המפלרטטות בע

יש לי חברה ושמה קרן. היא בת 24, ויש לה בעיה שמטרידה אותה בחיים. הבחורה מעידה על עצמה כי אינה יודעת את מלאכת הפלירטוט. הווה אומר, כל מה שכרוך בלעשות עיניים ושאר שטיקים נשיים, שמטרתם לגרום לבני המין השני להזיז את התחת ולעשות צעד אחד קדימה. לא זו בלבד, כל פעם שבחור סביר פלוס מתקרב לרדיוס שלה, היא מתבלבלת, ומרוב רצון לעשות את הדבר הנכון, יוצא לה בדיוק ההפך. בהנחה (אגב, לא תמיד תקפה) שפלירטוט הוא הצעד הראשוני המתבקש, קרן הופכת עצמה לליצן החצר. זאת אומרת, מתחילה להריץ בדיחות, דחקות וצחוקים על מנת לזכות בתשומת ליבו של המיועד. והיא אכן זוכה. כל גבר שתשאלו אותו על קרן, יאמר עליה: איזה בחורה מצחיקה, נשמה, כיף לבלות איתה, וכל שאר הדברים שבחורות ממש, אבל ממש שונאות שאומרים עליהן. להיות ליצן זה אולי שתי דרגות מעל להיות נחמד. זה לא שמישהו אמר עליך משהו רע, אבל ראבאק, אנחנו לא רוצות להיות קצינות בידור. השקענו זמן וכסף בהופעה כדי לגרוף מחמאות על נשיותנו הפורצת ולא כדי שמישהו יקרא לנו "אחותי". בקיצור, קרן בדיכאון ולמענה אני פה עם מדריך לסיווג המפלרטטות בע"מ. כל סוג עובד על זן אחר של גברים, בלי שמץ של הגיון. בנות יקרות, בחרו את הסוג אליו אתן מעוניינות להשתייך, ובהצלחה:


משפילת המבט:
הכרתי אותה לפני שנים. שתינו היינו מאוהבות באותו הבחור. היא זכתה חרף היותה גמדה לא אינטיליגנטית במיוחד. היה לה את המבט – זה שמתחיל להסתכל עליו מלמטה למעלה, ואף פעם לא מגיע ממש למעלה. מן מבט שאומר "בוא תזיין אותי", אבל לא מסתכל ישר בעיניים. היא דיברה כך עם כל זכר מצוי, ולכולם היא נתנה את המבט המושפל סטייל גרטה גרבו, והעמידה להם את האונות במוח ובמקומות אחרים. מבט שצפונה בו הבטחה. איני יודעת אם זה הסוד, אבל היא ואותו הגבר עדיין משלמים ארנונה ביחד.

הסטודנטית לספרות השוואתית:
מצרכים נדרשים – שיער ארוך ומשקפיים, מראה שברירי ועדין, הגורם לגבר המצוי רצון לגונן ולחבק את האובייקט. כמובן שמדובר רק בהסוואה, כי מתחת למעטה הרוחני המבטיח ערב קריאה של ניטשה לאור נרות , יכולה להסתתר נימפומנית בפוטנציה. כך או אחרת, לגברים יש חיבה למישהי שאפשר לעטוף ולהרגיש יותר "גבר".

העוגבות:
כאן הפלירטוט אינו רק בגדר הלכה, אלא בפירוש בגדר מעשה. בנות אלו יגעו באגביות כזו כאילו, למן הדקה הראשונה בה סימנו אותך כמטרה. פתאום תחוש יד מלטפת את ירכך, את פניך, כמובן השענת כתף, מגע ידיים, הכל לשברירי שניות, אבל דרך הפיתוי כאן מאד ברורה. יחד עם זאת צפויה אכזבה לכל מי שבונה על זיון בלילה הראשון, שכן זהו משחקן של העוגבות שפלירטוטן רומז משהו אחד, וביצועיהן אומרים משהו אחר לגמרי.

השוט ומכנסי העור:
הזן האגרסיבי. בנות אלו משתלטות לא רק על האובייקט, אלא על הטריטוריה המקיפה אותו בכללותה. הן אלו שהמציאו את המילה יוזמה. את השיחה הן יזמו, כך גם את הטלפון הראשון. גם אם הגבר לא התכוון, הוא לכוד. מודעות בנוסח "גבר כנוע מחפש מלכה שתלטנית" מוכיחות שהשיטה שלהן עובדת.

המוחצנות:
הצלחתן בפלירטוט באה על שום נתוניהן הפיזיים, או יותר נכון מה שהסכימו לחשוף מהם. עדיפות לבעלות חזה גדול הנשפך ממחוך זעיר, ללובשות מיני מינימליסטי כך שבשיכול רגליים ניתן לראות מה מצב המפשעה שלהן, או לחלופין ללובשות מכנסי נמר שקופים שקו החוטיני ניבט מהם בבירור גם בחושך. יתרונה של השיטה שגם נשים בעלות מראה ממוצע מינוס יכולות להצליח בה, משום שיש מספיק גברים שטוחים הנופלים שבי אחרי כל פיטמה.

הפלירטוט האינטלקטואלי:
או בקיצור, כל אותן נשים שהתמחותן בזיוני מוח. משחקי מילים, לשון נופל על לשון, שנינויות מתחכמות, בדיחות אבל במידה, ובעיקר דיבורים על נושאים הקרובים ללב הגברים (כמו סקס) בפתיחות מירבית. יש גברים שזה מפחיד אותם, יש גברים שזה מדליק אותם.

האדישות:
אלו ששפר עליהן מזלן. זן נדיר של בחורות שאינן צריכות לעשות כלום, פשוט שום דבר כדי שבנים יתחילו איתן, בהמוניהם. הן לא יפיפיות זוהרות, או מדעניות האטום, אבל יש בהן את אותו משהו שובה לב שגורם לגברים לגשת אליהן ולרצות להתחתן איתן אחרי שעה, מקסימום. רצוי לא לעמוד לידן כדי לא לחטוף התקף קנאה, שכן בעוד את משקיעה מאמצים בשיטות השונות, היא קוטפת את הפירות בלי להניד עפעף.

חלק ניכר מהמין הנשי נוקט בפלירטוט משולב, היינו, המבט המושפל פלוס הסטודנטית לספרות, או לחלופין הזן האגרסיבי פלוס העוגבת לצרכי הגברת האימפקט.
הנחמה נמצאת בשורה התחתונה. כל פלירטוט עובד על זן אחר של גברים, ולכן תמיד יהיה מי שמשהו מכל הסלט ידליק אותו. הבעיה צצה כשאת על תדר פלירטוט אחד והוא על תדר אחר. ולכן קרן, אומר לך שיש גברים שנדלקים גם על חוש הומור טוב, במיוחד אם הוא מתובל בטעם. מי שירצה אותך באמת, ירצה אותך כמו שאת. ועל זה כבר אמרו חכמים ממני – בסופו של דבר,לכל סיר מגיע המכסה שלו.

על הכותבת אלונה אשכנזי

בעלת טור אישי-נשי במקומון ומזה שש שנים מגישה את מהדורת החדשות בצפון. עורכת כתבות צבע, ובעבר הגישה תוכניות אקטואליה ברדיו המקומי, והגישה מבזקים בגל''צ.

תגובות

 1. טלי, מזן הפרימדונות

  אולי הכי טוב לשאול את הבנים שכאן מה הכי עושה להם
  את זה .
  אבל זהו שמישהי כבר פתחה עץ בנושא הנ"ל בפורום,
  אז אולי עדיף להפוך את השאלה-
  מה אצל בנים עושה לנו את זה. שהם ידעו…

 2. התגעגעתי למאמרים שלך, אלונה.
  הם תמיד גורמים לי לצחוק, לאהוב ולהזדהות.
  תמשיכי לכתוב ואל תעלמי שוב.

 3. אני מקיימת יחסי מין כבר מגיל 18 והיום אני בת 25 אני חושבת ואני לא חושבת שקרן צריכה לקצת להעמיק בחיי המין לקיים יחסי מין עם ווברטור וכל הדברים האלה וזה יעזור לה מאוד

 4. שירלי טמפל

  אצלי זה הרבה יותר גרוע מקרן, אני דווקא המצחיקנית של החבר'ה ביום יום ואין לי שום בעיה שגבר יחשוב עלי ככה, בעיני אשה מצחיקה היא הרבה יותר סקסית אבל…
  אני נורא ביישנית בהתחלה אז הם בוהים בי כל הערב ואני נבוכה וכמובן שהם חושבים שאני סנובית כי אני לא עושה כלום בחזרה. המקסימום שייקרה זה שבסוף הערב הבחור המיואש ייגש ויגיד לי "אני חושב שאת נורא יפה" ויילך- וואלה יופי! כאילו מחמאה אבל למעשה נקמה אכזרית וכואבת.
  כשחברים שלי כבר לא יכולים לסבול את זה יותר הם מתחילים בכסאות מוסיקליים ובסוף יוצא איך שהוא שהבחור החמוד יושב לידי, בוהה בי ואפילו מנסה להגיד משהו. בשלב זה אני אומרת לעצמי שאני לא מתביישת יותר ומכריחה את עצמי לדבר- אבל כשאני פותחת את הפה, לא ייאמן מה יוצא…אני מתחילה לדפוק הרצאות על תאוריות פיסיקליות/פילוסופיות, המצב וכיו"ב…כמובן שהוא משתתק ונעלם אחרי שתי דקות.
  זה פשוט אבוד, לא נראה לי שאני יכולה לשנות את זה. שיהיה בהצלחה לכל השאר.

  • לואי דה פינס

   שירלי טמפל יקירתי
   קראתי את תגובתך ומאוד הזדהתי , קצרה ידי מלספור את הפעמים בהם פנתה אלי עלמת חן והחמיאה לי, ואני עומד מסמיק צופה בה מתרחקת …
   אכן קשים הם חייו של הביישן, לפעמים.. הייתי מעדיף להראות פחות טוב ולהיות עם ביטחון עצמי יותר גבוה
   במה המראה החיצוני עוזר לי ?
   ועוד דבר… המשיכי לדבר , בכל מה שנפשך חושקת.. רק זכרי כלל אחד, גם להקשיב.
   שיהיה לך יום נפלא

 5. ג'ולייט

  מאמר מקסים, למרות שיש לי הרגשה שיש עוד כמה סוגים שלא מנית.
  ואני מאוד מזדהה איתך שירלי מותק! רק שאצלי זה דווקא בדרך כלל עובד יפה…
  ובחור שלא מעוניין לדבר פה ושם על נושאים ברומו של עולם מבחינתי גם לא ממש מעניין אותי.

 6. הטייסת

  לא הצלחתי לקטלג את עצמי לאף אחד מסוגי המפלרטטות, אף על פי שאני עושה זאת לא מעט…
  כנראה שלכל אחת יש ז'אנר פלירטוט משל עצמה….

 7. מנחם_אש

  אוקי, אז חיפשתו נקודת מבט גברית?
  אולי אני לא יכול לדבר בשם כל אחי בעלי האיבר העודף, כי כבר אמרו לי נשים רבות בחיי שיש בי את הרגישות שאינה אופיינית לגברים (מה שבעיקרון די נחמד כשאתה סטרייט)…
  בבבבככככל אופן… אני חושב שבכל מצב רוח שלנו, אנו נאהב מפלרטטת אחרת, אבל הכיוון המועדף תמיד יהיה – תחייכי (אפילו רק עם העיניים), ותשתדלי שלא יווצר מצב שאת מסתכלת עלינו – אומרת משהו לחברה שלך – ואז שתיכן מתפקעות מצחוק – תמיד נחשוב שזה על חשבוננו…. (לפחות הפיקחים יותר). בגדול – תהיי עצמך, כי את הדבר הכי מקסים שיש 🙂

  אז… צייד נעים, ולהתראות בדאנסבארים-ניר-יו…..

 8. עידית ערמון

  ללא ספק, אין כמו הפלירטוט האינטלקטואלי.

 9. בקרבנו כל כך הרבה שיטות ודרכים והאמינו לי אין תשובה! יש לי חברה שאינה יפה או חכמה,נהפוך הוא היא עוד אחת וסתם אחת…שבעלה הכיר אותה בזמן שהיתה במערכת יחסים עם אישה….כן,כן…ואילו חברה אחרת יפיפיה,חכמה,סקסית שנמצאת לבד כבר יותר מדי זמן..
  אז איפה ההגיון והתשובות?? ויש בחור שאני מכירה שעזב מישהי מדהימה!!!!! לטובת בחורה
  רדודה,מכוערית ובדמות ספרנית..[רק שאינה אינטלקטואלית בנוסף..].ובין הבחורים אין את כל הסיפור..נכון שזה בעל המראה המסוקס ומעיל תואם ג'ימס דין העדין יעזרו לכל זכר ובכל זאת
  גם אחרון לובשי הברמודות והחולצות המשובצות בליווי סנדלי טבע ימצא את בחירת לבו ביום שיבחר.להם יש את אופצית הבחירה מכח הטבע [הם רבים מאיתנו] ומכורח המציאות [משהו על העובדה שגבר מתחיל עם בחורה…תרגעי פמניסטית יקרה-התכוונתי ברוב המקרים].אז מה שנותר לנו לדעת זה על מה הם [הזכרים] אינם מתפשרים [!!!]—-שמנות,אגרסיביות מדי-כאלה שיערערו את חוזקם ושאינן מולידות צאצאים.ושוב כמובן שכל זאת על פי רוב…יש שיעדיפו שמנות וכן הלאה…בלה,בלה…אז אין מה לעשות זו האמת הערומה…היי מכשפה והסווי זאת…היי בוגדנית ואל תספרי..אפילו היי מכוערת…לכולן יש מכסה..רק אל תהיי שמנה,אל תראי שאת גברית במונחים טיפוסיים והבטיחי תמיד עשרה בנים…בסוף תפילי אותו בפח…חחחחח

  • יעל חן

   יו, את בטוח לא המפלרטטת האינטליגנטית. איזה הבלים בזה אחר זה

   • אורצ'

    יעל חן יקירתי,
    עצה קטנה לחיים( הממורמרים מאוד, כנראה) : אין לי ספק שעם הגישה המתנשאת חלקית, המגעילה והטיפשית מאוד לתגובה החביבה עד מאוד של שלי, את נכנסת לאתר ולמאמר הספציפי הזה ממניעים של חוסר, בורות ונסיון עלוב להתנגח על גל האתר באלו שלא יכולת לעולם במציאות.
    תתבגרי ותנסי לחייך קצת, זה לא מזיק- זה אפילו יכול לעזור,,,,,
    באהבה…..

   • מיכאל ש

    אני מיזדה איתך

 10. בחור מצוי

  מי ששווה לא צריכה כלום
  מי שעם אישיות זה עוזר

  מי שניראית רע זה כבר באמת לא משנה

  דיאטה יקירות דיאטה

  לא קיים הבחור שיסרב לישבן נאה

  • ג'ינג'ית

   אז מה שהצלחתי להבין ממך, "בחור מצוי", זה שכל מה שחסר לכולנו בחיים זה דיאטה וישבן נאה? (או דיאטה שתוביל לישבן נאה… בכל אופן זה חייב להיות ישבן נאה).. אני חייבת להודיע לך שאתה ממש לא "מצוי". גם לשמנמנות מבינינו נענים, ויש מספיק ישבניות מושלמות שמסתובבות באנטיפתיות בלי שאף אחד ירצה להתקרב אליהן ממטר. לא שאני מתכוונת להפוך את זה לעוד דיון של ביטחון עצמי ושלמות עם הגוף, אבל זה ממש לא קשור למראה או למימדים.
   נראה לי שכל עניין הפלרטוט ישאר תמיד בגדר תעלומה, כי זה פשוט כל כך תלוי בכימיה ובסיטואציה. קשה להגדיר את זה. יש בחורות שאת לא יכולה להבין איך הן מצליחות ללכוד ברשתן הרבה בחורים, כשאת, היפהפיה, יושבת לבד בלי שאף אחד יגש אליך. ויש ימים שהם לא מפסיקים לגשת ולדבר ולרצות בקרבתך. נכון שזה בדר"כ בימים שאת מרגישה הכי טוב לגבי עצמך? (לפחות ככה נדמה לי..).
   אז אני לא חושבת שיש לזה איזשהו קשר עם מבנה גוף או גודל ישבן…

  • ינשוף

   ומה אם הטבע חנן אותה בגזרה יפה- אבל שכח לעצב את התוכן, והבחורה (לא עליך) סתומה כמו הבונקר של סדאם? מצטער להגיד לך שבמקרה כזה, גם אם הקנקן יהיה מעוצב לעילא ולעילא אני אותר עליו בהעדר תוכן, כי גם אם תהיה בי תשוקה פיזית עזה למראה של בחורה כזו, וחשקי יתעורר- הוא יכמוש ויבול בלי תמיכה של גרוי אינטלקטואלי כלשהו, ולו מינימלי. וכן, אני אסרב לאחת כזו גם אם ישבנה הוא התגשמות חלומותי הטוטאלי, אם יתברר שהיא פוסטמה מוחלטת, סליחה על הביטוי. ואם תבוא ותגיד (בצדק)- "לא היית שוכב אתה רק כי היא לא עונה על הסטנדרטים הסנוביים שלך?", היתי עונה שאולי מין חד-פעמי היה יוצא מזה, אבל המשכיות לא תהיה לקשר כזה, כי אין לו על מה שיתבסס.

  • נטשה

   חתיכת אידיות עם i,q, של גרגר חול אני בטוחה שאתה פשוט "מוצף" בבחורות … תשמע אם אתה רוצה אייזה סיכוי עם בחורות תשתדל לא להתייחס אליהן כ"תחת" יש לבנות גם שכל אבל אני מניחה שלך אין! אם זה מה שאתה חושב…

  • טריניטי

   בחור מצוי

   אבל לא נשמע כל כך רצוי

   לידיעתך.

 11. ברברה

  אני חושבת שיש בי מן ערבוב שכזה
  אני גם האדישה גם המשפילה עיניים וגם העוגבת מצד אחד אני ממש סנובית מאוד בררנית והלרטוט שלי פשוט משגע אני שנונה יש בי גם מהסוג של האינטלקטואלית כשאני רוצה מישהו אני תמיד משיגה אותו אבל יש לי סוד אני גורמת לו לבוא אליי בלי לעשות כלום המבט עושה הכל והבטחון העצמי
  אני פשוט מהממת וכל כלב חוזר לבעלים שלו
  זאת עובדה ואני יפה!!!!!!!!!

  • הילה

   למה אני לא כ"כ מאמינה לך ברברה?
   וההתלהבות הגדולה מן המאמר גם היא לא ברורה. שוב אותם מתכונים מתישים להשגת הגבר הנכסף. שטויות גמורות.

 12. היי, איזה כיף לקרוא מאמר שלך…
  מזדהה עם כל מילה

 13. אני בחורה סקסית ויפה אבל לצערי בחורים לא מנסים להתקרב אלי בגלל השלט "אין כניסה" שתלוי לי על כל הגוף. ברור לי שאני אוכלת אותה בגלל זה, ולא מהצד שהייתי רוצה (:
  באופן אישי אני פשוט מרגישה גאוותנית מדי לבטא את העניין שיש לי בגבר, במיוחד כשאני לא בטוחה שמצאתי חן בעיניו ובמיוחד כשאני לא מספיק שתויה. יש משהו בחיזור השקוף בין המינים שמאוד מביך אותי.
  בחור אחד פעם אמר לי שהחיוך הנונשלנטי אך המבטיח תמיד עובד. (חיוך שאומר: "תפסתי אותך מסתכל בי, שלא תחשוב שלא שמתי לב, ואני לא אתנגד אם תנסה להתקרב אלי יותר, אני אפילו מאוד אשמח").
  שמעתי על שיטה לאלו המתביישות לפלרטט: להסתכל למישהו במצח. כשמביטים במצח , זה נראה כאילו את יוצרת קשר עין. נכון, זה אדיוטי, אבל יותר אידיוטי להתנזר מקשר זוגי/סקס כמה חודשים/שנים בגלל זה.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *