבתך ולטעמי על זה כל המהומה ולפחות חלק נכבד ממנה.
   אבל הקהל פה הוא גם מאד צבוע. שומעים שיש דיבורים על זין ומציפים את הכתבה בתגובות. פוקו טען שהתקופה שלנו מקיימת שיח אינטנסיבי על המיניות ובעצם כך מאפשרת לחברה לשלוט על המיניות שלנו. וזה בדיוק מה שמתרחש פה. אישה לקחה את החוק לידיים והעזה להגיד בפה מלא כי היא רוצה זיון ורק זיון ולמה הזין פתאום התקלקל בדיוק כשצריך אותו. הקהל הזדהק וניסה להפיל על אותה מכשפה בית כי איך היא העזה להציג את תשוקתה המינית כך שחור על גבי לבן ולהציג דימוי חלופי לגבר, דימוי לא מחמיא במיוחד שמוציא ממנו את כל הכוח גברא תרתי משמע.
   אז תסלחו לי חברים אבל רובינו די צבועים ודי אימבוולנטים בקשר למיניות האישה ודי מקבלים כמובן מאליו את מיניותו של הגבר.
   ואתי אני מחזקת את ידך שללא היא לא הייתי זוכה לקרוא מאמרים משעשעים ומעניינים שכבר כל כך מעטים בבננות. את גדולה מכולם.

 85. חדדטוב

  ברוכה השבה, אשה יקרה, וכל הכבוד על הכנות והאומץ. עכשיו רק נותר שתשבי ותכתבי לנו עוד מיליון מאמרים שנונים ומצחיקים כמו שרק את יודעת.
  נ.ב
  ניסיתי לפתוח כאן ובמאמרים אחרים דיון בתרבות הדיבור באתר זה,ללא הצלחה. מאחר וכנראה יש לאתר הזה אג'נדה שגורסת שכל אחד יכול להגיד מה שהוא חפץ ושזה אתר דמוקרטי וכ"ו, אני מציעה שלהבא, את וכל יתר המושכים במקשי המקלדת, פשוט תתעלמו ממי שתגובתו בוטה ו/או בלתי ענינית. בינינו, זה מה-זה-לא שווה את זה. זה סתם פויה.

 86. OUR DARLING ETI,
  we wanted to kill u with our answers ,
  but we couldnt say more than…
  U R THE QUEEN!!!
  love, lital, lital &nitsan (katmandu)
  p.s
  if he has a small dick but he is a blond rastaman (and his name starts with an i)…?

 87. פרודנס

  אתי,
  יש לך את הזכות לכתוב מה שאת רוצה, ולאנשים יש זכות להגיב, ובייחוד על מאמר מבאס כמו זה שטרחת להוציא מבין יידיך. אין ספק שאת בחורה חכמה, אבל פישלת עם הכתבה הנ"ל בענק.
  את יכולה להעלב ממה שאנשים אמרו עלייך, הסיקו מסקנות מרושעות וכתבו תגובות מפגרות ברמות בינלאומיות.
  מצד שני, את יכולה גם לקרוא מבין כל הזבלה שאנשים טרחו להשאיר כאן, ולגלות כמה תגובות כנות, שראו במאמר הזה אשה גועלית ומתוסכלת, שדורשת לקבל זין, ואוי לאפס שלא עומד לו.
  עשית במאמר שלך הכללה נגד גברים, שייתכן שמצויים בינהם הרבה אימפוטנטיים, אבל גם הרבה מהם לא. ואת יודעת מה? זאת ממש לא השאלה.
  מעבר להכל – יש בינהם כמה אנשים רגישים. מה לעשות, אולי כיף לשנוא גברים כשאת לבד, אבל קל לאהוב אותם כשהם מחזירים לך בחזרה, ולא תמיד הם צריכים לתת מהזין (אם כי רצוי).
  אל תכתבי מאמרים בלשון "אנחנו". "אנחנו" לא מגדלות במו ידינו שום דבר, בטח לא אימפוטנציה, אל תקראי לזה טרגדיה, ואל תכני את כל הגברים "דמויי גברים".
  אני לא איתך, וכפי שקראת עוד הרבה אנשים, אז תכתבי בשם עצמך, תפנימי את המילה "אני". בחייאת – נמאס מה"אנחנו" הדפוק הזה. אנחנו לא קבוצה בצופים.

  אני בטוחה שביום שיקום כאן הגבר שהיה כותב נאצה כמו זו שהעלית כאן, נגד נשים שאין להן את "אפקט החילזון" הידוע, גם את היית מתקוממת. אף אחד לא קיים כאן רק כדי שייזיינו אותו.
  אל תכתבי כאן על הלינץ' והעוול שעשו לך, אחרי שטרחת להעליב ולהשמיץ. אז מה אם הכל בשפה יפה ועאלק שנונה? אז מה אם את בדרמסלה כולך בעלבון על חופש הדיבור ועל הפגיעה האישית?
  בחרת להחשף בצורה אישית. מין הסתם חלק מן האנשים יגיבו באופן אישי. (וזה ממש לא מעניין אם את מושפעת קארי או לא. יש כאן מספיק מאמרים טובים מושפעי "סקס והעיר הגדולה")
  מותר לך לכתוב מה שאת רוצה, בחופשיות הכי גדולה, אבל את חייבת לדעת לקבל כשאנשים לא אוהבים את מה שכתבת. את לא יכולה להגיד שאנשים כאן היו אלימים כלפייך, כשהמאמר שלך נטף ארס, אלימות נשית, כוחניות ונצלניות.
  חבל שלא ידעת לקרוא בין השורות את האנשים שכתבו לך תגובות רציניות והתבאסו לקרוא מאמר נוראי של עיתונאית מצויינת.
  חבל שלא עצרת ולו לרגע לחשוב שאולי נסחפת, ואולי שווה לך לרדת מהעץ הגבוה של ההתגוננות שלך, ולקבל או לחשוב על מה שכתבו.
  לא כולם כתבו "לי תמיד עומד, תשאירי לי אימייל".
  במקום להיות מקצוענית ולהבין שכתבת כאן דבר חושפני שיגרור אחריו אש, ומין הסתם התגובות יהיו אישיות, בחרת להעלב ולכתוב שלא בא לך יותר לכתוב ומי ירצה להתחיל איתך עכשיו, והשוואות לעמוס עוז. לא כתבת כאן ספר. לא המצאת סיפור בדיוני. סתם הבעת דיעה מכעיסה.
  אז או שתקבלי את התוצאות של הדברים שאת כותבת, או שלטובתך האישית כמו שכתבת בתגובה- אל תכתבי. חבל על הלב שלך ועל הקוראים שצריכים לקרוא דברים מהסוג הזה.
  מהמאמר שלך התגובה המתבקשת והאמיתית הייתה "שבו לי כולכם על הזין הענק (והעומד) שלי, ולכו תחפשו" אבל את בחרת להשתפכך ולבכות שגם את בן אדם, ויש לך מחזרים וחברים, והחשיפה, וחופש הדיבור והבוטות ומי ירצה אותך בכלל במיטה.
  ואת באמת נשמעת נורא מסכנה.
  אפילו עד הסוף את לא יודעת ללכת עם עצמך.

  • אני לא מבינה איפה הבעיה. בגדול, כוונת המאמר היתה שבבואך לקבל סטוץ, אז קבל סטוץ. ולא שום דבר אחר. רומן זה דבר אחר, יחסים, ידידות. הכל. אבל כשאת באה לחנות נעלים את רוצה לצאת משם עם נעלים, לא עם מנורה.
   לא מבינה איך מתוך הבעת הדעה לגבי מהותו של סטוץ והכשל הנרכש בו לאחרונה, אנשים קפצו למסקנות שאני חותרת ליחסי שליטה סאדו מאזוכיסטים, בהם אני נוזפת בגברים שלא עומד להם איתי וכל זה. אולי זה מה שקרה לאנשים עם בחורות אחרות, ומזה הם מקישים עליי תוך קריאת המאמר. לא יודעת. מבחינתי, הכל פה חרג מפרופורציות. והיו לי מאמרים לא פחות פרובוקטיבים. אבל בגל רגישות שכזה – לא נתקלתי מעודי באתר זה.
   זכותם של כולם להביע ביקורת ודעה. לא התחייבתי למצוא חן, וגם הקוראים לא חייבים לי כלום אבל הדרך שבה סולפה כוונתו המקורית של המאמר, חרתה לי. כאילו אנשים כבר המשיכו בראש איזה משהו שעמד להם המון זמן על הלב, וירקו אותו כאן (ושוב – לא כולם, חלקם. ובוודאי לא רק המפרגנים). כמי שידעה את הכוונה המקורית של הדברים, זה קצת חבל. אבל בתקשורת אומרים – אם לא הבינו אותך נכון, סימן שאתה ולא קולט המסר, היית לא בסדר. אוקיי. זו הערה שאני מוכנה לקבל.
   באשר לטענתך לגבי אותו "אנחנו" – אז יש "אנחנו". אולי את לא נמצאת שם, אבל רבות וטובות כן. תני לי ולהן את הכבוד להביע דעה ומי שרוצה לכתוב מאמר נגדי, שיכתוב. לא עליי באופן אישי. על בנות. אה, זה קשה, לא? פתאום זו לא אתי השרמוטה שאני לא מכיר ולא חייב לה כלום… פתאום זה בנות שאני איתן או שהייתי איתן. קשה, אה? כן. אין מה לעשות.
   ולסיום, אני רוצה להבהיר לך שלמרות הטון האינטימי המשתפך בתגובתי, אני לא בוכה על גורלי או על חיי או על כל דבר אחר. היו רגעים שבאמת בכיתי וזה קרה בתוך המאמר, לא מחוץ לו. היו לי הרבה התלבטויות אם בכלל להגיב כי מה שהיה לי להגיד בגדול, אמרתי בתוך המאמר עצמו. אבל הרגשתי צורך לדבר באופן כללי על מטרת האתר ועל מאחורי הקלעים של הכותב, לאו דווקא אני, מתוך רצון להראות לאנשים שגם אם אני מזדהה זה לא נותן לגיטימציה לפריצת גבולות.
   עכשיו, זכותו של כל אחד להגיד היא מסכנה או היא לא יודעת ללכת עד הסוף עם עצמה, כפי שאת אמרת. מה אני אגיד לך? ברור שלא. הרי מדובר בפיקציה ספרותית. את לא מצפה שהפיקציה תנהל את חיי. אולי להיפך. אבל אנשים אוהבים לקרוא ולקטלג. אוי, היא מסכנה, אוי אין לה אף אחד אוי ואוי. נו, באמת. החיים דינמיים. יום אחד את פוגשת מישהו נחמד וביום השני, מישהו אחר. את פשוט לא יודעת כמה המאמרים הישנים שלי נראים לי רחוקים שנות אור ממני. היצירה החדשה היא העניין ואנשים מסכנים לטעמי, הם כאלו שהמצב שלהם סטטי.

 88. פרודנס

  תראי אתי. אני חושבת שאני יכולה להבין אותך ואת הכוונה שלך, אבל הכתבה הזאת ממש עוררה בי אנטי.
  אני עוקבת אחרייך המון זמן ב"תל אביב" ושמחתי לגלות שאת כותבת כאן, אבל הזדעזעתי לגלות את המאמר הנ"ל.
  אני, בדיוק ההיפך ממך, אני לא מסכימה שסטוץ הוא משהו שבוחרים כמו בחנות נעליים, או שרפרפים.
  גם כשאנחנו לוקחות בחורים לסטוץ, אנחנו גם קצת מקשקשות איתם כדי לגלות רמת אינטילגנציה מינימלית, אנחנו מרחרחות אותם (תסכימי איתי שבחור שקיבל מאלוהים 25 ס"מ צרופים ועומדים, לא יעבור את סף הדלת אם יהיה לו ריח של כרוב כבוש). בקיצור, גם סטוץ ללילה צריך להבחן באופן מינימלי, וגם אם היה זיון מעולה אבל אחר כך תגלי עליו כל מיני דברים (שהשירותים שלו ניראים ומריחים כמו הקישון , שהוא קורא "בלייזר", שיש לו פוסטר של סמנטה פוקס מעל המיטה, או שסתם הוא יהיה אלייך גועלי וטיפש) את כבר די תצטערי על זה שהלכת איתו בכלל ושצריך לתת עונש לברמן שעשה אותך שיכורה.
  כל הדברים האלה לא קשורים לזין הענק והעומד שלו, וחבל להפוך את עצמך ו"אותנו" לשכאלה. אנחנו לא. ואני בטוחה שגם את מתבאסת מסיטואציות כמו שתיארתי, ושגם את לא היית רוצה שיכתבו עלייך שהלכו איתך למיטה רק בגלל שיש לך אחלה "כוס". בחורה אינטילגנטית כמוך וכמו אחרות, היא לא רק כוס, וגבר הוא לא רק זין.
  הגיע הזמן לשוויון בין גברים ונשים- כולנו אוהבים להזדיין כמעט, כולנו גם רוצים שיעריכו אותנו, ולא רק בגלל כושר הרכיבה שלנו.
  אם את דינמית והיצירה שלך משתנה, אני מקווה שהסוג הזה יעבור לך מהר כי אני מעדיפה את האחרת. יותר כנה ויותר רגישה. לא יכול להיות שאת המאמר תכתוב ה"מסרסת" (גם אם זה בציניות, גם אם זה פיקשיין, גם אם זה "ספרות" בעינייך), ושאת התגובה תכתוב בחורה אמיתית שרק רוצה חמצוא אהבה, לקרוא ספרים ולהתחבק מתחת לשמיכה.
  אמרתי לך. עד הסוף זה עד הסוף.

  • יפה כתבת. אני דיי מסכימה (הפתעה?). ואפילו אחשוב על זה שוב בפעם הבאה שאפגוש מישהו (דווקא לא מחפשת סטוצים).

 89. האם את נשואה באושר ??

 90. שמעון

  אתי חמודה
  כל ההלעזות וההשמצות, נובעות בעצם מקינאה או מאי רצון מוחלט להודות באמת.
  קראי והתענגי מכל התגובות הנאורות, ופשוט התעלמי מהמשמיצות, (ביחוד כשהדבר קל בעזרת כפתור הגלילה).
  ישר כח

 91. חסוי לגמרי, מתביישת להגיד

  קחי פרענק.
  להם תמיד עומד.
  נקודה.

  • מרלין מונרו

   לכי על אפרו-אמריקאים, אומרים עליהם שהם אף פעם לא מאכזבים.
   אגב, פאף-דדי (האקס של ג'ניפר לופז) פנוי עכשיו.

 92. רענן מ

  פרופסור לק
  מאת: רענן מ.

  לאתי היקרה שלום

  לצורך הדיון יקרא איבר המין הנשי : "עמק האהבה"

  מכתבותייך עולה כאילו מעולם לא זכית בליקוק אמיתי מגבר מבין עניין בעל אורך רוח, דמיון פורה והרבה אהבה.
  ולא מדובר באהבה שבינה לבינו אלה באהבה שבינו לבינו ולמה אני מכוון? לאהבה שבין הגבר לבין עמק האהבה , הפינה החמה ביותר בעולם ועם זאת הרכה הנעימה המשגעת ועוד מני שמות תואר שהמפוצץ בינהם עדיין ימעט מלתאר את אופיו האמיתי ואכויותיו האלוהיות של אותו עמק האהבה.

  נכון הוא שרבים הם הגברים שאינם מלקקים אף פעם ונכון הוא שישנם גברים שאינם מתלהבים ללקק לבנות זוגם ועושים זאת רק בשם ההדדיות אך ישנו זן נדיר של גברים שהליקוק בבחינתם הוא יהרג ובל יעבור, מבחינתם הליקוק הוא הדבר האמיתי, הוא החויה הרוחנית שבאקט המיני , לא יעלה בדעתם של גברים אלה לגשת לחדירה טרם ליקקו את בנות זוגם עד עלפון חושים.

  מבחינתם של גברים אלה הליקוק הוא המוסיקה שמתלווה לזיון, הוא בבחינת פריטה על המיתרים העדינים ביותר שניתן למתוח על כלי הנגינה שנקרא משגל, הוא ההתמזגות הרוחנית האלוהית עם בנות זוגם, הוא גילוי האינטמיות הגדולה ביותר בין בני זוג.

  וכדי להמחיש לנשים הקוראות למה מכוון הכותב אתאר לך כיצד גבר שכזה רואה את מעשה האהבה הנשגב הזה שאנו נוהגים בשפתנו הדלה לכנותו ליקוק אך יותר נכון לכנותו מעשה אהבה.

  בפרק זה בחרתי להתמקד בקטע הצר שבמעשה הליקוק , אין להבין מכך שבזה מתמצה מעשה האהבה, תאורי הפתיחה והסיום של מעשה האהבה יפורסמו כשתנוח עלי המוזה.

  המדריך למלקק האולטימטיבי – או – בין הגבר לדגדגן

  לאחר שהגבר הביא את זוגתו למשכנו, כיבה את האור, ושם מוזיקת רקע חרישית ולאחר שהשכיב את זוגתו על הבטן, ריפרף לאורך צווארה, נשכך את אוזניה, ליקק באיטיות לאורך עמוד שידרתה עד הגיעו לצמד הלחיים המופלא כשלעצמו הנקרא תחת, עכוז, ישבן, הוא ממשיך בריפרוף לאורך חריץ הישבן עד הגיעו לעמק האהבה, או אז בעדינות ובאיטיות ישאף את ניחוחו של העמק מלוא ריאותיו, יתבשם בריחו המעורר והמגרה, ילחך קלות את שפתי עמק האהבה ויחל בליקוק איטי ורטוב בעמקים שבין שפתיו החיצוניות לבשר הירכיים הענוג, ימשיך וילקק לאורך השפתיים החיצוניות מעלה מטה מחייץ הנקביים ועד לדגדגן כשהוא נזהר לא לנגוע בדגדגן בשלב זה, ימשיך וילקק וירשה לעצמו לגלוש קלות לדפנות הפנימיות של השפתיים החיצוניות אך לא יעז עדיין להחדיר את לשונו לתוך עמק האהבה. ימשיך במעשיו הנפלאים בסבלנות ובמתינות עד אשר יווכח כי נצנוצים של נוזל האהבה נראים בין השפתיים, ימשיך ללקק בעדינות ויניח לרוק שלו להתערבב בנוזל התשוקה הנובע מהעמק יטעם אותו וירטיב בעזרתו את השפתיים החיצוניות מכל עבריהן, בשלב זה יניח ללשונו לגלוש מעט פנימה לעבר השפתיים הפנימיות ילקק אותן בלשונו ויעבור עם כל רוחב לשונו לאורכן של השפתיים ובינהן עד לדגדגן וירפרף קלות על הדגדגן כאילו בטעות, עדיין לא מתוך כוונה, ועתה ירשה לעצמו להחדיר את לשונו לעומקו של עמק האהבה ובאותה עת ינשוף אויר חם באפו על הדגדגן ישלוף את לשונו לאט ויחל בליקוק איטי של הפינה המצויה מעל הדגדגן מקום שעור עדין מגן על הדגדגן כך שהמגע אינו ישיר, כך שהגרוי עדיין איננו גס, ואז לאחר שהשקיעבליקוק זמן מה ולאחר שנוכח כי זוגתו מתאווה לחוש את לשונו על דגדגנה הוא מושךאת החלק העליון של השפתיים החיצוניות כלפי מעלה וחושף את הדגדגן במלו הודו והדרו, או אז הוא מצמיד את שפתיו לדגדגן ועוטף אותו בנשיקה ארוכה ורטובה ולאט לאט מתחיל ללקק אותו לנשק אותו למצוץ אותו ולנשוף עליו , כמובן בעדינות הראויה ובהתחשב בתגובות בת זוגו, לאחר שלב זה מובטח לו כי זוגתו מוכנה כבר לכל מעשה והוא יכול להמשיך בליקוקים כאוות נפשו תוך אמירת דברי שירה בליבו והתרוממות נפש על שזכה להעניק לזוגתו את חווית חייה.

  בשלב זה ניתן לומר כמעט בוודאות כי זוגתו מוכנה נכונה ומצפה לאקט החדירה אך המהדרין יזהרו שלא לחטוא בגבהות לב ובבטחון מופרז וגם בשלב זה ישקדו על הטכניקה הנכונה כך שירפרפו באמצעות מוט האהבה שלהם לאורך עמק האהבה של זוגתם, ילחלחוהו באמצעות נוזל התשוקה ויחדירו פנימה באטיות, כפי שסבלנותם מאפשרת זאת, רק את ראשו של המוט ואז יוציאוהו שוב ויחזרו על פעולה זו מספר פעמים עד אשר בת זוגם תקמר את גופה אליהם תעטוף אותם ברגליה ותמשוך גופה כלפי מעלה ותשפד עצמה על המוט הלוהט משלב זה ואילך ההצלחה כמעט מובטחת, אך יש להתאפק עד אשר בת הזוג תגיע למחוזות בהם לא ביקרה קודם לכן ורק לאחר מכן להתפוצץ לכל עבר.

  פרק זה הינו רשימה חלקית ולא ממצה ואין לראות בה תורה מסיני.

  רענן. מ. – ז)י(ן נדיר

 93. לאו טסו

  מנסיוני האישי, ככה זה במין מזדמן.
  יש פתרון:
  גבר מאוהב תמיד "עומד".
  רוצה אחד ש"עומד"? תמצאי מי שיתאהב בך.

  • מריה שרייבר

   גבר מאוהב איפה בדיוק עומד? מתחת לחלון או אולי בתור לאוטובוס?

   סתם לידע כללי, בדרך כלל בפעמים הראשונות שגבר ואישה עושים את זה יתכן שלגבר לא יעמוד. הגבר יכול להיות מאוהב מכאן ועד להודעה חדשה, אבל הוא ישב בשקט ולא יזוז אפילו מילמטר, ממש כמו ילד קטן, שמפחד לקום באמצע כשהגננת מדברת.

 94. שלומי

  לי נדמה שהבעיה נעוצה בכך שאת ודומותייך רוצות לאחוז בחבל משני קצותיו. לנהוג בניגוד למוסכמות הישנות, דהיינו שהגבר יוזם, נדלק, מחזר, כובש וחודר – אבל גם לקבל אותו פראי וחרמן ומספק כפי שהוא היה פעם, כשהמוסכמות ההן היו בתוקף. אם בחורה תל אביבית חופשייה הולכת לבר במחשבה תחילה להביא נמר למיטה, והיא זו שצדה את הנמר, עלולה להיות לה בעיה. הנמר מרגיש שהטרף שלו לקח אחריות ויוזמה וכעת הוא שוכב רגוע עם הזיין בין הרגליים. האינסטינקטים שלו הלכו לישון, כי הנה הוא מקבל את הטרף על מגש של כסף: הטרף התחיל אתו ולכן לא צריך לטרוף. זה הרגע הגדול שהנמר יכול להרשות לעצמו להיטרף. אנחנו, האנשים הליברליים והפמיניסטים, עושים המון מניפולציות על האינסטינקטים שלנו, כדי שעולמנו יהיה נאור וצודק יותר, אבל יש לזה מחיר. התחלת עם גבר על הבר? תתכונני לכך שהוא יתפרקד במיטתך ויחכה שתמצצי לו כל הלילה. זה אולי לא נותן לו תחושה שהוא נמר טורף, אבל זה מחמיא לו לאגו. אם מחליפים תפקידים – אז עד הסוף. ואם את נורא רוצה את הזין שלו עומד – תעבדי על זה, מותק, תמצצי בכיף, שבי לו על הזין ותעשי תנועות של כובשת. תאונני לו בפרצוף עד שיהיה לך טוב. אל תצפי ממנו לזנק עלייך. את הזמנת את זה לעצמך. בהצלחה, שלומי

 95. הקורבן שמקרבן

  …נו באמת…
  מה הפלא הגדול…יקירותיי…
  במו "שחרורכן" כלאתן את כל האפציות הייצריות/חייתיות – כלומר – המיניות – כן, המיניות – זה הולך ביחד – של היצור הזה שמשפיל היום את ראשו בפחד איום ואמיתי.
  (…וזה בהחלט הולך עם העליה הדרמטית של "היציאות מהארון" בזמן האחרון…)
  אבל – העתיד צופן טובות – מאחותנו הגדולה ארה"ב נשמעים סימנים של "חזרה בתשובה" של בנותיינו ונשותיינו הנהדרות – וזה בדרך לכאן – לא להתיאש..
  נהניתן,ביליתן קצת,הרסתן כמה משפחות,אמללתן כמה ילדים מבולבלים ונבוכים – זה הולך להסתיים – אחרת כולכן תראו בסוף כמו שלי יחימוביץ – ותאמינו לי – אין לה שום סיבה לשמוח.

  בנאמנות ובאהבה

  זקוף הראש

 96. סטיבי

  ואולי חמודתי אתן זו הסיבה העיקרית לכך שהזקיפות מאיתנו והלאה
  הביטחון המופרז שאיך שלא תראו .ואיך שלא תגיבו .ועם כל הפסיביות שבעולם .אנחנו תמיד נחשוק בכן
  ונרצה כל כך
  והוא יעמוד אוטומטית
  אז לא הליבידו שלנו קשור קודם כל בכן
  ואם אתן רבוצות כך אז גם אנחנו

 97. אפרים

  פעם הבנים היו מזיינים את הבנות, היום הבנות מזיינות לכולנו את השכל.
  מה השטויות הללו? אני יכול לספק לך בחורים מכאן ועד הודעה חדשה, שיסכימו לענג אותך עד כלות, במידה שאת סבירה ולא מכלואה. אבל איזה בחורה סבירה תכתוב כאלה דברים?
  בנות בחוץ יש מלא בנים, צריך רק למצוא אותם.
  וחוץ מזה יש עכשו זן חדש של בנים שקוראים להם בקיצור דתל"שים, כלומר דתים לשעבר, ואלו בנים שגילו את המיניות שלהם רק בגילאי העשרים המאוחרים, וחבל על הזמן להיות איתם.
  אז יאללה בנות תצאו ותכבשו את העולם, ותפסיקו עם הקשקושים.

 98. גוגל מוגל

  אני לא מבין את ההתקפה חסרת הפשר. במשך שנים מגיל 20, את רק משחקות משחקים כי אתן לא רוצות שיחשבו עליכן שאתן מתנהגות ככה או מתנהגות אחרת (ואני לא מתייחס ללפני גיל 20 ששם להכניס אתכן למיטה היה סוג של מבצע בסדר גודל של פינוי ההריסות מ Ground Zero). באמצע שנות ה 20 אתן כמובן מחפשות את הבעל והזוגיות וכן נגור ביחד ולא נגור ביחד, מתחילות להעריץ את סקס והעיר הגדולה, ורק לא מבינות שזה ידפוק אתכן בסוף (ובלי תרתי משמע). ואז שאתן מגיעות לגיל 30, בודדות, ובלי זוגיות ואתן מחפשות רק דבר אחד, מה אתן מגלות להפתעתכן – שאין אף אחד שיכול לספק אותה !
  בתור בחור מאיזור תל אביב בן 24, שניסה את אלו הנושקות לשלושים, אני פשוט מיואש. כמות זיבולי המוח וההפרעות הנפשיות שבהן המוח שלהן עמוס, יכולה לפרנס 3 פרויידים לתקופת חיים שלמה. עוד לפני שהתחלנו, כבר יצא לי החשק מהן.
  אז תחשבו קצת על הדברים האלה כשאתן צעירות ויפות וגם אנחנו צעירים ויפים וככה כל הצדדים (והפעם ועוד איך תרתי משמע) יהנו.

 99. מרקוס ברודי

  בנות שלום,
  אולי לא הבנתם את הספסיפיקציה של הגבר- ככל שיותר מעורב כך יותר חזק, שולט, דופק, ועומד- וע"פ איברו יעוצבו המגדלים החדשים.
  כוונה- פולנים- אחוז השגיאה גבוהה מידיי ולכן יש להזהר, הרבה מהם הורסים את שמנו.
  תמנים- שחור מידיי- חולים על סקס אבל לפעם בעלי דימיון חלש וזין נובל בגלל הגת.
  המוצא- חצי מרוקאי חצי פולני- בעלי כוח גברה מרשים, דימיון מפותח, יודעים איך מתנהגים בתחום הסקס (מסטר) ותחום האהבה (השווה), וכמובן בעלי עוצמה אדירה בין הרגליים- סקאד 2002 משופר ויכולת הכנעה בלתי רגילה!!! GO GIRL GO.

 100. פרודו באגינס

  חברה תעשו הפסקונת, לכו לזיין, שתחזרו תהיו הרבה יותר רגועים וחיוך לא ירד
  משפתותיכם. תאמינו לי זה תמיד עובד.כל טוב.

 101. יובל הרשע!!!

  נשים יקרות.
  בתור עובד של חנות סקס לשעבר (מהיום) הבנתי שהתופעה הזו באמת קיימת.
  ראשית כל שתדעו שלגברים זה מפריע הרבה יותר מלכן. שנית יש תכשירים שמסייעים לתופעה, מספר פומפות שמעמידות אותו (חזק מאוד אבל לזמן קצר) והכי טוב הויאגרה!!!
  נמצאת בכל חנות סקס במחיר של בסביבות 80 שקל לאחת, שאפשר לשבור ל3 שימושים, או לאחד של תשע שעות וחצי.
  אל תתבישו ותכנסו לחנויות בעצמכן אם הוא מתבייש. תתיעצו עם המוכר, אבל בתור אחד אני ממליץ רק על הויאגרה. כל השאר עובדים בערך אבל לא ממש טוב.

  אגב עוד טיפ לתופעת השפיכה המוקדמת:
  דוז 14000!!!!!!!!!!!!
  מוצר פצצתי!!!!
  מעקב את המשגל בעוד חצי שעה לפחות.

  ושלא ידחפו לכם כל מיני חומרים משהים אחרים ובמיוחד לא את הנוזל הסיני.
  חברה של חבר שלי ירדה לו עם זה וזה השאיר אותה עם כל הפה רדום ומרייר.

  אגב אני בעליו הגאים של ממוצע מינוס, ומנסיון הגודל זה רק גורם אחד.
  אם אתן או אתם רוצים המלצות לכל מני דברים אחרים אני כאן בשביל לענות.

 102. גבר זקן

  כבעל הנסיון: יש שעומד לי ןאני מעל 70) ויש שלא. בבוקר -עומד כמעט תמיד
  בלילה – תלוי הרבה בגברת – בי בגברת – ושוב בי.
  שונה הדבר מדי פעם. נסיוני עם נשים צעירות ממני ב- 30 שנים בערך היה שונה מאחת לשניה -לרוב זה עמד, אך הדבר תלוי היום גם במוכנות הצפייה וכ"ו

 103. יש יש! גם צודקת גם רצינית וגם מצחיקה. פתרונות: 1) surrogate כלומר פרטנרית חלופית. 2)ויאגרה. 3) צפיה בסרטים ארוטיים. 4) אין פתרון. 5) פתיון לצייד שבגבר–פרטים בהמשך. 6) שימוש בפנטזיות הדדיות. 7) להתאהב. 8) לחדול מסטוצים. (הגעתי למסקנה שגברים הם רק בני אדם וגם זה בקושי. נדרשת אהבה כתנאי לזקפה טובה. סורפרייז!) 9) מציצה טובה. 10) למה לא לשאול אותם יותר? אשמח לקבל תגובות

  • טוב, תגובה
   לגבי 1: מדובר בפתרון זמני שהרי, בסוף גם ממנה הוא ישתעמם
   לגבי 2: ויאגרה? לכי תדעי אם הלב עדיין מתפקד ויכול לסבול כזה כדור- שלא ימות לי באמצע
   לגבי 3: תאמיני לי, גם לי מתאים
   לגבי 4: אולי, באמת אין ?
   לגבי 5: אשמח לקרוא
   לגבי 6: הדדי לא יעזור, הוא צריך לפנטז, לו לא עומד !!
   לגבי 7: מצויין
   לגבי 8: איך אפשר ?
   לגבי 9: אחלה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמיד עובד
   לגבי 10: מה תשאלי ? "למה לא עומד לך ?"
   תראי, לעניות דעתי, אם לא עומד לגבר שלצידך, קחי הפקלאות ותחזרי לאמא
   מה הקטע ? לעבור עכשיו שנות דיכוי ? למי יש כח ?
   לא עומד לו ? זו לא את, זה הוא .
   שיעמיד ויחזור .

 104. תומי בוי

  ודאי וודאי שזה ברור שנשים חולות על זין ענק 0- וזכותן המלאה.
  המיתוס התנפץ ממזמן – כל ההתיפיפות האקטיבית והפאסיבית, ההסכמי שתיקה הטפשים שמזלזלי באינטיליגנציה..
  כן כולנו זונות… בנים ובנות – כולנו נכנעים לסיפור הקיצוני שלא משעמם
  לציצי ענק לזין עצום — כבר ראיתי בנות 17 מתמודדות במתיקות שפתים עם מה שפעם אמרו לנו שהוא גדול מדי וכואב — אז איך כותבים בולשיט בעברית ??
  אבל בכל אופן נשארנו אבק הארץ כשם שהיינו – עשירים לוחקים פצצה בלונדינית שתגדל את הילד ותעשה אותו יפה – בנתים יש להם 10 מאהבות
  ה"נשים המודרניות " רוצות איכות חיים נהנתנית וסקס עם זין ענק —
  כך שאי אפשר לסמוך לא על גבר שיגיד לא ברגע שיש לך בסיס יחסים חזק(כביכול)
  ולא על אישה שתגיד לו לזין ענק ….
  קשה להשלים עם כמה אנחנו לא שוים הרבה אה …
  נשתמע
  אני

 105. תומי בוי

  עוד לוטה לנאמר…
  אתי הגישה לך מוצאת חן בעיני .. אבל גם ביקורת עצמית היא נדבך חשוב כאן…
  לבחור לא עמד איתך ?? ? אולי את צריכה לשאול את עצמך שאלות ולא להשמע כאחת שמשמתשת בדגל הפתיחות המודרניות והאינטלקט של הזן החדש , כמגן בפני המציאות ?
  אולי את בחורה לא מושכת ?

  עוד דבר בנות!!!!!!!
  בנים שונאים כוס גדול
  בחורה רחבה
  זאת ההשוואה בין גודל זין
  ולא גודל חזה …….
  איזה מדהים כמה היא צרה —
  או איזה באסה איזה כוס גדול –

  לא מדברים על זה – אבל זאת ההשוואה

 106. לאתי האמיצה:
  סוף סוף יש מי שבאמת מעריצה גודל ועובי וביצועים וכל שאר הדברים שכל השאר תמיד חיפשו וכשלא מצאו התחילו לחפש תירוצים מכאן ועד פרוייד…
  קראתי גם את שאר התגובות כאן, גם של גברים שמנסים לתרץ את העניין ב: "לא עומד לי על בנות 32 פלוס או בנות 20 מינוס" כאילו הם בודקים איזה גבול של נגזרת … או על כאלו שאינן כוסיות…רבאק…תקראו מה אתם כותבים לפני שאתם לוחצים על "שלח".
  ס ק ס ה ו א צ ו ר ך ! ! !
  כמו אוכל, מים, חמצן וכל השאר…ושלא יזיינו לכם/ן את המוח אחרת…
  וכמו שאוכל הוא צורך ובכל זאת אנחנו משתדלים לעשות אותו טעים ולא מסתפקים בלחם עבש…כך גם אין סיבה שהסקס לא יהיה מטורף, פראי, חסר מעצורים – זיון כמו שזיון צריך להיות!!! תקנו אותי אם אני טועה…

 107. לכל מהעוניין ללא מרשם בויאגרה ללא מרשם .
  …והינה כל הבעיות בעולם ניפתרו !!!

 108. לאתי החמודה והמתוסכלת, הייתי מציעה לך להפריד בין שני הדברים (הגברים) 1. גבר: אחד שנעים להיות בחברתו, נראה בסדר ואפשר לדבר איתו. מאחד כזה אל תצפי לזיון מוצלח.
  2. החרמן המחוצקן שאוכל אותך במבטיו, בדרך כלל מכוער שפתו דלה והשכלתו לא מי יודע מה. אך במיטה הוא אשף. נכון, הזיון הראשון יהיה חדירה מהירה וגמירה חפוזה , אך אל דאגה החרמן הקטן יתעשת במהירות ויענגך לעייפה. במקרים דחופים אפשר להשתמש בגבר מספר 1 כמשחק המקדים ובגבר מספר 2 כדבר האמיתי. אפשר גם להחליף את גבר מס. 2 בזעזוען טוב
  לאחר גבר מס' 1 או בשילוב.

  • דוד חיים

   אני מבקש מכל הגברים, ובעיקר הבוגרים, שלא יספרו סיפורים שלא קרה להם שאיבדו זקפתם בזיון זה או אחר. בד"כ זה קורה כאשר אתה בחברת חיית מין, ואתה חושש ממנה. מסתם בחורה שאתה מרגיש עליון עליה בד"כ לא יקרה שהזין יפול.
   הצעה לכל אלו שיש להם את הבעיה, עשו כמוני, אני מחלק כדור ויאגרה של גרם ל 6 חלקים. וזה מאפשר לי לשמור את הזיקפה לזמן רב שממשיך גם לאחר הגמירה.

 109. חסוי וחסוי 2

  סוף סוף מישהו שיודע מה בנות רוצות.
  בדוגרי, אנחנו שתי בנות 16 שעדיין לא נכנסנו למיטה אבל אני מניחה שאם ניכנס זה מה שנחפש.. אבל גם גדול וגם עומד. אנחנו מבינות אותך לגמרי , אולי לא היינו מפנטזות על שני בנייני תאומים שנפלו אבל אנחנו חושבות שאם כבר מתחילים אז כבר גומרים כמו שצריך.
  אני (חסוי מס' 1) אישית חושבת שאם כבר לבן נשבר באמצע עדיף כבר להיכנס למקלחת ולעשות את העבודה לבד וכמו שצריך.. ובלי "את מבינה .. זה לא אני זה הפרוזק וההשפעות וכולי.." פשוט -"תעוף לי מהבית ותחזוק עם זיקפה" ביי:)

  • Useless ID

   בנות 16 ? מה אתן יודעות בכלל , פה זה לא גנון,אין לי בעייה עם הגיל שלכן יש לי בעייה עם העובדה שאין לכן מושג כי אתן בתולות ומזיינות את השכל עם השטויות שלכן.
   אני לא מאמין שמי שיכנס איתכן למיטה ישתמש בפרוזק למעשה אני לא מאמין שאתן יודעות מה זה פרוזק , ומאחר ואתן בנות או אמורות להיות בנות אז למה להשתמש בכינוי כמו חסוי ולא חסויה ?
   תקוותי היחידה היא שתמצאו שניכן איזה כושי עם זין ענק , אבל אבוי מה רבה תהיה ה"צרה" לכאורה כאשר יתברר שאתן שייכות לאותן בחורות "צרות" שלא יכולות להנות מזין קטן ומה שיקרה זה שתצטרכו כל חייכן לסבול ולהיות עם בעלי הזין הקטן….

   • חסוי מס'1 -מס' 2 לא פה.

    אמרת את דעתך, בסדר – הפנמתי,
    אבל רק לפרוטוקול יש לך אינטילגנציה של זבוב.
    במקומך לא הייתי שואלת שאלות לא לעניין.
    בכל אופן- מזה למה חסוי ולא חסויה ?! חסוי – זה שם בדוי הוא לאו דווקא בזכר או נקבה. הוא פשוט חסוי.
    אתה בתור בן אדם בן 85 בטח יודע על מה אתה מדבר , עבר לך כל כך הרבה זמן מגיל 16 , שאתה מדבר כלכך בביטחון עצמי, אבל תרשה לי להגיד לך בתור בן אדם אל בן אדם או שבשבילך – (סליחה, בת אדם), שאתה נשמע ממש מעורר רחמים וכמו בן אדם שבחיים לא גמר.
    אז אני מצטערת שבגיל כזה כבר אין לך זיקפה אבל אין צורך להוציא את זה על ילדות תמימות בנות 16 שעדיין לא נכנסו למיטה עם גבר.
    סליחה שוב, ילדות- כן!
    תמימות- לא!
    יש לי חדשות בשביל כל המבוגרים למיניהם-
    אם אתם חושבים שהילדים שלכם כל כך תמימים ולא יודעים כלום , הם עוד יפתיעו אותכם, הם יודעים יותר ממה שאתם חושבים.
    לדוגמא, אני וכמה חבר'ה היינו באילת השנה, אני וחברה שלי קנינו שתי כובעי קונדום כאלה ענקיים אקיצר, אני הבאתי את שלי הביתה צחקו וסבבה. היא הביאה את שלה הביתה ההורים שלה אפילו לא הבינו מזה ואמרו לה להראות את זה לאחותה הקטנה!.
    אז מבוגרים, אל תחמיאו לעצמכם יותר מדי .
    ואתי שוב, אני מסכימה איתך, באמת שימותו הקנאים, כי אני יודעת שכל מבוגר פה מת לחזור להיות בן 16 , או בכלל להזדיין עם אחת בתולה בת 16 . ושוב אתה – בלי לחץ. בסוף אפילו ויאגרה לא תעזור לך. ביי ביי:)

  • אתי אברמוב

   לכל הקנאים. כל אחד היה פעם בתול, כמו שכל אחד היה פעם רווק. אז שלא יתנשאו מעליכן.
   ולעצם העניין: הצחקתן אותי – ובגדול. ובימים טרופים אלו, אתן לא מבינות כמה זה היה חיוני, הכרחי ומועיל.

 110. ממש מוזר ומעניין לדעת על איזה חתך גיל את מדברת אני וחבריי בני 28+ סובלים מאותה בעיה והיא בחורות שלא אוהבות זיונים כן ותאמיני לי לכולם עומד יופי וגם מצוידים היטב(ראיתי במו עיני) נראה לי שהבעיה היא אחרי גיל 30 שאנחנו הגברים מתחילים להתעייף מהלאות המינית של הנשים ואתן מתחילות להתחמם בגיל הזה וקצת קשה לשנות את האבולוציה(אנחנו מזדקנים בעוד שאתן מתעוררות מינית סוף כל סוף)

 111. אתר פצצה!
  לגמרה סוף הדרך אנשים!!!

 112. פשוט גדולה! כתוב זורם, שנון ומשעשע. אישית עוד לא נתקלתי בגבר מהזן הספציפי הזה (ומקווה שגם לא אתקל), אבל בהחלט מחכה בקוצר רוח לקרוא עוד מאמרים שלך.

 113. ישלי מיו תכונה מוזרה שכזו
  לא עומד לי כשאני רואה מולי מישהי עם תחת ענקי
  ופני תחת
  מה אני יעשה..
  מין תכונה שכזו..

 114. אהוד

  זאת בעיה כשלא עומד

  • נקדי

   קורעים לנו את הצורה בעבודה. מתח ,תחרות,יעדים אי עמידה ביעדים. כל כך התרגלנו שמאשימים אותנו שאנו לא עומדים ביעדים(למרות שזה שקר מוחלט) אז לא מזיז לנו שיש לכן בעיות עמנו.כך זה העולם של המאה ה-21.

 115. עומד בצד וכועס (המבין יבין, מי שלא מבין טמבל)

  תראו אותה! חושבת את עצמה! רוצה זין גדול! רוצה שגברים יישברו קירות, מה קרה? את סבתא? לא מסוגלת לקפוץ על 12 אינצ'ים? נראה לך שגבר עם קטן (ובדרך כלל אין כזה דבר, זה רק רגיל, גדול יש אחד ב500 אלף או מיליון) לא ייצליח לקרוע לך ת'תחת? רוצה גדול תקני דילדו, עשו אותם במיוחד בשביל מפגרות לא מסופקות כמוך, אני יודע כשאני עם מישהי ותוקע לה עד לרחם זה לא ממש איכפת לה האורך, אלא הפעולה, העיקר שהיא יוצאת מייבבת ורוצה לעוד. אז פעם הבאה שאת כותבת משהו, סתמי יא קשישה…

  • שושוי

   אתה ממש טמבל, גם אם בא לך להגיב אז בצורה יפה או לפחות נורמלית.
   ואם אתה מתעצבן מזה סימן שיש לך סיבה ממש מוצקה לכך, או שלא

 116. מזועזעת טרייה

  מהכתבה שלך משתמע שמערכות היחסים שהיו לך לא היו ארוכות טווח, שמעולם לא חשת אהבה ושיתוף כלפי זה שגוהר מעלייך או איפה שתרצי למקם אותו (אחרי הכל הכל עוסק בך, לא?)
  בתור אחת שהייתה בכמה מערכות יחסים רציניות אני יכולה לומר שחוץ מאחד או שניים, לכל אחד מהחברים שלי זה קרה בשלב זה או אחר – ולמי זה בכלל אכפת? את מבינה, כשהאדם שאת אוהבת בא לשכב איתך ונתקל בתופעה מביכה שכזו (וכן, זה מביך אותם), את מבינה אותו ופוטרת את העניין כלאחר יד. מה יש להתרגש מזה? את לא משתמשת בעובדה שהפות שלך מוכן תמיד כדי לנגח אותו ולתת לו לחוש קטן ועלוב… זו התנהגות שמעבר לחוסר אמפתיה בסיסית כלפי זה שאיתך, גורמת לך להראות אגרסיבית ורומסנית מעבר לממוצע המקובל.
  זה לא המקרה הראשון שנתקלתי בו… שמעתי כמה סיפורי זוועה של בנות שהיו עם מישהו ויצאו בחזרה לביתן עם משפטים כמו "בשביל זה באתי?"
  הבעייה שלנו, גם שלי אני מודה, היא ששכחנו למה אנחנו פה. מאנשים שבירים ופגיעים עם רצון לקבלה ואישור – אנחנו הופכים למכונות מלחמה.
  לא יודעת. משום מה נראה לי שמערכות היחסים שלי הופכות עם השנים יותר ויותר לשדה קרב או עסקת חליפין ופחות למשהו משותף של רצון ואכפתיות.
  "הוא עשה לך ככה, תחזירי לו במשהו אחר" – זה מסביבנו
  פעולות תגמול.
  זה לא רק בינינו ובין הפלסטינים. זה בינינו ובין בני הזוג כל הזמן.
  הקם להרגך השכם להורגו…
  הוא בטוח יעצבן אותך יום אחד, לא? אז תשפילי אותו כבר מעכשיו. שיהיה.

 117. אחת שהתעייפה

  אני גם נתקלתי בתופעה. זה מייאש. לא רק הקטע שלא עומד, בעיקר זלזול גורף בהנאה של הפרטנארית וחפזון מיותר. עלובים בחיי. ולמי שתוהה, אני כוסית, אני יודעת איך סקס צריך להיות ובאמת כבר למעלה משנה לא זכיתי למשהו ששווה לדבר עליו.

 118. אתי הזו, אלוהים ישמור, איזו קרציה. כל כתבה שלה על איך לא הולך לה עם גברים. שמישהו כבר יגלה לה שזה לא הם, זו היא.
  אולי הצטרפות למנזר, טיפול פסיכולוגי, ניתוח לשינוי האישיות?
  היא בדיוק האישה שמוציאה שם רע לכל הנשים ועוד מעיזה לדבר בשמי. אללה איסתור, שמישהו יקח אותה מכאן בבקשה. תודה!

 119. המהרהרת

  אכן עגום ביותר מצבנו על פני היבשת. חשוב לציין שעד המאמר הזה, חשבתי שאני היחדיה שזה קרה לה, ואם לא היחידה, בין בודדות. היה מאד מנחם לקרוא שיש עוד כמה, ויש לקוות שמספרן לא יגדלך שחוו את הכיף הזה..

  את יוצאת עם גבר, לא סתם יוצאת לצורך זיון. יקירתי, את מתאהבת באמת! מנשקת, משחקת, מלטפת, דואגת, בקיצור, מתפקדת כמיטב המנגנון הנשי.
  ואז את מגלה שחברך, הגבר שייחלת לו כל שנותייך, האליל היווני… נכנס למיטה, ו…מחבק אותך. מאד מחבק אותך. נורא כיף לו לחבק אותך, הוא אוהב לחבק אותך (נא לקרוא עם הטעמה נרגשת), והוא רק מחכה לרגע שיוכל לחבק אותך…
  ואת, בוהה בעיניים נכלמות בפלא הרומאי, ותוהה מתי יבוא לו, מתי הוא יאהב..מתי הוא יחכה לרגע… שבו יוכל להשכיב אותך כמו שצריך.

  כמובן שבהיותך אשה, מילת המפתח היא האשמה. ולא האשמה כלפי כולי עלמא. לא לא. האשמה עצמית!
  זה נהדר. גבירותיי, זה פשוט מדהים.
  את האשמה!
  את לא רזה מדי, לא מושכת מדי, יש לך צלוליטיס. הוא ראה אותם, לכן לא עומד לו. הוא נגע בהם, לכן מגעיל לו, החזה שלך נפול, הישבן לא זקור, בקיצור….
  הוא ישן במיטה בנעימים (תוך כדי שהוא מחבק כמובן) ואת… מפליגה בדמיון לניתוח דקדקני ומפורט (אבל בעיקר מכאיב. מכאיב.) למה ומדוע הוא לא רוצה בך.
  לשלוח אותו למכונית שלו?!
  מה פתאום!

  אם את אשמה – את תתקני.
  את תרזי, את תהיי מדהימה, את תהיי עוד יותר מקסימה, את תדברי, את תבקשי, את תסבירי, תהיי סבלנית, תחכי. תשבי, תעשי ביד….

  העיקר, שהוא ירצה.

  עגום…

  • שושוי

   יוצאת עם אחד כזה
   אני ממש אבל ממש אוהבת אותו, אנחנו בקשר של כמה חודשים ואף פעם אבל אף פעם לא עמד לו.(שאני חושבת על זה עכשיו ממש בא לי להרביץ לו)
   בהתחלה זה היה מביך אבל עכשיו שנינו התרגלנו לזה , יותר הכון הוא, הוא כבר לא מתעצבן מזה . פעם ראשונה שאני נתקלת בדבר כזה או שומעת על מקרה כזה למרות שלפי המאמר והתגובות אני לא לבד.
   אין לי מושג ממה זה נובע אבל אני בטוחה שזה לא בגללי.
   אני חושבת שזאת בעיה נפשית

 120. ג'וני הגדול

  אתי יקירתי. יש לי ציפיות מנשים. הנשים שאני מכיר הן יפות נחמדות
  ומתחשבות. זה עושה אותן מה שהן: הדבר הכי יפה שאלוהים יצר. תמצית הבריאה. משהו ששווה לחיות למענו.
  מה שאת עושה זה "שוביניזם נשי". כמו שלך יש צפיה שזה יעמוד, לנו יש צפיה שלא תלעגי לנו על זה. אין לי את הצפיה הזו מגבר. אשה שלועגת לגבר על זה שלא עומד לו, כפי שאת עושה את זה כאן, במסווה של כתבה יעני הומוריסטית, מאמצת לה את החלק המגעיל של הגברים.
  אם זה עושה לך את זה – אז שתהיי בריאה. אני רק מקווה שכאשר אצלך תתגלה ביום מן הימים איזה בעיה בריאותית, תיזכרי במה שכתבת כאן. כל הפוסל במומו פוסל. אני מקווה שהגבר שנמצא איתך יעלה כמה שיותר מהר על התכונות המגעילות והלא נשיות שלך ויעזוב אותך מהר.

 121. שירה

  איזה שטויות רדודות. את תביני את זה פעם כשתיפגשי בחור שיעשה לך את זה ריגשית, כשהלב שלך יתחיל לפעום. את תביני אז שגדול קטן לא כזה משנה ושאם לא עומד לא אז אולי הוא לחוץ ואת יכולה לעזור לו ואת ובעיקר את תהיי המוטבת מכל העניין במקום לסמן אותו כאויב.

  את חושבת שאת אולי מאוד פמיניסטית במה שאת כותבת אבל זה בדיוק ההפך – את אימצת את הגישה הגברית כי באופן תת מודע את מאמינה שהגברים על גישתם וסיגנונם טובים יותר…

 122. כוסענקורטוב65

  היי!
  גם אני התחתנתי עם "גבר" שהיה לו זין פיצפון (אולי 3 ס"מ ועוד כשהוא עומד!!!) וכמובן לא הגעתי מעולם לסיפוק איתו, בגלל שלא הייתה שום התאמה מינית בין שנינו. הוא גם טען אחרי כל "משגל" שהוא הרגיש כאילו הוא שוחה בתוך האוקיינוס השקט, בזמן החדירה ובמשך יחסי המין איתי, אז לאחר פחות משנה של נישואים מאוד לא מאושרים עבורי, הכרתי כושי עם חצי מטר אורך ועובי בהתאם, וסוף כל סוף הרגשתי מעט אורגזמה, למרות שאחרי עוד חצי שנה נפגשנו במסיבה שנינו עם אחיו הגדול יותר (בכל המובנים), ובאותו לילה הוא קרע לי (אחיו) את הצורה.
  במבט נוסף, הייתי מעדיפה סוס מגודל או חמור או דוב – זה הרבה יותר טוב למימדים של הכוס שלי, ואפילו אותו אח מגודל של החבר שלי הכושי לא גרד את קצה קצהו של טעם ההנאה שיש לי כיום בלהזדיין עם סוסים (אמיתיים, בחוות ורד הגליל בצפון). התוכנית שלי הכי קרובה ובוערת, היא לטוס להודו ולהזדיין עם פיל – זאת הפנטזיה הכי גדולה שלי (כמובן שהכוס שלי יותר גדול ורטוב מכל פנטזיה אפשרית!!!).
  מי שרוצה להגיב, ויש לו זין של מינימום מטר אורך ורבע מטר עובי, שיישלח אליי תגובה לאי-מייל שלי, ואני אשלח לו צילום של הכוס שלי!
  אני מקווה שיהיה לכך המשך כי הנסיעה להודו יכולה להתעכב קצת, בגלל שאפילו בהודו מסרסים חלק מהפילים בעיקר הביתיים (זה ממש חבל – כמה הייתי יכולה להנות מזין של פיל ענק!!!).
  אז לסיכום, אם אתה גבר אמיתי תשלח אליי מייל עם צילום של המה-שמו שלך (אם זה צילום אמיתי אני אגיב בהקדם ובחיוב).
  ביי

 123. רק רציתי להגיד אל תבואו בתלונות שלא עומד לפני שאת בודקות קודם את ריח הגוף שלכן שלפעמים ממש מוריד ומותק אולי את פשוט לא מושכת את הגבר שאיתך, לגיטימי!

 124. יוסי 29

  מותק את פשוט לא מושכת ואולי גם יש לך ריח גוף רע ולכן העסק לא עומד! קודם כל בנות תבדקו את עצמכן רק אחר כך תחריזו מלחמות זין!

 125. לאכול נכון או לאכול ויאגרה שניהם יעזרו בסקס

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *