לחתוך רק בגלל שלא בא לדבר? בשעה טובה זיו לרנר לקח את עצמו בידיים והתחיל להתייחס לבחורות ברצינות

סקס זה חשוב

יש גבול

סקס זה חשוב. מאוד חשוב. ההבנה של העניין הזה, לפחות אצלי, היתה מחזורית. בהתחלה, אי שם בגיל שש עשרה, זה הכי חשוב בעולם. אחר כך אתה מבין שזה חלק ממכלול, וגם אם אין חיבור מעולה על ההתחלה, אפשר לשפר, להשתפר ולהתפשר.
אז זהו שלא. כלומר כן, אבל עד גבול מסוים – והשאלה היא אם אתה בכלל רוצה.

סקס ככה ככה

אחרי עשר שנים עם אותה אישה, הסקס הופך צפוי. קראתן את זה באלף מקומות אחרים, אז אני אקצר ואתמצת: שגרה. כמו לנסוע מהעבודה כל יום הביתה, הידיים על ההגה והרגל על הדוושות כבר מכירות את העבודה בעל פה, ואי אפשר להכחיש את אלמנט הטייס האוטומטי.
ואז אתה יוצא מהבית, אל חנות הממתקים הגדולה תל אביב, ומגלה שיונה וולך ידעה על מה היא כותבת, בין טריפ לדיכאון. וזה נחמד. ואם לצטט מישהי פחות מוכרת בענייני סקס – תמר שלמדה איתי לתואר הראשון – כל הבחורים אותו דבר, כל בחורה זה סיפור אחר.
אם לחזור למטאפורת חנות הממתקים, השאלה היא מה קורה אחרי שסיימת עם הזלילה הראשונית. נגיד שהתמזל מזלך, ומייד כשיצאת מהבית נפלת על אחת שיודעת מה היא עושה במיטה, ונגיד שהבאה אחריה היתה פרועה, חובבת נשיכות ובאופן כללי כיף גדול. מה עכשיו? באיזשהו שלב חוברים להם שני אלמנטים יחדיו: א. נרגעת קצת מאפקט החדשנות, ו-ב. נתקלת במישהי שמצד אחד לא הופכת את הסקס לזיקוקים נוסח חגיגות שלוש מאות שנה לארה"ב, אבל מצד שני כן אמורה להישאר לישון, ולא להוות רק שעשוע ליום-יומיים.
לכאורה הפתרון ברור – לדבר. זה מה שעשית בזוגיות, בסופו של דבר. אחרי שנים ביחד כבר מדברים על הכל, וכל צד יודע מה השני אוהב ומה לא, אם יש סיכוי לשלישייה, וכו' וכו'. מצד שני, זה בדיוק מה שאתה לא רוצה לעשות. זוגיות מיושבת ובריאה כבר היתה לך, כל מה שבא לך זה סקס פרוע, שאם יש בו דיבורים הם כוללים התייחסות לעומק, גודל ועוצמה, בשפה שהנשיא קצב היה מכחיש שהשתמש בה אי-פעם.

השיעור עליי

אבל השבוע החלטתי שאין ברירה. קצת אידיוטי להיות לא מסופק ולשקול לחתוך רק כי לא בא לך לדבר. הבן שלי לפעמים לא מוכן לגלות מה הוא רוצה לאכול, נגיד. אבל הוא בגן טרום חובה, מה התירוץ שלי? אז התחלתי לדבר. הסברתי לה, כפתיח, שלמצוץ עם שיניים זה רע, לפחות לטעמי. אולי בחורים אחרים אוהבים את זה, ואני בעד ציפורניים ונשיכות, אבל עצמים חדים ליד הזין גורמים לי לחרדה קלה. התגובה היתה חיובית. היה בוקר ושנינו היינו צריכים לזוז, אבל סגרנו שבפעם הבאה מארגנים שיעורי העשרה הדדיים.
זה לא שהשתחררתי מהתשוקה לסקס מטורף עם מישהי שההתאמה בינינו היא ברמת בוני וקלייד של הפורנו. היה לי כזה, ואחרי שטעמת פעם אחת, קשה לחזור לאחור. אבל אני מבין שיש כל מיני גוונים בין השחור ללבן, ואפשר ליהנות גם מהם. רק בלי שיניים, בבקשה.

זיו לרנר

עיתונאי, אבא במשרה חלקית

תגובות

 1. וואו, כ"כ סתמי..
  נראה לי שהנישואים הארוכים יבשו לך את השכל, ולא רק נפחו לך את הביצים.
  מומלץ להתרכז בשלב זה בפתרון הבעיה ראשונה.

 2. זה נראה כאילו כתבת מאמר שלם רק כדי לספר לכל העולם שאתה מזיין…
  כנראה שלצאת מחיי נישואים ארוכים זה כמו להיות שוב בן 16: שכבת כמה פעמים/עם כמה נשים, ואתה חושב שאתה כבר יכול להעביר על זה קורסים באוניברסיטה.

  צא מזה, לא חידשת כלום לאף אחד. סתם דרך ארוכה מאוד לספר לנו שקיבלת מציצה.

  • זיו לרנר

   רק רציתי להבהיר: לא רק מציצה, היה גם ממש סקס.

   • בלי שיניים

    גם מציצה וגם סקס? אולי תספר גם שגמרת לה בפה?

    • אני דווקא לא חושבת בכלל שמדובר כאן באגו רופף או בעוד מקרה של קיס אנד טל. לגמרי לא.
     במערכת היחסים האחרונה שלי נפלתי קורבן למצב שבו הסקס לא לגמרי עבד, אבל גם לא היה לגמרי עם מי לדבר בעניין.
     מאחר ומההתחלה היה ברור (לשנינו) שהולך להיות כאן קשר רציני ובתקווה גם יפה, ולא סתם זיון מזדמן, אז מבחינתי לא היתה שום בעיה לדבר על זה ולגרום לדברים לעבוד.
     הוא, מצידו, בחור עם רקורד עשיר ביותר, ד"א – טען שאף בחורה שאיתה היה בעבר לא רצתה משחק מקדים משום סוג שהוא, למשל, ולכולן היה טוב – אז מה לא בסדר איתי?
     אפשר לדבר. כמעט על הכל.
     כל עוד מרגישים שהכוונה שעומדת מאחורי זה היא טובה – לא נראה לי שצריכה להיות בעיה.
     לא חידשתי כאן כלום.
     כל עוד הבעיות הן דברים טכניים בלבד – זה בד"כ פתיר. (בתנאי, כמובן, שיש משיכה בסיסית).
     בכל מקרה, זיו, תמשיך לקרוא. זה תמיד מעניין לשמוע מה יש לך להגיד בנושא, אבל יהיה נחמד אם תפתח את זה קצת יותר – שהמאמרים יהיו ארוכים יותר. אני בטוחה שיש לך עוד להוסיף.

     ת'.
     אות בדויה.

    • דגצמכנבגד

     גם לעכניס לה לתחת

   • מישהי

    סקס אההה אולי תכניס לי גם

 3. זיוה לרנר

  זיו, תכתוב מאמרים ארוכים יותר. הסיפור שלך יכול להיות השיעור שלי. אנא ממך, תרחיב. תגיד לי מה אתה אוהב בייב..

 4. זית בנגאלי

  גיליתי משהו חדש על סקס
  כשכותבים אותו מהסוף להתחלה (בעברית)
  הוא נשאר אתו דבר

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *