שלושה קצרים על אופנה: המאסט לחורף הזה, כריסטינה ריצ'י וקלואי סביני מדגמנות ומטפחת משי מבית "פורד"

ספייס גירלס

תיקים: להחזיק ולא לאבד

אשה מבינה מיד את סיפור האהבה הגדול שיש בין כל אשה לתיק היד שלה, ובייחוד בין כל אשה לתיק היד שהיא היתה רוצה שיהיה שלה. לואי ויטון, בחר בשתי שחקניות ייחודיות ויפהפיות: כריסטינה ריצ'י (4) וקלואי סאביני (1), שהצליחו להיכנס לקליקה הנחשבת של הבמאי וודי אלן. ריצ'י, שהתחילה את הקריירה שלה כשחקנית ילדה, צלחה יפה את המעבר מילדה כוכבת לשחקנית מוערכת. קלואי סאביני, שהרטיטה ב"בנים אינם בוכים", נחשבת למכתיבת סטייל. ועוד: הדוגמנית של פנדי (2) מחזיקה בערגה בתיק הוורוד האלגנטי ואילו זו של גוצי (3) מקרבת את התיק האפרפר והמטריף הזה אל ליבה. גם אנחנו לא היינו נותנות לו להתרחק מאיתנו.

מירב קורנבליט-שקד

טרנד: קישרי לך סרט

סטייליסטים מכל רחבי העולם קלטו את המאסט לחורף הזה, והוא סרטים בדוגמת פפיון על מותניהן של הכוכבות. חלק מהסרטים תפורים ישירות על הבגד, וחלקם קשורים צמוד בטליה או תלויים ברישול רופפים למראה יותר זרוק. שני המקרים מוסיפים קסם ילדותי מחד, ותחכום נשי מאידך. הבמאית והתסריטאית זוכת האוסקר סופיה קופולה ("אבודים בטוקיו") נראית כאן בפסטיבל קאן האחרון כשהיא לבושה שמלה לבנה של "קלואה" וסרט שחור המדגיש את מותניה. קמרון דיאז היפהפייה, שהכריזה על נישואיה לג'סטין טימברלייק, בשמלת סטפלס צהבהבה של "לואי ויטון" המעוטרת בשני סרטים מקבילים, אחד מתחת לחזה והשני על המותניים, גם כן בפסטיבל קאן. הדוגמנית-שחקנית אמבר ולטה הפגינה מראה מעודכן בשמלת וינטאג' מתוקה בירוק-לבן עטורה בסרט, בפסטיבל הסרטים בטריבקה, ניו-יורק.

סיגל ינאי

מפורסמות מפרסמות: כוכבים נרתמים

המודעות לסרטן השד גוברת בעולם וסלבריטאים רבים נרתמים לעזרת הארגונים השונים למלחמה בסרטן. ומה שסלבריטי אחד עושה משמעותי לפעמים יותר מעשרות מודעות אנונימיות. חברת "פורד" מציגה למכירה מטפחת משי שמייצגת את הקשר בין החברה לבין המלחמה במחלה הנוראה. גם את תוכלי לבטא את תמיכתך בפעילות זו על ידי קשירת המטפחת הצבעונית הזו, אומרים בחברה. השחקניות קלייר דיינס (1) וג'ניפר קונלי (3) קושרות על עצמן את המטפחת, כל אחת במקום אחר. קונלי היפהפייה על החזה ואילו דיינס עוטה אותה מסביב לראשה. כך או כך – אי אפשר להתעלם מהמודעות המקסימות הללו. בשנה שעברה גייסה "פורד" מעל מיליון דולר על ידי מכירת המטפחות והשנה היא מתכוונת להכפיל את הסכום. את המטפחת ניתן לרכוש בחנויות "פורד", באינטרנט, בטלפון או בסניפי בלומינגדיילס.

על הכותבת עולם האשה

תגובות

  1. מרענן הטרנד עם הפפיון

הגיבי

כתובת הדואר האלקטרוני לא תפורסם Required fields are marked *