מתי משחקים?

זיופים חיוביים?


"למה נשים מזייפות? כי הן חושבות שאכפת לנו" – י. הננס המקועקע מרוצה מעצמו.

ניסיתי למצוא בדיחות יותר משעשעות מהחידוד הקלוש הזה על זיוף אורגזמות ובחיי שלא מצאתי. יכול להיות שהנושא רגיש מכדי להתייחס אליו? טוב, קודם כל, אצא בהצהרה גורפת: כל הבנות שאני מכירה ודנתי אתן בנושא זייפו מתישהו. חוץ מאחת (שצריכה להתבייש לה באמת), מעולם לא עלו על אף אחת מהן. אני יודעת שרוב הגברים שקוראים את זה עכשיו אומרים לעצמם שני דברים:
1. אני יכול לדעת מתי מזייפים לי.
2. לי, אף פעם לא זייפו.
התשובה היחידה שיש לי היא: פפפפפחחחחחח.
אני יודעת שלזייף זה קקי פויה: מכניס חוסר כנות למערכת היחסים, מונע מהאישה ליהנות מסקס כי היא עסוקה בלזייף ובאמת, לא יפה, לא יפה בכלל. אין ספק שכשמדובר באישה שלא גומרת והיא מזייפת רק כדי לרצות את מי שאיתה, או כי לא נעים לה שהיא לא גומרת אבל עוד יותר לא נעים לה לדבר על זה, יש פה בעיה אמיתית, אבל לא על זה באתי לכתוב.
הנושא שלנו להיום יהיה זיופים חיוביים. תאמרו "אין דבר כזה"? אענה "שטויות" ומייד אסביר.
אבל לפני ההסבר, אני רוצה לסייג שכל העניין בזיופי אורגזמות חיוביים מתייחס רק לבחורים נחמדים (ושכל אחת תחליט מה זה בחור נחמד בעיניה, אני לא אכפה פה את טעמי המעורער). ולמה רק בבחורים נחמדים עסקינן? או, אני שמחה שהשאלה עלתה.
ראשית, יש להימנע מלשכב עם בחורים לא נחמדים, אבל אם היינו שוכבות רק עם בחורים נחמדים השלום מזמן היה מגיע. שנית, אם כבר בוצעה הטעות ונכנסתן למיטה עם בחור לא נחמד, אין שום סיבה לזייף ולטפח לו את האגו. נגיד, נכנסתן למיטה עם טכנוקרט שמיישם עליכן טריקים שחוקים? לא לזייף! בשום פנים ואופן! לבחור כזה לא מגיע שתרימו הפקה לכבודו.
אז למי כן?
מזייפים רק לכבוד בחורים נחמדים (להתייחס לזה בתור אקסיומה).

מישהו ראה את האורגזמה שלי?

כולנו יודעות שהאורגזמה הנשית היא יצור מאוד חמקמק. לפעמים כדי להגיע אליה צריך כושר ריכוז שנזיר זן מיומן מתקשה להגיע אליו, יש נשים מנשים שונות וכל אחת גומרת בשיטתה היא. היא צריכה שילטפו לה את התנוך השמאלי תוך כדי שירת "התקווה" כדי שהיא תוכל לגמור? אין מה לעשות, זה מה יש ועם זה ננצח.
אבל לפעמים קורה שגם עם הבחור הכי נחמד, סקסי, מתחשב, יודע, רגיש, מבין וקשוב, פרפר מרפרף בכנפיו בציילון האורגזמה שלך בארץ הקודש נעלמת לה. למה? ככה. אבדן ריכוז של שניה, רעש מבחוץ, עדשה מתחת למזרון, מה זה חשוב? העיקר שהיית כמעט כמעט שם.
במצב כזה אפשר למרוט שערות בייאוש ולהסתובב בבית בצעקות, "מישהו ראה את האורגזמה שלי? אני בטוחה שהרגע היא הייתה כאן", אבל חאליק, לא חראם על הבחור המסכן שהיה כל כך נחמד עד עכשיו? מה, אני לא יהודיה? אין לי לב? מה הוא אשם? והרי אם הוא בחור נחמד, הוא מאוד יתעצב מזה שהאורגזמה שלי הלכה לטייל. במקרים מסוימים זה יכול אף להשפיע עד כדי הפסקת המגעים (כן, יש כאלה, אמרתי כבר, לצאת רק עם בחורים נחמדים, אבל לי אף אחד אף פעם לא מקשיב). במקרה כזה, לדעתי, לא להרים הפקה מפוארת, מעיד רק על רוע לב צרוף.
לפעמים קורה שאנחנו לא כל כך בעניין והצד השני דווקא כן. קורה. אני יודעת שהתגובה הפמיניסטית ההולמת היא: "אם ביום שלישי לא בא לי, אני לא פותחת", אבל אני, יש לי לב רך. ואני אומרת, אם כבר נכנסנו לעניין, למה לא ללכת עם זה עד הסוף? ולפני ששמים לי מוקש מתחת לאוטו: אני לא מתכוונת לזיופים כמעשה שגרה, הו לא.
אחרי שכבר הובן שהפעם האדמה לא תרעד ושיש להרים הפקה, בנות, בבקשה, תעשו את זה כמו שצריך. אם זה מישהו שכבר יש לכם קילומטראז' משותף מסוים, שום דבר פחות ממשחק ברמת ה- Royal Shakespeare Company לא לוקח. שימו לב איך אתן מתנהגות כשאתן באמת גומרות ותעשו כמה שאפשר אותו דבר, כן, כולל התכווצויות פנימיות. נו, כבר סיפרתי קודם על חברה שהזיוף שלה התגלה. מילא המבוכה האישית, אבל היא מוציאה בזה שם רע לכישורי המשחק של כולנו, הרי עכשיו החבר שלה יכול להסתובב ולהגיד "אני מרגיש מתי מזייפים לי", אי אפשר להרשות שדבר כזה יקרה.

חזרה גנרלית

אני לא יודעת אם זו תופעה נפוצה או לא, אבל קורה המון פעמים, שאחרי שאני מתחילה להציג, האורגזמה שקודם הלכה לאיבוד חוזרת בריצה ואומרת "היי, מישהו פה קרא לי?", ואז בלי כוונה, הדבר האמיתי מגיע. מה רע?

על הכותבת אריאלה רביב

בת 30, סיימה ממש עכשיו לחפש את עצמה; הממצאים מפוזרים בכל רחבי האתר. כשתהיה גדולה היא רוצה להתפרנס מכתיבה, חולמת שתהיה לה מספיק משמעת עצמית כדי לכתוב ספר.

תגובות

 1. סןף סוף להגיע ראשונה?!

  אחלה מאמר

 2. בנדרסקי

  על זה לא שמעתי.

  • עילית

   ומי שאין לה התכווצויות פנימיות לא יודעת מה זו אורגזמה, כנראה..

   אבל העניין הוא שגם רוב הגברים לא יודעים מה זו אורגזמה של אשה, באמת, אז עם רובם ניתן לחסוך את עניין ההתכווצויות הפנימיות… זה המון עבודה כשזה לא בא לבד…

 3. שמחה

  כל מילה בסלע, אני מצדדת בהחלט בהפקה שקספירית למטרות
  יחסים עם בחור נחמד, הוא התאמץ המתוק, וכיף לי מאד אבל מה לעשות
  והאורגזמה שלי פשוט מתעקשת שכרגע זה לא בראש לה, לא
  אל תלחצי היא מבקשת, אני אמנם פה בשביל לסחוב, אבל לא עכשיו.
  לכן נקבל בשמחה מחיאות כפיים על ערב יחיד ונקווה לימים טובים יותר

 4. סנופקין

  בואי¬ ניקח אותו קצת קדימה÷

  אתה לא ממש אוהב¿ לא ממש מרגיש ולא ממש אכפת לך¿

  אין בעיה®

  כל מה שאתה צריך לעשות¬ זה לרגע ללבוש את ההבעה שאומרת שאתה איתה¬ שאתה כאן¬ שאתה כן¬ וללחוש לה שאתה אוהב אותה® בטח אוהב אותה®
  כן¬ וחשבת עליה®
  בטח חשבת עליה®
  ואפשר לרשום ביומן לקנות פרחים ביום שישי¬ למרות שמעניין את התחת שלך העשב הזה על השולחן בסלון®
  התחשבות ברגשות¬ כבר אמרנו¿
  כן¬ אמרנו®

  ואגב¬ לגבי שאלת הלמה שבפתיחה¬ אפשר לענות בשאלה דומה÷

  למה כלבים מלקקים לעצמם את הביצים¿

  כי הם יכולים®

  אולי אם גברים היו יכולים לזייף אורגזמות¬ הם היו עושים את זה גם®

  או שלא®

  • א. אם היה נחמד, לא כל כך חשוב לנו אם גמרת או לא. כמו שאמרתן לנו אלף פעם, "ממי היה לי טוב, גם אם לא גמרתי, זה לא כל כך משנה", אז הפנמנו, האורזמה הנשית לא כל כך חשובה, לא לכן ובטח לא לנו.

   ב. בחורים נחמדים הם הכי פאסיב-אגרסיב בעולם ומה יותר אגרסיב מלגמור לבדך. רוצה לתת לו את התענוג, לכי עם זה.

   ג. למרות שאני (כולנו בעצם) בטוח שאף אחת לא זייפה לי עד היום אורגזמה אני רוצה להודות לאלו שטרחו ועמלו על ההפקה, אם הייתי יודע את זה בזמן אמת אולי גם הייתי נותן להן להישאר לישון.

   • אורנלָבי

    היי, לואו ומה שבאמצע (אני לא טובה באנגלית)
    מה שצריך זה לעשות מה שבחשק מכל סוג. מה שבקריזה, ולא משנה מה הסיבה הספציפית. אין כללים ובכלל אין תשובה קבועה לכמעט כל השאלות ברוב תחומי החיים, ותחומי החשקים למיניהם הם עיקריים בקטע הזה. זה משתנה לא רק מאדם/ה לאדם/ה, אלא גם בקטע של שינויים אפשריים בכל טווח-זמן אפשרי.

  • חצי מנה

   מי אמר שגברים לא מזייפים אורגזמות?
   ראשית, הבה ננפץ תובנה נשית מוטעית. בדרך-כלל אנחנו פולטים, אבל לעתים נדירות אנחנו גומרים. ויש הבדל גדול בין אוננות מטרדית בחריצה הרטוב של נקבה כלשהי שמתיימרת להיות מזדיינת, לבין אורגזמה גמירית מסוג נדיר השמור בהחלט לכישוריהן הנדירים של נשים בודדות.
   ולעתים, אנו אפילו לא פולטים, משחקים אותה באההה ובאהההי, סופרים עד מאה, מקשיבים לקולות הכבשה הנשחטת שמתחתינו ……… ומייחלים לרדת להסתובב ולישון.
   יש רק ייתרון אחד לנקבה, אנו לא יכולים לפתוח רגליים למען המולדת כאשר לא מתחשק לנו, אנו זקוקים לזקפה, וזהו, קיבינימט, היתרום של הנקב על השיפוד.

   • קוקיה

    ומה אתה רוצה? שנבכה איתך על גורלו המר של המין הגברי?
    תחשוב שוב בבקשה חסר נקב שכמוך!

  • עילית

   כדי שלא תדעי שהם לא מספיק גברים בשביל לגמור..

   כאילו שאכפת לנו…

   • זאת רק פנטזיה שגברים לא גומרים
    אין אפשרות ויזואלית אפילו לזה
    אצלנוהאורגזמה לא מזויפת
    רק אצל איפוטנטים

  • אורנלָבי

   היי—
   לידיעתך – גם לחתולים יש את הכשרות של ליקוק עצמם – וזה בעיקר בקטע של כמו מקלחת. יש להם בלוטות-סבון על הלשון. זה נוגע לכל בני/ות משפחת החתוליים – וגם לכל הכלביים למיניהם/ן.

  • אורנלָבי

   אה – אז ככה:
   בטעות כתבתי לך לא במקום. תתקדם קדימה, ותמצא – בעניני ליקוקי חתןלים וכלבים.

 5. בובי של דובי

  תגיד, יכול להיות שיש לך ספירת זרע נמוכה ממש? או לחילופין יכול להיות שהאורגזמה שלך הלכה לאיבוד בגיל 3 כששיחקת בחול?
  אין דבר כזה. אני יודעת בדיוק מתי חבר שלי גומר (וכמו כל הגברים-כמעט תמיד) ואם אתה מודד את כמות הנוזל שלך במ"ל סיסי בכוס מדידת מטרנה של טיפת חלב זו בעיה שלך.
  טרם נתקלתי בזיוף פרופר אצל זכרים, מחילה ממך.
  מישהו יכול להאיר את עיני?

  • אריאלה

   אני מקווה שלא הגבת לי, כי לי, למשל, אין ספירת זרע בכלל.

  • חצי מנה

   בובילה' ……. הבנת הנקרא!!!!!!!!1

   • אני מתנצל אם אני גורם לדיון רגרסיה, אבל אני רוצה להצביע על כמה דברים שנדמה לי שחלפו כרוח קלילה ולא הניעו דבר. חצי מנה, מעבר לאווילות הטיעון שלו, משתמש ברטוריקה פושעת. אוננות מטרדית בחריצה הרטוב של נקבה?? אם עשית את זה פעם, הרי שהצחוק הוא עליך. אבל רע מכל, "קולות הכבשה הנשחטת שמתחתנו"? אתה ער להתעללות המינית והנפשית, הרציחות במשפחה וכו' וכו', פשעים גבריים באופן בלעדי, ואתה מעז להשתמש במטבע לשון כ"כ נלוז? בשם מה? זאת התיחסות אביוזרית שיש להוקיע, ואני מנחש שמעבר לגועל נפש, ולטיעון הבטל בשישים, אתה מדבר מתוך כאב וצער שהפכו למרירות על איבר זעיר ושפיכה מוקדמת, או לחילופין, העדפת אורגזמות ערמונית. גם קראת לגניטליה שלך "שיפוד". איכס. אני כ"כ רותח שאני מעדיף לעצור כאן, לבל אגלוש, אבל גבירותיי, וגם רבותיי, דומני שצריך לעשות מחצי מנה רבע….

    • אורנלָבי

     זה בעניין התלהבות!
     יופי למצוא עוד אחד ממיעוט הגברים ה… (וכאן באים הרבה שמות תואר חיוביים, ואני חושבת לחסוך מעצמנו את הרשימה). תכתוב לי לאימייל את כל דרכי התקשורת אתך. בלי ציפיות מראש. למטרות לא מתוכננות. אולי עינן חברתי, אולי אישי, אולי ענייני פעילות… מה שיצא. ואני מזדהה כאן כאנרכיסטית. אני לא יכולה לכתוב אליך, ואני נאלצת לכתוב כאן בקטע של תגובה – כי המחשב שלי הביא לי בהפוכה את האימייל שלך באותיות סיניות, או יפניות, או משהו כזה.

 6. למה לזייף ?
  בדיון אחר אמרנו שהקידמה הביאה את זכות האשה לסרב.
  אז אם לא בא לך, תגידי לי "לא רוצה, לא בא לי" ונגמר הענין
  ואם כן בא לך, לכי עם זה והאורגזמה תגיע לבדה, בלי מאמץ
  זהו לפחות הנסיון שלי.

  • snowhite

   מה הקשר בין מחט לתחת?! מה קשור מה שכתבת מר UH יקר, לבין האמור במאמר ובכלל, לזיופי אורגזמות?? אנחנו לא מזייפות כי לא בא לנו עכשיו להזדיין (לפעמים אולי כן, אבל אני לא מכירה מצבים כאלו, אישית). אנחנו, לרוב, מזייפות (אם צריך, חלילה) כי לא הגענו לאורגזמה, ונורא רצינו דווקא, ואתה (או הוא, לא משנה, רק לא להיפגע לי עכשיו) כבר מזמן "שם", ונחנק כבר מרוב הנאה, אז לא רצינו לקלקל את הרגע, ואף-להיפך-להגביר את האפקט, אז זייפנו…
   למה אני מגלה לכם את כל זה?! שתדעו. לא יזיק (לכם). ואני אומרת, טו בד (למיטה, וגם: רע מאוד) שצריך לזייף!!! אני-אישית-לא גומרת, מאוננת…ברצינות. אני לא אתן לאף גברבר, נחמד ככל שיהיה (אין חיה כזאת, אריאלה, אבל הכל יחסי) לצאת כשידו על העליונה. או שהיא תהיה אצלי בפנים (ותעזור לגמור) או ששלי גם תעשה את העבודה וגם תגמור…כשהיא על העליונה!!!
   תחי האורגזמה, הלאה הזיוף! קומו נשים, התאחדנה. זיופים אינם "בטברנה" (?!), כלומר זה לא כייף וזה אפילו מעייף!!!

   • קרני

    לא תתני לאף בחור לצאת וידו על העליונה? ואללה גיבורה. גם אורגזמה היא מלחמה?
    לא יודעת, גם אם לא גמרתי, והוא כן, אני לא חושבת שהפסדתי באיזה קרב. פעם הזאת לא? תהיה פעם הבאה. אין לי בעיה עם אוננות תוך כדי, ואני גם עושה את זה לפעמים. יש לי בעיה עם כוחניות בסקס, שבו אולי אפשר להניח, לרגע, את הפחד לצאת פראיירית.
    וזיוף? מעולם לא. אפילו לא פעם אחת. לא עלה על דעתי.

    • snowhite

     אז, ראשית: יפה! את לא צריכה, או עקרונית לא מוכנה, לזייף. כה לחיי על כך. שנית, אני לא אצטדק, אני רק אדייק. אין כוונתי לשחק משחקי מלחמה גם במיטה. הם אינם נחוצים, ובכל זאת קיימים (קצת כמוכם, הגברים…סתם, בצחוק). רק ביום שישי האחרון חגגתי לי במיטה עם יזיזי הטוב, שטרח להזכיר לי שבפעם האחרונה שלנו יצאנו 1-0 לטובתו (לא מספיק שהוא היה עירני מספיק רק לסיבוב אחד, הוא עוד טורח להזכיר לי את האמת המרה שלא גמרתי?!). בפעם הזו גמרתי ועוד איך בסיבוב הראשון, אבל בשני הוא שוב עשה את זה לבד. יימח שמו, שוב הוא הזכיר לי את האמת המצמררת שיצאנו בהפסד מוחץ לטובתי: 2-1 . אז, הרי לך, יקירתי, מאבקי כוח במיטה (מיוזמתם של החביבים ביותר בתבל) ואני רק אומרת: אני לא מוכנה להישאר "עם הזין ביד", או עם הפות מטפטף (סליחה, אני אפסיק). אני רק רוצה לצאת מסופקת!!! לא מנצחת, אבל גם ללא צורך לאונן במקלחת (לצורך החרוז). בסדר?!

     • קרני

      בשבילי, העיקר בסקס הוא בעצם, מה שנקרא מעשה האהבה. ולכן אין לי סקס מזדמן.
      וכשיש מעשה אהבה, האורגזמה שלי פחות חשובה מאשר החוויה הכללית, ואם אני גומרת או לא, אני לא מרגישה הרגשת נחיתות או עליונות, בכל מקרה שהוא. להיות מסופקת אני יכולה לבד וגם עם בן זוג, בתנאי שיש תנאים מתאימים. איך להסביר כדי שאצא מובנת, יש לי הרגשה שהסיפוק שלך נתפס אצלך כמשהו ש"מגיע" לך, ואני חושבת שבדינמיקה שיש בה רגש ואכפתיות, ממילא תגמרי, בלי לנופף בזה כהישג מול הצד השני.

      • snowhite

       מה זה משנה? את גורמת לכל זה להישמע כמו שיחה של סמנתה ושרלוט ("סקס והעיר…"). אני לא חושבת שיש קשר בין סקס שעושים מאהבה או סקס מזדמן (אני נוטה יותר לראשון, אבל אם אין אהבה, וזה גם קורה לפעמים, ומזדמן סקס אחר-אז למה לא?!), העניין הוא הסיפוק. עוד לא נפלה רוחי כה חזק על כי לא גמרתי פה או שם, אבל עדיף לי לגמור בכל הזדמנות והזדיינות. אני לא חושבת שזה קשור לאיך שאת ואיך שאני עושות סקס. חד משמעית לא. אני, אישית, מעדיפה את הסיפוק המיני און טופ אוף (כלומר, בנוסף) לסיפוק ה"רוחני" או הרגשי, כפי שהתכוונת את לקרוא לזה (תקניני אם טעיתי). ואגב, הייתי עונה לך קודם, אבל האתר הזה מלא עדיין בפאקים טכניים.

       • קרני

        לא ראיתי אפילו פרק אחד מהסדרה האמורה. 5 דקות הספיקו לי לדעת שזה לא בשבילי.

        • snowhite

         זו סידרה נהדרת (ראי תגובותיי בהמשך למר "עוד לואי" היקר והממורמר)…באמת, בלי שום קשר (ואולי עם דווקא) להתכתבות שלנו, אני ממליצה לתת צ'אנס נוסף, אלא אם כן את ממש אנטי. למה, אגב? והאם זה שלא הגבת לדבריי ("תקניני אם טעיתי", בין היתר) פירושו שלא טעיתי?? כמה מפתיע…אני צוחקת, אני צנועה וענווה מטבעי.

         • קרני

          לא חושבת שיש עוד מקום להתדיין על כך. לא מצאתי את המקום בו ביקשת לתקן אותך אם טעית, אבל בי מיי גסט, כיף להרגיש צודקת (וזה לא נאמר בציניות).
          את הסקס והעיר אני רואה כאוסף פטפוטים ריקים, שכל כולו מלאכותיות. אני יודעת שזה מקום טוב לברוח אליו מטרדות היום וכו' וכו', אך את זה אני עושה בחברת שחקניות כדורגל בריטיות, למשל, או בלשים שמנים ומעשנים או חתיכים ומיוסרים כמו דיאל ופסקו (שהייתי מתחתנת היום עם מי מהם, בעיקר עם דיאל, אם זה מעניין מישהו). בקיצור – טלוויזיה בריטית.
          אשה אשה וטעמה.

   • cookielida

    ..הבעיה שלכן,בנות,שאתן לא מספיק פתוחות.נכון,גברים הם עוד הרבה פחות פתוחים,אבל לגברים אין אורגזמות שהולכות לאיבוד.אז מה עושים? קודם כל לומדים,יקירתי.תלמדי קודם כל על *עצמך* מה את אוהבת ומה את לא אוהבת,ואחרי זה תלמדי את הגבר הנחמד (יחסית) שאיתך.
    ועוד משהו על גברים נחמדים – יש כאלו,אמיתיים,שיקטפו בשבילך את הירח.הבעיה היא,*שאת* לא תרצי לצאת איתם..ותביני למה

 7. ערס פואטי

  אחרי הכל, למה שהנשים יהנו לבד? תעשה קולות, תצעק יאללה חיפה, תביט עמוק לתוך עיניה, תן אנחה קמאית ועזה – ואז תישלף ותעיף את הקונדום הריק לקיבינימט. עכשיו אפשר לחזור בשלווה למחצית השניה של איזה ספורט שלא יהיה.

 8. בוטן

  לא נעים לי לקלקל את המסיבה, אבל רובנו, מה לעשות, מזייפות ולא רק לנחמדים.
  ולפעמים מותר ואף רצוי לזייף חופשי, וללא רגשות אשם, גם ללא נחמדים, ובעיקר למשעממים. ולא כדי להאדיר את האגו שלהם, אלא פשוט כי בד"כ זה מקצר תהליכים.
  אז מה עדיף? לגרור את השיעמומון הזה עד הסוף, רק כדי לתת לו להבין, או לתת זיוף משכנע ולשלוח אותו (או את עצמך) הביתה?

  • עומר

   אני אף פעם לא מבין למה אי אפשר להגיד באמצע,תשמע זה ממש לא זה תעוף מפה ותחזור כשתשתפר??

   • בוטן

    עקרונית אתה צודק. מעשית, לפעמים זה קצת יותר מסובך.
    הוא בחור נחמד, משתדל, וממש לא בא לפגוע בו, אבל מה, משעמם.

   • אורנלָבי

    ומה עם הכאב ביצים שלכם במקרה כזה עצוב של "לא מתאים לי", "לא בא לי יותר", "אוף, איזו אכזבה…" וכו'?

 9. עוד לואי

  תגידו משעמם לכם?!?! אנשים פה נהרגים כל יום וזה מה שמעניין אתכם לזייף או לא.
  אז ככה הדיון כבר מוצה אלפי פעמים בסרטים וסדרות טלוויזיה אמריקאיות שהמאמר הזה נראה מועתק מהם מילה במילה,אריאלה ,אז לא מצאת שום דבר מקורי לכתוב?!!?,לא נורא אף אחד לא ימות אם יעברו שבועיים בלי שתכתבי משהו,בעתיד בבקשה לחסוך לנו.

  • אריאלה

   אתה מוכן למצוא לי את הסדרה או הסרט האמריקאי ממנו העתקתי את המאמר הזה מילה במילה?

   וסליחה על הנושא, בפעם הבאה אני אכתוב על: "חיי מין בהתנחלויות לאחר אינתיפאדת אל אקצה" מקובל עליך?

   • עוד לואי

    את רואה כשאת ממש משתדלת את יכולה

   • עוד לואי

    הפרק המיתולוגי בסיינפלד לדוגמא…

    • אריאלה

     מבוססת, אבל מאז אוקטובר 1993 עד לפני ארבעה חודשים, לא הייתה לי טיוי. אתה רוצה להגיד שהכתבים של סיינפלד העתיקו את הטור שלי מילה במילה? אתה יכול להביא לזה סימוכין? בחיי שאני אתבע אותם!

     • עוד לואי

      אוי אריאלה אריאלה מה יהיה איתך…אני זוכר במפורש התייחסות ספציפית שלך לסיינפלד באחת התגובות כאן…אל תגרמי לי לחפש ממש את לא תצאי טוב מזה…

      • אריאלה

       ספונג' וורט'י כן או לא. שמעתי גם על הסופ נאצי ואפילו על הטופ אוף דה מאפין. זה לא אומר שראיתי את הסדרה, אי אפשר היה לחמוק משיחות עליה.

       • עוד לואי

        "אף פעם לא שכבתי עם ערל…יצא לי לראות כמה…זה נראה לי לא יפה או כמו שאיליין מסיינפלד אמרה : "they have no personality"

        מעניין אריאלה, סיינפלד ישר עולה לך לראש כשאת מגיבה למרות שאף פעם לא ראית את זה ורק לא הצלחת לחמוק מלשמוע שיחות על זה…אכן עולם פנימי מופלא. אני מייחס את זמן התגובה הארוך שלך הפעם לזמן שלקח לך לחשוב על התרוץ הכושל הזה…פעם הבאה תשקיעי טיפה יותר…זה משתלם לטווח הארוך.

        • snowhite

         ואני יכולה לראות מהתגובות שאתה מקבל (ואתה בטח מבסוט לאללה מכל התשומי=צומי) שאני לא לבד בדיעה הזו! מה יש לך מאריאלה ומה יש לך מסיינפלד? מוב און! אם כבר אתה משווה את נושא המאמר ואת הנאמר בו לאיזושהי סידרת טלויזיה, אז יותר מסיינפלד "סקס והעיר הגדולה", למשל, היא דוגמא מדוייקת יותר, אבל אותה אתה בטח לא רואה. אני מנסה רק להבין מאיפה כל העצבים והתסכול שלך נובעים. אולי במקום לראות סדרות טלויזיה בשביל ללמוד על אורגזמות ושות', תלך כבר להזדיין, על באמת?

        • snowhite

         ולפי התגובות האחרות אני מבינה שאני לא לבד בדיעה הזו. אנא ממך, חדל לשלח חיציך המורעלים באריאלה ובכלל. רד מזה, רד מסיינפלד (טו מאץ' סופיסטיקייטד בשבילך, עושה רושם) ואם כבר בסדרות טלויזיה (איכותיות) עסקינן, אז דוגמא מוצלחת ומדוייקת יותר לסידרה שמדברת על אורגזמות וזיופים ושאר ירקות היא "סקס והעיר הגדולה", אם כבר. אני לא בטוחה שאתה מכיר את הסידרה, מתוקף היותך זכר אכזר, אבל-שתדע. ואולי עדיף בכלל שתפסיק לראות טלויזיה ולסמוך על סיינפלד ושות' כמקור חינוכי לסקס, ותתנסה בעצמך, כלומר: לך תזדיין אולרדי!!! ושיהיה רק טוב. בלי זיופים.

         • עוד לואי

          אוי אוי אוי….כמה חיכיתי לתגובת ה"תלך כבר להזדיין על באמת" .אם כבר יש משהו טוב להגיד על אריאלה זה שלרמה הזאת היא לא ירדה(לפחות לא בשמה המקורי),אבל כמה טוב לראות שאתן רואות בסדרות הללו מדד לעליונות תרבותית וכנראה אפילו אינטלקטואלית (זה מעצים פי כמה את מידת הקומיות) . לפחות ברור שעם התוכן של התגובה שלי את מסכימה ואפילו מחזקת אותה, את סקס והעיר אני באמת לא רואה מתוך התחשבות בתאים האפורים שלי. אבל אם כבר למה לא פשוט לפרסם פה את הפרקים מסקס והעיר…למה להטריח את אריאלה?

         • דובשנית

          ת'שמעי
          מותר לו להגיב כמו שבא לו
          הוא לעומת הפלצנית המזייפת מביא גם סימוכין
          ולדעתי – עם כאלה עצבים, עדיף שלא תזייפי כמו המזייפת האולטימטיבית אלא,
          שתגמרי פעם אחת באמת
          מאותגרת אורגזמות שכמותך

       • עוד לואי

        וואו ארטמיס ממה נעלבת כל כך ? אני פשוט הייתי המום כשקראתי שהיא אומרת שהיא מוכנה אפילו לטעון שמעולם לא ראתה את סיינפלד והכל כדי להגן על מקוריות נסתרת של המאמרהזה את רוצה לגרור את הדיון לרמה אישית,אז אם היתה לכותבת אישיות בעלת משקל ו/או הערכה עצמית מעל למפלס הכנרת היא היתה ממהרת להגיב כמו גיתה בזמנו "וכי מה זה חשוב אם לקחתי משהו ממישהו כל עוד עשיתי בו שימוש ראוי" אלא שכאן כנראה ברור ששימוש ראוי לא היה ,אלא רק העתקה של דבר שנטחן ונמאס, אז אנחנו נאלצים להחשף למסכת שקרים פטטית.

        • אריאלה

         מסכת שקרים, עושק וגזלה. דה.

         • עוד לואי

          אריאלה הרשי לי לחדש לך , אפשר לכתוב גם פטטי , נשבע! ודרך אגב אם בעסקי ארטמיס אנחנו עוסקים זה אומר שתצאי כבר מהאינביזיבל??!! ,(אני מתרשם מבחירת השם) .

         • ג'ייקובס

          אריאלה הויכוח כאן מיותר לגמרי. אמנם נאמר ונכתב הרבה על אורגזמות אבל תמיד יש מקום לעוד, ועוד במיוחד היום ביום האישה. הרי נשים עד לפני כמה עשרות שנים לא דיברו בפומבי על האורגזמה הנשית ולא ידעו כלל איך להשיג אותה. אז תמשיכו לדבר ואל תתנו לבחור אחד להפריע במסיבת הפיג'מות.

         • גבירת הטירה

          זו אני שסיפרתי לך על טופ אוף דה מאפין, לא?

          • אריאלה

           את סיפרת לי על הספונג' וורט'י.

         • תשובתית

          לא רק שאת כותבת רע
          את גם לועסת חומר
          תשתדלי להפעיל את שרירי הלסת לא ללעיסות כי אם לתחומים שיהיו יותר
          "משתלמים" עבורך

        • די להתחסדות

         וגם מכיר טקסטים בעל פה?

      • אריאלה

       המתאים לך, אולי תופתע לגלות שאני עושה עוד כמה דברים.
       תירוץ כושל? למה כושל? הסברתי את זה בצורה מאוד נאה לדעתי, מה גם שאם האמת לא מקובלת עליך, מה אוכל לעשות?

       ועדיין לא הראת לי שהעתקתי את זה מילה במילה, אם כבר.

  • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  • למה לא? זאת עוד דרך לשכוח קצת את המצב. אני בהחלט יכול להבין אים אנשים כמו אריאלה רביב מנסים לשמור על שפיות באמצע הגיהנום על ידי חזרה לעניינים האנושיים הבסיסיים ביותר.

 10. גברים גם מזייפים. אנחנו, הבנות, לא תמיד היצורים הסקסיים-מושלמים
  שאנחנו חושבות שאנחנו.

 11. snowhite

  מקודם הגבתי פעם אחת על דברייך ובשל טעות (חוזרת ונשנית אגב, באתר- לתשומת ליבן של שירלי ומתחזקות האתר) נאמר לי שתגובתי לא נשלחה, אז ניסחתי אותה שוב, ולכן הכפילות, מתנצלת, לא התכוונתי לקטול כל כך חזק ע"י כתיבת אותם דברים פעמיים…עוד לואי, אתה בסדר? (שאלה קיומית משהו במקרה שלך) (-:

 12. עוד לואי

  זה כל היופי שבשם בדוי לא?, מי אמר לך שאני לא מכיר אותך??

 13. עוד לואי

  כתבתי כאן תגובה שהתייחסה לאמינות המפוקפקת של אריאלה,אריאלה הגיבה ואני הגבתי אך משום מה 3 התגובות נמחקו…מישהו מוכן להסביר למה??

  • די להתחסדות

   תגיד לי, משעמם לך?!?! אנשים נהרגים פה כל יום וזה מה שמעניין אותך לזייף או לא.

  • snowhite

   אני צריכה לכתוב כל תגובה פעמיים בגלל התיחזוק הכושל של האתר הזה?? ?? זה עונה לך על התהיה, לואי? רציתי לענות לך על זה ועל התגובה שלך לתגובה שלי לתגובות שלך…ממקודם.
   אתה באמת לא חייב לרדת לרמה הנמוכה שלי, ואל תעשה טובות – אל תרד בכלל. אף פעם. מי צריכה את זה ממך בכלל?! באמת שלא התכוונתי לפגוע ולפגום ברמת האינטיליגנציה הגבוהה שלך. סידרה איכותית (שרמתה האינטלקטואלית וכן רמת הדיאלוגים בה אינה נופלת מזו של סיינפלד!!!) כמו "סקס והעיר" יכולה בהחלט להישאר נחלתן הייחודית והמבורכת של הנשים בלבד וההפסד אז יהיה שלכם, זכרים אכזריים באשר אתם (אחיו האבודים של עוד-לואי יקירנו).
   תפסיק רק עם ההשתלחויות המרושעות שלך בכותבת המאמר המצויינת, וארד לך מהגב, אוקיי?

   • טריניטי

    א. תירגעי בובה. את עושה לי דז'ה-וו של השכנה שלי צורחת על החבר שלה.

    ב. אז מה, מה דעתך על הסדרה הזו, סקס והעיר?…… יופי, הבנו….

    ג. סקס והעיר כבר מזמן לא שוס. פעם הייתי צופה אדוקה, כיום אני מוותרת. הכל אותו הדבר אצל הבנות מניו-יורק, אותן דמויות, אותם זיונים קולניים של סמנתה (שמתן לב שהיא כל הזמן מכסה את הציצים? הם דווקא ממש יפים) שנראים בעצם כמו זיוף אחד גדול, והתהיות הקיומיות של קארי מתחילות להשמע כמו חוסר בגרות, וסלחו לי, אני יודעת שזו פרה קדושה, אבל זה ממש פתטי.

    ד. אפשר להגיד גם פטטי. מילה לועזית. i'll give him that.

    ה. נכון, זיוף הוא גול עצמי, אבל אני מסכימה עם בוטן (כרגיל) – לפעמים זיון נראה מוצלח בפוטנציה, ואיכשהוא משהו מתפספס. אז מה, תתחילי להסביר לבחור מה הוא עושה לא בסדר? אולי, אם שווה להשקיע בו. אם לא – זייפי, אמרי יפה תודה, ואל תראי אותו יותר.

    • תותי שרמוטי

     הציצים של סמנתה בכלל לא יפים! הם סתם כיס שומן קטנטן עם פיטמה. אולי בגילה זה נחשב יפה, אבל יש לי עוד ה-מ-ו-ן זמן….
     והיא לא תמיד מכסה אותם! עובדה שאני ואת הספקנו להעיף בהם כמה מבטים (לפעמים אחד ארוך וממושך…)
     ובעניין הזיופים- אני לא יודעת מה איתכן, אבל אין דבר שגורם לי להרגיש יותר פתאטית ומגוחכת מאשר לעשות קולות ב"כאילו". איך אפשר??

    • snowhite

     כן, הכל טוב.
     א. נרגעתי כבר.
     ב. אכן, הבעתי דעתי האישית על הסידרה המדהימה הזו (בעיניי, אוקיי?) ממש כמו שידידינו לואי (עוד-) חזר ואיזכר את סיינפלד אהובו.
     ג. זכותך המלאה לא לאהוב את הסידרה, וד"א, סמנתה לא מכסה את דדיה הנשגבים, כי אם מעסה אותם תוך כדי סקס (מעשה נפוץ ואף מומלץ בחום!!!), לגירוי אקסטרא. לקארי, אני מודה, יש יציאות מפגרות, חסרות בגרות וטעם לעיתים, אבל בגדול אני אוהבת את הסידרה וגם את קארי המתוקונת (סמנתה היא המלכה הבלתי מעורערת).
     ד. אני עוברת ל-ה': זיופים אינם באים בחשבון, ולא יעזור בית-דין!!!

    • אחת שניסתה

     טריניטי חביבתי

     קודם כל תודה על ההסכמה.
     אני ממש לא מאמינה למי שאומרת שהיא מעולם לא זייפה, או שזייפה רק לנחמדים (?). אלא אם היא מבעלות המזל (ואני לא מכירה כזאת) שתמיד גומרות.
     האמת, היה מעניין הרבה יותר לו הדיון היה מתייחס לחמקמקות האורגזמה הנשית.

     חוץ מזה, מסכימה בחזרה – סקס והעיר נהיתה סדרה ממוחזרת ורביעית הבנות הן דמויות חד-ממדיות עם אותן ג'סטות ומניירות.
     ואגב, לא רק סמנטה (שלפחות משעשעת ולא מעיקה) מחסה את שדיה, אלא כולן. שמתי לב שהן עושות הכל עם חזיה/גופיה – כולל זיונים. אולי עפ"י נורמות המוסר האמריקאי מותר הכל, בתנאי שלא יראו לך את הציצי…

     • טריניטי

      אחותי, המשכת את קו מחשבתי והעלית נקודה חשובה!
      אכן, ב"סקס והעיר" יש תיאורים מילוליים גרפיים בערך ברמה של "האסלר", אבל דיבורים לחוד ומעשים לחוד, כל הגיבורות לבושות למישעי לפני, אחרי ותוך כדי זיון, וסמנתה משעשעת, אבל חוץ מסצנת הנדנדה (שימו לב באיזו אדיקות עקבתי) היא מקפידה על שתי תנוחות בלבד.
      הסדרה מטיפה באופן עקיף לערכים שמרניים – סמנתה היא בסך הכל שרמוטה מוקצנת, כל הצופות רוצות להיות חברות שלה אבל אף אחת לא רוצה להיות כמוה.
      האופי המבולבל, המרחף, החינני כביכול של קארי לא מכסה על האופי התלותי להחריד שלה, וזאתי, נו, הג'ינג'ית, אני תמיד שוכחת איך קוראים לה, היא אשת העסקים הביצ'ית שנידונה לחיים של בדידות לאחר שהעזה להתברג היטב בעולם "גברי". שארלוט… למרות האופי העלוב והמתפשר שלה, היא היחידה שזכתה בבעל, וזה, עבור הצופה האמריקאית, בערך כמו לזכות בלוטו.
      אני צופה התקפה מאסיבית, גם בגלל ש"סקס והעיר" הוא בכלל לא נושא המאמר, וגם בגלל אלה שיאמרו "אם מחפשים – מוצאים", אבל תגידי את, יקירה, אין אפילו קצת, קצת אמת, בדברי המשוררת?

     • קרני

      מודיעה לך שאף פעם לא זייפתי אורגזמה. אף פעם אחת. אני מסרבת לרמות ולשקר, ולפגוע בעצמי. מה, הם גומרים ממציצה שלי כל פעם? לא. אז מה העניין? אני שם בשביל הכיף ובשביל החוויה, ולא בשביל לעשות טוב לאגו של מישהו והאורגזמה היא לא העיקר, למרות שלא קשה לי לגמור. גם, אולי. אבל לא במחיר זיוף. פשוט מגוחך, כמו לירות לעצמך ברגל.

      • קרני

       שנעים לעשות טוב לאגו של מישהו, אבל אם זה אומר שאני צריכה לזייף בשביל זה, אז ממש לא.

       • אחת שניסתה

        למה הכל בקיצוניות?
        למה לגרום תענוג לבן זוגך גורם לך להרגיש כאילו ירית לעצמך ברגל?

        • קרני

         אם בלגרום תענוג לבן זוגך את מתכוונת לזייף אורגזמה, אז זכותך. וזכותי לא לקבל. אני לא חושבת שבשקר אני גורמת עונג. שלא לדבר על מה זה עושה לך. אבל זכותך לא לראות את התמונה הכוללת, כפי שהציגה אותה דסי דוס אי שם למטה.

    • בוטן

     טריניטי

     אין לי מושג מה קורה כאן. נראה שהעניינים קצת יוצאים משליטה. משתלטים לי על השם, על התגובות, והתגובות שמעלי ומתחתי (?)
     כבר אי אפשר לדבר כאן על כלום בלי שזה יהפך לדיון מתלהם? ולמה זה תמיד קורה במאמרים של אריאלה? ולמה תמיד היא חייבת להגיב לכל ילדון זב חוטם? ולמה להתדיין בכל פעם מחדש באיכות ויושר כתיבתה? נמאס, לא?
     ולמה אני כותבת את זה לך?
     אולי כי לא נשארו כאן הרבה שמגיבים לעניין ולא הופכים כל אורגזמה/זיוף למרכז החיים ולאיסור גורף. נו, באמת, עם כל חשיבות האורגזמה הנשית, מה כבר קורה אם זייפנו? אז לא גמרנו, ביג דיל. בשביל זה המציאו את הפעם השניה או הבחור הבא, לא?

     • טריניטי

      את קול התבונה האמיתית בתוך עדר ילדים מתלהמ(ב?)ים.
      אכן, אחותי, אם הצלחת לעקוב אחרי המתרחש כמה וכמה תגובות מעלינו, התנהלה שם מלחמת חורמה, במקום סתם להתעלם, כפי שהיה ראוי במקרים מסויימים.
      התנהל כאן דיון דיי נמוך בנושא הזיוף, שמת לב? וראית איך נשים עדיין משתמשות בסקס כנשק? כמה עצוב, או כמו שאמר פעם איש חכם: i'm a lover, not a fighter
      נשים אמיתיות יודעות לדרוש את מה שמגיע להן בסקס, אבל גם לוקחות את הזכות המלאה לעשות לעצמן מידי פעם חיים קלים. כולם יודעים שלספק אשה הרבה יותר קשה מלספק גבר, ולנו יש את כל הלגיטימציה לתהות במהלך הזיון האם בא לנו לגרום לבחור להתאמץ בשבילנו, או לזרז אותו החוצה מהמיטה, בלי הרגשה רעה, כי בחור שהרגיש שאכזב אותך עלול לרצות לנסות שוב! ושוב!!

      עד כאן להפעם, שיהיה לך לילה מוצלח, פינאט
      לי יש פגישה אישית עם דמות משמעותית מאד בחיי
      המיטה.

      • בוטן

       כן, נהיה כאן קצת ילדותי וגם גם קצת אגרסיבי וקיצוני.
       מצחיק, יש כאן מאמר חדש שתוהה איך נהינו אגרסיביות (אנחנו ואחותינו הנשים). כשאני מסתכלת על התגובות בזמן האחרון גם אני שואלת את אותה שאלה.
       איך קורה שכל פלירטוט חביב של בחור איתנו הפך להטרדה, כל יציאה לרחוב מצריכה תוכנית מגננה, וכל זיון הוא במה למלחמת המינים? (שאני אתן לו את ההנאה לגמור בלעדי? – בחיים לא!)
       זה לא מה שאני חושבת, כמובן, אלא רק תמצית של מספר לא מבוטל של תגובות מהזמן האחרון.

       מקווה שהיה ערב/לילה נפלא

      • קרני

       להשתמש בסקס כנשק זה נורא ואיום (אני אכן מתנגדת לכך), אבל להפעיל מניפולציה קטנה במקום להגיד את האמת, זה מקובל, מן הסתם. לא רק זה, אלא שהדיבור הוא בגוף ראשון רבות – לנו, אנחנו, מה שבטוח…
       והוא – בכלל פויה. איך הוא מעז לרצות לענג "אותנו" עוד פעם ועוד פעם. חצוף. לא אמרו לו שאם פעם אחת זה לא עובד, אז נגמר לו הצ'אנס?

       • בוטן

        קרני,

        רוב בני האדם מפעילים פה ושם מניפולציות כדי "להרוויח" משהו.
        אפשר להתייחס למניפולציה כאל שקר לבן, ואפשר להקצין אותה לרמת רמאות.

        וסתם לדוגמה: נניח שזייפת אורגזמה (רק נניח – אני יודעת שאת לא) וגרמת לבן זוגך לאושר גדול, נתת לו חצי שעה לנוח, ועכשיו הוא מוכן להתחיל מהתחלה (רגוע יותר) ולרדת לך חצי לילה (או כמה שתבקשי), ולהביא אותך לאושר המיוחל – נו, אז לא שווה מניפולציה לבנה?
        מניסיוני, אנשים מאושרים תמיד עדיפים על נזופים. ומה לעשות, גבר שמוכיחים אותו על שלא סיפק את הסחורה, יתקשה (תרתי משמע) להשתפר.

        • קרני

         כי אנחנו שונות מאות בדרכי החשיבה שלנו.
         אני לא מתייחסת לגבר כאל ספק הסחורה שלי. אני לא מתלוננת. אני מנסה להדריך, ואם זה קורה אז יופי, אם לא – אז לא. אני לא מסוגלת לזייף אורגזמה כדי להשיג משהו אחר כך – אני לא רואה את זה כך. הנתינה שלי היא מתוך רצון וכך אני מצפה גם לנתינה שלו. לא כדי להשיג משהו, אלא כדי לגרום אושר. וכמו שאני לא נפגעת מזה שברוב המקרים המציצה שלי לבדה לא מביאה גברים לאורגזמה, והם עוזרים עם היד או זקוקים לחדירה בשביל זה, אותו דבר כאן – בלי נזיפה ובלי כעס. ולכן, דרך אגב, הפסקתי עם סקס מזדמן – הרגשתי שאני הולכת ונסגרת, ומשהו שכל כך קל לי להשיג לבד, הופך להיות ממש משימה כשאני עם מישהו שאני לא מכירה כמעט. ובסיטואציה כזו, כשאין רגשות והיכרות, גם החוויה עצמה – הדרך – מאבדת ממשמעותה. אבל זה במאמר מוסגר.

         • בוטן

          מצויין. ממש לא חייבים לריב. אני שמחה לשמוע את דעתך, גם אם היא שונה משלי. וכך נוכל לפחות להסכים שיש יותר מדרך אחת, לא?

          נראה לי שעלית על נקודה מעניינת, שמחדדת את השוני בינינו: סקס מזדמן.
          בקשר רציף ומתמשך אכן אפשר (ורצוי) לוותר על אלמנט הזיוף. בן זוג קבוע כבר מכיר אותך ואת ה"מהלכים", ואם לא, רצוי שילמד.
          הסיפור שונה בסקס מזדמן, או בקשר טרי.
          ואמת, תגובותיי מתייחסות בעיקר לקשרים מזדמנים ולקשרים בתחילת הדרך. בתקופות בהן חלקתי את חיי עם בן זוג קבוע, גם אני לא הרגשתי צורך לזייף לכבודו.

          וכאן השוני הגדול. כי למרות, שכמוך, גם אני מכירה הכי טוב את גופי, אני מסרבת לוותר על הביחד. מבחינתי זה כמעט תמיד (גם אם לא גמרתי) חוויה נעימה ומרגשת יותר.

        • אורנלָבי

         יש שני סוגי סקס:
         1. קטע של חלק מאיזה רומן קטן או גדול
         2. קטע פיזי של חשק
         אנשים הם שונים אחד מהשני, וזה אפילו משתנה אצל כל איש/ה מזמן לזמן… או שיש רק מהסוג הראשון, או רק מהסוג השני, או לפעמים כזה ולפעמים כזה. והרי אם היו אי-אלו כללים בסקס שלנו, בטח היינו נורא משתעממים… אה?

  • שירלי

   זה היה רמז דק שמלחמות פרטיות מנהלים במקומות פחות פומביים. שלום.

   • עוד לואי

    התגובה שלי כבר נכתבה קצת למעלה…מקווה שתגרום לך למחשבות חוזרות

    • שירלי , אין מה להגיד האיש צודק.

     במקרים רבים יש לאנשים הנמצאים בעמדת כוח
     אינטרס להגן על שמו הטוב של איש שהם חפצים ביקרו
     או גרוע מזה על שמם הטוב שלהם עצמם.
     הדבר תמיד "מסריח" ומקומם את האיש הפשוט.

     מאוד עצוב לי לראות שגם האיש הפשוט,
     כאשר מעניקים לו כוח,
     שוכח את כל עקרונותיו,
     ומתפתה לעשות ככל העולה על רוחו
     ולהתנקל לייסוד הדמוקרטיה.
     חופש הביטוי.

     • snowhite

      אסף, עם דברייך. כשהם באים ממך, הם נשמעים ערבים יותר לעין ולאוזן (יש דרך להתבטא, לואי דרלינג). אמנם כך, והסכמתי אבל, אין כאן מקום לטיעונים הללו, אחרי הכל. יצאו דברים מהקשרם ומפרופורציותם…אריאלה כתבה על נושא נפוץ אך לא נדוש (לפחות לרוב הדיעות, אני מניחה) ואחד הקוראים הזדעק, שכן המאמר העלה בו זכרונות מתקתקים-מרירים מסידרת הטלויזיה האהובה עליו (ומכאן הסיק, שגם על הכותבת). ייתכן ובעבר עלה שם הסידרה במאמרים אחרים של אותה כותבת, בהקשרים שונים ומשונים, אך מכאן אין להסיק שהיא נשענת על הסידרה כעל מקור מוסמך למאמריה. אין לי כל קשר לכותבת, אבל אני עצמי נזדעקתי למקרא הדברים המוגזמים והנזעמים של אותו קורא-מגיב סדרתי…(והנה הפכתי גם אנוכי לאחת כזאת).
      רציתי להביע דיעה, רציתי להשתיק זועם ממורמר שמתיימר לדעת הרבה יותר והרבה יותר טוב מכולנו כאן או בכלל…אני שונאת טיפוסים שחצנים ומתיימרים. עוד לואי אחד כזה ואבדנו.

    • שירלי

     כפי שאמרתי את המלחמות שלך תנהל באימייל או ווטאבר, לא כאן. זה באמת לא מעניין אף אחד.
     ~*מי שרוצה לנהל איתי דיון על זה מוזמן לשלוח לי אימייל או להגיע לצ'ט. *~

    • מיכל

     תגידו.. לא ברור לכם שהבחור מתוסכל? כנראה לו לא טורחות הבנות לזייף
     אולי בגלל שהוא לא בחור נחמד?

 14. שפשפת בוטן

  אריאלה אני חושב שהמאמר שלך מצוין,
  נהניתי מאוד לקרוא אותו כמו עוד כמה מאמרים שלך שקראתי פה(אני חדש פה אז קראתי רק עכשיו)

 15. עוד לואי

  היי אריאלה זה שוב לואי, התבקשתי על ידי ההנהלה לקיים איתך דיון אישי…נו נראה…על כל פנים נראה שאני צריך ללכת רק רציתי לשאול אותך בפומבי האם זה משמח/מעציב את אדישה לחלוטין , האם תרצי שאגיב בעתיד למאמרים שלך והאם את חושבת שהמאמר הזה יקבל עוד 10 תגובות אחרי שאני אלך?? 🙂

 16. אינדי_גו

  פה, אני חושבת, שיש פערי מידע אמיתיים בין נשים לבין גברים.
  אני לא חושבת שיש אשה אחת שלא נתקלה פעם בסיטואציה שבה הכי פשוט היה לזייף. (כן, כן, אפשר לקפוץ עם "אני מעולם לא" וכו'.) וכמו שכתבה אריאלה, לזייף זה פויה, מה גם שזה בסופו של דבר פוגע רק במזייפת, היא זו שנשארת בלתי מסופקת.
  יותר מעניין, לטעמי, לבחון בכנות את המנגנון המתנצל-הנשי שגורם לנשים לזייף כי "לא נעים".
  וגם, יש הבדל משמעותי בין זיופים סינגולריים שהם תוצאה של סיטואציות קיצוניות (יחסית), לבין זיוף קבוע, כהרגל, שפה כבר יש מקום לבירור עמוק יותר.

  פשוט, כשאני קוראת גבר שכותב משהו כמו "היו לי עד כה עשר נשים וכולן גמרו מחדירה, בלי שירדתי להן", (היה דבר כזה, בפורום. בחיי שלא המצאתי) אני מתפוצצת מצחוק. ואחר כך מרחמת על המסכן שחי באשליה שהוא זיון ממש טוב, ולא יודע דבר כל כך בסיסי כמו שרוב הנשים לא גומרות מחדירה לבדה.
  למה העשר ההן שלו (אוקיי, נגיד, סטטיסטית, שמונה מהעשר) לא פשוט קמו ואמרו לו, תשמע, זה נחמד, הפמפום, אבל זה לא עובד (רק) ככה?
  התשובה אצלן, אני מניחה. כנראה אף אחת לא חשבה ששווה להשקיע בו וללמד אותו איך עושים את זה.

  • אוי לא, עוד פעם איזכור למיטוס האורבני שנשים רק יכולות לחוות אורגזמה כשהיא אורגזמה קליטורלית…..ZZZZ

   • אריאלה

    אבל אצל הרוב זה לא קורה. מבחינה הסתברותית קצת משונה שבחור מסוים יהיה רק עם בנות שגומרות מחדירה, לא?

   • אינדי_גו

    מישהו שלא מבין מה הוא קורא…
    אני אמרתי שנשים גומרות רק קליטוראלית? ממש לא. אני אמרתי שרוב הנשים לא גומרות מחדירה לבדה.
    לתרגם את זה לאיזו שפה כדי שזה יהיה ברור?
    הסיכוי הסטטיסטי שמדגם כלשהו של עשר בנות יהיה מורכב בשלמותו מנשים שגומרות מחדירה בלבד, הוא, מר סול, שואף לאפס. מכאן המסקנה המאוד מתבקשת, שמישהו פה ניזון ממידע מוטעה.
    זה בהחלט קורא לערוך בדק בית, שלא לומר, בדק זין.

  • ג'סיקה רביט

   אינדי
   נסי לרכב עליו
   אצלי זה תמיד עובד

   • אינדי_גו

    כל אחד וכל אחת – קודם כל לעצמם. כמו שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים בדיוק מה הדרך הכי טובה ומהירה ונוחה להם עצממם לגמור, ככה רוב האנשים והנשים מכירים גם את התנוחות שהכי עושות להם את זה. אני לא חושבת שזה משהו לגמרי קבוע, זה פונקציה של התאמה מיכנית-אנטומית כמו של גורמים פסיכולוגיים (אני לא אפרט, לכולנו יש דמיון פעיל להפליא בנושאים האלו), אבל בסופו של דבר כל אחד ואחת מתגבשים עם הלהיטים הבטוחים שלהם. לי אישית יש דברים אחרים שעובדים, אבל כן, אני מכירה לא מעט נשים מהז'אנר הרוכב. (ויש גם רוכבות שמקפידות על *כל* ציוד הרכיבה, אבל זה כבר מסיפור אחר)
    !go, cowgirlz

  • בוטן

   זיוף לא חייב לבוא ממקום של "כי לא נעים", אפשר גם לבחון את הזיוף במונחים של "כי כן נעים" – לצד השני.
   כן, מיד תתחיל כאן מקהלת נשים, אבל גם זאת אפשרות. ולמה לא? מה אנחנו במלחמה?

   אם נחשוב על זה, הרי כולנו – נשים וגברים – רוצים לענג את בן/בת זוגנו ולדעת שגם הצלחנו במשימה. ותחשבי כמה מבאס יכול להיות עם בחור שכמה שלא מתאמץ, לא גומר (ושתצביע מי שזה לא קרה לה) – אם נרצה או לא, נרגיש שקצת נכשלנו.

   אז נכון, לא כולם ראויים לזיוף (ובינינו, לאלה שלא ראויים בד"כ גם ממש לא איכפת מהאורגזמה שלנו), אבל יש מקרים בהם את באמת נהנית ונעים לך עם הבחור, והכל טוב, רק האורגזמה מתבוששת והוא כבר מתפוצץ – אז למה שלא תענגי אותו?
   הרי התכנסנו כאן להנות, לא?

  • אני, עצמי ואפילו אנוכי

   ת'אמת?
   יש לי חבר… אמנם הראשון… אבל חבר מדהים ומתוק. וכן אנחנו שוכבים, וביננו?
   לא אוהבת שהוא יורד לי…
   בקושי מרגישה משהו……
   וביננו?
   אני דווקא מעדיפה את ה"פמפום" כדברייך, אז… תראי, תשמעי, תקשיבי… תביני!
   כל אחת והעדפותיה היא. רק אל תחליטי בשם כולם, הא?

 17. טלי לא-בא לי

  נו, ואחר-כך אני שומעת ממנו על האקסיות שתמיד גמרו…

  מאמר חשוב, אני שמחה שהנושא עולה לדיון, לדעתי הוא הולך להביא הכי הרבה תגובות שהיו כאן…

 18. סיוון

  בחיי. למדוני להגיע לאורגזמה אני בטוחה שלא חוויתי מעולם את החוויה שעליה אתם מתוכחים יהלאה אני מתכוונת ברצינות!

  • free your mind, and the rest will follow 🙂

  • מוטי

   סתם לדעת, בת כמה את?

  • עוד יש מי שלא יודעת להגיע לאורגאזמה?, כאן, ב"בננות", האתר של הנשים המתקדמות?

   כמה חבל. ולחשוב שיש עוד רבות שאפילו לא יודו בזה…

   יש ספרים (משהו שאפילו נקרא בערך "איך להגיע לאורגאזמה נשית", מי שמכירה מוזמנת לדייק אותי), ויש את הדרך הבדוקה וההכרחית – לאונן, לבד, איך שבא, לנסות ולנסות עד שמצליחים.

   לגבי הויכוח:
   א. אני נגד זיופים באופן כמעט מוחלט. נגמר לך בלי שגמרת והוא ממשיך לפמפם? תבקשי ממנו יפה לצאת. גבר שלא יודע לקבל את זה לא שווה זיון! לדעתי אם מתחילים עם זיופים – לא גומרים (תרתי משמע…)
   ב. אף אחד/ת לא התייחסו לעובדה שגם לגברים בורחות אורגאזמות! כן, יכול לקרות, אם מחוסר ריכוז, או התחמקות של אחת קטנה שאחריה הרצינית לא רוצה לבוא…
   ג. שגבר יזייף? האישה שאיתו ממש לא בעניינים. תפסיקו, בחייכם.

   • דב

    שתי הערות:
    1. בעיקרון לא דובר כאן על בנות שלא יודעות אורגזמה מהי, אלא על קשיים למצוא אותה (לפעמים) מסיבות שונות.
    2. דווקא דובר ועוד איך על האורגזמה הגברית – אם תבדוק תראה מספר תגובות מעניינות על זיופים של גברים.

 19. כן משנה

  חשבתי שאנחנו חיים בעידן המודרני הזה, שבו אפשר לדבר על מיניות באופן חופשי, בעידן בו גבר יודע על האורגזמה הנשית, יודע שלא תמיד גומרות. שאישה יכולה להגיד: "חמודי, לא גמרתי, אבל זה בסדר, מאוד נהניתי. היה כיף. יאללה, עוד פעם".

  השאלה היא לא האם יכול לצאת משהו חיובי מהזיוף, אלא מדוע נוצר הצורך לזייף. מדוע אי אפשר להזדיין בכיף, מבלי להיכנס לסיבוכים ומועקות. ואז, גם אם לא גומרים, אז אפשר להתפנק באיזה עיסוי, או חיבוק, או אלוהים יודע מה. מין זה כיף. לא?

  • עם אחוזי השוויץ הישראלים שלי: כן, בטח ובטח שגמרתי.
   עם אחוזי הצניעות הלא-ישראליים שלי: זה לא תחרות.

 20. אין צורך לזייף. מיותר לגמרי.
  אם היא גומרת- סבבה,
  אם לא- פעם הבאה.

 21. סתם אישה

  משונה שירלי פתאום ראיתי שנעלמה תגובת ההתחרפנות של אריאלה והתגובה שלי על ההתחרפנות של אריאלה? אולי כדאי לפתוח תיק X על איך שתגובות נעלמות כאן? אולי תאשימי גם אותי בחשבונות אישיים?

 22. סתם אישה

  האמת היא שיש לי דווקא רגעי חולשה ואפילו די הרבה, אבל אני מקפידה לשמור אותם לעצמי ובמקביל לחלוק אותם באינטימיות עם חברות שלי. אם טעיתי וחשפתי אותם ברבים בדרך כלל הם נשארים בדיוק שם, אילו החוקים בובה, מה שיוצא החוצה אי אפשר להחזיר.

 23. סתם אישה

  אני לא קובעת את החוקים, הם שם מבלי שקבעתי אותם, עובדה(!) גם אם שרלי מיהרה מאוד למחוק את התגובה שלך אני עדיין קראתי אותה וגם אחרים ורבים – עובדה

 24. סתם אישה

  יופי של תירוץ ואני לא הייתי זו שהעתיקה במבחן בכיתה ט' מישהו עשה את זה בשמי

  • שמישהו יסביר לי מה הולך פה??
   אורגזמות ותגובות נעלמות?? ??
   צריך באמת לפתוח פה כמה תיקים….

  • אריאלה רביב

   להבין שהבעיה שלי היא ידועה ואמיתית.

   ומספיק קשה לי איתה גם בלי אנשים כמוך.

   • אריאלה

    לא *אני* כתבתי

    • ארבינקא

     אייקון קטן שיסמן תגובה של כותבת המאמר- סביר שמתכנתי האתר יכולים לעשות משהו כזה, שהקוד להפעלתו לא יהיה ידוע לקהל הרחב ויאפשר הבדלה בין מקור לזיוף.

     • אריאלה רביב

      שירלי, איך תגיבי?

      • שירלי

       חשבנו כבר הרבה זמן לעשות שיהיה רישום לאתר. רק שגם אם הרישום יהיה קיים לא נראה לי שזה נכון יהיה להפריד בין תגובות של כותבים או המערכת לבין תגובות אחרות, אני לא מאמינה כל כך במעמדות.

       • אריאלה רביב

        טרנד די מעיק של לדבר בשמי, ואם בטור מישהו כותב בשמי "אני מתה לקבל בתחת זין של כושי", מה שכבר היה, נראה לי שרצוי שאפשר יהיה להבדיל בין התגובה שלי לתגובה של מי שכותב בשמי.

 25. קאזה נובו

  נו די. למה אתן בכלל מבזבזות את הזמן עם אלו שלא יודעים לזיין?
  אני מוכן להשקיע קצת זיעה גם בכן, ותבינו שכשגומרין לא צריך לזייף.

  כי אני הייתי מעדיף שלא תזייפו ושאני אדע אם לא הייתי משהו, אפילו שתמיד, אבל *תמיד* אני כן.
  ככה זה בחיים – יש כאלו שהם גם יפים גם עם כסף וגם יודעים לזיין, ויש כאלו שלא. מה לעשות.

  • יש לך אולי במקרה כאלה שיפים עשירים יודעים לזיין אומרים אמת וצנועים??

   יש לך אולי כדור שמחזיר אותך למציאות…?

   אגב…זה שאתה מנסה לכסות פה על הנזק שנגרם לך כל יום במציאות מרוב שאתה לא יודע לזיין,מכוער ועני לא יעזור לך הרבה…..אולי כמה בנות שיאנחו ויבכו על גורלם….למרות שאתה כבר עושה את זה….אבל כיף להיות אחר במקום כלשהו נכון? גם אם הוא לא מצאותי במיוחד.

   גיב מי א ברייק.

 26. הצהובה מבטן ולידה

  אחלה נושא, ומכיוון שאני חדשה כאן אז גם אחלה אתר. ולעיניינו הזיוף…
  אני מוצאת את זה מוצדק לזייף לפעמים כי לפעמים באמת הוא מתאמץ ומשקיע ואני רחוקה מאוד מאוד מהדבר שהוא מחכה לו (או לפחות נראה שהוא מחכה לו) ואז כמה אנחות וגניחות מסדרות את הסיפור, ולפעמים סתם נמאס לי כבר, כמה זמן עוד ננסה – משעמם לי! ואז יש את האופציה לזייף או להגיד לו "תצא בחוץ" (זה נורא נחמד, שווה לנסות אם אתם לא מצפות שהוא יחזור). בקיצור לפעמים זה ממש ממש רצוי, אחרי הכל אנחנו רוצות שפעם הבאה יהיה טוב, לא?

 27. דסי דוס

  לב עניין הזיופים הוא מה שהוזכר על ידי אינדי גו, ולא זכה להתייחסות מעמיקה. הקטע של הזיוף קשור בעיקר לאיזה חוסר ביטחון עצמי וחוסר אסרטיביות נשית שפועל כבומרנג נגד המזייפת. במקרה אחד חוסר הביטחון הזה גורם למזייפת לא להתעקש שהיא מספיק חשובה כדי שהוא יתאמץ לעשות את מה שצריך וכמה שצריך כדי שהיא תגמור. במקרה האחר זה שהאכזבה שלו שהיא לא גמרה נתפסת בעיניה כחשובה יותר מהאכזבה שלה שהיא לא גמרה – ואם האכזבה הזאת לא כל כך גדולה כי היא בכל זאת נהנתה למשל, אז היא לא מאמינה שהיא יכולה להסביר לו את זה. ייש כאן איזה חוסר נכונות לשים את עצמך במרכז ולהגיד אני חשובה, זה מה שקורה לי, תקבל את זה: אני רוצה שתעשה לי ככה וככה, או לא בא לי לגמור או אני לא מצליחה לגמור ובו נעזוב את זה (ו/או תגמור אתה בכיף) וכו'. כן, אולי זה לפעמים פחות נעים מאשר לגמור בכיף, אבל גם בשבילך זה פחות כיף. (גם אם עדיין כיף לאללה לפעמים).

  חוץ מזה, יש כאן איזה זילזול בגברים, שהם לא יהיו מסוגלים להתמודד עם האכזבה שלא גמרת או עם זה שלא בא לך להמשיך למרות שלא גמרת – "איך אפשר לעשות את זה לבחור הנחמד" – מה, הוא אינפנטיל? הוא לא יודע שלפעמים נשים לא גומרות? זה לדעתי מה שמעליב באמת בקטע של לזייף – נובעת מזה המסקנה שאת לא מעריכה אותו מספיק בשביל להניח שהוא יכול לקבל את הקטע בלי לעשות מזה עניין, בדיוק כמו שאת לא עושה מזה עניין.

  • בוטן

   יש לי הרגשה שאנחנו גולשות כאן קצת לשיחת בנים.
   ולא להתנפל, מיד ההסבר:
   נכון אורגזמה חשובה ונפלאה ואין כמוה. אבל, ראבאק בנות, שכחתן שיתרוננו הגדול הוא יכולתנו להנות מהדרך ולא רק משיאה.
   רוב הבנים ששאלתי הודו שאצלם בנויה המערכת כך שעיקר ההנאה היא בפינלה. בנות, לעומת זאת, נהנות מהתהליך ויכולות לחוות מיני-אורגזמות מספר פעמים, כך שלא רק על האורגזמה קמה ונופלת הנאתן. בנות רבות לא מצליחות להגיע לאורגזמה בתחילת קשר – מסיבות מגוונות – ולמרות זאת מרגישות נפלא בבוקר שאחרי.

   אז אולי לא מדובר בזילזול בגברים או באינטילגנציה שלהם, אלא דווקא בתובנה נשית עתיקת יומין, של לא לפגוע באגו של בבן הזוג? (וכולנו יודעות איך נראה סקס עם בן זוג שנלקח ממנו האגו).
   ושוב הסבר: כיוון שלגברים כל כך חשוב לגמור, הם מכילים את אותו המידע גם עלינו הנשים.
   אז אולי מה שבאמת חשוב הוא להסביר להם, שכמו באלף ואחד תחומים אחרים, גם כאן קיים שוני, ושחמקמקותה של האורגזמה הנשית אינה מעידה על חוסר הנאה (חוץ מבמקרים שכן).
   ומכיוון שמספר הדרכים להגיע לאורגזמה, הוא כמספר הנשים (עם קצת הגזמה), רצוי בהחלט להגיד לו (או להראות) מה עושה לך את זה.
   מצד שני, אם הוא תלמיד לא ממש מוכשר או קצת איטי, זיוף קטן יכול בהחלט לשמור על מוטיבציה.

   ובינינו, למי יש כוח להתמודד בכל פעם מחדש עם השאלה: "גמרת?"

   • קרני

    והיא צודקת לגמרי, לדעתי. יש מחיר לשלם, אולי, על כנות ועל ההכרה בחשיבות עצמך, אבל אני מעדיפה אותו על פני חיפוש ומציאת תירוצים למה לא להיות ישרה, והטלת האחריות על גברים – זה הכל בגללם, כמובן. עדיין לא הצלחת לשכנע אותי למה זה טוב לזייף. וההתמודדות עם השאלה "גמרת" היא באמת לא קשה – פשוט אומרים: "לא".

    • קרני

     אם הדרך היא החשובה, בשביל מה לזייף אורגזמה? האם בכך את לא מוותרת קצת על הרעיון היפה הזה?

     • בוטן

      קרני,
      עברתי קצת על תגובות קודמות שלך, והבנתי את גישתך.
      לא הסכמתי – הבנתי.
      מיותר לי להפוך כל נושא למשהו שמשלמים עליו מחיר, ושצריך להטיל בו אחריות ולמצוא אשמים.
      אחרי הכל, סקס הוא המצאה אנושית נפלאה.

 28. בנות !
  נו באמת, למה לנו לריב שיש פיתרון קטן ופשוט?

  לרובינו יש אצבעות?
  יופי!
  רובינו יודעות מה עושים איתן מלבד להקליד?
  מצויין!!!
  (כי אם לא אז יש "לגמור" את שיעורי הבית, קודם שהורסים מערכת יחסים או סתם זיון)

  אז אם זה לא הולך בדרכים המקובלות
  שבו עליו , נועו באלגנטיות ארוטית (או סתם בתנועות מעגליות) וענגו את עצמכן בו זמנית.

  כן!!
  לחלקינו יחשב הדבר כמאתגר מבחינה קורדינטיבית, אבל המאמץ שווה.

  גמרת?
  נהדר!!!
  עכשיו את שמחה ויכולה לדהור עליו לעבר השקיעה (ככה גם שרפת 100 קלוריות , והוא עייף מדי לראות כדורגל 🙂 )

  ואם אחרי כול זה הוא חושב שזה ממש סקסי לראות אותך מאוננת,
  שיעשה לך קפה.

  בהצלחה בנות
  ו… כן יהי שלום

 29. עמעם עף

  נערות חמד, עלמות חן, גברברי צמרת, ערסים סימבוליים וחיות אחרות !

  מחלקת ניפוצי המיתוסים מתכבדת בזאת להגיש לכם את שתי ההערות הבאות :
  1. לא לא לא. ההנאה של גברים ממין לא מתמצה עם פליטת המיץ הלבנבן שלו החוצה. ודאי שהרגעים האלו קסומים, אבל אף אחד לא קורא ספר מתח רק בשביל העמוד האחרון.
  2. ככל שמושכים את המשחקים יותר זמן, הגמירה של הגבר חזקה יותר. כל מי שניסתה קצת ציוד קשירה על הבחור שלה וחיכתה קצת ראתה מה זה יכול לעשות. (ההמתנה למתנה).
  3. יש גם יש זיופי אורגזמה גבריים. כשמר עכבר שלך בא עם אריזת הפלסטיק הקונדומיית שלו, הבחורות לא מרגישות שום כלום מאף גמירה. ולתכנן כמה מימיקות חביבות לא קשה, ביחוד בתנאי התאורה המתאימים (ומה לעשות, כשהיא גומרת לא נעים לי לא להשתתף במסיבה. אחר כך אפשר להשלים פערים לתדהמתה של המתהוללת הלילית.). לבנים שבינינו – אפשר לנסות את זה. הבלתי צפוי יעבוד תמיד.
  4. נדיר מאד.
  5. אפשר לשחק בהפוך על הפוך, לזייף כשהיא מזייפת וכן הלאה, אין גבולות. מין זה הדבר הכי מצחיק שהומצא 🙂

  עמעם עף

 30. הקרח (BOLD)

  בנות תרגענה,
  אני גבר וגם אני מזייף אורגזמות כדי שזוגתי לאקט תהנה . בדיוק כמותכן.
  אין בזה שום דבר רע, להיפך, שיהיה לה כיף . אני נהנה שהיא נהנית.
  אם חשבתן שרק נשים מזייפות , חידוש: לא נכון גם גברים מזייפים .
  נשיקות

  • הלוואי שחבר שלי יזייף
   בכיף
   לא הבנתי עד היום למה הגברים חושבים שאם הם יגמרו אחרי רבע שעה
   נגיד שהם לא שווים במיטה
   זהו שנהפוכו
   מצידי שנתחרמן שעתיים, אבל מהרגע ששמוליק נכנס, שידע שיש לו רבע שעה
   זוזזזזזזזזזז

 31. חמוד לא חמוד ?
  לעולם אל תזייפי, שילמד לרדת, למצוץ, לגעת, ללקק
  בסוף אנחנו עוד נסבול – הוא יחשוב שגמרת ויפעל באותה שיטתיות
  תסבירי, תכווני, ואם צריך תדליקי אור ותראי לו בדיוק איפה
  שיטה בדוקה
  ת'שמעו ממני

 32. אפרסקסית

  אם יורשה לי… נקודה שלא עלתה עד כה….
  לא מספיק שהזייפניות מקלקלות לנו את החינוך
  המיני של הגברים…. ומילא השאלה "גמרת? גמרת?"
  כאילו מדובר בארוחת הערב שבצלחת….
  הגברים המפונקים מזיופים… גם הסטנדרטים שלהם
  עולים… והיום כבר נדרשת אותה זייפנית לזייף מולטי אורגזמות….
  כדי שכשהוא ישאל "כמה פעמים גמרת?" היא תוכל להשיב בחיוך
  מלא חן…. "ארבע… אחחח אתה כל כך נפלא…."

 33. אפרסקסית

  ולא בשביל להסיט את הדיון… אלא רק עוד הערה קטנה….
  לכם… הגברים שמתאמצים כל כך שנצליח לגמור….שיצאתם
  פה כל כך שווים (ובצדק…באמת!)… אלא ש… ובאמת לא נעים
  לי לקטר…. כי אני יודעת שזה הכל מכוונות נפלאות…. ושאתם
  באמת נורא נורא אוהבים אותנו… ובאמת חשוב לכם שיהיה לנו
  טוב ונעים אתכם… (יאללה… תתניעי… אומץ….) העניין הוא…
  (מכחכחת בגרוני) שכל המאמץ הזה רק מפריע לנו לפעמים…
  כי זה הופך את השאלה "אם גמרנו או לא" לכזאת מרכזית….
  שאי אפשר לחשוב על שום דבר אחר…. ופתאום חשוב לנו נורא
  לגמור… גם ואולי בעיקר כדי לרצות אתכם…וזה חשוב לנו כי אנחנו
  רואות כמה זה חשוב לכם… לאגו….אבל אם תוכלו להניח לאגו שלכם רגע
  בצד… (ואני יודעת שזה ממש לא פשוט… גם לנו לא…) ואם תצליחו
  להשאיר גם את הצד הפולני שבכם בבית…. (ותאמינו לנו ….שזה …
  לנו… הבנות…אפילו יותר קשה) אז השאלה של האורגזמה החמקמקה…
  לא תתפוס את כל התאים האפורים שעוד לא נהרסו…

  ולפעמים…. חלקנו…אני חושבת…דוקא היו מעדיפות לחשוב באותו הזמן
  על כך שהן ברות מזל שהן חולקות את מעשה האהבים עם אותו גבר
  מקסים שהן אוהבות…
  ולחשוב על הגוף המענג שלו… ולהסתכל לו בעיניים ולראות
  את הניצוץ השובב (במקום את סימן השאלה שמרצד לו על הקרנית)…
  ולהתמסטל מהמחשבה שאתם מנסים לעשות טוב אחד לשני….
  וולפנטז גם על זה … שאח"כ תישנו כמו כפיות אחד עם השני…

  ואפשר גם לעשות שניה הפסקה… ולצחוק קצת מאיזו שטות , לצחוק ביחד…
  ולתת לו ביס כואב בטוסיק… על ה"היקי" שהוא עשה לך לפני דקה…
  אפשר להדליק גם איזה ג'וינט אם רוצים… ולחזור להתמסר לתעונות הגוף…

  כי פשוט … זה הרבה יותר נעים לנו ככה… ו… (לוקחת אויר)
  לגבי השאלה של האורגזמה….(עוד נשימה עמוקה) …תשמעו…
  היא פשוט מגיעה… (בנות, אני יודעת שלא תאמינו לי, אבל
  באמשלי… זה ככה! )
  ולא רק זה…… אז …. כל כך נעים… שלא רוצים שתגיע
  האורגזמה… רוצים שזה ימשיך עוד קצת ולא יפסיק כל כך מהר…
  כי כשכל כך נעים… אז לא עסוקים כל הזמן במתי זה יגמר….
  אז זהו…
  זה רק מה שרציתי להגיד במאמר מוסגר…
  ושתדעו לכם שאנחנו סומכות על הבגרות שלכם,
  ואנחנו יודעות שתקחו את הביקורת הזאת בצורה בונה…
  ולא תתחילו להיעלב מזה כמו ילדים…
  כי אתם גברים…

  ואני מקווה שאתם לא תחשבו שאני סתם מפונקת…
  כי אתם באמת שווים…

 34. cookielida

  ..כמה טוב שלא עשני אישה!
  🙂
  יום טוב לכן בנות!

 35. הלנה היפה

  טמבלית מי שמזייפת. להתאמץ לבלף בשביל מישהו שלא יודע איך לענג? באמת אריאלה, על זה מגיע לך פפפפפפפפחחחחחחחחחח ארוך במיוחד. ולכל האחרות שממשיכות לזייף אורגזמות אחרי גיל 17.

  • אריאלה רביב

   לדבר על זה, אני צריכה דחוף איזה כושי עם ענק שיכנס בי חזק בדוגי.

   וואו כמה זמן שלא מצצתי.

   מי יתן לי מה שאני צריכה??!

   • הלנה היפה

    הו, אני מקוה שאת מבינה מה הקשר של התגובה שלך לדברים שכתבתי, כי אני לא, או שזה מופיע בתגובה לדברי רק בטעות (טכנית) ?

    אז הכל זה מפני שיש לך לב רך, מפני שאת יהודיה ומפני שאת חושבת שלא לתת לבחור את הפידבק שהוא מצפה לו זה רוע לב צרוף?
    שעל כך אמרו חז"לנו: כל המרחם על אכזרים סופו מתאכזר לרחמנים… ולא שהבחור אכזר חלילה, זו רק פראפרזה. אבל הוא הולך לחוות את האורגזמה שלו כמו כלום, ואת הולכת להישאר בלי העונג הפיזי, עם האגו המבסוט שלו (הוא בטוח שהוא סיפק אותך כהוגן) ועם בלוף קטן מתחת לשטיח. במקרה הזה כל שנותר לך כדי לנחם את עצמך הוא לחשוב, איזו שחקנית מופלאה אני. אם זה מתקזז עם התסכול הפיזי, השהות ליד גבר שגאה בעצמו בלי סיבה, ושקר- זייפי נא כאוות נפשך. או אולי, נסי להקשיח מעט את הלב היהודי הרך שלך ולכי עם הגוף שלך עד הסוף. עד מתי נשים יהיו 'המטפלות' של הגברים? במקום לחוס על הציפיות שלו ולטפל בהן, חפשי פטנטים לטיפול זוגי בדגדגן שלך. הרבה יותר מחרמן.
    ,

 36. ביצ'ה

  אני לא מבינה אתכן בנות יקרות
  אם כל חברי לשעבר משום מה עלה הדיון ותמיד איכשהו שאלתי
  אתה רוצה שאזייף?? ??
  התשובות (יש לציין כמעט תמיד) היו לא
  כתוצאה מכך (מהפחד הגדול) השתפרו ביצועיהם פלאים
  ולא הייתי צריכה לזייף יותר

 37. הלנה היפה

  אני מוצאת שזיוף אורגזמה מבטא סוג עמוק במיוחד של דיכוי. זה מזכיר לי בעל עסק שעבדתי אצלו פעם. התנאים היו כאלה שאף עובד לא יכל להיות מרוצה. שעות ארוכות לעמוד על הרגליים כמעט בלי אפשרות לשבת, שכר מעליב ויחס אטום של המעביד. רק מה, היתה לו ציפייה מוזרה שעובדיו יהיו שמחים בחלקם ואף יבטאו זאת בקול. מי שהביע תרעומת פוטר.
  הוא לא חשב חלילה לשפר את התנאים. הוא פשוט לא המשיך להעסיק את מי שהביע מורת רוח.
  מבינה את הדמיון?
  את פוחדת שהבחור לא ירצה להיות איתך כי את לא נותנת לו את הפידבק הראוי?
  ואיפה את בסיפור הזה? ואיזה אפס ציפיות יש לך ממנו? כמה נחמד הוא כבר יכול להיות אם יש לו אפס יכולת להכיל את האפשרות שלא תמיד את גומרת?
  כמה נפלא יכול להיות גבר שאם את לא *תמיד* זועקת מעונג כשאת איתו, לא ירצה להמשיך להשתדל? (לא *תמיד* כי בעצמך אמרת שלא כדאי לזייף על בסיס קבוע.)

  ואם הוא לא כזה נפלא, הוא שווה את הבלוף?

  בכלל, יצאת כאן קדושה מעונה… את מזייפת מפאת ליבך הרך… או אולי אמונך הרך מדי בזכותך לכנות, אמונך הרך מדי ביכולת הגברית להכיל את הנשיות שלך כמו שהיא. עם הקשיים המזדמנים שלה? מגיע לך הרבה יותר מזה. נדמה לי. אבל אם את עושה רציונליזציה ומתאמצת ליצור לגיטימציה של הבלוף, את משאירה את עצמך במקום עלוב למדי.

 38. פרימדונה

  נראה שלא התייחסת כל כך לנושא ההפקה עצמה והלא זה הדבר המעניין ביותר.

  אולי תזרקי לנו כמה טיפים??

 39. אלמוני

  בנות, תגידו לו בפשטות: לא תמיד אני גומרת. ככה ז'ה. ואז אפשר לצחוק ולהרגיש סבבה.

 40. אורנלָבי

  טוב, הנה משהואים חדשים:
  1. מי אמר/ה שתמיד זה איש ואשה? אולי זה איש ואיש, אשה ואשה, אורגיה כלשהי, וכולי… הרי יש כלמיני א/נשים בעולם. ואם כולם היו אותו דבר, הרי היה נורא משעמם… (כבר כתבתי את זה, אבל ממש מזמן. אבל אני עקבית).
  2. כבר כתבתי, וממש מפריע לי שכולן/ם מפחדות/ים להתעסק בזה: כללים זה דבר רע, וכדאי שלא יהיו כללים, חוץ משניים:
  * שכל אחת/ד ת/יעשה מה שבקריזה שלה/ו באופן אקטואלי לאותו קטע רגעי (רגע זה זמן בלתי מוגבל).
  * הנ"ל תוך הקפדה על מגבלה אחת ויחידה, באופן הדדי: לעולם לא לבצע אונס, או כפייה כלשהי של משהו – כלומר: אנחנו נעשה מה שבא לנו, כל זמן שזה לא מפריע למישהי/ו אחר לעשות מה שבא (או לא בא) לה/ו.
  —– כאן אני מוסיפה, בקטע של נסיון אישי, כולל היכרות עם כלמיני…: מי שלא יודע/ת לאהוב את עצמה/ו (כלומר – לאונן) – גם לא יכול/ה לאהוב (פיזית) מישהו אחר. וצריך לשים לב לילדים קטנים, ואפילו תינוקות… ולא להפריע להם!!!

 41. ליאור הפ33ה ואני בת!

  טוב קודם כל שמי ליאור ואני רוצה למסור ד"ש: סתם צוחקים אני ילדה שאוהבת לצחוק!!
  התגובה שלי זה שזה מאמר ארוך מאיפה צצו כל הרעיונות??
  סבא בא אריה מכפר סבא בא אני דרך אגב מכפר סבא שלום שלום שלום!

 42. צחי המלך

  האתר הזה אורגזמטי זין בתחת האתר הזה הוא הכי חרא שיש בעולם שבעל הבית ימצוץ לאורגזמטית הזונה בת זונה הזאת

 43. אורלין

  במקום לזייף פשוט להגיד שלא בא לך או לא מצליח לך לגמור. אף אחד לא מת מזה ותמיד מעריכים את הכנות. יודעים שפעם הבאה אולי כן.
  דבר שני- גם אם הסקס ממוצע, די סביר להניח שאת רטובה. ואם כן, למה שלא תפרגני לך בסוף אורגזמה, לידו, בעזרת אצבעותיך או שלו.
  ככה שניכם נהנים.

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *