פי הטבעת המצומק שלי

היום, עם הפתיחות המינית המדהימה וכל ההנאות מסביב, כבר לא רק תורכים מזדיינים בתחת. אני חושבת שהיום כמעט ואין בחורה שלא עושה, עשתה או חושבת על זיון בפי הטבעת

לאחר מאורעות חג השבועות שעברו עליי באורגזמות מרובות ובחיוך רחב על פניי, החלטתי לדון בנושא: הישבן ופי הטבעת בפרט.
כן, מסתבר שהנושא הזה מטריד אותי מאוד. ואיך בדיוק שבועות מתקשר לישבן המדהים? טוב, כפי שציינתי לעיל, החג עבר עליי, להפתעתי הרבה, בסקס משובח. הוא היה עילוי במיטה – מנשק מעולה, צוללן בחסד, בעל פוזות היי-טקיות מעוררות להפליא. הוא הוכיח לי, כן לי (אוהבת אברי המין הגדולים, שמנים ומשובחים שכמותי), כי גם גודל סטנדרטי מספק וגורם לאורגזמות מדהימות. אחרי סקס נפילתי שהיה לי בשנה האחרונה עם בחור קצוץ קנה, ולאחר סקס נפילתי שהיה לי השנה עם בחור שיש לו מרצדס אבל הוא לא יודע לנהוג בה, פתאום קיבלתי זין רגיל. ותאמינו לי שלפעמים הסטנדרטי הזה מתגלה ככשרון מהלך. הסקס היה מדהים עד הרגע בו הוא הגיע לקודש הקודשים: פי הטבעת.
זזזזזזזזזזזזיייין.
צמרמורת קלה חלפה בי, כאילו העבירו על גבי נוצת טווס בדיוק בנקודה בה עובר לו עמוד השידרה.
התקפלתי! והתחמקתי!? הסקס היה מעולה, הבחור גמר 6 פעמים באותו הערב, שלא לדבר על מספר האורגזמות הלא מציאותי שהיה לי, אבל לא הישבן שלי. לא לא.כשחזרתי הביתה, לא יכולתי שלא לחשוב על עניין הקודש קודשים שלי. היום, עם הפתיחות המינית המדהימה וכל ההנאות מסביב, כבר לא רק תורכים מזדיינים בתחת. אני חושבת שהיום כמעט ואין בחורה שלא עושה, עשתה או חושבת על זיון בפי הטבעת. הרי ברור שהישבן שלנו, הנשים, הוא יצירת פאר, אמנות – כל כך חלק , סקסי, נעים, פוטוגני בחוטיני, ופשוט דורש. אם כך, למה המחשבה הזו מעוררת בי סלידה? הרי בעברי המפואר, התנסיתי בתנוחה זו, ולא אשקר, מספר פעמים והשד לא היה נורא כל כך. ובכל זאת, כול פעם שעולה הנושא אני חשה לא בנוח.למחרת הגעתי להחלטה שהגיע הזמן להשתחרר מאותה תחושה, שתוקפת אותי כול פעם מחדש. לפני הפגישה עם מר זיון מעולה ביותר, התקלחתי והקפדתי במיוחד על פי הטבעת. התלבשתי בבגדיי הסקסיים, ובגלל המחשבה על פי הטבעת הקטנטן והצמוק שלי שהולך להתרחב לו היום, התחילו להופיע להם גזים פתאומיים ובלתי צפויים. אמרתי לעצמי: גברת, את לא יכולה להזדיין בתחת אם יש לך כאלו סיפטומים בלתי צפויים ורצויים, לכי לרוקן. אז הלכתי לרוקן. שוב ושוב, כמעט כמו במצב של דלקת בדרכי השתן כשרצים לשירותים בערך כל 2 דקות, ושוב נכנסתי למקלחת שמא יהיה ריח לא נעים (לעולם אין לדעת).
הגעתי אליו, היו התגפפויות נעימות, פוזות טנטריות מאתגרות ושוב היו לי מספר אורגזמות ושוב הבחור הגיע לו עם האצבע לפי הטבעת המצומק שלי ושוב עברה בי צמרמורת קלה, אבל הפעם אמרתי לעצמי: גברת תזרמי.
ולפתע צנח לו זלזל. הבחור התמוטט לי במיטה והלכנו לישון.
שמחתי שעברתי את הלילה הזה ללא הרחבה מיותרת של פי הטבעת המצומק שלי, אבל כן עם אורגזמות מדהימות, חיוך רחב על פניי וריח של סקס מצויין.

 

תגובות

 1. אפילו שהיא מחייכת בסוף

  סחתיין על הכנות
  היית צריכה לקרוא לכתבה
  רוצה אבל פוחדת
  יותר מתאים לא?

  ובקשר לפי הטבעת עצמו
  הכל הולך כל עוד שניי הצדדים רוצים ונהנים

  חיוך לא מסופק

  • איזה מאמר נמוך, איפה השכל שלך גברתי בדגדגן?

   • חשבתי שככה קוראים לנשים המכובדות
    אלו שהשכל שלהן לא בדגדגן

    מה הבעיה שלך בדיוק?
    אני סקרנית

    • תות גינה

     אנסה לענות בשמה של דפנה:

     להגיד "הזדיינתי, גמרתי, היה נהדר, ויחד עם זאת בפי הטבעת לא כל-כך נעים לי" –
     זה אולי מאוד משמח, אבל זה לא מאמר.

     האם הסיכום שלי מפספס את אחד המסרים?

     • המאמרים מטרתם העיקרית לעורר דיון
      אז מהבחינה הזאת זה נעשה לא?
      מה שלא מדבר אלייך או לדפנה
      יכול לדבר לאנשים אחרים
      ובכלל בגדול אני ממש לא מבינה למה
      לקטול כתבה שלא מדברת אלייך
      אבל זאת אני
      זה לא אומר כלום

     • המאמרים מטרתם העיקרית לעורר דיון
      אז מהבחינה הזאת זה נעשה לא?
      מה שלא מדבר אלייך או לדפנה
      יכול לדבר לאנשים אחרים
      ובכלל בגדול אני ממש לא מבינה למה
      לקטול כתבה שלא מדברת אלייך
      אבל זאת אני
      זה לא אומר כלום

   • אלמוני

    על פי המאמר!!!

  • בואו לספר על חוויותיכם ולשתף בתגובותיכם בנושא blog.tapuz.co.il/SN
   תיכנסו תקראו ותהנו blog.tapuz.co.il/SN

  • כדאי שתביני- זאת באמת לא את.
   http://luck10.easyjournal.com/
   אחלה בלוג יש לך פה..

 2. cookielida

  ..אבל מה שחשוב זה שנהנית – בתחת או לא, זה לא כזה משנה
  🙂

 3. בלונדה

  (וחבל שאי אפשר לצרף – שירלי לטיפולך)
  של תחת מפואר בחוטיני ועליו רשום "יציאה בלבד"

 4. כל הגברים

  אף גבר לא מתעניין בפי הטבעת שלך.

  כל מה שהגברים באמת רוצים זה לזיין אותך *בתחת*

  • דונה פלורה

   אתה מוכן, בבקשה, להסביר למה כל-כך דחוף לכם לזיין אותנו בתחת

   • כל הגברים

    אנחנו בסך הכל רוצים.
    זה עוד לא אומר שאנחנו גם מסוגלים להסביר.

    • לילית-נסיכת האופל

     אני חושדת
     אני שואלת,
     אני לא יודעת לבטח,
     אבל אולי במקרה זה קשור לעובדה שמאז שמסטרס וג'ונסון עשו כמעשה קולומבוס: גילו את הדגדגן וקיבלו עליו TM, אנחנו, הנשים, נהנות יותר מכפי שהאל (ההוא שהגברים המציאו) תכנן במקור? וכאילו לא די בכך, אנחנו עוד מעזות לפתח ציפיות ודרישות מעיקות מבעלי השרביט והתואר, שיעבדו קשה לענג אותנו מההיבט האורגזמי, בכל זיון וזיון.

     כאילו מה, לא מספיק לנו יותר רק להכיל אותכם וזהו?
     ממש חוצפניות! תתהפכו ותראו מה זה!

     מה אתה אומר, כל הגברים?

     תגובות בנוסח: נקודת הג'י גרה ברחוב ליד, אחרי הרמזור שמאלה, לא תתקבלנה ברצינות. אולי אצל הגברים היא מתגוררת באותו הבניין, ממש בדירה ממול, אבל אצל נשים, היא אפילו לא נמצאת באותו איזור המיקוד.

     • כל הגברים

      למה מקללת? לא מכובד.

      מה? קולומבוס גילה את הדגדגן? אני בכלל הייתי בטוח שהוא היה זה שגילה את הביצים (רגע, ביצת קולומבוס, זה לא על שמו?). בחיי שמוכשר. ראית מה זה? ועוד גבר!

      לא הבנתי למה זיון בתחת זה בסתירה לאורגזמה. מה שייכת מחט לחוד של המחט? אולי הגברת המלומדת שהיא חברה של מיסטרס ג'ונסון (בן דוד של מג'יק במקרה? אם כן, אז שישיג לנו בבקשה חתימות) ושל TM (אין לי מונשג מי זה, אולי הוא יכול להשיג חתימה ממדונה?) מוכנה להסביר?

      • לילית-נסיכת האופל

       קודם כל כי קטונתי
       ושנית, הרקטום שלי אפילו יותר מכווץ מאופקיי הצרים.

       בסה"כ פניתי אלייך בתור דובר הגילדה של כל אלו אשר רוצים לזיין אותנו בתחת (מה אותנו? אותי, אותי!) ושטחתי בפנייך השערה. אני שואלת אם השערתי נכונה, או לא נכונה? אם היא קשורה בעקיפין למציאות, או שמא במישרין? ואולי בכלל, להערכתך, סטיתי לגמרי מהנקודה?

       אשמח לקבל ממך הסבר על האטרקטיביות הארוטית של הכניסה האחורית.
       ואם כבר נעמדת על יד הלוח עם הספוג ועם גיר, אז אני מבקשת בנימוס (גיברת או לא גיברת?)
       גם הרחבה מיוחדת בנושא של גברים, המנפנפים בדגל הפתיחות המינית (תזרמי אחותי, תתכופפי, תפתחי) על מנת לשכנע כל נערה, עלמה ואשה שתתן להם לחדור למעמקי עכוזה. אותם אלו אשר את כמיהתם לזיון אנאלי ניתן רק להשוות בעולם הממשי, לכמיהתו של מג'יק אל הקוקטייל, כאשר באותה העת, אותם הטיפוסים, יעדיפו למות פעמיים בלינץ' בשטחים, לפני שהם אפילו יוכלו להתחיל לדמיין זין שמתקרב אל אחד החורים שלהם.
       ואני שואלת, אדוני המורה, פתיחות מינית, האומנם?

       אגב, אם הסיכון שבלהישמע כוללנית, הסצנריו שלמעלה מאוד מאפיין את מיטב בחורינו הישראלים. דווקא בני עמים האחרים ובעיקר האירופאים, או לפחות אלו שאני פגשתי, עושים הרבה פחות עניין מחורי תחתים, הן שלהם והן של בנות זוגם, מה שמאפשר זרימה הרבה יותר טבעית לכיוון ההתעסקות שם. מיינד יו.

       • הילדגרד

        אבל לילית, ההקבלה הזו על גברים, שהוקבלה כבר לעייפה, ממש לא רלוונטית בעיני ותמיד מפתיעה אותי מחדש בחוסר ההגיון שלה או בהנחה המוטעית עליה היא מתבססת. איזו סיבה שבעולם שגבר סטרייט למהדרין ירצה זין בתחת? זה אולי טיפה יותר חמור בעיניו מסתם זין שיתחכך לו באוזן או במרפק. ממש לא ברור לי איך אפשר בכלל לעשות הקבלה כזו. זה הרי לא הכאב וכו' שיטריד את הסטרייט, אלא כל מה שמשתמע מזין לא לו. את נותנת כדוגמא את בחורי אורופה, אכן כל אלה שאני פגשתי יש להם פיקסציה אנלית (אם לזה בכלל התכוונת ב"לא עושים עניין מחור התחת של בת זוגן", או שלהפך?), רימינג, למשל, ללא הנד עפעף הוא מתאבן כה מובן מאליו אצלהם, גם אם הכרתם לפני כשעתיים. לעומת זאת לא הבנתי מה הכוונה שהם לא עושים עניין מחור התחת שלהם? זה שלא אכפת להם להזדיין בתחת עם גבר? שוב, לזה אני לא מסכימה, כי זה כבר קשור למשיכה ולמימושה. הרי גם בחור ישראלי, אם יש לו משיכה (גם) לבחורים, אני מניחה שאם יצא לו לממשה (ואם לא זה כבר ממש דיון אחר), לא יזדעדע כלל מזיון בתחת. רוצה לומר, יש אלף סיבות שבחורה לא תרצה שיחדרו לה לתחת, לי קל להזדהות רק עם סיבת הכאב, הרי מה שחשוב שמחובר לזין הזה גבר שאת אמורה להמשך אליו, להרטט מכל נגיעה שלו וכו', אז מה כ"כ שונה בזיון בתחת למשל מללקק לו את הביצים רחמנא ליצלן? (שוב, אם כואב, אז סבבה, לא חובה), אבל למה כל ההשתמעויות הכבדות או השליליות לעיתים שבחורות מעניקות לסוגיה הזו? למה להכניס גם לזה נופך של מלחמת המינים? ולמה לשלוח גבר אחר לחוות משהו שלא אמור מלכתחילה לדגדג לו?

        • לילית-נסיכת האופל

         את מה שמגיע לי לקבל, אני מקבלת באהבה וברצון ואת צודקת. הגישה התוקפנית שלי לאישיו מעולם לא עלתה אל מול מישהו שאוהב ללקק חורי תחת לארוחת בוקר, צהריים, ערב, ובין הארוחות. אבל מעצבן אותי כל הטרנד הדו פרצופי הזה של הגברבר הישראלי המצוי, שנחשף היפ היפ הוריי, למעט פורנו בערוב היום וכבר הוא חושב שהוא נורא מתקדם, בשעה שהוא למעשה רק בבון מצוי, שנהייה עוד יותר פרימיטיבי ממה שהוא היה קודם (כמה שזה נתפס כבלתי אפשרי), בהשפעת מסרים שעושים אובייקטיזציה לנשים. בנוסף לזאת, ברוב חוצפתו, הוא עוד ינסה לשכנע בחורות שהן לא זורמות, בזמן שהגישה העקומה שלו כלפי חורי תחת ומיניות נשית, היא, למעשה, זו שמכווצת את הרקטום של כל בחורה בת דעת שנקרית על דרכו. וזה עוד בטרם שנוצרה בכלל ההרגשה שיש עם מי לדבר על הכאב, על האמון ועל כל שלל ההיבטים לדיון, שעולים מהאקט.

         אני מודה שאם הייתי רואה מישהי, או מישהו מכלילים בצורה כה בוטה, כמו שאני עושה פה, הייתי קופצת מיד להתרעם על העוולה. זה עצוב לי נורא להגיד את זה אבל במציאות, אלו המסקנות האמפיריות שלי, על סמך רוב הבחורים הישראלים שפגשתי בחיי ופשוט נמאס לי. או בואי נאמר: יצא לי מכל החורים, כולל זה של התחת.

         מעבר לכל היגון המתואר למעלה (כינורות וצ'לואים נוגים ברקע), קיים כמובן גם נושא הכאב, שבעיני הוא לא שולי בכלל, ואולם, אני מקבלת את זה שיש אנשים שחושבים שהכאב שווה את התענוג. כמה מחבריי הטובים וגו'. דבר נוסף שמקפיץ לי את הפיוזים, אלו הקמפיינים המיסיונריים שמתקיימים תדיר לטובת הנושא, בעיקר מעל במה זאת. מצטערת, לטעמי, אפילו אם מישהו באמת תפס את אלוהים בביצים והוא יכול ללמד אותי איך לעשות זאת, אחרי עשרים פעם שהוא יציק לי שכדאי לי נורא, אני אפתח אנטגוניזם כביר לאלוהים בכלל, ולביצים שלו בפרט. אבל שוב, זו רק אני ואיש הישר בעיניו יעשה, רק לא בתוך הרקטום שלי.

         • הילדגרד

          עכשיו אני חושבת שהבנתי אותך. משום מה כשאני חושבת על זה, לא יצא לי עד היום להתקל בבחור (בסטוץ) שבכלל דרש את זה או אפילו רימז, ולא רק שאני לא קשת הבנה או שהזדיינתי עם פקידי שומה פולנים, אלא אף אני מאותן בחורות שבד"כ מאוד מתרגשות מהמחשבה (רק מהמחשבה בד"כ) ואף משוועות לכך שהוא ירמז לכיוון, רק שאדע שבא לו. עם בני זוג או סוג של יחסים אמיתיים, הנושא תמיד עלה בגלל רמזי העבים. (ושלא תביני, זה לא שלא יצא לי להכנס למיטה עם מה שאת מכנה בבונים, אבל משום מה בבוניותם לא התבטאה כלל בניג'וס לאנאלי). בכל מקרה, מכיוון שהעלת את ההבדל בהתייחסות לחורהתחת של בחורי ארץ ציון לבין זו של הגויים, אני רוצה להבהיר לעצמי אחת ולתמיד את הסוגיה. כפי שאמרתי קודם, בזיונים שלי בגולה, הופתעתי מהנונשלנטיות בה מיהרו יפי הבלורית לעשות רימינג תאוותני ומעמיק, לפני שבדקו איברים קונבנציונלים יותר. הופתעתי כמובן, כי בכל שנות פעילותי עם הנימולים, לא קרה כדבר הזה! (נו, אולי כמה בני זוג העבירו לשון לשניה וחצי). חשבתי מה זה אומר על הבחורים הישראלים (וסליחה שגם אני מכלילה, אבל גם תחקרתי חברות:), האם זה קשור לאיסטניסים של בני ארצנו או דווקא "להקרבה" ואגואיזם?

          • חתול אחד

           כותב שקצת מצליח להסביר הוא קונדרה (לא חייבים לאהוב. כמו סירופ – הוא רק עושה את העבודה).

          • לי בכלל מראה שאת פשוט לא הכרת את האנשים הנכונים?
           תתפלאי אבל יש גם ישראלים שאוהבים ומוכנים ללקק הכול!!!
           אבל יש בחורות שרק המחשבה על לשון שם למטה מעבירה בהן צמרמורת (ולא חיובית)….
           סתם מאחד שכן אוהב!

          • מדובר פשוט בגישה של הגבר הישראלי המצוי – לקבל כמה שיותר ולעשות פחות. לא מדובר באגואיזם אלא יותר בגאווה. הדבר שהכי פוגע לישראלי באגו הוא שניצלו אותו. מבחינה חברתית הוא יוצא מטומטם. פרייר. ותגידו מה שתרצו אבל ישראלים הם לא פריירים. לכך גם בסקס – גבר לא ילקק לבחורה את התחת – כי מדובר בהשפלה מבחינתו. לעומת גברים החיים באירופה שגישתם שונה. שם – כמה שאתה נותן לאישה כך הסטטוס שלך גודל. בעוד שבארץ המצב הפוך…

        • קודם כול זין בתחת זה לא הדבר הכי כאב בחיים שהאישה עובר ( לידה למשל).
         אז לא ניראה לי שמישהי תמות מזה. נכון הפעם הראשונה אולי כואבת אבל עוברים אותה ואחר כך רק נהנים ( גם כשקרום הבתוליו ניקרא זה לא הכי נעים).
         זה מה הלחץ והכבדות בעיניין? אנחנו חיים במאה ה 21 והגיע הזמן להחשף לדברים חדשים ואולי אפילו יותר מרתקים ומעניינים.
         אל תשללו לפני שאתן מנסות ויודעות מה זה ואיך זה (וזה קשור לכול תחום בחיים).
         בסופו של דבר אתן שוכבות עם הגבר שלכן ועם מי שאתן רוצות אז תענגו אחד את השני ורק תרוויחו!!!
         תאמינו לו הרבה יותר מגעיל ודוחה למצוץ או ללקק את הזין או הנרתיק.

         ומה שקשור לגברים גם אתם אם תרגישו הנאה אם האישה שלכם תחדיר איזו אצבע לפי הטבעת וזה לא יפגע בגסריות שבכם או בסטריטיות.

         אז תזרמו תבלו תבחרו את מה שמתאים לכם עם הבן אדם שמתאים לכם שאיתו אתם מרגישים נוח, פתיחות והנאה.!!!

         מצפה לתגובות בשימחה.

       • כל הגברים

        כמה שהגיברת כותבת יפה. ואיזה סגנון יא-וואלי. אז בגלל שאמרת "סצנריו" כל כך יפה, אני ינסה בכל זות להסביר, למרות שכבר אמרתי קודם שאני לא מבין הרבה. יותר טוב היה שתשאלי פילוסוף, נניח דקארט. הוא לא כל כך עונה כששואלים כי הוא צרפתי סנוב, וגם קצת פאב של מינן, אבל אם תביאי לו את הניימדרופינג שאת עושה כל כך בכשרון, עם קולומבוס וג'ונסון והכל, בטוח יתרכך המלעון. אבל קודם רק רציתי להשתתף בצערך שהתכווץ לך הרקטום. אני חושב שיש לי בבוידם איזה רקטום משומש אבל במצב מצוין. צריך רק קצת לשטוף אותו מהאבק ומהקקה של הג'וקים. אם את מעוניינת, אני ישלח לך. אם תרצי להיות נחמדה אלי בחזרה, תוכלי לסדר לי פגישה עם הגילדה הזאת שדיברת עליה, אם היא פנויה (או אם היא אוכלת מאחורה מהצד והבנזוג שלה חלשלוש).

        מה אני עושה ער בשעה כזאת? יפה מצידך ששאלת. את בטח יודעת שאגברים בוכים בלילה בכי נעלם. זהו, שלא כולם, רק אלה שלא יצא להם לזיין בטוסיק בערב שלפני. אז קצת בכיתי, ועכשיו הפסקת סיגרה. טוב, אבל מספיק להתחמק. הבטחתי לנסות להסביר אז הנה (ובלי שום אחריות):

        אלף, אצלנו זה עושה נעים כשלוחצים ומחקחחים את הזין. עכשיו תקחי לדוגמא אשה ישראלית, נניח אתיברמוב, זות שמשחקת כל כך יפה בסדרה טירונות, וגם כותבת פה מאמרים על איך שהיא אוהבת שטרונגולים מפלצתיים. עכשיו, אם תשאלי גברים ישראלים, כל אחד יספר לך שיש לו זין גדול מהממוצע. אבל זה קישקוש, כי לרוב הגברים יש פלוס מינוס זין ממוצע, ובגלל זה זה הממוצע, כמו שהסביר לי פעם השכן שלי מומו שמשוויץ לכולם איך הוא הוציא מאתיים בפסיכומטרי וחושב שאנחנו כל כך מטומטמים שאנחנו לא יודעים שאי אפשר יותר ממאה. אז עכשיו נחזור לאתיברמוב: הטוטה אצלה כבר בטח כל כך רחבה מכל המפלצתיים שהיא מארחת שמה (למרות שאני לא בטוח אם היא באמת מקבלת) שאני עם הממוצע שלי איך יהיה לי שם חיקוח ונעים? אבל מאחורה זה תמיד מכווץ ולוחץ לנו חזק חזק, ואם אבותיה של הבחורה התגוררו פעם בין לודז' ללבוב, אז בכלל גן עדן.

        שתיים, אנחנו הישראלים אוהבים תמיד איפה שאסור, למה מי יגיד לנו מה לשות? אז הבעייה היא שאת החורים של השטקר מייצרים כל כך קטנים, שאפילו זין של תינוק ישר אחרי הברית לא נכנס שמה. אם היצרנים יפגינו התחשבות ויגדילו את החורים, יכול מאד להיות שנציק לכן הרבה פחות.

        דלד, אני לא כל כך מבין מה זה אומר, אבל טיה רוזה מהקומת כניסה אומרת שזה מהומוסקסואליות לטינית. עכשיו, אני לא מבין לטינית, רק יודע לספור בצרפתית עד שבע, מה למדתי פעם מסבא אלבר כשעוד הייתי ילד, ועוד כמה מילים כמו פור-פאבור שזה בספרדית מהטלנובלות שאני מציץ בהן כשאף אחד לא רואה. אבל זה מה שטיה רוזה מהקומת כניסה אומרת, אז מה, נשבור לה את המילה? היא גם טוענת שזות הדרך היחידה שאנחנו יכולים להתחבר רגשית לאקט מהצד הנחדר, אבל זה בדרך כלל השלב שאני זורק עליה את הכפכף.

        ארבע, לאחרונה התגלה שבטוטה יש כל מיני שאריות של אסבס מהטמפונים, מה עושות סרטן. בתחת, לעומת זאת, אף אחת לא דוחפת טמפונים, אפילו אם יש קצת טחורים, ככה שלהכנס שמה זה יותר היגני ויותר בריא.

        אז זה, בערך, מה שיש לי לגיד. אני מקווה שלפחות על חלק מהשאלות של גיברת יקרה הצלחתי לתת תשובה. גיברת גם שאלה על פתיחות, זרימה, שכנוע, לינץ' ועוד, אבל אלה דברים שאני לא עושה ולכן אולי עדיף שתחפש את התשובות במקומות אחרים. שמעתי שבפורום יש אחד שמתמחה בדברים האלה.

        אז לילה טוב לכולם, ובמיוחד במיוחד לגיברת, למרות שכל העסק הזה עם האופל קצת מפחיד אותי. זה התחיל לי כשהייתי בצבא ולילה אחד אמרו שיש מסע לילי בסוסיתא. נורא התפלאתי, כי כשעלינו על הרכבים, כל אחד היה יכול לגיד שאלה הנון-נונים הרגילים, אפילו שהיה חושך. אבל בסוף הסתבר שסוסיתא זה בכלל גבעה בין הגולן והכנרת. אז חטפתי שבר הליכה, ויוסי נשאר מאחור כדי לעזור לי. אבל אז שמתי לב שבעוד הוא תומך בי ביד אחת, הוא מנסה לשלוח את היד השניה לכל מיני מקומות אחרים שבכלל לא שייכים. והרגשתי איך מתחיל להתכווץ לי במקום ההוא, שלך, גיברת מלומדת, יש בטח כל מיני שמות נורא יפים ומלומדים בשבילו, אבל אצלנו זה סתם החור של התחת, ולרוב הוא מסריח אפילו אם קוראים לו באיזה שם יפה ומלומד. מאז אני קצת פוחד מהחושך.

        • גיברת שסובלת

         אבל זה נורא כואב

         • אלי חיון

          אתם הגברים הישראלים,נעשתם חולים,סוטים,ומפגרים שכלית.מהסרטים הכחולים.אתם לא יודעים מה האישה אוהבת במערכת יחסים,אז אגיד לכם בתור גבר1.אהבה2.רגשות3.תשומת לב4.שותפות5.אקט מיני רגיל,עם נשיקות צרפתיות,משחק מקדים באווריה רומנטית,עם מוזיקה רומנטית,בקבוק שמפניה,מקלחת משותפת,עיסוי הדדי בשמניים.מיטה מוצפת בפרחים.שוקולד צרפתי,דובדבנים.איכלה משותפת,לפני אקט ואחריו,חיבוקים אירוטים.מילים רומנטיות.מילות אהבה לבת הזוג.נראה אתכם הגברים שיחדרו לכם איבר מין מלא בשרירים מוצקים לתוך הישבן שלכם,אתם תהנו מזה,אתם תסבלו יכאב לכם,לא תוכלו ללכת שבוע מכאבים.אז מהאישה היא עבד שלכם,זונה שלכם,שפחת מין חסר צלם אדם.אייך אישה יכולה לחיות עם גברים סוטים,חולים ומנייקים כמוכם.תבנו א.אישה לא אוהבת שמזינים אותה בתחת,היא לנהנת,רק סובלת מכאיבי תופת,ב.זה לא מוסרי,ג.וגם מבחינה דתית אסור לבעול בפי הטבעת,ד.גם פי הטבעת מלא בחידקים צואתיים,ואישה יכולה להדבק באידסממגע אנאלי,כנל הגבר.מגע לא בריא,לא סטרילי,לא היגני,לא אנושי,ולא כדרך הטבע.

        • כל הגברים (מאנייאקים)

         אתי,
         בהרהור שלאחר מעשה, הגעתי להבנה (היה תקוע חזק, האסימון) שהשימוש בשמך כאדם פרטי מהווה פגיעה שאינה במקומה.
         מאחר וכבר אין ביכולתי לערוך את התגובה, לא נותר לי אלא להתנצל בפניך ולקוות שתקחי את העניין בקלות.
         מטרת התגובה היתה לשעשע את אלה שיטרחו לקרוא אותה. אין בה שום מניפסט שוביניסטי (ואם זה נשמע ככה, זה מטעמי פארודיה בלבד) ושום כוונה מודעת לדרוך על יבלות אצל מי מהקוראים.
         בחרתי להשתמש בשמך, רק משום שבעבר נתת פומבי להעדפותיך באופן "המושך תשומת לב", ובכך הפכת את שמך למושג מייצג. איני מכיר אותך מעבר להופעותיך באינטרנט ובטלוויזיה, ומעולם לא פגעת בי באופן אישי (למרות שכאן עלי לציין שאמנם אני מצדד בזכותך להעדפות אישיות המפלות אותי ואת רעי ממוצעי המימדים על רקע גנטי, אולם איני רואה בעין יפה את התעקשותך להטיח אפליה זו בפנינו בפומבי). לפיכך, לא היה כאן כל ניסיון לפגוע בך, או לחסל חשבונות באמצעות ניק ארעי.

         אני מקווה שתקבלי את התנצלותי, ושאצליח להמנע ממעידות כנ"ל בעתיד.

         • לא כל הנשים

          אוי, נו, די, מה זה המשגל הנסוג הזה?

          כתבת תגובה משעשעת ומצחיקה למדי, שאני בטוחה שאפילו בננות קשות הבנה כמוני הבינו שנאמרה בהומור.

          אז למה להתנצל, למה?

          • כל הגברים

           שמתחת לכל ההו-הא עוד נשארו לי כמה עקרונות שאני לא מעוניין להתפשר עליהם?

           אפילו לא תחת המסווה של ניק מאולתר.

           והזכות הגדולה לשעשע אותך ואת שכמותך אינה שווה את מחיר הפגיעה במי שנרמס בדרך.
           (נרמס זה אולי מתלהם מדי, אני סומך עליך שתסתדרי).

           אז נכון, אני לא יוצא אצלך גבר, אבל אני יוצא אצלי בן אדם, ומבחינתי, זה הרבה יותר משמעותי. חוץ מזה, אף אחד לא אמר שהחיים עם עקרונות זה פיקניק.

          • לא כל הנשים (זונות)

           תירגע מאמי הכל בסדר.

           החיים עם עקרונות קשים לאללה, ועוד יותר מהפרספקטיבה של החור של התחת, אבל מה, למה העקרונות צצים רק לפנות בוקר?

           זה קשור לזה שאגברים בוכים בלילה?

          • כל הגברים

           מוכנה להרחיב?

           ולכווץ?

          • הפרחח גידל מוסר?

          • לילית-נסיכת האופל

           הייתה אומרת:
           "לא כל אור אדום הוא רמזור
           ולא כל בחור גבוה הוא גוי"

           ואני אומרת, בהשראתה:
           לא כל גברבר המשתובב לו בגינת אגזוז,
           הוא הפרחח הידוע לשמצה, לשנינה ולעזוז.

          • שולה

           משביתת שמחות זותי, אל תשים לב, היה משעשע עד דמעות, גם עם ההתנצלות.
           שתגיד תודה שיש פה מישהו שיודע להתנצל בין כל ה"תנו לי להסביר לכן מה לא בסדר אצלכן" כשצריך.

         • כל הכבוד ששמת לב לזה
          והתנצלת

        • לילית-נסיכת האופל

         שתדבק לשוני לעפעפיי, או שאמצא את עצמי במיטה עם 11 כדורגלנים ישראלים, אם הרקטום שלי לא התרחב עכשיו במאית שלמה של מילימטר. נשבעת לך, שלחתי לשם את המודדים.

         ניתן לשער כמעט בוודאות שעניין ההתרחבות יכול לרמז על מגמה: כשאני צוחקת, ואני צחקתי, מודה באשמה, השרירים הטבעתיים שלי מתרחבים ואין לדעת לאן זה עשוי להוביל. או כמו שיו גרנט אמר ב"רווק פלוס ילד": מהרגע שהתחת שלך כבר נפתח, אין לך שליטה על מי ועל מה שייכנס לשם (טוב נו, הוא לא אמר את זה בדיוק ככה והוא בכלל דיבר על הלב, אבל למי איכפת?)

         כמובן שבסוף דבריך היית חייב להתמנייק, ובעצם גם באמצע, עם כל עניין האברמוב, שלא פשעה במאום הפעם, אבל נגיד שעל זה עוד החלקתי לך בגלל שהייתי עסוקה בלתת לך דוז פואה על עניין השטקר וההומו סקסואליות הלטינית, וגם בגלל שהתנצלת כל כך יפה בהמשך, ממש כאחד הג'נטלמנים האירופאים, פותחי הדלתות ומלקקי הפינכה, עליהם אני חולמת בלילות הקרים. וטראח, היית חייב לרמוז שאני פלצנית (אסור, אסור, להגיד או לרמוז על פלצנות בדיון על מין אנאלי) ושוב התכווצה לה טבעת הירכתיים(1) שלי לממדיה היומיומיים.

         ואיך עם עלילות השטקר שלך זרקת אותי ישר לימי ילדותי, עת אני וח. (אות בדוייה) ידידי למשחקים המסוכנים, שאסורים בלווי מבוגר, עמדנו ותקענו גבעולים של כובע נזיר לתוך התקע החשמלי וצחקקנו כמו משוגעים, בכל פעם שעפנו אחורה מהזרם, רועדים ומצומררים. עד שח. החליט שצריך לשדרג את השעשוע, כאילו כבר לא נהנו מספיק כמו שזה (אני נהניתי!) והלך להביא מאיפשהו מסמר 10, שבמזל לא נכנס לחורים, אחרת בוודאי הייתי הופכת להיות אדם אפלולי בהרבה יותר מכפי שאני היום. והנה, גם הנוסטלגיה הזאת מעלה בי את אותה התהייה: מה יש לכם בנים, אם כל הרצון האינסופי הזה להרים את ראף הסיפוק שוב ושוב ולשדרג עד מוות את כל מה שנתפס בעיניכם כגדג'טים הכרחיים? יש חור אחד שעושה נעים, אתם מוכרחים לדעת גם מה עושה החור השני, הקפיץ ההוא, הכפתור האדום, אחרת לא תשנו טוב בלילה? נו, אבל ככה הייתם תמיד, עוד משחר ההיסטוריה: נודניקים!
         מהעצים למערות.
         מעגלות, למכוניות, למטוסים לחלליות
         מגבעולים למסמרים.
         מוואגינות לרקטומים.
         בחייאת ראבאק , לא רק שזיינתם כבר לגמרי לפלנטה ת'צורה,
         אתם גם לא נותנים ליהנות ממה שעכשיו עושה לנו נעים!

         ——————————————————————-
         (1) אפקט פגמליון והומאז' של רצון טוב לפועלך

        • ואלרי

         הצחוק שלי העיר חצי שכונה…
         אילולא בן הזוג האהוב שלי, הייתי מתפתה להדגים לך, גב-אל-פנים, שיש גם פולניות שאינן קפוצות תחת (תרתי משמע), רק בזכות הקטע המפיל שהבאת כאן.

        • גדול 🙂

         בוטן,
         משועשעת עד עמקי ה…

        • הצחקת אותי עד מאוד

         ורציתי שאלה קטנה זה אמיתי מה שאמרת על הטמפונים?
         כי אם כן אז אני פשוט גאונה

         חיוך בוקר טוף

         • צב מעבדה

          לפני שבועיים שלושה אחותי שלחה אליי איזה דואל מפגר שמזהיר מפני שימוש בטמפונים שלא מיוצרים מחומרים אורגניים ושאלה 'הכצעקתה?'
          בדקתי את הנושא ואני מביא כאן את הקישור הכי קריא שמצאתי:http://www.health.harvard.edu/medline/Women/W0700e.html
          שאומר שכל הסיפור הוא קישקוש בלבוש. הריכוזים של ביוטקוסין (biotoxin ואסבט)נמצאו הם בסדר גודל של מליונית של מליונית! כמות זעומה שנמצאת ברקע של כל דבר שזז. למעשה מדובר בכמות שהיא בערך פי מליון יותר ממה שיש בדיאטה שלנו.
          כל הסיפור הזה הוא נסיון הפחדה נוסף של יצרנים של מוצרים אורגניים שמנסים להכניס את הציבור לפניקה כדי שיקנו את המוצרים שלהם. כל נסיון שיקרי שכזה רק משכנע אותי לבדוק כל טענה שלהם בשבע עיניים.
          (דרך אגב, הקישור כתוב באנגלית מאוד קריאה ומומלץ בחום לכולן).

          • אלמוני

           אני אמשיך בדרכי
           לי טמפונים עושים ממש לא טוב
           כנראה זה אינדוודואלי

           שבת שלום

          • צב מעבדה

           גם לי :o)

          • חיוך עם אף של ליצן
           חמוד ביותר

        • שושנת העמקים

         מאוד שמחתי על תשובותיך, יען כי השאלה "מה באמת אתם מחפשים שם?" הציקה לי מזה זמן רב. אין ספק שלא חידשת לי וזה לא היה ממש מפתיע אבל בכל זאת- לפחות גיליתי שאין סיבות נוספות שאני בבורותי כי רבה – פשוט לא הייתי מודעת להן. כבר טוב. אבל בכל זאת – ואני פונה בזאת לכל הגברים – אולי כבר תרדו מזה? מי שרוצה ואוהבת את זה -בטוח תוכל לכוון אתכם לשם כי ממילא תעלו את הנושא מתישהו, אז מקסימום היא תחכה טיפ-טיפה עם בחור יותר מנומס, אבל בסוף זה יבוא. ולגבי כל שאר המקרים – ונראה לי שבכל זאת זה הרוב – ואני מתנצלת מראש על הבוטות אבל צריך שהמסר יעבור בקול רם וברור כמו שאומרים: אנחנו לא רוצות את הזין שלכם בתחת שלנו!!!!! (ושוב – סליחה אם הכללתי כמה כאלה שבאמת אוהבות את זה ולא רק אומרות את זה כי אחרת אף אחד לא יעשה להן טובה.)
         לי אישית זה עושה התכווצות טואלית וייבוש כללי, מפסיק אורגזמות ומבעס ת'תחת וגם את כל השאר כאמור. בחייאת – זה מלחיץ, מטריד, מגעיל ומפריע. ואם זו פסגת שאיפתכם – אז אולי צריך להחליף פרטנר…

        • בעלת תחת מדהים

         בחלומות שלך או של כל גבר אחר הייתי נותנת למישהו לזיין אותי בתחת תמשיך לחלום כי רק מישהיא שאין לה טיפת כבוד תסכים שהזין המלוכלך שלך יתקרב אליה

       • רק רציתי להעיר שמנסיוני האישי, לקבל מבחורה זה אחד הדברים היותר מדהימים!
        מוכן לנסות עוד!
        מעוניינת??
        אני מאמין בלנסות גם לתת וגם לקבל.

      • איזה גבר אתה גולש באתרים של בנות…….
       מילא אם היית מתבלבל או משו אבל האתר הזה מוגדר בכותרת כ"לבנות"

      • מה הבעיה
       בסטוץ מקרי וחד פעמי הגעתי למיטה עם בחורה שהכךתי כצה דקות קודם
       נכנסנו למיטה לאחר משחק מקדים קצר
       הבחורה בקשה שנשכב צמודים כשהי עם הפנים ללצד ואני צמוד אליה מאחור
       היינו שנינו חמים ביותר ורציתי לחדור אליה לכום היא כוונה את הזין שלי לכוון פי הטבעת

       לא ידעתי מה לעשות הפנטזיה שלי שאף פעם לא מומשה היה לנםות מין אנאלי
       אחרי שהבנתי חדרתי לה לתחת והיא מה זה נהנתה וגםאני

       • שושנת העמקים

        אולי כדאי שתנסה ללמוד עברית בסיסית והדפסה בינונית כדי שלפחות ה"מסר" שלך יעבור בצורה ברורה?
        אה, כן, שמחים שנהנית, וגם ההיא. לבריאות (?)

     • ערס פואטי

      שאת חושבת שההנאה שלכן עד כדי כך חשובה לגברים, עד שלפיה יקבעו את טעמם. יפה ואף נוגע ללב.

      • לילית-נסיכת האופל

       הרי אי אפשר להאשים אף יצור אנושי,
       על אחת כמה וכמה כזה מהסוג הגברי,
       במניעים שמאחוריהם מסתתרת אסטרטגיה.

       מה זה עלה על דעתי?

     • את מדברת כמו ילדה קטנה ורואים שאין לך מושג במין אל תנסי לשכנע אנשים אחרים לחשוב כמוך כי זו דיעה מעוותת ופרימיטבית .מי שלא מנסה לא יודע איזה חוויה הוא מפסיד.וישאר אטום לזה עכשיו אני פונה אל הקוראים . תראו תאי העצב בפי הטבעת זהים לאלו של הנרתיק הקדמי ויכול להתרחב ולהגיע לגודלו של הנרתיק ואפילו יותר אז אין מה לדאוג מהגודל של הפין אבל זכרו שבפעם הראשונה בדרך כלל זה כואב בדיוק כמו מקדימה ולפעמים יותר לכן מי שלא מבין ישאל או יקרא איך ומה לעשות בפעמים הראשונות ואז יגיע אל ההנאה.מה שחשוב …אל תפחדו לנסות דברים חדשים תנו לפרימיטבים לדבר אל היד

    • אולי כדי לקבל תחושת שליטה חזקה יותר, דבר שאתם כה זקוקים לו..
     וגם כי המקום יותר צר ונוצר חיכוך גדול יותר.
     לשיפוטכם..

   • חזיז ורעם

    To boldly go…

  • חתיכת דביל !
   לא לימדו אותכם בגן על "אני וגופי" ?? ?? ?? ?
   פי הטבעת , שמוק שכמוך נמצא בתחת !
   מה שנקרא בימינו החור-תחת!
   מאיפה שיוצא הקקי אתה יודע…..
   אבל בעצם מי יודע אולי אתה מחרבן מחור אחר……….

 5. המכשפה לוטה חיון

  על כך שאילו ידעתי בילדותי שבבחרותי ובבגרותי אכניס פיפי של איש לפה ותוסיק שלי הייתי עושה מעשה… ומתאבדת.

  לחלק מאיתנו (הבנות) העניין לא מהנה ואפילו מגעיל, אבל מה לא עושים לשם העיר הגדולה? ו/או כדי שהוא ימשיך להגיד שהוא אוהב?

  • עוד גבר

   מצער אותי לקרא שמישהי עושה משהו שמגעיל אותה כביכול
   לשם האהבה. אני מאחל למישהי כזו שתמצא משהו שיאהב
   אותה בכל מקרה ובצורה טבעית, בלי שתצטרך להגעל מזה,
   אלא בעיקר, להנות מזה. לא נראה לי שאני אדרוש זאת מבת-זוגי.

 6. צב מעבדה

  מצא חן בעיניי האיור שמצורף למאמר בעמוד הראשי :o)

 7. p-files.org

  אפשר להתאמן קודם לבד עם הדילדו (הפרוליטריון ישתמשו במלפפון, ככה זה בחברה קפיטליסטית).

 8. אנונימית

  "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא"?

 9. סוף כל סוף האמת נושמת קצת אויר צח, אך האכזבה שבאי החדירה ממש קשה . לא רק למענך, כי הרי אין כמו לשחות בכיף של הגשמת פנטזיה מפחידה זו, אלה לאותו זיון על קולי שפיספף תענוג ועוד מאקספרמנטית שכמוך.
  ולכל המאזינים שמו לב: לחור היציאות כל גודל ניכנס וזאת הוכיח רופא מוסמך תואר מתאים, כל שאתן צריכות הוא ללמוד לשחרר, לנשום עמוק, ולתת לו להכנס. זה מוזר, יוצא דופן והפוך. בדיוק כמו הקולות שמוציא הגבר באותה סיטואציה.

 10. הגברת שגומרת

  אני מודה שאני אוהבת את זה ככה. פעם (בגיל 20) חשבתי שאני לא אוהבת. הייתי מכווצת ומפוחדת. עד שהגיע הגבר הנכון שידע איך לעשות לי את זה והדבר הכי מופרך: הגמירות ממין אנאלי הן הכי חזקות שהיו לי בחיים. הרגליים שלי רועדות חצי שעה אחרי גמירה ממין אנאלי. זה עוד הומור מעוות כזה של מי שעשה אותנו – אני יודעת – אבל ככה זה. אצלי לפחות.

  מה לעשות.

  • הקנאית

   לגברת הגומרת,
   סחטן עליך , אני ממש מקנאה… התיאור שלך מדהים לי זה עוד לא קרה…

  • לילית-נסיכת האופל

   אני רוצה שתשכנעי אותי שפנים התחת הוא איזור אירוגני בפני עצמו. אבל לא כמו האוזן, כי גם שם אני לא נוטה לדחוף זיינים, אלא כמו הכוס. אומנם אני כופרת, אבל ללא ספק אשמח לראות את האור ולהפוך למאמינה אדוקה, במקום הדוקה, כדי שאוכל אף אני לזעוק: "הללויה פרייז דה לורד", במקום: "תוציא את הדבר הזה מהתחת שלי תיכף ומיד, לפני שתחטוף איזו ראסיה לפרצוף התמים שלך".

   • נינה, נינה,נינה

    שמה הטריטוריה של אמנון יצחק.

    מה נהיה עם כל ה"תוכיחי לי" הזה?
    מאיפה ההתעקשות הזו ש"יחזירו אותך בתשובה"?
    בספר המצוות שלנו, לילית דירסט, *רק מה שעושה לך נעים*.

    ההסברים המלומדים שלי (החור של התחת עשיר בתאי עצב, שמעבירים גירויים לחלק שבין הרקטום- קסיוז מיי פראנץ' – לכוס ) הרי לא יעשו את זה פתאום "נעים" רק כי רציונלית זה ברור לך עכשיו. גם העדויות המצטברות על קיום קשר בין המוח (מי אמר אזור ארוגני?) לכוכב שבישבן הרי לא שיכנעה אותך עד היום, למה שזה ישתנה עכשיו?

    יאללה לילית, לא רוצה? באמת שלא צריך אבל די כבר עם ה"תוכיחו" הזה. לא ממך.

   • שזה הכל בראש?

   • צב מעבדה

    אם תגיעי לגטבורג, שבדייה, אני מתנדב לתת לך פרטים, לשכנע אותך, ולהפוך אותך למאמינה הדוקה.
    סטטיסטית, רוב הסיכויים שתצטרפי לקהילה הולכת וגדלה של בחורות שמצאו את האור ;o)

  • הגיברת שסובלת.

   ראשית כל, וואו, שנית, כל הכבוד. חצי שעה על השעון?

   אפשר לקבל את המרשם?

  • טוליפ

   איזה קמצנית ושויצרית, גם אני רוצה!
   נו די, תני טיפים, אני בקושי יושבת, מקלידה באויר אחרי הניסיון המי-יודע-כמה, כאבי תופת, מה עושים?

   • זה הכל עניין של הרגשה טובה עם הפרטנר , שהוא יתחיל לאט, יענו בחיים שלו הוא לא עשה משהו כ"כ לאט (אחרי שנכנס אפשר להגביר את הקצב), להיות משוחררת, להרגיש בטוחה (זה מאוד מאוד חשוב), לנשום (צחקו צחקו, בפעם הראשונה אני לא נשמתי, הכיחלון היה קרוב).

    וזהו.

    וזה כיף מטורף

    ואם כבר טיפ, אז כשהוא נמצא עמוק בפנים שם מאחורה, שלחי אצבע לעבר הדגדגן ותתחילי לחייך. מומלץ בחום רב

    🙂

    • טוליפ

     ניסיתי ניסיתי
     בכיתי בכיתי
     ומי לא בא?
     מאחורה…
     נשמתי, ליחלחתי
     לא עובד!

     • ואלרי

      קודם כל, KY ידידנו. משהו כמו עשרים שקל בכל בית מרקחת. ולא לחסוך בכמויות! זה זול!
      דבר שני, שהגבר שאיתך, זה שכל כך רוצה לזיין בתחת, יתאמץ בשביל זה. בלי פור-פליי של רבע שעה לפחות (באזור המדובר, אחותי, לא "בכללי"), אין בכלל על מה לדבר. עם הלשון, עם האצבעות (בהתחלה אחת, אחר כך שתיים) – שיעבוד החולירע. ורק אחר כך, אחרי ש"התרככת", הוא יכול להתחיל לחדור. ל-א-ט ל-א-ט. ובכל פעם שאת עושה ציוץ של כאב – שיעצור במקום לחצי דקה.
      מניסיוני, התנוחה הטובה ביותר "להסתגלות" אחרי שהוא כבר בפנים היא בשכיבה (הוא שוכב עליך), עד שהאזור מתרגל קצת. ואז זה נהיה ממש טוב.

  • הקורא התמים

   אני תוהה אם גבר שמזיין אשה בתחת זה טרנד של המאה העשרים ואילך או שזה היה קיים גם קודם? נגיד, בתנ"ך גם עשו את זה?

 11. זה פשוט נורא! לא לומר שכבר היינו פה, הרבה פעמים (ראה: ארכיון), אבל זה גם כתוב בצורה רדודה ולא מבדרת (ניסינו, אבל לא יצא, בערך כמו עם פי הטבעת המדובר של הכותבת).
  אולי הבקורת תשמע קצת חריפה, אני מודה, אבל בזמן האחרון משהו קורה לאתר הזה, כל כך שנון ומקורי בעבר. וכי עם מה נשארנו? אנחנו דנים בסוגיית הישבן היום, בין אם הוא מתרחב או לא. ונדון בו שוב, בקרוב כנראה. ושוב. כי זה (כנראה) מה שמעניין את הציבור הרחב והנכבד שבא לבקר באתר ומאס מכתבות העוסקות בתרבות, סיפרות, או סתם החיים – כתבות שהיו כתובות בטוב טעם, עם הרבה הומור, וסיפקו חומר למחשבה. היידה מהפכת הישבנים.

  • המכנה המשותף הנמוך ביותר

   ומה איתנו פשוטי העם שכל מה שמעניין אותם זה מין אנאלי? לנו לא מגיע קצת לחם ושעשועים אחרי שאנחנו סובלים כאן את כל המאמרים המשעממים על שירה אלבנית במאה השש-עשרה?

   אז אני מבקש בשם אגודת ידידי 'ראשון בבידור' להחזיר לכאן את כל המאמרים הרדודים ושיטחיים שעוסקים בזיונים (שש פעמים בלילה! ואהוו,זה אמיתי הסיפור הזה?) ושמחרמנים אותנו אש.

   שלך, המכנה המשותף הנמוך ביותר.

   • הרי זה בדיוק מה שאמרתי – השירה הלכה קפוט.

    דרך אגב, תראה לי לפחות מאמר אחד כאן על "שירה אלבנית במאה השש-עשרה". ברצינות. ואם תחזור ותעיין בתגובה שלי, תמצא שמה שמפריע לי בעיקר זה הסיגנון הרדוד וחוסר המקוריות, כי אם מישהו היה כותב על זיונים באופן סוחף ובאמת מעניין, דווקא הייתי קוראת ברצון. לצערי, המאמרים הללו שייכים לעבר. אז היידה ישבנים!! – ה'מכנה הנמוך' מסכים לקרוא הכל, גם בלי סימני פיסוק.

    • הילדגרד

     לא הנושא, גם אם חבוט (או כמו שאני קוראת לכל הסגנון הזה, גם בחיים, שמשלב שיחות מה זה מגניבות על סקס ותובנות בניחוח ניינטיז "נושאי בננות", נו צר עולמי). אבל בהחלט דברים (מאמרים, נושאים) שהיו חינניים בתחילת הדרך כאן, עם שורת כותבים אינטליגנטים או סתם רהוטים, עם התמימות האינטרנטית שהיתה כאן לרובם (כן נו, לא לכמה מהשועים, שהיו כבר חיות אינטרנט מכובדות, לא מכניסה אתכם לקטגוריה), הפכו במרוצת השנים לשירבוטים עלובים למדי, שחוקים (ואם להתקטנן – נטולי עריכה לשונית, כך נראה) שמביישים את נעורינו כאן. שירלי, אין לי מושג מה המצב שם מאחורה, ואולי יש קשיים שונים, אבל אולי קצת ריענון?

    • המכנה המשותף הנמוך ביותר

     ניקה חמודה,
     התגובה שלי נכתבה בצניות, כנראה חזקה מדי, אם זה לא היה ברור מלכתחילה.
     אם את רוצה לקרוא מאמרים טובים תצטרכי להטריח את עצמך למקומות אחרים.
     חוץ מזה שווה לזכור שפני האתר כפני העורכת…שכנראה שמה שמעניין אותה זה בעיקר זיונים בתחת שכתובים בחוסר כישרון.

     בוקר טוב ישראל.

     • בכל ציניות יש גרעין אמת…. ומה לעשות, יש לי נטיה לקפוץ בראש עם הרפורמות התרבותיות שלי ולדרוש שידרוג של המלל החסר כשרון הזה (ממש כמו שאמרת).

      ואולי אני בכלל אופטימיסטית (ששש… זה ככה, בינינו) ועוד מקווה שאפשר לשנות את העולם??

      ;^))

      • המכנה המשותף הנמוך ביותר

       בוודאי שאפשר לשנות את העולם, הנה בהנף מקלדת אחת הזזנו כמה אלקטרונים על פרוסת סילקון או מה שזה לא יהיה בהרבה מחשבים.

       אם רוצים לשנות צריך לעשות, וזה אומר במקרה הנוכחי לשלוח לכאן מאמרים.

       מחכה לקרוא אותך,
       המכנה המשותף הנמוך ביותר

      • המכנה המשותף הנמוך ביותר

       בוודאי שאפשר לשנות את העולם, הנה בהנף מקלדת אחת הזזנו כמה אלקטרונים על פרוסת סילקון או מה שזה לא יהיה בהרבה מחשבים.

       אם רוצים לשנות צריך לעשות, וזה אומר במקרה הנוכחי לשלוח לכאן מאמרים.

       מחכה לקרוא אותך,
       המכנה המשותף הנמוך ביותר

   • אכן מאמרים על זיונים אף פעם לא מעייפים ולגבי תהייתך על 6 פעמים בלילה – אפשר גם יותר.
    :-)))
    מנסיון טרי.
    במבי

 12. דווקא אהבתי…

 13. השואל

  אני מגיב בשלב שבו אין עדיין איזה 500 תגובות על סגנון הכתיבה או על תגובה שמישהו כתב קודם (לא נמאס מזה?)

  אני רוצה להרחיב (לא לצחוק) בעניין הכמיהה החזקה וה(די) בלתי ברורה של גברים להזדיין עם הנשים בתחת. אני לא יודע להסביר בדיוק מהי הסיבה, אבל אני חושב שהתשובה היא שזה לא שגרתי. אם הייתי מזדיין עם בת זוגתי בתחת כל הזמן הייתי כנראה משתעמם וחולם איך זה לזיין אותה בכוס (סלחו לי על הביטויים, אבל עדיף ככה). יש תיאוריות לגבי העובדה שיותר לחוץ שם מאחורה והחיכוך הרבה יותר מורגש, שיש בהם משהו, אבל כנראה שהעובדה שרובכן, לא ממש ששות לעשות את זה בתחת היא זו שמלבה את ההתרגשות עד לאותו רגע שמגיעה זו שאומרת שדווקא מתאים לה, ואז הכיף הוא לא נורמלי.

  אין מה לעשות, ככה ברא אותנו הטבע. אם אנחנו נרעב במדבר ויתנו לנו עוגיית שוקולד אנחנו נטרוף אותה ועוד נגיד אח"כ שזו העוגייה הכי טעימה שאכלנו מימינו. אבל אם נמשיך לאכול אותה יום יום, פתאום נשים לב שבעצם, אנחנו בסך הכל אוכלים איזו עוגיית שוקולד מסכנה.

  ואת זה לא אני אמרתי, אלא אדי מרפי…

  • אריאלה

   התשובה היא כיבוש מוחלט, ולעשות משהו שנתפס כמאוד נועז וחריג, אבל בעיקר כיבוש.

   ולילית…עזבי אותך מזין, נגיד הגיוני שלא ירצו זין בתחת, אבל כל אותם גברים שבגברים שנורא משכנעים אותך שזה לא כואב בי-כלל (ולהם זה באמת לא כואב) איפה נקודת הג'י שלהם נמצאת? ואללה, בתחת, כך שחדירה לתחת עשויה להיות הרבה יותרמענגת עבורם מאשר עבורנו. ועדיין, רק תגידי לאותם גברים שבגברים את המילה "דילדו", לא משנה כמה תסבירי להם איך זה יעשה להם טוב, כל מה שתקבלי תהיה הבעת פחד כנה.

   שוין.

   • אם את לא רוצה בתחת זה בסדר –
    רק למה את רצה לספר לחברה שאנחנו לא רוצים ??

    את לא רק יותר ממוזמת לבוא ולהכניס לישבני המקובץ דילדו או מספיק אפילו אצבע ( שתיים 🙂 ) ולענג אותי – ואני לא היחיד – אז אנא אם לך לא ממש יפה שם – זה בסדר – אבל התרוץ של "אתה לא מוכן גם כן" הוא תרוץ של גברים אז די.

  • 🙂 לא שוקולד.

   שנית נראה לי עוד משהו בקטע של לזיין בתחת.

   תחת זה דבר מאוד מאוד יפה, עגול, רוצה לחבק. זהו!!! זאת המילה שחיפשתי- מחבק.

   עכשיו, בחור נמצא במיטה עם זוגתו, הוא מזיין אותה דוגי סטייל וכל מה שהוא רואה (חוץ מהגב המדהים שלה זז בחייתיות כתגובה לזין שלו) , זה את התחת שלה, פרוס מולו, קורץ אליו, מחייך, אומר לו, "תראה אותי, אפרסק מתוק מדבש שכמותי, בוא, בוא ותכנס אלי, אני אחבק אותך חזק חזק, אתה יכול גם ואף רצוי להפליק לי מדי פעם, לתת לי איזה סטירה"

   הבנת אותי? זה לא רק בגלל הריגוש שזה "אסור" או שזה לא קורה הרבה.

   תחת זה טיזינג, הוא שובב, כמו איזה לוליטה קטנה שמוצצת סוכריה על מקל.

 14. הזבובה על הקיר

  אין לי שום בעיה עם חור התחת שלי. לפעמים, בעת שאני משחקת עם עצמי בפלייסטיישן, אני אפילו מדגדגת באצבע פרנץ' מניקור את עין הקוף החמודה והמכווצת שלי, ומתגרה. אלא מה? כמה שאני לא אחלום על סקס אנאלי עם שלושה שוטרי מקוף פולניים ( סרטון חמוד באתר של "אנאבוליק", מומלץ) , אני בחיים לא אעשה אותו עם מישהו שלא אוהב אותי באמת. למה? כי אני לא רוצה להיות מזדיינת בתחת, זה למה. מקסים ומשובב לראות את כל הגברים הנאורים ב"בננות" קמים להגנת האנלי בכל מיני תירוצים של צפיפות החור, ועולה על המקור, ונחמד גם לסטור, כשכל מה שעומד מול עיניהם הוא שאיפה אחת בלבד: להכניס לו אותה לשמה, מאחור, ולראות את עיני התקועה בתחת מסתכלות לאחור, במבט של עגלה מטומטמת ואסירת תודה. ה-ש-פ-ל-ה, זה כל הענין, ולכו תמכרו את סיפורי הטנטרה שלכם לשרי הייט. ביום שתפסיקו לספר לחברים שלכם ( אני יודעת, ישבתי שם על הקיר שפריץ גבס) שזיינתם את ההיא מהפאב בתחת, ביום שתפסיקו להתפעל מעוצמתו של הזרנוק שלכם וכמה עבה הוא נראה בהשוואה לעין הקוף האומללה, אז נפשק את ישבננו האפרסקיים וניתן לכם בנחת, ובתחת.

  • זבובה יקרה,
   מה שעשית כאן זו הכללה והיא שטחית ומעליבה כדרכן של הכללות.
   אז לידיעתך – לא כל הגברים רצים לספר לחברה'.
   בהחלט כדאי לעשות את זה עם מישהו שאוהבים, כל דבר עדיף עם מישהו שאוהבים, אבל תרדי מהענין של "כל הגברים מניאקים".
   בברכה,

   שי

  • לזבובה על הקיר,

   את האשה עם המח הכי גברי שפגשתי (שקראתי) בחיים. קראתי את דברייך ונותרתי המום, אני מוריד בפנייך את הכובע ואת הכובעון גם יחד. יחד עם זאת נותרתי עם 2 דילמות לגבייך:

   1. האם את באמת אשה או רק מתחזה, שכן אני מוכן לסכן יותר מס"מ יקר על הכף באם לא גבר הוא שכתב את הדברים הנ"ל.

   2. אם את אכן אשה, אני עדיין לא החלטתי אם בעקבות יכולתך לשקף את המח הגברי בצורה מושלמת – בן זוגך לחיים הוא המאושר באדם או שמא הוא האומלל שבו.

   נ.ב., בכל זאת תיקון מינורי – עניין ההשפלה אינו כה משמעותי כפי שציינת (לפחות לא בתת המודע הגברי המצומק שלנו) שכן רוב רובם של הגברים, כמוני למשל, לא יוותרו בחיים על ה"אצבע", כך, שבמבחן התוצאה, הגבר הישראלי הממוצע, למרות היותו שוביניסט בכל רומח אבריו, מוכן אף מוכן להוריד מכבודו כשהדבר בא על חשבון הנאתו.
   בכל מקרה, כל הכבוד לזבובה על הקיר, או שמא נאמר: "הרבנית איפראגן".

 15. המעיק הגס

  חברות, הסיבה שאנחנו רוצים לזיין אתכן בטוסיק היא די פשוטה ופרימיטיבית. אני מפנה אתכן לעובדה המעניינת שאצל המוסלמים הומו הוא רק מי שמזיינים אותו בתחת. מי שמזיין בתחת לא נחשב כלל להומו. הוא נחשב לאחלה גבר. הסיבה לכך זהה לסיבה מדוע אנחנו רוצים לזיין אתכן בטוסיק.

  זה עניין של כוח. וקצת השפלה. דומיננטיות. זה לא דבר גדול או סוטה במיוחד. רק הרגשה קטנה של נצחון גדול. לזיין בחורה בטוסיק זה סימון הטריטוריה האולטימטיבי. לטפטף בפתח הניקוז זה אקט שיש בו כוחניות, גבריות, מעט כאב לכן, הרבה תענוג לנו – ויש בו מאין השפלה קטנה ואקט של בעלות וגבריות פרימיטיבית.

  כל האלמנטים של כיף ושל סקרנות מינית הם משניים עד שוליים. גם מטבע הלשון "אתה רואה את זאת? זיינתי אותה בתחת!" לא בא לסמן לבן שיחנו "הו! מה נהניתי מלתנות אהבים עם הגבירה התמירה" אלא "אני אחלה גבר, וזאת היתה שפחת המין שלי".

  וכוכבית, בקשר לפלוצלך הקטנים שברחו מישבנך הכבוש, אני מציע לך לקרוא את התנ"ך של הפלצנים כדי ללמוד או לשאול על הסיבות. כתובת האתר: http://www.thefart.com

  • אני בעד להתעסק עם פי הטבעת
   אני נהנה מאצבע בתחת
   אם היא נהנת מזה אני בכיף אתן לה אצבע בתחת, והיא גם תקבל את הליקוק של החייים לפני
   אבל
   אני לא חושב שאי פעם אני אכניס את הזין שלי לתחת, האנאללוגיה בין הזין שלי לחרא לא נראית לי, אותי זה מגעיל, ונראה לי שאסוסיטיביות בין חרבון לבין אתמול בלילה יכול לעושת רע
   מאוד מגרה אותי התחת עצמו, אבל אם אני מפנטז על תחת אז אני מדמין דוגי סטייל, ככה גם יש לי יותר תחת להתעסק איתו תוך כדי
   היתה פה מישהי שסיפרה שהיא נהנת מזה מאוד, זה מצויין, וגם מישהי דיברה על להציע דילדו לבחור, זה אפילו נשמע לי מענין
   אבל אני עדיין מדמין זיון בתחת כמשהו מגעיל [מה אחכ ממש יכול להיות לזין שלי ריח של חרא!]
   ומשפיל , ההשפלה היא מגרה במישור של אונס, אותי זה לא מגרה

  • מישהי

   כן, אבל טיפ לכם הגברים, בעדינות!!!!!!!

   לי הספיקה חוויה מוקדמת מאוד של מניאק שפשוט פצע אותי שם, נדחף בכוח ובלי להתחשב, ומאז אני בכלל לא מוכנה לשמוע על זה, לא משנה כמה פעמים אני אראה את מרלון ברנדו מורח את החמאה למריה שניידר.

   זה פשוט טראומתי בשבילי.

  • לא משנה

   לחשוב שבכל גבר מסתתר לו אנס סדיסט. מקווה שהבחור המעיק טועה לחלוטין.

  • אתה צודק כמובן.
   השיא האמיתי במיניות ,או לפחות אחד מהם-הוא ההשפלה והכיבוש. ושני המינים נהנים מזה. העובדה שההנאה המינית נתפסת כל כך חזק כאיזו דומינציה של אחד על אחת קשורה בין היתר גם לאופי הנשי עצמו, שנוהג ונהג אלפי שנים בכל החברות האנושיות הידועות לבטל את העצמי שלו בפני הזכרי. ההנאה המינית של האישה הייתה ועודנה קשורה ל*הקרבה* שהיא עושה, כאדם, כשהיא שוכבת עם בן זוגה. כשהמין הוא וואגינלי רגיל אפשר עוד להחלץ ממערכת טיעונים זו בעולם המודרני ולטעון שהטריגר האמיתי של המין, שהקור שלו, הוא פשוט כיף נטול פסיכוזות מאיימות בדבר נטיות להקרבה עצמית נשית ושימוש בהקרבה הנשית לעורר את החיות הזכרית. אבל כשמדובר במין אנאלי, אי אפשר עוד להתחמק מחבל החנק הקושר בין הנטיות הסאדיסטיות שנמצאות בתהליך המיני עצמו – למה שזוג רגיל ומאושר עושה אחד עם השני, היום בשנת אלפיים ושלוש, בדיוק כמו שעשו במינוס אלפיים ושלוש , ועושים כמעט כל היצורים החיים המפותחים דיו לרבייה והפרייה ולא שיבוט.
   המקור של המיניות, בדיוק כמו האוכל, לא נמצא ב'כיף' שלו, אם כי זה כמובן פקטור חשוב מאוד שהאדם הניח עליו את ההקשרים התרבותיים במהלך התפתחותו כספיסי חושב ו"מתרב".
   המקור של המיניות נוטה בצורה ברורה – מה שמביך או מאיים וראוי שכך, על האדם התרבותי מודרני, שלא מעוניין לראות בעצמו את תאוות הרעב של הטיגריס כשהוא רודף את קורבנו המפוחד או את קוף המקוק האונס את בת זוגו ליטרלי – לבסיס האלים, יותר משהוא נוטה לאיזו הנאה מתורבתת מתוזמנת (כמובן שאינה מתוזמנת מפני שהמיניות נמצאת איתנו יום ולילה ואין לנו שליטה אמיתית עליה ועל החשק שלנו בה מבחינה תחושתית ומחשבתית) הדומה לביקור במסעדת פאר בה הוא מזמין את המנה היפה ביותר ומתענג עליה.

 16. בנות,כמה שאתן מקשקשות בשכל. למי שבה תנסי.רוצה את הטכניקה{ללא הטכניקה כואב!!},רק תבקשי. אבל דחיל רבק, למי שמוכנה לוותר זה כיף , ולנו….חרא בלבן.
  אתן גם ככה לא יודעות מה אתן רוצות, אז למה לא לנסות רעיון שונה{שבה מאיתנו,אז מה?}.

 17. ש' מהשב"כ

  באמת סיפור מהתחת!! אז מה? הבחור גמר לך (ועוד בתחת!!) שש!!! פ-ע-מ-י-ם!!! וואו!! נראה אותו גומר רק 4 פעמים בלילה אחד, ועוד בתחת. כי אצלנו הגברים, גומרים פעם אחת, האוהבים מאד ממשיכים לפעם שניה ואלו שבאמת יש להם כח סיבולת מיוחד מאד עם שרירי ירכיים חזקים ומפותחים ביותר יגמרו פעם שלישית. וזהו. הזין לא יכול יותר, הוא נשחק!!! אפילו פמלה אנדרסון שתהיה מולו עם מיטב הניתוחים הפלסטיים בחזה הוא יבטל אותה בזין אחד גדול: "את לא חושבת שגם לי מגיע לנוח"? "מה את חושבת שאני מחרטה בעזה שמייצרת קסאמים מסביב לשעון"? אז נראה את הבחור שלך מחזיק מעמד אחרי הזיון הרביעי (קיבל ממני אחד רזרבי…)
  ולעצם השאלה של כמה מכן: "מה יש לכם הגברים בתחת שלנו"? אז ככה:
  אנחנו אוהבים את התחת שלכן ממש כמו שאנחנו אוהבים לזיין אתכן מקדימה, וכשם שאנחנו אוהבים גם "לרדת" לכן ככה אנחנו אוהבים ש"תרדו" לנו…

  • זהו? זה מה שאתה יכול? שלוש פעמים? צק צק צק, מסכנון. אז בוא אני אספר לך, שיש כאלה שיכולים יותר משלוש פעמים, מזעזע, אני יודעת.

   ולנצח נזכור את א. ואת השישיה שהבקיע, לא בתחת, אבל לא נהיה קטנוניים כאן.

  • הפרשנית

   יקירי,

   אמנם אתה מהשב"כ אבל כנראה שלא לימדו אתכם שם הבנת הנקרא , תקרא שוב ותבין שלא היה כאן כלל זיון בתחת!!!!! הבנת הנקרא@!!!
   אתה בדיוק כמו הגברים העלובים שרואים 3 מילים לא קשורות "זיון" , "תחת" "6" – ומקשרים שמדובר בזיון בתחת 6 פעמים ——–

  • Lady Stardust

   ומהשורה האחרונה אני אסיק שכמו שאתם אוהבים לזיין אותנו בתחת גם אתם אוהבים שיזזינו אתכם בתחת ?!?!?!
   סיביוזה הדדית יענו?!

   הידד לגבר שהיה אמיץ מספיק להיתודות לזה! :)…

   • בבקשה!
    אני מתוודה בזה!!
    אין כמו בחורה שמוכנה ללקק לי את החריץ!
    פשוט מדהים!!!!!
    וכן בחורה כן חדרה אלי!
    אז בבקשה!!
    ממשהו שהוא לא הומו!

 18. כתבה קצת חסרת משמעות.
  בסדר, קלטנו את העניין של נשים נאורות שמדברות בכיף על סקס ולא מפחדות להיות בוטות או פרובקטיביות.
  אבל מה הלאה? אין בכתבה הזו שום פואנטה, רק דיבורים "מלוכלכים" (כביכול).
  יכולת להעביר בכתבה משהו קצת מעבר להרמת גבה מיותרת… מעבר להנאה יש משהו בסקס שמבטא את היחסים בין גבר לאישה.
  משהו שאני, עקב גילי המצומק לא יכולה לכתוב עליו, אבל קראתי תגובות ענייניות בהחלט.

 19. המעיק הגס

  הנה עוד סיפור מהתחת בשבילכן/ם

  למזלי הרע (או הטוב?), הניסיון המיני הראשון שלי היה זיון בתחת. הייתי בן 16 פחות או יותר והיא הייתה חיילת שגרה אצלנו ברחוב. מהון לאון נקשרה ביננו מערכת יחסים ואני שלא הייתי מבין גדול בעולמם של מבוגרים מצאתי את עצמי אחר כבוד במיטה עם גברת חיילת, אשר הפנתה אלי את גבה וכיוונה אותי לחור האסור. אני שהייתי כאמור מבין קטן – הנחתי שמדובר בזיון שגרתי לחלוטין וכי זהו פתח הכניסה של נשים. כיום ברטרוספקט ממרומי גילי המתקדם אני יודע מדוע היא בחרה לנהל את כל מערכת היחסים שלנו בחור שמאחור, אבל אז זה פשוט נראה לי כמו הזיון השגרתי ביותר.
  רק בהגיעי לגיל הצבא, כשהתחלתי לשכב עם בנות ונשים נוספות נתחוורה לי מציאות שונה. וזה בהתחלה היה לא נעים כי תמיד כיוונתי את הנשים במיטה לעמדת חדירה אחורית מתוך הנחה שזו העמדה השגרתית, ובחוכמה שלאחר מעשה אני מרגיש כיום (ולעד) מבוכה קטנה מהעולם המופלא של חדירה אנאלית.
  וכיום וכמי שמכיר את עולמם הרוחני של גברים, אני יודע שבאופן הפרימיטיבי ביותר זיון בתחת הוא אקט של סימון טריטוריה, של כוחניות, של אינוס קטן, של השפלה ושל בעלות ואדנות. ואצל הבחורה, במקרים רבים (לדעתי. מעולם לא הייתי בחורה) זה גם עניין של רצון באונס קטן, בהשפלה קטנה, בלהיות קטנה וחלשה ופגיעה ולא מוגנת. המדובר בסקרנות אמוציונלית וסיפוק צרכים פסיכיים ולאו דווקא בבחירה בנקודה שגורמת להנאה גדולה יותר מחדירה ואגינלית.

  כה דיבר המעיק הגס.

 20. בבל"ת

  בואו אני אסביר לכם קצת.

  המשיכה לזיין בתחת היא המשיכה אל ה"אסור" כביכול.
  לזיין בתחת זה כאילו הדבר הלא טבעי ביותר שישנו.
  לא קונה את ההסברים על אינוס או השפלה. זה לא
  מדבר אלי.

  אני נמשך מאוד לחור התחת ואוהב לתקוע לתוכו גם
  את לשוני. האמת שאולי הקטע של לדחוף לשון לתחת
  הוא אקט השפלתי לגבר. אולי.

  כל מי שטוען שלדחוף לתחת (ולא משנה מה) מגעיל אותו,
  צריך לבדוק טוב עם עצמו את בעיית האיסטניסטיות שלו.

  ולשאלתכן הבנות, לא מפחיד אותי בכלל שתדחפו אתן
  לתחת שלי מה שתרצו. אין פה שום קונטרה מצידכן.
  מי שמנסה להפחיד, פשוט לא מוכנה להודות בפתיחות
  הקטנה שלה במיטה.

 21. פיתה בעת

  כשאתה מזיין בתחת מישהו אתה "מבטל" את המין שלו

 22. דביל1

  מי שרוצה יודע ושומע על הנושא
  לא מעניין אותי ואני חושב שאת מרבית הקוראים, מי מזדיים בתחת ומי לא.
  מי שרוצה שיעשה ומי שלא מעדיף לא לדעת על זה יותר מדי מקרוב.

  אולד תורידו את הכתבה המזוויעה הזאת?
  —ועכשיו יראו לי כמה הנושא "חשוב" וכמה אני סגור וישאירו ויפתחו את הנושא , כן אני יודע—-

 23. חיננית הבתה

  מזמן לא ביקרתי פה,
  תגידו מישהו יודע מה קרה לג'ו?
  ההערות המלומדות שלא חסרו לי…
  בייני לבין בעלי, שיחייה
  זה נושא שנמצא תדיר בדיסקוסים
  אני מתה מפחד – מודה
  וגם מזדהה עם אף1 : תחת ואנליות מתקשרים אצלי עם הפרשות מעיים,
  חרבון, לכלוך, גמילה מחיתולים ולא עם אורגזמה
  אני מודה לך , כוכבית השחר (שלהבדיל מחיננית היא לא פרח)
  הועשרת בידע רב,
  וחומר למחשבה,
  ולא ברור לי עדיין הסוף – אבל אחרי הכל זה רק תחת
  ואפשר להפוך בו.

 24. כל התיאורים הרדודים של הגזים והרצון להתרוקן
  ובעצם, כל המאמר כולו
  העבירו בי תחושות גועל מסוימות, בלי טיפת הנאה אחת.

 25. נער גאה

  מזדיינים בתחת? מה בדיוק הקטע שלכן?!

 26. אני אוהבת לאכול בתחת כמו שאומרים, במיוחד אם יש לו מלא כסף..ומרצדס

 27. דנה בננה

  לא יעזרו מאתיים מאמרים, אותי לא תשכנעו להזדיין בתחת

  • אלמוני

   צודקת, סתם מאמר, במיוחד עלוב כמו זה, לא ישכנע אף אחת להזדיין בתחת, רק בן זוג שבקיא ברזי האומנות יכול. עד אז תצטרכי להתעזר בסבלנות.

 28. ד"ר חתולי

  לאחר שקראתי את מגוון התגובות לכתבה אני חייב להציג את דעתי האישית.

  ובראשונה אסטניסטיות הנה אך ורק בנפש של המתבונן. הולנדים ענוגים וחסודים מלפני
  מאתיים שנה ויותר חשבו על אברי המין כמלוכלכים, מזוהמים וכדומה. כן גם בשאר אירופה מימים לא רחוקים אלו. למעשה בחלק במהכפרים במזרח אירופה נהוג לחשוב על נשים השוטפות את אבר מינן(בתדירות של יותר מפעם בחודש) בזונות.

  לעומתם היפנים שמחו על כל הזדמנות לבצע אקטים שונים של הוללנות מינית ללא רתיעה
  אוראלית אנאלית או בי סקסואלית ומצב זה הביך קשות את הישועים והפרנציסקנים שהגיעו אליה במאה ה 16 קשות. אבל אל לכם להתפלא. כמרינו החסודים הופתעו כשהבינו שלנערים בצבאות רומה ויוון היה יותר משימוש אחד בידי הלוחמים המנוסים יותר, מבוכתם גדלה אפילו יותר כשהבינו שאריסטו סוקרטס וחבריהם נהגו להתהולל שלא כדרך הטבע.

  כלומר מי שחושב שמין אנאלי מלכלך שיעבור לכתבה הבאה או שילך לגור בארץ אחרת (לדוגמה – טורקיה…)

  אז מה אנחנו רוצים מהתחת ? (אנחנו = גברים).

  פשוט מאוד הוא מקווץ. הוא הדוק יותר מהכוס. זה יותר כף. חברים שלנו סיפרו לנו שזה כיף.
  גם אנחנו רוצים. אבל הבעיה היא שצריך למצוא את בת הזוג שגם רוצה וגם מוכנה באמת וגם לא תעשה לנו את המוות אם יכאב לה.

  מה ? לא. אנחנו לא הומואים.(רובנו) אנחנו רוצים תחת. של אשה. ואנו לא מעוניינים בזין בתחת (זוכרים ? לא הומאים) אנחנו פשוט רוצים חוויה נוספת עם בת זוגנו.

  ובקשר לנקודת הג'י. מי שמצא אותה יופי. כל הכבוד. שמחת בת זוגו… אבל מאשה לאשה היא פשוט זזה. כן נכון. כמו אורך ועובי של הזין וכמו עומק ורוחב של הכוס היא משתנה.
  שאם לא כן אזי היו נמכרות מפות מפורטות להגעה אליה באין ספור מקומות. אפילו בנקודות מידע של החברה להגנת הטבע.

  אז בהצלחה ותהנו.

  • אריאלה

   לא שיש לי משהו נגד מין אנאלי, אבל מלוכלך הוא כן. בפי הטבעת יש חיידקים צואתיים, והעברת הזין מהתחת בלי שטיפה יכולה להגמר בדלקת לא נעימה בכלל. זה לא מין כדרך הטבע (לא במובן של סטייה, אלא במובן שפי הטבעת לא נועד לחדירות) וצריך להיות הרבה יותר הגייני באזור הזה.

 29. לגברת דפנה שהמאמר הזה נמוך לדעתה
  אז חבל מאוד כי היום יש מה שנקרא פתיחות בנושא
  ואם את מתוקה חיה באשליות פרימיטיויות
  אז לצערך הרב את תגלי מהר מאוד שאין הרבה אנשים שיסכימו איתך בעיקר לא בנים
  את בטח גם מאלה ששומרות את עצמן לחתונה , אני צודקת ?
  ומה בדיוק תעשי כשהחבר שלך ירצה? ומה תעשי כשהו יזרוק אותך ?
  תמצאי לעצמך בחור רגיש שגם הוא חסיד אומות עולם ששומר את עצמו לחתונה ?
  אז תסלחי לי באמת אם אני מנפצת לך את הפנטזיה אבל לא קיים בחור כזה !
  הלוואי והיה אבל לצערי הרב, אין !
  חמודה, הגיע הזמן שתתבגרי ותמצאי לעצמך חיים ואם המאמרים באתר הזה הם לא לרמה שלך כדאי באמת שתמצאי לך אתר אחר כי כמו שאת רואה רוב המאמרים כאן עוסקים באותו נושא!!!!!!!!

  • יש פתגם כזה שאומר "רצונו של אדם-כבודו"
   ואם החבר שלה רוצה והיא -לא(דבר שקורה לפעמים) אם הוא באמת חבר שלה ומכבד אותה-הוא יחכה! ואם קשה לו אז יש עוד הרבה בנות כמוך שלא מכבדות את מה שיש להן בין הרגליים…(למדתי ממך להיות בגישה אנטיפטית וקטלנית)

   ואחרי כל הספור הזה יכול מאוד להיות שלא זה הוא המצב אבל אם את נהנית להטיח אשמות סתם כך אז קבלת תשובה גם לזה..

 30. כור כיוון

  אני והב"ז שלי מזדרזים *תחת* השלחן

 31. טוב, די!!!
  הגיעה הזמן לנפץ את האשליה …. לא כל מה שיש לנו בראש זה סקס!!!!
  אנחנו לא חיים בשביל זה… וגם לנו חשוב האיבר שלנו ולא נידחוף אותו לכל מקום……..
  כמו שנשים רוצות מערכת יחסים טובה… כך גם אנחנו…..כי "אם לא עושים את זה באהבה , אז לא עושים את זה בכלל"….
  טוב אחרי שהבהרנו את זה …. בו נמשיך לטופיק….

  אני אישית לא כל כך מת על אנאלי …. כי זה לא מקומו הטבעי של איבר המין… וחוץ מזה… אם נסתכל מהעיניים של הגבר בעת קיום הסקס …. נראה גב של בחורה ובשביל להגיע לכל המקומות הטובים וצריך להתמתח וקשה לראות….. כך שזה לא לגמרי נוח….. אלא אם כן אתם מתכננים לא לראות את הפנים של הבחורה…. אבל אני תמיד מעדיף מקדימה… אבל כל אחד והטעם שלו….

 32. אשת חיל

  מה אני אגיד לכם, היו לי אינספור ביקורים גבריים נהדרים בתחת.
  ממש שם באותו ישבן ענוג עליו אני יושבת כעת.
  אוי, ותחושת החטא, החטא.
  היה חורף וקר והוא היה מבוגר
  שידע בדיוק איך ומה וכיצד
  ליד נמיטה הייה וזלין וגם מראה
  ואחורה וקדימה ואחורה ולמעלה ולמטה
  היה כיף כיף כיף כיף כיף.

  מה לעשות שזמן מה אחרי שנפרדנו
  אחרי שפסקו הימים והלילות של חביתה וחביתה הפוכה
  כפי שהוא היה קורא לזה
  יצאו לי
  גם טחורים
  וגם פיסורה
  בקשר או לא לא יודעת וגם לא אכפת לי
  כי באמת שהיה שווה.

  ובאמת שהייתי חוזרת לאותו עונג כאב מועצם
  שלא כדרך הטבע ואולי שכן
  חיים רק פעם אחת ורציתי וניסיתי ונהניתי
  היה טוב וטוב שהיה
  באמת חבל שנגמר.

  חיים רק פעם אחת.
  וזה טוב להתנסות
  רצונו של האדם- כבודו
  ומספיק כבר, עולם, להתחסד.

  אני מרימה כוסית וירטואלית לחיי הגיוון באשר הוא.

 33. אכסיומאק

  את החלק האחורי הזה, הוא צר, הוא מאתגר, והוא בעיקר אסור
  לכן הדרך לשם היא מאוד מאתגרת.

  רק שהיה טוב אם הכותבת הייתה חוסכת מאיתנו את סיפורי הגזים
  והחירבונים של לפני, מבחינתנו הגברים, נשים לעולם לא מפליצות
  ולא מחרבנות, הזכות הזו שמורה לגברים בלבד.

 34. אשת חיל

  הבקשה לחסוך מהקורא הגברי הפגיע והענוג את התיאורים על הגזים והחירבונים משונה מאוד.
  לך להתנייק, גבר שלא מעונייו לחשוב על זה שיש מאחורי הגוף הזה רגשות והרגשות וגם דברים מזעזעים כמו גזים וחירבונים. כנראה שזה לא חלק מההסכם המעוות שאתה מנסה להכיל על בנות המין השני.
  להזכירך- בתוך הגוף יש נשמה והגוף כולו הוא חלק ממכלול שלא לגמרי בשליטה רוב הזמן, ויש בו חיידקים והפרשות ושתן וחרא והכל.
  וזה שם כל הזמן גם בזמן שמנסים ואולי גם מצליחים להנות ממין בדלת האחורית.
  וזה בעצם מה שניסיתי לומר- שאני הייתי שם כולי וגם היום אחרי הכל ואחרי שגיליתי את אישיותו האפסית של זה שביתק את אחורי-
  אני לא מתחרטת במודע במודע ובלי שום הפוך על הפוך.

 35. נועם חדד

  אני לא מבין מה הסיפור באתם לזיין או באתם לזיין את השכל מי שרוצה שיזיין ןשתזדיין איך שהם רוצים העיקר שנהנים

 36. סתיו

  למה לנתח כל דבר למוות ולהוציא ממנו את ההנאה והספונטניות? חבר שלי אוהב אותי ואני אוהבת אותו ומבחינתי זה כל מה שזה אומר, לא כיבוש ולא אונס בסך הכל גרימת הנאה הדדית (הדדית!!!) בין שני בני זוג האוהבים אחד את השני, כמו הרבה דרכים אחרות, כל פעם מה שמתחשק. זה הכל

 37. חיננית הבתה

  הדדיות זו המילה!

 38. חולה על מין אנאלי – מגיעה לאורגזמה ב- 5 שניות – זה בלתי נשלט לחלוטין – להבדיל מאורגזמה בחור היותר קונסרבטיבי – אין לי שליטה בכלל על הגעת האורגזמה, היא פשוט מגיעה…
  אבל, מומלץ רק עם בן זוג קבוע, צריכה להיות תחושת בטחון ואמון מלא למען ישתחררו כל שרירי הגוף ופי הטבעת בפרט (שריר מאוד חזק…), וכמו שהומלץ קודם באחת התגובות – לא לשכוח את הדגדגן, בקשי (או הנחי) את בן זוגך לעבר הדגדגן – הנאה מובטחת – אני עוד מחכה ליום שהאורגזמה האנאלית תגיע עם שפיכה וגינלית (שפיכה נשית – יש דבר כזה – לאשה יש יכולת לשפיכה ממש כמו לגבר) יש הטוענים כי זו האורגזמה הטובה בעולם. מחכה לה, רוצה גם להשפיך/להשפריץ.
  לא לשכוח חומר סיכה – וגם לתת לבן זוגך ללקק את פי הטבעת ולהשתעשע ידנית – בדיום כמו הווגינה גם פי הטבעת דורש חימום והתרככות!
  אל תפחדו ותהנו

  007

 39. יש מקום

  כל כך הגיוני שנהנים מהנרתיק ובסה"כ אנחנו מחככים מערכת סופר רגישה אחת עם השניה. תחשבו על זה שבמסג' רך ואינטנסיבי אפשר להגיע לתחושת התרפקות מדהימה.
  הפה של הטבעת – הקצה השני של הפה הוא מקום בו ניפגשים כל כך הרבה תאוות והשתוקקויות, פחדים וסתירות
  המקום עצמו גם מכיל כל כך הרבה רגישות שמזכירה, לא אותו הדבר, אבל מזכירה את הנרתיק בבתוליו.
  מנסיון ארוך עם אשתי לשעבר אפשר להגיע לאקסטזות ולעולמות חדשים. כמובן נדרש תהליך איטי להשתחרר מהבתולין המחשבתי

  שיחרור בפי הטבעת משחרר כל כך הרבה פחדים וקיבעונות שמאמר מקיף כדאי שיכתב ויסביר

  בהצלחה

 40. הגישה שלי פשוטה – אם יש רצון הדדי, הכל הולך.
  לצערי – לא פגשתי הרבה נשים שמוכנות בכלל לשקול את זה.
  וגם אצל אשתי זה הס מלהזכיר.
  חיים קשים..

 41. סוף טראגי.

 42. מה בנות אוהבות

 43. מה עושים אם זה כואב? מה עושים עם הפחד? מה עושים אם מאוד רוצים ומחפשים "תרופה" שתעשה את זה קל?

  • מיכאל

   יש כיום בשוק מס' מוצרי סיכה אותם תוכלי לרכוש בפארמים למיניהם – אחד שאני ממליץ עליו נקרא KY, זהו ג'ל מגלוקוז על בסיס מים (משמע במגע עם קונדום לא יקרע) שיכול להקל על העניינים 🙂
   יום נעים …

  • רב זיין

   סטלה יקרה!

   אני אמנם גבר אבל יש לי נסיון רב בהכנסת בתולות רקטום לעולם הקסמים של ההנאות האחוריות.
   תגובות כשלך , סטלה יקירתי שמעתי לא פעם. ברור לי שהענין מפחיד בהחלט אך יש דרכים לעשות זאת פחות מפחיד. (וללא טראומות כפי שהבנתי שחוו חלק מהכותבות כאן שהרשו לעצמן ללכת להרפתקאה עם בן זוג חובבן..)
   אז,כאמור, יש, ראשית, למצוא בן זוג רגיש,אחראי ובעל נסיון.
   אחרי שמצאת לך אחד כזה את יכולה ללכת איתו בשביל אל התענוגות מהחור ה"קפוץ".
   ראשית רצוי שהתהליך יהיה הדרגתי…יש לעסות את מגרש המשחקים בהרבה ג'ל סיכה מתאים.
   להחדיר בעדינות אצבע ולשחק בפנים..לאט להוסיף עוד אצבע (גם לזה יש טכניקה אבל קצת מסובך להביר אותה כאן..)
   מדי פעם רצוי להוציא את האצבעות ולהחדיר עוד מנת ג'ל.
   לאחר שהתרגלת לשתי אצבעות הגיע הזמן להוסיף אצבע שלישית..על בן הזוג להיות קשוב ואם את אומרת שזה כואב או לא נעים עליו לסגת..את לומדת את התחושות ומבינה לאיזה דרגת כאב עליך להתכונן. (מנסיון הפרטנריות שלי מדובר, כנראה, בכאב נסבל.) לבסוף מגיעה שלב החדרת הזין…!יש לוודא שהוא מרוח כולו בג'ל והחדירה צריכה להיות בתנוחת "כפיות". בתנוחה זאת את יכולה להחזיק ביד אחת את הזין ולשלוט בעומק החדירה.תנוחה זאת נותנת לך גם אפשרות נסיגה מהירה אשר מגבירה את הבטחון העצמי שלך.
   כשהחדירה בוצעה במלואה…לאט לאט כאמור,יש להמתין זמן מה לפני שתיתני לו להתחיל לבצע תנועות פימפום. ראשית יש לנוע בתוכך בתנועות מעגליות איטיות ועדינות. לאחר זמן מה ניתן להתחיל לפמפם בהתאם לתחושותייך. בשלב זה רצוי באופן מתואם וללא הוצאת הזין מהחור (אחרי כל המאמץ….!) שתתהפכי למצב שכיבה על הבטן עם רגליים מפוסקות מעט. על הפרטנר להשחיל את ידו מתחתייך לעבר הדגדגן ולהעסות אותו על פי הכוונתך. בנות המזל שזכו לעבור
   איתי את החוויה מדווחות על עונג עילעי שנמצא כמה דרגות מעל העונג הווגינאלי..
   שיהיה לך בהצלחה!

   • עשית לי את זה!

    רב זיין יקר!!!
    למרות שמעולם לא ניסיתי מאחורה וזה אפילו די הרתיע אותי-
    הצלחת לגרות אותי בתיאור המדוייק הזה!!!
    אני אנסה…
    הייתי מ-ת-ה לנסות אותך אבל אני פחדנית מידי כדי לחשוף את המייל שלי (מסתבר…)

    וגם חבר שלי לא בדיוק ימות על הרעיון…

 44. נסיכה אלמונית

  תשמעו, אני חייבת לציין, אני נערה בת 16. קראתי את רוב הכתבות. לא, אני לא מתביישת, יש לי אותה בעיה. גם חבר שלי אותו הדבר. מה הבעיה של הגברים? דווקא שם? זה לא כאילו אנחנו באמת ניגע אצלכם. לא ולא ! אתם מתווכחים כאן כמו ילדים בגילי, זה מעורר גיחוך על שפתי. אבל זה נחמד. מי שאוהב את זה לבריאות. מי שלא-לא.

 45. תגובה תמציתית: שתי סיבות מרכזיות מפענחות את הנטיה החולנית של הגברים לאזור הישבן,כלומר-פי הטבעת.אחת-הוא עגול.שנית-סקרנות והבבנים רוצים להנות ולא איכפת להם שגם מסיבות רפואיות הרבת פי הרקטום גורמת לדלקת פנים מערכתית(לפעמים לתווך ארוך) ולהרחבה,מכאן-גם להפרשות לא צפויות תוך כדי הסקס,כגון:דם וכו'.הנשים הלא זהירות לעומת זאת רק רוצות להנות כי הנטייה שלהן היא יותר חושנית מאשר חיצונית כמו לגברים(למרות שרוב הגברים היו תוקעים גם חיות במקי חירום למניהם,ראה את בני דודנינו הבדווים).

 46. Not an angel

  הרצון הגברי לסקס אנאלי ניתן להסבר רק ע"י העובדה שהם אכן פרימיטיביים, ושיש בהם את הדחפים לשליטה מלאה על האישה, המנעות מאינטימיות (אין קשר עין) ותסלחו לי על ההגדרה- ברוטליות מוחלטת.
  התנוחה הנ"ל משפילה, כואבת ואין בה שום דבר חושני.
  זה לא טבעי!

  זה לא אמור להכנס לשם!
  אין שום סיבה שנשים יכנעו לדחפים חייתים של גברים רק כדי לקבל מהם עוד מילה טובה.

  אני לא שמרנית בנושא סקס, אבל מכל מה שחלקתי עם חברותיי וקראתי פה- אין הרבה נשים שבאמת נהנות מזה, לכן אין סיבה שהן יעשו את זה!

 47. ךאיתי את שכתבת וזה חרמן אותי צרי קשר 068589021

 48. קצת, אבל קצת, מבינה בסקס

  סקס אנאלי הוא תענוג אמיתי, לנשים וגם לגברים. הסוד הוא, שצריך לדעת איך לעשות את זה. זה הכל. לאט, בהדרגה, בטיימינג המתאים, בלי לחץ, בעזרת חומרי סיכה, בכיף…. מממממממ, זה דבר גדול, וממש לא כואב. בנות, התחושה הזאת שאת נותנת לו להכנס למקום הכי אינטימי, נפתחת אליו לאט-לאט, חשה אותו חודר בהדרגה, היא מטריפה. ואם חשים לשניה בכאב – אומרים לו לעצור, מתרכזים, מרפים את השריר, ומבקשים שימשיך, לאט…. עד הסוף. ואז, כשאת רפויה ופתוחה, הוא יכול לשגול אותך בכוח, ואט מתעופפת. אוף, אתן לא יודעות מה אתן מפסידות.

  ובקשר לגברים: זה שאתם הומופובים, זה באמת הפסד שלכם. אצבעותי הענוגות עינגו כבר גבר או שניים ברקטום, וכולם חזרו לבקש עוד. נסו ותהנו.

 49. משה בלו

  אני חולה סקס ואני רק בן שלוש עשרה ויש בכיתה שלי ילדה סקסית בימיוחד ואני מת לפחות
  להציץ לה [כמו שאומרים] לאיבר המין שלה ואני לא יודע איך להתחיל איתה או לבקש מימנה את זה.

 50. אלינורה

  איזו רמה נמוכה, הכנות שלך פשוט מגעילה, מטבעי אני לא בחורה שמרנית אך גם לכנות יש גבולות, ולדעתי עברת את גבול הטעם הטוב – איחס בחזקת מיליון בסולם אלינורה

 51. אלינורה

  אלינורה יקרה, הרמה הנמוכה כולה שלך. אין מה לעשות המהפכה המיזרחית עדיין, (אמנם רק עדיין) עוד לא הצליחה

 52. אלינורה

  ובכן ראשית הייתי מאוד מעוניינת לדעת מי הפחדן/נית שהגיב על התגובה שכתבתי .., לפחות אני אדע למי אני פונה, גם סתם שם בדוי לא נאות המגיב/ה היקר/ה לכתוב…ובכן לעניננו,
  לא מובן לי מה הקשר בין עדתיות וכפי שאת מכנה אותה "מהפכה מזרחית" (מזרחית כותבים בלי "י") לבין תחושת הגועל שחשתי שקראתי את ה"יצירה" על "פי הטבעת המצומק" של הגב' שחר,( שאגב, מותר לי להביע אותה) ואם מדברים על נאורות ועל עידן המערביות, את מנסה לעשות רושם של אדם פתוח ומשוחרר – אבל לפני הכול שכחת דבר אחד חשוב;
  עליך לכבד דעות שונות תגובות שונות, זו דעתי וכך אני חושבת, (כן, למרות שנולדתי בלנינגרד – עיר נחשלת ולא מפותחת ברוסיה , חסרת תרבות "מזרחית וברברית…)
  שלום ואהבה
  אלינורה

 53. אלינורה

  עורכים יקרים;
  מה קרה ליוצרות המוכשרות כדוגמת אריאלה רביב, אלה דגן ??
  מוכשרות, רהוטות, פשוט תענוג לקרוא את יצירותיהן?? ?

 54. אלינורה

  עורכות יקרות,
  מה קרה ליוצרות המוכשרות כדוגמת אריאלה רביב ואלה דגן ??
  גם לכאן הגיע המיתון??

 55. אלינורה

  מדוע הצורך המיידי שלך להזדעק שאת נולדת רחמנא ליצלן, בעיר מערבית לבנבנה? מיייזרחיות היא השקפת עולם שמרנית ונוקשה יותר מהשקפת עולם מערבית. אין מה לעשות. אני צריך להתנצל על כך? (לחרדתי ולחרדתם של ליברלים אחרים – ייתכן שבקרוב כן)

 56. אלינורה

  "ליברל" יקר, כנראה שלא ירדת לסוף דעתי – ואנני מאשימה אותך חלילה בצרות אופקך והבנתך הלקויה, מה גם שאין לי הרצון והכוונה לנסות ולהסביר לך, אתה מתיימר להיות ליברל ופתוח, אך אינך חלילה מוכן לקבל דעה שהיא שונה משלך וגם לגיטימית, ושוב, הכתבה הגעילה אותי – יש לי הזכות המלאה להיגעל ולהכריז על כך בקולי קולות – מגעיל, מגעיל, מגעיל,,,,
  אתה, אדון אנונימוס,יכול ורשאי לאהוב אותה, ואני מכבדת זאת, (אתה מבין את ההבדל ביננו?)
  מה שכן הרשה להמליץ לך על יצירות אחרות של כותבות מוכשרות שכתבו באתר הזה והייתי אומרת שגם הן מאוד פתוחות ולא "מיייייייייזרחיות" ומדברות על הכול…ההבדל הוא שהן עושות זאת בכשרון,לאחר שתקרא אולי, (רק אולי) תבין את דבריי.
  ושוב,
  המון אהבה
  אלינורה
  :))

 57. מתעניין

  יש לי שאלה לכל בעלי הנסיון…
  כשמקיימים מין אנלי יש ריח של צואה?
  אני יודע שהשאלה נראית נורא-נורא טיפשית, אך נא להשתדל לענות ברצינות.

 58. אוסנת

  לא ממש אין, תתקלחו טוב לפני ובהצלחה:))

 59. מתעניין

  תודה

  : )

 60. שרון

  אני בן 26, עם איבר מאוד מבורך (21 ס"מ ועובי של הגליל הפנימי של נייר טואלט…). הפעם היחידה שהצלחתי לעשות חצי אנאלי הייתה עם מבוגרת, שפינקתי לה את איזור המפשעה והתחת אוראלית במשך כמעט שעה…..לאחר עיסויים יסודיים, היא מרחה את האיבר המגולח שלי בג'ל, והצלחנו להכניס שליש….האורגזמה שחוויתי הייתה מהממת, וההרגשה שהשתנתי זרע התאמתה בטפטופים שזלגו מחור התחת המושלם שלה…להחלפת חוויות : ave20@walla.co.il

 61. שאלה לבחורות:
  אני לא התברכתי באיבר גדול מימדים, אפשר להגיד שההיפך הוא הנכון.
  יש לי איבר די צנוע כן מה לעשות. ופשוט כל מאמר שאני קורא פה כל מי שכותבת אותו
  מציינת כמה שהיא אוהבת איברים ענקיים וגדולים. רק רציתי לברר עם כל הנשים הגודל
  ממש חשוב להן? או שיש עוד כמה שבשבילן הגודל לא משחק תפקיד והם היו נהנות
  גם עם איבר קטן יחסית. תודה לכולכן מראש

 62. רקטום

  כמה שטחיות
  #****#
  ******** + + *********

 63. רוצה עכשיו

  בעלי/חברי מלפני 15 שנה תמיד ביקש בתחת. זה היה נראה לי משהו מחוץ לתחום לחלוטין. לא היה על מה לדבר. לפני כ-5 שנים, באיזה צימר בגליל, כשהילד שלנו חורפ לידינו במיטה, עשינו את זה. אפילו לא זוכרת למה- יכול להיות שבנרתיק היה לי טמפון. כמו שכבר תארו זאת כאן- כמה מהזיינים והמזדיינות, ככה צריך לעשות את זה (לאט, לסכך, ולהשאר משוחררים בגוף ובראש). אני כמותם, טוענת שזו חוויה אחרת, וכולי נרטבתי שם למטה כשקראתי את התגובות לכתבה. יש בזה משהו מגרה-משפיל-אסור-אינוסי-תלותי , ומענג- רק אם מצליחים להשתחרר. למרות זאת- אני לא מציעה לו את זה הרבה מידי(טחורים וכו') ולא אוהבת לחרבן ביום שאחרי- איכס!

 64. את יודעת מה?
  חוץ מזה שבכלל לא הגזמת בעיניין ה-6 פעמים גמירות לפחות תהי כנה ותגידי כמה צואה הייתה מרוחה על הזין של בן זוגך כי מנסיון כמה שלא תנקי את פי הטבעת
  רק אחרי חוקן יסודי אפשר לדחוף זין לתחת
  אז אני מבקש אים כבר ממציאים משהו שיהיה קרוב למציאות

  • נו שוין

   מומי, יו אר פול אוף שיט!
   אבל לא כולם.
   איזה חוקן בראשך (זה דווקא רעיון) – לא ראית אף פעם סרט כחול?
   ואם כבר יש צואה, צואה היא לא שואה.

   • היית צריך לקרוא לעצמך השטיק דרע'ק

    כנראה הסרטים הכחולים שאתה רואה הם סרטים "נקיים" כמובן לאחר חוקן יסודי

    וזה די ברור שאתה לא התנסית בחדירה רקטאלית שזה בעצם מין פעילות שאיבה שגורמת עם

    כל אי הנעימות למריחת צואה על הזין וגם זליגה של צואה מימית

    אז רק לאחר ניסיון תהיה לך זכות תגובה אמיתית

    • א גרויסה מציאה

     מומי מאמי,
     קודם כל תנשום עמוק, ותירגע. ככה זה גם יכנס יותר בקלות.
     היגבתי רק עכשיו כי לקחתי קצת זמן להתנסות "בחדירה רקטאלית". אז עכשיו, כשאני הרבה יותר מנוסה, אחרי בערך עשר נשים איתן היה לי הכבוד והעונג, אחרי רימינג ופיסטינג מעמיק, דקדקני והדדי, הגעתי למסקנה:
     *יו* *אר* *וואט* *יו* *שיט*
     אז מומי'לה אינג'לה, עלי לשאול אותך: זיינו *אותך* פעם בתחת (ביד/דילדו/זיין – זה סיים-סיים)? אם לא, ודי ברור שלא, אז יש שלושה חוקים פשוטים (בעצם ארבעה) כדי שזה יצליח:
     1. צריך לרצות. זה החוק הכי חשוב. תנאי סף.
     2. לנשום עמוק, להירגע ולהיפתח – בראש.
     חוקים 1. ו-2. דורשים המון המון אינטימיות, לכן אי אפשר להזדיין בתחת עם כל אחד/ת.
     3. פוֹרפּליי, פוֹרפּליי, ועוד פעם – פוֹרפּליי. לעסות, לעשות, ורק אז לנסות.
     4 (להלן יקרא חוק מומי). לא לאכול שעתיים קודם.
     אפשר לוותר על חוק מומי אם התנאים ל-1. ו-2. בשלים במיוחד, כי אז ממילא הכל הולך, וגם, אם תרשו לי לצטט את עצמי, צואה היא לא שואה.

     • אז אני מבין שאתה היידשע פייגלע

      וכנראה התפריט שלך כולל המון סובין ושיבולת שועל

      אז או שהזין שלך כהה במיוחד שאתה לא שם לב לצואה מרוחה אז זיין גיזוענט ותפסיק עים ההגזמות

      למען הסדר הטוב אתה פשוט חי בפנטזיות חולניות ופרוורטיות

      ואל תישא את שם השואה בהשוואה לצואה . קצת תרבות ודרך ארץ

      • aint no feygale

       מומי מומי מומי/הוא לא סתם בחור…
       איך הבנת שאני יידשע *פייגלע*, איך? כמה קיבלת בהבנת הנקרא? למרות שכמה מחברי הטובים וכל זה, כל מה שאני עושה אני עושה עם נשים. חשבתי שהבהרתי את זה קודם.
       לא שזה משנה, כי זיון בתחת הוא זיון בתחת הוא זיון בתחת, כמו שאמרה התרנגולת לפיל. כך שאמנם אף בחור (עוד) לא זיין אותי, הרי שבחורות דווקא כן (אונד ווייס וורסה).
       ו"למען הסדר הטוב" הזין שלי בהיר כמו זריחה בסיני (וכמוהו יפה).
       אבל מה שהכי מדהים זה שאתה לא נגעל מעצמך כשאתה כותב "חדירה רקטלית", "פעולת שאיבה", "צואה מרוחה", "זליגה של צואה" (האחרון פנינת גועל נפש של ממש) – אבל כשאני ממציא את הסלוגן המגניב "צואה זה לא שואה", אתה קופץ. אהבל שכמוך, לא כל שואה היא "שואה".
       כן, ולמה אני "פשוט חי בפנטזיות חולניות ופרוורטיות"? כי אני לא מקיים את חוק מומי? כי אני לא דוחף לחברה שלי חוקן לפני שאני נכנס איתה למיטה ("אבל מומי אמר")? באמת לא הבנתי.
       אז גיי שלופן
       נ"ב: "עם" ו"אם" כותבים בלי יו"ד. אתה יודע מה אומרים על מי שדוחף לכל מקום את האות הכי קטנה באל"ף בי"ת?

 65. הו הא הו הא

  ניראה כאילו לחצתי על פרונקל ממוגלה או טחור מדמם איזו אגרסיביות

  מה קרה את/אתה לא יכול לקבל ביקורת כנה ולגיטימית {אינטימית} קליינ'ה פייגלע

  חוץ מזה לא ידעתי שאת/אתה מתמחה גם בלשון כאילו מאיפה הבאת את העיניין עים האות -י-

 66. בקצב הזה- עוד כמה שנים הגברים ישתעממו מהתחת שכבר החור שלו יותר גדול מהחור באוזון ויבקשו מהבנות , שפחות המין שלהם , לזיין אותם באוזן…

  מה קרה לכם בנות?

  אין מה לעשות.. מרב שכל אחת היום מזדיינת בפגישה הראשונה כאילו אין מחר ואף אחד לא יסתכל עליה אז הגברים כבר לא נהנים…

  אז אני, בתולה בת26 עם חבר 4 שנים נהנית לעשות הכל חוץ מחדירה וזה יבוא אחרי החתונה…
  ותאמינו לי שהוא יהנה יותר ואני מאמינה שזה אחת הדרכים לנישואים מאושרים ולנישואים בכלל!

  אז בנות- אם כבר נתתם לו לחדור מה הוא עוד ירצה מכם? כלום, הלאה לחור הבא.. ואתם תישארו זרוקות עד הזין הבא…עולם עצב ובגלל זה יש היום הרבה רוקות בנות 30 פלוס.

  • נו שוין

   שלום לך גנית

   טוב שיש לך ביקורת מוצדקת משהו
   אבל איך הגעת לאתר הזה רק סוטי מין שמחטטים בחור התחת שלהם מגיעים לפה
   ואת נשמעת די נורמטיבית
   מצפה לתגובה …..

 67. סתם גבר זניח

  איכס

 68. אני חושבת שלא במקרה ברא לנו אלוהים כל כך הרבה תאי עצב בפי הטבעת…..זה כל כך נעים….כל כך מומלץ………רק כמו כל דבר צריך לדעת איך לעשות את זה…….בנועם ובעדינות……. ובסיכה המתאימה…("שמן" על בסיס מים הוא הכי מתאים..)
  זו המתנה שאני מעניקה לעצמי ולכל בן זוג שאני מוצאת אותו ראוי לכך…
  באישיותו …ובמימדיו….
  אסור לוותר על האופציה המטריפה הזו!!!!!
  מומלץ בכל פה

 69. היי רוצה איתי?

 70. הלו?? ? לכל הבנות שעדיין לא התעוררו מהאשליה. הגיע הזמן להתעורר. אני אולי התעוררתי קצת מאוחר אבל למזלי התעוררתי! האם אני היחידה בעולם הזה שמבינה את משמעות קיום האישה? לספק את צרכיו של הגבר ותו לא? אז מה אתן מקשקשות לי על הנאות מיניות סוערות? זה הרי ברור לי שאתן מפחדות להודות באמת המרה. זו עובדה מדעית: 80% מהנשים לא גומרות בחדירה בדרך הקונבנציונאלית אז שיגמרו דרך חדירה בתחת? אני לא זוכרת שחוויתי אורגזמה, אף לא פעם אחת, כשחירבנתי בשירותים. לאור ניסיוני העשיר בחוויות מיניות הגעתי למסקנה אחת ברורה. גם הגברים שמאוד אהבו אותי (אני מדברת על מערכות יחסים רציניות שכללו מגורים משותפים) לא הצליחו לספק אותי מינית. גם כשירדו לי זה לא היה זה. היחידה שגרמה לי לגמור זאת אני ורק אני. נתתי להם לחדור לתוכי מתוך אהבה וסובלנות שהרגע המאושר יגיע גם אליי אבל לצערי זה לא קרה. נתתי להם כמעט הכל, טוב יש גבול לכמה שאפשר לתת, מצצתי להם שעות, עשיתי את זה בכל התנוחות האפשריות בכל מקום אפשרי ועם הלבוש הכי סקסי בעולם. ולכל אלה שתוהים אין האופה מעיד על עיסתו אבל אני נראית מעולה! אז למה זה לא קורה?? בגיל 30 הבנתי סוף סוף למה. רב הנשים פשוט משקרות לעצמן ולבן זוגן. גם בן זוגי היה בהלם כשסיפרתי לו שרב הנשים לא גומרות בחדירה ולרדת להן זה לא אקסטרה. ולבחור שתוהה על גודל אברו אני חושבת שעניתי לך. לפחות ל-80% הגודל לא עושה את זה. אז מה כן? אני לא יודעת. זה הרי אבסורד שאנחנו הנשים נצטרך כל חיינו לזייף אורגזמות, למצוץ , לבלוע , להידפק בתחת ובשביל מה?? לכל הברות המזל שמשתייכות ל-20% אני מאחלת לכן חיים של הוללות מינית אין סופית ואם בא לכן אז תעשו את גם בתחת אבל אל תשלו את כל ה-80% שלא מבינות על מה אתן מדברות שכדאי לחוות את זה ולהשפיל את עצמן עוד יותר.

  • ראמיס

   וואלה דיקלה את נשמעת לי יותר קרירה ממקפיא שעובד בפול הכח בקוטב הצפוני זה שלא חווית אורגזמה כשאת מחרבנת זה בגלל שאת כנראה אוכלת הרבה סובין וירקות שגורמות לצואה שלך להיות רכה עד מימית לכן אני ממליץ לך להתחיל לאכול הרבה אורז זיתים ובננות בוסר ותראי שכשתחרבני הצואה שלך תצא בצורת בלוק ותגרה את העצבים הרגישים של פי הטבעת הקריר שלך……..

   • באופו כללי- גם אני לא גומרת כשאני מחרבנת, אבל….לא מזמן הייתי עם בחור שליקק לי תחור- בנות הקשיבו היטב: זה יותר טוב מכשיורדים לכן…עדיין לא התנסתי בחדירה עצמה- יש לי מחסום שכזה- אבל ליקוק מומלץ בחום….

    • ראמיס

     daniel אהלן אני שמח שיש מישהו שמוכן ללקלק לך ת'חור של התחת אודה לך אם תפרטי אם עסית הכנות מיוחדות לפני (נקיון,חוקן,או בכלל אחרי חירבון בלי לנגב?)

     דרך אגב בליקוקים נוצרת תגובה יותר שכיחה של נאדים (האם יצא לך אחד או יותר ואיך הביב הלקקן או לקקנית?)

     • ובכן, מנסיונך המועט והמצומק אנו לומדים שיש לך פוביה מסויימת מליקוקים. אז- לא זה לא גרם לי להפליץ, כן התקלחתי לפניי.. ככה- רק לידיעתך הכללית, ואם אי פעם תרצה לענג את חברתך, אז מומלץ בחום….

 71. אלמוני

  אני נותנת לגברים שאני אתם "לזיין אותי בתחת" ואני חייבת להגיד שאמנם זה כואב וקצת לא נעים פיזית (במיוחד בהתחלה) אבל הסיפוק שזה נותן להם וההרגשה שאת בעצם זו שגורמת לסיפוק הזה שווים לדעתי את המחיר, ובעצם זה מותר הנשים על הגברים. היום אני כבר מבקשת בעצמי מין אנאלי מהגברים שלי ומרגישה עם זה מלכה כי אני יודעת כמה טוב זה עושה לקשר, גם במיטה וגם בכלל. חשוב לי להבהיר שאני בשום אופן לא האישה הקטנה – אני קרייריסטית ובאופן כללי שוויוניסטית. בעיני היכולת לקבל היא לא פחות חשובה, וגם לא פחות "אקטיבית" רק בגלל שזזים פחות (תכל'ס את המאמץ האמיתי אנחנו עושות), וכשמבינים את זה כמו שצריך ובאים לסקס בלי דעות קדומות ובלי מוסרנות נפתחים (נו טוב, תרתי משמע) למנעד חדש של חוויות ורגשות. אישית כבר היו לי אורגזמות מדהימות רק מחדירה אנאלית. כשאת מרגישה אותו עמוק בתוך האזור הכי פרטי בגוף שלך זה הדבר הכי קרוב לאיחוד מיסטי שאפשר לחוות, ואני ממש לא איזו פטפטנית ניו -אייג'. ממליצה לכולן לנסות וגם להתאמן על זה, רק לא לשכוח ג'ל לפחות בפעמים הראשונות, וכמובן, בתנאי שזה בחור שאתן רוצות לפנק ויכולות לסמוך עליו.

 72. דנה ודינה

  בואנה הגבר הזה שעשית איתו בתחת דווק6א נשמע מזה גיי כלומר הומו
  פשוט דוחה ומה את חושבת שזה מענין א ותנו על פי הטבעת המצוק שלך? אה הא? לא מתביישת?
  ממני החברמנית

 73. רונית

  אני דווקא מאוד ניהנת מהחדירה האנלית
  יש בזה משהו מסעיר
  בפעמים הראשונות זה קצת כאב.
  אבל זה תענוג-משהו שונה מהחדירה הרגילה
  ואחרי כמה פעמים פשוט רוצים שוב ושוב.
  אם לא הייתי יוזמת-לא נראה לי שהוא היה יוזם.
  וטוב שעשיתי את זה.
  בחדירות ראשונות מומלץ משהו שומני במיוחד כמו שמן תינוקות.
  ממולץ לנסות.
  רונית

 74. אלמוני

  היי
  אני, גבר, נתקלתי בלא מעט נשים שכווני אותי בדיוק לפי הטבעת, אחרי ששימנו לעצמן את האיזור טוב.
  (וגם אותי…..)
  מי שניסתה את הסקס האנאלי לא מוותרת עליו והם הטוסיק שלה עושה לי את זה, הכל פתוח, רק תלוי איך.

  אין דבר סקסי יותר מלהיות מרוחים בשמנים ולהתחלק אחד על השני ולחדור לכל חור, אנאלי, אוראלי וסנטימנטאלי.

  תהנו.

 75. לא רואים פה תחת פתוח

 76. היית מתה לבלוע לי יכונפה

  איכס יבת זונה יש לך תחת של בבון עם שערות ואלוהים ישמור איזה ריח יוצא לך מהתחת הדוחה הזה לא הייתי נוגע בך בטלפתיה ימסכנה לכי תתאבדי הכיעור שלך מפחיד כל הישראליות כונפות דוחות מסריחות צריכים לשרוף אותכם בגזים צריך להשאיר רק תכוסיות המעטות שיש פה כמו מורן אטיאס כפרה על החור של התחת שלה אני יכול ללקק לה שעות אותו וגם לאכול לה תחרא כפרה עליה כל הכונפות להקיא עליכן

 77. זין קטן

  בגיל 24 חברתי היקרה ליהי ( שם בדוי ) היתה ישירה מספיק וכנה להגיד לי שאני בתוך הכוס שלה היא פשוט לא ממש מרגישה….
  ומאז חגגנו בחור של תחת… וכך עם כולן כולל אשתי היקרה…. כאשר חוץ ממקרים בודדים תמיד הכל מסתיים בסופו של דבר בחו מס 2

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *