רודריגו רולז

מה התאווה הזו, בנות, שנפלה עליכן לאחרונה לבחורים לא גבוהים, קרחים-משהו ובעלי שערות על הפנים? "מראה האסיר" אני קוראת לזה בליבי (The prisoner look). אוי כמה יפה, נאנחות לא מעט נקבות סביבי כל פעם שעולה על המסך אחד מהאלה.
נציגם האולטימטיבי הוא כמובן יואב מ"קחי אותי, שרון". "קח אותי יואב", ממלמלת חברתי ג', חשה את זיפי זקנו חורכים בבשרה הרך. "אין מילים, אין מילים", מוסיפה ל' מתוך הסיגריה. "תנו לי להסתכל שוב". אני מפנה אותן מהמסך, מנסה להבין ממש מקרוב את סוד הקסם. כל מה שפוגשות עיניי המקשישות הוא בחור לא ממש גבוה, נטול כרבולת, ששכח להתגלח. "תגידו", אני אומרת להן בקול מוכיח, "אתן לא רואות שבגילו הקטנטן כבר יש לו קרחת? שהמראה המגולח רק אמור להסוות את הפדיחה אך לא לעולם חוסן? ומה עם המברשת הזיפנית השחרחרה העוטרת את לחייו השקועות? ומה זה הבגדים האלה שראו ימים הרבה-הרבה יותר יפים? חסרים רק האזיקים על הרגליים ונראה בול כמו החבר'ה בחדשות". עם סיום נאומי הקצרצר ברור לי כי אין עם מי לדבר.
"גבר", אומרת ג' וסוגרת עניין. "גבר", יונקת ל' ומשתעלת בהסכמה. אני, איך נאמר, אוהבת אותם נקיים. שיער על הראש הוא מאסט בעוד במקומות אחרים הוא נו-ווי. רצוי שמה שיש לו על הראש יהיה חפוף למשעי ומריח מצוין. לא, אני לא רוצה לראות לו את הקרקפת. תסבירו לי מה כל כך גברי בזה? לחייו צריכות להיות מגולחות למשעי, חלקות ונעימות ולא משאירות פסים אדומים על עורי הרגיש. גם שם כדאי שיריח, ולא מאקווה-וולווה, אלא משהו עדכני וטעים בעל נוכחות ארוכת טווח, נשכנית, אך מעודנת. הבגדים לגמרי לא צריכים להיות דולצ'ה וגבנה. לגמרי לא. אבל מה שצריך ללכת למכונת כביסה, שילך! ומה שצריך ללכת מאידך לפח, שילך גם הוא. לא רוצה יואב, הייתי אומרת לו בעדינות, שלא לפגוע. סתכל על רודריגו כמה נעים.
"אף פעם לא ידעת לזהות נסיכים", אומרת לי ג', מחליקה ת'קלטת אל תוך התיק. "תגדלי תביני", מוסיפה אלי ל', מציתה בנונשלנטיות עוד סיגריה.

על הכותבת טלי חרותי-סובר

מתחזקת 2 ילדים, חיה בקיסריה וכותבת (ynet, מסע עולמי, חדשות קיסריה)

תגובות

 1. עמיתוש

  אני ראשוה ואני ראשונה, איזה כיף לי אני ראשונה

  בחיים לא חשבתי שאני אזכה להגיד את זה…
  איזה כיף ואיזה אושר…

 2. עמיתוש

  עכשיו באמת..
  בחיאת אנשים, רודריגו או יואב..
  התכנית הזו לא עלתה לכם על העצבים? בחורה נטולת סקס אפיל בחרה בבחור בלי אישיות. והכל בשביל הפירסום..
  רודריגו ילד שעלה על ספינת ההצלחה ומנסה למצוץ אותה עד תום (הוא חתם בערוץ הילדים ליד עדי עזרוני אהובתו).

  אני מאוכזבת מהטלוויזיה הישראלית כיום ועוד יותר מאוכזבת מהאנשים שצופים בה.

  • עוד אחת...

   בגדול, אפשר להגיד הכל על התוכנית..
   כן, רדודה כמו חוף הים לפני שובר גלים, מעצבנת נשים וגברים כאחד..אוקיי,
   אבל להגיד שהיא לא זכתה לרייטינג, לא צפו בה מיליונים…- אז זהו שלא!!
   בנות- יואב, אביר החלומות, זכה מכן- ולא מאף אחד אחר, לרייטינג מטורף
   ואם יילך ברחוב ראשים יסתובבו בלי הרף למראהו המסוקס והגברי..
   וכן בנים- גם שרון זוכה לאותם מבטים מזילי ריר על הגומות (והשלישית) מכם..
   אז אולי אנחנו רדודים ואולי זה מעציב,
   אבל המחסור ביופי אולי הוא זה שמושך אותנו לצפות בכל שבת בסדרת היפים והיפה
   שוב ושוב.
   וסתם הבעת דעה אישית- כן, יואב הורס..ולא רק אני הייתי עושה לו טובה רצינית…

 3. צודקת במאה אחוז,הוא מלוקק,אין בו כלום והוא קשקשן,או כמו שאומרים אצלנו-באת לזיין או באת לזיין ת'מח?

  • מה את סתם?! תראי איזה בן אדם מתוק הוא!!!! תסתכלי עליו… אין עליווווווווו… הוא כזה מאמי!
   וחוץ מזה כולם אומרים את זה מתוך קנאה….ק-נ-א-ה… תפסיקו כבר… רודריגו אתה כזה מתוק..
   ק=ח א=ו=ת=י ר=ו=ד=ר=י=ג=ו ! ! ! ! !

 4. COLUMBIA NYC

  אני לומד בניו-יורק, אבל כשהייתי בקיץ בארץ בחופשת מולדת ראיתי את קחי אותי שרון באדיקות כמו מניאק. וואלה, כשאני משווה את זה לראיליטי טי וי פה, אני אומר לכם ש"קחי אותי" לא רואה ממטר את הסדרות האמריקאיות עוטות הווזלין על משתתפיהן המלוקקים. אולי קחי אותי היה כזה אחלה כי זה משלנו זה לא עוד אמריקאי מאמצע שום מקום, וגם כי אצלנו כל אחד מכיר מישהו שמכיר לפחות אחד מהמשתתפים.

  עכשיו לכמה הערות:
  1) רודריגו- ילד אבל גבר אמיתי, שירת בסיירת גולני שזה הרבה יותר ממה שעשה מגיש ממוצע בערוץ הילדים בצבא (אם בכלל התגייס/ה), אז לפחות מהבחינה הזאת אני חושב שהוא דוגמא הרבה יותר טובה לילדים. חוץ מזה ,לא היתה לו שום תוכנית להתפרסם, הזמינו אותו לאודישן כשהוא שתה בבר בתל אביב. אז כן, הוא זורם עם החשיפה – למה לא בעצם? תפרגנו קצת, מה קרה. LIFE IS ALL ABOUT TAKING ADVATAGE OF OPPORTUNITIES.
  מלבד זה, הגיע הזמן שגם לקרביים שבינינו, אנשים שתרמו את התחת למדינה, תהיה הזדמנות להשתלב בטלויזיה, ולא רק למשתמטים המניקים, שאם עשו צבא בכלל היו בלהקה צבאית או בגל"צ.

  2) יואב בכלל לא נמוך הוא 1.90.
  3) שרון באמת מדהימה ויש לה חיוך שגורם לגברים, וגם אני בכללם, להרוג בשבילו. אז מה אם היא לא דקיקה. האמתי שאני לא סובל את כל הדוגנמניות האנורקסיות האלו בלי החזה שאני רואה כאן בניו-יורק. תנו לי איזה ישראלית עסיסית מלאת מיץ – עכשיו!

  • יקירי, סחתיין על כל מה שאמרת!!
   אכן, מילותיך במקום.
   רודריגו אמנם בחור צעיר (למרות שגם לילדים שביניכם יש מה לתת…) אבל שווה;
   יואב נראה טוב; שרון פשוט בחורה יפה ומושכת – אם הייתי גבר או לסבית הייתי עושה אותה בכייף; וחברים קצת פירגון ופרופורציות לא יזוקו לנו!!!
   מה בעצם קרה לנו בקיץ הזה? תכנית אחת שיש בה קצת מן האמת והרבה מן הזיוף ורדיפת הבצע המאפיינת את ערוץ 2; אנשים צעירים שבבת אחת קפצו לנו לחיים (וכמובן, בגלל שאנחנו ישראלים – אז גם אנחנו נדחפים להם לחיים חזק בחזרה, מה למה לא?) והופ! – פתאום כל עם ישרואל חושב שהוא יכול ואמור וצריך להביע דיעה על יואב ("מדבר גבוה, מזיין ת'שכל, מראה האסיר, הוא לא משהו בכלל, יוצר אנטיגונזם" ושאר הערות לא מעניינות) ושרון (" לא נראית משהו, מלאה מדיי, צחוק מפחיד, משחקת בהם).
   באמת, נדמה לי שהידרדרנו לתהומות עמוקים עד עצב – וכל זה לא בגלל קברניטי ערוץ 2. זה רק בגללנו.
   מה אתם רוצים מהם, בעצם? אי אפשר לפרגן? לחייך כשמישהו מצליח לשם שינוי, מישהו ממעמד הביניים המסריח נהנה הולך לבלות פתאום נפתחות בפניו דלתות – זה בעצם מה שקורה לשרון ויואב (וגם לרודריגו למרות שלא זכה) – והם צריכים להתנצל על זה בפנינו ולהקריב לנו לעולה את הפרטיות והמרווח האישי שלהם!!! אני מתביישת בשם כולנו ומקווה שאנשים ירדו מהשלושה האלה בהקדם – ובא לציון גואל וכולנו נוכל לחזור לעיסוק בדברים יותר חשובים כמו מע' החינוך הרקובה שלנו מע' הבריאות שמצבה מעלה דמעות הקיצוצים המבישים האחרונים השחיתויות שבימינו כבר לא מוצנעות אפילו מתחת לשולחן (ולמה לדוד אפל וחבר מרעיו להתאמץ – מימלא כל מה שמעניין את עם ישראל זה עוד נינטיות גבסואים ורודריגואים ככל שהיד משגת!!
   תתעוררו!

 5. רודריגו הוא חתיך עולמי, אין עליו. יואב שחצן מניאק שחושב את עצמו להרבה יותר ממה שהוא!!!
  קח אותי רודריגו…

 6. צפונבונית אמיתית

  די זה נגמר מזמן העניין הזה….
  אבל אם כבר – תגידו, ראיתם את התמונה של רודריגו זה ,חשוף טורסו על שער אחד מעיתוני הטלויזיה? מזה הגוף העלוב הזה? גולני מה גולני, הילד נראה כאילו סיים זה עתה לקרוא את הדרשה שלו בבר מצווה. נו, באמת? הוא מתאים לחובבות אביב גפן למיניהן.
  ולמה אף אחד לא אומר כלום על הניתוח באף? איכס. ויש לו שערות של ארס קפצן במועדון. סתם עוד ארסווט חמוד עם לב טוב ולא המון שכל.
  ויואב – מה העניין עם הגילוח והגידול וחוזר חלילה של שיערות הגוף?? ? גם פויה.
  אבל ברור שהייתי עושה לו טובה קטנה-גדולה

 7. מעדיפה להישאר בעילום...

  כולכם משועממים או מה?? !!!
  כאילו מה אתם מדברים על אדם מסכן ואומלל?? ?!!!!
  תשיגו לעצמכם חיים!!!!!!!!!!!!!!!!11111
  פגותתתתתת!!!!!!!1
  נ.ב…
  רודריגו כן כוסון….!!!!

 8. אלמוני

  רודריגו שלום

  למה אתה מופיע
  כל פעם בטלוויזיה
  כלומר בפירסומת אחרת
  אני לא מבינה תשובה טוב.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *