היתכן שאנחנו קורבנות למעשי פיק אפ זדוניים? מה כל כך רע בחוויות אורבניות בשירותים? והאם אחרי ערב פרוע בהכרח יגיע הדאון? קורן דור חושבת שההשתרללויות שלנו תחת אלכוהול הן טראומטיות

שיכורה ונותנת

מיוסרות על טיפשותן, מתבשלות בביטחון עצמי מרוסק והרוגות מעייפות, מתקפלות בחורות ארצנו זו אחר זו וחוזרות בבושת פנים לדירתן. נשכבות על מיטה, מנסות להירדם, מתהפכות עם עצמן, נרדמות ולמחרת מתעוררות, אבל בדאון.
ומדוע פתאום צונח האושר מתחת לאפס? ההנג אובר הקדחתני, הטשטוש המחלחל פנימה והסחרחורת הקלה מסמאים היטב את חוויות הערב הקודם, אולי משכיחים לעת עתה את מה שלימים יהפוך לטראומה.
ואל תנפנפה אוי, אוי, נו, באמת, אנחנו נזהרות. כי גם ז'אנר הדעתניות עם מודעות עצמית בתזונה ובעלות יצר שתלטני מפותח, מסוגלות ליפול קורבן למעשה הפיק הזדוני: שיכורה ונותנת.
מוטו ידוע, מסלול חוזר בחיינו.
תשאלו אותי, כיתה י"א בטיול השנתי, אחת שמתעלפת אפילו מבירה שחורה ופתאום טקילות מוקפצות באוויר ורועי (הדלוק של אז) מסתכל ובודק את הרגלי השתייה של המועמדת. מי אני שאתמוסס בצד ואניח לבנות אחרות להשתרלל במקומי?
ואני שותה לי בנינוחות, האווירה מתחממת, לרועי יוצאות העיניים, הוא אפילו ניגש לעברי ובלי שאני שמה לב יש זיקוקים ומשם גם מעבר חד לחדר המזמוזים. כל האכסנייה רועדת בגללנו. לכאורה, עוד כיבוש שאספר לבאים אחריו. על רועי נופלת עייפות פתאום, אני שיכורה והרוסה, השתכרתי בשביל בן ובנחישות אני נודרת לעולם לא לשתות.
כעבור מספר שנים הריטואל חוזר על עצמו. הפעם, מתקיף המשכר האכזרי את חברתי א' בבר השכונתי. רק שבאפיזודה זו לא היא נכנעת לתכתיבים, אלא הכפייה עליה.

הסיטואציה ידועה: הגענו לצ'ט בנות, לגמנו פיג'לינג, כי זה מגרה וכי זה סקס אנד דה סיטי ולפתע מצטרף לחגיגה בחור מסוקס.
אווירת הבנות משנה פאזה לסצנת חרמנות מהירה. א' והבחור מחליפים מבטים ועוברים לשבת גבוה ליד הבר, הבחור מגלה נדיבות לב ראויה לשבח ואת א' זה מקסים מיד. הוא מזמין אותה לדרינק חזק (יותר מ-40% אלכוהול) על חשבונו.
א' בשמיים, עוד רגע היא ברוורס חזרה. אבל טרם ההתפכחות, היא באאוט של עצמה. הקול הרציני והחושני מהוסס, נוהם, קטוע. הגיחוכים מתחלפים בצחוק בהמי, הידיים שלה כבר לא מחבקות את הבטן אלא מושטות ומשתוקקות למגע, אפילו החצאית הארוכה שהוצמדה לירכיים פתאום מתרוממת. אני רוצה לפרוש, בא לי הביתה. אני פה לבד, ואז אני לא מוצאת את א'. א' נעלמה. היצר הפולני שלי באטרף של להזמין משטרה, לחפש. אבל אז הברמן מספר לי שא' עסוקה בשירותים ולא בעשיית צרכים. יותר נכון, היא נתרמת על ידי נוזלים פוריים.
אני מתקרבת לדלת (סלחו לי, אבל בבר אין דרישה לפרטיות) ושומעת דפיקות קדחתניות על האסלה וגניחות ואז קצת יללות ובכי רטוב שחותך את הלב. א' נזרקת החוצה מהתא, כולה קרועה מבחוץ ומבפנים, העיניים שלה אדומות, יש לה קצת שפשופים והמחשוף שלה משוך עד האגן. היא רוצה הביתה, היא שיכורה, היא לא יודעת מה כרגע קרה, אבל זה היה דוחה ומחניק. אנחנו בדרך הביתה, א' שותה מים ומתכרבלת לישון.
למחרת א' מכחישה. היא מתרצת שלא קרה כלום, סבבה על ההתנסות, זה קורה לכולן, זה גם היה מרצונה, היא בתקופה הרי נורא קשה ומלחיצה ואחרי הבחינות זה יעבור. לברים היא פתאום מסרבת לצאת, כשבחורים עושים לה עיניים היא נסגרת בעצמה.

א' היא עוד קורבן של שיכורה ונותנת. בעוד הבחור, שראיתי אותו בפעולה עוד מספר פעמים בבר השכונתי אמרתי – לא שותה כלום חוץ מסודה וקרח, הוא בקונטרול, הוא יודע לקבל את מה שהוא רוצה ומצידו, הבחורה הוזמנה לשתות ושתתה ונהנתה ועכשיו יש כמובן תמורה לאגרה. גם אם היא לא צלולה, נהפוך הוא לטעמו כנראה יותר טוב שתהיה אפילו נטולת הכרה.
כשהיא תתאושש או השפעת הויסקי תחלוף, היא כבר כל כך תתפדח שלא תטריד אותו יותר לעולם. עם הרגשה מחורבנת היא תצטרך לחיות.

על הכותבת קורן דור

מאסטרנטית באוניברסיטת תל-אביב, כתבת ב-MSN, לילה, הורים וילדים, נישה, אינדקס ועוד מגזינים.

תגובות

 1. עוד סיפור משעמם על סקס.
  אם לא טוב לכן, פשוט תפסיקו לעשות את מה שאתן עושות,
  ותפסיקו להתבכיין אח"כ.

 2. טכנאי

  רוצה הפרה להשתכר ולתת בראש.

  אני לא מכיר אף בחורה שאם ישאלו אותה "מה יקרה אם תשבי עם מישהו נחמד בבר, תשתי ים אלכוהול ואז תתחילו להתמרח" אז היא תענה ב"כלום, אני רק שותה והולכת הביתה".

  המאמר הזה מתאר סיטואציה הגובלת בדייט רייפ, מבחינת אסטתיקת כתיבה, וכולנו יודעים שלא זה המצב. מגיעה עלמת החן, מחפשת זיון, מוצאת מישהו נחמד, ואז מתחילה לחפש אומץ בכוס רדבול וודקה. ככה דברים עובדים ולמי שזה לא טוב – שלא תגיע לפיק אפ ברס.

  • משקיפה

   בדיוק קולע.

   בנות, תפסיקו לשקר לעצמכן שאלכוהול גורם לחרמנות בלתי נשלטת. הוא לא. הוא משחרר את האלטר אגו שלכן, אתן פשוט קצת פחות עצורות. מאוד פסיכוסומטי.
   מי שלא מוכנה להודות בינה לבין עצמה שהיא אוהבת זין אקראי בפיק אפ באר זול ומאשימה את האלכוהול פשוט חיה בהכחשה של מי שהיא.

   לא אוהבת את מי שאת כשאת "נטולת מעצורים" אחרי וודקה או שתיים וזה גורם לך לבכי קטטוני? אולי כדאי שתעשי חושבים בלי שום קשר לאלכוהול…

 3. כתבה מרגיזה בשטחיותה, שמאוד מנסה להיות מקוממת אבל נותרת פשוט טיפשית.
  מה הפואנטה בכתבה הזו? הייתכן שהיא don't drink and fuck ? או שמא אמורה להיות פה אמירה על בנות מטומטמות וגברים שמנצלים את זה? או אולי "אירוניה נוקבת" על מציאות הפיק אפ ברים (הרחוקה שנות אור מזו המשורטטת כאן ביד גסה ודי בהמתית)? בכל מקרה – זה לא עובר.
  האם אנחנו אמורות להזדהות או לגלות סימפטיה כלפי הדמות הנשית העלובה הזו? ומי בכלל מכירה בחורה עד כדי כך מטומטמת?
  כוונת המשוררת לא ברורה וגם לא ממש מעניינת.

 4. נסיך החלומות

  מצידי שהבנות ישלמו על הגברים בבר.ישמרו הן על קונטרול ואנחנו על כספנו.
  מי יודע,אולי יצא להן זיון מזה.

 5. אורה

  אל אלוהים, כמה שאני שונאת טוק בקים, אבל לפעמים טוב שהם קיימים, ולו בשביל לראות עד כמה מצבנו עגום. קורן דור כתבה על האמת הגועלית מאחורי הפיק אפ, זה שכולנו נדרשים לבוא ולהתנסות בו. אין כמעט פיק אפ ראוי לשמו בתל אביב מפני שאין כמעט גברים ראויים לשמם, שלא חונכו על ערכים שובינסטיים.

  • טכנאי

   זה בסדר, גם הנשים לא משהו. עובדים עם מה שיש.

   • ככה זה גברים. לא מסוגלים לאמפטיה הבסיסית של לא לנצל אדם שנמצא בחולשתו.
    מין לא אמור להעשות עם בובת חוטים.

    גבר שלא מסוגל לקיים יחסים בשירותים עם אדם חלש כל כך, הוא החלש והעלוב מביניהם.

    • רפרף

     כמה הפוך על הפוך מצדך. מי שלא לוקחת אחריות על עצמה שלא תתלונן על הבחירות שעשה מישהו אחר. את לא יודעת להחזיק את עצמך עם אלכוהול? אל תשתי או שתמצאי מקום בטוח לשתות בו ואל תתני לעוברי אורח את הכוח לשלוט בך כשאת שתויה.

     • אלמוני

      אני בהחלט מסכימה עם רפרף, זו האחריות שלך על חייך ועל השפעות האלכוהול עלייך, מכאן זו כבר בחירה שלך כיצד להתנהג והיכן וכמובן להתמודד עם תוצאות הבחירות שלך.
      את לא קורבן, גם אם התחושה הפנימית היא כך לעיתים בסיטואציה כזו, אני מציעה ש"חברתך" תעשה חושבים עם עצמה ותחליט בהתאם לכך כיצד לפעול.

 6. פוסי

  מהשובניזם שטובעת בו הכותבת "שיכורה ונותנת" גם בשביל הפרופוקציה המוח חייב לעבוד ולבחור במילים עבריות הולמות ומתוקנות וטרנדיים יותר…כאילו זה מחזיר לתקופה שבה גברים היו "גברים שבגברים"

  יכול להיות שיש אמיתות מסויימות במאמר נפוח שובניזם ועוד מבחורה שמתאקלמת כנראה בעולם של גברים, את האמיתות האלה

 7. פוסי

  שהכותבת טובעת בשובניזם "שיכורה ונותנת" גם בשביל הפרובוקציה המוח צריך לעבוד ולבחור ולו במעט שבמעט במילים טרנדיים יותר כאילו זה מחזיר לתקופה שבה גברים היו "גברים שבגברים" כי ידעו לזיין ולא איך לזיין

  יכול להיות שיש אמיתות מסויימות אבל הן מובאות מנקודת ראייה צרת אופקים כל-כך ועוד מבחורה שמן הסתם חיה בעולם של גברים או קיבלה "הארה" שזה העולם (שלה!)
  את מפריחה לאוויר סטיגמות שמזמן נעלמו מהעין ואם הן קיימות אז זה אומר משהו על מי שזה קיים בו והמשהו הזה רע מאוד.

 8. בננהשייק

  נו, באמת!! ה"פולניות" הרימה שוב את ראשה!!! להציג נשים ככאלו ש"נותנות" "משתכרות ונדפקות" – הלו, אנחנו כבר לא בשנות השמונים..!
  חד וחלק – מי שיודעת שדרינק (אחד??) גורם לה לעשות דברים שהיא אח"כ לא זוכרת ולא רוצה לזכור- שלא תשתה!!! חוצ- מי אמר שבחורה שעושה קוויקי בשירותים "נדפקה" – אולי היא בעצם ה"דופקת" או וואט אבר? אמנם ימי ההוללות שלי חלפו (לבלי שוב?), אבל גם אני זוכרת ערב אחד שהנחתי לעצמי (אני!!) לגלוש אל עבר ההרגשה הנעימה של השכרות הסוחפת ומצאתי את עצמי (בהכרה מלאה!!) בשירותים של הבר (האמת, חרא של לוקיישן..) עם חולצה פרומה ומבט רעב כשמולי… מישהי (כן, כן) שלא פגשתי עד אותו יום ולא פגשתי גם מאז.
  כשהתעוררתי למחרת בצהריים – לא רק שלא התכחשתי לכך, להיפך. תייקתי את זה במגירת החוויות המגניבות שאתחמם לאורן בזקנתי (הקרבה והולכת).
  אז בקיצור? – חליק, גט א לייף!

 9. בננהשייק

  רק אחרי ששלחתי את התגובה נכנסתי לרזומה של הכותבת – "אחראית פנאי ובידור בשבועון דיסני". אולי בעולמו של דיסני הדברים נראים אחרת, אתמהה??

  • ארבל

   תפסיקו עם הטלת האחריות על הגברים.
   מי שמחפשת זיון הארד קור, פשוט מאפשרת לו לקרות.
   (כלומר: מתיישבת ליד גבר לא מוכר, שתוייה ומפלרטטת, )
   מי שמחפשת אהבה, משתדלת להיות בהכרה כדי לשמוע מה יש לגבר הפוטנציאלי להגיד.

   תל אביביות..

 10. קורבן תמידי בקטע של פיק אפ. אז יכול להיות שהן שותות, משום מה קשה לי להאמין שהן מאבדות מודעות למה שהן עושות, אולי האלכוהול קצת משחרר את החושים, אולי הוא מחרמן, אולי הוא סתם נותן לך לגיטימציה לעשות מה שממילא היית רוצה לעשות אבל בגלל שאת ילדה טובה כל כך, את חייבת את ההצדקה ש"הייתי שיכורה רצח" או "הייתי מסטולה".

  וזיון פיק אפ יכול להיות מחרמן ומהנה להפליא, לא תמיד כרוך ברגשות אשם.

  • משקיפה

   למה לנשים *עדיין* כל כך קשה להודות בזה שהן פשוט אוהבות סקס?

   כן, יותר כיף עם רגשות, בהרבה
   אבל אנחנו אוהבות וצריכות סקס גם כשאין מישהו ראוי לקשר באיזור.
   פאק איט.
   מי אמר שעלמות מחונכות אמורות להסתפק בויברטור?
   למה יש עדיין נשים וגברים שחושבים על נשים מיניות כעל "נותנות" או "קורבנות"?

  • אלמוני

   מסכימה בהחלט!!!

 11. עוד גבר

  עצובה לי, מוזרה לי וזרה לי הסיטואציה הנ"ל.

  • כנראה מנותק מהמציאות של רווקים בני 20-40.
   חי בבועה אולי.

   • Simi Yadech

    not all of us live near a pick up in Tel Aviv. Your reality is not the only legitimate one. I am not sure about the statistics of the people who chose pickup as the ultimative solution for sex. As Od Gever, I am also not familiar with this kind of experience, and I feel quite well in reality and not at all in a bubble. I find this situation shallow and miserable. Miserable, because I think that the real motive of going to pick-up bars is lonelyness and , unfortunately, it is an illusion. You would not become less lonely in tat kind of a place, and surely not when you are drunk.

    • עוד גבר

     Well written response.

    • אלמוני

     Bullshit!!! I'm really sick of all these nonsense about Pick-up bars. I often visit there, love drinking! (never had a flirt, and what if I did??) I am not, at all, defined myself as loneliness! Its just easier ,compare to other places, to meet new people even better – knew single guys. And…believe it or not there is potential to serious relationship!!! So stop prettify yourself

  • אחת למיליון

   את האמת, גם לי.

  • אלמוני

   חבל , אתה מפסיד חלק מעניין בחיים, כשעושים את זה מתוך בחירה וממקום נכון זה יכול להיות כייף עולמי 🙂

 12. dokzinea

  ולמה בעצם חייבים להשתכר בשביל להכנס לזיון בתא שירותים קטן, מסריח מחניק,
  עם אנונימי חרמן שזועק טרף.

  התוהה הפכחית

 13. שמעון

  זה לא שבגלל האלכוהול, הגברת הפכה לנותנת..
  זה תמיד היה חבוי בה, והאלכוהול פשוט משחרר את העכבות.
  אז כמו שמי שלא רוצה לקבל כוויה, לא משחק באש, כך מי שלא חושבת שהיא יכולה לשלוט בעצמה, שלא תשתה.

 14. אלמוני

  מתעוררים בדאון אם הזיון היה גרוע, מה שבד"כ קורה. אם מתמזל מזלנו ויוצא זיון טוב – מתעוררים בהיי. טראומה זו הגדרה קשה מדי לזיון בבאר. התגובות של א' כפי שמתוארות מתאימות יותר לאונס ולא לזיון תחת השפעת אלכוהול.

 15. מי זאת א'?

  נשמע כאילו א' זאת את ושהטראומה לגמרי שלך אז תני לי לספר לך משהו….לא כולן עושות את זה ,ממש לא.עושות דברים אחרים אבל זה באמת שיא התחתית .מה גורם לאישה להכנס לשירותים עם גבר זה כל כך מוגזם זה ממש סוף הדרך מבחינת עד כמה נמוך אפשר לרדת

 16. דווקא כן נהנתי לקרוא את המאמר הזה.
  לי זה נשמע יותר אונס אבלן בהנחה שלא ..דווקא כבחורה אני כן מזדהה
  ואני דווקא יודעת לשתות -מדובר כאן על תחושת הגועל שמרגישים אחריי שמסתפקים בתחליף.

  • האקסית המיתולוגית

   דבר ראשוןלפעמים זה כיף להשתכר ולא לשלוט במעשים שלך, להנות מזיון חד פעמי ללא רגש.
   אם זה קורה יותר מדיי פעמים סימן שאת בורחת מהמציאות . ובכל מקרה הבעיה אצלך ולא אצל הבחור.
   גבר רואה חור ונכנס…והוא צודק!!!

   • משקיפה

    אני כל כך אוהבת הכללות חסרות ביסוס.
    אם את יכולה להנות מזיון חד פעמי רק כשאת לא בשליטה זה עצוב, סקס חד פעמי יכול להיות ממש כיף אם א
    "אם זה קורה יותר מדיי פעמים זה סימן ש…"
    "גבר רואה חור ונכנס"

    אולי סוג מסויים של נשים רואה עצמו כחור אליו נכנסים.
    אני מזיינת.

 17. שירה טל-אור

  הזדעזעתי מכל התגובות המגעילות, המיושנות והשטחיות. שלא נדבר על ההתנשאות.

  אז לכן ולכם הסיטואציה לא מוכרת, לא נכוותם. אז ממקום מושבכם הנוח זה ניראה כמשהו שבטח לכם לא יקרה. כי אתם תמיד בשליטה. נכון?
  נורא קל לבקר, במיוחד כשרוצים לבקר ולהרגיש עליונות.

  זה אונס אם הבחורה לא בשליטה.
  זה אונס אם היא בקושי יכולה ללכת או לדבר.
  ומה שזה כן, אם היא קצת יותר משתויה, – זה ניצול מיני.

  אז תחשבו לרגע, על הסיטואציה, בחורה שיכורה, לא מדובר על "מבושמת קלות", לא על שתויה, אלא *שיכורה.* דבר מאוד ספציפי, מצב שבו לא חושבים בבהירות, או מסוגלים לבצע החלטות.
  היא לא יודעת מה קורה סביבה, קשה לה לחשוב, הגוף כהה, מישהו גורר אותה לשירותים.
  הוא מכאיב לה, מושך לה את החולצה, מפשק את הרגליים ומתחיל לזיין אותה.
  לפני שהיא קולטת מה קורה, הוא גומר ועף משם- היא לא מבינה איך זה קרה ומתחילה לבכות.
  בבוקר היא מרגישה חרא, למה? כי היא לא רצתה שזה יקרה. לא רצתה.
  לא כי זה זיון גרוע. כי היא לא רצתה!

  אלכוהול הוא סם הפכפך. לא כולם יודעים לשתות, לא כולם, ובעיקר כולן, יודעות מה יכולים לעשות להן כשהן שיכורות.

  קשה לשמור על עצמך ובעיקר להבין משמעות של דברים.

  במקרה שהכותבת תיארה, בברור הייתה כאן פגיעה מינית וניצול.
  אחרת היא לא הייתה משופשפת, אחרת היא לא הייתה בוכה, ובבוקר היא לא הייתה מרגישה מגעיל.

  • טכנאי

   כל פעם שהתעוררת בבוקר והרגשת מגעיל זה היה בעקבות אונס? ניצול מיני? תקיפה?
   יש הבדל קל בין להתבאס ובין להאנס.

  • מישהי

   לגברים את היכולת, ברובם, האמפטית להבין את הסיטואציה.
   כמו שמישהו או מישהי אמרו כאן: רואים חור ונכנסים.

   לגברים אין את היכולת לבחור ולראות ניצול בסיטואציה בה הניצול הוא סובייקטיבי ולא אובייקטיבי.
   מבחינה אובייקטיבית אפשר לראות בסיטואציה מצב ביניים. היא השתכרה, היא ישבה איתו על הבאר, היא הלכה (או אולי דידתה) לשירותים.

   מבחינה סובייקטיבית, נעשה לה עוול. הבחור התנהג, וככה מתנהגים גברים בדרך כלל מה לעשות, כאדם שבא לדפוק מסמר בקיר. אם הקיר לא זועק, מה אכפת לו.
   הבעיה היא שהוא כאדם בוגר היה צריך לגלות את הטוב והאמפטיה ולא לנצל את המצב. מאחר שיחסי מין בסיסים הוא רגשי והם מגיעים לנימים גבוהים יותר מאלה שבאיזור החלציים, אל היה לו לנצל אותה כך. והעובדה שהוא לא הצליח לרומם את נפשו מעל לאזור חלציו גרועה ומבישה עשרות מונים מהאיוולת שהיא עשתה לעצמה בכך שהתנהגה בלי לחשוב.

   למה בנוגע למין הרבה גברים מתנהגים פתאום כאילו לקו בפיגור שכלי? מה, חוש המוסר והצדק שלהם נעלם כל אימת שמופיעה להם זקפה? בולשיט.
   העניין השובניסטי בתגובות ובסיטואציה הוא העובדה שיש לגיטימציה , הן מגברים (אבל זה לא מפתיע) והן מנשים להניח את חוש המוסר הפשוט בצד, בכל הנוגע למין עם אדם זר, בדרך כלל אישה. להניח את חוש הצדק בצד ו"לזרום" כפי שאמרו כאן נשים וגברים.
   וזה מעשה שלא ייעשה. לא בחיים היומיומיים, לא בעיסוק המקצועי, ולא כשהולכים להרגע בפאב ולהתחכך בזרים ובזרות.

   • ואם הזיון היה בבית שלו או שלה, אה?, מה אז , מצב הרוח היה שונה?, הדמעות היו מתוקות, או חלילה, גם אז , גברת נותנת היתה מדחיקה, מתכחשת ולבטח לא גומרת?………………

   • נעמה

    נדמה לי שמרוב שרצינו, אנחנו הנשים, להוכיח לעצמנו שאנחנו יכולות לעשות הכל כמו גברים ואפילו יותר טוב, אנחנו מצדיקות את הקטע של זיון אוטומטי, ולפעמים אולי מרגישות חרמניות כמו הגברים, אז מה? לא מאמינה שהרבה נשים מסוגלות ליהנות או לגמור מזיון חפוז בשירותים של איזה מועדון אבל מה? לא נגיד את זה, כי נצא תלותיות או ענא עראף לא מספיק פמיניסטיות.

    • שנדי

     איזה שטויות מתחסדות אתן כותבות? השאלה היא בכלל לא אם נשים נהנות או לא נהנות ממין מזדמן, אלא שאלה של לקיחת אחריות אישית. האם גברים צריכים להתחיל להסתובב עם ערכה לבדיקת אלכוהול בדם בזמן יציאה לפיק-אפ? האם פיק-אפ בר אינו בהגדרה מקום שבו מחפשים חיבור למין השני ולעיתים קרובות גם מין מזדמן? את הולכת לשדה צייד ידוע, שותה ומאבדת שליטה, מתמסרת למישהו ואז מתלוננת שניצל אותך?
     קחי אחריות על עצמך ועל פעולותיך.

   • טכנאי

    מה שאת אומרת פה, בעצם, שהאחריות של הגבר על אותה אישה אמורה ליהות גבוהה יותר מאחריות אותה אישה על עצמה.

    אם זה לא שוביניזם, אני לא יודע מה כן.

   • עוד מישהי

    כל הכבוד, מישהי. סוף סוף תגובה ראויה. אכן תגובות מגעילות היו פה, ואפילו לא היה לי כח או מילים להגיב עליהן.

  • בייבי ביורן

   היא לא אדם אחראי שאמור לדאוג לעצמו? אם משיהי מחליטה לשתות משקה בריכוז של 40% שלא תבכה שהיא לא בשליטה. נקודה.
   זה לא שאין בחורים מניאקים בלי סוף, אבל למה צריך לפגוש אותם בחצי הדרך??

 18. גיורא

  רק זכר "מסוקס ובהמי" מסוגל לעשות….
  איך הם מרגישים עם זה? בטוח שחרא

 19. לילו

  שווה ומגניבה

  אנחנו נכנסות לפיק-אפ
  היא סורקת, בוחרת, מתמקדת, מסמנת,
  אוספת לשירותים
  מורידה תחתונים
  מצלילה אותם למעמקים
  גומרת תוך שתי דקות
  והולכת.

  בחיי, מצליחה להינות תוך אפס זמן
  וחוזרת אלינו לבר, שמחה, מסופקת וטובת-לב,
  לסיגריה שאחרי.
  מלכה. הלוואי עליי.

 20. שארמוטה

 21. נועה

  אחת הכתבות הכי מעצבנת שיצא לי לקרוא במדור. מי ששותה ומשתכרת, מתחרמנת כהוגן ונכנסת להזדיין בשירותים שלא תתלונן על כלום. מה זה חוסר האונים הזה? בנות, קחו אחריות על עצמכן ודי עם הפאסיביות.

 22. עוד מישהי

  בין אונס תוך ניצול שכרות, לבין, כמו שחלק אמרו פה תוך התעלמות ממה שמצטייר כאונס – לקיחת אחריות על המעשים שלנו. יתכן והיית צריכה להיות יותר ברורה במילותייך. האחריות לאונס, בהחלט שייכת לגבר, ולא לאישה.

 23. נגעלת

  לא רוצה פיק אפ ?
  אל תשבי על הבר !
  רוצה זיון ?
  אל תתלונני.

 24. מאיה

  אני חושבת שמה שרצתה לדעתי המחברת להעביר , זה את התחושה שחולשה רגעית הן פיזית והן נפשית גורמת לבחורה לעשות מעשה שבבוקר גורם לדאון נוראי ולתחושה איומה. באותו רגע בבר היא מחפשת חום ומגע ונותנת לאלכוהול לשמש כתירוץ לחולשתה. הבחור מנצל את זה כי אנחנו הרי יודעות שרק כשהוא מרגיש משהו לבחורה הוא יודע לא לעשות סקס איתה כשהיא שיכורה. אני גורסת שבחורות משדרות סקס כדי לקבל חום.. בחורים משדרים חום כדי לקבל סקס.. ובמצב של אלכוהול הוא אפילו לא צריך ל"התאמץ" ולשדר חום .

  • אנונימה

   לא. לא קונה את זה.
   היא מדברת על ריטואל, לא על משהו שקרה פעם אחת
   למישהי ששאלה את עצמה מה זה פיק-אפ.

  • עוד גבר

   המשפט שלך בעניין החום והמין, הזכיר לי
   עוד משפט מעניין כשלך, נדמה לי שזה לקוח
   מאיזה סרט שאני כרגע לא זוכר את שמו:
   "גבר קודם נמשך לאישה ואח"כ מתאהב בה,
   אישה קודם מתאהבת בגבר ואח"כ נמשכת אליו".
   ברור שבשני המשפטים יש מן ההכללה
   אבל זה מעניין ומעורר מחשבה…

   • גבר אוהב/נמשך עד שהוא גומר ואחר כך עם ההתרוקנות מתרוקנת לו גם התחושה.. ברוב המקרים.
    אשה גם אם לא אהבה ונמשכה לפני הסקס, אחריו היא כבר אוהבת. או לפחות מאמינה שאוהבת.

 25. רותי

  אנחנו שלחנו אותה לפיק אפ בר? (כבר השם אמור לרמוז על מטרת ההתכנסות) מישהו הכריח אותה להשתכר? מישהו אמר לה להתמרח על הבחור? האם הוא גרר אותה לשירותים בתואנות שווא? היא חשבה שהוא רוצה, להעמיק בשיחה מעל האסלה?
  חלאס. הגיע הזמן ללמוד על הקשר בין סיבה ותוצאה.

 26. יויו

  שבעה זוגות ישראלים יבלו שבועיים של ריאלטי ביאכטה בים התיכון, וקורותיהם ישודרו באינטרנט; הזוכים יקבלו טיול מסביב לעולם ו-24 אלף דולר

  עידו קינן
  8/7/2004 13:33

  ז'אנר הריאלטי המתעצם דלף אל האינטרנט. ב-31 באוגוסט תפליג אל תכול הים התיכון יאכטה עם שבעה זוגות הטרוסקסואליים תאבי פרסום שיתחרו על הפרס הגדול: טיול מסביב לעולם ו-24 אלף דולר לבזבוזים. ההתרחשויות ישודרו ממצלמות היאכטה אל האינטרנט, וכנהוג בז'אנר, הגולשים יתקשרו עם המשתתפים וישתתפו בהצבעות על החלטות שונות.

  הסדרה "היאכטה" פותחה על ידי בזק בינלאומי, פרומרקט ואולפני מימד. היא תשודר באתרי בזק בינלאומי ו-וואלה במשך שבועיים, חמש שעות ביום, כשהגולשים יוכלו לצפות בקטעים נבחרים מהיום הקודם ולשוחח עם המשתתפים ב"בלוג מצולם" ובצ'טים.

  מלבד זאת, יש להם תפקיד חשוב בעלילה, לפי ההודעה לעיתונות: "הצופים/גולשים הם אלה שיכריעו וישפיעו על זיווגים של הזוגות וייקחו חלק אינטגרלי במרוץ לצמרת של כל אחד מהזוגות. המתחרים, זוגות זוגות (תיבת נוח), העומדים לשיפוט הגולשים, צריכים לשכנע את הגולשים להשאיר אותם כזוג, להוכיח את עצמם במשימות היומיות, לשאוף להישאר תקופת זמן ארוכה ככל האפשר כזוג ולשכנע את הגולשים שהם ראויים לזכייה הגדולה".

  סקס, סמים ומחלות ים. "היאכטה" /images/archive/gallery/135/193.jpg

  יכול להיות שיהיה שם סקס

  מה יעשו המשתתפים במסעם ממרמריס לאנטליה? "בכל יום תעגון היאכטה באתר אחר. הזוגות יידרשו לבצע משימות שונות, יצלמו ויצטלמו, ירדו לחוף, יבלו במטבח – ארוחות שחיתות, ובחדרים – כמו בחדרים – אין להכביר במילים".

  הרישום למועמדות לתוכנית מתחיל היום ויסתיים ב-18 ביולי. הדרישות: "הוא: צעיר, בליין, ערני, הרפתקן, סקס היא לא מילה גסה בשבילו, קורא את מדורי הרכילות, יושב במקומות האופנתיים, בארים, פאבים, מועדונים, חופי ים וגולש באתרי אינטרנט רלוונטיים. היא: מגניבה, מאותגרת, חופשייה, ממותגת, מכירה היטב את המקומות, החנויות, הסיילים, הסלבס, המסיבות ו'יושבת חזק' בעולם הדייטים. שניהם: מאתגרים ומאותגרים, לא חולים במחלת ים, שמחים להיחשף, להתערטל, לעשות כמעט הכל, מצטלמים טוב, מגוונים באישיותם והחשוב מכל – פנויים ל-14 ימי הפלגה".

 27. musicoholic

  המאמר הנ"ל הזכיר לי יותר אונס מאשר וואן נייט סטנד.

 28. אלמוני

  כמה שזה נכון – שאנחנו שיכורות אנחנו נותנות !!! – אין ויכוח

 29. שלומית

  אני חייבת להגיד את האמת , אבל את החבר הנוכחי שלי (כבר שנתיים ) הכרתי בפיק אפ בר , ומי שפעלה בנושא היתה אני , אני בחיים לא האמנתי שאחרי סקס בלילה הראשון עם פיק אפ יצא לי את אהבת חיי . אני מקווה שזה יקרה גם לכן …

 30. אז הנה דעה שונה ! אני חיילת בת 19 חטובה וחתיכה שאוהבת מין והרבה !!! אם אני מוצאת בבר מישהו שמדליק אותי , אני לא עושה חשבון ופשוט עולה עליו !! הוא בטח חושב שניצל אותי , אבל האמת היא שאני זיינתי אותו . כמובן שאני נזהרת (אמצעי מניעה וכו' ) אבל לא יכולה לעמוד בפיתוי !! אם לא הייתי חוששת מכל מיני סוטים , הייתי מפרסמת גם את המייל שלי ומזמינה בחורים חמודים לפנות !
  אני כבר רואה את התגובה של הבנות המכוערות והקנאיות שיגידו "נימפומנית" אבל החיים קצרים ואין תחליף לזיון טוב עם גבר חמוד !!!!! .
  אז שתמותנה הקנאיות !! ולכם בנים חתיכים , אני מתה עליכם – כן גם בשרותים של בר וקוויקי חפוז.

  • אנונימה

   חגית, אין לי שום בעיה עם זה.
   וכבר כתבתי למעלה.
   אם זה מה שהיא רוצה, סבבה,
   אבל אם היא לא בקטע, שלא תשב על הבר ותשתכר.
   ואחר כך תתלונן.
   סקס זה כיף. ואם מתאים למישהו להשיג ככה סטוצים
   אז אחלא.

  • זרטוסטרא

   משום מה יש לי חשד ש"חגית" זה גבר מתחזה.
   לא שלא יצא לי לפגוש קומץ בנות שככה עשו, אבל אף אחת מהן לא היתה מתארת את זה במילים אלו.

  • היי חגית האהבתי את התגובה שלך,אין הרבה בחורות אם ראש טוב כמו שיש לך,בכל מקרה אני ישמח לשמוע ממך!

 31. אני בסרט או שלא הבנתי על מה הכתבה…
  ממה שאני הבנתי הוא שיקר אותה לקח אותה לשירותים וזיין אותה שלא בדיוק בהסכמתה…
  אז אם זה לא נראה לי שיש למישהו כאן מה להגיד..ולצערי זה קורה דיי הרבה בסצנה של היום…
  זה נראה לכם טבעי?
  כי לי זה ממש לא נראה נורמלי…
  וכן אם גבר יזמין אותי למשקה אני ייקח את המשקה ומפה הוא יכול ללכת להזדיין…אם יתאים לי לזרום איתו אני אזרום ואם לא אז לא!!!
  והוא עדיין ישלם על המשקה..!!!!
  לבנות שלא יודעות לשתות אני מציעה פשוט לדעת לשים את הגבול כי לפעמים קורים דברים לא נעימים

 32. אנונימה

  רק שהצלחת לנסח את זה קולע.

 33. סימונה אסימונה

  כנראה שהתכוונת למשהו כזה ?

  http://news.walla.co.il/?w=/10/571809

 34. האונס שקרה השבוע בטי אל וי הופך את המאמר אף ליותר רלוונטי..

  • סימונה אסימונה

   תכל'ס, מה שהמאמר הזה גרם לי,
   זה להתלבט במחשבה על הגבול בין אונס לבין קיום יחסים מרצון.

   • סימונה אסימונה

    מה שמתואר כאן,
    זהה לתאור האונס,
    אך משתמע שזה היה יחסים מרצון.
    הבחורה ישבה על הבאר,
    והלכה מרצונה עם הבחור לשירותים, בידיעה שזה לא כדי לחבר לו את הקטטר.

 35. תמיד טענו שהבנים הם החרמנים… הבנים הם אלו שרק רוצים לדפוק ולזרוק אך על מי אנחנו עובדות?? ??
  ההורמונים שלנו לא שונים משלהם וכן אנחנו מתפתות ורק רוצות להנות ובצדק… החיים קצרים מידי כדי לבכות על טעויות… אז לכול הבנות שאח"כ בוכות אתן רוצות מישהו תגשו אליו בלי אלכוהול ובלי שטויות אם הוא רוצה אתכן לזבנג וגמרנו תגמרו עוד לפני הזבאנג….
  אל תבכו שעשיתן טעות ואני אומרת זאת מניסיון אחרי עשרות טעויות ואני לא גאה בכך… תלמדו מטעויות אל תחזרו אליהן….

 36. בלילי

  בלבלבלבלבלבלהההההההההה
  וגם בלבלבלבלבלבלהההההההההה וגם בלבלבלבלבלבלהההההההההה וגם בלבלבלבלבלבלהההההההההה וגם בלבלבלבלבלבלהההההההההה
  ועוד קצת בלהה
  יאללה
  נשים
  GET A LIFE
  קשקשניות
  סיפור מעפן כתוב רע

 37. יפיפיה על רמה

  כולם מטומטמות מה היא הולכת לשם.? אלו היו כל הכוונות שלה שתסתום תפה..!
  עושה את זה ואחרי זה בוכה.?!! מה הקטע.!
  לפי דעתי הכתבה סתם מפגרת חסרת היגיוןן.! הרי היא שתתה אשמתה שתלמד לשלוט ברצונות שלה.!
  בייווש חולה על ניצן הכוסון מספר 1 בעולםםם..!
  מוישיק יהורס.. ישווה אין עליך.!
  רןןןןןןןן חולה עליך גבר.!

  • ניצוש&ניצוש לנצח.!

   צודקת כפרה עליך יפה שלי יכוסית ישווה אחת אין עליך!
   תאמת את באמת צודקת ניצי לנצח שלי.!
   חולה עליך אוהב אותך לנצח.!
   אהובך ניצן..!

 38. "מיוסרת על טיפשותה.. מתבשלת בביטחון עצמי מרוסק.."
  היא קורבן לטיפשות של עצמה או שמא מתכחשת?

 39. הן התגובות אליו.. ולא תאמרו עשב שוטה.. ממש הרוב!

  מעניין אם הבת של אותם מגיבים אטומים וטיפשים היתה נקלעת לסיטואציה דומה, גם אותה היו מאשימים ומקללים.

  כשזו התפיסה הכוללת בארץ, אנסים ימשיכו לחגוג עם עבודות שירות ו-3 שנים בכלא.

  • המחנך

   סליחה ?!?!
   הבת שלי תקבל חינוך שיאפשר לה לשמור שליטה על חייה, לא לשתות בסיטואציות "מבטיחות" שכאלה.
   הכל מתחיל ונגמר בחינוך.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *