בצעד הומניטרי יוצא דופן החליטה הפעם השרופה לשתף אתכם הבנים בהליכות הלילה הראשון (ממקדמי ההגנה ועד הסיגריה שאחרי). שננו והפנימו

השימושון ללילה הראשון

לאחר שצלחת את ארוחת הערב בשלום, כולל שיחת נפש משביעת רצון אודות השאיפות המקצועיות שלך והתא המשפחתי ההדוק ממנו באת, הגיע הזמן לשנות את המיקום הגיאוגרפי בתסריט.
לילה, פנים דירה, זוג יושב על הספה.

מקדמי הגנה

הכן את עצמך לביקור הצפוי. "אוכל, שתיה, גבר, אשה" הוא הסרט האהוב עלינו, ובקבוק יין/ג'וינט יכולים לקדם אותך מהר יותר אל המטרה.
גם קונדום הוא מצרך הכרחי. הכן רכבך לחורף.

הנשיקה הראשונה

בנים, בנים, בנים.
בואו נבהיר משהו חשוב אחת ולתמיד- אנחנו שוביניסטיות.
פעם אחת תהיו גברים וקחו אתם את היוזמה, נמאס כבר מהשיוויון הזה. אל תתנו לנו לחכות שעתיים עד הנשיקה, ייבשתם אותנו לגמרי. לא מספיק שאנחנו התקשרנו אליכם, יזמנו את הפגישה, שילמנו חצי חצי במסעדה, ממש כמו בחברה פתוחה ושיוויונית (קמצנים) והצענו לכם לעלות לדירה?

המגע הראשון

את "חבר'ה, להסתער על המוצב!" אנחנו לא מקדמות בברכה. אין צורך להתנפל, יש מספיק לכולם. מאידך- אל תעשו דוקטורט על הפטמה שלנו, או על כל חלק אחר בגוף.
הטיפוס המתחשב ("זה בסדר אם אני אוריד לך את החולצה?"), מוזמן לקחת את הדברים שלו וללכת הביתה.
תזמנו את זמן התקיפה בטאקט, אם בזה הרגע קמנו לשירותים או שמא נגסנו בעוגת חנק – אין זה הרגע המתאים.

תתפשט

אקט ההפשטה הינו אקט מבורך, מגרה ומשעשע כאחד, אבל יש לדאוג לא להגיע למצב בו אנו שוכבות ערומות כביום היוולדנו על המיטה בעוד אתם, מקסימים שכמותכם, עומדים מעלינו עם גרבי הצמר שלכם, העניבה והטוקסידו המלא.
כשאמא לימדה אתכם להתפשט לבד, היא התכוונה לזה. תתפשטו לבד!

פירוטכניקה

אור הפלורסנט, הלוגנים למיניהם וכל אור חזק אחר הוא האויב מספר אחת של האשה (שלא לדבר על הרומנטיקה ישמרנו השם). למעשה בחושך מוחלט אנחנו במיטבנו, אם כי ניתן להתפשר על אור נרות, נורה מעומעמת או אלומת אור זכה משומר המסך במחשב. אף אחת לא אוהבת את הרעיון שלאחר הפעם הראשונה עמה תוכל לבנות דגם מדויק של החצוצרות שלה.
כשאתה בוחר את הדיסק לצליליו תדפוק אותנו בשעתיים הקרובות (האופטימיות הרגה את החתול) אל תתפס לקטנות. זה לא נורא אם יהיה זה החדש של לו ריד ולא ההופעה החיה שלו.
מדובר בזיון, מותק, לא במצגת תלת מימד לקראת פגישה עסקית חשובה.
את כל אלה, אגב, יש להשתדל לבצע במקום אינטימי, ולא בתחתית של ברלין או על הכלים בכיור.

החדירה

הזיון כמוהו כארוחת הערב שהקדימה את האיחוד: דז'יסטיף, מנה ראשונה, מנה עיקרית (עם תוספות) וכו'. ממש כפי שלא יעלה על דעתכם להזמין עוגת מוס שוקולד לצד הסטייק המדמם, כך גם לא תעלו על הדעת לדחוף לנו אצבע לתחת עוד לפני שנתתם את תשומת הלב הראויה לשכנים ולסביבה. אותו כנ"ל גם לגבי זיונים בתחת. קודם תבדקו את הפרונט, אחרי זה תהפכו צד.

למשחק המקדים יש מטרה והיא לא קשורה בהכרח לזין שלכם

בתום המשחק אנו אמורות להיות נכונות לקבל אורחים בברכה מבלי שיחכו במפתן הדלת עם קשיי מעבר. ואם אנחנו כבר רטובות אז אל תהפכו את המשחק למתיש, הוא לא נועד לתפוס 80 אחוז מזמן האיכות שלנו. בחברה המודרנית נהוג להודיע לבן זוגך על תחלואים מתחלואים שונים, כך לדוגמא נשמח לדעת על זיוה, עגבת וגודל קטן במיוחד של איברך. הקדם תרופה למכה ולא תפסיד, לא נשלח אותך הביתה להגדיל אותו, רק נהיה מוכנות יותר בנפשנו.
את 15 דקות התהילה שלנו אנו מעדיפות לעשות אצל דנשי ולא בסרט חובבנים – בלי מצלמות בפעם הראשונה.

טכניקות

אנו פונות בפניה נרגשת לכל בעלי המלאכה באשר הם: המבריגים ומפרקי הבוכנות מתבקשים לשמור על כישוריהם לטובת תיקון צינורות ההסקה בבית. אנחנו גם לא אוהבות שעושים לנו אודישנים לקרקס או לנבחרת התעמלות הקרקע הלאומית של ישראל, אין צורך באקרובטיקה.
ללקק את הגוף זה נחמד, אבל בריכת הרוק שלכם לא הופכת לקרם גוף ריחני על הגוף שלנו אחרי שאתם הולכים.
לאוהבי המדעים מבינכם, זה לא הזמן להשלים את לימודי האנטומיה בבהייה ממושכת בגופנו, ואם כבר בענייני בהייה עסקינן, תשתדלו להסתכל עלינו בזמן האקט, ולא על עצמכם מבצעים אותו.
משום מה, המלה "קונדום" גורמת לכם כל פעם מחדש למבט ההפתעה. 'נבדקתי לא מזמן' הוא לא תירוץ קביל. שימו גומי וקדימה הפועל (לא, אנחנו לא אוהבות קונדומים בצבעים פלורסנטיים ובטעמים).
ועוד משהו, כמו שאנחנו לא מורחות שמן מכונות לפני שאתם יורדים לנו, כך אל תצפו שנעניק טיפול מיוחד לפאר היצירה שלכם לאחר שטבל במי-גומי. זה נכון שאנחנו יודעות הכי טוב מה אנחנו אוהבות, אבל בפעם הראשונה – בלי התחכמויות. ולא, אנחנו לא נעשה היום לעצמנו ביד.
לעומת זאת, מי מכם שנוהג לגמור מהר, מוזמן לעשות לעצמו ביד טרם הגעתו למיטתנו.
אנחנו אוהבות גברים עם אמביציה, אבל אחרי 7 פעמים, הכוס שלנו צומח לממדי תחת של בבון, שלא לדבר על פטריות ודלקות בדרכי השתן.
בואו נסגור על שלוש פעמים בפעם הראשונה, ונצא כולנו מרוצים.
זכרו את השם שלנו.

הסיגריה שאחרי

כן, היה לי טוב, מעולה, גמרתי שלוש פעמים ואני אשא את הזכרון של הזיון איתך לנצח. אין צורך לשאול.
יש מגבת, או שמא אאלץ לקום מהמיטה ולחצות את החדר מטפטפת כל הדרך לאמבטיה?
אם נפלה טעות במהלך הדרך, והבנת שאותי חיפשת כל חייך, חשוב על כך בדרך הביתה. חסוך מאתנו חיבוקים ומבטים אוהבים, אנחנו לא נקום להכין יחד פנקייקס בבוקר, וגם לא נסתכל יחד על הזריחה.
חצי שעה אחרי שנגמרו השעשועים, יש לעזוב. קח את חפציך (הנה, ארזתי אותם בשבילך), והתנהל בעדינות אל עבר הדלת. חסוך נשיקות פרידה מתעלקות עם דמעות בזווית העין, ותירוצים קלושים שיסבירו למה אתה צריך להשאר עד הבוקר, ברור שאתה עובד שני מטר מכאן.
ובאשר להמשך הקשר – דונט קול אס. ארצנו היא קטנטונת, אם נתחרט – נדע איפה להשיג אתכם.

תגובות

 1. and never ask "how was it" this can put us in a really awkward situation

  • אלמוני

   בתור בתולה כשרה למהדרין, המדריך המפורט שכתבת די, ואין דרך עדינה לומר זאת, פשוט עשה לי בחילה. זה מה שמצפה לי? הדרך הוולגרית והצינית שבה תיארת משהו שאמור להיות מיוחד, די דיכאה אותי. אני כולי תקווה שזו לא החוויה שמחכה לי מעבר לפינה.

   • בתולה יקר, דעי לך: כל מה שמתואר בקטע הזה נכון ועובדתי. זה לא אומר שהפעם הראשונה שלך צריכה להיות כזו, אבל עם הגברים שאחרי- זה בהחלט אפשרי.

   • מאיה

    אנונימוס יקרה,get real!!!
    מה את חושבת שהכל מושלם בחיים כמו בסרטים?זיונים רומנטיים וכו' זה לא כ"כ קורה….

    • איריס פונסיבל

     אנונימוס, שלא תיפול רוחך,
     לא הכל מושלם, אבל גם לא הכל קר, מכאני וניתן לפיתרון ע"י רשימת הוראות.
     בטח לא כאלה. זיונים, כמו קונדומים, יש באין סוף סוגים. הם לא חייבים להיות שחורים ומחוספסים, הם יכולים לבוא גם ורודים בטעם תות.
     (הבנת את המטאפורה? סמדר שיר, מאחורייך!)
     לילה ראשון טוב שיהיה לך!

    • אסי שפירא

     מאיה ונועה ושאר הפסימיות השליליות, רחמנות,
     מה קרה לכן, מי עשה לכן כל כך הרבה רע בחיים?
     בתולה יקרה זה לא חייב להיות ככה זה לא כל כך נורא, יש גם זיונים ראשונים נחמדים ונעימים שלא לדבר על כיפיים, תלוי באמת עם את סתם קפצת למיטה עם שמוק, או שהחלטת לשכב עם מישהו שמספיק מוצא חן בעיניך עד כדי כך שהערכת שהוא לא יזיין אותך במשך 2 שניות וילך.
     אל תילחצי וגם אם זה גרוע בפעם הראשונה (מה שבכלל לא הכרחי), אין מה להילחץ, תמיד אפשר שוב (ואם לא היום אז מחר )
     לילה טוב

     • מה לחץ בנות הרי שהכאבים זה מהראש תיהיה רגועה ואל תחשבי כמו בסרטים אלה תזרמי הפעם הראשונה גם לא תהיה כואבת ואפילו יכולה להיות מדהימה אם את לא מוכנה נפשית חבל על הזמן זה יכאב ועוד איך אז לבתולה היקרה תזרמי כמו עם החיים.

    • נטאשה

     לא כתבת מילה וחצי מילה על כאב.
     לרוב הבנים בגילנו אין כוח וסבלנות לחכות עד שתהיי רטובה ומוכנה והם מבצעים חדירה לפני הזמן וזה כואב…אוי זה כואבב…

     בנוסף, אני מסכימה עם אנונימוס, עם כל הכבוד לכתיבה הצינית המשעשעת עד דמעות שלך…לא כך נראית חווית הפעם הראשונה. אולי לך בכל אופן…יום טוב

   • לילית

    בתולונת יקרה-
    א.בת כמה את?
    ב. תבחרי היטב את הגבר לפעמים הראשונות כדי לחסוך טראומות…אם את מעוניינת כתבי לי פה ונדבר על זה (מנסיון)

    • ממי'לה, את כל כך צודקת…
     זה באמת תהפוך לטראומה לא נורמלית….

    • אלמוני

     כן אני יודעת שעברו שנתיים, אבל בתור בתולה יקרה לא פחות אני ארשה לעצמי לבקש ממך: תסכימי לכתוב על זה לילית – איך לבחור את הגבר לפעמים הראשונות?
     בתודה מראש
     אני

     • אלמוני

      עד עדיין בתולה? בת כמה את? אני שואלת כי גם אני בתולה בת 23 וזה כבר נמאס! אם כבר היתה לך פעם ראשונה, אני אשמח לשמוע איך היה: רומנטי או קר כמו שהיא כתבה?

   • נימפו

    ממי,
    ברוב המקרים זה תיאור מוגזם – בדרך כלל את תעמדי עם דמעות בזוית העין, אחרי שהוא יזיין אותך – המנייק פשוט יסתובב וילך לישון – את תשארי ערה כאשר את מביטה בו ישן, מתה שהוא אולי יחבק אותך אחרי כל הסרט המתוק שלפני רגע עברת. בגלל זה – תוודעי שזה יהיה בדיוק איך שזה תואר במאמר – כדי שתוכלי את להרדם עם החיוך המתוק הזה על הפרצוף שלך.

    • נימפו היקרה,
     צר לי לאכזב אותך, אך כנראה שהגברים שפגשת היו סתם שמוקים. לצערי, מרבית הגברים שאני מכיר בארץ הם אכן כך, אך לא כולם. ישנם מעטים שלא מעוניינים לשכב ישר בפגישה הראשונה, אלא דווקא רוצים להכיר את האשה, ולאחר ששוכבים, הם אכן מחבקים ואף מעוניינים להשאר, ולא סתם שוכבים עם כל אחת.
     אני מאחל לך כי ביום מן הימים תפגשי גבר שלא יהיה שמוק, אלא יהיה גבר אמיתי.
     בהצלחה

     • אלינור

      ירון יקירי
      הבעיה האמיתית היא באמת עד כמה זה נדיר למצוא גברים כאלה שרוצים באמת להכיר אותך ולא ישר לקפוץ למיטה…
      אני מאחלת גם לעצמי למצוא את הגבר הזה, האמיתי כמו שהגדרת אותו
      ולך שתימצא אישה אמיתית, לא כל כך צינית ופסימית ושעדיין לא איבדה תיקווה.
      GOOD LUCK TO US!!

     • הסטודנטית

      דווקא מצידי שהגברים כן ירצו להזדיין על הפגישה הראשונה (רק שזה יעשה בזהירות) מה אכפת לי? יאללה אני רוצה להפטר כבר מהבתולים המעצבנים האלה!רוצה לדעת מה זה החיים רוצה להתחיל לחיות נמאס להיות בתולה זקנה!

   • בתולה יקרה, לא להילחץ בבקשה
    אני לא יודע בת כמה את אבל אם החזקת מעמד עד עכשיו אז תתאפקי עוד קצת ותעשי את זה עם מישהו שבאמת איכפת לך ממנו ולהיפך. אולי כדאי שתעשי את זה עם מישהו שאת כבר יכולה להרשות לו להישאר לישון (כמובן שהמחשבה הסוטה הזאת של להתאהב קודם לא עלתה בראשה של הכותבת). תאמיני לי, אם תאהבי אותו והוא אותך, גם כל הדברים הלא מושלמים שקורים בפעם הראשונה ייראו הרבה פחות גרועים.
    בהצלחה

    • לכל עם ישראל והסביבה
     לצערי הרב זה לא קשור לגיל, לכן הפסיקו עם הזבל הזה של הגיל
     ומישהו שבאמת אכפת ממנו…..ושוב אני אומרת לצערי הרב
     כולם ככה בהתחלה…אכפתים, רגישים, הכל בדרך שלך-רק כדי להשיג את מבוקשם, את רצונם התמידי. ובסוף….אף דבר לא מושלם! אולי אותו אחד ישאר איתך אולי לא…אולי תהיו נשואים אפילו 20 שנה…אבל אני בטוחה שבזמן הזה הוא ידפוק עוד כמה….ועדיין ישאר "רק שלך"…לנצח נכון?!!
     הלוואי עלי שהיה לי ת'לילה שתארת…המושלם כביכול…אך לצערי זה לא ככה…ואם כן- כמה זה עולה?….

     • זה לא עולה…פשוט תמצאי לך את הפריאר המתאים, שיהיה לך לכלי שימושי בימי נימפומניות..
      בהצלחה!

     • דייייי!!!
      יש זיונים שנועדו לזיונים ואז הוא יכול לסובב את הגב עד מחר- אבל, בכל מקרה, זה כבר לא יהיה אצלי- כי אחרי הוא הולך…
      אבל- יש גם את הרגישים שישארו רגישים וטובים ואוהבים- וזה אולי אחד למיליון- אבל- זה קיים…
      אז- בתולה יקרה- אל תדאגי- זה יגיע, ונקווה לטוב…

   • בתולה יקרה מה שקראת פה לא קרה לי כבתולה בחלקי נפל גבר מתחשב אוהב ומקסים ולא בהמה כפי שתארה השרופה הוולגרית, לדעתי גבר שתאהבי באמת גם ידע להעניק לך בתחום הזה גם הנאה וגם כבוד לו את ראויה ואגב כבוד שמוענק לך מעניק גם כבוד לבן זוגך שכן בזיונך הוא בראש ובראשונה בזיונו

   • זה שימושון לא לבתולות, אלא לחולות….

    • אפילו שזה לא יפה להודות בזה אבל הפעם הראשונה בכלל היא לא רק מה שנאמר בכתבה הנ"ל זה גם כואב מדם ומגעיל…ושילוב של שפיך ודם בתוך הכוס זה לא כזה משהו…אז עם נגעלת ממה שכתוב כאן אני מציאה לך לישמור על הבתולים שלך לעוד קצת זמן…קצת הרבה זמן

     • שירלי

      אני וחבר שלי דיברנו הרבה על לקיים יחסי מין אני מפחדת מהכאבים ומכל הדברים שכתבתם כאן בבקשה תייעצו לי מה לעשות… תודה!

      • פשוט תעשו את זה, ותראי למה עשו על זה כל כך הרבה סרטים ספרים וכו.

       • זה שיודע

        עובדה (לא של אילנה דיין…)
        כך בדיוק נהגתי כל חיי (הבוגרים) ועובדה שהיו לי אין ספור (מאות !) מפגשים מוצלחים שגרמו עונג לשני הצדדים.
        פעם הגיעה אלי בחורה שלא ראיתי איזה 15 שנים, ואמרה לי:
        הפעם הראשונה (איתך) היתה כל כך מוצלחת ומתחשבת, שמאז אני מנסה לשחזר אותה ולא מצליחה..
        אני חייב לציין (שכמו יין טוב) עם הזמן זה רק משביח !
        תנסו ותהנו !

      • מת לזיון

       פשוט תעשי את זה.
       או תקחי גבר שיודע לזיין כדי שהעם ישאר לך בפה (לא למצוץ פעם ראשונה)

      • שירלי,
       על אף ל האמור פה, עלי לציין שגם לבן זוגך בוודאי יש את הפחדים והעצבנות שלו. עצתי אלייך – במידה ואת אכן מעוניינת בזאת, קחי את היוזמה ליידיך. ארגני ערב שבו את תרגישי בנוח עם עצמך, לפי מה שדמיינת לעצמך, ופשוט תני לזה לקרות.
       זכרי – למרות הכל – קחי את הזמן. אל תרגישי שאת חייבת לעשות את מה שאת לא רוצה. גם אם יזמת, ועניינים התחילו לזרום, תמיד אפשר לומר עצור. אין בזה כל בושה ואין בזה כל פסול. האמיני לי, כשתרגישי מוכנה, זה יקרה.
       וזכרי – אל תעשי זאת סתם כי "כולם עושים את זה"…

     • סינדרלה

      כנראה שחווית זיון ראשון גרוע- באסה לך, אבל זה לא ככה לכולן…
      משתתפת בצערך.

     • אלמוני

      אין תמונות

     • רוני

      ענתי היקרה, אני חצויה מכיוון שמצד אחד מצער אותי שהפעם הראשונה שלך הייתה ככה ומצד שני אני רוצה להרגיע את כל הלא מנוסות למיניהן ותגובתך היא זו שגרמה לי להגיב. עימך הסליחה.
      פעם ראשונה עם מישהו אהוב! למה? כדי שזה לא יהפוך לאטראומה! כי זה יותר כיף! וכי כשתגידי למישהו אהוד ושאוהב אותך שכואב לך (כי זה כואב…) הוא יעצור… כן, כן, הוא לא ימישך אפילו לא לשניה כי דבר ראשון הוא רוצה שיהיה לך טוב, והוא לא צריך להיות מלך הנימוסים או אפילו הבחור הכי מושלך עלי אדמות בשביל זה, הוא רק צריך לאהוב אותך!! כי אם הוא אוהב אותך אין מצב שבעולם שהוא ימישך אם לך כואב!!!!!!!!

    • נועה ושירה

     לפי מיטב ידיעתנו……כל מה שהיה כתוב במאמר נכון, אז כל בתולה או יפת נפש אין לה למה להתקרב לאתר הזה בכלל…….אז תשמרו את הדעות הביקורתיות שלכן לעצמכן ויום טוב….

   • פורטונה

    בתולה יקירה.
    אני צעירה בשנותי, וניסיוני המיני לא רב, אך קיים. וברצוני לבשר שעד כה לא נפגשתי בסיטואציה המתאימה לתיאור, וטפו טפו טפו בעזרת השם, גם לא אפגוש.

    יש לך תקווה חביבתי. אם תכירי את האדם איתו את שוכבת, לא תופתעי לרעה.

    • לפורטונה היקרה… אז גם אני צעירה בשנותיי וניסיון מיני קיים… ויש לי הפתעה בשבילך! גם עם הכרות לא מעטה יש אכזבות לא קטנות מגברים במיטה, אומנם הסקס לא כמו שהוא מתואר בכתבה הנ"ל אבל הוא לא ממש רחוק מזה!!!!!
     דבר אחד יש לי להגיד:
     פעם ראשונה לאישה חייבת להיות עם רגש , יש לה את כל החיים בשביל לראות שסקס יכול להיות גם מאכזב….

   • אל דאגה! (נעה)
    יש גם בנים אחרים
    מוהיקנים אחרונים
    גם כאלה שקוראים ספרים
    ועושים אהבה – לאוו דווקא מזיינים

    תחי התמימות
    הלאה ציניות

    • ואלנטיין

     כל הכבוד "בן" הלוואי וירבו בנים כמוך, מי יתן ותמצא את הנסיכה שלך ותחיו יחד לנצח! (למרות שזה נשמע ציני זה ממש לא!) אני יודעת כמה דברים 1) ברגע שעושים את זה לא מאהבה זה באמת קצת כמו שמתואר בכתבה 2) ברגע שעושים את זה מאהבה ומרצון הדדי זה יכוללהיות הדבר הכי נהדר בעולם (ואפילו שהוא מסתובב אליך עם הגב ונרדם יכול להיות שזה יהיה נחמד להעיר אותו בבוקר…) בתקווה שאף אחת לא תצטרך לחוות סקס גרוע במיוחד!
     ואלנטיין

   • כוכבת

    אין לך מה לדאוג הבעיה היא בדרך כלל רק עם הישראלים, תנסי למצוא אמריקני, ספרדי, ותראי שברוב המקרים הם לא חלאות מטומטמים (כמו גם הנקבות הישראליות).
    בקיצור תתעודדי.

    • לכוכבת!
     אני חייבת לומר שאין לך מושג על מה את מדברת!!!
     מה זה השטויות האלה על זה שאמריקאי או ספרדי טובים יותר מהגבר הישראלי!
     בולשיט!!! ותאאמיני לי זה בא מנסיון!
     אז אל תחשבי שעם מישהו אחר זה שונה!

   • ענבר וחן

    בתור בתולות עם חברים מהשמיייייים
    מסכימות איתך

   • אלמוני

    מתוקונת!
    תגידי תודה אם הגבר הראשון שלך יהיה כזה….
    במאמר אני ראיתי את הגבר האידאלי מבחינתי.!!!!

   • רבים האנשים שמתפלצנים בכל הזדמנות על "ההבדל בין "להזדיין" ובין "לעשות אהבה". האם קיים?"
    אז יקירתי, אני שמחה לבשר לך שזין הוא זין באשר הוא זין. אבל, האיש שאליו מחובר הזין זה מה שעושה את ההבדל. תשתדלי שלפחות בפעם הראשונה שלך לזין יהיה מחובר מישהו חביב.
    תהני…

   • אנונימוס היקרה!

    תרשי בבקשה לעודד אותך היות ובפעם הראשונה הינה הכיף הגדול ביותר
    תרשי להסביר את דברי:

    כאשר נכנסים יחדו למיטה אזי את צריכה להיות למטה ובן זוגך צריך להיות מעליך והוא צריך לעודד אותך מינית בכך שהוא ינשק אותך בעדינות בצואר מאחורי האוזניים לאחר מכן ירד אט אט לעבר שדייך הרעננים וילקק בעדינות את פטמותיך וילוש בעדינות את שדייך לאחר מכן ירד עם לשונו לעבר המשולש הנצחי וכך יגיע עד לפתח שיא התענוג בעדינות יחדיר את לשונו לתוך הנרתיק וכך עד שתגיעי למצב בו תרגישי את רוצה הוא יחדור לתוכך וכל הנרתיק שופע נוזלים חמים.

    אזי בן זוגך שהינו מגורה (כך אני מקווה) ואיבר מינו זקור לתפארת יקרב את עטרת איבר מינו לעבר הכניסה המיוחלת וכך כאשר מחשבתך נתונה לחשש מפני האקט בן זוגך צריך להשקיע את מלוא אונו ולחדור על מנת לבתק במהירות את קרום הבתולים ולאחר כאב קל תרגישי שאת רוצה את כולו בתוכך וכך הוא ידוש בתוכך הלוך ושוב ואת תרגישי בעננים עד להתפצצות המענגת
    כך שמיד לאחר זמן קצר תרגישי שוב שאת רוצה שוב שיכנס לתוכך ותרגישי כך לאורך כל הערב עד ששניכם פשוט תרדמו מרוב הנאה ועייפות

    אני מאחל לך מכל הלב שתתצליחי

    אהוד

    • wow!!! There is no better way to discribe the ideal. All men wherever they are should read that before they approch a woman. thank you for your letter.

    • אלמוני

     תגובה לאהוד ולבתולות

     אז בפעם הראשונה זה כואב, כן. זה כואב.
     ולא, גם אם את הכי מגורה בעולם, זה עדיין מלחיץ נורא. גם אם את בן הזוג שלך זה מענג, כשאת שוכבת עם מישהו בפעם הראשונה, כדאי שזה יהיה מישהו עדין מאוד, עדיף מישהו שאת אוהבת (רחמנא ליצלן), ושיתחשב בך.
     גם אחרי שהוא חדר בפעם הראשונה, את כל כך מכווצת, שזה עדיין כואב. הדרך היחידה שבה תוכלי להנות היא עדינות, עדינות, ושוב עדינות. את צריכה פשוט להרגע. ולכל הבנים ביניכם שמתנסים עם מישהי שזו הפעם הראשונה שלה, פשוט תשתדלו להרגיע אותה.
     הדבר היחיד שאני יכולה להבטיח לך שזה משתפר עם הזמן.
     ממש משתפר.
     פשוט תתאמני.
     בהצלחה

    • התיאור שלך פשוט מדהים, אולי כדאי שיאפשרו לך לכתוב כאן??
     בכל אופן מה שכתבת אהוד מוצא חן בעיני הרבה יותר מהמאמר שאליו הגבת.
     אפשר לקבל טלפון? (:

   • אנונימוס היקרה,

    צר לי לאכזב אותך, אבל לרוב הפעם הראשונה היא, איך לומר, לא כל כך מסעירה.
    ואולי אצליח לעודד אותך בכך שזה הדדי.

    ולכן יקירתי, מה דעתך ללכת לגינקולוג ולסגור ענין בצורה דיסקרטית(או שפשוט תתקשרי אלי). הפעם השניה תהיה הרבה יותר מוצלחת. מבטיח!

   • בננה גאה!

    בעולם הציני והקר שאנו חיים בו היום-זה מה שמצפה לך. הדברים המיוחדים כמעט ולא קיימים ולצערי ולצערך הרב צריך לדפוק ולזרוק. הו, כמה הייתי רוצה שזה ישתנה…
    if u can't changer the world, change yoursel

   • אלמוני

    זה ממש לא ככה. ולמה צריך ללכת אח"כ? הכל שטויות במיץ

   • זה כל כך לא ככה אני לא בתול ולדעתי זה לא ככה

   • הכוסון מחולון

    תירגעי מותק שאני יהיה איתך את תראי שבכל דרך אפשרים את תהני
    ואם את באמת רוצה זיון טוב תתקשרי אלי:053284655 דביר

   • הכוסון מחולון

    תירגעי מותק שאני יהיה איתך את תראי שבכל דרך אפשרים את תהני
    ואם את באמת רוצה זיון טוב תתקשרי אלי:053284655 דביר

   • אלמוני

    את רוצה לנסות משהו מזה איתיייייייייייי

   • תפסיקי לחשוב שכשאת נשכבת אמורים להופיע זיקוקים בחלון.

  • מעולה שנון מצחיק ומרענן.

  • אלמונימי

   אגזוזנית יקרה,
   אולי אצלך בנים להחנות את הזין שלהם ללילה,אבל לא כל הבנות נוהגות כמוך….
   תתפלאי לדעת שעדין יש רומנטיקה בעולם ,וכן ,כן,גם בישראל ….
   כשאני שוכב עם חברה שלי,אז יש נרות,ויש מוזיקה (TUPAC זה גם מוזיקה,כן) ויש אהבה
   וזה לא רק ללילה….ולא לשתי לילות ….(זה לשבוע)…..
   אז תפסיקי להבהיל בתולות בנות 20 …..לפחות שלא ידעו,חלק מהחיים זה לגלות דברים לבד….
   אז לכל הבתולות : THANKS 4 NOTHING!!!!!

  • משועשע

   ובכן מה אגיד ומה אומר צודקת צודקת פעמיים צודקת. אני יודע זה נשמע רע בהתחלה שקוראים את זה אבל ככל שנכנסים לעניין זה נכון במאה אחוז אלא אם כן אתם חיים בעפולה או בכפר דרוזי ושם זה לא תקף. העניין הוא שבאמת גברים יטמיעו את זה חזק חזק בראש וככה הרבה פאדיחות ימנעו לעצמם אותם גברים צעירים .

  • but what about chicks that do want some relashinship after?

  • but what about girls that do want a relashinship after?

  • מדריך מבחיל ומדכא. לבתולה אין ולו מידה של ספונטניות. זה מה שקורה למי שפנטז ולא עושה. עצות – תני לאחרים. אם את רוצה מדריך אמיתי לחיים – פשוט תזדייני כמו שפנפנה. תתפלאי לגלות שכל החוקים שלך שווים ל….

 2. אלמוני

  I wonder if "fuck you" would be appropriate at this point. I'm afraid you might not take it as the insult it is intended to be.

  Here's a hint for you – not EVERYONE does it on the first date. Some of us WOULD like to have the whole romantic bit afterwards, and would like a loving caress and a hug, simply because by the time we get to the so-called "act", we really do love our partner.

  Not everyone's a slut, you know.

  • טל פרנקו

   אנונימוס, תעבוד על הבנת הנקרא שלך. השרופה לא אמרה שכולן זונות, וזאת לא היתה הכוונה. זה שאתה ושכמותך רוצים להשאיר נשים במקום שבו הן היו תמיד, כנועות ומשחקות את האני-לא-מהבחורות-האלה, זה מאוד עצוב. כל הכבוד לשרופה, וחבל שכמוך היא חותמת בפסבדונים, כי הייתי רוצה לדעת מי המוכשרת שמסוגלת להיות גם משוחררת וגם שנונה מספיק בשביל ליצר טקסט כזה.
   ולאחרות שמלינות על "מות הרומנטיקה". קאם און, גירלז! הרומנטיקה לא מתה ולא תמות, אבל יש היום אפשרויות לחיות את החיים גם בצורה אחרת מזאת של אמא וסבתא שלנו. אופציית הזיון ללילה אחד היא אופציה. אפשר לממש, ואפשר לא. אבל למה לא, בעצם, אם רוצים לפעמים??

   • שימי

    אהבתי מאד !
    נכון, למה לא??
    אבל כמה כבר חושבים כך?
    וזה לא רע כלל!
    אני מציע אותך למערכת ככותבת.
    ראיה יפה ובוגרת!!!

   • היחידים שמרויחים מהשחרור הזה שלכם הם הגברים, שמבחינתם זה תמיד טוב לעבוד בצורה של זיון ללילה – וזהו. עכשיו תחשבי רגע, איך זה היה נראה אם הדברים באמת היו כך,
    כולנו משוחררים מזדינים אחד עם השני Get real!! .
    אז קדימה בנות תהיו משוחררות, תעבדו על עצמיכן, תזדינו איתנו בכיף.

  • שרמוטה פוריטנית

   אנונימוס דרלינג,
   כן כן בנות לא נהנות ממין אנחנו אוהבות את זה רומנטי ושהנרות ישרפו לנו את התחת.
   האמת, אני בורחת מהדייט אם הוא לא מביא לי פרחים ובונבוניירה!
   בנות גם לא מפליצות, הן עושות פוק.
   עד מתי הנאיביות?!

   • אוקיי אוקיי אוקיי…
    אם זאת מור למה גנבת לה את השם?
    ואם זאת מור, אז…
    ילדה…חשבתי שעברנו הלאה מאנלוגיית הבנות לא מחרבנות, ובנות עושות פוק!
    :))
    נ.ב.
    הייתכן כי נעמה היתה הגסה?:)

 3. מה אני אגיד לך?
  עצוב לאישה מינית שכמוני לקרוא דברים שכאלה.
  אני חושבת שהכי טוב היה אם היית מתחילה עם הבהרה שזאת דעתך האישית ואת לא באה לחנך אוכלוסית גברים שלמה מפני שמן הסתם, לא כל הבנות חושבות כמוך.
  שיעיז לנסות לנשק אותי אחרי שעתיים, נראה אותו. למה מה קרה? זה בית זונות?? לא יהיה נחמד יותר אם הפגישה הראשונה תבוזבז על להכיר אותו? וכן, גם אם מדובר בסטוץ.
  מה רע בטיפוס המתחשב?? דווקא הרבה בנות היו מעדיפות שישאלו אותן לפני שעוברים לשלב הבא.
  ומי את שתגידי שהמוזיקה אינה חשובה?? הרי בינה אומנותית היא אחת מסוגי האנטיליגנציה הגבוהות. המוזיקה ובעיקר סוגה יכולות לשנות את כל פני הזיון.
  לגבי המשחק המקדים, הוא דווקא כן נועד לתפוס 80 אחוז מהזמן ואף יותר. נכון שאנחנו צריכות אותו כדי להיות רטובות, אבל יותר ממנו אומר שאנחנו יותר רטובות ויותר מגורות. וכמה שאנחנו יותר מגורות ככה תהיה עוצמת האורגזמה גבוהה יותר. כך שהוא חשוב לנו מאוד מבחינה מינית חוץ מהעובדה שהוא ביטוי לאהבה יותר מהחדירה עצמה. שאו ברכה גברים משקיענים המבינים עניין ותמשיכו כך. הבנות שלכם רק יעריכו אותכם על ההשקעה וגם אתם בסופו של דבר תקבלו טיפול הולם.
  והכי חשוב, אנחנו שובניסטיות?? ?? ?? מתי ירדת לעם בפעם האחרונה??

  • גבר קטן

   תודה רבה לך. הדאיגה אותי, השרופה.
   עד שהצלחתי להבין אתכן, באה זאת ומחליפה את הכללים. שתספק את עצמה וזהו.

  • שפוי זמנית

   על פי הנקרא השרופה יורדת לעם פעם ביום או לפחות כל יום שישי…..

  • יופי של תגובה גלי
   זה מין טרנד כזה שקיים בזמן האחרון, נשים שכותבות איך הן אוהבות שיזיינו אותן ומתייחסות לזה כמו איזה ספר חוקים אוניברסלי. הרשו לי להזכיר לכן, כותבות יקרות (השרופה, קארין ארד ואחרות) יש בנות שאוהבות את הסקס שלהן אחרת מכן, וזה לא פחות טוב ממה שאתן רוצות.
   מה רע בנשיקה בערב השני או השלישי? אפילו בערב הראשון את לא יכולה להתאפק יותר משעתיים? אני מבין שאת רוצה להיות פמיניסטית מגניבה ויוזמתית, הבעייה היא שאת עושה את זה בדרך היחידה שאת מכירה: להיות יותר שוביניסטית מהגברים, כאילו אם תזדייני בערב הראשון (ורק 3 פעמים, כי אחרת איך תספיקי לרוץ לספר לחבר'ה?) זה יעשה את העולם שיוויוני יותר.
   אני מכיר בנות שאוהבות את הזיונים שלהן אחרת ממה שאת אוהבת (אני מקווה שלא לקית בהלם מעוצמת הגילוי) ויותר חשוב, אני מכיר בנות שבשבילן להיות פמיניסטיות זה יותר מליישר קו עם חשיבה גברית ושוביניסטית.
   תחשבי על זה קצת

   בחזרה אלייך גלי, אהבתי את התגובה שלך, את לא מתפתה להאמין שזיון בערב הראשון יביא את הגאולה לנשים בעולם כולו, מרענן לראות מישהי שחושבת על פמיניזם בצורה קצת יותר עמוקה מזה

  • קוקי

   חבל על הזמן
   בפגישה ראשונה לא עושים דברים כאלו

  • שנונה

   פשוט צודקת!!! אהבתי מאוד את התגובה המפורטת (והקצת מאורכת).
   גבר יידלק על בחורה ויעמוד לו הזין גם אם יעבור לידה ברחוב והחזה שלה יקפוץ!
   לבחורה זה לוקח קצת (הרבה) יותר זמן.
   אם הוא רוצה שאני אהיה רטובה ויבוא לי עליו, אז שידאג להרטיב אותי כמו שצריך
   לרדת לי זה לא כל התורה !!!!!
   חשוב להיות רומנטי, למשש אותך היכן שאת אוהבת, להפשיט אותך בעדינות, ולהכניס את הידי שלו למקום המתאים בזמן המתאים…..
   תאמיני לי שרק מלהביא לי ביד יבוא לו עליי!!!!
   מי אמר שצריך לרדת לגבר כדי שיהנה ממין?? ?? כנראה הגבר הזה עוד לא פגש אותי!!
   אני לא יורדת לגברים והם עדיין מאוד מאוד מאוד נהנים מהמין איתי !!!!!

 4. מיתר ושוקי הזהוב

  יופי של מדריך. מדוקדק, יסודי ואפילו ישים, במידה והבינה מצויה בקוקודו של הקורא הזכרי.
  רק סעיף קטנטן היה חסר לי.
  שערו בנפשכן שהיום הדימום יפרוץ את מחסום הנרתיק. ודווקא בפגישה החשובה מכל אתן גוררות עליכן את עול מחזור?
  אז לכם גברים יש לי דבר אחד להוסיף.
  אם אנחנו שרועות על הספה בערום מלא ולוחשות במבוכה: המממ… אני במחזור.
  זה לא אומר שאתם צריכים להפוך אותנו על הבטן ולחפש בור אחר לחפור בו.
  לפעמים החוט של הטמפון מתפתל בסבך הישבן וכל לחץ נוסף יכול לפלוט אותו החוצה.
  ואז. אלוהים. עדיף לקבור את עצמנו מתחת לכורסא מרוב הבושה.
  אז עכשיו אתם בטח אומרים: אם היא במחזור אז שתמצוץ הבהמה! מה יש? אה?

  צודקים.סאמ-אמ-אמק!!!

  • טל פרנקו

   למה בהמה, למה? מאיפה הצורך הזה להשפיל ולרמוס? בחורות נהנות מאוד למצוץ למישהו אם
   הוא עדין ומתחשב וחכם ומקסים ויש לו טעם משובח במוזיקה עד כדי כך שיש לו יותר מתקליט מקרי אחד של לו ריד. אבל אנחנו לא נרד לכם בשום פנים ואופן אם תדחפו לנו את הראש, אם תבואו בגישה שחייבים לכם משהו בגלל שבדיוק הערב קיבלנו את המחזור. תקבלו את כל הסקס שבעולם, והכי בכייף. אבל איפה העדינות, לעזאזל?!

   • באהבה אמיתית, עמוקה, דו צדדית ורבת זמן, שום הפרשה, כולל מחזור לא מפריעים לעשות אהבה – כולל הכל!

   • טל, נראה לי שפיספסת משהו, מיתר היא בחורה (לפחות בהגדרה) שזה הופך את התגובה שלך ליותר רלוונטית, כי הנה יש לנו פה עוד אחת שחושבת כמו שוביניסט מהשורה הראשונה.

    מה יש? חייבים לעשות סקס בערב הראשון? ואם את במחזור, אז את חייבת למצוץ? הלו, תתעוררי. אם את מחפשת זיון זריז ולא מחייב, אל תחפשי אותו כשאת במחזור, אם את מחפשת משהו קצת יותר רציני מזה, אז ת ח כ ו ק צ ת ! ! ! לאן אתם ממהרים? אז תעשו את זה בעוד שבוע, סוף העולם?

    תפסיקי לחשוב שאת חייבת משהו למישהו רק כי הוא שילם על הקפה+עוגה שלך, טוב?
    תעשי טובה לעצמך ולבנות אחרות

   • כפרה עליך

  • כמו שחבר טוב שלי נוהג לומר: מה, על מגרש בוצי לא משחקים?

   • המשפט הוא : "טרקטור טוב חורש גם בבוץ." (כן, כן, קיבוצניק)

   • טלטול

    גלי יקרה,

    הביטוי המדוייק הוא: "איכר טוב חורש גם בבוץ".

    ט.

    • האמרה האמיתית לא באמת משנה..
     אותי אישית מגעי כל הדם הזה מסביב..
     וחוץ מזה, אולי אני מיוחדת אבל כואב לי שם בתקופה הזו…

     אפשר גם סתם לראות סרט ולהחזיק ידיים..זה רק יגרום שנרצה יותר בפעם הבאה!!

     • כל הציניות הנוראית הזו ממש מוגזמת. אם תסתכלו על כל החיים בצורה כזו אז הם יעברו סתם ככה- עד כדי כך שחוויות ראשונות- גם אם כואבות ולא הכי מוצלחות- יהפכו לדבר שגרתי לחלוטין, עוד פיסת זיכרון, וזם זה בקושי. זה הכל תלוי בגישה. ואני מאמינה, דיי, שפעם ראשונה צריכה לבוא מאהבה גם אם את כבר כולך מתה שמישהו כבר יחדיר בך (ותאמיני לי, שאני מתה).

      תהיו שמחים!!

   • מה קרה כבר שכחתם את המושג מיזמוזים המחזור לא יפריע לזה!!!
    אפשר לעשות את זה עם בגדים או חזיה ותחתוניים, העיקר ששניכם תהנו מזה!!!
    (: ביייייי

 5. 🙂
  נו, פלא שהפסקתי לעשן?

 6. לפני כשנתיים ואולי יותר, כשקראתי את "מאמרה" של קארין ארד ("איך לא לעצבן לנו את הדגדגן", למעוניינים/ות), חייכתי, הנהנתי בהסכמה עם כמעט כל מילה, כפי שעשו רבות וטובות מחברותי. אפילו ציינתי לעצמי שכמה שנחמד שהגענו לשלב בו "אנחנו" יכולות לא רק לדבר, בינינו לבין עצמנו, על דברים שבעבר נחשבו לטאבו, אלא אפילו לפרסמם, לא מעט תודות לאינטרנט.
  ואולם, כמו כל דבר, גם בזה אסור להגזים. ומבלי להתייחס, מפאת קוצר היריעה, ל"טרנד" החדש, אציין רק כי נמאס. "השימושון", הכתוב בצורה גרועה (כדאי, אגב, לפעמים גם לבצע הגהה לטקסטים המפורסמים, אתן יודעות. שגיאות כתיב לא מוסיפות לכן נקודות), ומתיימר, באופן דוחה למדי, לייצג את כלל אוכלוסית הבנות ב"עשה ואל תעשה".

  גם שמו – "השימושון ללילה הראשון"…כנראה שלא נתקלת עדיין בנשים שלא קופצות למיטה בלילה הראשון (ומה את יודעת, לפעמים אפילו לא בשני), ודווקא מאוד רוצות להכיר את בן זוגן, כולל "שאיפותיו המקצועיות" ולהיפך.

  ולמה (ואיפה ההערכה העצמית, לעזאזל) להגדיר אותנו, או את הזיון, כמטרה? היתכן כי יש עדיין בנות (שלא להזכיר גברים) שמחפשות מערכת יחסים, והיא היא המטרה ולא הזיון? היתכן שיש בינינו גם כאלה שאוהבות את הטיפוס המתחשב, זה שלא מתנפל עלינו שלוש דקות לאחר ארוחת הערב?

  ואולי, בקהל הבנות אותו מתיימרת השרופה (נפשית?) לייצג, ישנן גם כאלה שתערכנה את העובדה שמוסיקה מתאימה נבחרת בקפידה, ואפילו, רחמנא לצלן, מתייחסות למעשה כאל מעשה אהבה, ולא כאל "דפיקה" (ששששש…אל תגלו לאף אחד)?

  ואגב, המשחק המקדים לא נועד רק על מנת להרטיב אותך, כדי ש"תוכלי לקבל אורחים ללא קשיי מעבר". בשביל זה שימי וזלין. הוא נועד גם לענג אותך (ואותו), ומהווה חלק אינטגרלי מכל מעשה אהבה, ובאמת לא יקרה כלום אם הוא יתפוס 80 אחוזים מזמן האיכות שלך. מצד שני, אם באמת מדובר פה רק בדפיקה, בבחינת Bim, Bam thank you madam, אז באמת כדאי שתזדרזי. שלא תפסידי את דנה מודן בטלויזיה.

  והנה רעיון..מה דעתך, בפירסומייך הבאים, לעשות שימוש במילה "לדעתי", או לנסות ולהשתמש בגוף ראשון? הייתי מגיבה על עוד כמה מפניני ההסברים במדריך, אבל זה באמת נשמע מיותר. בטח לאלו מאתנו שכן מקוות להתעורר בבוקר חבוקות ולהסתכל על הזריחה. אבל, היי, זו רק אני, כנראה.

  • מאדאם פומפידו

   את כל כך צודקת …
   פשוט נמאס, הכל נשמע אותו דבר
   איך אומרים פרה פרה וכל העדר אחריה
   גם עם ארד לא הסכמתי, אבל זה היה נחמד ושנון
   לילה ראשון, לילה שני מה זה משנה כל בחורה שנייה במדינה מנסה ללמד אותנו ואותם איך להזדיין.
   WAKE UP זה לא משנה מי שיודע, יודע! ומי שלא, אני בטח לא ילמד אותו…

   • מאוד מאוד גרועה

    הסיפור שחוזר על עצמו

    אולי תפסיקו להעציק את התוכן של המאמרים הקודמים?

   • הטקסט משקף דפוסי חשיבה של נשים צעירות. קרין ארד כתבה אלק מניפסט שנתן ביטוי לאותו הלך רוח. היא, להזכירכן, לא המציאה דבר. יש מקום לויכוח לגבי הלך הרוח שמהווה חלק מן התרבות הישראלית והמערבית בכלל.
    אמירה כמו "זה נטחן, אין לזה מקום" מתעלמת לגמרי מהלך רוח עקרוני שיתכן ואינו מתיישב עם הפמיניזם החדש לו ציפיתן.

  • איפשהו באמצע המאמר הבנתי שכבר קראתי את אותם הדברים (אך מנוסחים טוב יותר)
   במאמרה המפורסם של קארין ארד.
   נכון, אי אפשר להמציא את הגלגל כל פעם שזיון מתרחש. אבל זו לא סיבה לא למצוא זווית שונה להסתכל על העניין.
   ורק להזכיר שרומנטיקה היא דבר מצוין, שמשום מה נשכח מלב הכותבת.

  • היי, ניקי….אני מסכימה אתך כל כך………. שתדבר בשם עצמה……. למה הסגנון הגס שלה כתוב בלשון רבות?? אני בכלל לא התחברתי אליה….זו לא רק את…….

  • מה הביג דיל? סטוץ זה סטוץ, ופגישה עם בן זוגך לעתיד זה משהו אחר. אין שום בעיה בחיבוקים לאור הזריחה, אבל הטקסט הזה מדבר על סטוץ. נקודה. בסטוץ אין נרות ואין פרחים ואין חיבוקים. ואין בזה שום דבר רע. למה לקחת את זה כל כך ברצינות?

   • נעה – שרמוטה??

    • למה שארמוטה?? ?
     כל אחת שמחפשת סקס בלי מחוייבות או סקס חד פעמי היא שארמוטה??
     ממש לא – היא בחורה שמחפשת להנות מהחיים בלי זיוני שכל ומחוייבות,
     מה רע? לדעתי כל בחורה צריכה לחוות סטוצים בחייה!!!
     מניסיון – הייתי בתולה צעירה ועם החבר הראשון הייתי 4 שנים ולא האמנתי שאעשה זאת עם אחר, אבל ניסיתי – ונהנתי בגדול!!!
     בנות – לעבודה.

  • הכושי

   בקשר לרטיבות במקום ההוא, עדיף להשתמש בקיי.וואי ווזלין הוא חומר ממש גרוע למטרות לובריקציה ממין זה. ושנית, להביט בזריחה? בחיי, נורא מוקדם…

  • זה בדיוק מה שאני שואל, מתי הכותבות הנכבדות ישתמשו במילה "לדעתי" ויפסיקו להתיימר לייצג את כל הנשים.
   שרופה יקרה, קחי לדוגמא את ניקי, בחורה אינטיליגנטית למדי לפי הכתיבה שלה, היא לא חושבת שפנקייק בבוקר , חיבוק וזריחה הן מלים גסות, האם היא פחות פמיניסטית/שיוויונית/טובה ממך? לא! אז למה את כותבת לגברים שיטוסו הביתה אחרי חצי שעה? למה את לא כותבת שזה מה שצריך לקרות אצלך? למה לחשוב שאצל כולן זה ככה?

   גם המאמר של קארין ארד שניקי הזכירה עיצבן אותי, אבל אז זה היה לפחות ראשוני והביא איזה סוג של דיון במיניות נשית, לפחות ההישג הזה עומד לזכות המאמר ההוא, אבל במאמר הנוכחי אין אפילו את זה, המיניות הנשית היא כבר נושא לגיטימי לדיון, לא הגיע הזמן שנעלה את הדיון הזה על פסים יותר רציניים מאשר עוד "מדריך השרופה/קארין/כותבת יומרנית אחרת לזיונים"
   די, הוראות שימוש כל אחת יכולה לתת לגבר שאיתה בזמן שהם עושים סקס, לא אני ואל אף גבר אחר צריכים לקרוא את זה באינטרנט.

   לא ניקי, לא רק את רוצה להתעורר חבוקה ולראות זריחה, יש הרבה כמוך אבל בתקשורת הן לא נחשבות מגניבות מספיק כדי לקבל טור משלהן או תכנית טלוויזיה, אבל זה רק בגלל הציניות והצהבהבות של התקשורת, אל תיעלבי.

 7. קליופה

  אני לא רוצה לאיים, באמת שלא, אבל אם בעקבות הכתבה הזו אני אפסיד את אהבת חיי, כיוון שהגבר המסכן יחשוב שהתהפכו היוצרות, העולם השתגע, ואני זו שאמורה להתקשר אליו למחרת – אוי ואבוי מה שיהיה לך. אוי ואבוי. פליז דו קול אס, אם חפץ אתה בזיון נוסף או משהו מעבר. הפסדנו יום עבודה בשביל לחכות ליד הטלפון, לעזאזל.

  משעשע, אבל לא מייצג. אני בחורה תמימה, נותנת אמון נורא מהר. אם גבר יגיד לי שאמא שלו זונה אפריקאית והוא מחוסן טבעית נגד איידס, זה יהיה מספיק בשביל לשכנע אותי לוותר על הקונדום. שונאת אותו, שונאת שונאת. רוב הנשים שאני מכירה כמוני בעניין הזה, ואני מקוה שאמא לא קוראת (היא הבטיחה לי לא להכנס).

  • נילי לנדסמן

   ואוווו
   לא אמרנו שאסור להתאהב על הלילה הראשון.
   לא קבענו נחרצות שאי אפשר לחכות עם סקס ללילה השני. או החמישי.
   רק תהינו, האם אפשר קצת לשפר את הבילוי?
   בהנחה שלפעמים הוא רק כזה.

   • לורן היל

    שמעי נילי, עם כל הכבוד לכוונות – הטקסט פשוט גרוע. ונדמה לי שמה שאתן כעורכות לא משכילות להבין הוא, שנקעה נפשינו מכל אותן ורסיות על מסמך קארין ארד. זה היה חינני בהתחלה, אבל כמה אפשר למחזר. מה גם שהגיע הזמן שתקראו את המפה: תראו מה כותבים פה- לא. אנחנו לא רוצות רק ביצועים טכניים מרהיבים, ונמאס מהפוזה הזו של אני מזיינת אותו ולא הוא אותי, בפרט שעדיין אנחנו מפסידות.

   • בועז כהן

    נילי לנדסמן צודקת, ביג טיים, וטוב שיש מישהי שממונה על דסק השפיות הנשית המבורכת. אוי, כמה שזה מאיים עליכן, בנות, שיש מישהי שמוכנה – מה מוכנה, רוצה ומשתוקקת! – לקפוץ למיטה מהר, בלי דאווין, בלי פוזות, ליהנות מכל רגע, בלי מחוייבות, בלי להרגיש אשמה. כמו גבר… וזה שמישהי כמו השרופה מאמצת את הקודים ההתנהגותיים שהיו עד לא מזמן נחלת הזכרים בלבד, זה לא רע. הלו, היי, מדובר במין מזדמן, תענוג לילי, חוויה, סטוץ. לא בקריאת תיגר על הרומנטיקה ולא ברצון להרוס כלום. שוויון זכויות פשוט, זה הכל. פמיניזם קוראים לזה, בעולם הנאור.
    בועז כהן

    • עוקצנית

     זה בטח יהיה הרבה יותר נח אם נפסיק לטחון ונתחיל לפתוח את הרגליים, הא? אז יש לי הפתעה לכל הבנים. במילון הבנות תחת הערך סטוץ מופיע ההסבר:
     סטוץ – מאורע חד פעמי. כאשר הזיון הראשון נכשל נוהגות הבנות לכנות את אותו מאורע בשם סטוץ.
     לכן בנים יקרים הייתי מציעה לכם לא להתלהב יתר על המידה מהעובדה שהבנות כאן מבטיחות לכם סטוצים.

     • בועז כהן

      עוקצנית יקרה, האם את חושבת שכל הגברים בהכרח רוצים סטוץ? לדעתי, כל גבר אחרי לילה סוער ומענג ומספק ירצה…הפתעה! הפתעה!… עוד לילה כזה. ועוד אחד. ועוד. באיזשהו מקום שכחתן שכל קשר מחייב, ארוך ורציני החל ב…הפתעה! הפתעה!… זיון. וזיון שאף סוכן ביטוח לא היה נותן לכן אסמכתא לכך שהוא לא יהיה חד פעמי.
      ואני, בכל אופן, לא רוצה שתפתחי או תפתחו רגליים לאף אחד אם אתן בעצמכן לא רוצות בזה באמת, מעומק לבכן

     • כנראה ששכבת בשדה קוצים בזיונים האחרונים ונשאר לך גם קוץ בכוס -נסי הפוך אולי תתחילי להנות מהצוף ,גם עם את קוראת לזה ס ט ו ץ. כמו שנאמר פוץ כוץ וסטוץ הולכים ביחד- ץ=ס

    • ונוס הלוחמת בדרכים

     בועז
     פמיניזם ושוויון זה לא אומר שאנחנו צריכות לעשות, לרצות ולהיות כמו גברים. זה אומר להיות מה שאחנחו. סקס בשביל הכיף זה לא דבר רע, לפעמים אפילו נהדר, ולא תמיד צריך להישבע אמונים קודם לכן, אבל אוירת הניכור הכללית וההתעלמות מכך שלזין שאיתך מחובר גבר ושלגוף שלך מחוברת הנשמה שלך, שנושבת מכתבה ("תוך חצי שעה תיקח ת'דברים שלך ותתחפף" בפראפרזה חופשית) היא אכן, די דוחה. להרבה מאד נשים, גם פתוחות וגם חרמניות, זה עושה רע. הפטנט הז הבאמת רשום על שם המין הגברי, כנראה בגלל שזה מתאים לחלקכם

 8. אני עד היום לא רציתי שאף אחד ישים קונדום. זה מגעיל.
  אני נבדקת כל שלושה חודשים (לא שתמיד יש ממה) ועד היום שום HIV לא תקף אותי.
  מגעיל הקונדום הזה

  • יופי. ממש בוגר מצידך.
   הנה קחי שקל וריכשי לעצמך נרקיס.

  • יעל, אני ממליצה לך לעבור גם לבדיקות אחרות : זיבה (זה עם ב', לידיעת השרופה), הרפס, יבלות וגינליות, פטריות ועוד סוגים רבים ושונים של מחלות מין שמאוד לא מומלץ להדבק בהן, גם אם לא מתים מהן כמו מאיידס. (דרך אגב, איבוד היכולת להרות זה די נורא, ודי חבל שזה מה שיקרה בגלל שקונדומים מגעילים אותך – ראי ערך גונורייה, מחלה שאין לה סימפטומים, נדבקים בה מיחסי מין ללא הגנה, ובדרך כלל לא מגלים אותה בזמן).

   חוץ מזה, בתגובה לשרופה: זה שהתחלנו להזדיין ולהנות מזה בריש גלי, לא אומר שצריך לזנוח את הרומנטיקה. גם בזיון חד פעמי אפשר להיות רומנטיים. מה רע בלהתחבק אחר כך? גם אם לא רוצים להכנס למערכת יחסים ארוכה עם הזיון, אפשר להפוך את הארוע לערב מרגש ומקסים. זה לא צריך להיות קר רק בגלל שזה חד פעמי.
   אם כבר צריך לחנך את הגברים בארץ למשהו, זה לרומנטיקה איטלקית: גם אם זה רק זיון, לא יקרה כלום מלהיות מנומסים ואוהבים.
   אולי האנטי הזה למבטים אוהבים מגיע בגלל יותר מדי אכזבות? חומות ההגנה האלה לא באמת עוזרות. עדיף לצאת מתוך נקודת הנחה שזהו זיון חד פעמי, להבין את המצב (בהנחה שזה באמת כל מה שאת רוצה מהבחור), לאפשר לעצמך ולצד השני להסחף להתאהבות רגעית או לילית, ואז להגיד יפה שלום. ודווקא בגלל שארצנו היא כה קטנטונת, וסביר להניח שייצא לך עוד לפגוש את הבחור, זה יהיה הרבה יותר נחמד להפגש שוב כשהזכרון המשותף שלכם נעים וחם.
   ואז אולי תחליטו שבא לכם עוד פעם.

   • אבירי האור הקסום

    ראשית, בתגובה לשרופה,
    אצלנו, אבירי האור הקסום, יש כלבים קטנים, קוראים להם פינצ'רים, והם נובחים נביחות רמות, והם לפעמים נושכים, ואת כל אלה עושים רק כדי שלא יראו כמה הם קטנים. אפשר לקרוא לזה גם ציניות מוגזמת ואפשר לקרוא לזה להראות חזקה בכל מחיר. אין דבר מיושן ופטטי מלנסות למצוא את הכוח שלך באיברו הקטן של בין זוגך ואין דבר עגום יותר מלתאר את עצמך יותר כמכונית ופחות כאדם.
    אצלנו, אבירי האור הקסום עדיין מאמינים ברומנטיקה. אין אדם חזק מאדם רומנטי באמת, אדם שיש לו את האומץ לחבק ולאהוב מבלי לחשוש ולהפגע מכך. בכל מקרה, קשה לי להאמין כי יהיה גבר שירצה להזדיין אם אחת כמוך, ולא בגלל שאת מפחידה אותו "בחוזקך", ולא בגלל שיש לו זיין קטן. לפי מה שאת כתב זיון איתך, או אם בנות שכמתוך, הוא לא רק מכני, הוא כמעט מגעיל. ואנחנו, אבירי האור הקסום, יודעים שזיונים הם דבר יפה יותר מהזבל אותו כתבת.
    ובתגובה לרנה,
    מהו זיון חד פעמי, אפילו אם הוא רומנטי, לעומת זיון השטוף באהבה גדולה ואמיתית

    • תודה !!! תודה!!! תודה!!! לאבירי האור הקסום!
     כל כך מרגיע לגלות שיש עוד בנים שחושבים ומרגישים עם הלב ולא עם ה…
     אחרי תקופה ארוכה בה הייתי בטוחה שהבנים רואים שלט "מחפשת זיין" על
     מצחה של כל בחורה….
     כן ירבו בנים כמוכם והעולם יהיה יפה יותר!
     או לפחות חיי האהבה שלנו….

    • טוב לדעת שיש גברים כמוך.
     בנות כמוני יש ויש. כמה חבל שאנו לא פוגשים זה את זו.

   • הסטודנטית

    יש זיווה,יש פטריות…. אולי יש גם גבינ"צ וזיתים בבקשה? חהחהחה

  • השפויה

   יעל ואחיותיה לטמטום שלום.
   אני לא מתכוונת בכלל להתחיל להתווכח איתכן האם קונדום מגעיל או לא. זו לא הנקודה. אבל ההיגיון שבלחשוב שאם תבדקי כל שלושה חודשים זה יעזור במשהו נסתר מבינתי לחלוטין! העזרה היחידה היא בחישוב חייך לאחור!
   איידס זו מחלה איומה שאפשר להימנע ממנה בהשקעה מינימלית, "איכס מגעיל" זו תגובה של ילדה מפונקת וטיפשה.
   לתשומת ליבך, כל בחור שנכנס איתך למיטה ומוכן לא לשים קונדום בטח היה מוכן לא לשים אותו עם מישהי אחרת, ואת ההשפעה של זה אני מקווה שלא תראי בפעם הבאה שתיבדקי!
   עם כל הכבוד לשיחות הסקס ולזכות של כל אדם להביע את דעתו אמירה כמו שלך מכעיסה אותי!

  • יעל חיפשתי אחת כמוך הרבה זמן. מה את לא מפחדת? את מכירה את עופרהחזה? ז"ל עם את רוצה נמצא דרך אחרת .שלא תרגישי בקנדון. בכל זאת יש ממה להזהר .לפי דבריך את מזדיינת הרבה אז בשביל מה לקחת סיכון. אולי החיידק לא תקף עדיין ! אולי בגלל שגם הוא לא סבל מה שראה כשנכנס .עם תירצי טלפון לשיחת המשך ולקשר בונה .בטוחני שתדעי מה לעשות. HIV – (אפשר לקטול ב- 400 K) .

  • לילית

   זה שאת נבדקת זה ממש נחמד אבל בדיקה היא רק בדיקה ואינה מניעה !!! ומה אם תגלי שיש ?? מה אז?? תצטערי בדיעבד? ששכבת איתו ועם החברה הקודמת שלו ועם החבר של החברה שלו וכו וכו

  • כן, וכשהמחלה הזו תגיע (חס וחלילה) תגידי לעצמך איזה מפגרת הייתי… עם חתיכת גומי הייתי יכולה למנוע את המוות ביסורים שאני עומדת לעבור… (חס וחלילה עוד פעם)
   לא חבל??

 9. fits in my theory that israeli girls are frustrated from not propely loved, so they try to make it all look mechanic without emotions.
  Wake up girls! you deserve more than that !
  Like in ancient Greece, don't let men have sex with you until peace is established, than teach men how to love.
  Don't sell yourselves cheap, or you realy dont care how others take advantage of you ?

 10. מתי זה בעצם קרה כל הסיפור הזה עם "אני בחורה של שנות ה-90 ואני יכולה להינות מסתם זיון". בנות- למה אתן עושות את זה לעצמיכן. אתן מבינות- יש איזה קטע של עדר אצלינו בארץ- כל דבר שמקבל איזשהו קונצנזוס מדומה בעיתוני נשים מפגרים נהיה הדבר ה"איני" לעשות. למה יש לנו תרבות עדר כזאת. וזה לא רק בסטוצים. זה גם באופנה (ראה "מותק תתכווצי"), בסלנגים וכו'.
  אולי תתחילו להקשיב קצת לעצמיכן. אתן לא יכולות להגיד שבאמת זה מה שאתן רוצות. את מבינות- אנחנו בנויות אחרת- וזה לא יעזור. הכתבה המתיימרת של השרופה כל כך לא משקפת את מה שבנות באמת מרגישות. מי קבע הכללה מטומטמת כזו- שזה מה שרוצה הרווקה הצעירה של ימינו. אגב- גם בניגוד למה שהרבה מאמינים- יש לי מבזק חדשות- לא כל הבנים זיינים של סטוץ ללילה. יש המון שבכלל לא אוהבים ומחפשים קצת את הרומנטיקה, הליטו החם והחיבוק. רובנו איננו מכונה- לא בנים ולא בנות. רובנו לא מופיעים במדורי הרכילות השבועיים. רובנו מחפשים חם.
  לסיכום- כתבה מפגרת ואינפנטילית של בחורה שנכנעת למוסכמות לא נכונות ולא אמיתיות.
  Grow up – woman!!

  • לדעתי, זו שכתבה את השימושון ללילה הראשון, לא התכוונה שזה מה שאנו בנות ישראל מחפשות, אלא, אם כבר מתרחשת סיטואציה של "סטוץ" "זיון ראשון" או איך שתקראו לזה, אז עדיף שהגבר יתנהג בצורה זו ולא אחרת, בכתיבה עיתונאית (או אנטרנטית) הכותב/ת חייבים להגיע להכללות כי אחרת הכתבה לא תסתיים ולכן תירגעו, זה נורא נוח להתקיף – לדעתי בנות כולכן מתחסדות, הרי ידוע שאנחנו המין הנשי יותר חרמניות, יותר אוהבות סקס ויותר רוצות, זה פשוט מגיע בתקופות מסויימות להבדיל מהגברים שאין להם עונות ייחום (אני לא ממש יודעת ואני לא מתיימרת להיות גבר)

 11. חרק אירי

  האם הכתוב הוא יותר מתאוריה עלובה או שזה מוכח מדעית??
  אין לי מושג מאיפה הכותבת המוכשרת (כן,כן, מאד נהנתי מסגנון הכתיבה וחדות הלשון) שואבת
  חומרים אלה ולדעתי וניסיוני (למרות שאני עוד רחוק מלבקר אצל רוב נשי ע"מ לטעון למוכחות מדעית, אני בטוח שבמיקרוקוסמוס הקרוב אלי יצא לי לבקר במספיק אורוות ע"י לייצג דעתי בכבוד)
  זה לא יותר משעמום ו/או רצון לייצג אישה אחרת, כאילו מודרנית, עצמאית דגדגנית , סוררת (רעה?) , ובליינית.
  מספר הבנות שחושבות ככה נמוך ביותר,ואלו שגם נוהגות ככה עוד יותר עלוב.
  אולי הכותבת הנכבדה וחברותיה סביבה מרגישות ככה באמת, לכן אני מציע לערוך תחקיר קטן- מחוץ לגבולות השכונה, לפני שמתיימרים להדריך אחרים. אחריות די גדולה לדעתי.
  דונט קול אס?? למה מי יתקשר אם לא? את??! רוב הבנות לא מוכנות אפילו לחשוב על להתקשר אחרי הראשונה, קל וחומר אם היה מעורב סקס בסיפור (מה שאני אתקשר? מה הוא יחשוב? שזה כל מה שאני רוצה??).
  בקיצור,מאד נחמד אם היה אפשר לגמור עיניינים ככה, אבל לצערי המציאות מסובכת יותר.

  נ.ב:תחסכו ממני את התגובות בנוסח "עוד זכר שחושב שיודע הכל" ו "עם כמה בנות יצאת שאתה חושב עצמך למבין גדול" ו "לך תעשה ביד יא מכוער".

  אה-ועוד משהו,אם בכל זאת מדובר פה בקביעות אמפיריות, אשמח לראות מספרים והוכחות, וע"י כך לראות את דברי כבטלים.

  תודה.

  • מה קרה בנות? מה כל כך גרוע במדריך? הוא מקסים. הוא כתוב מצוין וכל מילה בסלע. יש גם בנות כאלו ויש בנים כאלו והכל לגיטימי כל זמן שמבהירים מראש שזה המצב. נכון. זה לא רומנטי. זה קצת טכני. אבל מהו סקס טוב אם לא טכניקה? הרגש זה רק בא אח"כ כדי לחפות על פגמים בטכניקה. או עוד תירוץ עלוב של בעלי זין קטן. מצטערת.
   טוב, אולי יש משהו טוב בסקס עם אהבה אבל זה שהסקס בא בלי אהבה לא אומר שהוא גרוע, כמו שזה שאנחנו מדברות פה חופשי לא אומר שזה מה שאנחנו רוצות בחיים, כל החיים. קצת הומור פור גוד'ס סייק.

 12. תקראו לי נאיבית ותמימה…
  אבל חברים איפה הרומנטיקה נעלמה לה ?
  אז נכון יש פעמים שסתם בא לנו להתחרמן (כן גם לבנות יש
  דחפים – you know).
  אבל ברוב הפעמים אני בכל אופן מעדיפה להזדיין עם מישהו
  שאוהב אותי או לפחות אכפת לו ממני ולא אחד שאחרי
  שעה יקום וילך…מה יש לא כייף אחרי זיון טוב כזה ואפילו
  לפעמים גם מעייף להתכרבל איתו ולישון ?
  נכון לפעמים זה באמת מטרד לקום בבוקר ולדאוג לו לכוס
  קפה חם (מה שדרך אגב חינכתי את הגבר שלי שזה תפקידו
  לדאוג לי לקפה), אבל מה בסה"כ אנחנו רוצות- להיות נאהבות
  ולא סתם חור שאותו דופקים (כך זה נשמע מהמאמר לפחות)
  בכל מקרה גברים – יש נשים כמוני שמאוד אוהבות שאתם
  לוקחים את העיניינים לידכם – מה שנקרה "תהיה גבר"
  תפעיל את קסמך – זה מחרמן אותנו יותר מאשר אם אני
  זו שצריכה להפשיט אותך !
  כך נגיע כבר מוכנות ומזומנות למשחק המקדים שהוא
  חוויה בפניה עצמה…

  • לפי דעתי הכתבה ממש נוגעת ללב לדעת איך אתן מרגישות כאשר אני מחדיר לכם את הזין הארוך והיפה שלי לפי דעתי זה לא טוב שלא התיחסתן לעניין המציצה שהבנות מרגישות כאילו הזין שלנו סוכריה ומצצות אותנו עד שהן מקיאות שפיכ.

   זיון נעים בנות ואתן אבודם בלי הזין שלנו!!!

   • חיבוקית

    ארז, ארז, ארז
    אני פשוט מרחמת עליך.
    הזין שלך הוא ממש לא מתת האל לנשים באשר הן.
    רואים שאתה בחור שחושב דרך הזין שלו. לא הייתי רוצה לבלות איתך במיטה כי ברור שאתה שם את עצמך ואת צרכיך לפני צרכי האישה שאיתך.

    • חיבוקית – נו אז?
     עוד מעט תחשבו שבאמת איכפת לנו אם אתן גומרות או לא…..

     • אתה מסוג הגברים שיזכו לבלות את שארית חייהם עם העתק נשי מדוייק להם – הזין שאתה שם הבחורה תשים עליך – זה מה שמגיע לך "גבר".

  • אלמוני

   איך מה זה זיון טוב? זיין גדול?

  • אני ממש לא מבינה מה כל ההתחסדות הזאת בפורום. באמת שזה לא ברור לי. זה לא מאמר עיתונאי בגלובס, אז ה"שרופה" (בעיני חבל שאת לא מזדהה) לא צריכה לרשום את המילה "לדעתי". הרי ברור שזו דעתה. לא נראה לי שהיא מתיימרת לייצג את כל המין הנשי. אני בכל מקרה לא זוכרת שהסמכתי אותה.
   אבל אתם יודעים מה? הייתי מוכנה להסמיך אותה. שנונה, חריפה, ובאמת שהצחיקה אותי. כל שורפות החזיות מתבקשות להכנס למקלטים. זו אזעקת אמת.

  • אלמוני

   דוכה מסריך אני שונאת את זה

 13. אלמוני

  תסלחו לי על הבוטות אבל זה כתוב כמו המדריך לזונת הצמרת המתחילה.
  עצוב עצוב עצוב לי שיש נשים שחושבות ככה. עוד יותר עצוב שהן חושבות שכולן מרגישות ככה (או יותר נכון לא מרגישות). למה שלא תקחי כסף גם, הרי היית כל כך נחמדה לבחור?

 14. אומנם ילדה אבל...

  אם תחנכי את כולם לא ישאר לך על מי שילמד/ שתוכלי לצחוק עליו עם החברות, או…לא יודעת מה!. כמו שכולנו לא נראים אותו דבר גם לא כולם מזדיינים אותו הדבר, למה שתחנכי את כולם להזדיין כמו שאת אוהבת?? למה את כ"כ בטוחה שדרך ההזדיינות שלך היא הדרך המושלמת??
  חוץ מזה- מה זה משנה!?!?, היה טוב-סבבה, לא היה טוב- תלמדי לפעם הבאה.

  • בחורה

   על הרבה מוצרי מזון יש מה שנקרא "הצעת הגשה", אבל זו רק הצעה. אף אחד לא באמת מגיש "אפרופו" עם רוטב בצד. אין כאן הכרח. גם המאמר הזה הוא רק הצעה. לא צריך לקחת את הכל בכזו רצינות תהומית.

 15. משועשעת

  שכחת את הדבר הנורא מכל, אחרי שהם כבר הואילו בטובם לשים קונדום… כדאי לדעת שאנחנו אוהבות את צידי המיטה שלנו בלי אלמנטים זרים, אז אחרי השימוש יש לארוז את המטען ולהשליך בעצמכם לפח. תודה.

 16. השרופה

  חברים יקרים, כאן השרופה שכה נהנתם להשמיץ.
  אני אתחיל בדוגמא הלקוחה מאחת התגובות שלכם: פרה, פרה וכל העדר אחריה.
  פרה אחת אמרה קארין ארד וכל העדר המשיך. מדובר בתגובותיכם המפרגנות.
  מי שקארין ארד הספיקה לו לא היה נכנס לקרוא את הכתבה. מגיע לכם!
  מי שחושב שנעלמה הרומנטיקה מהעולם וכו' יכול היה, עם מעט אבחנה דקה, להבין שמדובר בטקסט שעוסק בסטוצים. זוכרים? סטוץ? מצלצל איזה משהו בזיכרון, או שמא כולכם מצאתם את את אהבת חייכם תוך דייטים מעודנים ושיחות נפש עמוקות….
  אני פונה בקריאה נרגשת לכל יפי ויפות הנפש, קוראיי הנאמים ומצדיעי האדוקים:
  לכו על זה!
  לכו על אולד פשן, לכו עם וורוד זוהר, לכו עם אחותכם למשימה בלתי אפשרית 2 , רק לכו על זה.

  • בילבי

   גם סטוצים יכולים להשאר לילה ולקום בבוקרבתחושה שהיה כיף. זה לא כל כך רצוי כי תמיד בבוקר אנחנו נראות לא כמו שנראינו לאור נרות או אור עמום אבל זה לא כל כך משנה כי אם הוא סטוץ ממילא לא נראה אותו שוב.
   אין לי בעיה עם המאמר אפילו מצאתי את עצמי צוחקת מקטעים ממנו אבל בסטוץ יכולה להיות איזושהי רומנטיקה לא של אהבה אבל של משהו דומה קרוב לזה.
   המתח בלהכיר גוף חדש ולנסות למצוא את המקומות הרגישים של שני הצצדים יש בו משהו לא מכני יש בו יותר"רומנטיקה" תקראו לזה איך שאתם רוצים אבל זה אף פעם לא "בואי נדפוק אחד את שני ונלך".

  • פרחח

   פרופורציות

   כשאחי נסע לעשות דוקטורט בארה"ב, אמא שלנו אמרה לו:
   כושית, אבל לא רפורמית….

   הבעייה של הדוסים עם הרפורמים. הבעייה של הרב שך עם הקיבוצניקים זה שהם מציבים אלטרנטיבה.

   השרופה מציבה אלטרנטיבה.

   לאלטרנטיבות לא נותרים אדישים. מי שרוצה קשר ומתפתה לסטוץ, רוצה להאמין שיש בו יותר. ואולי יש בו יותר.
   מי שהולכת לסטוץ ומקווה לקשר מעדיפה להתאכזב מאשר לומר הלכתי כדי לדפוק ולהדפק.

   השרופה מציבה ראי מול התנהגויות גבריות מסויימות ואומרת: אנחנו לא רק יכולות , אלא ככה זה נראה.
   וקשה לעכל את זה.

   אז פרופורציות..
   זה כתוב בחן, במחשבה ועם דמיון. לא אהבתם אל תכניסו הבייתה, אהבתם אל תשכחו להשאיר טיפ…

   ויש גם זיונים מסוגים אחרים. נכון. אז מה?!

  • בועז כהן

   שרופה יקרה,
   קראי את תגובתי לעיל. אני בעדך, וכל מי שהשמיץ אותך בגסות, מן הסתם לוקה בהבנת הנקרא ודלקת קרום הצביעות

  • פעם הייתי מלמעלה

   שרופה יקרה, ראשית, תני להקדים ולומר: שבע מינוס. בסדר.
   שנית, קארין ארד זה לא משהו שזורקים לאויר וכולם צועקים "נכון".
   אין ספק שחלק גדול ממאמרך מושתת ומבוסס על קארין ארד.
   האמיני לי שחשבתי כך תוך כדי הקריאה, ועוד לפני שהגעתי לתגובות.
   מצד שני, דקת התהילה שלך (באלפי תגובות נזעמות) היא תנובת עמל כפייך.
   ושלישית, שאלה לכולכן – איפה אתן? אני, ברוך השם, ישתבח שמו, ביקרתי
   בין רגליהן של לא מעט עלמות חן (בין מעלותיי אני גם צנוע). תמיד עם מאמץ,
   תמיד עם רומנטיקה מרומזת, תמיד עם הבטחות לעתיד משותף שלא תמיד מימשתי.
   איפה הוא אותו מועדון של מזדיינות ליברליות שרבות מחברותיו פצחו כאן בשירה?
   כי לו ידעתי בזמנו (טרם ההתמסדות), אולי הייתי בא לבקר… (ואם אדע עכשיו –
   כמנהגי בקודש – אספר לחבריי).

   עם כל בנות חווה הרומנטיות הסליחה, אוהב אתכן הרבה, אני אתקשר.

   • אלמוני

    לכל המלעיזים הטקסט של קארין ארד דיבר על העובדה שאנחנו הבנות נקשרות אליכם אחרי שאתם מזיינים אותנו. השרופה, במשב רוח מרענן להפליא, באה וטוענת בדיוק ההיפך.
    אז על מה המהומה בדיוק?

 17. קוביה

  כולם פה קצת over נסחפים לא?
  משהי פה התלהבה מפורפליי – שזה נועד לענג. אישית אין כמו פורפליי שאין בו בכלל מגע. ואין יותר מזעזע מהבחור הנורא מתחשב שמתעקש לרדת לך חמש שעות למרות שכבר מזמן הפסקת לזוז וכבר ניסית למשוך אותו חזרה למעלה פעמיים. אבל אלא בדיוק הבחורים שיעשו בדיוק מה שאת רוצה לאורך האקט עצמו ("..קצת יותר שמאלה – זהו! אל תזוז… SEE YA!) – כמובן אם את צועקת עליו ומפחידה אותו מספיק.

 18. קוביה

  ולא שלא ישארו ללילה – בטח לא סטוץ… ואם איכשהו זה קורה שלא יהיה מגע פיזי במהלך השינה.

  לגבי הקונדומים (המצאה בערך ברמה של הטמפון – אש!) כמה שיותר משעשעים זה דווקא משמח אותי – רק לא צריך להזכיר כמה שהקונדום מגניב, לאורך כל הזיון…ואחרי שהוא כבר לא אטרקציה ובהחלט לא בעיה שלי.

 19. שימי

  אין לכם מושג איך צחקתי וממש בקול רם מהמאמר שכתוב כמו סיפור בסקס מזדמן…
  ועכשיו באמת הבנתי שלא הבנתי מכן יפות ארצינו הקטנטונת לנוחך התגובות המגוונות שאתן באמת לא יודעות להחליט פה אחד מה אתן רוצות או לא רוצות…
  לך תדע מה יקרה לך בימינו אלו אם תקח יוזמה ו…
  הטרדה מינית?? אני?? אבל היא ….
  תוך שעתיים מגיעה ניידת משטרה לביתך ואתה מבלה את הלילה לא ע"י זאת שהכרת אלא באבו-כביר שזהו ממש לא מקום נחמד להעביר לילה.
  מה דעתכם במקום כל הקשקוש של השרופה לזרום לפי הרגש??
  רבותיי וגברותיי איפה נעלם הרגש??
  אם יש הסכמה הדדית בין שני אנשים בוגרים ללכת ולעשות את מה שעולה על דעתם סבבה יחי יחי והידד הידד יהייה שמייח.
  להסתכל לשמוע ולהרגיש הם הכלים החשובים ביותר שאת ואתה צריכים להביא מהבית ולחזור איתם בחזרה אל הבית ואינשאללה למתחת לסדין!
  חוץ מזה, עיניין אחר, אין יותר כיף בעולם ומנסיון מלעשות אהבה עם מי שאתה אוהב.
  שיודע היכן לנגוע ומתי, שיודע מתי להפסיק כי לפעמים זה כבר לא כל כך נעים, ושיודע לומר לך עד כמה זה היה אדיר כי אכן זה היה.
  ואז בסבבה אם רוצים אפשר להגיע לשלב הסיגריה אם זה לא מפריע.
  ולא בשיטתיות ולפי מתכון של בתיה עוזיאל..(במקרה הכינותי מראש…)

 20. בועז כהן

  אוי, שרופה יקרה. חבל שאת לא מזדהה בשמך. כמה צחקתי, שככה יהיה לי טוב. שיננתי היטב את השיעור ומישהי מן הסתם תיהנה בעתיד (בזכותך) מתהליך הפקת הלקחים

 21. ---<--<---@ שושנה

  אמ… אוקי אז ככה:
  את לא רומנטית!!!

 22. גילי

  ועל זה נאמר: שיחקת אותה אחותי, ובענק בכלל. שנון, והלוואי שיבואו עוד

 23. טוב ….
  אז הבחורה יודעת מה עושה לה טוב וצריך לציין לשבח את העובדה הזו …
  השאלה הגדולה ,אשר צריכה להשאל תחילה על ידי כלל הנקובות ,האם בן זוגה רואה בה אתגר ? או שמא עוד בת כלאיים בין נימפה ימית לבין " עסקנית ציבורית " אשר תפקידה לספק את צרכיו ברבע שעה הקרובה ?
  לציבור הבנים ,עליכם לשאול תחילה את עצמכם ,לפני השמוש באינפורמציה המגוונת הזו :א. מתי הייתה הפעם האחרונה?
  ב. האם אחרי שסופקתם ידנית (על פי עצת הכותבת ) עדיין יש לכם חשק
  להסתכל בעיניה ?
  לאלו אשר יישמו את הנחיותרעיונות המאמר ונהנו -שיבושם להם
  הרי בסופו של דבר כולנו רוצים להנות ולא משנה איך עושים את זה העיקר שיהיה טוב !!!!!!!

 24. אומנם לא עשיתי תזוזה, אבל באמת שלא החלטתי כלום. אני לא חי בעולם שלך ובשביל להכנס למיטה אני צריך קצת יותר פשטות כנות ואת היכולת להסתכל לך בעיניים בלי שתדחפי לי את הפנים
  נהנתי מאד בחברתך,ואני מקווה שאת לא קופצת למסקנות.
  ואני באמת מקווה שאת לא כמו השרופה, ואם כן אז תגידי.

  שוב תודה.

  אגב, אני יכול לעשות תזוזה, אני פשוט לא ממהר.

 25. צ.לוליטה

  קראתי באיחור ניכר אבל היה שווה כל גרוש…
  גם אני מהאסכולה הגורסת שסקס, כמו אוכל, זה כיף ואחלה אבל לא צריך לעשות מזה כזה עניין. כן רומנטיקה, לא רומטיקה, כן חיבוק, לא נישוק..יאללה, למי אכפת?
  girls they wanna have fun

 26. לכולם!!!!!!
  אני לא ממש נמנה עם גדולי הזיינים שבארצנו הקטנטונת למרות שיש לי ניסיון אבל.. כבר כמה עשרות שנים שנשים מנסות לתת לעצמן שיויון…. אבל כלן פעם אתן מוכיחות לנו מחדש עד כמה אתן זקוקות לבולבולנו כדי שיעזור לכן להעביר עוד לילה… אבל בשורה התכתונה תמיד אתן תשלטו בנו … לא משנה מה!!!!!

  נ.ב:אהבתי את המאמר

 27. אני רוצה להצטרף למגמה המסתמנת.
  לכל הממהרות לכעוס, אתן שרוצות רומנטיקה, לכו על זה, אל תוותרו.
  אבל אל תטיפו לשרופה שדואגת לעצמה כל כך בחינניות. סקס בלילה הראשון יכול להיות מצוין, ואם אפשר שיהיה גם קצת יותר נוח, אז למה לא?
  העניין של סטוץ ללילה הוא לא עניין גברי או נשי.
  כולם רוצים מדי פעם, וצריך שיהיה שיוויון, שיהיה איזון שמנקז אנרגיות מיניות. זה יקטין את התסכול.

 28. אח אח כמה נעים להווכח כל פעם מחדש שאני לא היחידה עם התובנות וההבנות המשונות האלה, שבכל פעם מצליחות להפתיע מחדש את הגבר הנבחר…
  כן – גם לנו יש דחפים, ורצונות, ואלוהים יודע כמה זה נדיר למצא את האחד הזה שידע לגעת וגם ידע לחייך יפה, להגיד תודה וללכת……
  אז נכון – דיסקסו את זה כבר קודם, ונכון – זו אכן דעת יחיד(ה), אבל זו לא דעת מיעוט!
  וכמובן – יש לדעת להפריד בין סקס חד-פעמי, גם אם מושלם, ובין מערכת יחסים רומנטית, ואם אין לכן את זה, בנות, לא נותר לי אלא לשלוח אתכן מהר מהר ללמוד את אומנות ההפרדה…
  ולשרופה – תודה.

  • האקס המיתולוגי

   תב היקרה,
   זה הכל. תמצתת. מיקדת. ענית לעניין.

   וואלאק, היה לי העונג לחלוק את יצועי (או פרטפורמות אחרות…) עם כמה עשרות נשים, ותכל'ס, פחות מ- 5% מהנשים ידעו ליהנות ממין מזדמן כחווייה שלמה בפני עצמה. הרבה מהנשים, גם כשהן כפופת לחוקי המשחק הסטוצי, עדיין מחברות לנושא את הזווית הרגשית ובסתר ליבן מקוות ש…

   בפועל, רק מעטות ידעו ליהנות ממין מזדמן לפי כללי השימושון שלעיל וגם אז אלו היו הבנות שהייתה להן סוג של נכות במערכות יחסים רגילות, לצערן, ולרובן המין המזדמן היה תחליף לאהבה וזוגיות.
   לבודדות, יש את היכולת להיות מכניות וטכניות ביחס למין. (ואני כמובן, מאוד אוהב את אלו…)

   בשורה התחתונה. התנהגות מהסוג הזה מתאימה לתקופה מסוימת בחיים, אבל רוב הנשים והגברים מואסים בסטוצים אחרי X זמן, כי בשורה התחתונה, הריקנות המצטברת קשה מנשוא.

   לא ככה, שרופה שלי?

 29. באמת בנות…
  תגידו, למה לעזאזל שחרור צריך לבוא עם דיבורים על זיונים בתחת וטפטופים בדרך למקלחת? ומה קרה, אשה משוחררת לא יכולה להכין פנקייקס עם הפארטנר שלה למחרת בבוקר? כל ההתייחסות הטכנית והמחוספסת הזו למיניות, ולהרגלים מיניים, נראית לי כמו ציניות שמחפה על כאב, או תסכול, או רגשות נחיתות. אותה הבעיה רק בצורה אחרת. מי שלא מסוגלת לעמוד בסקס גרוע עם פארטנר מחורבן, או בחוסר התחשבות של גבר טיפש, יכולה לחכות כמה דקות לפני שהיא רצה לקרוע את הסדינים. זה אולי נראה לכן נורא מגניב להיות משוחררות. תחשבו על זה שוב בדרך למקלחת, כשתטפטפו.

 30. אלמוני

  למה בכלל הויכוחים פה
  .זה היה מאד מענין מה חושבת הגיברת וממה נהנית.
  כל אחת והעדפותיה ..לגיטימי בשנת 2000 להנות מאהבה עם סקס.מאהבה בלי סקס מסקס בלי אהבה.. למה בכללהגידופים על הכותבת?זכותה .כבודה ויפה ששתפה אותנו בנק ודת מבטה
  אותי זה דוקא עינין.
  .

  .

 31. דנ'לה מסכנה שלי…
  אני בן 50 ועוד פגם מוחי שכזה לא ראיתי,והאמיני שראיתי די.את תסבלי הרבה בחייך.מה שתיארת כאן,במידה והוא משקף את חלומותיך הרטובים,זה זיון-מחליף-ויברטור.
  הצעתי-רכשי לך אחד במחיר מופקע ואל תזמיני גברים למיטתך.הויברטור אמין,מחוספס במידה,ואף פעם לא מאכזב.שלוש האורגזמות ביום שתפיקי ממנו יביאו לך הרבה יותר נירוונה מאיתנו.אנחנו לא כלים לסיפוק צרכייך.גם לנו לא עומד תמיד והפות שלך לפעמים יבש כמו תחת,כי גם את רחוקה משלמות.
  העולם הרגשי שלך פגום.אם את משקפת את דור העתיד-אזי אני רוצה רק עבר.
  ליבי עליך,ועל מה שמצפה לך בחיים.תקראי ותפנימי בטרם תאחרי.
  אחרת-לא תעברי את הקיץ בשלום…
  וכן,אני לא מצפה ממך שתגיבי על דבריי.אני מניח שאין לך האומץ הדרוש!!!
  שאלוהים יהיה איתך..
  מרק.

 32. אוהדת צרפת

  קודם כל רוצים המשך!!!
  נניח לנשים שלא יודעות מה לעשות בסטוץ.
  ועכשיו לכל המתחסדים והמקובעים……
  מה קרה? לפעמים אנחנו רוצות רק זיון!!!!! אתם אולי המצאתם את המונח דיכוטומיה (בין רומנטיקה לסקס) אבל לנו שמורה הזכות לעשות בו שימוש.
  כל מילה במאמר הזה היא אמת צרופה.
  יש להפיץ אותו בקרב בתי הקפה, הפאבים, מועדוני הלילה ושאר מצבורי הכוסים.
  באשר לרומנטיקה…. זה בכלל מסיפור אחר.

  • נשים צעירות(מושג שאינו קיים),בנות,עלמות חן,מזדיינות יקרות,

   הזהרנה במשאלות לבכן.
   חובבות הסטוץ והוואן נייטר,אתן מתחילות להפחיד אותנו וגורמות לגירוי מוגבר ולדלקת בבלוטת המאצ'ו המאלצת את החלשים שבינינו להגיב תגובות סימפטומטיות אשר בטעות , לעיתים מיוחסות לגבר הישראלי ככלל.

   אני, עוד אפתח לך את דלת המכונית, אתישב אחרייך כשנלך למסעדה ואקום מכסאי כשתחזרי מהשרותים.
   אביא לך פרחים ושוקולד בלגי ואחמיא לך על המניקיור הצרפתי או הלק המטריף שחברתך הדיילת הביאה לך מהווילג'. או הצבע האלוהי שתפסת בחוף געש בשבת אחר הצהריים.
   רגשותייך וצרכייך המיניים והלא, אור לרגלי.
   אהיה לך אסקופה נדרסת .

   וכל זה משום שהדגדגן והכוס אצלך ואני יודע את זה

   אז מה, בגלל כל זה אני סמרטוט??

   יאללה יאללה תאבדי כבר ת'בגדים שלך ולכי לשירותים לצחצח שיניים ולרענן ת'מנוש.

   אין לי את כל היום בשבילך

 33. מיכלי

  פשוט יפה!

 34. פישי

  כאיכס!!!!!!!
  הרשו לי לדלג מעל המחמאות ולהביע את סלידתי הכנה.
  אם אני הייתי גבר, בחיים לא הייתי מבינה מה לעזאזל רוצים ממני. כל כך הרבה מסרים סותרים בעמוד אחד כבר מזמן לא ראיתי.
  לדעתי, מטרתה של הכותבת היא להשתחרר מהדימוי הנשי(אהבה לפני סקס, משחק מקדים ארוך וכו'), ולשם כך היא משתחררת בדרך מהאנושיות!!!
  אם גבר היה כותב את זה, אני לא רוצה אפילו לדמיין מה היה קורה.
  בקיצור-בוא נישן מחובקים כל הלילה(אפילו אם זה רק הלילה הראשון). יש עוד רומנטיקה בעולם!!

 35. חבל,חבל ושוב חבל…את דוגמא לכך שאצל חלק מהבננות במדינה,הרומנטיקה מתה בגסיסה ארוכה-ארוכה,.לרגע חשבתי שעוד נותר משהו מהרומנטיות בך (בקבוק יין?) אבל,אחרי זה בה הגו'ינט והרס הכל.אז זה מה שאת מחפשת? שיהממו אותך במשקה או בצינגלה? וכשבסוף מגיעים למיטה אז את לא מבינה מה זאת כל ההתחשבות הזו? אני חושב שמה שאת מחפשת זה שירמסו אותך וידרכו עליך.ואח"כ,בננות,אתן מתפלאות שיש כל כך הרבה מקרי אונס.בהתנהגות כזו אתן מזמינות אונס מכל גבר מסכן ומסוכן שמסתובב בסביבתכן.פשוט לרחם עליך.מכיוון שהעניין בטח טבוע אצלך עמוק ,יש לי הצעה שאת בטח לא תוכלי לסרב לה – הצעה כלכלית משהו…תוכלי לתפוס שתי ציפורים במכה אחת – תצטרפי לבננות שעומדות בצומת תל-ברוך – גם תעשי חיים משוגעים (מה לעשות,בקבוק יין בטוח הוא לא יביא,אבל גו'ינט אולי כן) ) וגם אחר כך יזרקו לך את הכסף בפרצוף.בשונה מעמיתייך למקצוע,הן עושות את זה בשביל הכסף.את…את עושה את זה בשביל הפאן.תיהני.

 36. אנונימית

  קשה לי להבין כיצד אנחנו הנשים מצפות שהגברים יבינו אותנו עם מצג שווא שכזה?
  הלילה הראשון הינו מהותי וחשוב ביותר – וייתכן שיהיה לו המשך.
  הלילה הראשון הינו מבחן גם לו וגם לה ועם בגברים עסקינן הרי שהם חייבים להיות העדינים ביותר והמתחשבים ביותר, שכן המתח, ההתרגשות וכו' הם רק חלק מהתסמינים לחשש שמופיע אצלנו הנשים, דבר המקשה על סקס מדהים בלילה הראשון.

  • הבלונדינית הסודית

   נכון נכון נכון! עדינות, חום, נתינה, התחשבות, רגש
   סקס ראשון שאין בו את כל אלה
   יהיה הסקס האחרון שלך איתנו.

   • בלונדינית – (סודית אלק)
    מה יהיה?
    את לא מצליחה לנפץ את מיתוס הבלונדיניות, אה?
    כתבת "איתנו" – אני ( תרתי משמע ) הבנתי אורגיה !
    ואת עוד מפנטזת על עדינות , חום , התחשבות , נתינה
    או ! – נתינה !!! זו המילה !!!
    שמתאימה רק לך ולשכמותך….

 37. אין לי מושג מה אתן באמת רוצות מאיתנו הגברים! כל אחת שבקושי הכירה שנים שלושה גברברים חושבת את עצמה לרות וסטהימר לפחות ומעיזה ליעץ לנערות מתבגרות כיצד לשחק
  בנו כאילו אנחנו איזה צעצוע.
  אז לידיעתכן אנחנו בני אדם בדיוק כמוכן שמקווים שמהסטוץ יתפתח סיפור אהבה יפה שאולי
  ,שומו שמיים, יוביל להתמסדות.
  בכל מקרה רציתי להגיד לכל הגולשים לא להסתמך יותר מידי על כל מיני יודע/ות ח"נ למיניהם
  אלא לסמוך על ניסיון חייו בלבד(אחרת זה כמו ללמוד שחיה בהתכתבות).
  בקשר לקונדום ,בתור אחד שחברו הטוב מת מאידס אני לא ממליץ לאף אחד לאהוב בלעדיו.

 38. יש דבר אחד שהוא לא נכון בדבריך והוא:שכל גבר אחרי שהוא גומר רוצה ללכת הביתה אבל
  אתן מחזיקות אותנו תחבק אותי אתה אוהב אותי ואם אנחנו בכל זאת מצליחים ללכת הביתה
  אז אתן אומרות אתה רוצה רק לזיין אותי משתמש וזורק לכן אל תבלבלי לי את המח אם כל
  הבולשיט שלך.

 39. יעל .פ.

  יופי של מאמר ! אבל מעניין אם ככה הדברים קורים באמת ?? ? כי לא כל אחת מחפשת זיון על הדייט הראשון ועם כבר על הדייט הראשון אז מה קרה לקצת רומנטיקה ! אם כבר מדריך לגברים אז לפחות לספר להם משהו שהם לא יודעים , כי לדפוק אותנו ללא התחשבות – הם כבר יודעים לעשות ……

  • הרשי לי להציע לך אופציה לחשוב עליה.
   אולי לא פגשת את הגברים הנכונים?
   כי הגברים שאני מכיר לא מתעניינים ב – כמו שאת מגדירה את זה – "לדפוק בחורות ללא התחשבות……"
   יש גברים נטולי כל כשרון ורגישות. ויש גברים רבי כשרון במיטה רומנטיים ורגישים לנשים שאיתם.
   יש ויש.

 40. ליאור

  היי
  ראשית קראתי ואהבתי ,למרות שאני לא מקבל את הכל
  הפתיחות בנות גרמה לכן גם לפתוח מהר,ולכן המילה רומנטיקה שייכת למאושרים שביננו
  נכון שאידאלי זה להיות במיטה עם גבר חתיך וטוב שיכול להחזיק 3 פעמים,אבל תאמינו לי שגם פעם או פעמיים טובים שווים את המאמץ.
  מה שהיה חסר לי זה שלא היתה התיחסות לאסטטיקה שהיא בעני יותר חשובה מהרבה דברים
  תארו לכן לכם שאתם נכנסים למיטה עם מישהוי והריח שלא נדע….איך תמשיכו

 41. גחלת לוחשת

  מעולה!
  כל המוסיף גורע…
  ותרשי לי שרופה, אבל את גדולה מהחיים!

 42. הכל כבר נכתב
  כל כך הרבה תגובות יש פה, אז מה זה כבר עוד אחת. בטח אף אחד לא ישים לב
  לדעתי (ואני מדגישה שזו דעתי, מה שלא עשתה השרופה יקירתנו), אם נרצה לשנות אי פעם את היחס הגברי אלינו, מאמרים מסוג זה לא יועילו לנו, בנות.
  נכון שאין כל רע בסטוצים, ונכון שכולנו שונאות להעניק טיפול לפאר היצירה הגברי לאחר שטבל במי גומי ואפילו נכונה (במידת מה) כל ההתעסקות בטפטוף. אבל האם זה באמת משהו שצריך לכתוב עליו? האם זה מוסיף לנו משהו?
  כל מאמרי השחרור הפמיניסטים הם כבר די לעוסים ומאוסים.
  אמר לי פעם מישהו: "תדעי לך תמיד, כשאת נכנסת למיטה עם מישהו, זה לא את שהשגת אותו, זה הוא שהשיג אותך"
  וכיום אני חושבת שזה די נכון…

 43. ממש באיחור – קראתי את ה"שימושון" רק היום אני חייבת לציין שאם הכותבת היתה פה לידי היינו יכולות לתפוס איזו שיחה טובה.
  הסכמתי ולא הסכמתי עם חלקים מהכתוב,אבל מה שהכי הדהים אותי זה התגובות.
  צאו מזה – זה הדעה שלה.
  ולכל הנשים המודאגות/מתפלצות למניהן סקס זה דבר טוב. טוב מאד. וגם זוגיות ורומנטיקה וכיו"ב. אבל בסטוצים- לא ממש אכפת לי מהו הצבע האהוב עליו וגם לא מה הוא אוהב שאמא שלו מכינה לו לאכול.
  אל תפחדו להיות נותנות – תהיו לוקחות.
  דרך אגב- חבר שלי מזה 3 שנים יושב איתי פה וקורא את מה שאני כותבת והוא מסכים איתי שבקטע של סטוץ הוא מצפה מהגברת להיות חופשיה ונטולת תסביכים.

 44. אילונה

  היי!
  הוכחת במאמרך את נכונות צירוף המילים האהוב עלי בתום זיון מוצלח, ובמיוחד בתום זיון מוצלח הרבה פחות – יאללה עלה על מדי א', קח את הפקלאות ותסתלק, חזור לסינר של אימא'לה. עכשיו!

 45. בלגאניסטית

  בשלוש השנים האחרונות אני בחור קונפורמיסטית למדי , למעט התקפות חרמנות שגרמו לי ללכת במודע על קטע של סטוץ . התקפות אלה אירעו כשהייתה מגבלה אובייקטיבית , משוכה שלא יכולתי לחצות ,כגון אי קיו של זבוב , גיל צעיר מדי של פרטנר , גבר נשוי וכו' . אלה נושאים מצויינים לשיחות נשים , אבל בסה"כ זה ריקני . אנחנו נשים , דברים קורים לנו ואנחנו מזדיינות , זה לא ברור ?על מה כל הרעש?

 46. אלמוני

  הי, החלק הכי חשוב בכתבה היה "ותעופו לנו מהמיטה בסוף הלילה"!!!
  תבינו- אנחנו לא נהנים לישון עם גוף זר מיוזע, מפליץ ונוחר במיטה שלנו. אם נרגיש שאנחנו זקוקות לכם יותר, רוצות להקשר אליכם ומוכנות לסבול אותכם יותר מאשר לילה אחד- כבר נמצא את הדרך להחזיר אותכם למיטה שלנו.
  בינתיים תסתפקו במה שקיבלתם.
  תנו לנו להחליט מה טוב לנו!

 47. הבלונדינית הסודית

  לא עושה חשק,המאמר שלך. עושה לבכות. איזו דרך עלובה להתחבר. וגם אם זו התחברות זמנית- עדיין אנחנו בני אדם, כמהים ליחס, לחיזור, למחמאות, למילים רכות, למגעים רכים, לתשומת לב אכפתית ואוהדת. היחס האינסטרומנטלי שלך לגבר מקומם כמו היחס המקביל של המאצ'ו הזיין לבחורות שנופלות בחיקו. זה לא פמיניזם. זה הכי רחוק מפמיניזם. זה המחיר הכי כבד שאנחנו משלמות על זה שאנחנו חיות בחברה שנשלטת ע"י גברים: אנחנו מנסות להיות כמוהם. כמה נורא.

 48. קריפ

  אני יודע שאני הולך להצחיק כמה מכם, אבל אני וחברתי ביחד כבר למעלה משנה וחצי, ועדין לא עשינו את זה. אני לא מבין לאן העולם רץ בחיפושו אחר הסקס. יש רומנטיקה בדרך, יש המון דברים אחרים שאפשר לעשות, מלבד להכניס את הזין לכוס, לרוץ, לספר ולהשוות.
  טוב לי עם מה שיש לי, והשימושון הזה, עם כל הכבוד למה שכתוב בו, לא נראה לי שיתאים לי, ולכל האנשים שחושבים כמוני.

 49. עודד הנודד

  שנה וחצי ועדיין לא…צדקת, באמת מצחיק. מה התשובה? שרות עצמי או התנזרות?
  בכל אופן קראתי ונהניתי מכל מילה של השרופה. מקווה למדריכים ודיווחים נוספים.

 50. נברופונוס

  לא יודע מדוע את מוותרת בשמן של כווולן על הכיף היותר כיפי של הפינוקים אחרי הזיונים.
  מצאתי את עצמי תמיד משנן לעצמי שאני חייב להודיע ברבים ובפורום זה אני שמח על ההזדמנות – שאנחנו הבנים צריכים לסגל מחשבה אחת בראש העליון שלנו והיא: עשה כמה שאתה יכול (ויש תרגילים לשיפור הטכניקה המביאה אותך לשלוש פעמים מינימום בערב) אבל זכור כי גם לאחר שפיכה וכשנדמה לך שהדבר האחרון שאתה מסוגל לעשות הוא להניע את התחת, או אז הרגע בו אם אתה מאומן – תוכל לגרום לזוגתך את אחד מתענוגות החיים הכי הכי.
  בעוד הזין שלך חזר מזמן לגודלו הטבעי (מדולדל אבל עדיין לח) אזור את כל הכוחות הנפשיים ותתחיל להניעו בקרבת פתח הכוס – לא תוכל להכנס פנימה הרי כבר גמרת.
  תנועות קלות של חיכוך רך לא אגרסיבי (הזין מדולדל) בפתח מערת הנטיפים בקצב הנכון יעשו להן את זה.
  ובגמר הסדרה המתישה של שלושה מספרים (מיותר לוודא שהיא גמרה לפחות שלוש פעמים) כאשר באמת הזיין כבר לא נשמע לרצונך (הוא כן אבל אתה לא מסוגל עדיין להבין איך לתפעלו)
  עשה זאת עם השפתיים והלשון שלך (מותר לקנח את הכוס במטלית לחה לא קרה ) עם אצבע לחה והשאר היסטוריה. עוד עיצות? – רק פניות אישיות תיענינה ברצון, כן גם של נשים.

 51. החדק המשוטט

  שרופה יקרה,
  ממשנתך הסדורה, שבאה לידי ביטוי במאמר זה ובמאמר-האח על הצוללנים, אנחנו למדים כמה דברים:
  1. יש לך יכולת ביטוי והמשגה יפים, והלוואי ששליטתך ברזי המין תתקרב למפלי המלל שאת מעתירה ככה על קוראייך.
  2. את מאוננת ווירטואלית כפייתית.
  3. את מקבילה נשית לזאטוט שמושך בשיער של ילדה בגן שלו, בגלל שהוא לא מסוגל להגיד לה שהוא אוהב. את, כך יכול להבין כל זאטוט, לא מסוגלת להודות בשלל בעיות במיטה הזוגית. אי-לכך את מפזרת הכל בערפל מילולי כתוב-יפה, אבל ריק מכל תוכן.
  4. את זיון טוב רק בפנטזיות. כל גבר מנסה עכשיו לנחש איך את מתנהגת במציאות. בחיים האמיתיים, תרשי לי לנחש, את נמרה קטנה בהרבה מדמותך שמאחורי הפסוודונים.
  5. את בכל זאת מצחיקה.
  6. תמצאי כבר אהבה, ואז תוכלי להמיר את הקשקשת בדברים קצת יותר מהותיים. כמו זיון אמיתי, לשם התחלה.
  7. ואל תפתחי רגשי נחיתות מול קרין ארד. בסוף גם את תגיעי לתובנות שלה, שהן היום הרבה פחות מיליטנטיות בהשוואה לימי "איך לא לעצבן לנו וגו'". בחיים אין שחור ולבן כמו שיש (בשפע) בדקלרציות המיניות החלולות במאמרייך.
  8. כל הממבו ג'מבו שלך מציב אותך כבת דמותה הווירטואלית של פמלה אנדרסון (בימי הסליקון מזקירי האיבר שלה): הרבה ריגוש מיני בגרוש, וכלום אמיתי בפנוכו.
  9. כולי שלך.
  10. באהבה.

 52. ג'וליה

  אני מודה – הגעתי רק עד אמצע אוסף התגובות אבל פעם אחת ולתמיד אני חייבת לומר לבנות שגדלו ל"אורו" של הנייר האידיוטי של קארין ארד – צאו מזה! קארין היא בחורה טיפשה להפליא, אין לה מושג במין וכל מה שמבדיל בינה לבין האחרות הוא שהיא היתה הראשונה שהנייר שלה איכשהו הצליח להתפרסם, וגם זו טעות בלתי נסלחת.
  ראשית, הכותרת -"איך לא לעצבן לנו את הדגדגן" – כבר לא מעיד על איכות ואני מתערבת אתכם שעד היום היא לא סגורה עם עצמה על המיקום של הדגדגן שלה.
  שנית, השפה המביישת שבה כתוב הנייר הזה, והעובדה שחוסר הביטחון ודלות הידע זועקת מכל פסיק ושורה בו.
  שלישית – מאז, כמו שקורה כאן לכל "מיני-אייקון תרבות", עלק, התאפשר לנו לראות את הבחורה הזו בכל חור אפשרי כ"נציגת הבנות" (תעשו לי טובה, כן?!) ולהתרשם מאישיותה ה"מרתקת" ומהידע ה"כובש" שלה בעינייני גברים/נשים ותסכימו איתי, שעד היום, חוץ מהעובדה שהיא היתה חברתו האומללה והמושפלת דרך-קבע-ככל-הנראה של האמבה הזו, גיל קופטש, כנראה שאין עליה מספיק נסיון בשביל לגדל על אוסף השטויות שלה דור חדש של מזדיינות (אבוי!) וזה מביא אותנו חזרה לנייר שהיא כתבה ומוכיח לנו שנית ושלישית שאין בו לא תוכן ולא איכות.
  שימו לב גם שקראתי לזה "נייר" ולא "מסמך" – מסמך הוא משהו המסתמך על עובדות ומחקרים, וזה מספיק לאינטיליגנטים שביניכם להבין איפה כאן ההבדל.
  אז כל מי שחושבת שלהגיד "קראתי את הנייר של קארין ארד" עושה אותה למבינה גדולה – אנא התפכחי מאשליותייך מהר ומייד ועשי טובה גדולה לכולנו – הימנעי מלהפנות בחורות אחרות ל"מקור" הנ"ל. לא לא ולא! הדבר היחיד שעלה בדעתי אחרי שעילעלתי בנייר ההוא זה איך מבזבזים נייר הדפסה משובח על השטות הזו ומי לעזאזל החליט שיש בזה משהו הראוי להפצה.
  ולשרופה – שנונה שנונה, אבל באמת, שגיאות הכתיב שלך פשוט מביכות. פעם אחרונה שזה קורה, כן?

 53. הידען

  פרסומת מוצלחת הינה פרסומת שנותנת תחושה לקהל היעד שהוא הגיע לבחירת המוצר לבדו…

  ולמה אני אומר את זה? בגלל שמה שהשרופה כותבת הינו בדיוק הסימפטום של הרבה נשים שחושבות שהם מבינות ומשוחררות אבל הם בעצם התוצר של חברה גברית שרוצה להפוך כל
  אישה לזונה במיטה. הפמיניזם היא מהפיכה גדולה אבל היא השיגה יתרונות גם לגברים (וכמובן
  שכיום עדיין העולם שייך לגברים ולא כי נשים לא יכולות אלא פשוט לא רוצות מספיק כי חסר להם
  משהו בסיסי לכך והוא טסטוסטרון, ושוב לענין הכדורגל…)והיתרונות הם שפשוט מעצם טבעו או יצרו גבר רוצה לזיין כמה שיותר ומשחר ההיסטוריה הפנטזיה הגדולה ביותר של הגברים בתחום המיני הוא שנשים יהיו זמינות בכמה שיותר קלות לענין המיני(ולכן קיימת תופעת הזנות שמפותחת הרבה יותר אצל גברים מאשר נשים)וכיום זוהי פריצת דרך של ממש והתגשמות הפנטזיות הגבריות בתחום המיני אבל נחזור שוב לענין הטסטוסטרון או יצר הכיבוש הבלתי נשלט שקיים בכל גבר. כל גבר הוא יצרי אבל לכל גבר יש גם נשמה ורצון לאהוב ולכן נוצרת בדיוק ההכלאה שגברים תמיד נמשכים לאלו שמשדרות מיניות מתפרצת ופתיחות וזה כדי לספק את היצר הראשוני אבל בכל גבר קיים הרצון שהבחורה הבאה לא תתן לו! פשוט כי:
  א. היצר כיבוש והתחרותיות הטבעית שקיימת בו מתעוררת ואנחנו אוהבים את זה.
  ב. ככל שזה יהיה יותר קשה ואז נשיג את זה ככה הסיפוק שלנו מה"כיבוש" יהיה גבוה יותר ואנחנו חייבים שיהיה לנו את זה כדי להעריך ולכבד את הבחורה וזה גם נותן לנו להרגיש מיוחדים
  ולא עוד אחד בשיירה(ואז יתחילו כל השאלות כגון:מה עשית בעבר, כמה גמירות היו לך הכי הרבה, מי היה הזיון הכי טוב שלך וכול'…וזה כמובן יוביל אותכן למקומות שהייתן מעדיפות לא להיות בהם).
  ולסיכומו של דבר הנשים ה"חדשות" אין בהם שום דבר חדש אישה תמיד תישאר אישה וגבר תמיד יישאר גבר ולא משנה התחפושת שהם מתהדרים בהם כל אחד יכול לקנות מכנסי עור או לשחק אותה מר או מרת COOL אבל בפנים שום שינוי אמיתי לא חל וטוב שכך כי אם הטבע או אלוהים(מחקו את המיותר) היה רוצה שנהיה אותו הדבר הוא היה עושה את כולנו מאותו המין.
  כמו כן לנשים שביניכן תבדקו מאיפה שאובה המיניות שלכן האם מהבפנים והעומק האמיתי שלכן
  או מהראש(שמולא בסרטים כגון 9 וחצי שבועות.. סדרות טלויזיוניות שאתן אוכלות בשקיקה ומחכות כל מילה ותנוחה ושוכחות שהנשים שם רק שחקניות ואם תבדקו לעומקם של הדברים ותראו מי כתב את התסריטים תבינו לבד) שתוכנת ע"י הגברים ואתן פשוט מספקות את
  הדרישות.
  בצער רב אני קורא כתבות מאין אלו ושומע את אותם הדברים מסביבי של בחורות כגון השרופה(מענין מה מקור השם האם הוא ביטוי לתת המודע?)של בחורות שעסוקות באורך הזין וכמות התנוחות או הליקוקים באיזור הדגדגן ולא שמות לב לעיקר לרגש ולמניע של כל זה ונותנות לגבר חלומותיהן לחלוף לידם פשוט כי הם עסוקות מדי בלהתלונן על האורך או על שהסטוץ מאתמול לא ירד להם מספיק.
  וכדי להקדים תרופה למכה כותב התגובה אינו שמרן חולה צ'אטים שהדייטים שלו באים מקופידון
  אלא גבר אמיתי שנראה כמו בז'ורנלים שמספיק בטוח בגבריות שלו כדי להביא לבחורה ורד בין השיניים או לשיר סרנדות אם צריך באותה המידה שהוא ספורטאי מצטיין ונהג מירוצים ובחורות נמצאות מסביבו תדיר אבל אינו מוצא אישה אמיתית כי הן עסוקות מדי בלשחק רופא ואחות והוא רחמנא לצלן מחפש אהבה אמיתית מאישה אמיתית שעברה את שלב משחקי הילדות.
  התגובה הזאת לא נרשמה על מנת לבקר אלא על מנת לשפר כדי שסוף סוף הרבה גברים כמוני שיש להם הרבה מה להציע יוכלו להיפגש עם נשים שאמיתיות לעצמן ורק אז תוכל לצוץ לה גם אהבת אמת.

  • ידען חביב אשמח לצוטט איתך אחד על אחד (במילים בנתיים)
   ממני אישה משוחררת מינית אבל שאוהבת ורדים בין השיניים….

 54. אלמוני

  אשמח אם אהיה איתך בפעם הראשונה

 55. קראתי את "השימושון" וכן חלק נכבד ביותר מהתגובות.
  אני חייבת להודות שאני המומה מנסיונות השכנוע המאוד ילדותיים בסגנון של "עשה – אל תעשה".
  גברים ונשים הם קודם כל בני אדם, השונים בעיקר בינם לבין עצמם, ללא קשר להבדלי מין !!!
  ההבדלים הפיסיולוגיים קיימים אמנם, אולם מרבית ההבדלים הינם נורמטיביים.
  כל "תפיסת עולם" בנויה על השפעה מבית ("סחבת" של דורות), השפעה סביבתית, מבנה אופי אישי ונסיון חיים.
  אני לא מצליחה להבין איך אפשר להתייחס להתנהגות אנושית במושגים של "נכון" או "לא נכון".
  מה קרה ל…עשה/י מה שמתאים לך ?!
  אני יכולה לדבר אך ורק מנסיוני האישי…
  התחלתי לקיים יחסי מין בגיל צעיר מאד, ניהלתי מערכות יחסים מגוונות ורבות מאד-מאד (ביניהן סטוצים, רומנטיקה, יחסים משמעותיים והרבה "שילובים מוזרים" ביניהם).
  אמנם זה עוד לא הסוף (אני כולי בת 32) אבל…I did it my way.
  נישאתי לבן-זוג המתאים לי ככפפה ליד: נכנסתי איתו למיטה שלו בערב הראשון – כי לשנינו זה התאים, נשארתי לישון אצלו – כי לשנינו זה התאים, עברנו לגור יחד לאחר שבועיים – כי לשנינו זה התאים והתחתנו אחרי שנה וחצי – כי לשנינו זה התאים….ובינתיים, טפו-טפו, הכל אחלה !
  אבל מי אמר שזה המתכון ?!?!
  יש לי חברה טובה שנישאה לבן-הזוג הראשון שלה למיטה (בחורה שגדלה, מן הסתם, בבית מאד שמרני, וכן-כן…היתה בתולה עד שהיכירה אותו) והיא מאושרת ! (She did it her way…)
  הלוואי והייתם/ן יכולים/ות לצוטט לשיחות שלנו (שלי ושל אותה חברה) על סקס…מהות ההבדלים בין שתינו ניכרים בשיחות מטריפות אלה…וכל אחת מאיתנו מאושרת בחלקה !
  ויש לי הרבה חברות/מכרות שלכל אחת מהן…חיים שונים משלה, גם בהקשר הזה.
  אני חוששת שלאחרונה אני נתקלת ביותר מידי נשים, הנכנסות למיטה מהר מידי עקב "לחץ חברתי", כאשר הן נותרות עם תחושת ריקנות איומה כי זה לא הן !!!
  לעומתן יש את אלו שרוצות וחוששות…(מתוך אותם מרכיבים: חינוך, נורמה וכו').
  אני הייתי שמחה לתת עצה קטנה מבעלת נסיון רב ביותר –
  היתרון הגדול ביותר של ה-so-called פמיניזם, הוא בשיוויון ההזדמנויות !
  אישה וגבר לא יהיו שווים (וטוב שכך).
  אבל – אם את רוצה שיכבדו אותך, תכבדי את עצמך. קודם כל !!!
  גבר לא ייתייחס לבחורה שתיכנס איתו למיטה "מהר מידי" בזלזול, אם היא לא תשדר לו (וזה כתוב על המצח…חוסר הבטחון הזה) – ooops I did it again.
  אם את בטוחה שזה מה שיעשה לך טוב, לכי על זה עד הסוף, כמו גדולה !!!
  לסיכום, נערה/אישה יקרה – תני לעצמך זמן להתארגנות מקדימה:
  נסי להבין מי את, מהם הרצונות שלך, מהן השאיפות שלך, מהם המאוויים שלך, ערגותייך, יצרייך וכו'.
  ועם זה…תצאי החוצה.
  הכל הופך להיות הרבה יותר קל, בלי נקיפות מצפון…
  כך אין כל בעיה להיות אסרטיבית – תעשי מה שבא לך, תזרמי בסיטואציות כמו שמתאים לך ואפילו באקט המיני עצמו תהני הרבה יותר…ועם הרבה פחות אי-הבנות.
  (ואגב, כל הנ"ל נכון לכל סוג של יחסים ולא רק עם המין השני…במשפחה, בעבודה, עם חברים/ות וכו').
  אני מקווה מאד שמשהו מהנסיון שלי יעזור לכן להיות מאושרות בכלל ומינית בפרט !
  (עם כל הצניעות, הנ"ל עזר להרבה מאד חברות שלי "למצוא את דרכן").

 56. יהונתן

  חבל לי עליך
  בשביל זיון כזה אני יכול לשלם 200 שקל לזונה ולחסוך את אי הנעימות שאחרי

 57. עצוב, באמת שעצוב.
  שרופה יקרה, את מייצגת כאן זרם שלם של בנות שמתוך הבנה מעוותת של הפמיניזם החליטו שהן רוצות "לזיין" ושכחו בדרך את החושניות והאירוטיקה. אם אני צריכה לזיין מישהו או שיזיינו אותי, אין צורך, לאורגאזמה ריקה ממשמעות אני יודעת להגיע לבד.
  כאשר את (או לפחות אני) בוחרת לחלוק את יצועי עם בן המין השני (גם אם באופן חד פעמי) יש בכך גם רצון לחום, לקירבה, למגע של עור חם, שפתיים ואולי, אם זכיתי, למעט אינטימיות טהורה.
  שיחה כנה ועמוקה רק מעוררת את הנינוחות בין בני הזוג. נינוחות שממעיטה את חרדת הביצוע, יוצרת קרקע לכנות ופתיחות במהלך האקט עצמו ובכלל, מה כל כך רע בלדעת קצת יותר על האדם שאת נמצאת איתו? מה כבר יקרה? תלמדי משהו חדש? אולי אפילו לא תצטרכי את הג'וינט בשביל להרגיש חופשיה!
  המשחק המקדים אינו הכנה ל"קבלת אורחים בברכה" בשביל זה יש חטיפים. המשחק המקדים הוא אמנות בפני עצמה. ניתן לבלות שעות ארוכות בגילוי איזורים אירוגניים למיניהם, להעלות ולהוריד את רמת המתח והריגוש המיני, לפנק ולהתפנק, להנות מהגוף שלך ושלו על כמעט אינסוף האפשרויות שהם מכילים ולהגיע לרמות ריגוש וחרמנות שבה את לא רק מוכנה ל"מעבר חלק" אלא שכל גופך רועד רק למחשבה על החדירה.
  הסקס עצמו (חייבים להגיע לתכל'ס) בדרך כלל לא מאכזב.
  זו לא חייבת להפוך לאהבה, הוא יכול לבלות איתך את הלילה או שלא, אתם יכולים להיפגש שוב, לא חייבים.
  אבל התחושה שאחרי לילה כזה, כשאת מסתובבת במשך שבוע עם חיוך דבילי על הפרצוף, מרגישה סקסית ונשית ומלאה בשלווה פנימית. התחושה הזאת באה לא אחרי "זיון" היא באה רק אחרי שחווית חושניות ואירוטיקה, וזה, יקירתי, הדבר האמיתי.

  והערה קטנונית לסיום: למה את מטפטפת בדרך לאמבטיה?? ? בטח ובטח שאם זה חד פעמי יש מקום של כבוד לקונדומים על צבעיהם וטעמיהם השונים. גשי נא לבית המרקחת הקרוב למקום מגורייך וריכשי לך חפיסה. יש איזה איידס שמסתובב פה, שמעת עליו?

 58. מדבר תכלס

  דבר ראשון : הידען – אתה תותח ואמרת דברים מאוד מאוד נכונים
  חוץ מהקטע של השחצנות (שאני גבר ובנות רצות אחרי וכל זה)
  אוקי לסיכום אנחנו סה"כ מדברים כאן על 2 דעות
  1. אוהבות הרומנטיקה (בתולות שלא יודעות מזה באמת) פשוט רואים עליכן (אני בדרך כלל הייתי רושם "עליכם" אבל אני רואה שזה מקום של "גדולים" ואתם רושמים בשפה כלכך גבוהה ואני חייב להיות גם כן ברמה כמוכם)
  טוב אז ככה – רואים שאתם בתולות כי פשוט אין כבר מין בסטייל שאתם מדברות עליו ואתם חושבות שככה זה סקס כי ככה למדו אותכם וככה אתם רגילות מעולם האגדות והברביות…
  2.הבנות הפתוחות (תרתי משמע) – רואים שלכם יש ניסיון בסקס (אולי עודף ניסיון בסקס) כי אתם כבר נסחתם לנו הגברים כללי התנהגות ומה לעשות בדיוק ואני חושב שאתם צודקות כי תאמת מה אכפת לגברים מכללי התנהגות כל עוד הם ישיגו את מבוקשם …
  ככה זה נקודה.
  אז ל"אוהבות הרומנטיקה" – קודם כל תאבדו את בתוליותכן ואז תבינו מזה סקס
  לשרופה ולכל חברותיה המנוסות – אתם תותחיות תמשיכו ככה!!!!!

 59. לכול הנקבות הרגשניות,
  מה אתם עושות מזה כזה עניין
  סך הכל סקס, דפיקה, זיון או איך שתקראו לזה
  מה מגעיל בקטע הזה, אתם לא רוצות
  תשארו בתולות לנצח, נדבר בגיל 60
  ונראה אם לא תתחרטו

 60. קלעת בול, הייתי מוסיפה: בלי מילות חנפנות שקריות: "איזה רגליים, איזה גוף" וכד' כשאנחנו יודעות בדיוק מה הם הצדדים החיוביים שלנו (וזה בטח לא הרגליים במקרה זה)…

 61. התייחסות מאוד מבזה למשהו שיכול להיות רומנטי ונפלא. הרבה דברים שכתבת הם נכונים אבל הגזמת בתיאורייך. הוצאת כל שמץ של רגש ממשהו שאמור להיות בעל המון רגשות. ויש עדיין בנות שמחפשות לא רק זיונים אלא תוספת של רגשות עמוקים ואמיתיים.

 62. הפסיכי-לוג

  השרופה זה אלייך אישית!
  הכתיבה זה הפורקן הפנימי שלנו אבל נראה לי שאת לא מאמינה בזה מבפנים לרגע
  וזה רק מבטא את מה שלימדת את עצמך או נתת לאלו שהתעללו בך במהלך החיים
  להכתיב לך ובמקום להיות חזקה ולהילחם בחרת פשוט לקבל את הגזרה ולשכנע את עצמך
  שזה נכון. אני מכיר אותך ויודע מצויין מי את מבפנים וכל המסיכה המקושקשת שאת מוכרת לאחרים עובדת על הילדים הטובים אבל ממש לא עליי! אני הייתי שם ומכיר אותך ושכמותך
  מרחוק כמו שאת מכירה אנשים כמוני .
  מילא את רוצה לדפוק לעצמך את החיים או לבטא את הכעסים שלך בכתב אבל חשבת
  מה כוח המילים ומה הוא עלול לעשות לאנשים מבולבלים(99% מהאוכלוסיה)?
  כולי תקוה שתחזרי למי שאני יודע שאת ותפסיקי לקשקש בקומקום ואת ההתעללות העצמית שלך וההרס העצמי תהפכי לכוח חיובי ולא שלילי ותאמיני לי שזה אפשרי! כי הדרך הזאת ממש לא
  תביא אותך לשום מקום טוב ,והרי את יודעת את זה מצוין ולכן יותר קל להרים ידיים מאשר להתמודד ולשכנע את עצמך שזו הדרך? ככה יותר קל לחיות עם עצמך אה?
  את באמת חיה יותר טוב עם עצמך? תעני לעצמך אני כבר יודע את התשובה.
  ממישהו שאיכפת לו ממך

 63. ליידי סטארדאסט

  אוי כמה שזה נכון. הבחור שהגיב ונפגע מהציניות, האם ייתכן שזהו חוסר ביטחון או אגו (מאניה) שנפגע?? לכל אחד מהזיונים שלי הייתי נותנת את המדריך הזה לו ידעתי על קיומו, סתם, שיידע יפנים , ו… יפתח מנהגים נורמאליים!!!! גרררר…..
  מה לעשות זה נכון.. לא רוצה להכין ארוחות בוקר למישהו שפעם אחרונה שראיתי אותו הוא היה רחוץ ואני הייתי שיכורה קלות או מסטולה. בטח שאני לא רוצה לדעת איך אתה נראה כשאתה קם מהשינה. הדגדגן שלי זה לא גידול מיותר או לחילופין צלחת שמשפשפים עם צמר פלדה, מותק, את איך זה היה לי, תשאיר לי ולחברה הכי טובה שלי. תתרכז בעצמך , רק פה.
  אל תתקלח אצלי, אל תבקש ממני חברות (" אני מרגיש קצת כמו בכיתה א', את יודעת") אל תתלה בי עיניים מאוהבות, ותזמין לעצמך מונית.הכי חשוב, שהתולה היקרה שכחה להוסיף לדעתי, אל תדבר בזמן האקט. זה הורס זה פתטי וזה מגעיל.
  סך הכל למרות גודל היריעה, אלו דרישות בסיסיות ביותר לא משהו אקזמפלרי.
  ילדת רוקנרול שכמעט הרסו לה את מיתוס הזיונים ובעיקר את הכיף.

 64. איריס

  טל פרנקו,
  נכון, הטקסט משקף בחורה לא כנועה, אך אל לך לשכוח שבעידן שלנו התשוקה נצחה את האהבה, אז גם לדרוך עליה? מה רע ברומנטיקה ורכות?.
  לא צריך להפעיל שרירים כדי להיות "לא כנוע" רכות זה דבר מספיק טוב לכך!

 65. באמת יש לי תחושה של מיחזור של טכסטים בכתבה הזאת ובאחרות שאפשר למצוא כאן.

  "השרופה" מנסה להיות נועזת יותר כדי לפצות על חוסר מקוריות, ובינינו, זה לא מאד קשה כשאת מסתתרת מאחורי כינוי (שהוא בנאלי כשלעצמו).

  אני לא תמיד אוהבת דווקא את מה שקארין ארד כותבת, ויש לה לפעמים מן קטע "ניו אייג'י" מעיק שגולש פעמים רבות לפילוסופיה בגרוש. אבל אני חייבת להודות בדבר אחד. היא בחורה אמיצה מאד. היא שמה את הקישקעס שלה על השולחן. לגלוש לוולגריות זה לא קשה, אבל לתת נימה
  אישית בתור כל זה זה ממש לא קל, וזה מה שהשרופה לא עושה בכלל, וקארין כן.

 66. לשרופה שלום!
  הניק שלך ממש לא משהו
  אבל את מדהימה! וכל מי שחושב/ת אחרת,
  איך להתבטא בעדינות: הוא פשוט אידיוט!
  רוצה להקים לך מועדון מעריצים!
  אחרי הכתבה הזאת, החיוך מרוח לי על הפנים
  ואני לא יכול להפסיק.
  בעצם למה להפסיק?

 67. מכופף הבננות

  אחרי שקראתי את המאמר ואת רוב התגובות עד פה, נותר לי רק לומר:
  כולכן זונות (אלה שאני מתכוון אליהן יודעות…)
  אף פעם לא תמכתי גם בגישה שגברים יכולים לשכב עם כולן מצד אחר, וגם לא בסטוצים.
  לדעתי יחסי מין צריכים לבוא מאהבה, אחרת אפשר לעשות ביד או ללכת לזונה.
  כל הגישה של "השרופה" היא גישה פסולה והיא לא מתאימה לכל קהל הקוראים/ות (הצעירים יותר שבינינו), היא יוצרת מצב שבו נערה בת 15, למשל, שעדיין בתולה מחפשת מישהו לשכב עימו. כמובן שאני נטפל כרגע למקרים קיצוניים יותר. עדיין יש הגיון בעולם.
  אני יודע שרוב האנשים לא תומכים בגישה זו ועוד עובדה קטנה לסיום.
  כל כותבות האתר מגיעות מבתים הרוסים וממשפחות מתוסבכות., שלא חוו חיים נורמלים.
  אל תנסו להתפלסף עכשיו מהם חיים נורמלים בבקשה.
  בקיצור, אל תפתחו פה קורסים לשרמוטות כי זה הדבר שאליו אתם גוררים.

 68. שמיים-בת

  השרופה אולי את נשמתי התאומה?
  אחללה מנשר
  יעשה לי טוב עוד יותר אם תמשיכי בפרק ב' לעוד שימושונים
  כמו, איך להתחמק באלגנטיות ועדיין לצאת קולית מהבקשה שלו לקבל את הטלפון שלי?
  dont call us we call u נראה לי קצת וולגארי, בכל זאת אולי יבוא לי עוד פעם?

  או מה עושים ששבגדים הכל נראה נוצץ והוא נראה סקסי והכל טוב ויפה, ופתאום כשהעסק מתחמם נופל לי הדגדגן (כן גם לבנות לפעמים נופל), פשוט "לא בא לי", אבד הקסם, איך לעזעזל יוצאים מזה עכשיו בכבוד אחרי שחממנו אחד את השני אנושות ? וכמובן בלי אבל ממש בלי למצוץ לו או להביא לו ביד וכהנה וכהנה כיד הרוח הטובה עליהם?? ??

  ואיך, אבל אולי באמת למישהי מאיתנו יש את הנוסחא הסודית והמנצחת לדעת , איך הבחור יהיה במיטה בטרם הספיקותי לעיין?
  אומנם עם הנסיון אני קצת יודעת לנחש טוב יותר, אבל איכשהו תמיד מצליח לעבוד עליי איזה סבתא מחופש לזאב.
  אל תמכרו לי את עניין אורך האצבע לשורש כף היד, זה טוב אולי לעבודות יד ומקרמה, לא טוב לגבי אינדקציית פאר היצירה.

  תנסו את הטיפ הקטן ששמור רק לי ולחברה טובה, שאני מוכנה לחלוק אותו אם כל אחיותיי הרעבות בזה האתר : – תסתכלו טוב טוב על התחת של הבחור – ככל שהוא קופצני ועומד ומתוק כמו תחת של תינוק – לכו על זה אחיותיי – עד עכשיו זה עבד יפה"
  נ.ב.
  ראו הוזהרתם מהבחורים שעובדים על הישבן במכון כושר – זה מתעתע אנושות, רק אם זה בא טבעי (כמו אלו ששמות סיליקון בחזה – ככה יש ישבן מתחזה).

  ולחיי העם הזה העם הזה …….

 69. לילית

  כל מילה במקום במיוחד בחלק של הטכניקות אבל אני לא מסכימה עם הסיום…

 70. טינקרבל השולטת

  תהרגו אותם וזהו!!!!!!!
  למי שכתב את כל זה- אתם אחלה!!!!
  פשוט נהנתי מכל רגע ולכל מי שהגיבה בקטע של : "הגזמתם" אז… תפתחו את העיניים – זה מה שכל הבנים מחפשים ותפסיקו לשחק אותה תמימות- גם אנחנו רוצות את זה!!!
  אחלה כתבה או מה שזה לא יהיה!!!
  מצחיק, משעשע, אמיתי וגם אם לא – מה אתם מתנפלים?? ככה מי שכתב את זה חושב- יש לכם בעיות? אף אחד לא הכריח אותכם לקרוא את זה!!!

 71. מי שרוצה לקרוא את הזוית הגברים לכל העניין של בחורות וזיוניים (גם אנחנו לא מושלמות). כדאי להציץ במאמר הזה

  http://www.atraf.co.il/magazin/press.asp?categoryCode=2&id=667

 72. המאמר פשוט מעניין …וכל כך נכון.

 73. השרופה, שכחת כמה דברים :

  א. לא לטפטף על החתול הפרסי שלי
  ב. אחרי שאני גומר אל תצפי לחיבוק ( אני לא מחבק את האסלה אחרי חירבון )
  ג. מצידי את יכולה למצוץ אחרי הזיון ,זה בסדר אני מרשה לך
  ד. … עם שניים סוכר בבקשה
  ה. למה את מחכה ? תתלבשי ותעופי מפה, אפשר לחשוב כולה זיון
  ו. תשתדלי שהשכנים לא יראו אותך כשאת יוצאת , שלא יחשבו שאני מזיין מכוערות

  • אני מאוד מקווה שאתה לא טיפוס כזה במציאות!
   אומנם זה לא נוגע לי אישית אבל חבל עלייך!

 74. את גדולה!!!!!!!!!!
  הבנים מתבקשים להמנע משיחות נפש בנושאים הנ"ל: אקסיות, תסביכי ביצועים, תסביכי ילדות וכו'. אנחנו לא שרות פסיכולוגי…….
  כמו כן זין שלא עומד ויהיו סיבותיו (הרומנטיות) אשר יהוי (אני מתרגש, חלמתי על הרגע הזה, את כ"כ יפה וכו') לא מתקבל. אל תתפלאו אם לא תשמעו מאיתנו יותר בחיים. אותו דבר לגבי שפיכה מוקדמת וכל ביטוי אחר של ביצועים גרועים.

 75. נכון מאוד!
  יוחזר השוביניזם!

 76. FUNYYYY
  הצחיק אותי נורא.כל הכבוד
  אבל מה עם הרומנטיקה לא יכול להיות שכל מי שזיינת העפת בבעיטה ולטיקרבל –תרגעי קצת

 77. אחח..נשים..
  אין ספק..עם סגולה. שנים חיינו בתחושה שהן הן..היצורים העדינים. שזכו בכל הקופה. גם שכל.. וגם מראה שגורם לכל גברבר זב חוטם להזיל ריר בכמויות מסחריות. אך ראו זה פלא. לא כך הדבר. טוב בואו נהיה הגיוניים. מראה עדיין יש להן. זאת הפעם השניה שאני קורא את המאמר מתחילתו ועד סופו. לרגע חשבתי שאולי, אבל רק אולי לא בעברית עסקינן. רק חשתי לי שראוי.. ש.."גברבר" מהעיר…יעיר על כך.
  בואו נבחן את הדברים.

  ארוחת ערב ראשונה יחד – אירוע שלכל הדיעות יקבע את עתיד הקשר. אתה מגיע.. לבוש מיטב מחלצותיך. אמא כבר לימדה אותך..שלמרות הכל.. הבגדים כן עושים את האדם. כן..גם לך יש אמא פולניה.. או לפחות פולניה בנפשה. אתה מתכנן מראש את המיקום ואת האוכל. לא כבד מדי.. שחס וחלילה לא יהיה לבחירת ליבך.. אההממ..גזים. זה מביך. אתה משחד את המלצר מבעוד מועד. לימדו אותך שגברים אמורים להיות רגישים, וזה דואג לשולחן הטוב ביותר וכמובן..לאפלולית נעימה.

  תמה לה הארוחה. בחל"תך מגהקת קלות.. אופס..קורה.. אתם פונים לדירה.. כן..שלה..שיוויוניות.
  עולים למעלה. הגמד הלבן על כתף ימין מזכיר לך.. היא תמימה.. אתה רוצה קשר רב משמעות לאט לך.. הגמד האדום לעומת זאת..בצד ימין..מזקיר לך.. אחי..חבל על הזמן.. יאללה..תזיין אותה ..דפוק וזרוק.. יש עוד מלא בעולם לזיין ולזרוק. אממ…אתה בדילמה.. ומחליט ללכת על הגמד הלבן.. עורף את ראשו של האדום.. וממשיך..

  בדירה – היא מגישה יין..אדום.. זול להחריד.. וקר. מה קר..קפוא! לא לימדו אותך שיין אדום מגישים בטמפרטורת החדר..קרי..19 מעלות?? אתה מבליג.

  נשיקה ראשונה – אתה משחק אותה קול.. לא רץ לשום מקום. והיא.. אממ.. לפי תנועות הרגל העצבנית אתה מבין שמשהו פה לא תקין. קיבינימאט. לנשק או לא? מה זה אומר בכלל? נו טוב..שויין..ננשק. אתה מתחיל לאט. נשיקה קלה.רפרוף חביב.. הופה!!! היי גברת!!! תחזירי לי את הלשון שלי!! אתה מרגיש שאתה נשאב לחור שחור.. הלשון שלך..מאיימת להנתק מהפה שלך! ואתה עוד שאלת אם לנשק אה?? ! אתה מצליח לשלוף את הלשון שלך מפיה של המתוקה.. תופס אוויר מהר. והיא..מפרשת זאת..כסימן מובהק לתאוואה ולכך שאתה מאוד נהנה מהנשיקה .. אמאלה!!! לא..רגע חכי!!!! ארחחךחשכ ש .. כן..שוב.. נפלת קרבן לקומפרסור. עכשיו אתה ממש משתנק.. והיא.. כבר גוררת אותך למיטה.. אתה כבר יודע..שטוב לא יצא מזה.

  חדר שינה – נו טוב..אתם בחדר שינה.. אלוהים..לא שמעה על עוזרת הבחורה הזאת.. ?? מה זה ערימות של כביסה ככה על הרצפה??
  היא זורקת את הכביסה שעל המיטה .. ישר על הרצפה… עכשיו אתה מבין למה יש כביסה על הריצפה.. ומחשבות חרטה מקננות במוחך. מכאן כבר אין דרך חזרה. אוקי.. מזל שיש לך קונדום בכיס. כן.. יש לך! ולא.. אין לך שום רצון לחטוף זיבה.. או הרפס.. שלא לדבר רחמנא לצלן על איידס.
  לפי כמות הכביסה של המיטה.. המון מים עברו..בעצם..המון זרע עבר כאן!

  אתה עדיין מנסה להפיק את המירב מהערב.. זה לא חייה הרי להיות זול לא כן?? אתה רוצה להשקיע..להראות שאיכפת לך שהיא תהנה.. אבל.. עושה רושם..שהבחורה על טייס אוטומאטי!!
  עשרים שניות מאוחר יותר.. היא בפישוק על המיטה..עירומה.. אתה…בשוק..עדיין מוצא את עצמך מנסה להוריד את המכנס בזמן שהיא הורידה הכל!!! בטוח היה לה איזה קסם..לא יכול להיות כל כך מהיר!!!
  אוקי..אתה מבין איך הערב הולך להיות.. חפוז!!

  עירומים במיטה – אתה גבר מודרני.. הרגיש לצרכי בת זוגתו. רוצה ללטף מעט..להתנשק מעט… הופה.. מה קורה כאן?? ?? משהו מעיק על הראש שלי..?? ! כן..אכן!! הוא רוצה שאמצוץ לה. והיא לא מתכוונת להיות עדינה.. אמממ… פגישה ראשונה.. להזכירכן בנות..
  אתה מבין בכוס הזה. .. מה לעזאזל אני עושה כאן בכלל..אני רוצה לאמא!!!!!!
  אתה מבין שאתה בצרה. זה ברור לך. אתה סותם האף..ו.. צולל.. חושב מחשבות נעימות על גלידה..כשלפתע..ארוחת הערב שלכם עושה דרכה כלפי מעלה. אוי…אתה ממש מפעיל דימיון עכשיו.. רק שלא יברח.. הופה! זהו..אתה בעצמך פתאום על הגב. כמעט כמו סרט של ג'אקי צ'אן.!
  שתי דקות..זהו..היא רטובה.. אתה עדיין בשוק.. בטח שלא עומד לך!!!
  הרגע העלת גירא!! ארוחת הערב שלך..איי..אני צריך לצחצח שיניים…
  הגברת מוכנה…אז מה אם גם אתה צריך זמן לכיף !!!?? ? יאללה מותק..אתה גבר!! תעמיד אותו..ותעמיד אותו עכשיו!! אני מוכנה..יאללה כפרה!!
  היא מותחת אותו..מסובבת אותו..אלוהים..מותק..תרגיעי..זה לא קורס שרברבות!! היי..זה עדיין מחובר לגוף שלי אם לא אכפת לך??
  אתה משקיע המון אנרגיות..מנסה באמת בעדינות לרמוז לה..ש..כן.מותק..גם אני רוצה שתמצצי..
  מבט ההפתעה על פניה..מסגיר את מחשבותיה.. שאני אמצוץ לך בפגישה ראשונה?? ? על גופתי!!!

  הזיון
  אתה מרגיש ממש מושפל.. אתה מבין..שעבדו עליך.. האמת.. היה כבר עדיף לבוא עם מתנה..איזה וויברטור ענק..וזהו.. אתה מצליח להעמיד אותו כראוי.. אחרי עשר דקות של דמיונות על פמלה אנדרסון.. לפני הוצאת השתלים. פתאום אתה ממהר.. יאללה..נשים הקודנום..לפני שיפול..נזיין את המפגרת..ונברח מהר!!!

  מזדניים – אלוהים..שמישהו ישתיק אותה.. עוד יחשבו שמצלמים כאן סרט כחול. מה זה הקולות האלה..אלוהים..מותק…תביני.. אני מסתדר טוב גם בלי האפקטים הקוליים שאת מזייפת לי. ואת מזייפת גרוע!!!

  שלב הכאילו סיגריה – אוקי..זה נגמר.. פעם אחת.. אלוהים…עוד שתיים כאלה?? הלילה?? ? איך??

  סוף הערב.. אתה מרגיש מותש. משהו שמזכיר לך את מסע הכומתה שלך..בדיוק 5 ק"מ לפני שאתה מסיים 120. ההרגשה שכל הגוף כואב.. הנשימה שלך קשה.. אלוהים..הייתי צריך להביא איתי כמה מהחבר'ה שיעזרו לי עם זאת. . . אתה ממש להוט לקום לברוח משם. אבל..ההגינות מחייבת. אתה לא רוצה מבטים נעלבים … מגניב מבטים לעבר השעון..כאילו בנון שלאנטיות.. אלוהים..רק שלוש דקות עברו.. נו..שרק תקום למקלחת..
  " .. מותק.. רוצה להתקלח..??" אייייי! קארמבה!!!!
  " .. לא חומד.. אני כבר אתקלח בבית.. אני מתחיל מוקדם מחר.."
  היא הולכת להתקלח.. אני…מתלבש..כמעט במהירות שהיא התפשטה.. מהר..לפני שהיא חוזרת ורוצה סיבוב נוסף.. אתה כבר מכין תירוצים.. ניגמרו לי הקונדומים..בידיעה ברורה..שהבחורה בטח מחזיקה בית מרקחת שלם בבית..כך שזה לא יעזור…

  אתה לבוש..בדיוק בשניה שהיא יוצאת עטופה במגבת. .. חיוך לכאורה מפתה..מרוח על שפתיה..
  הדופק שלך מאיץ..לא! לא מתוך תאווה.!!! זיעה קרה שוטפת את צווארך.. אלוהים!! לא..לא..הצילו!!
  אתה ניגש אליה..חיוך חם..או הדבר הכי קרוב לזה מרוח על שפתיך.. חומד..צר לי..אני ממש חייב לרוץ..
  היא: "… יקירי.. מקווה שהיה לך טוב כמו שהיה לי…:).."
  אתה: ".. בוודאי חומד..היית מדהימה.. הכי מכולן.."
  הרגשת קבס עולה בקיבה.. אלוהים..כמה שזה מגעיל.. נברח..נברח..נברח..עכשיו!!
  היא: " .. תתקשר חמוד?..""
  אתה: " …בהחלט..!! בלי ספק…!"
  ספק ועוד איך!! חפשי….!!

  היא נושקת לך שוב..אתה למוד ניסיון..מרחיק את הלשון!!
  בי…

  אתה יוצא לרחוב.. וחושב…שפעם הבאה..כשאתה יוצא לדייט.. חבל לבזבז זמן וכסף..
  ישר חבילת קונדומים.. יין זול.. ונימפומנית..זה.. כל מה שצריך…

  wizard

  • שירה

   מאוד נהנתי לשמוע על הפנטזיות המיניות שלך.
   באמת מה חבל שלא כל הבנות כאלה שתלטניות,נימפומניות ,
   מזיינות וזורקות כמו באשלייה שלך.
   האמת שיכולתי למצוא כמה קווי דמיון למציאות של ימינו. כמו הקטע של ה"תמצצי לי",
   ערב ראשון או ערב שמיני, "ראבאק תמצצי לי ועכשיו". זה יכול להיות מוכר.
   חוץ מזה,אני בספק אם באמת לא היית רוצה לשמור על קשר עם חייה טורפת כזאת.
   לכל רגע של חרמנות תוקפת,בחורה כמו בחלומות שלך יכולה להועיל….
   אפילו אם זה רק לעשות ביד מלחשוב על אחת כזו…
   בהצלחה!

  • when god open the doors of heven

   תגובה מגעילה
   של ילד חסר כל משכל מינמלי
   וניטון היה אומר על זה
   אין לבן אדם מרכז כובד אפילו לא בגוגולת הנ"ל……

 78. גורו יאיא

  תהיה:
  האם המין הנשי כולו גוש אחד של נשים, חסרות פנים וזהות משלהן? זה מה שכולן רוצות? אין זונות מופקרות ממך וצדיקות גדולות ממך?
  לא, כי אצלינו – הגברים זה לא ככה. חשבתי שאם אצלכן זה ככה, אולי יש איזו הצדקה בטענות השוביניסטיות שאני כל כך נלחם בהן כל חיי.

 79. דורון

  כל כך הרבה הוראות הפעלה אפשר לחשבו שמדובר בויברטור רב שימושי רב מהירותי.

  אולי באמת מדובר בויברטור?….

 80. צר לי אבל לילה ראשון צריך וחייב להיות שונה ממה שתואר כאן, אחרת מה הטעם להמשיך??

  • צודקת – סוף סוף שפוייה!
   הלילה הראשון הוא החשוב ביותר!
   לדעתי הוא קובע את הטונים לגבי המשך הקשר.

 81. לא "נורמה"לי

  ממש מסתמנת מגמה של נשים שבאות כאילו לסגור חשבון אז שלא תתפלאו שהתוצאות יהיו פשוט
  שישבר לנו מהנשים הישראליות ולא רק אני טוען שהנשים הישראליות פשוט מהגרועות בעולם וראיתי חלק גדול ממנו.
  כן זה נכון שבחורות רוצות גם מין אבל נראה לי שפשוט רוב מי שכתבו פה אין להם מושג מה זה מין ועדין תקועים בשלב של הסקס
  אז אני אגיד לכם משהו: לתקוע את הזין לחריץ כל ילד מתבגר בן 11 יודע ולהתפרע בלי זרימה אמיתית אלא כמו איזה חיקוי של סרט כחול גרוע אז אם לזה אתםן קוראים מין רחמיי עליכם
  ומין הסתם אתן גם לא גומרות , תמהני למה…
  היה לי ויותר מפעם אחת מין "מזדמן"(שונא את המילה הזאת) עם בחורה בערב הראשון אבל של 2 ששלמים עם זה ונהנים זה מחברת זו וגם מפנקים אחד את השני במיטה בלי רגשי אשם ונהנים מאוד וכן גם נפרדים בחיבוק ונשיקה למרות שיודעים שלא נראה זה את זה אז כן אפשר גם אחרת אבל
  אז קדימה תתאפסו על עצמכן הבסיס שלכן מצויין אבל מתי תתחילו באמת לעמוד על שלכן הווה אומר לא טרנד אופנתי אלא הקשבה להגיון הפנימי ולרגשות שלכן רחמנא לצלן ואז אולי נגלה בכן פן חדש שכיום אם הוא קיים זה רק בתיאורייה.
  נ.ב אל תשכחו נשים "אסרטיביות" יקרות שגברים משתדלים לא להשיב מלחמה אבל ביום שיווצר טרנד חדש שבו הגברים ישיבו מלחמה אל תשכחו למי יש אלפי שנות נסיון בלחימה ומי שונא להפסיד אפילו יותר מכן ואז אני מציע לכן להקדים תרופה למכה כי מי שסובל ויסבול בסופו של דבר זה 2 המינים ואתן לא פחות מהגברים.
  והגזענות והדיעות המעוותות שיש לכן על גברים לא יודע מאיפה אתן שואבות אותם לא מאף אחד שאני מכיר ואני מכיר הרבה אנשים אבל כנראה שהכי קל להאשים בהכל ,בהורים הגרושים ,בחוסר מימוש העצמי ,בחוסר ביטחון הנובע מסביבה שכולה סינטטית כמו העגבניות בהכל כמובן אשמים הגברים אין ספק, תמשיכו בגישה הזאת היא תביא אותנו רחוק.

  • Super girl

   אני בת 14 , בתולה .
   מה שתיארתם בכתבה הזאת ממש הוציאי לי את החשק
   לעשות את זה איי פעם , בצורה כלשהי אפילו הפחדתם
   אותי, ככה זה תמיד ? , אם כן הבנים ממש יצורים
   מגעילים ודוחים .
   ומה שתיארתם על נשים לדעתי לא ממש נכון

 82. אלמוני

  בנות יקרות, כל מה שמתואר פה בצורה סופר-גועלית זה לא מה שמחכה לכן
  כמובן שזה יכול להיות ככה, אבל דבר כל כך מדהים ומיוחד אי-אפשר לתאר בכזאת צורה.
  אל תשימו לב… לטובתכן

 83. סליחה שאני מתערב (תגובה ראשונה בשנת 2001 ?!), בנות, אך כבן רגיש בעולם מחוספס אני
  חייב להודות, שהכל שריר וקיים, ואפילו די נכון. אולי לוקח 40 שנה להבין זאת (עניין של הרבה גיל, קצת נסיון וכמה בחורות שיודעות כם לדבר) אבל הסופרת המצויינת צודקת. מכל מקום, בשם אלוהים, בנות, אי אפשר לבנות עלינו הכל (אנחנו רק גברים). אז דברו לפני (במקום להשמיץ אחרי), קחו את העניינים לידים ו…תיהנו.
  חג שמח.

 84. אלמונית

  מדהים!
  אין דרך מדויקת יותר בכדי לתאר את הזיון הראשון!

 85. צחי ג

  ממש אחלה
  גדולה את

 86. ענק……. פשוט ענק….. זה פשוט כמו לקרוא את הפעם הראשנה שלך… צחקתי ללא הרף… אתה קולט בעצם כמה דפקטים היו!!!
  נ.ב.
  למזלי למדתי מהטעיות ….
  תודה לכם על הנעמת זמני

 87. חביבה
  אני ממש לא מבינה מדוע חלק מהמגיבים החליטו שאת בתולה.
  ממש ניכר שממש לא.
  משהו בין הנסיכה דיאנה למדונה. לא בתולה אבל גם לא הוללת.
  בכל מקרה הכל ממש מתאים לדעתי בנושא חוץ מזה שאני חושבת שאם הוא הגיע לאזור הקודש הוא צריך להשאר ולחבק עד הבוקר (בהנחה שהיה מספיק חיוני ואני רוצה חיבוק ממנו) ואם כן אז גם שיקום לפני ויעשה קפה.

 88. ליטלו'ש

  בשום מקום לא קראתי הסבר כל כך נכון!
  כל דבר שהיה רשום שם – אמת…
  הכתבה מענייינת לכל הבנות שלא יתנסו או רוצות להיתנסות…
  בכדי שתדעו מה הולך ליהיות לכן, הריגם אתן מתי שהוא תצטרכו את זה…!

 89. יפית הללי

  טוב הגזמת קצת לא
  סקס בפעם הראשונה נשמע אצלך כמו יציאה לקרב מינימום
  לא פלא שאחרי מאמר מסוג זה הם לא ירצו לשכב איתנו
  גם ככה הם מפחדים
  אז עכשיו…בכלל….

 90. lady marmalade

  השרופה את הרסת לי כל חשיבה על הלילה הראשון שלי.
  מה שאני מקווה זה שאף אח דל א יקשיב לשימושון הזה, כי אני בטוח אתעלם!
  עשית מהמין הנשי בובת מין- "תבוא, תאכל תדפוק ותלך"
  ככה את מציגה את עצמך ואת המין הנשי?!
  תתבישי לך!
  כל אחד והדרך שלו
  ולדעתי הפעם הראשונה זה משהו שתמיד צריך לזכור- כי משם אין דרך חזרה
  זה זיכרון שנצור במוח ובלב!
  זו צריכה להיות הרגשה הכי טובה שיש
  כי אחר כך להשוות את ה"לפני" ו"אחרי" זה הדבר הכי הכי שיש!
  ,הכי כיף זה להתגאות בפעם הראשונה
  ולא צריך לעשות את זה 3 פעמים כדי להתגאות!
  חוצמזה שאני אוהב שמלטפים אותו ומנשקים אותי זה הדבר הכי כיף שיש
  רומנטיקה זה דבר הכרחי
  תיראו לאן הגענו
  לבנאדם יש רגשות והוא צריך לדעתאיך ומתי להשתמש בהם
  בסקס זה הזמן הכי מתאים
  ומסכנים הבנים- למה לגרש?
  מה עשו לאימא שלך?
  בטח הבנים שאת מביאה אליך הבייתה הם מדרגה ג'
  אנחנו ה"נשים", לא כמוך!
  קבלי קורס מאיתנו!!!

 91. יותם

  בנות, אני עובר כאן עבירה מוסרית בכך שאני מתבטא בחריפות באתר female dominated
  אבל אני מרגיש מחוייב.

  יקירתי ,איבדת את הערכים החשובים ביותר …
  סקס זה טוב , אהבה פי אלף….
  המאמר שלך מתאר מציאות קרה ,רירית,נטולת סנטימנטים וחשוכת תקווה…
  תנסי פעם להיסחף לשיחה מעניינת עם גבר, כזו שתעורר את עולמך המיני מבלי אפילו לגעת!!!
  אחרי שתתנסי בכזו חוייה פעם או פעמיים … ותרגישי מוכנה לשלב הבא..

  אני ממליץ להתאהב.

 92. היועצת הנוצצת

  שלום קוראים יקרים!
  כותבת הכתבה כנראה לא ממש בכושר…לא מקובלת עליי העיסקה של ה3- פעמים. …
  מה אני בעונש?!?!?!
  שמעת פעם על 12 פעם לגמור כשעושים " יום מרוכז"?? ?? ?
  תחשבו על זה!

 93. ישראלה

  הרשו לי לסנגר על השרופה לשם שינוי..
  אני חושבת שהמאמר גאוני, אולם, הוא סוראליסטי למדי. נראה לך,שרופה יקרה, שלגבר תהיה דמעה בקצה העין? שהוא עוד יחפוץ להקשיב למה שיש לנו לומר? לידיעתך, אחרי שגבר גומר, הוא הופך לבהמה,במלוא מובן המילה. כמה הייתי רוצה להיות מסוגלת לגרש גבר בלי סנטימנטים אחרי הפעם הראשונה, זה לא יכול לקרות.אני פשוט בנויה אחרת. מה לעשות?
  אם יש מישהי שעוד פיללה בלבה על הגבר הראשון, החבר האוהב, שבטח לא יזרוק אותה אחרי שהם יעשו את זה, צר לי לנפץ לך את האשליות. אין שום וודאות שבחור ישאר איתך,אלא אם כן אתם נשואים. מי שחושב שהדת שאסרה מין לפני הנישואין היא פרימיטיבית, שינסה ויווכח באמת המרה בעצמו. אני לא מאמינה שבאמת קיימות נשים בעולם שמסוגלות לעשות סקס גרידא. מי שטוענת שכן,מ-ש-ק-ר-ת!!!!!!!!
  קראו את המאמר של קרין ארד-"איך לא לעצבן לנו את הדגדגן" ותבינו על מה אני מדברת..

 94. בר אביב

  לדעתי את ממש ממש מגזימה
  את לא יכולה לכוון את הגברים איך לפעול
  זה שאת אוהבת לזיין וללכת כמו גבר זה לא אומר
  שכל הנשים גם כך.
  בכל מקרה איך שאת אוהבת את הסקס שלך
  זה בטוח לא איך שמישהי אחרת אוהבת את הסקס שלה
  ככה שאת לא ממש תצילי את המין הנשי בעזרת השימושון הזה.
  נ.ב.
  אני אשמח לקבל תגובות…

 95. מוציא-לאור

  בימים אלה יצא לאור ספר חדש–תגובת הגבר–ספר שנכתב כתגובה למאמר האלמוותי של קרין ארד..
  את הספר כתב הסטנדאפיסט קובי אפלבוים וניתן להשיגו בחנויות סטימצקי..

 96. אל תשחקי אותה יותר מדי מבינה בסקס.
  כבר אחרי שקראתי את השורה הראשונה הבנתי שאני קורא כתבה של אישה עלובה שלא עשתה את זה בחיים שלה אפילו פעם אחת. את לא צריכה ללמד אותנו.
  השרופה……….. את יכולה לחיות באשליות.

 97. אומנם הומו, אבל עדיין...

  0טוב, אמנם אני עדייין בתול, ואין לי כ"כ ניסיון בעניין, וזה בכלל לא חשוב מה אני חושב או לא חושב על הכתבה הזאת, אני באמת חושב שכולכם די פתאטים. במקום לקרוא, ולשער, ולהתפלצן על זה עד מחר, לכו הביתה, לחברות ולחברים שלכם, תאהבו אותם אותן וזה על בטוח יזרום ככה שתאהבו את זה.. אגב, אני פה רק בגלל שידיד שלי שלך אותי לפה.

 98. קארן

  זה לא כל כך רחוק מהמציאות כמו שאתן חושבות, אולי זו לא המציאות שאתן מכירות כי אתן כל כך מתנערות ממנה בשאט נפש.
  אבל יש מציאות כזאת.
  והיא אפילו חיה ובועטת.
  וככה זה הולך.
  מכאני.

 99. blindmelon

  דברייך כה נוגעים ללב של כל גבר ישראלי שרואה בך כעוד אחת שקבלה בראש כמה פעמים יותר מידי והיא חושבת שהיא כל כך מבינה בנושא כך שהיא צריכה לכתוב מאמר עליו שישפוך את כל החוכמה שקיימת בה, אך לא מותק רק טיפשות ושרמוטיות באים מדברייך כי כל אחד אוהב את זה אחרת ובצורה שונה וזה מה שעושה את זה מעניין ובלתי ניתן להכללה כמו שאת עושה ,ותחשבי על זה

 100. אחלה מאמר!!! נכון מאוד !!! בנות תקראו ותשכילו, לא צריך לבכות אחרי כל זיון שלא מסציים בחתונה. אל תדאגו האביר יגיע בסוף… ובנתיים תהנו מהחיים, גם לנו מגיע!

  • נהדר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   סוף סוף מישהי שחושבת כמוני!
   תהנו מהחיים בנות – כל עוד אתן יכולות!
   עכשיו זה הגיל!

 101. electroboing

  את פה מדברת מניסיון עצמם ואולי חברותייך,מה שנכון לסוג אחד של נשים,שמשתגלות בשביל הכייף ויודעות להינות מזה,יש עוד הרבה בנות, ואני כמעט בטוח רובן, שהסקס אצלן מגיע בצורה אחרת,

  אל תטעי את כולןכולם פה,את תצרי בלאגןןןן אצל אהבלים שהיו מתקדמים יותר לאט אלמלא היו קוראים את המאמר החביב (אך לא בתור עיצה למתחילים)
  צריך לקטרג פה את המאמרים או משהו ע"פ רמת המשתמש

 102. סיון

  אני בכלל לא מסכימה אם הכתבה הזאת
  אני אומנם היתנשקתי עם חבר שלי בפגישה הראשונה
  אבל הוא חיכה כמו ילד טוב שנה לדבר האמיתי
  ולא הלחיץ ולא כלום
  ותאמיני או לא אבל רוב הבנים שאני מכירה ( כולל חבר שלי ) אוהבים
  להיות רומנטים מוסיקה , נרות , שירים….
  ואפשר אפילו לגוון למשל : שוקולד , קצפת , קצפת עם תותים…
  ולדעתי אפילו שאוהבים מאוד מאוד לשכב כשבחורה במחזור זה דבר מגעיל ודוחה
  ביותר כי המחזור נועד לנקות את הגוף וברגע ששוכבים במחזור זה לא ממש מנקה
  וגם אני הייתי רוצה לראות תגובה של החבר שלכן אחרי שהוא גומר ויוצא החוצה
  לראות את איבר מינו מכוסה כולו בדם ?!?!?!?!?
  ולדעתי המילה זיון היא מגעילה ביותר בשבילי היא אומרת לילה חד פעמי
  והיא אומרת לדעתי גם זונה או שרמוטה כי לא משלמים לך רק מזיינים אותך חד פעמי
  אז מספיק להפחיד את כל הבנות שעדיין בתולות ורוצות רומנטיקה קצת כי היא עדיין קיימת…

 103. beat bizzare

  מלים כדרבנות, אין כמו לקבל קצת לגיטימציה און ליין

 104. אלמונית

  אני בתור בתולה, מזועזעת ממה שכתבתם פה.
  אתם לא מראים פה דברים רומנטיים או דברים נעימים אלא רק איך לזיין ואיך לדפוק.
  בתור זה שמפעיל את אתר האינטרנט הייתי משפרת את המדור בכך שתכתבו ותבטאו בדרך יותר יפה איך ל"זיין.
  אתם פשוט הגעלתם אותי!!!!!!!!!!!

 105. תני לשרמוטות להתבטא… 🙂

 106. Surprise, surprise, but I liked it. So, it isn't romantic, but somewhat realistic. The important point is — it's humorous!!!! get it? humor. and as for romance, some people do get to experience it and not everybody likes to leave after a half an hour. At least the ones who don't get paid and would maybe like to fall asleep with the person they just fucked, pardom me being crude. As for the virgins who dread to think of this as a description of their first night — wait till you get the load of blood and everything. Do it with someone you at least like…. and don't whine. it gets better with time, just like good wine

 107. רועי!!!! (כן אני בן)

  פשוט מאמר גדול!!!
  נהנתי לקרוא ואשמח ליישם!

  • כן הלוואי שעוד בנים היו מיישמים את זה אבל מה שלא אהבתי זה החלק שזה רק זיון ללא משמעות צריך להיות לזה משמעות אבל כנראה יש בי מין הרומנטיקנות הזאת שמפריעה לי שזיון זה רק זיון ואין לזה את אקט האהבה.

 108. נהניתי לקרוא את המאמר כי זה כתוב בצורה מעולה. חמוד, עוקצני ומעל לכל, פמיניסטי!
  כן כן, אני פמיניסטית ושבעת וגם לנו מותר לחשוב על סקס כזיון ולא כעל תינוי אהבים תמים.
  למרות התיאורים הקורעים שיש פה, וכמעט כולם מתאימים מעולה להרגשתי או יותר נכון פחדיי מהפעם הראשונה (בתולה שכמותי), אני באמת מקווה שרוב הגברים ידעו לספק את מה שחסר לפי הכותבת. אני מקווה שהגבר שלי, יהיה יותר ממה שכתוב פה.
  בכל אופן, הצוחוק וההנאה מהקטע לא יישכחו. אבל אני עדיין מצפה לסוס הלבן (לאו דווקא האביר, אם אתן מבינות אותי)
  :))
  PEACE LOVE AND GOOD SEX!

 109. אויש באמת. קל להגיד ולהשאיר רושם אבל אני רוצה לראות מי מכן לא תקלל את הגבר שיעז לנטוש אתכן אפילו חצי שעה אחרי ביצוע המעשה. הקטע כתוב יפה אבל אני לא מאמינה שהוא מייצג את דעתן של רוב הנשים שכן זקוקות ורוצות לחיבוק קטן אחרי. וגם קצת יותר מ3 פעמים לא יזיקו לערב.
  הכל תלוי במצב רוח.

 110. כן שמענו על הגיבורות

  dream on baby
  הניסיון להשמע כמו נער מתבגר שגילה כי סיפורי דפוק וזרוק הופכות אותו לגבר גבר
  אצל מחוצקנים כמוהו ממש ממש נשמע אמין,
  רק שכחת להוסיף שאת החוויה המזככת את טורחת לנגן לפסיכולוג שלך

 111. דז'סטיף מגיע לפניי אפריטיף?

 112. אני ממש לא מסכימה עם השרופה. גם כשמדובר בסטוץ, אני מכבדת את עצמי ומשדרת את זה לבחור שאיתי. לא יקרה לו כלום אם הוא ישקיע קצת. בעצם-אולי דווקא יקרה הרבה, כי בי יתעורר הרצון להשקיע בחזרה (הדדיות חברים, הדדדיות). יהיה נחמד להתחבק או לפחות לגלות חיבה או עניין (גם אם לשנינו ברור שמדובר בסטוץ), אחרי הכל, הרי עברנו חוויה מיוחדת יחד….
  ולבנים שביננו (בעצם גם לכמה בנות). השרופה שכחה את העצה החשובה ביותר:
  אל תזכירו את האקסיות שלכם, כמה בחורות היו לכם לפנינו ולעולם, לעולם, אל תתארו את הבית שלכם כתחנת רכבת. אני נראית לכם קרון?

 113. שירה

  תגידו יש כזה דבר מערכת יחסים שהתחילה בסטוץ?

 114. אה….אחרי כל זה, אני חושב שאין על מי לסמוך מלבד על יד ימין….ולפעמים גם שמאל, תלוי אם אני במצב רוח פראי…….:)

 115. או קיי אז ככה: דבר ראשון מצאתי את "השימושון לילה הראשון " מאוד משעשע מבדר ובחלקו נכון אני לא מבינה מה כול ה"צדיקים" למינהם מתרעמים על הכתוב כי סך הכל זיון תמיד ישאר זיון לא משנה כמה נייפה את המסביב……….

 116. אריאל

  כל מושג מיני הנעדר זיקה לקשר אמיתי ואוהב הוא חסר כל משמעות. וחבל שאנשים,כמו מחברת המאמר, מבזבזים עליו את זמנם כשיש דברים יפים באמת.
  המין או המיניות הם רק התבלינים לאהבה אמיתית ואין שום סיבה להתרכז רק בהם.
  אוסיף גם שמחברת המאמר עושה רושם של ייאוש ותהא הסיבה אשר תהא, אין שום הצדקה להביא לייאושם של קוראים שתולים תקווה ברומנטיקה, מתוך הבנה שזו כל המשמעות.
  ולמה לא לבלות את כל הלילה ביחד?

 117. אגב,
  אנחנו *כן* אוהבות קונדומים בצבעים פלורסנטיים ובטעמים !!

 118. מאיר עיניים …

  אני לא שוכב עם מישהי אחרת כל לילה, וגם לא כל חודש.
  על פי התאור ב'שימושון' ולפי תגובות של רוב הגולשות, אני לא ממש מרגיש הפסד גדול.

  בשבילי מין צריך להיות יותר מסטוץ ללילה, אבל – תמיד מעניין ללמוד.

  לשרופה – ע"פ נימת הידענות והסמכות, לעסת כבר הרבה חבר'ה – אז כנראה שיש גם טיפוסים אחרים, ומין יכול למצוא את מינו |-), Enjoy!

  זה ממש רציני ? עדיין קשה לי להאמין …

 119. דוחה ו וולגארי, התוכן כמו מי שכתב אותו… ברמה כזאת של בהמיות מזמן לא נתקלתי!!
  אולי תתחילי לברור את בני הזוג שלך? להרגיש משהו כלפי הפרטנטר שלך לפני את הזיין שלו?
  ודבר נוסף…אישה עם גישה דוחה כזאת לא הייתה רואה אפילו את הדלת לחדר המיטות שלי.

 120. זארטוסטרא

  חן חן על הכתבה ,
  אני בספק אם בכלל מישהו מגיע לתגובה מספר 1301312321 שלי .
  בכל מקרה אם הכותבת קוראת את תגובתי ,
  רק תיקון קל ,
  דזסטיף זה לקינוח
  אפרטיף זה לפני .

  סתם הערה .

  טה טה

 121. אני חייבת לציין שזה אחלה מאמר אך חבל לי מאד שיצא לי לקרוא אותו בעבודה, כשהבוס התכופף מעלי לראות מה אני קוראת …….לא נעים אתם יודעים……
  בהצלחה לבתולות

 122. אוקיי ממש אהבתי את המאמר הזה או איך שלא תרצו לקרוא לו והוא גם ממש הצחיק אותי.
  קראתי את ה5 תגובות ראשונות עם הבתולה וזה… וכבתולה בעצמי חשבתי
  (גם אחרי התגובות המאווווד מעודדות שלכם אההממ אהממ תודה!)

  לא! ככה לי זה לא יהיה! ולא אכפת לי מה אתם תגידו או לא יודעת מי יגיד!
  מה זה השחור הזה? מה אנחנו כולנו זונות?
  לא נראה לי. אולי אני חושבת ככה כי מה לעשות אני קטנה נכון (בגיל הכוונה ….)
  אבל לא! כ"כ לא! ממש העציב אותי לחשוב שככה אני אמורה לחשוב!
  אני בורכתי לי ביכולת סלקציה מדהימה (תודה לאל)
  ולי זה לא יהיה ככה
  כן כן לי יהיה ממש סיפור אהבה כי ככה זה וכן אני גם נסיכה כי ככה זה
  כי ככה החיים שלי!
  וזהו אז לא הצלחתם במזימתכם הנוראה להשחית את המוחות של כל הבתולות בעולם
  ובייחוד לא את של זאתי!
  P:

 123. מתוקה

  גועל נפש!!!!!!!!!!!1
  המאמר הכי מטומטם שקראתי אי פעם……
  תעשי לי טובה… תיפרשי……

 124. ליטלו'ש

  בתולות יקרות ! כמו שאומרים מילים כדורבנות…
  כל מה שנאמר בקטע הוא נכון בלי יוצא מן הכלל…
  זה אומנם נשמע קצת מגעיל, אבל תאמינו לי שאתן תזרמו עם זה בקלות…
  ת-ס-מ-כ-ו ע-ל-י-י-!!!

 125. מצחיק ושנון, מעורר מחשבה וחשק.
  קצת טכני, מינימליסטי ביחס לרגש, אבל בסה"כ – גדול
  באמת.
 126. מצחיק ושנון, מעורר מחשבה וחשק.
  קצת טכני, מינימליסטי ביחס לרגש, אבל בסה"כ – גדול.
  באמת.

 127. מצחיק ושנון, מעורר מחשבה וחשק.
  קצת טכני, מינימליסטי ביחס לרגש, אבל בסה"כ – גדול.
  באמת.

 128. השימושון ללילה הראשון

 129. תכלל אל המל

 130. בנות,בנות,
  אתן כלכן טועות,
  אולי אני בגיל 12 אבל אני יודע מה אני אומר.
  בנים יכולים להיות פחדנים בדיוק כמו בנות,
  ואני יודע שאני לא אתנגד לבת שתיזום את הנשיקה הראשונה ,
  אבל שלפחות תשאיר לי את התענוג להפשיט אותה

 131. nicoicon

  זה פשוט ההפך.
  ההפך הגמור!!!
  אחרי שאת חוזרת הביתה והולכת לישון, מתעוררת באמצע הלילה ופתאום נזכרת שהוא לא לידך ואת לא יכולה להרדם, אפילו אם זה הדייט הראשון ולא נוצר כל קשר רגשי מוערך, זה פשוט ככה. ועל פי עובדות סטאטיסטיות בנות נוטות לפתח רגשות למי שמזיין אותנו. גם הציניות שביננו ,בתור אחת שמריחה זר פרחים ושואלת מי נפטר – כמו שאומרים.
  איזה גבר יזיל דמעה בזווית העין כשהוא הולך?!?! מה את חושבת לעצמך? זה פשוט לא הולך ככה.פשוט לא

 132. המוצצת

  בול בול!!! ממש תפור עליי….
  אם אתם מבינים את הכוונה (;

 133. אלמוני

  בתולות זה לא בישבילכן!! זה מיועד לבעלות ניסיון כמוני ! הפעם הראשונה שלכן צריכה להיות פחות נועזת כי תאמת החור שלכן עדיין קטן!!!!!!!!!!!!!!!!!! והזין של הבנים הוא לא כ"כ קטן ( אם הוא נורמלי כמובן).
  אז אל תנסו זאת רק לאחר כמה שיפשופים טובים!
  נ.ב.
  תתאגו לגמור!

 134. האמת היא שלא הפסקתי להנהן בראשי לאות הסכמה כשקראתי את המאמר. גדול!

 135. בחורה

  המאמר היה גדול, לא יעזור לאף אחד להגיד אחרת. הוא היה ריאליסטי ונכון.
  ולגבי השוביניזם-לא התמזל מזלי להכיר בחורה פמיניסטית! כל הזבל הזה של פמיניזם ממש הורס ואין לו מקום בלילה הראשון, סטוץ או לא. הבחורים צריכים לקלוט שהם אמורים ליזום ולא להשאיר את כל העבודה לנו, אז שמי שצריך-שיפנים!!!

  • כשבחורה אומרת על פמיניזם זבל, כנראה שאין לה באמת מושג מה זה פמיניזם. אבל, אם לא פגשת פמינסטיות אמיתיות, באתר הזה בטוח לא תפגשי אותן… חוץ מזה, זה שבחורות אוהבות שהגבר יוזם במיטה לא אומר שהן אנטי-פמיניסטיות. ואין לזה קשר לשוביניזם (בדרך כלל).
   עוד משהו, המאמר היה נחמד, אבל אין לו שום קשר למילה שימושון, הוא לא שימושי, הוא מעליב ודיי פוגע באינטיליגנטציה של נשים, אלא אם מתיחסים אליו כמו אל בדיחה צינית, כמו שאני עשיתי, ואז הוא מתקבל על הדעת.

  • כאילו את לא מבינה מה זה הדבר הזה שאתם עושות כאילו יאללה תחזרי הביתה אל בעלך

 136. מבולבל

  עוד לא התנסיתי אבל עכשיו אני יודע מה לא לעשות בערך
  חבל שלא כתבתם איך לענג את האישה.
  כתוב רק מה לא לעשות…אבל השאלה היא מה כן לעשות…

  • מבולבל יקר!
   אשמח לעזור לך (ורבלית כמובן – לא מעשית) כאחת שהיה לה חבר בתול בזמן שהיא לא – אחת החוויות הטובות של חיי….

 137. אומרים לנו שיש סקס אחר…
  וזה נכון!!
  מי שמעוניינת להתנסות מתבקשת ליצור קשר
  כדי ללמוד מאפה הקרפיונית מגיעה לשיאים…

 138. בננות , מה יש ?
  RELEX מה אסור לצחוק קצת ?
  תודו שזה נכון כשזה מגיע לסקס (ולא משנה מתי ובאיזה שלב של היחסים) וזה נורא נורא מצחיק.
  לא הכל צריך לקחת ברצינות.
  SMILE …

 139. יוסי

  כגבר נשוי שאוהב את אישתו,
  אני חייב להגיד שההוויה שמתוארת פה היא א. דבילית, ב. פאתטית, ג. מיותרת.

  יוסי.

 140. גועל נפש, מצטער.
  מצטער שבשבילך זה לא יותר מזה. אני לא עד כדי כך זול…

 141. ובחיים בחיים בחיים אל תשאלו אותנו: "גמרת כבר?…"

 142. heart break

  ראשית כל אין שום בעיה עם מה שנכתב פה כי בכל זאת, כל אחד והדרך שלו לחוות דברים.זאת כנראה נקודת מבטה של ה BITCH.בכל מקרה רציתי רק לציין בהקשר של הכתבה הזו עובדה אחרת. רבים ואפילו רבים מאוד מהבנים חווים את הפעם הראשונה שלהם עם.. מישהי שהם צריכים לשלם לה.כמובן שיש בזה גם דברים חיוביים(נסיון, ונסיון טוב) ויש בזה גם דברים רעים(הלב,הלב נשבר,הארנק,הארנק מתרוקן,הגוף,הגוף מתמכר).רק רציתי להכלות את זה לדיון.

  תעשו אהבה אנשים.
  ביחד ננצח את הטרור.

 143. sexy beast

  מאמר משתלח ומתירני.
  וזה טוב,רק נראה לי שעדיין הרב הגדול של הנשים לצערי לא איתך.
  ואם כן אז איפה הן?
  קיצור יפה בכתב אבל מה עם המציאות.

 144. אלמוני

  מדהים כמה זה נכון . אין לי מילים לתאר את האושר הזה שעשית לי כשקראתי את הקטע הזה . כל מילה – אמת לאמיתה !!!

 145. אחד העם

  מה זה בכלל משנה מה העורכת חושבת?……
  היא לא קובעת תחוקים, כל אחד מחליט לעצמו מה הוא רוצה ואיך.

  המאמר מאוד מאוד מאוד ישיר ומציג את מחשבות העורכת, אני חושב שהעורכת צודקת בגישה שלה לישירות, היא רק הגזימה מאוד עם התאור של פס יצור….. לא הכל מתנהל לפי אלגוריתם…
  יש דברים שמתשתנים מאדם לאדם, מזוג לזוג.
  אהבה זה דבר נפלא, לא הזין גורם לך להרגיש אלוהים, אלא הבן זוג שלך שאוהב אותך ואתה אותו/אותה.

 146. אותי מעניין איפא כול הבחורות שאומרות שהן אוהבות להיזדיין? אני יודע שיש אבל למה להיסתתר?

 147. מבולבל!!

  להכניס את היד למקום המתאים??
  ?ומתי אני בערך אני מתפשט??!?!?? ממש אחרי שאני מנשק אותה או מה
  וגם אז איך אני יודע שהיא רוצה או לא רוצה… אני יעשה מעצמי צחוק עם היא תגיד לי פתאום אני לא מוכנה..
  שאני כבר בלי מכנסיים…
  ומה לעזעזל עושים במשחק המקדים?? כבר נתתם הרבה דברים ואז פסלתם אותי בבקשה תענו לי שאני יבין
  וכמה זה זין גדול בערך??
  12
  ס"מ זה מספיק לילד בן 14?
  או 8
  זה מספיק?
  ובכלל.. מה אם המאמר זה טוב שיש טכניקה או לא תחליטו בבקשה! (:

 148. כבר עם שטויות? לא מספיק "את" "לאישה" ו"בלייזר"? כמה אפשר לדחוף את הבולשיט הזה מתוצרת פוסט פמיניסטיות א-לה רנה מ"אלי מקביל"?
  במידה וגם גברים קוראים את זה – נשים יש כל מיני ולא כולן אוהבות את אותם דברים. יש רק עצה אחת ששוה לקחת למיטה – רגישות והקשבה.

 149. כרסומת דגדגנים

  בנות ישראל פסולת לבנט שרק פה זוכה לעיון מחודש
  צאצאיות של עולות משופמות
  נהיו פתאום מבינות עניין אז דברי בשמך גוש טמטומת כי הבחורות שאני הכרתי
  נצנו לעצמן קצת יותר תחכום
  בנוגע לקונדום את צודקת אבל בחיים אל תהיה צודק..
  בקיצור יש לכן הרבה מה ללמוד או שמה ללמד את עצמכן
  טיפשות משופמות שלי

 150. אלמוניה

  אה 🙂 מצויין. אחלה "שימושון".
  הלוואי ולי היה ככה בראשון.
  בכלל, שלא לדלג על המשחק המקדים- כי ממש מבאס להתכווץ כל כך עד שכבר זהו (וממש מביך!).

  ואחרי?
  סיגריה וזהו .
  קישט.
  אאוט.
  החוצה.

  ועל הויכוח הסוער.
  לא, הרומנטיקה לא עבר זמנה. בשבילכן ובשביל עוד כמה.
  מה רע בסקס וזהו? אומנם מהנה עם מי שאתה אוהב.
  אבל עדין מהנה גם אם זה לא מישהו אהוב, גם אם זה ללילה אחד, וגם אם זה בלי מוזיקה.

  מה? שרק גברים יהנו מחופש?
  מה רע בלשכב ולא "לעשות אהבה"?

  לא רוצות, אל תעשו.
  אבל אל תגידו לאחרות שמה שהן רוצות זה רומנטיקה והן סתם נסחפות אחרי העדר.

 151. המעוצבנת

  לי יש רק בקשה אחת ממכם הגברים. ( או לפחות האחת הכי בוערת…) אנחנו סיימנו לינוק כבר בגיל שנה, למפונקים שביננו ניתנה עוד חצי שנה להתנתק מהתהליך, אז בבקשה! אני לא אמא'לה ובטח שלא תנובה, תפסיקו למצוץ לי את הפיטמות בכזו אובססיביות, זה לא נעים לי ולא מגרה! אתם פשוט נראים כמו גורי כלבים ענקיים… לעזרה חפשו ערך "פרויד"

 152. אני בתול ומת לזיין , אבל אני יותר מידי ביישן. תייעצו לי מה לעשות.

 153. "הפועל"

  קודם כל איך הגעתי לאתר שלכן… אל תשאלו… חתיחת ספור!
  אבל אם אני כבר כאן וקראתי, נגיב.

  קודם כל אני לא יודע (וגם לא רוצה לדעת) עם אילו גברים הסתובבתן בחייכן…
  אבל לא כל הגברים "יאללה לעבודה ,גמרנו… ברחנו" – אלו מיטוסים!
  והגיע הזמן לשבור אותם!
  ואל תצפו מאיתנו לקחת את האקט הראשוני לקראת ה"פעילות"… זרקו לנו עצם שאתן מוחנות למיטה כדי שלא נצפה "לילה סוער" ומה שנקבל זה "וויקוח סוער"!

  שנו קצת את הגישה שלכן כלפינו, אתן הופחות אותנו לרוצחים ממש…
  לא כל אחד חושב על הזין שלו ורק איך הוא יביא לכן את זה בפה….
  תאמינו או אבל לרובנו הגדול יש ממש רצון לענג אותכן בזמן המשגל.

  ואחרי הפעם הראשונה לא צריך לחתוך את הקשר… ממש לא!
  אלא אם אתן מחפשות זמן לעצמכן, לחשיבה או סתם.
  כי אחרי מהלך כזה פשוט תתנו לכל היזי"זים שלכן קו חשיבה כמו:
  "היא לא אהבה את זה", "לחצתי יותר מידי?", "מה כבר עשיתי לא נכון"

  ————————-
  אני ממש רוצה לציין שהטקסט נכתב באופן קומי בטעם טוב, אבל עם מיטוסים שגועים.

 154. אמילי

  דז'סטיף מגיע בסוף הארוחה-ולא לפני (זה אפרטיף!)

 155. מישהו חמוד

  וואי איזה חסרת רגשות את כאילו את במדריך הזה מכתוונת לסטוץ דפוק..
  בלי רגש אל תתקשר אל תגיד כלום

  מאמר דפוק לחלוטין….

 156. מה….. איפה האהבה והרומנטיקה ,מה את חושבת שכולם רובוטים ??
  אם יש לך בעיות בזוגיוות אל תאשימי את הגבר שלך ,תאשימי את הגישה שלך שהיא די
  "מוציאה להם את החשק".

 157. אוטוטו 40

  מנסיון-אני סבור שמה שכתבה ה"בתולה" לא רלוונטי לרוב הבנות.
  ימבה זמן חיכיתי למצוא אחת שאוהבת להזדיין( ושיודעת לתת ולקחת) , גדלתי , זיינתי , זיינו אותי . התחתנתי , עשיתי ילדים .ולא מצאתי (וגם לא מצאו אותי).
  אל ייאוש – פתאום זה מגיע גם אם זה רק באמצע החיים . פתאום מגלים ,( גם הנשים , כן גם הנשים…) , מה בעצם הפסדנו כל החיים . מה ניתן לקבל ממין טוב .
  לצעירים יותר ברשת – אל תוותרו על מין עם אהבה , זה עושה את כל ההבדל , מגיעים לזיונים של 4-5 שעות ( באחריות) עם תענוג גדול של לדעת לתת ולקבל ( לא פחות חשוב!!!!!) .
  פשוט מושלם – אל תוותרו לעצמכם , הגיעו לשם , שווה כל מאמץ.

 158. הצוללן

  קצר וקצת קולע תלוי עם מי ועם מה

 159. ת'כלס – מצחיק , סבבה והכל , הרוב גם נכון . אבל תקף רק לגבי הבחורות הסופר – פוסט – מודרניות שהפמיניזם נוזל להן בורידים וכנראה גם מאמינות שאלולא היכולת הזכרית לייצר תאי זרע – לא היינו צריכות אותם בכלל …
  אז כן , הכל טוב ויפה , אבל … מה אם באמת חיבבנו את הבחור המסכן ?
  מה אם אנחנו רוצות להפוך את הזיון הזה לרב – פעמי ?
  מה אנחנו , בתור בנות המין ה"חלש" אמורות לעשות על מנת לשדר לבחור מה הציפיות שלנו (לכאן או לכאן) מהלילה הזה ?

 160. אהבתי.
  הגיע הזמן שבנים יבינו מה מצפה להם ויפסיקו להשלות את עצמם.
  אולי זה הצעד בשביל הארוך לזיונים טובים בלי בולשיט.

 161. חבל, חבל שיש בנות שלא מבינות..
  אתן עושות סקס.
  תשקיעו!!
  תהיו אקרובטיות, תטעמו דברים מסויימים, תוציאו רעשים ותהיו חיות.
  סקס.

  • בן זומא

   כמה חבל שאתן בנות ונשים עושות מהזיון עינין. כולו להכניס לכן עמוק ,להשפריץ בכל הכוח ובו זצית לענג לכן את הגדגדגן כדי שצתצרחו מהנאה. זה כל הזיון ולא יותר מזה. לפעמים גם יוצא יצור קטן ממשחק זה אבל זה כבר סיפור אחר

 162. בן זומא

  השרופה, את כל כך הרבה מברברת בקשר לזיון. למעשה צריך אחת כמוך להעמיד על ארבע לדחוף לה את הזין לתחת ,עמוק כל האפשר. קרוב לודאי שתתענגי על כל רגע וכל הסביבה תשמע אותך גועה בתענוג עילאי. כל יתר הגיגיך אינן שוות פרוטה. הא יקירתי?

 163. גבר צעיר בלי יותר מדי נסיון

  ומה יקרה אם מדי פעם פשוט (וכאן אני אולי אזעזע כמה מכן….) ת-ג-י-ד-ו מה אתן רוצות שנעשה?? ??
  אתן הרי לא מצפות שבפעם הראשונה שלי איתכן אני אנחש נכונה מה הן כל הגחמות והטריגרים המשונים שלכן….מה יקרה אם פשוט תאמרו לי כשאני מגזים עם משהו או לא עושה מספיק ממשהו אחר?
  מומלץ בחום גבוה, לא רק לכוון, אלא גם לשאול…
  בניגוד לצורה בה הוצגו הגברים במאמר, אנחנו לא רק זין עם גוף. אפשר ורצוי גם להתחשב בנו. רובנו הגדול מרגישים די לחוצים בדירתה של עלמה שהכרנו זה עתה ולא ממש יודעים מתי הטיימינג הנכון, מה מותר ומה אסור. אגב, זו הסיבה שאנחנו מגזימים עם המשחק המקדים.
  ועוד נקודה חשובה: בנות, בבקשה בבקשה בבקשה א-ל ת-ז-י-י-פ-ו!!! לעיתים נדירות אנחנו קולטים (הייתכן כי חוג הדרמה בכיתה ג' לא עשה את שלו?? ??!?) ואז קשה לנו מאד לשקם את הדימוי העצמי שלנו, שלא לדבר על כך שאם לא נדע מה לא בסדר, גם לא נוכל לתקן. אני מבטיח שלא נפרוץ בבכי אם תגלו לנו את האמת בעדינות ואף תוסיפו עצה נשית…
  לבד מכל זאת, לקחתי לתשומת ליבי חלק ניכר מהמאמר.

 164. קראתי ואני חיב לומר תודה לך
  תמיד הציק לי שאני כאילו בורח כשעה אחרי הסקס
  ואחרי שקראתי סבבה אני בעד אבל….
  לפי הציניות את צריך איזה מאהב טוב זה לא ישנה את הציניות יותר מדי
  אבל מי יודע.

 165. סטוציונר לשעבר!!!

  בתור אחד שמאס כבר מסטוצים, ונכנס לקשר מעמיק רציני שמבוסס על אמון,הדדיות,ואהבה, ברצוני לציין שכיום אני נהנה פי 3 יותר מסקס(מכיוון שאהבה כרוכה בו), ותאמינו לי לעשות סקס עם מישהו/י שאוהב/ת אותך זה הרבה יותר כייף,ובניגוד לסקס עם סתם איזה טמבל/ית שאינו/ה שם עליכם ולעיתים גם נרתע מלבצע סוגים מסויימים של סקס, ושחוץ מזיון לא מעניין אותו/ה כלום, ושייחסו/ה אלייך הוא מובן מאליו(זיון בלבד), ומי כמוני נתקל בכמה פוסטמות שלצערי ניסו לאחר הסקס להתחיל שיחות נפש או שיחות אינטלגנטיות, מצטער אבל נתקלתי בבורות שאין לה הסבר.
  נכון אני אשם בבחירתי באותן אובייקטיות, אבל בהחלט למדתי את הלקח והיום אני חולק את מיניותי וחיי עם בחורה יפהפיה גם מבחוץ וגם מבפנים, שיודעת להעניק מכל ההיבטים, שלהשוות בין העבר שלי להיום, זה כמו לוותר על חיפושית מודל 78 בשביל קאדילק 2003.
  אז לכל השובניסטיות או הפמיניסטים למיניהם, תעשו טובה תחפשו חיים ומהר ותציבו את עצמכם באיזשהי נקודת התחלה עם בן זוג, ותלמדו להבין שזוגיות זה משהו שאתם באיזשהו שלב בחיים תצטרכו, כי מה לעשות אלו חוקי הטבע אף אחד לא רוצה להזדקן לבד בודד וגלמוד.
  אז יאללה צאו אל המרחבים(יודעים מה? אין בעיה תפסו כמה פרטנרים אחרונים לסקס פרוע לפני שתקבעו לכם מסגרת זוגית יפה וכייפית), ותתחילו לחפש את אהבת חייכם, כי אני מצאתי ותאמינו לי רק הרווחתי(תנסו לחלקכם זה יקח זמן אולי אבל בסוף זה ישתלם).

  על כל מקרה אני מאחל לכולם בהצלחה ובאמת כל מה שאמרתי זה בידידות ואהבה (:
  אז יאללה שמרו על עצמכם וביייייייייייייייייי

 166. סלי מצויינים

  אח, אח, משובח!

 167. איציק מזרחי

  לפי דעתי זה לא חייב ליהיות לפי מה שהיה כתוב במאמר
  זה יכול ליהיות יותר כיף וכל זה
  גם אפשר ללכת לפי הדימיון עם כל מיני תנוחות וכל זה
  אם מישהי רוצה קשר רציני או להתחיל משהו כזה(שמבינה קצת בכל נושא הזה)
  שתיצור איתי קשר דחוף:
  1)באיי סי קיו מספר 164845582
  2)באימייל שלי itzikon1@walla.co.il

  מקווה שתבוא האחת שלא תחשוב רק על נושא זה שתיהיה חמודה בעלת פנימיות
  ואם אפשר גם חיצוניות

 168. טוב אז ככה… צחקתי לכל אורך הכתבה מרוב היכרותי המעמיקה עם המקרים המתוארים ובגלל סגנון הכתיבה עצמו כמובן. אפשר להמשיך את הרשימה עוד ועוד וברור שאין לעשות הכללות, אבל הרוב הגדול פשוט נכון. הקטע של להעיף את הבחור חצי שעה אחרי הזיון לא קרה לי למען האמת, אולי בגלל שאני עדיין גרה בבית הוריי… אבל האמת היא שאחרי זיון אני תמיד רוצה להישאר מחובקת ולהרגיש את חום הגוף של הבחור שלצידי. עם זאת אני מודה שאני מעדיפה לחזור הביתה לפני האור הראשון משתי סיבות – האחת היא כמובן האור והשנייה היא הקסם של הלילה שפג בשנייה בה השמש מפציעה.
  בנוסף אני ממש שונאת כשאומרים לי בקול שקט, רגיש ומתחנחן: "אני רוצה לראות אותך גומרת".
  זה אמור לתת לי תחושה שאכפת לך ממני? אם כן זה לא עובד. סתם מלחיץ.
  וגם יש את הקטע של המציצות. אין לי בעיה למצוץ לך, אני יודעת עד כמה אתה אוהב את
  זה ואני אוהבת לראות אותך נהנה, אבל רבאק – בכל פעם שאני ארים את הראש אחרי שאני נותנת לך חתיכת סיבוב בלונה-פארק אתה תגיד לי: "אל תפסיקי, זה כ"כ טוב..תמשיכי, עוד קצת.." ?? יש גבול גם לאגו המנופח שלי ולמצוץ לבחור עד שהוא יגמור לי בפה עשיתי בזמנים
  קצת יותר בוסריים שלי, מצטערת.
  לסיכום – אין כמו זין (כל עוד לא קטן ודק כמובן) שמחובר אליו בחור סקסי עם מבט של חולה
  מין בעיניים וזרועות חזקות.
  }{ במבי

 169. טוב אז לפעמים הפעם הראשונה היא לא הכי מדהימה תלוי בך ובפרטנר שלך ועד כמה הוא קשוב אבל המדריך הזה מתאים בעיקר לכאלה שכבר הרבה זמן בעיניינים וצברו ים שעות של אימונים וגם הבינו מה בא ועושה להן את זה . כל העצות האלה נשמעות לי קצת לא רלוונטיות וגם ציניות ברמות .מה לא יצא לכן להיות עם מישהו שאהבתן והרגשתן אליו ? לפי מה שנכתב כאן אין לא מקום וחבל שזה המסר שמועבר, הוא משאיר טעם רע!

 170. אהבתי…..מקורי ומצחיק….מאוד מצחיק…אהבתי את התגובות המהירות והלוואי שכל החיים שלנו היו כמו הסקס שאת מתארת….קליל ומצחיק…!!

 171. אוריאל

  זו אמנם הפעם הראשונה שלי באתר, אבל לא הבנתי משהו ואני מעז לשאול:

  אם כותרתו של האתר, באותיות קידוש צהובות, היא "בנות שמרשות לעצמן" … מדוע מסתתרת הכותבת מאחורי כינוי כל כך חיים צינוביצ'י (כלומר, ילדותי) כמו "השרופה"?

  מוזר

 172. יפה שאת מדברת בשם כל בנות המין הנשי. קשה לא לשים לב שזו נטייה די פופולרית אצל נשים, במיוחד אלה שמדברות שטויות.

 173. אלמוני

  מאמר נחמד ולפעמים גם מצחיק, אבל למה להיות כאלה גסים?? אפשר להעביר מסר גם בלי לתאר את הגוף שלנו כ"כוס בגודל של תחת של בבון". וחוצמיזה, לא כל ה"זיונים" (גם לזה אפשר למצוא תאור קצת פחות קר) חייבים להגמר ככה, וזה די עצוב אם הכותבת חוותה רק לילות כאלה.
  מה רע בלהיות עם מישהו שרוצה לחבק אותך אחרי, או שאשכרה מערב רגשות בענין? רגשות אמורות להיות חלק מהאקט, לפחות לפעמים. ואם הוא רוצה להישאר עד הבוקר, למה לא? למה, אנחנו כאן רק בשביל ש"יזיינו" אותנו, ואז הם יכולים ללכת? דפוק וזרוק? איפה הכבוד העצמי?!
  להיות נאהבות או להרשות לעצמינו להראות קצת רכות לא יהרוג אותנו, להפך, אולי נרוויח קצת יותר מאורגזמה.

 174. את "טיפה" חמה של החיים+

 175. מיטל הגאה!

  א. את גדו-לה!!
  ב. חבר שלי קרא הפנים והבטיח להשתדל לבצע הזכרתי שהוא דווקא זיין משובח??

 176. Well, I have to say that it sound very intresting.
  what you where talking about I think has been reading from a mans mind. ’cause thats the very best version that I know when you just wonna have fun and not to be in "the american dream" film. BUT I MUST ADD that sometimes I just need somthing als than feeling my self like a dog fucking as much as I can. sometimes I just wonna be the man, I wonna be loved, I wonna be allowed to give love. or maybe to wake up in the morning and be so happy that I can see your lovly face, and maybe make you a cap of coffee. I belive that that will make me feel like a KING. and not realy the other way. the other way (as far as I belive) is more for the slaves. after a night like this- "dont call us, we call you" is more- I am free for tomorrow, give me a call when you feel like.

  With a lot of Love,

  Oren.

 177. I am very sorry for my english, but I did my best.

 178. עדי דניאל

  אכן עולה מהמאמר שלך ריח שרוף,
  גבר ממוצע שורף אישה איכותית, והיא הופכת בעל כורחה בעצמה למשרפה, מאכלת בזעם כל קשר הנקרה בדרכה.
  ואם חלילה, בטעות, במקרה, יבקר האביר –
  גם הוא ישרף, מופתע.
  ויהפוך לשרוף ויפיץ את האש, כמו מחלה.
  הדבר היחיד שיציל אותנו זה לא לאבד את התקווה.
  עדי דניאל, זכר.

 179. כתוב בצורה משעשעת אך נכונה
  התיוארים והמינון מדויקים מאין כמוהם ראה שלוש פעמים במקום שבע
  יש רק לתקן אפשר להשאר לישון…
  או כמו שסיינפלד כבר אמר
  sleeping over is optional

 180. חסוי

  תיראו יפה שאתם עוזרים לאנשים אבל לא להגזים

 181. להקיא מבחורות כמוך !

 182. נחמד…נחמד…
  אבל….בתכלס…זה לא מה שקורה…
  אחותי, לצערי הרב, אנחנו הנשים, כמעט כל חיינו נחשבות ל"רק זיון"
  אנחנו הנזרקות:(
  כמה עצוב….אך מציאותי….ככה זה, גברים זה גברים…
  צאי מהלחץ….אל תנסי לשנות דרכים ולהתנהג כמו גבר….
  תתגברי ותזדייני ….

 183. אריאל

  נו,
  ועכשיו מפרספקטיבה של שנים, את עדיין מפרידה בין מין לרגש?
  או שאת ממשיכה כמו מסכנה להשאר לבד מנותקת מהרגשות שלך, אחרי הדבר הכי אינטימי שיכול להיות לך עם בן זוג.
  אני מקווה בשבילך שלא.

 184. לורי

  מאמר מעניין ותגובות מעניינות!

 185. ארנבון

  צר לי לאכזב את כל המתלהבים מהמאמר, אבל על אף שהוא כתוב בצורה מאוד בוטה, ישירה ומשעשעת, ניכר ממנו שהכותבת חוותה יותר מדי זיונים גרועים, וספק רב, בעיניי, אם אי פעם היה לה זיון ראוי לשמו.

  אמנם, בטוחני כי ישנם גברים רבים הנושכים את שיניהם בבושה למקרא המאמר, ומבינים עד כמה פתטיים נראו כשניסו לפרוץ, לגלגל, להפוך, ולנקוט באי אלו פעולות חובבניות אחרות שתכליתן להביא את האשה לזיוף אורגזמה כדי שהבחור יעזוב אותן כבר במנוחה.

  עם זאת, מהתרשמותי מהכותבת המלומדת, נראה כי גם היא לא בדיוק "זיון המילניום" – הבחורה מרוכזת בעצמה, חסרת סבלנות, מפגינה זלזול בוטה במשחק מקדים ובפינוקים למיניהם, ומנפנפת את הגבר אל מחוץ למיטתה 30 שניות לאחר שריקת הסיום. אולי אם היה נופל בחלקה לחלוק את משכבה עם גבר קצת יותר משקיען, ומגיעה איתו לרמה סבירה של אינטימיות (גם אם רק ללילה הזה) לא היתה כ"כ נחפזת להפטר ממנו ולבכות לכרית, רק כדי לפנות את חדר המיטות לבתול-צמא-פות הבא שיקרה בדרכה (ואז אולי גם היה נחסך מאיתנו המאמר המכובד הזה!).

  ובכל זאת, מעבר להשתלחות האישית בכותבת, וכמי שזכה לכינוי "ארנבון", כמה הערות ענייניות:

  לא מקובל עלי שצריך להתפשט לבד. אנחנו ביקשנו את מספר הטלפון, התקשרנו אליך, שילמנו על הארוחה (קמצן אבא שלה…), אנחנו אלו שצריכים להתקשר בבוקר (בין אם אנחנו מעוניינים בהמשך ובין אם לא), ואנחנו אלו שצריכים להשקיע דקות ארוכות – אם לא שעות – באורגזמה שלכן. אז תנו לנו לפחות את ההנאה הקטנה של הפשטה (כן, למרות שאמא שלנו למדה אותנו להתפשט לבד. בגלל זה אנחנו במיטה איתך ולא איתה). גם את לא רצה להוריד את הבגדים שלך בעצמך אלא משאירה לנו את הכבוד – אז אנא…

  לגבי משחק מקדים ו"עבודות דוקטורט" למיניהן – כנראה שמי שעשה עליה עבודת דוקטורט היה סטודנט שנה א' ללימודי מכונאות רכב. זיון זה לא רק מפגש בין אברי מין. יש עוד כמה אברים שנוטלים בו חלק, ודי לחכימא.

  דבר נוסף שכנראה שכחה הכותבת המלומדת (או שמעולם לא חוותה) – תוך כדי הסקס אפשר (ורצוי) גם לדבר, לצחוק, לחייך וכיו"ב. סקס לא נגמר ב"טכניקה טובה", או עמידה בתנאי סף של 15 דק' פורפליי ו-50 ניעות בחדירה. סקס זה אווירה, נינוחות, אינטימיות, הוא מתחיל כבר בארוחת הערב, וצריך להנות ממנו. אחרי הכל – לגמור אפשר גם לבד…

  לגבי הרכבת התחתית של ברלין, הכלים בכיור, ושאר מקומות יוצאי דופן – אלו, במינון הנכון, דווקא די מדליקים. נכון – יותר פשוט וקל במיטה, ומהמקומות המוזרים, למיניהם, אתם עלולים לצאת עם חבלות קלות, בגדים מוכתמים ושרירים תפוסים – אבל אם לא זה, מה נוכל לספר לילדים (או במשחקי סיני)?! ובכנות – מי רוצה להכנס למיטה עם מישהי שמעולם לא ניסתה אף לוקיישן אחר?!?

  ודבר אחרון – מי שנגעל/ת מאברים מסויימים או מנוזלי גוף למיניהם (ואין ספק שהכותבת המלומדת נמנית על אלו), עדיף שישאר בבית. נכון, רצוי להתרחץ לפני האקט ואף אחד לא אוהב ריח של זיעה שהיתה לכודה לכם בין הרגליים 24 שעות, אבל מעבר לזה – זה מה יש. זה גוף האדם – רוצים להנות ממנו? תתרגלו!

  אלו הערותי.

  • יפה כתבת.
   הכתבה בהחלט מוציאה את החשק (לרגע שכחתי ממה התלהבתי..)
   הצלחת להחזיר אותו …

  • יפה כתבת.
   הכתבה בהחלט מוציאה את החשק (לרגע שכחתי ממה התלהבתי..)
   הצלחת להחזיר אותו …

 186. סאבמיסיבית

  בלהיות שכובה על הגב עירומה
  בזמן שהוא עומד לבוש
  יש אלמנט של השפלה נעימה

  לא כדאי להיות מקובעת
  עדיף לתת הזדמנות לחוויות חדשות.

 187. אני בתולה ואני וחבר שלי שגדול ממני ומנוסה כבר, כבר כמה זמן ביחד…. אני לא מוכנה עדיין לשכב איתו אבל אנחנו עושים מין אוראלי. הוא ירד לי כמה פעמים כבר ועשה לי ביד ובכל זאת אני לא מצליחה לגמור. מה ניתן לעשות לגבי זה? האם זה יכול להיפתר אחרי קיום יחסי המין? האם זה בעיה אצלי? או אצלו?

 188. לוחם בטחנות רוח

  להרבה גברים זה מתאים, אבל יש גם גברים יותר רגישים שרוצים קצת יותר, במילים של חבר "חור זה לא בעיה למצוא, שותפה זה כן קשה". אני לא יכול להגיד לגבי אחרים אבל לגביי – הפעם היחידה שעשיתי את זה עם מישהיא בלי שנרגיש כלום אחד כלפי השניה הייתה איומה ונוראה – אף פעם לא הרגשתי כל כך ריק וקר בלב ואין שום סיכוי שאני יחזור על הטעות הזאת. לפי דעתי אין תחליף לשיחות, חיבוקים, ליטופים ונשיקות של לפני ואחרי ולרצון האמיתי וההדדי של שני הצדדים בזוג לגרום הנאה ולאהוב את בן/בת הזוג והפתיחות והבנה שיש בין גבר לאישה שמכירים זה את זו באמת. כמובן שהכל תלוי באישיות ואי אפשר להגיד למי יותר טוב בחיים – לאנשים כמוני, שמסתובבים לבד רוב החיים אבל שיודעים שאם וכאשר היא תגיע זה יהיה הדבר הכי אמיתי ונהדר שיש לחיים להציע או לאנשים שלא אכפת להם מהרגש ולא חושבים או משקיעים יותר מדי והכיף שלהם זה לשכב וכמה שיותר. כך או כך אשה או גבר לא יכולים להתכחש לאופי שלהם, וכשהם מנסים זה חוזר לנקום בהם אח"כ.

 189. גוג71

  רוצה לעשת איתי סקס

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *