מה עושים כשאת יושבת לידו ומכריחה את הידיים שלך בכוח לטפס לו על הגב? קורן דור על שיעור בכימיה

דיאלוגים מהוואגינה

דיאלוגים מהוואגינה

אני: אז תגיד למה אנחנו נשארים יחד?
הוא: סוג של אינטימיות כזאת, שאין לי עם אף אחת אחרת.
אני: ואם זאת רק אינטימיות, סתם התרגשות מינית מטורפת, סחרחרה מינית וזהו?
הוא: אז אין בשביל מה להישאר. החיים זה לא רק מיטה.
אני: אז ניפרד?
הוא: אולי.

כעבור חודש.
הוא: אני חושב שכבר אין כימיה. תראי איך הרגל שלך לא במקום הנכון, והגוף בכלל לא משתוקק.
אני: אבל איך זה יכול להיות שכבר נגמר? אולי נשחזר את הכימיה?
הוא: אני לא מדען אבל כימיה אמיתית אי אפשר לשחזר, אולי רק לזייף ואני לא טוב בזה. ניפרד.

מר ליבידו

הליבידו שלי, מאז שהייתי קטנה, חשבתי שנורא קל לשלוט בו. בגיל שש עשרה ראיתי בחור שהתאים פיקס לפנטזיה שלי. בלונדיני, חסון, בעל עיניי תכלת הורסות. אבל נאדה. לא הרגשתי כלום. ניסיתי להתאהב בו בכוח, הוא היה הרי המתנה לה חיכיתי כל החיים, אבל היצר בגד בי. נגררתי למערכת יחסים נטולת תשוקה. יושבת לידו ומכריחה את הידיים שלי בכוח לטפס לו על הגב, לדגדג לו את העורף בצורה מאולצת, כמעט מכניסטית, איתו אבל בעצם חושבת תוך כדי על מישהו אחר ומתמכרת לכימיה שלא באמת קיימת.
יש בנות מזל שתפסו קומפלט: גם משיכה חייתית פרועה כולל אישיות מדהימה. במקרה שלי, זה תמיד היה או או. או שהם היו מאהבים נפלאים, שופכים עלי את הכריזמה, שובים אותי ברגשת אבל סובלים מכל המגרעות האפשריים. הוא למשל היה מכבה את האור ושותק. במיטה דיברנו וסיפרנו ודיסקסנו, אבל מחוצה לה, שתיקה קשה וטעונה, כאילו הקסם של מצעי כיתן וכוס בירה בין הסדינים מעולם לא היה או התפוגג מיד כשיצאנו מהאמבטיה של אחרי.
לעומת זאת, היו כאלו שהיו כל מה שחיפשתי בגבר, אבל נכים פיזית. לא מסוגלים לגרום לי להתקרב אליהם בלי להיכבות כל פעם מחדש. כשהיד המגששת שלו מכאיבה, צובטת ולא נעימה. זה לא פונקציה של מראה, כך גיליתי, זה סתם כימיה מזופתת ובלתי נשלטת שמפרקת מערכות יחסים על ימין ועל שמאל, לא מתריעה מראש שהגבר מולך יידחה על תקן כימיה לקויה.
זה לא אשמתך, אמרה לי חברה, אבל התקשתה להסביר לי את האובדן. חברות אחרות המשיכו לחיות עם המאהב הדפוק, מריצות פנטזיות או מוצאות סטוצים מהצד, מפצות את עצמן על עוגמת הנפש המינית ומתנחמות שהן לא לבד ושבעצם יש להן מציאה בידיים. גם אם זו מציאה שלא מסוגלת לארוטיות.

ולפני פרידה

אז אולי עדיף לשקוע בשכנועים עצמיים, שגם בעצם הזוגות הלהוטים ביותר מאבדים את התשוקה אחרי שנים, ושלנו תישאר האהבה ולא נבכה על מה שמלכתחילה לא היה שם?
אולי פעם נוכל לפענח את הנוסחה המדויקת של הכימיה? אולי נקנה קפסולות של כימיה ונוכל לאכול עוגיית כימיה ולהרגיש מה שאנחנו רוצים להרגיש כלפי כל אחד. ליצור משיכה מינית סינתטית, לייצר תשוקה, לאמוד את המינון, לשלוט בכמויות ולהימשך בלי להיאבק בכוח.

על הכותבת קורן דור

מאסטרנטית באוניברסיטת תל-אביב, כתבת ב-MSN, לילה, הורים וילדים, נישה, אינדקס ועוד מגזינים.

תגובות

 1. בדיוק מה שעובר עליי עכשיו, המטריף, לא מוכן לקשר, נוסע לחול לחפש את עצמו, והחלומי, עם כל התכונות שאי פעם רציתי, לא מושך, אז אני בוחרת להיות לבד, ולהמשיך להנות מחיי הרווקות

 2. נורית

  אז באמת הכי טוב – לחכות?
  כשזה נשזה מרגיש נכון – אז זה הולך. ולפעמים זה מחזיק כמה שנים טובות. אולי לא נצח.
  בראשון זה התיאור . סבבה של אדם – אבל ללא אהבה כימית.
  בעלי הנוכחי הוא בדיוק הכימיה שאני צריכה. זה לא אומר שהוא לא עולה לי על העצבים 3 פעמים בשבוע , ביום, בשעה. אבל אני מתה עליו.

 3. אוף, זה כל כך נכון!!!! או שמשהו בי לא בסדר?? ?

 4. לצערי אני מכירה היטב את היטב את הסיטואציה. כמה שזה עצוב וכואב חייבים להפרד במקרים האלה. אל תשלי את עצמך שזוגיות ללא מין או כימיה מינית בסיסית זה בסדר. זה לא. מה שמבדיל יחסי זוגיות מ'חברים-ממש-ממש-טובים' זו בדיוק החרמנות הבריאה של 'רק לגעת בו ולהדלק', ורק לרצות שהוא יגע בך כל היום. נכון שבהמשך הדרך היחסים משתנים ואולי יש פחות טירוף על סקס, אבל נשארת המשיכה הבסיסית ואם רוצים להדליק אותה – יש מה להדליק.

 5. זה הכי פרויד שיש. את מתאהבת במודל של אבא שלך, ואז מרגישה שזה לא מוסרי לזיין אותו או להפך. זה בטח לא מנחם, אבל ככה זה עבור רוב האנושות- אהבה או תשוקה.

 6. אלמוני

  נו, אז התגלה סוף סוף שמין זה רק היטעבטות של הגוף בזמן יריקת לחה והיא עולה משפולי הבטן ומטפסת במהרות שיא למוח ומשבש את כל תהליך החשיבה הנורמלי ומסמם את חוש הראיה והשמיעה כשהוא מטבל עצמו בתבלין ההזיה וההשליה, הכתבה ביחד עם ארבעת התגובות הראשונות הראו שזה כך,
  ומה לדעתכם צריך לעשות? דרך אגב זה די קל ודי פשוט

 7. לילה עכשיו

  אחרי שנפרדנו אמרה לי חברה שבכל קשר הסקס הוא מראה למה שקורה בקשר. ופתאום הסתכלתי אחורה וראיתי, מה שלא רציתי לראות. שאמנם בהתחלה הסקס היה מהמם, אבל עם הזמן, והשגרה, והאנחנו, הוא הפך להיות שגרתי, אפילו בעייתי. וזה הציק לי וזה הציק לו, ולא, לא דיברנו על זה מספיק בשביל לפתור את זה. או את שאר הדברים. ואחרי הפרידה, והאבל, וההתאקלמות, והריבאונדים (והסקס המדהים עם אחר) אני בעצם מרגישה קצת הקלה, שלא הייתי צריכה להשאר עם מה שלא עבד ביניינו בעצם. בפיזיות. יהיה אחר….

 8. כל הרגשות של האדם קשורים באמת לכימיה בגוף ויש הורמונים מסויימים שאחראים לתחושת תשוקה כלפי בן הזוג, סיבולת להישאר זמן עם בן הזוג וכו' ככל שזוג נמצא הרבה זמן ביחד עובדים בגוף הורמונים אחרים אשר נותנים לבני הזוג את "כוח הרצון" והסיבולת להישאר יחד.
  למרות שההורמונים ידועים, לא ידוע כל שימוש בידע הזה כך שכל מה אני יכולה להציא לסובלות ממערכת יחסים שמתקררת היא פשוט לגוון במערכת היחסים, ללמד את בן הזוג את הגישה אליך וכדומה.
  בהצלחה

 9. אפשר לקבל הכל! אני חיה כבר 6 שנים עם בחור מדהים שכיף לי איתו גם במיטה וגם מחוץ למיטה. הקשר שלנו והסקס משתפרים כל הזמן. לא יכול להיות שיש רק אחד כזה… חכו בסבלנות, שווה לחכות.

 10. יש גם מודל אלטרנטיבי שמאפשר לקבל הכל, אבל כמובן שהוא לא מתאים לכולם – יחסים פתוחים. אני חיה עם אהוב נפשי כבר קרוב לעשר שנים ולפני זמן מה החלטנו לפתוח את הקשר לזיונים עם אנשים אחרים, פשוט כי הבנו שכמו בתחומים אחרים, בן הזוג לא תמיד יכול לספק את כל הצרכים, הריגושים והעניין שאנחנו צריכים. מובן מאליו שהאהבה, המחויבותוהכנות נותרו תנאי הכרחי למערכת היחסים שלנו, ונחנו עדיין מאוד נהנים לשכב אחד עם השני. אבל גם עם אחרים.

  • שלום למיכל

   אם תרצי לגוון, אני בחור, בן 31, פנוי להצעות 🙂

   מבטיח לספק אותך מכל הבחינות.

   דני

 11. אלמוני

  אהוב מופלא שלי.
  אני מאוד נמשכת אילך, ורוצה לשכב איתך.
  לאחרונה קצת קשה לי בעיקר כי אני לחוצה בגלל העבודה והלימודים
  זה לא אומר שאני רוצה שתוותר, להיפך! אני רוצה לבקש ממך להשתדל יותר ולהשקיע בסקס יותר מאמץ.
  המצב הנוכחי מאוד מטריד אותי.

  אני רוצה שנקדיש זמן מיוחד לבילוי ביחד לצבירת חויות ולהתניית אהבים.
  ככל שאני מבלה במחיצתך יותר אני רוצה אותך יותר- וזה הכי מושך אם זה כולל יציאה מהבית, להתלבש סקסי, לבלות במקום ציבורי ולפנטז על הרגע שאתנפל עליך בפרטיות.

  גם אם נראה לך שאני לא בעיניין כעת- אל תוותר, תנסה להעניק לי תשומת לב, בדרך כלל אין דבר שיותר נעים לי מלבלות במחיצתך. ואין דבר יותר מגרה מלהרגיש שאתה חושק בי.
  אל תוותר לעצמך ותדחה דברים- מה שנדחה היום אולי לא ישוב לעולם. תהנה ותמצא את הרגע ותחוש אותו בכל כולך.

  כאשר אתה שוכב איתי, תתייחס לכל הגוף שלי .
  הנשיקות שלך מאוד מגרות אותי, פזר אותן על גופי. הייתי רוצה שתחכך יותר את גופך בשלי.
  רציתי לבקש שתגוון במחמאות ובסגנון הנגיעה שלך, אתה יודע לגעת בי אבל תשנה בבקשה מידי פעם את המקומות העוצמות והקצב.
  לגבי הדגדגן המצב שונה- אני מאוד רגישה וזקוקה למירב העדינות .
  תגיע לשם רק כאשר אתה נגעת היטב בכל גופי ואתה בטוח שאני מוכנה.

  למרות כל ההוראות שנוגעות בי-אל תתמקד רק בי- אני נהנת מהנאתך, תראה לי כשאתה נהנה.
  "משחק מוקדם" רצוי שהיתרחש מוקדם ולא בשעת לילה מאוחרת–הסקס שלנו חשוב צריך לתת לו את כל הבמה ההנאה והכיף.

  תעזור לי ליצור אווירה- אומנם אני לא אוהבת קטורת אך לאן נעלמו הנרות?
  נרות מוסיקה יין אמבטיה
  מי אמר שאי אפשר לעשות צימר בבית.

  אתה מעולה במסאג' תנצל זאת לא רק כדאי לשחרר שרירים-תיזכור כמה הינו מגורים רומנטיים ומשוחררים אחרי המסאג שעברנו יחד.
  ניתן לתור מחוזות חדשים בדרכי המגע.

  לחיי ההנאות שלנו!

  חושקת בך
  פנטזיה שלי
  שלך
  אני

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *